2018/2019 Regionální soutěž II. třídy
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Unhošť B | 22 | 16 | 3 | 3 | 0 | 267:129 | 63 |
V V P R V |
|
|
||||||||||
2. | TJ Sokol Dříň B | 22 | 13 | 2 | 6 | 1 | 212:179 | 55 |
P P P R P |
|
|
||||||||||
3. | STC Slaný E | 22 | 13 | 2 | 6 | 1 | 248:148 | 51 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
4. | STC Slaný D | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 177:214 | 46 |
P P V P P |
|
|
||||||||||
5. | TTC Slovan Kladno C | 20 | 10 | 2 | 8 | 0 | 187:173 | 37 |
P P V V V |
|
|
||||||||||
6. | KST Slatina B | 20 | 7 | 6 | 7 | 0 | 180:180 | 33 |
R V V R P |
|
|
||||||||||
7. | Sokol Buštěhrad B | 20 | 6 | 2 | 12 | 0 | 155:205 | 26 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
8. | Sokol Stochov-Honice B | 20 | 3 | 6 | 11 | 0 | 140:220 | 21 |
R V V R P |
|
|
||||||||||
9. | TJ Sokol Dříň C | 20 | 3 | 1 | 16 | 0 | 121:239 | 18 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů
Žebříčky
Hráči- Počet hvězd zápasu - 2018/2019 - II. třída
- Počet odehraných zápasů - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2018/2019 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2018/2019 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2018/2019 - II. třída
- Počet kol s bilancí 4:0 - 2018/2019 - II. třída
- Počet odehraných zápasů čtyřher - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2018/2019 - II. třída
- Úspěšnost - 2018/2019 - II. třída
- Počet odehraných zápasů - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2018/2019 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2018/2019 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2018/2019 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2018/2019 - II. třída
- Úspěšnost - 2018/2019 - II. třída
1. kolo
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C | 15 : 3 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 717:581 | 50:20 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : L. Petřík / P. Skála | -8 | 6 | 7 | 12 | 3:1 | |
P. Čermák / V. Nedvěd : Z. Rohlíček / P. Hrudka | -8 | -7 | 7 | 7 | 6 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Petr Skála | 9 | -11 | 7 | -10 | -9 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Ladislav Petřík | 5 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Jiří Starý | 5 | 8 | -7 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček | 8 | -9 | 3 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Skála | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Ladislav Petřík | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý | 4 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Petr Skála | -6 | 11 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík | 8 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jiří Starý | -7 | 9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Zdeněk Rohlíček | -5 | 9 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Skála | 4 | -9 | 11 | -9 | 8 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Ladislav Petřík | 5 | -9 | 3 | 10 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Jiří Starý | 8 | 8 | -5 | -9 | -12 | 2:3 |
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček | 8 | -7 | 5 | 7 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 0 |
Václav Fritsch | 0 | 2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E | 18 : 0 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 594:0 | 54:0 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : bez boje | 0:0 | |||||
P. Sokolovský / J. Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Milan Zbírkovský : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Sokolovský : bez boje | 0:0 | |||||
Jindřich Bucek : bez boje | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 0 |
Milan Zbírkovský | 1 | 0 |
Jindřich Bucek | 1 | 0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 2 |
bez boje | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B | 8 : 10 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 603:579 | 32:33 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : R. Žák / P. Krob | -7 | -9 | 6 | -7 | 1:3 | |
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Hudeček / M. Gniewek | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Roman Žák | -6 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Pavel Krob | 1 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček | -11 | 9 | -10 | 3 | -8 | 2:3 |
Daniel Stolz : Michal Gniewek | 2 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Roman Žák | -10 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob | -6 | 6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Josef Hudeček | 5 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Michal Gniewek | -11 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák | -9 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Pavel Krob | 3 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Josef Hudeček | 5 | -10 | -7 | -3 | 1:3 | |
Jan Sláma : Michal Gniewek | 6 | 10 | -12 | 7 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Roman Žák | 7 | -7 | 7 | -4 | -9 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Pavel Krob | 8 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Josef Hudeček | 8 | -4 | -8 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek | 7 | -12 | -8 | -9 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Daniel Stolz | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Michal Gniewek |
0 | 1 |
Roman Žák Pavel Krob |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D | 11 : 7 | 11. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 627:548 | 39:27 | ||||
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek | 2 | 3 | -11 | 4 | 3:1 | |
M. Hurt / M. Vinkl : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 12 | 7 | -6 | 8 | 3:1 | |
Josef Němec : Zdeněk Rambousek | 6 | 7 | -10 | 8 | 3:1 | |
Jan Husák : Eva Ovčaříková | -5 | 10 | -8 | -5 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich | 7 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Jan Husák : Zdeněk Rambousek | 8 | -10 | 4 | -7 | -7 | 2:3 |
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Ondřej Hnilička | 8 | 8 | -10 | 5 | 3:1 | |
Josef Němec : Vladimír Kulich | -10 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Ondřej Hnilička | 8 | -6 | -7 | 6 | 8 | 3:2 |
Jan Husák : Vladimír Kulich | 6 | -3 | -6 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Zdeněk Rambousek | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Eva Ovčaříková | -6 | -4 | 6 | -2 | 1:3 | |
Jan Husák : Ondřej Hnilička | -6 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C | 4 : 14 | 5. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 495:664 | 18:47 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Peltán / P. Kříž | 12 | -5 | -7 | -7 | 1:3 | |
P. Dušek / P. Krob : J. Škach / J. Slabý | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jiří Slabý | -10 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Škach | 8 | 13 | 8 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Petr Peltán | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Petr Kříž | -3 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jiří Slabý | 7 | 6 | -12 | 6 | 3:1 | |
Petr Dušek : Jaroslav Škach | 9 | -7 | -9 | 5 | -2 | 2:3 |
Pavel Krob : Petr Peltán | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Petr Kříž | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Jiří Slabý | -5 | 2 | -8 | -8 | 1:3 | |
Pavel Krob : Jaroslav Škach | 8 | -3 | -3 | 7 | 10 | 3:2 |
Tomáš Šubrt : Petr Peltán | -2 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Kříž | 8 | -12 | 7 | -9 | 10 | 3:2 |
Pavel Krob : Jiří Slabý | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach | -3 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Peltán | 7 | 6 | -7 | -8 | -4 | 2:3 |
Petr Dušek : Petr Kříž | -4 | -5 | -6 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
KST Slatina B : STC Slaný D | 9 : 9 | 3. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 612:598 | 34:34 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Zíma / E. Ovčaříková | 4 | 4 | -9 | -8 | -7 | 2:3 |
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Kulich / O. Hnilička | -8 | -7 | 10 | 7 | 7 | 3:2 |
Petr Čermák : Eva Ovčaříková | 7 | -5 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Jiří Zíma | 3 | 9 | -8 | -5 | 7 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Ondřej Hnilička | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich | -9 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Eva Ovčaříková | -9 | -10 | 7 | 8 | -8 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Jiří Zíma | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Eva Ovčaříková | -3 | -8 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma | 7 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Ondřej Hnilička | 5 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Vladimír Kulich | 8 | -4 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková | 9 | -6 | 10 | 9 | 3:1 | |
Petr Čermák : Jiří Zíma | 7 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Ondřej Hnilička | -6 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Vladimír Kulich | -4 | -6 | -9 | 0:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 1 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň C | 7 : 11 | 3. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 547:608 | 30:34 | ||||
O. Táborský / R. Elger : L. Petřík / P. Hrudka | -7 | -6 | 7 | -8 | 1:3 | |
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Starý / P. Skála | 9 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Milan Šimáček | 6 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Ladislav Petřík | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Starý | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Skála | -7 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Milan Šimáček | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Ladislav Petřík | -5 | 10 | 7 | 8 | 3:1 | |
Radek Elger : Jiří Starý | -2 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Petr Skála | 9 | 6 | 14 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Milan Šimáček | -9 | 9 | -8 | 7 | -8 | 2:3 |
Radek Elger : Ladislav Petřík | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Jiří Starý | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Petr Skála | -9 | -11 | 8 | 5 | -8 | 2:3 |
Radek Elger : Milan Šimáček | -3 | 9 | -2 | -5 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Ladislav Petřík | 10 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Starý | -3 | 8 | 6 | -3 | -8 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Petr Skála | -4 | -7 | 15 | -8 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Skála |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Milan Šimáček | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Skála | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B | 9 : 9 | 1. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 660:640 | 36:35 | ||||
J. Němec / J. Husák : M. Zbírkovský / J. Bucek | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
M. Hurt / M. Vinkl : P. Sokolovský / J. Tájek | 6 | -8 | 1 | -12 | -7 | 2:3 |
Jan Husák : Jaroslav Tájek | 7 | -7 | 8 | 10 | 3:1 | |
Josef Němec : Milan Zbírkovský | 9 | -4 | -7 | -9 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Petr Sokolovský | 6 | -5 | -9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jindřich Bucek | 10 | -8 | 8 | -6 | -7 | 2:3 |
Josef Němec : Jaroslav Tájek | 8 | 9 | -6 | 8 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Milan Zbírkovský | 8 | -9 | 9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Petr Sokolovský | 7 | -9 | 6 | -8 | 11 | 3:2 |
Jan Husák : Jindřich Bucek | -3 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek | -7 | 7 | -3 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Milan Zbírkovský | 4 | 4 | -12 | 7 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Sokolovský | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jindřich Bucek | -9 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jaroslav Tájek | 6 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Jan Husák : Milan Zbírkovský | 7 | -7 | -8 | 9 | 1 | 3:2 |
Josef Němec : Petr Sokolovský | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jindřich Bucek | -8 | -3 | 9 | -8 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
2. kolo
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B | 6 : 12 | 21. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 438:668 | 25:42 | ||||
bez boje : J. Schönfelder / J. Laštovka | 0:0 | |||||
P. Škach / J. Slabý : P. Čermák / V. Nedvěd | 11 | 10 | -10 | -5 | 7 | 3:2 |
Pavel Škach : Jiří Laštovka | 5 | 9 | -8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Petr Čermák | 10 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Vladimír Nedvěd | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
bez boje : Jaroslav Schönfelder | 0:0 | |||||
Jiří Slabý : Jiří Laštovka | 8 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Petr Čermák | 8 | 7 | -7 | -2 | -4 | 2:3 |
bez boje : Vladimír Nedvěd | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Jaroslav Schönfelder | 6 | -9 | -3 | 13 | -3 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Jiří Laštovka | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
bez boje : Petr Čermák | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Vladimír Nedvěd | -3 | 9 | -5 | 5 | -5 | 2:3 |
Jiří Slabý : Jaroslav Schönfelder | 5 | 3 | -2 | -9 | 12 | 3:2 |
bez boje : Jiří Laštovka | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Petr Čermák | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Vladimír Nedvěd | -6 | -6 | 5 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Jaroslav Schönfelder | 9 | 9 | -8 | 15 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 20. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 611:517 | 38:25 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Němec / J. Husák | -6 | -6 | -10 | 0:3 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : M. Hurt / M. Vinkl | 9 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Jan Husák | -2 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Josef Němec | -9 | 8 | 11 | 8 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Milan Vinkl | 8 | 4 | -10 | 3 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Miroslav Hurt | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Jan Husák | -3 | -12 | 5 | -8 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : Josef Němec | 3 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Milan Vinkl | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Miroslav Hurt | 5 | -5 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : Jan Husák | 5 | 8 | 14 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Josef Němec | -11 | -8 | 8 | 3 | 9 | 3:2 |
Milan Zbírkovský : Milan Vinkl | 6 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Miroslav Hurt | -2 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jan Husák | 4 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Josef Němec | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Milan Vinkl | 8 | -8 | 13 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Miroslav Hurt | -2 | -11 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Petr Sokolovský | 3 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 0 | 4 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
STC Slaný E : STC Slaný D | 18 : 0 | 19. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 744:593 | 54:17 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek | 8 | -9 | 8 | 7 | 3:1 | |
J. Řeháček / M. Makara : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 6 | -8 | 10 | -7 | 9 | 3:2 |
David Vesecký : Zdeněk Rambousek | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Eva Ovčaříková | -8 | -7 | 9 | 8 | 9 | 3:2 |
Michal Makara : Ondřej Hnilička | 10 | -8 | 10 | -7 | 8 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Vladimír Kulich | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek | -8 | 10 | -7 | 9 | 6 | 3:2 |
Michal Makara : Eva Ovčaříková | -8 | 9 | -6 | 4 | 8 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Ondřej Hnilička | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Vladimír Kulich | 4 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Michal Makara : Zdeněk Rambousek | -8 | 10 | -7 | 5 | 4 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková | 12 | 11 | 9 | 3:0 | ||
David Vesecký : Ondřej Hnilička | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Vladimír Kulich | 8 | 10 | -8 | -12 | 9 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek | 7 | 12 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Eva Ovčaříková | 12 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Ondřej Hnilička | -8 | -6 | 9 | 10 | 8 | 3:2 |
Michal Makara : Vladimír Kulich | 6 | 3 | 1 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 0 | 4 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | 18. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 600:681 | 26:44 | ||||
Z. Rohlíček / M. Šimáček : D. Stolz / T. Kratochvíl | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
L. Petřík / P. Skála : O. Táborský / J. Sláma | 9 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Daniel Stolz | -8 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Kratochvíl | 8 | 5 | -10 | -5 | 7 | 3:2 |
Petr Hrudka : Jan Sláma | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Petr Skála : Oldřich Táborský | 6 | -6 | 4 | -6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Daniel Stolz | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Tomáš Kratochvíl | 7 | -8 | 8 | -7 | 5 | 3:2 |
Petr Skála : Jan Sláma | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Oldřich Táborský | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Daniel Stolz | -9 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Petr Skála : Tomáš Kratochvíl | 9 | -5 | -3 | -4 | 1:3 | |
Milan Šimáček : Jan Sláma | -10 | 7 | -11 | 3 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Oldřich Táborský | -9 | -5 | 3 | 12 | -8 | 2:3 |
Petr Skála : Daniel Stolz | -4 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Tomáš Kratochvíl | 5 | 8 | -5 | -9 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jan Sláma | -7 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Oldřich Táborský | 6 | -8 | 6 | -7 | -9 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček Milan Šimáček |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť B : Sokol Stochov-Honice B | 17 : 1 | 10. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 651:385 | 53:9 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Hudeček / T. Šubrt | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : P. Dušek / P. Krob | 4 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Pavel Krob | -6 | 3 | 8 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Tomáš Šubrt | 10 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Josef Hudeček | -8 | 3 | -4 | 6 | 9 | 3:2 |
Petr Sokolovský : Petr Dušek | -7 | 4 | 5 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Pavel Krob | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Tomáš Šubrt | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Josef Hudeček | -7 | 8 | -8 | 0 | -8 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Petr Dušek | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Pavel Krob | 4 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Tomáš Šubrt | 4 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Josef Hudeček | -13 | 5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Petr Dušek | 2 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Pavel Krob | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Tomáš Šubrt | 4 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Josef Hudeček | 5 | 4 | -6 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Petr Dušek | 7 | 3 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 3 | 1 |
Jaroslav Tájek | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 4 | 0 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B | 7 : 11 | 9. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 623:660 | 33:35 | ||||
O. Hnilička / E. Ovčaříková : J. Němec / J. Husák | 11 | 10 | 9 | 3:0 | ||
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Hurt / M. Vinkl | -3 | -4 | 8 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Milan Vinkl | -3 | -2 | -1 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Josef Němec | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Jan Husák | 5 | 13 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt | 7 | -3 | 7 | -4 | -8 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl | -9 | -7 | 6 | 7 | -10 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Josef Němec | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jan Husák | 9 | -9 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Miroslav Hurt | 3 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Josef Němec | 10 | 5 | -4 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Jan Husák | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt | -7 | -10 | 8 | -7 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl | -16 | 10 | -9 | -14 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Josef Němec | -6 | 8 | -10 | 8 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Jan Husák | 11 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt | 7 | -6 | -4 | -7 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad B | 18 : 0 | 9. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 659:441 | 54:8 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : D. Gallat / A. Herda | 9 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
J. Řeháček / M. Makara : R. Elger / V. Stolzová | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Veronika Stolzová | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : David Gallat | 10 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Adam Herda | 8 | -9 | 7 | 3 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Radek Elger | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Michal Makara : Veronika Stolzová | 10 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : David Gallat | 9 | -6 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Adam Herda | 7 | -8 | -6 | 4 | 3 | 3:2 |
Michal Makara : Radek Elger | 7 | -8 | 6 | 6 | 3:1 | |
David Vesecký : Veronika Stolzová | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : David Gallat | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Adam Herda | 9 | -8 | 9 | -8 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Radek Elger | 6 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Veronika Stolzová | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : David Gallat | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Adam Herda | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Radek Elger | 5 | 6 | 5 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
David Gallat Adam Herda |
0 | 1 |
Radek Elger Veronika Stolzová |
0 | 1 |
David Gallat | 0 | 4 |
Adam Herda | 0 | 4 |
Radek Elger | 0 | 4 |
Veronika Stolzová | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B | 7 : 11 | 8. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 643:695 | 32:39 | ||||
L. Petřík / P. Hrudka : J. Schönfelder / J. Laštovka | -7 | 6 | -9 | -5 | 1:3 | |
J. Starý / P. Skála : R. Folbrecht / P. Čermák | -4 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka | -6 | -4 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Jaroslav Schönfelder | 9 | -4 | -8 | -7 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Petr Čermák | 7 | -2 | 10 | -7 | -7 | 2:3 |
Petr Hrudka : Roman Folbrecht | 4 | -8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Petr Skála : Jiří Laštovka | 16 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Jaroslav Schönfelder | -3 | -6 | 10 | -11 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Petr Čermák | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Petr Skála : Roman Folbrecht | -5 | 5 | -7 | 11 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Jiří Laštovka | -7 | 6 | -9 | 10 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder | -2 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Petr Skála : Petr Čermák | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Roman Folbrecht | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Jiří Laštovka | 8 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Petr Skála : Jaroslav Schönfelder | 6 | -5 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Petr Čermák | -7 | 9 | 12 | -14 | 9 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Roman Folbrecht | -4 | -10 | 9 | 10 | -8 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
0 | 1 |
Jiří Starý Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 1 | 1 |
Petr Skála | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
3. kolo
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 29. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 687:612 | 42:27 | ||||
R. Žák / P. Krob : L. Petřík / P. Skála | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Šimáček / P. Hrudka | -10 | -9 | 8 | 13 | 6 | 3:2 |
Roman Žák : Zdeněk Rohlíček | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Milan Šimáček | 13 | -10 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Petr Hrudka | -7 | 9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Petr Skála | -9 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zdeněk Rohlíček | 8 | 6 | -6 | 8 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Milan Šimáček | 10 | -4 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Michal Gniewek : Ladislav Petřík | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Skála | -9 | -10 | 7 | 5 | 8 | 3:2 |
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček | 7 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Milan Šimáček | 12 | -8 | 9 | 5 | 3:1 | |
Roman Žák : Ladislav Petřík | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Petr Skála | -4 | 5 | -8 | -10 | 1:3 | |
Václav Libecajt : Zdeněk Rohlíček | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Roman Žák : Milan Šimáček | 9 | 8 | -10 | 8 | 3:1 | |
