Celkem
14
6
Doma
8 : 0 : 3
6 : 2 : 3
Venku
3 : 2 : 6
3 : 0 : 8
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 28. 1. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 7. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 590:701 24:47
V. Nedvěd / V. Fritsch : J. Němec / J. Husák 11:8 11:9 9:11 11:9 3:1
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / M. Vinkl 8:11 11:5 9:11 11:9 6:11 2:3
Václav Fritsch : Jan Husák 7:11 6:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 5:11 7:11 6:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Miroslav Hurt 11:8 11:9 11:3 3:0
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 11:8 6:11 11:7 4:11 9:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 10:12 11:5 10:12 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Josef Němec 6:11 11:4 5:11 11:9 7:11 2:3
Luboš Balada : Miroslav Hurt 2:11 4:11 4:11 0:3
Václav Fritsch : Milan Vinkl 7:11 11:9 10:12 11:9 11:13 2:3
Vladimír Nedvěd : Jan Husák 9:11 7:11 11:7 9:11 1:3
Luboš Balada : Josef Němec 11:6 6:11 6:11 10:12 1:3
Václav Fritsch : Miroslav Hurt 7:11 6:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 5:11 11:7 12:10 9:11 6:11 2:3
Luboš Balada : Jan Husák 2:11 4:11 7:11 0:3
Václav Fritsch : Josef Němec 8:11 9:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt 11:9 9:11 8:11 12:10 2:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl 7:11 11:4 11:6 11:8 3:1
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 17. 1. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 636:592 39:28
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Němec / J. Husák 10:12 4:11 11:7 11:6 15:13 3:2
P. Čermák / V. Nedvěd : M. Vinkl / P. Hrudka 6:11 9:11 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Josef Němec 10:12 8:11 4:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Jan Husák 11:8 11:8 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 4:11 11:3 11:8 11:7 3:1
Petr Čermák : Petr Hrudka 11:4 11:5 11:2 3:0
Vladimír Nedvěd : Josef Němec 11:13 8:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 11:6 11:6 11:9 3:0
Petr Čermák : Milan Vinkl 2:11 3:11 5:11 0:3
Jiří Laštovka : Petr Hrudka 11:9 11:6 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 7:11 11:9 3:11 11:4 9:11 2:3
Petr Čermák : Jan Husák 5:11 11:5 3:11 14:12 11:9 3:2
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 7:11 8:11 11:6 11:13 1:3
Vladimír Nedvěd : Petr Hrudka 11:3 11:6 5:11 11:4 3:1
Petr Čermák : Josef Němec 6:11 13:11 11:6 14:12 3:1
Jiří Laštovka : Jan Husák 11:13 12:10 11:3 14:12 3:1
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl 11:9 11:3 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Petr Hrudka 10:12 3:11 11:9 13:11 11:5 3:2
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 14 : 4 9. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 709:598 48:24
J. Němec / J. Husák : J. Schönfelder / J. Laštovka 9:11 11:6 11:7 11:9 3:1
M. Vinkl / Z. Kasík : R. Folbrecht / R. Javůrek 11:5 11:7 9:11 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Roman Folbrecht 11:6 12:10 11:8 3:0
Josef Němec : Roman Javůrek 14:16 13:11 12:10 5:11 11:6 3:2
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 11:3 6:11 11:8 2:11 11:8 3:2
Milan Vinkl : Jiří Laštovka 11:5 11:7 11:6 3:0
Josef Němec : Roman Folbrecht 7:11 11:6 8:11 6:11 1:3
Jan Husák : Roman Javůrek 11:5 12:14 11:3 11:6 3:1
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder 11:8 6:11 12:10 7:11 9:11 2:3
Zdeněk Kasík : Jiří Laštovka 11:6 11:6 8:11 4:11 8:11 2:3
Jan Husák : Roman Folbrecht 11:4 11:3 11:7 3:0
Milan Vinkl : Roman Javůrek 13:11 12:10 8:11 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Jaroslav Schönfelder 11:8 4:11 7:11 7:11 1:3
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:2 11:7 11:9 3:0
Milan Vinkl : Roman Folbrecht 11:5 6:11 11:4 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Roman Javůrek 11:6 8:11 11:4 12:10 3:1
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:5 11:5 3:0
Jan Husák : Jiří Laštovka 5:11 11:8 6:11 12:10 11:6 3:2
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 11 : 7 8. 2. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 683:611 40:30
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Bromský / P. Hrudka 7:11 9:11 10:12 0:3
R. Folbrecht / P. Čermák : J. Husák / M. Vinkl 7:11 8:11 11:9 11:9 11:7 3:2
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 11:5 11:4 11:2 3:0
Roman Vykysalý : Petr Hrudka 14:12 9:11 11:4 13:11 3:1
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 6:11 6:11 5:11 0:3
Petr Čermák : Jan Husák 9:11 11:5 9:11 8:11 1:3
Roman Vykysalý : Vladimír Bromský 8:11 11:4 11:5 11:7 3:1
Jiří Laštovka : Petr Hrudka 11:3 9:11 11:9 8:11 11:6 3:2
Petr Čermák : Milan Vinkl 4:11 7:11 14:12 11:5 5:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 13:11 11:3 11:7 3:0
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 11:8 11:8 11:6 3:0
Roman Folbrecht : Petr Hrudka 9:11 6:11 11:6 8:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 3:11 9:11 11:7 6:11 1:3
Roman Vykysalý : Jan Husák 11:4 11:8 11:4 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský 8:11 13:11 13:11 11:9 3:1
Jaroslav Schönfelder : Petr Hrudka 11:6 8:11 11:4 11:3 3:1
Roman Vykysalý : Milan Vinkl 12:14 11:7 11:9 9:11 9:11 2:3
Jiří Laštovka : Jan Husák 11:9 8:11 11:8 11:9 3:1
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 8 : 10 31. 10. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 587:598 32:35
J. Husák / M. Vinkl : R. Vykysalý / J. Laštovka 6:11 11:4 11:9 11:7 3:1
V. Bromský / P. Hrudka : R. Folbrecht / P. Čermák 11:7 11:8 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 5:11 7:11 11:13 0:3
Milan Vinkl : Petr Čermák 12:10 11:9 11:5 3:0
Petr Hrudka : Roman Vykysalý 11:9 11:4 11:9 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka 5:11 4:11 4:11 0:3
Milan Vinkl : Roman Folbrecht 11:7 11:4 9:11 2:11 11:9 3:2
Petr Hrudka : Petr Čermák 11:3 11:7 5:11 11:8 3:1
Zdeněk Rohlíček : Roman Vykysalý 7:11 11:4 3:11 6:11 1:3
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka 11:3 6:11 4:11 7:11 1:3
Petr Hrudka : Roman Folbrecht 6:11 11:8 11:2 11:6 3:1
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 8:11 9:11 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Roman Vykysalý 6:11 6:11 11:5 10:12 1:3
Milan Vinkl : Jiří Laštovka 13:11 5:11 8:11 11:8 7:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Folbrecht 9:11 5:11 7:11 0:3
Vladimír Bromský : Petr Čermák 11:8 11:3 11:7 3:0
