2017/2018 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 22 20 0 2 0 289:107 82
V
V
V
V
V
2. STC Slaný C 22 20 0 2 0 285:111 82
V
V
V
V
V
3. TTC Slovan Kladno C 22 18 0 4 0 269:127 76
V
V
P
V
V
4. KST Slatina B 22 13 2 7 0 226:170 63
R
V
V
P
V
5. TJ Sokol Dříň B 22 13 0 9 0 222:174 61
V
V
P
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 22 9 2 11 0 194:202 51
R
V
V
V
P
7. Sokol Buštěhrad B 22 9 2 11 0 182:214 51
P
V
V
P
P
8. STC Slaný D 22 8 1 13 0 189:207 47
V
P
V
P
V
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 1 14 0 161:235 44
P
P
P
P
V
10. Sokol Stochov-Honice B 22 5 4 13 0 143:253 41
P
P
P
P
P
11. DTJ Sparta Kladno B 22 2 2 18 0 141:255 30
V
P
P
P
P
12. TSM Kladno B 22 1 0 21 0 75:321 25
P
P
P
P
P
  TTC Slovan Kladno C Sokol Stochov-Honice B STC Slaný C TTC Kladno G STC Slaný D TSM Kladno B Sokol Buštěhrad B KST Slatina B DTJ Sparta Kladno B TJ Sokol Unhošť C TJ Sokol Dříň B TJ Sokol Dříň C
TTC Slovan Kladno C XXXX 13:5 7:11 8:10 8:10 15:3 10:8 12:6 11:7 13:5 16:2 10:8
Sokol Stochov-Honice B 1:17 XXXX 0:18 1:17 5:13 10:8 9:9 9:9 9:9 9:9 3:15 8:10
STC Slaný C 8:10 14:4 XXXX 11:7 12:6 17:1 16:2 14:4 17:1 18:0 13:5 13:5
TTC Kladno G 12:6 12:6 14:4 XXXX 12:6 16:2 14:4 16:2 16:2 15:3 14:4 15:3
STC Slaný D 3:15 8:10 6:12 5:13 XXXX 16:2 15:3 3:15 13:5 6:12 3:15 8:10
TSM Kladno B 0:18 6:12 1:17 2:16 2:16 XXXX 10:8 4:14 4:14 6:12 0:18 1:17
Sokol Buštěhrad B 2:16 15:3 7:11 4:14 9:9 14:4 XXXX 10:8 12:6 12:6 12:6 10:8
KST Slatina B 6:12 15:3 7:11 14:4 12:6 17:1 11:7 XXXX 15:3 14:4 12:6 11:7
DTJ Sparta Kladno B 6:12 7:11 4:14 5:13 7:11 14:4 4:14 7:11 XXXX 7:11 7:11 9:9
TJ Sokol Unhošť C 1:17 13:5 8:10 3:15 4:14 15:3 11:7 8:10 10:8 XXXX 7:11 7:11
TJ Sokol Dříň B 6:12 11:7 5:13 6:12 14:4 12:6 15:3 14:4 17:1 11:7 XXXX 8:10
TJ Sokol Dříň C 7:11 5:13 7:11 6:12 10:8 13:5 8:10 9:9 10:8 13:5 8:10 XXXX
Hráči Páry
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Unhošť C 13 : 5 5. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 671:608 41:27
P. Škach / J. Škach : M. Burgr / J. Bucek 8:11 6:11 7:11 0:3
P. Frolík / P. Kříž : J. Šťastný / M. Civín 14:12 8:11 8:11 12:10 11:9 3:2
Pavel Škach : Jindřich Bucek 6:11 11:7 11:9 11:8 3:1
Petr Kříž : Martin Burgr 11:6 12:14 11:8 11:7 3:1
Petr Frolík : Jiří Šťastný 13:11 11:5 11:1 3:0
Jaroslav Škach : Miloš Civín 8:11 5:11 6:11 0:3
Petr Kříž : Jindřich Bucek 11:4 11:1 9:11 14:12 3:1
Petr Frolík : Martin Burgr 11:8 11:8 3:11 16:14 3:1
Jaroslav Škach : Jiří Šťastný 9:11 3:11 8:11 0:3
Pavel Škach : Miloš Civín 12:10 8:11 3:11 6:11 1:3
Petr Frolík : Jindřich Bucek 11:8 11:9 12:14 11:8 3:1
Jaroslav Škach : Martin Burgr 10:12 11:13 11:4 7:11 1:3
Pavel Škach : Jiří Šťastný 11:4 11:6 11:1 3:0
Petr Kříž : Miloš Civín 11:8 11:6 11:6 3:0
Jaroslav Škach : Jindřich Bucek 11:6 11:6 3:11 11:4 3:1
Pavel Škach : Martin Burgr 7:11 11:8 11:9 10:12 14:12 3:2
Petr Kříž : Jiří Šťastný 11:9 9:11 12:10 9:11 11:8 3:2
Petr Frolík : Miloš Civín 11:7 11:4 11:8 3:0
TSM Kladno B : STC Slaný C 1 : 17 4. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 492:683 14:51
M. Brynda / J. Archmann : V. Kulich / Z. Rambousek 11:7 11:3 6:11 2:11 1:11 2:3
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Zíma / E. Ovčaříková 8:11 11:8 7:11 6:11 1:3
Jiří Archmann : Zdeněk Rambousek 7:11 5:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Jiří Zíma 6:11 6:11 6:11 0:3
Karel Albrecht : Eva Ovčaříková 5:11 5:11 9:11 0:3
Martin Mikulík : Vladimír Kulich 5:11 6:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Zdeněk Rambousek 11:8 8:11 7:11 6:11 1:3
Karel Albrecht : Jiří Zíma 6:11 6:11 7:11 0:3
Martin Mikulík : Eva Ovčaříková 2:11 9:11 3:11 0:3
Jiří Archmann : Vladimír Kulich 7:11 5:11 12:10 7:11 1:3
Karel Albrecht : Zdeněk Rambousek 8:11 7:11 4:11 0:3
Martin Mikulík : Jiří Zíma 11:13 9:11 8:11 0:3
Jiří Archmann : Eva Ovčaříková 11:9 11:8 11:8 3:0
Matyáš Brynda : Vladimír Kulich 11:7 13:11 8:11 8:11 6:11 2:3
Martin Mikulík : Zdeněk Rambousek 12:10 5:11 5:11 6:11 1:3
Jiří Archmann : Jiří Zíma 11:5 11:9 5:11 14:16 6:11 2:3
Matyáš Brynda : Eva Ovčaříková 6:11 11:9 7:11 12:14 1:3
Karel Albrecht : Vladimír Kulich 5:11 7:11 8:11 0:3
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B 11 : 7 4. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 651:601 38:29
J. Schönfelder / J. Laštovka : T. Kratochvíl / D. Lafek 11:8 11:4 6:11 11:6 3:1
R. Folbrecht / V. Nedvěd : O. Táborský / J. Sláma 5:11 9:11 11:9 6:11 1:3
Roman Folbrecht : Dominik Lafek 7:11 12:14 6:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Oldřich Táborský 11:7 11:7 11:3 3:0
Jiří Laštovka : Jan Sláma 11:6 9:11 6:11 8:11 1:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl 11:6 16:14 9:11 11:6 3:1
Vladimír Nedvěd : Dominik Lafek 11:6 9:11 3:11 5:11 1:3
Jiří Laštovka : Oldřich Táborský 13:11 11:8 11:3 3:0
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma 14:12 11:4 11:3 3:0
Roman Folbrecht : Tomáš Kratochvíl 11:7 5:11 11:5 12:10 3:1
Jiří Laštovka : Dominik Lafek 5:11 11:7 11:8 5:11 11:9 3:2
Jaroslav Schönfelder : Oldřich Táborský 11:7 14:12 4:11 11:2 3:1
Roman Folbrecht : Jan Sláma 11:5 9:11 11:13 7:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Tomáš Kratochvíl 11:2 11:8 11:7 3:0
Jaroslav Schönfelder : Dominik Lafek 4:11 12:14 8:11 0:3
Roman Folbrecht : Oldřich Táborský 12:10 10:12 8:11 7:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Jan Sláma 11:9 7:11 16:14 11:9 3:1
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl 11:2 11:13 11:6 11:9 3:1
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň C 9 : 9 4. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 694:658 34:38
V. Kunc / B. Fořt : V. Bromský / Z. Rohlíček 8:11 5:11 9:11 0:3
P. Vojna / T. Brückner : J. Starý / M. Žiaran 11:1 11:8 11:13 11:9 3:1
Václav Kunc : Zdeněk Rohlíček 8:11 11:7 7:11 10:12 1:3
Bedřich Fořt : Vladimír Bromský 9:11 11:7 10:12 7:11 1:3
Petr Janeček : Milan Žiaran 11:7 8:11 8:11 7:11 1:3
Pavel Vojna : Jiří Starý 10:12 11:7 11:4 11:5 3:1
Bedřich Fořt : Zdeněk Rohlíček 11:3 11:2 11:3 3:0
Petr Janeček : Vladimír Bromský 4:11 9:11 11:8 11:7 8:11 2:3
Pavel Vojna : Milan Žiaran 10:12 11:8 9:11 11:9 11:7 3:2
Václav Kunc : Jiří Starý 11:7 11:8 12:14 11:9 3:1
Petr Janeček : Zdeněk Rohlíček 9:11 11:7 8:11 8:11 1:3
Pavel Vojna : Vladimír Bromský 11:5 6:11 11:3 12:10 3:1
Tomáš Brückner : Milan Žiaran 8:11 10:12 13:15 0:3
Bedřich Fořt : Jiří Starý 11:3 7:11 11:5 11:6 3:1
Pavel Vojna : Zdeněk Rohlíček 11:8 9:11 11:8 12:14 11:9 3:2
Tomáš Brückner : Vladimír Bromský 5:11 8:11 11:8 10:12 1:3
Bedřich Fořt : Milan Žiaran 8:11 12:10 9:11 12:10 11:4 3:2
Petr Janeček : Jiří Starý 7:11 3:11 8:11 0:3
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B 8 : 10 3. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 615:666 30:38
J. Řeháček / A. Krček : R. Žák / J. Hudeček 7:11 9:11 11:8 6:11 1:3
O. Chadima / D. Vesecký : M. Gniewek / T. Šubrt 11:7 11:9 5:11 12:10 3:1
Ondřej Chadima : Josef Hudeček 12:10 13:11 11:8 3:0
Adam Krček : Roman Žák 6:11 8:11 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Tomáš Šubrt 11:4 11:9 11:7 3:0
David Vesecký : Michal Gniewek 6:11 8:11 12:10 8:11 1:3
Adam Krček : Josef Hudeček 10:12 7:11 7:11 0:3
Jiří Řeháček : Roman Žák 7:11 11:9 11:6 6:11 12:10 3:2
David Vesecký : Tomáš Šubrt 12:10 7:11 11:5 12:10 3:1
Ondřej Chadima : Michal Gniewek 6:11 14:12 5:11 11:6 14:12 3:2
Jiří Řeháček : Josef Hudeček 11:13 10:12 8:11 0:3
David Vesecký : Roman Žák 4:11 6:11 8:11 0:3
Ondřej Chadima : Tomáš Šubrt 11:6 11:6 7:11 6:11 11:5 3:2
Adam Krček : Michal Gniewek 11:8 7:11 6:11 7:11 1:3
David Vesecký : Josef Hudeček 12:10 8:11 8:11 5:11 1:3
Ondřej Chadima : Roman Žák 7:11 6:11 8:11 0:3
Adam Krček : Tomáš Šubrt 4:11 8:11 12:10 11:3 9:11 2:3
Jiří Řeháček : Michal Gniewek 11:8 11:7 11:8 3:0
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno G 6 : 12 2. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 624:688 29:42
J. Němec / J. Husák : V. Strejc / Z. Hálek 11:6 8:11 9:11 12:10 11:8 3:2
M. Vinkl / Z. Kasík : V. Coubal / K. Jelínek 7:11 6:11 11:9 9:11 1:3
Jan Husák : Václav Strejc 11:7 11:8 11:3 3:0
Josef Němec : Zdeněk Hálek 6:11 3:11 5:11 0:3
Zdeněk Kasík : Václav Coubal 11:7 11:8 12:10 3:0
Milan Vinkl : Kryštof Jelínek 6:11 8:11 5:11 0:3
Josef Němec : Václav Strejc 6:11 3:11 13:11 1:11 1:3
Zdeněk Kasík : Zdeněk Hálek 7:11 11:4 12:10 12:14 9:11 2:3
Milan Vinkl : Václav Coubal 10:12 9:11 5:11 0:3
Jan Husák : Kryštof Jelínek 11:9 9:11 6:11 7:11 1:3
Zdeněk Kasík : Václav Strejc 11:8 5:11 14:12 4:11 11:5 3:2
Milan Vinkl : Zdeněk Hálek 10:12 11:8 4:11 9:11 1:3
Jan Husák : Václav Coubal 8:11 11:6 6:11 4:11 1:3
Josef Němec : Kryštof Jelínek 11:4 7:11 11:1 3:11 11:9 3:2
Milan Vinkl : Václav Strejc 9:11 11:2 9:11 8:11 1:3
Jan Husák : Zdeněk Hálek 16:14 9:11 6:11 5:11 1:3
Josef Němec : Václav Coubal 11:8 11:8 11:3 3:0
Zdeněk Kasík : Kryštof Jelínek 8:11 8:11 11:9 15:13 10:12 2:3
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný D 9 : 9 13. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 650:663 34:36
T. Kratochvíl / D. Lafek : O. Chadima / D. Vesecký 7:11 11:6 7:11 13:11 9:11 2:3
D. Stolz / J. Sláma : J. Řeháček / A. Krček 11:8 10:12 11:8 13:11 3:1
Dominik Lafek : David Vesecký 6:11 11:7 11:7 11:8 3:1
Oldřich Táborský : Ondřej Chadima 8:11 2:11 9:11 0:3
Daniel Stolz : Adam Krček 11:8 5:11 11:3 11:8 3:1
Tomáš Kratochvíl : Jiří Řeháček 11:9 6:11 11:6 11:3 3:1
Oldřich Táborský : David Vesecký 7:11 11:9 8:11 9:11 1:3
Daniel Stolz : Ondřej Chadima 5:11 11:8 11:8 8:11 11:6 3:2
Tomáš Kratochvíl : Adam Krček 11:6 6:11 10:12 15:17 1:3
Dominik Lafek : Jiří Řeháček 6:11 6:11 13:11 10:12 1:3
Daniel Stolz : David Vesecký 11:5 9:11 11:5 11:7 3:1
Jan Sláma : Ondřej Chadima 11:9 11:13 10:12 10:12 1:3
Dominik Lafek : Adam Krček 11:6 11:8 11:9 3:0
Oldřich Táborský : Jiří Řeháček 11:9 6:11 5:11 6:11 1:3
Jan Sláma : David Vesecký 8:11 11:5 11:8 4:11 11:7 3:2
Dominik Lafek : Ondřej Chadima 9:11 8:11 8:11 0:3
Oldřich Táborský : Adam Krček 3:11 7:11 4:11 0:3
Daniel Stolz : Jiří Řeháček 14:12 11:6 11:7 3:0
TJ Sokol Unhošť C : DTJ Sparta Kladno B 10 : 8 11. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 696:626 39:32
L. Ledvinová / J. Bucek : P. Vojna / T. Brückner 11:5 11:3 7:11 11:7 3:1
J. Šťastný / M. Civín : P. Janeček / B. Fořt 11:9 11:9 6:11 11:6 3:1
Jindřich Bucek : Pavel Vojna 11:5 11:6 8:11 15:17 11:6 3:2
Lucie Ledvinová : Tomáš Brückner 11:9 11:8 11:6 3:0
Jiří Šťastný : Bedřich Fořt 11:13 7:11 11:8 11:7 3:11 2:3
Miloš Civín : Petr Janeček 11:6 6:11 11:5 13:15 7:11 2:3
Lucie Ledvinová : Pavel Vojna 7:11 12:14 5:11 0:3
Jiří Šťastný : Tomáš Brückner 11:6 11:7 11:2 3:0
Miloš Civín : Bedřich Fořt 9:11 11:4 12:14 11:6 11:3 3:2
Jindřich Bucek : Petr Janeček 11:8 9:11 11:4 11:3 3:1
Jiří Šťastný : Pavel Vojna 11:3 11:9 12:10 3:0
Miloš Civín : Tomáš Brückner 11:6 11:9 12:10 3:0
Jindřich Bucek : Bedřich Fořt 10:12 9:11 10:12 0:3
Lucie Ledvinová : Petr Janeček 10:12 12:10 9:11 11:8 9:11 2:3
Miloš Civín : Pavel Vojna 11:5 10:12 8:11 12:10 8:11 2:3
Jindřich Bucek : Tomáš Brückner 11:6 11:1 9:11 11:8 3:1
Lucie Ledvinová : Bedřich Fořt 8:11 3:11 7:11 0:3
Jiří Šťastný : Petr Janeček 11:7 11:13 4:11 1:11 1:3
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B 10 : 8 10. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 597:560 35:29
L. Mihok / P. Dušek : M. Mikulík / J. Archmann 8:11 15:17 10:12 0:3
J. Hudeček / T. Šubrt : K. Albrecht / M. Bláha 11:9 11:5 11:7 3:0
Tomáš Šubrt : Martin Mikulík 11:8 11:13 11:9 11:9 3:1
Lubomír Mihok : Jiří Archmann 2:11 5:11 11:5 7:11 1:3
Petr Dušek : Karel Albrecht 1:11 9:11 7:11 0:3
Michal Gniewek : Matěj Bláha 11:5 11:5 11:6 3:0
Lubomír Mihok : Martin Mikulík 11:9 3:11 8:11 7:11 1:3
Petr Dušek : Jiří Archmann 5:11 9:11 9:11 0:3
Michal Gniewek : Karel Albrecht 11:2 11:9 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Matěj Bláha 11:3 11:5 12:10 3:0
Petr Dušek : Martin Mikulík 3:11 10:12 4:11 0:3
Michal Gniewek : Jiří Archmann 14:12 11:7 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Karel Albrecht 10:12 11:6 11:5 7:11 11:1 3:2
Lubomír Mihok : Matěj Bláha 11:1 11:5 12:10 3:0
Michal Gniewek : Martin Mikulík 11:8 9:11 11:6 9:11 11:6 3:2
Tomáš Šubrt : Jiří Archmann 7:11 4:11 13:11 6:11 1:3
Lubomír Mihok : Karel Albrecht 11:6 12:14 5:11 11:7 3:11 2:3
Petr Dušek : Matěj Bláha 11:2 11:7 11:9 3:0
STC Slaný C : TTC Slovan Kladno C 8 : 10 10. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 628:681 32:41
J. Jarolímek / V. Kulich : P. Frolík / J. Slabý 11:6 11:7 11:5 3:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : P. Kříž / V. Řáha 5:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Jarolímek : Vladimír Řáha 11:8 11:13 5:11 6:11 1:3
Eva Ovčaříková : Petr Frolík 4:11 3:11 13:11 8:11 1:3
Vladimír Kulich : Jiří Slabý 11:4 12:10 5:11 4:11 11:4 3:2
Jiří Zíma : Petr Kříž 11:8 11:7 3:11 6:11 9:11 2:3
Eva Ovčaříková : Vladimír Řáha 7:11 4:11 3:11 0:3
Vladimír Kulich : Petr Frolík 10:12 11:5 12:10 12:10 3:1
Jiří Zíma : Jiří Slabý 11:2 11:7 4:11 3:11 11:5 3:2
Jiří Jarolímek : Petr Kříž 9:11 8:11 12:10 11:9 11:3 3:2
Vladimír Kulich : Vladimír Řáha 5:11 8:11 11:7 6:11 1:3
Jiří Zíma : Petr Frolík 4:11 10:12 7:11 0:3
Jiří Jarolímek : Jiří Slabý 11:5 4:11 11:7 8:11 11:5 3:2
Eva Ovčaříková : Petr Kříž 13:11 9:11 11:8 6:11 11:9 3:2
Jiří Zíma : Vladimír Řáha 7:11 8:11 8:11 0:3
Jiří Jarolímek : Petr Frolík 11:8 11:9 11:9 3:0
Eva Ovčaříková : Jiří Slabý 5:11 11:3 4:11 11:4 7:11 2:3
Vladimír Kulich : Petr Kříž 11:13 9:11 11:7 10:12 1:3
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň C 15 : 3 10. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 649:474 47:16
J. Hlaváček / D. Horbaj : V. Bromský / Z. Rohlíček 11:8 11:3 11:3 3:0
V. Coubal / Z. Hálek : J. Starý / M. Žiaran 6:11 11:4 9:11 11:4 13:11 3:2
Jan Hlaváček : Milan Žiaran 6:11 11:9 9:11 8:11 1:3
Zdeněk Hálek : Jiří Starý 6:11 9:11 11:5 11:5 11:5 3:2
Dušan Horbaj : Zdeněk Rohlíček 11:1 11:4 14:12 3:0
Václav Coubal : Vladimír Bromský 12:10 11:3 11:3 3:0
Zdeněk Hálek : Milan Žiaran 11:8 11:3 11:5 3:0
Dušan Horbaj : Jiří Starý 11:8 11:5 9:11 11:5 3:1
Václav Coubal : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:7 9:11 11:6 3:1
Jan Hlaváček : Vladimír Bromský 4:11 6:11 7:11 0:3
Dušan Horbaj : Milan Žiaran 11:6 11:3 15:13 3:0
Václav Coubal : Jiří Starý 11:8 11:13 11:3 11:5 3:1
Jan Hlaváček : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:4 11:3 3:0
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský 6:11 11:9 4:11 9:11 1:3
Václav Coubal : Milan Žiaran 11:5 11:9 11:6 3:0
Jan Hlaváček : Jiří Starý 13:11 11:9 11:3 3:0
Zdeněk Hálek : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:8 11:9 3:0
Dušan Horbaj : Vladimír Bromský 13:11 11:4 11:7 3:0
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B 14 : 4 9. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 709:598 48:24
J. Němec / J. Husák : J. Schönfelder / J. Laštovka 9:11 11:6 11:7 11:9 3:1
M. Vinkl / Z. Kasík : R. Folbrecht / R. Javůrek 11:5 11:7 9:11 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Roman Folbrecht 11:6 12:10 11:8 3:0
Josef Němec : Roman Javůrek 14:16 13:11 12:10 5:11 11:6 3:2
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder 11:3 6:11 11:8 2:11 11:8 3:2
Milan Vinkl : Jiří Laštovka 11:5 11:7 11:6 3:0
Josef Němec : Roman Folbrecht 7:11 11:6 8:11 6:11 1:3
Jan Husák : Roman Javůrek 11:5 12:14 11:3 11:6 3:1
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder 11:8 6:11 12:10 7:11 9:11 2:3
Zdeněk Kasík : Jiří Laštovka 11:6 11:6 8:11 4:11 8:11 2:3
Jan Husák : Roman Folbrecht 11:4 11:3 11:7 3:0
Milan Vinkl : Roman Javůrek 13:11 12:10 8:11 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Jaroslav Schönfelder 11:8 4:11 7:11 7:11 1:3
Josef Němec : Jiří Laštovka 11:2 11:7 11:9 3:0
Milan Vinkl : Roman Folbrecht 11:5 6:11 11:4 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Roman Javůrek 11:6 8:11 11:4 12:10 3:1
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:5 11:5 3:0
Jan Husák : Jiří Laštovka 5:11 11:8 6:11 12:10 11:6 3:2
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B 13 : 5 19. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 632:497 43:21
F. Heral / P. Kříž : J. Hudeček / P. Dušek 3:11 11:2 11:4 11:4 3:1
P. Škach / J. Slabý : R. Žák / M. Gniewek 10:12 11:6 12:10 11:8 3:1
Jaroslav Škach : Roman Žák 4:11 9:11 8:11 0:3
Jiří Slabý : Josef Hudeček 8:11 11:7 11:6 11:9 3:1
Pavel Škach : Michal Gniewek 7:11 13:11 11:9 6:11 15:13 3:2
František Heral : Petr Dušek 11:3 11:7 11:4 3:0
Jiří Slabý : Roman Žák 7:11 11:13 3:11 0:3
Pavel Škach : Josef Hudeček 11:2 11:6 11:6 3:0
František Heral : Michal Gniewek 11:4 11:6 11:3 3:0
Jaroslav Škach : Petr Dušek 11:4 11:0 11:4 3:0
Pavel Škach : Roman Žák 9:11 6:11 11:8 2:11 1:3
František Heral : Josef Hudeček 11:4 11:2 11:6 3:0
Jaroslav Škach : Michal Gniewek 11:9 5:11 12:14 11:7 9:11 2:3
Jiří Slabý : Petr Dušek 11:4 11:6 11:9 3:0
František Heral : Roman Žák 11:5 11:8 11:9 3:0
Jaroslav Škach : Josef Hudeček 11:4 14:12 7:11 11:7 3:1
Jiří Slabý : Michal Gniewek 6:11 8:11 11:9 9:11 1:3
Pavel Škach : Petr Dušek 11:1 11:7 11:5 3:0
TSM Kladno B : Sokol Buštěhrad B 10 : 8 18. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 566:545 33:30
M. Mikulík / D. Hýžová : T. Kratochvíl / A. Herda 7:11 10:12 5:11 0:3
M. Brynda / J. Archmann : O. Táborský / J. Sláma 12:10 11:5 11:8 3:0
Matyáš Brynda : Adam Herda 11:3 11:4 11:3 3:0
Denisa Hýžová : Oldřich Táborský 11:9 3:11 9:11 11:9 8:11 2:3
Martin Mikulík : Jan Sláma 5:11 3:11 11:13 0:3
Jiří Archmann : Tomáš Kratochvíl 7:11 11:8 11:9 7:11 11:7 3:2
Denisa Hýžová : Adam Herda 11:9 7:11 5:11 9:11 1:3
Martin Mikulík : Oldřich Táborský 7:11 13:11 7:11 11:6 11:8 3:2
Jiří Archmann : Jan Sláma 8:11 6:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Tomáš Kratochvíl 12:10 11:3 11:9 3:0
Martin Mikulík : Adam Herda 11:3 10:12 11:5 11:3 3:1
Jiří Archmann : Oldřich Táborský 11:5 11:3 13:11 3:0
Matyáš Brynda : Jan Sláma 11:7 13:11 6:11 11:5 3:1
Veronika Šáfková : Tomáš Kratochvíl 2:11 8:11 2:11 0:3
Jiří Archmann : Adam Herda 11:4 11:2 11:5 3:0
Matyáš Brynda : Oldřich Táborský 11:7 11:3 11:4 3:0
Veronika Šáfková : Jan Sláma 4:11 2:11 6:11 0:3
Martin Mikulík : Tomáš Kratochvíl 6:11 11:13 6:11 0:3
KST Slatina B : TTC Kladno G 14 : 4 18. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 698:584 49:22
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Hlaváček / D. Horbaj 6:11 11:8 8:11 11:7 12:10 3:2
R. Folbrecht / V. Nedvěd : J. Fleislébr / T. Ebert st. 11:6 8:11 9:11 11:8 11:5 3:2
Vladimír Nedvěd : Dušan Horbaj 3:11 15:13 11:9 11:3 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jan Hlaváček 7:11 11:7 11:3 11:6 3:1
Jiří Laštovka : Jiří Fleislébr 11:3 11:2 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Tomáš Ebert 11:3 11:9 11:7 3:0
Jaroslav Schönfelder : Dušan Horbaj 11:6 11:7 6:11 12:10 3:1
Jiří Laštovka : Jan Hlaváček 11:8 9:11 11:7 4:11 11:9 3:2
Roman Folbrecht : Jiří Fleislébr 6:11 8:11 11:9 10:12 1:3
Vladimír Nedvěd : Tomáš Ebert 11:4 12:10 11:9 3:0
Jiří Laštovka : Dušan Horbaj 9:11 8:11 11:8 11:8 10:12 2:3
Roman Folbrecht : Jan Hlaváček 2:11 11:9 12:10 13:11 3:1
Vladimír Nedvěd : Jiří Fleislébr 11:6 11:3 12:10 3:0
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Ebert 11:7 11:4 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Dušan Horbaj 7:11 11:9 2:11 11:3 7:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Jan Hlaváček 6:11 7:11 11:8 11:5 6:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jiří Fleislébr 11:3 11:3 11:8 3:0
Jiří Laštovka : Tomáš Ebert 11:6 11:8 11:7 3:0
DTJ Sparta Kladno B : STC Slaný C 4 : 14 18. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 519:645 18:45
P. Vojna / T. Brückner : J. Jarolímek / Z. Rambousek 11:9 14:12 13:15 6:11 9:11 2:3
P. Janeček / B. Fořt : J. Zíma / E. Ovčaříková 9:11 9:11 6:11 0:3
Petr Janeček : Zdeněk Rambousek 5:11 1:11 9:11 0:3
Tomáš Brückner : Jiří Zíma 7:11 12:10 3:11 4:11 1:3
Bedřich Fořt : Eva Ovčaříková 7:11 8:11 11:8 11:9 9:11 2:3
Pavel Vojna : Jiří Jarolímek 11:6 11:6 11:5 3:0
Tomáš Brückner : Zdeněk Rambousek 3:11 5:11 8:11 0:3
Bedřich Fořt : Jiří Zíma 8:11 9:11 11:7 12:10 11:5 3:2
Pavel Vojna : Eva Ovčaříková 10:12 5:11 8:11 0:3
Petr Janeček : Jiří Jarolímek 8:11 9:11 7:11 0:3
Bedřich Fořt : Zdeněk Rambousek 11:9 11:4 4:11 11:8 3:1
Pavel Vojna : Jiří Zíma 5:11 5:11 5:11 0:3
Petr Janeček : Eva Ovčaříková 6:11 7:11 5:11 0:3
Tomáš Brückner : Jiří Jarolímek 12:14 9:11 9:11 0:3
Pavel Vojna : Zdeněk Rambousek 13:11 11:6 13:11 3:0
Petr Janeček : Jiří Zíma 5:11 11:5 10:12 9:11 1:3
Tomáš Brückner : Eva Ovčaříková 6:11 8:11 7:11 0:3
Bedřich Fořt : Jiří Jarolímek 4:11 6:11 5:11 0:3
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 17. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 449:637 13:48
J. Řeháček / A. Krček : Z. Kasík / P. Hrudka 11:6 11:8 8:11 4:11 11:9 3:2
O. Hnilička / O. Chadima : J. Němec / J. Husák 6:11 10:12 7:11 0:3
Ondřej Hnilička : Petr Hrudka 6:11 7:11 10:12 0:3
Ondřej Chadima : Zdeněk Kasík 8:11 7:11 8:11 0:3
Adam Krček : Josef Němec 12:10 11:9 5:11 11:6 3:1
Jiří Řeháček : Jan Husák 5:11 3:11 4:11 0:3
Ondřej Chadima : Petr Hrudka 5:11 4:11 6:11 0:3
Adam Krček : Zdeněk Kasík 8:11 11:13 8:11 0:3
Jiří Řeháček : Josef Němec 4:11 11:4 12:14 1:11 1:3
Ondřej Hnilička : Jan Husák 4:11 6:11 11:8 7:11 1:3
Adam Krček : Petr Hrudka 9:11 14:12 10:12 5:11 1:3
Jiří Řeháček : Zdeněk Kasík 2:11 6:11 7:11 0:3
Ondřej Hnilička : Josef Němec 11:7 4:11 7:11 10:12 1:3
Ondřej Chadima : Jan Husák 3:11 6:11 9:11 0:3
Jiří Řeháček : Petr Hrudka 6:11 6:11 6:11 0:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Kasík 2:11 5:11 7:11 0:3
Ondřej Chadima : Josef Němec 5:11 6:11 7:11 0:3
Adam Krček : Jan Husák 11:7 11:9 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť C 13 : 5 16. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 612:493 40:22
V. Bromský / Z. Rohlíček : L. Ledvinová / J. Bucek 11:8 11:8 11:4 3:0
J. Starý / M. Žiaran : J. Šťastný / M. Civín 14:12 11:8 11:4 3:0
Zdeněk Rohlíček : Jindřich Bucek 12:10 11:8 6:11 11:3 3:1
Vladimír Bromský : Lucie Ledvinová 11:3 11:9 11:7 3:0
Milan Žiaran : Jiří Šťastný 10:12 7:11 4:11 0:3
Jiří Starý : Miloš Civín 5:11 11:9 9:11 11:7 13:11 3:2
Vladimír Bromský : Jindřich Bucek 11:7 11:9 11:6 3:0
Milan Žiaran : Lucie Ledvinová 11:7 11:8 8:11 11:7 3:1
Jiří Starý : Jiří Šťastný 11:3 11:4 9:11 13:11 3:1
Zdeněk Rohlíček : Miloš Civín 9:11 5:11 8:11 0:3
Milan Žiaran : Jindřich Bucek 6:11 8:11 14:12 11:13 1:3
Jiří Starý : Lucie Ledvinová 4:11 7:11 11:9 11:3 11:4 3:2
Zdeněk Rohlíček : Jiří Šťastný 11:0 11:0 11:0 3:0
Vladimír Bromský : Miloš Civín 12:10 11:4 11:6 3:0
Jiří Starý : Jindřich Bucek 8:11 3:11 8:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Lucie Ledvinová 11:9 11:7 11:9 3:0
Vladimír Bromský : Jiří Šťastný 11:0 11:0 11:0 3:0
Milan Žiaran : Miloš Civín 6:11 11:13 8:11 0:3
TTC Kladno G : TJ Sokol Unhošť C 15 : 3 21. 12. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 647:348 49:13
D. Horbaj / T. Ebert st. : J. Šťastný / J. Bucek 8:11 9:11 11:9 11:6 8:11 2:3
V. Strejc / Z. Hálek : bez boje 0:0
Václav Coubal : Jindřich Bucek 9:11 13:11 11:5 3:11 11:13 2:3
Zdeněk Hálek : Jiří Šťastný 12:10 11:9 11:6 3:0
Kryštof Jelínek : Lucie Ledvinová 11:7 11:6 11:7 3:0
Václav Strejc : bez boje 0:0
Zdeněk Hálek : Jindřich Bucek 11:5 9:11 11:4 11:7 3:1
Kryštof Jelínek : Jiří Šťastný 11:5 11:6 8:11 11:1 3:1
Václav Strejc : Lucie Ledvinová 11:6 11:1 11:5 3:0
Václav Coubal : bez boje 0:0
Kryštof Jelínek : Jindřich Bucek 11:7 12:14 11:9 6:11 11:6 3:2
Tomáš Ebert : Jiří Šťastný 11:4 11:4 11:5 3:0
Václav Coubal : Lucie Ledvinová 11:6 11:9 11:9 3:0
Zdeněk Hálek : bez boje 0:0
Tomáš Ebert : Jindřich Bucek 8:11 9:11 5:11 0:3
Václav Coubal : Jiří Šťastný 11:4 11:5 11:4 3:0
Zdeněk Hálek : Lucie Ledvinová 11:3 11:4 11:5 3:0
Kryštof Jelínek : bez boje 0:0
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Kladno B 9 : 9 27. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 573:563 32:30
R. Žák / J. Hudeček : P. Janeček / B. Fořt 4:11 12:10 11:3 11:2 3:1
T. Šubrt / P. Dušek : P. Vojna / T. Brückner 11:5 8:11 9:11 15:13 7:11 2:3
Tomáš Šubrt : Bedřich Fořt 9:11 6:11 3:11 0:3
Josef Hudeček : Petr Janeček 11:9 11:1 5:11 11:5 3:1
Petr Dušek : Pavel Vojna 14:16 5:11 6:11 0:3
Roman Žák : Tomáš Brückner 11:8 12:10 11:7 3:0
Josef Hudeček : Bedřich Fořt 11:8 11:13 6:11 11:9 11:13 2:3
Petr Dušek : Petr Janeček 9:11 9:11 6:11 0:3
Roman Žák : Pavel Vojna 11:7 11:6 11:8 3:0
Tomáš Šubrt : Tomáš Brückner 11:9 11:8 11:6 3:0
Petr Dušek : Bedřich Fořt 4:11 7:11 2:11 0:3
Roman Žák : Petr Janeček 11:7 11:5 11:8 3:0
Tomáš Šubrt : Pavel Vojna 8:11 11:7 6:11 9:11 1:3
Josef Hudeček : Tomáš Brückner 7:11 11:8 11:9 11:5 3:1
Roman Žák : Bedřich Fořt 11:4 11:8 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Petr Janeček 5:11 7:11 8:11 0:3
Josef Hudeček : Pavel Vojna 11:8 11:8 11:7 3:0
Petr Dušek : Tomáš Brückner 8:11 9:11 7:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 12 : 6 25. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 659:569 41:25
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / A. Krček 6:11 8:11 11:8 11:9 11:6 3:2
R. Folbrecht / V. Nedvěd : D. Vesecký / Z. Černý 11:4 11:1 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Zbyněk Černý 11:2 11:8 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký 7:11 11:3 11:6 11:8 3:1
Jiří Laštovka : Adam Krček 11:4 10:12 6:11 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček 9:11 11:7 9:11 11:5 11:7 3:2
Jaroslav Schönfelder : Zbyněk Černý 11:3 9:11 11:5 14:12 3:1
Jiří Laštovka : David Vesecký 14:12 8:11 6:11 8:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Adam Krček 17:15 11:6 11:5 3:0
Roman Folbrecht : Jiří Řeháček 6:11 11:8 9:11 6:11 1:3
Jiří Laštovka : Zbyněk Černý 12:10 11:6 11:6 3:0
Vladimír Nedvěd : David Vesecký 11:9 11:6 11:9 3:0
Roman Folbrecht : Adam Krček 7:11 11:7 11:8 11:5 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček 11:8 6:11 5:11 11:9 7:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Zbyněk Černý 11:5 11:8 11:8 3:0
Roman Folbrecht : David Vesecký 11:7 11:6 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Adam Krček 8:11 15:17 9:11 0:3
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček 8:11 7:11 8:11 0:3
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň C 13 : 5 24. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 606:496 45:18
V. Kulich / Z. Rambousek : J. Starý / M. Žiaran 9:11 11:3 11:13 11:5 7:11 2:3
J. Jarolímek / J. Zíma : V. Bromský / Z. Rohlíček 11:5 11:7 11:6 3:0
Zdeněk Rambousek : Milan Žiaran 11:4 11:4 11:9 3:0
Jiří Zíma : Jiří Starý 11:5 11:7 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský 4:11 11:5 5:11 3:11 1:3
Jiří Jarolímek : Zdeněk Rohlíček 11:5 11:5 11:8 3:0
Jiří Zíma : Milan Žiaran 11:4 9:11 11:7 11:8 3:1
Vladimír Kulich : Jiří Starý 11:4 11:8 11:5 3:0
Jiří Jarolímek : Vladimír Bromský 6:11 11:7 11:6 5:11 8:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:9 11:9 3:0
Vladimír Kulich : Milan Žiaran 11:4 11:6 11:7 3:0
Jiří Jarolímek : Jiří Starý 13:11 11:9 11:9 3:0
Zdeněk Rambousek : Vladimír Bromský 13:11 11:13 5:11 7:11 1:3
Jiří Zíma : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:6 9:11 11:8 3:1
Jiří Jarolímek : Milan Žiaran 6:11 11:3 11:8 11:5 3:1
Zdeněk Rambousek : Jiří Starý 11:9 11:8 11:5 3:0
Jiří Zíma : Vladimír Bromský 1:11 0:11 0:11 0:3
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:6 12:10 3:0
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C 2 : 16 24. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 470:658 12:50
O. Táborský / J. Sláma : P. Peltán / P. Škach 8:11 3:11 8:11 0:3
T. Kratochvíl / D. Lafek : F. Preis / P. Kříž 3:11 11:6 12:10 11:6 3:1
Dominik Lafek : Pavel Škach 11:9 5:11 12:10 12:10 3:1
Oldřich Táborský : Petr Kříž 3:11 9:11 7:11 0:3
Jan Sláma : František Preis 7:11 11:6 7:11 9:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Řáha 8:11 3:11 5:11 0:3
Oldřich Táborský : Pavel Škach 7:11 7:11 6:11 0:3
Jan Sláma : Petr Kříž 3:11 5:11 7:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach 11:8 11:7 8:11 9:11 10:12 2:3
Dominik Lafek : Vladimír Řáha 6:11 7:11 0:11 0:3
Jan Sláma : Pavel Škach 9:11 9:11 8:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Kříž 10:12 14:16 5:11 0:3
Dominik Lafek : Jaroslav Škach 10:12 5:11 8:11 0:3
Oldřich Táborský : Vladimír Řáha 6:11 7:11 6:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach 7:11 8:11 11:9 11:9 9:11 2:3
Dominik Lafek : Petr Kříž 6:11 12:10 7:11 7:11 1:3
Oldřich Táborský : František Preis 4:11 3:11 8:11 0:3
Jan Sláma : Vladimír Řáha 5:11 6:11 7:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : TSM Kladno B 12 : 6 23. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 629:486 43:20
M. Vinkl / Z. Kasík : M. Mikulík / M. Bláha 11:8 11:6 11:5 3:0
J. Němec / J. Husák : M. Brynda / J. Archmann 7:11 11:9 11:6 11:4 3:1
Josef Němec : Martin Mikulík 11:4 11:7 11:5 3:0
Milan Vinkl : Matěj Bláha 11:7 11:5 11:3 3:0
Zdeněk Kasík : Jiří Archmann 11:8 11:7 8:11 9:11 11:13 2:3
Petr Hrudka : Matyáš Brynda 11:4 11:5 11:8 3:0
Milan Vinkl : Martin Mikulík 6:11 11:9 11:8 4:11 8:11 2:3
Zdeněk Kasík : Matěj Bláha 11:8 11:3 11:4 3:0
Petr Hrudka : Jiří Archmann 6:11 8:11 7:11 0:3
Josef Němec : Matyáš Brynda 11:9 13:11 11:3 3:0
Zdeněk Kasík : Martin Mikulík 11:4 11:7 11:3 3:0
Petr Hrudka : Matěj Bláha 11:5 11:1 11:5 3:0
Josef Němec : Jiří Archmann 11:8 11:8 6:11 11:5 3:1
Milan Vinkl : Matyáš Brynda 8:11 11:7 8:11 6:11 1:3
Petr Hrudka : Martin Mikulík 9:11 8:11 11:7 5:11 1:3
Josef Němec : Matěj Bláha 13:11 13:11 11:9 3:0
Milan Vinkl : Jiří Archmann 11:2 6:11 11:13 9:11 1:3
Zdeněk Kasík : Matyáš Brynda 11:4 11:5 11:4 3:0
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň B 16 : 2 2. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 622:530 48:18
P. Peltán / P. Škach : J. Němec / J. Husák 12:10 7:11 11:8 3:11 12:10 3:2
P. Kříž / J. Slabý : M. Vinkl / Z. Kasík 11:4 13:11 11:8 3:0
Pavel Škach : Josef Němec 11:6 11:6 11:8 3:0
Petr Peltán : Petr Hrudka 11:7 8:11 11:4 11:5 3:1
Petr Kříž : Milan Vinkl 11:7 3:11 7:11 11:9 11:9 3:2
Jiří Slabý : Zdeněk Kasík 11:8 11:7 7:11 11:7 3:1
Petr Peltán : Josef Němec 11:9 11:5 11:4 3:0
Petr Kříž : Petr Hrudka 9:11 11:1 11:3 11:9 3:1
Jiří Slabý : Milan Vinkl 11:9 9:11 11:5 11:8 3:1
Pavel Škach : Zdeněk Kasík 11:9 11:9 11:7 3:0
Petr Kříž : Josef Němec 11:8 11:3 7:11 11:7 3:1
Jiří Slabý : Petr Hrudka 11:6 11:13 11:8 9:11 11:4 3:2
Pavel Škach : Milan Vinkl 11:4 11:7 11:8 3:0
Petr Peltán : Zdeněk Kasík 0:11 0:11 0:11 0:3
Jiří Slabý : Josef Němec 13:11 11:9 11:6 3:0
Pavel Škach : Petr Hrudka 11:5 11:8 11:6 3:0
Petr Peltán : Milan Vinkl 0:11 0:11 0:11 0:3
Petr Kříž : Zdeněk Kasík 11:4 8:11 11:9 11:5 3:1
TSM Kladno B : KST Slatina B 4 : 14 1. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 516:686 20:49
M. Mikulík / K. Albrecht : R. Folbrecht / V. Nedvěd 9:11 11:7 7:11 7:11 1:3
M. Brynda / J. Archmann : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:7 7:11 11:13 11:5 12:10 3:2
Matyáš Brynda : Vladimír Nedvěd 16:18 6:11 2:11 0:3
Martin Mikulík : Roman Folbrecht 11:5 8:11 11:6 5:11 2:11 2:3
Jiří Archmann : Jaroslav Schönfelder 11:5 11:5 4:11 10:12 11:13 2:3
Karel Albrecht : Jiří Laštovka 3:11 7:11 11:9 5:11 1:3
Martin Mikulík : Vladimír Nedvěd 6:11 3:11 3:11 0:3
Jiří Archmann : Roman Folbrecht 1:11 5:11 11:6 11:1 11:4 3:2
Karel Albrecht : Jaroslav Schönfelder 1:11 4:11 7:11 0:3
Matyáš Brynda : Jiří Laštovka 11:9 5:11 11:6 7:11 11:7 3:2
Jiří Archmann : Vladimír Nedvěd 8:11 5:11 7:11 0:3
Karel Albrecht : Roman Folbrecht 8:11 8:11 7:11 0:3
Matyáš Brynda : Jaroslav Schönfelder 11:3 4:11 17:15 8:11 9:11 2:3
Martin Mikulík : Jiří Laštovka 9:11 6:11 5:11 0:3
Karel Albrecht : Vladimír Nedvěd 5:11 3:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Roman Folbrecht 0:11 0:11 0:11 0:3
Martin Mikulík : Jaroslav Schönfelder 7:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Archmann : Jiří Laštovka 11:7 5:11 11:9 11:9 3:1
DTJ Sparta Kladno B : Sokol Buštěhrad B 4 : 14 1. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 565:663 22:45
P. Janeček / B. Fořt : O. Táborský / J. Sláma 9:11 8:11 7:11 0:3
P. Vojna / T. Brückner : T. Kratochvíl / D. Lafek 1:11 11:9 12:14 9:11 1:3
Tomáš Brückner : Dominik Lafek 8:11 8:11 9:11 0:3
Bedřich Fořt : Oldřich Táborský 5:11 11:6 8:11 5:11 1:3
Petr Janeček : Jan Sláma 4:11 6:11 4:11 0:3
Pavel Vojna : Tomáš Kratochvíl 11:5 11:7 11:9 3:0
Bedřich Fořt : Dominik Lafek 6:11 3:11 8:11 0:3
Petr Janeček : Oldřich Táborský 11:4 7:11 9:11 11:8 10:12 2:3
Pavel Vojna : Jan Sláma 12:10 9:11 3:11 7:11 1:3
Tomáš Brückner : Tomáš Kratochvíl 12:10 11:9 5:11 8:11 12:14 2:3
Petr Janeček : Dominik Lafek 4:11 8:11 10:12 0:3
Pavel Vojna : Oldřich Táborský 11:5 6:11 11:4 11:9 3:1
Tomáš Brückner : Jan Sláma 9:11 12:10 8:11 9:11 1:3
Bedřich Fořt : Tomáš Kratochvíl 7:11 8:11 6:11 0:3
Pavel Vojna : Dominik Lafek 11:5 11:5 9:11 9:11 3:11 2:3
Tomáš Brückner : Oldřich Táborský 11:8 7:11 11:8 12:10 3:1
Bedřich Fořt : Jan Sláma 4:11 11:5 11:5 11:9 3:1
Petr Janeček : Tomáš Kratochvíl 8:11 6:11 8:11 0:3
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný C 8 : 10 1. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 581:616 32:34
L. Ledvinová / J. Bucek : V. Kulich / Z. Rambousek 11:7 11:9 11:6 3:0
J. Šťastný / M. Civín : J. Zíma / E. Ovčaříková 6:11 4:11 11:7 11:9 5:11 2:3
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek 11:5 11:5 11:5 3:0
Lucie Ledvinová : Jiří Zíma 5:11 11:7 4:11 6:11 1:3
Miloš Civín : Eva Ovčaříková 5:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Šťastný : Vladimír Kulich 11:4 11:8 14:12 3:0
Lucie Ledvinová : Zdeněk Rambousek 6:11 6:11 7:11 0:3
Miloš Civín : Jiří Zíma 14:12 8:11 13:11 11:6 3:1
Jiří Šťastný : Eva Ovčaříková 10:12 7:11 9:11 0:3
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich 11:7 7:11 11:4 11:8 3:1
Miloš Civín : Zdeněk Rambousek 7:11 11:8 6:11 11:8 11:8 3:2
Jiří Šťastný : Jiří Zíma 11:8 11:6 11:2 3:0
Jindřich Bucek : Eva Ovčaříková 5:11 11:7 8:11 4:11 1:3
Lucie Ledvinová : Vladimír Kulich 2:11 17:15 5:11 6:11 1:3
Jiří Šťastný : Zdeněk Rambousek 13:11 12:10 11:5 3:0
Jindřich Bucek : Jiří Zíma 5:11 11:7 10:12 10:12 1:3
Lucie Ledvinová : Eva Ovčaříková 3:11 7:11 3:11 0:3
Miloš Civín : Vladimír Kulich 11:5 11:6 5:11 10:12 8:11 2:3
STC Slaný D : TTC Kladno G 5 : 13 31. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 593:686 27:44
J. Řeháček / A. Krček : J. Hlaváček / D. Horbaj 5:11 5:11 6:11 0:3
O. Chadima / D. Vesecký : V. Strejc / K. Jelínek 4:11 11:8 11:9 5:11 12:14 2:3
David Vesecký : Václav Strejc 11:5 4:11 12:14 6:11 1:3
Adam Krček : Václav Coubal 11:7 11:8 11:7 3:0
Jiří Řeháček : Jan Hlaváček 8:11 6:11 9:11 0:3
Ondřej Chadima : Kryštof Jelínek 7:11 6:11 5:11 0:3
Adam Krček : Václav Strejc 9:11 11:4 6:11 11:8 3:11 2:3
Jiří Řeháček : Václav Coubal 11:3 11:3 12:14 7:11 11:2 3:2
Ondřej Chadima : Jan Hlaváček 10:12 6:11 11:7 11:9 8:11 2:3
David Vesecký : Kryštof Jelínek 6:11 9:11 4:11 0:3
Jiří Řeháček : Dušan Horbaj 5:11 12:10 11:4 11:4 3:1
Ondřej Chadima : Václav Coubal 7:11 11:8 11:6 2:11 7:11 2:3
David Vesecký : Jan Hlaváček 11:6 5:11 11:8 8:11 13:11 3:2
Adam Krček : Kryštof Jelínek 7:11 5:11 7:11 0:3
Ondřej Chadima : Dušan Horbaj 6:11 6:11 3:11 0:3
David Vesecký : Václav Coubal 6:11 13:11 11:9 11:13 3:11 2:3
Adam Krček : Jan Hlaváček 8:11 3:11 13:11 9:11 1:3
Jiří Řeháček : Kryštof Jelínek 11:8 12:10 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B 5 : 13 30. 10. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 562:673 22:45
V. Bromský / Z. Rohlíček : R. Žák / J. Hudeček 6:11 7:11 6:11 0:3
J. Starý / M. Žiaran : M. Gniewek / T. Šubrt 4:11 5:11 9:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Roman Žák 11:9 5:11 6:11 12:10 5:11 2:3
Vladimír Bromský : Josef Hudeček 11:9 10:12 7:11 6:11 1:3
Jiří Starý : Michal Gniewek 9:11 9:11 9:11 0:3
Milan Žiaran : Tomáš Šubrt 11:9 12:10 15:17 5:11 14:12 3:2
Vladimír Bromský : Roman Žák 8:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Starý : Josef Hudeček 11:7 8:11 8:11 9:11 1:3
Milan Žiaran : Michal Gniewek 6:11 11:1 11:8 6:11 12:10 3:2
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Šubrt 11:7 5:11 7:11 9:11 1:3
Jiří Starý : Roman Žák 4:11 1:11 6:11 0:3
Milan Šimáček : Josef Hudeček 10:12 3:11 8:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Michal Gniewek 7:11 11:2 12:10 6:11 8:11 2:3
Vladimír Bromský : Tomáš Šubrt 13:11 11:7 11:9 3:0
Milan Šimáček : Roman Žák 7:11 11:13 6:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček 4:11 5:11 9:11 0:3
Vladimír Bromský : Michal Gniewek 11:5 11:9 11:9 3:0
Jiří Starý : Tomáš Šubrt 5:11 9:11 11:8 11:6 11:0 3:2
STC Slaný D : TSM Kladno B 16 : 2 12. 12. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 605:283 49:7
O. Chadima / D. Vesecký : bez boje 0:0
J. Řeháček / A. Krček : K. Albrecht / Š. Bratičák 11:9 11:8 11:7 3:0
David Vesecký : Karel Albrecht 11:6 11:6 11:6 3:0
Ondřej Chadima : Štěpán Bratičák 11:2 11:2 11:1 3:0
Adam Krček : Jiří Archmann 11:6 11:9 10:12 11:9 3:1
Jiří Řeháček : bez boje 0:0
Ondřej Chadima : Karel Albrecht 11:3 11:5 12:10 3:0
Adam Krček : Štěpán Bratičák 11:4 11:7 11:2 3:0
Jiří Řeháček : Jiří Archmann 12:10 6:11 10:12 4:11 1:3
David Vesecký : bez boje 0:0
Adam Krček : Karel Albrecht 11:7 13:11 11:4 3:0
Jiří Řeháček : Štěpán Bratičák 11:4 11:2 11:6 3:0
David Vesecký : Jiří Archmann 7:11 12:14 4:11 0:3
Ondřej Chadima : bez boje 0:0
Jiří Řeháček : Karel Albrecht 11:7 11:7 11:4 3:0
David Vesecký : Štěpán Bratičák 11:2 11:2 11:3 3:0
Ondřej Chadima : Jiří Archmann 11:3 15:13 16:14 3:0
Adam Krček : bez boje 0:0
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Unhošť C 9 : 9 10. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 540:530 30:32
R. Žák / J. Hudeček : J. Hrubý / J. Bucek 6:11 11:3 11:3 11:8 3:1
M. Gniewek / T. Šubrt : J. Šťastný / M. Civín 10:12 11:8 11:4 11:8 3:1
Tomáš Šubrt : Jindřich Bucek 8:11 9:11 7:11 0:3
Josef Hudeček : Josef Hrubý 11:3 12:10 11:3 3:0
Roman Žák : Miloš Civín 11:8 8:11 11:5 4:11 11:6 3:2
Michal Gniewek : Jiří Šťastný 11:7 3:11 7:11 2:11 1:3
Josef Hudeček : Jindřich Bucek 3:11 3:11 7:11 0:3
Roman Žák : Josef Hrubý 11:3 11:4 11:7 3:0
Michal Gniewek : Miloš Civín 7:11 4:11 7:11 0:3
Tomáš Šubrt : Jiří Šťastný 9:11 6:11 2:11 0:3
Roman Žák : Jindřich Bucek 11:7 11:7 12:10 3:0
Michal Gniewek : Josef Hrubý 7:11 11:1 11:7 11:6 3:1
Tomáš Šubrt : Miloš Civín 9:11 7:11 5:11 0:3
Josef Hudeček : Jiří Šťastný 4:11 9:11 4:11 0:3
Michal Gniewek : Jindřich Bucek 10:12 9:11 9:11 0:3
Tomáš Šubrt : Josef Hrubý 11:8 11:6 11:5 3:0
Josef Hudeček : Miloš Civín 11:9 10:12 4:11 11:5 9:11 2:3
Roman Žák : Jiří Šťastný 11:8 11:4 11:2 3:0
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň C 10 : 8 10. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 663:614 38:32
O. Táborský / J. Sláma : J. Starý / M. Žiaran 11:8 13:11 14:12 3:0
T. Kratochvíl / D. Lafek : V. Bromský / Z. Rohlíček 13:11 7:11 11:4 8:11 8:11 2:3
Oldřich Táborský : Milan Žiaran 8:11 9:11 9:11 0:3
Jan Sláma : Jiří Starý 8:11 11:4 13:15 9:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Bromský 9:11 11:8 11:7 11:4 3:1
Dominik Lafek : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:9 11:2 3:0
Jan Sláma : Milan Žiaran 7:11 3:11 11:13 0:3
Tomáš Kratochvíl : Jiří Starý 3:11 11:5 15:13 11:7 3:1
Dominik Lafek : Vladimír Bromský 8:11 10:12 12:10 12:10 11:8 3:2
Oldřich Táborský : Zdeněk Rohlíček 11:4 5:11 6:11 11:5 6:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : Milan Žiaran 11:7 13:15 11:6 6:11 11:8 3:2
Dominik Lafek : Jiří Starý 11:4 11:5 11:4 3:0
Oldřich Táborský : Vladimír Bromský 11:3 11:9 8:11 16:14 3:1
Jan Sláma : Zdeněk Rohlíček 11:1 11:3 9:11 11:8 3:1
Dominik Lafek : Milan Žiaran 11:2 11:5 11:1 3:0
Oldřich Táborský : Jiří Starý 5:11 11:9 11:8 2:11 2:11 2:3
Jan Sláma : Vladimír Bromský 4:11 4:11 11:8 5:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Rohlíček 8:11 5:11 9:11 0:3
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C 6 : 12 8. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 569:623 22:43
J. Laštovka / V. Fritsch : P. Peltán / P. Škach 9:11 8:11 7:11 0:3
R. Folbrecht / V. Nedvěd : P. Kříž / J. Slabý 10:12 11:4 6:11 11:7 13:15 2:3
Roman Folbrecht : Jaroslav Škach 11:1 11:9 9:11 13:11 3:1
Jiří Laštovka : Petr Peltán 8:11 6:11 10:12 0:3
Vladimír Nedvěd : Jiří Slabý 11:4 11:6 9:11 13:15 11:9 3:2
Václav Fritsch : Petr Kříž 4:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Jaroslav Škach 10:12 9:11 11:8 12:14 1:3
Vladimír Nedvěd : Petr Peltán 11:8 8:11 7:11 13:15 1:3
Václav Fritsch : Jiří Slabý 5:11 4:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Petr Kříž 7:11 5:11 11:13 0:3
Vladimír Nedvěd : Jaroslav Škach 11:4 11:5 11:6 3:0
Václav Fritsch : Petr Peltán 6:11 7:11 4:11 0:3
Roman Folbrecht : Jiří Slabý 9:11 6:11 8:11 0:3
Jiří Laštovka : Petr Kříž 5:11 11:7 4:11 11:5 17:15 3:2
Václav Fritsch : Jaroslav Škach 7:11 6:11 4:11 0:3
Roman Folbrecht : Petr Peltán 11:0 11:0 11:0 3:0
Jiří Laštovka : Jiří Slabý 9:11 11:4 15:13 6:11 11:4 3:2
Vladimír Nedvěd : Petr Kříž 2:11 6:11 4:11 0:3
Roman Folbrecht : Pavel Škach 11:1 11:9 9:11 13:11 3:1
Jiří Laštovka : Pavel Škach 10:12 9:11 11:8 12:14 1:3
Vladimír Nedvěd : Pavel Škach 11:4 11:5 11:6 3:0
Václav Fritsch : Pavel Škach 7:11 6:11 4:11 0:3
TTC Kladno G : STC Slaný C 14 : 4 7. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 667:478 46:19
V. Strejc / Z. Hálek : G. Materna / V. Kulich 11:5 6:11 10:12 11:6 11:6 3:2
D. Horbaj / V. Coubal : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:7 11:7 11:8 3:0
Dušan Horbaj : George Materna 3:11 6:11 9:11 0:3
Zdeněk Hálek : Jiří Zíma 14:12 11:4 11:1 3:0
Václav Strejc : Eva Ovčaříková 9:11 11:9 11:6 18:16 3:1
Václav Coubal : Vladimír Kulich 10:12 8:11 11:13 0:3
Zdeněk Hálek : George Materna 5:11 11:9 8:11 11:4 1:11 2:3
Václav Strejc : Jiří Zíma 11:7 13:11 15:13 3:0
Václav Coubal : Eva Ovčaříková 9:11 11:6 11:8 11:9 3:1
Dušan Horbaj : Vladimír Kulich 11:9 11:8 11:8 3:0
Václav Strejc : George Materna 10:12 11:9 11:7 11:8 3:1
Václav Coubal : Jiří Zíma 11:4 9:11 11:8 11:8 3:1
Dušan Horbaj : Eva Ovčaříková 2:11 7:11 11:7 11:9 9:11 2:3
Zdeněk Hálek : Vladimír Kulich 11:6 11:9 13:15 11:6 3:1
Václav Coubal : George Materna 11:0 11:0 11:0 3:0
Dušan Horbaj : Jiří Zíma 11:0 11:0 11:0 3:0
Zdeněk Hálek : Eva Ovčaříková 11:0 11:0 11:0 3:0
Václav Strejc : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
TJ Sokol Dříň B : DTJ Sparta Kladno B 17 : 1 6. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 668:479 53:11
J. Němec / J. Husák : P. Vojna / B. Fořt 11:8 11:8 11:5 3:0
M. Vinkl / Z. Kasík : P. Janeček / T. Brückner 11:7 11:13 11:6 11:6 3:1
Zdeněk Kasík : Pavel Vojna 12:10 11:6 11:2 3:0
Josef Němec : Bedřich Fořt 11:9 10:12 11:8 11:5 3:1
Jan Husák : Petr Janeček 11:4 11:5 11:5 3:0
Milan Vinkl : Tomáš Brückner 4:11 11:8 11:7 11:6 3:1
Josef Němec : Pavel Vojna 4:11 11:7 11:8 7:11 11:9 3:2
Jan Husák : Bedřich Fořt 11:6 11:4 11:8 3:0
Milan Vinkl : Petr Janeček 11:7 11:8 11:8 3:0
Zdeněk Kasík : Tomáš Brückner 11:9 11:6 11:6 3:0
Jan Husák : Pavel Vojna 4:11 11:9 11:9 11:7 3:1
Milan Vinkl : Bedřich Fořt 11:8 11:8 12:10 3:0
Zdeněk Kasík : Petr Janeček 11:4 11:5 11:5 3:0
Petr Hrudka : Tomáš Brückner 6:11 11:9 11:7 11:4 3:1
Milan Vinkl : Pavel Vojna 7:11 11:5 12:14 13:11 9:11 2:3
Zdeněk Kasík : Bedřich Fořt 11:8 11:2 5:11 11:3 3:1
Petr Hrudka : Petr Janeček 11:3 11:3 13:11 3:0
Jan Husák : Tomáš Brückner 11:4 11:7 11:9 3:0
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný D 8 : 10 16. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 610:638 31:36
P. Kříž / J. Slabý : L. Vajnar / L. Kulichová 11:7 9:11 5:11 11:9 6:11 2:3
P. Škach / J. Škach : O. Chadima / D. Vesecký 11:8 11:8 4:11 15:17 11:5 3:2
Pavel Škach : David Vesecký 9:11 11:13 11:4 11:7 14:16 2:3
František Preis : Ondřej Chadima 6:11 12:10 4:11 9:11 1:3
Jaroslav Škach : Lenka Kulichová 6:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Slabý : Luboš Vajnar 8:11 4:11 7:11 0:3
Petr Kříž : David Vesecký 11:9 11:6 7:11 13:11 3:1
Jaroslav Škach : Ondřej Chadima 11:5 11:8 11:9 3:0
Jiří Slabý : Lenka Kulichová 11:9 11:8 11:6 3:0
Pavel Škach : Luboš Vajnar 7:11 8:11 10:12 0:3
Jaroslav Škach : David Vesecký 8:11 11:9 11:4 11:4 3:1
Jiří Slabý : Ondřej Chadima 11:8 5:11 11:9 11:9 3:1
Pavel Škach : Lenka Kulichová 15:13 11:9 9:11 9:11 8:11 2:3
Petr Kříž : Luboš Vajnar 3:11 5:11 3:11 0:3
Jiří Slabý : David Vesecký 8:11 4:11 11:13 0:3
Pavel Škach : Ondřej Chadima 11:5 11:4 11:5 3:0
Petr Kříž : Lenka Kulichová 11:5 7:11 11:7 11:6 3:1
Jaroslav Škach : Luboš Vajnar 6:11 8:11 6:11 0:3
TSM Kladno B : TTC Kladno G 2 : 16 15. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 389:621 10:49
M. Mikulík / J. Archmann : V. Strejc / Z. Hálek 11:8 2:11 7:11 3:11 1:3
K. Albrecht / M. Bláha : J. Hlaváček / J. Fleislébr 10:12 4:11 8:11 0:3
Matěj Bláha : Zdeněk Hálek 6:11 4:11 4:11 0:3
Jiří Archmann : Václav Strejc 9:11 5:11 8:11 0:3
Martin Mikulík : Jan Hlaváček 11:7 11:6 5:11 11:5 3:1
Karel Albrecht : Jiří Fleislébr 6:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Archmann : Zdeněk Hálek 6:11 3:11 3:11 0:3
Martin Mikulík : Václav Strejc 8:11 6:11 4:11 0:3
Karel Albrecht : Jan Hlaváček 11:6 9:11 11:9 8:11 5:11 2:3
Matěj Bláha : Jiří Fleislébr 9:11 4:11 6:11 0:3
Martin Mikulík : Zdeněk Hálek 11:9 8:11 7:11 5:11 1:3
Karel Albrecht : Václav Strejc 7:11 7:11 7:11 0:3
Matěj Bláha : Jan Hlaváček 6:11 8:11 4:11 0:3
Jiří Archmann : Jiří Fleislébr 11:9 12:10 14:12 3:0
Karel Albrecht : Zdeněk Hálek 6:11 6:11 3:11 0:3
Matěj Bláha : Václav Strejc 2:11 1:11 2:11 0:3
Jiří Archmann : Jan Hlaváček 8:11 7:11 6:11 0:3
Martin Mikulík : Jiří Fleislébr 2:11 6:11 2:11 0:3
DTJ Sparta Kladno B : KST Slatina B 7 : 11 15. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 680:718 33:42
P. Vojna / T. Brückner : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:9 5:11 6:11 11:9 8:11 2:3
I. Lengál / B. Fořt : P. Čermák / V. Nedvěd 12:10 11:7 10:12 5:11 4:11 2:3
Pavel Vojna : Roman Javůrek 11:6 10:12 11:6 10:12 17:15 3:2
Bedřich Fořt : Petr Čermák 5:11 7:11 12:10 11:6 8:11 2:3
Tomáš Brückner : Vladimír Nedvěd 6:11 7:11 6:11 0:3
Ivo Lengál : Jiří Laštovka 11:7 13:11 11:9 3:0
Bedřich Fořt : Roman Javůrek 8:11 4:11 11:4 11:8 11:5 3:2
Tomáš Brückner : Petr Čermák 8:11 9:11 9:11 0:3
Ivo Lengál : Vladimír Nedvěd 4:11 11:7 9:11 8:11 1:3
Pavel Vojna : Jiří Laštovka 11:6 4:11 11:9 9:11 11:9 3:2
Tomáš Brückner : Roman Javůrek 7:11 9:11 9:11 0:3
Ivo Lengál : Petr Čermák 13:11 6:11 11:8 4:11 5:11 2:3
Pavel Vojna : Vladimír Nedvěd 11:8 8:11 8:11 13:11 11:8 3:2
Bedřich Fořt : Jiří Laštovka 11:8 11:9 8:11 11:3 3:1
Ivo Lengál : Roman Javůrek 11:5 11:4 11:2 3:0
Pavel Vojna : Petr Čermák 10:12 11:8 8:11 4:11 1:3
Bedřich Fořt : Vladimír Nedvěd 8:11 11:7 8:11 11:7 8:11 2:3
Tomáš Brückner : Jiří Laštovka 8:11 8:11 8:11 0:3
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Buštěhrad B 11 : 7 15. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 674:660 37:37
M. Civín / J. Bucek : T. Kratochvíl / D. Lafek 7:11 11:8 11:7 6:11 11:6 3:2
J. Šťastný / M. Suchan : O. Táborský / J. Sláma 11:6 11:9 12:10 3:0
Jindřich Bucek : Dominik Lafek 4:11 11:5 11:5 8:11 12:10 3:2
Miloš Civín : Oldřich Táborský 10:12 11:5 12:10 9:11 11:5 3:2
Milan Suchan : Jan Sláma 6:11 5:11 11:7 5:11 1:3
Jiří Šťastný : Tomáš Kratochvíl 9:11 11:5 8:11 1:11 1:3
Miloš Civín : Dominik Lafek 11:5 3:11 6:11 8:11 1:3
Milan Suchan : Oldřich Táborský 11:8 9:11 6:11 3:11 1:3
Jiří Šťastný : Jan Sláma 7:11 10:12 10:12 0:3
Jindřich Bucek : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:8 8:11 12:10 3:1
Milan Suchan : Dominik Lafek 5:11 7:11 4:11 0:3
Jiří Šťastný : Oldřich Táborský 11:4 11:4 10:12 11:9 3:1
Jindřich Bucek : Jan Sláma 10:12 11:3 5:11 11:8 11:5 3:2
Miloš Civín : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:4 10:12 12:10 3:1
Jiří Šťastný : Dominik Lafek 7:11 6:11 5:11 0:3
Jindřich Bucek : Oldřich Táborský 11:6 7:11 11:7 11:1 3:1
Miloš Civín : Jan Sláma 11:9 13:15 9:11 11:4 11:4 3:2
Milan Suchan : Tomáš Kratochvíl 11:7 9:11 12:10 6:11 11:7 3:2
STC Slaný C : Sokol Stochov-Honice B 14 : 4 14. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 683:550 48:21
J. Jarolímek / G. Materna : R. Žák / J. Hudeček 11:9 11:8 8:11 9:11 7:11 2:3
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Gniewek / T. Šubrt 11:5 11:7 9:11 11:8 3:1
Jiří Jarolímek : Roman Žák 6:11 12:10 4:11 4:11 1:3
Eva Ovčaříková : Josef Hudeček 11:4 11:4 11:8 3:0
Jiří Zíma : Michal Gniewek 7:11 11:5 11:4 11:8 3:1
George Materna : Tomáš Šubrt 11:8 11:9 11:5 3:0
Eva Ovčaříková : Roman Žák 11:8 11:5 5:11 11:7 3:1
Jiří Zíma : Josef Hudeček 11:5 9:11 5:11 12:10 10:12 2:3
George Materna : Michal Gniewek 11:5 11:6 11:4 3:0
Jiří Jarolímek : Tomáš Šubrt 11:5 8:11 11:6 11:7 3:1
Jiří Zíma : Roman Žák 7:11 11:3 6:11 7:11 1:3
George Materna : Josef Hudeček 11:6 11:5 11:4 3:0
Jiří Jarolímek : Michal Gniewek 11:9 11:8 11:7 3:0
Eva Ovčaříková : Tomáš Šubrt 11:8 11:9 11:6 3:0
George Materna : Roman Žák 12:10 6:11 11:7 11:8 3:1
Jiří Jarolímek : Josef Hudeček 11:5 11:8 7:11 10:12 11:9 3:2
Eva Ovčaříková : Michal Gniewek 11:4 11:4 11:7 3:0
Jiří Zíma : Tomáš Šubrt 8:11 10:12 11:7 11:4 11:8 3:2
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň B 8 : 10 25. 9. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 658:639 35:35
V. Bromský / M. Žiaran : J. Husák / Z. Kasík 11:3 11:3 11:7 3:0
Z. Rohlíček / J. Starý : M. Vinkl / L. Petřík 11:8 11:8 8:11 8:11 12:14 2:3
Milan Žiaran : Petr Hrudka 11:8 11:1 9:11 11:3 3:1
Vladimír Bromský : Zdeněk Kasík 11:13 11:4 14:12 12:10 3:1
Jiří Starý : Jan Husák 8:11 7:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Ladislav Petřík 3:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Bromský : Petr Hrudka 5:11 10:12 8:11 0:3
Jiří Starý : Zdeněk Kasík 12:14 8:11 5:11 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jan Husák 10:12 11:4 7:11 5:11 1:3
Milan Žiaran : Ladislav Petřík 11:8 10:12 11:7 8:11 11:9 3:2
Jiří Starý : Petr Hrudka 11:6 11:9 11:8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Kasík 11:6 6:11 10:12 11:7 6:11 2:3
Milan Šimáček : Jan Husák 11:7 4:11 11:5 8:11 5:11 2:3
Vladimír Bromský : Ladislav Petřík 11:6 11:8 11:6 3:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Hrudka 4:11 1:11 11:7 12:10 10:12 2:3
Milan Šimáček : Zdeněk Kasík 11:3 14:16 13:15 11:7 7:11 2:3
Vladimír Bromský : Jan Husák 11:8 7:11 11:6 11:9 3:1
Jiří Starý : Ladislav Petřík 11:2 12:10 11:7 3:0
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný C 7 : 11 24. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 629:610 32:37
D. Stolz / D. Lafek : J. Jarolímek / V. Kulich 11:7 11:6 13:11 3:0
T. Kratochvíl / J. Sláma : G. Materna / E. Ovčaříková 7:11 6:11 12:14 0:3
Daniel Stolz : Jiří Jarolímek 11:8 11:9 7:11 11:3 3:1
Dominik Lafek : George Materna 2:11 9:11 11:5 13:11 5:11 2:3
Jan Sláma : Eva Ovčaříková 9:11 7:11 13:11 6:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Kulich 9:11 8:11 11:5 6:11 1:3
Dominik Lafek : Jiří Jarolímek 11:13 13:11 11:9 9:11 10:12 2:3
Jan Sláma : George Materna 4:11 15:13 11:8 5:11 11:8 3:2
Tomáš Kratochvíl : Eva Ovčaříková 6:11 8:11 6:11 0:3
Daniel Stolz : Vladimír Kulich 11:7 11:2 11:2 3:0
Oldřich Táborský : Jiří Jarolímek 8:11 11:3 11:9 6:11 7:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : George Materna 4:11 6:11 6:11 0:3
Daniel Stolz : Eva Ovčaříková 11:3 11:4 11:5 3:0
Dominik Lafek : Vladimír Kulich 7:11 12:10 11:3 11:4 3:1
Tomáš Kratochvíl : Jiří Jarolímek 6:11 4:11 8:11 0:3
Daniel Stolz : George Materna 7:11 11:8 12:10 9:11 9:11 2:3
Dominik Lafek : Eva Ovčaříková 9:11 11:2 8:11 7:11 1:3
Oldřich Táborský : Vladimír Kulich 11:0 11:0 11:0 3:0
TSM Kladno B : TTC Slovan Kladno C 0 : 18 22. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 297:613 2:54
M. Bláha / V. Šáfková : P. Peltán / P. Škach 4:11 2:11 3:11 0:3
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Škach / P. Kříž 5:11 9:11 4:11 0:3
Veronika Šáfková : Petr Peltán 3:11 7:11 3:11 0:3
Matěj Bláha : Pavel Škach 5:11 4:11 3:11 0:3
Karel Albrecht : Petr Kříž 8:11 4:11 9:11 0:3
Martin Mikulík : Jaroslav Škach 11:8 7:11 11:7 8:11 10:12 2:3
Matěj Bláha : Petr Peltán 3:11 6:11 6:11 0:3
Karel Albrecht : Pavel Škach 5:11 3:11 1:11 0:3
Martin Mikulík : Petr Kříž 8:11 7:11 8:11 0:3
Veronika Šáfková : Jaroslav Škach 2:11 4:11 2:11 0:3
Karel Albrecht : Petr Peltán 7:11 6:11 10:12 0:3
Martin Mikulík : Pavel Škach 3:11 5:11 4:11 0:3
Veronika Šáfková : Petr Kříž 5:11 1:11 5:11 0:3
Matěj Bláha : Jaroslav Škach 5:11 3:11 3:11 0:3
Martin Mikulík : Petr Peltán 7:11 9:11 3:11 0:3
Veronika Šáfková : Pavel Škach 5:11 2:11 3:11 0:3
Matěj Bláha : Petr Kříž 9:11 3:11 11:13 0:3
Karel Albrecht : Jaroslav Škach 6:11 4:11 3:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C 11 : 7 22. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 740:723 43:34
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Starý / M. Žiaran 11:6 11:8 11:9 3:0
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Bromský / M. Šimáček 11:9 11:9 11:8 3:0
Roman Folbrecht : Milan Žiaran 5:11 11:9 15:13 11:9 3:1
Petr Čermák : Jiří Starý 11:9 8:11 8:11 11:6 11:7 3:2
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 6:11 11:8 11:6 11:8 3:1
Jaroslav Schönfelder : Milan Šimáček 6:11 11:6 3:11 10:12 1:3
Petr Čermák : Milan Žiaran 7:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Laštovka : Jiří Starý 11:2 11:6 12:10 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 6:11 11:9 9:11 11:6 11:6 3:2
Roman Folbrecht : Milan Šimáček 12:10 10:12 11:6 5:11 4:11 2:3
Jiří Laštovka : Milan Žiaran 11:9 7:11 11:6 8:11 3:11 2:3
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý 9:11 9:11 11:3 11:9 12:10 3:2
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský 11:6 5:11 11:7 11:13 11:4 3:2
Petr Čermák : Milan Šimáček 5:11 16:14 9:11 13:11 9:11 2:3
Václav Fritsch : Milan Žiaran 12:10 11:13 11:9 10:12 13:11 3:2
Roman Folbrecht : Jiří Starý 11:8 8:11 11:5 11:6 3:1
Petr Čermák : Vladimír Bromský 5:11 8:11 13:11 11:9 5:11 2:3
Jiří Laštovka : Milan Šimáček 7:11 11:9 8:11 9:11 1:3
TTC Kladno G : Sokol Stochov-Honice B 12 : 6 21. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 660:570 40:27
D. Horbaj / V. Coubal : R. Žák / J. Hudeček 11:6 11:8 9:11 11:5 3:1
J. Fleislébr / Z. Hálek : M. Gniewek / T. Šubrt 11:5 9:11 11:6 11:6 3:1
Václav Coubal : Tomáš Šubrt 11:7 4:11 8:11 11:4 11:7 3:2
Jiří Fleislébr : Roman Žák 6:11 6:11 11:1 6:11 1:3
Zdeněk Hálek : Josef Hudeček 12:14 11:5 10:12 11:8 11:7 3:2
Dušan Horbaj : Michal Gniewek 11:4 7:11 11:9 11:8 3:1
Jiří Fleislébr : Tomáš Šubrt 11:2 11:8 11:4 3:0
Zdeněk Hálek : Roman Žák 10:12 11:13 9:11 0:3
Dušan Horbaj : Josef Hudeček 11:5 11:9 11:6 3:0
Václav Coubal : Michal Gniewek 11:6 9:11 11:7 11:2 3:1
Zdeněk Hálek : Tomáš Šubrt 11:5 11:5 11:5 3:0
Dušan Horbaj : Roman Žák 9:11 11:9 9:11 13:15 1:3
Václav Coubal : Josef Hudeček 6:11 5:11 9:11 0:3
Tomáš Ebert : Michal Gniewek 11:13 12:10 11:9 11:8 3:1
Dušan Horbaj : Tomáš Šubrt 11:9 11:9 11:9 3:0
Václav Coubal : Roman Žák 11:9 11:7 7:11 5:11 5:11 2:3
Tomáš Ebert : Josef Hudeček 9:11 4:11 10:12 0:3
Zdeněk Hálek : Michal Gniewek 11:6 11:4 12:10 3:0
STC Slaný D : DTJ Sparta Kladno B 13 : 5 21. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 702:632 42:32
O. Chadima / D. Vesecký : P. Vojna / T. Brückner 6:11 11:5 11:8 7:11 11:7 3:2
J. Řeháček / A. Krček : P. Janeček / I. Lengál 10:12 2:11 11:8 6:11 1:3
Ondřej Chadima : Pavel Vojna 12:10 9:11 11:13 11:4 11:7 3:2
David Vesecký : Tomáš Brückner 10:12 11:6 11:5 11:6 3:1
Adam Krček : Petr Janeček 14:16 11:8 5:11 11:2 11:7 3:2
Jiří Řeháček : Ivo Lengál 11:9 11:9 11:5 3:0
David Vesecký : Pavel Vojna 6:11 11:13 11:6 7:11 1:3
Adam Krček : Tomáš Brückner 7:11 11:4 3:11 11:5 11:7 3:2
Jiří Řeháček : Petr Janeček 11:8 11:5 8:11 11:9 3:1
Ondřej Chadima : Ivo Lengál 8:11 11:6 6:11 12:10 11:5 3:2
Adam Krček : Pavel Vojna 7:11 8:11 10:12 0:3
Jiří Řeháček : Tomáš Brückner 11:6 11:6 11:7 3:0
Ondřej Chadima : Petr Janeček 11:1 11:3 6:11 11:7 3:1
David Vesecký : Ivo Lengál 8:11 11:9 8:11 10:12 1:3
Jiří Řeháček : Pavel Vojna 10:12 7:11 11:5 11:4 11:3 3:2
Ondřej Chadima : Tomáš Brückner 12:10 10:12 11:9 4:11 11:4 3:2
David Vesecký : Petr Janeček 11:7 11:4 11:9 3:0
Adam Krček : Ivo Lengál 3:11 7:11 3:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť C 11 : 7 20. 11. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 638:617 38:31
J. Němec / J. Husák : J. Šťastný / L. Ledvinová 11:7 11:6 7:11 11:2 3:1
M. Vinkl / Z. Kasík : M. Civín / J. Bucek 12:10 7:11 4:11 9:11 1:3
Petr Hrudka : Jiří Šťastný 11:7 11:6 7:11 11:7 3:1
Josef Němec : Lucie Ledvinová 11:8 11:9 11:9 3:0
Milan Vinkl : Jindřich Bucek 4:11 8:11 5:11 0:3
Zdeněk Kasík : Miloš Civín 5:11 7:11 6:11 0:3
Josef Němec : Jiří Šťastný 9:11 11:13 11:7 11:8 9:11 2:3
Milan Vinkl : Lucie Ledvinová 11:4 11:5 11:3 3:0
Zdeněk Kasík : Jindřich Bucek 9:11 4:11 11:8 8:11 1:3
Petr Hrudka : Miloš Civín 11:13 11:9 10:12 7:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Šťastný 6:11 5:11 9:11 0:3
Jan Husák : Lucie Ledvinová 11:6 11:9 11:9 3:0
Petr Hrudka : Jindřich Bucek 11:9 10:12 13:11 6:11 11:4 3:2
Josef Němec : Miloš Civín 11:7 11:8 11:4 3:0
Jan Husák : Jiří Šťastný 2:11 11:7 11:5 11:6 3:1
Petr Hrudka : Lucie Ledvinová 11:8 7:11 11:6 11:7 3:1
Josef Němec : Jindřich Bucek 1:11 5:11 11:7 11:7 13:11 3:2
Milan Vinkl : Miloš Civín 5:11 11:13 11:6 12:10 11:6 3:2
DTJ Sparta Kladno B : TSM Kladno B 14 : 4 20. 12. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 626:431 46:16
I. Lengál / J. Janeček : Š. Bratičák / M. Bratičák 11:3 11:4 11:1 3:0
P. Vojna / T. Brückner : M. Brynda / J. Archmann 11:4 10:12 3:11 12:10 5:11 2:3
Ivo Lengál : Matyáš Brynda 12:14 11:8 11:8 11:7 3:1
Pavel Vojna : Jiří Archmann 12:10 6:11 11:9 11:7 3:1
Petr Janeček : Matěj Bratičák 11:2 11:4 11:5 3:0
Tomáš Brückner : Štěpán Bratičák 11:2 11:4 11:6 3:0
Pavel Vojna : Matyáš Brynda 12:10 11:8 11:3 3:0
Petr Janeček : Jiří Archmann 9:11 10:12 12:10 11:9 9:11 2:3
Tomáš Brückner : Matěj Bratičák 11:3 11:2 11:3 3:0
Ivo Lengál : Štěpán Bratičák 11:4 11:3 11:7 3:0
Petr Janeček : Matyáš Brynda 11:0 11:6 13:11 3:0
Tomáš Brückner : Jiří Archmann 5:11 6:11 5:11 0:3
Ivo Lengál : Matěj Bratičák 11:1 11:3 11:1 3:0
Pavel Vojna : Štěpán Bratičák 11:3 11:6 11:6 3:0
Tomáš Brückner : Matyáš Brynda 7:11 7:11 8:11 0:3
Ivo Lengál : Jiří Archmann 6:11 11:5 5:11 11:9 12:10 3:2
Pavel Vojna : Matěj Bratičák 11:6 11:4 11:4 3:0
Petr Janeček : Štěpán Bratičák 11:5 11:6 11:8 3:0
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad B 9 : 9 1. 12. 2017
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 614:572 33:33
R. Žák / J. Hudeček : O. Táborský / J. Sláma 11:2 8:11 11:9 10:12 9:11 2:3
T. Šubrt / P. Dušek : D. Lafek / A. Herda 9:11 7:11 8:11 0:3
Josef Hudeček : Oldřich Táborský 10:12 8:11 11:7 8:11 1:3
Petr Dušek : Jan Sláma 7:11 9:11 5:11 0:3
Roman Žák : Adam Herda 11:2 11:6 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Dominik Lafek 7:11 9:11 5:11 0:3
Petr Dušek : Oldřich Táborský 10:12 5:11 12:10 7:11 1:3
Roman Žák : Jan Sláma 11:7 7:11 11:4 11:7 3:1
Tomáš Šubrt : Adam Herda 10:12 11:2 8:11 11:9 11:8 3:2
Josef Hudeček : Dominik Lafek 5:11 7:11 9:11 0:3
Roman Žák : Oldřich Táborský 11:8 11:3 11:6 3:0
Tomáš Šubrt : Jan Sláma 9:11 11:7 11:7 4:11 8:11 2:3
Josef Hudeček : Adam Herda 11:6 11:8 7:11 11:6 3:1
Petr Dušek : Dominik Lafek 3:11 8:11 4:11 0:3
Tomáš Šubrt : Oldřich Táborský 8:11 11:5 12:10 11:7 3:1
Josef Hudeček : Jan Sláma 11:3 9:11 11:6 11:6 3:1
Petr Dušek : Adam Herda 11:2 11:6 13:11 3:0
Roman Žák : Dominik Lafek 11:7 11:6 11:6 3:0