TJ Sokol Dříň C

Vedoucí: Petr Skála - 606837554 míček
Hrací den:pondělí od 18:00
Míčky:DHS - bílý - plast
Poslední zápas: 1. 4. 2019 8:10 doma s TTC Slovan Kladno C
Následující zápas: žádný není naplánován

2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 21 15 3 3 0 257:121 61
V
V
V
P
R
2. TJ Sokol Dříň B 21 13 2 6 0 212:161 56
V
P
P
P
R
3. STC Slaný E 21 12 2 6 1 230:148 49
P
V
V
V
V
4. STC Slaný D 21 9 4 8 0 169:204 46
P
P
P
V
P
5. TTC Slovan Kladno C 20 10 2 8 0 187:173 37
P
P
V
V
V
6. KST Slatina B 20 7 6 7 0 180:180 33
R
V
V
R
P
7. Sokol Buštěhrad B 20 6 2 12 0 155:205 26
V
P
V
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 20 3 6 11 0 140:220 21
R
V
V
R
P
9. TJ Sokol Dříň C 20 3 1 16 0 121:239 18
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Petr Hrudka 30 33 47.62 %
Milan Šimáček 11 17 39.29 %
Petr Skála 22 35 38.60 %
Jiří Starý 21 37 36.21 %
Zdeněk Rohlíček 13 42 23.64 %
Ladislav Petřík 13 46 22.03 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Ladislav Petřík / Petr Skála 6 5 54.55 %
Ladislav Petřík / Petr Hrudka 2 2 50.00 %
Milan Šimáček / Petr Hrudka 1 2 33.33 %
Zdeněk Rohlíček / Petr Hrudka 1 3 25.00 %
Zdeněk Rohlíček / Jiří Starý 1 6 14.29 %
Jiří Starý / Petr Hrudka 0 3 0.00 %
Jiří Starý / Petr Skála 0 2 0.00 %
Petr Hrudka / Petr Skála 0 2 0.00 %
Zdeněk Rohlíček / Milan Šimáček 0 2 0.00 %
Ladislav Petřík / Jiří Starý 0 2 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 3. 10. 2018 7 : 11
1. kolo 13. 3. 2019 15 : 3
2. kolo 18. 3. 2019 6 : 12
2. kolo 8. 10. 2018 7 : 11
3. kolo 29. 3. 2019 13 : 5
3. kolo 27. 9. 2018 13 : 5
4. kolo 1. 4. 2019 8 : 10
4. kolo 22. 10. 2018 4 : 14
5. kolo 1. 11. 2018 10 : 8
6. kolo 5. 11. 2018 3 : 15
7. kolo 13. 11. 2018 13 : 5
9. kolo 26. 11. 2018 4 : 14
10. kolo 10. 12. 2018 10 : 8
11. kolo 20. 12. 2018 16 : 2
12. kolo 3. 12. 2018 7 : 11
13. kolo 18. 1. 2019 9 : 9
14. kolo 21. 1. 2019 10 : 8
15. kolo 30. 1. 2019 14 : 4
16. kolo 4. 2. 2019 8 : 10
18. kolo 19. 2. 2019 16 : 2

