Celkem
9
7
Doma
5 : 2 : 3
4 : 2 : 4
Venku
4 : 2 : 4
3 : 2 : 5
STC Slaný D : KST Slatina B 13 : 5 11. 12. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 670:571 45:24
V. Kulich / Z. Rambousek : V. Nedvěd / V. Fritsch 11:5 7:11 8:11 5:11 1:3
O. Hnilička / E. Ovčaříková : R. Folbrecht / J. Schönfelder 11:7 8:11 11:9 7:11 6:11 2:3
Ondřej Hnilička : Roman Folbrecht 16:14 11:4 11:6 3:0
Eva Ovčaříková : Jaroslav Schönfelder 11:7 13:15 13:11 4:11 11:9 3:2
Vladimír Kulich : Václav Fritsch 11:7 11:9 11:6 3:0
Zdeněk Rambousek : Vladimír Nedvěd 11:6 9:11 12:10 11:8 3:1
Eva Ovčaříková : Roman Folbrecht 11:3 11:9 11:4 3:0
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:2 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Václav Fritsch 4:11 11:3 11:7 11:5 3:1
Ondřej Hnilička : Vladimír Nedvěd 5:11 4:11 5:11 0:3
Vladimír Kulich : Roman Folbrecht 11:6 11:4 11:5 3:0
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 9:11 4:11 11:8 11:8 11:8 3:2
Ondřej Hnilička : Václav Fritsch 13:11 11:2 6:11 11:13 8:11 2:3
Eva Ovčaříková : Vladimír Nedvěd 11:5 8:11 11:8 11:6 3:1
Zdeněk Rambousek : Roman Folbrecht 2:11 9:11 11:3 11:9 11:4 3:2
Ondřej Hnilička : Jaroslav Schönfelder 9:11 11:8 7:11 7:11 1:3
Eva Ovčaříková : Václav Fritsch 11:5 11:7 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Nedvěd 11:9 11:7 11:7 3:0
KST Slatina B : STC Slaný D 9 : 9 3. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 612:598 34:34
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:4 11:4 9:11 8:11 7:11 2:3
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Kulich / O. Hnilička 8:11 7:11 12:10 11:7 11:7 3:2
Petr Čermák : Eva Ovčaříková 11:7 5:11 9:11 7:11 1:3
Jiří Laštovka : Jiří Zíma 11:3 11:9 8:11 5:11 11:7 3:2
Vladimír Nedvěd : Ondřej Hnilička 11:2 11:5 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich 9:11 6:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Eva Ovčaříková 9:11 10:12 11:7 11:8 8:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Jiří Zíma 11:5 11:6 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička 8:11 7:11 9:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Kulich 5:11 7:11 4:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Eva Ovčaříková 3:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma 11:7 11:2 11:8 3:0
Petr Čermák : Ondřej Hnilička 11:5 11:7 8:11 11:6 3:1
Jiří Laštovka : Vladimír Kulich 11:8 4:11 4:11 8:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková 11:9 6:11 12:10 11:9 3:1
Petr Čermák : Jiří Zíma 11:7 11:3 11:7 3:0
Jiří Laštovka : Ondřej Hnilička 6:11 11:7 11:6 11:9 3:1
Vladimír Nedvěd : Vladimír Kulich 4:11 6:11 9:11 0:3
STC Slaný D : KST Slatina B 3 : 15 30. 1. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 492:670 16:48
O. Chadima / A. Krček : J. Schönfelder / J. Laštovka 7:11 11:9 11:9 12:14 7:11 2:3
J. Kulichová / M. Makara : P. Čermák / V. Nedvěd 4:11 3:11 10:12 0:3
Adam Krček : Jaroslav Schönfelder 11:6 13:11 9:11 11:6 3:1
Jana Kulichová : Jiří Laštovka 2:11 3:11 5:11 0:3
Michal Makara : Petr Čermák 6:11 11:5 2:11 8:11 1:3
Ondřej Chadima : Vladimír Nedvěd 7:11 9:11 9:11 0:3
