TJ Sokol Unhošť B

Vedoucí: Milan Zbírkovský - 777591954 míček
Hrací den:středa od 19:00
Míčky:DHS - bílý - plast
Poslední zápas: 3. 12. 2019 12:6 venku s STC Slaný C
Následující zápas: 11. 12. 2019 doma s TTC Kladno E

2019/2020 Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný C 8 8 0 0 0 105:39 32
V
V
V
V
V
2. TTC Slovan Kladno B 7 6 0 1 0 77:49 25
V
P
V
V
V
3. TTC Kladno D 8 4 1 3 0 82:62 21
P
V
V
P
P
4. TJ Sokol Dříň A 6 4 0 2 0 63:45 18
V
P
P
V
V
5. TJ Sokol Unhošť B 8 3 0 5 0 60:84 17
V
V
P
P
P
6. KST Slatina A 7 3 0 4 0 56:70 16
P
V
P
P
P
7. TTC Jemníky A 6 3 0 3 0 54:54 15
V
P
P
V
V
8. TTC Kladno F 7 2 1 4 0 57:69 14
P
P
P
V
P
9. TTC Kladno E 8 1 0 7 0 50:94 11
P
P
P
P
V
10. TSM Kladno A 7 1 0 6 0 44:82 10
P
V
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jindřich Bucek 16 4 80.00 %
Petr Sokolovský 12 12 50.00 %
Zdeněk Jangl 8 12 40.00 %
Jakub Vondra 7 12 36.84 %
Milan Zbírkovský 9 20 31.03 %
Lucie Ledvinová 1 3 25.00 %
bez boje 0 8 0.00 %
Jaroslav Tájek 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Petr Sokolovský / Milan Zbírkovský 1 0 100.00 %
Milan Zbírkovský / Jakub Vondra 1 0 100.00 %
Petr Sokolovský / Zdeněk Jangl 3 1 75.00 %
Jindřich Bucek / Jakub Vondra 1 1 50.00 %
Milan Zbírkovský / Jindřich Bucek 1 2 33.33 %
Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek 0 1 0.00 %
Milan Zbírkovský / Zdeněk Jangl 0 2 0.00 %
Petr Sokolovský / Jindřich Bucek 0 1 0.00 %
bez boje / bez boje 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 16. 10. 2019 16 : 2
2. kolo 24. 10. 2019 10 : 8
3. kolo 25. 11. 2019 7 : 11
4. kolo 6. 11. 2019 8 : 10
5. kolo 13. 11. 2019 13 : 5
6. kolo 20. 11. 2019 8 : 10
7. kolo 27. 11. 2019 4 : 14
8. kolo 3. 12. 2019 12 : 6
9. kolo 11. 12. 2019
10. kolo 15. 1. 2020
11. kolo 22. 1. 2020
12. kolo 29. 1. 2020
13. kolo 5. 2. 2020
14. kolo 10. 2. 2020
15. kolo 19. 2. 2020
16. kolo 27. 2. 2020
17. kolo 18. 3. 2020
18. kolo 23. 3. 2020