2017/2018 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 22 20 0 2 0 289:107 82
V
V
V
V
V
2. STC Slaný C 22 20 0 2 0 285:111 82
V
V
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 22 18 0 4 0 269:127 76
V
V
P
V
V
4. KST Slatina B 22 13 2 7 0 226:170 63
R
V
V
P
V
5. TJ Sokol Dříň B 22 13 0 9 0 222:174 61
V
V
P
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 22 9 2 11 0 194:202 51
R
V
V
V
P
7. Sokol Buštěhrad B 22 9 2 11 0 182:214 51
P
V
V
P
P
8. STC Slaný D 22 8 1 13 0 189:207 47
V
P
V
P
V
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 1 14 0 161:235 44
P
P
P
P
V
10. Sokol Stochov-Honice B 22 5 4 13 0 143:253 41
P
P
P
P
P
11. DTJ Sparta Kladno B 22 2 2 18 0 141:255 30
V
P
P
P
P
12. TSM Kladno B 22 1 0 21 0 75:321 25
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Vladimír Bromský 64 25 71.91 %
Milan Šimáček 13 10 56.52 %
Milan Žiaran 45 40 52.94 %
Petr Skála 2 2 50.00 %
Jiří Starý 25 49 33.78 %
Zdeněk Rohlíček 26 55 32.10 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Vladimír Bromský / Milan Žiaran 1 0 100.00 %
Vladimír Bromský / Jiří Starý 1 0 100.00 %
Vladimír Bromský / Zdeněk Rohlíček 14 5 73.68 %
Milan Šimáček / Milan Žiaran 2 2 50.00 %
Jiří Starý / Milan Žiaran 5 11 31.25 %
Zdeněk Rohlíček / Jiří Starý 0 1 0.00 %
Vladimír Bromský / Milan Šimáček 0 1 0.00 %
Vladimír Bromský / Petr Skála 0 1 0.00 %
Zdeněk Rohlíček / Milan Žiaran 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2017 9 : 9
2. kolo 10. 10. 2017 15 : 3
3. kolo 16. 10. 2017 13 : 5
4. kolo 24. 10. 2017 13 : 5
5. kolo 30. 10. 2017 5 : 13
6. kolo 10. 11. 2017 10 : 8
7. kolo 25. 9. 2017 8 : 10
8. kolo 22. 11. 2017 11 : 7
9. kolo 27. 11. 2017 10 : 8
10. kolo 18. 12. 2017 1 : 17
11. kolo 11. 12. 2017 7 : 11
12. kolo 19. 1. 2018 10 : 8
13. kolo 15. 1. 2018 6 : 12
14. kolo 21. 3. 2018 7 : 11
15. kolo 29. 1. 2018 7 : 11
16. kolo 27. 2. 2018 8 : 10
17. kolo 12. 2. 2018 8 : 10
18. kolo 1. 1. 2018 8 : 10
19. kolo 5. 3. 2018 9 : 9
20. kolo 13. 3. 2018 8 : 10
21. kolo 28. 3. 2018 13 : 5
22. kolo 5. 4. 2018 10 : 8

2016/2017 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 18 17 0 1 0 257:67 69
V
V
V
V
V
2. ST Viktorie Černuc B 18 14 0 3 1 198:126 59
P
V
V
V
V
3. TJ Sokol Unhošť D 18 10 0 8 0 170:154 48
V
V
V
V
P
4. TJ Sokol Dříň D 18 8 1 9 0 169:155 43
V
P
P
P
P
5. STC Slaný E 18 7 0 11 0 152:171 39
P
P
P
V
V
6. TSM Kladno C 18 4 1 13 0 127:196 31
P
P
P
P
P
7. Sokol Buštěhrad D 18 2 0 15 1 60:264 23
P
V
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jan Husák 63 5 92.65 %
Zdeněk Kasík 55 7 88.71 %
Karel Čampulka 18 6 75.00 %
Milan Žiaran 45 18 71.43 %
Jiří Starý 45 19 70.31 %
Josef Liska 2 5 28.57 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Karel Čampulka / Zdeněk Kasík 2 0 100.00 %
Karel Čampulka / Jiří Starý 2 0 100.00 %
Jan Husák / Milan Žiaran 14 1 93.33 %
Jiří Starý / Zdeněk Kasík 10 4 71.43 %
Karel Čampulka / Jan Husák 1 1 50.00 %
Josef Liska / Milan Žiaran 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
2. kolo 12. 10. 2016 4 : 14
3. kolo 18. 10. 2016 15 : 3
4. kolo 25. 10. 2016 4 : 14
5. kolo 1. 11. 2016 12 : 6
6. kolo 11. 11. 2016 0 : 18
7. kolo 15. 11. 2016 14 : 4
9. kolo 6. 12. 2016 15 : 3
10. kolo 15. 12. 2016 10 : 8
11. kolo 3. 1. 2017 16 : 2
12. kolo 10. 1. 2017 4 : 14
13. kolo 20. 1. 2017 16 : 2
14. kolo 25. 1. 2017 4 : 14
16. kolo 22. 3. 2017 3 : 15
17. kolo 28. 2. 2017 11 : 7
18. kolo 7. 3. 2017 0 : 18
19. kolo 14. 3. 2017 10 : 8
20. kolo 31. 3. 2017 0 : 18
21. kolo 10. 4. 2017 15 : 3