Jana Kulichová : Jaroslav Schönfelder 5:11 5:11 8:11 0:3
Michal Makara : Jiří Laštovka 6:11 1:11 2:11 0:3
Ondřej Chadima : Petr Čermák 7:11 4:11 13:15 0:3
Adam Krček : Vladimír Nedvěd 11:4 3:11 11:7 6:11 7:11 2:3
Michal Makara : Jaroslav Schönfelder 10:12 9:11 3:11 0:3
Ondřej Chadima : Jiří Laštovka 11:9 11:8 13:15 8:11 8:11 2:3
Adam Krček : Petr Čermák 9:11 10:12 5:11 0:3
Jana Kulichová : Vladimír Nedvěd 7:11 7:11 4:11 0:3
Ondřej Chadima : Václav Fritsch 11:9 11:9 11:9 3:0
Adam Krček : Jiří Laštovka 8:11 8:11 11:9 11:8 11:7 3:2
Jana Kulichová : Petr Čermák 2:11 6:11 2:11 0:3
Michal Makara : Vladimír Nedvěd 4:11 10:12 11:13 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 12 : 6 25. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 659:569 41:25
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / A. Krček 6:11 8:11 11:8 11:9 11:6 3:2
R. Folbrecht / V. Nedvěd : D. Vesecký / Z. Černý 11:4 11:1 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Zbyněk Černý 11:2 11:8 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký 7:11 11:3 11:6 11:8 3:1
Jiří Laštovka : Adam Krček 11:4 10:12 6:11 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček 9:11 11:7 9:11 11:5 11:7 3:2
Jaroslav Schönfelder : Zbyněk Černý 11:3 9:11 11:5 14:12 3:1
Jiří Laštovka : David Vesecký 14:12 8:11 6:11 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Adam Krček 17:15 11:6 11:5 3:0
Roman Folbrecht : Jiří Řeháček 6:11 11:8 9:11 6:11 1:3
Jiří Laštovka : Zbyněk Černý 12:10 11:6 11:6 3:0
Vladimír Nedvěd : David Vesecký 11:9 11:6 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Adam Krček 7:11 11:7 11:8 11:5 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček 11:8 6:11 5:11 11:9 7:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Zbyněk Černý 11:5 11:8 11:8 3:0
Roman Folbrecht : David Vesecký 11:7 11:6 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Adam Krček 8:11 15:17 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček 8:11 7:11 8:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 7 : 11 11. 1. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 574:621 25:41
R. Folbrecht / P. Čermák : L. Vajnar / M. Černý 4:11 5:11 6:11 0:3
J. Schönfelder / J. Laštovka : O. Chadima / D. Vesecký 11:6 11:6 11:8 3:0
Petr Čermák : Ondřej Chadima 9:11 11:2 11:8 8:11 9:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký 11:8 9:11 11:5 8:11 11:6 3:2
Jiří Laštovka : Martin Černý 8:11 7:11 7:11 0:3
Roman Folbrecht : Luboš Vajnar 11:9 8:11 10:12 10:12 1:3
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Chadima 9:11 11:6 11:9 7:11 11:4 3:2
Jiří Laštovka : David Vesecký 8:11 11:9 6:11 7:11 1:3
Roman Folbrecht : Martin Černý 5:11 8:11 11:13 0:3
Petr Čermák : Luboš Vajnar 9:11 4:11 7:11 0:3
Jiří Laštovka : Ondřej Chadima 11:6 11:6 9:11 11:4 3:1
Roman Folbrecht : David Vesecký 6:11 11:8 11:5 11:5 3:1
Petr Čermák : Martin Černý 3:11 7:11 7:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Luboš Vajnar 9:11 4:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Ondřej Chadima 11:5 7:11 11:8 8:11 11:4 3:2