Milan Vinkl : Roman Vykysalý 8:11 11:6 3:11 11:7 9:11 2:3
Petr Hrudka : Jiří Laštovka 9:11 11:8 10:12 8:11 1:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 8 : 10 30. 3. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 647:659 34:38
J. Schönfelder / J. Laštovka : Z. Rohlíček / L. Stočes 7:11 8:11 11:9 11:0 11:9 3:2
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Teiml / M. Vinkl 11:7 11:9 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Zdeněk Rohlíček 10:12 11:3 11:13 11:6 11:5 3:2
Jiří Laštovka : Luděk Stočes 5:11 9:11 4:11 0:3
Petr Čermák : Milan Vinkl 9:11 12:10 6:11 7:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Marek Teiml 12:10 10:12 7:11 10:12 1:3
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:8 7:11 10:12 9:11 2:3
Petr Čermák : Luděk Stočes 8:11 11:7 4:11 12:10 3:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 11:4 11:5 11:6 3:0
Roman Folbrecht : Marek Teiml 5:11 11:7 8:11 3:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:1 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : Luděk Stočes 12:10 7:11 8:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Milan Vinkl 7:11 11:9 13:11 5:11 11:6 3:2
Jiří Laštovka : Marek Teiml 4:11 5:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:9 8:11 11:1 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Luděk Stočes 7:11 9:11 3:11 0:3
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 7:11 12:10 11:5 11:9 3:1
Petr Čermák : Marek Teiml 11:9 4:11 11:8 9:11 9:11 2:3
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 12 : 6 1. 12. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 719:683 42:33
Z. Rohlíček / L. Stočes : R. Folbrecht / P. Čermák 14:12 13:11 11:3 3:0
M. Teiml / M. Vinkl : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 11:5 10:12 11:6 3:1
Zdeněk Rohlíček : Roman Folbrecht 5:11 7:11 11:8 5:11 1:3
Luděk Stočes : Petr Čermák 11:6 11:5 11:9 3:0
Marek Teiml : Jaroslav Schönfelder 11:9 7:11 2:11 4:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Laštovka 11:3 7:11 11:7 6:11 12:10 3:2
Luděk Stočes : Roman Folbrecht 12:10 11:8 12:14 11:7 3:1
Marek Teiml : Petr Čermák 6:11 11:7 6:11 11:6 11:3 3:2
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder 12:14 5:11 11:6 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka 2:11 7:11 9:11 0:3
Marek Teiml : Roman Folbrecht 13:15 10:12 11:7 11:7 11:7 3:2
Milan Vinkl : Petr Čermák 12:14 3:11 11:5 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 12:10 11:7 8:11 10:12 9:11 2:3
Luděk Stočes : Jiří Laštovka 10:12 11:3 9:11 11:8 12:10 3:2
Milan Vinkl : Roman Folbrecht 11:9 11:1 12:10 3:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 11:9 5:11 11:7 12:14 11:5 3:2
Luděk Stočes : Jaroslav Schönfelder 11:6 5:11 11:7 11:5 3:1
Marek Teiml : Jiří Laštovka 9:11 2:11 11:6 12:10 16:14 3:2
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 1 : 17 17. 3. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 492:670 11:53
J. Liska / M. Vinkl : J. Schönfelder / P. Čermák 4:11 3:11 8:11 0:3
Z. Rohlíček / V. Podhorský : R. Folbrecht / R. Javůrek 9:11 11:7 5:11 5:11 1:3
Josef Liska : Roman Javůrek 10:12 5:11 7:11 0:3
Milan Vinkl : Petr Čermák 6:11 11:6 9:11 11:13 1:3
