2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 21 15 3 3 0 257:121 61
V
V
V
P
R
2. TJ Sokol Dříň B 21 13 2 6 0 212:161 56
V
P
P
P
R
3. STC Slaný E 21 12 2 6 1 230:148 49
P
V
V
V
V
4. STC Slaný D 21 9 4 8 0 169:204 46
P
P
P
V
P
5. TTC Slovan Kladno C 20 10 2 8 0 187:173 37
P
P
V
V
V
6. KST Slatina B 20 7 6 7 0 180:180 33
R
V
V
R
P
7. Sokol Buštěhrad B 20 6 2 12 0 155:205 26
V
P
V
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 20 3 6 11 0 140:220 21
R
V
V
R
P
9. TJ Sokol Dříň C 20 3 1 16 0 121:239 18
P
P
P
P
P
  TJ Sokol Dříň C TJ Sokol Dříň B STC Slaný D KST Slatina B TJ Sokol Unhošť B Sokol Buštěhrad B TTC Slovan Kladno C STC Slaný E Sokol Stochov-Honice B
TJ Sokol Dříň C XXXX 7:11 8:10 7:11 3:15 6:12 10:8 8:10 10:8 4:14 4:14
TJ Sokol Dříň B 13:5 XXXX 11:7 14:4 12:6 9:9 9:9 11:7 12:6 3:15 18:0 12:6
STC Slaný D 13:5 7:11 XXXX 13:0 13:5 3:15 9:9 12:6 9:9 1:17 10:8 13:5
KST Slatina B 15:3 16:2 3:15 XXXX 9:9 6:12 7:11 10:8 12:6 10:8 9:9
TJ Sokol Unhošť B 14:4 12:6 13:5 15:3 XXXX : 13:5 11:7 14:4 18:0 11:7 17:1
Sokol Buštěhrad B 7:11 6:12 15:3 9:9 2:16 XXXX 5:13 13:5 10:8 8:10 12:6
TTC Slovan Kladno C 10:8 10:8 7:11 6:12 9:9 10:8 XXXX 18:0 5:13 14:4 12:6
STC Slaný E 16:2 12:6 : 18:0 9:9 10:8 13:5 XXXX 12:6 18:0 7:11 16:2
Sokol Stochov-Honice B 13:5 9:9 4:14 8:10 9:9 9:9 3:15 9:9 XXXX 4:14 9:9
Hráči Páry
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C 15 : 3 13. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 717:581 50:20
J. Schönfelder / J. Laštovka : L. Petřík / P. Skála 8:11 11:6 11:7 14:12 3:1
P. Čermák / V. Nedvěd : Z. Rohlíček / P. Hrudka 8:11 7:11 11:7 11:7 11:6 3:2
Jiří Laštovka : Petr Skála 11:9 11:13 11:7 10:12 9:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Ladislav Petřík 11:5 11:2 11:7 3:0
Petr Čermák : Jiří Starý 11:5 11:8 7:11 11:8 3:1
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:8 9:11 11:3 11:5 3:1
Vladimír Nedvěd : Petr Skála 11:9 11:7 11:9 3:0
Petr Čermák : Ladislav Petřík 11:9 11:8 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý 11:4 11:7 11:2 3:0
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:8 11:7 3:0
Petr Čermák : Petr Skála 6:11 13:11 11:9 11:9 3:1
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík 11:8 11:5 11:7 3:0
Jiří Laštovka : Jiří Starý 7:11 11:9 11:8 11:8 3:1
Václav Fritsch : Zdeněk Rohlíček 5:11 11:9 6:11 6:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Petr Skála 11:4 9:11 13:11 9:11 11:8 3:2
Jiří Laštovka : Ladislav Petřík 11:5 9:11 11:3 12:10 3:1
Václav Fritsch : Jiří Starý 11:8 11:8 5:11 9:11 12:14 2:3
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 11:8 7:11 11:5 11:7 3:1
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E 18 : 0 13. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 594:0 54:0
M. Zbírkovský / J. Bucek : bez boje 0:0
P. Sokolovský / J. Tájek : bez boje 0:0
Milan Zbírkovský : bez boje 0:0
Jaroslav Tájek : bez boje 0:0
Petr Sokolovský : bez boje 0:0
Jindřich Bucek : bez boje 0:0
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B 8 : 10 13. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 603:579 32:33
O. Táborský / J. Sláma : R. Žák / P. Krob 7:11 9:11 11:6 7:11 1:3
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Hudeček / M. Gniewek 11:7 11:6 11:5 3:0
Oldřich Táborský : Roman Žák 6:11 5:11 2:11 0:3
Jan Sláma : Pavel Krob 11:1 9:11 11:8 11:9 3:1
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček 11:13 11:9 10:12 11:3 8:11 2:3
Daniel Stolz : Michal Gniewek 11:2 11:5 11:5 3:0
Jan Sláma : Roman Žák 10:12 5:11 2:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob 6:11 11:6 11:7 11:8 3:1
Daniel Stolz : Josef Hudeček 11:5 11:8 11:4 3:0
Oldřich Táborský : Michal Gniewek 11:13 5:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák 9:11 8:11 11:13 0:3
Daniel Stolz : Pavel Krob 11:3 11:3 11:9 3:0
Oldřich Táborský : Josef Hudeček 11:5 10:12 7:11 3:11 1:3
Jan Sláma : Michal Gniewek 11:6 12:10 12:14 11:7 3:1
Daniel Stolz : Roman Žák 11:7 7:11 11:7 4:11 9:11 2:3
Oldřich Táborský : Pavel Krob 11:8 11:8 11:9 3:0
Jan Sláma : Josef Hudeček 11:8 4:11 8:11 9:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek 11:7 12:14 8:11 9:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 11 : 7 11. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 627:548 39:27
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek 11:2 11:3 11:13 11:4 3:1
M. Hurt / M. Vinkl : O. Hnilička / E. Ovčaříková 14:12 11:7 6:11 11:8 3:1
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:6 11:7 10:12 11:8 3:1
Jan Husák : Eva Ovčaříková 5:11 12:10 8:11 5:11 1:3
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička 11:5 11:9 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich 11:7 11:7 11:1 3:0
Jan Husák : Zdeněk Rambousek 11:8 10:12 11:4 7:11 7:11 2:3
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková 8:11 7:11 8:11 0:3
Miroslav Hurt : Ondřej Hnilička 11:8 11:8 10:12 11:5 3:1
Josef Němec : Vladimír Kulich 10:12 12:14 5:11 0:3
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek 11:9 11:6 11:4 3:0
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková 11:8 11:7 11:6 3:0
Josef Němec : Ondřej Hnilička 11:8 6:11 7:11 11:6 11:8 3:2
Jan Husák : Vladimír Kulich 11:6 3:11 6:11 7:11 1:3
Miroslav Hurt : Zdeněk Rambousek 11:7 11:9 11:6 3:0
Josef Němec : Eva Ovčaříková 6:11 4:11 11:6 2:11 1:3
Jan Husák : Ondřej Hnilička 6:11 11:9 9:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C 4 : 14 5. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 495:664 18:47
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Peltán / P. Kříž 14:12 5:11 7:11 7:11 1:3
P. Dušek / P. Krob : J. Škach / J. Slabý 6:11 5:11 6:11 0:3
Tomáš Šubrt : Jiří Slabý 10:12 10:12 3:11 0:3
Josef Hudeček : Jaroslav Škach 11:8 15:13 11:8 3:0
Petr Dušek : Petr Peltán 8:11 7:11 7:11 0:3
Pavel Krob : Petr Kříž 3:11 9:11 4:11 0:3
Josef Hudeček : Jiří Slabý 11:7 11:6 12:14 11:6 3:1
Petr Dušek : Jaroslav Škach 11:9 7:11 9:11 11:5 2:11 2:3
Pavel Krob : Petr Peltán 8:11 4:11 7:11 0:3
Tomáš Šubrt : Petr Kříž 5:11 4:11 6:11 0:3
Petr Dušek : Jiří Slabý 5:11 11:2 8:11 8:11 1:3
Pavel Krob : Jaroslav Škach 11:8 3:11 3:11 11:7 12:10 3:2
Tomáš Šubrt : Petr Peltán 2:11 8:11 5:11 0:3
Josef Hudeček : Petr Kříž 11:8 12:14 11:7 9:11 12:10 3:2
Pavel Krob : Jiří Slabý 6:11 8:11 4:11 0:3
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach 3:11 5:11 4:11 0:3
Josef Hudeček : Petr Peltán 11:7 11:6 7:11 8:11 4:11 2:3
Petr Dušek : Petr Kříž 4:11 5:11 6:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 9 : 9 3. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 612:598 34:34
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:4 11:4 9:11 8:11 7:11 2:3
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Kulich / O. Hnilička 8:11 7:11 12:10 11:7 11:7 3:2
Petr Čermák : Eva Ovčaříková 11:7 5:11 9:11 7:11 1:3
Jiří Laštovka : Jiří Zíma 11:3 11:9 8:11 5:11 11:7 3:2
Vladimír Nedvěd : Ondřej Hnilička 11:2 11:5 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich 9:11 6:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Eva Ovčaříková 9:11 10:12 11:7 11:8 8:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Jiří Zíma 11:5 11:6 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička 8:11 7:11 9:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Kulich 5:11 7:11 4:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Eva Ovčaříková 3:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma 11:7 11:2 11:8 3:0
Petr Čermák : Ondřej Hnilička 11:5 11:7 8:11 11:6 3:1
Jiří Laštovka : Vladimír Kulich 11:8 4:11 4:11 8:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková 11:9 6:11 12:10 11:9 3:1
Petr Čermák : Jiří Zíma 11:7 11:3 11:7 3:0
Jiří Laštovka : Ondřej Hnilička 6:11 11:7 11:6 11:9 3:1
Vladimír Nedvěd : Vladimír Kulich 4:11 6:11 9:11 0:3
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň C 7 : 11 3. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 547:608 30:34
O. Táborský / R. Elger : L. Petřík / P. Hrudka 7:11 6:11 11:7 8:11 1:3
D. Stolz / T. Kratochvíl : J. Starý / P. Skála 11:9 11:5 11:3 3:0
Daniel Stolz : Milan Šimáček 11:6 13:11 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Ladislav Petřík 8:11 6:11 5:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Jiří Starý 11:6 11:7 11:5 3:0
Radek Elger : Petr Skála 7:11 4:11 4:11 0:3
Oldřich Táborský : Milan Šimáček 5:11 6:11 6:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Ladislav Petřík 5:11 12:10 11:7 11:8 3:1
Radek Elger : Jiří Starý 2:11 4:11 8:11 0:3
Daniel Stolz : Petr Skála 11:9 11:6 16:14 3:0
Tomáš Kratochvíl : Milan Šimáček 9:11 11:9 8:11 11:7 8:11 2:3
Radek Elger : Ladislav Petřík 4:11 5:11 6:11 0:3
Daniel Stolz : Jiří Starý 11:4 11:8 11:7 3:0
Oldřich Táborský : Petr Skála 9:11 11:13 11:8 11:5 8:11 2:3
Radek Elger : Milan Šimáček 3:11 11:9 2:11 5:11 1:3
Daniel Stolz : Ladislav Petřík 12:10 11:7 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Jiří Starý 3:11 11:8 11:6 3:11 8:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Skála 4:11 7:11 17:15 8:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B 9 : 9 1. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 660:640 36:35
J. Němec / J. Husák : M. Zbírkovský / J. Bucek 11:8 11:9 11:7 3:0
M. Hurt / M. Vinkl : P. Sokolovský / J. Tájek 11:6 8:11 11:1 12:14 7:11 2:3
Jan Husák : Jaroslav Tájek 11:7 7:11 11:8 12:10 3:1
Josef Němec : Milan Zbírkovský 11:9 4:11 7:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Petr Sokolovský 11:6 5:11 9:11 9:11 1:3
Miroslav Hurt : Jindřich Bucek 12:10 8:11 11:8 6:11 7:11 2:3
Josef Němec : Jaroslav Tájek 11:8 11:9 6:11 11:8 3:1
Milan Vinkl : Milan Zbírkovský 11:8 9:11 11:9 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Petr Sokolovský 11:7 9:11 11:6 8:11 13:11 3:2
Jan Husák : Jindřich Bucek 3:11 8:11 9:11 0:3
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek 7:11 11:7 3:11 9:11 1:3
Miroslav Hurt : Milan Zbírkovský 11:4 11:4 12:14 11:7 3:1
Jan Husák : Petr Sokolovský 9:11 7:11 5:11 0:3
Josef Němec : Jindřich Bucek 9:11 6:11 11:9 9:11 1:3
Miroslav Hurt : Jaroslav Tájek 11:6 11:2 11:3 3:0
Jan Husák : Milan Zbírkovský 11:7 7:11 8:11 11:9 11:1 3:2
Josef Němec : Petr Sokolovský 11:7 11:4 11:7 3:0
Milan Vinkl : Jindřich Bucek 8:11 3:11 11:9 8:11 1:3
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B 6 : 12 21. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 438:668 25:42
bez boje : J. Schönfelder / J. Laštovka 0:0
P. Škach / J. Slabý : P. Čermák / V. Nedvěd 13:11 12:10 10:12 5:11 11:7 3:2
Pavel Škach : Jiří Laštovka 11:5 11:9 8:11 11:8 3:1
Jiří Slabý : Petr Čermák 12:10 11:4 12:10 3:0
Jaroslav Škach : Vladimír Nedvěd 7:11 8:11 5:11 0:3
bez boje : Jaroslav Schönfelder 0:0
Jiří Slabý : Jiří Laštovka 11:8 12:10 11:7 3:0
Jaroslav Škach : Petr Čermák 11:8 11:7 7:11 2:11 4:11 2:3
bez boje : Vladimír Nedvěd 0:0
Pavel Škach : Jaroslav Schönfelder 11:6 9:11 3:11 15:13 3:11 2:3
Jaroslav Škach : Jiří Laštovka 6:11 8:11 6:11 0:3
bez boje : Petr Čermák 0:0
Pavel Škach : Vladimír Nedvěd 3:11 11:9 5:11 11:5 5:11 2:3
Jiří Slabý : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:3 2:11 9:11 14:12 3:2
bez boje : Jiří Laštovka 0:0
Pavel Škach : Petr Čermák 0:11 0:11 0:11 0:3
Jiří Slabý : Vladimír Nedvěd 6:11 6:11 11:5 9:11 1:3
Jaroslav Škach : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:9 8:11 17:15 3:1
TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 20. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 611:517 38:25
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Němec / J. Husák 6:11 6:11 10:12 0:3
P. Sokolovský / J. Tájek : M. Hurt / M. Vinkl 11:9 11:5 11:4 3:0
Milan Zbírkovský : Jan Husák 2:11 8:11 7:11 0:3
Jaroslav Tájek : Josef Němec 9:11 11:8 13:11 11:8 3:1
Petr Sokolovský : Milan Vinkl 11:8 11:4 10:12 11:3 3:1
Jindřich Bucek : Miroslav Hurt 11:7 11:7 11:9 3:0
Jaroslav Tájek : Jan Husák 3:11 12:14 11:5 8:11 1:3
Petr Sokolovský : Josef Němec 11:3 9:11 11:7 11:8 3:1
Jindřich Bucek : Milan Vinkl 11:4 11:3 11:4 3:0
Milan Zbírkovský : Miroslav Hurt 11:5 5:11 8:11 7:11 1:3
Petr Sokolovský : Jan Husák 11:5 11:8 16:14 3:0
Jindřich Bucek : Josef Němec 11:13 8:11 11:8 11:3 11:9 3:2
Milan Zbírkovský : Milan Vinkl 11:6 9:11 11:7 11:8 3:1
Jaroslav Tájek : Miroslav Hurt 2:11 7:11 5:11 0:3
Jindřich Bucek : Jan Husák 11:4 11:2 11:9 3:0
Milan Zbírkovský : Josef Němec 11:0 11:0 11:0 3:0
Jaroslav Tájek : Milan Vinkl 11:8 8:11 15:13 11:7 3:1
Zdeněk Jangl : Miroslav Hurt 2:11 11:13 9:11 0:3
STC Slaný E : STC Slaný D 18 : 0 19. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 744:593 54:17
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek 11:8 9:11 11:8 11:7 3:1
J. Řeháček / M. Makara : O. Hnilička / E. Ovčaříková 11:6 8:11 12:10 7:11 11:9 3:2
David Vesecký : Zdeněk Rambousek 11:7 11:6 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Eva Ovčaříková 8:11 7:11 11:9 11:8 11:9 3:2
Michal Makara : Ondřej Hnilička 12:10 8:11 12:10 7:11 11:8 3:2
Jiří Řeháček : Vladimír Kulich 11:7 11:6 11:5 3:0
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek 8:11 12:10 7:11 11:9 11:6 3:2
Michal Makara : Eva Ovčaříková 8:11 11:9 6:11 11:4 11:8 3:2
Jiří Řeháček : Ondřej Hnilička 11:7 11:6 11:8 3:0
David Vesecký : Vladimír Kulich 11:4 11:3 11:2 3:0
Michal Makara : Zdeněk Rambousek 8:11 12:10 7:11 11:5 11:4 3:2
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková 14:12 13:11 11:9 3:0
David Vesecký : Ondřej Hnilička 11:7 11:6 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Vladimír Kulich 11:8 12:10 8:11 12:14 11:9 3:2
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek 11:7 14:12 11:6 3:0
David Vesecký : Eva Ovčaříková 14:12 11:6 11:5 3:0
Ondřej Chadima : Ondřej Hnilička 8:11 6:11 11:9 12:10 11:8 3:2
Michal Makara : Vladimír Kulich 11:6 11:3 11:1 3:0
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad B 6 : 12 18. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 600:681 26:44
Z. Rohlíček / M. Šimáček : D. Stolz / T. Kratochvíl 5:11 5:11 5:11 0:3
L. Petřík / P. Skála : O. Táborský / J. Sláma 11:9 11:7 12:10 3:0
Milan Šimáček : Daniel Stolz 8:11 6:11 11:9 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Kratochvíl 11:8 11:5 10:12 5:11 11:7 3:2
Petr Hrudka : Jan Sláma 10:12 5:11 4:11 0:3
Petr Skála : Oldřich Táborský 11:6 6:11 11:4 6:11 11:8 3:2
Zdeněk Rohlíček : Daniel Stolz 5:11 6:11 4:11 0:3
Petr Hrudka : Tomáš Kratochvíl 11:7 8:11 11:8 7:11 11:5 3:2
Petr Skála : Jan Sláma 9:11 9:11 6:11 0:3
Milan Šimáček : Oldřich Táborský 11:8 11:6 12:10 3:0
Petr Hrudka : Daniel Stolz 9:11 12:14 5:11 0:3
Petr Skála : Tomáš Kratochvíl 11:9 5:11 3:11 4:11 1:3
Milan Šimáček : Jan Sláma 10:12 11:7 11:13 11:3 7:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Oldřich Táborský 9:11 5:11 11:3 14:12 8:11 2:3
Petr Skála : Daniel Stolz 4:11 10:12 7:11 0:3
Milan Šimáček : Tomáš Kratochvíl 11:5 11:8 5:11 9:11 12:10 3:2
Zdeněk Rohlíček : Jan Sláma 7:11 11:13 7:11 0:3
Petr Hrudka : Oldřich Táborský 11:6 8:11 11:6 7:11 9:11 2:3
TJ Sokol Unhošť B : Sokol Stochov-Honice B 17 : 1 10. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 651:385 53:9
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Hudeček / T. Šubrt 11:4 11:6 11:7 3:0
P. Sokolovský / J. Tájek : P. Dušek / P. Krob 11:4 11:7 11:5 3:0
Petr Sokolovský : Pavel Krob 6:11 11:3 11:8 11:7 3:1
Milan Zbírkovský : Tomáš Šubrt 12:10 11:5 11:9 3:0
Jaroslav Tájek : Josef Hudeček 8:11 11:3 4:11 11:6 11:9 3:2
Petr Sokolovský : Petr Dušek 7:11 11:4 11:5 11:4 3:1
Jindřich Bucek : Pavel Krob 11:4 11:6 11:5 3:0
Jaroslav Tájek : Tomáš Šubrt 11:4 11:6 11:5 3:0
Petr Sokolovský : Josef Hudeček 7:11 11:8 8:11 11:0 8:11 2:3
Jindřich Bucek : Petr Dušek 11:5 11:4 11:5 3:0
Milan Zbírkovský : Pavel Krob 11:4 11:9 11:2 3:0
Petr Sokolovský : Tomáš Šubrt 11:4 11:2 11:4 3:0
Jindřich Bucek : Josef Hudeček 13:15 11:5 11:8 11:6 3:1
Milan Zbírkovský : Petr Dušek 11:2 11:8 11:4 3:0
Jaroslav Tájek : Pavel Krob 11:7 11:8 11:7 3:0
