Celkem
9
6
Doma
4 : 1 : 4
5 : 2 : 2
Venku
2 : 2 : 5
4 : 1 : 4
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 13. 2. 2019
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 642:554 42:24
P. Zýmová / D. Vesecký : V. Bromský / L. Stočes 11:8 10:12 13:11 11:8 3:1
J. Řeháček / A. Krček : M. Teiml / Z. Kasík 11:4 10:12 9:11 12:10 11:9 3:2
Pavla Zýmová : Zdeněk Kasík 11:4 11:8 11:6 3:0
Adam Krček : Luděk Stočes 6:11 9:11 5:11 0:3
Jiří Řeháček : Vladimír Bromský 11:9 11:5 9:11 11:6 3:1
David Vesecký : Marek Teiml 12:14 11:9 11:7 11:8 3:1
Adam Krček : Zdeněk Kasík 7:11 11:9 6:11 11:6 11:6 3:2
Jiří Řeháček : Luděk Stočes 11:9 9:11 13:11 5:11 4:11 2:3
David Vesecký : Vladimír Bromský 11:7 5:11 11:6 11:9 3:1
Pavla Zýmová : Marek Teiml 11:1 11:8 9:11 11:2 3:1
Jiří Řeháček : Zdeněk Kasík 9:11 9:11 4:11 0:3
David Vesecký : Luděk Stočes 11:6 11:3 13:11 3:0
Pavla Zýmová : Vladimír Bromský 11:7 11:4 11:4 3:0
Adam Krček : Marek Teiml 11:9 11:5 11:6 3:0
David Vesecký : Zdeněk Kasík 11:1 12:10 11:2 3:0
Pavla Zýmová : Luděk Stočes 7:11 10:12 11:9 8:11 1:3
Adam Krček : Vladimír Bromský 11:6 11:4 11:6 3:0
Jiří Řeháček : Marek Teiml 13:15 5:11 10:12 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 6 : 12 7. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 577:614 27:39
V. Bromský / L. Stočes : P. Zýmová / J. Řeháček 11:5 11:7 9:11 11:5 3:1
M. Teiml / Z. Kasík : D. Vesecký / A. Krček 11:9 8:11 9:11 11:8 10:12 2:3
Luděk Stočes : Pavla Zýmová 11:9 11:9 6:11 11:5 3:1
Zdeněk Kasík : Jiří Řeháček 9:11 11:7 7:11 11:5 6:11 2:3
Marek Teiml : Adam Krček 11:3 11:6 11:8 3:0
Vladimír Bromský : David Vesecký 5:11 1:11 7:11 0:3
Zdeněk Kasík : Pavla Zýmová 3:11 8:11 3:11 0:3
Marek Teiml : Jiří Řeháček 9:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Adam Krček 11:4 11:6 11:6 3:0
Luděk Stočes : David Vesecký 6:11 7:11 9:11 0:3
Marek Teiml : Pavla Zýmová 8:11 10:12 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Řeháček 11:9 10:12 4:11 11:13 1:3
Luděk Stočes : Adam Krček 10:12 11:6 11:9 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : David Vesecký 7:11 11:7 11:6 4:11 4:11 2:3
Vladimír Bromský : Pavla Zýmová 9:11 9:11 3:11 0:3
Luděk Stočes : Jiří Řeháček 11:3 11:7 11:7 3:0
Zdeněk Kasík : Adam Krček 11:7 12:14 7:11 9:11 1:3
Marek Teiml : David Vesecký 7:11 11:5 6:11 7:11 1:3
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 6 : 12 17. 1. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 532:676 26:43
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Teiml / J. Němec 11:9 11:4 11:9 3:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Hurt / L. Stočes 9:11 9:11 4:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Luděk Stočes 7:11 4:11 6:11 0:3
Eva Ovčaříková : Josef Němec 4:11 11:4 11:3 8:11 11:9 3:2
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt 4:11 5:11 2:11 0:3
Jiří Zíma : Marek Teiml 6:11 6:11 11:8 9:11 1:3
Eva Ovčaříková : Luděk Stočes 12:10 6:11 11:9 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Josef Němec 10:12 9:11 11:8 11:9 9:11 2:3
