Celkem
5
1
Doma
2 : 0 : 1
3 : 0 : 0
Venku
0 : 0 : 3
1 : 0 : 2
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 6 : 12 24. 1. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 386:438 18:38
M. Bláha / M. Činčura : J. Hudeček / T. Šubrt 3:11 7:11 3:11 0:3
D. Hýžová / K. Kvardová : bez boje 0:0
Denisa Hýžová : Michal Gniewek 8:11 6:11 7:11 0:3
Kateřina Kvardová : Josef Hudeček 2:11 2:11 7:11 0:3
Matyáš Činčura : Tomáš Šubrt 4:11 3:11 4:11 0:3
Matěj Bláha : bez boje 0:0
Kateřina Kvardová : Michal Gniewek 6:11 5:11 8:11 0:3
Matyáš Činčura : Josef Hudeček 3:11 5:11 3:11 0:3
Matěj Bláha : Tomáš Šubrt 11:5 10:12 11:8 5:11 11:5 3:2
Denisa Hýžová : bez boje 0:0
Matyáš Činčura : Michal Gniewek 5:11 10:12 3:11 0:3
Matěj Bláha : Josef Hudeček 2:11 8:11 3:11 0:3
Denisa Hýžová : Tomáš Šubrt 6:11 6:11 3:11 0:3
Kateřina Kvardová : bez boje 0:0
Matěj Bláha : Michal Gniewek 7:11 5:11 8:11 0:3
Denisa Hýžová : Josef Hudeček 7:11 4:11 2:11 0:3
Kateřina Kvardová : Tomáš Šubrt 1:11 3:11 4:11 0:3
Matyáš Činčura : bez boje 0:0
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B 10 : 8 10. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 597:560 35:29
L. Mihok / P. Dušek : M. Mikulík / J. Archmann 8:11 15:17 10:12 0:3
J. Hudeček / T. Šubrt : K. Albrecht / M. Bláha 11:9 11:5 11:7 3:0
Tomáš Šubrt : Martin Mikulík 11:8 11:13 11:9 11:9 3:1
Lubomír Mihok : Jiří Archmann 2:11 5:11 11:5 7:11 1:3
Petr Dušek : Karel Albrecht 1:11 9:11 7:11 0:3
Michal Gniewek : Matěj Bláha 11:5 11:5 11:6 3:0
Lubomír Mihok : Martin Mikulík 11:9 3:11 8:11 7:11 1:3
Petr Dušek : Jiří Archmann 5:11 9:11 9:11 0:3
Michal Gniewek : Karel Albrecht 11:2 11:9 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Matěj Bláha 11:3 11:5 12:10 3:0
Petr Dušek : Martin Mikulík 3:11 10:12 4:11 0:3
Michal Gniewek : Jiří Archmann 14:12 11:7 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Karel Albrecht 10:12 11:6 11:5 7:11 11:1 3:2
Lubomír Mihok : Matěj Bláha 11:1 11:5 12:10 3:0
Michal Gniewek : Martin Mikulík 11:8 9:11 11:6 9:11 11:6 3:2
Tomáš Šubrt : Jiří Archmann 7:11 4:11 13:11 6:11 1:3
Lubomír Mihok : Karel Albrecht 11:6 12:14 5:11 11:7 3:11 2:3
Petr Dušek : Matěj Bláha 11:2 11:7 11:9 3:0
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B 17 : 1 23. 1. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 636:387 52:8
J. Jedlička / R. Žák : A. Vidrich / P. Činčura 11:5 11:7 11:3 3:0
J. Hudeček / T. Šubrt : S. Gaj / M. Brynda 11:8 4:11 11:7 14:12 3:1
Josef Hudeček : Stanislav Gaj 11:9 11:5 11:8 3:0
Tomáš Šubrt : Přemysl Činčura 9:11 8:11 11:7 4:11 1:3
Roman Žák : Matyáš Brynda 11:8 11:9 11:5 3:0
Jaroslav Jedlička : Aleš Vidrich 11:4 11:3 11:9 3:0
Tomáš Šubrt : Stanislav Gaj 11:7 11:6 11:7 3:0
Roman Žák : Přemysl Činčura 11:8 11:5 11:7 3:0
Jaroslav Jedlička : Matyáš Brynda 9:11 11:2 11:4 11:7 3:1
Josef Hudeček : Aleš Vidrich 11:3 6:11 11:4 11:0 3:1
Roman Žák : Stanislav Gaj 11:3 11:7 14:12 3:0
Jaroslav Jedlička : Přemysl Činčura 11:5 11:6 11:2 3:0
Josef Hudeček : Matyáš Brynda 11:5 11:5 11:9 3:0
Tomáš Šubrt : Aleš Vidrich 11:5 9:11 11:2 11:5 3:1
Jaroslav Jedlička : Stanislav Gaj 11:5 11:5 11:5 3:0
Josef Hudeček : Přemysl Činčura 11:4 11:4 11:5 3:0
Tomáš Šubrt : Matyáš Brynda 11:8 6:11 14:12 11:6 3:1
Roman Žák : Aleš Vidrich 11:4 11:3 11:3 3:0
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 4 : 14 15. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 450:636 17:45
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Jedlička / R. Žák 7:11 4:11 4:11 0:3
Š. Slavíček / O. Birnbaum : P. Jedlička / M. Gniewek 11:5 11:6 11:8 3:0
Štěpán Slavíček : Petr Jedlička 11:9 11:8 11:8 3:0
Liliana Plachá : Michal Gniewek 6:11 4:11 4:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Roman Žák 5:11 11:8 8:11 5:11 1:3
Ota Birnbaum : Jaroslav Jedlička 3:11 2:11 5:11 0:3
Liliana Plachá : Petr Jedlička 5:11 11:6 7:11 3:11 1:3
Eliška Cimrmanová : Michal Gniewek 5:11 6:11 5:11 0:3
Ota Birnbaum : Roman Žák 6:11 11:13 11:8 11:8 19:21 2:3
Štěpán Slavíček : Jaroslav Jedlička 3:11 2:11 4:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Petr Jedlička 11:6 6:11 10:12 12:10 11:9 3:2
Ota Birnbaum : Michal Gniewek 5:11 9:11 11:7 7:11 1:3
Štěpán Slavíček : Roman Žák 6:11 7:11 7:11 0:3
Liliana Plachá : Jaroslav Jedlička 7:11 1:11 4:11 0:3
Ota Birnbaum : Petr Jedlička 7:11 11:8 11:7 11:7 3:1
Štěpán Slavíček : Michal Gniewek 4:11 6:11 8:11 0:3
Liliana Plachá : Roman Žák 4:11 5:11 7:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Jaroslav Jedlička 3:11 8:11 8:11 0:3
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B 8 : 10 21. 2. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 624:660 29:41
J. Jedlička / R. Žák : O. Birnbaum / J. Plachý st. 11:6 7:11 11:5 10:12 11:7 3:2
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Šeršeň / D. Hýža 11:1 4:11 11:7 5:11 11:3 3:2
Roman Žák : Miroslav Šeršeň 9:11 11:9 11:2 11:5 3:1
Michal Gniewek : Ota Birnbaum 11:9 11:7 7:11 11:7 3:1
Jaroslav Jedlička : Daniel Hýža 11:6 6:11 9:11 11:6 4:11 2:3
Josef Hudeček : Josef Plachý 7:11 4:11 2:11 0:3
Michal Gniewek : Miroslav Šeršeň 6:11 11:9 9:11 14:12 11:6 3:2
Jaroslav Jedlička : Ota Birnbaum 11:6 11:8 11:4 3:0
Josef Hudeček : Daniel Hýža 1:11 8:11 7:11 0:3
Roman Žák : Josef Plachý 9:11 9:11 11:9 8:11 1:3
Jaroslav Jedlička : Miroslav Šeršeň 11:6 7:11 11:9 11:7 3:1
Josef Hudeček : Ota Birnbaum 10:12 9:11 9:11 0:3
Roman Žák : Daniel Hýža 4:11 9:11 8:11 0:3
Michal Gniewek : Josef Plachý 5:11 6:11 8:11 0:3
Josef Hudeček : Miroslav Šeršeň 6:11 8:11 15:13 11:9 11:7 3:2
Roman Žák : Ota Birnbaum 11:9 12:10 9:11 9:11 10:12 2:3
Michal Gniewek : Daniel Hýža 4:11 8:11 11:13 0:3
Jaroslav Jedlička : Josef Plachý 9:11 8:11 9:11 0:3
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 6 : 12 6. 11. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 598:685 27:42
M. Šeršeň / D. Hýža : J. Hudeček / M. Gniewek 11:6 8:11 11:9 12:10 3:1
O. Švejda / T. Brückner : J. Jedlička / R. Žák 3:11 2:11 8:11 0:3
Tomáš Brückner : Michal Gniewek 11:6 11:8 9:11 13:11 3:1
Ondřej Švejda : Jaroslav Jedlička 9:11 8:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Roman Žák 8:11 7:11 11:7 11:7 11:9 3:2
Daniel Hýža : Josef Hudeček 11:7 11:5 11:7 3:0
Ondřej Švejda : Michal Gniewek 15:13 7:11 5:11 11:4 7:11 2:3
Miroslav Šeršeň : Jaroslav Jedlička 9:11 2:11 9:11 0:3
Daniel Hýža : Roman Žák 8:11 11:7 9:11 7:11 1:3
Tomáš Brückner : Josef Hudeček 4:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Miroslav Šeršeň : Michal Gniewek 11:13 12:10 11:9 5:11 7:11 2:3
Daniel Hýža : Jaroslav Jedlička 11:9 11:9 7:11 9:11 15:17 2:3
Tomáš Brückner : Roman Žák 4:11 6:11 9:11 0:3
Ondřej Švejda : Josef Hudeček 6:11 4:11 11:8 7:11 1:3
Daniel Hýža : Michal Gniewek 11:5 11:6 14:16 11:9 3:1
Tomáš Brückner : Jaroslav Jedlička 7:11 3:11 6:11 0:3
Jiří Vavřinec : Roman Žák 5:11 5:11 6:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Josef Hudeček 11:5 11:7 8:11 11:8 3:1