Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný C 5 5 0 0 0 69:21 20
V
V
V
V
V
2. TTC Slovan Kladno B 5 4 0 1 0 53:37 17
V
V
V
P
V
3. TTC Kladno D 5 3 1 1 0 54:36 15
R
V
P
V
V
4. KST Slatina A 5 3 0 2 0 43:47 14
V
V
P
V
P
5. TJ Sokol Unhošť B 4 2 0 2 0 33:39 10
P
P
V
V
6. TJ Sokol Dříň A 3 2 0 1 0 33:21 9
V
V
P
7. TTC Kladno F 5 1 1 3 0 40:50 9
R
V
P
P
P
8. TSM Kladno A 5 1 0 4 0 29:61 8
P
P
P
V
P
9. TTC Jemníky A 4 1 0 3 0 31:41 7
P
V
P
P
10. TTC Kladno E 5 0 0 5 0 29:61 5
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jiří Řeháček
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Alexandr Levenec
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Stanislav Jedlička
Nejdelší vítězné šňůry párů

Poslední výsledky

středa, 13. 11. 19:00
11:7
středa, 13. 11. 19:00
13:5
úterý, 12. 11. 17:30
14:4
pondělí, 11. 11. 18:30
7:11
čtvrtek, 7. 11. 18:00
11:7
čtvrtek, 7. 11. 18:00
6:12

Nejbližší zápasy

pondělí, 18. 11. 18:30
úterý, 19. 11. 17:30
úterý, 19. 11. 18:00
středa, 20. 11. 17:30
čtvrtek, 21. 11. 18:00
pondělí, 25. 11. 19:00

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. Sokol Buštěhrad B 4 3 1 0 0 41:31 14
V
R
V
V
2. TJ Sokol Dříň B 4 3 0 1 0 51:21 13
P
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 4 3 0 1 0 47:25 13
P
V
V
V
4. STC Slaný E 5 2 2 1 0 45:45 13
V
R
R
P
V
5. TTC Kladno G 4 2 1 1 0 44:28 11
V
R
P
V
6. KST Slatina B 4 2 0 2 0 32:40 10
V
P
V
P
7. STC Slaný D 4 1 1 2 0 36:36 8
P
R
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 5 1 0 4 0 26:64 8
V
P
P
P
P
9. DTJ Sparta Kladno A 4 1 0 3 0 35:37 7
P
V
P
P
10. ST Viktorie Černuc A 4 0 1 3 0 21:51 5
P
P
R
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Petr Kříž
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Kasík
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Čižinský
Nejdelší vítězné šňůry párů

Poslední výsledky

středa, 13. 11. 18:00
4:14
úterý, 12. 11. 17:30
12:6
pátek, 8. 11. 18:00
2:16
středa, 6. 11. 19:30
12:6
úterý, 5. 11. 17:45
13:5
pondělí, 4. 11. 18:00
13:5

Nejbližší zápasy

pondělí, 18. 11. 18:00
úterý, 19. 11. 17:30
středa, 20. 11. 19:30
pátek, 22. 11. 18:00
pátek, 22. 11. 18:00
úterý, 26. 11. 17:45

Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 5 5 0 0 0 75:15 20
V
V
V
V
V
2. TJ Sokol Dříň D 5 3 0 2 0 50:40 14
V
P
V
P
V
3. DTJ Sparta Kladno B 3 3 0 0 0 34:20 12
V
V
V
4. TTC Kladno H 4 2 0 2 0 38:34 10
V
P
V
P
5. Sokol Stochov-Honice C 4 2 0 2 0 35:37 10
V
P
P
V
6. TSM Kladno B 4 2 0 2 0 35:37 10
P
V
P
V
7. STC Slaný F 4 1 0 3 0 27:45 7
P
V
P
P
8. KST Slatina C 4 0 0 4 0 22:50 4
P
P
P
P
9. TJ Sokol Dříň E 3 0 0 3 0 8:46 3
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Josef Němec
V
V
V
V
V
V
V
V
V
David Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
René Jung
Nejdelší vítězné šňůry párů

Poslední výsledky

úterý, 12. 11. 18:00
11:7
pondělí, 11. 11. 18:00
16:2
pátek, 8. 11. 19:00
2:16
středa, 6. 11. 19:10
10:8
úterý, 5. 11. 17:30
7:11
úterý, 5. 11. 18:00
4:14

