Celkem
2
4
Doma
1 : 0 : 2
1 : 0 : 2
Venku
2 : 0 : 1
2 : 0 : 1
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný C 6 : 12 13. 3. 2019
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 607:653 29:39
L. Mach / J. Urban : P. Zýmová / D. Vesecký 10:12 8:11 10:12 0:3
O. Švejda / Z. Fryš : J. Řeháček / A. Krček 11:7 11:8 6:11 7:11 11:6 3:2
Libor Mach : Pavla Zýmová 8:11 12:14 13:15 0:3
Jiří Urban : David Vesecký 12:14 8:11 11:9 10:12 1:3
Zdeněk Fryš : Adam Krček 11:5 11:7 11:6 3:0
Ondřej Švejda : Jiří Řeháček 4:11 12:14 1:11 0:3
Jiří Urban : Pavla Zýmová 11:13 3:11 11:3 11:7 7:11 2:3
Zdeněk Fryš : David Vesecký 9:11 9:11 8:11 0:3
Ondřej Švejda : Adam Krček 4:11 11:8 11:9 3:11 11:13 2:3
Libor Mach : Jiří Řeháček 13:15 11:6 11:6 7:11 6:11 2:3
Zdeněk Fryš : Pavla Zýmová 11:6 12:10 6:11 5:11 9:11 2:3
Ondřej Švejda : David Vesecký 2:11 5:11 6:11 0:3
Libor Mach : Adam Krček 11:5 11:5 11:8 3:0
Jiří Urban : Jiří Řeháček 9:11 9:11 4:11 0:3
Ondřej Švejda : Pavla Zýmová 12:10 11:7 11:7 3:0
Libor Mach : David Vesecký 2:11 11:8 14:12 1:11 5:11 2:3
Jiří Urban : Adam Krček 11:6 11:6 11:2 3:0
Zdeněk Fryš : Jiří Řeháček 12:10 7:11 11:8 11:3 3:1
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť A 6 : 12 28. 11. 2018
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 549:659 24:41
J. Řeháček / A. Krček : L. Mach / J. Urban 7:11 12:10 11:6 8:11 5:11 2:3
O. Chadima / D. Vesecký : O. Švejda / J. Bucek 11:8 6:11 11:13 4:11 1:3
Ondřej Chadima : Libor Mach 7:11 3:11 5:11 0:3
David Vesecký : Jiří Urban 5:11 7:11 5:11 0:3
Adam Krček : Ondřej Švejda 11:8 11:5 11:9 3:0
Jiří Řeháček : Jindřich Bucek 11:8 13:15 19:17 4:11 11:6 3:2
David Vesecký : Libor Mach 9:11 3:11 4:11 0:3
Adam Krček : Jiří Urban 11:8 11:9 10:12 11:5 3:1
Jiří Řeháček : Ondřej Švejda 11:3 9:11 11:9 11:7 3:1
Ondřej Chadima : Jindřich Bucek 11:5 4:11 5:11 7:11 1:3
Adam Krček : Libor Mach 3:11 3:11 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Jiří Urban 11:7 16:14 11:9 3:0
Ondřej Chadima : Ondřej Švejda 9:11 6:11 7:11 0:3
David Vesecký : Jindřich Bucek 14:16 3:11 7:11 0:3
Jiří Řeháček : Libor Mach 3:11 11:8 7:11 11:8 6:11 2:3
Ondřej Chadima : Jiří Urban 9:11 7:11 7:11 0:3
David Vesecký : Ondřej Švejda 8:11 14:12 11:8 11:7 3:1
Adam Krček : Jindřich Bucek 5:11 8:11 7:11 0:3
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný C 11 : 7 11. 2. 2015
Regionální soutěž I. třídy 2014/2015 686:638 39:32
P. Sokolovský / J. Urban : J. Jarolímek / M. Dobej 11:6 7:11 11:8 11:6 3:1
J. Tájek / Z. Jangl : L. Kulichová / E. Ovčaříková 11:4 11:6 11:2 3:0
Milan Zbírkovský : Jiří Jarolímek 4:11 10:12 11:7 14:12 12:10 3:2
Jiří Urban : Eva Ovčaříková 6:11 9:11 9:11 0:3
Jaroslav Tájek : Lenka Kulichová 3:11 6:11 6:11 0:3
Zdeněk Jangl : Michal Dobej 11:6 11:3 11:4 3:0
Jiří Urban : Jiří Jarolímek 16:18 7:11 11:0 11:4 11:8 3:2
Jaroslav Tájek : Eva Ovčaříková 12:14 13:11 3:11 5:11 1:3
Zdeněk Jangl : Lenka Kulichová 11:6 11:9 6:11 11:8 3:1
Milan Zbírkovský : Michal Dobej 5:11 4:11 11:8 11:5 11:8 3:2
Petr Sokolovský : Jiří Jarolímek 10:12 5:11 7:11 0:3
Zdeněk Jangl : Eva Ovčaříková 11:7 7:11 11:9 11:3 3:1
Milan Zbírkovský : Lenka Kulichová 11:7 9:11 11:8 11:4 3:1
Jiří Urban : Michal Dobej 11:9 8:11 9:11 12:10 11:13 2:3
Zdeněk Jangl : Jiří Jarolímek 11:6 11:8 14:12 3:0
Milan Zbírkovský : Eva Ovčaříková 11:7 9:11 3:11 6:11 1:3
Jiří Urban : Lenka Kulichová 8:11 14:12 12:14 11:8 12:14 2:3
Petr Sokolovský : Michal Dobej 10:12 11:4 11:5 11:5 3:1
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť A 2 : 16 28. 10. 2014
Regionální soutěž I. třídy 2014/2015 505:667 16:49
O. Hnilička / M. Dobej : P. Sokolovský / J. Urban 4:11 4:11 5:11 0:3
L. Kulichová / E. Ovčaříková : L. Mach / Z. Jangl 12:10 8:11 5:11 7:11 1:3
Michal Dobej : Libor Mach 11:4 3:11 5:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Jiří Urban 7:11 4:11 11:7 7:11 1:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Jangl 5:11 7:11 7:11 0:3
Lenka Kulichová : Petr Sokolovský 5:11 11:7 3:11 6:11 1:3
Eva Ovčaříková : Libor Mach 6:11 7:11 11:8 6:11 1:3
Ondřej Hnilička : Jiří Urban 11:8 7:11 7:11 7:11 1:3
Lenka Kulichová : Zdeněk Jangl 11:6 8:11 10:12 6:11 1:3
Michal Dobej : Milan Zbírkovský 12:10 9:11 12:10 11:7 3:1
Ondřej Hnilička : Libor Mach 8:11 8:11 8:11 0:3
Lenka Kulichová : Jiří Urban 9:11 7:11 7:11 0:3
Michal Dobej : Zdeněk Jangl 4:11 6:11 7:11 0:3
Eva Ovčaříková : Milan Zbírkovský 11:6 11:6 12:10 3:0
Lenka Kulichová : Libor Mach 5:11 6:11 11:9 10:12 1:3
Michal Dobej : Jiří Urban 10:12 9:11 7:11 0:3
Eva Ovčaříková : Zdeněk Jangl 8:11 11:8 9:11 11:9 6:11 2:3
Ondřej Hnilička : Milan Zbírkovský 8:11 7:11 6:11 0:3
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť A 11 : 7
Okresní přebor I. třídy 2002/2003 618:574 38:29
Č. Vorlíček / V. Kulich : P. Sokolovský / J. Kořenář 11:6 4:11 6:11 6:11 1:3
V. Tajč / J. Jarolímek : J. Tájek / M. Zbírkovský 10:12 8:11 11:5 11:13 1:3
Jiří Jarolímek : Jaroslav Tájek 5:11 11:6 11:6 11:7 3:1
Čeněk Vorlíček : Josef Kořenář 11:8 8:11 8:11 11:8 11:6 3:2
Vladimír Kulich : Petr Sokolovský 2:11 3:11 8:11 0:3
Václav Tajč : Milan Zbírkovský 11:8 11:6 11:8 3:0
Čeněk Vorlíček : Jaroslav Tájek 8:11 8:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Josef Kořenář 4:11 8:11 11:8 11:9 11:6 3:2
Václav Tajč : Petr Sokolovský 11:9 11:9 11:7 3:0
Jiří Jarolímek : Milan Zbírkovský 11:8 11:8 8:11 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Jaroslav Tájek 8:11 11:8 11:2 6:11 8:11 2:3
Václav Tajč : Josef Kořenář 11:1 11:5 11:5 3:0
Jiří Jarolímek : Petr Sokolovský 12:10 11:8 5:11 11:4 3:1
Čeněk Vorlíček : Milan Zbírkovský 8:11 8:11 11:8 8:11 1:3
Václav Tajč : Jaroslav Tájek 11:6 11:3 11:6 3:0
Jiří Jarolímek : Josef Kořenář 11:3 11:8 7:11 11:2 3:1
Čeněk Vorlíček : Petr Sokolovský 2:11 8:11 8:11 0:3
Vladimír Kulich : Milan Zbírkovský 11:9 11:9 11:9 3:0
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný C 15 : 3
Okresní přebor I. třídy 2002/2003 668:454 50:15
P. Sokolovský / J. Kořenář : J. Hořejší / Č. Vorlíček 11:7 11:8 11:9 3:0
J. Tájek / M. Zbírkovský : M. Ušák / V. Kulich 11:5 11:9 11:1 3:0
Jaroslav Tájek : Čeněk Vorlíček 6:11 11:1 8:11 11:8 11:5 3:2
Milan Zbírkovský : Vladimír Kulich 11:5 5:11 11:8 12:10 3:1
Petr Sokolovský : Jiří Hořejší 11:2 11:4 11:2 3:0
Josef Kořenář : Miloslav Ušák 11:8 11:7 11:7 3:0
Milan Zbírkovský : Čeněk Vorlíček 11:5 11:9 11:7 3:0
Petr Sokolovský : Vladimír Kulich 11:9 11:3 11:6 3:0
Josef Kořenář : Jiří Hořejší 11:2 12:10 11:6 3:0
Jaroslav Tájek : Miloslav Ušák 5:11 11:9 11:6 11:3 3:1
Petr Sokolovský : Čeněk Vorlíček 11:4 11:2 11:2 3:0
Josef Kořenář : Vladimír Kulich 12:10 12:14 8:11 11:9 5:11 2:3
Jaroslav Tájek : Jiří Hořejší 11:6 8:11 11:6 11:3 3:1
Milan Zbírkovský : Miloslav Ušák 11:5 11:4 11:6 3:0
Josef Kořenář : Čeněk Vorlíček 11:6 11:4 7:11 11:5 3:1
Jaroslav Tájek : Vladimír Kulich 12:14 11:8 8:11 9:11 1:3
Milan Zbírkovský : Jiří Hořejší 8:11 11:3 11:6 6:11 8:11 2:3
Petr Sokolovský : Miloslav Ušák 11:3 11:4 11:6 3:0