Celkem
3
15
Dle počtu setů
3setové zápasy (3:0)
4setové zápasy
5setové zápasy
2setové zápasy
3setové zápasy (2:1)
;
Doma
1 : 7
8 : 2
Venku
2 : 8
7 : 1

Vzájemné zápasy

Regionální soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C 15 : 3 13. 3. 2019
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:1
Regionální soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B 7 : 11 8. 10. 2018
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 0:3
Regionální soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B 9 : 9 5. 3. 2018
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 1:3
Regionální soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 8 : 10 30. 3. 2016
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:1
Regionální soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 12 : 6 1. 12. 2015
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 2:3
Regionální soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 1 : 17 17. 3. 2014
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 0:3
Regionální soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 15 : 3 27. 11. 2013
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:0
Regionální soutěž III. třídy - KST Slatina C : TJ Sokol Dříň B 6 : 12 15. 2. 2013
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:0
Okresní soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 7 : 11 13. 2. 2012
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 0:3
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 25. 10. 2011
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 2:3
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 9 : 9 16. 3. 2010
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:1
Okresní soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 8 : 10 22. 11. 2009
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 0:3
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 9 : 9 2. 3. 2009
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:1
Okresní soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 12 : 6 3. 11. 2008
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 2:3
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 3 : 15 18. 2. 2008
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:2
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň 6 : 12
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 3:0
Okresní soutěž II. třídy - TJ Sokol Dříň : KST Slatina B 12 : 6
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 3:1
Okresní soutěž II. třídy - KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 5 : 13
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 2:3