2018/2019 Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný B 22 20 0 2 0 269:127 82
V
V
V
V
V
2. TJ Sokol Unhošť A 22 16 1 5 0 238:158 71
V
V
P
V
V
3. TTC Jemníky A 22 14 2 6 0 221:175 66
P
V
V
V
P
4. TTC Kladno F 22 13 1 8 0 224:172 62
V
P
V
P
V
5. TTC Slovan Kladno B 22 10 3 9 0 205:191 55
V
V
V
V
V
6. TTC Kladno G 22 10 2 10 0 194:202 54
P
P
P
P
V
7. STC Slaný C 22 9 4 9 0 203:193 53
V
V
P
V
V
8. TTC Kladno E 22 9 4 9 0 201:195 53
V
P
P
P
V
9. KST Slatina A 22 8 3 11 0 192:204 49
V
P
V
P
P
10. TJ Sokol Dříň A 22 7 1 14 0 160:236 44
R
V
V
P
P
11. DTJ Sparta Kladno A 22 2 2 18 0 128:268 30
P
P
P
P
P
12. ST Viktorie Černuc A 22 2 1 19 0 141:255 29
P
P
P
P
P
  TTC Kladno G TJ Sokol Unhošť A STC Slaný B TTC Jemníky A TTC Kladno F STC Slaný C ST Viktorie Černuc A TTC Slovan Kladno B TJ Sokol Dříň A KST Slatina A DTJ Sparta Kladno A TTC Kladno E
TTC Kladno G XXXX 7:11 6:12 7:11 10:8 11:7 11:7 9:9 13:5 11:7 13:5 8:10
TJ Sokol Unhošť A 14:4 XXXX 7:11 11:7 12:6 6:12 13:5 9:9 16:2 8:10 12:6 12:6
STC Slaný B 15:3 6:12 XXXX 10:8 17:1 11:7 14:4 14:4 12:6 16:2 17:1 13:5
TTC Jemníky A 14:4 12:6 6:12 XXXX 10:8 5:13 10:8 14:4 11:7 12:6 11:7 14:4
TTC Kladno F 10:8 8:10 12:6 13:5 XXXX 15:3 13:5 14:4 13:5 12:6 15:3 8:10
STC Slaný C 9:9 6:12 7:11 7:11 9:9 XXXX 15:3 4:14 13:5 9:9 14:4 14:4
ST Viktorie Černuc A 8:10 6:12 8:10 5:13 4:14 9:9 XXXX 8:10 7:11 14:4 6:12 11:7
TTC Slovan Kladno B 10:8 7:11 5:13 8:10 7:11 15:3 15:3 XXXX 14:4 10:8 12:6 9:9
TJ Sokol Dříň A 12:6 10:8 7:11 5:13 10:8 6:12 12:6 4:14 XXXX 9:9 10:8 8:10
KST Slatina A 8:10 4:14 8:10 12:6 17:1 8:10 11:7 10:8 11:7 XXXX 18:0 9:9
DTJ Sparta Kladno A 6:12 6:12 1:17 9:9 4:14 2:16 13:5 5:13 8:10 7:11 XXXX 9:9
TTC Kladno E 4:14 8:10 7:11 9:9 7:11 14:4 16:2 14:4 13:5 14:4 12:6 XXXX
Hráči Páry
ST Viktorie Černuc A : STC Slaný C 9 : 9 5. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 659:662 34:35
L. Holer / J. Sirůček : J. Řeháček / A. Krček 11:6 11:4 13:15 6:11 15:13 3:2
M. Drmota / P. Polomini : O. Chadima / D. Vesecký 11:9 8:11 8:11 11:5 11:5 3:2
Jiří Sirůček : Jiří Řeháček 11:5 11:6 12:10 3:0
Ladislav Holer : David Vesecký 4:11 11:5 8:11 11:9 11:8 3:2
Petr Polomini : Ondřej Chadima 8:11 9:11 9:11 0:3
Miroslav Drmota : Adam Krček 8:11 7:11 9:11 0:3
Ladislav Holer : Jiří Řeháček 10:12 9:11 7:11 0:3
Petr Polomini : David Vesecký 12:10 10:12 11:9 7:11 9:11 2:3
Miroslav Drmota : Ondřej Chadima 11:3 11:8 11:8 3:0
Jiří Sirůček : Adam Krček 11:8 5:11 11:8 11:8 3:1
Petr Polomini : Jiří Řeháček 15:17 11:7 8:11 3:11 1:3
Miroslav Drmota : David Vesecký 8:11 11:6 13:15 8:11 1:3
Jiří Sirůček : Ondřej Chadima 11:6 10:12 11:8 11:9 3:1
Jindřich Koucký : Adam Krček 11:8 6:11 11:8 10:12 4:11 2:3
Miroslav Drmota : Jiří Řeháček 6:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Sirůček : David Vesecký 11:6 11:5 11:9 3:0
Jindřich Koucký : Ondřej Chadima 15:13 11:9 11:9 3:0
Petr Polomini : Adam Krček 11:9 5:11 3:11 9:11 1:3
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno F 7 : 11 4. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 603:664 29:38
P. Škach / P. Kříž : T. Pachman / K. Jelínek 11:8 7:11 9:11 9:11 1:3
M. Čermák / J. Jůza : T. Bílý / D. Horbaj 11:7 17:15 13:11 3:0
Pavel Škach : Tomáš Bílý 9:11 11:8 6:11 7:11 1:3
Jan Jůza : Kryštof Jelínek 11:5 8:11 13:11 11:8 3:1
Milan Čermák : Tomáš Pachman 7:11 11:8 11:7 13:11 3:1
Petr Kříž : Dušan Horbaj 11:8 11:8 9:11 13:11 3:1
Jan Jůza : Tomáš Bílý 8:11 8:11 11:7 10:12 1:3
Milan Čermák : Kryštof Jelínek 10:12 11:6 9:11 11:7 7:11 2:3
Petr Kříž : Tomáš Pachman 12:10 11:2 11:9 3:0
Pavel Škach : Dušan Horbaj 8:11 6:11 4:11 0:3
Milan Čermák : Tomáš Bílý 12:14 11:8 12:10 11:7 3:1
Petr Kříž : Kryštof Jelínek 6:11 7:11 6:11 0:3
Pavel Škach : Tomáš Pachman 11:8 6:11 9:11 9:11 1:3
Jan Jůza : Dušan Horbaj 5:11 11:9 8:11 7:11 1:3
Petr Kříž : Tomáš Bílý 9:11 8:11 8:11 0:3
Pavel Škach : Kryštof Jelínek 7:11 11:6 6:11 5:11 1:3
Jan Jůza : Tomáš Pachman 9:11 11:9 11:8 11:9 3:1
Milan Čermák : Dušan Horbaj 0:11 0:11 0:11 0:3
TJ Sokol Unhošť A : DTJ Sparta Kladno A 12 : 6 3. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 671:510 44:24
L. Mach / J. Urban : T. Vysoudil / M. Plzák 11:4 11:3 11:5 3:0
O. Švejda / J. Bucek : J. Šulc / Z. Čižinský 9:11 7:11 11:4 6:11 1:3
Libor Mach : Jiří Šulc 8:11 10:12 11:8 11:6 6:11 2:3
Jiří Urban : Tomáš Vysoudil 7:11 11:2 11:9 11:4 3:1
Ondřej Švejda : Zdeněk Čižinský 11:5 12:14 6:11 6:11 1:3
Jindřich Bucek : Miloš Plzák 11:4 11:1 11:1 3:0
Jiří Urban : Jiří Šulc 11:9 11:5 8:11 12:10 3:1
Ondřej Švejda : Tomáš Vysoudil 11:9 11:2 11:5 3:0
Jindřich Bucek : Zdeněk Čižinský 8:11 11:5 11:5 7:11 11:5 3:2
Libor Mach : Miloš Plzák 11:1 11:2 11:9 3:0
Ondřej Švejda : Jiří Šulc 11:9 11:6 6:11 4:11 9:11 2:3
Jindřich Bucek : Tomáš Vysoudil 10:12 11:7 13:15 13:11 3:11 2:3
Libor Mach : Zdeněk Čižinský 5:11 11:7 11:2 11:8 3:1
Jiří Urban : Miloš Plzák 11:2 11:1 11:1 3:0
Jindřich Bucek : Jiří Šulc 12:10 11:5 5:11 11:8 3:1
Libor Mach : Tomáš Vysoudil 11:9 11:6 11:3 3:0
Jiří Urban : Zdeněk Čižinský 9:11 10:12 9:11 0:3
Lucie Ledvinová : Miloš Plzák 11:6 11:3 11:9 3:0
STC Slaný B : TJ Sokol Dříň A 12 : 6 2. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 535:495 38:23
bez boje : V. Bromský / L. Stočes 0:0
L. Vajnar / J. Bouška : M. Teiml / Z. Kasík 11:6 11:5 11:6 3:0
bez boje : Luděk Stočes 0:0
George Materna : Zdeněk Kasík 3:11 5:11 7:11 0:3
Jiří Bouška : Vladimír Bromský 11:5 11:6 11:6 3:0
Luboš Vajnar : Marek Teiml 11:6 10:12 11:8 11:9 3:1
George Materna : Luděk Stočes 6:11 8:11 1:11 0:3
Jiří Bouška : Zdeněk Kasík 11:8 11:4 11:4 3:0
Luboš Vajnar : Vladimír Bromský 11:7 11:9 11:5 3:0
Vladimír Kulich : Marek Teiml 5:11 9:11 2:11 0:3
Jiří Bouška : Luděk Stočes 11:7 11:8 13:11 3:0
Luboš Vajnar : Zdeněk Kasík 11:2 11:5 11:8 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský 3:11 11:4 11:5 14:12 3:1
George Materna : Marek Teiml 11:5 11:5 9:11 11:7 3:1
Luboš Vajnar : Luděk Stočes 8:11 11:8 8:11 11:8 8:11 2:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Kasík 11:8 11:4 11:4 3:0
George Materna : Vladimír Bromský 9:11 11:5 11:6 12:10 3:1
Jiří Bouška : Marek Teiml 11:6 11:3 10:12 11:5 3:1
TTC Jemníky A : KST Slatina A 12 : 6 2. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 685:612 42:27
M. Andrš / J. Sklenička : J. Barták / J. Rapp 11:8 11:8 11:7 3:0
P. Zoth / M. Vilímek : R. Ocásek / V. Nedvěd 7:11 11:6 8:11 7:11 1:3
Michal Vilímek : Vladimír Nedvěd 9:11 11:8 11:7 11:6 3:1
Pavel Zoth : Rostislav Ocásek 9:11 6:11 11:8 11:9 7:11 2:3
Jaroslav Sklenička : Jiří Rapp 9:11 9:11 11:9 11:8 11:9 3:2
Martin Andrš : Jiří Barták 9:11 10:12 11:8 11:6 11:8 3:2
Pavel Zoth : Vladimír Nedvěd 8:11 9:11 6:11 0:3
Jaroslav Sklenička : Rostislav Ocásek 11:8 11:8 8:11 11:8 3:1
Martin Andrš : Jiří Rapp 11:9 11:8 11:6 3:0
Michal Vilímek : Jiří Barták 11:8 9:11 11:7 11:5 3:1
Jaroslav Sklenička : Vladimír Nedvěd 11:6 11:7 11:7 3:0
Martin Andrš : Rostislav Ocásek 10:12 10:12 9:11 0:3
Michal Vilímek : Jiří Rapp 11:8 11:7 9:11 11:8 3:1
Pavel Zoth : Jiří Barták 11:8 11:7 9:11 11:6 3:1