Pavel Krob : Ladislav Petřík | 13 | -6 | 9 | 5 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Petr Skála | 7 | 6 | -9 | 3 | 3:1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Michal Gniewek |
1 | 0 |
Roman Žák Pavel Krob |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 1 | 2 |
Pavel Krob | 2 | 2 |
Václav Libecajt | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Šimáček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 1 | 2 |
Milan Šimáček | 1 | 3 |
Petr Skála | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C | 5 : 13 | 27. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 523:603 | 23:41 | ||||
O. Táborský / R. Elger : P. Frolík / J. Slabý | -7 | -8 | -4 | 0:3 | ||
T. Kratochvíl / J. Sláma : P. Škach / J. Škach | 7 | -4 | -10 | 9 | -7 | 2:3 |
Jan Sláma : Pavel Škach | 6 | -7 | -6 | 6 | -6 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Slabý | 8 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Radek Elger : Jaroslav Škach | -4 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Petr Frolík | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Radek Elger : Jiří Slabý | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jaroslav Škach | -8 | 9 | 7 | -3 | -3 | 2:3 |
Jan Sláma : Petr Frolík | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Radek Elger : Pavel Škach | -12 | -6 | 12 | -5 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Jiří Slabý | -3 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Jaroslav Škach | 6 | 6 | -8 | 4 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Petr Frolík | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Pavel Škach | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Jiří Slabý | 11 | -10 | 8 | 5 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach | 9 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Frolík | -3 | -4 | -6 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Pavel Škach | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť B | 3 : 15 | 26. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 393:649 | 15:47 | ||||
Z. Rambousek / O. Hnilička : P. Sokolovský / J. Tájek | -2 | -6 | -8 | 0:3 | ||
bez boje : M. Zbírkovský / Z. Jangl | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Milan Zbírkovský | -9 | 7 | 10 | -6 | -7 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Jaroslav Tájek | 10 | -4 | -4 | 10 | 12 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Petr Sokolovský | -7 | -11 | -10 | 0:3 | ||
bez boje : Zdeněk Jangl | 0:0 | |||||
Ondřej Hnilička : Milan Zbírkovský | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jaroslav Tájek | 7 | 13 | 5 | 3:0 | ||
bez boje : Petr Sokolovský | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Jangl | -6 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Milan Zbírkovský | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
bez boje : Jaroslav Tájek | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Petr Sokolovský | -5 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Zdeněk Jangl | -8 | 8 | -9 | -8 | 1:3 | |
bez boje : Milan Zbírkovský | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Tájek | -10 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Petr Sokolovský | -6 | -9 | 10 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Jangl | -9 | 2 | -8 | 5 | -5 | 2:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Zdeněk Rambousek Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Milan Zbírkovský Zdeněk Jangl |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E | 3 : 15 | 25. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 572:674 | 22:46 | ||||
J. Němec / J. Husák : J. Řeháček / M. Makara | 6 | 8 | -9 | 4 | 3:1 | |
M. Vinkl / J. Hrkal : O. Chadima / D. Vesecký | 8 | 4 | -4 | -4 | -8 | 2:3 |
Josef Němec : Jiří Řeháček | -9 | 8 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Jan Husák : Michal Makara | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Ondřej Chadima | 13 | -2 | -10 | 2 | -7 | 2:3 |
Jan Hrkal : David Vesecký | -7 | -14 | 9 | -5 | 1:3 | |
Jan Husák : Jiří Řeháček | -7 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Michal Makara | -7 | 9 | -6 | -11 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Ondřej Chadima | -5 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Josef Němec : David Vesecký | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Jiří Řeháček | 8 | -5 | -4 | -5 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Michal Makara | 8 | -8 | 5 | -8 | -8 | 2:3 |
Josef Němec : Ondřej Chadima | 10 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jan Husák : David Vesecký | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Jiří Řeháček | -8 | 9 | -6 | -9 | 1:3 | |
Josef Němec : Michal Makara | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jan Husák : Ondřej Chadima | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : David Vesecký | -6 | 7 | -6 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Jan Husák | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Jan Hrkal | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Unhošť B | 10 : 8 | 4. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 633:617 | 34:33 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : M. Zbírkovský / J. Bucek | 7 | -6 | 5 | -5 | 4 | 3:2 |
P. Frolík / J. Slabý : P. Sokolovský / J. Tájek | 10 | -6 | 10 | -4 | -11 | 2:3 |
Petr Frolík : Milan Zbírkovský | -11 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jaroslav Tájek | 6 | -8 | 8 | 13 | 3:1 | |
Petr Kříž : Petr Sokolovský | 6 | 11 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Jindřich Bucek | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Milan Zbírkovský | 11 | 11 | 5 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Jaroslav Tájek | 4 | -11 | -9 | 5 | 3 | 3:2 |
Jiří Slabý : Petr Sokolovský | -6 | -2 | -14 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Jindřich Bucek | -1 | -7 | 8 | -11 | 1:3 | |
Petr Kříž : Milan Zbírkovský | 3 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Jaroslav Tájek | -8 | 7 | 10 | 10 | 3:1 | |
Petr Frolík : Petr Sokolovský | -10 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jindřich Bucek | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Milan Zbírkovský | -9 | 8 | -8 | -3 | 1:3 | |
Petr Frolík : Jaroslav Tájek | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Petr Sokolovský | -2 | 10 | -10 | 7 | 12 | 3:2 |
Petr Kříž : Jindřich Bucek | 5 | -7 | 3 | 8 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
KST Slatina B : STC Slaný E | 10 : 8 | 17. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 657:609 | 37:34 | ||||
R. Folbrecht / P. Čermák : O. Chadima / D. Vesecký | 4 | -7 | 9 | -6 | -8 | 2:3 |
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / M. Makara | 6 | 6 | -6 | 3 | 3:1 | |
Petr Čermák : David Vesecký | -9 | -10 | 6 | 4 | 8 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Ondřej Chadima | 6 | -8 | 4 | 4 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Michal Makara | -7 | 5 | -7 | 9 | 10 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : David Vesecký | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Ondřej Chadima | 7 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček | 7 | -9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Petr Čermák : Michal Makara | 5 | -9 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : David Vesecký | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Chadima | -8 | 6 | -5 | 7 | 8 | 3:2 |
Petr Čermák : Jiří Řeháček | -8 | -5 | 6 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Michal Makara | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký | 6 | -9 | -9 | 4 | -6 | 2:3 |
Petr Čermák : Ondřej Chadima | -9 | 8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček | 6 | -9 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Michal Makara | 9 | 7 | 8 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný D | 8 : 10 | 16. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 570:589 | 30:34 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : E. Ovčaříková / Z. Černý | 5 | 3 | 4 | 3:0 | ||
M. Gniewek / P. Krob : V. Kulich / Z. Rambousek | -6 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Eva Ovčaříková | 6 | -10 | -7 | 4 | 5 | 3:2 |
Josef Hudeček : Zbyněk Černý | 3 | -8 | 7 | 2 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Zdeněk Rambousek | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Vladimír Kulich | -9 | -3 | 8 | -3 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Eva Ovčaříková | -6 | -9 | 10 | -6 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Zbyněk Černý | 5 | 6 | -8 | -8 | -8 | 2:3 |
Pavel Krob : Zdeněk Rambousek | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Roman Žák : Vladimír Kulich | 10 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Eva Ovčaříková | -3 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zbyněk Černý | 13 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Roman Žák : Zdeněk Rambousek | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Eva Ovčaříková | 6 | -7 | -8 | 9 | -9 | 2:3 |
Roman Žák : Zbyněk Černý | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Zdeněk Rambousek | 13 | 7 | -6 | 8 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Vladimír Kulich | -3 | -7 | -5 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Zbyněk Černý | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 27. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 669:592 | 42:26 | ||||
J. Němec / J. Husák : L. Petřík / P. Hrudka | -8 | 10 | 11 | -10 | 7 | 3:2 |
M. Hurt / M. Vinkl : Z. Rohlíček / J. Starý | -8 | 6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Hrudka | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Josef Němec : Ladislav Petřík | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Zdeněk Rohlíček | 10 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jiří Starý | 5 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Josef Němec : Petr Hrudka | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Ladislav Petřík | -7 | 6 | 4 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Zdeněk Rohlíček | 4 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Starý | -7 | 6 | -10 | 7 | 6 | 3:2 |
Milan Žiaran : Petr Hrudka | 7 | 4 | 15 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík | 2 | -9 | -7 | 10 | 18 | 3:2 |
Jan Husák : Zdeněk Rohlíček | 5 | -5 | 1 | -3 | -6 | 2:3 |
Josef Němec : Jiří Starý | -5 | 4 | -9 | 6 | 9 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Petr Hrudka | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jan Husák : Ladislav Petřík | -8 | -7 | -12 | 0:3 | ||
Josef Němec : Zdeněk Rohlíček | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Jiří Starý | -8 | 9 | 7 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
4. kolo
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B | 9 : 9 | 5. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 643:620 | 35:32 | ||||
R. Žák / P. Krob : P. Čermák / V. Nedvěd | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
J. Hudeček / T. Šubrt : J. Schönfelder / J. Laštovka | -6 | 9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Roman Žák : Petr Čermák | 3 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder | -11 | 11 | 2 | -9 | 7 | 3:2 |
Pavel Krob : Jiří Laštovka | -5 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Vladimír Nedvěd | -8 | -4 | 10 | 3 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Petr Čermák | 8 | -4 | 8 | -7 | -11 | 2:3 |
Pavel Krob : Jaroslav Schönfelder | 5 | -6 | -8 | -12 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jiří Laštovka | -6 | 13 | -11 | -12 | 1:3 | |
Roman Žák : Vladimír Nedvěd | -2 | -8 | 8 | 3 | 11 | 3:2 |
Pavel Krob : Petr Čermák | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Václav Fritsch | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Roman Žák : Jiří Laštovka | 10 | 1 | 10 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Vladimír Nedvěd | 6 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Petr Čermák | -7 | -13 | -6 | 0:3 | ||
Roman Žák : Václav Fritsch | 4 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jiří Laštovka | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Vladimír Nedvěd | -5 | -7 | 12 | -7 | 1:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 1 | 3 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B | 13 : 0 | 3. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 429:0 | 39:0 | ||||
E. Ovčaříková / Z. Černý : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : bez boje | 0:0 | |||||
Zbyněk Černý : bez boje | 0:0 | |||||
Eva Ovčaříková : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Zbyněk Černý |
1 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 0 |
Eva Ovčaříková | 1 | 0 |
Zbyněk Černý | 1 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť B | 13 : 5 | 3. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 621:441 | 43:20 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
J. Řeháček / M. Makara : P. Sokolovský / J. Tájek | 9 | -3 | -11 | 9 | -3 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Zdeněk Jangl | 9 | -12 | -5 | 5 | 8 | 3:2 |
David Vesecký : Jaroslav Tájek | 8 | 13 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Sokolovský | 3 | -10 | 6 | 6 | 3:1 | |
Michal Makara : bez boje | 0:0 | |||||
David Vesecký : Zdeněk Jangl | -5 | 9 | 9 | 5 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Jaroslav Tájek | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Michal Makara : Petr Sokolovský | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Řeháček : Zdeněk Jangl | 7 | 11 | 10 | 3:0 | ||
Michal Makara : Jaroslav Tájek | -10 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Sokolovský | 10 | -4 | 8 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
Michal Makara : Zdeněk Jangl | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jaroslav Tájek | -10 | -3 | 10 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Sokolovský | -3 | -6 | 4 | -9 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : bez boje | 0:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Sokolovský | 2 | 2 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C | 8 : 10 | 1. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 653:640 | 36:33 | ||||
Z. Rohlíček / J. Starý : P. Frolík / F. Preis | -9 | 8 | -9 | -9 | 1:3 | |
P. Hrudka / P. Skála : J. Škach / J. Slabý | 8 | -4 | -8 | 9 | -10 | 2:3 |
Jiří Starý : Petr Frolík | -10 | 9 | -2 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : František Preis | -8 | 9 | 5 | -6 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Jiří Slabý | -8 | 9 | 8 | -2 | -9 | 2:3 |
Petr Skála : Jaroslav Škach | -2 | 3 | 7 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Petr Frolík | -8 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : František Preis | 5 | -11 | 10 | -12 | -5 | 2:3 |
Petr Skála : Jiří Slabý | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jaroslav Škach | -7 | 8 | 8 | -10 | 13 | 3:2 |
Petr Hrudka : Petr Frolík | 2 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Petr Skála : František Preis | 3 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jiří Slabý | 9 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Škach | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Petr Skála : Petr Frolík | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : František Preis | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý | 8 | -10 | 10 | -3 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Jaroslav Škach | 9 | 9 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Petr Hrudka Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík František Preis |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík | 3 | 1 |
František Preis | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : KST Slatina B | 9 : 9 | 24. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 566:596 | 32:34 | ||||
O. Táborský / R. Elger : J. Schönfelder / J. Laštovka | 9 | 10 | -4 | -10 | -3 | 2:3 |
D. Stolz / T. Kratochvíl : P. Čermák / V. Nedvěd | 1 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Čermák | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jaroslav Schönfelder | -9 | -8 | 9 | 7 | 9 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Laštovka | 8 | -7 | -8 | 10 | -7 | 2:3 |
Daniel Stolz : Vladimír Nedvěd | 7 | -8 | -9 | 3 | 10 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Petr Čermák | 2 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Schönfelder | 9 | -6 | -8 | 10 | 6 | 3:2 |
Daniel Stolz : Jiří Laštovka | 9 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Radek Elger : Vladimír Nedvěd | -3 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Petr Čermák | 8 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Jaroslav Schönfelder | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Radek Elger : Jiří Laštovka | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Vladimír Nedvěd | -10 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Petr Čermák | 5 | -8 | 1 | 3 | 3:1 | |
Radek Elger : Jaroslav Schönfelder | -4 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Laštovka | -3 | 8 | -9 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Nedvěd | -7 | -2 | -8 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C | 9 : 9 | 23. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 642:661 | 37:35 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : P. Škach / J. Slabý | 10 | 6 | -7 | -4 | -8 | 2:3 |
O. Hnilička / E. Ovčaříková : P. Peltán / P. Kříž | -9 | 7 | -5 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Jiří Slabý | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Pavel Škach | 6 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Petr Peltán | 4 | -3 | -2 | 9 | -5 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Petr Kříž | 9 | 11 | -3 | 16 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jiří Slabý | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Pavel Škach | 9 | 4 | -8 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Petr Peltán | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Petr Kříž | -7 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Slabý | 4 | 9 | -3 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Pavel Škach | -6 | 8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Petr Peltán | -6 | -5 | 6 | -5 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Petr Kříž | -4 | -12 | 5 | 3 | 11 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Jiří Slabý | -9 | -9 | 10 | 8 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Pavel Škach | 9 | 3 | -5 | 6 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Peltán | 10 | -5 | -9 | 7 | 8 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Petr Kříž | -7 | 8 | -4 | -8 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 23. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 658:666 | 41:31 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : M. Hurt / M. Vinkl | -8 | 6 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
J. Řeháček / M. Makara : J. Němec / J. Husák | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Miroslav Hurt | -7 | 9 | -12 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Milan Vinkl | 9 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Josef Němec | 14 | 8 | -6 | -3 | 10 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Jan Husák | 6 | 8 | 4 | 3:0 | ||
David Vesecký : Miroslav Hurt | -3 | -8 | 9 | 9 | 9 | 3:2 |
Michal Makara : Milan Vinkl | 12 | 9 | -12 | -3 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Josef Němec | -8 | -9 | 4 | 4 | -7 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Jan Husák | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Miroslav Hurt | -2 | -6 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Milan Vinkl | -7 | -6 | 6 | 7 | 5 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Josef Němec | -6 | -3 | -4 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jan Husák | 5 | 7 | -5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Miroslav Hurt | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Milan Vinkl | 9 | -9 | 8 | -7 | -6 | 2:3 |
David Vesecký : Josef Němec | 5 | -8 | 11 | 8 | 3:1 | |
Michal Makara : Jan Husák | 13 | 9 | -7 | 9 | 3:1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B | 4 : 14 | 22. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 600:709 | 25:47 | ||||
Z. Rohlíček / J. Starý : R. Žák / J. Hudeček | -3 | -9 | -6 | 0:3 | ||
L. Petřík / P. Skála : M. Gniewek / P. Krob | -5 | 7 | 7 | 7 | 3:1 | |
Petr Skála : Roman Žák | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Josef Hudeček | -7 | 7 | -7 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Michal Gniewek | 5 | -4 | -5 | -2 | 1:3 | |
Jiří Starý : Pavel Krob | -9 | 1 | -4 | 10 | 7 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Roman Žák | -4 | 10 | -3 | -3 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček | 11 | -8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Michal Gniewek | 7 | 8 | -8 | -9 | -10 | 2:3 |
Petr Skála : Pavel Krob | -9 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Roman Žák | -1 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Josef Hudeček | 9 | -9 | -7 | -3 | 1:3 | |
Petr Skála : Michal Gniewek | -7 | 10 | 12 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Pavel Krob | -9 | -13 | 1 | 3 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Roman Žák | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Skála : Josef Hudeček | -10 | 10 | 5 | -6 | -7 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Michal Gniewek | 7 | -5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Pavel Krob | 12 | 8 | -7 | -10 | -7 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 3 | 1 |
5. kolo
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B | 14 : 4 | 11. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 670:519 | 47:20 | ||||
P. Frolík / J. Slabý : T. Šubrt / V. Libecajt | 4 | 7 | 4 | 3:0 | ||
P. Škach / J. Škach : J. Hudeček / P. Krob | 5 | 6 | 13 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Václav Libecajt | 3 | 1 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Tomáš Šubrt | -9 | 6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Petr Frolík : Pavel Krob | 5 | -9 | 9 | -9 | 5 | 3:2 |
Jiří Slabý : Josef Hudeček | 7 | -11 | -6 | -7 | 1:3 | |
Pavel Škach : Václav Libecajt | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Tomáš Šubrt | -13 | 9 | 3 | 3 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Pavel Krob | 9 | -6 | 8 | -5 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Josef Hudeček | -4 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Václav Libecajt | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Tomáš Šubrt | 2 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Pavel Krob | 10 | -6 | 6 | 11 | 3:1 | |
Pavel Škach : Josef Hudeček | 4 | -7 | 7 | -4 | -10 | 2:3 |
Jiří Slabý : Václav Libecajt | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Tomáš Šubrt | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Pavel Krob | -8 | 6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Petr Frolík : Josef Hudeček | 8 | 5 | -7 | -8 | 8 | 3:2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Pavel Škach Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Josef Hudeček Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
Václav Libecajt | 0 | 4 |
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B | 7 : 11 | 10. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 596:516 | 30:36 | ||||
P. Čermák / V. Nedvěd : bez boje | 0:0 | |||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : D. Stolz / T. Kratochvíl | 8 | 5 | -7 | -9 | -9 | 2:3 |
Petr Čermák : Jan Sláma | -11 | 6 | 8 | -4 | 7 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Daniel Stolz | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl | -10 | 9 | 7 | 9 | 3:1 | |
Václav Fritsch : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Laštovka : Jan Sláma | -9 | 9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Daniel Stolz | -10 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Tomáš Kratochvíl | -7 | 8 | -8 | -9 | 1:3 | |
Petr Čermák : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma | 8 | 7 | -7 | -9 | -8 | 2:3 |
Václav Fritsch : Daniel Stolz | -9 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Tomáš Kratochvíl | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Fritsch : Jan Sláma | -8 | 9 | -8 | -10 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Daniel Stolz | -10 | -6 | 7 | 6 | -4 | 2:3 |
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl | -7 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : bez boje | 0:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 1 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 0 | 1 |
Václav Fritsch | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
STC Slaný D : STC Slaný E | 1 : 17 | 9. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 393:673 | 13:53 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : O. Chadima / D. Vesecký | -9 | -6 | -3 | 0:3 | ||
bez boje : J. Řeháček / M. Makara | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Jiří Řeháček | -4 | 9 | -5 | 3 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Rambousek : Michal Makara | -8 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Zbyněk Černý : David Vesecký | -9 | -6 | 8 | -7 | 1:3 | |
bez boje : Ondřej Chadima | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Jiří Řeháček | -7 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Michal Makara | -8 | 7 | 8 | -5 | -4 | 2:3 |
bez boje : David Vesecký | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Ondřej Chadima | 8 | -9 | -7 | 6 | -10 | 2:3 |
Zbyněk Černý : Jiří Řeháček | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : Michal Makara | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : David Vesecký | -2 | -7 | 7 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Ondřej Chadima | 6 | -9 | -6 | 6 | -8 | 2:3 |
bez boje : Jiří Řeháček | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Michal Makara | -2 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : David Vesecký | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Ondřej Chadima | -8 | 6 | -8 | -7 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B | 9 : 9 | 8. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 617:620 | 32:35 | ||||
