KST Slatina B

Vedoucí: Petr Čermák - 775223756 míček
Hrací den:středa od 18:30
Míčky:Hanno - bílý - plast
Poslední zápas: 27. 11. 2019 11:7 doma s STC Slaný E
Následující zápas: 11. 12. 2019 doma s Sokol Stochov-Honice B

2019/2020 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň B 8 5 2 1 0 94:50 25
V
V
R
V
R
2. TTC Slovan Kladno C 7 5 1 1 0 77:49 23
V
V
V
V
R
3. STC Slaný E 8 3 3 2 0 74:70 20
P
V
V
P
R
4. KST Slatina B 7 4 1 2 0 64:62 20
V
P
V
R
V
5. Sokol Buštěhrad B 6 4 1 1 0 61:47 19
R
V
V
P
V
6. TTC Kladno G 7 3 1 3 0 66:60 17
P
V
P
P
V
7. DTJ Sparta Kladno A 7 2 1 4 0 65:61 14
P
P
V
P
R
8. STC Slaný D 7 2 1 4 0 61:65 14
P
V
P
P
V
9. Sokol Stochov-Honice B 7 1 0 6 0 38:88 10
P
P
P
P
P
10. ST Viktorie Černuc A 6 0 1 5 0 30:78 7
P
R
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Petr Čermák 18 10 64.29 %
Jaroslav Schönfelder 17 11 60.71 %
Jiří Laštovka 14 14 50.00 %
Jiří Barták 9 11 45.00 %
Václav Fritsch 1 3 25.00 %
Roman Folbrecht 1 3 25.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Petr Čermák / Václav Fritsch 1 0 100.00 %
Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka 2 5 28.57 %
Jiří Barták / Petr Čermák 1 3 25.00 %
Roman Folbrecht / Petr Čermák 0 2 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 16. 10. 2019 10 : 8
2. kolo 24. 10. 2019 14 : 4
3. kolo 30. 10. 2019 12 : 6
4. kolo 6. 11. 2019 12 : 6
5. kolo 13. 11. 2019 12 : 6
6. kolo 18. 11. 2019 9 : 9
7. kolo 27. 11. 2019 11 : 7
8. kolo 5. 12. 2019
9. kolo 11. 12. 2019
10. kolo 16. 1. 2020
11. kolo 22. 1. 2020
12. kolo 28. 1. 2020
13. kolo 5. 2. 2020
14. kolo 14. 2. 2020
15. kolo 19. 2. 2020
16. kolo 25. 2. 2020
17. kolo 18. 3. 2020
18. kolo 27. 3. 2020

2018/2019 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 16 3 3 0 267:129 63
V
V
P
R
V
2. TJ Sokol Dříň B 22 13 2 6 1 212:179 55
P
P
P
R
P
3. STC Slaný E 22 13 2 6 1 248:148 51
V
V
V
V
V
4. STC Slaný D 22 9 4 9 0 177:214 46
P
P
V
P
P
5. TTC Slovan Kladno C 20 10 2 8 0 187:173 37
P
P
V
V
V
6. KST Slatina B 20 7 6 7 0 180:180 33
R
V
V
R
P
7. Sokol Buštěhrad B 20 6 2 12 0 155:205 26
V
P
V
P
V
8. Sokol Stochov-Honice B 20 3 6 11 0 140:220 21
R
V
V
R
P
9. TJ Sokol Dříň C 20 3 1 16 0 121:239 18
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Vladimír Nedvěd 35 24 59.32 %
Petr Čermák 36 29 55.38 %
Jaroslav Schönfelder 37 40 48.05 %
Jiří Laštovka 31 34 47.69 %
Václav Fritsch 10 28 26.32 %
Roman Folbrecht 2 7 22.22 %
Luboš Balada 1 6 14.29 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Vladimír Nedvěd / Václav Fritsch 4 0 100.00 %
Jaroslav Schönfelder / Petr Čermák 1 0 100.00 %
Roman Folbrecht / Jaroslav Schönfelder 1 0 100.00 %
Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka 12 5 70.59 %
Petr Čermák / Vladimír Nedvěd 7 3 70.00 %
Roman Folbrecht / Petr Čermák 2 1 66.67 %
Petr Čermák / Václav Fritsch 1 2 33.33 %
Jaroslav Schönfelder / Luboš Balada 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 3. 10. 2018 9 : 9
2. kolo 8. 10. 2018 7 : 11
3. kolo 17. 10. 2018 10 : 8
4. kolo 24. 10. 2018 9 : 9
6. kolo 7. 11. 2018 3 : 15
7. kolo 16. 11. 2018 9 : 9
8. kolo 21. 11. 2018 12 : 6
9. kolo 28. 11. 2018 13 : 5
10. kolo 11. 12. 2018 13 : 5
11. kolo 20. 12. 2018 16 : 2
12. kolo 8. 1. 2019 10 : 8
13. kolo 16. 1. 2019 10 : 8
15. kolo 28. 1. 2019 12 : 6
16. kolo 26. 2. 2019 9 : 9
17. kolo 14. 2. 2019 9 : 9
18. kolo 21. 2. 2019 6 : 12
1. kolo 13. 3. 2019 15 : 3
2. kolo 21. 3. 2019 6 : 12
4. kolo 5. 4. 2019 9 : 9
5. kolo 10. 4. 2019 7 : 11