Petr Čermák : David Vesecký 11:8 14:12 11:4 3:0
Jaroslav Schönfelder : Martin Černý 14:16 5:11 7:11 0:3
Jiří Laštovka : Luboš Vajnar 6:11 4:11 5:11 0:3
STC Slaný D : KST Slatina B 10 : 8 4. 10. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 580:502 34:27
O. Chadima / M. Černý : J. Laštovka / R. Schönfelder 11:4 11:4 11:2 3:0
L. Vajnar / O. Hnilička : R. Folbrecht / P. Čermák 13:11 11:7 7:11 6:11 8:11 2:3
Martin Černý : Petr Čermák 4:11 11:5 12:10 7:11 11:6 3:2
Ondřej Chadima : Roman Folbrecht 10:12 6:11 4:11 0:3
Ondřej Hnilička : Jiří Laštovka 11:7 9:11 7:11 8:11 1:3
Luboš Vajnar : Radek Schönfelder 11:3 11:6 11:5 3:0
Ondřej Chadima : Petr Čermák 9:11 9:11 9:11 0:3
Ondřej Hnilička : Roman Folbrecht 9:11 11:8 13:11 11:7 3:1
Luboš Vajnar : Jiří Laštovka 9:11 8:11 8:11 0:3
Martin Černý : Radek Schönfelder 11:2 11:2 11:5 3:0
Ondřej Hnilička : Petr Čermák 4:11 8:11 10:12 0:3
Luboš Vajnar : Roman Folbrecht 11:5 11:6 11:4 3:0
Martin Černý : Jiří Laštovka 11:9 11:8 11:4 3:0
Ondřej Chadima : Radek Schönfelder 11:5 11:9 11:6 3:0
Luboš Vajnar : Petr Čermák 9:11 7:11 8:11 0:3
Martin Černý : Roman Folbrecht 11:5 11:8 11:5 3:0
Ondřej Chadima : Jiří Laštovka 4:11 11:3 10:12 4:11 1:3
Ondřej Hnilička : Radek Schönfelder 11:5 11:8 11:7 3:0
STC Slaný D : KST Slatina B 14 : 4 19. 1. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 688:589 47:22
V. Kulich / Z. Rambousek : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 11:7 8:11 9:11 11:9 3:2
J. Zíma / E. Ovčaříková : R. Folbrecht / P. Čermák 11:6 11:7 12:10 3:0
Zdeněk Rambousek : Roman Folbrecht 11:9 11:9 11:4 3:0
Eva Ovčaříková : Petr Čermák 11:5 6:11 11:7 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:13 11:6 11:3 3:1
Jiří Zíma : Jiří Laštovka 11:3 11:6 11:9 3:0
Eva Ovčaříková : Roman Folbrecht 12:10 11:5 8:11 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Petr Čermák 8:11 10:12 11:8 11:6 8:11 2:3
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:13 11:8 11:9 3:1
Zdeněk Rambousek : Jiří Laštovka 5:11 5:11 11:5 11:3 9:11 2:3
Vladimír Kulich : Roman Folbrecht 11:3 11:6 5:11 11:5 3:1
Jiří Zíma : Petr Čermák 11:9 10:12 10:12 10:12 1:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 11:9 4:11 13:11 11:7 3:1
Eva Ovčaříková : Jiří Laštovka 11:6 12:10 11:6 3:0
Pavel Majtán : Roman Folbrecht 2:11 3:11 4:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Petr Čermák 12:10 11:5 1:11 17:19 12:10 3:2
Eva Ovčaříková : Jaroslav Schönfelder 11:7 11:7 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Laštovka 11:8 11:8 11:8 3:0
KST Slatina B : STC Slaný D 6 : 12 7. 10. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 567:623 25:39
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Kulich / Z. Rambousek 11:6 11:9 11:9 3:0
R. Folbrecht / P. Čermák : L. Kulichová / E. Ovčaříková 11:13 10:12 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rambousek 11:9 5:11 4:11 7:11 1:3
Petr Čermák : Lenka Kulichová 11:8 7:11 6:11 11:7 5:11 2:3
Jiří Laštovka : Eva Ovčaříková 4:11 4:11 8:11 0:3
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich 11:8 6:11 7:11 8:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rambousek 11:9 11:2 9:11 11:2 3:1