Vladimír Podhorský : Roman Folbrecht 9:11 3:11 2:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 7:11 8:11 7:11 0:3
Milan Vinkl : Roman Javůrek 11:7 10:12 9:11 9:11 1:3
Vladimír Podhorský : Petr Čermák 9:11 6:11 11:6 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Folbrecht 5:11 8:11 4:11 0:3
Josef Liska : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:7 4:11 6:11 9:11 2:3
Vladimír Podhorský : Roman Javůrek 9:11 7:11 4:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 9:11 9:11 14:12 10:12 1:3
Josef Liska : Roman Folbrecht 8:11 7:11 6:11 0:3
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder 7:11 9:11 9:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Javůrek 8:11 6:11 5:11 0:3
Josef Liska : Petr Čermák 3:11 6:11 6:11 0:3
Milan Vinkl : Roman Folbrecht 5:11 7:11 11:8 10:12 1:3
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:7 7:11 8:11 11:7 3:2
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 15 : 3 27. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 618:454 47:12
J. Schönfelder / J. Laštovka : Z. Rohlíček / V. Podhorský 7:11 8:11 11:9 5:11 1:3
R. Folbrecht / P. Čermák : K. Čampulka / M. Vinkl 5:11 6:11 9:11 0:3
Roman Folbrecht : Vladimír Podhorský 11:9 11:9 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:5 11:3 3:0
Jiří Laštovka : Milan Vinkl 11:7 11:8 11:5 3:0
Petr Čermák : Karel Čampulka 6:11 11:9 9:11 8:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 11:7 11:4 11:6 3:0
Jiří Laštovka : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:5 12:10 3:0
Petr Čermák : Milan Vinkl 11:8 8:11 11:5 11:9 3:1
Roman Folbrecht : Karel Čampulka 11:7 11:8 9:11 11:9 3:1
Jiří Laštovka : Vladimír Podhorský 11:8 11:5 11:7 3:0
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:7 9:11 11:4 3:1
Roman Folbrecht : Milan Vinkl 11:7 11:2 11:2 3:0
Jaroslav Schönfelder : Karel Čampulka 14:12 11:6 11:9 3:0
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 11:4 14:12 11:5 3:0
Roman Folbrecht : Zdeněk Rohlíček 11:6 12:10 11:4 3:0
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 11:7 14:12 11:4 3:0
Jiří Laštovka : Karel Čampulka 11:4 12:10 11:5 3:0
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 14 : 4 17. 4. 2012
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 646:458 46:16
R. Vykysalý / R. Javůrek : J. Černý / M. Šíma 11:8 4:11 11:7 11:8 3:1
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Janíček / D. Mikulík 11:2 11:7 11:4 3:0
Roman Javůrek : Jan Černý 1:11 7:11 11:9 8:11 1:3
Petr Čermák : Miloslav Šíma 11:4 11:4 11:6 3:0
Roman Vykysalý : Miroslav Janíček 11:5 11:3 11:13 11:3 3:1
Roman Folbrecht : David Mikulík 11:2 11:3 11:2 3:0
Petr Čermák : Jan Černý 11:7 10:12 11:8 11:3 3:1
Roman Vykysalý : Miloslav Šíma 11:7 11:4 11:6 3:0
Roman Folbrecht : Miroslav Janíček 13:11 11:7 13:11 3:0
Roman Javůrek : David Mikulík 11:5 11:5 11:7 3:0
Roman Vykysalý : Jan Černý 11:5 14:16 11:3 11:7 3:1
Roman Folbrecht : Miloslav Šíma 11:8 11:4 11:9 3:0
Roman Javůrek : Miroslav Janíček 10:12 14:12 8:11 9:11 1:3
Petr Čermák : David Mikulík 11:3 11:9 11:2 3:0
Roman Folbrecht : Jan Černý 8:11 11:6 11:13 4:11 1:3
Roman Javůrek : Miloslav Šíma 11:9 12:10 11:6 3:0
Petr Čermák : Miroslav Janíček 9:11 11:7 9:11 9:11 1:3
