TSM Kladno B

Vedoucí: Josef Plachý - 777366074 míček
Hrací den:středa od 17:30
Míčky:Joola - bílý - plast
Poslední zápas: 11. 12. 2019 9:9 doma s TJ Sokol Dříň D
Následující zápas: 15. 1. 2020 doma s Sokol Stochov-Honice C

2019/2020 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 8 8 0 0 0 124:20 32
V
V
V
V
V
2. TSM Kladno B 8 5 1 2 0 90:54 24
V
V
V
V
R
3. DTJ Sparta Kladno B 8 4 1 3 0 73:71 21
P
P
R
P
V
4. STC Slaný F 8 4 0 4 0 69:75 20
P
V
V
V
P
5. TJ Sokol Dříň D 7 3 2 2 0 68:58 18
V
P
V
R
R
6. TTC Kladno H 8 3 0 5 0 60:84 17
P
P
P
P
V
7. Sokol Stochov-Honice C 6 3 1 2 0 57:51 16
P
P
V
V
R
8. KST Slatina C 7 0 2 5 0 45:81 9
P
P
P
R
R
9. TJ Sokol Dříň E 8 0 1 7 0 26:118 9
P
P
P
R
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
René Jung 28 2 93.33 %
Andrea Slámová 11 1 91.67 %
Lucie Maurerová 21 7 75.00 %
Veronika Šáfková 8 4 66.67 %
Denisa Hýžová 7 11 38.89 %
Alena Martinovská 5 11 31.25 %
Jakub Koubík 0 8 0.00 %
Rozálie Toužimská 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Denisa Hýžová / Lucie Maurerová 1 0 100.00 %
Andrea Slámová / Lucie Maurerová 3 0 100.00 %
Denisa Hýžová / René Jung 2 0 100.00 %
Alena Martinovská / Lucie Maurerová 3 0 100.00 %
Veronika Šáfková / René Jung 1 2 33.33 %
Jakub Koubík / René Jung 0 2 0.00 %
Alena Martinovská / Denisa Hýžová 0 1 0.00 %
René Jung / Rozálie Toužimská 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 11. 10. 2019 10 : 8
2. kolo 25. 10. 2019 5 : 13
3. kolo 30. 10. 2019 3 : 15
4. kolo 5. 11. 2019 7 : 11
5. kolo 13. 11. 2019 16 : 2
6. kolo 20. 11. 2019 4 : 14
7. kolo 27. 11. 2019 16 : 2
9. kolo 11. 12. 2019 9 : 9
10. kolo 15. 1. 2020
11. kolo 22. 1. 2020
12. kolo 27. 1. 2020
13. kolo 5. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
15. kolo 19. 2. 2020
16. kolo 25. 2. 2020
18. kolo 24. 3. 2020

2018/2019 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno H 22 21 0 1 0 305:91 74
V
P
V
V
V
2. TJ Sokol Dříň D 22 15 2 5 0 252:144 58
V
V
V
V
P
3. DTJ Sparta Kladno B 22 13 0 9 0 222:174 53
P
V
P
P
V
4. TSM Kladno B 22 9 2 11 0 199:197 45
P
P
P
P
P
5. KST Slatina C 20 11 1 8 0 214:146 39
P
V
P
V
V
6. ST Viktorie Černuc B 20 9 2 9 0 192:168 34
V
V
P
V
V
7. STC Slaný F 20 8 2 9 1 166:194 30
V
V
V
V
P
8. TJ Sokol Dříň E 20 2 0 18 0 65:295 14
P
P
P
P
P
9. TTC Kladno I 20 1 1 18 0 77:283 11
P
P
V
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jiří Archmann 30 5 85.71 %
Eliška Cimrmanová 2 1 66.67 %
Matěj Bláha 57 31 64.77 %
Martin Mikulík 47 31 60.26 %
Pavel Hošek 27 32 45.76 %
Andrea Slámová 13 23 36.11 %
Jakub Koubík 2 30 6.25 %
Matyáš Činčura 0 16 0.00 %
Denisa Hýžová 0 1 0.00 %
Matyáš Solčani 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Jiří Archmann / Andrea Slámová 2 0 100.00 %
Jiří Archmann / Pavel Hošek 7 1 87.50 %
Jakub Koubík / Andrea Slámová 1 1 50.00 %
Matěj Bláha / Pavel Hošek 1 1 50.00 %
Martin Mikulík / Matěj Bláha 9 10 47.37 %
Denisa Hýžová / Andrea Slámová 1 2 33.33 %
Jakub Koubík / Pavel Hošek 0 1 0.00 %
Matyáš Činčura / Andrea Slámová 0 1 0.00 %
Pavel Hošek / Andrea Slámová 0 1 0.00 %
Jakub Koubík / Anna Voráčková 0 1 0.00 %
Matyáš Činčura / Jakub Koubík 0 3 0.00 %
Jakub Koubík / Matyáš Solčani 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 3. 10. 2018 13 : 5
3. kolo 17. 10. 2018 11 : 7
4. kolo 23. 10. 2018 5 : 13
5. kolo 31. 10. 2018 17 : 1
6. kolo 8. 11. 2018 10 : 8
7. kolo 14. 11. 2018 11 : 7
8. kolo 20. 11. 2018 2 : 16
9. kolo 5. 12. 2018 14 : 4
10. kolo 11. 12. 2018 9 : 9
12. kolo 11. 1. 2019 11 : 7
13. kolo 16. 1. 2019 9 : 9
14. kolo 22. 1. 2019 3 : 15
15. kolo 30. 1. 2019 5 : 13
16. kolo 6. 2. 2019 11 : 7
17. kolo 13. 2. 2019 17 : 1
18. kolo 28. 2. 2019 14 : 4
1. kolo 14. 3. 2019 17 : 1
2. kolo 20. 3. 2019 3 : 15
3. kolo 27. 3. 2019 14 : 4
4. kolo 3. 4. 2019 3 : 15
5. kolo 9. 4. 2019 12 : 6
6. kolo 17. 4. 2019 6 : 12