Jiří Laštovka : Lenka Kulichová 7:11 10:12 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Eva Ovčaříková 8:11 5:11 2:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Kulich 14:12 8:11 16:14 4:11 9:11 2:3
Jiří Laštovka : Zdeněk Rambousek 11:5 11:7 11:4 3:0
Roman Folbrecht : Lenka Kulichová 11:6 11:7 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková 9:11 14:16 9:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Kulich 7:11 5:11 9:11 0:3
Roman Folbrecht : Zdeněk Rambousek 10:12 4:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Lenka Kulichová 7:11 11:8 9:11 11:9 14:12 3:2
Petr Čermák : Eva Ovčaříková 4:11 9:11 11:9 9:11 1:3
Jiří Laštovka : Vladimír Kulich 11:1 11:8 11:7 3:0
STC Slaný D : KST Slatina B 10 : 8 3. 3. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 671:630 35:34
L. Kulichová / Z. Rambousek : J. Schönfelder / J. Laštovka 7:11 9:11 13:15 0:3
J. Zíma / E. Ovčaříková : P. Čermák / M. Matějíček 8:11 7:11 11:6 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Petr Čermák 9:11 8:11 9:11 0:3
Eva Ovčaříková : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:7 11:6 3:0
Jiří Zíma : Marcel Matějíček 7:11 7:11 7:11 0:3
Lenka Kulichová : Jiří Laštovka 11:6 14:12 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : Petr Čermák 14:12 9:11 11:8 11:9 3:1
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder 11:4 11:4 11:3 3:0
Lenka Kulichová : Marcel Matějíček 6:11 12:10 10:12 11:3 11:7 3:2
Zdeněk Rambousek : Jiří Laštovka 11:7 3:11 11:5 11:6 3:1
Jiří Zíma : Petr Čermák 11:5 10:12 7:11 5:11 1:3
Lenka Kulichová : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:9 12:14 8:11 9:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Marcel Matějíček 10:12 8:11 9:11 0:3
Eva Ovčaříková : Jiří Laštovka 11:6 4:11 11:5 8:11 11:7 3:2
Lenka Kulichová : Petr Čermák 6:11 11:6 11:7 7:11 14:12 3:2
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 11:9 13:15 11:5 11:6 3:1
Eva Ovčaříková : Marcel Matějíček 6:11 11:8 11:9 11:8 3:1
Jiří Zíma : Jiří Laštovka 9:11 8:11 11:7 9:11 1:3
KST Slatina B : STC Slaný D 5 : 13 19. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 560:679 22:44
J. Schönfelder / P. Čermák : Z. Rambousek / O. Hnilička 11:6 6:11 8:11 9:11 1:3
A. Melkus / R. Javůrek : J. Kulichová / E. Ovčaříková 8:11 5:11 3:11 0:3
Alan Melkus : Zdeněk Rambousek 7:11 8:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jana Kulichová 13:15 6:11 11:8 10:12 1:3
Petr Čermák : Eva Ovčaříková 9:11 8:11 8:11 0:3
Roman Javůrek : Ondřej Hnilička 11:9 11:9 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rambousek 11:9 10:12 12:14 6:11 1:3
Petr Čermák : Jana Kulichová 11:8 11:9 11:6 3:0
Roman Javůrek : Eva Ovčaříková 11:9 6:11 9:11 11:9 11:8 3:2
Alan Melkus : Ondřej Hnilička 11:9 5:11 3:11 7:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rambousek 11:6 11:13 14:12 11:8 3:1
Roman Javůrek : Jana Kulichová 4:11 6:11 11:9 12:10 11:8 3:2
Alan Melkus : Eva Ovčaříková 2:11 0:11 3:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička 12:10 6:11 8:11 9:11 1:3