Jindřich Bucek : Tomáš Šubrt 11:4 11:2 11:6 3:0
Milan Zbírkovský : Josef Hudeček 11:5 11:4 6:11 11:5 3:1
Jaroslav Tájek : Petr Dušek 11:7 11:3 11:8 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 7 : 11 9. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 623:660 33:35
O. Hnilička / E. Ovčaříková : J. Němec / J. Husák 13:11 12:10 11:9 3:0
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Hurt / M. Vinkl 3:11 4:11 11:8 7:11 1:3
Vladimír Kulich : Milan Vinkl 3:11 2:11 1:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Josef Němec 7:11 8:11 9:11 0:3
Eva Ovčaříková : Jan Husák 11:5 15:13 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt 11:7 3:11 11:7 4:11 8:11 2:3
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl 9:11 7:11 11:6 11:7 10:12 2:3
Eva Ovčaříková : Josef Němec 12:10 11:8 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Jan Husák 11:9 9:11 9:11 11:9 9:11 2:3
Ondřej Hnilička : Miroslav Hurt 11:3 11:9 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl 11:2 11:8 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Josef Němec 12:10 11:5 4:11 11:8 3:1
Ondřej Hnilička : Jan Husák 7:11 6:11 8:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt 7:11 10:12 11:8 7:11 1:3
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl 16:18 12:10 9:11 14:16 1:3
Ondřej Hnilička : Josef Němec 6:11 11:8 10:12 11:8 6:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Jan Husák 13:11 9:11 11:8 11:9 3:1
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt 11:7 6:11 4:11 7:11 1:3
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad B 18 : 0 9. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 659:441 54:8
O. Chadima / D. Vesecký : D. Gallat / A. Herda 11:9 11:7 8:11 11:6 3:1
J. Řeháček / M. Makara : R. Elger / V. Stolzová 11:8 11:7 11:6 3:0
Jiří Řeháček : Veronika Stolzová 11:4 11:6 11:8 3:0
David Vesecký : David Gallat 12:10 11:6 11:4 3:0
Ondřej Chadima : Adam Herda 11:8 9:11 11:7 11:3 3:1
Jiří Řeháček : Radek Elger 11:6 11:5 11:4 3:0
Michal Makara : Veronika Stolzová 12:10 11:8 12:10 3:0
Ondřej Chadima : David Gallat 11:9 6:11 11:9 11:7 3:1
Jiří Řeháček : Adam Herda 11:7 8:11 6:11 11:4 11:3 3:2
Michal Makara : Radek Elger 11:7 8:11 11:6 11:6 3:1
David Vesecký : Veronika Stolzová 11:6 11:5 11:7 3:0
Jiří Řeháček : David Gallat 11:7 11:6 11:8 3:0
Michal Makara : Adam Herda 11:9 8:11 11:9 8:11 12:10 3:2
David Vesecký : Radek Elger 11:6 11:3 11:2 3:0
Ondřej Chadima : Veronika Stolzová 11:3 11:5 11:8 3:0
Michal Makara : David Gallat 11:8 11:7 11:6 3:0
David Vesecký : Adam Herda 11:6 11:8 11:8 3:0
Ondřej Chadima : Radek Elger 11:5 11:6 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B 7 : 11 8. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 643:695 32:39
L. Petřík / P. Hrudka : J. Schönfelder / J. Laštovka 7:11 11:6 9:11 5:11 1:3
J. Starý / P. Skála : R. Folbrecht / P. Čermák 4:11 11:13 7:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka 6:11 4:11 11:8 9:11 1:3
Jiří Starý : Jaroslav Schönfelder 11:9 4:11 8:11 7:11 1:3
Ladislav Petřík : Petr Čermák 11:7 2:11 12:10 7:11 7:11 2:3
Petr Hrudka : Roman Folbrecht 11:4 8:11 11:5 11:5 3:1
Petr Skála : Jiří Laštovka 18:16 11:6 12:10 3:0
Ladislav Petřík : Jaroslav Schönfelder 3:11 6:11 12:10 11:13 1:3
Petr Hrudka : Petr Čermák 5:11 9:11 8:11 0:3
Petr Skála : Roman Folbrecht 5:11 11:5 7:11 13:11 9:11 2:3
Jiří Starý : Jiří Laštovka 7:11 11:6 9:11 12:10 11:7 3:2
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 2:11 5:11 9:11 0:3
Petr Skála : Petr Čermák 11:5 11:3 11:7 3:0
Jiří Starý : Roman Folbrecht 11:9 11:7 11:9 3:0
Ladislav Petřík : Jiří Laštovka 11:8 9:11 11:9 11:9 3:1
Petr Skála : Jaroslav Schönfelder 11:6 5:11 8:11 9:11 1:3
Jiří Starý : Petr Čermák 7:11 11:9 14:12 14:16 11:9 3:2
Ladislav Petřík : Roman Folbrecht 4:11 10:12 11:9 12:10 8:11 2:3
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C 13 : 5 29. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 687:612 42:27
R. Žák / P. Krob : L. Petřík / P. Skála 11:9 11:7 11:5 3:0
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Šimáček / P. Hrudka 10:12 9:11 11:8 15:13 11:6 3:2
Roman Žák : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:7 11:4 3:0
Pavel Krob : Milan Šimáček 15:13 10:12 9:11 11:8 8:11 2:3
Josef Hudeček : Petr Hrudka 7:11 11:9 11:5 11:5 3:1
Michal Gniewek : Petr Skála 9:11 10:12 7:11 0:3
Pavel Krob : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:6 6:11 11:8 3:1
Josef Hudeček : Milan Šimáček 12:10 4:11 8:11 11:8 11:5 3:2
Michal Gniewek : Ladislav Petřík 4:11 8:11 9:11 0:3
Roman Žák : Petr Skála 9:11 10:12 11:7 11:5 11:8 3:2
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:7 11:5 3:0
Michal Gniewek : Milan Šimáček 14:12 8:11 11:9 11:5 3:1
Roman Žák : Ladislav Petřík 11:3 11:8 11:8 3:0
Pavel Krob : Petr Skála 4:11 11:5 8:11 10:12 1:3
Václav Libecajt : Zdeněk Rohlíček 7:11 6:11 4:11 0:3
Roman Žák : Milan Šimáček 11:9 11:8 10:12 11:8 3:1
Pavel Krob : Ladislav Petřík 15:13 6:11 11:9 11:5 3:1
Josef Hudeček : Petr Skála 11:7 11:6 9:11 11:3 3:1
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C 5 : 13 27. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 523:603 23:41
O. Táborský / R. Elger : P. Frolík / J. Slabý 7:11 8:11 4:11 0:3
T. Kratochvíl / J. Sláma : P. Škach / J. Škach 11:7 4:11 10:12 11:9 7:11 2:3
Jan Sláma : Pavel Škach 11:6 7:11 6:11 11:6 6:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : Jiří Slabý 11:8 9:11 5:11 7:11 1:3
Radek Elger : Jaroslav Škach 4:11 7:11 6:11 0:3
Oldřich Táborský : Petr Frolík 9:11 10:12 9:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach 12:10 11:7 11:7 3:0
Radek Elger : Jiří Slabý 6:11 5:11 3:11 0:3
Oldřich Táborský : Jaroslav Škach 8:11 11:9 11:7 3:11 3:11 2:3
Jan Sláma : Petr Frolík 8:11 9:11 9:11 0:3
Radek Elger : Pavel Škach 12:14 6:11 14:12 5:11 1:3
Oldřich Táborský : Jiří Slabý 3:11 4:11 2:11 0:3
Jan Sláma : Jaroslav Škach 11:6 11:6 8:11 11:4 3:1
Tomáš Kratochvíl : Petr Frolík 7:11 7:11 8:11 0:3
Oldřich Táborský : Pavel Škach 11:0 11:0 11:0 3:0
Jan Sláma : Jiří Slabý 13:11 10:12 11:8 11:5 3:1
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach 11:9 11:3 11:6 3:0
Radek Elger : Petr Frolík 3:11 4:11 6:11 0:3
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť B 3 : 15 26. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 393:649 15:47
Z. Rambousek / O. Hnilička : P. Sokolovský / J. Tájek 2:11 6:11 8:11 0:3
bez boje : M. Zbírkovský / Z. Jangl 0:0
Zdeněk Rambousek : Milan Zbírkovský 9:11 11:7 12:10 6:11 7:11 2:3
Ondřej Hnilička : Jaroslav Tájek 12:10 4:11 4:11 12:10 14:12 3:2
Vladimír Kulich : Petr Sokolovský 7:11 11:13 10:12 0:3
bez boje : Zdeněk Jangl 0:0
Ondřej Hnilička : Milan Zbírkovský 4:11 3:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Jaroslav Tájek 11:7 15:13 11:5 3:0
bez boje : Petr Sokolovský 0:0
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Jangl 6:11 11:13 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Milan Zbírkovský 11:9 11:9 11:9 3:0
bez boje : Jaroslav Tájek 0:0
Zdeněk Rambousek : Petr Sokolovský 5:11 3:11 5:11 0:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Jangl 8:11 11:8 9:11 8:11 1:3
bez boje : Milan Zbírkovský 0:0
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Tájek 10:12 5:11 5:11 0:3
Ondřej Hnilička : Petr Sokolovský 6:11 9:11 12:10 7:11 1:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Jangl 9:11 11:2 8:11 11:5 5:11 2:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E 3 : 15 25. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 572:674 22:46
J. Němec / J. Husák : J. Řeháček / M. Makara 11:6 11:8 9:11 11:4 3:1
M. Vinkl / J. Hrkal : O. Chadima / D. Vesecký 11:8 11:4 4:11 4:11 8:11 2:3
Josef Němec : Jiří Řeháček 9:11 11:8 9:11 11:8 9:11 2:3
Jan Husák : Michal Makara 11:7 11:9 11:5 3:0
Milan Vinkl : Ondřej Chadima 15:13 2:11 10:12 11:2 7:11 2:3
Jan Hrkal : David Vesecký 7:11 14:16 11:9 5:11 1:3
Jan Husák : Jiří Řeháček 7:11 9:11 8:11 0:3