Jiří Zíma : Miroslav Hurt 3:11 6:11 11:9 2:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Marek Teiml 10:12 6:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Luděk Stočes 6:11 9:11 11:9 11:6 8:11 2:3
Jiří Zíma : Josef Němec 9:11 2:11 11:5 8:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt 11:6 11:9 11:8 3:0
Eva Ovčaříková : Marek Teiml 6:11 6:11 11:6 11:8 15:13 3:2
Jiří Zíma : Luděk Stočes 4:11 5:11 11:4 11:13 1:3
Zdeněk Rambousek : Josef Němec 6:11 11:8 9:11 11:9 11:9 3:2
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt 0:11 0:11 0:11 0:3
Vladimír Kulich : Marek Teiml 0:11 0:11 0:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 8 : 10 10. 10. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 610:640 28:38
M. Hurt / L. Stočes : J. Jarolímek / V. Kulich 11:4 11:1 11:5 3:0
M. Teiml / J. Němec : J. Zíma / E. Ovčaříková 6:11 3:11 9:11 0:3
Luděk Stočes : Jiří Zíma 11:6 11:8 11:3 3:0
Josef Němec : Jiří Jarolímek 9:11 3:11 9:11 0:3
Marek Teiml : Eva Ovčaříková 2:11 9:11 6:11 0:3
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich 14:16 10:12 9:11 0:3
Josef Němec : Jiří Zíma 15:17 4:11 7:11 0:3
Marek Teiml : Jiří Jarolímek 8:11 11:9 11:13 11:9 11:13 2:3
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková 11:9 7:11 10:12 1:11 1:3
Luděk Stočes : Vladimír Kulich 13:11 11:8 11:2 3:0
Marek Teiml : Jiří Zíma 7:11 10:12 4:11 0:3
Miroslav Hurt : Jiří Jarolímek 6:11 11:6 9:11 11:6 13:11 3:2
Luděk Stočes : Eva Ovčaříková 11:8 8:11 6:11 8:11 1:3
Josef Němec : Vladimír Kulich 7:11 11:9 11:8 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Jiří Zíma 8:11 11:6 10:12 11:9 11:5 3:2
Luděk Stočes : Jiří Jarolímek 9:11 11:6 12:10 11:8 3:1
Josef Němec : Eva Ovčaříková 11:4 4:11 9:11 16:14 12:10 3:2
Marek Teiml : Vladimír Kulich 9:11 6:11 8:11 0:3
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 9 : 9 19. 1. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 642:662 34:37
J. Kulichová / K. Kasnerová : V. Bromský / J. Němec 5:11 8:11 9:11 0:3
G. Materna / M. Černý : M. Hurt / J. Husák 11:6 12:10 5:11 12:10 3:1
Jana Kulichová : Miroslav Hurt 6:11 5:11 11:6 12:14 1:3
Martin Černý : Josef Němec 4:11 11:9 11:9 11:6 3:1
George Materna : Vladimír Bromský 15:13 11:7 11:8 3:0
Karolína Kasnerová : Jan Husák 2:11 11:8 11:7 15:13 3:1
Martin Černý : Miroslav Hurt 10:12 9:11 11:5 8:11 1:3
George Materna : Josef Němec 11:8 7:11 11:8 11:6 3:1
Karolína Kasnerová : Vladimír Bromský 11:9 11:5 1:11 8:11 11:5 3:2
Jana Kulichová : Jan Husák 6:11 8:11 6:11 0:3
George Materna : Miroslav Hurt 6:11 11:3 14:12 11:5 3:1
Karolína Kasnerová : Josef Němec 8:11 9:11 11:9 5:11 1:3
Jana Kulichová : Vladimír Bromský 5:11 4:11 8:11 0:3
Martin Černý : Jan Husák 9:11 11:6 9:11 11:8 11:7 3:2
Karolína Kasnerová : Miroslav Hurt 11:6 7:11 4:11 12:14 1:3
Jana Kulichová : Josef Němec 9:11 6:11 11:6 5:11 1:3
Martin Černý : Vladimír Bromský 7:11 11:3 8:11 11:5 6:11 2:3
George Materna : Jan Husák 9:11 11:5 11:7 11:8 3:1
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 8 : 10 5. 10. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 622:599 35:32
V. Bromský / J. Němec : G. Materna / M. Dobej 11:7 11:8 11:5 3:0
M. Hurt / J. Husák : J. Kulichová / K. Kasnerová 11:3 12:10 11:3 3:0
Josef Němec : Karolína Kasnerová 7:11 10:12 11:8 6:11 1:3
Miroslav Hurt : Jana Kulichová 11:7 11:8 8:11 11:6 3:1
Jan Husák : George Materna 11:5 11:9 11:8 3:0
Vladimír Bromský : Michal Dobej 2:11 7:11 11:9 11:9 9:11 2:3
Miroslav Hurt : Karolína Kasnerová 11:5 6:11 11:5 14:16 10:12 2:3
Jan Husák : Jana Kulichová 11:5 11:6 11:2 3:0
Vladimír Bromský : George Materna 7:11 11:9 3:11 11:7 7:11 2:3
Josef Němec : Michal Dobej 11:7 11:4 7:11 11:2 3:1
Jan Husák : Karolína Kasnerová 3:11 10:12 10:12 0:3
Vladimír Bromský : Jana Kulichová 10:12 12:14 7:11 0:3
Josef Němec : George Materna 11:9 5:11 5:11 4:11 1:3
Miroslav Hurt : Michal Dobej 11:9 11:6 11:8 3:0
Vladimír Bromský : Karolína Kasnerová 6:11 8:11 11:9 4:11 1:3
Josef Němec : Jana Kulichová 11:5 11:8 11:7 3:0
Miroslav Hurt : George Materna 9:11 6:11 2:11 0:3
Jan Husák : Michal Dobej 11:7 10:12 14:16 11:3 8:11 2:3
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 25. 2. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 626:577 43:22
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Hurt / M. Kasík 6:11 6:11 11:8 11:9 11:9 3:2
J. Zíma / E. Ovčaříková : V. Bromský / J. Husák 13:11 11:7 11:9 3:0
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt 4:11 11:7 13:15 10:12 1:3
Eva Ovčaříková : Martin Kasík 11:9 11:7 13:11 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský 11:6 11:6 11:7 3:0
Jiří Zíma : Jan Husák 11:8 11:7 11:5 3:0
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt 11:13 11:13 11:8 3:11 1:3
Vladimír Kulich : Martin Kasík 11:6 11:7 5:11 11:2 3:1
Jiří Zíma : Vladimír Bromský 8:11 11:8 6:11 11:6 11:7 3:2
Zdeněk Rambousek : Jan Husák 11:7 11:5 11:5 3:0
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt 11:4 11:5 11:7 3:0
Jiří Zíma : Martin Kasík 3:11 10:12 14:12 5:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Vladimír Bromský 11:8 11:4 14:12 3:0
Eva Ovčaříková : Jan Husák 11:8 11:9 11:8 3:0
Jiří Zíma : Miroslav Hurt 11:8 10:12 6:11 11:8 11:8 3:2
Zdeněk Rambousek : Martin Kasík 14:12 6:11 10:12 7:11 1:3
Eva Ovčaříková : Vladimír Bromský 11:7 11:8 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Jan Husák 0:11 0:11 0:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 5 : 13 11. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 528:668 21:44
J. Husák / M. Kasík : V. Kulich / Z. Rambousek 9:11 15:13 7:11 9:11 1:3
V. Bromský / J. Němec : J. Jarolímek / E. Ovčaříková 11:8 11:9 15:13 3:0
Martin Kasík : Zdeněk Rambousek 6:11 11:7 12:10 6:11 12:10 3:2
Vladimír Bromský : Eva Ovčaříková 6:11 8:11 7:11 0:3
Jan Husák : Jiří Jarolímek 9:11 7:11 6:11 0:3
Josef Němec : Vladimír Kulich 11:6 7:11 11:8 5:11 11:5 3:2
Vladimír Bromský : Zdeněk Rambousek 6:11 11:6 5:11 6:11 1:3
Jan Husák : Eva Ovčaříková 6:11 2:11 7:11 0:3
Josef Němec : Jiří Jarolímek 7:11 11:7 8:11 5:11 1:3
Martin Kasík : Vladimír Kulich 5:11 6:11 6:11 0:3
Jan Husák : Zdeněk Rambousek 11:9 7:11 7:11 11:9 7:11 2:3
Josef Němec : Eva Ovčaříková 12:10 9:11 11:9 11:7 3:1
Martin Kasík : Jiří Jarolímek 6:11 6:11 14:16 0:3