Roman Javůrek : Zdeněk Rambousek 6:11 9:11 6:11 0:3
Alan Melkus : Jana Kulichová 10:12 9:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková 8:11 5:11 3:11 0:3
Petr Čermák : Ondřej Hnilička 7:11 11:9 9:11 11:7 9:11 2:3
KST Slatina B : STC Slaný D 13 : 5 31. 1. 2012
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 605:491 40:23
R. Folbrecht / P. Čermák : J. Zíma / M. Zíma 11:9 11:9 11:4 3:0
R. Vykysalý / J. Schönfelder : V. Kulich / Z. Rambousek 11:7 11:8 11:6 3:0
Petr Čermák : Jiří Zíma 9:11 11:9 9:11 11:8 11:2 3:2
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rambousek 11:3 8:11 15:17 11:6 11:9 3:2
Roman Vykysalý : Michal Zíma 11:7 11:2 11:5 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Kulich 11:7 11:8 4:11 11:2 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma 11:8 7:11 1:11 10:12 1:3
Roman Vykysalý : Zdeněk Rambousek 11:4 5:11 11:9 11:3 3:1
Roman Folbrecht : Michal Zíma 11:5 11:5 11:5 3:0
Petr Čermák : Vladimír Kulich 9:11 7:11 10:12 0:3
Roman Vykysalý : Jiří Zíma 11:9 11:8 11:5 3:0
Roman Folbrecht : Zdeněk Rambousek 11:7 6:11 11:4 4:11 12:10 3:2
Petr Čermák : Michal Zíma 11:3 11:6 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Kulich 6:11 4:11 7:11 0:3
Roman Folbrecht : Jiří Zíma 7:11 5:11 8:11 0:3
Petr Čermák : Zdeněk Rambousek 8:11 7:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Michal Zíma 11:7 11:7 11:6 3:0
Roman Vykysalý : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
STC Slaný D : KST Slatina B 6 : 12 11. 10. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 585:647 29:38
L. Vágnerová / Z. Rambousek : R. Vykysalý / P. Čermák 7:11 10:12 11:6 8:11 1:3
J. Zíma / V. Kulich : R. Folbrecht / J. Schönfelder 11:7 14:12 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Roman Vykysalý 8:11 7:11 11:7 10:12 1:3
Jiří Zíma : Petr Čermák 8:11 11:6 6:11 11:8 11:8 3:2
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:5 11:8 3:0
Lucie Vágnerová : Roman Folbrecht 11:7 5:11 11:8 8:11 9:11 2:3
Jiří Zíma : Roman Vykysalý 11:9 9:11 13:15 11:7 9:11 2:3
Vladimír Kulich : Petr Čermák 11:8 11:5 11:4 3:0
Lucie Vágnerová : Jaroslav Schönfelder 11:8 8:11 7:11 7:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Roman Folbrecht 11:8 11:9 11:9 3:0
Vladimír Kulich : Roman Vykysalý 9:11 8:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Petr Čermák 8:11 3:11 7:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 16:14 9:11 3:11 9:11 1:3
Jiří Zíma : Roman Folbrecht 9:11 11:9 3:11 9:11 1:3
Lucie Vágnerová : Roman Vykysalý 4:11 3:11 1:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Petr Čermák 11:9 11:9 11:9 3:0
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder 9:11 11:8 11:3 8:11 9:11 2:3
Vladimír Kulich : Roman Folbrecht 0:11 0:11 0:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 9 : 9 29. 3. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 604:569 32:33
A. Melkus / R. Javůrek : J. Zíma / M. Zíma 5:11 11:7 9:11 5:11 1:3
R. Folbrecht / J. Schönfelder : T. Plechatý / P. Majtán 11:2 4:11 11:8 11:2 3:1
