Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný C 15 14 1 0 0 194:76 58
V
V
V
V
V
2. TTC Slovan Kladno B 15 10 0 5 0 149:121 45
P
P
P
V
V
3. TJ Sokol Dříň A 14 8 2 4 0 140:112 40
P
V
V
V
V
4. TTC Kladno D 14 8 1 5 0 146:106 39
V
V
P
V
P
5. TTC Jemníky A 14 7 1 6 0 145:107 36
P
V
V
P
P
6. KST Slatina A 14 7 0 7 0 124:128 35
V
V
P
P
V
7. TJ Sokol Unhošť B 14 5 1 8 0 105:147 30
P
P
R
P
V
8. TTC Kladno F 15 4 2 9 0 113:157 29
P
P
V
R
P
9. TTC Kladno E 14 3 0 11 0 92:160 23
V
P
V
P
P
10. TSM Kladno A 15 2 0 13 0 88:182 21
V
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jiří Řeháček
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Martin Kasík
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Daniel Vojna
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Alexandr Levenec
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
David Vesecký
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
P
J. Jůza / M. Krous

Poslední výsledky

včera
12:6
včera
13:5
úterý, 18. 2. 19:00
8:10
pondělí, 17. 2. 18:30
7:11
pondělí, 17. 2. 18:30
3:15
pátek, 14. 2. 19:00
15:3

Nejbližší zápasy

pondělí, 24. 2. 18:30
úterý, 25. 2. 17:30
středa, 26. 2. 17:30
čtvrtek, 27. 2. 18:00
čtvrtek, 27. 2. 18:00
pondělí, 2. 3. 19:00

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň B 15 10 2 3 0 176:94 47
V
V
V
V
P
2. Sokol Buštěhrad B 14 10 1 3 0 147:105 45
V
V
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 13 8 2 3 0 141:93 39
V
R
V
P
P
4. STC Slaný D 15 7 1 7 0 138:130 37
V
V
P
V
V
5. KST Slatina B 15 7 1 7 0 126:144 37
P
P
P
V
V
6. STC Slaný E 14 6 3 5 0 120:130 35
V
P
V
P
V
7. TTC Kladno G 14 6 2 6 0 126:126 34
R
P
P
V
P
8. DTJ Sparta Kladno A 12 5 1 6 0 114:102 28
P
V
V
V
P
9. Sokol Stochov-Honice B 13 3 0 10 0 84:150 22
P
P
V
P
P
10. ST Viktorie Černuc A 13 0 1 12 0 68:166 14
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Daniel Stolz
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Daniel Stolz
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Petr Kříž
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Petr Kříž
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
D. Stolz / D. Lafek
V
V
V
V
V
V
V
V
P
M. Hurt / M. Vinkl

Poslední výsledky

včera
10:8
úterý, 18. 2. 17:45
13:5
pátek, 14. 2. 18:00
8:10
pátek, 14. 2. 18:00
7:11
středa, 12. 2. 19:30
10:8
úterý, 11. 2. 17:45
10:8

Nejbližší zápasy

DNES, 18:00
DNES, 19:10
DNES, 18:30
pondělí, 24. 2. 18:00
úterý, 25. 2. 17:30
středa, 26. 2. 19:30

Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 14 13 1 0 0 205:47 54
V
V
R
V
V
2. TSM Kladno B 13 9 2 2 0 158:76 42
V
V
R
V
V
3. TJ Sokol Dříň D 13 7 2 4 0 135:99 36
V
P
V
V
V
4. Sokol Stochov-Honice C 12 7 1 4 0 108:108 34
V
V
P
P
V
5. DTJ Sparta Kladno B 13 6 1 6 0 110:124 32
V
V
P
P
P
6. STC Slaný F 11 5 0 6 0 93:105 26
V
P
P
P
V
7. TTC Kladno H 12 4 0 8 0 90:126 24
V
V
P
P
P
8. KST Slatina C 13 1 2 10 0 87:147 18
P
P
V
P
P
9. TJ Sokol Dříň E 13 0 1 12 0 40:194 14
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Josef Němec
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Pavel Krob
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Milan Freiman
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Andrea Slámová
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
René Jung
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
J. Hrkal / P. Skála
V
V
V
V
V
V
V
V
V
J. Němec / J. Husák