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich 8:11 5:11 5:11 0:3
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:8 11:9 11:7 3:0
Martin Kasík : Eva Ovčaříková 2:11 2:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Jarolímek 10:12 9:11 11:8 7:11 1:3
Jan Husák : Vladimír Kulich 6:11 6:11 4:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 6 : 12 7. 1. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2012/2013 603:648 27:42
V. Bromský / J. Němec : V. Kulich / Z. Rambousek 11:3 11:5 11:9 3:0
J. Husák / J. Černý : J. Zíma / E. Ovčaříková 6:11 6:11 11:5 2:11 1:3
Josef Němec : Jiří Zíma 6:11 11:9 8:11 11:6 6:11 2:3
Vladimír Bromský : Eva Ovčaříková 4:11 12:10 5:11 11:9 11:9 3:2
Jan Černý : Zdeněk Rambousek 9:11 10:12 7:11 0:3
Martin Kasík : Vladimír Kulich 5:11 9:11 7:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Zíma 11:6 8:11 11:9 11:8 3:1
Jan Černý : Eva Ovčaříková 15:17 9:11 6:11 0:3
Martin Kasík : Zdeněk Rambousek 14:16 11:7 11:13 11:8 11:6 3:2
Josef Němec : Vladimír Kulich 7:11 9:11 10:12 0:3
Jan Černý : Jiří Zíma 5:11 12:14 10:12 0:3
Martin Kasík : Eva Ovčaříková 1:11 4:11 11:7 11:6 8:11 2:3
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:7 10:12 11:5 11:8 3:1
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich 11:3 8:11 8:11 4:11 1:3
Martin Kasík : Jiří Zíma 9:11 11:9 5:11 6:11 1:3
Josef Němec : Eva Ovčaříková 11:7 7:11 6:11 2:11 1:3
Vladimír Bromský : Zdeněk Rambousek 5:11 11:5 9:11 7:11 1:3
Josef Liska : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 14 : 4 2. 10. 2012
Regionální soutěž II. třídy 2012/2013 695:599 45:24
J. Jarolímek / J. Zíma : V. Bromský / J. Němec 3:11 5:11 1:11 0:3
V. Kulich / Z. Rambousek : V. Podhorský / J. Husák 9:11 11:8 11:7 11:6 3:1
Zdeněk Rambousek : Josef Němec 11:9 11:6 7:11 9:11 9:11 2:3
Jiří Zíma : Vladimír Bromský 7:11 11:5 11:6 11:4 3:1
Vladimír Kulich : Jan Husák 8:11 11:8 15:13 12:10 3:1
Jiří Jarolímek : Vladimír Podhorský 11:4 11:6 11:5 3:0
Jiří Zíma : Josef Němec 9:11 1:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský 11:5 11:4 11:6 3:0
Jiří Jarolímek : Jan Husák 11:8 9:11 11:3 11:6 3:1
Zdeněk Rambousek : Vladimír Podhorský 11:6 11:5 11:9 3:0
Vladimír Kulich : Josef Němec 5:11 11:7 9:11 11:8 11:9 3:2
Jiří Jarolímek : Vladimír Bromský 11:6 11:5 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Jan Husák 11:13 17:15 4:11 13:11 11:6 3:2
Jiří Zíma : Vladimír Podhorský 11:3 9:11 15:17 12:14 1:3
Jiří Jarolímek : Josef Němec 11:9 11:9 11:8 3:0
Zdeněk Rambousek : Vladimír Bromský 11:6 11:7 11:9 3:0
Jiří Zíma : Jan Husák 14:12 11:8 10:12 10:12 11:8 3:2
Vladimír Kulich : Vladimír Podhorský 11:5 6:11 11:8 8:11 11:7 3:2
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 11 : 7 22. 2. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 675:557 41:28
J. Němec / V. Podhorský : V. Kulich / L. Kulichová 8:11 2:11 11:9 11:9 12:14 2:3
Z. Rohlíček / Z. Černý : J. Valášek / M. Kuthan 12:14 6:11 8:11 0:3
Josef Němec : Miloš Kuthan 11:3 11:6 11:4 3:0
Vladimír Podhorský : Lenka Kulichová 11:6 10:12 8:11 11:6 11:6 3:2