2017/2018 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 22 20 0 2 0 289:107 82
V
V
V
V
V
2. STC Slaný C 22 20 0 2 0 285:111 82
V
V
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 22 18 0 4 0 269:127 76
V
V
P
V
V
4. KST Slatina B 22 13 2 7 0 226:170 63
R
V
V
P
V
5. TJ Sokol Dříň B 22 13 0 9 0 222:174 61
V
V
P
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 22 9 2 11 0 194:202 51
R
V
V
V
P
7. Sokol Buštěhrad B 22 9 2 11 0 182:214 51
P
V
V
P
P
8. STC Slaný D 22 8 1 13 0 189:207 47
V
P
V
P
V
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 1 14 0 161:235 44
P
P
P
P
V
10. Sokol Stochov-Honice B 22 5 4 13 0 143:253 41
P
P
P
P
P
11. DTJ Sparta Kladno B 22 2 2 18 0 141:255 30
V
P
P
P
P
12. TSM Kladno B 22 1 0 21 0 75:321 25
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Vladimír Nedvěd 47 15 75.81 %
Petr Čermák 36 21 63.16 %
Jaroslav Schönfelder 47 30 61.04 %
Jiří Laštovka 44 42 51.16 %
Roman Folbrecht 19 19 50.00 %
Václav Fritsch 6 18 25.00 %
Roman Javůrek 1 7 12.50 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Petr Čermák / Vladimír Nedvěd 6 2 75.00 %
Roman Folbrecht / Vladimír Nedvěd 4 2 66.67 %
Roman Folbrecht / Petr Čermák 2 1 66.67 %
Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka 13 8 61.90 %
Vladimír Nedvěd / Václav Fritsch 1 1 50.00 %
Jiří Laštovka / Václav Fritsch 0 1 0.00 %
Roman Folbrecht / Roman Javůrek 0 1 0.00 %
Petr Čermák / Václav Fritsch 0 2 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2017 11 : 7
2. kolo 9. 10. 2017 14 : 4
3. kolo 18. 10. 2017 14 : 4
4. kolo 25. 10. 2017 12 : 6
5. kolo 1. 11. 2017 4 : 14
6. kolo 8. 11. 2017 6 : 12
7. kolo 15. 11. 2017 7 : 11
8. kolo 22. 11. 2017 11 : 7
9. kolo 29. 11. 2017 8 : 10
10. kolo 6. 12. 2017 7 : 11
11. kolo 19. 12. 2017 9 : 9
12. kolo 12. 1. 2018 10 : 8
13. kolo 17. 1. 2018 12 : 6
14. kolo 23. 1. 2018 16 : 2
15. kolo 30. 1. 2018 3 : 15
16. kolo 7. 2. 2018 17 : 1
17. kolo 15. 2. 2018 12 : 6
18. kolo 20. 3. 2018 15 : 3
19. kolo 5. 3. 2018 9 : 9
20. kolo 14. 3. 2018 14 : 4
21. kolo 27. 3. 2018 14 : 4
22. kolo 4. 4. 2018 15 : 3