J. Němec / J. Husák : P. Sokolovský / J. Tájek | 8 | -7 | -5 | -8 | 1:3 | |
M. Vinkl / J. Hrkal : M. Zbírkovský / J. Bucek | -6 | -9 | 9 | -8 | 1:3 | |
Josef Němec : Milan Zbírkovský | 9 | 6 | -10 | 3 | 3:1 | |
Jan Husák : Jaroslav Tájek | 7 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Zdeněk Jangl | -9 | 10 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Jindřich Bucek | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jan Husák : Milan Zbírkovský | 4 | 7 | -9 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek | 10 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Jan Hrkal : Zdeněk Jangl | 7 | -6 | 7 | 9 | 3:1 | |
Josef Němec : Jindřich Bucek | -7 | 6 | -8 | 8 | 6 | 3:2 |
Milan Vinkl : Petr Sokolovský | -5 | -8 | 3 | -5 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Jaroslav Tájek | -5 | 8 | -9 | -4 | 1:3 | |
Josef Němec : Zdeněk Jangl | 8 | -3 | 8 | 13 | 3:1 | |
Jan Husák : Jindřich Bucek | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Petr Sokolovský | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jaroslav Tájek | 7 | 3 | -11 | 4 | 3:1 | |
Jan Husák : Zdeněk Jangl | 15 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jindřich Bucek | -2 | -3 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Jan Hrkal | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 3 |
Milan Zbírkovský | 0 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 3 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E | 9 : 9 | 2. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 645:669 | 34:36 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : A. Krček / M. Makara | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
T. Šubrt / P. Krob : O. Chadima / D. Vesecký | -5 | -11 | 10 | -4 | 1:3 | |
Roman Žák : Ondřej Chadima | 10 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : David Vesecký | -5 | -10 | 10 | 5 | -5 | 2:3 |
Tomáš Šubrt : Adam Krček | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Michal Makara | 4 | 5 | -6 | 5 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Ondřej Chadima | -7 | -9 | -1 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : David Vesecký | -7 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Adam Krček | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Roman Žák : Michal Makara | 10 | 11 | -8 | 7 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Ondřej Chadima | 8 | -4 | 8 | -14 | 9 | 3:2 |
Pavel Krob : David Vesecký | -6 | 7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Roman Žák : Adam Krček | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Michal Makara | -9 | 10 | 9 | -5 | 8 | 3:2 |
Pavel Krob : Ondřej Chadima | -6 | 9 | 7 | -7 | -7 | 2:3 |
Roman Žák : David Vesecký | -6 | 7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Adam Krček | -11 | -8 | 9 | -6 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Michal Makara | 8 | 7 | -7 | -5 | 8 | 3:2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Tomáš Šubrt Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 2 | 0 |
Tomáš Šubrt | 0 | 2 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Adam Krček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 3 | 1 |
Michal Makara | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 1. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 658:592 | 41:28 | ||||
J. Škach / J. Slabý : M. Šimáček / P. Hrudka | 9 | -7 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
P. Peltán / P. Kříž : L. Petřík / J. Starý | 6 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jiří Starý | 5 | -7 | -8 | 9 | -8 | 2:3 |
Petr Peltán : Petr Hrudka | 2 | 10 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Ladislav Petřík | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
František Preis : Milan Šimáček | -5 | 8 | -3 | -11 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jiří Starý | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Petr Hrudka | -10 | -0 | -0 | 0:3 | ||
František Preis : Ladislav Petřík | -6 | 9 | 13 | -9 | -5 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Milan Šimáček | 11 | -4 | 6 | -6 | -9 | 2:3 |
Petr Kříž : Jiří Starý | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
František Preis : Petr Hrudka | -7 | 9 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Ladislav Petřík | 9 | -11 | 6 | 9 | 3:1 | |
Petr Peltán : Milan Šimáček | 2 | 5 | 9 | 3:0 | ||
František Preis : Jiří Starý | -7 | 9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Petr Hrudka | -5 | 5 | -11 | -7 | 1:3 | |
Petr Peltán : Ladislav Petřík | 3 | 8 | -9 | 3 | 3:1 | |
Petr Kříž : Milan Šimáček | 6 | 2 | 7 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
František Preis | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 0 |
Jiří Slabý | 1 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Jiří Starý |
0 | 1 |
Milan Šimáček Petr Hrudka |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D | 15 : 3 | 31. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 659:508 | 47:18 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : V. Kulich / Z. Rambousek | 12 | 7 | 3 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Hnilička / Z. Černý | 9 | 8 | -3 | 8 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rambousek | -8 | 1 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Ondřej Hnilička | -8 | 6 | 8 | 9 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Zbyněk Černý | 3 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich | -4 | 3 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rambousek | 6 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Ondřej Hnilička | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Zbyněk Černý | 5 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich | 5 | -7 | -5 | 6 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Jangl : Zdeněk Rambousek | 8 | -10 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Ondřej Hnilička | -9 | 9 | 8 | 3 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zbyněk Černý | 4 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich | -9 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Ondřej Hnilička | 12 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Zbyněk Černý | 6 | 9 | -10 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Kulich | -3 | 4 | -7 | -10 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Jaroslav Tájek | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 4 | 0 |
Zdeněk Jangl | 0 | 2 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : Sokol Buštěhrad B | 11 : 7 | 29. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 578:500 | 37:24 | ||||
M. Hurt / M. Vinkl : O. Táborský / R. Elger | 1 | 6 | 4 | 3:0 | ||
J. Němec / J. Husák : D. Stolz / T. Kratochvíl | 6 | 15 | 10 | 3:0 | ||
Josef Němec : Radek Elger | 3 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jan Husák : Oldřich Táborský | 3 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Tomáš Kratochvíl | -8 | 6 | 4 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Daniel Stolz | -10 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Jan Husák : Radek Elger | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Oldřich Táborský | -9 | 6 | 11 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Tomáš Kratochvíl | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Daniel Stolz | -9 | -4 | -1 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Radek Elger | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Oldřich Táborský | -9 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Josef Němec : Tomáš Kratochvíl | -7 | -5 | 9 | -2 | 1:3 | |
Jan Husák : Daniel Stolz | -6 | 7 | -4 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Radek Elger | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Josef Němec : Oldřich Táborský | -10 | -8 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jan Husák : Tomáš Kratochvíl | -10 | 4 | 3 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Daniel Stolz | -7 | 6 | -5 | -7 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Radek Elger | 0 | 4 |
6. kolo
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D | 10 : 8 | 17. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 665:532 | 38:28 | ||||
P. Sokolovský / J. Tájek : V. Kulich / Z. Rambousek | 11 | 8 | 8 | 3:0 | ||
M. Zbírkovský / J. Bucek : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 6 | 7 | -13 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Eva Ovčaříková | -4 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Ondřej Hnilička | 3 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rambousek | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Eva Ovčaříková | -5 | 7 | -6 | 9 | -9 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Ondřej Hnilička | -16 | 6 | 4 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich | 6 | 10 | -8 | -5 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Jangl : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Eva Ovčaříková | -8 | -11 | 7 | -7 | 1:3 | |
Milan Zbírkovský : Ondřej Hnilička | 9 | -8 | 1 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich | -11 | -17 | -10 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Eva Ovčaříková | -10 | 8 | 6 | -8 | -6 | 2:3 |
Jaroslav Tájek : Ondřej Hnilička | 6 | -12 | 5 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Kulich | 6 | -10 | -12 | -13 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 2 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B | 18 : 0 | 16. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 594:0 | 54:0 |
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B | 3 : 15 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 590:701 | 24:47 | ||||
V. Nedvěd / V. Fritsch : J. Němec / J. Husák | 8 | 9 | -9 | 9 | 3:1 | |
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / M. Vinkl | -8 | 5 | -9 | 9 | -6 | 2:3 |
Václav Fritsch : Jan Husák | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Miroslav Hurt | 8 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Milan Vinkl | 8 | -6 | 7 | -4 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák | -10 | 5 | -10 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Josef Němec | -6 | 4 | -5 | 9 | -7 | 2:3 |
Luboš Balada : Miroslav Hurt | -2 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Milan Vinkl | -7 | 9 | -10 | 9 | -11 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Jan Husák | -9 | -7 | 7 | -9 | 1:3 | |
Luboš Balada : Josef Němec | 6 | -6 | -6 | -10 | 1:3 | |
Václav Fritsch : Miroslav Hurt | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl | -5 | 7 | 10 | -9 | -6 | 2:3 |
Luboš Balada : Jan Husák | -2 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Josef Němec | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt | 9 | -9 | -8 | 10 | -2 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl | -7 | 4 | 6 | 8 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 0 | 4 |
Jiří Laštovka | 0 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B | 12 : 6 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 651:560 | 41:25 | ||||
D. Stolz / P. Štěpán : R. Žák / J. Hudeček | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
O. Táborský / T. Kratochvíl : M. Gniewek / P. Krob | 6 | -10 | 4 | 10 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Roman Žák | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček | -6 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Pavel Krob | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Michal Gniewek | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák | -8 | -9 | -1 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Josef Hudeček | 4 | 7 | -7 | 9 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Pavel Krob | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Michal Gniewek | -9 | 5 | 9 | -9 | -10 | 2:3 |
Pavel Štěpán : Roman Žák | 8 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Josef Hudeček | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Pavel Krob | -4 | 4 | 5 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek | -9 | -8 | 10 | 4 | -15 | 2:3 |
Daniel Stolz : Roman Žák | 8 | 7 | -10 | 1 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Josef Hudeček | 11 | 8 | -9 | -6 | 10 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob | 9 | -8 | 8 | 3 | 3:1 | |
Pavel Štěpán : Michal Gniewek | 9 | 8 | 4 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Daniel Stolz Pavel Štěpán |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Pavel Štěpán | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Roman Žák | 3 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C | 7 : 11 | 6. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 564:636 | 28:39 | ||||
J. Řeháček / M. Makara : P. Frolík / J. Škach | -9 | -7 | 4 | -8 | 1:3 | |
D. Vesecký / A. Krček : P. Peltán / P. Kříž | 7 | -9 | -5 | -9 | 1:3 | |
David Vesecký : Jaroslav Škach | -12 | -2 | 8 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Petr Peltán | -6 | -5 | 6 | -5 | 1:3 | |
Adam Krček : Petr Frolík | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Kříž | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jaroslav Škach | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Adam Krček : Petr Peltán | 9 | -2 | 10 | -9 | 11 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Petr Frolík | -10 | 9 | -6 | -5 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Kříž | 7 | -9 | 10 | 13 | 3:1 | |
Adam Krček : Jaroslav Škach | -3 | -2 | 10 | -5 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Petr Peltán | 3 | -9 | 13 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : Petr Frolík | -8 | 7 | -5 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Petr Kříž | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jaroslav Škach | -6 | 6 | 8 | -3 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Michal Makara : Petr Frolík | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Adam Krček : Petr Kříž | -5 | -4 | -2 | 0:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
David Vesecký Adam Krček |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 2 | 2 |
Michal Makara | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť B | 3 : 15 | 5. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 526:700 | 20:49 | ||||
L. Petřík / P. Skála : M. Zbírkovský / J. Bucek | -3 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
J. Starý / P. Hrudka : P. Sokolovský / J. Tájek | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Milan Zbírkovský | -6 | 6 | 9 | -4 | 10 | 3:2 |
Petr Hrudka : Zdeněk Jangl | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Petr Sokolovský | -6 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Petr Skála : Jindřich Bucek | -9 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Milan Zbírkovský | 6 | -6 | -4 | -8 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Zdeněk Jangl | -8 | -7 | 9 | -6 | 1:3 | |
Petr Skála : Petr Sokolovský | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jindřich Bucek | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Milan Zbírkovský | 10 | 7 | -4 | -2 | -11 | 2:3 |
Petr Skála : Jaroslav Tájek | 4 | 11 | -10 | -8 | -5 | 2:3 |
Jiří Starý : Petr Sokolovský | -3 | 13 | -4 | -8 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jindřich Bucek | 10 | 8 | -7 | -7 | -4 | 2:3 |
Petr Skála : Milan Zbírkovský | -3 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jaroslav Tájek | 5 | 8 | -7 | -7 | 8 | 3:2 |
Petr Hrudka : Petr Sokolovský | 7 | -9 | -5 | -10 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Jindřich Bucek | -7 | -6 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
Petr Skála | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 1 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 1 |
7. kolo
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B | 9 : 9 | 16. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 670:653 | 36:35 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : P. Čermák / V. Fritsch | 3 | 9 | 6 | 3:0 | ||
M. Gniewek / P. Krob : J. Schönfelder / J. Laštovka | -7 | 8 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Roman Žák : Petr Čermák | 8 | 8 | 14 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jiří Laštovka | -7 | 8 | -6 | 4 | 9 | 3:2 |
Michal Gniewek : Jaroslav Schönfelder | 21 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Václav Fritsch | 7 | 8 | -8 | -5 | -6 | 2:3 |
Josef Hudeček : Petr Čermák | -7 | -6 | 9 | -5 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jiří Laštovka | 4 | -9 | -8 | -1 | 1:3 | |
Pavel Krob : Jaroslav Schönfelder | 8 | -6 | -7 | -5 | 1:3 | |
Roman Žák : Václav Fritsch | 4 | -7 | -18 | 4 | 5 | 3:2 |
Michal Gniewek : Petr Čermák | -7 | 9 | -7 | -9 | 1:3 | |
Pavel Krob : Jiří Laštovka | -9 | 8 | -10 | -10 | 1:3 | |
Roman Žák : Jaroslav Schönfelder | -7 | 7 | 10 | 4 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Václav Fritsch | 7 | 6 | -8 | 7 | 3:1 | |
Pavel Krob : Petr Čermák | -3 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Roman Žák : Jiří Laštovka | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Václav Fritsch | 6 | 8 | -9 | -8 | 5 | 3:2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Václav Fritsch |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C : Sokol Buštěhrad B | 18 : 0 | 15. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 646:384 | 54:6 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : D. Gallat / V. Stolzová | 3 | 6 | 2 | 3:0 | ||
P. Frolík / J. Slabý : A. Herda / R. Elger | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
František Preis : Veronika Stolzová | -9 | 8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Petr Peltán : David Gallat | 8 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Radek Elger | 6 | -9 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Adam Herda | 8 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Veronika Stolzová | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : David Gallat | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Radek Elger | -10 | 6 | 5 | 5 | 3:1 | |
František Preis : Adam Herda | -8 | -8 | 6 | 8 | 8 | 3:2 |
Petr Frolík : Veronika Stolzová | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : David Gallat | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
František Preis : Radek Elger | 6 | -8 | 6 | 9 | 3:1 | |
Petr Peltán : Adam Herda | 5 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Veronika Stolzová | 6 | 3 | 7 | 3:0 | ||
František Preis : David Gallat | 9 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Radek Elger | 3 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Adam Herda | 6 | 8 | 8 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
František Preis | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Adam Herda Radek Elger |
0 | 1 |
David Gallat Veronika Stolzová |
0 | 1 |
David Gallat | 0 | 4 |
Adam Herda | 0 | 4 |
Radek Elger | 0 | 4 |
Veronika Stolzová | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E | 11 : 7 | 14. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 754:674 | 43:31 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Řeháček / A. Krček | 11 | 9 | 6 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Chadima / D. Vesecký | -9 | -8 | 4 | 4 | 10 | 3:2 |
Milan Zbírkovský : Ondřej Chadima | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : David Vesecký | 16 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Adam Krček | -6 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Řeháček | 8 | 6 | -8 | -7 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Tájek : Ondřej Chadima | 7 | -13 | 11 | -9 | -4 | 2:3 |
Zdeněk Jangl : David Vesecký | -6 | -11 | 11 | 7 | 10 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Adam Krček | 8 | 6 | -8 | -5 | -9 | 2:3 |
Milan Zbírkovský : Jiří Řeháček | 5 | -9 | 8 | -12 | -9 | 2:3 |
Petr Sokolovský : Ondřej Chadima | -2 | 13 | 7 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : David Vesecký | 7 | 4 | -11 | 4 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Adam Krček | -8 | -7 | 10 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Tájek : Jiří Řeháček | -10 | -11 | 8 | 6 | 3 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Ondřej Chadima | 3 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : David Vesecký | 9 | -10 | -7 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Tájek : Adam Krček | 7 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Jiří Řeháček | 9 | -8 | -9 | 7 | 5 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Jaroslav Tájek | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 1 | 3 |
Zdeněk Jangl | 1 | 1 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 3 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 13. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 687:562 | 44:23 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : Z. Rohlíček / J. Starý | -7 | 6 | 12 | 6 | 3:1 | |
L. Kulichová / E. Ovčaříková : P. Hrudka / P. Skála | 7 | 14 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Petr Hrudka | -8 | -9 | 11 | -8 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Zdeněk Rohlíček | -10 | 2 | 5 | 4 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Petr Skála | 9 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Jiří Starý | 10 | -5 | 4 | 10 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Hrudka | 8 | -10 | 4 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Petr Skála | 11 | -3 | -8 | 6 | -14 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Jiří Starý | -8 | 6 | 4 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Petr Hrudka | 6 | 5 | -9 | 5 | 3:1 | |
Lenka Kulichová : Zdeněk Rohlíček | -9 | -6 | 4 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Petr Skála | -9 | 8 | 4 | 10 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jiří Starý | 9 | -10 | 7 | 4 | 3:1 | |
Lenka Kulichová : Petr Hrudka | -10 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Rohlíček | 8 | -9 | -5 | -9 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Petr Skála | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Starý | 2 | 4 | 6 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Lenka Kulichová Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Lenka Kulichová | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Petr Hrudka Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 1 | 3 |
8. kolo
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Unhošť B | 2 : 16 | 26. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 508:679 | 15:50 | ||||
D. Gallat / A. Herda : M. Zbírkovský / J. Bucek | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
R. Elger / V. Stolzová : J. Tájek / L. Ledvinová | -9 | 9 | -8 | -7 | 1:3 | |
David Gallat : Milan Zbírkovský | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Adam Herda : Jaroslav Tájek | 9 | -7 | -7 | -4 | 1:3 | |
Radek Elger : Lucie Ledvinová | 9 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Veronika Stolzová : Jindřich Bucek | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Adam Herda : Milan Zbírkovský | -4 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Radek Elger : Jaroslav Tájek | 8 | -7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Veronika Stolzová : Lucie Ledvinová | 8 | -7 | 9 | -9 | -9 | 2:3 |
David Gallat : Jindřich Bucek | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Radek Elger : Milan Zbírkovský | 9 | -8 | -8 | -6 | 1:3 | |
Veronika Stolzová : Jaroslav Tájek | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
David Gallat : Lucie Ledvinová | 9 | -9 | -8 | 8 | -7 | 2:3 |
Adam Herda : Jindřich Bucek | 11 | -8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Veronika Stolzová : Milan Zbírkovský | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
David Gallat : Jaroslav Tájek | -5 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Adam Herda : Lucie Ledvinová | 7 | 8 | -6 | 9 | 3:1 | |
Radek Elger : Jindřich Bucek | -9 | -8 | -6 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Radek Elger Veronika Stolzová |
0 | 1 |
David Gallat Adam Herda |
0 | 1 |
David Gallat | 0 | 4 |
Adam Herda | 1 | 3 |
Radek Elger | 1 | 3 |
Veronika Stolzová | 0 | 4 |
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C | 12 : 6 | 21. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 646:496 | 40:28 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : bez boje | 0:0 | |||||
P. Čermák / V. Nedvěd : P. Peltán / P. Kříž | -10 | 10 | -9 | 6 | 11 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Petr Frolík | -11 | -10 | 7 | 6 | 4 | 3:2 |
Petr Čermák : Petr Kříž | 9 | 9 | -7 | -7 | 8 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Petr Peltán | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Čermák : Petr Frolík | 5 | -5 | 4 | -10 | 3 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Petr Kříž | -11 | 3 | 9 | 3 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Petr Peltán | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Nedvěd : Petr Frolík | 7 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Petr Kříž | -3 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Peltán | 9 | -5 | -5 | 7 | -5 | 2:3 |
Václav Fritsch : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Laštovka : Petr Frolík | -8 | 7 | 10 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Kříž | -9 | -9 | -11 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Petr Peltán | 9 | -7 | -6 | 10 | -9 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : bez boje | 0:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 0 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
Václav Fritsch | 1 | 1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Petr Frolík | 0 | 4 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B : Sokol Stochov-Honice B | 12 : 6 | 19. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 664:615 | 41:29 | ||||
J. Němec / J. Husák : R. Žák / J. Hudeček | 7 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
M. Hurt / M. Vinkl : M. Gniewek / P. Krob | 4 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Josef Němec : Roman Žák | -9 | 10 | 10 | -3 | -8 | 2:3 |
Jan Husák : Josef Hudeček | 8 | -11 | 9 | -9 | 3 | 3:2 |