Roman Folbrecht : Zdeněk Rambousek 7:11 7:11 8:11 0:3
Roman Javůrek : Tomáš Plechatý 6:11 11:6 11:7 10:12 11:8 3:2
Jaroslav Schönfelder : Michal Zíma 11:0 11:3 11:8 3:0
Alan Melkus : Jiří Zíma 3:11 2:11 14:16 0:3
Roman Javůrek : Zdeněk Rambousek 2:11 7:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Plechatý 10:12 11:5 9:11 11:7 15:17 2:3
Alan Melkus : Michal Zíma 11:7 11:7 9:11 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Jiří Zíma 11:7 7:11 5:11 13:11 11:4 3:2
Jaroslav Schönfelder : Pavel Majtán 11:2 11:5 11:7 3:0
Alan Melkus : Tomáš Plechatý 13:11 7:11 6:11 6:11 1:3
Roman Folbrecht : Michal Zíma 11:5 11:5 11:5 3:0
Roman Javůrek : Jiří Zíma 10:12 11:7 8:11 8:11 1:3
Alan Melkus : Pavel Majtán 11:8 11:1 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Tomáš Plechatý 11:13 8:11 9:11 0:3
Roman Javůrek : Michal Zíma 11:9 11:5 11:4 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jiří Zíma 7:11 6:11 12:14 0:3
STC Slaný D : KST Slatina B 9 : 9 30. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 644:621 37:33
L. Vágnerová / Z. Rambousek : R. Folbrecht / J. Schönfelder 11:3 4:11 7:11 11:6 7:11 2:3
J. Zíma / M. Zíma : R. Javůrek / M. Pudil 11:8 9:11 8:11 11:4 11:9 3:2
Zdeněk Rambousek : Roman Folbrecht 11:9 11:9 11:4 3:0
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder 11:5 8:11 11:6 6:11 11:4 3:2
Michal Zíma : Roman Javůrek 3:11 5:11 4:11 0:3
Lucie Vágnerová : Miroslav Pudil 11:8 11:4 11:6 3:0
Jiří Zíma : Roman Folbrecht 11:5 12:10 11:6 3:0
Michal Zíma : Jaroslav Schönfelder 7:11 8:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Roman Javůrek 11:6 8:11 11:7 7:11 9:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Pudil 12:10 13:11 9:11 11:7 3:1
Pavel Majtán : Roman Folbrecht 3:11 4:11 4:11 0:3
Lucie Vágnerová : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:9 8:11 10:12 6:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Roman Javůrek 13:11 11:6 8:11 11:6 3:1
Jiří Zíma : Alan Melkus 11:1 11:7 11:8 3:0
Lucie Vágnerová : Roman Folbrecht 4:11 7:11 7:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 11:7 9:11 11:8 7:11 9:11 2:3
Jiří Zíma : Roman Javůrek 11:2 11:8 11:8 3:0
Pavel Majtán : Alan Melkus 6:11 11:13 12:10 11:7 10:12 2:3
STC Slaný D : KST Slatina B 5 : 13 10. 3. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 548:640 24:43
Z. Rambousek / D. Rambousek : M. Benda / R. Javůrek 12:14 4:11 11:7 11:6 11:2 3:2
L. Hájek / T. Plechatý : J. Schönfelder / P. Čermák 3:11 10:12 2:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Benda 11:8 11:1 11:6 3:0
Dan Rambousek : Roman Javůrek 8:11 9:11 11:6 5:11 1:3
Lukáš Hájek : Petr Čermák 5:11 9:11 11:9 5:11 1:3
Lucie Vágnerová : Jaroslav Schönfelder 5:11 9:11 6:11 0:3
Dan Rambousek : Miroslav Benda 6:11 5:11 8:11 0:3
Lukáš Hájek : Roman Javůrek 11:7 6:11 7:11 9:11 1:3
Lucie Vágnerová : Petr Čermák 5:11 8:11 6:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:6 11:8 3:0
Lukáš Hájek : Miroslav Benda 9:11 11:8 11:6 8:11 5:11 2:3
Lucie Vágnerová : Roman Javůrek 11:4 6:11 11:7 11:8 3:1
Zdeněk Rambousek : Petr Čermák 7:11 11:9 6:11 11:8 9:11 2:3