Milan Vinkl : Michal Makara 7:11 11:9 6:11 11:13 1:3
Jan Hrkal : Ondřej Chadima 5:11 4:11 9:11 0:3
Josef Němec : David Vesecký 8:11 4:11 7:11 0:3
Milan Vinkl : Jiří Řeháček 11:8 5:11 4:11 5:11 1:3
Jan Hrkal : Michal Makara 11:8 8:11 11:5 8:11 8:11 2:3
Josef Němec : Ondřej Chadima 12:10 11:5 11:8 3:0
Jan Husák : David Vesecký 9:11 8:11 6:11 0:3
Jan Hrkal : Jiří Řeháček 8:11 11:9 6:11 9:11 1:3
Josef Němec : Michal Makara 6:11 8:11 5:11 0:3
Jan Husák : Ondřej Chadima 8:11 6:11 5:11 0:3
Milan Vinkl : David Vesecký 6:11 11:7 6:11 9:11 1:3
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Unhošť B 10 : 8 4. 12. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 633:617 34:33
P. Peltán / P. Kříž : M. Zbírkovský / J. Bucek 11:7 6:11 11:5 5:11 11:4 3:2
P. Frolík / J. Slabý : P. Sokolovský / J. Tájek 12:10 6:11 12:10 4:11 11:13 2:3
Petr Frolík : Milan Zbírkovský 11:13 10:12 7:11 0:3
Petr Peltán : Jaroslav Tájek 11:6 8:11 11:8 15:13 3:1
Petr Kříž : Petr Sokolovský 11:6 13:11 11:2 3:0
Jiří Slabý : Jindřich Bucek 7:11 7:11 7:11 0:3
Petr Peltán : Milan Zbírkovský 13:11 13:11 11:5 3:0
Petr Kříž : Jaroslav Tájek 11:4 11:13 9:11 11:5 11:3 3:2
Jiří Slabý : Petr Sokolovský 6:11 2:11 14:16 0:3
Petr Frolík : Jindřich Bucek 1:11 7:11 11:8 11:13 1:3
Petr Kříž : Milan Zbírkovský 11:3 11:8 11:3 3:0
Jiří Slabý : Jaroslav Tájek 8:11 11:7 12:10 12:10 3:1
Petr Frolík : Petr Sokolovský 10:12 5:11 7:11 0:3
Petr Peltán : Jindřich Bucek 6:11 7:11 9:11 0:3
Jiří Slabý : Milan Zbírkovský 9:11 11:8 8:11 3:11 1:3
Petr Frolík : Jaroslav Tájek 11:2 11:5 11:8 3:0
Petr Peltán : Petr Sokolovský 2:11 12:10 10:12 11:7 14:12 3:2
Petr Kříž : Jindřich Bucek 11:5 7:11 11:3 11:8 3:1
KST Slatina B : STC Slaný E 10 : 8 17. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 657:609 37:34
R. Folbrecht / P. Čermák : O. Chadima / D. Vesecký 11:4 7:11 11:9 6:11 8:11 2:3
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / M. Makara 11:6 11:6 6:11 11:3 3:1
Petr Čermák : David Vesecký 9:11 10:12 11:6 11:4 11:8 3:2
Vladimír Nedvěd : Ondřej Chadima 11:6 8:11 11:4 11:4 3:1
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček 5:11 6:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Michal Makara 7:11 11:5 7:11 11:9 12:10 3:2
Vladimír Nedvěd : David Vesecký 7:11 3:11 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Ondřej Chadima 11:7 11:6 12:10 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček 11:7 9:11 8:11 9:11 1:3
Petr Čermák : Michal Makara 11:5 9:11 11:7 11:5 3:1
Jiří Laštovka : David Vesecký 6:11 8:11 4:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Chadima 8:11 11:6 5:11 11:7 11:8 3:2
Petr Čermák : Jiří Řeháček 8:11 5:11 11:6 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Michal Makara 11:8 11:3 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký 11:6 9:11 9:11 11:4 6:11 2:3
Petr Čermák : Ondřej Chadima 9:11 11:8 11:8 11:4 3:1
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček 11:6 9:11 6:11 6:11 1:3
Jiří Laštovka : Michal Makara 11:9 11:7 11:8 3:0
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný D 8 : 10 16. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 570:589 30:34
R. Žák / J. Hudeček : E. Ovčaříková / Z. Černý 11:5 11:3 11:4 3:0
M. Gniewek / P. Krob : V. Kulich / Z. Rambousek 6:11 2:11 9:11 0:3
Roman Žák : Eva Ovčaříková 11:6 10:12 7:11 11:4 11:5 3:2
Josef Hudeček : Zbyněk Černý 11:3 8:11 11:7 11:2 3:1
Michal Gniewek : Zdeněk Rambousek 6:11 10:12 9:11 0:3
Pavel Krob : Vladimír Kulich 9:11 3:11 11:8 3:11 1:3
Josef Hudeček : Eva Ovčaříková 6:11 9:11 12:10 6:11 1:3
Michal Gniewek : Zbyněk Černý 11:5 11:6 8:11 8:11 8:11 2:3
Pavel Krob : Zdeněk Rambousek 5:11 5:11 8:11 0:3
Roman Žák : Vladimír Kulich 12:10 11:9 14:12 3:0
Michal Gniewek : Eva Ovčaříková 3:11 7:11 7:11 0:3
Pavel Krob : Zbyněk Černý 15:13 11:7 11:7 3:0
Roman Žák : Zdeněk Rambousek 11:5 11:8 11:8 3:0
Josef Hudeček : Vladimír Kulich 5:11 7:11 7:11 0:3
Pavel Krob : Eva Ovčaříková 11:6 7:11 8:11 11:9 9:11 2:3
Roman Žák : Zbyněk Černý 12:10 11:7 11:6 3:0
Josef Hudeček : Zdeněk Rambousek 15:13 11:7 6:11 11:8 3:1
Michal Gniewek : Vladimír Kulich 3:11 7:11 5:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň C 13 : 5 27. 9. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 669:592 42:26
J. Němec / J. Husák : L. Petřík / P. Hrudka 8:11 12:10 13:11 10:12 11:7 3:2
M. Hurt / M. Vinkl : Z. Rohlíček / J. Starý 8:11 11:6 11:9 11:8 3:1
Jan Husák : Petr Hrudka 11:8 11:9 11:7 3:0
Josef Němec : Ladislav Petřík 11:9 11:9 11:8 3:0
Milan Žiaran : Zdeněk Rohlíček 12:10 11:4 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jiří Starý 11:5 7:11 8:11 7:11 1:3
Josef Němec : Petr Hrudka 11:4 11:5 11:5 3:0
Milan Žiaran : Ladislav Petřík 7:11 11:6 11:4 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Zdeněk Rohlíček 11:4 12:10 11:3 3:0
Jan Husák : Jiří Starý 7:11 11:6 10:12 11:7 11:6 3:2
Milan Žiaran : Petr Hrudka 11:7 11:4 17:15 3:0
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík 11:2 9:11 7:11 12:10 20:18 3:2
Jan Husák : Zdeněk Rohlíček 11:5 5:11 11:1 3:11 6:11 2:3
Josef Němec : Jiří Starý 5:11 11:4 9:11 11:6 11:9 3:2
Miroslav Hurt : Petr Hrudka 4:11 3:11 3:11 0:3
Jan Husák : Ladislav Petřík 8:11 7:11 12:14 0:3
Josef Němec : Zdeněk Rohlíček 9:11 7:11 9:11 0:3
Milan Žiaran : Jiří Starý 8:11 11:9 11:7 11:8 3:1
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B 9 : 9 5. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 643:620 35:32
R. Žák / P. Krob : P. Čermák / V. Nedvěd 8:11 6:11 9:11 0:3
J. Hudeček / T. Šubrt : J. Schönfelder / J. Laštovka 6:11 11:9 9:11 7:11 1:3
Roman Žák : Petr Čermák 11:3 11:6 11:5 3:0
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder 11:13 13:11 11:2 9:11 11:7 3:2
Pavel Krob : Jiří Laštovka 5:11 11:7 11:6 11:9 3:1
Michal Gniewek : Vladimír Nedvěd 8:11 4:11 12:10 11:3 8:11 2:3
Josef Hudeček : Petr Čermák 11:8 4:11 11:8 7:11 11:13 2:3
Pavel Krob : Jaroslav Schönfelder 11:5 6:11 8:11 12:14 1:3
Michal Gniewek : Jiří Laštovka 6:11 15:13 11:13 12:14 1:3
Roman Žák : Vladimír Nedvěd 2:11 8:11 11:8 11:3 13:11 3:2
Pavel Krob : Petr Čermák 8:11 6:11 7:11 0:3
Michal Gniewek : Václav Fritsch 11:6 11:4 11:7 3:0
Roman Žák : Jiří Laštovka 12:10 11:1 12:10 3:0
Josef Hudeček : Vladimír Nedvěd 11:6 12:10 11:6 3:0
Michal Gniewek : Petr Čermák 7:11 13:15 6:11 0:3
Roman Žák : Václav Fritsch 11:4 11:8 11:8 3:0
Josef Hudeček : Jiří Laštovka 11:9 11:8 11:9 3:0
Pavel Krob : Vladimír Nedvěd 5:11 7:11 14:12 7:11 1:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 13 : 0 3. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 429:0 39:0
E. Ovčaříková / Z. Černý : bez boje 0:0
Zdeněk Rambousek : bez boje 0:0
Zbyněk Černý : bez boje 0:0
Eva Ovčaříková : bez boje 0:0
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť B 13 : 5 3. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 621:441 43:20
O. Chadima / D. Vesecký : bez boje 0:0
J. Řeháček / M. Makara : P. Sokolovský / J. Tájek 11:9 3:11 11:13 11:9 3:11 2:3
Ondřej Chadima : Zdeněk Jangl 11:9 12:14 5:11 11:5 11:8 3:2
David Vesecký : Jaroslav Tájek 11:8 15:13 11:5 3:0
Jiří Řeháček : Petr Sokolovský 11:3 10:12 11:6 11:6 3:1
Michal Makara : bez boje 0:0
David Vesecký : Zdeněk Jangl 5:11 11:9 11:9 11:5 3:1
Jiří Řeháček : Jaroslav Tájek 11:4 11:3 11:7 3:0
Michal Makara : Petr Sokolovský 7:11 5:11 8:11 0:3
Ondřej Chadima : bez boje 0:0
Jiří Řeháček : Zdeněk Jangl 11:7 13:11 12:10 3:0
Michal Makara : Jaroslav Tájek 10:12 9:11 10:12 0:3
Ondřej Chadima : Petr Sokolovský 12:10 4:11 11:8 11:9 3:1
David Vesecký : bez boje 0:0
Michal Makara : Zdeněk Jangl 11:9 11:9 11:7 3:0
Ondřej Chadima : Jaroslav Tájek 10:12 3:11 12:10 6:11 1:3
David Vesecký : Petr Sokolovský 3:11 6:11 11:4 9:11 1:3
Jiří Řeháček : bez boje 0:0
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C 8 : 10 1. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 653:640 36:33
Z. Rohlíček / J. Starý : P. Frolík / F. Preis 9:11 11:8 9:11 9:11 1:3
