Celkem
1
1
Doma
1 : 0 : 0
0 : 0 : 1
Venku
1 : 0 : 0
0 : 0 : 1
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť B 12 : 6 5. 2. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 605:575 39:27
J. Řeháček / J. Makara : M. Zbírkovský / J. Bucek 11:3 11:5 11:4 3:0
D. Vesecký / M. Makara : P. Sokolovský / J. Tájek 11:6 11:9 5:11 6:11 12:10 3:2
Michal Makara : Milan Zbírkovský 9:11 11:7 16:14 2:11 11:8 3:2
David Vesecký : Jaroslav Tájek 11:6 11:8 11:9 3:0
Jakub Makara : Petr Sokolovský 5:11 3:11 1:11 0:3
Jiří Řeháček : Jindřich Bucek 11:9 11:4 11:4 3:0
David Vesecký : Milan Zbírkovský 11:7 9:11 11:1 11:4 3:1
Jakub Makara : Jaroslav Tájek 11:7 11:9 5:11 11:9 3:1
Jiří Řeháček : Petr Sokolovský 11:1 6:11 11:4 11:9 3:1
Michal Makara : Jindřich Bucek 3:11 4:11 9:11 0:3
Jakub Makara : Milan Zbírkovský 11:8 4:11 11:8 11:8 3:1
Jiří Řeháček : Jaroslav Tájek 4:11 11:3 11:9 11:4 3:1
Michal Makara : Petr Sokolovský 8:11 6:11 7:11 0:3
David Vesecký : Jindřich Bucek 11:7 11:8 12:10 3:0
Jiří Řeháček : Milan Zbírkovský 12:10 10:12 6:11 8:11 1:3
Michal Makara : Jaroslav Tájek 8:11 6:11 12:10 6:11 1:3
David Vesecký : Petr Sokolovský 9:11 11:9 11:13 5:11 1:3
Jakub Makara : Jindřich Bucek 11:9 13:11 11:4 3:0
TJ Sokol Unhošť B : STC Slaný E 11 : 7 14. 11. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 754:674 43:31
M. Zbírkovský / J. Bucek : J. Řeháček / A. Krček 13:11 11:9 11:6 3:0
P. Sokolovský / J. Tájek : O. Chadima / D. Vesecký 9:11 8:11 11:4 11:4 12:10 3:2
Milan Zbírkovský : Ondřej Chadima 11:7 11:9 11:6 3:0
Jaroslav Tájek : David Vesecký 18:16 11:6 12:10 3:0
Zdeněk Jangl : Adam Krček 6:11 9:11 10:12 0:3
Jindřich Bucek : Jiří Řeháček 11:8 11:6 8:11 7:11 7:11 2:3
Jaroslav Tájek : Ondřej Chadima 11:7 13:15 13:11 9:11 4:11 2:3
Zdeněk Jangl : David Vesecký 6:11 11:13 13:11 11:7 12:10 3:2
Jindřich Bucek : Adam Krček 11:8 11:6 8:11 5:11 9:11 2:3
Milan Zbírkovský : Jiří Řeháček 11:5 9:11 11:8 12:14 9:11 2:3
Petr Sokolovský : Ondřej Chadima 2:11 15:13 11:7 11:4 3:1
Jindřich Bucek : David Vesecký 11:7 11:4 11:13 11:4 3:1
Milan Zbírkovský : Adam Krček 8:11 7:11 12:10 7:11 1:3
Jaroslav Tájek : Jiří Řeháček 10:12 11:13 11:8 11:6 11:3 3:2
Jindřich Bucek : Ondřej Chadima 11:3 11:3 11:4 3:0
Milan Zbírkovský : David Vesecký 11:9 10:12 7:11 10:12 1:3
Jaroslav Tájek : Adam Krček 11:7 12:10 11:8 3:0
Petr Sokolovský : Jiří Řeháček 11:9 8:11 9:11 11:7 11:5 3:2