2013/2014 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný C 22 18 1 3 0 271:125 77
V
R
V
V
V
2. TTC Slovan Kladno C 22 17 2 3 0 262:134 75
V
V
V
V
P
3. Sokol Stochov-Honice B 22 14 4 4 0 246:150 68
V
R
P
V
V
4. TTC Kladno I 22 13 4 5 0 233:163 65
V
R
V
P
V
5. TSM Kladno B 22 10 3 9 0 188:208 55
R
P
P
V
P
6. TJ Sokol Dříň A 22 10 1 11 0 207:189 53
V
P
P
P
V
7. TTC Jemníky B 22 9 2 11 0 187:209 51
P
P
V
V
P
8. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 9 1 12 0 182:214 50
P
V
V
V
P
9. KST Slatina B 22 8 2 12 0 202:194 48
V
P
V
P
V
10. Sokol Buštěhrad C 22 8 1 13 0 167:229 47
P
P
P
P
P
11. TTC Kladno J 22 4 1 17 0 133:263 35
P
V
P
P
P
12. TJ Sokol Dříň B 22 1 0 21 0 98:298 25
P
P
P
P
V
  TSM Kladno B TTC Jemníky B Sokol Buštěhrad C TJ Sokol Dříň B TJ Sokol Dříň A TTC Kladno I STC Slaný C KST Slatina B Sokol Stochov-Honice B TTC Kladno J DTJ Sparta Doly Kladno B TTC Slovan Kladno C
TSM Kladno B XXXX 11:7 9:9 5:13 11:7 4:14 13:5 10:8 6:12 12:6 12:6 7:11
TTC Jemníky B 12:6 XXXX 11:7 11:7 13:5 9:9 6:12 9:9 6:12 15:3 6:12 7:11
Sokol Buštěhrad C 6:12 10:8 XXXX 14:4 7:11 8:10 3:15 7:11 5:13 10:8 11:7 5:13
TJ Sokol Dříň B 4:14 5:13 5:13 XXXX 2:16 7:11 2:16 1:17 5:13 8:10 5:13 5:13
TJ Sokol Dříň A 12:6 8:10 6:12 17:1 XXXX 9:9 5:13 15:3 6:12 10:8 15:3 7:11
TTC Kladno I 9:9 14:4 14:4 16:2 14:4 XXXX 6:12 7:11 11:7 11:7 13:5 7:11
STC Slaný C 16:2 13:5 17:1 16:2 13:5 11:7 XXXX 6:12 11:7 14:4 12:6 12:6
KST Slatina B 6:12 14:4 6:12 15:3 6:12 7:11 7:11 XXXX 9:9 13:5 8:10 8:10
Sokol Stochov-Honice B 8:10 11:7 13:5 16:2 12:6 10:8 9:9 16:2 XXXX 15:3 9:9 9:9
TTC Kladno J 9:9 8:10 12:6 11:7 6:12 5:13 2:16 3:15 3:15 XXXX 7:11 11:7
DTJ Sparta Doly Kladno B 12:6 5:13 7:11 11:7 7:11 8:10 3:15 11:7 11:7 16:2 XXXX 4:14
TTC Slovan Kladno C 16:2 17:1 17:1 17:1 10:8 9:9 12:6 10:8 7:11 18:0 13:5 XXXX
Hráči Páry
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno J 15 : 3 4. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 671:503 47:20
J. Hudeček / M. Gniewek : J. Šimon / V. Strejc 11:7 11:8 11:4 3:0
J. Jedlička / R. Žák : J. Fleislébr / A. Assar 11:5 9:11 11:6 11:6 3:1
Michal Gniewek : Jiří Fleislébr 11:4 11:5 6:11 11:9 3:1
Roman Žák : Adrian Assar 8:11 11:13 9:11 0:3
Josef Hudeček : Jan Šimon 11:3 11:8 11:8 3:0
Jaroslav Jedlička : Václav Strejc 11:4 11:5 11:6 3:0
Roman Žák : Jiří Fleislébr 11:4 12:14 11:6 11:7 3:1
Josef Hudeček : Adrian Assar 11:7 11:4 6:11 11:8 3:1
Jaroslav Jedlička : Jan Šimon 11:4 11:5 11:6 3:0
Michal Gniewek : Václav Strejc 11:6 14:12 8:11 11:8 3:1
Josef Hudeček : Jiří Fleislébr 3:11 9:11 8:11 0:3
Jaroslav Jedlička : Adrian Assar 11:4 11:7 11:5 3:0
Michal Gniewek : Jan Šimon 11:8 11:9 10:12 6:11 11:3 3:2
Roman Žák : Václav Strejc 9:11 8:11 11:8 11:6 11:6 3:2
Jaroslav Jedlička : Jiří Fleislébr 11:7 11:2 11:7 3:0
Michal Gniewek : Adrian Assar 11:4 11:4 9:11 8:11 5:11 2:3
Roman Žák : Jan Šimon 11:3 11:6 11:7 3:0
Josef Hudeček : Václav Strejc 11:5 11:7 1:11 6:11 11:4 3:2
TSM Kladno B : TTC Jemníky B 11 : 7 2. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 595:464 39:25
M. Šeršeň / D. Hýža : M. Andrš / P. Zoth 11:5 9:11 11:9 11:8 3:1
O. Švejda / J. Vavřinec : bez boje 0:0
Tomáš Brückner : Martin Andrš 7:11 9:11 9:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Pavel Zoth 5:11 11:8 8:11 11:7 9:11 2:3
Ondřej Švejda : Vratislav Káčerek 7:11 4:11 12:10 11:3 6:11 2:3
Daniel Hýža : bez boje 0:0
Miroslav Šeršeň : Martin Andrš 11:7 4:11 11:8 11:6 3:1
Ondřej Švejda : Pavel Zoth 9:11 7:11 12:10 11:8 11:8 3:2
Daniel Hýža : Vratislav Káčerek 7:11 4:11 12:10 11:13 1:3
Tomáš Brückner : bez boje 0:0
Ondřej Švejda : Martin Andrš 8:11 3:11 11:9 7:11 1:3
Daniel Hýža : Pavel Zoth 11:5 11:8 11:9 3:0
Tomáš Brückner : Vratislav Káčerek 4:11 5:11 5:11 0:3
Miroslav Šeršeň : bez boje 0:0
Daniel Hýža : Martin Andrš 11:7 11:8 12:10 3:0
Tomáš Brückner : Pavel Zoth 4:11 6:11 5:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Vratislav Káčerek 11:9 11:7 11:8 3:0
Ondřej Švejda : bez boje 0:0
Sokol Buštěhrad C : TJ Sokol Dříň B 14 : 4 2. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 659:535 46:20
O. Táborský / L. Hofman : K. Čampulka / M. Vinkl 11:9 11:7 11:6 3:0
M. Čermák / T. Kratochvíl : J. Liska / Z. Rohlíček 11:9 11:7 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Karel Čampulka 8:11 6:11 11:9 11:9 11:5 3:2
Luděk Hofman : Milan Vinkl 6:11 11:8 7:11 12:10 8:11 2:3
Miroslav Čermák : Miloslav Šíma 11:8 11:8 11:7 3:0
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Rohlíček 11:5 9:11 7:11 11:8 11:7 3:2
Luděk Hofman : Karel Čampulka 11:5 10:12 9:11 12:10 5:11 2:3
Miroslav Čermák : Milan Vinkl 11:6 13:11 5:11 4:11 11:7 3:2
Tomáš Kratochvíl : Miloslav Šíma 11:3 11:7 11:6 3:0
Oldřich Táborský : Zdeněk Rohlíček 15:13 10:12 11:8 11:9 3:1
Miroslav Čermák : Josef Liska 11:5 11:3 11:2 3:0
Tomáš Kratochvíl : Milan Vinkl 5:11 11:5 11:6 11:7 3:1
Oldřich Táborský : Miloslav Šíma 11:3 11:4 11:8 3:0
Luděk Hofman : Zdeněk Rohlíček 9:11 6:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Josef Liska 11:5 11:6 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Milan Vinkl 9:11 11:13 4:11 0:3
Luděk Hofman : Miloslav Šíma 11:3 11:4 11:8 3:0
Miroslav Čermák : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:8 11:7 3:0
DTJ Sparta Doly Kladno B : TTC Slovan Kladno C 4 : 14 2. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 482:615 17:45
P. Janeček / I. Lengál : P. Frolík / J. Slabý 2:11 6:11 9:11 0:3
S. Vojna / T. Vysoudil : Z. Charvát / F. Preis 15:17 9:11 11:9 10:12 1:3
Petr Janeček : Jiří Slabý 9:11 2:11 3:11 0:3
Tomáš Vysoudil : František Preis 11:9 11:7 11:7 3:0
Stanislav Vojna : Zdeněk Charvát 8:11 6:11 7:11 0:3
Ivo Lengál : Petr Frolík 5:11 5:11 7:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Jiří Slabý 11:3 7:11 11:9 13:11 3:1
Stanislav Vojna : František Preis 6:11 2:11 5:11 0:3
Ivo Lengál : Zdeněk Charvát 11:8 8:11 4:11 11:6 11:6 3:2
Petr Janeček : Petr Frolík 6:11 7:11 8:11 0:3
Stanislav Vojna : Jiří Slabý 11:8 9:11 5:11 9:11 1:3
Miloš Plzák : František Preis 5:11 5:11 4:11 0:3
Petr Janeček : Zdeněk Charvát 6:11 6:11 9:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Petr Frolík 9:11 7:11 11:6 7:11 1:3
Miloš Plzák : Jiří Slabý 1:11 5:11 3:11 0:3
Petr Janeček : František Preis 11:7 11:6 2:11 9:11 7:11 2:3
Tomáš Vysoudil : Zdeněk Charvát 11:1 11:5 11:3 3:0
Stanislav Vojna : Petr Frolík 9:11 9:11 11:13 0:3
STC Slaný C : KST Slatina B 6 : 12 1. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 451:616 25:40
J. Zíma / E. Ovčaříková : R. Folbrecht / P. Čermák 11:8 11:3 11:5 3:0
bez boje : J. Schönfelder / J. Laštovka 0:0
Eva Ovčaříková : Petr Čermák 8:11 11:8 9:11 11:9 8:11 2:3
Michal Dobej : Roman Folbrecht 4:11 10:12 5:11 0:3
Jiří Zíma : Jiří Laštovka 11:7 10:12 11:8 7:11 8:11 2:3
bez boje : Jaroslav Schönfelder 0:0
Michal Dobej : Petr Čermák 8:11 9:11 4:11 0:3
Jiří Zíma : Roman Folbrecht 11:8 11:7 11:5 3:0
bez boje : Jiří Laštovka 0:0
Eva Ovčaříková : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:8 10:12 11:1 3:1
Jiří Zíma : Petr Čermák 11:9 7:11 4:11 11:9 10:12 2:3
bez boje : Roman Folbrecht 0:0
Eva Ovčaříková : Jiří Laštovka 11:7 11:8 11:4 3:0
Michal Dobej : Jaroslav Schönfelder 4:11 3:11 6:11 0:3
bez boje : Petr Čermák 0:0
Eva Ovčaříková : Roman Folbrecht 11:8 11:3 9:11 11:6 3:1
Michal Dobej : Jiří Laštovka 6:11 11:9 6:11 6:11 1:3