P. Hrudka / P. Skála : J. Škach / J. Slabý 11:8 4:11 8:11 11:9 10:12 2:3
Jiří Starý : Petr Frolík 10:12 11:9 2:11 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : František Preis 8:11 11:9 11:5 6:11 10:12 2:3
Petr Hrudka : Jiří Slabý 8:11 11:9 11:8 2:11 9:11 2:3
Petr Skála : Jaroslav Škach 2:11 11:3 11:7 11:3 3:1
Zdeněk Rohlíček : Petr Frolík 8:11 10:12 7:11 0:3
Petr Hrudka : František Preis 11:5 11:13 12:10 12:14 5:11 2:3
Petr Skála : Jiří Slabý 11:8 12:10 11:9 3:0
Jiří Starý : Jaroslav Škach 7:11 11:8 11:8 10:12 15:13 3:2
Petr Hrudka : Petr Frolík 11:2 11:3 11:5 3:0
Petr Skála : František Preis 11:3 11:9 11:1 3:0
Jiří Starý : Jiří Slabý 11:9 12:10 11:6 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Škach 6:11 9:11 8:11 0:3
Petr Skála : Petr Frolík 5:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Starý : František Preis 11:8 11:8 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý 11:8 10:12 12:10 3:11 10:12 2:3
Petr Hrudka : Jaroslav Škach 11:9 11:9 11:8 3:0
Sokol Buštěhrad B : KST Slatina B 9 : 9 24. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 566:596 32:34
O. Táborský / R. Elger : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:9 12:10 4:11 10:12 3:11 2:3
D. Stolz / T. Kratochvíl : P. Čermák / V. Nedvěd 11:1 11:7 11:4 3:0
Radek Elger : Petr Čermák 8:11 6:11 8:11 0:3
Oldřich Táborský : Jaroslav Schönfelder 9:11 8:11 11:9 11:7 11:9 3:2
Tomáš Kratochvíl : Jiří Laštovka 11:8 7:11 8:11 12:10 7:11 2:3
Daniel Stolz : Vladimír Nedvěd 11:7 8:11 9:11 11:3 12:10 3:2
Oldřich Táborský : Petr Čermák 11:2 11:9 11:8 3:0
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Schönfelder 11:9 6:11 8:11 12:10 11:6 3:2
Daniel Stolz : Jiří Laštovka 11:9 12:10 11:8 3:0
Radek Elger : Vladimír Nedvěd 3:11 2:11 8:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Čermák 11:8 11:4 11:9 3:0
Daniel Stolz : Jaroslav Schönfelder 11:4 11:6 11:7 3:0
Radek Elger : Jiří Laštovka 4:11 5:11 4:11 0:3
Oldřich Táborský : Vladimír Nedvěd 10:12 2:11 5:11 0:3
Daniel Stolz : Petr Čermák 11:5 8:11 11:1 11:3 3:1
Radek Elger : Jaroslav Schönfelder 4:11 7:11 7:11 0:3
Oldřich Táborský : Jiří Laštovka 3:11 11:8 9:11 2:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Nedvěd 7:11 2:11 8:11 0:3
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C 9 : 9 23. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 642:661 37:35
V. Kulich / Z. Rambousek : P. Škach / J. Slabý 12:10 11:6 7:11 4:11 8:11 2:3
O. Hnilička / E. Ovčaříková : P. Peltán / P. Kříž 9:11 11:7 5:11 6:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Jiří Slabý 9:11 7:11 8:11 0:3
Eva Ovčaříková : Pavel Škach 11:6 11:7 11:2 3:0
Vladimír Kulich : Petr Peltán 11:4 3:11 2:11 11:9 5:11 2:3
Ondřej Hnilička : Petr Kříž 11:9 13:11 3:11 18:16 3:1
Eva Ovčaříková : Jiří Slabý 12:10 11:4 11:4 3:0
Vladimír Kulich : Pavel Škach 11:9 11:4 8:11 11:9 3:1
Ondřej Hnilička : Petr Peltán 11:8 11:6 11:8 3:0
Zdeněk Rambousek : Petr Kříž 7:11 3:11 4:11 0:3
Vladimír Kulich : Jiří Slabý 11:4 11:9 3:11 11:9 3:1
Ondřej Hnilička : Pavel Škach 6:11 11:8 9:11 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Petr Peltán 6:11 5:11 11:6 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Petr Kříž 4:11 12:14 11:5 11:3 13:11 3:2
Ondřej Hnilička : Jiří Slabý 9:11 9:11 12:10 11:8 7:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Pavel Škach 11:9 11:3 5:11 11:6 3:1
Eva Ovčaříková : Petr Peltán 12:10 5:11 9:11 11:7 11:8 3:2
Vladimír Kulich : Petr Kříž 7:11 11:8 4:11 8:11 1:3
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 23. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 658:666 41:31
O. Chadima / D. Vesecký : M. Hurt / M. Vinkl 8:11 11:6 7:11 11:8 11:9 3:2
J. Řeháček / M. Makara : J. Němec / J. Husák 6:11 5:11 5:11 0:3
Ondřej Chadima : Miroslav Hurt 7:11 11:9 12:14 6:11 1:3
David Vesecký : Milan Vinkl 11:9 11:7 11:8 3:0
Michal Makara : Josef Němec 16:14 11:8 6:11 3:11 12:10 3:2
Jiří Řeháček : Jan Husák 11:6 11:8 11:4 3:0
David Vesecký : Miroslav Hurt 3:11 8:11 11:9 11:9 11:9 3:2
Michal Makara : Milan Vinkl 14:12 11:9 12:14 3:11 11:7 3:2
Jiří Řeháček : Josef Němec 8:11 9:11 11:4 11:4 7:11 2:3
Ondřej Chadima : Jan Husák 11:6 11:8 11:8 3:0
Michal Makara : Miroslav Hurt 2:11 6:11 1:11 0:3
Jiří Řeháček : Milan Vinkl 7:11 6:11 11:6 11:7 11:5 3:2
Ondřej Chadima : Josef Němec 6:11 3:11 4:11 0:3
David Vesecký : Jan Husák 11:5 11:7 5:11 11:7 3:1
Jiří Řeháček : Miroslav Hurt 11:6 11:4 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Milan Vinkl 11:9 9:11 11:8 7:11 6:11 2:3
David Vesecký : Josef Němec 11:5 8:11 13:11 11:8 3:1
Michal Makara : Jan Husák 15:13 11:9 7:11 11:9 3:1
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B 4 : 14 22. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 600:709 25:47
Z. Rohlíček / J. Starý : R. Žák / J. Hudeček 3:11 9:11 6:11 0:3
L. Petřík / P. Skála : M. Gniewek / P. Krob 5:11 11:7 11:7 11:7 3:1
Petr Skála : Roman Žák 6:11 5:11 6:11 0:3
Ladislav Petřík : Josef Hudeček 7:11 11:7 7:11 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Michal Gniewek 11:5 4:11 5:11 2:11 1:3
Jiří Starý : Pavel Krob 9:11 11:1 4:11 12:10 11:7 3:2
Ladislav Petřík : Roman Žák 4:11 12:10 3:11 3:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček 13:11 8:11 9:11 9:11 1:3
Jiří Starý : Michal Gniewek 11:7 11:8 8:11 9:11 10:12 2:3
Petr Skála : Pavel Krob 9:11 8:11 3:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Žák 1:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Starý : Josef Hudeček 11:9 9:11 7:11 3:11 1:3
Petr Skála : Michal Gniewek 7:11 12:10 14:12 11:7 3:1
Ladislav Petřík : Pavel Krob 9:11 13:15 11:1 11:3 9:11 2:3
Jiří Starý : Roman Žák 7:11 6:11 7:11 0:3
Petr Skála : Josef Hudeček 10:12 12:10 11:5 6:11 7:11 2:3
Ladislav Petřík : Michal Gniewek 11:7 5:11 11:8 11:6 3:1
Zdeněk Rohlíček : Pavel Krob 14:12 11:8 7:11 10:12 7:11 2:3
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B 14 : 4 11. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 670:519 47:20
P. Frolík / J. Slabý : T. Šubrt / V. Libecajt 11:4 11:7 11:4 3:0
P. Škach / J. Škach : J. Hudeček / P. Krob 11:5 11:6 15:13 3:0
Jaroslav Škach : Václav Libecajt 11:3 11:1 11:8 3:0
Pavel Škach : Tomáš Šubrt 9:11 11:6 11:8 11:6 3:1
Petr Frolík : Pavel Krob 11:5 9:11 11:9 9:11 11:5 3:2
Jiří Slabý : Josef Hudeček 11:7 11:13 6:11 7:11 1:3
Pavel Škach : Václav Libecajt 11:6 11:4 11:6 3:0
Petr Frolík : Tomáš Šubrt 13:15 11:9 11:3 11:3 3:1
Jiří Slabý : Pavel Krob 11:9 6:11 11:8 5:11 7:11 2:3
Jaroslav Škach : Josef Hudeček 4:11 8:11 2:11 0:3
Petr Frolík : Václav Libecajt 11:5 11:7 11:7 3:0
Jiří Slabý : Tomáš Šubrt 11:2 11:4 11:7 3:0
Jaroslav Škach : Pavel Krob 12:10 6:11 11:6 13:11 3:1
Pavel Škach : Josef Hudeček 11:4 7:11 11:7 4:11 10:12 2:3
Jiří Slabý : Václav Libecajt 11:4 11:4 11:6 3:0
Jaroslav Škach : Tomáš Šubrt 11:7 11:7 11:8 3:0
Pavel Škach : Pavel Krob 8:11 11:6 11:8 11:6 3:1
Petr Frolík : Josef Hudeček 11:8 11:5 7:11 8:11 11:8 3:2
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B 7 : 11 10. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 596:516 30:36
P. Čermák / V. Nedvěd : bez boje 0:0
J. Schönfelder / J. Laštovka : D. Stolz / T. Kratochvíl 11:8 11:5 7:11 9:11 9:11 2:3
Petr Čermák : Jan Sláma 11:13 11:6 11:8 4:11 11:7 3:2
Jiří Laštovka : Daniel Stolz 8:11 6:11 4:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl 10:12 11:9 11:7 11:9 3:1
Václav Fritsch : bez boje 0:0
Jiří Laštovka : Jan Sláma 9:11 11:9 5:11 7:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Daniel Stolz 10:12 2:11 3:11 0:3
Václav Fritsch : Tomáš Kratochvíl 7:11 11:8 8:11 9:11 1:3
Petr Čermák : bez boje 0:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma 11:8 11:7 7:11 9:11 8:11 2:3
Václav Fritsch : Daniel Stolz 9:11 5:11 6:11 0:3
Petr Čermák : Tomáš Kratochvíl 7:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Laštovka : bez boje 0:0
Václav Fritsch : Jan Sláma 8:11 11:9 8:11 10:12 1:3