2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 16 3 3 0 267:129 63
V
V
P
R
V
2. TJ Sokol Dříň B 22 13 2 6 1 212:179 55
P
P
P
R
P
3. STC Slaný E 22 13 2 6 1 248:148 51
V
V
V
V
V
4. STC Slaný D 22 9 4 9 0 177:214 46
P
P
V
P
P
5. TTC Slovan Kladno C 20 10 2 8 0 187:173 37
P
P
V
V
V
6. KST Slatina B 20 7 6 7 0 180:180 33
R
V
V
R
P
7. Sokol Buštěhrad B 20 6 2 12 0 155:205 26
V
P
V
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 20 3 6 11 0 140:220 21
R
V
V
R
P
9. TJ Sokol Dříň C 20 3 1 16 0 121:239 18
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jindřich Bucek 55 11 83.33 %
Petr Sokolovský 50 12 80.65 %
Milan Zbírkovský 50 29 63.29 %
Jaroslav Tájek 46 34 57.50 %
Zdeněk Jangl 18 25 41.86 %
Lucie Ledvinová 2 3 40.00 %
Milan Suchan 0 1 0.00 %
bez boje 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Jaroslav Tájek / Lucie Ledvinová 1 0 100.00 %
Jaroslav Tájek / Zdeněk Jangl 1 0 100.00 %
Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek 17 3 85.00 %
Milan Zbírkovský / Zdeněk Jangl 3 1 75.00 %
Milan Zbírkovský / Jindřich Bucek 12 5 70.59 %
bez boje / bez boje 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 1. 10. 2018 9 : 9
2. kolo 10. 10. 2018 17 : 1
3. kolo 4. 12. 2018 10 : 8
5. kolo 31. 10. 2018 15 : 3
6. kolo 5. 11. 2018 3 : 15
7. kolo 14. 11. 2018 11 : 7
8. kolo 26. 11. 2018 2 : 16
9. kolo 28. 11. 2018 13 : 5
10. kolo 12. 12. 2018 13 : 5
11. kolo 4. 1. 2019 3 : 15
12. kolo 9. 1. 2019 14 : 4
14. kolo 22. 1. 2019 9 : 9
15. kolo 30. 1. 2019 14 : 4
16. kolo 5. 2. 2019 12 : 6
17. kolo 13. 2. 2019 11 : 7
18. kolo 21. 2. 2019 6 : 12
1. kolo 13. 3. 2019 18 : 0
2. kolo 20. 3. 2019 12 : 6
3. kolo 26. 3. 2019 3 : 15
4. kolo 3. 4. 2019 13 : 5
5. kolo 8. 4. 2019 9 : 9
6. kolo 17. 4. 2019 10 : 8

2017/2018 Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Slovan Kladno B 20 19 1 0 0 254:106 78
V
V
V
V
V
2. STC Slaný B 20 17 1 2 0 252:108 72
V
V
V
V
V
3. Sokol Stochov-Honice A 20 15 1 4 0 222:138 66
P
R
V
V
V
4. TTC Jemníky A 20 8 5 7 0 181:179 49
V
V
P
R
R
5. KST Slatina A 20 8 1 11 0 166:194 45
P
V
V
P
P
6. TTC Kladno F 20 7 2 11 0 166:194 43
P
V
R
P
P
7. ST Viktorie Černuc A 20 6 3 11 0 166:194 41
R
P
V
R
P
8. TJ Sokol Dříň A 20 5 6 9 0 161:199 41
P
R
V
P
P
9. DTJ Sparta Kladno A 20 6 1 13 0 145:215 39
P
P
P
V
P
10. TTC Kladno E 20 5 3 12 0 149:211 38
P
V
P
V
P
11. TJ Sokol Unhošť B 20 0 4 16 0 118:242 24
P
P
P
P
R

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jindřich Bucek 9 11 45.00 %
Petr Sokolovský 29 41 41.43 %
Ondřej Švejda 29 43 40.28 %
Milan Zbírkovský 23 53 30.26 %
Jaroslav Tájek 14 60 18.92 %
bez boje 0 4 0.00 %
Milan Suchan 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Milan Zbírkovský / Jindřich Bucek 1 0 100.00 %
Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek 9 10 47.37 %
Milan Zbírkovský / Ondřej Švejda 4 14 22.22 %
bez boje / bez boje 0 1 0.00 %
Milan Suchan / Jindřich Bucek 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2017 7 : 11
2. kolo 12. 10. 2017 9 : 9
3. kolo 18. 10. 2017 5 : 13
4. kolo 25. 10. 2017 4 : 14
5. kolo 3. 11. 2017 14 : 4
7. kolo 13. 11. 2017 12 : 6
8. kolo 22. 11. 2017 9 : 9
9. kolo 30. 11. 2017 17 : 1
10. kolo 6. 12. 2017 9 : 9
11. kolo 12. 12. 2017 14 : 4
12. kolo 11. 1. 2018 17 : 1
13. kolo 17. 1. 2018 6 : 12
14. kolo 22. 1. 2018 14 : 4
15. kolo 30. 1. 2018 13 : 5
16. kolo 7. 2. 2018 5 : 13
18. kolo 12. 3. 2018 8 : 10
19. kolo 7. 3. 2018 11 : 7
20. kolo 14. 3. 2018 7 : 11
21. kolo 29. 3. 2018 10 : 8
22. kolo 4. 4. 2018 9 : 9