Dan Rambousek : Jaroslav Schönfelder 3:11 3:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Miroslav Benda 11:8 14:12 6:11 8:11 8:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Roman Javůrek 11:9 11:5 6:11 11:4 3:1
Dan Rambousek : Petr Čermák 5:11 7:11 4:11 0:3
Lukáš Hájek : Jaroslav Schönfelder 9:11 8:11 4:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 14 : 4 17. 11. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 635:487 45:18
M. Benda / J. Schönfelder : Z. Rambousek / D. Rambousek 11:6 11:6 11:5 3:0
R. Folbrecht / P. Čermák : L. Hájek / T. Plechatý 11:9 8:11 6:11 12:10 7:11 2:3
Petr Čermák : Jan Plechatý 12:14 11:5 11:4 11:3 3:1
Jaroslav Schönfelder : Lukáš Hájek 11:8 11:8 11:6 3:0
Roman Folbrecht : Dan Rambousek 11:1 11:2 11:3 3:0
Miroslav Benda : Tomáš Plechatý 8:11 8:11 7:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Plechatý 11:8 11:6 11:1 3:0
Roman Folbrecht : Lukáš Hájek 11:6 11:5 9:11 11:8 3:1
Miroslav Benda : Dan Rambousek 11:6 11:4 11:8 3:0
Petr Čermák : Tomáš Plechatý 11:9 18:16 9:11 5:11 11:7 3:2
Roman Folbrecht : Jan Plechatý 12:10 11:8 11:3 3:0
Miroslav Benda : Lukáš Hájek 11:5 11:7 11:7 3:0
Petr Čermák : Dan Rambousek 11:5 11:1 11:4 3:0
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Plechatý 6:11 5:11 5:11 0:3
Miroslav Benda : Jan Plechatý 5:11 11:6 11:9 11:8 3:1
Petr Čermák : Lukáš Hájek 11:7 11:4 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rambousek 4:11 11:8 8:11 7:11 1:3
Roman Folbrecht : Tomáš Plechatý 10:12 12:10 12:10 11:8 3:1
KST Slatina B : STC Slaný D 7 : 11 16. 2. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 572:595 28:38
J. Schönfelder / P. Čermák : L. Vágnerová / D. Rambousek 11:5 11:6 11:7 3:0
A. Melkus / V. Pokorný : L. Hájek / T. Plechatý 8:11 11:13 6:11 0:3
Petr Čermák : Lucie Vágnerová 11:6 11:6 7:11 9:11 11:5 3:2
Jaroslav Schönfelder : Lukáš Hájek 11:5 11:3 13:15 8:11 11:13 2:3
Alan Melkus : Dan Rambousek 11:4 11:4 11:4 3:0
Vladislav Pokorný : Tomáš Plechatý 3:11 5:11 7:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Lucie Vágnerová 12:10 11:8 11:8 3:0
Alan Melkus : Lukáš Hájek 11:6 9:11 7:11 8:11 1:3
Vladislav Pokorný : Dan Rambousek 8:11 8:11 9:11 0:3
Petr Čermák : Tomáš Plechatý 2:11 4:11 11:7 2:11 1:3
Alan Melkus : Lucie Vágnerová 11:8 11:4 7:11 2:11 8:11 2:3
Vladislav Pokorný : Lukáš Hájek 4:11 4:11 9:11 0:3
Petr Čermák : Dan Rambousek 11:6 6:11 10:12 11:8 11:7 3:2
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Plechatý 2:11 6:11 11:7 11:13 1:3
Vladislav Pokorný : Lucie Vágnerová 7:11 6:11 8:11 0:3
Petr Čermák : Lukáš Hájek 11:6 12:14 11:6 11:4 3:1
Jaroslav Schönfelder : Dan Rambousek 11:6 11:4 11:3 3:0
Alan Melkus : Tomáš Plechatý 4:11 4:11 8:11 0:3
STC Slaný D : KST Slatina B 10 : 8 20. 10. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 569:562 35:28
L. Vágnerová / Z. Rambousek : A. Melkus / M. Jůzek 11:8 11:9 11:3 3:0
L. Hájek / T. Plechatý : M. Benda / J. Schönfelder 11:7 8:11 6:11 9:11 1:3
Dan Rambousek : Milan Jůzek 9:11 3:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Alan Melkus 5:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Lukáš Hájek : Miroslav Benda 8:11 5:11 11:7 9:11 1:3