Vladimír Nedvěd : Daniel Stolz 10:12 6:11 11:7 11:6 4:11 2:3
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl 7:11 10:12 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : bez boje 0:0
STC Slaný D : STC Slaný E 1 : 17 9. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 393:673 13:53
V. Kulich / Z. Rambousek : O. Chadima / D. Vesecký 9:11 6:11 3:11 0:3
bez boje : J. Řeháček / M. Makara 0:0
Vladimír Kulich : Jiří Řeháček 4:11 11:9 5:11 11:3 11:7 3:2
Zdeněk Rambousek : Michal Makara 8:11 11:8 9:11 6:11 1:3
Zbyněk Černý : David Vesecký 9:11 6:11 11:8 7:11 1:3
bez boje : Ondřej Chadima 0:0
Zdeněk Rambousek : Jiří Řeháček 7:11 9:11 4:11 0:3
Zbyněk Černý : Michal Makara 8:11 11:7 11:8 5:11 4:11 2:3
bez boje : David Vesecký 0:0
Vladimír Kulich : Ondřej Chadima 11:8 9:11 7:11 11:6 10:12 2:3
Zbyněk Černý : Jiří Řeháček 7:11 8:11 9:11 0:3
bez boje : Michal Makara 0:0
Vladimír Kulich : David Vesecký 2:11 7:11 11:7 7:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Ondřej Chadima 11:6 9:11 6:11 11:6 8:11 2:3
bez boje : Jiří Řeháček 0:0
Vladimír Kulich : Michal Makara 2:11 3:11 4:11 0:3
Zdeněk Rambousek : David Vesecký 5:11 8:11 7:11 0:3
Zbyněk Černý : Ondřej Chadima 8:11 11:6 8:11 7:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť B 9 : 9 8. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 617:620 32:35
J. Němec / J. Husák : P. Sokolovský / J. Tájek 11:8 7:11 5:11 8:11 1:3
M. Vinkl / J. Hrkal : M. Zbírkovský / J. Bucek 6:11 9:11 11:9 8:11 1:3
Josef Němec : Milan Zbírkovský 11:9 11:6 10:12 11:3 3:1
Jan Husák : Jaroslav Tájek 11:7 11:7 11:3 3:0
Milan Vinkl : Zdeněk Jangl 9:11 12:10 9:11 9:11 1:3
Jan Hrkal : Jindřich Bucek 9:11 10:12 9:11 0:3
Jan Husák : Milan Zbírkovský 11:4 11:7 9:11 11:7 3:1
Milan Vinkl : Jaroslav Tájek 12:10 11:8 7:11 11:9 3:1
Jan Hrkal : Zdeněk Jangl 11:7 6:11 11:7 11:9 3:1
Josef Němec : Jindřich Bucek 7:11 11:6 8:11 11:8 11:6 3:2
Milan Vinkl : Petr Sokolovský 5:11 8:11 11:3 5:11 1:3
Jan Hrkal : Jaroslav Tájek 5:11 11:8 9:11 4:11 1:3
Josef Němec : Zdeněk Jangl 11:8 3:11 11:8 15:13 3:1
Jan Husák : Jindřich Bucek 8:11 7:11 5:11 0:3
Jan Hrkal : Petr Sokolovský 9:11 7:11 8:11 0:3
Josef Němec : Jaroslav Tájek 11:7 11:3 11:13 11:4 3:1
Jan Husák : Zdeněk Jangl 17:15 11:8 11:4 3:0
Milan Vinkl : Jindřich Bucek 2:11 3:11 9:11 0:3
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E 9 : 9 2. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 645:669 34:36
R. Žák / J. Hudeček : A. Krček / M. Makara 11:9 11:3 11:8 3:0
T. Šubrt / P. Krob : O. Chadima / D. Vesecký 5:11 11:13 12:10 4:11 1:3
Roman Žák : Ondřej Chadima 12:10 11:8 11:8 3:0
Josef Hudeček : David Vesecký 5:11 10:12 12:10 11:5 5:11 2:3
Tomáš Šubrt : Adam Krček 6:11 9:11 7:11 0:3
Pavel Krob : Michal Makara 11:4 11:5 6:11 11:5 3:1
Josef Hudeček : Ondřej Chadima 7:11 9:11 1:11 0:3
Tomáš Šubrt : David Vesecký 7:11 9:11 12:14 0:3
Pavel Krob : Adam Krček 9:11 9:11 10:12 0:3
Roman Žák : Michal Makara 12:10 13:11 8:11 11:7 3:1
Michal Gniewek : Ondřej Chadima 11:8 4:11 11:8 14:16 11:9 3:2
Pavel Krob : David Vesecký 6:11 11:7 6:11 8:11 1:3
Roman Žák : Adam Krček 11:8 11:9 11:6 3:0
Josef Hudeček : Michal Makara 9:11 12:10 11:9 5:11 11:8 3:2
Pavel Krob : Ondřej Chadima 6:11 11:9 11:7 7:11 7:11 2:3
Roman Žák : David Vesecký 6:11 11:7 11:6 11:3 3:1
Josef Hudeček : Adam Krček 11:13 8:11 11:9 6:11 1:3
Michal Gniewek : Michal Makara 11:8 11:7 7:11 5:11 11:8 3:2
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň C 10 : 8 1. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 658:592 41:28
J. Škach / J. Slabý : M. Šimáček / P. Hrudka 11:9 7:11 12:10 9:11 9:11 2:3
P. Peltán / P. Kříž : L. Petřík / J. Starý 11:6 11:5 11:2 3:0
Jaroslav Škach : Jiří Starý 11:5 7:11 8:11 11:9 8:11 2:3
Petr Peltán : Petr Hrudka 11:2 12:10 9:11 11:8 3:1
Jiří Slabý : Ladislav Petřík 11:6 11:7 11:9 3:0
František Preis : Milan Šimáček 5:11 11:8 3:11 11:13 1:3
Petr Peltán : Jiří Starý 11:6 11:7 11:7 3:0
Jiří Slabý : Petr Hrudka 10:12 0:11 0:11 0:3
František Preis : Ladislav Petřík 6:11 11:9 15:13 9:11 5:11 2:3
Jaroslav Škach : Milan Šimáček 13:11 4:11 11:6 6:11 9:11 2:3
Petr Kříž : Jiří Starý 11:3 11:5 11:8 3:0
František Preis : Petr Hrudka 7:11 11:9 11:5 11:9 3:1
Jaroslav Škach : Ladislav Petřík 11:9 11:13 11:6 11:9 3:1
Petr Peltán : Milan Šimáček 11:2 11:5 11:9 3:0
František Preis : Jiří Starý 7:11 11:9 8:11 9:11 1:3
Jaroslav Škach : Petr Hrudka 5:11 11:5 11:13 7:11 1:3
Petr Peltán : Ladislav Petřík 11:3 11:8 9:11 11:3 3:1
Petr Kříž : Milan Šimáček 11:6 11:2 11:7 3:0
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D 15 : 3 31. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 659:508 47:18
M. Zbírkovský / J. Bucek : V. Kulich / Z. Rambousek 14:12 11:7 11:3 3:0
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Hnilička / Z. Černý 11:9 11:8 3:11 11:8 3:1
Milan Zbírkovský : Zdeněk Rambousek 8:11 11:1 12:10 11:7 3:1
Jaroslav Tájek : Ondřej Hnilička 8:11 11:6 11:8 11:9 3:1
Petr Sokolovský : Zbyněk Černý 11:3 11:8 11:7 3:0
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich 4:11 11:3 11:9 12:10 3:1
Jaroslav Tájek : Zdeněk Rambousek 11:6 7:11 11:9 11:7 3:1
Petr Sokolovský : Ondřej Hnilička 11:7 11:5 11:7 3:0
Jindřich Bucek : Zbyněk Černý 11:5 11:7 11:1 3:0
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich 11:5 7:11 5:11 11:6 11:5 3:2
Zdeněk Jangl : Zdeněk Rambousek 11:8 10:12 8:11 7:11 1:3
Jindřich Bucek : Ondřej Hnilička 9:11 11:9 11:8 11:3 3:1
Milan Zbírkovský : Zbyněk Černý 11:4 11:9 11:6 3:0
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich 9:11 11:13 8:11 0:3
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek 11:4 11:5 11:6 3:0
Milan Zbírkovský : Ondřej Hnilička 14:12 11:6 11:5 3:0
Jaroslav Tájek : Zbyněk Černý 11:6 11:9 10:12 11:3 3:1
Zdeněk Jangl : Vladimír Kulich 3:11 11:4 7:11 10:12 1:3
TJ Sokol Dříň B : Sokol Buštěhrad B 11 : 7 29. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 578:500 37:24
M. Hurt / M. Vinkl : O. Táborský / R. Elger 11:1 11:6 11:4 3:0
J. Němec / J. Husák : D. Stolz / T. Kratochvíl 11:6 17:15 12:10 3:0
Josef Němec : Radek Elger 11:3 11:8 11:5 3:0
Jan Husák : Oldřich Táborský 11:3 11:9 11:4 3:0
Milan Vinkl : Tomáš Kratochvíl 8:11 11:6 11:4 11:7 3:1
Miroslav Hurt : Daniel Stolz 10:12 9:11 2:11 0:3
Jan Husák : Radek Elger 11:6 11:4 11:9 3:0
Milan Vinkl : Oldřich Táborský 9:11 11:6 13:11 11:9 3:1
Miroslav Hurt : Tomáš Kratochvíl 11:9 11:4 11:6 3:0
Josef Němec : Daniel Stolz 9:11 4:11 1:11 0:3
Milan Vinkl : Radek Elger 11:3 11:5 11:6 3:0
Miroslav Hurt : Oldřich Táborský 9:11 10:12 6:11 0:3
Josef Němec : Tomáš Kratochvíl 7:11 5:11 11:9 2:11 1:3
Jan Husák : Daniel Stolz 6:11 11:7 4:11 5:11 1:3
Miroslav Hurt : Radek Elger 11:9 11:6 11:4 3:0
Josef Němec : Oldřich Táborský 10:12 8:11 11:8 9:11 1:3
Jan Husák : Tomáš Kratochvíl 10:12 11:4 11:3 11:7 3:1
Milan Vinkl : Daniel Stolz 7:11 11:6 5:11 7:11 1:3
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný D 17. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B 16. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 7. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 590:701 24:47
V. Nedvěd / V. Fritsch : J. Němec / J. Husák 11:8 11:9 9:11 11:9 3:1
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / M. Vinkl 8:11 11:5 9:11 11:9 6:11 2:3
Václav Fritsch : Jan Husák 7:11 6:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 5:11 7:11 6:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Miroslav Hurt 11:8 11:9 11:3 3:0
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 11:8 6:11 11:7 4:11 9:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 10:12 11:5 10:12 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Josef Němec 6:11 11:4 5:11 11:9 7:11 2:3
Luboš Balada : Miroslav Hurt 2:11 4:11 4:11 0:3
Václav Fritsch : Milan Vinkl 7:11 11:9 10:12 11:9 11:13 2:3
Vladimír Nedvěd : Jan Husák 9:11 7:11 11:7 9:11 1:3
Luboš Balada : Josef Němec 11:6 6:11 6:11 10:12 1:3