2016/2017 Regionální soutěž I. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný B 22 21 0 1 0 269:127 85
V
V
V
V
V
2. KST Slatina A 22 15 1 6 0 241:155 68
P
V
P
V
V
3. TTC Kladno E 22 10 5 7 0 208:188 57
V
V
V
V
R
4. TTC Jemníky A 22 11 1 10 0 212:184 56
V
P
V
P
P
5. ST Viktorie Černuc A 22 10 3 9 0 213:183 55
P
V
V
P
V
6. DTJ Sparta Kladno A 22 10 3 9 0 193:203 55
P
V
V
V
P
7. TTC Kladno F 22 9 3 10 0 190:206 52
P
V
V
R
P
8. Sokol Buštěhrad B 22 8 4 10 0 192:204 50
V
P
V
R
V
9. TTC Slovan Kladno C 22 9 2 10 1 192:204 50
P
P
P
V
P
10. TJ Sokol Unhošť B 22 8 3 11 0 184:212 49
P
V
P
P
V
11. TTC Slovan Kladno B 22 8 1 13 0 186:210 47
P
R
P
V
P
12. Sokol Stochov-Honice B 22 0 0 22 0 96:300 22
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Zdeněk Fryš 58 30 65.91 %
Petr Sokolovský 55 33 62.50 %
Ondřej Švejda 2 2 50.00 %
Milan Zbírkovský 28 60 31.82 %
Jaroslav Tájek 21 63 25.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Milan Zbírkovský / Zdeněk Fryš 12 10 54.55 %
Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek 8 13 38.10 %
Petr Sokolovský / Ondřej Švejda 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 5. 10. 2016 8 : 10
2. kolo 13. 10. 2016 9 : 9
3. kolo 19. 10. 2016 10 : 8
4. kolo 22. 12. 2016 12 : 6
5. kolo 2. 11. 2016 11 : 7
6. kolo 9. 11. 2016 11 : 7
7. kolo 16. 11. 2016 9 : 9
8. kolo 23. 11. 2016 10 : 8
9. kolo 2. 12. 2016 8 : 10
10. kolo 7. 12. 2016 5 : 13
11. kolo 13. 12. 2016 10 : 8
12. kolo 19. 1. 2017 11 : 7
13. kolo 18. 1. 2017 10 : 8
14. kolo 21. 3. 2017 15 : 3
15. kolo 27. 2. 2017 7 : 11
16. kolo 6. 2. 2017 12 : 6
17. kolo 22. 2. 2017 11 : 7
18. kolo 1. 3. 2017 9 : 9
19. kolo 6. 3. 2017 13 : 5
20. kolo 15. 3. 2017 18 : 0
21. kolo 28. 3. 2017 13 : 5
22. kolo 5. 4. 2017 10 : 8

2015/2016 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 22 0 0 0 326:70 88
V
V
V
V
V
2. STC Slaný D 22 17 2 3 0 255:141 75
P
R
P
V
V
3. KST Slatina B 22 13 0 9 0 232:164 61
V
P
P
V
V
4. Sokol Buštěhrad C 22 12 1 9 0 213:183 59
V
V
P
P
P
5. TTC Kladno H 22 12 1 9 0 212:184 59
P
P
V
V
P
6. TTC Jemníky B 22 11 2 9 0 202:194 57
V
R
P
P
V
7. STC Slaný C 22 10 4 8 0 206:190 56
V
R
P
V
P
8. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 10 1 11 0 209:187 53
R
V
P
V
P
9. TJ Sokol Dříň A 22 9 1 12 0 199:197 50
P
V
P
V
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 8 0 14 0 184:212 46
P
P
V
V
V
11. TJ Sokol Dříň C 22 2 0 20 0 69:327 28
P
P
P
P
P
12. TTC Kladno I 22 0 0 22 0 69:327 22
P
P
P
P
P