TTC Kladno I
Vedoucí: | Radoslav Podivínský - 720070545 | |
Hrací den: | čtvrtek od 18:00 | |
Míčky: | Tibhar 40+ SL - bílý - plast | |
Poslední zápas: | 1. 2. 2024 12:6 doma s TJ Sokol Dříň C | |
Následující zápas: | žádný není naplánován |
Jednotlivé sezóny družstva
2023/2024 Regionální soutěž II. třídy - skupina A
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Zvoleněves B | 14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 198:54 | 56 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Kladno H | 14 | 11 | 1 | 2 | 0 | 163:89 | 48 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
3. | TTC Kladno I | 14 | 9 | 1 | 4 | 0 | 149:103 | 42 |
V V V P V |
|
|
||||||||||
4. | STK SK Družec A | 14 | 8 | 1 | 5 | 0 | 135:117 | 39 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
5. | TJ Sokol Dříň C | 14 | 6 | 0 | 8 | 0 | 101:151 | 32 |
P V V P P |
|
|
||||||||||
6. | STC Slaný D | 14 | 1 | 3 | 10 | 0 | 97:155 | 20 |
P P P R P |
|
|
||||||||||
7. | ST Viktorie Černuc A | 13 | 1 | 2 | 10 | 0 | 84:150 | 18 |
P P V R P |
|
|
||||||||||
8. | TSM Kladno B | 13 | 1 | 0 | 12 | 0 | 63:171 | 16 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Statistika družstva
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Statistika hráčů družstva
Hráč | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Milan Vinkl | 33 | 7 | 82,50 % |
Lukáš Švimberský | 34 | 14 | 70,83 % |
Radoslav Podivínský | 29 | 13 | 69,05 % |
Alfred Matějka | 19 | 19 | 50,00 % |
Jana Häcklová | 14 | 28 | 33,33 % |
Martina Zajačiková | 1 | 12 | 7,69 % |
Eliška Jůzová | 0 | 1 | 0,00 % |
Statistika párů družstva
Pár | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Radoslav Podivínský / Lukáš Švimberský | 3 | 0 | 100,00 % |
Lukáš Švimberský / Jana Häcklová | 1 | 0 | 100,00 % |
Milan Vinkl / Alfred Matějka | 1 | 0 | 100,00 % |
Milan Vinkl / Lukáš Švimberský | 3 | 1 | 75,00 % |
Milan Vinkl / Jana Häcklová | 5 | 2 | 71,43 % |
Radoslav Podivínský / Alfred Matějka | 4 | 2 | 66,67 % |
Alfred Matějka / Lukáš Švimberský | 2 | 2 | 50,00 % |
Martina Zajačiková / Jana Häcklová | 0 | 1 | 0,00 % |
Radoslav Podivínský / Jana Häcklová | 0 | 1 | 0,00 % |
Zápasy družstva
Datum | Zápas | Výsledek | |
---|---|---|---|
1. kolo | 5. 10. 2023 | TTC Kladno I : STC Slaný D | 12 : 6 |
2. kolo | 9. 10. 2023 | STK SK Družec A : TTC Kladno I | 10 : 8 |
3. kolo | 19. 10. 2023 | TTC Kladno I : ST Viktorie Černuc A | 15 : 3 |
4. kolo | 26. 10. 2023 | TTC Kladno I : TSM Kladno B | 15 : 3 |
5. kolo | 1. 11. 2023 | TJ Sokol Zvoleněves B : TTC Kladno I | 14 : 4 |
6. kolo | 21. 9. 2023 | TTC Kladno I : TTC Kladno H | 3 : 15 |
7. kolo | 20. 11. 2023 | TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno I | 6 : 12 |
8. kolo | 5. 12. 2023 | STC Slaný D : TTC Kladno I | 5 : 13 |
9. kolo | 14. 12. 2023 | TTC Kladno I : STK SK Družec A | 12 : 6 |
10. kolo | 18. 12. 2023 | ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno I | 2 : 16 |
11. kolo | 10. 1. 2024 | TSM Kladno B : TTC Kladno I | 4 : 14 |
12. kolo | 18. 1. 2024 | TTC Kladno I : TJ Sokol Zvoleněves B | 4 : 14 |
13. kolo | 25. 9. 2023 | TTC Kladno H : TTC Kladno I | 9 : 9 |
14. kolo | 1. 2. 2024 | TTC Kladno I : TJ Sokol Dříň C | 12 : 6 |