Roman Vykysalý : David Mikulík 11:3 11:5 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 3 : 15 13. 12. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 460:630 16:45
P. Selichar / D. Mikulík : P. Čermák / R. Javůrek 9:11 1:11 7:11 0:3
J. Černý / M. Šíma : R. Vykysalý / J. Schönfelder 4:11 5:11 8:11 0:3
Petr Selichar : Roman Javůrek 8:11 13:15 7:11 0:3
David Mikulík : Petr Čermák 5:11 8:11 4:11 0:3
Jan Černý : Jaroslav Schönfelder 12:10 7:11 3:11 8:11 1:3
Miloslav Šíma : Roman Vykysalý 0:11 11:7 9:11 5:11 1:3
David Mikulík : Roman Javůrek 10:12 3:11 4:11 0:3
Jan Černý : Petr Čermák 11:7 11:8 11:8 3:0
Miloslav Šíma : Jaroslav Schönfelder 12:10 8:11 7:11 9:11 1:3
Petr Selichar : Roman Vykysalý 11:7 11:9 11:8 3:0
Jan Černý : Roman Javůrek 8:11 11:8 8:11 4:11 1:3
Miloslav Šíma : Petr Čermák 12:14 4:11 7:11 0:3
Petr Selichar : Jaroslav Schönfelder 11:7 11:6 11:8 3:0
David Mikulík : Roman Vykysalý 3:11 6:11 2:11 0:3
Miloslav Šíma : Roman Javůrek 9:11 7:11 11:5 8:11 1:3
Petr Selichar : Petr Čermák 12:10 11:8 10:12 5:11 5:11 2:3
David Mikulík : Jaroslav Schönfelder 2:11 6:11 2:11 0:3
Jan Černý : Roman Vykysalý 7:11 7:11 7:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 2 : 16 22. 3. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 595:722 24:49
V. Podhorský / J. Husák : M. Benda / R. Javůrek 8:11 10:12 11:8 11:9 6:11 2:3
Z. Černý / M. Šíma : R. Folbrecht / J. Schönfelder 15:17 6:11 11:7 7:11 1:3
Jan Husák : Miroslav Benda 2:11 8:11 6:11 0:3
Vladimír Podhorský : Roman Javůrek 14:12 6:11 5:11 11:8 9:11 2:3
Zdeněk Černý : Jaroslav Schönfelder 6:11 11:5 8:11 7:11 1:3
Miloslav Šíma : Roman Folbrecht 5:11 10:12 8:11 0:3
Vladimír Podhorský : Miroslav Benda 11:3 11:6 11:8 3:0
Zdeněk Černý : Roman Javůrek 7:11 2:11 11:6 8:11 1:3
Miloslav Šíma : Jaroslav Schönfelder 4:11 6:11 6:11 0:3
Jan Husák : Roman Folbrecht 7:11 11:6 2:11 11:9 7:11 2:3
Zdeněk Černý : Miroslav Benda 11:7 12:14 11:5 11:1 3:1
Miloslav Šíma : Roman Javůrek 9:11 5:11 4:11 0:3
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 11:8 6:11 11:9 7:11 7:11 2:3
Vladimír Podhorský : Roman Folbrecht 8:11 6:11 7:11 0:3
Miloslav Šíma : Miroslav Benda 10:12 12:10 5:11 11:7 4:11 2:3
Jan Husák : Roman Javůrek 10:12 5:11 12:10 11:8 5:11 2:3
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 11:8 7:11 4:11 11:3 8:11 2:3
Zdeněk Černý : Roman Folbrecht 1:11 11:7 8:11 7:11 1:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 15 : 3 23. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 680:508 48:20
P. Čermák / R. Javůrek : V. Podhorský / M. Janíček 9:11 11:4 3:11 11:1 12:10 3:2
R. Folbrecht / J. Schönfelder : J. Husák / M. Šíma 11:4 11:7 11:4 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Podhorský 11:8 11:8 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Janíček 11:3 10:12 11:3 11:3 3:1
Petr Čermák : Miloslav Šíma 8:11 11:4 11:2 11:7 3:1
Roman Javůrek : Jan Husák 6:11 11:5 11:7 6:11 11:8 3:2
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 4:11 2:11 11:7 1:11 1:3
Petr Čermák : Miroslav Janíček 11:5 11:8 11:6 3:0
Roman Javůrek : Miloslav Šíma 12:10 11:6 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Jan Husák 6:11 8:11 9:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 11:4 11:0 11:4 3:0