Milan Vinkl : Pavel Krob | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Michal Gniewek | 8 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jan Husák : Roman Žák | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Josef Hudeček | -9 | -9 | 9 | 6 | 6 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Pavel Krob | 10 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Josef Němec : Michal Gniewek | 7 | 7 | -8 | -4 | 4 | 3:2 |
Milan Vinkl : Roman Žák | -6 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Josef Hudeček | 9 | 3 | -8 | -8 | 6 | 3:2 |
Josef Němec : Pavel Krob | 7 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jan Husák : Michal Gniewek | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Roman Žák | 6 | -5 | -8 | 10 | -5 | 2:3 |
Josef Němec : Josef Hudeček | -3 | -10 | 10 | 6 | 9 | 3:2 |
Jan Husák : Pavel Krob | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Michal Gniewek | 8 | -4 | -6 | -10 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 0 | 4 |
Michal Gniewek | 1 | 3 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
STC Slaný E : STC Slaný D | 9 : 9 | 25. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 654:670 | 34:35 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek | 9 | -8 | -9 | 7 | -3 | 2:3 |
J. Řeháček / M. Makara : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 9 | 8 | -7 | -3 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek | 4 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Eva Ovčaříková | 14 | -3 | -6 | 3 | -8 | 2:3 |
David Vesecký : Jiří Zíma | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Makara : Ondřej Hnilička | 7 | -9 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek | 9 | -8 | 7 | -8 | -9 | 2:3 |
David Vesecký : Eva Ovčaříková | -7 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jiří Zíma | -10 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Ondřej Hnilička | 12 | 6 | 2 | 3:0 | ||
David Vesecký : Vladimír Kulich | -5 | 6 | -8 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Eva Ovčaříková | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jiří Zíma | -12 | -6 | 8 | 8 | 8 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Ondřej Hnilička | 13 | 13 | 0 | 3:0 | ||
Michal Makara : Vladimír Kulich | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková | -17 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Jiří Zíma | -9 | 6 | 9 | 12 | 3:1 | |
David Vesecký : Ondřej Hnilička | 7 | -9 | 8 | 11 | 3:1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Michal Makara | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 1 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 2 | 0 |
9. kolo
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad B | 12 : 6 | 4. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 590:418 | 38:24 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : D. Stolz / T. Kratochvíl | -1 | -10 | 9 | 8 | -8 | 2:3 |
O. Hnilička / E. Ovčaříková : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Hnilička : Daniel Stolz | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Tomáš Kratochvíl | 12 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Oldřich Táborský | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Daniel Stolz | -10 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Tomáš Kratochvíl | -7 | 6 | 3 | 6 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Oldřich Táborský | 7 | 8 | -10 | -10 | 9 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Daniel Stolz | -11 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Tomáš Kratochvíl | 9 | -7 | 3 | 4 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Oldřich Táborský | 5 | 6 | -10 | 11 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : bez boje | 0:0 | |||||
Eva Ovčaříková : Daniel Stolz | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Tomáš Kratochvíl | -5 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Oldřich Táborský | 2 | 7 | -9 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B : KST Slatina B | 13 : 5 | 28. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 676:565 | 45:23 | ||||
P. Sokolovský / J. Tájek : J. Schönfelder / J. Laštovka | 1 | -7 | 10 | 7 | 3:1 | |
M. Zbírkovský / Z. Jangl : P. Čermák / V. Nedvěd | -7 | -4 | 11 | -7 | 1:3 | |
Milan Zbírkovský : Jaroslav Schönfelder | 4 | -7 | 8 | 2 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Nedvěd | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Petr Čermák | 8 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Jiří Laštovka | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Jaroslav Schönfelder | -9 | 9 | 2 | 9 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Vladimír Nedvěd | -6 | 4 | 5 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Petr Čermák | 11 | -6 | -6 | 8 | -10 | 2:3 |
Milan Zbírkovský : Jiří Laštovka | 3 | 11 | -5 | 2 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Jaroslav Schönfelder | 8 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Vladimír Nedvěd | -4 | 7 | 8 | -10 | -9 | 2:3 |
Milan Zbírkovský : Petr Čermák | 4 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Jiří Laštovka | 8 | -2 | 8 | 12 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Jaroslav Schönfelder | 8 | -11 | -8 | -9 | 1:3 | |
Milan Zbírkovský : Vladimír Nedvěd | 9 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Petr Čermák | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Laštovka | 6 | -8 | -9 | 7 | 10 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Zdeněk Jangl |
0 | 1 |
Petr Sokolovský | 3 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 3 |
Milan Zbírkovský | 4 | 0 |
Zdeněk Jangl | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 1 | 0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň B | 10 : 8 | 27. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 481:605 | 32:33 | ||||
bez boje : J. Němec / J. Husák | 0:0 | |||||
P. Frolík / P. Kříž : M. Hurt / M. Vinkl | 9 | -4 | 9 | 6 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Josef Němec | 11 | -8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Petr Kříž : Jan Husák | -6 | 10 | 1 | 10 | 3:1 | |
bez boje : Milan Vinkl | 0:0 | |||||
Petr Frolík : Miroslav Hurt | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Josef Němec | 9 | -6 | 3 | 3 | 3:1 | |
bez boje : Jan Husák | 0:0 | |||||
Petr Frolík : Milan Vinkl | 4 | -9 | 7 | -8 | 8 | 3:2 |
Jiří Slabý : Miroslav Hurt | -8 | -2 | 9 | -8 | 1:3 | |
bez boje : Josef Němec | 0:0 | |||||
Petr Frolík : Jan Husák | -9 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Milan Vinkl | 8 | 6 | 12 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Miroslav Hurt | 6 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Josef Němec | 9 | -7 | 8 | -6 | 9 | 3:2 |
Jiří Slabý : Jan Husák | 7 | -6 | -8 | 6 | 6 | 3:2 |
Petr Kříž : Milan Vinkl | 10 | 6 | 3 | 3:0 | ||
bez boje : Miroslav Hurt | 0:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Frolík Petr Kříž |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Frolík | 3 | 1 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný E | 4 : 14 | 26. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 633:720 | 27:45 | ||||
M. Šimáček / P. Hrudka : O. Chadima / D. Vesecký | -9 | -10 | 9 | 5 | -6 | 2:3 |
Z. Rohlíček / J. Starý : J. Řeháček / M. Makara | 9 | 8 | -4 | -7 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Ondřej Chadima | 7 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : David Vesecký | -5 | 8 | -7 | -8 | 1:3 | |
Jiří Starý : Michal Makara | 8 | -11 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Jiří Řeháček | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Ondřej Chadima | 9 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Starý : David Vesecký | -1 | 7 | -5 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Michal Makara | -8 | -12 | 5 | 10 | -8 | 2:3 |
Petr Hrudka : Jiří Řeháček | 9 | -7 | 5 | 8 | 3:1 | |
Jiří Starý : Ondřej Chadima | -3 | 9 | 1 | -10 | -12 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : David Vesecký | -9 | -9 | 8 | -3 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Michal Makara | 10 | 9 | -6 | -7 | 2 | 3:2 |
Milan Šimáček : Jiří Řeháček | -3 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Chadima | -6 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : David Vesecký | 8 | -6 | 11 | -6 | -6 | 2:3 |
Milan Šimáček : Michal Makara | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jiří Řeháček | -5 | -9 | -5 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Milan Šimáček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Milan Šimáček | 1 | 3 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
10. kolo
TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň B | 13 : 5 | 12. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 656:597 | 41:27 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Němec / J. Husák | -6 | -5 | -10 | 0:3 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : M. Hurt / M. Vinkl | -7 | 6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Jan Husák | -12 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Miroslav Hurt | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Milan Vinkl | 6 | -6 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Josef Němec | -10 | 7 | -7 | 5 | 6 | 3:2 |
Jaroslav Tájek : Jan Husák | 9 | -10 | 8 | 10 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Miroslav Hurt | -4 | -7 | 6 | -3 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Milan Vinkl | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Josef Němec | -10 | 6 | -12 | 9 | 9 | 3:2 |
Petr Sokolovský : Jan Husák | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Miroslav Hurt | 7 | 10 | -10 | -6 | 6 | 3:2 |
Milan Zbírkovský : Milan Vinkl | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Josef Němec | -11 | 2 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Jan Husák | 1 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Miroslav Hurt | -7 | 8 | 12 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Milan Vinkl | 5 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
Milan Suchan : Josef Němec | -9 | 9 | -8 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Petr Sokolovský | 2 | 1 |
Jaroslav Tájek | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Milan Suchan | 0 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Josef Němec | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B | 12 : 6 | 11. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 585:485 | 39:21 | ||||
P. Frolík / J. Škach : R. Žák / J. Hudeček | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
P. Peltán / P. Kříž : T. Šubrt / P. Dušek | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Roman Žák | 6 | -8 | -9 | -7 | 1:3 | |
Petr Kříž : Josef Hudeček | 7 | -7 | 6 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Tomáš Šubrt | 6 | -9 | 9 | 5 | 3:1 | |
Petr Frolík : Petr Dušek | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Roman Žák | -8 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Josef Hudeček | 7 | -7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Petr Frolík : Tomáš Šubrt | 11 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Petr Dušek | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Roman Žák | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Josef Hudeček | 10 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Tomáš Šubrt | 9 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Petr Dušek | 6 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Roman Žák | -10 | -10 | 10 | -8 | 1:3 | |
Petr Peltán : Josef Hudeček | 10 | -6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Tomáš Šubrt | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Petr Dušek | 6 | 7 | 4 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
0 | 1 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Šubrt Petr Dušek |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad B | 10 : 8 | 10. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 596:578 | 35:32 | ||||
L. Petřík / P. Skála : D. Stolz / R. Elger | 6 | -4 | -14 | 8 | 7 | 3:2 |
Z. Rohlíček / J. Starý : O. Táborský / T. Kratochvíl | -7 | -7 | -11 | 0:3 | ||
Petr Skála : Daniel Stolz | -0 | 4 | -9 | -4 | 1:3 | |
Milan Šimáček : Radek Elger | 4 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Oldřich Táborský | -9 | 7 | 5 | 2 | 3:1 | |
Jiří Starý : Tomáš Kratochvíl | 7 | -8 | -4 | 4 | 7 | 3:2 |
Milan Šimáček : Daniel Stolz | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Radek Elger | 2 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Oldřich Táborský | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Kratochvíl | -5 | 7 | -5 | 4 | 8 | 3:2 |
Petr Hrudka : Daniel Stolz | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Radek Elger | 7 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Oldřich Táborský | 7 | -4 | 7 | -9 | -6 | 2:3 |
Milan Šimáček : Tomáš Kratochvíl | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Daniel Stolz | 9 | -3 | -7 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Radek Elger | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Oldřich Táborský | 7 | 7 | -9 | 5 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Tomáš Kratochvíl | -6 | -6 | 10 | -10 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 1 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Daniel Stolz Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
11. kolo
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Unhošť B | 3 : 15 | 4. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 461:663 | 17:48 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : M. Zbírkovský / J. Bucek | -9 | -3 | -3 | 0:3 | ||
T. Šubrt / V. Libecajt : J. Tájek / Z. Jangl | 5 | -5 | -8 | -2 | 1:3 | |
Roman Žák : Milan Zbírkovský | 9 | 9 | -6 | 6 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Jaroslav Tájek | 7 | -8 | -8 | 6 | -6 | 2:3 |
Václav Libecajt : Zdeněk Jangl | -3 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jindřich Bucek | -6 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Milan Zbírkovský | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Václav Libecajt : Jaroslav Tájek | -4 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Zdeněk Jangl | -7 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Roman Žák : Jindřich Bucek | -5 | -3 | 6 | -6 | 1:3 | |
Václav Libecajt : Milan Zbírkovský | -4 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jaroslav Tájek | -7 | -1 | -7 | 0:3 | ||
Roman Žák : Zdeněk Jangl | -5 | 6 | 9 | -7 | 7 | 3:2 |
Josef Hudeček : Jindřich Bucek | -5 | -2 | 11 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : Milan Zbírkovský | -6 | -9 | 6 | 12 | -3 | 2:3 |
Roman Žák : Jaroslav Tájek | 7 | -9 | -9 | -14 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Lucie Ledvinová | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Václav Libecajt : Jindřich Bucek | -5 | -6 | -2 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Roman Žák | 2 | 2 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Václav Libecajt | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jaroslav Tájek Zdeněk Jangl |
1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 2 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Lucie Ledvinová | 0 | 1 |
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C | 16 : 2 | 20. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 673:516 | 50:16 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : Z. Rohlíček / M. Šimáček | 5 | 9 | -8 | 11 | 3:1 | |
V. Nedvěd / V. Fritsch : L. Petřík / J. Starý | 8 | 6 | -9 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Milan Šimáček | 7 | -6 | 6 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Ladislav Petřík | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Petr Hrudka | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Milan Šimáček | 6 | 7 | -6 | 5 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Ladislav Petřík | 10 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Zdeněk Rohlíček | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Hrudka | 8 | -8 | 5 | 8 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Milan Šimáček | 7 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Ladislav Petřík | 7 | 6 | -7 | -8 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý | 4 | 5 | -6 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Hrudka | 5 | -9 | 5 | 4 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Milan Šimáček | -9 | 8 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Jiří Starý | -6 | 5 | 6 | 9 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Petr Hrudka | 9 | 8 | 5 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 4 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
Václav Fritsch | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Milan Šimáček |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Jiří Starý |
0 | 1 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Milan Šimáček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 0 | 2 |
Petr Hrudka | 0 | 4 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný E | 10 : 8 | 19. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 639:587 | 38:32 | ||||
D. Stolz / P. Štěpán : J. Řeháček / M. Makara | 7 | 2 | -6 | 3 | 3:1 | |
O. Táborský / T. Kratochvíl : O. Chadima / D. Vesecký | 10 | -2 | -7 | 7 | -7 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Michal Makara | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Řeháček | -4 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Ondřej Chadima | 13 | -9 | 4 | 8 | 3:1 | |
Daniel Stolz : David Vesecký | 8 | -8 | -8 | 4 | 5 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Michal Makara | 8 | -10 | -10 | -10 | 1:3 | |
Pavel Štěpán : Jiří Řeháček | 7 | 4 | -2 | 9 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Ondřej Chadima | 5 | 6 | -7 | 3 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : David Vesecký | -5 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Michal Makara | 11 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Jiří Řeháček | 3 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Ondřej Chadima | 8 | 7 | -2 | -4 | -7 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : David Vesecký | 10 | -5 | -8 | -6 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Michal Makara | 3 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Řeháček | 6 | -6 | -6 | 8 | 6 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Ondřej Chadima | -8 | 9 | -8 | 9 | -8 | 2:3 |
Pavel Štěpán : David Vesecký | -9 | -8 | -6 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Tomáš Kratochvíl |
0 | 1 |
Daniel Stolz Pavel Štěpán |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Pavel Štěpán | 3 | 1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 1 | 3 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D | 14 : 4 | 17. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 673:491 | 48:21 | ||||
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
M. Hurt / M. Vinkl : L. Kulichová / E. Ovčaříková | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Zdeněk Rambousek | 2 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jan Husák : Eva Ovčaříková | 11 | -9 | -3 | 7 | -5 | 2:3 |
Milan Vinkl : Lenka Kulichová | 6 | -7 | 4 | -2 | 9 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich | 10 | 8 | -4 | -6 | -9 | 2:3 |
Jan Husák : Zdeněk Rambousek | 4 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková | 8 | -6 | 4 | -10 | 7 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Lenka Kulichová | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Josef Němec : Vladimír Kulich | 4 | -3 | 11 | -4 | -6 | 2:3 |
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek | 6 | -9 | -8 | 8 | 4 | 3:2 |
Jan Hrkal : Eva Ovčaříková | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Josef Němec : Lenka Kulichová | 7 | 10 | 11 | 3:0 | ||
Jan Husák : Vladimír Kulich | 10 | 3 | -8 | 5 | 3:1 | |
Jan Hrkal : Zdeněk Rambousek | 7 | -10 | -10 | 10 | 9 | 3:2 |
Josef Němec : Eva Ovčaříková | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jan Husák : Lenka Kulichová | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 1 | 1 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 4 | 0 |
Jan Hrkal | 1 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Lenka Kulichová Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Lenka Kulichová | 0 | 4 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 2 | 2 |
12. kolo
TJ Sokol Unhošť B : TTC Slovan Kladno C | 14 : 4 | 9. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 634:414 | 45:16 | ||||
M. Zbírkovský / Z. Jangl : P. Frolík / J. Slabý | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Milan Zbírkovský : Petr Frolík | 8 | 7 | 16 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Jiří Slabý | 13 | -7 | 8 | -7 | 8 | 3:2 |
Petr Sokolovský : Jaroslav Škach | 5 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Tájek : Petr Frolík | 7 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Jiří Slabý | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Jaroslav Škach | 4 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Sokolovský : Petr Frolík | 2 | -9 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Jangl : Jiří Slabý | -9 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Milan Zbírkovský : Jaroslav Škach | -8 | -9 | 7 | 7 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Jangl : Petr Frolík | -2 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Milan Zbírkovský : Jiří Slabý | -10 | 8 | -6 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Tájek : Jaroslav Škach | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : bez boje | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Zdeněk Jangl |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Frolík Jiří Slabý |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B | 13 : 5 | 8. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 609:526 | 41:24 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : R. Žák / J. Hudeček | 2 | 7 | 5 | 3:0 | ||
O. Hnilička / E. Ovčaříková : M. Gniewek / P. Krob | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Roman Žák | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Josef Hudeček | 9 | -9 | 9 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Michal Gniewek | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Pavel Krob | 8 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Roman Žák | -6 | 6 | -5 | 2 | -7 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Josef Hudeček | 7 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Michal Gniewek | -2 | 8 | 4 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Pavel Krob | -5 | 9 | 5 | -8 | 10 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Roman Žák | -6 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Josef Hudeček | -7 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Michal Gniewek | -11 | 9 | 8 | -9 | 9 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Pavel Krob | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Roman Žák | -3 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Josef Hudeček | 7 | -7 | 10 | 2 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Michal Gniewek | 4 | -7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Pavel Krob | -5 | 8 | 3 | 2 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
STC Slaný E : KST Slatina B | 10 : 8 | 8. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 628:592 | 36:31 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : P. Čermák / V. Nedvěd | -2 | -5 | -9 | 0:3 | ||
J. Řeháček / M. Makara : J. Schönfelder / J. Laštovka | 7 | -9 | -7 | -12 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Petr Čermák | 6 | -2 | -10 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Jaroslav Schönfelder | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Michal Makara : Vladimír Nedvěd | -6 | 4 | -5 | 7 | 11 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Jiří Laštovka | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
David Vesecký : Petr Čermák | 7 | -8 | 11 | 1 | 3:1 | |
Michal Makara : Jaroslav Schönfelder | 8 | 9 | -10 | -7 | -6 | 2:3 |
Jiří Řeháček : Vladimír Nedvěd | -7 | 10 | 8 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Jiří Laštovka | -7 | -10 | 9 | -9 | 1:3 | |
Michal Makara : Petr Čermák | -6 | 7 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Jaroslav Schönfelder | -10 | 9 | 7 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Vladimír Nedvěd | -1 | -7 | -9 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jiří Laštovka | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Čermák | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jaroslav Schönfelder | -10 | -10 | -9 | 0:3 | ||
David Vesecký : Vladimír Nedvěd | 4 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Michal Makara : Jiří Laštovka | -9 | -7 | 6 | 6 | 5 | 3:2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň B | 7 : 11 | 3. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 607:702 | 27:43 | ||||
Z. Rohlíček / P. Hrudka : J. Němec / J. Husák | -6 | -2 | -5 | 0:3 | ||
L. Petřík / P. Skála : M. Hurt / M. Vinkl | -2 | 12 | 5 | 10 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Josef Němec | 9 | -6 | -5 | 7 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jan Husák | 9 | 10 | -10 | 8 | 3:1 | |
Petr Skála : Miroslav Hurt | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Milan Vinkl | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Josef Němec | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Petr Skála : Jan Husák | 7 | -5 | -9 | 7 | 9 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Miroslav Hurt | -7 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Milan Vinkl | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Petr Skála : Josef Němec | -9 | 8 | -5 | 9 | 2 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Jan Hrkal | 10 | 5 | -6 | -11 | -8 | 2:3 |
Petr Hrudka : Miroslav Hurt | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Milan Vinkl | -4 | 9 | -1 | -4 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Josef Němec | -10 | -8 | 10 | -4 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jan Hrkal | -15 | 5 | -9 | 15 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Hurt | -8 | -8 | 8 | -9 | 1:3 | |