Poslední výsledky

včera
17:1
úterý, 18. 2. 17:30
11:7
pondělí, 17. 2. 18:00
16:2
středa, 12. 2. 19:10
8:10
úterý, 11. 2. 18:30
7:11
úterý, 11. 2. 17:30
7:11

Nejbližší zápasy

zítra, pátek 17:00
úterý, 25. 2. 18:30
úterý, 25. 2. 18:00
středa, 26. 2. 19:10
pátek, 28. 2. 19:00
úterý, 3. 3. 17:30

ELO hráčů soutěží kladenského regionu

2. 2. 2020
1. Alexandr Levenec
ČR: 2236. TTC Kladno: 1.
1 620
2. Jiří Řeháček
ČR: 2391. STC Slaný: 1.
1 608
3. Luděk Stočes
ČR: 2452. TJ Sokol Dříň: 1.
1 604
4. - 5. Josef Pírka
ČR: 2595. TTC Kladno: 2.
1 593
4. - 5. Stanislav Jedlička
ČR: 2599. TTC Kladno: 3.
1 593
6. David Vesecký
ČR: 2928. STC Slaný: 2.
1 571
7. Milan Macák
ČR: 3093. TTC Slovan Kladno: 1.
1 562
8. Daniel Vojna
ČR: 3135. TSM Kladno: 1.
1 558
9. Vladimír Poláček
ČR: 3302. STC Slaný: 3.
1 549
10. Daniel Stolz
ČR: 3374. Sokol Buštěhrad: 1.
1 543
11. Miroslav Tuček
ČR: 3677. TTC Kladno: 4.
1 526
12. Marcel Matějíček
ČR: 3855. KST Slatina: 1.
1 516
13. Martin Kasík
ČR: 4020. TJ Sokol Dříň: 2.
1 508
14. Petr Macák Ing.
ČR: 4041. STC Slaný: 4.
1 507
15. - 16. Milan Čermák
ČR: 4073. TTC Slovan Kladno: 2.
1 505
15. - 16. Jakub Makara
ČR: 4061. STC Slaný: 5.
1 505
17. Michal Vilímek
ČR: 4089. TTC Jemníky: 1.
1 504
18. Ladislav Rampa
ČR: 4117. STC Slaný: 6.
1 503
19. Pavel Karmazín
ČR: 4126. TTC Jemníky: 2.
1 502
20. Martin Krous
ČR: 4153. TTC Slovan Kladno: 3.
1 500
21. Jaroslav Sklenička
ČR: 4189. TTC Jemníky: 3.
1 499
22. Jindřich Bucek
ČR: 4351. TJ Sokol Unhošť: 1.
1 488
23. Jiří Šulc
ČR: 4426. TJ Sokol Dříň: 3.
1 485
24. Ondřej Procházka
ČR: 4600. TTC Kladno: 5.
1 475
25. Zdeněk Čižinský
ČR: 4653. DTJ Sparta Kladno: 1.
1 472
26. Tomáš Bílý
ČR: 4741. TTC Kladno: 6.
1 468
27. Jiří Rapp
ČR: 4761. KST Slatina: 2.
1 467
28. Jindřich Horský
ČR: 4905. STC Slaný: 7.
1 460
29. Michal Makara
ČR: 5068. STC Slaný: 8.
1 452
30. Petr Fencl
ČR: 5109. Sokol Stochov-Honice: 1.
1 451
31. Rostislav Ocásek
ČR: 5148. KST Slatina: 3.
1 449
32. Ladislav Šulc
ČR: 5205. TTC Kladno: 7.
1 446
33. Petr Kříž
ČR: 5289. TTC Slovan Kladno: 4.
1 442
34. Jan Jůza
ČR: 5435. TTC Slovan Kladno: 5.
1 436
35. Jan Rybička
ČR: 5564. TTC Kladno: 8.
1 431
36. Václav Pesl
ČR: 5588. TJ Sokol Dříň: 4.
1 430
37. Petr Sokolovský
ČR: 5608. TJ Sokol Unhošť: 2.
1 429
38. Dominik Lafek
ČR: 5675. Sokol Buštěhrad: 2.
1 425
39. Tomáš Pachman
