TJ Sokol Dříň A

Vedoucí: Marek Teiml - 720261491 míček
Hrací den:středa od 19:00
Míčky:DHS - bílý - plast
Poslední zápas: 3. 4. 2019 16:2 venku s TJ Sokol Unhošť A
Následující zápas: žádný není naplánován

2018/2019 Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný B 22 20 0 2 0 269:127 82
V
V
V
V
V
2. TJ Sokol Unhošť A 22 16 1 5 0 238:158 71
V
V
P
V
V
3. TTC Jemníky A 22 14 2 6 0 221:175 66
P
V
V
V
P
4. TTC Kladno F 22 13 1 8 0 224:172 62
V
P
V
P
V
5. TTC Slovan Kladno B 22 10 3 9 0 205:191 55
V
V
V
V
V
6. TTC Kladno G 22 10 2 10 0 194:202 54
P
P
P
P
V
7. STC Slaný C 22 9 4 9 0 203:193 53
V
V
P
V
V
8. TTC Kladno E 22 9 4 9 0 201:195 53
V
P
P
P
V
9. KST Slatina A 22 8 3 11 0 192:204 49
V
P
V
P
P
10. TJ Sokol Dříň A 22 7 1 14 0 160:236 44
R
V
V
P
P
11. DTJ Sparta Kladno A 22 2 2 18 0 128:268 30
P
P
P
P
P
12. ST Viktorie Černuc A 22 2 1 19 0 141:255 29
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Luděk Stočes 64 16 80.00 %
Miroslav Hurt 2 2 50.00 %
Marek Teiml 28 52 35.00 %
Vladimír Bromský 23 57 28.75 %
Zdeněk Kasík 21 59 26.25 %
Jan Hrkal 2 6 25.00 %
Petr Hrudka 1 11 8.33 %
Petr Skála 0 8 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Vladimír Bromský / Jan Hrkal 1 0 100.00 %
Zdeněk Kasík / Petr Hrudka 1 0 100.00 %
Vladimír Bromský / Luděk Stočes 10 8 55.56 %
Marek Teiml / Zdeněk Kasík 7 11 38.89 %
Marek Teiml / Jan Hrkal 0 1 0.00 %
Zdeněk Kasík / Petr Skála 0 1 0.00 %
Miroslav Hurt / Luděk Stočes 0 1 0.00 %
Marek Teiml / Petr Hrudka 0 1 0.00 %
Luděk Stočes / Petr Hrudka 0 1 0.00 %
Vladimír Bromský / Petr Skála 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 2. 10. 2018 12 : 6
2. kolo 10. 10. 2018 5 : 13
3. kolo 19. 10. 2018 7 : 11
4. kolo 24. 10. 2018 8 : 10
5. kolo 30. 10. 2018 13 : 5
6. kolo 7. 11. 2018 6 : 12
7. kolo 15. 11. 2018 11 : 7
8. kolo 19. 11. 2018 13 : 5
9. kolo 28. 11. 2018 10 : 8
10. kolo 6. 12. 2018 14 : 4
11. kolo 12. 12. 2018 10 : 8
12. kolo 9. 1. 2019 7 : 11
13. kolo 15. 1. 2019 11 : 7
14. kolo 23. 1. 2019 12 : 6
15. kolo 28. 1. 2019 13 : 5
16. kolo 6. 2. 2019 12 : 6
17. kolo 13. 2. 2019 13 : 5
18. kolo 20. 2. 2019 9 : 9
19. kolo 27. 2. 2019 10 : 8
20. kolo 14. 3. 2019 8 : 10
21. kolo 27. 3. 2019 4 : 14
22. kolo 3. 4. 2019 16 : 2

2017/2018 Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Slovan Kladno B 20 19 1 0 0 254:106 78
V
V
V
V
V
2. STC Slaný B 20 17 1 2 0 252:108 72
V
V
V
V
V
3. Sokol Stochov-Honice A 20 15 1 4 0 222:138 66
P
R
V
V
V
4. TTC Jemníky A 20 8 5 7 0 181:179 49
V
V
P
R
R
5. KST Slatina A 20 8 1 11 0 166:194 45
P
V
V
P
P
6. TTC Kladno F 20 7 2 11 0 166:194 43
P
V
R
P
P
7. ST Viktorie Černuc A 20 6 3 11 0 166:194 41
R
P
V
R
P
8. TJ Sokol Dříň A 20 5 6 9 0 161:199 41
P
R
V
P
P
9. DTJ Sparta Kladno A 20 6 1 13 0 145:215 39
P
P
P
V
P
10. TTC Kladno E 20 5 3 12 0 149:211 38
P
V
P
V
P
11. TJ Sokol Unhošť B 20 0 4 16 0 118:242 24
P
P
P
P
R