Petr Skála : Milan Vinkl | -9 | -9 | 7 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
Petr Skála | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 0 | 2 |
Milan Vinkl | 4 | 0 |
Jan Hrkal | 1 | 1 |
13. kolo
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C | 9 : 9 | 18. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 668:645 | 37:36 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : J. Starý / P. Hrudka | -5 | 4 | -8 | 9 | 5 | 3:2 |
P. Dušek / V. Libecajt : L. Petřík / P. Skála | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Skála | 6 | 9 | -9 | 8 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Ladislav Petřík | 8 | -7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Petr Hrudka | -9 | -11 | 4 | 9 | 4 | 3:2 |
Petr Dušek : Jiří Starý | -4 | -4 | 3 | -7 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Petr Skála | -11 | 6 | -8 | 9 | -9 | 2:3 |
Michal Gniewek : Ladislav Petřík | 7 | -9 | -8 | 10 | 6 | 3:2 |
Petr Dušek : Petr Hrudka | -3 | -13 | 7 | -4 | 1:3 | |
Roman Žák : Jiří Starý | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Petr Skála | 3 | -7 | 7 | -8 | -9 | 2:3 |
Petr Dušek : Ladislav Petřík | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Hrudka | 7 | 3 | -10 | -10 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Jiří Starý | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Petr Skála | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Roman Žák : Ladislav Petřík | 4 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Petr Hrudka | -5 | -7 | 10 | 8 | -4 | 2:3 |
Michal Gniewek : Jiří Starý | -8 | 9 | 4 | 8 | 3:1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Petr Dušek Václav Libecajt |
0 | 1 |
Roman Žák | 3 | 1 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 3 | 1 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
Petr Skála | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný D | 7 : 11 | 17. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 492:540 | 24:35 | ||||
P. Frolík / J. Škach : V. Kulich / Z. Černý | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
F. Preis / J. Slabý : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Ondřej Hnilička | -11 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Eva Ovčaříková | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
František Preis : Zbyněk Černý | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Vladimír Kulich | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Ondřej Hnilička | 9 | -8 | -8 | -7 | 1:3 | |
František Preis : Eva Ovčaříková | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Zbyněk Černý | 5 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Vladimír Kulich | -2 | -4 | -4 | 0:3 | ||
František Preis : Ondřej Hnilička | -8 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Eva Ovčaříková | -3 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Zbyněk Černý | 6 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
Pavel Škach : Vladimír Kulich | -6 | 11 | 2 | -5 | -8 | 2:3 |
Jiří Slabý : Ondřej Hnilička | 1 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Eva Ovčaříková | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Zbyněk Černý | 5 | 4 | -3 | 3 | 3:1 | |
František Preis : Vladimír Kulich | -5 | -6 | -7 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
František Preis Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
František Preis | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B | 10 : 8 | 16. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 620:617 | 33:35 | ||||
P. Čermák / V. Fritsch : O. Táborský / J. Sláma | 7 | 4 | 8 | 3:0 | ||
J. Schönfelder / J. Laštovka : D. Stolz / T. Kratochvíl | -4 | -4 | 5 | 6 | 14 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Oldřich Táborský | -3 | 7 | 5 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma | 6 | -4 | 7 | 5 | 3:1 | |
Petr Čermák : Daniel Stolz | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Tomáš Kratochvíl | 6 | 8 | -4 | -8 | 2 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Oldřich Táborský | 11 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Jan Sláma | -10 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Daniel Stolz | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl | -9 | 4 | -8 | 6 | 9 | 3:2 |
Petr Čermák : Oldřich Táborský | -7 | 7 | 7 | 6 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Jan Sláma | 4 | -3 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Daniel Stolz | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl | -7 | 5 | -8 | -9 | 1:3 | |
Václav Fritsch : Oldřich Táborský | -12 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Jan Sláma | -8 | -9 | 8 | 9 | -8 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Daniel Stolz | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Tomáš Kratochvíl | 7 | -7 | 8 | 12 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E | 18 : 0 | 14. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 619:363 | 54:3 | ||||
J. Němec / J. Husák : S. Curtis / L. Spousta | 9 | -7 | 8 | 6 | 3:1 | |
M. Hurt / M. Vinkl : M. Kučera / V. Kasner | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Josef Němec : Samuel Curtis | 10 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jan Husák : Lukáš Spousta | -9 | 8 | 7 | 4 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Marcel Kučera | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Vít Kasner | 10 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jan Husák : Samuel Curtis | 9 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Lukáš Spousta | 3 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Marcel Kučera | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Josef Němec : Vít Kasner | 8 | -7 | 6 | 4 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Samuel Curtis | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Lukáš Spousta | 9 | 1 | 3 | 3:0 | ||
Josef Němec : Marcel Kučera | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jan Husák : Vít Kasner | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Samuel Curtis | 1 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Josef Němec : Lukáš Spousta | 5 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jan Husák : Marcel Kučera | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Vít Kasner | 9 | 7 | 5 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 4 | 0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Samuel Curtis Lukáš Spousta |
0 | 1 |
Marcel Kučera Vít Kasner |
0 | 1 |
Samuel Curtis | 0 | 4 |
Marcel Kučera | 0 | 4 |
Lukáš Spousta | 0 | 4 |
Vít Kasner | 0 | 4 |
14. kolo
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň B | 6 : 12 | 23. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 514:580 | 25:39 | ||||
O. Táborský / R. Elger : J. Němec / J. Husák | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
D. Stolz / T. Kratochvíl : M. Hurt / M. Vinkl | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jan Husák | 9 | -8 | 5 | -4 | -9 | 2:3 |
Radek Elger : Josef Němec | -5 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Milan Vinkl | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Miroslav Hurt | 5 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Radek Elger : Jan Husák | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Josef Němec | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Milan Vinkl | 5 | 2 | -9 | 5 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Miroslav Hurt | -6 | -6 | 10 | 7 | -5 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Jan Husák | -9 | 8 | -7 | 6 | 9 | 3:2 |
Daniel Stolz : Josef Němec | 7 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Milan Vinkl | 4 | -8 | -4 | -4 | 1:3 | |
Radek Elger : Miroslav Hurt | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Jan Husák | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Josef Němec | 7 | -9 | -2 | -3 | 1:3 | |
Radek Elger : Milan Vinkl | -7 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Miroslav Hurt | 8 | -8 | -1 | -1 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Radek Elger | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť B | 9 : 9 | 22. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 472:577 | 32:31 | ||||
bez boje : P. Sokolovský / J. Tájek | 0:0 | |||||
O. Hnilička / E. Ovčaříková : M. Zbírkovský / Z. Jangl | -4 | -11 | 9 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Milan Zbírkovský | -6 | 10 | -4 | 6 | -4 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Zdeněk Jangl | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
bez boje : Petr Sokolovský | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Jaroslav Tájek | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Milan Zbírkovský | -8 | 11 | 5 | 4 | 3:1 | |
bez boje : Zdeněk Jangl | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Petr Sokolovský | 9 | -10 | 2 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Jaroslav Tájek | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : Milan Zbírkovský | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Zdeněk Jangl | 9 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Petr Sokolovský | 9 | 9 | -3 | 10 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jaroslav Tájek | 11 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Milan Zbírkovský | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Zdeněk Jangl | 8 | 8 | -5 | 8 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Sokolovský | 6 | -7 | -6 | 4 | -10 | 2:3 |
bez boje : Jaroslav Tájek | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Zdeněk Jangl |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 2 | 2 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 3 |
STC Slaný E : Sokol Stochov-Honice B | 16 : 2 | 22. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 633:456 | 49:10 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : T. Šubrt / V. Libecajt | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
A. Krček / M. Makara : J. Hudeček / P. Dušek | 9 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Michal Gniewek | 9 | 5 | 10 | 3:0 | ||
David Vesecký : Josef Hudeček | 7 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Adam Krček : Tomáš Šubrt | -9 | 4 | -10 | 9 | 9 | 3:2 |
Michal Makara : Petr Dušek | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Michal Gniewek | -12 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Adam Krček : Josef Hudeček | -7 | -5 | 5 | -12 | 1:3 | |
Michal Makara : Tomáš Šubrt | 9 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Petr Dušek | 6 | 13 | 10 | 3:0 | ||
Adam Krček : Václav Libecajt | 8 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Josef Hudeček | -4 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Tomáš Šubrt | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
David Vesecký : Petr Dušek | 6 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Václav Libecajt | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Josef Hudeček | -8 | 7 | 13 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : Tomáš Šubrt | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Adam Krček : Petr Dušek | 7 | 8 | 9 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Adam Krček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 3 | 1 |
Michal Makara | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Josef Hudeček Petr Dušek |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 0 | 2 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Václav Libecajt | 0 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C | 10 : 8 | 21. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 686:636 | 37:35 | ||||
Z. Rohlíček / P. Hrudka : P. Frolík / J. Škach | 12 | 3 | -5 | -5 | -10 | 2:3 |
L. Petřík / P. Skála : F. Preis / J. Slabý | 7 | -9 | 7 | 3 | 3:1 | |
Petr Skála : Jiří Slabý | -9 | 5 | -9 | 10 | -7 | 2:3 |
Ladislav Petřík : František Preis | 6 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Škach | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Petr Frolík | -8 | 7 | -6 | -7 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Jiří Slabý | -6 | 9 | 3 | 11 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : František Preis | 10 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Jaroslav Škach | 3 | 1 | -10 | 4 | 3:1 | |
Petr Skála : Petr Frolík | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý | 8 | -6 | -10 | 3 | 8 | 3:2 |
Petr Hrudka : František Preis | -10 | -8 | 6 | -6 | 1:3 | |
Petr Skála : Jaroslav Škach | -10 | 6 | -9 | 8 | 8 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Petr Frolík | 5 | -10 | -7 | -5 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jiří Slabý | -3 | 9 | 7 | 11 | 3:1 | |
Petr Skála : František Preis | 2 | 6 | -8 | 4 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Jaroslav Škach | 9 | -9 | -7 | 6 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Petr Frolík | -10 | -8 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
František Preis Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
František Preis | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
15. kolo
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad B | 9 : 9 | 1. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 571:590 | 32:33 | ||||
T. Šubrt / V. Libecajt : O. Táborský / J. Sláma | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
R. Žák / P. Krob : D. Stolz / T. Kratochvíl | -7 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Roman Žák : Oldřich Táborský | 7 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jan Sláma | 8 | 11 | -9 | 8 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Daniel Stolz | -6 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Tomáš Kratochvíl | -5 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Oldřich Táborský | 2 | -9 | 3 | -8 | 7 | 3:2 |
Michal Gniewek : Jan Sláma | 5 | 4 | -5 | 8 | 3:1 | |
Pavel Krob : Daniel Stolz | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Roman Žák : Tomáš Kratochvíl | 7 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Oldřich Táborský | -6 | 4 | 9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Krob : Jan Sláma | -1 | 9 | -4 | 8 | -9 | 2:3 |
Roman Žák : Daniel Stolz | 9 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Tomáš Kratochvíl | 8 | -9 | 8 | -12 | -3 | 2:3 |
Pavel Krob : Oldřich Táborský | 9 | 10 | -8 | 8 | 3:1 | |
Roman Žák : Jan Sláma | 10 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Daniel Stolz | -4 | 9 | -6 | -5 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Tomáš Kratochvíl | -3 | -8 | -2 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Roman Žák Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný E | 5 : 13 | 31. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 553:654 | 21:43 | ||||
P. Frolík / J. Škach : O. Chadima / D. Vesecký | 9 | 8 | 5 | 3:0 | ||
F. Preis / J. Slabý : J. Řeháček / M. Makara | -9 | 6 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : David Vesecký | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Ondřej Chadima | -5 | 6 | -19 | -8 | 1:3 | |
František Preis : Jiří Řeháček | -2 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Michal Makara | -10 | -7 | 11 | 8 | -8 | 2:3 |
Petr Frolík : David Vesecký | -6 | -10 | -8 | 0:3 | ||
František Preis : Ondřej Chadima | -10 | -8 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Slabý : Jiří Řeháček | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Michal Makara | 6 | -8 | 7 | 9 | 3:1 | |
František Preis : David Vesecký | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Ondřej Chadima | 5 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jiří Řeháček | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Michal Makara | 5 | -7 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jiří Slabý : David Vesecký | -5 | -17 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Ondřej Chadima | -5 | 7 | -14 | 4 | 10 | 3:2 |
Petr Frolík : Jiří Řeháček | 10 | -3 | -7 | -10 | 1:3 | |
František Preis : Michal Makara | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
František Preis Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
František Preis | 0 | 4 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň C | 14 : 4 | 30. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 697:556 | 48:20 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : L. Petřík / P. Skála | 7 | -3 | 13 | -9 | 1 | 3:2 |
P. Sokolovský / J. Tájek : Z. Rohlíček / P. Hrudka | 6 | -10 | -10 | 4 | -8 | 2:3 |
Milan Zbírkovský : Petr Skála | 9 | -5 | -9 | 10 | 5 | 3:2 |
Jaroslav Tájek : Ladislav Petřík | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Petr Hrudka | 11 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rohlíček | 6 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Petr Skála | 7 | -6 | -2 | -10 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : Ladislav Petřík | 3 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Petr Hrudka | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rohlíček | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Petr Skála | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Ladislav Petřík | -8 | 13 | -9 | 7 | 9 | 3:2 |
Milan Zbírkovský : Petr Hrudka | -4 | 9 | -9 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rohlíček | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Petr Skála | 6 | 5 | -9 | 9 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Ladislav Petřík | -7 | 8 | 2 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Petr Hrudka | -9 | 13 | -8 | 8 | -13 | 2:3 |
Petr Sokolovský : Zdeněk Rohlíček | 6 | 7 | 7 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
0 | 1 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Petr Hrudka |
1 | 0 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B | 12 : 6 | 28. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 661:609 | 40:30 | ||||
J. Němec / J. Husák : P. Čermák / V. Fritsch | -5 | 4 | 6 | -7 | 6 | 3:2 |
M. Vinkl / J. Hrkal : J. Schönfelder / J. Laštovka | 7 | -9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Josef Němec : Petr Čermák | 0 | 6 | -10 | 9 | 3:1 | |
Jan Husák : Jiří Laštovka | 8 | -7 | -5 | 9 | -8 | 2:3 |
Milan Vinkl : Václav Fritsch | 9 | -7 | -8 | 4 | 6 | 3:2 |
Jan Hrkal : Jaroslav Schönfelder | 6 | -11 | 8 | 4 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Čermák | 5 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jiří Laštovka | 8 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Václav Fritsch | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder | -10 | 3 | 8 | -3 | 8 | 3:2 |
Milan Vinkl : Petr Čermák | -6 | 5 | -5 | -9 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Jiří Laštovka | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Josef Němec : Václav Fritsch | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder | -12 | -12 | 5 | 11 | 8 | 3:2 |
Jan Hrkal : Petr Čermák | 2 | 9 | -6 | 6 | 3:1 | |
Josef Němec : Jiří Laštovka | -5 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jan Husák : Václav Fritsch | 5 | 2 | -8 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder | -12 | -3 | -5 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Jan Hrkal | 3 | 1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Václav Fritsch |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
16. kolo
KST Slatina B : Sokol Stochov-Honice B | 9 : 9 | 26. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 684:666 | 38:35 | ||||
V. Nedvěd / V. Fritsch : M. Gniewek / T. Šubrt | 6 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
J. Schönfelder / P. Čermák : R. Žák / J. Hudeček | -6 | 5 | 7 | 4 | 3:1 | |
Petr Čermák : Michal Gniewek | -10 | 6 | -10 | -7 | 1:3 | |
Václav Fritsch : Tomáš Šubrt | 6 | 15 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Roman Žák | 4 | -8 | 5 | -6 | -4 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Josef Hudeček | 5 | -8 | 5 | 7 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Michal Gniewek | 8 | -14 | -4 | -12 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Šubrt | 8 | 6 | -8 | 14 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Roman Žák | 4 | 8 | -4 | -3 | -7 | 2:3 |
Petr Čermák : Josef Hudeček | -6 | 6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Michal Gniewek | -6 | -8 | 6 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Tomáš Šubrt | -11 | 10 | 3 | 5 | 3:1 | |
Petr Čermák : Roman Žák | -6 | 9 | -12 | 9 | -5 | 2:3 |
Václav Fritsch : Josef Hudeček | -8 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Michal Gniewek | -5 | -5 | 7 | 9 | 11 | 3:2 |
Petr Čermák : Tomáš Šubrt | 9 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Roman Žák | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Josef Hudeček | 8 | 8 | -9 | -3 | -7 | 2:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Petr Čermák |
1 | 0 |
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
Václav Fritsch | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C | 13 : 5 | 8. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 650:462 | 44:22 | ||||
D. Stolz / T. Kratochvíl : bez boje | 0:0 | |||||
O. Táborský / J. Sláma : P. Frolík / F. Preis | -7 | -8 | 10 | -10 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Petr Frolík | -6 | 8 | -5 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : František Preis | 11 | 8 | -7 | -7 | 4 | 3:2 |
Jan Sláma : Jaroslav Škach | -7 | 6 | 11 | 5 | 3:1 | |
Daniel Stolz : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Kratochvíl : Petr Frolík | -8 | 4 | 11 | 9 | 3:1 | |
Jan Sláma : František Preis | 7 | -12 | 5 | -8 | 8 | 3:2 |
Daniel Stolz : Jaroslav Škach | 7 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Sláma : Petr Frolík | -3 | 9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Daniel Stolz : František Preis | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jaroslav Škach | 10 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : bez boje | 0:0 | |||||
Daniel Stolz : Petr Frolík | 7 | 4 | -9 | 8 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : František Preis | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach | 9 | -11 | -4 | 8 | -5 | 2:3 |
Jan Sláma : bez boje | 0:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Frolík František Preis |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
František Preis | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť B | 12 : 6 | 5. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 605:575 | 39:27 | ||||
J. Řeháček / J. Makara : M. Zbírkovský / J. Bucek | 3 | 5 | 4 | 3:0 | ||
D. Vesecký / M. Makara : P. Sokolovský / J. Tájek | 6 | 9 | -5 | -6 | 10 | 3:2 |
Michal Makara : Milan Zbírkovský | -9 | 7 | 14 | -2 | 8 | 3:2 |
David Vesecký : Jaroslav Tájek | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jakub Makara : Petr Sokolovský | -5 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jindřich Bucek | 9 | 4 | 4 | 3:0 | ||
David Vesecký : Milan Zbírkovský | 7 | -9 | 1 | 4 | 3:1 | |
Jakub Makara : Jaroslav Tájek | 7 | 9 | -5 | 9 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Petr Sokolovský | 1 | -6 | 4 | 9 | 3:1 | |
Michal Makara : Jindřich Bucek | -3 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jakub Makara : Milan Zbírkovský | 8 | -4 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Jaroslav Tájek | -4 | 3 | 9 | 4 | 3:1 | |
Michal Makara : Petr Sokolovský | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jindřich Bucek | 7 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Milan Zbírkovský | 10 | -10 | -6 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Jaroslav Tájek | -8 | -6 | 10 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Sokolovský | -9 | 9 | -11 | -5 | 1:3 | |
Jakub Makara : Jindřich Bucek | 9 | 11 | 4 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Jakub Makara |
1 | 0 |
David Vesecký Michal Makara |
1 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 1 | 3 |
Jakub Makara | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný D | 8 : 10 | 4. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 642:674 | 32:39 | ||||
L. Petřík / P. Hrudka : V. Kulich / Z. Rambousek | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Z. Rohlíček / J. Starý : O. Hnilička / E. Ovčaříková | -9 | 7 | -3 | 7 | 7 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Zdeněk Rambousek | -5 | 7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Jiří Starý : Eva Ovčaříková | 10 | -5 | 8 | -3 | -6 | 2:3 |
Petr Hrudka : Ondřej Hnilička | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich | -3 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Zdeněk Rambousek | 10 | -8 | 4 | 6 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Eva Ovčaříková | 8 | 7 | -10 | 10 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Hnilička | -7 | -7 | 3 | -6 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Vladimír Kulich | -7 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Zdeněk Rambousek | -7 | 4 | -11 | 8 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Eva Ovčaříková | 7 | -9 | -10 | -4 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Ondřej Hnilička | -10 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Vladimír Kulich | 3 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Rambousek | 6 | -8 | 12 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Eva Ovčaříková | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Ondřej Hnilička | -6 | 11 | -9 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Hrudka : Vladimír Kulich | 9 | -3 | -6 | 8 | -9 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
1 | 0 |
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
17. kolo
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň B | 4 : 14 | 15. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 485:641 | 19:44 | ||||
J. Hudeček / P. Dušek : J. Němec / J. Husák | 6 | 10 | -7 | 10 | 3:1 | |
T. Šubrt / V. Libecajt : M. Vinkl / J. Hrkal | -1 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jan Husák | -8 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Miroslav Hurt | 4 | -9 | 6 | 12 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Josef Němec | -6 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Jan Hrkal | -6 | -2 | -11 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jan Husák | -8 | -9 | 9 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : Miroslav Hurt | -10 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Josef Němec | -7 | -6 | 7 | -8 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jan Hrkal | 9 | -4 | -5 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : Jan Husák | -4 | -7 | 10 | -2 | 1:3 | |