Roman Javůrek : Miroslav Janíček 11:6 11:5 11:13 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Miloslav Šíma 11:2 11:6 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 11:3 12:14 8:11 11:8 8:11 2:3
Roman Javůrek : Vladimír Podhorský 9:11 8:11 11:7 13:11 11:4 3:2
Roman Folbrecht : Miroslav Janíček 12:10 11:13 11:8 11:7 3:1
Jaroslav Schönfelder : Miloslav Šíma 8:11 11:7 11:6 11:3 3:1
Petr Čermák : Jan Husák 11:9 11:6 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 6 : 12 17. 2. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 452:590 20:39
V. Vaňata / D. Mikulík : M. Benda / A. Melkus 6:11 7:11 4:11 0:3
J. Černý / P. Selichar : R. Folbrecht / J. Schönfelder 3:11 11:9 11:9 13:11 3:1
David Mikulík : Miroslav Benda 4:11 2:11 5:11 0:3
Vladimír Vaňata : Alan Melkus 4:11 8:11 8:11 0:3
Petr Selichar : Jaroslav Schönfelder 11:8 9:11 15:17 6:11 1:3
Jan Černý : Roman Folbrecht 11:8 9:11 12:10 12:14 11:9 3:2
Vladimír Vaňata : Miroslav Benda 5:11 6:11 3:11 0:3
Petr Selichar : Alan Melkus 11:6 11:4 11:5 3:0
Jan Černý : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:8 12:10 3:0
David Mikulík : Roman Folbrecht 3:11 4:11 2:11 0:3
Petr Selichar : Miroslav Benda 3:11 11:4 8:11 5:11 1:3
Jan Černý : Alan Melkus 11:7 11:4 11:5 3:0
David Mikulík : Jaroslav Schönfelder 7:11 2:11 1:11 0:3
Vladimír Vaňata : Roman Folbrecht 10:12 3:11 6:11 0:3
Jan Černý : Miroslav Benda 11:6 11:6 15:13 3:0
David Mikulík : Alan Melkus 4:11 8:11 2:11 0:3
Vladimír Vaňata : Jaroslav Schönfelder 4:11 5:11 6:11 0:3
Petr Selichar : Roman Folbrecht 9:11 8:11 8:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 15 : 3 20. 10. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 624:480 46:17
M. Benda / J. Schönfelder : P. Selichar / M. Janíček 11:8 10:12 11:9 11:7 3:1
A. Melkus / P. Čermák : J. Černý / M. Šíma 11:7 11:5 11:13 11:8 3:1
Miroslav Benda : Miroslav Janíček 11:5 11:6 12:14 8:11 11:5 3:2
Alan Melkus : Petr Selichar 7:11 9:11 11:13 0:3
Petr Čermák : Jan Černý 7:11 11:5 11:6 11:6 3:1
Jaroslav Schönfelder : Miloslav Šíma 11:4 11:4 11:4 3:0
Alan Melkus : Miroslav Janíček 11:7 11:4 11:3 3:0
Petr Čermák : Petr Selichar 7:11 11:8 11:4 11:7 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jan Černý 11:8 5:11 11:5 12:10 3:1
Miroslav Benda : Miloslav Šíma 11:6 11:5 11:4 3:0
Petr Čermák : Miroslav Janíček 11:4 11:5 11:2 3:0
Jaroslav Schönfelder : Petr Selichar 3:11 11:6 12:10 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Jan Černý 2:11 11:9 5:11 4:11 1:3
Alan Melkus : Miloslav Šíma 11:8 11:9 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Janíček 12:10 11:7 12:10 3:0
Roman Folbrecht : Petr Selichar 11:4 12:10 11:0 3:0
Alan Melkus : Jan Černý 3:11 4:11 5:11 0:3
Petr Čermák : Miloslav Šíma 11:5 11:6 11:8 3:0
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 4 : 14 9. 3. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 583:679 22:46
J. Černý / V. Vaňata : J. Schönfelder / E. Procházka 4:11 11:13 12:10 9:11 1:3
M. Šíma / B. Bokr : A. Melkus / P. Čermák 4:11 10:12 6:11 0:3
Jan Černý : Jaroslav Schönfelder 11:7 6:11 11:8 11:9 3:1
Vladimír Vaňata : Emil Procházka 9:11 13:11 12:10 7:11 6:11 2:3
Miloslav Šíma : Alan Melkus 8:11 11:7 11:9 7:11 6:11 2:3
Bohumil Bokr : Petr Čermák 11:13 6:11 8:11 0:3