2017/2018 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 22 20 0 2 0 289:107 82
V
V
V
V
V
2. STC Slaný C 22 20 0 2 0 285:111 82
V
V
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 22 18 0 4 0 269:127 76
V
V
P
V
V
4. KST Slatina B 22 13 2 7 0 226:170 63
R
V
V
P
V
5. TJ Sokol Dříň B 22 13 0 9 0 222:174 61
V
V
P
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 22 9 2 11 0 194:202 51
R
V
V
V
P
7. Sokol Buštěhrad B 22 9 2 11 0 182:214 51
P
V
V
P
P
8. STC Slaný D 22 8 1 13 0 189:207 47
V
P
V
P
V
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 1 14 0 161:235 44
P
P
P
P
V
10. Sokol Stochov-Honice B 22 5 4 13 0 143:253 41
P
P
P
P
P
11. DTJ Sparta Kladno B 22 2 2 18 0 141:255 30
V
P
P
P
P
12. TSM Kladno B 22 1 0 21 0 75:321 25
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jiří Archmann 34 26 56.67 %
Matyáš Brynda 8 16 33.33 %
Martin Mikulík 15 49 23.44 %
Karel Albrecht 6 46 11.54 %
Denisa Hýžová 1 11 8.33 %
Kateřina Kvardová 1 15 6.25 %
Matyáš Činčura 1 19 5.00 %
Matěj Bláha 2 46 4.17 %
Veronika Šáfková 0 12 0.00 %
Štěpán Bratičák 0 20 0.00 %
bez boje 0 12 0.00 %
Matěj Bratičák 0 4 0.00 %
Jakub Koubík 0 4 0.00 %
Jakub Křiváček 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Denisa Hýžová / Kateřina Kvardová 1 0 100.00 %
Matyáš Brynda / Jiří Archmann 3 3 50.00 %
Martin Mikulík / Jiří Archmann 1 3 25.00 %
Martin Mikulík / Karel Albrecht 2 7 22.22 %
Matěj Bláha / Veronika Šáfková 0 1 0.00 %
Matěj Bláha / Matyáš Činčura 0 2 0.00 %
Karel Albrecht / Matěj Bláha 0 3 0.00 %
Matěj Bláha / Kateřina Kvardová 0 1 0.00 %
Martin Mikulík / Denisa Hýžová 0 1 0.00 %
Denisa Hýžová / Veronika Šáfková 0 1 0.00 %
Jiří Archmann / Matěj Bláha 0 2 0.00 %
Jiří Archmann / Matyáš Činčura 0 1 0.00 %
Matěj Bláha / Štěpán Bratičák 0 2 0.00 %
Veronika Šáfková / Kateřina Kvardová 0 1 0.00 %
bez boje / bez boje 0 3 0.00 %
Martin Mikulík / Matěj Bláha 0 1 0.00 %
Karel Albrecht / Štěpán Bratičák 0 1 0.00 %
Štěpán Bratičák / Matěj Bratičák 0 1 0.00 %
Přemysl Činčura / Denisa Hýžová 0 1 0.00 %
Jakub Koubík / Jakub Křiváček 0 1 0.00 %
Kateřina Kvardová / Matyáš Činčura 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2017 1 : 17
2. kolo 10. 10. 2017 10 : 8
3. kolo 18. 10. 2017 10 : 8
4. kolo 23. 10. 2017 12 : 6
5. kolo 1. 11. 2017 4 : 14
6. kolo 12. 12. 2017 16 : 2
7. kolo 15. 11. 2017 2 : 16
8. kolo 22. 11. 2017 0 : 18
9. kolo 20. 12. 2017 14 : 4
10. kolo 18. 12. 2017 1 : 17
11. kolo 13. 12. 2017 15 : 3
12. kolo 9. 1. 2018 17 : 1
13. kolo 24. 1. 2018 6 : 12
14. kolo 26. 1. 2018 14 : 4
15. kolo 31. 1. 2018 0 : 18
16. kolo 7. 2. 2018 17 : 1
17. kolo 14. 2. 2018 2 : 16
18. kolo 20. 2. 2018 16 : 2
19. kolo 8. 3. 2018 15 : 3
20. kolo 14. 3. 2018 4 : 14
21. kolo 28. 3. 2018 13 : 5
22. kolo 4. 4. 2018 6 : 12

2016/2017 Regionální soutěž II. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň A 22 19 0 3 0 295:101 79
V
V
P
V
V
2. STC Slaný C 22 18 0 4 0 275:121 76
V
V
V
V
V
3. TTC Kladno G 22 17 1 4 0 268:128 74
P
V
P
V
V
4. STC Slaný D 22 12 3 7 0 217:179 61
P
P
V
P
V
5. TSM Kladno B 22 11 2 9 0 204:192 57
V
R
V
P
V
6. Sokol Buštěhrad C 22 11 2 8 1 178:218 56
V
V
V
V
P
7. KST Slatina B 22 8 3 11 0 193:203 49
V
V
P
P
P
8. DTJ Sparta Kladno B 22 7 3 12 0 195:201 46
R
V
V
P
P
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 2 13 0 190:206 45
P
P
P
P
P
10. TJ Sokol Dříň B 22 7 1 14 0 185:211 44
P
P
P
V
V
11. KST Slatina C 22 5 3 14 0 143:253 40
P
P
P
V
P
12. TTC Kladno H 22 0 0 22 0 33:363 22
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Martin Krous 15 1 93.75 %
Mikuláš Chaloupka 46 24 65.71 %
Liliana Plachá 36 20 64.29 %
Martin Mikulík 3 3 50.00 %
Daniel Vojna 39 41 48.75 %
Matyáš Brynda 21 35 37.50 %
Jiří Archmann 17 31 35.42 %
Michal Truksa 1 3 25.00 %
Aleš Vidrich 1 3 25.00 %
Jakub Petrovský 1 7 12.50 %
bez boje 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Martin Krous / Liliana Plachá 2 0 100.00 %
Martin Krous / Mikuláš Chaloupka 2 0 100.00 %
Matyáš Brynda / Mikuláš Chaloupka 1 0 100.00 %
Jiří Archmann / Jakub Petrovský 1 0 100.00 %
Matyáš Brynda / Daniel Vojna 1 0 100.00 %
Liliana Plachá / Daniel Vojna 4 2 66.67 %
Daniel Vojna / Mikuláš Chaloupka 7 5 58.33 %
Liliana Plachá / Matyáš Brynda 2 2 50.00 %
Matyáš Brynda / Jiří Archmann 3 3 50.00 %
Liliana Plachá / Jiří Archmann 1 1 50.00 %
Matyáš Brynda / Přemysl Činčura 0 1 0.00 %
Jakub Petrovský / Michal Truksa 0 1 0.00 %
Martin Mikulík / Matyáš Brynda 0 1 0.00 %
Daniel Vojna / Jiří Archmann 0 1 0.00 %
Mikuláš Chaloupka / Jiří Archmann 0 1 0.00 %
Martin Mikulík / Aleš Vidrich 0 1 0.00 %
bez boje / bez boje 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 5. 10. 2016 12 : 6
2. kolo 12. 10. 2016 10 : 8
3. kolo 19. 10. 2016 9 : 9
4. kolo 24. 10. 2016 16 : 2
5. kolo 2. 11. 2016 3 : 15
6. kolo 8. 11. 2016 8 : 10
7. kolo 16. 11. 2016 16 : 2
8. kolo 23. 11. 2016 13 : 5
9. kolo 29. 11. 2016 12 : 6
10. kolo 7. 12. 2016 13 : 5
11. kolo 16. 12. 2016 3 : 15
12. kolo 11. 1. 2017 13 : 5
13. kolo 18. 1. 2017 10 : 8
14. kolo 25. 1. 2017 11 : 7
15. kolo 1. 2. 2017 2 : 16
16. kolo 7. 2. 2017 16 : 2
17. kolo 15. 2. 2017 11 : 7
18. kolo 2. 3. 2017 2 : 16
19. kolo 8. 3. 2017 9 : 9
20. kolo 15. 3. 2017 13 : 5
21. kolo 27. 3. 2017 11 : 7
22. kolo 5. 4. 2017 15 : 3

2015/2016 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť C 20 19 0 1 0 269:91 65
V
V
V
V
V
2. KST Slatina C 20 12 2 6 0 214:146 51
P
R
R
V
P
3. Sokol Buštěhrad D 20 11 1 8 0 192:168 46
P
P
R
V
P
4. TSM Kladno B 20 9 2 9 0 173:187 42
V
R
P
P
P
5. TJ Sokol Dříň D 20 12 1 7 0 201:159 33
V
V
V
V
V
6. Slovan Velvary B 20 6 1 13 0 161:199 20
P
P
P
P
V
7. STC Slaný E 20 4 2 14 0 132:228 13
P
V
V
P
P
8. TSM Kladno C 20 2 1 17 0 98:262 7
V
P
P
V
P