Petr Dušek : Miroslav Hurt | 8 | -4 | -2 | -3 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Josef Němec | -4 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jan Hrkal | 12 | 10 | 1 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Jan Husák | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Václav Libecajt : Miroslav Hurt | -7 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Josef Němec | 9 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Jan Hrkal | -7 | 9 | -6 | -9 | 1:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Petr Dušek |
1 | 0 |
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 0 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Václav Libecajt | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Jan Hrkal | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B | 9 : 9 | 14. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 436:524 | 29:31 | ||||
bez boje : P. Čermák / V. Nedvěd | 0:0 | |||||
P. Škach / J. Slabý : J. Schönfelder / L. Balada | -8 | 3 | 6 | 10 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Vladimír Nedvěd | 8 | 4 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Luboš Balada | 3 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Petr Čermák | 7 | -8 | 8 | 7 | 3:1 | |
bez boje : Jaroslav Schönfelder | 0:0 | |||||
Jaroslav Škach : Vladimír Nedvěd | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Luboš Balada | 5 | 6 | 1 | 3:0 | ||
bez boje : Petr Čermák | 0:0 | |||||
Jiří Slabý : Jaroslav Schönfelder | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Vladimír Nedvěd | 8 | 3 | 11 | 3:0 | ||
bez boje : Luboš Balada | 0:0 | |||||
Jiří Slabý : Petr Čermák | 4 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jaroslav Schönfelder | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
bez boje : Vladimír Nedvěd | 0:0 | |||||
Jiří Slabý : Luboš Balada | 2 | 3 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Petr Čermák | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Jaroslav Schönfelder | -6 | 8 | -8 | 9 | -3 | 2:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 4 | 0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B : Sokol Buštěhrad B | 11 : 7 | 13. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 668:576 | 39:29 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : O. Táborský / J. Sláma | 4 | 5 | -7 | 2 | 3:1 | |
P. Sokolovský / J. Tájek : D. Stolz / T. Kratochvíl | -9 | 9 | -8 | 12 | -6 | 2:3 |
Milan Zbírkovský : Oldřich Táborský | -10 | -10 | 5 | 7 | -6 | 2:3 |
Jaroslav Tájek : Jan Sláma | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Daniel Stolz | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Tomáš Kratochvíl | 5 | -8 | 5 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Oldřich Táborský | 3 | -8 | 5 | 3 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Jan Sláma | -11 | 6 | -10 | 3 | 9 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Daniel Stolz | -6 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Milan Zbírkovský : Tomáš Kratochvíl | 4 | 10 | -5 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Oldřich Táborský | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jan Sláma | 5 | 12 | -9 | 9 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Daniel Stolz | -3 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Tomáš Kratochvíl | -10 | 8 | 3 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Oldřich Táborský | 3 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Jan Sláma | 4 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Daniel Stolz | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Jangl : Tomáš Kratochvíl | -7 | 8 | 5 | -15 | -7 | 2:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
0 | 1 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 1 | 1 |
Jaroslav Tájek | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 1 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
STC Slaný D : STC Slaný E | 10 : 8 | 27. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 648:620 | 35:32 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : O. Chadima / M. Makara | 7 | -3 | 11 | 2 | 3:1 | |
J. Valášek / Z. Černý : J. Makara / L. Elicer | -11 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jakub Makara | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Tereza Makarová | -5 | 10 | 3 | -11 | -13 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Lukáš Elicer | 3 | -8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Zbyněk Černý : Michal Makara | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jakub Makara | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Tereza Makarová | 12 | 17 | -8 | 5 | 3:1 | |
Zbyněk Černý : Lukáš Elicer | 3 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Michal Makara | 8 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Jakub Makara | 7 | 5 | 14 | 3:0 | ||
Zbyněk Černý : Tereza Makarová | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Lukáš Elicer | 5 | -9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Michal Makara | -8 | 9 | 12 | 6 | 3:1 | |
Zbyněk Černý : Jakub Makara | -6 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Tereza Makarová | -10 | 10 | -10 | 6 | 7 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Lukáš Elicer | -7 | -8 | 5 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Michal Makara | -8 | 7 | 8 | -8 | 10 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Jiří Valášek Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 1 | 3 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 4 | 0 |
Zbyněk Černý | 2 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima Michal Makara |
0 | 1 |
Jakub Makara Lukáš Elicer |
1 | 0 |
Michal Makara | 2 | 2 |
Tereza Makarová | 1 | 3 |
Jakub Makara | 2 | 2 |
Lukáš Elicer | 2 | 2 |
18. kolo
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 3 | 0 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 1 | 3 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Jaroslav Tájek | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný D | 15 : 3 | 20. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 655:424 | 47:17 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : V. Kulich / Z. Rambousek | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
D. Stolz / T. Kratochvíl : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 2 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Zdeněk Rambousek | 6 | 8 | -8 | -10 | 6 | 3:2 |
Jan Sláma : Eva Ovčaříková | -7 | -11 | 8 | 9 | -6 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Ondřej Hnilička | -6 | 10 | 7 | 7 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Vladimír Kulich | 9 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Zdeněk Rambousek | 9 | -7 | -9 | 6 | 1 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Eva Ovčaříková | -7 | 11 | 9 | 7 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Ondřej Hnilička | 8 | 4 | 12 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Rambousek | 4 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Eva Ovčaříková | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Ondřej Hnilička | -5 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Eva Ovčaříková | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Ondřej Hnilička | 5 | -9 | 6 | -8 | 9 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 4 | 0 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 1 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň C | 16 : 2 | 19. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 659:494 | 49:13 | ||||
D. Vesecký / M. Makara : L. Petřík / P. Skála | 6 | 7 | 10 | 3:0 | ||
J. Řeháček / J. Makara : J. Starý / P. Hrudka | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Skála | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jakub Makara : Ladislav Petřík | 12 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Petr Hrudka | -6 | -8 | 7 | -10 | 1:3 | |
David Vesecký : Jiří Starý | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jakub Makara : Petr Skála | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Ladislav Petřík | 5 | 10 | -6 | 4 | 3:1 | |
David Vesecký : Petr Hrudka | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Jiří Starý | 9 | 5 | -5 | 12 | 3:1 | |
Michal Makara : Petr Skála | 10 | 6 | 14 | 3:0 | ||
David Vesecký : Ladislav Petřík | 9 | -8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Petr Hrudka | 4 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jakub Makara : Jiří Starý | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
David Vesecký : Petr Skála | -9 | 7 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Ladislav Petřík | -8 | 10 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jakub Makara : Petr Hrudka | -6 | -9 | -11 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jiří Starý | -9 | 9 | 4 | -9 | 1 | 3:2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Jakub Makara |
1 | 0 |
David Vesecký Michal Makara |
1 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
Jakub Makara | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : TTC Slovan Kladno C | 12 : 6 | 18. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 776:731 | 47:30 | ||||
J. Němec / J. Husák : F. Preis / J. Škach | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
M. Vinkl / J. Hrkal : P. Frolík / J. Slabý | 9 | -10 | -8 | -9 | 1:3 | |
Josef Němec : Jiří Slabý | 9 | -9 | -8 | 7 | -10 | 2:3 |
Jan Husák : Petr Frolík | -7 | -6 | 9 | 11 | -6 | 2:3 |
Jan Hrkal : Jaroslav Škach | 8 | -6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Milan Vinkl : František Preis | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Slabý | 11 | -9 | 10 | -6 | -7 | 2:3 |
Jan Hrkal : Petr Frolík | -8 | -7 | 9 | 10 | 12 | 3:2 |
Milan Vinkl : Jaroslav Škach | 8 | -6 | -5 | 9 | 10 | 3:2 |
Josef Němec : František Preis | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Jiří Slabý | 9 | -10 | -8 | 9 | 14 | 3:2 |
Milan Vinkl : Petr Frolík | 8 | -9 | 9 | 10 | 3:1 | |
Josef Němec : Jaroslav Škach | -12 | 10 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
Jan Husák : František Preis | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jiří Slabý | 9 | 8 | -7 | -9 | 12 | 3:2 |
Josef Němec : Petr Frolík | 9 | 8 | -10 | -6 | -7 | 2:3 |
Jan Husák : Jaroslav Škach | 8 | -7 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jan Hrkal : František Preis | 7 | -8 | 6 | 9 | 3:1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 4 | 0 |
Jan Hrkal | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
František Preis Jaroslav Škach |
0 | 1 |
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
František Preis | 0 | 4 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
1. kolo nadstavby
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C | 15 : 3 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 717:581 | 50:20 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : L. Petřík / P. Skála | -8 | 6 | 7 | 12 | 3:1 | |
P. Čermák / V. Nedvěd : Z. Rohlíček / P. Hrudka | -8 | -7 | 7 | 7 | 6 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Petr Skála | 9 | -11 | 7 | -10 | -9 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Ladislav Petřík | 5 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Jiří Starý | 5 | 8 | -7 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček | 8 | -9 | 3 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Skála | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Ladislav Petřík | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý | 4 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Petr Skála | -6 | 11 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík | 8 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jiří Starý | -7 | 9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Zdeněk Rohlíček | -5 | 9 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Skála | 4 | -9 | 11 | -9 | 8 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Ladislav Petřík | 5 | -9 | 3 | 10 | 3:1 | |
Václav Fritsch : Jiří Starý | 8 | 8 | -5 | -9 | -12 | 2:3 |
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček | 8 | -7 | 5 | 7 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 0 |
Václav Fritsch | 0 | 2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E | 18 : 0 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 594:0 | 54:0 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : bez boje | 0:0 | |||||
P. Sokolovský / J. Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Milan Zbírkovský : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Tájek : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Sokolovský : bez boje | 0:0 | |||||
Jindřich Bucek : bez boje | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 0 |
Milan Zbírkovský | 1 | 0 |
Jindřich Bucek | 1 | 0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 2 |
bez boje | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B | 8 : 10 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 603:579 | 32:33 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : R. Žák / P. Krob | -7 | -9 | 6 | -7 | 1:3 | |
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Hudeček / M. Gniewek | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Roman Žák | -6 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Pavel Krob | 1 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček | -11 | 9 | -10 | 3 | -8 | 2:3 |
Daniel Stolz : Michal Gniewek | 2 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Roman Žák | -10 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob | -6 | 6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Josef Hudeček | 5 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Michal Gniewek | -11 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák | -9 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Pavel Krob | 3 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Josef Hudeček | 5 | -10 | -7 | -3 | 1:3 | |
Jan Sláma : Michal Gniewek | 6 | 10 | -12 | 7 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Roman Žák | 7 | -7 | 7 | -4 | -9 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Pavel Krob | 8 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Josef Hudeček | 8 | -4 | -8 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek | 7 | -12 | -8 | -9 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Daniel Stolz | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Michal Gniewek |
0 | 1 |
Roman Žák Pavel Krob |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D | 11 : 7 | 11. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 627:548 | 39:27 | ||||
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek | 2 | 3 | -11 | 4 | 3:1 | |
M. Hurt / M. Vinkl : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 12 | 7 | -6 | 8 | 3:1 | |
Josef Němec : Zdeněk Rambousek | 6 | 7 | -10 | 8 | 3:1 | |
Jan Husák : Eva Ovčaříková | -5 | 10 | -8 | -5 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich | 7 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Jan Husák : Zdeněk Rambousek | 8 | -10 | 4 | -7 | -7 | 2:3 |
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Ondřej Hnilička | 8 | 8 | -10 | 5 | 3:1 | |
Josef Němec : Vladimír Kulich | -10 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Ondřej Hnilička | 8 | -6 | -7 | 6 | 8 | 3:2 |
Jan Husák : Vladimír Kulich | 6 | -3 | -6 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Zdeněk Rambousek | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Eva Ovčaříková | -6 | -4 | 6 | -2 | 1:3 | |
Jan Husák : Ondřej Hnilička | -6 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C | 4 : 14 | 5. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 495:664 | 18:47 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Peltán / P. Kříž | 12 | -5 | -7 | -7 | 1:3 | |
P. Dušek / P. Krob : J. Škach / J. Slabý | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jiří Slabý | -10 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Škach | 8 | 13 | 8 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Petr Peltán | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Petr Kříž | -3 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jiří Slabý | 7 | 6 | -12 | 6 | 3:1 | |
Petr Dušek : Jaroslav Škach | 9 | -7 | -9 | 5 | -2 | 2:3 |
Pavel Krob : Petr Peltán | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Petr Kříž | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Jiří Slabý | -5 | 2 | -8 | -8 | 1:3 | |
Pavel Krob : Jaroslav Škach | 8 | -3 | -3 | 7 | 10 | 3:2 |
Tomáš Šubrt : Petr Peltán | -2 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Kříž | 8 | -12 | 7 | -9 | 10 | 3:2 |
Pavel Krob : Jiří Slabý | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach | -3 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Peltán | 7 | 6 | -7 | -8 | -4 | 2:3 |
Petr Dušek : Petr Kříž | -4 | -5 | -6 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
KST Slatina B : STC Slaný D | 9 : 9 | 3. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 612:598 | 34:34 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Zíma / E. Ovčaříková | 4 | 4 | -9 | -8 | -7 | 2:3 |
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Kulich / O. Hnilička | -8 | -7 | 10 | 7 | 7 | 3:2 |
Petr Čermák : Eva Ovčaříková | 7 | -5 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Jiří Zíma | 3 | 9 | -8 | -5 | 7 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Ondřej Hnilička | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich | -9 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Eva Ovčaříková | -9 | -10 | 7 | 8 | -8 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Jiří Zíma | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Eva Ovčaříková | -3 | -8 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma | 7 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Ondřej Hnilička | 5 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Vladimír Kulich | 8 | -4 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková | 9 | -6 | 10 | 9 | 3:1 | |
Petr Čermák : Jiří Zíma | 7 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Ondřej Hnilička | -6 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Vladimír Kulich | -4 | -6 | -9 | 0:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 1 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň C | 7 : 11 | 3. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 547:608 | 30:34 | ||||
O. Táborský / R. Elger : L. Petřík / P. Hrudka | -7 | -6 | 7 | -8 | 1:3 | |
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Starý / P. Skála | 9 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Milan Šimáček | 6 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Ladislav Petřík | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Starý | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Skála | -7 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Milan Šimáček | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Ladislav Petřík | -5 | 10 | 7 | 8 | 3:1 | |
Radek Elger : Jiří Starý | -2 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Petr Skála | 9 | 6 | 14 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Milan Šimáček | -9 | 9 | -8 | 7 | -8 | 2:3 |
Radek Elger : Ladislav Petřík | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Jiří Starý | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Petr Skála | -9 | -11 | 8 | 5 | -8 | 2:3 |
Radek Elger : Milan Šimáček | -3 | 9 | -2 | -5 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Ladislav Petřík | 10 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Starý | -3 | 8 | 6 | -3 | -8 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Petr Skála | -4 | -7 | 15 | -8 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Skála |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Milan Šimáček | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Skála | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B | 9 : 9 | 1. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 660:640 | 36:35 | ||||
J. Němec / J. Husák : M. Zbírkovský / J. Bucek | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
M. Hurt / M. Vinkl : P. Sokolovský / J. Tájek | 6 | -8 | 1 | -12 | -7 | 2:3 |
Jan Husák : Jaroslav Tájek | 7 | -7 | 8 | 10 | 3:1 | |
Josef Němec : Milan Zbírkovský | 9 | -4 | -7 | -9 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Petr Sokolovský | 6 | -5 | -9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jindřich Bucek | 10 | -8 | 8 | -6 | -7 | 2:3 |
Josef Němec : Jaroslav Tájek | 8 | 9 | -6 | 8 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Milan Zbírkovský | 8 | -9 | 9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Petr Sokolovský | 7 | -9 | 6 | -8 | 11 | 3:2 |
Jan Husák : Jindřich Bucek | -3 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek | -7 | 7 | -3 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Milan Zbírkovský | 4 | 4 | -12 | 7 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Sokolovský | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jindřich Bucek | -9 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jaroslav Tájek | 6 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Jan Husák : Milan Zbírkovský | 7 | -7 | -8 | 9 | 1 | 3:2 |
Josef Němec : Petr Sokolovský | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jindřich Bucek | -8 | -3 | 9 | -8 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
2. kolo nadstavby
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B | 6 : 12 | 21. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 438:668 | 25:42 | ||||
bez boje : J. Schönfelder / J. Laštovka | 0:0 | |||||
P. Škach / J. Slabý : P. Čermák / V. Nedvěd | 11 | 10 | -10 | -5 | 7 | 3:2 |
Pavel Škach : Jiří Laštovka | 5 | 9 | -8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Petr Čermák | 10 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Vladimír Nedvěd | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
bez boje : Jaroslav Schönfelder | 0:0 | |||||
Jiří Slabý : Jiří Laštovka | 8 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Petr Čermák | 8 | 7 | -7 | -2 | -4 | 2:3 |
bez boje : Vladimír Nedvěd | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Jaroslav Schönfelder | 6 | -9 | -3 | 13 | -3 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Jiří Laštovka | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
bez boje : Petr Čermák | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Vladimír Nedvěd | -3 | 9 | -5 | 5 | -5 | 2:3 |
Jiří Slabý : Jaroslav Schönfelder | 5 | 3 | -2 | -9 | 12 | 3:2 |
bez boje : Jiří Laštovka | 0:0 | |||||
Pavel Škach : Petr Čermák | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Vladimír Nedvěd | -6 | -6 | 5 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Jaroslav Schönfelder | 9 | 9 | -8 | 15 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 20. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 611:517 | 38:25 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Němec / J. Husák | -6 | -6 | -10 | 0:3 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : M. Hurt / M. Vinkl | 9 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Jan Husák | -2 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Josef Němec | -9 | 8 | 11 | 8 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Milan Vinkl | 8 | 4 | -10 | 3 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Miroslav Hurt | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Jan Husák | -3 | -12 | 5 | -8 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : Josef Němec | 3 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Milan Vinkl | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Miroslav Hurt | 5 | -5 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : Jan Husák | 5 | 8 | 14 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Josef Němec | -11 | -8 | 8 | 3 | 9 | 3:2 |
Milan Zbírkovský : Milan Vinkl | 6 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Miroslav Hurt | -2 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jan Husák | 4 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Josef Němec | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Milan Vinkl | 8 | -8 | 13 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Miroslav Hurt | -2 | -11 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Petr Sokolovský | 3 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 0 | 4 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
STC Slaný E : STC Slaný D | 18 : 0 | 19. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 744:593 | 54:17 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek | 8 | -9 | 8 | 7 | 3:1 | |
J. Řeháček / M. Makara : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 6 | -8 | 10 | -7 | 9 | 3:2 |
David Vesecký : Zdeněk Rambousek | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Eva Ovčaříková | -8 | -7 | 9 | 8 | 9 | 3:2 |
Michal Makara : Ondřej Hnilička | 10 | -8 | 10 | -7 | 8 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Vladimír Kulich | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek | -8 | 10 | -7 | 9 | 6 | 3:2 |
Michal Makara : Eva Ovčaříková | -8 | 9 | -6 | 4 | 8 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Ondřej Hnilička | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Vladimír Kulich | 4 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Michal Makara : Zdeněk Rambousek | -8 | 10 | -7 | 5 | 4 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková | 12 | 11 | 9 | 3:0 | ||
David Vesecký : Ondřej Hnilička | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Vladimír Kulich | 8 | 10 | -8 | -12 | 9 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek | 7 | 12 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Eva Ovčaříková | 12 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Ondřej Hnilička | -8 | -6 | 9 | 10 | 8 | 3:2 |
Michal Makara : Vladimír Kulich | 6 | 3 | 1 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 0 | 4 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | 18. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 600:681 | 26:44 | ||||