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder 8:11 7:11 11:8 11:8 11:8 3:2
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno I 9 : 9 30. 9. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 643:609 35:32
V. Bromský / J. Němec : L. Petřík / D. Svoboda 11:3 11:5 9:11 12:14 11:7 3:2
M. Hurt / M. Kasík : D. Horbaj / J. Jílek 11:6 8:11 13:11 11:13 15:13 3:2
Josef Němec : David Svoboda 11:8 5:11 10:12 6:11 1:3
Vladimír Bromský : Ladislav Petřík 11:6 11:9 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Jakub Jílek 11:3 11:5 9:11 6:11 11:13 2:3
Martin Kasík : Dušan Horbaj 5:11 6:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : David Svoboda 12:10 11:7 8:11 9:11 7:11 2:3
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík 11:6 11:9 11:3 3:0
Martin Kasík : Jakub Jílek 6:11 15:13 9:11 11:6 10:12 2:3
Josef Němec : Dušan Horbaj 5:11 7:11 7:11 0:3
Miroslav Hurt : David Svoboda 11:5 11:7 12:10 3:0
Martin Kasík : Ladislav Petřík 11:5 11:7 11:9 3:0
Josef Němec : Jakub Jílek 11:3 11:2 12:10 3:0
Vladimír Bromský : Dušan Horbaj 8:11 8:11 5:11 0:3
Martin Kasík : David Svoboda 1:11 11:6 8:11 8:11 1:3
Josef Němec : Ladislav Petřík 11:6 11:9 11:9 3:0
Vladimír Bromský : Jakub Jílek 11:6 11:8 11:13 11:5 3:1
Miroslav Hurt : Dušan Horbaj 9:11 8:11 8:11 0:3
TSM Kladno B : Sokol Buštěhrad C 9 : 9 18. 12. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 601:578 34:30
D. Hýža / O. Birnbaum : T. Kratochvíl / V. Pesl 13:11 10:12 7:11 8:11 1:3
M. Šeršeň / T. Brückner : O. Táborský / J. Sláma 11:9 11:9 11:9 3:0
Daniel Hýža : Václav Pesl 11:5 11:6 11:2 3:0
Ota Birnbaum : Oldřich Táborský 12:10 13:11 11:13 12:10 3:1
Miroslav Šeršeň : Tomáš Kratochvíl 8:11 3:11 11:8 9:11 1:3
Tomáš Brückner : Jan Sláma 9:11 10:12 7:11 0:3
Ota Birnbaum : Václav Pesl 11:4 11:6 11:8 3:0
Miroslav Šeršeň : Oldřich Táborský 5:11 6:11 9:11 0:3
Tomáš Brückner : Tomáš Kratochvíl 3:11 8:11 7:11 0:3
Daniel Hýža : Jan Sláma 11:2 11:4 11:7 3:0
Miroslav Šeršeň : Václav Pesl 11:6 8:11 11:7 8:11 12:10 3:2
Tomáš Brückner : Oldřich Táborský 12:10 11:9 6:11 5:11 9:11 2:3
Daniel Hýža : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:7 11:3 3:0
Ota Birnbaum : Jan Sláma 11:7 11:9 11:8 3:0
Tomáš Brückner : Václav Pesl 2:11 12:14 11:8 6:11 1:3
Daniel Hýža : Oldřich Táborský 11:3 11:9 11:4 3:0
Ota Birnbaum : Tomáš Kratochvíl 11:7 10:12 11:5 4:11 9:11 2:3
Miroslav Šeršeň : Jan Sláma 5:11 10:12 5:11 0:3
TTC Kladno I : Sokol Stochov-Honice B 11 : 7 10. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 560:542 36:25
L. Petřík / D. Svoboda : P. Jedlička / J. Hudeček 11:9 11:8 11:9 3:0
D. Horbaj / J. Jílek : J. Jedlička / R. Žák 8:11 6:11 8:11 0:3
Jakub Jílek : Petr Jedlička 11:9 11:8 11:3 3:0
David Svoboda : Roman Žák 14:12 11:8 11:8 3:0
Dušan Horbaj : Josef Hudeček 11:7 11:8 11:3 3:0
Ladislav Petřík : Jaroslav Jedlička 2:11 2:11 4:11 0:3
David Svoboda : Petr Jedlička 11:9 11:3 12:10 3:0
Dušan Horbaj : Roman Žák 14:12 9:11 12:14 11:8 7:11 2:3
Ladislav Petřík : Josef Hudeček 11:7 11:6 11:5 3:0
Jakub Jílek : Jaroslav Jedlička 1:11 2:11 9:11 0:3
Dušan Horbaj : Petr Jedlička 11:5 11:7 11:6 3:0
Ladislav Petřík : Roman Žák 9:11 7:11 4:11 0:3
Jakub Jílek : Josef Hudeček 11:9 12:10 13:11 3:0
David Svoboda : Jaroslav Jedlička 11:6 6:11 6:11 11:7 11:4 3:2
Ladislav Petřík : Petr Jedlička 10:12 6:11 7:11 0:3
Jakub Jílek : Roman Žák 9:11 7:11 11:8 11:5 11:4 3:2
David Svoboda : Josef Hudeček 11:9 11:7 11:6 3:0
Dušan Horbaj : Jaroslav Jedlička 11:7 8:11 2:11 3:11 1:3
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň A 10 : 8 10. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 666:642 37:35
P. Frolík / J. Slabý : M. Hurt / M. Kasík 11:4 11:5 8:11 8:11 10:12 2:3
Z. Charvát / F. Preis : V. Bromský / J. Němec 6:11 6:11 10:12 0:3
Petr Frolík : Josef Němec 11:6 12:10 8:11 7:11 6:11 2:3
František Preis : Vladimír Bromský 7:11 10:12 8:11 0:3
Zdeněk Charvát : Miroslav Hurt 13:11 11:9 8:11 11:4 3:1
Jiří Slabý : Martin Kasík 11:3 11:4 11:3 3:0
František Preis : Josef Němec 11:9 12:14 11:7 4:11 7:11 2:3
Zdeněk Charvát : Vladimír Bromský 11:9 11:9 7:11 8:11 11:7 3:2
Jiří Slabý : Miroslav Hurt 12:14 4:11 11:2 11:3 11:8 3:2
Petr Frolík : Martin Kasík 11:2 11:9 9:11 12:10 3:1
Zdeněk Charvát : Josef Němec 12:14 11:7 11:2 11:8 3:1
Jiří Slabý : Vladimír Bromský 5:11 11:9 12:10 11:9 3:1
Petr Frolík : Miroslav Hurt 4:11 12:10 11:9 11:4 3:1
František Preis : Martin Kasík 9:11 7:11 11:7 9:11 1:3
Jiří Slabý : Josef Němec 11:5 11:9 11:3 3:0
Petr Frolík : Vladimír Bromský 10:12 11:6 11:9 8:11 11:3 3:2
František Preis : Miroslav Hurt 6:11 9:11 9:11 0:3
Zdeněk Charvát : Martin Kasík 0:11 0:11 0:11 0:3
KST Slatina B : DTJ Sparta Doly Kladno B 8 : 10 9. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 506:610 26:35
P. Čermák / L. Balada : P. Vojna / S. Vojna 3:11 6:11 6:11 0:3
R. Folbrecht / J. Schönfelder : I. Lengál / T. Vysoudil 8:11 4:11 11:5 11:6 7:11 2:3
Petr Čermák : Pavel Vojna 11:9 11:8 11:9 3:0
Luboš Balada : Stanislav Vojna 4:11 3:11 5:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Vysoudil 5:11 4:11 8:11 0:3
Roman Folbrecht : Ivo Lengál 11:13 11:13 7:11 0:3
Luboš Balada : Pavel Vojna 1:11 3:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Stanislav Vojna 11:6 12:10 8:11 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Tomáš Vysoudil 6:11 7:11 11:13 0:3
Petr Čermák : Ivo Lengál 11:7 11:9 10:12 12:10 3:1
Jaroslav Schönfelder : Pavel Vojna 11:8 11:5 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Stanislav Vojna 10:12 11:9 11:9 11:9 3:1
Petr Čermák : Tomáš Vysoudil 11:7 13:11 16:14 3:0
Luboš Balada : Ivo Lengál 2:11 0:11 3:11 0:3
Roman Folbrecht : Pavel Vojna 9:11 11:9 11:5 9:11 11:7 3:2
Petr Čermák : Stanislav Vojna 11:9 11:9 11:9 3:0
Luboš Balada : Tomáš Vysoudil 4:11 3:11 1:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Ivo Lengál 7:11 5:11 14:16 0:3
TTC Jemníky B : TTC Kladno J 15 : 3 8. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 713:590 48:21
B. Mochal / J. Chlumecký : M. Procházka / V. Strejc 6:11 11:7 11:5 11:9 3:1
M. Andrš / P. Zoth : J. Fleislébr / A. Assar 8:11 11:7 11:9 9:11 11:7 3:2
Bohumír Mochal : Adrian Assar 10:12 13:11 12:14 10:12 1:3
Pavel Zoth : Jiří Fleislébr 11:7 11:7 11:8 3:0
Vratislav Káčerek : Václav Strejc 8:11 11:9 11:7 11:7 3:1
Martin Andrš : Michal Procházka 8:11 11:2 11:3 11:4 3:1
Pavel Zoth : Adrian Assar 11:7 11:7 11:6 3:0
Vratislav Káčerek : Jiří Fleislébr 11:9 12:10 9:11 11:7 3:1
Martin Andrš : Václav Strejc 11:7 8:11 11:8 11:6 3:1
Bohumír Mochal : Michal Procházka 11:8 11:9 11:4 3:0
Vratislav Káčerek : Adrian Assar 11:8 11:7 9:11 11:8 3:1
Milan Šimáček : Jiří Fleislébr 8:11 7:11 6:11 0:3
Bohumír Mochal : Václav Strejc 10:12 11:9 11:8 8:11 9:11 2:3
Pavel Zoth : Michal Procházka 11:4 11:9 11:4 3:0
Milan Šimáček : Adrian Assar 11:8 9:11 12:10 11:7 3:1
Bohumír Mochal : Jiří Fleislébr 11:9 9:11 11:9 9:11 11:9 3:2
Pavel Zoth : Václav Strejc 9:11 11:6 11:8 11:9 3:1
Vratislav Káčerek : Michal Procházka 11:9 11:8 11:7 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný C 2 : 16 7. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 483:657 14:49
K. Čampulka / M. Vinkl : V. Kulich / Z. Rambousek 9:11 11:13 12:14 0:3
Z. Rohlíček / J. Starý : J. Zíma / E. Ovčaříková 7:11 11:13 7:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Zíma 8:11 2:11 5:11 0:3
Karel Čampulka : Eva Ovčaříková 11:9 11:9 2:11 6:11 8:11 2:3
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek 9:11 7:11 7:11 0:3
Jiří Starý : Vladimír Kulich 4:11 7:11 8:11 0:3
Karel Čampulka : Jiří Zíma 11:2 11:9 14:12 3:0
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková 11:3 6:11 5:11 10:12 1:3
Jiří Starý : Zdeněk Rambousek 2:11 11:9 8:11 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich 5:11 11:5 3:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Zíma 9:11 11:9 11:3 10:12 5:11 2:3
Jiří Starý : Eva Ovčaříková 8:11 1:11 2:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Rambousek 10:12 8:11 9:11 0:3
Miloslav Šíma : Vladimír Kulich 5:11 2:11 5:11 0:3
Jiří Starý : Jiří Zíma 1:11 11:7 6:11 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Eva Ovčaříková 7:11 6:11 3:11 0:3
Miloslav Šíma : Zdeněk Rambousek 8:11 7:11 9:11 0:3
Milan Vinkl : Vladimír Kulich 11:9 11:9 12:14 12:10 3:1
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C 9 : 9 18. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 641:634 36:33
J. Jedlička / R. Žák : Z. Charvát / F. Preis 11:6 12:10 3:11 11:3 3:1
J. Hudeček / M. Gniewek : P. Frolík / J. Slabý 5:11 9:11 5:11 0:3
Michal Gniewek : Jiří Slabý 11:9 10:12 8:11 11:5 11:13 2:3
Josef Hudeček : František Preis 4:11 11:7 9:11 11:9 8:11 2:3
Roman Žák : Zdeněk Charvát 12:10 9:11 11:8 11:7 3:1
Jaroslav Jedlička : Petr Frolík 8:11 11:9 11:5 11:2 3:1
Josef Hudeček : Jiří Slabý 2:11 9:11 9:11 0:3
Roman Žák : František Preis 9:11 11:3 3:11 10:12 1:3
Jaroslav Jedlička : Zdeněk Charvát 11:9 11:9 11:3 3:0
Michal Gniewek : Petr Frolík 12:10 11:0 9:11 12:10 3:1
Roman Žák : Jiří Slabý 11:8 11:9 13:11 3:0
Jaroslav Jedlička : František Preis 11:2 11:8 11:8 3:0
Michal Gniewek : Zdeněk Charvát 9:11 11:6 9:11 11:5 9:11 2:3
Petr Jedlička : Petr Frolík 4:11 5:11 3:11 0:3
Jaroslav Jedlička : Jiří Slabý 7:11 11:9 13:11 11:9 3:1
Michal Gniewek : František Preis 13:11 8:11 10:12 10:12 1:3
Petr Jedlička : Zdeněk Charvát 11:9 1:11 7:11 8:11 1:3
Roman Žák : Petr Frolík 11:9 5:11 11:8 11:8 3:1
Sokol Buštěhrad C : TTC Jemníky B 10 : 8 16. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 660:681 35:36
T. Kratochvíl / J. Sláma : V. Káčerek / M. Šimáček 11:9 11:13 11:8 6:11 11:2 3:2
O. Táborský / L. Hofman : B. Mochal / M. Andrš 8:11 11:7 8:11 1:11 1:3
Luděk Hofman : Milan Šimáček 11:7 11:4 11:9 3:0
Oldřich Táborský : Bohumír Mochal 6:11 11:4 8:11 14:12 17:15 3:2
Tomáš Kratochvíl : Martin Andrš 13:11 5:11 11:9 6:11 5:11 2:3
Jan Sláma : Vratislav Káčerek 11:7 9:11 8:11 5:11 1:3
Oldřich Táborský : Milan Šimáček 5:11 11:6 11:6 8:11 11:9 3:2
Tomáš Kratochvíl : Bohumír Mochal 11:9 12:10 11:6 3:0
Jan Sláma : Martin Andrš 5:11 8:11 7:11 0:3
Luděk Hofman : Vratislav Káčerek 6:11 8:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Milan Šimáček 7:11 11:5 11:13 11:9 13:11 3:2
Jan Sláma : Bohumír Mochal 11:8 10:12 11:9 10:12 11:9 3:2
Luděk Hofman : Martin Andrš 2:11 4:11 4:11 0:3
Oldřich Táborský : Vratislav Káčerek 11:9 7:11 9:11 8:11 1:3
Jan Sláma : Milan Šimáček 11:2 11:4 12:10 3:0
Miroslav Čermák : Bohumír Mochal 13:11 14:12 11:2 3:0
Oldřich Táborský : Martin Andrš 6:11 5:11 11:5 11:9 11:9 3:2
Tomáš Kratochvíl : Vratislav Káčerek 9:11 14:16 9:11 0:3
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Sokol Dříň B 11 : 7 16. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 687:564 41:26
V. Procházka / T. Vysoudil : J. Liska / M. Vinkl 11:5 5:11 17:15 11:8 3:1
P. Vojna / S. Vojna : V. Podhorský / J. Starý 11:6 11:5 8:11 11:4 3:1
Vladimír Procházka : Josef Liska 7:11 11:9 11:5 8:11 6:11 2:3
Pavel Vojna : Milan Vinkl 16:14 8:11 9:11 11:6 11:4 3:2
Ivo Lengál : Jiří Starý 11:5 11:5 11:5 3:0
Tomáš Vysoudil : Vladimír Podhorský 11:9 11:5 11:7 3:0
Pavel Vojna : Josef Liska 11:9 11:5 11:7 3:0
Ivo Lengál : Milan Vinkl 11:8 11:5 11:4 3:0
Tomáš Vysoudil : Jiří Starý 11:8 11:5 11:5 3:0
Stanislav Vojna : Vladimír Podhorský 11:8 12:14 11:8 14:16 9:11 2:3
Ivo Lengál : Josef Liska 8:11 11:2 11:6 11:7 3:1
Tomáš Vysoudil : Milan Vinkl 13:15 12:14 11:6 11:3 9:11 2:3
Stanislav Vojna : Jiří Starý 7:11 8:11 9:11 0:3
Pavel Vojna : Vladimír Podhorský 11:6 7:11 9:11 11:7 9:11 2:3
Tomáš Vysoudil : Josef Liska 11:8 11:5 11:3 3:0
Stanislav Vojna : Milan Vinkl 10:12 6:11 5:11 0:3
Pavel Vojna : Jiří Starý 11:7 11:6 11:5 3:0
Ivo Lengál : Vladimír Podhorský 7:11 10:12 10:12 0:3
STC Slaný C : TSM Kladno B 16 : 2 15. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 654:425 50:12
V. Kulich / Z. Rambousek : T. Brückner / D. Hýža 7:11 11:6 11:6 11:7 3:1
J. Zíma / E. Ovčaříková : O. Švejda / J. Vavřinec 11:9 13:11 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Daniel Hýža 11:5 11:7 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : Tomáš Brückner 11:4 11:5 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Ondřej Švejda 12:10 11:4 11:4 3:0
Jiří Zíma : Jiří Vavřinec 11:6 11:7 11:4 3:0
Eva Ovčaříková : Daniel Hýža 11:2 8:11 12:10 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Tomáš Brückner 11:8 11:6 11:3 3:0
Jiří Zíma : Ondřej Švejda 11:8 11:9 11:1 3:0
Zdeněk Rambousek : Jiří Vavřinec 11:3 11:8 11:0 3:0
Vladimír Kulich : Daniel Hýža 11:5 7:11 11:7 17:15 3:1
Jiří Zíma : Tomáš Brückner 11:8 9:11 11:7 11:3 3:1
Zdeněk Rambousek : Ondřej Švejda 8:11 11:6 9:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Jiří Vavřinec 11:4 11:3 11:4 3:0
Jiří Zíma : Daniel Hýža 6:11 10:12 11:8 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Tomáš Brückner 11:5 8:11 8:11 11:6 11:4 3:2
Eva Ovčaříková : Ondřej Švejda 11:2 11:6 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Vavřinec 11:2 11:4 11:6 3:0
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 15 : 3 14. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 669:504 49:17
V. Bromský / J. Němec : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 11:5 11:9 3:0
M. Hurt / M. Kasík : R. Folbrecht / P. Čermák 11:1 11:4 11:5 3:0
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka 5:11 11:4 9:11 1:11 1:3
Martin Kasík : Roman Folbrecht 13:11 13:11 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:2 11:8 8:11 10:12 9:11 2:3
Josef Němec : Petr Čermák 11:5 11:6 11:4 3:0
Martin Kasík : Jiří Laštovka 11:9 11:5 11:7 3:0
Miroslav Hurt : Roman Folbrecht 11:8 11:9 8:11 11:5 3:1
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 19:17 1:11 11:3 11:6 3:1
Vladimír Bromský : Petr Čermák 11:6 11:3 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jiří Laštovka 11:6 11:3 9:11 11:6 3:1
Josef Němec : Roman Folbrecht 11:9 11:3 11:3 3:0
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder 11:9 12:10 6:11 11:7 3:1
Martin Kasík : Petr Čermák 8:11 11:7 11:7 11:9 3:1
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:4 9:11 6:11 6:11 1:3
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 7:11 11:5 11:4 11:2 3:1
Martin Kasík : Jaroslav Schönfelder 11:7 9:11 11:9 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Petr Čermák 11:9 11:8 6:11 11:8 3:1
TTC Kladno J : TTC Kladno I 5 : 13 23. 9. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 584:683 23:45
A. Assar / M. Procházka : J. Jílek / D. Svoboda 8:11 11:7 6:11 6:11 1:3
V. Šimo / J. Fleislébr : D. Horbaj / L. Petřík 11:8 4:11 11:5 11:6 3:1
Vladimír Šimo : Jakub Jílek 11:3 11:4 8:11 9:11 5:11 2:3
Adrian Assar : David Svoboda 7:11 3:11 11:8 11:9 11:13 2:3
Michal Procházka : Dušan Horbaj 4:11 7:11 4:11 0:3
Jiří Fleislébr : Ladislav Petřík 11:8 11:9 9:11 11:5 3:1
Adrian Assar : Jakub Jílek 7:11 7:11 8:11 0:3
Michal Procházka : David Svoboda 7:11 8:11 10:12 0:3
Jiří Fleislébr : Dušan Horbaj 8:11 11:8 2:11 8:11 1:3
Vladimír Šimo : Ladislav Petřík 12:10 11:7 11:9 3:0
Michal Procházka : Jakub Jílek 9:11 10:12 5:11 0:3
Jiří Fleislébr : David Svoboda 7:11 15:13 13:15 3:11 1:3
Vladimír Šimo : Dušan Horbaj 8:11 9:11 7:11 0:3
Adrian Assar : Ladislav Petřík 13:11 9:11 11:9 9:11 11:5 3:2
Jiří Fleislébr : Jakub Jílek 9:11 7:11 8:11 0:3
Vladimír Šimo : David Svoboda 11:8 11:9 8:11 7:11 12:10 3:2
Adrian Assar : Dušan Horbaj 11:9 7:11 8:11 8:11 1:3
Michal Procházka : Ladislav Petřík 5:11 5:11 6:11 0:3
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno J 18 : 0 24. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 645:378 54:6
P. Frolík / J. Slabý : M. Procházka / D. Záhrubský 11:9 11:3 11:2 3:0
F. Preis / J. Jírový : J. Fleislébr / V. Strejc 11:9 11:6 11:9 3:0
Jiří Jírový : Jiří Fleislébr 11:4 3:11 11:6 11:8 3:1
Petr Frolík : Václav Strejc 11:2 11:6 11:4 3:0
František Preis : Michal Procházka 11:6 11:4 11:3 3:0
Jiří Slabý : David Záhrubský 11:8 11:1 11:1 3:0
Petr Frolík : Jiří Fleislébr 11:9 11:5 11:6 3:0
František Preis : Václav Strejc 11:6 11:7 10:12 11:6 3:1
Jiří Slabý : Michal Procházka 11:5 11:3 11:1 3:0
Jiří Jírový : David Záhrubský 11:8 11:8 11:4 3:0
František Preis : Jiří Fleislébr 11:9 12:10 13:11 3:0
Jiří Slabý : Václav Strejc 13:11 11:6 11:13 11:5 3:1
Jiří Jírový : Michal Procházka 11:5 6:11 11:4 11:4 3:1
Petr Frolík : David Záhrubský 11:6 11:5 11:8 3:0
Jiří Slabý : Jiří Fleislébr 11:9 11:7 11:7 3:0
Jiří Jírový : Václav Strejc 11:7 11:8 8:11 8:11 11:7 3:2
Petr Frolík : Michal Procházka 11:2 11:4 11:4 3:0
František Preis : David Záhrubský 11:4 11:5 11:2 3:0
TSM Kladno B : DTJ Sparta Doly Kladno B 12 : 6 23. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 664:651 41:28
O. Švejda / T. Brückner : P. Janeček / I. Lengál 11:9 6:11 12:10 5:11 11:9 3:2
M. Šeršeň / D. Hýža : P. Vojna / S. Vojna 12:10 11:9 5:11 11:6 3:1
Daniel Hýža : Petr Janeček 9:11 11:8 11:9 11:5 3:1
Miroslav Šeršeň : Stanislav Vojna 5:11 11:6 10:12 9:11 1:3
Tomáš Brückner : Pavel Vojna 14:12 5:11 11:8 9:11 6:11 2:3
Ondřej Švejda : Ivo Lengál 11:8 11:9 11:2 3:0
Miroslav Šeršeň : Petr Janeček 11:9 11:8 21:19 3:0
Tomáš Brückner : Stanislav Vojna 11:6 13:11 11:9 3:0
Ondřej Švejda : Pavel Vojna 4:11 3:11 11:8 11:9 11:9 3:2
Daniel Hýža : Ivo Lengál 11:9 12:10 12:10 3:0
Tomáš Brückner : Petr Janeček 4:11 6:11 8:11 0:3
Ondřej Švejda : Stanislav Vojna 11:5 11:9 8:11 11:7 3:1
Daniel Hýža : Pavel Vojna 14:12 11:9 8:11 8:11 11:6 3:2
Miroslav Šeršeň : Ivo Lengál 8:11 12:14 10:12 0:3
Ondřej Švejda : Petr Janeček 11:9 9:11 3:11 7:11 1:3
Daniel Hýža : Stanislav Vojna 11:7 11:4 11:1 3:0
Miroslav Šeršeň : Pavel Vojna 7:11 11:8 5:11 6:11 1:3
Tomáš Brückner : Ivo Lengál 11:7 11:9 6:11 11:8 3:1
Sokol Buštěhrad C : STC Slaný C 3 : 15 23. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 455:650 16:48
O. Táborský / J. Sláma : V. Kulich / Z. Rambousek 5:11 2:11 11:8 9:11 1:3
M. Čermák / T. Kratochvíl : J. Zíma / E. Ovčaříková 13:15 7:11 11:8 8:11 1:3
Jan Sláma : Zdeněk Rambousek 8:11 8:11 5:11 0:3
Oldřich Táborský : Jiří Zíma 11:3 10:12 11:6 4:11 5:11 2:3
Miroslav Čermák : Eva Ovčaříková 11:8 15:13 11:6 3:0
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Kulich 8:11 9:11 6:11 0:3
Oldřich Táborský : Zdeněk Rambousek 11:3 9:11 11:5 12:10 3:1
Miroslav Čermák : Jiří Zíma 8:11 5:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Eva Ovčaříková 11:5 3:11 9:11 11:7 4:11 2:3
Jan Sláma : Vladimír Kulich 1:11 6:11 4:11 0:3
Miroslav Čermák : Zdeněk Rambousek 4:11 8:11 17:15 5:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Jiří Zíma 3:11 8:11 8:11 0:3
Jan Sláma : Eva Ovčaříková 5:11 4:11 10:12 0:3
Oldřich Táborský : Vladimír Kulich 4:11 4:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Rambousek 0:11 0:11 0:11 0:3
Jan Sláma : Jiří Zíma 4:11 7:11 5:11 0:3
Oldřich Táborský : Eva Ovčaříková 7:11 11:13 11:7 12:10 11:0 3:2
Miroslav Čermák : Vladimír Kulich 0:11 0:11 0:11 0:3
KST Slatina B : Sokol Stochov-Honice B 9 : 9 23. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 585:630 31:34
J. Schönfelder / J. Laštovka : P. Jedlička / M. Gniewek 13:11 11:9 11:8 3:0
R. Folbrecht / P. Čermák : J. Jedlička / R. Žák 4:11 8:11 11:8 4:11 1:3
Roman Folbrecht : Petr Jedlička 7:11 11:8 8:11 11:9 11:6 3:2
Jaroslav Schönfelder : Roman Žák 7:11 4:11 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Michal Gniewek 11:5 11:9 14:12 3:0
Petr Čermák : Jaroslav Jedlička 6:11 8:11 4:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Petr Jedlička 8:11 11:7 12:10 11:5 3:1
Jiří Laštovka : Roman Žák 8:11 11:13 11:13 0:3
Petr Čermák : Michal Gniewek 12:10 11:6 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Jaroslav Jedlička 4:11 4:11 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Petr Jedlička 11:8 7:11 15:17 11:8 11:7 3:2
Petr Čermák : Roman Žák 4:11 13:11 8:11 11:9 12:10 3:2
Roman Folbrecht : Michal Gniewek 3:11 8:11 11:9 5:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Jaroslav Jedlička 8:11 5:11 5:11 0:3
Petr Čermák : Petr Jedlička 11:5 11:7 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Roman Žák 11:3 11:9 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Michal Gniewek 11:8 11:4 10:12 4:11 7:11 2:3
Jiří Laštovka : Jaroslav Jedlička 6:11 6:11 9:11 0:3
TTC Jemníky B : TTC Kladno I 9 : 9 22. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 673:627 39:30
M. Andrš / P. Zoth : L. Petřík / D. Svoboda 11:7 11:7 11:5 3:0
B. Mochal / J. Chlumecký : D. Horbaj / J. Jílek 11:8 9:11 6:11 7:11 1:3
Jiří Chlumecký : Jakub Jílek 8:11 11:7 9:11 9:11 1:3
Vratislav Káčerek : Dušan Horbaj 6:11 9:11 11:8 8:11 1:3
Pavel Zoth : Ladislav Petřík 14:12 11:6 11:7 3:0
Martin Andrš : David Svoboda 7:11 11:6 8:11 11:3 13:15 2:3
Vratislav Káčerek : Jakub Jílek 12:10 11:7 11:7 3:0
Pavel Zoth : Dušan Horbaj 11:8 9:11 11:7 9:11 11:7 3:2
Martin Andrš : Ladislav Petřík 11:8 11:7 11:9 3:0
Jiří Chlumecký : David Svoboda 8:11 7:11 5:11 0:3
Pavel Zoth : Jakub Jílek 11:8 11:9 11:7 3:0
Martin Andrš : Dušan Horbaj 11:8 9:11 11:7 11:5 3:1
Bohumír Mochal : Ladislav Petřík 11:8 11:9 11:8 3:0
Vratislav Káčerek : David Svoboda 17:15 9:11 8:11 11:9 9:11 2:3
Martin Andrš : Jakub Jílek 7:11 11:6 9:11 11:8 1:11 2:3
Bohumír Mochal : Dušan Horbaj 8:11 11:7 9:11 6:11 1:3
Vratislav Káčerek : Ladislav Petřík 11:6 11:6 11:5 3:0
Pavel Zoth : David Svoboda 6:11 7:11 11:8 11:8 9:11 2:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň A 2 : 16 23. 9. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 550:711 18:50
Z. Rohlíček / V. Podhorský : V. Bromský / J. Němec 2:11 5:11 11:7 5:11 1:3
M. Vinkl / J. Starý : M. Hurt / J. Černý 9:11 8:11 10:12 0:3
Vladimír Podhorský : Josef Němec 9:11 1:11 11:7 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Bromský 11:9 6:11 10:12 11:9 12:14 2:3
Milan Vinkl : Miroslav Hurt 6:11 11:7 4:11 9:11 1:3
Miloslav Šíma : Jan Černý 11:6 5:11 9:11 4:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Josef Němec 9:11 5:11 16:18 0:3
Milan Vinkl : Vladimír Bromský 11:9 11:4 8:11 10:12 9:11 2:3
Miloslav Šíma : Miroslav Hurt 3:11 11:9 5:11 1:11 1:3
Vladimír Podhorský : Jan Černý 8:11 4:11 6:11 0:3
Milan Vinkl : Josef Němec 4:11 6:11 6:11 0:3
Miloslav Šíma : Vladimír Bromský 13:15 11:8 9:11 6:11 1:3
Jiří Starý : Miroslav Hurt 8:11 13:15 11:9 11:8 11:9 3:2
Zdeněk Rohlíček : Jan Černý 9:11 5:11 12:10 8:11 1:3
Miloslav Šíma : Josef Němec 10:12 7:11 8:11 0:3
Jiří Starý : Vladimír Bromský 6:11 6:11 2:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Hurt 5:11 12:10 6:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Jan Černý 11:5 11:5 11:8 3:0
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň B 16 : 2 1. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 675:507 49:18
J. Jedlička / R. Žák : Z. Rohlíček / V. Podhorský 7:11 11:3 11:4 11:4 3:1
J. Hudeček / M. Gniewek : K. Čampulka / M. Vinkl 9:11 11:13 3:11 0:3
Josef Hudeček : Josef Liska 11:6 11:4 11:7 3:0
Michal Gniewek : Karel Čampulka 11:8 10:12 11:6 11:2 3:1
Jaroslav Jedlička : Milan Vinkl 11:9 11:5 11:3 3:0
Roman Žák : Zdeněk Rohlíček 13:15 11:9 11:3 11:9 3:1
Michal Gniewek : Josef Liska 12:10 6:11 11:5 11:6 3:1
Jaroslav Jedlička : Karel Čampulka 11:7 11:5 11:7 3:0
Roman Žák : Milan Vinkl 11:9 11:8 11:9 3:0
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček 11:9 12:14 11:9 8:11 11:3 3:2
Jaroslav Jedlička : Vladimír Podhorský 11:5 11:3 11:1 3:0
Petr Jedlička : Karel Čampulka 11:4 5:11 4:11 3:11 1:3
Josef Hudeček : Milan Vinkl 10:12 8:11 11:3 11:8 11:5 3:2
Michal Gniewek : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:5 11:7 3:0
Petr Jedlička : Vladimír Podhorský 11:7 11:6 1:11 8:11 11:5 3:2
Josef Hudeček : Karel Čampulka 6:11 11:9 11:9 11:0 3:1
Michal Gniewek : Milan Vinkl 11:4 11:8 11:3 3:0
Jaroslav Jedlička : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:9 10:12 12:10 3:1
TTC Kladno I : TTC Slovan Kladno C 7 : 11 31. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 576:587 28:38
L. Petřík / D. Svoboda : P. Frolík / J. Slabý 6:11 3:11 5:11 0:3
D. Horbaj / J. Jílek : F. Preis / J. Jírový 11:6 11:4 11:4 3:0
Jakub Jílek : Jiří Jírový 8:11 11:4 5:11 10:12 1:3
Dušan Horbaj : Jiří Slabý 7:11 13:15 5:11 0:3
David Svoboda : František Preis 11:8 11:6 8:11 6:11 11:2 3:2
Ladislav Petřík : Petr Frolík 11:5 9:11 3:11 7:11 1:3
Dušan Horbaj : Jiří Jírový 8:11 5:11 8:11 0:3
David Svoboda : Jiří Slabý 11:5 11:8 6:11 11:5 3:1
Ladislav Petřík : František Preis 11:13 5:11 13:11 8:11 1:3
Jakub Jílek : Petr Frolík 8:11 6:11 9:11 0:3
David Svoboda : Jiří Jírový 11:9 11:4 11:2 3:0
Ladislav Petřík : Jiří Slabý 3:11 12:10 6:11 4:11 1:3
Jakub Jílek : František Preis 7:11 14:12 9:11 11:9 11:5 3:2
Dušan Horbaj : Petr Frolík 10:12 11:9 8:11 7:11 1:3
Ladislav Petřík : Jiří Jírový 11:9 6:11 7:11 9:11 1:3
Jakub Jílek : Jiří Slabý 11:9 7:11 3:11 7:11 1:3
Dušan Horbaj : František Preis 11:0 11:0 11:0 3:0
David Svoboda : Petr Frolík 11:8 11:4 11:3 3:0
DTJ Sparta Doly Kladno B : Sokol Buštěhrad C 7 : 11 30. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 527:604 28:38
T. Vysoudil / M. Plzák : O. Táborský / M. Čermák 9:11 6:11 6:11 0:3
P. Janeček / I. Lengál : L. Hofman / J. Sláma 11:4 9:11 11:8 11:7 3:1
Tomáš Vysoudil : Oldřich Táborský 11:7 7:11 8:11 6:11 1:3
Miloš Plzák : Luděk Hofman 4:11 4:11 6:11 0:3
Ivo Lengál : Jan Sláma 11:8 7:11 12:10 11:5 3:1
Petr Janeček : Miroslav Čermák 5:11 11:8 2:11 7:11 1:3
Miloš Plzák : Oldřich Táborský 4:11 5:11 2:11 0:3
Ivo Lengál : Luděk Hofman 11:7 11:4 11:6 3:0
Petr Janeček : Jan Sláma 7:11 11:9 4:11 8:11 1:3
Tomáš Vysoudil : Miroslav Čermák 12:14 11:8 11:7 6:11 12:14 2:3
Ivo Lengál : Oldřich Táborský 11:3 11:6 7:11 9:11 11:7 3:2
Petr Janeček : Luděk Hofman 11:8 11:9 11:4 3:0
Tomáš Vysoudil : Jan Sláma 11:5 11:4 8:11 11:5 3:1
Miloš Plzák : Miroslav Čermák 5:11 11:9 4:11 2:11 1:3
Petr Janeček : Oldřich Táborský 9:11 5:11 6:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Luděk Hofman 11:4 11:2 11:9 3:0
Miloš Plzák : Jan Sláma 4:11 1:11 1:11 0:3
Ivo Lengál : Miroslav Čermák 6:11 11:7 2:11 3:11 1:3
STC Slaný C : TTC Jemníky B 13 : 5 29. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 673:622 43:28
V. Kulich / Z. Rambousek : B. Mochal / V. Káčerek 11:9 11:5 7:11 7:11 11:5 3:2
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Andrš / P. Zoth 7:11 11:8 11:9 11:8 3:1
Zdeněk Rambousek : Bohumír Mochal 11:7 11:8 11:6 3:0
Eva Ovčaříková : Martin Andrš 11:8 11:8 5:11 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Vratislav Káčerek 11:7 11:8 3:11 8:11 9:11 2:3
Jiří Zíma : Pavel Zoth 7:11 4:11 9:11 0:3
Eva Ovčaříková : Bohumír Mochal 11:7 11:7 11:4 3:0
Vladimír Kulich : Martin Andrš 11:8 11:13 11:4 7:11 11:7 3:2
Jiří Zíma : Vratislav Káčerek 2:11 10:12 11:8 4:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Pavel Zoth 11:13 5:11 7:11 0:3
Vladimír Kulich : Bohumír Mochal 11:6 11:5 11:8 3:0
Jiří Zíma : Martin Andrš 11:9 11:8 8:11 9:11 11:4 3:2
Zdeněk Rambousek : Vratislav Káčerek 3:11 7:11 11:8 11:7 11:9 3:2
Eva Ovčaříková : Pavel Zoth 14:12 6:11 3:11 11:4 11:3 3:2
Jiří Zíma : Bohumír Mochal 10:12 11:5 12:10 11:9 3:1
Zdeněk Rambousek : Martin Andrš 11:8 11:6 11:9 3:0
Eva Ovčaříková : Vratislav Káčerek 11:4 11:8 11:5 3:0
Vladimír Kulich : Pavel Zoth 12:14 11:9 9:11 6:11 1:3
TJ Sokol Dříň A : TSM Kladno B 12 : 6 28. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 607:501 41:22
V. Bromský / J. Němec : O. Švejda / O. Birnbaum 11:7 11:5 11:4 3:0
M. Hurt / M. Kasík : M. Šeršeň / D. Hýža 13:11 7:11 11:9 9:11 9:11 2:3
Martin Kasík : Ota Birnbaum 11:9 11:1 11:7 3:0
Vladimír Bromský : Daniel Hýža 15:13 11:9 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Miroslav Šeršeň 4:11 8:11 8:11 0:3
Josef Němec : Ondřej Švejda 11:5 11:6 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Ota Birnbaum 11:2 11:6 12:10 3:0
Miroslav Hurt : Daniel Hýža 11:6 5:11 0:11 0:11 1:3
Josef Němec : Miroslav Šeršeň 11:2 11:4 4:11 11:3 3:1
Martin Kasík : Ondřej Švejda 4:11 11:7 11:7 16:14 3:1
Jan Husák : Ota Birnbaum 11:3 11:4 11:7 3:0
Josef Němec : Daniel Hýža 8:11 9:11 10:12 0:3
Martin Kasík : Miroslav Šeršeň 12:10 8:11 5:11 8:11 1:3
Vladimír Bromský : Ondřej Švejda 11:5 11:3 11:7 3:0
Josef Němec : Ota Birnbaum 11:2 11:6 11:4 3:0
Martin Kasík : Daniel Hýža 12:10 6:11 4:11 7:11 1:3
Vladimír Bromský : Miroslav Šeršeň 11:3 11:7 6:11 11:5 3:1
Jan Husák : Ondřej Švejda 12:10 11:5 12:14 11:5 3:1
TTC Kladno J : KST Slatina B 3 : 15 28. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 475:663 17:47
J. Šimon / D. Petr : J. Schönfelder / J. Laštovka 5:11 1:11 12:14 0:3
J. Fleislébr / V. Strejc : P. Čermák / R. Javůrek 11:8 11:3 7:11 8:11 11:13 2:3
Václav Strejc : Jaroslav Schönfelder 7:11 11:7 11:7 11:3 3:1
Daniel Petr : Roman Javůrek 6:11 4:11 7:11 0:3
Jan Šimon : Petr Čermák 8:11 5:11 6:11 0:3
Jiří Fleislébr : Jiří Laštovka 8:11 7:11 4:11 0:3
Daniel Petr : Jaroslav Schönfelder 5:11 9:11 3:11 0:3
Jan Šimon : Roman Javůrek 3:11 7:11 12:10 6:11 1:3
Jiří Fleislébr : Petr Čermák 4:11 3:11 6:11 0:3
Václav Strejc : Jiří Laštovka 13:11 6:11 9:11 6:11 1:3
Jan Šimon : Jaroslav Schönfelder 2:11 11:8 7:11 6:11 1:3
Jiří Fleislébr : Roman Javůrek 12:10 11:8 11:8 3:0
Václav Strejc : Petr Čermák 7:11 4:11 12:10 7:11 1:3
Daniel Petr : Jiří Laštovka 4:11 2:11 2:11 0:3
Jiří Fleislébr : Jaroslav Schönfelder 7:11 12:10 11:9 3:11 9:11 2:3
Václav Strejc : Roman Javůrek 11:7 14:12 5:11 11:9 3:1
Daniel Petr : Petr Čermák 5:11 5:11 10:12 0:3
Jan Šimon : Jiří Laštovka 8:11 7:11 6:11 0:3
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 6 : 12 6. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 598:685 27:42
M. Šeršeň / D. Hýža : J. Hudeček / M. Gniewek 11:6 8:11 11:9 12:10 3:1
O. Švejda / T. Brückner : J. Jedlička / R. Žák 3:11 2:11 8:11 0:3
Tomáš Brückner : Michal Gniewek 11:6 11:8 9:11 13:11 3:1
Ondřej Švejda : Jaroslav Jedlička 9:11 8:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Roman Žák 8:11 7:11 11:7 11:7 11:9 3:2
Daniel Hýža : Josef Hudeček 11:7 11:5 11:7 3:0
Ondřej Švejda : Michal Gniewek 15:13 7:11 5:11 11:4 7:11 2:3
Miroslav Šeršeň : Jaroslav Jedlička 9:11 2:11 9:11 0:3
Daniel Hýža : Roman Žák 8:11 11:7 9:11 7:11 1:3
Tomáš Brückner : Josef Hudeček 4:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Miroslav Šeršeň : Michal Gniewek 11:13 12:10 11:9 5:11 7:11 2:3
Daniel Hýža : Jaroslav Jedlička 11:9 11:9 7:11 9:11 15:17 2:3
Tomáš Brückner : Roman Žák 4:11 6:11 9:11 0:3
Ondřej Švejda : Josef Hudeček 6:11 4:11 11:8 7:11 1:3
Daniel Hýža : Michal Gniewek 11:5 11:6 14:16 11:9 3:1
Tomáš Brückner : Jaroslav Jedlička 7:11 3:11 6:11 0:3
Jiří Vavřinec : Roman Žák 5:11 5:11 6:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Josef Hudeček 11:5 11:7 8:11 11:8 3:1
Sokol Buštěhrad C : TJ Sokol Dříň A 7 : 11 6. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 622:693 29:42
L. Hofman / V. Pesl : V. Bromský / J. Němec 2:11 6:11 4:11 0:3
O. Táborský / J. Sláma : J. Husák / M. Kasík 11:6 6:11 11:5 11:8 3:1
Oldřich Táborský : Josef Němec 4:11 11:8 11:5 11:7 3:1
Jan Sláma : Vladimír Bromský 8:11 7:11 9:11 0:3
Luděk Hofman : Martin Kasík 2:11 5:11 6:11 0:3
Václav Pesl : Jan Husák 10:12 7:11 7:11 0:3
Jan Sláma : Josef Němec 9:11 12:10 8:11 10:12 1:3
Luděk Hofman : Vladimír Bromský 11:6 6:11 8:11 1:11 1:3
Václav Pesl : Martin Kasík 10:12 11:6 8:11 11:5 4:11 2:3
Oldřich Táborský : Jan Husák 9:11 11:9 4:11 12:10 11:4 3:2
Luděk Hofman : Josef Němec 8:11 11:8 10:12 11:6 9:11 2:3
Václav Pesl : Vladimír Bromský 6:11 11:9 11:5 12:10 3:1
Oldřich Táborský : Martin Kasík 11:8 10:12 4:11 11:4 3:11 2:3
Jan Sláma : Jan Husák 11:8 15:17 11:8 11:8 3:1
Václav Pesl : Josef Němec 11:13 6:11 9:11 0:3
Oldřich Táborský : Vladimír Bromský 8:11 12:10 11:8 12:10 3:1
Jan Sláma : Martin Kasík 9:11 11:8 7:11 11:9 11:9 3:2
Luděk Hofman : Jan Husák 7:11 10:12 6:11 0:3
KST Slatina B : TTC Kladno I 7 : 11 6. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 673:699 32:41
J. Schönfelder / J. Laštovka : L. Petřík / D. Svoboda 8:11 11:8 11:9 7:11 9:11 2:3
R. Folbrecht / P. Čermák : D. Horbaj / J. Jílek 5:11 8:11 11:9 7:11 1:3
Petr Čermák : Ladislav Petřík 12:10 10:12 6:11 12:10 11:6 3:2
Roman Folbrecht : Jakub Jílek 4:11 7:11 13:11 8:11 1:3
Jiří Laštovka : Dušan Horbaj 11:5 7:11 11:7 11:8 3:1
Jaroslav Schönfelder : David Svoboda 11:3 9:11 5:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Ladislav Petřík 5:11 6:11 10:12 0:3
Jiří Laštovka : Jakub Jílek 11:8 11:7 8:11 13:11 3:1
Jaroslav Schönfelder : Dušan Horbaj 2:11 3:11 9:11 0:3
Petr Čermák : David Svoboda 11:8 6:11 11:4 11:5 3:1
Jiří Laštovka : Ladislav Petřík 11:7 12:10 13:15 11:5 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jakub Jílek 11:9 6:11 11:8 10:12 11:5 3:2
Petr Čermák : Dušan Horbaj 6:11 8:11 7:11 0:3
Roman Folbrecht : David Svoboda 11:6 12:10 8:11 5:11 10:12 2:3
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík 11:6 12:10 11:5 3:0
Petr Čermák : Jakub Jílek 11:6 10:12 8:11 11:9 8:11 2:3
Roman Folbrecht : Dušan Horbaj 10:12 11:7 9:11 10:12 1:3
Jiří Laštovka : David Svoboda 8:11 9:11 11:4 10:12 1:3
TTC Jemníky B : TTC Slovan Kladno C 7 : 11 5. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 638:648 30:40
M. Andrš / P. Zoth : P. Frolík / J. Slabý 8:11 7:11 11:13 0:3
B. Mochal / J. Chlumecký : Z. Charvát / F. Preis 6:11 11:9 4:11 8:11 1:3
Jiří Chlumecký : Jiří Slabý 11:7 8:11 6:11 6:11 1:3
Pavel Zoth : František Preis 11:6 11:5 9:11 9:11 11:7 3:2
Martin Andrš : Zdeněk Charvát 6:11 8:11 11:2 11:7 11:6 3:2
Milan Šimáček : Petr Frolík 7:11 9:11 6:11 0:3
Pavel Zoth : Jiří Slabý 9:11 11:9 12:10 12:10 3:1
Martin Andrš : František Preis 9:11 11:7 6:11 12:10 6:11 2:3
Milan Šimáček : Zdeněk Charvát 9:11 10:12 12:10 11:9 14:12 3:2
Jiří Chlumecký : Petr Frolík 10:12 8:11 8:11 0:3
Martin Andrš : Jiří Slabý 11:7 9:11 11:8 7:11 9:11 2:3
Milan Šimáček : František Preis 11:8 9:11 7:11 7:11 1:3
Bohumír Mochal : Zdeněk Charvát 6:11 8:11 11:7 9:11 1:3
Pavel Zoth : Petr Frolík 11:6 11:6 11:9 3:0
Milan Šimáček : Jiří Slabý 7:11 1:11 7:11 0:3
Bohumír Mochal : František Preis 8:11 11:9 7:11 7:11 1:3
Pavel Zoth : Zdeněk Charvát 11:0 11:0 11:0 3:0
Martin Andrš : Petr Frolík 11:5 11:4 11:9 3:0
STC Slaný C : DTJ Sparta Doly Kladno B 12 : 6 5. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 610:523 41:23
J. Zíma / E. Ovčaříková : P. Vojna / S. Vojna 13:11 11:3 11:1 3:0
V. Kulich / Z. Rambousek : I. Lengál / T. Vysoudil 6:11 6:11 7:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Stanislav Vojna 11:6 11:3 11:8 3:0
Eva Ovčaříková : Pavel Vojna 11:8 11:4 11:4 3:0
Vladimír Kulich : Ivo Lengál 11:6 11:1 12:10 3:0
Jiří Zíma : Tomáš Vysoudil 5:11 14:12 10:12 3:11 1:3
Eva Ovčaříková : Stanislav Vojna 11:3 12:10 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Pavel Vojna 11:9 11:8 11:5 3:0
Jiří Zíma : Ivo Lengál 11:6 5:11 15:13 11:5 3:1
Zdeněk Rambousek : Tomáš Vysoudil 7:11 7:11 11:4 3:11 1:3
Vladimír Kulich : Stanislav Vojna 11:5 11:5 11:5 3:0
Jiří Zíma : Pavel Vojna 11:7 11:5 9:11 2:11 9:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Ivo Lengál 11:8 11:8 12:14 11:9 3:1
Eva Ovčaříková : Tomáš Vysoudil 7:11 6:11 6:11 0:3
Jiří Zíma : Stanislav Vojna 12:10 11:8 11:8 3:0
Zdeněk Rambousek : Pavel Vojna 11:5 5:11 9:11 11:9 11:7 3:2
Eva Ovčaříková : Ivo Lengál 11:4 9:11 11:6 11:4 3:1
Vladimír Kulich : Tomáš Vysoudil 8:11 11:7 4:11 2:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno J 8 : 10 4. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 604:629 30:37
K. Čampulka / M. Vinkl : J. Fleislébr / A. Assar 5:11 9:11 11:8 8:11 1:3
Z. Rohlíček / V. Podhorský : J. Šimon / V. Strejc 10:12 7:11 11:13 0:3
Karel Čampulka : Adrian Assar 5:11 11:6 9:11 11:3 11:2 3:2
Milan Vinkl : Jiří Fleislébr 5:11 3:11 7:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Václav Strejc 11:4 5:11 13:11 11:5 3:1
Josef Liska : Jan Šimon 11:9 4:11 9:11 8:11 1:3
Milan Vinkl : Adrian Assar 5:11 6:11 11:6 9:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Fleislébr 9:11 7:11 4:11 0:3
Josef Liska : Václav Strejc 10:12 1:11 11:9 10:12 1:3
Karel Čampulka : Jan Šimon 11:9 7:11 11:9 11:3 3:1
Zdeněk Rohlíček : Adrian Assar 3:11 11:8 14:16 7:11 1:3
Vladimír Podhorský : Jiří Fleislébr 9:11 7:11 11:9 7:11 1:3
Karel Čampulka : Václav Strejc 11:8 11:4 8:11 11:7 3:1
Milan Vinkl : Jan Šimon 11:5 11:8 12:10 3:0
Vladimír Podhorský : Adrian Assar 7:11 9:11 3:11 0:3
Karel Čampulka : Jiří Fleislébr 11:5 11:6 11:3 3:0
Milan Vinkl : Václav Strejc 7:11 14:12 10:12 12:10 11:8 3:2
Zdeněk Rohlíček : Jan Šimon 11:6 14:12 11:6 3:0
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad C 13 : 5 15. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 640:524 43:22
J. Jedlička / R. Žák : O. Táborský / L. Hofman 11:8 9:11 8:11 11:6 11:5 3:2
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Čermák / T. Kratochvíl 6:11 11:7 8:11 9:11 1:3
Roman Žák : Oldřich Táborský 11:6 11:6 11:5 3:0
Michal Gniewek : Luděk Hofman 11:8 11:7 11:8 3:0
Josef Hudeček : Tomáš Kratochvíl 5:11 11:7 9:11 9:11 1:3
Jaroslav Jedlička : Miroslav Čermák 11:6 11:5 11:6 3:0
Michal Gniewek : Oldřich Táborský 11:5 11:9 15:13 3:0
Josef Hudeček : Luděk Hofman 11:7 11:2 8:11 11:9 3:1
Jaroslav Jedlička : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:1 11:3 3:0
Roman Žák : Miroslav Čermák 5:11 4:11 11:6 11:6 11:6 3:2
Josef Hudeček : Oldřich Táborský 10:12 11:9 11:8 11:9 3:1
Jaroslav Jedlička : Luděk Hofman 12:10 11:6 11:1 3:0
Roman Žák : Tomáš Kratochvíl 11:9 12:10 11:6 3:0
Petr Jedlička : Miroslav Čermák 5:11 8:11 6:11 0:3
Jaroslav Jedlička : Oldřich Táborský 11:4 11:2 8:11 11:3 3:1
Roman Žák : Luděk Hofman 11:9 11:6 11:9 3:0
Petr Jedlička : Tomáš Kratochvíl 11:5 8:11 15:17 7:11 1:3
Josef Hudeček : Miroslav Čermák 11:6 4:11 7:11 3:11 1:3
TTC Kladno I : TJ Sokol Dříň B 16 : 2 14. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 712:545 50:18
L. Petřík / D. Svoboda : Z. Rohlíček / J. Starý 11:1 11:3 13:11 3:0
P. Vacík / D. Horbaj : K. Čampulka / M. Vinkl 11:6 16:14 6:11 11:8 3:1
Ladislav Petřík : Zdeněk Rohlíček 11:8 7:11 11:9 11:7 3:1
Dušan Horbaj : Jiří Starý 11:3 11:7 11:7 3:0
David Svoboda : Milan Vinkl 11:7 11:7 11:5 3:0
Patrick Vacík : Karel Čampulka 11:8 11:8 11:7 3:0
Dušan Horbaj : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:13 11:6 11:7 3:1
David Svoboda : Jiří Starý 11:8 11:5 11:4 3:0
Patrick Vacík : Milan Vinkl 11:0 11:13 12:10 11:13 9:11 2:3
Ladislav Petřík : Karel Čampulka 2:11 13:11 8:11 11:7 11:8 3:2
David Svoboda : Zdeněk Rohlíček 12:10 12:10 10:12 11:13 11:9 3:2
Patrick Vacík : Jiří Starý 11:3 11:2 11:8 3:0
Ladislav Petřík : Milan Vinkl 12:10 5:11 11:7 11:9 3:1
Dušan Horbaj : Karel Čampulka 11:7 11:5 11:6 3:0
Patrick Vacík : Zdeněk Rohlíček 8:11 9:11 7:11 0:3
Ladislav Petřík : Jiří Starý 6:11 11:5 10:12 11:2 11:6 3:2
Dušan Horbaj : Milan Vinkl 11:6 11:6 11:4 3:0
David Svoboda : Karel Čampulka 11:7 9:11 11:8 9:11 11:7 3:2
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B 10 : 8 14. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 471:541 31:28
P. Frolík / J. Jírový : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:9 11:6 11:7 3:0
bez boje : R. Folbrecht / R. Javůrek 0:0
bez boje : Roman Folbrecht 0:0
František Preis : Roman Javůrek 11:13 11:7 11:2 11:8 3:1
Jiří Jírový : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:8 11:8 3:0
Petr Frolík : Jiří Laštovka 7:11 11:7 11:8 11:8 3:1
František Preis : Roman Folbrecht 11:5 13:11 12:14 7:11 11:4 3:2
Jiří Jírový : Roman Javůrek 5:11 9:11 9:11 0:3
Petr Frolík : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:8 12:10 3:0
bez boje : Jiří Laštovka 0:0
Jiří Jírový : Roman Folbrecht 11:6 11:5 11:6 3:0
Petr Frolík : Roman Javůrek 11:4 11:3 43:41 3:0
bez boje : Jaroslav Schönfelder 0:0
František Preis : Jiří Laštovka 11:7 5:11 6:11 5:11 1:3
Petr Frolík : Roman Folbrecht 11:1 11:5 11:4 3:0
bez boje : Roman Javůrek 0:0
František Preis : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:7 11:3 3:0
Jiří Jírový : Jiří Laštovka 8:11 4:11 7:11 0:3
DTJ Sparta Doly Kladno B : TTC Jemníky B 5 : 13 13. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 456:583 17:42
P. Vojna / S. Vojna : M. Andrš / P. Zoth 9:11 10:12 7:11 0:3
T. Vysoudil / R. Plzák : B. Mochal / V. Káčerek 2:11 1:11 6:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Pavel Zoth 5:11 4:11 9:11 0:3
Pavel Vojna : Vratislav Káčerek 8:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Stanislav Vojna : Martin Andrš 7:11 13:11 4:11 2:11 1:3
Radek Plzák : Bohumír Mochal 5:11 6:11 4:11 0:3
Pavel Vojna : Pavel Zoth 6:11 10:12 5:11 0:3
Stanislav Vojna : Vratislav Káčerek 9:11 9:11 10:12 0:3
Radek Plzák : Martin Andrš 0:11 3:11 4:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Bohumír Mochal 11:3 11:3 11:2 3:0
Stanislav Vojna : Pavel Zoth 6:11 16:18 8:11 0:3
Miloš Plzák : Vratislav Káčerek 3:11 8:11 2:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Martin Andrš 11:8 11:6 11:4 3:0
Pavel Vojna : Milan Šimáček 6:11 11:4 11:6 9:11 11:6 3:2
Miloš Plzák : Pavel Zoth 6:11 2:11 3:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Vratislav Káčerek 11:8 10:12 13:11 11:9 3:1
Pavel Vojna : Martin Andrš 9:11 8:11 7:11 0:3
Stanislav Vojna : Milan Šimáček 11:9 11:7 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 5 : 13 11. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 528:668 21:44
J. Husák / M. Kasík : V. Kulich / Z. Rambousek 9:11 15:13 7:11 9:11 1:3
V. Bromský / J. Němec : J. Jarolímek / E. Ovčaříková 11:8 11:9 15:13 3:0
Martin Kasík : Zdeněk Rambousek 6:11 11:7 12:10 6:11 12:10 3:2
Vladimír Bromský : Eva Ovčaříková 6:11 8:11 7:11 0:3
Jan Husák : Jiří Jarolímek 9:11 7:11 6:11 0:3
Josef Němec : Vladimír Kulich 11:6 7:11 11:8 5:11 11:5 3:2
Vladimír Bromský : Zdeněk Rambousek 6:11 11:6 5:11 6:11 1:3
Jan Husák : Eva Ovčaříková 6:11 2:11 7:11 0:3
Josef Němec : Jiří Jarolímek 7:11 11:7 8:11 5:11 1:3
Martin Kasík : Vladimír Kulich 5:11 6:11 6:11 0:3
Jan Husák : Zdeněk Rambousek 11:9 7:11 7:11 11:9 7:11 2:3
Josef Němec : Eva Ovčaříková 12:10 9:11 11:9 11:7 3:1
Martin Kasík : Jiří Jarolímek 6:11 6:11 14:16 0:3
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich 8:11 5:11 5:11 0:3
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:8 11:9 11:7 3:0
Martin Kasík : Eva Ovčaříková 2:11 2:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Jarolímek 10:12 9:11 11:8 7:11 1:3
Jan Husák : Vladimír Kulich 6:11 6:11 4:11 0:3
TTC Kladno J : TSM Kladno B 9 : 9 11. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 608:628 35:33
V. Šimo / J. Fleislébr : M. Šeršeň / D. Hýža 11:5 11:8 8:11 11:8 3:1
A. Assar / V. Strejc : O. Švejda / T. Brückner 11:5 9:11 11:8 11:9 3:1
Adrian Assar : Daniel Hýža 7:11 8:11 11:8 4:11 1:3
Václav Strejc : Miroslav Šeršeň 11:3 11:7 11:8 3:0
Jan Šimon : Tomáš Brückner 12:10 6:11 9:11 11:7 8:11 2:3
Jiří Fleislébr : Ondřej Švejda 11:7 11:3 11:9 3:0
Václav Strejc : Daniel Hýža 3:11 6:11 8:11 0:3
Jan Šimon : Miroslav Šeršeň 9:11 4:11 4:11 0:3
Jiří Fleislébr : Tomáš Brückner 11:6 11:5 11:6 3:0
Adrian Assar : Ondřej Švejda 11:9 11:7 13:11 3:0
Jan Šimon : Daniel Hýža 2:11 0:11 11:5 11:7 6:11 2:3
Jiří Fleislébr : Miroslav Šeršeň 11:6 11:8 9:11 7:11 11:8 3:2
Adrian Assar : Tomáš Brückner 11:3 11:8 11:9 3:0
Václav Strejc : Ondřej Švejda 5:11 11:9 7:11 9:11 1:3
Jiří Fleislébr : Daniel Hýža 9:11 11:8 1:11 5:11 1:3
Adrian Assar : Miroslav Šeršeň 3:11 7:11 2:11 0:3
Václav Strejc : Tomáš Brückner 11:8 22:24 15:17 12:10 11:1 3:2
Jan Šimon : Ondřej Švejda 11:7 4:11 8:11 5:11 1:3
TSM Kladno B : TTC Kladno I 4 : 14 20. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 529:645 19:46
D. Hýža / O. Birnbaum : D. Horbaj / J. Jílek 6:11 8:11 11:7 7:11 1:3
M. Šeršeň / J. Vavřinec : L. Petřík / D. Svoboda 9:11 8:11 8:11 0:3
Daniel Hýža : Ladislav Petřík 11:5 11:8 11:3 3:0
Miroslav Šeršeň : Jakub Jílek 6:11 4:11 9:11 0:3
Jiří Vavřinec : Dušan Horbaj 8:11 4:11 4:11 0:3
Ota Birnbaum : David Svoboda 11:7 9:11 6:11 11:8 9:11 2:3
Miroslav Šeršeň : Ladislav Petřík 14:12 6:11 6:11 6:11 1:3
Jiří Vavřinec : Jakub Jílek 11:8 6:11 7:11 3:11 1:3
Ota Birnbaum : Dušan Horbaj 4:11 10:12 8:11 0:3
