STC Slaný E

Vedoucí: Vladimír Kulich - 603889165 míček
Hrací den:úterý od 17:30
Míčky:Joola - bílý - plast
Poslední zápas: 16. 4. 2019 18:0 doma s TJ Sokol Dříň B
Následující zápas: žádný není naplánován

2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 16 3 3 0 267:129 63
V
V
P
R
V
2. TJ Sokol Dříň B 22 13 2 6 1 212:179 55
P
P
P
R
P
3. STC Slaný E 22 13 2 6 1 248:148 51
V
V
V
V
V
4. STC Slaný D 22 9 4 9 0 177:214 46
P
P
V
P
P
5. TTC Slovan Kladno C 20 10 2 8 0 187:173 37
P
P
V
V
V
6. KST Slatina B 20 7 6 7 0 180:180 33
R
V
V
R
P
7. Sokol Buštěhrad B 20 6 2 12 0 155:205 26
V
P
V
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 20 3 6 11 0 140:220 21
R
V
V
R
P
9. TJ Sokol Dříň C 20 3 1 16 0 121:239 18
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
David Vesecký 60 12 83.33 %
Jiří Řeháček 52 12 81.25 %
Adam Krček 11 5 68.75 %
Jakub Makara 8 4 66.67 %
Ondřej Chadima 34 26 56.67 %
Michal Makara 39 33 54.17 %
Lukáš Elicer 2 2 50.00 %
Tereza Makarová 1 3 25.00 %
bez boje 0 4 0.00 %
Vítek Kasner 0 4 0.00 %
Samuel Curtis 0 4 0.00 %
Marcel Kučera 0 4 0.00 %
Lukáš Spousta 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Jiří Řeháček / Jakub Makara 2 0 100.00 %
David Vesecký / Michal Makara 2 0 100.00 %
Jakub Makara / Lukáš Elicer 1 0 100.00 %
Ondřej Chadima / David Vesecký 11 4 73.33 %
Adam Krček / Michal Makara 1 1 50.00 %
Jiří Řeháček / Michal Makara 6 7 46.15 %
David Vesecký / Adam Krček 0 1 0.00 %
bez boje / bez boje 0 2 0.00 %
Jiří Řeháček / Adam Krček 0 1 0.00 %
Ondřej Chadima / Michal Makara 0 1 0.00 %
Samuel Curtis / Lukáš Spousta 0 1 0.00 %
Vítek Kasner / Marcel Kučera 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
2. kolo 9. 10. 2018 18 : 0
3. kolo 17. 10. 2018 10 : 8
4. kolo 23. 10. 2018 12 : 6
5. kolo 2. 11. 2018 9 : 9
6. kolo 6. 11. 2018 7 : 11
7. kolo 14. 11. 2018 11 : 7
8. kolo 25. 9. 2018 9 : 9
9. kolo 26. 11. 2018 4 : 14
11. kolo 19. 12. 2018 10 : 8
12. kolo 8. 1. 2019 10 : 8
13. kolo 14. 1. 2019 18 : 0
14. kolo 22. 1. 2019 16 : 2
15. kolo 31. 1. 2019 5 : 13
16. kolo 5. 2. 2019 12 : 6
17. kolo 27. 12. 2018 10 : 8
18. kolo 19. 2. 2019 16 : 2
1. kolo 13. 3. 2019 18 : 0
2. kolo 19. 3. 2019 18 : 0
3. kolo 25. 3. 2019 3 : 15
4. kolo 3. 4. 2019 13 : 5
5. kolo 9. 4. 2019 1 : 17
6. kolo 16. 4. 2019 18 : 0