Z. Rohlíček / M. Šimáček : D. Stolz / T. Kratochvíl | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
L. Petřík / P. Skála : O. Táborský / J. Sláma | 9 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Daniel Stolz | -8 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Kratochvíl | 8 | 5 | -10 | -5 | 7 | 3:2 |
Petr Hrudka : Jan Sláma | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Petr Skála : Oldřich Táborský | 6 | -6 | 4 | -6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Daniel Stolz | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Tomáš Kratochvíl | 7 | -8 | 8 | -7 | 5 | 3:2 |
Petr Skála : Jan Sláma | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Oldřich Táborský | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Daniel Stolz | -9 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Petr Skála : Tomáš Kratochvíl | 9 | -5 | -3 | -4 | 1:3 | |
Milan Šimáček : Jan Sláma | -10 | 7 | -11 | 3 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Oldřich Táborský | -9 | -5 | 3 | 12 | -8 | 2:3 |
Petr Skála : Daniel Stolz | -4 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Tomáš Kratochvíl | 5 | 8 | -5 | -9 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jan Sláma | -7 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Oldřich Táborský | 6 | -8 | 6 | -7 | -9 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček Milan Šimáček |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť B : Sokol Stochov-Honice B | 17 : 1 | 10. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 651:385 | 53:9 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Hudeček / T. Šubrt | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : P. Dušek / P. Krob | 4 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Pavel Krob | -6 | 3 | 8 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Tomáš Šubrt | 10 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Josef Hudeček | -8 | 3 | -4 | 6 | 9 | 3:2 |
Petr Sokolovský : Petr Dušek | -7 | 4 | 5 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Pavel Krob | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Tomáš Šubrt | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Josef Hudeček | -7 | 8 | -8 | 0 | -8 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Petr Dušek | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Pavel Krob | 4 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Tomáš Šubrt | 4 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Josef Hudeček | -13 | 5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Petr Dušek | 2 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Pavel Krob | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Tomáš Šubrt | 4 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Josef Hudeček | 5 | 4 | -6 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Petr Dušek | 7 | 3 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 3 | 1 |
Jaroslav Tájek | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 4 | 0 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B | 7 : 11 | 9. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 623:660 | 33:35 | ||||
O. Hnilička / E. Ovčaříková : J. Němec / J. Husák | 11 | 10 | 9 | 3:0 | ||
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Hurt / M. Vinkl | -3 | -4 | 8 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Milan Vinkl | -3 | -2 | -1 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Josef Němec | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Jan Husák | 5 | 13 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt | 7 | -3 | 7 | -4 | -8 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl | -9 | -7 | 6 | 7 | -10 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Josef Němec | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jan Husák | 9 | -9 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Miroslav Hurt | 3 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Josef Němec | 10 | 5 | -4 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Jan Husák | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt | -7 | -10 | 8 | -7 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl | -16 | 10 | -9 | -14 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Josef Němec | -6 | 8 | -10 | 8 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Jan Husák | 11 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt | 7 | -6 | -4 | -7 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad B | 18 : 0 | 9. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 659:441 | 54:8 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : D. Gallat / A. Herda | 9 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
J. Řeháček / M. Makara : R. Elger / V. Stolzová | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Veronika Stolzová | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : David Gallat | 10 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Adam Herda | 8 | -9 | 7 | 3 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Radek Elger | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Michal Makara : Veronika Stolzová | 10 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : David Gallat | 9 | -6 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Adam Herda | 7 | -8 | -6 | 4 | 3 | 3:2 |
Michal Makara : Radek Elger | 7 | -8 | 6 | 6 | 3:1 | |
David Vesecký : Veronika Stolzová | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : David Gallat | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Adam Herda | 9 | -8 | 9 | -8 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Radek Elger | 6 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Veronika Stolzová | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : David Gallat | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Adam Herda | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Radek Elger | 5 | 6 | 5 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
David Gallat Adam Herda |
0 | 1 |
Radek Elger Veronika Stolzová |
0 | 1 |
David Gallat | 0 | 4 |
Adam Herda | 0 | 4 |
Radek Elger | 0 | 4 |
Veronika Stolzová | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B | 7 : 11 | 8. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 643:695 | 32:39 | ||||
L. Petřík / P. Hrudka : J. Schönfelder / J. Laštovka | -7 | 6 | -9 | -5 | 1:3 | |
J. Starý / P. Skála : R. Folbrecht / P. Čermák | -4 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka | -6 | -4 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Jaroslav Schönfelder | 9 | -4 | -8 | -7 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Petr Čermák | 7 | -2 | 10 | -7 | -7 | 2:3 |
Petr Hrudka : Roman Folbrecht | 4 | -8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Petr Skála : Jiří Laštovka | 16 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Jaroslav Schönfelder | -3 | -6 | 10 | -11 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Petr Čermák | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Petr Skála : Roman Folbrecht | -5 | 5 | -7 | 11 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Jiří Laštovka | -7 | 6 | -9 | 10 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder | -2 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Petr Skála : Petr Čermák | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Roman Folbrecht | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Jiří Laštovka | 8 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Petr Skála : Jaroslav Schönfelder | 6 | -5 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Petr Čermák | -7 | 9 | 12 | -14 | 9 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Roman Folbrecht | -4 | -10 | 9 | 10 | -8 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
0 | 1 |
Jiří Starý Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 1 | 1 |
Petr Skála | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
3. kolo nadstavby
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 29. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 687:612 | 42:27 | ||||
R. Žák / P. Krob : L. Petřík / P. Skála | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Šimáček / P. Hrudka | -10 | -9 | 8 | 13 | 6 | 3:2 |
Roman Žák : Zdeněk Rohlíček | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Milan Šimáček | 13 | -10 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Petr Hrudka | -7 | 9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Petr Skála | -9 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zdeněk Rohlíček | 8 | 6 | -6 | 8 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Milan Šimáček | 10 | -4 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Michal Gniewek : Ladislav Petřík | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Skála | -9 | -10 | 7 | 5 | 8 | 3:2 |
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček | 7 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Milan Šimáček | 12 | -8 | 9 | 5 | 3:1 | |
Roman Žák : Ladislav Petřík | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Petr Skála | -4 | 5 | -8 | -10 | 1:3 | |
Václav Libecajt : Zdeněk Rohlíček | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Roman Žák : Milan Šimáček | 9 | 8 | -10 | 8 | 3:1 | |
Pavel Krob : Ladislav Petřík | 13 | -6 | 9 | 5 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Petr Skála | 7 | 6 | -9 | 3 | 3:1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Michal Gniewek |
1 | 0 |
Roman Žák Pavel Krob |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 1 | 2 |
Pavel Krob | 2 | 2 |
Václav Libecajt | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Šimáček Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 1 | 2 |
Milan Šimáček | 1 | 3 |
Petr Skála | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C | 5 : 13 | 27. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 523:603 | 23:41 | ||||
O. Táborský / R. Elger : P. Frolík / J. Slabý | -7 | -8 | -4 | 0:3 | ||
T. Kratochvíl / J. Sláma : P. Škach / J. Škach | 7 | -4 | -10 | 9 | -7 | 2:3 |
Jan Sláma : Pavel Škach | 6 | -7 | -6 | 6 | -6 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Slabý | 8 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Radek Elger : Jaroslav Škach | -4 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Petr Frolík | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Radek Elger : Jiří Slabý | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jaroslav Škach | -8 | 9 | 7 | -3 | -3 | 2:3 |
Jan Sláma : Petr Frolík | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Radek Elger : Pavel Škach | -12 | -6 | 12 | -5 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Jiří Slabý | -3 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Jaroslav Škach | 6 | 6 | -8 | 4 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Petr Frolík | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Pavel Škach | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Jiří Slabý | 11 | -10 | 8 | 5 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach | 9 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Frolík | -3 | -4 | -6 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Pavel Škach | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť B | 3 : 15 | 26. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 393:649 | 15:47 | ||||
Z. Rambousek / O. Hnilička : P. Sokolovský / J. Tájek | -2 | -6 | -8 | 0:3 | ||
bez boje : M. Zbírkovský / Z. Jangl | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Milan Zbírkovský | -9 | 7 | 10 | -6 | -7 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Jaroslav Tájek | 10 | -4 | -4 | 10 | 12 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Petr Sokolovský | -7 | -11 | -10 | 0:3 | ||
bez boje : Zdeněk Jangl | 0:0 | |||||
Ondřej Hnilička : Milan Zbírkovský | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jaroslav Tájek | 7 | 13 | 5 | 3:0 | ||
bez boje : Petr Sokolovský | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Jangl | -6 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Milan Zbírkovský | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
bez boje : Jaroslav Tájek | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Petr Sokolovský | -5 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Zdeněk Jangl | -8 | 8 | -9 | -8 | 1:3 | |
bez boje : Milan Zbírkovský | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Tájek | -10 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Petr Sokolovský | -6 | -9 | 10 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Jangl | -9 | 2 | -8 | 5 | -5 | 2:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Zdeněk Rambousek Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Milan Zbírkovský Zdeněk Jangl |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E | 3 : 15 | 25. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 572:674 | 22:46 | ||||
J. Němec / J. Husák : J. Řeháček / M. Makara | 6 | 8 | -9 | 4 | 3:1 | |
M. Vinkl / J. Hrkal : O. Chadima / D. Vesecký | 8 | 4 | -4 | -4 | -8 | 2:3 |
Josef Němec : Jiří Řeháček | -9 | 8 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Jan Husák : Michal Makara | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Ondřej Chadima | 13 | -2 | -10 | 2 | -7 | 2:3 |
Jan Hrkal : David Vesecký | -7 | -14 | 9 | -5 | 1:3 | |
Jan Husák : Jiří Řeháček | -7 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Michal Makara | -7 | 9 | -6 | -11 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Ondřej Chadima | -5 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Josef Němec : David Vesecký | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Jiří Řeháček | 8 | -5 | -4 | -5 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Michal Makara | 8 | -8 | 5 | -8 | -8 | 2:3 |
Josef Němec : Ondřej Chadima | 10 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jan Husák : David Vesecký | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Jiří Řeháček | -8 | 9 | -6 | -9 | 1:3 | |
Josef Němec : Michal Makara | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jan Husák : Ondřej Chadima | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : David Vesecký | -6 | 7 | -6 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Jan Husák | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Jan Hrkal | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Unhošť B | 10 : 8 | 4. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 633:617 | 34:33 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : M. Zbírkovský / J. Bucek | 7 | -6 | 5 | -5 | 4 | 3:2 |
P. Frolík / J. Slabý : P. Sokolovský / J. Tájek | 10 | -6 | 10 | -4 | -11 | 2:3 |
Petr Frolík : Milan Zbírkovský | -11 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jaroslav Tájek | 6 | -8 | 8 | 13 | 3:1 | |
Petr Kříž : Petr Sokolovský | 6 | 11 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Jindřich Bucek | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Milan Zbírkovský | 11 | 11 | 5 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Jaroslav Tájek | 4 | -11 | -9 | 5 | 3 | 3:2 |
Jiří Slabý : Petr Sokolovský | -6 | -2 | -14 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Jindřich Bucek | -1 | -7 | 8 | -11 | 1:3 | |
Petr Kříž : Milan Zbírkovský | 3 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Jaroslav Tájek | -8 | 7 | 10 | 10 | 3:1 | |
Petr Frolík : Petr Sokolovský | -10 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jindřich Bucek | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Milan Zbírkovský | -9 | 8 | -8 | -3 | 1:3 | |
Petr Frolík : Jaroslav Tájek | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Petr Sokolovský | -2 | 10 | -10 | 7 | 12 | 3:2 |
Petr Kříž : Jindřich Bucek | 5 | -7 | 3 | 8 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
KST Slatina B : STC Slaný E | 10 : 8 | 17. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 657:609 | 37:34 | ||||
R. Folbrecht / P. Čermák : O. Chadima / D. Vesecký | 4 | -7 | 9 | -6 | -8 | 2:3 |
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / M. Makara | 6 | 6 | -6 | 3 | 3:1 | |
Petr Čermák : David Vesecký | -9 | -10 | 6 | 4 | 8 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Ondřej Chadima | 6 | -8 | 4 | 4 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Michal Makara | -7 | 5 | -7 | 9 | 10 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : David Vesecký | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Ondřej Chadima | 7 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček | 7 | -9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Petr Čermák : Michal Makara | 5 | -9 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : David Vesecký | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Chadima | -8 | 6 | -5 | 7 | 8 | 3:2 |
Petr Čermák : Jiří Řeháček | -8 | -5 | 6 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Michal Makara | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký | 6 | -9 | -9 | 4 | -6 | 2:3 |
Petr Čermák : Ondřej Chadima | -9 | 8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček | 6 | -9 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Michal Makara | 9 | 7 | 8 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný D | 8 : 10 | 16. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 570:589 | 30:34 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : E. Ovčaříková / Z. Černý | 5 | 3 | 4 | 3:0 | ||
M. Gniewek / P. Krob : V. Kulich / Z. Rambousek | -6 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Eva Ovčaříková | 6 | -10 | -7 | 4 | 5 | 3:2 |
Josef Hudeček : Zbyněk Černý | 3 | -8 | 7 | 2 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Zdeněk Rambousek | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Vladimír Kulich | -9 | -3 | 8 | -3 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Eva Ovčaříková | -6 | -9 | 10 | -6 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Zbyněk Černý | 5 | 6 | -8 | -8 | -8 | 2:3 |
Pavel Krob : Zdeněk Rambousek | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Roman Žák : Vladimír Kulich | 10 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Eva Ovčaříková | -3 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zbyněk Černý | 13 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Roman Žák : Zdeněk Rambousek | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Eva Ovčaříková | 6 | -7 | -8 | 9 | -9 | 2:3 |
Roman Žák : Zbyněk Černý | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Zdeněk Rambousek | 13 | 7 | -6 | 8 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Vladimír Kulich | -3 | -7 | -5 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Zbyněk Černý | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 27. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 669:592 | 42:26 | ||||
J. Němec / J. Husák : L. Petřík / P. Hrudka | -8 | 10 | 11 | -10 | 7 | 3:2 |
M. Hurt / M. Vinkl : Z. Rohlíček / J. Starý | -8 | 6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Hrudka | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Josef Němec : Ladislav Petřík | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Zdeněk Rohlíček | 10 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jiří Starý | 5 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Josef Němec : Petr Hrudka | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Ladislav Petřík | -7 | 6 | 4 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Zdeněk Rohlíček | 4 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Starý | -7 | 6 | -10 | 7 | 6 | 3:2 |
Milan Žiaran : Petr Hrudka | 7 | 4 | 15 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík | 2 | -9 | -7 | 10 | 18 | 3:2 |
Jan Husák : Zdeněk Rohlíček | 5 | -5 | 1 | -3 | -6 | 2:3 |
Josef Němec : Jiří Starý | -5 | 4 | -9 | 6 | 9 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Petr Hrudka | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jan Husák : Ladislav Petřík | -8 | -7 | -12 | 0:3 | ||
Josef Němec : Zdeněk Rohlíček | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Jiří Starý | -8 | 9 | 7 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
4. kolo nadstavby
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B | 9 : 9 | 5. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 643:620 | 35:32 | ||||
R. Žák / P. Krob : P. Čermák / V. Nedvěd | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
J. Hudeček / T. Šubrt : J. Schönfelder / J. Laštovka | -6 | 9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Roman Žák : Petr Čermák | 3 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder | -11 | 11 | 2 | -9 | 7 | 3:2 |
Pavel Krob : Jiří Laštovka | -5 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Vladimír Nedvěd | -8 | -4 | 10 | 3 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Petr Čermák | 8 | -4 | 8 | -7 | -11 | 2:3 |
Pavel Krob : Jaroslav Schönfelder | 5 | -6 | -8 | -12 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jiří Laštovka | -6 | 13 | -11 | -12 | 1:3 | |
Roman Žák : Vladimír Nedvěd | -2 | -8 | 8 | 3 | 11 | 3:2 |
Pavel Krob : Petr Čermák | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Václav Fritsch | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Roman Žák : Jiří Laštovka | 10 | 1 | 10 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Vladimír Nedvěd | 6 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Petr Čermák | -7 | -13 | -6 | 0:3 | ||
Roman Žák : Václav Fritsch | 4 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jiří Laštovka | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Vladimír Nedvěd | -5 | -7 | 12 | -7 | 1:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 1 | 3 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B | 13 : 0 | 3. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 429:0 | 39:0 | ||||
E. Ovčaříková / Z. Černý : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : bez boje | 0:0 | |||||
Zbyněk Černý : bez boje | 0:0 | |||||
Eva Ovčaříková : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Zbyněk Černý |
1 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 0 |
Eva Ovčaříková | 1 | 0 |
Zbyněk Černý | 1 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť B | 13 : 5 | 3. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 621:441 | 43:20 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
J. Řeháček / M. Makara : P. Sokolovský / J. Tájek | 9 | -3 | -11 | 9 | -3 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Zdeněk Jangl | 9 | -12 | -5 | 5 | 8 | 3:2 |
David Vesecký : Jaroslav Tájek | 8 | 13 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Sokolovský | 3 | -10 | 6 | 6 | 3:1 | |
Michal Makara : bez boje | 0:0 | |||||
David Vesecký : Zdeněk Jangl | -5 | 9 | 9 | 5 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Jaroslav Tájek | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Michal Makara : Petr Sokolovský | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Řeháček : Zdeněk Jangl | 7 | 11 | 10 | 3:0 | ||
Michal Makara : Jaroslav Tájek | -10 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Sokolovský | 10 | -4 | 8 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
Michal Makara : Zdeněk Jangl | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jaroslav Tájek | -10 | -3 | 10 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Sokolovský | -3 | -6 | 4 | -9 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : bez boje | 0:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Michal Makara | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Petr Sokolovský | 2 | 2 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C | 8 : 10 | 1. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 653:640 | 36:33 | ||||
Z. Rohlíček / J. Starý : P. Frolík / F. Preis | -9 | 8 | -9 | -9 | 1:3 | |
P. Hrudka / P. Skála : J. Škach / J. Slabý | 8 | -4 | -8 | 9 | -10 | 2:3 |
Jiří Starý : Petr Frolík | -10 | 9 | -2 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : František Preis | -8 | 9 | 5 | -6 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Jiří Slabý | -8 | 9 | 8 | -2 | -9 | 2:3 |
Petr Skála : Jaroslav Škach | -2 | 3 | 7 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Petr Frolík | -8 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : František Preis | 5 | -11 | 10 | -12 | -5 | 2:3 |
Petr Skála : Jiří Slabý | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jaroslav Škach | -7 | 8 | 8 | -10 | 13 | 3:2 |
Petr Hrudka : Petr Frolík | 2 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Petr Skála : František Preis | 3 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jiří Slabý | 9 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Škach | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Petr Skála : Petr Frolík | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : František Preis | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý | 8 | -10 | 10 | -3 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Jaroslav Škach | 9 | 9 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Petr Hrudka Petr Skála |
0 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
Petr Skála | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík František Preis |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík | 3 | 1 |
František Preis | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : KST Slatina B | 9 : 9 | 24. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 566:596 | 32:34 | ||||
O. Táborský / R. Elger : J. Schönfelder / J. Laštovka | 9 | 10 | -4 | -10 | -3 | 2:3 |
D. Stolz / T. Kratochvíl : P. Čermák / V. Nedvěd | 1 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Radek Elger : Petr Čermák | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jaroslav Schönfelder | -9 | -8 | 9 | 7 | 9 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Laštovka | 8 | -7 | -8 | 10 | -7 | 2:3 |
Daniel Stolz : Vladimír Nedvěd | 7 | -8 | -9 | 3 | 10 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Petr Čermák | 2 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Schönfelder | 9 | -6 | -8 | 10 | 6 | 3:2 |
Daniel Stolz : Jiří Laštovka | 9 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Radek Elger : Vladimír Nedvěd | -3 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Petr Čermák | 8 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Jaroslav Schönfelder | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Radek Elger : Jiří Laštovka | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Vladimír Nedvěd | -10 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Petr Čermák | 5 | -8 | 1 | 3 | 3:1 | |
Radek Elger : Jaroslav Schönfelder | -4 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Laštovka | -3 | 8 | -9 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Nedvěd | -7 | -2 | -8 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Radek Elger | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C | 9 : 9 | 23. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 642:661 | 37:35 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : P. Škach / J. Slabý | 10 | 6 | -7 | -4 | -8 | 2:3 |
O. Hnilička / E. Ovčaříková : P. Peltán / P. Kříž | -9 | 7 | -5 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Jiří Slabý | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Eva Ovčaříková : Pavel Škach | 6 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Petr Peltán | 4 | -3 | -2 | 9 | -5 | 2:3 |
Ondřej Hnilička : Petr Kříž | 9 | 11 | -3 | 16 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jiří Slabý | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Pavel Škach | 9 | 4 | -8 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Petr Peltán | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Petr Kříž | -7 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Slabý | 4 | 9 | -3 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Pavel Škach | -6 | 8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Petr Peltán | -6 | -5 | 6 | -5 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Petr Kříž | -4 | -12 | 5 | 3 | 11 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Jiří Slabý | -9 | -9 | 10 | 8 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Pavel Škach | 9 | 3 | -5 | 6 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Peltán | 10 | -5 | -9 | 7 | 8 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Petr Kříž | -7 | 8 | -4 | -8 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 23. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 658:666 | 41:31 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : M. Hurt / M. Vinkl | -8 | 6 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
J. Řeháček / M. Makara : J. Němec / J. Husák | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Miroslav Hurt | -7 | 9 | -12 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Milan Vinkl | 9 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Josef Němec | 14 | 8 | -6 | -3 | 10 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Jan Husák | 6 | 8 | 4 | 3:0 | ||
David Vesecký : Miroslav Hurt | -3 | -8 | 9 | 9 | 9 | 3:2 |
Michal Makara : Milan Vinkl | 12 | 9 | -12 | -3 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Josef Němec | -8 | -9 | 4 | 4 | -7 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Jan Husák | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Miroslav Hurt | -2 | -6 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Milan Vinkl | -7 | -6 | 6 | 7 | 5 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Josef Němec | -6 | -3 | -4 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jan Husák | 5 | 7 | -5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Miroslav Hurt | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Milan Vinkl | 9 | -9 | 8 | -7 | -6 | 2:3 |
David Vesecký : Josef Němec | 5 | -8 | 11 | 8 | 3:1 | |
Michal Makara : Jan Husák | 13 | 9 | -7 | 9 | 3:1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B | 4 : 14 | 22. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 600:709 | 25:47 | ||||
Z. Rohlíček / J. Starý : R. Žák / J. Hudeček | -3 | -9 | -6 | 0:3 | ||
L. Petřík / P. Skála : M. Gniewek / P. Krob | -5 | 7 | 7 | 7 | 3:1 | |
Petr Skála : Roman Žák | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Josef Hudeček | -7 | 7 | -7 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Michal Gniewek | 5 | -4 | -5 | -2 | 1:3 | |
Jiří Starý : Pavel Krob | -9 | 1 | -4 | 10 | 7 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Roman Žák | -4 | 10 | -3 | -3 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček | 11 | -8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Michal Gniewek | 7 | 8 | -8 | -9 | -10 | 2:3 |
Petr Skála : Pavel Krob | -9 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Roman Žák | -1 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Josef Hudeček | 9 | -9 | -7 | -3 | 1:3 | |
Petr Skála : Michal Gniewek | -7 | 10 | 12 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Pavel Krob | -9 | -13 | 1 | 3 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Roman Žák | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Skála : Josef Hudeček | -10 | 10 | 5 | -6 | -7 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Michal Gniewek | 7 | -5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Pavel Krob | 12 | 8 | -7 | -10 | -7 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Petr Skála | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 3 | 1 |
5. kolo nadstavby
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B | 14 : 4 | 11. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 670:519 | 47:20 | ||||
P. Frolík / J. Slabý : T. Šubrt / V. Libecajt | 4 | 7 | 4 | 3:0 | ||
P. Škach / J. Škach : J. Hudeček / P. Krob | 5 | 6 | 13 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Václav Libecajt | 3 | 1 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Tomáš Šubrt | -9 | 6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Petr Frolík : Pavel Krob | 5 | -9 | 9 | -9 | 5 | 3:2 |
Jiří Slabý : Josef Hudeček | 7 | -11 | -6 | -7 | 1:3 | |
Pavel Škach : Václav Libecajt | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Tomáš Šubrt | -13 | 9 | 3 | 3 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Pavel Krob | 9 | -6 | 8 | -5 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Josef Hudeček | -4 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Václav Libecajt | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Tomáš Šubrt | 2 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Pavel Krob | 10 | -6 | 6 | 11 | 3:1 | |
Pavel Škach : Josef Hudeček | 4 | -7 | 7 | -4 | -10 | 2:3 |
Jiří Slabý : Václav Libecajt | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Tomáš Šubrt | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Pavel Krob | -8 | 6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Petr Frolík : Josef Hudeček | 8 | 5 | -7 | -8 | 8 | 3:2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
1 | 0 |
Pavel Škach Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Šubrt Václav Libecajt |
0 | 1 |
Josef Hudeček Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
Václav Libecajt | 0 | 4 |
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B | 7 : 11 | 10. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 596:516 | 30:36 | ||||
P. Čermák / V. Nedvěd : bez boje | 0:0 | |||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : D. Stolz / T. Kratochvíl | 8 | 5 | -7 | -9 | -9 | 2:3 |
Petr Čermák : Jan Sláma | -11 | 6 | 8 | -4 | 7 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Daniel Stolz | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl | -10 | 9 | 7 | 9 | 3:1 | |
Václav Fritsch : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Laštovka : Jan Sláma | -9 | 9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Daniel Stolz | -10 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Tomáš Kratochvíl | -7 | 8 | -8 | -9 | 1:3 | |
Petr Čermák : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma | 8 | 7 | -7 | -9 | -8 | 2:3 |
Václav Fritsch : Daniel Stolz | -9 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Tomáš Kratochvíl | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Fritsch : Jan Sláma | -8 | 9 | -8 | -10 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Daniel Stolz | -10 | -6 | 7 | 6 | -4 | 2:3 |
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl | -7 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : bez boje | 0:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 1 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 0 | 1 |
Václav Fritsch | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
STC Slaný D : STC Slaný E | 1 : 17 | 9. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 393:673 | 13:53 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : O. Chadima / D. Vesecký | -9 | -6 | -3 | 0:3 | ||
bez boje : J. Řeháček / M. Makara | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Jiří Řeháček | -4 | 9 | -5 | 3 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Rambousek : Michal Makara | -8 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Zbyněk Černý : David Vesecký | -9 | -6 | 8 | -7 | 1:3 | |
bez boje : Ondřej Chadima | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Jiří Řeháček | -7 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Michal Makara | -8 | 7 | 8 | -5 | -4 | 2:3 |
bez boje : David Vesecký | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Ondřej Chadima | 8 | -9 | -7 | 6 | -10 | 2:3 |
Zbyněk Černý : Jiří Řeháček | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : Michal Makara | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : David Vesecký | -2 | -7 | 7 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Ondřej Chadima | 6 | -9 | -6 | 6 | -8 | 2:3 |
bez boje : Jiří Řeháček | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Michal Makara | -2 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Rambousek : David Vesecký | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Ondřej Chadima | -8 | 6 | -8 | -7 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Michal Makara | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B | 9 : 9 | 8. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 617:620 | 32:35 | ||||
J. Němec / J. Husák : P. Sokolovský / J. Tájek | 8 | -7 | -5 | -8 | 1:3 | |
M. Vinkl / J. Hrkal : M. Zbírkovský / J. Bucek | -6 | -9 | 9 | -8 | 1:3 | |
Josef Němec : Milan Zbírkovský | 9 | 6 | -10 | 3 | 3:1 | |
Jan Husák : Jaroslav Tájek | 7 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Zdeněk Jangl | -9 | 10 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Jindřich Bucek | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jan Husák : Milan Zbírkovský | 4 | 7 | -9 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek | 10 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Jan Hrkal : Zdeněk Jangl | 7 | -6 | 7 | 9 | 3:1 | |
Josef Němec : Jindřich Bucek | -7 | 6 | -8 | 8 | 6 | 3:2 |
Milan Vinkl : Petr Sokolovský | -5 | -8 | 3 | -5 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Jaroslav Tájek | -5 | 8 | -9 | -4 | 1:3 | |
Josef Němec : Zdeněk Jangl | 8 | -3 | 8 | 13 | 3:1 | |
Jan Husák : Jindřich Bucek | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Petr Sokolovský | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jaroslav Tájek | 7 | 3 | -11 | 4 | 3:1 | |
Jan Husák : Zdeněk Jangl | 15 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jindřich Bucek | -2 | -3 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Milan Vinkl Jan Hrkal |
0 | 1 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Jan Hrkal | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 3 |
Milan Zbírkovský | 0 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 3 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E | 9 : 9 | 2. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 645:669 | 34:36 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : A. Krček / M. Makara | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
T. Šubrt / P. Krob : O. Chadima / D. Vesecký | -5 | -11 | 10 | -4 | 1:3 | |
Roman Žák : Ondřej Chadima | 10 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : David Vesecký | -5 | -10 | 10 | 5 | -5 | 2:3 |
Tomáš Šubrt : Adam Krček | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Michal Makara | 4 | 5 | -6 | 5 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Ondřej Chadima | -7 | -9 | -1 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : David Vesecký | -7 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Adam Krček | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Roman Žák : Michal Makara | 10 | 11 | -8 | 7 | 3:1 | |
Michal Gniewek : Ondřej Chadima | 8 | -4 | 8 | -14 | 9 | 3:2 |
Pavel Krob : David Vesecký | -6 | 7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Roman Žák : Adam Krček | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Michal Makara | -9 | 10 | 9 | -5 | 8 | 3:2 |
Pavel Krob : Ondřej Chadima | -6 | 9 | 7 | -7 | -7 | 2:3 |
Roman Žák : David Vesecký | -6 | 7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Adam Krček | -11 | -8 | 9 | -6 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Michal Makara | 8 | 7 | -7 | -5 | 8 | 3:2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Tomáš Šubrt Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 2 | 0 |
Tomáš Šubrt | 0 | 2 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Adam Krček Michal Makara |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 3 | 1 |
Michal Makara | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 1. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 658:592 | 41:28 | ||||
J. Škach / J. Slabý : M. Šimáček / P. Hrudka | 9 | -7 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
P. Peltán / P. Kříž : L. Petřík / J. Starý | 6 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jiří Starý | 5 | -7 | -8 | 9 | -8 | 2:3 |
Petr Peltán : Petr Hrudka | 2 | 10 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Ladislav Petřík | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
František Preis : Milan Šimáček | -5 | 8 | -3 | -11 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jiří Starý | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Petr Hrudka | -10 | -0 | -0 | 0:3 | ||
František Preis : Ladislav Petřík | -6 | 9 | 13 | -9 | -5 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Milan Šimáček | 11 | -4 | 6 | -6 | -9 | 2:3 |
Petr Kříž : Jiří Starý | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
František Preis : Petr Hrudka | -7 | 9 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Ladislav Petřík | 9 | -11 | 6 | 9 | 3:1 | |
Petr Peltán : Milan Šimáček | 2 | 5 | 9 | 3:0 | ||
František Preis : Jiří Starý | -7 | 9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Petr Hrudka | -5 | 5 | -11 | -7 | 1:3 | |
Petr Peltán : Ladislav Petřík | 3 | 8 | -9 | 3 | 3:1 | |
Petr Kříž : Milan Šimáček | 6 | 2 | 7 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
František Preis | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 0 |
Jiří Slabý | 1 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Jiří Starý |
0 | 1 |
Milan Šimáček Petr Hrudka |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D | 15 : 3 | 31. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 659:508 | 47:18 | ||||
M. Zbírkovský / J. Bucek : V. Kulich / Z. Rambousek | 12 | 7 | 3 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Hnilička / Z. Černý | 9 | 8 | -3 | 8 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rambousek | -8 | 1 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Ondřej Hnilička | -8 | 6 | 8 | 9 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Zbyněk Černý | 3 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich | -4 | 3 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rambousek | 6 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Ondřej Hnilička | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Zbyněk Černý | 5 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich | 5 | -7 | -5 | 6 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Jangl : Zdeněk Rambousek | 8 | -10 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Ondřej Hnilička | -9 | 9 | 8 | 3 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zbyněk Černý | 4 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich | -9 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Ondřej Hnilička | 12 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Zbyněk Černý | 6 | 9 | -10 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Kulich | -3 | 4 | -7 | -10 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Jaroslav Tájek | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 4 | 0 |
Zdeněk Jangl | 0 | 2 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : Sokol Buštěhrad B | 11 : 7 | 29. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 578:500 | 37:24 | ||||
M. Hurt / M. Vinkl : O. Táborský / R. Elger | 1 | 6 | 4 | 3:0 | ||
J. Němec / J. Husák : D. Stolz / T. Kratochvíl | 6 | 15 | 10 | 3:0 | ||
Josef Němec : Radek Elger | 3 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jan Husák : Oldřich Táborský | 3 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Tomáš Kratochvíl | -8 | 6 | 4 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Daniel Stolz | -10 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Jan Husák : Radek Elger | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Oldřich Táborský | -9 | 6 | 11 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Tomáš Kratochvíl | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Daniel Stolz | -9 | -4 | -1 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Radek Elger | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Oldřich Táborský | -9 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Josef Němec : Tomáš Kratochvíl | -7 | -5 | 9 | -2 | 1:3 | |
Jan Husák : Daniel Stolz | -6 | 7 | -4 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Radek Elger | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Josef Němec : Oldřich Táborský | -10 | -8 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jan Husák : Tomáš Kratochvíl | -10 | 4 | 3 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Daniel Stolz | -7 | 6 | -5 | -7 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Tomáš Kratochvíl |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Radek Elger |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Radek Elger | 0 | 4 |
6. kolo nadstavby
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D | 10 : 8 | 17. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 665:532 | 38:28 | ||||
P. Sokolovský / J. Tájek : V. Kulich / Z. Rambousek | 11 | 8 | 8 | 3:0 | ||
M. Zbírkovský / J. Bucek : O. Hnilička / E. Ovčaříková | 6 | 7 | -13 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jaroslav Tájek : Eva Ovčaříková | -4 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Ondřej Hnilička | 3 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rambousek | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Jangl : Eva Ovčaříková | -5 | 7 | -6 | 9 | -9 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Ondřej Hnilička | -16 | 6 | 4 | 7 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich | 6 | 10 | -8 | -5 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Jangl : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Eva Ovčaříková | -8 | -11 | 7 | -7 | 1:3 | |
Milan Zbírkovský : Ondřej Hnilička | 9 | -8 | 1 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich | -11 | -17 | -10 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Eva Ovčaříková | -10 | 8 | 6 | -8 | -6 | 2:3 |
Jaroslav Tájek : Ondřej Hnilička | 6 | -12 | 5 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Kulich | 6 | -10 | -12 | -13 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 1 | 0 |
Jaroslav Tájek | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 2 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B | 18 : 0 | 16. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 594:0 | 54:0 |
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B | 3 : 15 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 590:701 | 24:47 | ||||
V. Nedvěd / V. Fritsch : J. Němec / J. Husák | 8 | 9 | -9 | 9 | 3:1 | |
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / M. Vinkl | -8 | 5 | -9 | 9 | -6 | 2:3 |
Václav Fritsch : Jan Husák | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Miroslav Hurt | 8 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Milan Vinkl | 8 | -6 | 7 | -4 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák | -10 | 5 | -10 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Josef Němec | -6 | 4 | -5 | 9 | -7 | 2:3 |
Luboš Balada : Miroslav Hurt | -2 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Milan Vinkl | -7 | 9 | -10 | 9 | -11 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Jan Husák | -9 | -7 | 7 | -9 | 1:3 | |
Luboš Balada : Josef Němec | 6 | -6 | -6 | -10 | 1:3 | |
Václav Fritsch : Miroslav Hurt | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl | -5 | 7 | 10 | -9 | -6 | 2:3 |
Luboš Balada : Jan Husák | -2 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Josef Němec | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt | 9 | -9 | -8 | 10 | -2 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl | -7 | 4 | 6 | 8 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 0 | 4 |
Jiří Laštovka | 0 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Milan Vinkl |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B | 12 : 6 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 651:560 | 41:25 | ||||
D. Stolz / P. Štěpán : R. Žák / J. Hudeček | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
O. Táborský / T. Kratochvíl : M. Gniewek / P. Krob | 6 | -10 | 4 | 10 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Roman Žák | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček | -6 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Pavel Krob | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Daniel Stolz : Michal Gniewek | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák | -8 | -9 | -1 | 0:3 | ||
Pavel Štěpán : Josef Hudeček | 4 | 7 | -7 | 9 | 3:1 | |
Daniel Stolz : Pavel Krob | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Michal Gniewek | -9 | 5 | 9 | -9 | -10 | 2:3 |
Pavel Štěpán : Roman Žák | 8 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Josef Hudeček | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Pavel Krob | -4 | 4 | 5 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek | -9 | -8 | 10 | 4 | -15 | 2:3 |
Daniel Stolz : Roman Žák | 8 | 7 | -10 | 1 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Josef Hudeček | 11 | 8 | -9 | -6 | 10 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob | 9 | -8 | 8 | 3 | 3:1 | |
Pavel Štěpán : Michal Gniewek | 9 | 8 | 4 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Tomáš Kratochvíl |
1 | 0 |
Daniel Stolz Pavel Štěpán |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Pavel Štěpán | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Roman Žák | 3 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C | 7 : 11 | 6. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 564:636 | 28:39 | ||||
J. Řeháček / M. Makara : P. Frolík / J. Škach | -9 | -7 | 4 | -8 | 1:3 | |
D. Vesecký / A. Krček : P. Peltán / P. Kříž | 7 | -9 | -5 | -9 | 1:3 | |
David Vesecký : Jaroslav Škach | -12 | -2 | 8 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Petr Peltán | -6 | -5 | 6 | -5 | 1:3 | |
Adam Krček : Petr Frolík | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Petr Kříž | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jaroslav Škach | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Adam Krček : Petr Peltán | 9 | -2 | 10 | -9 | 11 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Petr Frolík | -10 | 9 | -6 | -5 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Kříž | 7 | -9 | 10 | 13 | 3:1 | |
Adam Krček : Jaroslav Škach | -3 | -2 | 10 | -5 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Petr Peltán | 3 | -9 | 13 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : Petr Frolík | -8 | 7 | -5 | -8 | 1:3 | |
Michal Makara : Petr Kříž | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jaroslav Škach | -6 | 6 | 8 | -3 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Michal Makara : Petr Frolík | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Adam Krček : Petr Kříž | -5 | -4 | -2 | 0:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
David Vesecký Adam Krček |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Michal Makara |
0 | 1 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 2 | 2 |
Michal Makara | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť B | 3 : 15 | 5. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 | 526:700 | 20:49 | ||||
L. Petřík / P. Skála : M. Zbírkovský / J. Bucek | -3 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
J. Starý / P. Hrudka : P. Sokolovský / J. Tájek | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Milan Zbírkovský | -6 | 6 | 9 | -4 | 10 | 3:2 |
Petr Hrudka : Zdeněk Jangl | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Petr Sokolovský | -6 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Petr Skála : Jindřich Bucek | -9 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Milan Zbírkovský | 6 | -6 | -4 | -8 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Zdeněk Jangl | -8 | -7 | 9 | -6 | 1:3 | |
Petr Skála : Petr Sokolovský | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jindřich Bucek | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Milan Zbírkovský | 10 | 7 | -4 | -2 | -11 | 2:3 |
Petr Skála : Jaroslav Tájek | 4 | 11 | -10 | -8 | -5 | 2:3 |
Jiří Starý : Petr Sokolovský | -3 | 13 | -4 | -8 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jindřich Bucek | 10 | 8 | -7 | -7 | -4 | 2:3 |
Petr Skála : Milan Zbírkovský | -3 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jaroslav Tájek | 5 | 8 | -7 | -7 | 8 | 3:2 |
Petr Hrudka : Petr Sokolovský | 7 | -9 | -5 | -10 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Jindřich Bucek | -7 | -6 | -9 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Petr Hrudka |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Petr Skála |
0 | 1 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
Petr Skála | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť B | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jaroslav Tájek |
1 | 0 |
Milan Zbírkovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Petr Sokolovský | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 3 | 1 |
Zdeněk Jangl | 1 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Jaroslav Tájek | 1 | 1 |