STC Slaný E

Vedoucí: Vladimír Kulich - 603889165 míček
Hrací den:úterý od 17:30
Míčky:Joola - bílý - plast
Poslední zápas: 6. 11. 2018 7:11 doma s TTC Slovan Kladno C
Následující zápas: 25. 9. 2018 doma s STC Slaný D

2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň B 6 4 1 1 0 65:43 19
R
V
P
V
V
2. TJ Sokol Unhošť B 4 3 1 0 0 56:16 14
R
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 4 3 1 0 0 44:28 14
V
R
V
V
4. STC Slaný D 6 2 2 2 0 51:57 14
P
V
R
P
V
5. KST Slatina B 5 2 2 1 0 42:48 13
R
V
V
R
P
6. STC Slaný E 5 2 1 2 0 54:36 12
V
P
V
R
P
7. Sokol Stochov-Honice B 6 1 1 4 0 42:66 10
P
P
V
R
P
8. TJ Sokol Dříň C 7 1 0 6 0 43:83 10
P
P
P
P
P
9. Sokol Buštěhrad B 5 1 1 3 0 35:55 9
P
P
R
P
V

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jiří Řeháček 13 3 81.25 %
David Vesecký 16 4 80.00 %
Adam Krček 5 3 62.50 %
Ondřej Chadima 7 9 43.75 %
Michal Makara 8 12 40.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Ondřej Chadima / David Vesecký 4 0 100.00 %
Jiří Řeháček / Michal Makara 1 3 25.00 %
David Vesecký / Adam Krček 0 1 0.00 %
Adam Krček / Michal Makara 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
2. kolo 9. 10. 2018 18 : 0
3. kolo 17. 10. 2018 10 : 8
4. kolo 23. 10. 2018 12 : 6
5. kolo 2. 11. 2018 9 : 9
6. kolo 6. 11. 2018 7 : 11
7. kolo 14. 11. 2018
8. kolo 25. 9. 2018
9. kolo 26. 11. 2018
11. kolo 19. 12. 2018
12. kolo 8. 1. 2019
13. kolo 14. 1. 2019
14. kolo 22. 1. 2019
15. kolo 31. 1. 2019
16. kolo 5. 2. 2019
17. kolo 4. 12. 2018
18. kolo 19. 2. 2019

2017/2018 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 15 13 1 1 0 197:73 55
R
V
V
V
P
2. KST Slatina C 15 10 1 4 0 175:95 46
P
R
V
V
V
3. ST Viktorie Černuc B 15 9 0 6 0 157:113 42
V
V
V
P
P
4. TJ Sokol Dříň D 15 7 2 6 0 140:130 38
V
P
R
V
V
5. TJ Sokol Dříň E 15 3 1 11 0 95:175 25
V
P
P
R
P
6. TSM Kladno C 15 0 1 13 1 46:224 15
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jana Kulichová 4 0 100.00 %
Vladimír Kulich 18 2 90.00 %
David Vesecký 34 7 82.93 %
Adam Krček 37 8 82.22 %
Jiří Řeháček 34 11 75.56 %
Michal Makara 9 3 75.00 %
Vítek Kasner 8 4 66.67 %
Zbyněk Černý 20 21 48.78 %
Václav Kučera 1 3 25.00 %
Tereza Makarová 1 3 25.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Václav Kučera / Jana Kulichová 1 0 100.00 %
Jiří Řeháček / Adam Krček 10 2 83.33 %
Vladimír Kulich / David Vesecký 3 1 75.00 %
Vladimír Kulich / Zbyněk Černý 1 1 50.00 %
David Vesecký / Zbyněk Černý 3 4 42.86 %
Vítek Kasner / Michal Makara 1 2 33.33 %
Zbyněk Černý / Tereza Makarová 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
2. kolo 10. 10. 2017 10 : 8
4. kolo 24. 10. 2017 16 : 2
5. kolo 2. 11. 2017 6 : 12
6. kolo 8. 11. 2017 2 : 16
7. kolo 14. 11. 2017 17 : 1
9. kolo 15. 12. 2017 6 : 12
11. kolo 2. 1. 2018 5 : 13
12. kolo 9. 1. 2018 10 : 8
13. kolo 19. 12. 2017 18 : 0
14. kolo 23. 1. 2018 4 : 14
16. kolo 13. 2. 2018 9 : 9
18. kolo 6. 3. 2018 14 : 4
19. kolo 29. 3. 2018 2 : 16
20. kolo 28. 3. 2018 4 : 14
21. kolo 3. 4. 2018 6 : 12

