TJ Sokol Dříň

Oddíl má tato družstva v aktuální sezóně v okresních soutěžích:
logo

Adresa:
Sokolovna
Lidická 207
Kladno - Dříň
272 01

Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno D 1 1 0 0 0 16:2 4
V
2. TJ Sokol Dříň A 1 1 0 0 0 15:3 4
V
3. STC Slaný C 1 1 0 0 0 13:5 4
V
4. KST Slatina A 1 1 0 0 0 12:6 4
V
5. TTC Slovan Kladno B 1 1 0 0 0 10:8 4
V
6. TTC Kladno F 1 0 0 1 0 8:10 1
P
7. TSM Kladno A 1 0 0 1 0 6:12 1
P
8. TTC Jemníky A 1 0 0 1 0 5:13 1
P
9. TTC Kladno E 1 0 0 1 0 3:15 1
P
10. TJ Sokol Unhošť B 1 0 0 1 0 2:16 1
P

Zápasy družstev oddílu

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 14. 10. 2019 3 : 15
2. kolo 23. 10. 2019
3. kolo 30. 10. 2019
4. kolo 7. 11. 2019
5. kolo 13. 11. 2019
6. kolo 18. 11. 2019
7. kolo 27. 11. 2019
8. kolo 5. 12. 2019
9. kolo 11. 12. 2019
10. kolo 15. 1. 2020
11. kolo 22. 1. 2020
12. kolo 29. 1. 2020
13. kolo 5. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
15. kolo 19. 2. 2020
16. kolo 26. 2. 2020
17. kolo 18. 3. 2020
18. kolo 24. 3. 2020

Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 1 1 0 0 0 11:7 4
V
2. Sokol Stochov-Honice B 1 1 0 0 0 11:7 4
V
3. KST Slatina B 1 1 0 0 0 10:8 4
V
4. STC Slaný E 1 1 0 0 0 10:8 4
V
5. Sokol Buštěhrad B 1 1 0 0 0 10:8 4
V
6. TJ Sokol Dříň B 1 0 0 1 0 8:10 1
P
7. STC Slaný D 1 0 0 1 0 8:10 1
P
8. DTJ Sparta Kladno A 1 0 0 1 0 8:10 1
P
9. ST Viktorie Černuc A 1 0 0 1 0 7:11 1
P
10. TTC Slovan Kladno C 1 0 0 1 0 7:11 1
P

Zápasy družstev oddílu

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 14. 10. 2019 8 : 10
2. kolo 25. 10. 2019
3. kolo 28. 10. 2019
4. kolo 4. 11. 2019
5. kolo 14. 11. 2019
6. kolo 18. 11. 2019
7. kolo 28. 11. 2019
8. kolo 2. 12. 2019
9. kolo 10. 12. 2019
10. kolo 15. 1. 2020
11. kolo 20. 1. 2020
12. kolo 31. 1. 2020
13. kolo 4. 2. 2020
14. kolo 10. 2. 2020
15. kolo 19. 2. 2020
16. kolo 24. 2. 2020
17. kolo 19. 3. 2020
18. kolo 23. 3. 2020

Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno H 1 1 0 0 0 16:2 4
V
2. TJ Sokol Dříň C 1 1 0 0 0 13:5 4
V
3. DTJ Sparta Kladno B 1 1 0 0 0 11:7 4
V
4. Sokol Stochov-Honice C 1 1 0 0 0 10:8 4
V
5. TSM Kladno B 1 0 0 1 0 8:10 1
P
6. KST Slatina C 1 0 0 1 0 7:11 1
P
7. TJ Sokol Dříň D 1 0 0 1 0 5:13 1
P
8. TJ Sokol Dříň E 1 0 0 1 0 2:16 1
P

Zápasy družstev oddílu

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 15. 10. 2019 5 : 13
1. kolo 15. 10. 2019 16 : 2
2. kolo 22. 10. 2019
2. kolo 21. 10. 2019
3. kolo 30. 10. 2019
3. kolo 8. 10. 2019
4. kolo 8. 11. 2019
4. kolo 6. 11. 2019
4. kolo 5. 11. 2019
5. kolo 12. 11. 2019
5. kolo 13. 11. 2019
5. kolo 11. 11. 2019
6. kolo 7. 10. 2019
7. kolo 25. 11. 2019
7. kolo 26. 11. 2019
7. kolo 26. 11. 2019
8. kolo 6. 12. 2019
8. kolo 3. 12. 2019
8. kolo 3. 12. 2019
9. kolo 11. 12. 2019
9. kolo 10. 12. 2019
10. kolo 14. 1. 2020
10. kolo 13. 1. 2020
11. kolo 24. 1. 2020
11. kolo 21. 1. 2020
12. kolo 7. 1. 2020
12. kolo 27. 1. 2020
13. kolo 4. 2. 2020
13. kolo 3. 2. 2020
13. kolo 7. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
15. kolo 6. 1. 2020
16. kolo 28. 2. 2020
16. kolo 26. 2. 2020
16. kolo 25. 2. 2020
17. kolo 20. 3. 2020
17. kolo 17. 3. 2020
17. kolo 16. 3. 2020
18. kolo 24. 3. 2020
18. kolo 25. 3. 2020