Zdeněk Černý : Jiří Valášek 10:12 12:10 4:11 11:8 11:6 3:2
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich 10:12 5:11 7:11 0:3
Vladimír Podhorský : Miloš Kuthan 11:5 11:6 11:6 3:0
Zdeněk Černý : Lenka Kulichová 11:0 11:4 11:7 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jiří Valášek 6:11 11:4 10:12 11:8 7:11 2:3
Josef Němec : Vladimír Kulich 11:9 9:11 12:10 4:11 9:11 2:3
Zdeněk Černý : Miloš Kuthan 13:15 11:8 11:7 11:7 3:1
Zdeněk Rohlíček : Lenka Kulichová 11:7 11:8 11:9 3:0
Josef Němec : Jiří Valášek 11:1 11:5 11:5 3:0
Vladimír Podhorský : Vladimír Kulich 9:11 11:4 3:11 3:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Miloš Kuthan 11:5 8:11 11:6 9:11 11:7 3:2
Josef Němec : Lenka Kulichová 11:3 11:5 11:7 3:0
Vladimír Podhorský : Jiří Valášek 11:5 10:12 8:11 12:14 1:3
Zdeněk Černý : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 7 : 11 2. 11. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 642:711 31:40
Č. Vorlíček / V. Kulich : J. Němec / V. Podhorský 8:11 8:11 6:11 0:3
J. Hořejší / J. Valášek : Z. Rohlíček / J. Husák 8:11 8:11 6:11 0:3
Jiří Hořejší : Josef Němec 9:11 7:11 11:8 8:11 1:3
Čeněk Vorlíček : Vladimír Podhorský 13:11 6:11 6:11 11:9 8:11 2:3
Vladimír Kulich : Jan Husák 11:8 8:11 11:8 12:10 3:1
Jiří Valášek : Zdeněk Rohlíček 11:8 8:11 11:8 8:11 11:8 3:2
Čeněk Vorlíček : Josef Němec 11:8 8:11 8:11 8:11 1:3
Vladimír Kulich : Vladimír Podhorský 11:8 11:9 13:11 3:0
Jiří Valášek : Jan Husák 11:8 11:8 8:11 11:8 3:1
Jiří Hořejší : Zdeněk Rohlíček 7:11 11:8 8:11 11:8 8:11 2:3
Vladimír Kulich : Josef Němec 11:8 11:8 12:10 3:0
Jiří Valášek : Vladimír Podhorský 7:11 8:11 11:8 12:10 11:8 3:2
Jiří Hořejší : Jan Husák 11:9 9:11 10:12 9:11 1:3
Čeněk Vorlíček : Zdeněk Rohlíček 3:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Valášek : Josef Němec 18:20 9:11 11:7 9:11 1:3
Jiří Hořejší : Vladimír Podhorský 6:11 11:7 8:11 11:8 8:11 2:3
Čeněk Vorlíček : Jan Husák 0:11 0:11 0:11 0:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:8 8:11 11:8 3:1
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 6 : 12 12. 1. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 527:656 24:43
Č. Vorlíček / V. Kulich : J. Němec / Z. Černý 4:11 2:11 12:10 7:11 1:3
L. Kulichová / S. Kučera : Z. Rohlíček / J. Husák 12:14 11:9 4:11 8:11 1:3
Stanislav Kučera : Josef Němec 8:11 4:11 4:11 0:3
Čeněk Vorlíček : Zdeněk Černý 11:4 12:10 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Jan Husák 8:11 11:5 11:3 11:5 3:1
Lenka Kulichová : Zdeněk Rohlíček 11:5 8:11 9:11 9:11 1:3
Čeněk Vorlíček : Josef Němec 8:11 9:11 15:17 0:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Černý 1:11 11:6 11:8 11:8 3:1
Lenka Kulichová : Jan Husák 11:1 11:9 7:11 9:11 13:15 2:3
Stanislav Kučera : Zdeněk Rohlíček 6:11 8:11 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Josef Němec 11:9 2:11 7:11 11:8 11:7 3:2
Lenka Kulichová : Zdeněk Černý 3:11 7:11 12:14 0:3
Stanislav Kučera : Jan Husák 6:11 5:11 5:11 0:3
Čeněk Vorlíček : Zdeněk Rohlíček 7:11 11:8 9:11 11:8 11:9 3:2
Lenka Kulichová : Josef Němec 8:11 11:5 5:11 6:11 1:3