2016/2017 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 18 17 0 1 0 257:67 69
V
V
V
V
V
2. ST Viktorie Černuc B 18 14 0 3 1 198:126 59
P
V
V
V
V
3. TJ Sokol Unhošť D 18 10 0 8 0 170:154 48
V
V
V
V
P
4. TJ Sokol Dříň D 18 8 1 9 0 169:155 43
V
P
P
P
P
5. STC Slaný E 18 7 0 11 0 152:171 39
P
P
P
V
V
6. TSM Kladno C 18 4 1 13 0 127:196 31
P
P
P
P
P
7. Sokol Buštěhrad D 18 2 0 15 1 60:264 23
P
V
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jiří Řeháček 25 7 78.13 %
Michal Zíma 3 1 75.00 %
Ondřej Chadima 33 15 68.75 %
David Vesecký 35 29 54.69 %
Pavel Majtán 2 2 50.00 %
Jiří Rafaj 2 2 50.00 %
Zbyněk Černý 13 19 40.63 %
Martin Kejmar 3 5 37.50 %
Adam Krček 9 19 32.14 %
Ondřej Suk 11 41 21.15 %
Ondřej Suk st. 1 7 12.50 %
Marcel Kučera 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Jiří Řeháček / Ondřej Suk 2 0 100.00 %
Jiří Řeháček / Zbyněk Černý 1 0 100.00 %
Jiří Řeháček / David Vesecký 2 1 66.67 %
Ondřej Chadima / David Vesecký 6 3 66.67 %
Ondřej Suk / Zbyněk Černý 1 1 50.00 %
Ondřej Chadima / Jiří Řeháček 1 1 50.00 %
David Vesecký / Ondřej Suk 1 3 25.00 %
Zbyněk Černý / Adam Krček 1 3 25.00 %
Pavel Majtán / Michal Zíma 0 1 0.00 %
Ondřej Suk st. / Ondřej Suk 0 2 0.00 %
Martin Kejmar / Marcel Kučera 0 1 0.00 %
Martin Kejmar / Jiří Rafaj 0 1 0.00 %
Ondřej Suk / Adam Krček 0 2 0.00 %
Ondřej Chadima / Adam Krček 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 7. 10. 2016 0 : 18
2. kolo 20. 12. 2016 5 : 13
4. kolo 25. 10. 2016 4 : 14
5. kolo 3. 11. 2016 7 : 11
6. kolo 9. 11. 2016 12 : 6
7. kolo 15. 11. 2016 7 : 11
8. kolo 29. 11. 2016 16 : 2
9. kolo 7. 12. 2016 11 : 7
11. kolo 3. 1. 2017 16 : 2
12. kolo 10. 1. 2017 7 : 11
13. kolo 31. 1. 2017 12 : 5
14. kolo 24. 1. 2017 10 : 8
15. kolo 10. 2. 2017 2 : 16
16. kolo 14. 2. 2017 6 : 12
18. kolo 7. 3. 2017 0 : 18
19. kolo 23. 3. 2017 11 : 7
20. kolo 29. 3. 2017 8 : 10
21. kolo 11. 4. 2017 10 : 8

2015/2016 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť C 20 19 0 1 0 269:91 65
V
V
V
V
V
2. KST Slatina C 20 12 2 6 0 214:146 51
P
R
R
V
P
3. Sokol Buštěhrad D 20 11 1 8 0 192:168 46
P
P
R
V
P
4. TSM Kladno B 20 9 2 9 0 173:187 42
V
R
P
P
P
5. TJ Sokol Dříň D 20 12 1 7 0 201:159 33
V
V
V
V
V
6. Slovan Velvary B 20 6 1 13 0 161:199 20
P
P
P
P
V
7. STC Slaný E 20 4 2 14 0 132:228 13
P
V
V
P
P
8. TSM Kladno C 20 2 1 17 0 98:262 7
V
P
P
V
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Martin Černý 58 18 76.32 %
Jiří Řeháček 2 2 50.00 %
Ondřej Chadima 36 40 47.37 %
Zbyněk Černý 5 15 25.00 %
Ondřej Suk st. 2 6 25.00 %
David Vesecký 10 62 13.89 %
Ondřej Suk 3 61 4.69 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Ondřej Chadima / Zbyněk Černý 1 0 100.00 %
Ondřej Suk st. / David Vesecký 1 0 100.00 %
Ondřej Chadima / Martin Černý 14 4 77.78 %
David Vesecký / Ondřej Suk 0 14 0.00 %
Ondřej Suk / Zbyněk Černý 0 1 0.00 %
David Vesecký / Zbyněk Černý 0 3 0.00 %
Ondřej Suk st. / Zbyněk Černý 0 1 0.00 %
Jiří Řeháček / Ondřej Suk 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 2. 10. 2015 17 : 1
1. kolo 16. 2. 2016 10 : 8
2. kolo 24. 2. 2016 10 : 8
2. kolo 6. 10. 2015 5 : 13
3. kolo 14. 10. 2015 13 : 5
3. kolo 1. 3. 2016 11 : 7
4. kolo 9. 3. 2016 7 : 11
4. kolo 20. 10. 2015 2 : 16
5. kolo 18. 11. 2015 15 : 3
5. kolo 15. 3. 2016 8 : 10
6. kolo 24. 3. 2016 10 : 8
6. kolo 3. 11. 2015 9 : 9
7. kolo 12. 11. 2015 9 : 9
8. kolo 1. 12. 2015 5 : 13
9. kolo 9. 12. 2015 12 : 6
10. kolo 15. 12. 2015 4 : 14
11. kolo 6. 1. 2016 15 : 3
12. kolo 12. 1. 2016 7 : 11
13. kolo 20. 1. 2016 8 : 10
14. kolo 26. 1. 2016 7 : 11