2016/2017 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň A 22 19 0 3 0 295:101 79
V
V
P
V
V
2. STC Slaný C 22 18 0 4 0 275:121 76
V
V
V
V
V
3. TTC Kladno G 22 17 1 4 0 268:128 74
P
V
P
V
V
4. STC Slaný D 22 12 3 7 0 217:179 61
P
P
V
P
V
5. TSM Kladno B 22 11 2 9 0 204:192 57
V
R
V
P
V
6. Sokol Buštěhrad C 22 11 2 8 1 178:218 56
V
V
V
V
P
7. KST Slatina B 22 8 3 11 0 193:203 49
V
V
P
P
P
8. DTJ Sparta Kladno B 22 7 3 12 0 195:201 46
R
V
V
P
P
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 2 13 0 190:206 45
P
P
P
P
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 7 1 14 0 185:211 44
P
P
P
V
V
11. KST Slatina C 22 5 3 14 0 143:253 40
P
P
P
V
P
12. TTC Kladno H 22 0 0 22 0 33:363 22
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Roman Vykysalý 31 5 86.11 %
Jiří Laštovka 44 38 53.66 %
Jaroslav Schönfelder 33 31 51.56 %
Petr Čermák 39 41 48.75 %
Roman Folbrecht 28 42 40.00 %
Radek Schönfelder 0 20 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Roman Vykysalý / Jaroslav Schönfelder 1 0 100.00 %
Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka 8 6 57.14 %
Petr Čermák / Radek Schönfelder 1 1 50.00 %
Roman Folbrecht / Petr Čermák 7 10 41.18 %
Roman Vykysalý / Jiří Laštovka 1 3 25.00 %
Roman Vykysalý / Roman Folbrecht 0 1 0.00 %
Roman Vykysalý / Petr Čermák 0 1 0.00 %
Jiří Laštovka / Radek Schönfelder 0 2 0.00 %
Jaroslav Schönfelder / Radek Schönfelder 0 1 0.00 %
Roman Folbrecht / Jiří Laštovka 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2016 10 : 8
2. kolo 12. 10. 2016 10 : 8
3. kolo 19. 10. 2016 7 : 11
4. kolo 26. 10. 2016 9 : 9
5. kolo 31. 10. 2016 8 : 10
6. kolo 27. 9. 2016 9 : 9
7. kolo 16. 11. 2016 11 : 7
8. kolo 12. 12. 2016 0 : 18
9. kolo 30. 11. 2016 14 : 4
10. kolo 5. 12. 2016 12 : 6
11. kolo 14. 12. 2016 6 : 12
12. kolo 11. 1. 2017 7 : 11
13. kolo 18. 1. 2017 10 : 8
14. kolo 25. 1. 2017 9 : 9
15. kolo 31. 1. 2017 12 : 6
16. kolo 8. 2. 2017 11 : 7
17. kolo 6. 1. 2017 10 : 8
18. kolo 1. 3. 2017 13 : 5
19. kolo 8. 3. 2017 12 : 6
20. kolo 15. 3. 2017 11 : 7
21. kolo 29. 3. 2017 3 : 15
22. kolo 4. 4. 2017 17 : 1

2015/2016 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť B 22 22 0 0 0 326:70 88
V
V
V
V
V
2. STC Slaný D 22 17 2 3 0 255:141 75
P
R
P
V
V
3. KST Slatina B 22 13 0 9 0 232:164 61
V
P
P
V
V
4. Sokol Buštěhrad C 22 12 1 9 0 213:183 59
V
V
P
P
P
5. TTC Kladno H 22 12 1 9 0 212:184 59
P
P
V
V
P
6. TTC Jemníky B 22 11 2 9 0 202:194 57
V
R
P
P
V
7. STC Slaný C 22 10 4 8 0 206:190 56
V
R
P
V
P
8. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 10 1 11 0 209:187 53
R
V
P
V
P
9. TJ Sokol Dříň A 22 9 1 12 0 199:197 50
P
V
P
V
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 8 0 14 0 184:212 46
P
P
V
V
V
11. TJ Sokol Dříň C 22 2 0 20 0 69:327 28
P
P
P
P
P