Tomáš Plechatý : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:1 9:11 11:9 3:1
Lucie Vágnerová : Milan Jůzek 11:6 11:8 11:9 3:0
Lukáš Hájek : Alan Melkus 11:7 11:9 11:5 3:0
Tomáš Plechatý : Miroslav Benda 11:8 6:11 11:6 11:3 3:1
Dan Rambousek : Jaroslav Schönfelder 4:11 7:11 8:11 0:3
Lukáš Hájek : Milan Jůzek 11:6 11:7 12:10 3:0
Tomáš Plechatý : Alan Melkus 11:8 11:9 7:11 11:8 3:1
Zdeněk Rambousek : Miroslav Benda 12:10 11:8 7:11 11:8 3:1
Lucie Vágnerová : Jaroslav Schönfelder 11:9 6:11 7:11 2:11 1:3
Tomáš Plechatý : Milan Jůzek 11:8 11:9 11:9 3:0
Zdeněk Rambousek : Alan Melkus 11:4 11:6 11:4 3:0
Lucie Vágnerová : Miroslav Benda 6:11 5:11 4:11 0:3
Lukáš Hájek : Jaroslav Schönfelder 8:11 11:8 6:11 3:11 1:3
STC Slaný D : KST Slatina B 9 : 9
Okresní soutěž II. třídy 2005/2006 537:522 32:28
V. Kulich / L. Kostka : M. Benda / Š. Ocásek 11:6 11:6 11:8 3:0
T. Plechatý / J. Englisch : A. Melkus / J. Schönfelder 7:11 11:3 4:11 11:6 6:11 2:3
Lukáš Hájek : Štěpán Ocásek 11:3 11:8 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Alan Melkus 11:8 11:8 11:8 3:0
Jakub Englisch : Jaroslav Schönfelder 12:10 2:11 8:11 6:11 1:3
Tomáš Plechatý : Miroslav Benda 6:11 8:11 3:11 0:3
Vladimír Kulich : Štěpán Ocásek 11:3 11:6 11:6 3:0
Jakub Englisch : Alan Melkus 4:11 1:11 5:11 0:3
Tomáš Plechatý : Jaroslav Schönfelder 6:11 11:4 13:11 8:11 9:11 2:3
Lukáš Hájek : Miroslav Benda 6:11 8:11 9:11 0:3
Jakub Englisch : Štěpán Ocásek 11:6 11:8 11:8 3:0
Tomáš Plechatý : Alan Melkus 11:6 9:11 11:7 13:11 3:1
Lukáš Hájek : Jaroslav Schönfelder 8:11 8:11 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Miroslav Benda 11:8 11:8 11:9 3:0
Tomáš Plechatý : Štěpán Ocásek 11:2 11:3 11:3 3:0
Lukáš Hájek : Alan Melkus 6:11 5:11 6:11 0:3
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:8 11:9 3:0
Jakub Englisch : Miroslav Benda 8:11 6:11 9:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 17 : 1
Okresní soutěž II. třídy 2005/2006 650:454 52:9
M. Benda / A. Melkus : V. Kulich / L. Kulichová 11:8 11:7 11:4 3:0
J. Schönfelder / E. Procházka : L. Hájek / L. Kostka 11:6 11:4 11:9 3:0
Emil Procházka : Lukáš Hájek 11:9 11:8 11:7 3:0
Miroslav Benda : Lenka Kulichová 11:4 11:5 11:4 3:0
Jaroslav Schönfelder : Lukáš Kostka 11:7 11:3 11:8 3:0
Alan Melkus : Vladimír Kulich 6:11 11:9 4:11 9:11 1:3
Miroslav Benda : Lukáš Hájek 11:9 11:3 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Lenka Kulichová 11:7 11:8 11:7 3:0
Alan Melkus : Lukáš Kostka 11:5 11:4 11:9 3:0
Emil Procházka : Vladimír Kulich 8:11 11:9 14:12 8:11 11:9 3:2
Jaroslav Schönfelder : Lukáš Hájek 11:3 11:8 11:8 3:0
Alan Melkus : Lenka Kulichová 11:4 11:5 11:7 3:0
Emil Procházka : Lukáš Kostka 11:8 11:8 11:4 3:0
Miroslav Benda : Vladimír Kulich 11:5 8:11 8:11 11:9 11:4 3:2
Alan Melkus : Lukáš Hájek 11:8 11:3 11:6 3:0
Emil Procházka : Lenka Kulichová 11:9 11:9 11:4 3:0
Miroslav Benda : Lukáš Kostka 11:7 11:7 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Kulich 11:8 9:11 11:9 10:12 16:14 3:2