2017/2018 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 15 13 1 1 0 197:73 55
R
V
V
V
P
2. KST Slatina C 15 10 1 4 0 175:95 46
P
R
V
V
V
3. ST Viktorie Černuc B 15 9 0 6 0 157:113 42
V
V
V
P
P
4. TJ Sokol Dříň D 15 7 2 6 0 140:130 38
V
P
R
V
V
5. TJ Sokol Dříň E 15 3 1 11 0 95:175 25
V
P
P
R
P
6. TSM Kladno C 15 0 1 13 1 46:224 15
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jana Kulichová 4 0 100.00 %
Vladimír Kulich 18 2 90.00 %
David Vesecký 34 7 82.93 %
Adam Krček 37 8 82.22 %
Jiří Řeháček 34 11 75.56 %
Michal Makara 9 3 75.00 %
Vítek Kasner 8 4 66.67 %
Zbyněk Černý 20 21 48.78 %
Václav Kučera 1 3 25.00 %
Tereza Makarová 1 3 25.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Václav Kučera / Jana Kulichová 1 0 100.00 %
Jiří Řeháček / Adam Krček 10 2 83.33 %
Vladimír Kulich / David Vesecký 3 1 75.00 %
Vladimír Kulich / Zbyněk Černý 1 1 50.00 %
David Vesecký / Zbyněk Černý 3 4 42.86 %
Vítek Kasner / Michal Makara 1 2 33.33 %
Zbyněk Černý / Tereza Makarová 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
2. kolo 10. 10. 2017 10 : 8
4. kolo 24. 10. 2017 16 : 2
5. kolo 2. 11. 2017 6 : 12
6. kolo 8. 11. 2017 2 : 16
7. kolo 14. 11. 2017 17 : 1
9. kolo 15. 12. 2017 6 : 12
11. kolo 2. 1. 2018 5 : 13
12. kolo 9. 1. 2018 10 : 8
13. kolo 19. 12. 2017 18 : 0
14. kolo 23. 1. 2018 4 : 14
16. kolo 13. 2. 2018 9 : 9
18. kolo 6. 3. 2018 14 : 4
19. kolo 29. 3. 2018 2 : 16
20. kolo 28. 3. 2018 4 : 14
21. kolo 3. 4. 2018 6 : 12

2016/2017 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 18 17 0 1 0 257:67 69
V
V
V
V
V
2. ST Viktorie Černuc B 18 14 0 3 1 198:126 59
P
V
V
V
V
3. TJ Sokol Unhošť D 18 10 0 8 0 170:154 48
V
V
V
V
P
4. TJ Sokol Dříň D 18 8 1 9 0 169:155 43
V
P
P
P
P
5. STC Slaný E 18 7 0 11 0 152:171 39
P
P
P
V
V
6. TSM Kladno C 18 4 1 13 0 127:196 31
P
P
P
P
P
7. Sokol Buštěhrad D 18 2 0 15 1 60:264 23
P
V
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jiří Řeháček 25 7 78.13 %
Michal Zíma 3 1 75.00 %
Ondřej Chadima 33 15 68.75 %
David Vesecký 35 29 54.69 %
Pavel Majtán 2 2 50.00 %
Jiří Rafaj 2 2 50.00 %
Zbyněk Černý 13 19 40.63 %
Martin Kejmar 3 5 37.50 %
Adam Krček 9 19 32.14 %
Ondřej Suk 11 41 21.15 %
Ondřej Suk st. 1 7 12.50 %
Marcel Kučera 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Jiří Řeháček / Ondřej Suk 2 0 100.00 %
Jiří Řeháček / Zbyněk Černý 1 0 100.00 %
Jiří Řeháček / David Vesecký 2 1 66.67 %
Ondřej Chadima / David Vesecký 6 3 66.67 %
Ondřej Suk / Zbyněk Černý 1 1 50.00 %
Ondřej Chadima / Jiří Řeháček 1 1 50.00 %
David Vesecký / Ondřej Suk 1 3 25.00 %
Zbyněk Černý / Adam Krček 1 3 25.00 %
Pavel Majtán / Michal Zíma 0 1 0.00 %
Ondřej Suk st. / Ondřej Suk 0 2 0.00 %
Martin Kejmar / Marcel Kučera 0 1 0.00 %
Martin Kejmar / Jiří Rafaj 0 1 0.00 %
Ondřej Suk / Adam Krček 0 2 0.00 %
Ondřej Chadima / Adam Krček 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 7. 10. 2016 0 : 18
2. kolo 20. 12. 2016 5 : 13
4. kolo 25. 10. 2016 4 : 14
5. kolo 3. 11. 2016 7 : 11
6. kolo 9. 11. 2016 12 : 6
7. kolo 15. 11. 2016 7 : 11
8. kolo 29. 11. 2016 16 : 2
9. kolo 7. 12. 2016 11 : 7
11. kolo 3. 1. 2017 16 : 2
12. kolo 10. 1. 2017 7 : 11
13. kolo 31. 1. 2017 12 : 5
14. kolo 24. 1. 2017 10 : 8
15. kolo 10. 2. 2017 2 : 16
16. kolo 14. 2. 2017 6 : 12
18. kolo 7. 3. 2017 0 : 18
19. kolo 23. 3. 2017 11 : 7
20. kolo 29. 3. 2017 8 : 10
21. kolo 11. 4. 2017 10 : 8