Nejbližší zápasy

DNES, 17:00
úterý, 19. 11. 18:00
středa, 20. 11. 19:10
pátek, 22. 11. 19:00
pondělí, 25. 11. 18:00
úterý, 26. 11. 17:30

ELO hráčů soutěží kladenského regionu

13. 11. 2019
1. Alexandr Levenec
ČR: 1868. TTC Kladno: 1.
1 639
2. Stanislav Jedlička
ČR: 2225. TTC Kladno: 2.
1 608
3. Jiří Řeháček
ČR: 2472. STC Slaný: 1.
1 591
4. Luděk Stočes
ČR: 2602. TJ Sokol Dříň: 1.
1 581
5. Milan Macák
ČR: 2843. TTC Slovan Kladno: 1.
1 564
6. Josef Pírka
ČR: 2930. TTC Kladno: 3.
1 558
7. Petr Macák Ing.
ČR: 3067. STC Slaný: 2.
1 549
8. David Vesecký
ČR: 3485. STC Slaný: 3.
1 522
9. Jaroslav Sklenička
ČR: 3578. TTC Jemníky: 1.
1 517
10. Daniel Stolz
ČR: 3649. Sokol Buštěhrad: 1.
1 512
11. Martin Kasík
ČR: 3698. TJ Sokol Dříň: 2.
1 510
12. Milan Čermák
ČR: 3738. TTC Slovan Kladno: 2.
1 507
13. Marcel Matějíček
ČR: 3928. KST Slatina: 1.
1 496
14. Martin Krous
ČR: 4014. TTC Slovan Kladno: 3.
1 491
15. Jindřich Bucek
ČR: 4165. TJ Sokol Unhošť: 1.
1 482
16. Daniel Vojna
ČR: 4189. TSM Kladno: 1.
1 481
17. Jiří Šulc
ČR: 4241. TJ Sokol Dříň: 3.
1 478
18. Ladislav Šulc
ČR: 4263. TTC Kladno: 4.
1 477
19. Jan Jůza
ČR: 4339. TTC Slovan Kladno: 4.
1 473
20. Pavel Karmazín
ČR: 4520. TTC Jemníky: 2.
1 464
21. Michal Vilímek
ČR: 4597. TTC Jemníky: 3.
1 459
22. Jiří Rapp
ČR: 4668. KST Slatina: 2.
1 455
23. Petr Kříž
ČR: 4686. TTC Slovan Kladno: 5.
1 454
24. - 25. Tomáš Bílý
ČR: 4787. TTC Kladno: 5.
1 449
24. - 25. Rostislav Ocásek
ČR: 4785. KST Slatina: 3.
1 449
26. Petr Sokolovský
ČR: 4843. TJ Sokol Unhošť: 2.
1 446
27. - 28. Zdeněk Čižinský
ČR: 5001. DTJ Sparta Kladno: 1.
1 438
27. - 28. Dušan Horbaj
ČR: 4995. TTC Kladno: 6.
1 438
29. Jindřich Horský
ČR: 5174. STC Slaný: 4.
1 431
30. Jakub Makara
ČR: 5266. STC Slaný: 5.
1 426
31. Petr Peltán
ČR: 5477. TTC Slovan Kladno: 6.
1 417
32. Michal Makara
ČR: 5514. STC Slaný: 6.
1 415
33. Adam Krček
ČR: 5617. STC Slaný: 7.
1 410
34. Dominik Lafek
ČR: 5712. Sokol Buštěhrad: 2.
1 405
35. Tomáš Pachman
ČR: 5721. TTC Kladno: 7.
1 404
36. Václav Strejc
ČR: 5870. TTC Kladno: 8.
1 397
37. Miroslav Vospálek
ČR: 6113. TTC Kladno: 9.
1 386
38. Zdeněk Hálek
ČR: 6149. TTC Kladno: 10.
1 384
39. Eva Ovčaříková
ČR: 6279. STC Slaný: 8.
1 378
40. - 41. Eliška Cimrmanová
ČR: 6522. TSM Kladno: 2.
1 367
40. - 41. Jan Čierný
ČR: 6534. TTC Kladno: 11.
1 367
42. Vladimír Nedvěd
ČR: 6641. KST Slatina: 4.
1 362
43. Marek Teiml
ČR: 6719. TJ Sokol Dříň: 4.
1 359
44. - 45. Pavel Zoth
ČR: 6816. TTC Jemníky: 4.
1 354
44. - 45. Václav Coubal
ČR: 6815. TTC Kladno: 12.
1 354
46. - 47. Zdeněk Kasík
ČR: 6969. TJ Sokol Dříň: 5.