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Luděk Stočes 57 23 71.25 %
Martin Kasík 43 20 68.25 %
Marek Teiml 25 51 32.89 %
Jiří Starý 1 3 25.00 %
Petr Skála 1 3 25.00 %
Miroslav Hurt 11 57 16.18 %
Petr Hrudka 3 18 14.29 %
Zdeněk Kasík 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Miroslav Hurt / Luděk Stočes 14 5 73.68 %
Marek Teiml / Martin Kasík 6 9 40.00 %
Marek Teiml / Jiří Starý 0 1 0.00 %
Marek Teiml / Petr Hrudka 0 3 0.00 %
Luděk Stočes / Petr Hrudka 0 1 0.00 %
Marek Teiml / Zdeněk Kasík 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 2. 10. 2017 9 : 9
2. kolo 9. 10. 2017 11 : 7
3. kolo 18. 10. 2017 10 : 8
4. kolo 26. 10. 2017 10 : 8
5. kolo 1. 11. 2017 9 : 9
6. kolo 9. 11. 2017 13 : 5
7. kolo 15. 11. 2017 10 : 8
8. kolo 22. 11. 2017 9 : 9
9. kolo 29. 11. 2017 8 : 10
10. kolo 8. 12. 2017 15 : 3
12. kolo 10. 1. 2018 12 : 6
13. kolo 24. 1. 2018 9 : 9
14. kolo 25. 1. 2018 10 : 8
15. kolo 7. 2. 2018 12 : 6
16. kolo 6. 2. 2018 9 : 9
17. kolo 14. 2. 2018 6 : 12
18. kolo 22. 2. 2018 9 : 9
19. kolo 7. 3. 2018 11 : 7
20. kolo 13. 3. 2018 16 : 2
21. kolo 28. 3. 2018 5 : 13

2016/2017 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň A 22 19 0 3 0 295:101 79
V
V
P
V
V
2. STC Slaný C 22 18 0 4 0 275:121 76
V
V
V
V
V
3. TTC Kladno G 22 17 1 4 0 268:128 74
P
V
P
V
V
4. STC Slaný D 22 12 3 7 0 217:179 61
P
P
V
P
V
5. TSM Kladno B 22 11 2 9 0 204:192 57
V
R
V
P
V
6. Sokol Buštěhrad C 22 11 2 8 1 178:218 56
V
V
V
V
P
7. KST Slatina B 22 8 3 11 0 193:203 49
V
V
P
P
P
8. DTJ Sparta Kladno B 22 7 3 12 0 195:201 46
R
V
V
P
P
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 2 13 0 190:206 45
P
P
P
P
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 7 1 14 0 185:211 44
P
P
P
V
V
11. KST Slatina C 22 5 3 14 0 143:253 40
P
P
P
V
P
12. TTC Kladno H 22 0 0 22 0 33:363 22
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Luděk Stočes 74 10 88.10 %
Marek Teiml 61 23 72.62 %
Miroslav Hurt 55 21 72.37 %
Josef Němec 50 30 62.50 %
Jiří Starý 4 8 33.33 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Marek Teiml / Jiří Starý 1 0 100.00 %
Jiří Starý / Luděk Stočes 1 0 100.00 %
Miroslav Hurt / Luděk Stočes 16 4 80.00 %
Marek Teiml / Josef Němec 15 5 75.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 3. 10. 2016 18 : 0
2. kolo 10. 10. 2016 8 : 10
3. kolo 18. 10. 2016 7 : 11
4. kolo 24. 10. 2016 16 : 2
5. kolo 2. 11. 2016 8 : 10
6. kolo 7. 11. 2016 12 : 6
7. kolo 20. 9. 2016 4 : 14
8. kolo 21. 11. 2016 15 : 3
9. kolo 30. 11. 2016 4 : 14
10. kolo 5. 12. 2016 12 : 6
11. kolo 14. 12. 2016 3 : 15
12. kolo 12. 1. 2017 0 : 18
13. kolo 17. 1. 2017 6 : 12
14. kolo 23. 1. 2017 4 : 14
15. kolo 1. 2. 2017 2 : 16
16. kolo 6. 2. 2017 14 : 4
17. kolo 21. 3. 2017 10 : 8
18. kolo 2. 1. 2017 13 : 5
19. kolo 10. 3. 2017 0 : 18
20. kolo 13. 3. 2017 14 : 4
21. kolo 29. 3. 2017 3 : 15
22. kolo 31. 3. 2017 18 : 0

2015/2016 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 22 0 0 0 326:70 88
V
V
V
V
V
2. STC Slaný D 22 17 2 3 0 255:141 75
P
R
P
V
V
3. KST Slatina B 22 13 0 9 0 232:164 61
V
P
P
V
V
4. Sokol Buštěhrad C 22 12 1 9 0 213:183 59
V
V
P
P
P
5. TTC Kladno H 22 12 1 9 0 212:184 59
P
P
V
V
P
6. TTC Jemníky B 22 11 2 9 0 202:194 57
V
R
P
P
V
7. STC Slaný C 22 10 4 8 0 206:190 56
V
R
P
V
P
8. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 10 1 11 0 209:187 53
R
V
P
V
P
9. TJ Sokol Dříň A 22 9 1 12 0 199:197 50
P
V
P
V
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 8 0 14 0 184:212 46
P
P
V
V
V
11. TJ Sokol Dříň C 22 2 0 20 0 69:327 28
P
P
P
P
P
12. TTC Kladno I 22 0 0 22 0 69:327 22
P
P
P
P
P