2015/2016 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť C 20 19 0 1 0 269:91 65
V
V
V
V
V
2. KST Slatina C 20 12 2 6 0 214:146 51
P
R
R
V
P
3. Sokol Buštěhrad D 20 11 1 8 0 192:168 46
P
P
R
V
P
4. TSM Kladno B 20 9 2 9 0 173:187 42
V
R
P
P
P
5. TJ Sokol Dříň D 20 12 1 7 0 201:159 33
V
V
V
V
V
6. Slovan Velvary B 20 6 1 13 0 161:199 20
P
P
P
P
V
7. STC Slaný E 20 4 2 14 0 132:228 13
P
V
V
P
P
8. TSM Kladno C 20 2 1 17 0 98:262 7
V
P
P
V
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Martin Černý 58 18 76.32 %
Jiří Řeháček 2 2 50.00 %
Ondřej Chadima 36 40 47.37 %
Zbyněk Černý 5 15 25.00 %
Ondřej Suk st. 2 6 25.00 %
David Vesecký 10 62 13.89 %
Ondřej Suk 3 61 4.69 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Ondřej Chadima / Zbyněk Černý 1 0 100.00 %
Ondřej Suk st. / David Vesecký 1 0 100.00 %
Ondřej Chadima / Martin Černý 14 4 77.78 %
David Vesecký / Ondřej Suk 0 14 0.00 %
Ondřej Suk / Zbyněk Černý 0 1 0.00 %
David Vesecký / Zbyněk Černý 0 3 0.00 %
Ondřej Suk st. / Zbyněk Černý 0 1 0.00 %
Jiří Řeháček / Ondřej Suk 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 2. 10. 2015 17 : 1
2. kolo 6. 10. 2015 5 : 13
3. kolo 14. 10. 2015 13 : 5
4. kolo 20. 10. 2015 2 : 16
5. kolo 18. 11. 2015 15 : 3
6. kolo 3. 11. 2015 9 : 9
7. kolo 12. 11. 2015 9 : 9
8. kolo 1. 12. 2015 5 : 13
9. kolo 9. 12. 2015 12 : 6
10. kolo 15. 12. 2015 4 : 14
11. kolo 6. 1. 2016 15 : 3
12. kolo 12. 1. 2016 7 : 11
13. kolo 20. 1. 2016 8 : 10
14. kolo 26. 1. 2016 7 : 11
1. kolo 16. 2. 2016 10 : 8
2. kolo 24. 2. 2016 10 : 8
3. kolo 1. 3. 2016 11 : 7
4. kolo 9. 3. 2016 7 : 11
5. kolo 15. 3. 2016 8 : 10
6. kolo 24. 3. 2016 10 : 8