1 347
46. - 47. Jiří Jarolímek
ČR: 6981. STC Slaný: 9.
1 347
48. Miroslav Hurt
ČR: 7170. TJ Sokol Dříň: 6.
1 338
49. Jiří Archmann
ČR: 7419. TSM Kladno: 3.
1 327
50. Vladimír Bromský
ČR: 7476. TJ Sokol Dříň: 7.
1 324
51. Petr Čermák
ČR: 7544. KST Slatina: 5.
1 321
52. Milan Zbírkovský
ČR: 7570. TJ Sokol Unhošť: 3.
1 320
53. Jiří Barták
ČR: 7677. KST Slatina: 6.
1 316
54. Jiří Slabý
ČR: 7734. TTC Slovan Kladno: 7.
1 313
55. Milan Habrcetl
ČR: 7812. TTC Kladno: 13.
1 310
56. Zdeněk Jangl
ČR: 7833. TJ Sokol Unhošť: 4.
1 309
57. Jaroslav Schönfelder
ČR: 7842. KST Slatina: 7.
1 308
58. - 59. Vladimír Kulich
ČR: 7978. STC Slaný: 10.
1 302
58. - 59. Martin Andrš
ČR: 7989. TTC Jemníky: 5.
1 302
60. Jaroslav Tájek
ČR: 8121. TJ Sokol Unhošť: 5.
1 296
61. Josef Němec
ČR: 8156. TJ Sokol Dříň: 8.
1 295
62. - 63. Petr Frolík
ČR: 8199. TTC Slovan Kladno: 8.
1 293
62. - 63. Pavel Škach
ČR: 8204. TTC Slovan Kladno: 9.
1 293
64. Milan Vinkl
ČR: 8245. TJ Sokol Dříň: 9.
1 291
65. Tomáš Vysoudil
ČR: 8258. DTJ Sparta Kladno: 2.
1 290
66. Ladislav Holer
ČR: 8339. ST Viktorie Černuc: 1.
1 287
67. Josef Bílý
ČR: 8430. TTC Kladno: 14.
1 282
68. Josef Hudeček
ČR: 8508. Sokol Stochov-Honice: 1.
1 279
69. Pavel Vojna
ČR: 8564. DTJ Sparta Kladno: 3.
1 276
70. Jiří Laštovka
ČR: 8596. KST Slatina: 8.
1 275
71. Ivo Lengál
ČR: 8641. DTJ Sparta Kladno: 4.
1 273
72. Vratislav Káčerek
ČR: 8705. TTC Jemníky: 6.
1 270
73. Ondřej Chadima
ČR: 8778. STC Slaný: 11.
1 266
74. Jan Husák
ČR: 8875. TJ Sokol Dříň: 10.
1 262
75. Tomáš Kratochvíl
ČR: 9117. Sokol Buštěhrad: 3.
1 252
76. Jan Hlaváček
ČR: 9199. TTC Kladno: 15.
1 248
77. Jiří Zíma
ČR: 9345. STC Slaný: 12.
1 241
78. - 79. Ondřej Hnilička
ČR: 9431. STC Slaný: 13.
1 237
78. - 79. Petr Skála
ČR: 9433. TJ Sokol Dříň: 11.
1 237
80. René Jung
ČR: 9522. TSM Kladno: 4.
1 232
81. Jaroslav Škach
ČR: 9547. TTC Slovan Kladno: 10.
1 231
82. - 83. Miroslav Drmota
ČR: 9633. ST Viktorie Černuc: 2.
1 228
82. - 83. Zdeněk Rambousek
ČR: 9636. STC Slaný: 14.
1 228
84. Jan Hrkal
ČR: 9652. TJ Sokol Dříň: 12.
1 227
85. Jakub Mareš
ČR: 9822. TTC Kladno: 16.
1 218
86. - 87. Tomáš Ebert st.
ČR: 9852. TTC Kladno: 17.
1 217
86. - 87. Milan Freiman
ČR: 9835. Sokol Stochov-Honice: 2.
1 217
88. Roman Folbrecht
ČR: 9971. KST Slatina: 9.
1 211
89. Bedřich Fořt
ČR: 10150. DTJ Sparta Kladno: 5.
1 203
90. Jiří Fleislébr
ČR: 10171. TTC Kladno: 18.
1 202
91. Matěj Bláha
ČR: 10414. TSM Kladno: 5.
1 189
92. Roman Javůrek
ČR: 10500. KST Slatina: 10.
1 185
93. Petr Polomini
ČR: 10628. ST Viktorie Černuc: 3.
1 179
94. David Čižinský