Stanislav Kučera : Zdeněk Černý 11:5 6:11 12:10 11:9 3:1
Čeněk Vorlíček : Jan Husák 0:11 0:11 0:11 0:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček 0:11 0:11 0:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 9 : 9 22. 9. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 647:643 33:35
J. Němec / P. Fairaizl : V. Kulich / L. Kulichová 9:11 11:6 6:11 8:11 1:3
V. Podhorský / J. Husák : J. Hořejší / J. Valášek 9:11 14:16 6:11 0:3
Josef Němec : Lenka Kulichová 11:6 13:11 14:12 3:0
Vladimír Podhorský : Jiří Hořejší 7:11 11:9 6:11 3:11 1:3
Jan Husák : Vladimír Kulich 6:11 11:13 9:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Valášek 9:11 8:11 3:11 0:3
Vladimír Podhorský : Lenka Kulichová 11:6 11:7 7:11 6:11 11:9 3:2
Jan Husák : Jiří Hořejší 11:2 11:9 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich 9:11 7:11 9:11 0:3
Josef Němec : Jiří Valášek 11:6 13:11 11:7 3:0
Jan Husák : Lenka Kulichová 11:4 11:7 11:9 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jiří Hořejší 7:11 11:9 4:11 11:2 7:11 2:3
Josef Němec : Vladimír Kulich 11:3 11:4 10:12 6:11 13:11 3:2
Vladimír Podhorský : Jiří Valášek 11:9 8:11 11:13 11:7 11:9 3:2
Zdeněk Rohlíček : Lenka Kulichová 9:11 14:12 7:11 11:4 21:19 3:2
Josef Němec : Jiří Hořejší 11:7 11:2 11:5 3:0
Vladimír Podhorský : Vladimír Kulich 6:11 8:11 9:11 0:3
Jan Husák : Jiří Valášek 11:9 11:7 9:11 6:11 3:11 2:3
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 6 : 12 10. 1. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 559:665 25:42
J. Valášek / T. Plechatý : J. Němec / T. Krejčí 6:11 6:11 9:11 0:3
L. Vágnerová / M. Tranová : Z. Rohlíček / V. Podhorský 11:8 12:14 7:11 8:11 1:3
Jiří Valášek : Josef Němec 10:12 6:11 6:11 0:3
Tomáš Plechatý : Tomáš Krejčí 10:12 5:11 11:8 8:11 1:3
Lucie Vágnerová : Zdeněk Rohlíček 8:11 2:11 11:6 11:9 11:8 3:2
Milena Tranová : Vladimír Podhorský 11:9 3:11 8:11 5:11 1:3
Tomáš Plechatý : Josef Němec 5:11 8:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Tomáš Krejčí 6:11 7:11 11:8 5:11 1:3
Milena Tranová : Zdeněk Rohlíček 8:11 4:11 12:10 2:11 1:3
Jiří Valášek : Vladimír Podhorský 11:9 11:8 11:8 3:0
Lucie Vágnerová : Josef Němec 7:11 11:6 8:11 11:9 11:8 3:2
Milena Tranová : Tomáš Krejčí 3:11 5:11 11:8 5:11 1:3
Jiří Valášek : Zdeněk Rohlíček 11:5 11:8 15:13 3:0
Tomáš Plechatý : Vladimír Podhorský 8:11 11:8 8:11 11:6 11:4 3:2
Milena Tranová : Josef Němec 4:11 5:11 5:11 0:3
Jiří Valášek : Tomáš Krejčí 6:11 11:8 9:11 13:15 1:3
Tomáš Plechatý : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:9 11:7 3:0
Lucie Vágnerová : Vladimír Podhorský 6:11 8:11 7:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 14 : 4 17. 9. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 686:531 46:21
T. Krejčí / V. Podhorský : J. Valášek / T. Plechatý 11:9 11:6 11:6 3:0
Z. Rohlíček / J. Husák : L. Vágnerová / J. Štanderová 11:4 9:11 11:5 12:14 11:8 3:2
Tomáš Krejčí : Jiří Valášek 7:11 11:3 11:5 11:6 3:1
Vladimír Podhorský : Tomáš Plechatý 11:9 7:11 11:6 11:13 11:9 3:2
Jan Husák : Jana Štanderová 12:10 11:2 11:6 3:0
Zdeněk Rohlíček : Lucie Vágnerová 11:9 11:6 7:11 11:7 3:1
