Celkem
8
8
Doma
3 : 2 : 4
5 : 0 : 4
Venku
4 : 0 : 5
4 : 2 : 3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 3 : 15 29. 3. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 634:723 25:49
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Teiml / J. Němec 7:11 11:7 3:11 10:12 1:3
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / L. Stočes 14:12 9:11 8:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Josef Němec 3:11 13:11 11:8 8:11 7:11 2:3
Petr Čermák : Marek Teiml 11:3 11:9 8:11 9:11 11:9 3:2
Jiří Laštovka : Miroslav Hurt 11:5 6:11 8:11 7:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Luděk Stočes 5:11 3:11 14:12 9:11 1:3
Petr Čermák : Josef Němec 11:9 11:5 9:11 8:11 8:11 2:3
Jiří Laštovka : Marek Teiml 10:12 9:11 11:6 4:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt 11:7 7:11 8:11 7:11 1:3
Roman Folbrecht : Luděk Stočes 8:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Josef Němec 11:6 10:12 5:11 6:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Marek Teiml 7:11 11:3 11:8 8:11 12:14 2:3
Roman Folbrecht : Jiří Starý 11:6 11:3 5:11 8:11 11:7 3:2
Petr Čermák : Luděk Stočes 2:11 5:11 4:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 11:9 9:11 11:7 11:13 12:14 2:3
Roman Folbrecht : Marek Teiml 11:5 7:11 8:11 6:11 1:3
Petr Čermák : Jiří Starý 11:5 11:3 11:8 3:0
Jiří Laštovka : Luděk Stočes 4:11 5:11 8:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 12 : 6 5. 12. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 661:616 41:30
M. Hurt / L. Stočes : J. Schönfelder / J. Laštovka 12:10 11:8 3:11 11:6 3:1
M. Teiml / J. Němec : R. Folbrecht / P. Čermák 9:11 14:12 11:3 11:3 3:1
Luděk Stočes : Petr Čermák 11:5 11:6 11:4 3:0
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:5 5:11 11:6 3:1
Marek Teiml : Jiří Laštovka 11:9 6:11 11:8 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Roman Vykysalý 9:11 9:11 12:14 0:3
Josef Němec : Petr Čermák 9:11 11:8 11:6 11:6 3:1
Marek Teiml : Jaroslav Schönfelder 9:11 3:11 4:11 0:3
Miroslav Hurt : Jiří Laštovka 11:5 7:11 13:15 12:10 6:11 2:3
Luděk Stočes : Roman Vykysalý 5:11 11:9 11:4 11:6 3:1
Marek Teiml : Roman Folbrecht 9:11 11:2 7:11 11:6 11:7 3:2
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:9 6:11 3:11 2:11 2:3
Luděk Stočes : Jiří Laštovka 11:6 12:10 11:4 3:0
Josef Němec : Roman Vykysalý 1:11 3:11 4:11 0:3
Miroslav Hurt : Roman Folbrecht 8:11 11:8 7:11 11:8 11:9 3:2
Luděk Stočes : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:6 11:7 3:0
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:5 11:3 5:11 7:11 13:11 3:2
Marek Teiml : Roman Vykysalý 9:11 11:9 13:15 9:11 1:3
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 6 : 12 22. 2. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 673:681 32:40
V. Bromský / J. Němec : R. Folbrecht / P. Čermák 11:9 11:4 11:3 3:0
M. Hurt / J. Husák : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 7:11 11:7 8:11 9:11 2:3
Miroslav Hurt : Petr Čermák 11:9 3:11 11:5 11:9 3:1
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 15:13 11:7 13:15 9:11 3:11 2:3
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 5:11 9:11 7:11 0:3
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:7 11:3 9:11 9:11 9:11 2:3
Jan Husák : Petr Čermák 6:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder 8:11 5:11 11:9 5:11 1:3
Josef Němec : Roman Folbrecht 11:5 6:11 11:7 11:9 3:1
Miroslav Hurt : Jiří Laštovka 8:11 11:8 8:11 11:1 9:11 2:3
Vladimír Bromský : Petr Čermák 8:11 12:14 11:9 11:7 8:11 2:3
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 6:11 9:11 11:7 8:11 1:3
Miroslav Hurt : Roman Folbrecht 13:11 11:5 11:2 3:0
Jan Husák : Jiří Laštovka 5:11 8:11 5:11 0:3
Josef Němec : Petr Čermák 11:8 9:11 8:11 9:11 1:3