Václav Fritsch : Miroslav Hurt 7:11 6:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 5:11 11:7 12:10 9:11 6:11 2:3
Luboš Balada : Jan Husák 2:11 4:11 7:11 0:3
Václav Fritsch : Josef Němec 8:11 9:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt 11:9 9:11 8:11 12:10 2:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl 7:11 11:4 11:6 11:8 3:1
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B 12 : 6 7. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 651:560 41:25
D. Stolz / P. Štěpán : R. Žák / J. Hudeček 11:7 11:8 11:6 3:0
O. Táborský / T. Kratochvíl : M. Gniewek / P. Krob 11:6 10:12 11:4 12:10 3:1
Oldřich Táborský : Roman Žák 6:11 6:11 6:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Josef Hudeček 6:11 11:13 7:11 0:3
Pavel Štěpán : Pavel Krob 11:5 11:7 11:9 3:0
Daniel Stolz : Michal Gniewek 11:9 11:7 11:5 3:0
Tomáš Kratochvíl : Roman Žák 8:11 9:11 1:11 0:3
Pavel Štěpán : Josef Hudeček 11:4 11:7 7:11 11:9 3:1
Daniel Stolz : Pavel Krob 11:3 11:7 11:6 3:0
Oldřich Táborský : Michal Gniewek 9:11 11:5 11:9 9:11 10:12 2:3
Pavel Štěpán : Roman Žák 11:8 7:11 5:11 9:11 1:3
Daniel Stolz : Josef Hudeček 11:8 11:4 11:4 3:0
Oldřich Táborský : Pavel Krob 4:11 11:4 11:5 11:8 3:1
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek 9:11 8:11 12:10 11:4 15:17 2:3
Daniel Stolz : Roman Žák 11:8 11:7 10:12 11:1 3:1
Oldřich Táborský : Josef Hudeček 13:11 11:8 9:11 6:11 12:10 3:2
Tomáš Kratochvíl : Pavel Krob 11:9 8:11 11:8 11:3 3:1
Pavel Štěpán : Michal Gniewek 11:9 11:8 11:4 3:0
STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C 7 : 11 6. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 564:636 28:39
J. Řeháček / M. Makara : P. Frolík / J. Škach 9:11 7:11 11:4 8:11 1:3
D. Vesecký / A. Krček : P. Peltán / P. Kříž 11:7 9:11 5:11 9:11 1:3
David Vesecký : Jaroslav Škach 12:14 2:11 11:8 8:11 1:3
Michal Makara : Petr Peltán 6:11 5:11 11:6 5:11 1:3
Adam Krček : Petr Frolík 11:8 11:5 11:9 3:0
Jiří Řeháček : Petr Kříž 4:11 4:11 6:11 0:3
Michal Makara : Jaroslav Škach 6:11 6:11 8:11 0:3
Adam Krček : Petr Peltán 11:9 2:11 12:10 9:11 13:11 3:2
Jiří Řeháček : Petr Frolík 10:12 11:9 6:11 5:11 1:3
David Vesecký : Petr Kříž 11:7 9:11 12:10 15:13 3:1
Adam Krček : Jaroslav Škach 3:11 2:11 12:10 5:11 1:3
Jiří Řeháček : Petr Peltán 11:3 9:11 15:13 11:9 3:1
David Vesecký : Petr Frolík 8:11 11:7 5:11 8:11 1:3
Michal Makara : Petr Kříž 8:11 6:11 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Jaroslav Škach 6:11 11:6 11:8 3:11 12:10 3:2
David Vesecký : Petr Peltán 11:0 11:0 11:0 3:0
Michal Makara : Petr Frolík 11:4 11:8 11:9 3:0
Adam Krček : Petr Kříž 5:11 4:11 2:11 0:3
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť B 3 : 15 5. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 526:700 20:49
L. Petřík / P. Skála : M. Zbírkovský / J. Bucek 3:11 11:8 5:11 8:11 1:3
J. Starý / P. Hrudka : P. Sokolovský / J. Tájek 5:11 9:11 5:11 0:3
Jiří Starý : Milan Zbírkovský 6:11 11:6 11:9 4:11 12:10 3:2
Petr Hrudka : Zdeněk Jangl 11:5 11:9 11:3 3:0
Ladislav Petřík : Petr Sokolovský 6:11 10:12 3:11 0:3
Petr Skála : Jindřich Bucek 9:11 1:11 8:11 0:3
Petr Hrudka : Milan Zbírkovský 11:6 6:11 4:11 8:11 1:3
Ladislav Petřík : Zdeněk Jangl 8:11 7:11 11:9 6:11 1:3
Petr Skála : Petr Sokolovský 4:11 6:11 4:11 0:3
Jiří Starý : Jindřich Bucek 5:11 4:11 8:11 0:3
Ladislav Petřík : Milan Zbírkovský 12:10 11:7 4:11 2:11 11:13 2:3
Petr Skála : Jaroslav Tájek 11:4 13:11 10:12 8:11 5:11 2:3
Jiří Starý : Petr Sokolovský 3:11 15:13 4:11 8:11 1:3
Petr Hrudka : Jindřich Bucek 12:10 11:8 7:11 7:11 4:11 2:3
Petr Skála : Milan Zbírkovský 3:11 7:11 2:11 0:3
Jiří Starý : Jaroslav Tájek 11:5 11:8 7:11 7:11 11:8 3:2
Petr Hrudka : Petr Sokolovský 11:7 9:11 5:11 10:12 1:3
Ladislav Petřík : Jindřich Bucek 7:11 6:11 9:11 0:3
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B 9 : 9 16. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 670:653 36:35
R. Žák / J. Hudeček : P. Čermák / V. Fritsch 11:3 11:9 11:6 3:0
M. Gniewek / P. Krob : J. Schönfelder / J. Laštovka 7:11 11:8 11:8 8:11 9:11 2:3
Roman Žák : Petr Čermák 11:8 11:8 16:14 3:0
Josef Hudeček : Jiří Laštovka 7:11 11:8 6:11 11:4 11:9 3:2
Michal Gniewek : Jaroslav Schönfelder 23:21 11:7 11:6 3:0
Pavel Krob : Václav Fritsch 11:7 11:8 8:11 5:11 6:11 2:3
Josef Hudeček : Petr Čermák 7:11 6:11 11:9 5:11 1:3
Michal Gniewek : Jiří Laštovka 11:4 9:11 8:11 1:11 1:3
Pavel Krob : Jaroslav Schönfelder 11:8 6:11 7:11 5:11 1:3
Roman Žák : Václav Fritsch 11:4 7:11 18:20 11:4 11:5 3:2
Michal Gniewek : Petr Čermák 7:11 11:9 7:11 9:11 1:3
Pavel Krob : Jiří Laštovka 9:11 11:8 10:12 10:12 1:3
Roman Žák : Jaroslav Schönfelder 7:11 11:7 12:10 11:4 3:1
Josef Hudeček : Václav Fritsch 11:7 11:6 8:11 11:7 3:1
Pavel Krob : Petr Čermák 3:11 4:11 4:11 0:3
Roman Žák : Jiří Laštovka 11:4 11:3 11:5 3:0
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder 9:11 9:11 8:11 0:3
Michal Gniewek : Václav Fritsch 11:6 11:8 9:11 8:11 11:5 3:2
TTC Slovan Kladno C : Sokol Buštěhrad B 18 : 0 15. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 646:384 54:6
P. Peltán / P. Kříž : D. Gallat / V. Stolzová 11:3 11:6 11:2 3:0
P. Frolík / J. Slabý : A. Herda / R. Elger 11:6 11:5 11:6 3:0
František Preis : Veronika Stolzová 9:11 11:8 11:7 11:8 3:1
Petr Peltán : David Gallat 11:8 11:4 11:2 3:0
Petr Frolík : Radek Elger 11:6 9:11 11:8 11:5 3:1
Jiří Slabý : Adam Herda 11:8 11:5 11:2 3:0
Petr Peltán : Veronika Stolzová 11:3 11:6 11:6 3:0
Petr Frolík : David Gallat 11:6 11:7 11:6 3:0
Jiří Slabý : Radek Elger 10:12 11:6 11:5 11:5 3:1
František Preis : Adam Herda 8:11 8:11 11:6 11:8 11:8 3:2
Petr Frolík : Veronika Stolzová 11:6 11:4 11:7 3:0
Jiří Slabý : David Gallat 11:8 11:5 11:5 3:0
František Preis : Radek Elger 11:6 8:11 11:6 11:9 3:1
Petr Peltán : Adam Herda 11:5 11:2 11:8 3:0
Jiří Slabý : Veronika Stolzová 11:6 11:3 11:7 3:0
František Preis : David Gallat 11:9 11:9 11:6 3:0
Petr Peltán : Radek Elger 11:3 11:5 11:5 3:0
Petr Frolík : Adam Herda 11:6 11:8 11:8 3:0
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E 11 : 7 14. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 754:674 43:31
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Řeháček / A. Krček 13:11 11:9 11:6 3:0
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Chadima / D. Vesecký 9:11 8:11 11:4 11:4 12:10 3:2
Milan Zbírkovský : Ondřej Chadima 11:7 11:9 11:6 3:0
Jaroslav Tájek : David Vesecký 18:16 11:6 12:10 3:0
Zdeněk Jangl : Adam Krček 6:11 9:11 10:12 0:3
Jindřich Bucek : Jiří Řeháček 11:8 11:6 8:11 7:11 7:11 2:3
Jaroslav Tájek : Ondřej Chadima 11:7 13:15 13:11 9:11 4:11 2:3
Zdeněk Jangl : David Vesecký 6:11 11:13 13:11 11:7 12:10 3:2
Jindřich Bucek : Adam Krček 11:8 11:6 8:11 5:11 9:11 2:3
Milan Zbírkovský : Jiří Řeháček 11:5 9:11 11:8 12:14 9:11 2:3
Petr Sokolovský : Ondřej Chadima 2:11 15:13 11:7 11:4 3:1
Jindřich Bucek : David Vesecký 11:7 11:4 11:13 11:4 3:1
Milan Zbírkovský : Adam Krček 8:11 7:11 12:10 7:11 1:3
Jaroslav Tájek : Jiří Řeháček 10:12 11:13 11:8 11:6 11:3 3:2
Jindřich Bucek : Ondřej Chadima 11:3 11:3 11:4 3:0
Milan Zbírkovský : David Vesecký 11:9 10:12 7:11 10:12 1:3
Jaroslav Tájek : Adam Krček 11:7 12:10 11:8 3:0
Petr Sokolovský : Jiří Řeháček 11:9 8:11 9:11 11:7 11:5 3:2
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C 13 : 5 13. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 687:562 44:23
V. Kulich / Z. Rambousek : Z. Rohlíček / J. Starý 7:11 11:6 14:12 11:6 3:1
L. Kulichová / E. Ovčaříková : P. Hrudka / P. Skála 11:7 16:14 11:5 3:0
Zdeněk Rambousek : Petr Hrudka 8:11 9:11 13:11 8:11 1:3
Eva Ovčaříková : Zdeněk Rohlíček 10:12 11:2 11:5 11:4 3:1
Vladimír Kulich : Petr Skála 11:9 11:4 11:9 3:0
Lenka Kulichová : Jiří Starý 12:10 5:11 11:4 12:10 3:1
Eva Ovčaříková : Petr Hrudka 11:8 10:12 11:4 11:5 3:1
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:9 11:9 3:0
Lenka Kulichová : Petr Skála 13:11 3:11 8:11 11:6 14:16 2:3
Zdeněk Rambousek : Jiří Starý 8:11 11:6 11:4 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Petr Hrudka 11:6 11:5 9:11 11:5 3:1