Martin Andrš : Vladimír Nedvěd 11:9 8:11 7:11 7:11 1:3
Michal Vilímek : Rostislav Ocásek 8:11 8:11 11:8 11:9 8:11 2:3
Pavel Zoth : Jiří Rapp 11:5 11:7 11:9 3:0
Jaroslav Sklenička : Jiří Barták 11:6 11:5 11:8 3:0
TTC Kladno E : TTC Kladno G 4 : 14 25. 9. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 474:664 20:46
M. Vospálek / J. Rybička : M. Tuček / J. Pírka 6:11 8:11 10:12 0:3
J. Čierný / L. Šulc : V. Strejc / Z. Hálek 12:14 11:9 10:12 11:9 4:11 2:3
Jan Rybička : Josef Pírka 7:11 15:17 10:12 0:3
Jan Čierný : Miroslav Tuček 8:11 4:11 11:7 5:11 1:3
Miroslav Vospálek : Zdeněk Hálek 9:11 7:11 4:11 0:3
Ladislav Šulc : Václav Strejc 11:5 11:7 11:5 3:0
Jan Čierný : Josef Pírka 3:11 2:11 5:11 0:3
Miroslav Vospálek : Miroslav Tuček 9:11 11:9 6:11 12:14 1:3
Ladislav Šulc : Zdeněk Hálek 9:11 5:11 11:4 12:10 12:10 3:2
Jan Rybička : Václav Strejc 6:11 6:11 11:6 11:13 1:3
Miroslav Vospálek : Josef Pírka 5:11 11:9 6:11 9:11 1:3
Ladislav Šulc : Miroslav Tuček 11:5 12:10 9:11 3:11 11:13 2:3
Jan Rybička : Zdeněk Hálek 11:7 11:0 11:7 3:0
Jan Čierný : Václav Strejc 0:11 0:11 0:11 0:3
Ladislav Šulc : Josef Pírka 0:11 0:11 0:11 0:3
Jan Rybička : Václav Coubal 11:7 9:11 11:6 6:11 11:7 3:2
Jan Čierný : Zdeněk Hálek 0:11 0:11 0:11 0:3
Miroslav Vospálek : Václav Strejc 0:11 0:11 0:11 0:3
TTC Slovan Kladno B : TJ Sokol Unhošť A 7 : 11 11. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 589:639 29:36
M. Čermák / J. Jůza : L. Mach / J. Urban 12:14 7:11 5:11 0:3
P. Peltán / P. Kříž : O. Švejda / J. Bucek 11:7 10:12 11:8 11:8 3:1
Petr Peltán : Libor Mach 7:11 7:11 9:11 0:3
Jan Jůza : Jiří Urban 5:11 11:7 6:11 12:14 1:3
Milan Čermák : Jindřich Bucek 11:5 14:12 11:4 3:0
Petr Kříž : Ondřej Švejda 9:11 6:11 8:11 0:3
Jan Jůza : Libor Mach 11:6 11:8 4:11 5:11 9:11 2:3
Milan Čermák : Jiří Urban 11:8 11:9 9:11 7:11 9:11 2:3
Petr Kříž : Jindřich Bucek 11:5 14:12 11:13 11:9 3:1
Petr Peltán : Ondřej Švejda 9:11 11:8 7:11 10:12 1:3
Milan Čermák : Libor Mach 11:7 11:6 12:14 11:8 3:1
Petr Kříž : Jiří Urban 6:11 5:11 6:11 0:3
Petr Peltán : Jindřich Bucek 11:5 11:9 11:9 3:0
Jan Jůza : Ondřej Švejda 11:9 6:11 9:11 12:14 1:3
Petr Kříž : Libor Mach 5:11 7:11 11:4 9:11 1:3
Petr Peltán : Jiří Urban 11:8 11:6 12:10 3:0
Jan Jůza : Jindřich Bucek 12:10 13:11 11:9 3:0
Milan Čermák : Ondřej Švejda 0:11 0:11 0:11 0:3
KST Slatina A : ST Viktorie Černuc A 11 : 7 11. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 648:587 39:29
J. Rapp / V. Nedvěd : M. Drmota / L. Nývlt 6:11 11:6 11:13 11:6 7:11 2:3
R. Ocásek / M. Matějíček : L. Holer / J. Sirůček 12:10 4:11 11:7 11:13 5:11 2:3
Marcel Matějíček : Jiří Sirůček 10:12 7:11 6:11 0:3
Rostislav Ocásek : Lukáš Nývlt 11:6 11:9 8:11 9:11 11:4 3:2
Jiří Rapp : Ladislav Holer 10:12 11:5 8:11 11:6 11:8 3:2
Vladimír Nedvěd : Miroslav Drmota 10:12 11:6 11:8 11:9 3:1
Rostislav Ocásek : Jiří Sirůček 5:11 6:11 5:11 0:3
Jiří Rapp : Lukáš Nývlt 11:6 11:7 11:8 3:0
Vladimír Nedvěd : Ladislav Holer 11:9 5:11 11:4 11:3 3:1
Marcel Matějíček : Miroslav Drmota 11:4 11:6 11:4 3:0
Jiří Rapp : Jiří Sirůček 11:6 5:11 9:11 9:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Lukáš Nývlt 12:10 14:12 11:6 3:0
Marcel Matějíček : Ladislav Holer 11:8 11:7 11:6 3:0
Rostislav Ocásek : Miroslav Drmota 6:11 11:8 7:11 11:6 11:5 3:2
Vladimír Nedvěd : Jiří Sirůček 6:11 7:11 4:11 0:3
Marcel Matějíček : Lukáš Nývlt 9:11 11:5 9:11 10:12 1:3
Rostislav Ocásek : Ladislav Holer 11:7 11:8 11:6 3:0
Jiří Rapp : Miroslav Drmota 11:7 11:9 11:3 3:0
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný B 1 : 17 11. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 517:680 11:52
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Pánek / J. Bouška 9:11 12:10 5:11 11:13 1:3
J. Šulc / Z. Čižinský : G. Materna / L. Vajnar 7:11 8:11 15:13 8:11 1:3
Tomáš Vysoudil : Jan Pánek 6:11 4:11 6:11 0:3
Jiří Šulc : Jiří Bouška 7:11 11:13 6:11 0:3
Pavel Vojna : George Materna 7:11 4:11 5:11 0:3
Zdeněk Čižinský : Luboš Vajnar 11:7 9:11 10:12 7:11 1:3
Jiří Šulc : Jan Pánek 11:4 11:8 9:11 11:9 3:1
Pavel Vojna : Jiří Bouška 7:11 9:11 7:11 0:3
Zdeněk Čižinský : George Materna 11:4 6:11 7:11 6:11 1:3
Tomáš Vysoudil : Luboš Vajnar 5:11 6:11 7:11 0:3
Pavel Vojna : Jan Pánek 4:11 4:11 4:11 0:3
Zdeněk Čižinský : Jiří Bouška 8:11 9:11 6:11 0:3
Tomáš Vysoudil : George Materna 6:11 11:9 8:11 10:12 1:3
Jiří Šulc : Luboš Vajnar 13:11 9:11 9:11 8:11 1:3
Zdeněk Čižinský : Jan Pánek 16:18 10:12 9:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Jiří Bouška 11:13 8:11 6:11 0:3
Jiří Šulc : George Materna 12:10 5:11 9:11 11:7 9:11 2:3
Pavel Vojna : Luboš Vajnar 8:11 6:11 7:11 0:3
STC Slaný C : TTC Kladno E 14 : 4 10. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 694:542 44:24
J. Řeháček / A. Krček : J. Čierný / L. Šulc 11:6 11:6 10:12 11:5 3:1
O. Chadima / D. Vesecký : M. Vospálek / M. Habrcetl 13:11 16:14 11:13 8:11 9:11 2:3
Adam Krček : Milan Habrcetl 11:0 11:0 11:0 3:0
Jiří Řeháček : Ladislav Šulc 13:11 11:13 11:9 11:7 3:1
David Vesecký : Jan Čierný 12:10 11:9 11:7 3:0
Adam Krček : Miroslav Vospálek 11:5 11:6 11:7 3:0
Ondřej Chadima : Milan Habrcetl 15:13 11:9 11:2 3:0
David Vesecký : Ladislav Šulc 11:9 11:9 4:11 11:13 11:8 3:2
Adam Krček : Jan Čierný 8:11 7:11 5:11 0:3
Ondřej Chadima : Miroslav Vospálek 10:12 11:7 9:11 11:8 12:10 3:2
Jiří Řeháček : Milan Habrcetl 11:4 11:4 6:11 12:14 11:7 3:2
Adam Krček : Ladislav Šulc 10:12 5:11 7:11 0:3
Ondřej Chadima : Jan Čierný 11:7 11:9 9:11 11:9 3:1
Jiří Řeháček : Miroslav Vospálek 7:11 10:12 11:7 11:9 11:7 3:2
David Vesecký : Milan Habrcetl 11:3 8:11 11:5 11:6 3:1
Ondřej Chadima : Ladislav Šulc 4:11 6:11 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Jan Čierný 11:0 11:0 11:0 3:0
David Vesecký : Miroslav Vospálek 11:0 11:0 11:0 3:0
TJ Sokol Dříň A : TTC Jemníky A 5 : 13 10. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 621:670 29:41
M. Teiml / Z. Kasík : M. Andrš / J. Sklenička 7:11 11:7 9:11 8:11 1:3
V. Bromský / L. Stočes : P. Zoth / M. Vilímek 6:11 4:11 8:11 0:3
Marek Teiml : Pavel Karmazín 17:19 13:15 3:11 0:3
Luděk Stočes : Michal Vilímek 11:3 6:11 11:2 8:11 11:8 3:2
Zdeněk Kasík : Pavel Zoth 11:9 11:5 11:6 3:0
Marek Teiml : Jaroslav Sklenička 7:11 4:11 6:11 0:3
Vladimír Bromský : Pavel Karmazín 10:12 7:11 11:8 6:11 1:3
Zdeněk Kasík : Michal Vilímek 6:11 11:8 6:11 11:8 7:11 2:3
Marek Teiml : Pavel Zoth 9:11 3:11 12:10 12:10 9:11 2:3
Vladimír Bromský : Jaroslav Sklenička 12:10 5:11 6:11 10:12 1:3
Luděk Stočes : Pavel Karmazín 11:8 11:9 11:8 3:0
Marek Teiml : Michal Vilímek 3:11 10:12 7:11 0:3
Vladimír Bromský : Pavel Zoth 11:2 11:6 11:13 10:12 5:11 2:3
Luděk Stočes : Jaroslav Sklenička 11:6 11:6 11:7 3:0
Zdeněk Kasík : Pavel Karmazín 8:11 12:10 6:11 7:11 1:3
Vladimír Bromský : Martin Andrš 11:7 5:11 11:6 6:11 6:11 2:3
Luděk Stočes : Pavel Zoth 11:6 11:9 11:4 3:0
Zdeněk Kasík : Jaroslav Sklenička 11:7 9:11 11:4 11:13 4:11 2:3
TTC Kladno F : TTC Kladno G 10 : 8 8. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 592:556 36:28
T. Bílý / D. Horbaj : J. Pírka / V. Coubal 8:11 6:11 6:11 0:3
T. Pachman / K. Jelínek : V. Strejc / Z. Hálek 11:9 13:11 6:11 11:5 3:1
Dušan Horbaj : Václav Strejc 11:8 11:9 6:11 11:7 3:1
Kryštof Jelínek : Josef Pírka 13:11 8:11 11:6 9:11 2:11 2:3
Tomáš Pachman : Václav Coubal 11:5 11:5 11:9 3:0
Dušan Horbaj : Zdeněk Hálek 7:11 5:11 11:7 6:11 1:3
Tomáš Bílý : Václav Strejc 11:5 9:11 11:7 11:8 3:1
Tomáš Pachman : Josef Pírka 3:11 7:11 7:11 0:3
Dušan Horbaj : Václav Coubal 6:11 9:11 11:3 6:11 1:3
Tomáš Bílý : Zdeněk Hálek 11:9 11:4 11:9 3:0
Kryštof Jelínek : Václav Strejc 11:7 11:1 11:7 3:0
Dušan Horbaj : Josef Pírka 8:11 7:11 6:11 0:3
Tomáš Bílý : Václav Coubal 13:11 11:7 11:6 3:0
Kryštof Jelínek : Zdeněk Hálek 11:7 11:4 11:3 3:0
Tomáš Pachman : Václav Strejc 7:11 17:15 9:11 11:6 5:11 2:3
Tomáš Bílý : Josef Pírka 7:11 5:11 8:11 0:3
Kryštof Jelínek : Václav Coubal 11:7 11:5 11:4 3:0
Tomáš Pachman : Zdeněk Hálek 11:4 11:8 6:11 11:9 3:1
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Dříň A 7 : 11 19. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 582:597 29:36
L. Holer / J. Sirůček : V. Bromský / L. Stočes 9:11 9:11 6:11 0:3
M. Drmota / P. Polomini : M. Teiml / Z. Kasík 6:11 11:9 7:11 11:5 7:11 2:3
Jiří Sirůček : Luděk Stočes 11:5 11:5 11:5 3:0
Lukáš Nývlt : Zdeněk Kasík 8:11 8:11 12:10 9:11 1:3
Ladislav Holer : Vladimír Bromský 12:14 4:11 6:11 0:3
Miroslav Drmota : Marek Teiml 5:11 11:8 12:10 7:11 10:12 2:3
Lukáš Nývlt : Luděk Stočes 5:11 6:11 6:11 0:3
Petr Polomini : Zdeněk Kasík 6:11 10:12 11:4 6:11 1:3
Miroslav Drmota : Vladimír Bromský 11:5 5:11 12:10 11:1 3:1
Jiří Sirůček : Marek Teiml 11:4 11:2 12:10 3:0
Petr Polomini : Luděk Stočes 6:11 11:3 8:11 7:11 1:3
Miroslav Drmota : Zdeněk Kasík 6:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Sirůček : Vladimír Bromský 12:10 11:7 11:6 3:0
Lukáš Nývlt : Marek Teiml 11:8 11:6 12:10 3:0
Miroslav Drmota : Luděk Stočes 7:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Sirůček : Zdeněk Kasík 11:6 11:5 11:7 3:0
Lukáš Nývlt : Vladimír Bromský 11:8 12:10 7:11 8:11 11:9 3:2
Petr Polomini : Marek Teiml 7:11 10:12 11:7 7:11 1:3
TJ Sokol Unhošť A : TTC Kladno F 12 : 6 17. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 712:676 41:31
L. Mach / J. Urban : T. Pachman / K. Jelínek 11:9 11:5 8:11 11:7 3:1
P. Sokolovský / O. Švejda : T. Bílý / D. Horbaj 6:11 11:13 8:11 0:3
Libor Mach : Kryštof Jelínek 10:12 7:11 11:9 6:11 1:3
Jiří Urban : Tomáš Bílý 11:3 11:6 11:8 3:0
Ondřej Švejda : Tomáš Pachman 11:8 9:11 9:11 11:7 11:13 2:3
Petr Sokolovský : Dušan Horbaj 6:11 9:11 11:5 11:9 12:10 3:2
Jiří Urban : Kryštof Jelínek 11:7 5:11 11:7 10:12 11:13 2:3
Ondřej Švejda : Tomáš Bílý 11:5 11:8 11:7 3:0
Petr Sokolovský : Tomáš Pachman 12:10 11:7 11:8 3:0
Libor Mach : Dušan Horbaj 11:3 15:13 4:11 11:8 3:1
Ondřej Švejda : Kryštof Jelínek 12:10 6:11 9:11 11:6 11:8 3:2
Zdeněk Jangl : Tomáš Bílý 6:11 7:11 9:11 0:3
Libor Mach : Tomáš Pachman 12:10 11:13 13:11 11:8 3:1
Jiří Urban : Dušan Horbaj 12:10 4:11 12:10 11:7 3:1
Zdeněk Jangl : Kryštof Jelínek 10:12 10:12 3:11 0:3
Libor Mach : Tomáš Bílý 11:13 11:8 11:7 11:7 3:1
Jiří Urban : Tomáš Pachman 8:11 7:11 11:8 11:6 11:9 3:2
Ondřej Švejda : Dušan Horbaj 9:11 11:7 11:9 7:11 13:11 3:2
TTC Kladno G : STC Slaný C 11 : 7 16. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 672:600 37:29
M. Tuček / J. Pírka : L. Rampa / A. Krček 11:7 16:14 11:7 3:0
V. Strejc / Z. Hálek : O. Chadima / D. Vesecký 11:7 16:14 11:8 3:0
Miroslav Tuček : Ladislav Rampa 11:2 11:6 11:6 3:0
Zdeněk Hálek : David Vesecký 9:11 12:10 11:9 11:5 3:1
Václav Strejc : Adam Krček 10:12 8:11 7:11 0:3
Josef Pírka : Ondřej Chadima 11:2 11:7 11:1 3:0
Zdeněk Hálek : Ladislav Rampa 4:11 9:11 2:11 0:3
Václav Strejc : David Vesecký 12:10 7:11 6:11 16:18 1:3
Josef Pírka : Adam Krček 11:6 6:11 11:7 11:7 3:1
Miroslav Tuček : Ondřej Chadima 9:11 9:11 7:11 0:3
Václav Strejc : Ladislav Rampa 9:11 11:13 9:11 0:3
Josef Pírka : David Vesecký 8:11 12:14 11:8 10:12 1:3
Miroslav Tuček : Adam Krček 11:5 11:3 11:1 3:0
Zdeněk Hálek : Ondřej Chadima 7:11 10:12 11:4 13:11 15:13 3:2
Josef Pírka : Ladislav Rampa 11:7 15:13 5:11 6:11 11:8 3:2
Miroslav Tuček : David Vesecký 11:3 7:11 9:11 11:7 12:14 2:3
Zdeněk Hálek : Adam Krček 8:11 11:2 8:11 12:10 11:6 3:2
Václav Strejc : Ondřej Chadima 13:11 11:8 11:8 3:0
STC Slaný B : TTC Slovan Kladno B 14 : 4 16. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 623:544 46:21
J. Bouška / J. Horský : P. Peltán / P. Kříž 11:9 7:11 11:6 8:11 8:11 2:3
G. Materna / L. Vajnar : J. Škach / J. Jůza 11:4 11:4 11:3 3:0
Jiří Bouška : Petr Kříž 11:8 11:7 7:11 10:12 11:4 3:2
Jindřich Horský : Petr Peltán 11:5 11:4 11:7 3:0
Luboš Vajnar : Jan Jůza 11:4 11:6 3:11 4:11 8:11 2:3
George Materna : Jaroslav Škach 11:6 11:8 11:7 3:0
Jindřich Horský : Petr Kříž 11:8 12:10 11:2 3:0
Luboš Vajnar : Petr Peltán 13:11 11:5 11:7 3:0
George Materna : Jan Jůza 7:11 11:8 11:6 9:11 11:5 3:2
Jiří Bouška : Jaroslav Škach 11:8 11:7 11:9 3:0
Luboš Vajnar : Petr Kříž 8:11 11:7 11:8 7:11 11:9 3:2
George Materna : Petr Peltán 11:8 12:14 11:7 11:8 3:1
Jiří Bouška : Jan Jůza 11:8 11:6 12:10 3:0
Jindřich Horský : Jaroslav Škach 0:11 0:11 0:11 0:3
George Materna : Petr Kříž 11:7 11:8 11:6 3:0
Jiří Bouška : Petr Peltán 11:8 11:7 7:11 11:6 3:1
Jindřich Horský : Jan Jůza 0:11 0:11 0:11 0:3
Luboš Vajnar : Jaroslav Škach 11:7 8:11 11:9 11:2 3:1
TTC Jemníky A : DTJ Sparta Kladno A 11 : 7 16. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 717:690 42:34
M. Andrš / J. Sklenička : P. Vojna / T. Vysoudil 11:9 11:9 9:11 6:11 7:11 2:3
P. Zoth / M. Vilímek : J. Šulc / Z. Čižinský 11:9 11:7 12:10 3:0
Michal Vilímek : Jiří Šulc 11:7 7:11 11:9 8:11 11:9 3:2
Pavel Karmazín : Tomáš Vysoudil 11:5 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Sklenička : Zdeněk Čižinský 11:9 11:7 9:11 6:11 11:8 3:2
Pavel Zoth : Pavel Vojna 11:9 11:6 11:7 3:0
Pavel Karmazín : Jiří Šulc 11:5 8:11 11:7 11:6 3:1
Jaroslav Sklenička : Tomáš Vysoudil 11:8 9:11 11:8 8:11 11:9 3:2
Pavel Zoth : Zdeněk Čižinský 11:9 9:11 5:11 6:11 1:3
Michal Vilímek : Pavel Vojna 8:11 7:11 11:8 11:7 11:5 3:2
Jaroslav Sklenička : Jiří Šulc 9:11 6:11 11:8 11:8 9:11 2:3
Pavel Zoth : Tomáš Vysoudil 9:11 5:11 11:8 11:7 11:7 3:2
Vratislav Káčerek : Zdeněk Čižinský 11:9 8:11 11:8 9:11 8:11 2:3
Pavel Karmazín : Pavel Vojna 8:11 11:8 11:7 11:5 3:1
Pavel Zoth : Jiří Šulc 6:11 8:11 8:11 0:3
Vratislav Káčerek : Tomáš Vysoudil 6:11 7:11 8:11 0:3
Pavel Karmazín : Zdeněk Čižinský 8:11 11:9 11:7 11:8 3:1
Martin Andrš : Pavel Vojna 5:11 6:11 11:8 11:5 9:11 2:3
TTC Kladno E : KST Slatina A 14 : 4 15. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 780:697 49:29
M. Vospálek / J. Rybička : J. Rapp / V. Nedvěd 11:5 11:4 11:4 3:0
J. Čierný / L. Šulc : R. Ocásek / M. Matějíček 5:11 11:7 11:8 10:12 7:11 2:3
Ladislav Šulc : Marcel Matějíček 11:8 9:11 7:11 11:7 11:9 3:2
Miroslav Vospálek : Rostislav Ocásek 5:11 11:5 11:6 5:11 13:11 3:2
Jan Čierný : Jiří Rapp 10:12 12:14 11:5 9:11 1:3
Jan Rybička : Vladimír Nedvěd 11:5 11:7 13:11 3:0
Miroslav Vospálek : Marcel Matějíček 8:11 10:12 12:10 11:9 12:10 3:2
Jan Čierný : Rostislav Ocásek 11:9 6:11 11:5 7:11 12:10 3:2
Jan Rybička : Jiří Rapp 12:10 7:11 11:5 10:12 12:10 3:2
Ladislav Šulc : Vladimír Nedvěd 11:9 14:12 11:8 3:0
Jan Čierný : Marcel Matějíček 11:9 8:11 11:6 11:8 3:1
Jan Rybička : Rostislav Ocásek 11:9 11:6 11:4 3:0
Ladislav Šulc : Jiří Rapp 10:12 11:9 9:11 11:8 11:7 3:2
Miroslav Vospálek : Vladimír Nedvěd 11:9 11:8 9:11 9:11 11:9 3:2
Jan Rybička : Marcel Matějíček 11:6 11:8 11:4 3:0
Ladislav Šulc : Rostislav Ocásek 11:3 7:11 11:5 4:11 5:11 2:3
Miroslav Vospálek : Jiří Rapp 11:9 6:11 12:10 9:11 11:9 3:2
Jan Čierný : Vladimír Nedvěd 11:8 7:11 9:11 11:7 9:11 2:3
TTC Slovan Kladno B : TTC Jemníky A 8 : 10 25. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 671:695 33:39
P. Peltán / P. Kříž : M. Andrš / P. Zoth 11:6 6:11 10:12 12:10 11:8 3:2
M. Čermák / J. Jůza : P. Karmazín / J. Sklenička 11:8 9:11 12:10 8:11 11:13 2:3
Milan Čermák : Pavel Zoth 11:7 9:11 12:10 12:10 3:1
Jan Jůza : Pavel Karmazín 6:11 7:11 8:11 0:3
Petr Peltán : Jaroslav Sklenička 6:11 11:8 8:11 11:9 6:11 2:3
Petr Kříž : Vratislav Káčerek 11:7 11:6 11:5 3:0
Jan Jůza : Pavel Zoth 11:5 7:11 11:8 11:7 3:1
Petr Peltán : Pavel Karmazín 6:11 8:11 11:8 7:11 1:3
Petr Kříž : Jaroslav Sklenička 5:11 7:11 7:11 0:3
Milan Čermák : Michal Vilímek 5:11 8:11 12:10 11:9 11:8 3:2
Petr Peltán : Pavel Zoth 6:11 11:8 9:11 12:14 1:3
Petr Kříž : Pavel Karmazín 13:15 6:11 7:11 0:3
Milan Čermák : Jaroslav Sklenička 11:6 7:11 11:8 9:11 11:9 3:2
Jan Jůza : Michal Vilímek 6:11 8:11 11:8 8:11 1:3
Petr Kříž : Pavel Zoth 9:11 12:10 8:11 8:11 1:3
Milan Čermák : Pavel Karmazín 11:6 11:7 11:7 3:0
Jan Jůza : Jaroslav Sklenička 11:8 11:7 9:11 11:6 3:1
Petr Peltán : Michal Vilímek 8:11 11:7 9:11 6:11 1:3
KST Slatina A : TTC Kladno G 8 : 10 25. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 674:679 37:37
J. Rapp / V. Nedvěd : M. Tuček / J. Pírka 11:8 4:11 5:11 9:11 1:3
R. Ocásek / M. Matějíček : V. Strejc / Z. Hálek 11:5 11:9 11:6 3:0
Marcel Matějíček : Josef Pírka 12:10 8:11 11:9 8:11 5:11 2:3
Rostislav Ocásek : Miroslav Tuček 11:8 11:7 11:6 3:0
Vladimír Nedvěd : Zdeněk Hálek 10:12 4:11 11:9 11:7 14:12 3:2
Jiří Rapp : Václav Strejc 9:11 11:5 11:6 11:2 3:1
Rostislav Ocásek : Josef Pírka 7:11 7:11 11:7 5:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Miroslav Tuček 11:9 13:11 9:11 8:11 12:10 3:2
Jiří Rapp : Zdeněk Hálek 7:11 8:11 12:10 9:11 1:3
Marcel Matějíček : Václav Strejc 11:6 11:9 11:6 3:0
Vladimír Nedvěd : Josef Pírka 5:11 5:11 7:11 0:3
Jiří Rapp : Miroslav Tuček 12:10 11:5 2:11 9:11 8:11 2:3
Marcel Matějíček : Zdeněk Hálek 11:4 8:11 11:8 8:11 11:6 3:2
Rostislav Ocásek : Václav Strejc 6:11 12:10 6:11 6:11 1:3
Jiří Rapp : Josef Pírka 6:11 11:7 9:11 8:11 1:3
Marcel Matějíček : Miroslav Tuček 9:11 11:7 7:11 11:5 9:11 2:3
Rostislav Ocásek : Zdeněk Hálek 6:11 5:11 11:8 11:3 5:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Václav Strejc 11:5 12:10 11:6 3:0
DTJ Sparta Kladno A : ST Viktorie Černuc A 13 : 5 25. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 666:619 40:28
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Koucký / J. Sirůček 10:12 8:11 12:10 5:11 1:3
J. Šulc / Z. Čižinský : M. Drmota / L. Nývlt 10:12 11:9 8:11 11:9 11:4 3:2
Tomáš Vysoudil : Jiří Sirůček 7:11 4:11 12:14 0:3
Jiří Šulc : Lukáš Nývlt 11:9 8:11 11:5 13:11 3:1
Pavel Vojna : Miroslav Drmota 4:11 12:14 5:11 0:3
Zdeněk Čižinský : Jindřich Koucký 11:6 12:14 11:3 11:2 3:1
Jiří Šulc : Jiří Sirůček 11:9 9:11 11:6 11:9 3:1
Pavel Vojna : Lukáš Nývlt 8:11 6:11 11:6 11:8 11:9 3:2
Zdeněk Čižinský : Miroslav Drmota 11:6 11:3 8:11 9:11 11:9 3:2
Tomáš Vysoudil : Jindřich Koucký 11:6 11:7 11:7 3:0
Pavel Vojna : Jiří Sirůček 5:11 7:11 8:11 0:3
Zdeněk Čižinský : Lukáš Nývlt 11:9 12:14 11:9 7:11 11:7 3:2
Tomáš Vysoudil : Miroslav Drmota 11:5 11:9 11:6 3:0
Jiří Šulc : Jindřich Koucký 11:9 11:9 11:5 3:0
Zdeněk Čižinský : Jiří Sirůček 11:9 12:14 11:9 8:11 12:10 3:2
Tomáš Vysoudil : Lukáš Nývlt 6:11 5:11 7:11 0:3
Jiří Šulc : Miroslav Drmota 11:8 11:8 11:6 3:0
Pavel Vojna : Jindřich Koucký 11:9 11:6 11:8 3:0
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný B 7 : 11 24. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 614:662 31:39
L. Mach / J. Urban : J. Pánek / J. Bouška 3:11 11:9 8:11 11:5 8:11 2:3
O. Švejda / J. Bucek : G. Materna / L. Vajnar 11:5 8:11 9:11 11:8 11:6 3:2
Libor Mach : Jan Pánek 11:8 8:11 4:11 8:11 1:3
Jiří Urban : Jiří Bouška 6:11 11:8 11:6 11:8 3:1
Ondřej Švejda : Luboš Vajnar 11:6 7:11 9:11 5:11 1:3
Petr Sokolovský : George Materna 11:8 12:14 13:11 6:11 5:11 2:3
Jiří Urban : Jan Pánek 7:11 8:11 11:8 10:12 1:3
Ondřej Švejda : Jiří Bouška 7:11 8:11 10:12 0:3
Petr Sokolovský : Luboš Vajnar 4:11 4:11 6:11 0:3
Libor Mach : George Materna 11:9 11:9 11:2 3:0
Ondřej Švejda : Jan Pánek 6:11 8:11 2:11 0:3
Zdeněk Jangl : Jiří Bouška 11:8 3:11 6:11 4:11 1:3
Libor Mach : Luboš Vajnar 11:7 9:11 11:3 11:9 3:1
Jiří Urban : George Materna 9:11 11:8 9:11 11:9 11:5 3:2
Zdeněk Jangl : Jan Pánek 10:12 12:10 11:7 5:11 6:11 2:3
Libor Mach : Jiří Bouška 11:5 12:10 11:7 3:0
Jiří Urban : Luboš Vajnar 11:8 11:8 11:7 3:0
Zdeněk Fryš : George Materna 8:11 6:11 8:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno E 8 : 10 24. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 623:646 32:38
V. Bromský / L. Stočes : M. Vospálek / J. Rybička 11:6 11:6 11:9 3:0
M. Teiml / Z. Kasík : L. Šulc / M. Habrcetl 11:13 11:5 11:8 11:7 3:1
Luděk Stočes : Jan Rybička 8:11 11:2 11:5 11:7 3:1
Zdeněk Kasík : Miroslav Vospálek 10:12 2:11 5:11 0:3
Marek Teiml : Ladislav Šulc 6:11 4:11 11:13 0:3
Vladimír Bromský : Milan Habrcetl 9:11 11:6 11:8 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Jan Rybička 11:2 2:11 7:11 9:11 1:3
Marek Teiml : Miroslav Vospálek 9:11 11:9 6:11 5:11 1:3
Vladimír Bromský : Ladislav Šulc 7:11 11:8 11:9 8:11 7:11 2:3
Luděk Stočes : Milan Habrcetl 8:11 11:5 11:9 11:9 3:1
Marek Teiml : Jan Rybička 7:11 14:12 11:9 12:10 3:1
Vladimír Bromský : Miroslav Vospálek 7:11 5:11 11:5 8:11 1:3
Luděk Stočes : Ladislav Šulc 10:12 11:5 11:8 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Milan Habrcetl 7:11 6:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Jan Rybička 11:2 7:11 9:11 6:11 1:3
Luděk Stočes : Miroslav Vospálek 9:11 8:11 11:4 6:11 1:3
Zdeněk Kasík : Ladislav Šulc 11:7 4:11 7:11 7:11 1:3
Marek Teiml : Milan Habrcetl 11:6 6:11 9:11 11:9 11:9 3:2
TTC Kladno F : STC Slaný C 15 : 3 22. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 681:561 49:18
T. Pachman / K. Jelínek : V. Poláček / J. Jarolímek 11:7 11:4 11:7 3:0
T. Bílý / D. Horbaj : E. Ovčaříková / P. Zýmová 11:6 8:11 13:11 11:6 3:1
Kryštof Jelínek : Jiří Jarolímek 11:2 11:4 15:13 3:0
Tomáš Pachman : Vladimír Poláček 4:11 11:9 12:10 11:7 3:1
Jan Hlaváček : Pavla Zýmová 7:11 11:5 7:11 11:3 7:11 2:3
Tomáš Bílý : Eva Ovčaříková 11:9 9:11 11:6 11:9 3:1
Tomáš Pachman : Jiří Jarolímek 11:4 13:11 11:4 3:0
Jan Hlaváček : Vladimír Poláček 4:11 5:11 9:11 0:3
Tomáš Bílý : Pavla Zýmová 8:11 11:6 6:11 11:8 11:9 3:2
Kryštof Jelínek : Eva Ovčaříková 11:9 11:9 11:5 3:0
Dušan Horbaj : Jiří Jarolímek 12:10 11:2 11:9 3:0
Tomáš Bílý : Vladimír Poláček 11:9 11:7 11:6 3:0
Kryštof Jelínek : Pavla Zýmová 11:8 7:11 4:11 12:10 11:9 3:2
Tomáš Pachman : Eva Ovčaříková 12:10 8:11 11:9 9:11 9:11 2:3
Tomáš Bílý : Jiří Jarolímek 11:8 11:7 11:6 3:0
Kryštof Jelínek : Vladimír Poláček 11:5 12:10 12:10 3:0
Tomáš Pachman : Pavla Zýmová 11:8 11:8 11:5 3:0
Dušan Horbaj : Eva Ovčaříková 11:6 12:10 9:11 7:11 11:8 3:2
ST Viktorie Černuc A : TTC Slovan Kladno B 8 : 10 2. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 586:635 31:37
L. Nývlt / J. Sirůček : P. Frolík / P. Kříž 11:8 8:11 11:7 11:5 3:1
M. Drmota / P. Polomini : M. Čermák / J. Jůza 4:11 5:11 4:11 0:3
Jiří Sirůček : Milan Čermák 6:11 12:10 11:2 11:9 3:1
Lukáš Nývlt : Jan Jůza 7:11 5:11 7:11 0:3
Miroslav Drmota : Petr Frolík 11:2 4:11 11:8 11:7 3:1
Petr Polomini : Petr Kříž 6:11 12:10 9:11 5:11 1:3
Lukáš Nývlt : Milan Čermák 11:6 8:11 7:11 6:11 1:3
Miroslav Drmota : Jan Jůza 8:11 11:2 7:11 5:11 1:3
Petr Polomini : Petr Frolík 11:8 5:11 9:11 11:7 14:12 3:2
Jiří Sirůček : Petr Kříž 11:7 11:9 11:8 3:0
Miroslav Drmota : Milan Čermák 8:11 6:11 7:11 0:3
Petr Polomini : Jan Jůza 10:12 4:11 6:11 0:3
Jiří Sirůček : Petr Frolík 11:4 8:11 11:8 11:9 3:1
Lukáš Nývlt : Petr Kříž 11:7 11:9 11:9 3:0
Petr Polomini : Milan Čermák 5:11 2:11 9:11 0:3
Jiří Sirůček : Jan Jůza 11:6 11:5 5:11 11:4 3:1
Lukáš Nývlt : Petr Frolík 7:11 8:11 12:10 12:10 8:11 2:3
Miroslav Drmota : Petr Kříž 12:10 5:11 11:7 11:13 3:11 2:3
STC Slaný C : KST Slatina A 9 : 9 31. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 583:578 31:31
V. Poláček / J. Jarolímek : R. Ocásek / M. Matějíček 10:12 9:11 8:11 0:3
P. Zýmová / O. Chadima : J. Schönfelder / V. Nedvěd 9:11 11:9 9:11 11:7 7:11 2:3
Pavla Zýmová : Marcel Matějíček 11:7 11:6 13:11 3:0
Jiří Jarolímek : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:7 11:7 3:0
Vladimír Poláček : Rostislav Ocásek 8:11 12:10 11:3 11:8 3:1
Ondřej Chadima : Vladimír Nedvěd 13:11 9:11 8:11 8:11 1:3
Jiří Jarolímek : Marcel Matějíček 10:12 10:12 5:11 0:3
Vladimír Poláček : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:6 11:8 3:0
Ondřej Chadima : Rostislav Ocásek 6:11 6:11 5:11 0:3
Pavla Zýmová : Vladimír Nedvěd 11:7 11:6 9:11 11:8 3:1
Vladimír Poláček : Marcel Matějíček 11:7 11:8 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Jaroslav Schönfelder 6:11 9:11 11:7 7:11 1:3
Pavla Zýmová : Rostislav Ocásek 7:11 12:10 12:10 10:12 11:6 3:2
Jiří Jarolímek : Vladimír Nedvěd 3:11 9:11 8:11 0:3
Ondřej Chadima : Marcel Matějíček 7:11 6:11 8:11 0:3
Pavla Zýmová : Jaroslav Schönfelder 11:2 11:8 11:6 3:0
Jiří Jarolímek : Rostislav Ocásek 0:11 10:12 8:11 0:3
Vladimír Poláček : Vladimír Nedvěd 11:7 11:7 12:10 3:0
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 30. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 654:530 43:22
V. Coubal / Z. Hálek : V. Bromský / L. Stočes 11:7 11:9 11:6 3:0
M. Tuček / J. Pírka : M. Teiml / P. Hrudka 11:6 11:6 11:6 3:0
Zdeněk Hálek : Luděk Stočes 4:11 6:11 8:11 0:3
Václav Coubal : Petr Hrudka 11:8 7:11 11:9 4:11 11:8 3:2
Miroslav Tuček : Vladimír Bromský 11:6 11:8 11:3 3:0
Josef Pírka : Marek Teiml 12:10 8:11 11:5 11:8 3:1
Václav Coubal : Luděk Stočes 8:11 9:11 5:11 0:3
Miroslav Tuček : Petr Hrudka 11:2 11:2 11:9 3:0
Josef Pírka : Vladimír Bromský 11:4 11:4 11:7 3:0
Zdeněk Hálek : Marek Teiml 12:10 9:11 11:9 8:11 9:11 2:3
Miroslav Tuček : Luděk Stočes 11:5 11:4 9:11 10:12 11:7 3:2
Josef Pírka : Petr Hrudka 11:2 11:5 11:8 3:0
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský 12:10 5:11 9:11 4:11 1:3
Václav Coubal : Marek Teiml 11:8 7:11 11:1 11:5 3:1
Josef Pírka : Luděk Stočes 12:10 9:11 16:14 11:7 3:1
Zdeněk Hálek : Petr Hrudka 11:5 12:10 11:3 3:0
Václav Coubal : Vladimír Bromský 11:8 10:12 15:17 8:11 1:3
Miroslav Tuček : Marek Teiml 11:7 11:6 11:3 3:0
STC Slaný B : TTC Kladno F 17 : 1 30. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 647:327 53:7
G. Materna / L. Vajnar : bez boje 0:0
J. Pánek / J. Bouška : T. Bílý / D. Horbaj 11:5 11:8 11:8 3:0
Jiří Bouška : Tomáš Bílý 11:6 13:11 11:6 3:0
Jan Pánek : Dušan Horbaj 11:6 11:8 11:7 3:0
Luboš Vajnar : Zbyněk Vyskočil 11:5 11:5 11:3 3:0
George Materna : bez boje 0:0
Jan Pánek : Tomáš Bílý 11:9 10:12 11:7 11:7 3:1
Luboš Vajnar : Dušan Horbaj 8:11 11:4 11:6 16:14 3:1
George Materna : Zbyněk Vyskočil 11:1 11:4 11:8 3:0
Jiří Bouška : bez boje 0:0
Luboš Vajnar : Tomáš Bílý 11:4 11:8 15:13 3:0
George Materna : Dušan Horbaj 4:11 11:7 11:6 11:6 3:1
Jiří Bouška : Zbyněk Vyskočil 11:3 11:8 11:8 3:0
Jan Pánek : bez boje 0:0
George Materna : Tomáš Bílý 11:7 10:12 8:11 11:8 7:11 2:3
Jiří Bouška : Dušan Horbaj 11:5 11:3 11:4 3:0
Jan Pánek : Zbyněk Vyskočil 11:9 6:11 11:8 11:3 3:1
Luboš Vajnar : bez boje 0:0
TTC Jemníky A : TJ Sokol Unhošť A 12 : 6 30. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 603:560 36:29
M. Andrš / J. Sklenička : L. Mach / J. Urban 8:11 9:11 6:11 0:3
P. Zoth / M. Vilímek : O. Švejda / J. Bucek 8:11 11:9 11:8 11:8 3:1
Michal Vilímek : Libor Mach 5:11 7:11 6:11 0:3
Pavel Karmazín : Jiří Urban 5:11 9:11 12:14 0:3
Jaroslav Sklenička : Ondřej Švejda 11:8 6:11 11:8 11:7 3:1
Pavel Zoth : Jindřich Bucek 11:8 9:11 11:7 6:11 11:8 3:2
Pavel Karmazín : Libor Mach 7:11 6:11 7:11 0:3
Jaroslav Sklenička : Jiří Urban 11:8 11:6 11:6 3:0
Pavel Zoth : Ondřej Švejda 11:8 9:11 11:6 11:7 3:1
Michal Vilímek : Jindřich Bucek 11:6 11:6 8:11 11:6 3:1
Jaroslav Sklenička : Libor Mach 11:5 11:6 8:11 11:9 3:1
Pavel Zoth : Jiří Urban 6:11 9:11 10:12 0:3
Michal Vilímek : Ondřej Švejda 11:8 9:11 7:11 11:6 11:6 3:2
Pavel Karmazín : Jindřich Bucek 11:8 11:9 11:7 3:0
Pavel Zoth : Libor Mach 11:6 11:6 5:11 5:11 11:9 3:2
Michal Vilímek : Jiří Urban 11:7 11:7 11:8 3:0
Pavel Karmazín : Ondřej Švejda 11:0 11:0 11:0 3:0
Martin Andrš : Jindřich Bucek 5:11 9:11 1:11 0:3
TTC Kladno E : DTJ Sparta Kladno A 12 : 6 29. 10. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 731:672 44:31
J. Čierný / L. Šulc : P. Vojna / T. Vysoudil 8:11 10:12 11:8 11:8 11:9 3:2
M. Vospálek / J. Rybička : J. Šulc / Z. Čižinský 11:7 7:11 11:4 11:9 3:1
Ladislav Šulc : Jiří Šulc 13:11 11:6 9:11 6:11 11:8 3:2
Miroslav Vospálek : Tomáš Vysoudil 11:3 11:5 11:6 3:0
Stanislav Hlobil : Zdeněk Čižinský 11:4 11:9 12:10 3:0
Jan Rybička : Pavel Vojna 11:13 5:11 11:8 14:12 11:9 3:2
Miroslav Vospálek : Jiří Šulc 5:11 6:11 11:6 8:11 1:3
Stanislav Hlobil : Tomáš Vysoudil 8:11 11:6 11:5 7:11 12:10 3:2
Jan Rybička : Zdeněk Čižinský 11:8 11:8 7:11 11:5 3:1
Ladislav Šulc : Pavel Vojna 11:5 11:5 11:5 3:0
Stanislav Hlobil : Jiří Šulc 11:8 7:11 11:5 9:11 6:11 2:3
Jan Rybička : Tomáš Vysoudil 11:8 6:11 11:6 9:11 6:11 2:3
Ladislav Šulc : Zdeněk Čižinský 11:4 4:11 11:5 8:11 11:6 3:2
Jan Čierný : Pavel Vojna 5:11 10:12 10:12 0:3
Jan Rybička : Jiří Šulc 11:7 9:11 6:11 5:11 1:3
Ladislav Šulc : Tomáš Vysoudil 12:10 11:13 11:9 13:11 3:1
Jan Čierný : Zdeněk Čižinský 11:9 7:11 12:10 8:11 6:11 2:3
Stanislav Hlobil : Pavel Vojna 18:16 11:9 11:2 3:0
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno E 9 : 9 8. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 740:726 41:37
P. Peltán / P. Kříž : L. Šulc / J. Rybička 6:11 11:7 11:9 11:9 3:1
M. Čermák / J. Jůza : M. Vospálek / S. Hlobil 8:11 11:8 7:11 11:8 11:9 3:2
Milan Čermák : Ladislav Šulc 11:8 9:11 8:11 7:11 1:3
Jan Jůza : Jan Rybička 11:8 11:9 8:11 9:11 8:11 2:3
Petr Kříž : Stanislav Hlobil 9:11 11:5 11:6 8:11 8:11 2:3
Petr Peltán : Miroslav Vospálek 3:11 8:11 5:11 0:3
Jan Jůza : Ladislav Šulc 3:11 11:4 5:11 11:6 11:8 3:2
Petr Kříž : Jan Rybička 11:5 8:11 17:15 12:10 3:1
Petr Peltán : Stanislav Hlobil 11:6 8:11 10:12 11:7 8:11 2:3
Milan Čermák : Miroslav Vospálek 11:3 10:12 8:11 6:11 1:3
Petr Kříž : Ladislav Šulc 11:5 12:10 10:12 11:1 3:1
Petr Peltán : Jan Rybička 11:8 7:11 11:6 9:11 6:11 2:3
Milan Čermák : Stanislav Hlobil 11:5 8:11 11:9 11:9 3:1
Jan Jůza : Miroslav Vospálek 11:6 12:10 7:11 7:11 4:11 2:3
Petr Peltán : Ladislav Šulc 15:17 11:5 12:10 11:9 3:1
Milan Čermák : Jan Rybička 11:8 12:10 12:10 3:0
Jan Jůza : Stanislav Hlobil 11:8 11:6 9:11 11:8 3:1
Petr Kříž : Miroslav Vospálek 5:11 6:11 11:8 11:9 7:11 2:3
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno G 6 : 12 8. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 566:611 28:39
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Pírka / V. Coubal 11:9 11:13 1:11 9:11 1:3
J. Šulc / Z. Čižinský : V. Strejc / Z. Hálek 9:11 9:11 9:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Josef Pírka 2:11 8:11 4:11 0:3
Jiří Šulc : Václav Coubal 11:9 11:8 11:9 3:0
Pavel Vojna : Zdeněk Hálek 11:2 8:11 8:11 11:6 6:11 2:3
Zdeněk Čižinský : Václav Strejc 11:8 5:11 11:9 11:6 3:1
Jiří Šulc : Josef Pírka 11:8 4:11 4:11 7:11 1:3
Pavel Vojna : Václav Coubal 9:11 11:6 11:13 5:11 1:3
Zdeněk Čižinský : Zdeněk Hálek 5:11 11:7 7:11 11:9 12:10 3:2
Tomáš Vysoudil : Václav Strejc 11:8 11:8 10:12 10:12 5:11 2:3
Pavel Vojna : Josef Pírka 11:5 2:11 8:11 6:11 1:3
Zdeněk Čižinský : Václav Coubal 3:11 1:11 4:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Zdeněk Hálek 6:11 11:5 5:11 7:11 1:3
Jiří Šulc : Václav Strejc 11:7 11:5 11:9 3:0
Zdeněk Čižinský : Josef Pírka 9:11 7:11 8:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Václav Coubal 11:8 11:3 11:3 3:0
Jiří Šulc : Zdeněk Hálek 11:0 11:0 11:0 3:0
Pavel Vojna : Václav Strejc 7:11 11:8 8:11 10:12 1:3
TJ Sokol Unhošť A : ST Viktorie Černuc A 13 : 5 7. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 650:485 45:19
L. Mach / J. Urban : L. Holer / J. Sirůček 8:11 11:5 11:7 11:8 3:1
O. Švejda / J. Bucek : M. Drmota / L. Nývlt 11:3 11:9 14:12 3:0
Libor Mach : Jiří Sirůček 7:11 11:9 9:11 11:3 9:11 2:3
Jiří Urban : Lukáš Nývlt 11:5 11:6 11:7 3:0
Ondřej Švejda : Ladislav Holer 11:8 11:9 13:11 3:0
Jindřich Bucek : Miroslav Drmota 11:9 11:2 11:5 3:0
Jiří Urban : Jiří Sirůček 9:11 11:9 10:12 11:8 9:11 2:3
Ondřej Švejda : Lukáš Nývlt 9:11 11:6 6:11 8:11 1:3
Jindřich Bucek : Ladislav Holer 11:9 9:11 11:2 11:4 3:1
Libor Mach : Miroslav Drmota 11:5 11:4 11:7 3:0
Ondřej Švejda : Jiří Sirůček 10:12 12:10 10:12 5:11 1:3
Jindřich Bucek : Lukáš Nývlt 11:6 11:4 11:8 3:0
Libor Mach : Ladislav Holer 11:2 11:8 11:1 3:0
Jiří Urban : Miroslav Drmota 11:2 11:5 11:9 3:0
Zdeněk Fryš : Jiří Sirůček 6:11 4:11 7:11 0:3
Libor Mach : Lukáš Nývlt 11:9 11:9 11:5 3:0
Jiří Urban : Ladislav Holer 11:0 11:0 11:0 3:0
Milan Zbírkovský : Miroslav Drmota 11:9 6:11 11:8 8:11 11:6 3:2
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C 6 : 12 7. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 577:614 27:39
V. Bromský / L. Stočes : P. Zýmová / J. Řeháček 11:5 11:7 9:11 11:5 3:1
M. Teiml / Z. Kasík : D. Vesecký / A. Krček 11:9 8:11 9:11 11:8 10:12 2:3
Luděk Stočes : Pavla Zýmová 11:9 11:9 6:11 11:5 3:1
Zdeněk Kasík : Jiří Řeháček 9:11 11:7 7:11 11:5 6:11 2:3
Marek Teiml : Adam Krček 11:3 11:6 11:8 3:0
Vladimír Bromský : David Vesecký 5:11 1:11 7:11 0:3
Zdeněk Kasík : Pavla Zýmová 3:11 8:11 3:11 0:3
Marek Teiml : Jiří Řeháček 9:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Adam Krček 11:4 11:6 11:6 3:0
Luděk Stočes : David Vesecký 6:11 7:11 9:11 0:3
Marek Teiml : Pavla Zýmová 8:11 10:12 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Řeháček 11:9 10:12 4:11 11:13 1:3
Luděk Stočes : Adam Krček 10:12 11:6 11:9 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : David Vesecký 7:11 11:7 11:6 4:11 4:11 2:3
Vladimír Bromský : Pavla Zýmová 9:11 9:11 3:11 0:3
Luděk Stočes : Jiří Řeháček 11:3 11:7 11:7 3:0
Zdeněk Kasík : Adam Krček 11:7 12:14 7:11 9:11 1:3
Marek Teiml : David Vesecký 7:11 11:5 6:11 7:11 1:3
STC Slaný B : TTC Jemníky A 10 : 8 6. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 667:634 37:32
J. Pánek / J. Horský : P. Zoth / M. Vilímek 8:11 12:14 11:8 10:12 1:3
L. Vajnar / J. Bouška : M. Andrš / J. Sklenička 11:7 8:11 11:9 11:9 3:1
Luboš Vajnar : Michal Vilímek 8:11 10:12 11:5 10:12 1:3
Jiří Bouška : Pavel Karmazín 11:5 11:9 11:3 3:0
Jan Pánek : Pavel Zoth 11:6 8:11 11:7 11:9 3:1
Jindřich Horský : Jaroslav Sklenička 8:11 3:11 12:10 5:11 1:3
Jiří Bouška : Michal Vilímek 12:10 8:11 11:9 12:10 3:1
Jan Pánek : Pavel Karmazín 10:12 11:9 14:12 3:11 11:6 3:2
Jindřich Horský : Pavel Zoth 12:10 11:13 11:13 6:11 1:3
Luboš Vajnar : Jaroslav Sklenička 11:3 7:11 11:8 11:4 3:1
Jan Pánek : Michal Vilímek 9:11 11:6 11:8 11:5 3:1
Jindřich Horský : Pavel Karmazín 9:11 11:7 7:11 7:11 1:3
Luboš Vajnar : Pavel Zoth 11:8 11:4 11:8 3:0
Jiří Bouška : Jaroslav Sklenička 8:11 6:11 9:11 0:3
Vladimír Kulich : Michal Vilímek 12:10 8:11 9:11 5:11 1:3
Luboš Vajnar : Pavel Karmazín 11:8 11:5 11:6 3:0
Jiří Bouška : Pavel Zoth 9:11 11:9 11:7 11:6 3:1
Jan Pánek : Jaroslav Sklenička 11:6 5:11 7:11 8:11 1:3
TTC Kladno F : KST Slatina A 12 : 6 5. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 705:635 44:28
T. Pachman / K. Jelínek : J. Rapp / V. Nedvěd 8:11 6:11 11:5 11:8 11:8 3:2
T. Bílý / D. Horbaj : R. Ocásek / M. Matějíček 8:11 11:7 9:11 11:8 8:11 2:3
Tomáš Bílý : Jiří Rapp 11:5 11:9 11:6 3:0
Tomáš Pachman : Vladimír Nedvěd 6:11 11:6 11:5 11:8 3:1
Dušan Horbaj : Rostislav Ocásek 11:5 9:11 11:9 10:12 11:8 3:2
Kryštof Jelínek : Marcel Matějíček 11:8 11:9 11:7 3:0
Tomáš Pachman : Jiří Rapp 5:11 11:9 11:7 11:6 3:1
Dušan Horbaj : Vladimír Nedvěd 9:11 11:9 9:11 6:11 1:3
Kryštof Jelínek : Rostislav Ocásek 13:11 9:11 11:9 11:7 3:1
Tomáš Bílý : Marcel Matějíček 12:10 11:8 11:7 3:0
Dušan Horbaj : Jiří Rapp 11:6 10:12 8:11 10:12 1:3
Kryštof Jelínek : Vladimír Nedvěd 12:10 11:8 12:10 3:0
Tomáš Bílý : Rostislav Ocásek 11:6 11:6 11:8 3:0
Tomáš Pachman : Marcel Matějíček 11:6 3:11 8:11 12:10 6:11 2:3
Kryštof Jelínek : Jiří Rapp 7:11 11:3 11:5 12:14 11:7 3:2
Tomáš Bílý : Vladimír Nedvěd 9:11 8:11 5:11 0:3
Tomáš Pachman : Rostislav Ocásek 11:4 5:11 11:9 11:3 3:1
Dušan Horbaj : Marcel Matějíček 11:8 9:11 6:11 11:8 7:11 2:3
STC Slaný C : DTJ Sparta Kladno A 14 : 4 5. 12. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 672:512 45:19
P. Zýmová / D. Vesecký : P. Vojna / T. Brückner 11:6 11:5 7:11 10:12 11:8 3:2
J. Řeháček / A. Krček : I. Lengál / T. Vysoudil 11:13 11:9 10:12 11:3 8:11 2:3
Adam Krček : Tomáš Vysoudil 11:9 11:7 11:5 3:0
David Vesecký : Pavel Vojna 8:11 11:3 11:3 11:5 3:1
Jiří Řeháček : Ivo Lengál 11:4 11:6 11:5 3:0
Pavla Zýmová : Tomáš Brückner 11:8 11:9 11:8 3:0
David Vesecký : Tomáš Vysoudil 9:11 11:6 11:5 11:7 3:1
Jiří Řeháček : Pavel Vojna 11:5 11:8 13:11 3:0
Pavla Zýmová : Ivo Lengál 11:8 11:8 11:6 3:0
Adam Krček : Tomáš Brückner 11:6 11:3 15:13 3:0
Jiří Řeháček : Tomáš Vysoudil 10:12 5:11 9:11 0:3
Pavla Zýmová : Pavel Vojna 8:11 11:9 11:9 11:4 3:1
Adam Krček : Ivo Lengál 7:11 12:10 7:11 3:11 1:3
David Vesecký : Tomáš Brückner 11:3 11:4 11:5 3:0
Pavla Zýmová : Tomáš Vysoudil 10:12 11:4 11:4 11:3 3:1
Adam Krček : Pavel Vojna 9:11 7:11 10:12 0:3
David Vesecký : Ivo Lengál 11:3 11:6 10:12 20:18 3:1
Jiří Řeháček : Tomáš Brückner 11:5 14:12 11:7 3:0
ST Viktorie Černuc A : STC Slaný B 8 : 10 16. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 532:633 26:38
M. Drmota / J. Sirůček : V. Kulich / J. Pánek 11:8 9:11 11:9 14:12 3:1
L. Nývlt / R. Nývlt : G. Materna / L. Vajnar 11:4 4:11 11:6 12:10 3:1
Jiří Sirůček : Jan Pánek 11:9 12:10 11:7 3:0
Lukáš Nývlt : Luboš Vajnar 8:11 9:11 11:7 5:11 1:3
Radek Nývlt : George Materna 9:11 4:11 4:11 0:3
Miroslav Drmota : Vladimír Kulich 11:8 14:12 3:11 6:11 11:8 3:2
Lukáš Nývlt : Jan Pánek 9:11 6:11 9:11 0:3
Radek Nývlt : Luboš Vajnar 2:11 1:11 8:11 0:3
Miroslav Drmota : George Materna 7:11 4:11 7:11 0:3
Jiří Sirůček : Vladimír Kulich 11:6 11:6 11:8 3:0
Radek Nývlt : Jan Pánek 6:11 5:11 10:12 0:3
Miroslav Drmota : Luboš Vajnar 3:11 3:11 5:11 0:3
Jiří Sirůček : George Materna 11:8 11:9 11:9 3:0
Lukáš Nývlt : Vladimír Kulich 11:8 8:11 8:11 11:13 1:3
Miroslav Drmota : Jan Pánek 6:11 5:11 7:11 0:3
Jiří Sirůček : Luboš Vajnar 10:12 4:11 11:2 11:7 11:9 3:2
Lukáš Nývlt : George Materna 12:14 11:9 3:11 11:9 11:8 3:2
Radek Nývlt : Vladimír Kulich 6:11 7:11 5:11 0:3
KST Slatina A : TJ Sokol Dříň A 11 : 7 15. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 628:572 40:24
R. Ocásek / M. Matějíček : V. Bromský / L. Stočes 9:11 8:11 12:10 12:10 11:13 2:3
J. Rapp / J. Schönfelder : M. Teiml / Z. Kasík 8:11 8:11 9:11 0:3
Marcel Matějíček : Luděk Stočes 12:14 7:11 11:8 6:11 1:3
Rostislav Ocásek : Zdeněk Kasík 11:9 11:5 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 12:10 11:5 11:9 3:0
Jiří Rapp : Marek Teiml 9:11 7:11 11:8 11:5 9:11 2:3
Rostislav Ocásek : Luděk Stočes 4:11 6:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Kasík 11:3 11:9 11:5 3:0
Jiří Rapp : Vladimír Bromský 11:8 9:11 13:11 14:12 3:1
Marcel Matějíček : Marek Teiml 12:10 11:6 11:6 3:0
Jaroslav Schönfelder : Luděk Stočes 4:11 5:11 11:6 4:11 1:3
Jiří Rapp : Zdeněk Kasík 14:12 11:9 11:9 3:0
Marcel Matějíček : Vladimír Bromský 11:7 11:3 11:7 3:0
Rostislav Ocásek : Marek Teiml 11:9 11:6 11:3 3:0
Jiří Rapp : Luděk Stočes 6:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Marcel Matějíček : Zdeněk Kasík 11:8 11:7 11:5 3:0
Rostislav Ocásek : Vladimír Bromský 11:9 11:3 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : Marek Teiml 12:10 11:9 3:11 5:11 11:6 3:2
TTC Kladno G : TTC Slovan Kladno B 9 : 9 13. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 566:577 33:32
V. Coubal / V. Strejc : P. Peltán / P. Kříž 11:4 11:6 11:8 3:0
M. Tuček / J. Pírka : M. Čermák / J. Jůza 7:11 10:12 14:12 9:11 1:3
Václav Coubal : Petr Peltán 11:5 11:7 9:11 11:3 3:1
Václav Strejc : Petr Kříž 6:11 9:11 12:14 0:3
Miroslav Tuček : Jan Jůza 11:6 9:11 11:6 9:11 9:11 2:3
Josef Pírka : Milan Čermák 11:6 11:6 11:8 3:0
Václav Strejc : Petr Peltán 11:4 11:2 8:11 11:6 3:1
Miroslav Tuček : Petr Kříž 0:11 0:11 0:11 0:3
Josef Pírka : Jan Jůza 11:5 11:7 11:8 3:0
Václav Coubal : Milan Čermák 11:7 11:7 4:11 13:11 3:1
Miroslav Tuček : Petr Peltán 0:11 0:11 0:11 0:3
Josef Pírka : Petr Kříž 11:2 11:8 13:11 3:0
Václav Coubal : Jan Jůza 7:11 11:9 9:11 5:11 1:3
Václav Strejc : Milan Čermák 6:11 9:11 8:11 0:3
Josef Pírka : Petr Peltán 11:6 11:3 11:8 3:0
Václav Coubal : Petr Kříž 13:11 11:8 8:11 7:11 10:12 2:3
Václav Strejc : Jan Jůza 8:11 11:6 8:11 11:8 11:6 3:2
Jiří Fleislébr : Milan Čermák 4:11 3:11 1:11 0:3
TTC Jemníky A : TTC Kladno F 10 : 8 13. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 616:605 37:29
M. Andrš / J. Sklenička : T. Bílý / D. Horbaj 7:11 2:11 11:13 0:3
P. Zoth / M. Vilímek : T. Pachman / Z. Vyskočil 11:6 11:7 11:8 3:0
Pavel Zoth : Zbyněk Vyskočil 11:9 12:10 14:12 3:0
Jaroslav Sklenička : Tomáš Pachman 6:11 6:11 7:11 0:3
Michal Vilímek : Tomáš Bílý 9:11 11:8 11:8 11:9 3:1
Pavel Karmazín : Dušan Horbaj 11:2 11:9 8:11 11:6 3:1
Jaroslav Sklenička : Zbyněk Vyskočil 11:8 11:9 11:7 3:0
Michal Vilímek : Tomáš Pachman 11:9 11:7 11:6 3:0
Pavel Karmazín : Tomáš Bílý 7:11 6:11 11:8 9:11 1:3
Pavel Zoth : Dušan Horbaj 5:11 11:6 4:11 11:9 7:11 2:3
Michal Vilímek : Zbyněk Vyskočil 11:5 11:7 6:11 11:5 3:1
Pavel Karmazín : Tomáš Pachman 7:11 8:11 9:11 0:3
Pavel Zoth : Tomáš Bílý 11:9 7:11 11:8 6:11 12:14 2:3
Jaroslav Sklenička : Dušan Horbaj 11:7 7:11 16:14 11:7 3:1
Pavel Karmazín : Zbyněk Vyskočil 11:7 11:6 11:7 3:0
Pavel Zoth : Tomáš Pachman 4:11 11:6 7:11 11:7 6:11 2:3
Martin Andrš : Tomáš Bílý 7:11 3:11 9:11 0:3
Michal Vilímek : Dušan Horbaj 11:9 11:9 8:11 11:5 3:1
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť A 8 : 10 12. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 699:698 35:40
J. Čierný / L. Šulc : L. Mach / J. Urban 7:11 11:9 7:11 12:14 1:3
M. Vospálek / S. Hlobil : O. Švejda / J. Bucek 11:7 11:9 11:7 3:0
Stanislav Hlobil : Libor Mach 6:11 7:11 11:7 11:8 11:6 3:2
Miroslav Vospálek : Jiří Urban 11:9 9:11 7:11 11:6 12:10 3:2
Ladislav Šulc : Ondřej Švejda 11:4 7:11 11:9 8:11 11:9 3:2
Jan Čierný : Jindřich Bucek 9:11 11:4 11:7 11:9 3:1
Miroslav Vospálek : Libor Mach 9:11 11:5 11:7 10:12 9:11 2:3
Ladislav Šulc : Jiří Urban 6:11 11:7 7:11 13:11 11:3 3:2
Jan Čierný : Ondřej Švejda 12:10 7:11 7:11 8:11 1:3
Stanislav Hlobil : Jindřich Bucek 11:5 11:3 11:1 3:0
Ladislav Šulc : Libor Mach 11:8 10:12 9:11 11:13 1:3
Jan Čierný : Jiří Urban 11:6 8:11 9:11 9:11 1:3
Stanislav Hlobil : Ondřej Švejda 6:11 11:8 12:10 11:13 9:11 2:3
Miroslav Vospálek : Jindřich Bucek 11:9 9:11 11:8 11:6 3:1
Jan Čierný : Libor Mach 10:12 3:11 3:11 0:3
Stanislav Hlobil : Jiří Urban 11:6 7:11 11:8 6:11 3:11 2:3
Miroslav Vospálek : Ondřej Švejda 9:11 4:11 9:11 0:3
Ladislav Šulc : Jindřich Bucek 7:11 7:11 11:7 8:11 1:3
TTC Slovan Kladno B : STC Slaný C 15 : 3 22. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 707:628 47:23
M. Čermák / J. Jůza : O. Chadima / D. Vesecký 11:6 11:8 11:6 3:0
P. Peltán / P. Kříž : J. Řeháček / A. Krček 7:11 11:7 9:11 11:6 12:10 3:2
Milan Čermák : Ondřej Chadima 11:9 11:6 11:9 3:0
Jan Jůza : David Vesecký 11:6 5:11 11:8 9:11 12:10 3:2
Petr Kříž : Adam Krček 7:11 6:11 11:9 14:12 11:9 3:2
Petr Peltán : Jiří Řeháček 9:11 8:11 8:11 0:3
Jan Jůza : Ondřej Chadima 11:6 7:11 11:9 15:13 3:1
Petr Kříž : David Vesecký 7:11 11:9 14:12 11:6 3:1
Petr Peltán : Adam Krček 11:7 11:8 11:6 3:0
Milan Čermák : Jiří Řeháček 11:7 8:11 11:9 11:7 3:1
Petr Kříž : Ondřej Chadima 6:11 11:9 11:7 11:7 3:1
Petr Peltán : David Vesecký 12:10 8:11 8:11 11:6 12:14 2:3
Milan Čermák : Adam Krček 11:8 8:11 12:10 11:7 3:1
Jan Jůza : Jiří Řeháček 11:7 5:11 11:8 12:10 3:1
Petr Peltán : Ondřej Chadima 11:6 11:6 11:7 3:0
Milan Čermák : David Vesecký 6:11 11:8 12:10 11:7 3:1
Jan Jůza : Adam Krček 11:8 6:11 11:7 11:3 3:1
Petr Kříž : Jiří Řeháček 9:11 10:12 6:11 0:3
DTJ Sparta Kladno A : KST Slatina A 7 : 11 22. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 602:673 29:38
P. Vojna / T. Vysoudil : R. Ocásek / M. Matějíček 3:11 6:11 5:11 0:3
J. Šulc / Z. Čižinský : J. Rapp / V. Nedvěd 4:11 16:14 11:4 11:6 3:1
Tomáš Vysoudil : Marcel Matějíček 9:11 9:11 3:11 0:3
Jiří Šulc : Rostislav Ocásek 11:8 9:11 11:7 11:7 3:1
Pavel Vojna : Vladimír Nedvěd 11:5 8:11 8:11 10:12 1:3
Zdeněk Čižinský : Jiří Rapp 17:15 11:9 4:11 7:11 11:9 3:2
Jiří Šulc : Marcel Matějíček 11:8 11:8 12:10 3:0
Pavel Vojna : Rostislav Ocásek 11:13 2:11 11:9 11:7 8:11 2:3
Zdeněk Čižinský : Vladimír Nedvěd 11:7 11:7 11:8 3:0
Tomáš Vysoudil : Jiří Rapp 11:6 9:11 7:11 3:11 1:3
Pavel Vojna : Marcel Matějíček 4:11 5:11 12:14 0:3
Zdeněk Čižinský : Rostislav Ocásek 8:11 6:11 11:9 7:11 1:3
Tomáš Vysoudil : Vladimír Nedvěd 12:10 11:6 11:8 3:0
Jiří Šulc : Jiří Rapp 6:11 8:11 16:14 3:11 1:3
Zdeněk Čižinský : Marcel Matějíček 7:11 9:11 16:18 0:3
Tomáš Vysoudil : Rostislav Ocásek 8:11 6:11 6:11 0:3
Jiří Šulc : Vladimír Nedvěd 11:4 3:11 11:9 11:9 3:1
Pavel Vojna : Jiří Rapp 9:11 10:12 12:10 11:8 6:11 2:3
TJ Sokol Unhošť A : TTC Kladno G 14 : 4 21. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 654:556 44:22
L. Mach / J. Urban : J. Fleislébr / Z. Hálek 11:9 11:7 11:6 3:0
O. Švejda / J. Bucek : J. Pírka / V. Coubal 8:11 11:9 7:11 11:8 11:5 3:2
Libor Mach : Josef Pírka 11:8 8:11 11:6 14:12 3:1
Jiří Urban : Václav Coubal 11:7 7:11 11:9 11:9 3:1
Ondřej Švejda : Zdeněk Hálek 5:11 6:11 7:11 0:3
Jindřich Bucek : Jiří Fleislébr 7:11 11:8 11:8 11:6 3:1
Jiří Urban : Josef Pírka 11:9 6:11 10:12 11:4 6:11 2:3
Ondřej Švejda : Václav Coubal 11:8 12:10 11:8 3:0
Jindřich Bucek : Zdeněk Hálek 4:11 8:11 8:11 0:3
Libor Mach : Jiří Fleislébr 7:11 11:6 14:12 11:4 3:1
Ondřej Švejda : Josef Pírka 3:11 10:12 11:9 11:8 11:8 3:2
Jindřich Bucek : Václav Coubal 13:11 11:3 11:7 3:0
Libor Mach : Zdeněk Hálek 12:10 12:10 14:12 3:0
Jiří Urban : Jiří Fleislébr 7:11 11:9 11:4 12:10 3:1
Jindřich Bucek : Josef Pírka 6:11 6:11 6:11 0:3
Libor Mach : Václav Coubal 11:8 11:2 11:4 3:0
Jiří Urban : Zdeněk Hálek 11:2 11:4 9:11 15:13 3:1
Milan Zbírkovský : Jiří Fleislébr 11:0 11:0 11:0 3:0
STC Slaný B : TTC Kladno E 13 : 5 20. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 697:637 45:28
J. Pánek / J. Bouška : M. Vospálek / J. Rybička 11:7 11:1 4:11 4:11 11:6 3:2
G. Materna / L. Vajnar : J. Čierný / L. Šulc 11:7 16:14 10:12 11:5 3:1
Jan Pánek : Jan Rybička 11:6 11:9 11:8 3:0
Jiří Bouška : Miroslav Vospálek 6:11 9:11 10:12 0:3
Luboš Vajnar : Ladislav Šulc 11:9 11:6 11:8 3:0
George Materna : Jan Čierný 11:5 6:11 11:7 8:11 7:11 2:3
Jiří Bouška : Jan Rybička 11:4 8:11 11:8 11:8 3:1
Luboš Vajnar : Miroslav Vospálek 11:6 11:6 9:11 5:11 11:8 3:2
George Materna : Ladislav Šulc 11:7 11:8 11:9 3:0
Jan Pánek : Jan Čierný 11:7 11:6 11:5 3:0
Luboš Vajnar : Jan Rybička 12:10 6:11 6:11 11:5 7:11 2:3
George Materna : Miroslav Vospálek 11:7 11:9 12:10 3:0
Jan Pánek : Ladislav Šulc 6:11 11:6 3:11 11:8 16:14 3:2
Jiří Bouška : Jan Čierný 11:5 11:6 10:12 9:11 11:9 3:2
George Materna : Jan Rybička 12:10 7:11 11:3 9:11 10:12 2:3
Jan Pánek : Miroslav Vospálek 5:11 11:8 11:6 11:5 3:1
Vladimír Kulich : Ladislav Šulc 2:11 3:11 4:11 0:3
Luboš Vajnar : Jan Čierný 4:11 11:9 11:5 12:14 11:7 3:2
TTC Jemníky A : ST Viktorie Černuc A 10 : 8 20. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 643:626 37:31
M. Andrš / J. Sklenička : L. Holer / J. Sirůček 11:8 12:10 5:11 11:9 3:1
P. Zoth / M. Vilímek : M. Drmota / L. Nývlt 11:8 7:11 11:9 6:11 6:11 2:3
Michal Vilímek : Jiří Sirůček 6:11 8:11 8:11 0:3
Pavel Zoth : Lukáš Nývlt 9:11 11:9 9:11 10:12 1:3
Jaroslav Sklenička : Miroslav Drmota 11:8 11:8 8:11 11:8 3:1
Pavel Karmazín : Ladislav Holer 8:11 7:11 11:9 11:8 12:10 3:2
Pavel Zoth : Jiří Sirůček 9:11 5:11 8:11 0:3
Jaroslav Sklenička : Lukáš Nývlt 9:11 12:10 11:3 11:8 3:1
Pavel Karmazín : Miroslav Drmota 11:6 11:9 11:7 3:0
Michal Vilímek : Ladislav Holer 11:5 11:6 11:5 3:0
Jaroslav Sklenička : Jiří Sirůček 7:11 5:11 6:11 0:3
Pavel Karmazín : Lukáš Nývlt 11:8 8:11 11:9 9:11 10:12 2:3
Michal Vilímek : Miroslav Drmota 11:7 6:11 11:8 9:11 11:7 3:2
Pavel Zoth : Ladislav Holer 11:7 11:8 11:9 3:0
Pavel Karmazín : Jiří Sirůček 9:11 6:11 11:8 6:11 1:3
Michal Vilímek : Lukáš Nývlt 9:11 11:6 7:11 8:11 1:3
Pavel Zoth : Miroslav Drmota 11:9 11:6 11:7 3:0
Jaroslav Sklenička : Ladislav Holer 11:7 11:7 11:7 3:0
TTC Kladno F : TJ Sokol Dříň A 13 : 5 19. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 683:586 45:24
T. Bílý / D. Horbaj : V. Bromský / L. Stočes 11:5 11:9 9:11 12:10 3:1
T. Pachman / K. Jelínek : Z. Kasík / P. Hrudka 11:3 9:11 8:11 8:11 1:3
Kryštof Jelínek : Luděk Stočes 11:8 8:11 4:11 8:11 1:3
Tomáš Pachman : Vladimír Bromský 11:8 11:7 11:6 3:0
Dušan Horbaj : Zdeněk Kasík 9:11 11:5 11:4 11:7 3:1
Tomáš Bílý : Petr Hrudka 11:9 11:5 11:6 3:0
Tomáš Pachman : Luděk Stočes 8:11 11:8 9:11 7:11 1:3
Dušan Horbaj : Vladimír Bromský 11:2 11:7 12:14 11:6 3:1
Tomáš Bílý : Zdeněk Kasík 11:9 9:11 11:8 11:9 3:1
Kryštof Jelínek : Petr Hrudka 11:7 11:8 11:5 3:0
Dušan Horbaj : Luděk Stočes 5:11 6:11 11:9 5:11 1:3
Tomáš Bílý : Vladimír Bromský 11:8 13:11 11:9 3:0
Kryštof Jelínek : Zdeněk Kasík 9:11 11:8 11:13 12:10 6:11 2:3
Tomáš Pachman : Petr Hrudka 11:8 11:9 5:11 11:3 3:1
Tomáš Bílý : Luděk Stočes 8:11 12:10 11:7 5:11 11:8 3:2
Kryštof Jelínek : Vladimír Bromský 11:6 11:4 11:9 3:0
Tomáš Pachman : Zdeněk Kasík 8:11 6:11 11:4 11:5 11:8 3:2
Dušan Horbaj : Petr Hrudka 11:5 11:5 12:10 3:0
KST Slatina A : TTC Slovan Kladno B 10 : 8 18. 12. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 703:668 39:33
J. Rapp / J. Schönfelder : M. Čermák / J. Jůza 10:12 11:7 11:7 12:14 5:11 2:3
R. Ocásek / M. Matějíček : P. Peltán / P. Kříž 13:11 11:8 6:11 11:8 3:1
Marcel Matějíček : Milan Čermák 8:11 11:5 11:9 11:5 3:1
Rostislav Ocásek : Jan Jůza 11:6 8:11 13:15 7:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Petr Kříž 18:20 16:14 16:14 15:17 15:13 3:2
Jiří Rapp : Petr Peltán 11:9 7:11 9:11 11:1 11:5 3:2
Rostislav Ocásek : Milan Čermák 2:11 11:3 9:11 11:9 7:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jan Jůza 8:11 8:11 12:14 0:3
Jiří Rapp : Petr Kříž 11:8 11:6 11:6 3:0
Marcel Matějíček : Petr Peltán 8:11 13:11 11:8 11:9 3:1
Jaroslav Schönfelder : Milan Čermák 2:11 3:11 3:11 0:3
Jiří Rapp : Jan Jůza 11:8 8:11 9:11 11:4 1:11 2:3
Marcel Matějíček : Petr Kříž 11:4 11:3 11:7 3:0
Rostislav Ocásek : Petr Peltán 11:3 5:11 6:11 11:6 5:11 2:3
Jiří Rapp : Milan Čermák 11:9 7:11 11:8 11:6 3:1
Marcel Matějíček : Jan Jůza 14:12 11:9 11:6 3:0
Rostislav Ocásek : Petr Kříž 8:11 11:3 11:7 11:1 3:1
Jaroslav Schönfelder : Petr Peltán 5:11 9:11 10:12 0:3