Vladimír Vaňata : Jaroslav Schönfelder 5:11 11:8 8:11 7:11 1:3
Miloslav Šíma : Emil Procházka 14:16 13:15 8:11 0:3
Bohumil Bokr : Alan Melkus 9:11 2:11 8:11 0:3
Jan Černý : Petr Čermák 11:9 11:3 7:11 11:9 3:1
Miloslav Šíma : Jaroslav Schönfelder 7:11 3:11 11:5 11:2 4:11 2:3
Bohumil Bokr : Emil Procházka 11:7 8:11 7:11 6:11 1:3
Jan Černý : Alan Melkus 11:3 11:4 8:11 11:8 3:1
Vladimír Vaňata : Petr Čermák 3:11 9:11 7:11 0:3
Bohumil Bokr : Jaroslav Schönfelder 8:11 7:11 11:6 5:11 1:3
Jan Černý : Emil Procházka 11:9 11:7 9:11 11:5 3:1
Vladimír Vaňata : Alan Melkus 6:11 7:11 12:14 0:3
Miloslav Šíma : Petr Čermák 8:11 9:11 5:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 10. 11. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 648:568 41:25
A. Melkus / P. Čermák : M. Šíma / B. Bokr 9:11 11:6 9:11 11:9 11:7 3:2
J. Schönfelder / E. Procházka : J. Černý / P. Selichar 11:9 8:11 11:4 11:8 3:1
Alan Melkus : Miloslav Šíma 11:6 8:11 11:7 11:7 3:1
Petr Čermák : Bohumil Bokr 11:7 12:10 11:8 3:0
Emil Procházka : Petr Selichar 9:11 6:11 11:8 10:12 1:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Černý 10:12 11:8 12:10 7:11 9:11 2:3
Petr Čermák : Miloslav Šíma 11:8 10:12 11:4 11:6 3:1
Emil Procházka : Bohumil Bokr 12:10 11:1 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Petr Selichar 9:11 11:7 11:7 12:14 11:4 3:2
Alan Melkus : Jan Černý 7:11 11:8 5:11 2:11 1:3
Emil Procházka : Miloslav Šíma 11:4 11:8 11:7 3:0
Jaroslav Schönfelder : Bohumil Bokr 11:6 11:8 11:6 3:0
Alan Melkus : Petr Selichar 11:7 11:4 12:10 3:0
Petr Čermák : Jan Černý 7:11 9:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Miloslav Šíma 11:9 11:7 11:5 3:0
Alan Melkus : Bohumil Bokr 11:9 11:6 11:6 3:0
Petr Čermák : Petr Selichar 5:11 8:11 8:11 0:3
Emil Procházka : Jan Černý 5:11 11:8 7:11 5:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 9 : 9 7. 1. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 621:640 32:34
J. Černý / B. Bokr : P. Čermák / M. Jůzek 11:6 9:11 9:11 3:11 1:3
M. Šíma / V. Vaňata : J. Schönfelder / E. Procházka 7:11 4:11 3:11 0:3
Bohumil Bokr : Petr Čermák 7:11 6:11 10:12 0:3
Jan Černý : Milan Jůzek 11:8 11:5 12:10 3:0
Vladimír Vaňata : Emil Procházka 8:11 5:11 11:8 3:11 1:3
Miloslav Šíma : Jaroslav Schönfelder 4:11 6:11 14:12 12:10 8:11 2:3
Jan Černý : Petr Čermák 11:8 11:8 11:9 3:0
Vladimír Vaňata : Milan Jůzek 20:18 11:8 11:13 11:4 3:1
Miloslav Šíma : Emil Procházka 7:11 7:11 7:11 0:3
Bohumil Bokr : Jaroslav Schönfelder 4:11 9:11 8:11 0:3
Vladimír Vaňata : Petr Čermák 11:9 11:5 8:11 11:3 3:1
Miloslav Šíma : Milan Jůzek 8:11 12:10 11:5 8:11 11:7 3:2
Bohumil Bokr : Emil Procházka 11:7 11:8 6:11 12:10 3:1
Jan Černý : Jaroslav Schönfelder 7:11 11:1 11:9 11:7 3:1
Miloslav Šíma : Petr Čermák 6:11 11:9 12:10 11:8 3:1
Bohumil Bokr : Milan Jůzek 9:11 14:16 12:14 0:3
Jan Černý : Emil Procházka 11:6 11:7 12:10 3:0
Vladimír Vaňata : Jaroslav Schönfelder 10:12 9:11 11:9 9:11 1:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 14 : 4 17. 9. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 656:513 48:17
M. Benda / A. Melkus : P. Musil / B. Bokr 11:6 11:8 11:7 3:0
J. Schönfelder / E. Procházka : J. Černý / M. Šíma 11:6 7:11 8:11 11:9 11:5 3:2
