Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno E 17 14 2 1 0 195:111 61
V
V
V
V
V
2. STC Slaný B 15 10 2 3 0 143:127 47
V
V
R
V
P
3. TTC Kladno F 16 9 2 5 0 174:114 45
V
P
V
V
R
4. Sokol Stochov-Honice B 14 9 2 3 0 151:101 43
V
V
V
V
V
5. TTC Kladno G 16 7 1 8 0 117:171 38
P
V
P
V
P
6. TJ Sokol Zvoleněves A 15 7 1 7 0 147:123 37
V
V
V
V
V
7. TTC Jemníky A 14 7 2 5 0 135:117 37
V
V
P
P
P
8. Sokol Buštěhrad B 14 7 1 6 0 133:119 36
P
V
P
P
V
9. STC Slaný C 14 7 1 6 0 131:121 36
V
V
P
V
P
10. TJ Sokol Unhošť B 15 5 1 9 0 115:155 31
P
V
P
R
P
11. TJ Sokol Dříň B 14 2 2 10 0 113:139 22
V
P
P
P
R
12. DTJ Sparta Kladno A 15 2 1 12 0 108:162 22
V
P
P
P
P
13. TSM Kladno A 15 1 2 12 0 84:186 20
P
P
P
V
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Lukáš Elicer
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Josef Pírka
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Dominik Zinke
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Ivan Vaktor
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Daniel Stolz
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
I. Vaktor / J. Pánek
V
V
V
V
V
V
P
M. Andrš / P. Zoth

Poslední výsledky

čtvrtek, 8. 2. 18:30
11:7
čtvrtek, 8. 2. 18:00
12:6
středa, 7. 2. 17:30
4:14
úterý, 6. 2. 18:00
12:6
úterý, 6. 2. 18:30
15:3
čtvrtek, 1. 2. 18:30
6:12

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány

Regionální soutěž II. třídy - skupina A

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Zvoleněves B 14 14 0 0 0 198:54 56
V
V
V
V
V
2. TTC Kladno H 14 11 1 2 0 163:89 48
V
V
V
V
V
3. TTC Kladno I 14 9 1 4 0 149:103 42
V
V
V
P
V
4. STK SK Družec A 14 8 1 5 0 135:117 39
V
P
V
P
V
5. TJ Sokol Dříň C 14 6 0 8 0 101:151 32
P
V
V
P
P
6. STC Slaný D 14 1 3 10 0 97:155 20
P
P
P
R
P
7. ST Viktorie Černuc A 13 1 2 10 0 84:150 18
P
P
V
R
P
8. TSM Kladno B 13 1 0 12 0 63:171 16
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Jiří Zinke
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Radoslav Podivínský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Václav Fritsch
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jiří Fleislébr
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Petr Jurášek
Nejdelší vítězné šňůry párů

Poslední výsledky

čtvrtek, 1. 2. 18:00
12:6
středa, 31. 1. 17:30
6:12
pondělí, 29. 1. 18:00
3:15
pondělí, 29. 1. 18:00
11:7
čtvrtek, 25. 1. 18:00
13:5
středa, 24. 1. 18:00
18:0

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány

Regionální soutěž II. třídy - skupina B

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 12 12 0 0 0 171:45 48
V
V
V
V
V
2. TTC Kladno CH 12 9 1 2 0 148:68 40
R
V
V
V
P
3. Sokol Stochov-Honice C 12 5 3 4 0 129:87 30
R
V
V
P
R
4. TTC Čechie Velká Dobrá A 12 5 3 4 0 125:91 30
R
V
P
R
P
5. DTJ Sparta Kladno B 12 4 1 7 0 100:116 25
P
R
P
V
P
6. TJ Sokol Dříň D 12 2 0 10 0 57:159 18
V
P
P
P
P
7. TTC Jemníky B 12 1 0 11 0 26:190 15
P
P
P
P
V
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Dušan Horbaj
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Filip Jelínek
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jakub Gajdošík
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Ema Rigoci
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Albert Grzonka Jan
Nejdelší vítězné šňůry párů

Poslední výsledky

pátek, 2. 2. 18:00
8:10
středa, 31. 1. 18:00
9:9
středa, 31. 1. 18:00
11:7
úterý, 30. 1. 17:30
13:5
pátek, 26. 1. 17:15
8:10
čtvrtek, 25. 1. 18:00
15:3

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány

butterfly

Události

I. třída
25. kolo - změna termínu
Zvoleněves A : Dříň B z 24. 4.
nový termín: 25. 4. 18:00.
I. třída
23. kolo - změna termínu
Zvoleněves A : TTC Kl. E z 3. 4.
nový termín: 4. 4. 18:00.
I. třída
22. kolo - změna termínu
Slaný B : Stochov B z 26. 3.
nový termín: 26. 3. 18:00.
I. třída
22. kolo - změna termínu
TTC Kl. F : Zvoleněves A z 25. 3.
nový termín: 28. 3. 18:00.
I. třída
20. kolo - změna termínu
Zvoleněves A : TSM Kl. A z 13. 3.
nový termín: 14. 3. 18:00.
I. třída
18. kolo - změna termínu
Zvoleněves A : Slaný C z 21. 2.
nový termín: 22. 2. 18:00.
I. třída
17. kolo - změna termínu
Buštěhrad B : Zvoleněves A z 14. 2.
nový termín: 15. 2. 18:00.
I. třída
15. kolo - změna termínu
Buštěhrad B : Stochov B z 31. 1.
nový termín: 29. 2. 19:00.
I. třída
13. kolo - změna termínu
Slaný C : Jemníky A z 16. 1.
nový termín: 16. 4. 18:00.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň

Jmeniny