ČR: 5852. TTC Kladno: 9.
1 416
40. Petr Peltán
ČR: 5904. TTC Slovan Kladno: 6.
1 414
41. Zdeněk Hálek
ČR: 5974. TTC Kladno: 10.
1 411
42. Adam Krček
ČR: 6001. STC Slaný: 9.
1 410
43. Dušan Horbaj
ČR: 6123. TTC Kladno: 11.
1 404
44. Václav Coubal
ČR: 6277. TTC Kladno: 12.
1 397
45. Václav Strejc
ČR: 6307. TTC Kladno: 13.
1 395
46. Miroslav Vospálek
ČR: 6351. TTC Kladno: 14.
1 393
47. Zdeněk Jangl
ČR: 6572. TJ Sokol Unhošť: 3.
1 384
48. Jakub Vondra
ČR: 6595. TJ Sokol Unhošť: 4.
1 382
49. - 50. Jan Čierný
ČR: 6630. TTC Kladno: 15.
1 381
49. - 50. Jiří Archmann
ČR: 6636. TSM Kladno: 2.
1 381
51. Lukáš Nývlt
ČR: 6681. ST Viktorie Černuc: 1.
1 379
52. - 53. Jiří Jarolímek
ČR: 6735. STC Slaný: 11.
1 376
52. - 53. Eva Ovčaříková
ČR: 6729. STC Slaný: 10.
1 376
54. Milan Zbírkovský
ČR: 7108. TJ Sokol Unhošť: 5.
1 360
55. Vladimír Nedvěd
ČR: 7187. KST Slatina: 4.
1 357
56. Pavel Zoth
ČR: 7299. TTC Jemníky: 4.
1 353
57. Petr Čermák
ČR: 7358. KST Slatina: 5.
1 350
58. Eliška Cimrmanová
ČR: 7683. TSM Kladno: 3.
1 336
59. Zdeněk Kasík
ČR: 7700. TJ Sokol Dříň: 5.
1 335
60. Miroslav Hurt
ČR: 7783. TJ Sokol Dříň: 6.
1 332
61. Marek Teiml
ČR: 7906. TJ Sokol Dříň: 7.
1 327
62. Vladimír Bromský
ČR: 7991. TJ Sokol Dříň: 8.
1 323
63. Vladimír Kulich
ČR: 8025. STC Slaný: 12.
1 322
64. Pavel Vojna
ČR: 8075. DTJ Sparta Kladno: 2.
1 320
65. Pavel Škach
ČR: 8200. TTC Slovan Kladno: 7.
1 315
66. Josef Němec
ČR: 8288. TJ Sokol Dříň: 9.
1 312
67. Ondřej Chadima
ČR: 8299. STC Slaný: 13.
1 311
68. Milan Habrcetl
ČR: 8336. TTC Kladno: 16.
1 310
69. Milan Vinkl
ČR: 8539. TJ Sokol Dříň: 10.
1 301
70. Jiří Slabý
ČR: 8667. TTC Slovan Kladno: 8.
1 296
71. - 73. Jaroslav Tájek
ČR: 8707. TJ Sokol Unhošť: 6.
1 294
71. - 73. Martin Andrš
ČR: 8710. TTC Jemníky: 5.
1 294
71. - 73. Jiří Laštovka
ČR: 8693. KST Slatina: 6.
1 294
74. - 76. Jiří Barták
ČR: 8795. KST Slatina: 8.
1 289
74. - 76. Petr Frolík
ČR: 8802. TTC Slovan Kladno: 9.
1 289
74. - 76. Jaroslav Schönfelder
ČR: 8789. KST Slatina: 7.
1 289
77. Josef Bílý
ČR: 8931. TTC Kladno: 17.
1 283
78. Milan Freiman
ČR: 9099. Sokol Stochov-Honice: 2.
1 276
79. Tomáš Vysoudil
ČR: 9184. DTJ Sparta Kladno: 3.
1 273
80. Vratislav Káčerek
ČR: 9269. TTC Jemníky: 6.
1 270
81. Josef Hudeček
ČR: 9285. Sokol Stochov-Honice: 3.
1 269
82. Tomáš Kratochvíl
ČR: 9306. Sokol Buštěhrad: 3.
1 268
83. - 84. Jiří Zíma
