Celkem
12
7
Doma
7 : 0 : 3
5 : 1 : 4
Venku
4 : 1 : 5
3 : 0 : 7
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 13 : 0 3. 4. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 429:0 39:0
E. Ovčaříková / Z. Černý : bez boje 0:0
Zdeněk Rambousek : bez boje 0:0
Zbyněk Černý : bez boje 0:0
Eva Ovčaříková : bez boje 0:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 11 : 7 11. 3. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 627:548 39:27
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek 11:2 11:3 11:13 11:4 3:1
M. Hurt / M. Vinkl : O. Hnilička / E. Ovčaříková 14:12 11:7 6:11 11:8 3:1
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:6 11:7 10:12 11:8 3:1
Jan Husák : Eva Ovčaříková 5:11 12:10 8:11 5:11 1:3
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička 11:5 11:9 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich 11:7 11:7 11:1 3:0
Jan Husák : Zdeněk Rambousek 11:8 10:12 11:4 7:11 7:11 2:3
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková 8:11 7:11 8:11 0:3
Miroslav Hurt : Ondřej Hnilička 11:8 11:8 10:12 11:5 3:1
Josef Němec : Vladimír Kulich 10:12 12:14 5:11 0:3
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek 11:9 11:6 11:4 3:0
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková 11:8 11:7 11:6 3:0
Josef Němec : Ondřej Hnilička 11:8 6:11 7:11 11:6 11:8 3:2
Jan Husák : Vladimír Kulich 11:6 3:11 6:11 7:11 1:3
Miroslav Hurt : Zdeněk Rambousek 11:7 11:9 11:6 3:0
Josef Němec : Eva Ovčaříková 6:11 4:11 11:6 2:11 1:3
Jan Husák : Ondřej Hnilička 6:11 11:9 9:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 14 : 4 17. 12. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 673:491 48:21
J. Němec / J. Husák : V. Kulich / Z. Rambousek 11:4 11:3 11:6 3:0
M. Hurt / M. Vinkl : L. Kulichová / E. Ovčaříková 11:5 11:6 11:6 3:0
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 11:2 11:7 11:6 3:0
Jan Husák : Eva Ovčaříková 13:11 9:11 3:11 11:7 5:11 2:3
Milan Vinkl : Lenka Kulichová 11:6 7:11 11:4 2:11 11:9 3:2
Miroslav Hurt : Vladimír Kulich 12:10 11:8 4:11 6:11 9:11 2:3
Jan Husák : Zdeněk Rambousek 11:4 11:4 11:9 3:0
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková 11:8 6:11 11:4 10:12 11:7 3:2
Miroslav Hurt : Lenka Kulichová 11:7 11:4 11:5 3:0
Josef Němec : Vladimír Kulich 11:4 3:11 13:11 4:11 6:11 2:3
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek 11:6 9:11 8:11 11:8 11:4 3:2
Jan Hrkal : Eva Ovčaříková 4:11 5:11 7:11 0:3
Josef Němec : Lenka Kulichová 11:7 12:10 13:11 3:0
Jan Husák : Vladimír Kulich 12:10 11:3 8:11 11:5 3:1
Jan Hrkal : Zdeněk Rambousek 11:7 10:12 10:12 12:10 11:9 3:2
Josef Němec : Eva Ovčaříková 11:0 11:0 11:0 3:0
Jan Husák : Lenka Kulichová 11:0 11:0 11:0 3:0
Milan Vinkl : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 7 : 11 9. 10. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2018/2019 623:660 33:35
O. Hnilička / E. Ovčaříková : J. Němec / J. Husák 13:11 12:10 11:9 3:0
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Hurt / M. Vinkl 3:11 4:11 11:8 7:11 1:3
Vladimír Kulich : Milan Vinkl 3:11 2:11 1:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Josef Němec 7:11 8:11 9:11 0:3
Eva Ovčaříková : Jan Husák 11:5 15:13 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Miroslav Hurt 11:7 3:11 11:7 4:11 8:11 2:3
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl 9:11 7:11 11:6 11:7 10:12 2:3
Eva Ovčaříková : Josef Němec 12:10 11:8 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Jan Husák 11:9 9:11 9:11 11:9 9:11 2:3
Ondřej Hnilička : Miroslav Hurt 11:3 11:9 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl 11:2 11:8 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Josef Němec 12:10 11:5 4:11 11:8 3:1
Ondřej Hnilička : Jan Husák 7:11 6:11 8:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt 7:11 10:12 11:8 7:11 1:3
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl 16:18 12:10 9:11 14:16 1:3
Ondřej Hnilička : Josef Němec 6:11 11:8 10:12 11:8 6:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Jan Husák 13:11 9:11 11:8 11:9 3:1
Eva Ovčaříková : Miroslav Hurt 11:7 6:11 4:11 7:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 14 : 4 22. 1. 2018
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 636:490 44:19
J. Němec / J. Husák : O. Chadima / D. Vesecký 11:2 11:8 11:4 3:0
Z. Kasík / P. Hrudka : J. Řeháček / A. Krček 8:11 11:7 7:11 11:6 11:9 3:2
Jan Husák : David Vesecký 11:9 8:11 11:9 11:8 3:1
Josef Němec : Ondřej Chadima 11:8 11:6 9:11 8:11 11:9 3:2
Zdeněk Kasík : Jiří Řeháček 11:9 11:1 11:7 3:0
Petr Hrudka : Adam Krček 11:9 11:4 11:6 3:0
Josef Němec : David Vesecký 11:7 9:11 11:4 11:5 3:1
Zdeněk Kasík : Ondřej Chadima 10:12 11:9 11:8 11:3 3:1
Petr Hrudka : Jiří Řeháček 11:1 11:9 12:10 3:0
Jan Husák : Adam Krček 11:2 11:6 12:10 3:0
Zdeněk Kasík : David Vesecký 11:6 11:2 11:2 3:0
Petr Hrudka : Ondřej Chadima 11:5 11:6 11:8 3:0
Jan Husák : Jiří Řeháček 11:6 7:11 11:6 11:13 9:11 2:3
Josef Němec : Adam Krček 6:11 4:11 10:12 0:3
Petr Hrudka : David Vesecký 12:10 11:6 11:5 3:0
Jan Husák : Ondřej Chadima 11:6 11:8 11:5 3:0
Josef Němec : Jiří Řeháček 6:11 5:11 6:11 0:3
Zdeněk Kasík : Adam Krček 7:11 9:11 10:12 0:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 17. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 449:637 13:48
J. Řeháček / A. Krček : Z. Kasík / P. Hrudka 11:6 11:8 8:11 4:11 11:9 3:2
O. Hnilička / O. Chadima : J. Němec / J. Husák 6:11 10:12 7:11 0:3
Ondřej Hnilička : Petr Hrudka 6:11 7:11 10:12 0:3
Ondřej Chadima : Zdeněk Kasík 8:11 7:11 8:11 0:3
Adam Krček : Josef Němec 12:10 11:9 5:11 11:6 3:1
Jiří Řeháček : Jan Husák 5:11 3:11 4:11 0:3
Ondřej Chadima : Petr Hrudka 5:11 4:11 6:11 0:3
Adam Krček : Zdeněk Kasík 8:11 11:13 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Josef Němec 4:11 11:4 12:14 1:11 1:3
Ondřej Hnilička : Jan Husák 4:11 6:11 11:8 7:11 1:3
Adam Krček : Petr Hrudka 9:11 14:12 10:12 5:11 1:3
Jiří Řeháček : Zdeněk Kasík 2:11 6:11 7:11 0:3
Ondřej Hnilička : Josef Němec 11:7 4:11 7:11 10:12 1:3
Ondřej Chadima : Jan Husák 3:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Řeháček : Petr Hrudka 6:11 6:11 6:11 0:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Kasík 2:11 5:11 7:11 0:3
Ondřej Chadima : Josef Němec 5:11 6:11 7:11 0:3
Adam Krček : Jan Husák 11:7 11:9 11:5 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 11 : 7 14. 3. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 604:574 39:28
M. Černý / D. Vesecký : M. Vinkl / Z. Kasík 11:9 11:5 11:9 3:0
L. Vajnar / O. Chadima : V. Bromský / P. Hrudka 5:11 11:9 2:11 11:8 11:6 3:2
Ondřej Chadima : Zdeněk Kasík 11:8 11:7 6:11 6:11 5:11 2:3
Martin Černý : Milan Vinkl 11:4 11:3 11:6 3:0
David Vesecký : Zdeněk Rohlíček 10:12 11:4 11:8 2:11 11:5 3:2
Luboš Vajnar : Vladimír Bromský 11:7 8:11 11:6 11:3 3:1
Martin Černý : Zdeněk Kasík 11:5 10:12 11:7 11:7 3:1
David Vesecký : Petr Hrudka 11:5 11:9 6:11 5:11 4:11 2:3
Luboš Vajnar : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:4 11:6 3:0
Ondřej Chadima : Vladimír Bromský 7:11 4:11 7:11 0:3
David Vesecký : Zdeněk Kasík 8:11 3:11 7:11 0:3
Luboš Vajnar : Petr Hrudka 11:8 11:9 12:10 3:0
Ondřej Chadima : Zdeněk Rohlíček 11:9 9:11 7:11 5:11 1:3
Martin Černý : Vladimír Bromský 11:6 11:4 11:6 3:0
Luboš Vajnar : Zdeněk Kasík 7:11 11:9 11:3 11:8 3:1
Ondřej Chadima : Petr Hrudka 13:11 5:11 6:11 3:11 1:3
Martin Černý : Zdeněk Rohlíček 11:3 12:10 11:4 3:0
David Vesecký : Vladimír Bromský 15:17 5:11 4:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 7 : 11 28. 11. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2016/2017 582:622 28:38
V. Bromský / P. Hrudka : M. Černý / Z. Černý 9:11 11:9 11:9 10:12 9:11 2:3
J. Husák / M. Vinkl : L. Vajnar / O. Chadima 6:11 11:7 11:9 10:12 11:7 3:2
Vladimír Bromský : Luboš Vajnar 11:5 11:5 7:11 9:11 4:11 2:3
Petr Hrudka : Ondřej Chadima 11:9 11:5 11:7 3:0
Milan Vinkl : Martin Černý 3:11 9:11 6:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Zbyněk Černý 11:8 11:6 11:6 3:0
Petr Hrudka : Luboš Vajnar 4:11 8:11 4:11 0:3
Milan Vinkl : Ondřej Chadima 8:11 4:11 12:10 9:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Martin Černý 4:11 3:11 6:11 0:3
Vladimír Bromský : Zbyněk Černý 11:4 11:6 11:6 3:0
Milan Vinkl : Luboš Vajnar 4:11 8:11 12:14 0:3
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Chadima 7:11 11:7 11:8 7:11 11:6 3:2
Vladimír Bromský : Martin Černý 7:11 8:11 9:11 0:3
Petr Hrudka : Ondřej Hnilička 14:12 11:9 5:11 12:10 3:1
Zdeněk Rohlíček : Luboš Vajnar 8:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Ondřej Chadima 11:5 11:4 11:6 3:0
Petr Hrudka : Martin Černý 9:11 7:11 10:12 0:3
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička 9:11 11:4 11:8 4:11 10:12 2:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 2. 2. 2016
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 723:655 43:32
V. Kulich / Z. Rambousek : Z. Rohlíček / L. Stočes 4:11 11:8 9:11 9:11 1:3
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Teiml / M. Vinkl 11:8 11:7 8:11 11:6 3:1
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Rohlíček 4:11 11:7 11:8 11:5 3:1
Eva Ovčaříková : Luděk Stočes 11:8 11:13 7:11 11:9 11:3 3:2
Vladimír Kulich : Milan Vinkl 11:7 11:4 11:4 3:0
Jiří Zíma : Marek Teiml 11:6 6:11 8:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Zdeněk Rohlíček 11:3 13:11 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Luděk Stočes 13:11 11:9 8:11 5:11 8:11 2:3
Jiří Zíma : Milan Vinkl 11:8 7:11 11:6 6:11 11:8 3:2
Zdeněk Rambousek : Marek Teiml 8:11 11:8 14:12 7:11 8:11 2:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček 11:5 11:6 7:11 11:6 3:1
Jiří Zíma : Luděk Stočes 4:11 8:11 7:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl 11:7 9:11 11:4 11:6 3:1
Eva Ovčaříková : Marek Teiml 8:11 11:3 8:11 11:9 11:6 3:2
Jiří Zíma : Zdeněk Rohlíček 11:5 9:11 11:6 8:11 11:8 3:2
Zdeněk Rambousek : Luděk Stočes 8:11 14:12 13:15 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl 11:6 11:7 9:11 11:5 3:1
Vladimír Kulich : Marek Teiml 8:11 12:10 11:9 11:5 3:1
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 3 : 15 20. 10. 2015
Regionální soutěž II. třídy 2015/2016 560:678 21:49
M. Teiml / L. Stočes : V. Kulich / Z. Rambousek 10:12 2:11 11:6 6:11 1:3
Z. Rohlíček / M. Vinkl : J. Zíma / E. Ovčaříková 9:11 11:9 10:12 7:11 1:3
Luděk Stočes : Jiří Zíma 7:11 11:6 12:10 10:12 11:5 3:2
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Rambousek 4:11 5:11 11:8 11:9 5:11 2:3
Marek Teiml : Eva Ovčaříková 13:15 3:11 4:11 0:3
Milan Vinkl : Vladimír Kulich 11:8 4:11 6:11 8:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Jiří Zíma 9:11 11:8 5:11 7:11 1:3
Marek Teiml : Zdeněk Rambousek 4:11 8:11 9:11 0:3
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková 9:11 11:9 7:11 8:11 1:3
Luděk Stočes : Vladimír Kulich 9:11 11:6 9:11 9:11 1:3
Marek Teiml : Jiří Zíma 11:4 11:8 5:11 11:7 3:1
Milan Vinkl : Zdeněk Rambousek 9:11 9:11 11:6 4:11 1:3
Luděk Stočes : Eva Ovčaříková 4:11 8:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich 11:8 3:11 2:11 4:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Zíma 10:12 11:6 9:11 6:11 1:3
Luděk Stočes : Zdeněk Rambousek 11:7 6:11 10:12 6:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Eva Ovčaříková 4:11 9:11 5:11 0:3
Marek Teiml : Vladimír Kulich 4:11 11:0 11:0 11:0 3:1
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 14 : 4 17. 1. 2013
Regionální soutěž III. třídy 2012/2013 680:545 45:23
V. Bromský / Z. Rohlíček : O. Souček / O. Hnilička 11:6 15:13 11:8 3:0
K. Čampulka / M. Vinkl : P. Majtán / M. Zíma 12:14 11:4 11:9 11:2 3:1
Zdeněk Rohlíček : Michal Zíma 9:11 11:9 11:9 11:6 3:1
Karel Čampulka : Pavel Majtán 11:4 11:4 14:12 3:0
Miloslav Šíma : Ondřej Hnilička 8:11 2:11 10:12 0:3
Vladimír Podhorský : Ondřej Souček 11:8 11:5 11:6 3:0
Karel Čampulka : Michal Zíma 8:11 11:8 11:5 11:8 3:1
Miloslav Šíma : Pavel Majtán 11:3 11:13 9:11 7:11 1:3
Vladimír Podhorský : Ondřej Hnilička 4:11 11:7 11:9 11:7 3:1
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Souček 11:3 6:11 11:8 11:8 3:1
Miloslav Šíma : Michal Zíma 11:4 4:11 11:4 8:11 9:11 2:3
Vladimír Podhorský : Pavel Majtán 9:11 11:5 11:7 11:8 3:1
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Hnilička 8:11 11:13 9:11 0:3
Karel Čampulka : Ondřej Souček 8:11 11:4 11:4 11:2 3:1
Vladimír Podhorský : Michal Zíma 3:11 11:6 11:5 5:11 11:5 3:2
Zdeněk Rohlíček : Pavel Majtán 11:2 6:11 11:6 11:8 3:1
Karel Čampulka : Ondřej Hnilička 12:14 11:9 11:8 11:7 3:1
Miloslav Šíma : Ondřej Souček 11:5 11:8 11:3 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 1 : 17 22. 10. 2012
Regionální soutěž III. třídy 2012/2013 537:708 17:52
O. Hnilička / T. Prudík : Z. Rohlíček / V. Podhorský 8:11 9:11 11:7 11:9 9:11 2:3
O. Souček / P. Majtán : K. Čampulka / M. Vinkl 11:6 8:11 5:11 11:13 1:3
Ondřej Hnilička : Vladimír Bromský 6:11 7:11 2:11 0:3
Tomáš Prudík : Miloslav Šíma 6:11 7:11 11:9 11:6 6:11 2:3
Ondřej Souček : Zdeněk Rohlíček 6:11 9:11 4:11 0:3
Pavel Majtán : Milan Vinkl 11:7 9:11 6:11 6:11 1:3
Tomáš Prudík : Vladimír Bromský 9:11 4:11 8:11 0:3
Ondřej Souček : Miloslav Šíma 11:3 4:11 11:6 10:12 4:11 2:3
Pavel Majtán : Zdeněk Rohlíček 8:11 6:11 7:11 0:3
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl 6:11 11:8 11:8 7:11 10:12 2:3
Ondřej Souček : Vladimír Bromský 11:13 11:7 6:11 5:11 1:3
Pavel Majtán : Miloslav Šíma 8:11 8:11 11:9 11:9 10:12 2:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Rohlíček 7:11 11:9 5:11 7:11 1:3
Tomáš Prudík : Vladimír Podhorský 5:11 10:12 4:11 0:3
Pavel Majtán : Vladimír Bromský 6:11 6:11 2:11 0:3
Ondřej Hnilička : Miloslav Šíma 9:11 11:7 11:8 11:9 3:1
Tomáš Prudík : Zdeněk Rohlíček 8:11 10:12 7:11 0:3
Ondřej Souček : Vladimír Podhorský 2:11 3:11 4:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 6 : 12 10. 4. 2012
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 572:640 26:42
M. Janíček / D. Mikulík : V. Kulich / J. Kulichová 2:11 6:11 11:4 8:11 1:3
J. Černý / M. Šíma : J. Zíma / M. Zíma 5:11 11:8 5:11 11:13 1:3
Jan Černý : Vladimír Kulich 11:6 5:11 4:11 8:11 1:3
Miloslav Šíma : Jana Kulichová 5:11 11:7 11:13 12:10 11:9 3:2
David Mikulík : Michal Zíma 11:8 11:4 11:4 3:0
Miroslav Janíček : Jiří Zíma 2:11 5:11 6:11 0:3
Miloslav Šíma : Vladimír Kulich 10:12 9:11 11:3 3:11 1:3
David Mikulík : Jana Kulichová 11:3 11:6 11:3 3:0
Miroslav Janíček : Michal Zíma 7:11 9:11 5:11 0:3
Jan Černý : Jiří Zíma 4:11 11:13 12:10 5:11 1:3
David Mikulík : Vladimír Kulich 11:13 7:11 9:11 0:3
Miroslav Janíček : Jana Kulichová 7:11 9:11 6:11 0:3
Jan Černý : Michal Zíma 11:8 11:3 4:11 11:6 3:1
Miloslav Šíma : Jiří Zíma 3:11 4:11 11:5 12:14 1:3
Miroslav Janíček : Vladimír Kulich 7:11 6:11 11:8 8:11 1:3
Jan Černý : Jana Kulichová 11:5 10:12 11:4 6:11 11:6 3:2
Miloslav Šíma : Michal Zíma 11:5 8:11 11:8 14:12 3:1
David Mikulík : Jiří Zíma 4:11 12:10 8:11 5:11 1:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 16 : 2 6. 12. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2011/2012 656:428 52:10
L. Vágnerová / Z. Rambousek : M. Janíček / D. Mikulík 11:7 11:7 11:7 3:0
V. Kulich / J. Kulichová : M. Šíma / O. Průša 11:6 12:10 11:2 3:0
Jana Kulichová : Miroslav Janíček 11:7 11:7 11:9 3:0
Lucie Vágnerová : David Mikulík 11:8 11:7 11:5 3:0
Zdeněk Rambousek : Miloslav Šíma 11:7 9:11 11:1 11:6 3:1
Jiří Zíma : Ondřej Průša 11:7 11:0 11:5 3:0
Lucie Vágnerová : Miroslav Janíček 11:8 11:6 11:9 3:0
Vladimír Kulich : David Mikulík 11:1 11:3 11:7 3:0
Jiří Zíma : Miloslav Šíma 11:5 12:10 12:10 3:0
Jana Kulichová : Ondřej Průša 11:9 11:13 8:11 11:3 11:5 3:2
Vladimír Kulich : Miroslav Janíček 11:4 11:4 11:8 3:0
Jiří Zíma : David Mikulík 11:1 11:0 11:5 3:0
Jana Kulichová : Miloslav Šíma 8:11 11:8 11:8 5:11 6:11 2:3
Lucie Vágnerová : Ondřej Průša 15:13 8:11 11:4 11:6 3:1
Jiří Zíma : Miroslav Janíček 11:2 11:9 14:12 3:0
Jana Kulichová : David Mikulík 11:2 11:6 11:1 3:0
Lucie Vágnerová : Miloslav Šíma 7:11 12:10 11:4 4:11 7:11 2:3
Vladimír Kulich : Ondřej Průša 11:8 11:8 11:9 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 12 : 6 15. 3. 2011
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 627:568 38:28
J. Zíma / L. Vágnerová : V. Podhorský / J. Husák 9:11 10:12 11:6 11:9 11:3 3:2
T. Plechatý / P. Majtán : Z. Černý / M. Šíma 11:9 11:7 8:11 11:6 3:1
Jiří Zíma : Jan Husák 10:12 9:11 6:11 0:3
Lucie Vágnerová : Vladimír Podhorský 7:11 9:11 11:8 6:11 1:3
Pavel Majtán : Zdeněk Černý 7:11 7:11 8:11 0:3
Tomáš Plechatý : Miloslav Šíma 11:5 11:4 7:11 17:15 3:1
Lucie Vágnerová : Jan Husák 7:11 5:11 10:12 0:3
Pavel Majtán : Vladimír Podhorský 7:11 9:11 13:11 11:8 11:9 3:2
Tomáš Plechatý : Zdeněk Černý 11:6 7:11 4:11 11:0 11:7 3:2
Jiří Zíma : Miloslav Šíma 11:8 11:3 11:6 3:0
Zdeněk Rambousek : Jan Husák 8:11 2:11 10:12 0:3
Tomáš Plechatý : Vladimír Podhorský 11:7 11:8 12:10 3:0
Jiří Zíma : Zdeněk Černý 11:9 11:5 11:3 3:0
Lucie Vágnerová : Miloslav Šíma 4:11 7:11 13:11 12:10 11:6 3:2
Tomáš Plechatý : Jan Husák 11:7 11:7 11:9 3:0
Jiří Zíma : Vladimír Podhorský 11:2 11:7 11:6 3:0
Lucie Vágnerová : Zdeněk Černý 4:11 11:5 3:11 7:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Miloslav Šíma 11:5 11:2 11:7 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 4 : 14 16. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 488:607 17:44
V. Podhorský / M. Janíček : T. Plechatý / Z. Rambousek 4:11 11:8 9:11 7:11 1:3
Z. Černý / M. Šíma : J. Zíma / M. Zíma 9:11 8:11 13:11 9:11 1:3
Vladimír Podhorský : Zdeněk Rambousek 7:11 11:13 8:11 0:3
Miroslav Janíček : Tomáš Plechatý 3:11 3:11 8:11 0:3
Zdeněk Černý : Jiří Zíma 13:15 9:11 5:11 0:3
Miloslav Šíma : Michal Zíma 11:8 8:11 11:3 11:8 3:1
Miroslav Janíček : Zdeněk Rambousek 2:11 7:11 5:11 0:3
Zdeněk Černý : Tomáš Plechatý 9:11 7:11 11:7 8:11 1:3
Miloslav Šíma : Jiří Zíma 7:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Podhorský : Michal Zíma 11:1 11:2 11:4 3:0
Zdeněk Černý : Zdeněk Rambousek 8:11 6:11 9:11 0:3
Miloslav Šíma : Tomáš Plechatý 6:11 7:11 6:11 0:3
Vladimír Podhorský : Jiří Zíma 9:11 5:11 8:11 0:3
Miroslav Janíček : Michal Zíma 5:11 11:8 14:12 12:10 3:1
Miloslav Šíma : Zdeněk Rambousek 11:8 2:11 3:11 4:11 1:3
Vladimír Podhorský : Tomáš Plechatý 11:8 12:14 9:11 6:11 1:3
Miroslav Janíček : Jiří Zíma 1:11 4:11 5:11 0:3
Zdeněk Černý : Michal Zíma 12:10 11:4 11:2 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 9 : 9 16. 3. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 602:627 34:34
V. Vaňata / M. Janíček : L. Vágnerová / Z. Rambousek 11:9 4:11 6:11 6:11 1:3
J. Černý / P. Selichar : T. Plechatý / D. Rambousek 11:6 11:3 9:11 6:11 11:6 3:2
Vladimír Vaňata : Zdeněk Rambousek 3:11 8:11 1:11 0:3
Petr Selichar : Tomáš Plechatý 10:12 9:11 11:7 6:11 1:3
Jan Černý : Lucie Vágnerová 11:8 7:11 11:5 11:13 11:3 3:2
Miroslav Janíček : Dan Rambousek 11:5 11:4 15:13 3:0
Petr Selichar : Zdeněk Rambousek 11:13 11:9 9:11 6:11 1:3
Jan Černý : Tomáš Plechatý 12:10 4:11 4:11 11:5 6:11 2:3
Miroslav Janíček : Lucie Vágnerová 11:9 11:8 7:11 11:13 7:11 2:3
Vladimír Vaňata : Dan Rambousek 11:5 11:9 11:9 3:0
Jan Černý : Zdeněk Rambousek 13:11 11:7 5:11 4:11 11:8 3:2
Miroslav Janíček : Tomáš Plechatý 11:8 11:9 7:11 13:11 3:1
Vladimír Vaňata : Lucie Vágnerová 8:11 8:11 5:11 0:3
Petr Selichar : Dan Rambousek 11:8 13:11 11:3 3:0
Miroslav Janíček : Zdeněk Rambousek 4:11 6:11 3:11 0:3
Vladimír Vaňata : Tomáš Plechatý 4:11 4:11 8:11 0:3
Petr Selichar : Lucie Vágnerová 11:9 11:7 11:9 3:0
Jan Černý : Dan Rambousek 11:3 11:6 11:3 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 10 : 8 25. 11. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2009/2010 507:539 34:28
L. Vágnerová / Z. Rambousek : M. Šíma / M. Janíček 11:1 11:6 10:12 11:7 3:1
T. Plechatý / J. Štanderová : J. Černý / P. Selichar 11:6 7:11 11:8 4:11 6:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Miloslav Šíma 11:8 11:6 11:4 3:0
Jana Štanderová : Miroslav Janíček 15:13 11:4 11:2 3:0
Dan Rambousek : Jan Černý 5:11 4:11 2:11 0:3
Tomáš Plechatý : Petr Selichar 9:11 11:5 11:9 11:6 3:1
Jana Štanderová : Miloslav Šíma 2:11 11:6 11:2 11:8 3:1
Dan Rambousek : Miroslav Janíček 7:11 7:11 7:11 0:3
Tomáš Plechatý : Jan Černý 4:11 11:5 11:8 9:11 10:12 2:3
Zdeněk Rambousek : Petr Selichar 11:5 5:11 12:10 11:7 3:1
Dan Rambousek : Miloslav Šíma 3:11 7:11 7:11 0:3
Tomáš Plechatý : Miroslav Janíček 11:8 11:8 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Jan Černý 14:12 11:5 11:9 3:0
Jana Štanderová : Petr Selichar 0:11 0:11 0:11 0:3
Tomáš Plechatý : Miloslav Šíma 11:6 11:6 13:11 3:0
Zdeněk Rambousek : Miroslav Janíček 11:7 11:8 11:6 3:0
Jana Štanderová : Jan Černý 0:11 0:11 0:11 0:3
Dan Rambousek : Petr Selichar 4:11 4:11 0:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 5 : 13 12. 1. 2009
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 549:637 23:44
J. Černý / P. Selichar : L. Vágnerová / Z. Rambousek 5:11 9:11 11:8 11:6 6:11 2:3
V. Vaňata / B. Bokr : T. Plechatý / J. Štanderová 8:11 4:11 12:10 11:6 9:11 2:3
Petr Selichar : Lucie Vágnerová 11:7 11:4 11:3 3:0
Jan Černý : Jana Štanderová 12:14 11:2 11:5 11:8 3:1
Vladimír Vaňata : Tomáš Plechatý 4:11 4:11 8:11 0:3
Bohumil Bokr : Zdeněk Rambousek 11:13 11:13 5:11 0:3
Jan Černý : Lucie Vágnerová 11:5 8:11 9:11 11:6 11:6 3:2
Vladimír Vaňata : Jana Štanderová 8:11 7:11 4:11 0:3
Bohumil Bokr : Tomáš Plechatý 6:11 4:11 6:11 0:3
Petr Selichar : Zdeněk Rambousek 11:4 2:11 8:11 2:11 1:3
Vladimír Vaňata : Lucie Vágnerová 4:11 11:6 6:11 6:11 1:3
Bohumil Bokr : Jana Štanderová 8:11 11:3 8:11 11:5 9:11 2:3
Petr Selichar : Tomáš Plechatý 7:11 7:11 3:11 0:3
Jan Černý : Zdeněk Rambousek 8:11 7:11 10:12 0:3
Bohumil Bokr : Lucie Vágnerová 11:5 12:10 6:11 4:11 11:8 3:2
Petr Selichar : Jana Štanderová 11:8 11:8 14:12 3:0
Jan Černý : Tomáš Plechatý 9:11 7:11 4:11 0:3
Vladimír Vaňata : Zdeněk Rambousek 6:11 6:11 6:11 0:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 11 : 7 25. 9. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2008/2009 618:594 38:29
L. Vágnerová / D. Rambousek : M. Šíma / B. Bokr 13:11 12:10 11:3 3:0
L. Hájek / T. Plechatý : J. Černý / P. Selichar 11:7 11:3 12:14 12:14 11:9 3:2
Tomáš Plechatý : Miloslav Šíma 11:8 11:9 11:4 3:0
Lucie Vágnerová : Bohumil Bokr 11:6 4:11 11:7 11:8 3:1
Lukáš Hájek : Jan Černý 11:7 6:11 9:11 7:11 1:3
Dan Rambousek : Petr Selichar 2:11 2:11 8:11 0:3
Lucie Vágnerová : Miloslav Šíma 8:11 5:11 11:7 7:11 1:3
Lukáš Hájek : Bohumil Bokr 11:4 8:11 6:11 10:12 1:3
Dan Rambousek : Jan Černý 1:11 4:11 3:11 0:3
Tomáš Plechatý : Petr Selichar 11:6 11:6 6:11 11:6 3:1
Lukáš Hájek : Miloslav Šíma 11:8 11:8 11:9 3:0
Zdeněk Rambousek : Bohumil Bokr 11:4 11:9 11:4 3:0
Tomáš Plechatý : Jan Černý 8:11 5:11 11:9 9:11 1:3
Lucie Vágnerová : Petr Selichar 11:8 11:9 7:11 11:9 3:1
Zdeněk Rambousek : Miloslav Šíma 11:4 11:6 11:7 3:0
Tomáš Plechatý : Bohumil Bokr 11:7 11:8 10:12 11:13 11:5 3:2
Lucie Vágnerová : Jan Černý 8:11 4:11 11:7 2:11 1:3
Lukáš Hájek : Petr Selichar 14:12 10:12 11:4 11:6 3:1