Lenka Kulichová : Zdeněk Rohlíček 9:11 6:11 11:4 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Petr Skála 9:11 11:8 11:4 12:10 3:1
Eva Ovčaříková : Jiří Starý 11:9 10:12 11:7 11:4 3:1
Lenka Kulichová : Petr Hrudka 10:12 9:11 4:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Rohlíček 11:8 9:11 5:11 9:11 1:3
Eva Ovčaříková : Petr Skála 11:7 11:6 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Starý 11:2 11:4 11:6 3:0
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Unhošť B 2 : 16 26. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 508:679 15:50
D. Gallat / A. Herda : M. Zbírkovský / J. Bucek 5:11 6:11 8:11 0:3
R. Elger / V. Stolzová : J. Tájek / L. Ledvinová 9:11 11:9 8:11 7:11 1:3
David Gallat : Milan Zbírkovský 6:11 8:11 4:11 0:3
Adam Herda : Jaroslav Tájek 11:9 7:11 7:11 4:11 1:3
Radek Elger : Lucie Ledvinová 11:9 7:11 11:9 11:7 3:1
Veronika Stolzová : Jindřich Bucek 5:11 8:11 7:11 0:3
Adam Herda : Milan Zbírkovský 4:11 3:11 9:11 0:3
Radek Elger : Jaroslav Tájek 11:8 7:11 9:11 6:11 1:3
Veronika Stolzová : Lucie Ledvinová 11:8 7:11 11:9 9:11 9:11 2:3
David Gallat : Jindřich Bucek 5:11 6:11 8:11 0:3
Radek Elger : Milan Zbírkovský 11:9 8:11 8:11 6:11 1:3
Veronika Stolzová : Jaroslav Tájek 6:11 7:11 8:11 0:3
David Gallat : Lucie Ledvinová 11:9 9:11 8:11 11:8 7:11 2:3
Adam Herda : Jindřich Bucek 13:11 8:11 7:11 6:11 1:3
Veronika Stolzová : Milan Zbírkovský 8:11 8:11 6:11 0:3
David Gallat : Jaroslav Tájek 5:11 4:11 5:11 0:3
Adam Herda : Lucie Ledvinová 11:7 11:8 6:11 11:9 3:1
Radek Elger : Jindřich Bucek 9:11 8:11 6:11 0:3
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C 12 : 6 21. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 646:496 40:28
J. Schönfelder / J. Laštovka : bez boje 0:0
P. Čermák / V. Nedvěd : P. Peltán / P. Kříž 10:12 12:10 9:11 11:6 13:11 3:2
Jaroslav Schönfelder : Petr Frolík 11:13 10:12 11:7 11:6 11:4 3:2
Petr Čermák : Petr Kříž 11:9 11:9 7:11 7:11 11:8 3:2
Vladimír Nedvěd : Petr Peltán 6:11 8:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : bez boje 0:0
Petr Čermák : Petr Frolík 11:5 5:11 11:4 10:12 11:3 3:2
Vladimír Nedvěd : Petr Kříž 11:13 11:3 11:9 11:3 3:1
Jiří Laštovka : Petr Peltán 6:11 5:11 5:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : bez boje 0:0
Vladimír Nedvěd : Petr Frolík 11:7 13:11 11:9 3:0
Jiří Laštovka : Petr Kříž 3:11 2:11 4:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Petr Peltán 11:9 5:11 5:11 11:7 5:11 2:3
Václav Fritsch : bez boje 0:0
Jiří Laštovka : Petr Frolík 8:11 11:7 12:10 11:3 3:1
Jaroslav Schönfelder : Petr Kříž 9:11 9:11 11:13 0:3
Václav Fritsch : Petr Peltán 11:9 7:11 6:11 12:10 9:11 2:3
Vladimír Nedvěd : bez boje 0:0
TJ Sokol Dříň B : Sokol Stochov-Honice B 12 : 6 19. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 664:615 41:29
J. Němec / J. Husák : R. Žák / J. Hudeček 11:7 9:11 11:7 11:8 3:1
M. Hurt / M. Vinkl : M. Gniewek / P. Krob 11:4 11:3 11:8 3:0
Josef Němec : Roman Žák 9:11 12:10 12:10 3:11 8:11 2:3
Jan Husák : Josef Hudeček 11:8 11:13 11:9 9:11 11:3 3:2
Milan Vinkl : Pavel Krob 8:11 6:11 7:11 0:3
Miroslav Hurt : Michal Gniewek 11:8 11:2 11:5 3:0
Jan Husák : Roman Žák 5:11 5:11 4:11 0:3
Milan Vinkl : Josef Hudeček 9:11 9:11 11:9 11:6 11:6 3:2
Miroslav Hurt : Pavel Krob 12:10 12:10 14:12 3:0
Josef Němec : Michal Gniewek 11:7 11:7 8:11 4:11 11:4 3:2
Milan Vinkl : Roman Žák 6:11 11:13 6:11 0:3
Miroslav Hurt : Josef Hudeček 11:9 11:3 8:11 8:11 11:6 3:2
Josef Němec : Pavel Krob 11:7 11:8 11:3 3:0
Jan Husák : Michal Gniewek 11:7 11:6 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Roman Žák 11:6 5:11 8:11 12:10 5:11 2:3
Josef Němec : Josef Hudeček 3:11 10:12 12:10 11:6 11:9 3:2
Jan Husák : Pavel Krob 11:7 11:6 11:7 3:0
Milan Vinkl : Michal Gniewek 11:8 4:11 6:11 10:12 1:3
STC Slaný E : STC Slaný D 9 : 9 25. 9. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 654:670 34:35
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek 11:9 8:11 9:11 11:7 3:11 2:3
J. Řeháček / M. Makara : O. Hnilička / E. Ovčaříková 11:9 11:8 7:11 3:11 11:7 3:2
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek 11:4 11:7 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Eva Ovčaříková 16:14 3:11 6:11 11:3 8:11 2:3
David Vesecký : Jiří Zíma 11:9 11:9 11:7 3:0
Michal Makara : Ondřej Hnilička 11:7 9:11 11:9 8:11 11:9 3:2
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek 11:9 8:11 11:7 8:11 9:11 2:3
David Vesecký : Eva Ovčaříková 7:11 7:11 10:12 0:3
Michal Makara : Jiří Zíma 10:12 9:11 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Ondřej Hnilička 14:12 11:6 11:2 3:0
David Vesecký : Vladimír Kulich 5:11 11:6 8:11 8:11 1:3
Michal Makara : Eva Ovčaříková 4:11 5:11 4:11 0:3
Jiří Řeháček : Jiří Zíma 12:14 6:11 11:8 11:8 11:8 3:2
Ondřej Chadima : Ondřej Hnilička 15:13 15:13 11:0 3:0
Michal Makara : Vladimír Kulich 8:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková 17:19 5:11 6:11 0:3
Ondřej Chadima : Jiří Zíma 9:11 11:6 11:9 14:12 3:1
David Vesecký : Ondřej Hnilička 11:7 9:11 11:8 13:11 3:1
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad B 12 : 6 4. 12. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 590:418 38:24
V. Kulich / Z. Rambousek : D. Stolz / T. Kratochvíl 1:11 10:12 11:9 11:8 8:11 2:3
O. Hnilička / E. Ovčaříková : bez boje 0:0
Ondřej Hnilička : Daniel Stolz 4:11 6:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Tomáš Kratochvíl 14:12 11:3 11:4 3:0
Zdeněk Rambousek : Oldřich Táborský 11:6 11:9 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : bez boje 0:0
Vladimír Kulich : Daniel Stolz 10:12 5:11 6:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Tomáš Kratochvíl 7:11 11:6 11:3 11:6 3:1
Eva Ovčaříková : Oldřich Táborský 11:7 11:8 10:12 10:12 11:9 3:2
Ondřej Hnilička : bez boje 0:0
Zdeněk Rambousek : Daniel Stolz 11:13 3:11 4:11 0:3
Eva Ovčaříková : Tomáš Kratochvíl 11:9 7:11 11:3 11:4 3:1
Ondřej Hnilička : Oldřich Táborský 11:5 11:6 10:12 13:11 3:1
Vladimír Kulich : bez boje 0:0
Eva Ovčaříková : Daniel Stolz 5:11 4:11 8:11 0:3
Ondřej Hnilička : Tomáš Kratochvíl 5:11 7:11 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Oldřich Táborský 11:2 11:7 9:11 11:3 3:1
Zdeněk Rambousek : bez boje 0:0
TJ Sokol Unhošť B : KST Slatina B 13 : 5 28. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 676:565 45:23
P. Sokolovský / J. Tájek : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:1 7:11 12:10 11:7 3:1
M. Zbírkovský / Z. Jangl : P. Čermák / V. Nedvěd 7:11 4:11 13:11 7:11 1:3
Milan Zbírkovský : Jaroslav Schönfelder 11:4 7:11 11:8 11:2 3:1
Zdeněk Jangl : Vladimír Nedvěd 8:11 8:11 9:11 0:3
Petr Sokolovský : Petr Čermák 11:8 11:6 11:3 3:0
Jaroslav Tájek : Jiří Laštovka 11:8 11:6 11:6 3:0
Zdeněk Jangl : Jaroslav Schönfelder 9:11 11:9 11:2 11:9 3:1
Petr Sokolovský : Vladimír Nedvěd 6:11 11:4 11:5 11:6 3:1
Jaroslav Tájek : Petr Čermák 13:11 6:11 6:11 11:8 10:12 2:3
Milan Zbírkovský : Jiří Laštovka 11:3 13:11 5:11 11:2 3:1
Petr Sokolovský : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:9 11:3 3:0
Jaroslav Tájek : Vladimír Nedvěd 4:11 11:7 11:8 10:12 9:11 2:3
Milan Zbírkovský : Petr Čermák 11:4 11:2 11:9 3:0
Zdeněk Jangl : Jiří Laštovka 11:8 2:11 11:8 14:12 3:1
Jaroslav Tájek : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:13 8:11 9:11 1:3
Milan Zbírkovský : Vladimír Nedvěd 11:9 11:8 12:10 3:0
Zdeněk Jangl : Petr Čermák 11:9 11:5 11:8 3:0
Jindřich Bucek : Jiří Laštovka 11:6 8:11 9:11 11:7 12:10 3:2
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň B 10 : 8 27. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 481:605 32:33
bez boje : J. Němec / J. Husák 0:0
P. Frolík / P. Kříž : M. Hurt / M. Vinkl 11:9 4:11 11:9 11:6 3:1
Jiří Slabý : Josef Němec 13:11 8:11 7:11 6:11 1:3
Petr Kříž : Jan Husák 6:11 12:10 11:1 12:10 3:1
bez boje : Milan Vinkl 0:0
Petr Frolík : Miroslav Hurt 11:9 11:9 11:8 3:0
Petr Kříž : Josef Němec 11:9 6:11