TTC Kladno
Oddíl má tato družstva v aktuální sezóně v okresních soutěžích:Adresa:
Kryt civilní obrany
Poděbradova 3214
Kladno
272 01
Sezóny
2023/2024
Regionální soutěž I. třídy
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TTC Kladno E | 17 | 14 | 2 | 1 | 0 | 195:111 | 61 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | STC Slaný B | 15 | 10 | 2 | 3 | 0 | 143:127 | 47 |
V V R V P |
|
|
||||||||||
3. | TTC Kladno F | 16 | 9 | 2 | 5 | 0 | 174:114 | 45 |
V P V V R |
|
|
||||||||||
4. | Sokol Stochov-Honice B | 14 | 9 | 2 | 3 | 0 | 151:101 | 43 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
5. | TTC Kladno G | 16 | 7 | 1 | 8 | 0 | 117:171 | 38 |
P V P V P |
|
|
||||||||||
6. | TJ Sokol Zvoleněves A | 15 | 7 | 1 | 7 | 0 | 147:123 | 37 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
7. | TTC Jemníky A | 14 | 7 | 2 | 5 | 0 | 135:117 | 37 |
V V P P P |
|
|
||||||||||
8. | Sokol Buštěhrad B | 14 | 7 | 1 | 6 | 0 | 133:119 | 36 |
P V P P V |
|
|
||||||||||
9. | STC Slaný C | 14 | 7 | 1 | 6 | 0 | 131:121 | 36 |
V V P V P |
|
|
||||||||||
10. | TJ Sokol Unhošť B | 15 | 5 | 1 | 9 | 0 | 115:155 | 31 |
P V P R P |
|
|
||||||||||
11. | TJ Sokol Dříň B | 14 | 2 | 2 | 10 | 0 | 113:139 | 22 |
V P P P R |
|
|
||||||||||
12. | DTJ Sparta Kladno A | 15 | 2 | 1 | 12 | 0 | 108:162 | 22 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
13. | TSM Kladno A | 15 | 1 | 2 | 12 | 0 | 84:186 | 20 |
P P P V P |
|
|
||||||||||
Zápasy družstev oddílu
Regionální soutěž II. třídy - skupina A
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Zvoleněves B | 14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 198:54 | 56 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Kladno H | 14 | 11 | 1 | 2 | 0 | 163:89 | 48 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
3. | TTC Kladno I | 14 | 9 | 1 | 4 | 0 | 149:103 | 42 |
V V V P V |
|
|
||||||||||
4. | STK SK Družec A | 14 | 8 | 1 | 5 | 0 | 135:117 | 39 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
5. | TJ Sokol Dříň C | 14 | 6 | 0 | 8 | 0 | 101:151 | 32 |
P V V P P |
|
|
||||||||||
6. | STC Slaný D | 14 | 1 | 3 | 10 | 0 | 97:155 | 20 |
P P P R P |
|
|
||||||||||
7. | ST Viktorie Černuc A | 13 | 1 | 2 | 10 | 0 | 84:150 | 18 |
P P V R P |
|
|
||||||||||
8. | TSM Kladno B | 13 | 1 | 0 | 12 | 0 | 63:171 | 16 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Zápasy družstev oddílu
Regionální soutěž II. třídy - skupina B
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný E | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 171:45 | 48 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Kladno CH | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 148:68 | 40 |
R V V V P |
|
|
||||||||||
3. | Sokol Stochov-Honice C | 12 | 5 | 3 | 4 | 0 | 129:87 | 30 |
R V V P R |
|
|
||||||||||
4. | TTC Čechie Velká Dobrá A | 12 | 5 | 3 | 4 | 0 | 125:91 | 30 |
R V P R P |
|
|
||||||||||
5. | DTJ Sparta Kladno B | 12 | 4 | 1 | 7 | 0 | 100:116 | 25 |
P R P V P |
|
|
||||||||||
6. | TJ Sokol Dříň D | 12 | 2 | 0 | 10 | 0 | 57:159 | 18 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
7. | TTC Jemníky B | 12 | 1 | 0 | 11 | 0 | 26:190 | 15 |
P P P P V |
|
|
||||||||||
Zápasy družstev oddílu
Datum | Zápas | Výsledek | |
---|---|---|---|
1. kolo | 6. 10. 2023 | Sokol Stochov-Honice C : TTC Kladno CH | 5 : 13 |
2. kolo | 11. 10. 2023 | TTC Čechie Velká Dobrá A : TTC Kladno CH | 6 : 12 |
4. kolo | 25. 10. 2023 | DTJ Sparta Kladno B : TTC Kladno CH | 3 : 15 |
5. kolo | 30. 10. 2023 | TTC Kladno CH : TTC Jemníky B | 18 : 0 |
6. kolo | 6. 11. 2023 | TJ Sokol Dříň D : TTC Kladno CH | 4 : 14 |
7. kolo | 13. 11. 2023 | TTC Kladno CH : STC Slaný E | 8 : 10 |
8. kolo | 4. 12. 2023 | TTC Kladno CH : Sokol Stochov-Honice C | 10 : 8 |
9. kolo | 11. 12. 2023 | TTC Kladno CH : TTC Čechie Velká Dobrá A | 9 : 9 |
11. kolo | 8. 1. 2024 | TTC Kladno CH : DTJ Sparta Kladno B | 13 : 5 |
12. kolo | 17. 1. 2024 | TTC Jemníky B : TTC Kladno CH | 2 : 16 |
13. kolo | 25. 1. 2024 | TTC Kladno CH : TJ Sokol Dříň D | 15 : 3 |
14. kolo | 30. 1. 2024 | STC Slaný E : TTC Kladno CH | 13 : 5 |