2015/2016 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 22 0 0 0 326:70 88
V
V
V
V
V
2. STC Slaný D 22 17 2 3 0 255:141 75
P
R
P
V
V
3. KST Slatina B 22 13 0 9 0 232:164 61
V
P
P
V
V
4. Sokol Buštěhrad C 22 12 1 9 0 213:183 59
V
V
P
P
P
5. TTC Kladno H 22 12 1 9 0 212:184 59
P
P
V
V
P
6. TTC Jemníky B 22 11 2 9 0 202:194 57
V
R
P
P
V
7. STC Slaný C 22 10 4 8 0 206:190 56
V
R
P
V
P
8. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 10 1 11 0 209:187 53
R
V
P
V
P
9. TJ Sokol Dříň A 22 9 1 12 0 199:197 50
P
V
P
V
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 8 0 14 0 184:212 46
P
P
V
V
V
11. TJ Sokol Dříň C 22 2 0 20 0 69:327 28
P
P
P
P
P
12. TTC Kladno I 22 0 0 22 0 69:327 22
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Zdeněk Kasík 19 65 22.62 %
Josef Liska 12 46 20.69 %
Jiří Starý 17 71 19.32 %
Milan Žiaran 16 68 19.05 %
bez boje 0 8 0.00 %
Miloslav Šíma 0 11 0.00 %
Josef Kozel 0 15 0.00 %
Karel Čampulka 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Josef Liska / Milan Žiaran 3 11 21.43 %
Jiří Starý / Zdeněk Kasík 2 14 12.50 %
bez boje / bez boje 0 2 0.00 %
Josef Liska / Jiří Starý 0 1 0.00 %
Jiří Starý / Josef Kozel 0 2 0.00 %
Zdeněk Kasík / Milan Žiaran 0 3 0.00 %
Karel Čampulka / Zdeněk Kasík 0 2 0.00 %
Josef Kozel / Milan Žiaran 0 2 0.00 %
Miloslav Šíma / Jiří Starý 0 1 0.00 %
Jiří Starý / Milan Žiaran 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 29. 9. 2015 18 : 0
2. kolo 7. 10. 2015 17 : 1
3. kolo 21. 9. 2015 2 : 16
4. kolo 19. 10. 2015 7 : 11
5. kolo 27. 10. 2015 3 : 15
6. kolo 6. 11. 2015 16 : 2
7. kolo 14. 9. 2015 3 : 15
8. kolo 18. 11. 2015 17 : 1
9. kolo 24. 11. 2015 0 : 18
10. kolo 1. 12. 2015 13 : 5
11. kolo 8. 12. 2015 6 : 12
12. kolo 12. 1. 2016 3 : 15
13. kolo 19. 1. 2016 2 : 16
14. kolo 25. 1. 2016 18 : 0
15. kolo 2. 2. 2016 12 : 6
16. kolo 17. 2. 2016 17 : 1
17. kolo 23. 2. 2016 5 : 13
18. kolo 5. 1. 2016 15 : 3
19. kolo 8. 3. 2016 1 : 17
20. kolo 15. 3. 2016 17 : 1
21. kolo 29. 3. 2016 0 : 18
22. kolo 5. 4. 2016 11 : 7

2014/2015 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 22 19 1 2 0 255:139 69
V
V
V
P
V
2. TTC Kladno J 22 16 1 5 0 266:130 62
V
V
P
V
P
3. TJ Sokol Dříň B 22 14 1 7 0 248:146 57
P
P
V
P
P
4. TJ Sokol Unhošť D 22 12 2 8 0 205:191 52
P
P
P
V
V
5. KST Slatina C 20 11 0 8 1 190:170 36
P
V
V
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 20 7 1 12 0 175:185 28
P
P
P
V
V
7. Sokol Buštěhrad D 20 6 0 14 0 144:216 24
P
V
V
P
P
8. TJ Sokol Dříň D 20 3 0 17 0 119:241 16
P
V
P
P
P
9. TSM Kladno C 20 3 0 17 0 88:272 16
P
P
V
P
P