2014/2015 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 22 19 1 2 0 255:139 69
V
V
V
P
V
2. TTC Kladno J 22 16 1 5 0 266:130 62
V
V
P
V
P
3. TJ Sokol Dříň B 22 14 1 7 0 248:146 57
P
P
V
P
P
4. TJ Sokol Unhošť D 22 12 2 8 0 205:191 52
P
P
P
V
V
5. KST Slatina C 20 11 0 8 1 190:170 36
P
V
V
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 20 7 1 12 0 175:185 28
P
P
P
V
V
7. Sokol Buštěhrad D 20 6 0 14 0 144:216 24
P
V
V
P
P
8. TJ Sokol Dříň D 20 3 0 17 0 119:241 16
P
V
P
P
P
9. TSM Kladno C 20 3 0 17 0 88:272 16
P
P
V
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Michal Dobej 65 7 90.28 %
George Materna 35 4 89.74 %
Ondřej Hnilička 54 14 79.41 %
Jana Kulichová 30 26 53.57 %
Martin Černý 13 15 46.43 %
Pavel Majtán 15 21 41.67 %
Ondřej Chadima 15 29 34.09 %
Ondřej Souček 1 7 12.50 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
George Materna / Jana Kulichová 1 0 100.00 %
Ondřej Hnilička / Michal Dobej 4 0 100.00 %
Michal Dobej / Martin Černý 1 0 100.00 %
George Materna / Michal Dobej 5 0 100.00 %
George Materna / Ondřej Chadima 1 0 100.00 %
Jana Kulichová / Pavel Majtán 1 0 100.00 %
Jana Kulichová / Ondřej Hnilička 5 2 71.43 %
Ondřej Souček / Pavel Majtán 1 1 50.00 %
Ondřej Chadima / Martin Černý 3 3 50.00 %
Pavel Majtán / Michal Dobej 1 1 50.00 %
Ondřej Hnilička / Ondřej Chadima 1 1 50.00 %
Michal Dobej / Ondřej Chadima 1 1 50.00 %
Jana Kulichová / Michal Dobej 2 2 50.00 %
Pavel Majtán / Ondřej Hnilička 0 3 0.00 %
George Materna / Pavel Majtán 0 1 0.00 %
George Materna / Ondřej Hnilička 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 30. 9. 2014 16 : 2
2. kolo 7. 10. 2014 8 : 10
4. kolo 21. 10. 2014 4 : 14
5. kolo 27. 11. 2014 7 : 11
6. kolo 4. 11. 2014 11 : 7
7. kolo 11. 11. 2014 7 : 11
8. kolo 18. 11. 2014 13 : 5
9. kolo 26. 11. 2014 4 : 14
10. kolo 17. 12. 2014 4 : 14
11. kolo 6. 1. 2015 9 : 9
13. kolo 21. 1. 2015 4 : 14
14. kolo 27. 1. 2015 11 : 7
15. kolo 6. 2. 2015 1 : 17
16. kolo 23. 2. 2015 11 : 7
17. kolo 16. 2. 2015 6 : 12
18. kolo 24. 2. 2015 13 : 5
1. kolo 3. 3. 2015 6 : 12
2. kolo 6. 4. 2015 12 : 6
3. kolo 17. 3. 2015 4 : 14
4. kolo 24. 3. 2015 11 : 7
5. kolo 31. 3. 2015 11 : 7
6. kolo 7. 4. 2015 10 : 6

2013/2014 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 24 21 3 0 0 331:101 79
V
V
V
R
V
2. TJ Sokol Unhošť D 24 15 3 6 0 249:183 64
V
P
R
V
P
3. Slovan Velvary B 24 12 3 9 0 250:182 56
P
P
P
R
R
4. KST Slatina C 24 10 4 10 0 205:227 51
P
V
R
P
R
5. STC Slaný D 23 12 1 9 1 209:205 42
V
V
P
R
P
6. TTC Kladno L 23 9 6 8 0 200:214 38
V
V
V
R
R
7. Sokol Buštěhrad D 23 8 4 11 0 191:223 35
P
R
P
P
V
8. TTC Kladno K 23 5 2 16 0 165:249 23
V
R
P
V
R
9. TJ Sokol Dříň C 23 5 3 15 0 157:257 23
P
P
V
V
V
10. TSM Kladno C 23 4 3 16 0 149:265 22
V
P
P
P
P