Emil Procházka : Pavel Musil 11:8 11:7 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Bohumil Bokr 11:8 11:7 11:6 3:0
Miroslav Benda : Jan Černý 11:8 6:11 8:11 6:11 1:3
Alan Melkus : Miloslav Šíma 11:8 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Pavel Musil 11:8 6:11 11:4 11:5 3:1
Miroslav Benda : Bohumil Bokr 11:8 11:9 11:13 11:9 3:1
Alan Melkus : Jan Černý 11:9 6:11 11:8 10:12 6:11 2:3
Emil Procházka : Miloslav Šíma 11:6 11:5 11:5 3:0
Miroslav Benda : Pavel Musil 11:6 11:6 11:7 3:0
Alan Melkus : Bohumil Bokr 11:8 11:7 11:6 3:0
Emil Procházka : Jan Černý 11:7 9:11 6:11 11:8 9:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Miloslav Šíma 11:8 11:5 11:6 3:0
Alan Melkus : Pavel Musil 11:9 11:7 11:5 3:0
Emil Procházka : Bohumil Bokr 11:3 11:5 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Černý 11:9 9:11 8:11 6:11 1:3
Miroslav Benda : Miloslav Šíma 11:6 7:11 11:8 11:4 3:1
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 13 : 5 29. 1. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 622:513 43:21
J. Němec / T. Krejčí : A. Melkus / E. Procházka 8:11 11:6 11:3 11:2 3:1
Z. Rohlíček / J. Husák : M. Benda / P. Čermák 11:3 11:7 11:4 3:0
Zdeněk Rohlíček : Emil Procházka 4:11 3:11 11:4 7:11 1:3
Jan Husák : Alan Melkus 11:6 9:11 12:10 11:5 3:1
Josef Němec : Petr Čermák 11:6 11:5 11:7 3:0
Tomáš Krejčí : Miroslav Benda 7:11 7:11 2:11 0:3
Jan Husák : Emil Procházka 8:11 11:9 11:5 13:11 3:1
Josef Němec : Alan Melkus 11:5 11:3 11:7 3:0
Tomáš Krejčí : Petr Čermák 12:10 12:14 11:7 11:6 3:1
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Benda 5:11 11:9 7:11 6:11 1:3
Josef Němec : Emil Procházka 11:5 12:10 11:3 3:0
Tomáš Krejčí : Alan Melkus 12:10 11:8 6:11 11:9 3:1
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 13:11 11:8 8:11 11:6 3:1
Jan Husák : Miroslav Benda 5:11 11:6 7:11 10:12 1:3
Tomáš Krejčí : Emil Procházka 8:11 11:4 7:11 5:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Alan Melkus 11:4 11:8 11:6 3:0
Jan Husák : Petr Čermák 11:5 11:8 11:5 3:0
Josef Němec : Miroslav Benda 11:8 11:7 11:7 3:0
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 5 : 13
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 535:673 23:45
M. Benda / P. Čermák : J. Němec / T. Krejčí 4:11 12:14 6:11 0:3
J. Schönfelder / E. Procházka : Z. Rohlíček / J. Husák 11:7 11:8 1:11 11:7 3:1
Emil Procházka : Josef Němec 11:7 4:11 3:11 5:11 1:3
Petr Čermák : Tomáš Krejčí 4:11 4:11 5:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 7:11 12:10 11:7 11:8 3:1
Miroslav Benda : Zdeněk Rohlíček 10:12 11:6 11:9 11:3 3:1
Petr Čermák : Josef Němec 2:11 5:11 2:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Krejčí 7:11 11:8 5:11 9:11 1:3
Miroslav Benda : Jan Husák 11:8 4:11 11:5 11:6 3:1
Emil Procházka : Zdeněk Rohlíček 10:12 12:10 8:11 11:8 11:9 3:2
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 9:11 4:11 7:11 0:3
Miroslav Benda : Tomáš Krejčí 11:7 6:11 9:11 9:11 1:3
Emil Procházka : Jan Husák 8:11 11:7 6:11 8:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 9:11 6:11 5:11 0:3
Miroslav Benda : Josef Němec 6:11 7:11 9:11 0:3
Emil Procházka : Tomáš Krejčí 11:8 7:11 8:11 6:11 1:3
Petr Čermák : Jan Husák 3:11 11:8 7:11 4:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:8 6:11 10:12 11:8 4:11 2:3