ČR: 10641. DTJ Sparta Kladno: 6.
1 178
95. Radek Nývlt
ČR: 10660. ST Viktorie Černuc: 4.
1 177
96. Milan Šimáček
ČR: 10790. TJ Sokol Dříň: 13.
1 171
97. Oldřich Táborský
ČR: 11025. Sokol Buštěhrad: 4.
1 157
98. Ladislav Petřík
ČR: 11044. TTC Kladno: 19.
1 156
99. Zdeněk Rohlíček
ČR: 11313. TJ Sokol Dříň: 14.
1 139
100. Václav Fritsch
ČR: 11347. KST Slatina: 11.
1 137
101. Pavel Krob
ČR: 11399. Sokol Stochov-Honice: 3.
1 134
102. Jiří Starý
ČR: 11477. TJ Sokol Dříň: 15.
1 130
103. Luboš Balada
ČR: 11889. KST Slatina: 12.
1 106
104. Karel Čampulka
ČR: 11966. TJ Sokol Dříň: 16.
1 101
105. Lukáš Elicer
ČR: 12042. STC Slaný: 15.
1 096
106. Tomáš Brückner
ČR: 12225. DTJ Sparta Kladno: 7.
1 085
107. Josef Kozel
ČR: 12525. TJ Sokol Dříň: 17.
1 065
108. Petr Janeček
ČR: 12619. DTJ Sparta Kladno: 8.
1 058
109. Tomáš Šubrt
ČR: 12672. Sokol Stochov-Honice: 4.
1 054
110. - 111. Alan Melkus
ČR: 12778. KST Slatina: 13.
1 046
110. - 111. Jindřich Koucký
ČR: 12775. ST Viktorie Černuc: 5.
1 046
112. Alfred Matějka
ČR: 13042. TTC Kladno: 20.
1 028
113. Vítek Kasner
ČR: 13184. STC Slaný: 16.
1 017
114. Josef Liska
ČR: 13232. TJ Sokol Dříň: 18.
1 013
115. Andrea Slámová
ČR: 13304. TSM Kladno: 6.
1 008
116. Michal Procházka
ČR: 13368. TTC Kladno: 21.
1 003
117. Lucie Maurerová
ČR: 13369. TSM Kladno: 7.
1 002
118. Tomáš Nývlt
ČR: 13473. ST Viktorie Černuc: 6.
993
119. Zbyněk Černý
ČR: 13508. STC Slaný: 17.
990
120. Lukáš Švimberský
ČR: 13762. TTC Kladno: 22.
966
121. Jiří Kadlec
ČR: 13808. DTJ Sparta Kladno: 9.
961
122. - 123. Petr Dušek
ČR: 14270. Sokol Stochov-Honice: 5.
912
122. - 123. Tereza Makarová
ČR: 14271. STC Slaný: 18.
912
124. Stanislav Kozák
ČR: 14357. TJ Sokol Dříň: 19.
901
125. - 126. Jiří Tydrych
ČR: 14433. TJ Sokol Dříň: 20.
891
125. - 126. Alena Martinovská
ČR: 14423. TSM Kladno: 8.
891
127. František Moš
ČR: 14524. TTC Kladno: 23.
879
128. Denisa Hýžová
ČR: 14537. TSM Kladno: 9.
877
129. Miloš Plzák
ČR: 15123. DTJ Sparta Kladno: 10.
793
130. Jakub Koubík
ČR: 15215. TSM Kladno: 10.
778
131. Jiří Lukeš
ČR: 15255. KST Slatina: 14.
769
132. Robert Segmüller
ČR: 15392. TJ Sokol Dříň: 21.
745
133. Václav Libecajt
ČR: 15683. Sokol Stochov-Honice: 6.
672
134. Khilda Slyusar
ČR: 16310. KST Slatina: 15.
1
butterfly

Události

I. třída
6. kolo - změna termínu
Slatina A : Jemníky A z 21. 11.
nový termín: 19. 11. 18:00.
I. třída
5. kolo - změna termínu
Dříň A : Jemníky A z 13. 11.
nový termín: 13. 12. 19:00.
I. třída
3. kolo - změna termínu
Unhošť B : Dříň A z 30. 10.
nový termín: 25. 11. 19:00.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň