Události

II. třída
16. kolo - změna termínu
Slatina C : Stochov B z 27. 1.
nový termín: 27. 1. 17:30.
II. třída
15. kolo - změna termínu
Družec A : Sparta B z 16. 1.
nový termín: 18. 1. 19:10.
II. třída
23. kolo - změna termínu
Stochov C : Stochov B z 6. 1.
nový termín: 6. 1. 17:00.
I. třída
14. kolo - změna termínu
Slatina A : Slatina B z 5. 1.
nový termín: 5. 1. 18:00.
I. třída
23. kolo - změna termínu
Slaný D : Slaný C z 3. 1.
nový termín: 3. 1. 18:30.
I. třída
14. kolo - změna termínu
TTC Kl. F : TTC Kl. E z 2. 1.
nový termín: 2. 1. 18:30.
II. třída
14. kolo - změna termínu
TTC Kl. H : TTC Kl. G z 2. 1.
nový termín: 2. 1. 18:00.
II. třída
8. kolo - změna termínu
Stochov B : TTC Kl. G z 11. 11.
nový termín: 9. 11. 19:45.
II. třída
3. kolo - změna termínu
Stochov B : Slatina C z 7. 10.
nový termín: 7. 10. 18:00.
I. třída
2. kolo - změna termínu
Unhošť B : TSM Kl. A z 28. 9.
nový termín: 26. 10. 19:00.
II. třída
2. kolo - změna termínu
TSM Kl. B : V. Dobrá A z 28. 9.
nový termín: 2. 11. 17:30.
II. třída
2. kolo - změna termínu
Slaný E : Stochov B z 27. 9.
nový termín: 25. 10. 17:30.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň