Celkem
5
1
Doma
3 : 0 : 0
2 : 0 : 1
Venku
1 : 0 : 2
0 : 0 : 3
STC Slaný C : TSM Kladno B 17 : 1 9. 1. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 609:260 51:6
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Bláha / Š. Bratičák 11:3 11:8 11:4 3:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : bez boje 0:0
Zdeněk Rambousek : Matěj Bláha 11:7 12:14 11:6 12:10 3:1
Eva Ovčaříková : Jiří Archmann 11:7 11:3 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Štěpán Bratičák 11:1 11:3 11:5 3:0
Jiří Zíma : bez boje 0:0
Eva Ovčaříková : Matěj Bláha 11:5 11:8 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Archmann 7:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Zíma : Štěpán Bratičák 11:5 11:1 11:5 3:0
Zdeněk Rambousek : bez boje 0:0
Vladimír Kulich : Matěj Bláha 11:4 11:9 11:7 3:0
Jiří Zíma : Jiří Archmann 11:7 11:9 6:11 7:11 11:4 3:2
Zdeněk Rambousek : Štěpán Bratičák 11:5 11:3 11:6 3:0
Eva Ovčaříková : bez boje 0:0
Jiří Zíma : Matěj Bláha 11:1 11:8 11:1 3:0
Zdeněk Rambousek : Jiří Archmann 11:9 11:7 11:6 3:0
Eva Ovčaříková : Štěpán Bratičák 11:3 11:3 11:4 3:0
Vladimír Kulich : bez boje 0:0
TSM Kladno B : STC Slaný C 1 : 17 4. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 492:683 14:51
M. Brynda / J. Archmann : V. Kulich / Z. Rambousek 11:7 11:3 6:11 2:11 1:11 2:3
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Zíma / E. Ovčaříková 8:11 11:8 7:11 6:11 1:3
Jiří Archmann : Zdeněk Rambousek 7:11 5:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Jiří Zíma 6:11 6:11 6:11 0:3
Karel Albrecht : Eva Ovčaříková 5:11 5:11 9:11 0:3
Martin Mikulík : Vladimír Kulich 5:11 6:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Zdeněk Rambousek 11:8 8:11 7:11 6:11 1:3
Karel Albrecht : Jiří Zíma 6:11 6:11 7:11 0:3
Martin Mikulík : Eva Ovčaříková 2:11 9:11 3:11 0:3
Jiří Archmann : Vladimír Kulich 7:11 5:11 12:10 7:11 1:3
Karel Albrecht : Zdeněk Rambousek 8:11 7:11 4:11 0:3
Martin Mikulík : Jiří Zíma 11:13 9:11 8:11 0:3
Jiří Archmann : Eva Ovčaříková 11:9 11:8 11:8 3:0
Matyáš Brynda : Vladimír Kulich 11:7 13:11 8:11 8:11 6:11 2:3
Martin Mikulík : Zdeněk Rambousek 12:10 5:11 5:11 6:11 1:3
Jiří Archmann : Jiří Zíma 11:5 11:9 5:11 14:16 6:11 2:3
Matyáš Brynda : Eva Ovčaříková 6:11 11:9 7:11 12:14 1:3
Karel Albrecht : Vladimír Kulich 5:11 7:11 8:11 0:3
STC Slaný C : TSM Kladno B 16 : 2 7. 2. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 664:361 51:11
V. Kulich / Z. Rambousek : bez boje 0:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Brynda / J. Archmann 11:4 11:8 12:14 11:7 3:1
Zdeněk Rambousek : Mikuláš Chaloupka 5:11 11:5 11:5 11:13 11:9 3:2
Eva Ovčaříková : Matyáš Brynda 11:3 11:6 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Archmann 12:14 11:6 11:8 8:11 11:13 2:3
Jiří Zíma : bez boje 0:0
Eva Ovčaříková : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:6 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Matyáš Brynda 11:5 11:5 11:9 3:0
Jiří Zíma : Jiří Archmann 12:14 11:7 14:12 11:7 3:1
Zdeněk Rambousek : bez boje 0:0
Vladimír Kulich : Mikuláš Chaloupka 11:3 11:9 11:5 3:0
Jiří Zíma : Matyáš Brynda 11:7 11:5 6:11 11:7 3:1
Zdeněk Rambousek : Jiří Archmann 11:6 11:7 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : bez boje 0:0
Jiří Zíma : Mikuláš Chaloupka 11:1 6:11 8:11 6:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Matyáš Brynda 11:2 11:6 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : Jiří Archmann 11:8 14:12 11:2 3:0
Vladimír Kulich : bez boje 0:0
TSM Kladno B : STC Slaný C 3 : 15 2. 11. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 453:674 14:50
L. Plachá / M. Brynda : V. Kulich / Z. Rambousek 9:11 5:11 3:11 0:3
D. Vojna / M. Chaloupka : J. Jarolímek / E. Ovčaříková 11:8 6:11 11:7 11:9 3:1
Liliana Plachá : Zdeněk Rambousek 6:11 10:12 3:11 0:3
Matyáš Brynda : Jiří Jarolímek 3:11 9:11 6:11 0:3
Daniel Vojna : Eva Ovčaříková 14:12 4:11 2:11 4:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Vladimír Kulich 11:9 3:11 11:8 12:14 11:9 3:2
Matyáš Brynda : Zdeněk Rambousek 11:13 7:11 5:11 0:3
Daniel Vojna : Jiří Jarolímek 1:11 6:11 7:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Eva Ovčaříková 1:11 6:11 3:11 0:3
Liliana Plachá : Vladimír Kulich 2:11 5:11 12:14 0:3
Daniel Vojna : Zdeněk Rambousek 11:9 7:11 15:13 9:11 11:9 3:2
Mikuláš Chaloupka : Jiří Jarolímek 4:11 5:11 7:11 0:3
Liliana Plachá : Eva Ovčaříková 8:11 5:11 7:11 0:3
Matyáš Brynda : Vladimír Kulich 7:11 5:11 5:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Zdeněk Rambousek 9:11 9:11 11:4 11:6 8:11 2:3
Liliana Plachá : Jiří Jarolímek 7:11 11:7 4:11 6:11 1:3
Matyáš Brynda : Eva Ovčaříková 2:11 9:11 2:11 0:3
Daniel Vojna : Vladimír Kulich 5:11 4:11 11:5 7:11 1:3
TSM Kladno B : STC Slaný C 13 : 5 29. 1. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 653:572 42:23
M. Šeršeň / D. Hýža : V. Kulich / Z. Rambousek 13:11 11:6 11:8 3:0
O. Birnbaum / J. Plachý st. : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:6 11:5 8:11 11:4 3:1
Daniel Hýža : Zdeněk Rambousek 9:11 12:10 11:3 11:9 3:1
Ota Birnbaum : Jiří Zíma 5:11 11:7 13:11 11:8 3:1
Miroslav Šeršeň : Eva Ovčaříková 11:8 11:7 10:12 11:9 3:1
Josef Plachý : Vladimír Kulich 11:8 10:12 8:11 10:12 1:3
Ota Birnbaum : Zdeněk Rambousek 21:19 11:4 12:10 3:0
Miroslav Šeršeň : Jiří Zíma 11:8 11:8 11:7 3:0
Josef Plachý : Eva Ovčaříková 14:12 11:8 8:11 11:7 3:1
Daniel Hýža : Vladimír Kulich 11:9 11:6 11:7 3:0
Miroslav Šeršeň : Zdeněk Rambousek 9:11 11:9 6:11 11:6 12:10 3:2
Tomáš Brückner : Jiří Zíma 3:11 5:11 12:14 0:3
Daniel Hýža : Eva Ovčaříková 11:5 4:11 12:10 11:9 3:1
Ota Birnbaum : Vladimír Kulich 1:11 10:12 6:11 0:3
Tomáš Brückner : Zdeněk Rambousek 4:11 8:11 12:14 0:3
Daniel Hýža : Jiří Zíma 11:6 11:8 11:4 3:0
Ota Birnbaum : Eva Ovčaříková 11:0 11:0 11:0 3:0
Miroslav Šeršeň : Vladimír Kulich 11:9 11:8 9:11 7:11 6:11 2:3
STC Slaný C : TSM Kladno B 16 : 2 15. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 654:425 50:12
V. Kulich / Z. Rambousek : T. Brückner / D. Hýža 7:11 11:6 11:6 11:7 3:1
J. Zíma / E. Ovčaříková : O. Švejda / J. Vavřinec 11:9 13:11 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Daniel Hýža 11:5 11:7 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : Tomáš Brückner 11:4 11:5 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Ondřej Švejda 12:10 11:4 11:4 3:0
Jiří Zíma : Jiří Vavřinec 11:6 11:7 11:4 3:0
Eva Ovčaříková : Daniel Hýža 11:2 8:11 12:10 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Tomáš Brückner 11:8 11:6 11:3 3:0
Jiří Zíma : Ondřej Švejda 11:8 11:9 11:1 3:0
Zdeněk Rambousek : Jiří Vavřinec 11:3 11:8 11:0 3:0
Vladimír Kulich : Daniel Hýža 11:5 7:11 11:7 17:15 3:1
Jiří Zíma : Tomáš Brückner 11:8 9:11 11:7 11:3 3:1
Zdeněk Rambousek : Ondřej Švejda 8:11 11:6 9:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Jiří Vavřinec 11:4 11:3 11:4 3:0
Jiří Zíma : Daniel Hýža 6:11 10:12 11:8 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Tomáš Brückner 11:5 8:11 8:11 11:6 11:4 3:2
Eva Ovčaříková : Ondřej Švejda 11:2 11:6 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Jiří Vavřinec 11:2 11:4 11:6 3:0