ČR: 9413. STC Slaný: 14.
1 263
83. - 84. Jan Husák
ČR: 9412. TJ Sokol Dříň: 11.
1 263
85. Ivo Lengál
ČR: 9553. DTJ Sparta Kladno: 4.
1 257
86. René Jung
ČR: 9606. TSM Kladno: 4.
1 255
87. Petr Skála
ČR: 9787. TJ Sokol Dříň: 12.
1 248
88. Miroslav Drmota
ČR: 10052. ST Viktorie Černuc: 2.
1 235
89. Ondřej Hnilička
ČR: 10161. STC Slaný: 15.
1 230
90. Tomáš Ebert st.
ČR: 10273. TTC Kladno: 18.
1 226
91. Jan Hlaváček
ČR: 10289. TTC Kladno: 19.
1 225
92. Zdeněk Rambousek
ČR: 10340. STC Slaný: 16.
1 223
93. Jan Sláma
ČR: 10410. Sokol Buštěhrad: 4.
1 220
94. Jan Hrkal
ČR: 10434. TJ Sokol Dříň: 13.
1 219
95. Jiří Fleislébr
ČR: 10477. TTC Kladno: 20.
1 217
96. Pavel Krob
ČR: 10502. Sokol Stochov-Honice: 4.
1 216
97. Matěj Bláha
ČR: 10532. TSM Kladno: 5.
1 215
98. Radek Nývlt
ČR: 10565. ST Viktorie Černuc: 3.
1 213
99. Roman Folbrecht
ČR: 10610. KST Slatina: 9.
1 211
100. Jaroslav Škach
ČR: 10791. TTC Slovan Kladno: 10.
1 202
101. - 102. Jakub Mareš
ČR: 10948. TTC Kladno: 21.
1 196
101. - 102. Bedřich Fořt
ČR: 10955. DTJ Sparta Kladno: 5.
1 196
103. David Čižinský
ČR: 11131. DTJ Sparta Kladno: 6.
1 187
104. Roman Javůrek
ČR: 11163. KST Slatina: 10.
1 186
105. Lukáš Elicer
ČR: 11306. STC Slaný: 17.
1 179
106. Michal Gniewek
ČR: 11532. Sokol Stochov-Honice: 5.
1 169
107. - 108. Petr Polomini
ČR: 11860. ST Viktorie Černuc: 4.
1 154
107. - 108. Milan Šimáček
ČR: 11852. TJ Sokol Dříň: 14.
1 154
109. Ladislav Petřík
ČR: 11991. TTC Kladno: 22.
1 146
110. Oldřich Táborský
ČR: 12144. Sokol Buštěhrad: 5.
1 137
111. Zdeněk Rohlíček
ČR: 12176. TJ Sokol Dříň: 15.
1 135
112. Václav Fritsch
ČR: 12302. KST Slatina: 11.
1 128
113. Branislav Vojtek
ČR: 12421. ST Viktorie Černuc: 5.
1 122
114. - 115. Jiří Starý
ČR: 12598. TJ Sokol Dříň: 16.
1 112
114. - 115. František Preis
ČR: 12612. TTC Slovan Kladno: 11.
1 112
116. Luboš Balada
ČR: 12790. KST Slatina: 12.
1 101
117. Karel Čampulka
ČR: 12835. TJ Sokol Dříň: 17.
1 099
118. Andrea Slámová
ČR: 12849. TSM Kladno: 6.
1 098
119. Jana Kulichová
ČR: 13086. STC Slaný: 18.
1 084
120. Petr Janeček
ČR: 13474. DTJ Sparta Kladno: 7.
1 060
121. - 123. Tomáš Brückner
ČR: 13527. DTJ Sparta Kladno: 8.
1 057
121. - 123. Josef Kozel
ČR: 13528. TJ Sokol Dříň: 18.
1 057
121. - 123. Lucie Maurerová
ČR: 13517. TSM Kladno: 7.
1 057
124. Jindřich Koucký
ČR: 13561. ST Viktorie Černuc: 6.