Daniel Hýža : David Svoboda 8:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Vavřinec : Ladislav Petřík 3:11 14:16 5:11 0:3
Ota Birnbaum : Jakub Jílek 6:11 7:11 9:11 0:3
Daniel Hýža : Dušan Horbaj 11:6 9:11 8:11 11:6 11:3 3:2
Ondřej Švejda : David Svoboda 9:11 5:11 11:8 9:11 1:3
Ota Birnbaum : Ladislav Petřík 10:12 11:5 11:8 12:10 3:1
Daniel Hýža : Jakub Jílek 10:12 11:8 11:7 11:9 3:1
Ondřej Švejda : Dušan Horbaj 6:11 11:3 9:11 4:11 1:3
Jiří Vavřinec : David Svoboda 1:11 2:11 6:11 0:3
Sokol Buštěhrad C : TTC Kladno J 10 : 8 20. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 655:615 37:32
O. Táborský / J. Sláma : V. Strejc / Z. Hálek 11:7 14:12 11:9 3:0
M. Čermák / T. Kratochvíl : J. Fleislébr / A. Assar 7:11 11:3 11:7 11:5 3:1
Oldřich Táborský : Adrian Assar 11:9 9:11 12:10 11:5 3:1
Tomáš Kratochvíl : Jiří Fleislébr 3:11 11:6 8:11 11:8 10:12 2:3
Miroslav Čermák : Václav Strejc 11:9 1:11 9:11 9:11 1:3
Jan Sláma : Zdeněk Hálek 11:8 11:6 11:2 3:0
Tomáš Kratochvíl : Adrian Assar 11:13 7:11 11:8 7:11 1:3
Miroslav Čermák : Jiří Fleislébr 9:11 11:5 10:12 11:7 11:9 3:2
Jan Sláma : Václav Strejc 11:3 11:3 7:11 11:3 3:1
Oldřich Táborský : Zdeněk Hálek 11:6 7:11 11:9 11:2 3:1
Miroslav Čermák : Adrian Assar 8:11 11:6 8:11 11:7 11:9 3:2
Jan Sláma : Jiří Fleislébr 11:8 11:13 24:26 3:11 1:3
Oldřich Táborský : Václav Strejc 5:11 8:11 11:6 9:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Hálek 11:7 11:5 11:7 3:0
Jan Sláma : Adrian Assar 11:6 9:11 7:11 5:11 1:3
Oldřich Táborský : Jiří Fleislébr 9:11 9:11 8:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Václav Strejc 11:6 11:8 11:6 3:0
Miroslav Čermák : Zdeněk Hálek 5:11 2:11 0:11 0:3
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Sokol Dříň A 7 : 11 20. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 711:746 37:40
P. Vojna / S. Vojna : V. Bromský / J. Němec 11:9 7:11 14:12 2:11 6:11 2:3
I. Lengál / T. Vysoudil : J. Husák / M. Kasík 11:9 11:7 14:12 3:0
Tomáš Vysoudil : Josef Němec 11:9 11:9 5:11 12:10 3:1
Pavel Vojna : Vladimír Bromský 3:11 12:10 8:11 6:11 1:3
Ivo Lengál : Martin Kasík 4:11 4:11 11:9 11:4 7:11 2:3
Stanislav Vojna : Jan Husák 12:10 9:11 11:8 11:9 3:1
Pavel Vojna : Josef Němec 11:5 5:11 8:11 11:7 11:13 2:3
Ivo Lengál : Vladimír Bromský 3:11 8:11 11:8 11:4 8:11 2:3
Stanislav Vojna : Martin Kasík 13:11 7:11 5:11 14:12 12:14 2:3
Tomáš Vysoudil : Jan Husák 12:10 11:8 6:11 11:5 3:1
Ivo Lengál : Josef Němec 10:12 9:11 9:11 0:3
Stanislav Vojna : Vladimír Bromský 6:11 8:11 8:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Martin Kasík 11:13 11:8 11:7 6:11 9:11 2:3
Pavel Vojna : Jan Husák 9:11 11:2 6:11 11:9 11:7 3:2
Stanislav Vojna : Josef Němec 9:11 11:9 9:11 11:8 5:11 2:3
Tomáš Vysoudil : Vladimír Bromský 8:11 11:3 11:5 11:9 3:1
Pavel Vojna : Martin Kasík 11:7 12:14 2:11 8:11 1:3
Ivo Lengál : Jan Husák 11:6 13:11 9:11 11:7 3:1
TTC Jemníky B : KST Slatina B 9 : 9 19. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 680:623 40:30
B. Mochal / V. Káčerek : R. Folbrecht / P. Čermák 11:1 8:11 6:11 7:11 1:3
M. Andrš / P. Zoth : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:4 11:2 14:12 3:0
Vratislav Káčerek : Roman Folbrecht 11:9 11:7 11:5 3:0
Pavel Zoth : Emil Procházka 11:6 11:6 8:11 11:6 3:1
Bohumír Mochal : Petr Čermák 7:11 11:8 11:9 11:8 3:1
Martin Andrš : Jiří Laštovka 9:11 8:11 12:10 11:8 7:11 2:3
Pavel Zoth : Roman Folbrecht 11:8 11:9 11:7 3:0
Bohumír Mochal : Emil Procházka 11:8 11:9 9:11 7:11 7:11 2:3
Martin Andrš : Petr Čermák 11:4 8:11 9:11 11:7 7:11 2:3
Vratislav Káčerek : Jiří Laštovka 11:9 12:10 11:8 3:0
Bohumír Mochal : Roman Folbrecht 8:11 7:11 10:12 0:3
Martin Andrš : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:7 11:8 3:0
Vratislav Káčerek : Petr Čermák 7:11 12:10 7:11 6:11 1:3
Pavel Zoth : Jiří Laštovka 11:7 11:9 11:8 3:0
Martin Andrš : Roman Folbrecht 11:6 11:7 10:12 11:8 3:1
Vratislav Káčerek : Jaroslav Schönfelder 11:8 7:11 9:11 8:11 1:3
Pavel Zoth : Petr Čermák 8:11 11:4 11:5 7:11 8:11 2:3
Bohumír Mochal : Jiří Laštovka 6:11 9:11 11:8 11:9 10:12 2:3
STC Slaný C : Sokol Stochov-Honice B 11 : 7 19. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 633:605 37:31
V. Kulich / Z. Rambousek : J. Hudeček / M. Gniewek 11:9 11:7 14:12 3:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : J. Jedlička / R. Žák 7:11 4:11 8:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Jedlička 10:12 7:11 8:11 0:3
Eva Ovčaříková : Josef Hudeček 11:6 11:7 11:3 3:0
Vladimír Kulich : Roman Žák 5:11 6:11 2:11 0:3
Jiří Zíma : Michal Gniewek 11:9 11:9 12:10 3:0
Eva Ovčaříková : Jaroslav Jedlička 9:11 9:11 11:9 8:11 1:3
Vladimír Kulich : Josef Hudeček 11:7 11:3 11:9 3:0
Jiří Zíma : Roman Žák 5:11 11:6 11:3 8:11 6:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Michal Gniewek 11:8 8:11 14:12 6:11 11:5 3:2
Vladimír Kulich : Jaroslav Jedlička 1:11 11:5 7:11 9:11 1:3
Jiří Zíma : Josef Hudeček 6:11 11:3 15:13 11:4 3:1
Zdeněk Rambousek : Roman Žák 12:10 11:5 10:12 17:15 3:1
Eva Ovčaříková : Michal Gniewek 7:11 9:11 11:6 11:9 11:2 3:2
Jiří Zíma : Jaroslav Jedlička 4:11 5:11 6:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Josef Hudeček 11:7 11:6 9:11 11:6 3:1
Eva Ovčaříková : Roman Žák 11:9 11:4 9:11 11:6 3:1
Vladimír Kulich : Michal Gniewek 11:7 3:11 7:11 11:5 11:6 3:2
TJ Sokol Dříň B : TTC Slovan Kladno C 5 : 13 18. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 468:540 18:42
Z. Rohlíček / J. Starý : P. Frolík / J. Slabý 6:11 7:11 2:11 0:3
K. Čampulka / M. Vinkl : Z. Charvát / F. Preis 11:7 12:10 8:11 11:7 3:1
Milan Vinkl : Petr Frolík 9:11 7:11 4:11 0:3
Karel Čampulka : Jiří Slabý 3:11 3:11 9:11 0:3
Jiří Starý : František Preis 4:11 4:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Charvát 7:11 14:12 6:11 14:12 11:9 3:2
Karel Čampulka : Petr Frolík 11:8 3:11 9:11 11:4 7:11 2:3
Jiří Starý : Jiří Slabý 4:11 3:11 6:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : František Preis 8:11 8:11 8:11 0:3
Milan Vinkl : Zdeněk Charvát 11:0 11:0 11:0 3:0
Josef Liska : Petr Frolík 3:11 7:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý 4:11 11:13 5:11 0:3
Milan Vinkl : František Preis 8:11 6:11 9:11 0:3
Karel Čampulka : Zdeněk Charvát 11:0 11:0 11:0 3:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Frolík 10:12 6:11 11:6 8:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Slabý 7:11 9:11 9:11 0:3
Karel Čampulka : František Preis 3:11 7:11 6:11 0:3
Josef Liska : Zdeněk Charvát 11:0 11:0 11:0 3:0
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Doly Kladno B 9 : 9 29. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 552:555 29:33
J. Jedlička / R. Žák : P. Janeček / I. Lengál 7:11 5:11 11:7 11:6 11:9 3:2
J. Hudeček / M. Gniewek : P. Vojna / T. Vysoudil 8:11 9:11 10:12 0:3
Petr Jedlička : Ivo Lengál 5:11 4:11 7:11 0:3
Roman Žák : Petr Janeček 9:11 11:6 11:7 12:10 3:1
Michal Gniewek : Pavel Vojna 11:6 9:11 5:11 11:6 11:7 3:2
Jaroslav Jedlička : Tomáš Vysoudil 11:9 11:8 11:2 3:0
Roman Žák : Ivo Lengál 8:11 6:11 12:14 0:3
Michal Gniewek : Petr Janeček 12:10 11:4 11:9 3:0
Jaroslav Jedlička : Pavel Vojna 11:5 11:4 11:4 3:0
Petr Jedlička : Tomáš Vysoudil 3:11 3:11 5:11 0:3
Michal Gniewek : Ivo Lengál 11:13 11:4 11:9 4:11 12:14 2:3
Jaroslav Jedlička : Petr Janeček 11:8 11:6 11:1 3:0
Petr Jedlička : Pavel Vojna 6:11 4:11 7:11 0:3
Roman Žák : Tomáš Vysoudil 6:11 7:11 7:11