Vladimír Podhorský : Jiří Valášek 8:11 10:12 8:11 0:3
Jan Husák : Tomáš Plechatý 11:2 7:11 6:11 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Jana Štanderová 11:7 12:10 11:5 3:0
Tomáš Krejčí : Lucie Vágnerová 16:14 11:7 14:12 3:0
Jan Husák : Jiří Valášek 16:14 11:7 6:11 7:11 9:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Plechatý 11:8 13:11 11:3 3:0
Tomáš Krejčí : Jana Štanderová 11:5 8:11 11:2 11:4 3:1
Vladimír Podhorský : Lucie Vágnerová 11:9 11:2 11:5 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jiří Valášek 3:11 11:6 6:11 7:11 1:3
Tomáš Krejčí : Tomáš Plechatý 11:7 11:3 11:7 3:0
Vladimír Podhorský : Jana Štanderová 11:3 11:3 11:3 3:0
Jan Husák : Lucie Vágnerová 12:14 11:4 7:11 11:4 11:8 3:2
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 9 : 9 17. 4. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 622:580 34:30
J. Černý / M. Šíma : V. Kulich / L. Kulichová 11:9 11:8 7:11 11:6 3:1
V. Podhorský / P. Selichar : L. Hájek / T. Plechatý 11:3 11:9 11:5 3:0
Jan Černý : Lenka Kulichová 11:6 7:11 11:6 11:9 3:1
Miloslav Šíma : Tomáš Plechatý 3:11 9:11 3:11 0:3
Petr Selichar : Vladimír Kulich 3:11 6:11 7:11 0:3
Vladimír Podhorský : Lukáš Hájek 11:4 11:5 11:4 3:0
Miloslav Šíma : Lenka Kulichová 9:11 8:11 11:7 9:11 1:3
Petr Selichar : Tomáš Plechatý 7:11 7:11 11:13 0:3
Vladimír Podhorský : Vladimír Kulich 8:11 11:5 7:11 8:11 1:3
Jan Černý : Lukáš Hájek 11:9 11:5 11:6 3:0
Petr Selichar : Lenka Kulichová 11:2 11:8 11:7 3:0
Vladimír Podhorský : Tomáš Plechatý 6:11 11:5 8:11 13:11 13:15 2:3
Jan Černý : Vladimír Kulich 13:11 7:11 8:11 7:11 1:3
Miloslav Šíma : Lukáš Hájek 8:11 26:24 11:7 9:11 9:11 2:3
Vladimír Podhorský : Lenka Kulichová 11:6 11:2 11:0 3:0
Jan Černý : Tomáš Plechatý 11:5 17:15 11:9 3:0
Miloslav Šíma : Vladimír Kulich 10:12 8:11 4:11 0:3
Petr Selichar : Lukáš Hájek 11:8 11:9 7:11 11:8 3:1
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A 11 : 7
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 576:542 37:24
V. Kulich / L. Kulichová : V. Podhorský / P. Selichar 11:7 9:11 11:8 9:11 9:11 2:3
J. Valášek / T. Plechatý : J. Černý / V. Vaňata 11:5 11:5 11:4 3:0
Lenka Kulichová : Jan Černý 4:11 3:11 5:11 0:3
Jiří Valášek : Petr Selichar 11:5 11:1 12:10 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Vaňata 12:10 11:9 4:11 11:5 3:1
Tomáš Plechatý : Vladimír Podhorský 3:11 8:11 8:11 0:3
Jiří Valášek : Jan Černý 11:8 11:8 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Petr Selichar 11:6 11:6 11:8 3:0
Tomáš Plechatý : Vladimír Vaňata 11:9 11:5 13:11 3:0
Lenka Kulichová : Vladimír Podhorský 3:11 3:11 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Jan Černý 11:6 11:8 11:8 3:0
Tomáš Plechatý : Petr Selichar 11:5 11:7 8:11 11:9 3:1
Lenka Kulichová : Vladimír Vaňata 11:8 5:11 12:14 11:9 9:11 2:3
Jiří Valášek : Vladimír Podhorský 11:8 11:7 11:8 3:0
Tomáš Plechatý : Jan Černý 7:11 8:11 3:11 0:3
Lenka Kulichová : Petr Selichar 13:15 6:11 12:14 0:3
Jiří Valášek : Vladimír Vaňata 11:9 11:9 11:9 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Podhorský 5:11 11:5 11:8 11:7 3:1