2014/2015 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 22 19 1 2 0 255:139 69
V
V
V
P
V
2. TTC Kladno J 22 16 1 5 0 266:130 62
V
V
P
V
P
3. TJ Sokol Dříň B 22 14 1 7 0 248:146 57
P
P
V
P
P
4. TJ Sokol Unhošť D 22 12 2 8 0 205:191 52
P
P
P
V
V
5. KST Slatina C 20 11 0 8 1 190:170 36
P
V
V
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 20 7 1 12 0 175:185 28
P
P
P
V
V
7. Sokol Buštěhrad D 20 6 0 14 0 144:216 24
P
V
V
P
P
8. TJ Sokol Dříň D 20 3 0 17 0 119:241 16
P
V
P
P
P
9. TSM Kladno C 20 3 0 17 0 88:272 16
P
P
V
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Michal Dobej 65 7 90.28 %
George Materna 35 4 89.74 %
Ondřej Hnilička 54 14 79.41 %
Jana Kulichová 30 26 53.57 %
Martin Černý 13 15 46.43 %
Pavel Majtán 15 21 41.67 %
Ondřej Chadima 15 29 34.09 %
Ondřej Souček 1 7 12.50 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
George Materna / Jana Kulichová 1 0 100.00 %
Ondřej Hnilička / Michal Dobej 4 0 100.00 %
Michal Dobej / Martin Černý 1 0 100.00 %
George Materna / Michal Dobej 5 0 100.00 %
George Materna / Ondřej Chadima 1 0 100.00 %
Jana Kulichová / Pavel Majtán 1 0 100.00 %
Jana Kulichová / Ondřej Hnilička 5 2 71.43 %
Ondřej Souček / Pavel Majtán 1 1 50.00 %
Ondřej Chadima / Martin Černý 3 3 50.00 %
Pavel Majtán / Michal Dobej 1 1 50.00 %
Ondřej Hnilička / Ondřej Chadima 1 1 50.00 %
Michal Dobej / Ondřej Chadima 1 1 50.00 %
Jana Kulichová / Michal Dobej 2 2 50.00 %
Pavel Majtán / Ondřej Hnilička 0 3 0.00 %
George Materna / Pavel Majtán 0 1 0.00 %
George Materna / Ondřej Hnilička 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 30. 9. 2014 16 : 2
1. kolo 3. 3. 2015 6 : 12
2. kolo 6. 4. 2015 12 : 6
2. kolo 7. 10. 2014 8 : 10
3. kolo 17. 3. 2015 4 : 14
4. kolo 24. 3. 2015 11 : 7
4. kolo 21. 10. 2014 4 : 14
5. kolo 27. 11. 2014 7 : 11
5. kolo 31. 3. 2015 11 : 7
6. kolo 7. 4. 2015 10 : 6
6. kolo 4. 11. 2014 11 : 7
7. kolo 11. 11. 2014 7 : 11
8. kolo 18. 11. 2014 13 : 5
9. kolo 26. 11. 2014 4 : 14
10. kolo 17. 12. 2014 4 : 14
11. kolo 6. 1. 2015 9 : 9
13. kolo 21. 1. 2015 4 : 14
14. kolo 27. 1. 2015 11 : 7
15. kolo 6. 2. 2015 1 : 17
16. kolo 23. 2. 2015 11 : 7
17. kolo 16. 2. 2015 6 : 12
18. kolo 24. 2. 2015 13 : 5

2013/2014 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 24 21 3 0 0 331:101 79
V
V
V
R
V
2. TJ Sokol Unhošť D 24 15 3 6 0 249:183 64
V
P
R
V
P
3. Slovan Velvary B 24 12 3 9 0 250:182 56
P
P
P
R
R
4. KST Slatina C 24 10 4 10 0 205:227 51
P
V
R
P
R
5. STC Slaný D 23 12 1 9 1 209:205 42
V
V
P
R
P
6. TTC Kladno L 23 9 6 8 0 200:214 38
V
V
V
R
R
7. Sokol Buštěhrad D 23 8 4 11 0 191:223 35
P
R
P
P
V
8. TTC Kladno K 23 5 2 16 0 165:249 23
V
R
P
V
R
9. TJ Sokol Dříň C 23 5 3 15 0 157:257 23
P
P
V
V
V
10. TSM Kladno C 23 4 3 16 0 149:265 22
V
P
P
P
P