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:6 11:6 3:0
Jan Husák : Roman Folbrecht 12:10 11:9 10:12 23:25 11:3 3:2
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka 5:11 3:11 6:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 17 : 1 24. 11. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 737:606 52:19
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Bromský / P. Hrudka 9:11 8:11 11:6 11:9 11:3 3:2
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Hurt / J. Husák 5:11 8:11 11:9 7:11 1:3
Petr Čermák : Vladimír Bromský 6:11 12:10 10:12 11:8 11:9 3:2
Marcel Matějíček : Jan Husák 11:2 11:6 11:6 3:0
Jiří Laštovka : Miroslav Hurt 4:11 10:12 11:7 11:8 11:9 3:2
Roman Folbrecht : Jan Hrkal 11:3 11:9 11:8 3:0
Marcel Matějíček : Vladimír Bromský 11:1 11:6 5:11 11:6 3:1
Jiří Laštovka : Jan Husák 11:4 11:5 8:11 11:9 3:1
Roman Folbrecht : Miroslav Hurt 9:11 11:8 11:4 13:11 3:1
Petr Čermák : Jan Hrkal 7:11 9:11 15:13 11:5 11:9 3:2
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 11:4 11:7 17:15 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 14:12 7:11 11:8 11:6 3:1
Petr Čermák : Petr Hrudka 15:13 11:6 6:11 11:9 3:1
Marcel Matějíček : Jan Hrkal 11:9 12:10 13:11 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 7:11 11:3 11:7 9:11 11:6 3:2
Petr Čermák : Jan Husák 6:11 11:9 12:10 11:9 3:1
Marcel Matějíček : Petr Hrudka 11:8 11:5 11:9 3:0
Jiří Laštovka : Jan Hrkal 11:9 12:10 11:7 3:0
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 7 : 11 9. 2. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 651:675 30:40
V. Bromský / J. Němec : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:8 7:11 13:11 12:10 3:1
M. Hurt / J. Husák : P. Čermák / M. Matějíček 11:3 8:11 7:11 8:11 1:3
Vladimír Bromský : Marcel Matějíček 4:11 11:9 11:8 8:11 10:12 2:3
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:8 3:11 11:8 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:3 11:6 11:3 3:0
Luděk Stočes : Petr Čermák 12:10 11:6 9:11 10:12 8:11 2:3
Josef Němec : Marcel Matějíček 3:11 8:11 11:13 0:3
Miroslav Hurt : Jiří Laštovka 6:11 8:11 5:11 0:3
Luděk Stočes : Jaroslav Schönfelder 9:11 11:9 8:11 11:5 15:17 2:3
Vladimír Bromský : Petr Čermák 11:8 8:11 13:15 11:5 11:5 3:2
Miroslav Hurt : Marcel Matějíček 7:11 10:12 11:7 6:11 1:3
Luděk Stočes : Jiří Laštovka 9:11 11:7 15:17 11:13 1:3
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 11:7 14:12 5:11 11:3 3:1
Josef Němec : Petr Čermák 11:9 11:5 9:11 11:8 3:1
Luděk Stočes : Marcel Matějíček 4:11 7:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka 11:13 12:14 5:11 0:3
Josef Němec : Roman Folbrecht 11:6 1:11 11:5 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Petr Čermák 5:11 6:11 10:12 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 5 : 13 29. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 572:650 22:43
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Bromský / J. Němec 12:10 8:11 12:14 11:5 11:8 3:2
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Hurt / M. Kasík 8:11 8:11 7:11 0:3
Petr Čermák : Josef Němec 7:11 8:11 11:9 5:11 1:3
Jiří Laštovka : Miroslav Hurt 8:11 8:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 4:11 11:7 5:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Martin Kasík 9:11 11:7 11:13 11:2 9:11 2:3
Jiří Laštovka : Josef Němec 8:11 11:13 7:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt 8:11 5:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský 11:6 5:11 11:4 9:11 11:13 2:3
Petr Čermák : Martin Kasík 11:8 13:11 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 5:11 9:11 9:11 0:3
Roman Folbrecht : Miroslav Hurt 8:11 2:11 6:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Bromský 4:11 4:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Martin Kasík 8:11 14:12 9:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Josef Němec 14:12 4:11 11:2 11:5 3:1
Petr Čermák : Miroslav Hurt 11:9 11:13 12:10 12:10 3:1
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 11:9 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Martin Kasík 7:11 7:11 8:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 6 : 12 29. 1. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 657:671 32:41
R. Folbrecht / M. Pudil : V. Bromský / J. Němec 11:6 12:10 3:11 7:11 11:9 3:2
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Hurt / J. Husák 11:8 9:11 3:11 11:3 7:11 2:3
Miroslav Pudil : Vladimír Bromský 11:8 9:11 11:8 8:11 6:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 11:6 8:11 5:11 11:6 7:11 2:3
Jiří Laštovka : Jan Husák 11:7 10:12 8:11 10:12 1:3
Roman Folbrecht : Jan Černý 9:11 11:4 9:11 11:6 5:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 11:7 7:11 11:4 5:11 11:9 3:2
Jiří Laštovka : Josef Němec 9:11 5:11 5:11 0:3
Roman Folbrecht : Jan Husák 7:11 2:11 11:6 7:11 1:3
Miroslav Pudil : Jan Černý 5:11 9:11 11:5 8:11 1:3
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 11:8 14:12 11:0 3:0
Roman Folbrecht : Josef Němec 14:12 3:11 8:11 8:11 1:3
Miroslav Pudil : Jan Husák 4:11 14:12 10:12 12:14 1:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Černý 11:9 11:9 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský 11:3 11:8 11:7 3:0
Miroslav Pudil : Josef Němec 9:11 10:12 5:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 9:11 11:3 8:11 7:11 1:3
Jiří Laštovka : Jan Černý 11:3 10:12 11:3 11:2 3:1
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 15 : 3 14. 10. 2013
Regionální soutěž II. třídy 2013/2014 669:504 49:17
V. Bromský / J. Němec : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 11:5 11:9 3:0
M. Hurt / M. Kasík : R. Folbrecht / P. Čermák 11:1 11:4 11:5 3:0
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka 5:11 11:4 9:11 1:11 1:3
Martin Kasík : Roman Folbrecht 13:11 13:11 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:2 11:8 8:11 10:12 9:11 2:3
Josef Němec : Petr Čermák 11:5 11:6 11:4 3:0
Martin Kasík : Jiří Laštovka 11:9 11:5 11:7 3:0
Miroslav Hurt : Roman Folbrecht 11:8 11:9 8:11 11:5 3:1
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 19:17 1:11 11:3 11:6 3:1
Vladimír Bromský : Petr Čermák 11:6 11:3 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jiří Laštovka 11:6 11:3 9:11 11:6 3:1
Josef Němec : Roman Folbrecht 11:9 11:3 11:3 3:0
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder 11:9 12:10 6:11 11:7 3:1
Martin Kasík : Petr Čermák 8:11 11:7 11:7 11:9 3:1
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:4 9:11 6:11 6:11 1:3
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 7:11 11:5 11:4 11:2 3:1
Martin Kasík : Jaroslav Schönfelder 11:7 9:11 11:9 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Petr Čermák 11:9 11:8 6:11 11:8 3:1
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 7 : 11 13. 2. 2012
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 595:624 29:38
Z. Rohlíček / J. Husák : R. Folbrecht / P. Čermák 9:11 11:3 9:11 7:11 1:3
J. Němec / V. Podhorský : R. Vykysalý / J. Schönfelder 9:11 11:5 11:9 11:9 3:1
Josef Němec : Petr Čermák 11:7 11:9 8:11 6:11 11:5 3:2
Jan Husák : Roman Folbrecht 7:11 10:12 11:1 11:4 5:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 6:11 3:11 6:11 0:3
Vladimír Podhorský : Roman Vykysalý 11:7 7:11 7:11 3:11 1:3
Jan Husák : Petr Čermák 14:16 7:11 6:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Folbrecht 7:11 9:11 10:12 0:3
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:6 11:9 3:0
Josef Němec : Roman Vykysalý 11:13 8:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 9:11 10:12 7:11 0:3
Vladimír Podhorský : Roman Javůrek 11:8 9:11 11:5 11:5 3:1
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:3 11:9 6:11 12:10 3:1
Jan Husák : Roman Vykysalý 11:8 4:11 9:11 7:11 1:3
Vladimír Podhorský : Petr Čermák 11:6 6:11 13:11 4:11 5:11 2:3
Josef Němec : Roman Javůrek 11:9 11:5 11:6 3:0
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 12:10 11:6 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Roman Vykysalý 9:11 3:11 11:8 5:11 1:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 25. 10. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 659:555 44:22
R. Vykysalý / P. Čermák : Z. Rohlíček / J. Husák 11:4 11:7 11:3 3:0
R. Folbrecht / J. Schönfelder : J. Němec / V. Podhorský 11:9 11:4 11:4 3:0
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 15:13 11:6 11:9 3:0
Roman Vykysalý : Jan Husák 17:15 11:8 11:3 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 8:11 7:11 11:6 11:6 11:5 3:2
Roman Folbrecht : Josef Němec 12:10 12:10 8:11 13:11 3:1
Roman Vykysalý : Zdeněk Rohlíček 11:2 11:6 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 11:7 13:11 11:2 3:0
Roman Folbrecht : Vladimír Podhorský 5:11 11:8 11:7 11:8 3:1
Petr Čermák : Josef Němec 12:10 5:11 12:14 11:2 17:15 3:2
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:5 6:11 10:12 5:11 2:3
Roman Javůrek : Jan Husák 3:11 10:12 11:5 5:11 1:3
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 11:8 11:7 6:11 11:6 3:1
Roman Vykysalý : Josef Němec 12:10 8:11 8:11 3:11 1:3
Roman Javůrek : Zdeněk Rohlíček 11:4 2:11 11:13 10:12 1:3
Petr Čermák : Jan Husák 11:6 11:3 11:8 3:0
Roman Vykysalý : Vladimír Podhorský 11:8 11:9 11:3 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 8:11 5:11 6:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 9 : 9 16. 3. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 561:544 31:29
A. Melkus / P. Čermák : J. Němec / V. Podhorský 9:11 11:13 2:11 0:3
R. Folbrecht / J. Schönfelder : Z. Rohlíček / Z. Černý 11:8 11:8 11:8 3:0
Alan Melkus : Josef Němec 6:11 5:11 3:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 7:11 11:4 8:11 11:8 8:11 2:3
Roman Folbrecht : Zdeněk Rohlíček 11:3 11:4 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Černý 11:7 9:11 9:11 8:11 1:3
Petr Čermák : Josef Němec 10:12 7:11 8:11 0:3
Roman Folbrecht : Vladimír Podhorský 11:9 11:2 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 12:10 12:10 9:11 11:8 3:1
Alan Melkus : Zdeněk Černý 12:14 7:11 8:11 0:3
Roman Folbrecht : Josef Němec 6:11 11:9 11:5 11:6 3:1
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 16:14 11:6 11:9 3:0
Alan Melkus : Zdeněk Rohlíček 3:11 5:11 10:12 0:3
Petr Čermák : Zdeněk Černý 11:5 11:7 11:7 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 7:11 6:11 8:11 0:3
Alan Melkus : Vladimír Podhorský 10:12 11:5 10:12 2:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:7 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Zdeněk Černý 11:9 11:6 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 8 : 10 22. 11. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 558:572 30:34
J. Němec / V. Podhorský : M. Benda / J. Schönfelder 11:6 11:4 12:10 3:0
Z. Rohlíček / J. Husák : R. Folbrecht / P. Čermák 5:11 11:7 11:5 5:11 7:11 2:3
Josef Němec : Miroslav Benda 11:5 11:7 7:11 12:10 3:1
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:4 11:7 3:0
Zdeněk Rohlíček : Roman Folbrecht 4:11 8:11 11:6 6:11 1:3
Jan Husák : Petr Čermák 8:11 9:11 11:7 8:11 1:3
Vladimír Podhorský : Miroslav Benda 6:11 10:12 6:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 4:11 6:11 8:11 0:3
Jan Husák : Roman Folbrecht 9:11 8:11 7:11 0:3
Josef Němec : Petr Čermák 11:3 11:6 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Benda 4:11 11:3 5:11 11:5 8:11 2:3
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 5:11 11:9 11:4 8:11 11:8 3:2
Josef Němec : Roman Folbrecht 7:11 11:8 11:8 11:8 3:1
Vladimír Podhorský : Petr Čermák 7:11 12:14 5:11 0:3
Jan Husák : Miroslav Benda 3:11 8:11 7:11 0:3
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:3 11:8 11:7 3:0
Vladimír Podhorský : Roman Folbrecht 8:11 4:11 3:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 11:3 12:10 11:6 3:0
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 9 : 9 2. 3. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 604:658 31:38
J. Schönfelder / E. Procházka : Z. Rohlíček / J. Husák 11:9 11:7 14:12 3:0
M. Benda / P. Čermák : J. Němec / V. Podhorský 8:11 9:11 5:11 0:3
Emil Procházka : Zdeněk Rohlíček 8:11 12:14 6:11 0:3
Petr Čermák : Jan Husák 2:11 16:14 12:14 11:9 11:8 3:2
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 6:11 8:11 10:12 0:3
Miroslav Benda : Vladimír Podhorský 6:11 11:6 11:4 11:7 3:1
Petr Čermák : Zdeněk Rohlíček 1:11 11:8 11:8 9:11 11:6 3:2
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 8:11 7:11 2:11 0:3
Miroslav Benda : Josef Němec 6:11 5:11 8:11 0:3
Emil Procházka : Vladimír Podhorský 11:9 10:12 12:10 10:12 11:3 3:2
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 11:7 12:10 9:11 11:2 3:1
Miroslav Benda : Jan Husák 11:8 11:7 8:11 11:9 3:1
Emil Procházka : Josef Němec 0:11 4:11 4:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 11:9 11:4 11:7 3:0
Miroslav Benda : Zdeněk Rohlíček 5:11 8:11 11:4 11:3 9:11 2:3
Emil Procházka : Jan Husák 14:12 11:9 8:11 7:11 2:11 2:3
Petr Čermák : Josef Němec 2:11 5:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 11:6 4:11 9:11 11:7 11:7 3:2
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 12 : 6 3. 11. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 645:556 43:23
J. Němec / V. Podhorský : M. Benda / P. Čermák 11:7 11:9 11:9 3:0
Z. Rohlíček / J. Husák : J. Schönfelder / E. Procházka 11:7 10:12 11:4 12:10 3:1
Josef Němec : Petr Čermák 14:12 11:8 5:11 11:9 3:1
Jan Husák : Emil Procházka 11:2 11:4 11:4 3:0
Vladimír Podhorský : Miroslav Benda 7:11 11:7 11:9 5:11 8:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder 11:7 12:14 4:11 11:5 7:11 2:3
Jan Husák : Petr Čermák 11:9 11:4 12:10 3:0
Vladimír Podhorský : Emil Procházka 7:11 8:11 11:9 7:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Benda 5:11 11:4 11:9 6:11 11:9 3:2
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:9 8:11 11:8 12:10 3:1
Vladimír Podhorský : Petr Čermák 11:5 11:6 13:11 3:0
Zdeněk Rohlíček : Emil Procházka 11:8 11:9 11:5 3:0
Josef Němec : Miroslav Benda 11:2 11:7 11:7 3:0
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:4 11:5 3:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 9:11 12:10 5:11 7:11 1:3
Josef Němec : Emil Procházka 11:3 11:5 11:5 3:0
Jan Husák : Miroslav Benda 11:7 9:11 9:11 9:11 1:3
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 2:11 6:11 8:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 3 : 15 18. 2. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 567:720 22:48
M. Benda / A. Melkus : Z. Rohlíček / J. Husák 11:7 11:6 11:8 3:0
J. Schönfelder / E. Procházka : J. Němec / T. Krejčí 9:11 8:11 2:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 4:11 7:11 2:11 0:3
Emil Procházka : Tomáš Krejčí 13:15 5:11 11:9 6:11 1:3
Miroslav Benda : Zdeněk Rohlíček 9:11 11:9 6:11 6:11 1:3
Alan Melkus : Jan Husák 7:11 7:11 3:11 0:3
Emil Procházka : Josef Němec 8:11 4:11 3:11 0:3
Miroslav Benda : Tomáš Krejčí 7:11 11:8 13:11 11:6 3:1
Alan Melkus : Zdeněk Rohlíček 7:11 11:9 11:6 8:11 9:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák 9:11 11:7 11:8 4:11 5:11 2:3
Miroslav Benda : Josef Němec 4:11 6:11 7:11 0:3
Alan Melkus : Tomáš Krejčí 6:11 9:11 5:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rohlíček 8:11 13:11 4:11 11:9 11:8 3:2
Emil Procházka : Jan Husák 8:11 9:11 13:11 7:11 1:3
Alan Melkus : Josef Němec 11:9 12:10 5:11 7:11 6:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Krejčí 6:11 11:8 8:11 9:11 1:3
Emil Procházka : Zdeněk Rohlíček 9:11 5:11 11:9 10:12 1:3
Miroslav Benda : Jan Husák 7:11 11:9 11:9 8:11 7:11 2:3
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 16 : 2 29. 10. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 666:365 49:15
J. Němec / T. Krejčí : M. Benda / P. Čermák 11:6 11:1 11:8 3:0
Z. Rohlíček / J. Husák : bez boje 0:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák 11:8 8:11 11:8 11:8 3:1
Jan Husák : Emil Procházka 8:11 11:13 9:11 0:3
Tomáš Krejčí : Miroslav Benda 6:11 13:11 11:6 7:11 11:6 3:2
Josef Němec : bez boje 0:0
Jan Husák : Petr Čermák 11:5 11:3 11:5 3:0
Tomáš Krejčí : Emil Procházka 11:6 11:3 7:11 11:2 3:1
Josef Němec : Miroslav Benda 11:8 11:6 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : bez boje 0:0
Tomáš Krejčí : Petr Čermák 11:5 9:11 11:6 11:7 3:1
Josef Němec : Emil Procházka 11:6 11:1 11:2 3:0
Zdeněk Rohlíček : Miroslav Benda 11:4 8:11 8:11 12:14 1:3
Vladimír Podhorský : bez boje 0:0
Josef Němec : Petr Čermák 11:8 11:9 11:4 3:0
Zdeněk Rohlíček : Emil Procházka 11:2 8:11 11:6 9:11 11:6 3:2
Vladimír Podhorský : Miroslav Benda 11:13 11:2 11:9 4:11 11:8 3:2
Tomáš Krejčí : bez boje 0:0
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 12 : 6 19. 3. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 632:540 43:21
M. Benda / P. Čermák : V. Podhorský / P. Selichar 11:5 13:15 6:11 11:8 3:11 2:3
J. Schönfelder / E. Procházka : J. Černý / P. Musil 11:8 11:7 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Podhorský 11:9 11:8 11:8 3:0
Emil Procházka : Petr Selichar 11:9 14:12 11:8 3:0
Miroslav Benda : Pavel Musil 12:10 11:8 11:2 3:0
Petr Čermák : Jan Černý 5:11 4:11 6:11 0:3
Emil Procházka : Vladimír Podhorský 11:6 11:8 11:7 3:0
Miroslav Benda : Petr Selichar 11:8 12:10 12:10 3:0
Petr Čermák : Pavel Musil 11:6 11:9 11:3 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Černý 12:10 8:11 9:11 11:7 11:9 3:2
Miroslav Benda : Vladimír Podhorský 11:6 11:9 8:11 11:5 3:1
Petr Čermák : Petr Selichar 6:11 7:11 11:8 7:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Pavel Musil 11:4 11:5 11:7 3:0
Emil Procházka : Jan Černý 11:5 8:11 11:7 12:14 7:11 2:3
Petr Čermák : Vladimír Podhorský 11:7 5:11 10:12 11:6 8:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Petr Selichar 11:7 11:4 11:6 3:0
Emil Procházka : Pavel Musil 11:3 11:4 11:4 3:0
Miroslav Benda : Jan Černý 9:11 8:11 3:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina B 6 : 12
Okresní soutěž II. třídy 2006/2007 596:673 27:42
V. Podhorský / P. Musil : M. Benda / P. Čermák 10:12 3:11 11:9 11:7 8:11 2:3
J. Černý / P. Selichar : J. Schönfelder / E. Procházka 4:11 2:11 8:11 0:3
Vladimír Podhorský : Emil Procházka 14:16 12:10 12:10 12:10 3:1
Pavel Musil : Jaroslav Schönfelder 11:13 3:11 5:11 0:3
Jan Černý : Petr Čermák 11:3 9:11 11:3 11:7 3:1
Petr Selichar : Miroslav Benda 5:11 6:11 11:9 3:11 1:3
Pavel Musil : Emil Procházka 8:11 11:8 11:3 5:11 6:11 2:3
Jan Černý : Jaroslav Schönfelder 14:16 11:7 11:9 15:13 3:1
Petr Selichar : Petr Čermák 11:1 11:5 5:11 8:11 13:11 3:2
Vladimír Podhorský : Miroslav Benda 10:12 4:11 9:11 0:3
Jan Černý : Emil Procházka 12:10 12:10 11:3 3:0
Petr Selichar : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:7 11:13 5:11 6:11 2:3
Vladimír Podhorský : Petr Čermák 11:6 11:5 9:11 11:5 3:1
Pavel Musil : Miroslav Benda 1:11 3:11 3:11 0:3
Petr Selichar : Emil Procházka 8:11 9:11 9:11 0:3
Vladimír Podhorský : Jaroslav Schönfelder 9:11 8:11 8:11 0:3
Pavel Musil : Petr Čermák 7:11 4:11 5:11 0:3
Jan Černý : Miroslav Benda 6:11 11:3 15:13 6:11 7:11 2:3