1 055
125. Tomáš Šubrt
ČR: 13681. Sokol Stochov-Honice: 6.
1 047
126. Alan Melkus
ČR: 13711. KST Slatina: 13.
1 045
127. Vítek Kasner
ČR: 13905. STC Slaný: 19.
1 033
128. Zbyněk Černý
ČR: 14097. STC Slaný: 20.
1 020
129. Michal Procházka
ČR: 14340. TTC Kladno: 23.
1 003
130. Jiří Kadlec
ČR: 14360. DTJ Sparta Kladno: 9.
1 001
131. Alfred Matějka
ČR: 14414. TTC Kladno: 24.
997
132. Tomáš Nývlt
ČR: 14470. ST Viktorie Černuc: 7.
993
133. Josef Liska
ČR: 14523. TJ Sokol Dříň: 19.
988
134. Petr Dušek
ČR: 14666. Sokol Stochov-Honice: 7.
977
135. Lukáš Švimberský
ČR: 14870. TTC Kladno: 25.
960
136. Vít Kasner
ČR: 15114. STC Slaný: 21.
939
137. Denisa Hýžová
ČR: 15187. TSM Kladno: 8.
933
138. Tereza Makarová
ČR: 15261. STC Slaný: 22.
925
139. Stanislav Kozák
ČR: 15426. TJ Sokol Dříň: 20.
911
140. Alena Martinovská
ČR: 15589. TSM Kladno: 9.
891
141. Jiří Lukeš
ČR: 15692. KST Slatina: 14.
879
142. Jiří Tydrych
ČR: 15716. TJ Sokol Dříň: 21.
876
143. František Moš
ČR: 15795. TTC Kladno: 26.
869
144. Robert Segmüller
ČR: 15855. TJ Sokol Dříň: 22.
862
145. Zdeněk Rambousek
ČR: 16020. TJ Sokol Dříň: 23.
840
146. Miloš Plzák
ČR: 16408. DTJ Sparta Kladno: 10.
789
147. Jakub Koubík
ČR: 16466. TSM Kladno: 10.
778
148. Václav Libecajt
ČR: 17010. Sokol Stochov-Honice: 8.
671
149. Olga Krobová
ČR: 17044. Sokol Stochov-Honice: 9.
662
150. Václav Šnajberk
ČR: 17218. KST Slatina: 15.
602
151. Khilda Slyusar
ČR: 17840. KST Slatina: 16.
1
butterfly

Události

II. třída
16. kolo - změna termínu
Černuc A : Slovan C z 28. 2.
nový termín: 10. 1. 18:00.
III. třída
13. kolo - změna termínu
TSM Kl. B : Slaný F z 5. 2.
nový termín: 4. 3. 17:30.
II. třída
12. kolo - změna termínu
Slovan C : Sparta A z 30. 1.
nový termín: 27. 2. 18:00.
I. třída
12. kolo - změna termínu
Jemníky A : TTC Kl. D z 28. 1.
nový termín: 2. 3. 19:00.
III. třída
12. kolo - změna termínu
Slaný F : Stochov C z 28. 1.
nový termín: 3. 3. 17:30.
II. třída
11. kolo - změna termínu
Sparta A : Stochov B z 23. 1.
nový termín: není zatím určen.
I. třída
11. kolo - změna termínu
Unhošť B : Slatina A z 22. 1.
nový termín: 4. 3. 19:00.
II. třída
10. kolo - změna termínu
Stochov B : Černuc A z 17. 1.
nový termín: 6. 3. 18:00.
I. třída
10. kolo - změna termínu
Dříň A : TTC Kl. E z 15. 1.
nový termín: 4. 3. 19:00.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň