2017/2018 Regionální soutěž II. třídy
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TTC Kladno G | 22 | 20 | 0 | 2 | 0 | 289:107 | 82 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | STC Slaný C | 22 | 20 | 0 | 2 | 0 | 285:111 | 82 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
3. | TTC Slovan Kladno C | 22 | 18 | 0 | 4 | 0 | 269:127 | 76 |
V V P V V |
|
|
||||||||||
4. | KST Slatina B | 22 | 13 | 2 | 7 | 0 | 226:170 | 63 |
R V V P V |
|
|
||||||||||
5. | TJ Sokol Dříň B | 22 | 13 | 0 | 9 | 0 | 222:174 | 61 |
V V P V V |
|
|
||||||||||
6. | TJ Sokol Dříň C | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 194:202 | 51 |
R V V V P |
|
|
||||||||||
7. | Sokol Buštěhrad B | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 182:214 | 51 |
P V V P P |
|
|
||||||||||
8. | STC Slaný D | 22 | 8 | 1 | 13 | 0 | 189:207 | 47 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
9. | TJ Sokol Unhošť C | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 161:235 | 44 |
P P P P V |
|
|
||||||||||
10. | Sokol Stochov-Honice B | 22 | 5 | 4 | 13 | 0 | 143:253 | 41 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
11. | DTJ Sparta Kladno B | 22 | 2 | 2 | 18 | 0 | 141:255 | 30 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
12. | TSM Kladno B | 22 | 1 | 0 | 21 | 0 | 75:321 | 25 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů
Žebříčky
Hráči- Počet hvězd zápasu - 2017/2018 - II. třída
- Počet odehraných zápasů - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2017/2018 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2017/2018 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2017/2018 - II. třída
- Počet kol s bilancí 4:0 - 2017/2018 - II. třída
- Počet odehraných zápasů čtyřher - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2017/2018 - II. třída
- Úspěšnost - 2017/2018 - II. třída
- Počet odehraných zápasů - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2017/2018 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2017/2018 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2017/2018 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2017/2018 - II. třída
- Úspěšnost - 2017/2018 - II. třída
1. kolo
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Unhošť C | 13 : 5 | 5. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 671:608 | 41:27 | ||||
P. Škach / J. Škach : M. Burgr / J. Bucek | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
P. Frolík / P. Kříž : J. Šťastný / M. Civín | 12 | -8 | -8 | 10 | 9 | 3:2 |
Pavel Škach : Jindřich Bucek | -6 | 7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Martin Burgr | 6 | -12 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Frolík : Jiří Šťastný | 11 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Miloš Civín | -8 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Jindřich Bucek | 4 | 1 | -9 | 12 | 3:1 | |
Petr Frolík : Martin Burgr | 8 | 8 | -3 | 14 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Jiří Šťastný | -9 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Miloš Civín | 10 | -8 | -3 | -6 | 1:3 | |
Petr Frolík : Jindřich Bucek | 8 | 9 | -12 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Martin Burgr | -10 | -11 | 4 | -7 | 1:3 | |
Pavel Škach : Jiří Šťastný | 4 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Miloš Civín | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jindřich Bucek | 6 | 6 | -3 | 4 | 3:1 | |
Pavel Škach : Martin Burgr | -7 | 8 | 9 | -10 | 12 | 3:2 |
Petr Kříž : Jiří Šťastný | 9 | -9 | 10 | -9 | 8 | 3:2 |
Petr Frolík : Miloš Civín | 7 | 4 | 8 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Petr Kříž |
1 | 0 |
Pavel Škach Jaroslav Škach |
0 | 1 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Miloš Civín |
0 | 1 |
Martin Burgr Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 1 | 3 |
Martin Burgr | 1 | 3 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 0 | 4 |
TSM Kladno B : STC Slaný C | 1 : 17 | 4. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 492:683 | 14:51 | ||||
M. Brynda / J. Archmann : V. Kulich / Z. Rambousek | 7 | 3 | -6 | -2 | -1 | 2:3 |
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Zíma / E. Ovčaříková | -8 | 8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Jiří Archmann : Zdeněk Rambousek | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Jiří Zíma | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Eva Ovčaříková | -5 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Vladimír Kulich | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Zdeněk Rambousek | 8 | -8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Karel Albrecht : Jiří Zíma | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Eva Ovčaříková | -2 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Vladimír Kulich | -7 | -5 | 10 | -7 | 1:3 | |
Karel Albrecht : Zdeněk Rambousek | -8 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jiří Zíma | -11 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Eva Ovčaříková | 9 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Matyáš Brynda : Vladimír Kulich | 7 | 11 | -8 | -8 | -6 | 2:3 |
Martin Mikulík : Zdeněk Rambousek | 10 | -5 | -5 | -6 | 1:3 | |
Jiří Archmann : Jiří Zíma | 5 | 9 | -5 | -14 | -6 | 2:3 |
Matyáš Brynda : Eva Ovčaříková | -6 | 9 | -7 | -12 | 1:3 | |
Karel Albrecht : Vladimír Kulich | -5 | -7 | -8 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
0 | 1 |
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
Jiří Archmann | 1 | 3 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 4 | 0 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B | 11 : 7 | 4. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 651:601 | 38:29 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : T. Kratochvíl / D. Lafek | 8 | 4 | -6 | 6 | 3:1 | |
R. Folbrecht / V. Nedvěd : O. Táborský / J. Sláma | -5 | -9 | 9 | -6 | 1:3 | |
Roman Folbrecht : Dominik Lafek | -7 | -12 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Oldřich Táborský | 7 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jan Sláma | 6 | -9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Kratochvíl | 6 | 14 | -9 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Dominik Lafek | 6 | -9 | -3 | -5 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Oldřich Táborský | 11 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jan Sláma | 12 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Tomáš Kratochvíl | 7 | -5 | 5 | 10 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Dominik Lafek | -5 | 7 | 8 | -5 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Oldřich Táborský | 7 | 12 | -4 | 2 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Jan Sláma | 5 | -9 | -11 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Tomáš Kratochvíl | 2 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Dominik Lafek | -4 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Roman Folbrecht : Oldřich Táborský | 10 | -10 | -8 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Jan Sláma | 9 | -7 | 14 | 9 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Tomáš Kratochvíl | 2 | -11 | 6 | 9 | 3:1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Roman Folbrecht | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň C | 9 : 9 | 4. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 694:658 | 34:38 | ||||
V. Kunc / B. Fořt : V. Bromský / Z. Rohlíček | -8 | -5 | -9 | 0:3 | ||
P. Vojna / T. Brückner : J. Starý / M. Žiaran | 1 | 8 | -11 | 9 | 3:1 | |
Václav Kunc : Zdeněk Rohlíček | -8 | 7 | -7 | -10 | 1:3 | |
Bedřich Fořt : Vladimír Bromský | -9 | 7 | -10 | -7 | 1:3 | |
Petr Janeček : Milan Žiaran | 7 | -8 | -8 | -7 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jiří Starý | -10 | 7 | 4 | 5 | 3:1 | |
Bedřich Fořt : Zdeněk Rohlíček | 3 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Vladimír Bromský | -4 | -9 | 8 | 7 | -8 | 2:3 |
Pavel Vojna : Milan Žiaran | -10 | 8 | -9 | 9 | 7 | 3:2 |
Václav Kunc : Jiří Starý | 7 | 8 | -12 | 9 | 3:1 | |
Petr Janeček : Zdeněk Rohlíček | -9 | 7 | -8 | -8 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Vladimír Bromský | 5 | -6 | 3 | 10 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Milan Žiaran | -8 | -10 | -13 | 0:3 | ||
Bedřich Fořt : Jiří Starý | 3 | -7 | 5 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Zdeněk Rohlíček | 8 | -9 | 8 | -12 | 9 | 3:2 |
Tomáš Brückner : Vladimír Bromský | -5 | -8 | 8 | -10 | 1:3 | |
Bedřich Fořt : Milan Žiaran | -8 | 10 | -9 | 10 | 4 | 3:2 |
Petr Janeček : Jiří Starý | -7 | -3 | -8 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Václav Kunc Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Václav Kunc | 1 | 1 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 0 | 2 |
Bedřich Fořt | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B | 8 : 10 | 3. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 615:666 | 30:38 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : R. Žák / J. Hudeček | -7 | -9 | 8 | -6 | 1:3 | |
O. Chadima / D. Vesecký : M. Gniewek / T. Šubrt | 7 | 9 | -5 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Josef Hudeček | 10 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Adam Krček : Roman Žák | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Tomáš Šubrt | 4 | 9 | 7 | 3:0 | ||
David Vesecký : Michal Gniewek | -6 | -8 | 10 | -8 | 1:3 | |
Adam Krček : Josef Hudeček | -10 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Roman Žák | -7 | 9 | 6 | -6 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Tomáš Šubrt | 10 | -7 | 5 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Michal Gniewek | -6 | 12 | -5 | 6 | 12 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Josef Hudeček | -11 | -10 | -8 | 0:3 | ||
David Vesecký : Roman Žák | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Tomáš Šubrt | 6 | 6 | -7 | -6 | 5 | 3:2 |
Adam Krček : Michal Gniewek | 8 | -7 | -6 | -7 | 1:3 | |
David Vesecký : Josef Hudeček | 10 | -8 | -8 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Roman Žák | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Adam Krček : Tomáš Šubrt | -4 | -8 | 10 | 3 | -9 | 2:3 |
Jiří Řeháček : Michal Gniewek | 8 | 7 | 8 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Roman Žák | 3 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno G | 6 : 12 | 2. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 624:688 | 29:42 | ||||
J. Němec / J. Husák : V. Strejc / Z. Hálek | 6 | -8 | -9 | 10 | 8 | 3:2 |
M. Vinkl / Z. Kasík : V. Coubal / K. Jelínek | -7 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jan Husák : Václav Strejc | 7 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Josef Němec : Zdeněk Hálek | -6 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Václav Coubal | 7 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Kryštof Jelínek | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Josef Němec : Václav Strejc | -6 | -3 | 11 | -1 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Zdeněk Hálek | -7 | 4 | 10 | -12 | -9 | 2:3 |
Milan Vinkl : Václav Coubal | -10 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jan Husák : Kryštof Jelínek | 9 | -9 | -6 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Václav Strejc | 8 | -5 | 12 | -4 | 5 | 3:2 |
Milan Vinkl : Zdeněk Hálek | -10 | 8 | -4 | -9 | 1:3 | |
Jan Husák : Václav Coubal | -8 | 6 | -6 | -4 | 1:3 | |
Josef Němec : Kryštof Jelínek | 4 | -7 | 1 | -3 | 9 | 3:2 |
Milan Vinkl : Václav Strejc | -9 | 2 | -9 | -8 | 1:3 | |
Jan Husák : Zdeněk Hálek | 14 | -9 | -6 | -5 | 1:3 | |
Josef Němec : Václav Coubal | 8 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Kryštof Jelínek | -8 | -8 | 9 | 13 | -10 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Jan Husák | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Zdeněk Kasík | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Václav Coubal Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
2. kolo
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný D | 9 : 9 | 13. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 650:663 | 34:36 | ||||
T. Kratochvíl / D. Lafek : O. Chadima / D. Vesecký | -7 | 6 | -7 | 11 | -9 | 2:3 |
D. Stolz / J. Sláma : J. Řeháček / A. Krček | 8 | -10 | 8 | 11 | 3:1 | |
Dominik Lafek : David Vesecký | -6 | 7 | 7 | 8 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Ondřej Chadima | -8 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Adam Krček | 8 | -5 | 3 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Řeháček | 9 | -6 | 6 | 3 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : David Vesecký | -7 | 9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Ondřej Chadima | -5 | 8 | 8 | -8 | 6 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Adam Krček | 6 | -6 | -10 | -15 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Jiří Řeháček | -6 | -6 | 11 | -10 | 1:3 | |
Daniel Stolz : David Vesecký | 5 | -9 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jan Sláma : Ondřej Chadima | 9 | -11 | -10 | -10 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Adam Krček | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Řeháček | 9 | -6 | -5 | -6 | 1:3 | |
Jan Sláma : David Vesecký | -8 | 5 | 8 | -4 | 7 | 3:2 |
Dominik Lafek : Ondřej Chadima | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Adam Krček | -3 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Jiří Řeháček | 12 | 6 | 7 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Daniel Stolz Jan Sláma |
1 | 0 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Daniel Stolz | 4 | 0 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 1 |
Jan Sláma | 1 | 1 |
Dominik Lafek | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C : DTJ Sparta Kladno B | 10 : 8 | 11. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 696:626 | 39:32 | ||||
L. Ledvinová / J. Bucek : P. Vojna / T. Brückner | 5 | 3 | -7 | 7 | 3:1 | |
J. Šťastný / M. Civín : P. Janeček / B. Fořt | 9 | 9 | -6 | 6 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Pavel Vojna | 5 | 6 | -8 | -15 | 6 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Tomáš Brückner | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Bedřich Fořt | -11 | -7 | 8 | 7 | -3 | 2:3 |
Miloš Civín : Petr Janeček | 6 | -6 | 5 | -13 | -7 | 2:3 |
Lucie Ledvinová : Pavel Vojna | -7 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Tomáš Brückner | 6 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Bedřich Fořt | -9 | 4 | -12 | 6 | 3 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Petr Janeček | 8 | -9 | 4 | 3 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Pavel Vojna | 3 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Tomáš Brückner | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Bedřich Fořt | -10 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Lucie Ledvinová : Petr Janeček | -10 | 10 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Miloš Civín : Pavel Vojna | 5 | -10 | -8 | 10 | -8 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Tomáš Brückner | 6 | 1 | -9 | 8 | 3:1 | |
Lucie Ledvinová : Bedřich Fořt | -8 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Petr Janeček | 7 | -11 | -4 | -1 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Miloš Civín |
1 | 0 |
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Bedřich Fořt | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B | 10 : 8 | 10. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 597:560 | 35:29 | ||||
L. Mihok / P. Dušek : M. Mikulík / J. Archmann | -8 | -15 | -10 | 0:3 | ||
J. Hudeček / T. Šubrt : K. Albrecht / M. Bláha | 9 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Martin Mikulík | 8 | -11 | 9 | 9 | 3:1 | |
Lubomír Mihok : Jiří Archmann | -2 | -5 | 5 | -7 | 1:3 | |
Petr Dušek : Karel Albrecht | -1 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Matěj Bláha | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Lubomír Mihok : Martin Mikulík | 9 | -3 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Dušek : Jiří Archmann | -5 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Karel Albrecht | 2 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Matěj Bláha | 3 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Martin Mikulík | -3 | -10 | -4 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Jiří Archmann | 12 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Karel Albrecht | -10 | 6 | 5 | -7 | 1 | 3:2 |
Lubomír Mihok : Matěj Bláha | 1 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Martin Mikulík | 8 | -9 | 6 | -9 | 6 | 3:2 |
Tomáš Šubrt : Jiří Archmann | -7 | -4 | 11 | -6 | 1:3 | |
Lubomír Mihok : Karel Albrecht | 6 | -12 | -5 | 7 | -3 | 2:3 |
Petr Dušek : Matěj Bláha | 2 | 7 | 9 | 3:0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
1 | 0 |
Lubomír Mihok Petr Dušek |
0 | 1 |
Michal Gniewek | 4 | 0 |
Tomáš Šubrt | 3 | 1 |
Lubomír Mihok | 1 | 3 |
Petr Dušek | 1 | 3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Karel Albrecht Matěj Bláha |
0 | 1 |
Martin Mikulík Jiří Archmann |
1 | 0 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Karel Albrecht | 2 | 2 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
STC Slaný C : TTC Slovan Kladno C | 8 : 10 | 10. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 628:681 | 32:41 | ||||
J. Jarolímek / V. Kulich : P. Frolík / J. Slabý | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
J. Zíma / E. Ovčaříková : P. Kříž / V. Řáha | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Jarolímek : Vladimír Řáha | 8 | -11 | -5 | -6 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Petr Frolík | -4 | -3 | 11 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Jiří Slabý | 4 | 10 | -5 | -4 | 4 | 3:2 |
Jiří Zíma : Petr Kříž | 8 | 7 | -3 | -6 | -9 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Vladimír Řáha | -7 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Petr Frolík | -10 | 5 | 10 | 10 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jiří Slabý | 2 | 7 | -4 | -3 | 5 | 3:2 |
Jiří Jarolímek : Petr Kříž | -9 | -8 | 10 | 9 | 3 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Vladimír Řáha | -5 | -8 | 7 | -6 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Petr Frolík | -4 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Jarolímek : Jiří Slabý | 5 | -4 | 7 | -8 | 5 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Petr Kříž | 11 | -9 | 8 | -6 | 9 | 3:2 |
Jiří Zíma : Vladimír Řáha | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Jarolímek : Petr Frolík | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Jiří Slabý | -5 | 3 | -4 | 4 | -7 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Petr Kříž | -11 | -9 | 7 | -10 | 1:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Jarolímek Vladimír Kulich |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Kříž Vladimír Řáha |
1 | 0 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
Vladimír Řáha | 4 | 0 |
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň C | 15 : 3 | 10. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 649:474 | 47:16 | ||||
J. Hlaváček / D. Horbaj : V. Bromský / Z. Rohlíček | 8 | 3 | 3 | 3:0 | ||
V. Coubal / Z. Hálek : J. Starý / M. Žiaran | -6 | 4 | -9 | 4 | 11 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Milan Žiaran | -6 | 9 | -9 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Jiří Starý | -6 | -9 | 5 | 5 | 5 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Zdeněk Rohlíček | 1 | 4 | 12 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Bromský | 10 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Milan Žiaran | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Starý | 8 | 5 | -9 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Zdeněk Rohlíček | 8 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Vladimír Bromský | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Milan Žiaran | 6 | 3 | 13 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Jiří Starý | 8 | -11 | 3 | 5 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Zdeněk Rohlíček | 6 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský | -6 | 9 | -4 | -9 | 1:3 | |
Václav Coubal : Milan Žiaran | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Jiří Starý | 11 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Zdeněk Rohlíček | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Vladimír Bromský | 11 | 4 | 7 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Coubal Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 4 | 0 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Milan Žiaran | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : KST Slatina B | 14 : 4 | 9. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 709:598 | 48:24 | ||||
J. Němec / J. Husák : J. Schönfelder / J. Laštovka | -9 | 6 | 7 | 9 | 3:1 | |
M. Vinkl / Z. Kasík : R. Folbrecht / R. Javůrek | 5 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Roman Folbrecht | 6 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Josef Němec : Roman Javůrek | -14 | 11 | 10 | -5 | 6 | 3:2 |
Jan Husák : Jaroslav Schönfelder | 3 | -6 | 8 | -2 | 8 | 3:2 |
Milan Vinkl : Jiří Laštovka | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : Roman Folbrecht | -7 | 6 | -8 | -6 | 1:3 | |
Jan Husák : Roman Javůrek | 5 | -12 | 3 | 6 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Jaroslav Schönfelder | 8 | -6 | 10 | -7 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Jiří Laštovka | 6 | 6 | -8 | -4 | -8 | 2:3 |
Jan Husák : Roman Folbrecht | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Roman Javůrek | 11 | 10 | -8 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Jaroslav Schönfelder | 8 | -4 | -7 | -7 | 1:3 | |
Josef Němec : Jiří Laštovka | 2 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Roman Folbrecht | 5 | -6 | 4 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Roman Javůrek | 6 | -8 | 4 | 10 | 3:1 | |
Josef Němec : Jaroslav Schönfelder | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Laštovka | -5 | 8 | -6 | 10 | 6 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 2 | 2 |
3. kolo
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B | 13 : 5 | 19. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 632:497 | 43:21 | ||||
F. Heral / P. Kříž : J. Hudeček / P. Dušek | -3 | 2 | 4 | 4 | 3:1 | |
P. Škach / J. Slabý : R. Žák / M. Gniewek | -10 | 6 | 10 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Roman Žák | -4 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Josef Hudeček | -8 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Pavel Škach : Michal Gniewek | -7 | 11 | 9 | -6 | 13 | 3:2 |
František Heral : Petr Dušek | 3 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Roman Žák | -7 | -11 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Josef Hudeček | 2 | 6 | 6 | 3:0 | ||
František Heral : Michal Gniewek | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Petr Dušek | 4 | 0 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Roman Žák | -9 | -6 | 8 | -2 | 1:3 | |
František Heral : Josef Hudeček | 4 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Michal Gniewek | 9 | -5 | -12 | 7 | -9 | 2:3 |
Jiří Slabý : Petr Dušek | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
František Heral : Roman Žák | 5 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Josef Hudeček | 4 | 12 | -7 | 7 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Michal Gniewek | -6 | -8 | 9 | -9 | 1:3 | |
Pavel Škach : Petr Dušek | 1 | 7 | 5 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
František Heral Petr Kříž |
1 | 0 |
Pavel Škach Jiří Slabý |
1 | 0 |
František Heral | 4 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Petr Dušek |
0 | 1 |
Roman Žák Michal Gniewek |
0 | 1 |
Roman Žák | 3 | 1 |
Josef Hudeček | 0 | 4 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
TSM Kladno B : Sokol Buštěhrad B | 10 : 8 | 18. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 566:545 | 33:30 | ||||
M. Mikulík / D. Hýžová : T. Kratochvíl / A. Herda | -7 | -10 | -5 | 0:3 | ||
M. Brynda / J. Archmann : O. Táborský / J. Sláma | 10 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Matyáš Brynda : Adam Herda | 3 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Denisa Hýžová : Oldřich Táborský | 9 | -3 | -9 | 9 | -8 | 2:3 |
Martin Mikulík : Jan Sláma | -5 | -3 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Tomáš Kratochvíl | -7 | 8 | 9 | -7 | 7 | 3:2 |
Denisa Hýžová : Adam Herda | 9 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Martin Mikulík : Oldřich Táborský | -7 | 11 | -7 | 6 | 8 | 3:2 |
Jiří Archmann : Jan Sláma | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Tomáš Kratochvíl | 10 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Martin Mikulík : Adam Herda | 3 | -10 | 5 | 3 | 3:1 | |
Jiří Archmann : Oldřich Táborský | 5 | 3 | 11 | 3:0 | ||
Matyáš Brynda : Jan Sláma | 7 | 11 | -6 | 5 | 3:1 | |
Veronika Šáfková : Tomáš Kratochvíl | -2 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Adam Herda | 4 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Matyáš Brynda : Oldřich Táborský | 7 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Veronika Šáfková : Jan Sláma | -4 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Tomáš Kratochvíl | -6 | -11 | -6 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
1 | 0 |
Martin Mikulík Denisa Hýžová |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Matyáš Brynda | 4 | 0 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Denisa Hýžová | 0 | 2 |
Veronika Šáfková | 0 | 2 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Adam Herda |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
Adam Herda | 1 | 3 |
KST Slatina B : TTC Kladno G | 14 : 4 | 18. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 698:584 | 49:22 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Hlaváček / D. Horbaj | -6 | 8 | -8 | 7 | 10 | 3:2 |
R. Folbrecht / V. Nedvěd : J. Fleislébr / T. Ebert st. | 6 | -8 | -9 | 8 | 5 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Dušan Horbaj | -3 | 13 | 9 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jan Hlaváček | -7 | 7 | 3 | 6 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Jiří Fleislébr | 3 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Tomáš Ebert | 3 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Dušan Horbaj | 6 | 7 | -6 | 10 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Jan Hlaváček | 8 | -9 | 7 | -4 | 9 | 3:2 |
Roman Folbrecht : Jiří Fleislébr | -6 | -8 | 9 | -10 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Tomáš Ebert | 4 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Dušan Horbaj | -9 | -8 | 8 | 8 | -10 | 2:3 |
Roman Folbrecht : Jan Hlaváček | -2 | 9 | 10 | 11 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Jiří Fleislébr | 6 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Ebert | 7 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Dušan Horbaj | -7 | 9 | -2 | 3 | -7 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Jan Hlaváček | -6 | -7 | 8 | 5 | -6 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Fleislébr | 3 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Tomáš Ebert | 6 | 8 | 7 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Jiří Fleislébr Tomáš Ebert st. |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 1 | 3 |
Jiří Fleislébr | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Tomáš Ebert st. | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno B : STC Slaný C | 4 : 14 | 18. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 519:645 | 18:45 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : J. Jarolímek / Z. Rambousek | 9 | 12 | -13 | -6 | -9 | 2:3 |
P. Janeček / B. Fořt : J. Zíma / E. Ovčaříková | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Zdeněk Rambousek | -5 | -1 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Jiří Zíma | -7 | 10 | -3 | -4 | 1:3 | |
Bedřich Fořt : Eva Ovčaříková | -7 | -8 | 8 | 9 | -9 | 2:3 |
Pavel Vojna : Jiří Jarolímek | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Zdeněk Rambousek | -3 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Bedřich Fořt : Jiří Zíma | -8 | -9 | 7 | 10 | 5 | 3:2 |
Pavel Vojna : Eva Ovčaříková | -10 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Jiří Jarolímek | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Bedřich Fořt : Zdeněk Rambousek | 9 | 4 | -4 | 8 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jiří Zíma | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Eva Ovčaříková | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Jiří Jarolímek | -12 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Zdeněk Rambousek | 11 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Jiří Zíma | -5 | 5 | -10 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Eva Ovčaříková | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Bedřich Fořt : Jiří Jarolímek | -4 | -6 | -5 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Bedřich Fořt | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Jarolímek Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Jiří Zíma | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň B | 3 : 15 | 17. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 449:637 | 13:48 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : Z. Kasík / P. Hrudka | 6 | 8 | -8 | -4 | 9 | 3:2 |
O. Hnilička / O. Chadima : J. Němec / J. Husák | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Petr Hrudka | -6 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Zdeněk Kasík | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Adam Krček : Josef Němec | 10 | 9 | -5 | 6 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Jan Husák | -5 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Hrudka | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Zdeněk Kasík | -8 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Josef Němec | -4 | 4 | -12 | -1 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Jan Husák | -4 | -6 | 8 | -7 | 1:3 | |
Adam Krček : Petr Hrudka | -9 | 12 | -10 | -5 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Zdeněk Kasík | -2 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Josef Němec | 7 | -4 | -7 | -10 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Jan Husák | -3 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Petr Hrudka | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Zdeněk Kasík | -2 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Josef Němec | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jan Husák | 7 | 9 | 5 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Hnilička Ondřej Chadima |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Hnilička | 0 | 4 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 0 | 4 |
Adam Krček | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Zdeněk Kasík Petr Hrudka |
0 | 1 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 4 | 0 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť C | 13 : 5 | 16. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 612:493 | 40:22 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : L. Ledvinová / J. Bucek | 8 | 8 | 4 | 3:0 | ||
J. Starý / M. Žiaran : J. Šťastný / M. Civín | 12 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jindřich Bucek | 10 | 8 | -6 | 3 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Lucie Ledvinová | 3 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Jiří Šťastný | -10 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Miloš Civín | -5 | 9 | -9 | 7 | 11 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Jindřich Bucek | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Lucie Ledvinová | 7 | 8 | -8 | 7 | 3:1 | |
Jiří Starý : Jiří Šťastný | 3 | 4 | -9 | 11 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Miloš Civín | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Jindřich Bucek | -6 | -8 | 12 | -11 | 1:3 | |
Jiří Starý : Lucie Ledvinová | -4 | -7 | 9 | 3 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jiří Šťastný | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Miloš Civín | 10 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jindřich Bucek | -8 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Lucie Ledvinová | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Šťastný | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Miloš Civín | -6 | -11 | -8 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 3 | 1 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Milan Žiaran | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Miloš Civín |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 1 | 3 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
4. kolo
TTC Kladno G : TJ Sokol Unhošť C | 15 : 3 | 21. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 647:348 | 49:13 | ||||
D. Horbaj / T. Ebert st. : J. Šťastný / J. Bucek | -8 | -9 | 9 | 6 | -8 | 2:3 |
V. Strejc / Z. Hálek : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Coubal : Jindřich Bucek | -9 | 11 | 5 | -3 | -11 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Jiří Šťastný | 10 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Lucie Ledvinová | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Václav Strejc : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Hálek : Jindřich Bucek | 5 | -9 | 4 | 7 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Jiří Šťastný | 5 | 6 | -8 | 1 | 3:1 | |
Václav Strejc : Lucie Ledvinová | 6 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Václav Coubal : bez boje | 0:0 | |||||
Kryštof Jelínek : Jindřich Bucek | 7 | -12 | 9 | -6 | 6 | 3:2 |
Tomáš Ebert : Jiří Šťastný | 4 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Lucie Ledvinová | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Ebert : Jindřich Bucek | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Jiří Šťastný | 4 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Lucie Ledvinová | 3 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : bez boje | 0:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Dušan Horbaj Tomáš Ebert st. |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Tomáš Ebert st. | 1 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Jindřich Bucek |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
bez boje | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Kladno B | 9 : 9 | 27. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 573:563 | 32:30 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : P. Janeček / B. Fořt | -4 | 10 | 3 | 2 | 3:1 | |
T. Šubrt / P. Dušek : P. Vojna / T. Brückner | 5 | -8 | -9 | 13 | -7 | 2:3 |
Tomáš Šubrt : Bedřich Fořt | -9 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Janeček | 9 | 1 | -5 | 5 | 3:1 | |
Petr Dušek : Pavel Vojna | -14 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Roman Žák : Tomáš Brückner | 8 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Bedřich Fořt | 8 | -11 | -6 | 9 | -11 | 2:3 |
Petr Dušek : Petr Janeček | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Roman Žák : Pavel Vojna | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Tomáš Brückner | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Bedřich Fořt | -4 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Janeček | 7 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Pavel Vojna | -8 | 7 | -6 | -9 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Tomáš Brückner | -7 | 8 | 9 | 5 | 3:1 | |
Roman Žák : Bedřich Fořt | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Petr Janeček | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Pavel Vojna | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Tomáš Brückner | -8 | -9 | -7 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Tomáš Šubrt Petr Dušek |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 2 | 2 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Bedřich Fořt | 3 | 1 |
KST Slatina B : STC Slaný D | 12 : 6 | 25. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 659:569 | 41:25 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Řeháček / A. Krček | -6 | -8 | 8 | 9 | 6 | 3:2 |
R. Folbrecht / V. Nedvěd : D. Vesecký / Z. Černý | 4 | 1 | 9 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Zbyněk Černý | 2 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký | -7 | 3 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Adam Krček | 4 | -10 | -6 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Jiří Řeháček | -9 | 7 | -9 | 5 | 7 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Zbyněk Černý | 3 | -9 | 5 | 12 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : David Vesecký | 12 | -8 | -6 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Adam Krček | 15 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Jiří Řeháček | -6 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Zbyněk Černý | 10 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : David Vesecký | 9 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Adam Krček | -7 | 7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček | 8 | -6 | -5 | 9 | -7 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Zbyněk Černý | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : David Vesecký | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Adam Krček | -8 | -15 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Jiří Řeháček | -8 | -7 | -8 | 0:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Roman Folbrecht | 3 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
David Vesecký Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
Adam Krček | 2 | 2 |
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 24. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 606:496 | 45:18 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : J. Starý / M. Žiaran | -9 | 3 | -11 | 5 | -7 | 2:3 |
J. Jarolímek / J. Zíma : V. Bromský / Z. Rohlíček | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Milan Žiaran | 4 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jiří Starý | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský | -4 | 5 | -5 | -3 | 1:3 | |
Jiří Jarolímek : Zdeněk Rohlíček | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Milan Žiaran | 4 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Jiří Starý | 4 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Vladimír Bromský | -6 | 7 | 6 | -5 | -8 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Zdeněk Rohlíček | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Milan Žiaran | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Jiří Starý | 11 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Vladimír Bromský | 11 | -11 | -5 | -7 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Zdeněk Rohlíček | 7 | 6 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Jarolímek : Milan Žiaran | -6 | 3 | 8 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Jiří Starý | 9 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Vladimír Bromský | -1 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Zdeněk Rohlíček | 4 | 6 | 10 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek Jiří Zíma |
1 | 0 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Jiří Zíma | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Milan Žiaran | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C | 2 : 16 | 24. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 470:658 | 12:50 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : P. Peltán / P. Škach | -8 | -3 | -8 | 0:3 | ||
T. Kratochvíl / D. Lafek : F. Preis / P. Kříž | -3 | 6 | 10 | 6 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Pavel Škach | 9 | -5 | 10 | 10 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : Petr Kříž | -3 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jan Sláma : František Preis | -7 | 6 | -7 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Řáha | -8 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Pavel Škach | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Petr Kříž | -3 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Škach | 8 | 7 | -8 | -9 | -10 | 2:3 |
Dominik Lafek : Vladimír Řáha | -6 | -7 | -0 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Pavel Škach | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Petr Kříž | -10 | -14 | -5 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Jaroslav Škach | -10 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Vladimír Řáha | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach | -7 | -8 | 9 | 9 | -9 | 2:3 |
Dominik Lafek : Petr Kříž | -6 | 10 | -7 | -7 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : František Preis | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Vladimír Řáha | -5 | -6 | -7 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Pavel Škach |
1 | 0 |
František Preis Petr Kříž |
0 | 1 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
František Preis | 2 | 0 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Vladimír Řáha | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 2 | 0 |
TJ Sokol Dříň B : TSM Kladno B | 12 : 6 | 23. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 629:486 | 43:20 | ||||
M. Vinkl / Z. Kasík : M. Mikulík / M. Bláha | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
J. Němec / J. Husák : M. Brynda / J. Archmann | -7 | 9 | 6 | 4 | 3:1 | |
Josef Němec : Martin Mikulík | 4 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Matěj Bláha | 7 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Jiří Archmann | 8 | 7 | -8 | -9 | -11 | 2:3 |
Petr Hrudka : Matyáš Brynda | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Martin Mikulík | -6 | 9 | 8 | -4 | -8 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Matěj Bláha | 8 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Jiří Archmann | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Josef Němec : Matyáš Brynda | 9 | 11 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Martin Mikulík | 4 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Matěj Bláha | 5 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Josef Němec : Jiří Archmann | 8 | 8 | -6 | 5 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Matyáš Brynda | -8 | 7 | -8 | -6 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Martin Mikulík | -9 | -8 | 7 | -5 | 1:3 | |
Josef Němec : Matěj Bláha | 11 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jiří Archmann | 2 | -6 | -11 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Matyáš Brynda | 4 | 5 | 4 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
0 | 1 |
Martin Mikulík Matěj Bláha |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Matyáš Brynda | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
5. kolo
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň B | 16 : 2 | 2. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 622:530 | 48:18 | ||||
P. Peltán / P. Škach : J. Němec / J. Husák | 10 | -7 | 8 | -3 | 10 | 3:2 |
P. Kříž / J. Slabý : M. Vinkl / Z. Kasík | 4 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Josef Němec | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Petr Hrudka | 7 | -8 | 4 | 5 | 3:1 | |
Petr Kříž : Milan Vinkl | 7 | -3 | -7 | 9 | 9 | 3:2 |
Jiří Slabý : Zdeněk Kasík | 8 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
Petr Peltán : Josef Němec | 9 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Petr Hrudka | -9 | 1 | 3 | 9 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Milan Vinkl | 9 | -9 | 5 | 8 | 3:1 | |
Pavel Škach : Zdeněk Kasík | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Josef Němec | 8 | 3 | -7 | 7 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Petr Hrudka | 6 | -11 | 8 | -9 | 4 | 3:2 |
Pavel Škach : Milan Vinkl | 4 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Zdeněk Kasík | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Josef Němec | 11 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Petr Hrudka | 5 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Milan Vinkl | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Zdeněk Kasík | 4 | -8 | 9 | 5 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Kříž Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Pavel Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 0 | 4 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
1 | 0 |
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Matyáš Brynda | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 2 | 2 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno B : Sokol Buštěhrad B | 4 : 14 | 1. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 565:663 | 22:45 | ||||
P. Janeček / B. Fořt : O. Táborský / J. Sláma | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
P. Vojna / T. Brückner : T. Kratochvíl / D. Lafek | -1 | 9 | -12 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Dominik Lafek | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Bedřich Fořt : Oldřich Táborský | -5 | 6 | -8 | -5 | 1:3 | |
Petr Janeček : Jan Sláma | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Tomáš Kratochvíl | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Bedřich Fořt : Dominik Lafek | -6 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Oldřich Táborský | 4 | -7 | -9 | 8 | -10 | 2:3 |
Pavel Vojna : Jan Sláma | 10 | -9 | -3 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Tomáš Kratochvíl | 10 | 9 | -5 | -8 | -12 | 2:3 |
Petr Janeček : Dominik Lafek | -4 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Oldřich Táborský | 5 | -6 | 4 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Jan Sláma | -9 | 10 | -8 | -9 | 1:3 | |
Bedřich Fořt : Tomáš Kratochvíl | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Dominik Lafek | 5 | 5 | -9 | -9 | -3 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Oldřich Táborský | 8 | -7 | 8 | 10 | 3:1 | |
Bedřich Fořt : Jan Sláma | -4 | 5 | 5 | 9 | 3:1 | |
Petr Janeček : Tomáš Kratochvíl | -8 | -6 | -8 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Bedřich Fořt | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný C | 8 : 10 | 1. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 581:616 | 32:34 | ||||
L. Ledvinová / J. Bucek : V. Kulich / Z. Rambousek | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
J. Šťastný / M. Civín : J. Zíma / E. Ovčaříková | -6 | -4 | 7 | 9 | -5 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Zdeněk Rambousek | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Jiří Zíma | -5 | 7 | -4 | -6 | 1:3 | |
Miloš Civín : Eva Ovčaříková | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Vladimír Kulich | 4 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Zdeněk Rambousek | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Jiří Zíma | 12 | -8 | 11 | 6 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Eva Ovčaříková | -10 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Kulich | 7 | -7 | 4 | 8 | 3:1 | |
Miloš Civín : Zdeněk Rambousek | -7 | 8 | -6 | 8 | 8 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Jiří Zíma | 8 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Eva Ovčaříková | -5 | 7 | -8 | -4 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Vladimír Kulich | -2 | 15 | -5 | -6 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Zdeněk Rambousek | 11 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Zíma | -5 | 7 | -10 | -10 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Eva Ovčaříková | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Vladimír Kulich | 5 | 6 | -5 | -10 | -8 | 2:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Miloš Civín |
0 | 1 |
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
STC Slaný D : TTC Kladno G | 5 : 13 | 31. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 593:686 | 27:44 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : J. Hlaváček / D. Horbaj | -5 | -5 | -6 | 0:3 | ||
O. Chadima / D. Vesecký : V. Strejc / K. Jelínek | -4 | 8 | 9 | -5 | -12 | 2:3 |
David Vesecký : Václav Strejc | 5 | -4 | -12 | -6 | 1:3 | |
Adam Krček : Václav Coubal | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Jan Hlaváček | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Kryštof Jelínek | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Adam Krček : Václav Strejc | -9 | 4 | -6 | 8 | -3 | 2:3 |
Jiří Řeháček : Václav Coubal | 3 | 3 | -12 | -7 | 2 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Jan Hlaváček | -10 | -6 | 7 | 9 | -8 | 2:3 |
David Vesecký : Kryštof Jelínek | -6 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Dušan Horbaj | -5 | 10 | 4 | 4 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Václav Coubal | -7 | 8 | 6 | -2 | -7 | 2:3 |
David Vesecký : Jan Hlaváček | 6 | -5 | 8 | -8 | 11 | 3:2 |
Adam Krček : Kryštof Jelínek | -7 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Dušan Horbaj | -6 | -6 | -3 | 0:3 | ||
David Vesecký : Václav Coubal | -6 | 11 | 9 | -11 | -3 | 2:3 |
Adam Krček : Jan Hlaváček | -8 | -3 | 11 | -9 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Kryštof Jelínek | 8 | 10 | 4 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 1 | 3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 1 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B | 5 : 13 | 30. 10. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 562:673 | 22:45 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : R. Žák / J. Hudeček | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
J. Starý / M. Žiaran : M. Gniewek / T. Šubrt | -4 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Roman Žák | 9 | -5 | -6 | 10 | -5 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Josef Hudeček | 9 | -10 | -7 | -6 | 1:3 | |
Jiří Starý : Michal Gniewek | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Tomáš Šubrt | 9 | 10 | -15 | -5 | 12 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Roman Žák | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Josef Hudeček | 7 | -8 | -8 | -9 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Michal Gniewek | -6 | 1 | 8 | -6 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Šubrt | 7 | -5 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Roman Žák | -4 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Josef Hudeček | -10 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Michal Gniewek | -7 | 2 | 10 | -6 | -8 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Tomáš Šubrt | 11 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Roman Žák | -7 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček | -4 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Michal Gniewek | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Tomáš Šubrt | -5 | -9 | 8 | 6 | 0 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
0 | 1 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Milan Šimáček | 0 | 2 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 2 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
6. kolo
STC Slaný D : TSM Kladno B | 16 : 2 | 12. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 605:283 | 49:7 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
J. Řeháček / A. Krček : K. Albrecht / Š. Bratičák | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Vesecký : Karel Albrecht | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Štěpán Bratičák | 2 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Adam Krček : Jiří Archmann | 6 | 9 | -10 | 9 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Chadima : Karel Albrecht | 3 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Adam Krček : Štěpán Bratičák | 4 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Jiří Archmann | 10 | -6 | -10 | -4 | 1:3 | |
David Vesecký : bez boje | 0:0 | |||||
Adam Krček : Karel Albrecht | 7 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Štěpán Bratičák | 4 | 2 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Jiří Archmann | -7 | -12 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Řeháček : Karel Albrecht | 7 | 7 | 4 | 3:0 | ||
David Vesecký : Štěpán Bratičák | 2 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jiří Archmann | 3 | 13 | 14 | 3:0 | ||
Adam Krček : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Karel Albrecht Štěpán Bratičák |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Archmann | 2 | 2 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Štěpán Bratičák | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Unhošť C | 9 : 9 | 10. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 540:530 | 30:32 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : J. Hrubý / J. Bucek | -6 | 3 | 3 | 8 | 3:1 | |
M. Gniewek / T. Šubrt : J. Šťastný / M. Civín | -10 | 8 | 4 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Jindřich Bucek | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Josef Hrubý | 3 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Roman Žák : Miloš Civín | 8 | -8 | 5 | -4 | 6 | 3:2 |
Michal Gniewek : Jiří Šťastný | 7 | -3 | -7 | -2 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Jindřich Bucek | -3 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Roman Žák : Josef Hrubý | 3 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Miloš Civín | -7 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jiří Šťastný | -9 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Roman Žák : Jindřich Bucek | 7 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Josef Hrubý | -7 | 1 | 7 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Miloš Civín | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jiří Šťastný | -4 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Jindřich Bucek | -10 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Josef Hrubý | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Miloš Civín | 9 | -10 | -4 | 5 | -9 | 2:3 |
Roman Žák : Jiří Šťastný | 8 | 4 | 2 | 3:0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Josef Hrubý Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Miloš Civín |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Josef Hrubý | 0 | 4 |
Miloš Civín | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 10. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 663:614 | 38:32 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : J. Starý / M. Žiaran | 8 | 11 | 12 | 3:0 | ||
T. Kratochvíl / D. Lafek : V. Bromský / Z. Rohlíček | 11 | -7 | 4 | -8 | -8 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Milan Žiaran | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Jiří Starý | -8 | 4 | -13 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Bromský | -9 | 8 | 7 | 4 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Zdeněk Rohlíček | 4 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Milan Žiaran | -7 | -3 | -11 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Starý | -3 | 5 | 13 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Vladimír Bromský | -8 | -10 | 10 | 10 | 8 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Zdeněk Rohlíček | 4 | -5 | -6 | 5 | -6 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Milan Žiaran | 7 | -13 | 6 | -6 | 8 | 3:2 |
Dominik Lafek : Jiří Starý | 4 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Vladimír Bromský | 3 | 9 | -8 | 14 | 3:1 | |
Jan Sláma : Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 | -9 | 8 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Milan Žiaran | 2 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Starý | -5 | 9 | 8 | -2 | -2 | 2:3 |
Jan Sláma : Vladimír Bromský | -4 | -4 | 8 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Rohlíček | -8 | -5 | -9 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C | 6 : 12 | 8. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 569:623 | 22:43 | ||||
J. Laštovka / V. Fritsch : P. Peltán / P. Škach | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
R. Folbrecht / V. Nedvěd : P. Kříž / J. Slabý | -10 | 4 | -6 | 7 | -13 | 2:3 |
Roman Folbrecht : Pavel Škach | 1 | 9 | -9 | 11 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Petr Peltán | -8 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Jiří Slabý | 4 | 6 | -9 | -13 | 9 | 3:2 |
Václav Fritsch : Petr Kříž | -4 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Pavel Škach | -10 | -9 | 8 | -12 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Peltán | 8 | -8 | -7 | -13 | 1:3 | |
Václav Fritsch : Jiří Slabý | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Roman Folbrecht : Petr Kříž | -7 | -5 | -11 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Pavel Škach | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Petr Peltán | -6 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Roman Folbrecht : Jiří Slabý | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Petr Kříž | -5 | 7 | -4 | 5 | 15 | 3:2 |
Václav Fritsch : Pavel Škach | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Roman Folbrecht : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jiří Slabý | -9 | 4 | 13 | -6 | 4 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Petr Kříž | -2 | -6 | -4 | 0:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jiří Laštovka Václav Fritsch |
0 | 1 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Kříž Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Pavel Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Pavel Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
TTC Kladno G : STC Slaný C | 14 : 4 | 7. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 667:478 | 46:19 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : G. Materna / V. Kulich | 5 | -6 | -10 | 6 | 6 | 3:2 |
D. Horbaj / V. Coubal : J. Zíma / E. Ovčaříková | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : George Materna | -3 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Zíma | 12 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Eva Ovčaříková | -9 | 9 | 6 | 16 | 3:1 | |
Václav Coubal : Vladimír Kulich | -10 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : George Materna | -5 | 9 | -8 | 4 | -1 | 2:3 |
Václav Strejc : Jiří Zíma | 7 | 11 | 13 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Eva Ovčaříková | -9 | 6 | 8 | 9 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Vladimír Kulich | 9 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Václav Strejc : George Materna | -10 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Václav Coubal : Jiří Zíma | 4 | -9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Eva Ovčaříková | -2 | -7 | 7 | 9 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Vladimír Kulich | 6 | 9 | -13 | 6 | 3:1 | |
Václav Coubal : George Materna | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Zíma | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Eva Ovčaříková | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Václav Coubal |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Vladimír Kulich |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
George Materna | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Eva Ovčaříková | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B : DTJ Sparta Kladno B | 17 : 1 | 6. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 668:479 | 53:11 | ||||
J. Němec / J. Husák : P. Vojna / B. Fořt | 8 | 8 | 5 | 3:0 | ||
M. Vinkl / Z. Kasík : P. Janeček / T. Brückner | 7 | -11 | 6 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Pavel Vojna | 10 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Josef Němec : Bedřich Fořt | 9 | -10 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jan Husák : Petr Janeček | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Tomáš Brückner | -4 | 8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Josef Němec : Pavel Vojna | -4 | 7 | 8 | -7 | 9 | 3:2 |
Jan Husák : Bedřich Fořt | 6 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Petr Janeček | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Tomáš Brückner | 9 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jan Husák : Pavel Vojna | -4 | 9 | 9 | 7 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Bedřich Fořt | 8 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Petr Janeček | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Tomáš Brückner | -6 | 9 | 7 | 4 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Pavel Vojna | -7 | 5 | -12 | 11 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Bedřich Fořt | 8 | 2 | -5 | 3 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Petr Janeček | 3 | 3 | 11 | 3:0 | ||
Jan Husák : Tomáš Brückner | 4 | 7 | 9 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 0 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 4 | 0 |
Petr Hrudka | 2 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Petr Janeček Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Bedřich Fořt | 0 | 4 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
7. kolo
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný D | 8 : 10 | 16. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 610:638 | 31:36 | ||||
P. Kříž / J. Slabý : L. Vajnar / L. Kulichová | 7 | -9 | -5 | 9 | -6 | 2:3 |
P. Škach / J. Škach : O. Chadima / D. Vesecký | 8 | 8 | -4 | -15 | 5 | 3:2 |
Pavel Škach : David Vesecký | -9 | -11 | 4 | 7 | -14 | 2:3 |
František Preis : Ondřej Chadima | -6 | 10 | -4 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Lenka Kulichová | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Luboš Vajnar | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Petr Kříž : David Vesecký | 9 | 6 | -7 | 11 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Ondřej Chadima | 5 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Lenka Kulichová | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Luboš Vajnar | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : David Vesecký | -8 | 9 | 4 | 4 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Ondřej Chadima | 8 | -5 | 9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Škach : Lenka Kulichová | 13 | 9 | -9 | -9 | -8 | 2:3 |
Petr Kříž : Luboš Vajnar | -3 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : David Vesecký | -8 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Ondřej Chadima | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Lenka Kulichová | 5 | -7 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Luboš Vajnar | -6 | -8 | -6 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Kříž Jiří Slabý |
0 | 1 |
Pavel Škach Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Pavel Škach | 1 | 3 |
František Preis | 0 | 1 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 2 | 1 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Luboš Vajnar Lenka Kulichová |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Lenka Kulichová | 2 | 2 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
David Vesecký | 2 | 2 |
TSM Kladno B : TTC Kladno G | 2 : 16 | 15. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 389:621 | 10:49 | ||||
M. Mikulík / J. Archmann : V. Strejc / Z. Hálek | 8 | -2 | -7 | -3 | 1:3 | |
K. Albrecht / M. Bláha : J. Hlaváček / J. Fleislébr | -10 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Zdeněk Hálek | -6 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Václav Strejc | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jan Hlaváček | 7 | 6 | -5 | 5 | 3:1 | |
Karel Albrecht : Jiří Fleislébr | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Zdeněk Hálek | -6 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Václav Strejc | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Jan Hlaváček | 6 | -9 | 9 | -8 | -5 | 2:3 |
Matěj Bláha : Jiří Fleislébr | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Zdeněk Hálek | 9 | -8 | -7 | -5 | 1:3 | |
Karel Albrecht : Václav Strejc | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Jan Hlaváček | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Jiří Fleislébr | 9 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Karel Albrecht : Zdeněk Hálek | -6 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Václav Strejc | -2 | -1 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Jan Hlaváček | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jiří Fleislébr | -2 | -6 | -2 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Martin Mikulík Jiří Archmann |
0 | 1 |
Karel Albrecht Matěj Bláha |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 1 | 3 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Jiří Fleislébr |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Jiří Fleislébr | 3 | 1 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B : KST Slatina B | 7 : 11 | 15. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 680:718 | 33:42 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : J. Schönfelder / J. Laštovka | 9 | -5 | -6 | 9 | -8 | 2:3 |
I. Lengál / B. Fořt : P. Čermák / V. Nedvěd | 10 | 7 | -10 | -5 | -4 | 2:3 |
Pavel Vojna : Roman Javůrek | 6 | -10 | 6 | -10 | 15 | 3:2 |
Bedřich Fořt : Petr Čermák | -5 | -7 | 10 | 6 | -8 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Vladimír Nedvěd | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Jiří Laštovka | 7 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Bedřich Fořt : Roman Javůrek | -8 | -4 | 4 | 8 | 5 | 3:2 |
Tomáš Brückner : Petr Čermák | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Vladimír Nedvěd | -4 | 7 | -9 | -8 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jiří Laštovka | 6 | -4 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
Tomáš Brückner : Roman Javůrek | -7 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Petr Čermák | 11 | -6 | 8 | -4 | -5 | 2:3 |
Pavel Vojna : Vladimír Nedvěd | 8 | -8 | -8 | 11 | 8 | 3:2 |
Bedřich Fořt : Jiří Laštovka | 8 | 9 | -8 | 3 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Roman Javůrek | 5 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Petr Čermák | -10 | 8 | -8 | -4 | 1:3 | |
Bedřich Fořt : Vladimír Nedvěd | -8 | 7 | -8 | 7 | -8 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Jiří Laštovka | -8 | -8 | -8 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Ivo Lengál Bedřich Fořt |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Bedřich Fořt | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Roman Javůrek | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Buštěhrad B | 11 : 7 | 15. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 674:660 | 37:37 | ||||
M. Civín / J. Bucek : T. Kratochvíl / D. Lafek | -7 | 8 | 7 | -6 | 6 | 3:2 |
J. Šťastný / M. Suchan : O. Táborský / J. Sláma | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Dominik Lafek | -4 | 5 | 5 | -8 | 10 | 3:2 |
Miloš Civín : Oldřich Táborský | -10 | 5 | 10 | -9 | 5 | 3:2 |
Milan Suchan : Jan Sláma | -6 | -5 | 7 | -5 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Tomáš Kratochvíl | -9 | 5 | -8 | -1 | 1:3 | |
Miloš Civín : Dominik Lafek | 5 | -3 | -6 | -8 | 1:3 | |
Milan Suchan : Oldřich Táborský | 8 | -9 | -6 | -3 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Jan Sláma | -7 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Tomáš Kratochvíl | 6 | 8 | -8 | 10 | 3:1 | |
Milan Suchan : Dominik Lafek | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Oldřich Táborský | 4 | 4 | -10 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Jan Sláma | -10 | 3 | -5 | 8 | 5 | 3:2 |
Miloš Civín : Tomáš Kratochvíl | 6 | 4 | -10 | 10 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Dominik Lafek | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Oldřich Táborský | 6 | -7 | 7 | 1 | 3:1 | |
Miloš Civín : Jan Sláma | 9 | -13 | -9 | 4 | 4 | 3:2 |
Milan Suchan : Tomáš Kratochvíl | 7 | -9 | 10 | -6 | 7 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
1 | 0 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 1 | 3 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Miloš Civín | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
STC Slaný C : Sokol Stochov-Honice B | 14 : 4 | 14. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 683:550 | 48:21 | ||||
J. Jarolímek / G. Materna : R. Žák / J. Hudeček | 9 | 8 | -8 | -9 | -7 | 2:3 |
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Gniewek / T. Šubrt | 5 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Jarolímek : Roman Žák | -6 | 10 | -4 | -4 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Josef Hudeček | 4 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Michal Gniewek | -7 | 5 | 4 | 8 | 3:1 | |
George Materna : Tomáš Šubrt | 8 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Roman Žák | 8 | 5 | -5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Josef Hudeček | 5 | -9 | -5 | 10 | -10 | 2:3 |
George Materna : Michal Gniewek | 5 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Tomáš Šubrt | 5 | -8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Roman Žák | -7 | 3 | -6 | -7 | 1:3 | |
George Materna : Josef Hudeček | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Michal Gniewek | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Tomáš Šubrt | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
George Materna : Roman Žák | 10 | -6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jiří Jarolímek : Josef Hudeček | 5 | 8 | -7 | -10 | 9 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Michal Gniewek | 4 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Tomáš Šubrt | -8 | -10 | 7 | 4 | 8 | 3:2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Jarolímek George Materna |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
George Materna | 4 | 0 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák | 2 | 2 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň B | 8 : 10 | 25. 9. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 658:639 | 35:35 | ||||
V. Bromský / M. Žiaran : J. Husák / Z. Kasík | 3 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Z. Rohlíček / J. Starý : M. Vinkl / L. Petřík | 8 | 8 | -8 | -8 | -12 | 2:3 |
Milan Žiaran : Petr Hrudka | 8 | 1 | -9 | 3 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Zdeněk Kasík | -11 | 4 | 12 | 10 | 3:1 | |
Jiří Starý : Jan Husák | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Ladislav Petřík | -3 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Petr Hrudka | -5 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Zdeněk Kasík | -12 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jan Husák | -10 | 4 | -7 | -5 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Ladislav Petřík | 8 | -10 | 7 | -8 | 9 | 3:2 |
Jiří Starý : Petr Hrudka | 6 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Kasík | 6 | -6 | -10 | 7 | -6 | 2:3 |
Milan Šimáček : Jan Husák | 7 | -4 | 5 | -8 | -5 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Ladislav Petřík | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Petr Hrudka | -4 | -1 | 7 | 10 | -10 | 2:3 |
Milan Šimáček : Zdeněk Kasík | 3 | -14 | -13 | 7 | -7 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jan Husák | 8 | -7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Jiří Starý : Ladislav Petřík | 2 | 10 | 7 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Rohlíček Jiří Starý |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Milan Šimáček | 0 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 2 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Ladislav Petřík |
1 | 0 |
Jan Husák Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
8. kolo
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný C | 7 : 11 | 24. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 629:610 | 32:37 | ||||
D. Stolz / D. Lafek : J. Jarolímek / V. Kulich | 7 | 6 | 11 | 3:0 | ||
T. Kratochvíl / J. Sláma : G. Materna / E. Ovčaříková | -7 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Jiří Jarolímek | 8 | 9 | -7 | 3 | 3:1 | |
Dominik Lafek : George Materna | -2 | -9 | 5 | 11 | -5 | 2:3 |
Jan Sláma : Eva Ovčaříková | -9 | -7 | 11 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Kulich | -9 | -8 | 5 | -6 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Jiří Jarolímek | -11 | 11 | 9 | -9 | -10 | 2:3 |
Jan Sláma : George Materna | -4 | 13 | 8 | -5 | 8 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Eva Ovčaříková | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Vladimír Kulich | 7 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Jarolímek | -8 | 3 | 9 | -6 | -7 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : George Materna | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : Eva Ovčaříková | 3 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Vladimír Kulich | -7 | 10 | 3 | 4 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Jiří Jarolímek | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Stolz : George Materna | -7 | 8 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
Dominik Lafek : Eva Ovčaříková | -9 | 2 | -8 | -7 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Jan Sláma |
0 | 1 |
Daniel Stolz Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 1 | 1 |
Daniel Stolz | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Jan Sláma | 1 | 1 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Jarolímek Vladimír Kulich |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
George Materna | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
TSM Kladno B : TTC Slovan Kladno C | 0 : 18 | 22. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 297:613 | 2:54 | ||||
M. Bláha / V. Šáfková : P. Peltán / P. Škach | -4 | -2 | -3 | 0:3 | ||
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Škach / P. Kříž | -5 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Petr Peltán | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Pavel Škach | -5 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Petr Kříž | -8 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jaroslav Škach | 8 | -7 | 7 | -8 | -10 | 2:3 |
Matěj Bláha : Petr Peltán | -3 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Pavel Škach | -5 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Petr Kříž | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Jaroslav Škach | -2 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Petr Peltán | -7 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Pavel Škach | -3 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Petr Kříž | -5 | -1 | -5 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Jaroslav Škach | -5 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Petr Peltán | -7 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Pavel Škach | -5 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Petr Kříž | -9 | -3 | -11 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Jaroslav Škach | -6 | -4 | -3 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Matěj Bláha Veronika Šáfková |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Veronika Šáfková | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán Pavel Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 4 | 0 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C | 11 : 7 | 22. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 740:723 | 43:34 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Starý / M. Žiaran | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Bromský / M. Šimáček | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Milan Žiaran | -5 | 9 | 13 | 9 | 3:1 | |
Petr Čermák : Jiří Starý | 9 | -8 | -8 | 6 | 7 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský | -6 | 8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Milan Šimáček | -6 | 6 | -3 | -10 | 1:3 | |
Petr Čermák : Milan Žiaran | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Jiří Starý | 2 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský | -6 | 9 | -9 | 6 | 6 | 3:2 |
Roman Folbrecht : Milan Šimáček | 10 | -10 | 6 | -5 | -4 | 2:3 |
Jiří Laštovka : Milan Žiaran | 9 | -7 | 6 | -8 | -3 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý | -9 | -9 | 3 | 9 | 10 | 3:2 |
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský | 6 | -5 | 7 | -11 | 4 | 3:2 |
Petr Čermák : Milan Šimáček | -5 | 14 | -9 | 11 | -9 | 2:3 |
Václav Fritsch : Milan Žiaran | 10 | -11 | 9 | -10 | 11 | 3:2 |
Roman Folbrecht : Jiří Starý | 8 | -8 | 5 | 6 | 3:1 | |
Petr Čermák : Vladimír Bromský | -5 | -8 | 11 | 9 | -5 | 2:3 |
Jiří Laštovka : Milan Šimáček | -7 | 9 | -8 | -9 | 1:3 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht | 3 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 1 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 1 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Milan Šimáček |
0 | 1 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 4 | 0 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
TTC Kladno G : Sokol Stochov-Honice B | 12 : 6 | 21. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 660:570 | 40:27 | ||||
D. Horbaj / V. Coubal : R. Žák / J. Hudeček | 6 | 8 | -9 | 5 | 3:1 | |
J. Fleislébr / Z. Hálek : M. Gniewek / T. Šubrt | 5 | -9 | 6 | 6 | 3:1 | |
Václav Coubal : Tomáš Šubrt | 7 | -4 | -8 | 4 | 7 | 3:2 |
Jiří Fleislébr : Roman Žák | -6 | -6 | 1 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Josef Hudeček | -12 | 5 | -10 | 8 | 7 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Michal Gniewek | 4 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Fleislébr : Tomáš Šubrt | 2 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Roman Žák | -10 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Josef Hudeček | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Michal Gniewek | 6 | -9 | 7 | 2 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Tomáš Šubrt | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Roman Žák | -9 | 9 | -9 | -13 | 1:3 | |
Václav Coubal : Josef Hudeček | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Ebert : Michal Gniewek | -11 | 10 | 9 | 8 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Tomáš Šubrt | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Roman Žák | 9 | 7 | -7 | -5 | -5 | 2:3 |
Tomáš Ebert : Josef Hudeček | -9 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Michal Gniewek | 6 | 4 | 10 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Václav Coubal |
1 | 0 |
Jiří Fleislébr | 1 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Tomáš Ebert st. | 1 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
STC Slaný D : DTJ Sparta Kladno B | 13 : 5 | 21. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 702:632 | 42:32 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : P. Vojna / T. Brückner | -6 | 5 | 8 | -7 | 7 | 3:2 |
J. Řeháček / A. Krček : P. Janeček / I. Lengál | -10 | -2 | 8 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Pavel Vojna | 10 | -9 | -11 | 4 | 7 | 3:2 |
David Vesecký : Tomáš Brückner | -10 | 6 | 5 | 6 | 3:1 | |
Adam Krček : Petr Janeček | -14 | 8 | -5 | 2 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Ivo Lengál | 9 | 9 | 5 | 3:0 | ||
David Vesecký : Pavel Vojna | -6 | -11 | 6 | -7 | 1:3 | |
Adam Krček : Tomáš Brückner | -7 | 4 | -3 | 5 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Petr Janeček | 8 | 5 | -8 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Ivo Lengál | -8 | 6 | -6 | 10 | 5 | 3:2 |
Adam Krček : Pavel Vojna | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Tomáš Brückner | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Petr Janeček | 1 | 3 | -6 | 7 | 3:1 | |
David Vesecký : Ivo Lengál | -8 | 9 | -8 | -10 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Pavel Vojna | -10 | -7 | 5 | 4 | 3 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Tomáš Brückner | 10 | -10 | 9 | -4 | 4 | 3:2 |
David Vesecký : Petr Janeček | 7 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Adam Krček : Ivo Lengál | -3 | -7 | -3 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť C | 11 : 7 | 20. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 638:617 | 38:31 | ||||
J. Němec / J. Husák : J. Šťastný / L. Ledvinová | 7 | 6 | -7 | 2 | 3:1 | |
M. Vinkl / Z. Kasík : M. Civín / J. Bucek | 10 | -7 | -4 | -9 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jiří Šťastný | 7 | 6 | -7 | 7 | 3:1 | |
Josef Němec : Lucie Ledvinová | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jindřich Bucek | -4 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Miloš Civín | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jiří Šťastný | -9 | -11 | 7 | 8 | -9 | 2:3 |
Milan Vinkl : Lucie Ledvinová | 4 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Jindřich Bucek | -9 | -4 | 8 | -8 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Miloš Civín | -11 | 9 | -10 | -7 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Jiří Šťastný | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Jan Husák : Lucie Ledvinová | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Jindřich Bucek | 9 | -10 | 11 | -6 | 4 | 3:2 |
Josef Němec : Miloš Civín | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Šťastný | -2 | 7 | 5 | 6 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Lucie Ledvinová | 8 | -7 | 6 | 7 | 3:1 | |
Josef Němec : Jindřich Bucek | -1 | -5 | 7 | 7 | 11 | 3:2 |
Milan Vinkl : Miloš Civín | -5 | -11 | 6 | 10 | 6 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 0 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 0 | 2 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
9. kolo
DTJ Sparta Kladno B : TSM Kladno B | 14 : 4 | 20. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 626:431 | 46:16 | ||||
I. Lengál / J. Janeček : Š. Bratičák / M. Bratičák | 3 | 4 | 1 | 3:0 | ||
P. Vojna / T. Brückner : M. Brynda / J. Archmann | 4 | -10 | -3 | 10 | -5 | 2:3 |
Ivo Lengál : Matyáš Brynda | -12 | 8 | 8 | 7 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jiří Archmann | 10 | -6 | 9 | 7 | 3:1 | |
Petr Janeček : Matěj Bratičák | 2 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Štěpán Bratičák | 2 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Matyáš Brynda | 10 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Jiří Archmann | -9 | -10 | 10 | 9 | -9 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Matěj Bratičák | 3 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Štěpán Bratičák | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Matyáš Brynda | 0 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Jiří Archmann | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Matěj Bratičák | 1 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Štěpán Bratičák | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Matyáš Brynda | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Jiří Archmann | -6 | 5 | -5 | 9 | 10 | 3:2 |
Pavel Vojna : Matěj Bratičák | 6 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Štěpán Bratičák | 5 | 6 | 8 | 3:0 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Ivo Lengál Jakub Janeček |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Petr Janeček | 3 | 1 |
Ivo Lengál | 4 | 0 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
1 | 0 |
Štěpán Bratičák Matěj Bratičák |
0 | 1 |
Matyáš Brynda | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 2 | 2 |
Štěpán Bratičák | 0 | 4 |
Matěj Bratičák | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad B | 9 : 9 | 1. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 614:572 | 33:33 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : O. Táborský / J. Sláma | 2 | -8 | 9 | -10 | -9 | 2:3 |
T. Šubrt / P. Dušek : D. Lafek / A. Herda | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Oldřich Táborský | -10 | -8 | 7 | -8 | 1:3 | |
Petr Dušek : Jan Sláma | -7 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Roman Žák : Adam Herda | 2 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Dominik Lafek | -7 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Oldřich Táborský | -10 | -5 | 10 | -7 | 1:3 | |
Roman Žák : Jan Sláma | 7 | -7 | 4 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Adam Herda | -10 | 2 | -8 | 9 | 8 | 3:2 |
Josef Hudeček : Dominik Lafek | -5 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Roman Žák : Oldřich Táborský | 8 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Šubrt : Jan Sláma | -9 | 7 | 7 | -4 | -8 | 2:3 |
Josef Hudeček : Adam Herda | 6 | 8 | -7 | 6 | 3:1 | |
Petr Dušek : Dominik Lafek | -3 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Oldřich Táborský | -8 | 5 | 10 | 7 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Jan Sláma | 3 | -9 | 6 | 6 | 3:1 | |
Petr Dušek : Adam Herda | 2 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Roman Žák : Dominik Lafek | 7 | 6 | 6 | 3:0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Tomáš Šubrt Petr Dušek |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Tomáš Šubrt | 2 | 2 |
Petr Dušek | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Dominik Lafek Adam Herda |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
Adam Herda | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno G | 8 : 10 | 30. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 611:650 | 30:38 | ||||
P. Peltán / P. Škach : V. Strejc / Z. Hálek | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
P. Kříž / J. Slabý : D. Horbaj / K. Jelínek | 9 | -8 | 8 | 5 | 3:1 | |
Petr Peltán : Zdeněk Hálek | 9 | -10 | -7 | 5 | 3 | 3:2 |
Pavel Škach : Kryštof Jelínek | -3 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Václav Strejc | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Dušan Horbaj | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Zdeněk Hálek | 6 | -10 | 9 | -9 | -1 | 2:3 |
Petr Kříž : Kryštof Jelínek | -3 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Václav Strejc | -7 | -8 | 8 | 4 | -6 | 2:3 |
Petr Peltán : Dušan Horbaj | -7 | -9 | 6 | -8 | 1:3 | |
Petr Kříž : Zdeněk Hálek | -9 | -2 | 10 | 9 | 9 | 3:2 |
Jiří Slabý : Kryštof Jelínek | -12 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Václav Strejc | -9 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Řáha : Dušan Horbaj | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Zdeněk Hálek | -6 | -8 | 11 | -8 | 1:3 | |
Petr Peltán : Kryštof Jelínek | -5 | -13 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Řáha : Václav Strejc | 8 | -10 | -12 | 4 | 4 | 3:2 |
Petr Kříž : Dušan Horbaj | 9 | -10 | 10 | 5 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Kříž Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán Pavel Škach |
0 | 1 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Pavel Škach | 0 | 2 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 1 | 3 |
Vladimír Řáha | 2 | 0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Dušan Horbaj Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C : KST Slatina B | 8 : 10 | 29. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 595:626 | 29:34 | ||||
M. Civín / J. Bucek : J. Schönfelder / J. Laštovka | 12 | 7 | 9 | 3:0 | ||
J. Šťastný / M. Suchan : R. Folbrecht / P. Čermák | -10 | -11 | -0 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Laštovka | 7 | 10 | -9 | 10 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Petr Čermák | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Jaroslav Schönfelder | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Roman Folbrecht | 8 | -10 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Jiří Laštovka | -3 | -9 | 8 | 4 | -10 | 2:3 |
Milan Suchan : Petr Čermák | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Jaroslav Schönfelder | -5 | 9 | -2 | -7 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Roman Folbrecht | 18 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Jiří Laštovka | -9 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Petr Čermák | 4 | 8 | -5 | 18 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Jaroslav Schönfelder | 3 | 12 | 2 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Roman Folbrecht | -9 | 7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Miloš Civín : Jiří Laštovka | 7 | 9 | -11 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Petr Čermák | -10 | -8 | 8 | -9 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Jaroslav Schönfelder | -9 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Roman Folbrecht | -6 | -11 | -4 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
0 | 1 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 1 | 1 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 1 | 1 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň B | 13 : 5 | 28. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 724:616 | 46:27 | ||||
J. Jarolímek / V. Kulich : J. Němec / J. Husák | 8 | 8 | 13 | 3:0 | ||
J. Zíma / E. Ovčaříková : M. Vinkl / P. Hrudka | 5 | -7 | -9 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Jan Husák | 4 | -4 | -5 | -8 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Josef Němec | -6 | 8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Petr Hrudka | 5 | -8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jiří Jarolímek : Milan Vinkl | 10 | -5 | 8 | 7 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jan Husák | -9 | 6 | 8 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Josef Němec | -8 | -6 | 11 | -4 | 1:3 | |
Jiří Jarolímek : Petr Hrudka | -6 | 1 | 7 | 4 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Milan Vinkl | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jan Husák | -8 | -10 | 11 | 5 | 9 | 3:2 |
Jiří Jarolímek : Josef Němec | 2 | -8 | 9 | -8 | -19 | 2:3 |
Jiří Zíma : Petr Hrudka | -4 | 7 | 5 | -8 | -5 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Milan Vinkl | 1 | 1 | -10 | 6 | 3:1 | |
Jiří Jarolímek : Jan Husák | 11 | 8 | -6 | -9 | 9 | 3:2 |
Jiří Zíma : Josef Němec | -8 | 7 | 6 | 2 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Hrudka | 8 | 7 | -9 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Milan Vinkl | 7 | 7 | 1 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Jarolímek Vladimír Kulich |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Milan Vinkl Petr Hrudka |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Jan Husák | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný D | 10 : 8 | 27. 11. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 644:610 | 35:32 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : O. Chadima / D. Vesecký | -11 | 5 | -8 | 4 | 6 | 3:2 |
M. Šimáček / M. Žiaran : O. Hnilička / Z. Černý | 5 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Chadima | -12 | 4 | -6 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : David Vesecký | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Zbyněk Černý | -8 | -8 | 9 | 10 | 7 | 3:2 |
Milan Šimáček : Ondřej Hnilička | -3 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Ondřej Chadima | 8 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : David Vesecký | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Zbyněk Černý | 4 | -8 | -6 | 6 | 12 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Hnilička | -10 | -7 | 10 | -5 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Ondřej Chadima | -6 | -5 | 3 | -6 | 1:3 | |
Milan Šimáček : David Vesecký | -7 | 6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Zbyněk Černý | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Ondřej Hnilička | 10 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Ondřej Chadima | -7 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : David Vesecký | -8 | -9 | 8 | -10 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Zbyněk Černý | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Ondřej Hnilička | -10 | 14 | -8 | 7 | 8 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Milan Šimáček Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička Zbyněk Černý |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
10. kolo
TSM Kladno B : TJ Sokol Dříň C | 1 : 17 | 18. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 372:680 | 11:53 | ||||
M. Mikulík / K. Albrecht : V. Bromský / Z. Rohlíček | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : M. Šimáček / M. Žiaran | 0:0 | |||||
Martin Mikulík : Vladimír Bromský | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Štěpán Bratičák : Zdeněk Rohlíček | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Milan Žiaran | -5 | 9 | 8 | -16 | 4 | 3:2 |
bez boje : Milan Šimáček | 0:0 | |||||
Štěpán Bratičák : Vladimír Bromský | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Zdeněk Rohlíček | -6 | -7 | 3 | 7 | -8 | 2:3 |
bez boje : Milan Žiaran | 0:0 | |||||
Martin Mikulík : Milan Šimáček | -5 | 7 | -6 | -5 | 1:3 | |
Karel Albrecht : Vladimír Bromský | -9 | -6 | 8 | 8 | -9 | 2:3 |
bez boje : Zdeněk Rohlíček | 0:0 | |||||
Martin Mikulík : Milan Žiaran | 9 | -3 | -12 | -11 | 1:3 | |
Štěpán Bratičák : Milan Šimáček | -1 | -7 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Vladimír Bromský | 0:0 | |||||
Martin Mikulík : Zdeněk Rohlíček | -9 | 6 | 16 | -3 | -5 | 2:3 |
Štěpán Bratičák : Milan Žiaran | -1 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Milan Šimáček | -6 | -6 | -5 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Karel Albrecht | 1 | 3 |
Štěpán Bratičák | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Šimáček Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 4 | 0 |
Milan Šimáček | 4 | 0 |
Milan Žiaran | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : DTJ Sparta Kladno B | 11 : 7 | 7. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 621:540 | 39:22 | ||||
P. Kříž / J. Slabý : I. Lengál / J. Janeček | -9 | -8 | 10 | -3 | 1:3 | |
P. Peltán / F. Preis : P. Vojna / T. Brückner | 5 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Ivo Lengál | 2 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Pavel Vojna | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
František Preis : Petr Janeček | -6 | 10 | -6 | 10 | -9 | 2:3 |
Jiří Slabý : Tomáš Brückner | 9 | 1 | 9 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Ivo Lengál | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
František Preis : Pavel Vojna | 6 | -7 | 12 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Petr Janeček | 7 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Tomáš Brückner | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
František Preis : Ivo Lengál | 5 | 9 | -10 | -8 | -19 | 2:3 |
Jiří Slabý : Pavel Vojna | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Petr Janeček | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Tomáš Brückner | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Ivo Lengál | -8 | 7 | -12 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Pavel Vojna | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Petr Janeček | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Tomáš Brückner | 9 | 11 | 8 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán František Preis |
1 | 0 |
Petr Kříž Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
František Preis | 1 | 2 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Petr Kříž | 1 | 0 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Ivo Lengál Jakub Janeček |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť C | 6 : 12 | 6. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 548:629 | 22:42 | ||||
Z. Černý / A. Krček : M. Civín / J. Bucek | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
O. Chadima / D. Vesecký : J. Šťastný / M. Suchan | -9 | 9 | 9 | -10 | 9 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Jindřich Bucek | -6 | 10 | 6 | -9 | -6 | 2:3 |
David Vesecký : Miloš Civín | -11 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Jiří Šťastný | -10 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Adam Krček : Milan Suchan | 5 | 5 | 7 | 3:0 | ||
David Vesecký : Jindřich Bucek | -1 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Miloš Civín | -13 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jiří Šťastný | -8 | -6 | -1 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Milan Suchan | 6 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Zbyněk Černý : Jindřich Bucek | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Adam Krček : Miloš Civín | 10 | -10 | -8 | -4 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Jiří Šťastný | -10 | -7 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Milan Suchan | 9 | 8 | -7 | 7 | 3:1 | |
Adam Krček : Jindřich Bucek | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Miloš Civín | -9 | 8 | 3 | -9 | 10 | 3:2 |
David Vesecký : Jiří Šťastný | 1 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Zbyněk Černý : Milan Suchan | 6 | 9 | -8 | 9 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Zbyněk Černý Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Zbyněk Černý | 1 | 3 |
Adam Krček | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
0 | 1 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Miloš Civín | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Roman Folbrecht | 0 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek Vladimír Kulich |
0 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jiří Jarolímek | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
TTC Kladno G : Sokol Buštěhrad B | 14 : 4 | 5. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 646:475 | 45:18 | ||||
J. Hlaváček / D. Horbaj : D. Lafek / A. Herda | 9 | 4 | 3 | 3:0 | ||
J. Fleislébr / Z. Hálek : O. Táborský / J. Sláma | 4 | -14 | 7 | -3 | 8 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Oldřich Táborský | -9 | 6 | 5 | 11 | 3:1 | |
Jiří Fleislébr : Adam Herda | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Dominik Lafek | -11 | 10 | -4 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Jan Sláma | -4 | 5 | 7 | 2 | 3:1 | |
Jiří Fleislébr : Oldřich Táborský | 3 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Adam Herda | 8 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Dominik Lafek | 5 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Jan Sláma | 10 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Oldřich Táborský | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Adam Herda | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Dominik Lafek | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Fleislébr : Jan Sláma | 4 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Oldřich Táborský | 8 | 9 | -9 | -7 | 5 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Adam Herda | 6 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Fleislébr : Dominik Lafek | 6 | -10 | 6 | -8 | -9 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Jan Sláma | -6 | -10 | -10 | 0:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Jiří Fleislébr | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Dominik Lafek Adam Herda |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Jan Sláma | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
Adam Herda | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : Sokol Stochov-Honice B | 11 : 7 | 4. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 622:554 | 37:27 | ||||
M. Vinkl / P. Hrudka : R. Žák / J. Hudeček | -15 | -3 | -10 | 0:3 | ||
J. Němec / J. Husák : M. Gniewek / T. Šubrt | 7 | 8 | -12 | 8 | 3:1 | |
Jan Husák : Tomáš Šubrt | 7 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Josef Němec : Roman Žák | 6 | -6 | -7 | -13 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Michal Gniewek | 8 | -8 | 6 | 2 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Josef Hudeček | 7 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Josef Němec : Tomáš Šubrt | 9 | -7 | 5 | 12 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Roman Žák | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Michal Gniewek | -9 | 6 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jan Husák : Josef Hudeček | -5 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Tomáš Šubrt | 7 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Roman Žák | 6 | -5 | -3 | -6 | 1:3 | |
Jan Husák : Michal Gniewek | 8 | 9 | -10 | 8 | 3:1 | |
Josef Němec : Josef Hudeček | -5 | 8 | 8 | -4 | -10 | 2:3 |
Petr Hrudka : Tomáš Šubrt | 5 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Jan Husák : Roman Žák | -8 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Josef Němec : Michal Gniewek | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Josef Hudeček | 2 | -8 | 5 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Petr Hrudka |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Jan Husák | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
11. kolo
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B | 9 : 9 | 19. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 559:572 | 31:33 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : R. Folbrecht / P. Čermák | -7 | 4 | 8 | 7 | 3:1 | |
M. Gniewek / P. Dušek : J. Schönfelder / J. Laštovka | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Čermák | 4 | -6 | -11 | -6 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jaroslav Schönfelder | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Jiří Laštovka | -6 | -1 | -5 | 0:3 | ||
Roman Žák : Roman Folbrecht | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Petr Čermák | -7 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Jaroslav Schönfelder | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Roman Žák : Jiří Laštovka | 7 | -11 | 9 | 6 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Roman Folbrecht | 9 | 11 | -8 | -6 | 5 | 3:2 |
Petr Dušek : Petr Čermák | -7 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Roman Žák : Jaroslav Schönfelder | 13 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jiří Laštovka | 3 | -3 | -5 | 8 | 5 | 3:2 |
Michal Gniewek : Roman Folbrecht | 9 | -8 | -9 | -5 | 1:3 | |
Roman Žák : Petr Čermák | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder | -9 | 10 | -6 | 8 | -4 | 2:3 |
Michal Gniewek : Jiří Laštovka | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Petr Dušek : Roman Folbrecht | -9 | -6 | -4 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Michal Gniewek Petr Dušek |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Petr Čermák |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 13. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 681:627 | 40:29 | ||||
T. Kratochvíl / D. Lafek : J. Němec / J. Husák | -9 | 5 | 9 | 9 | 3:1 | |
O. Táborský / J. Sláma : M. Vinkl / Z. Kasík | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Petr Hrudka | -10 | 10 | -9 | 6 | 10 | 3:2 |
Jan Sláma : Milan Vinkl | 7 | 8 | -9 | 5 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Josef Němec | -5 | -8 | 10 | 5 | -10 | 2:3 |
Dominik Lafek : Zdeněk Kasík | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Petr Hrudka | -11 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jan Husák | 7 | -4 | -8 | 10 | 12 | 3:2 |
Dominik Lafek : Josef Němec | -8 | 4 | 9 | -14 | 7 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Zdeněk Kasík | -8 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Petr Hrudka | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jan Husák | 9 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Josef Němec | -7 | 4 | -7 | 7 | -5 | 2:3 |
Jan Sláma : Zdeněk Kasík | 10 | -8 | -9 | 14 | 10 | 3:2 |
Dominik Lafek : Petr Hrudka | 9 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jan Husák | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Josef Němec | 9 | -6 | 7 | 4 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Kasík | -7 | -8 | -7 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Jan Husák | 0 | 3 |
Zdeněk Kasík | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B : TTC Kladno G | 5 : 13 | 13. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 653:731 | 29:45 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : D. Horbaj / T. Ebert st. | 12 | -5 | -6 | -7 | 1:3 | |
P. Janeček / I. Lengál : V. Strejc / K. Jelínek | 10 | -10 | -10 | 8 | 4 | 3:2 |
Ivo Lengál : Václav Strejc | 10 | -8 | -2 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Dušan Horbaj | -10 | 8 | -3 | -9 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Kryštof Jelínek | -9 | 4 | 4 | 8 | 3:1 | |
Petr Janeček : Tomáš Ebert | -10 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Václav Strejc | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Dušan Horbaj | 10 | 10 | -9 | -7 | -6 | 2:3 |
Petr Janeček : Kryštof Jelínek | 10 | -4 | -4 | -7 | 1:3 | |
Ivo Lengál : Tomáš Ebert | 8 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Václav Strejc | -8 | -3 | 10 | 8 | 7 | 3:2 |
Petr Janeček : Dušan Horbaj | -4 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Kryštof Jelínek | 5 | 4 | -4 | -7 | -9 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Tomáš Ebert | 5 | -10 | 12 | 7 | 3:1 | |
Petr Janeček : Václav Strejc | -9 | 9 | -7 | -5 | 1:3 | |
Ivo Lengál : Dušan Horbaj | 8 | -7 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Kryštof Jelínek | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Tomáš Ebert | 9 | -7 | 9 | -7 | -9 | 2:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Ivo Lengál | 1 | 3 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Dušan Horbaj Tomáš Ebert st. |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 4 | 0 |
Tomáš Ebert st. | 2 | 2 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť C : TSM Kladno B | 15 : 3 | 13. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 680:497 | 49:18 | ||||
M. Civín / J. Bucek : M. Brynda / J. Archmann | -7 | 10 | 8 | -6 | 9 | 3:2 |
J. Šťastný / L. Ledvinová : M. Mikulík / K. Albrecht | -7 | -8 | 4 | 6 | 6 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Matyáš Brynda | 3 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Jiří Archmann | 9 | -15 | -9 | -10 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Martin Mikulík | -5 | 8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Karel Albrecht | 5 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Matyáš Brynda | -11 | -8 | 8 | 8 | 12 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Jiří Archmann | 10 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Martin Mikulík | 9 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Karel Albrecht | 2 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Matyáš Brynda | -7 | -4 | 8 | -3 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Jiří Archmann | -9 | 9 | 8 | 1 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Martin Mikulík | 1 | -5 | 4 | 3 | 3:1 | |
Miloš Civín : Karel Albrecht | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Matyáš Brynda | 4 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Archmann | 4 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Martin Mikulík | -8 | 8 | 5 | -5 | -9 | 2:3 |
Lucie Ledvinová : Karel Albrecht | 7 | 4 | 5 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Lucie Ledvinová |
1 | 0 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Lucie Ledvinová | 3 | 1 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Matyáš Brynda Jiří Archmann |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 1 | 3 |
Matyáš Brynda | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 1 | 3 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C | 7 : 11 | 11. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 576:623 | 27:37 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : J. Škach / J. Slabý | -8 | 6 | 9 | 5 | 3:1 | |
M. Šimáček / M. Žiaran : F. Preis / P. Kříž | -8 | 7 | -7 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Škach | -7 | -16 | 5 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Jiří Slabý | -5 | 9 | 7 | -7 | -12 | 2:3 |
Milan Žiaran : František Preis | -9 | -5 | 8 | 6 | -8 | 2:3 |
Milan Šimáček : Petr Kříž | -7 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jaroslav Škach | 5 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Jiří Slabý | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : František Preis | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Petr Kříž | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Jaroslav Škach | 9 | 6 | 16 | 3:0 | ||
Milan Šimáček : Jiří Slabý | -8 | 9 | 6 | 10 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : František Preis | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Petr Kříž | -5 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Milan Šimáček : Jaroslav Škach | 8 | 5 | -9 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Rohlíček : Jiří Slabý | -9 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : František Preis | 5 | 9 | -10 | 7 | 3:1 | |
Milan Žiaran : Petr Kříž | -6 | -10 | -7 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Milan Šimáček Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Milan Šimáček | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
0 | 1 |
František Preis Petr Kříž |
1 | 0 |
František Preis | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
STC Slaný C : STC Slaný D | 12 : 6 | 26. 9. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 741:661 | 45:28 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : O. Chadima / D. Vesecký | 9 | -7 | -7 | 8 | -9 | 2:3 |
J. Zíma / E. Ovčaříková : O. Hnilička / J. Řeháček | 5 | 15 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Ondřej Chadima | -9 | 7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Eva Ovčaříková : Jiří Řeháček | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : David Vesecký | 7 | -5 | 11 | 10 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Ondřej Hnilička | -7 | 1 | 5 | -3 | 11 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Ondřej Chadima | 1 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Řeháček | 10 | 7 | -8 | 10 | 3:1 | |
Jiří Zíma : David Vesecký | 11 | -10 | -3 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Rambousek : Ondřej Hnilička | -3 | 10 | 4 | -9 | -6 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Ondřej Chadima | 4 | -9 | 8 | 4 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jiří Řeháček | 21 | 6 | -9 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : David Vesecký | -10 | -7 | 10 | 6 | 6 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Ondřej Hnilička | 5 | -7 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Ondřej Chadima | -10 | 8 | 7 | -7 | -12 | 2:3 |
Zdeněk Rambousek : Jiří Řeháček | 12 | -6 | 7 | 5 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : David Vesecký | 3 | 7 | -10 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Ondřej Hnilička | 8 | 9 | 9 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Hnilička Jiří Řeháček |
0 | 1 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 0 | 4 |
David Vesecký | 1 | 3 |
12. kolo
TJ Sokol Dříň C : DTJ Sparta Kladno B | 10 : 8 | 19. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 680:630 | 40:33 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : P. Vojna / T. Brückner | -10 | 3 | 8 | 7 | 3:1 | |
J. Starý / M. Žiaran : P. Janeček / I. Lengál | -9 | -9 | 7 | 2 | -3 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Pavel Vojna | 8 | 10 | -6 | -4 | -10 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Tomáš Brückner | 8 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Ivo Lengál | 8 | -8 | -8 | 8 | -8 | 2:3 |
Jiří Starý : Petr Janeček | -3 | 8 | -10 | 8 | 2 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Pavel Vojna | -12 | 7 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Milan Žiaran : Tomáš Brückner | 7 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Starý : Ivo Lengál | -9 | -7 | 7 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Petr Janeček | -7 | 3 | -5 | -5 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Pavel Vojna | -5 | -4 | 5 | -14 | 1:3 | |
Jiří Starý : Tomáš Brückner | 7 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Ivo Lengál | 12 | -6 | -6 | -2 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Petr Janeček | 5 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Pavel Vojna | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Brückner | -3 | 6 | 8 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Ivo Lengál | 5 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Petr Janeček | 9 | -8 | -8 | 9 | 6 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný D | 5 : 13 | 12. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 616:716 | 25:47 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : J. Řeháček / A. Krček | -9 | 9 | -6 | -10 | 1:3 | |
M. Gniewek / P. Dušek : L. Kulichová / D. Vesecký | -5 | -7 | -1 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Lenka Kulichová | -10 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : David Vesecký | 11 | -1 | -10 | 6 | -9 | 2:3 |
Petr Dušek : Adam Krček | 10 | -6 | -6 | -7 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jiří Řeháček | 9 | -8 | -6 | 6 | 6 | 3:2 |
Josef Hudeček : Lenka Kulichová | -8 | 10 | -8 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Dušek : David Vesecký | -6 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Adam Krček | 5 | -8 | 7 | 1 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Jiří Řeháček | -8 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Petr Dušek : Lenka Kulichová | 10 | -10 | -8 | -8 | 1:3 | |
Michal Gniewek : David Vesecký | -4 | -5 | 7 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : Adam Krček | -6 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jiří Řeháček | 10 | -9 | -4 | -11 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Lenka Kulichová | 6 | 7 | -7 | -7 | 6 | 3:2 |
Tomáš Šubrt : David Vesecký | 9 | -6 | 9 | 4 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Adam Krček | 8 | -11 | -7 | -9 | 1:3 | |
Petr Dušek : Jiří Řeháček | -6 | 8 | -5 | -7 | 1:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Michal Gniewek Petr Dušek |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 3 | 1 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Lenka Kulichová David Vesecký |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : KST Slatina B | 10 : 8 | 12. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 547:557 | 32:30 | ||||
O. Táborský / A. Herda : P. Čermák / V. Fritsch | 6 | -7 | 6 | -8 | 7 | 3:2 |
T. Kratochvíl / D. Lafek : J. Schönfelder / J. Laštovka | 12 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jaroslav Schönfelder | 2 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Laštovka | -9 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Adam Herda : Václav Fritsch | -6 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Petr Čermák | 7 | -7 | 9 | -6 | 9 | 3:2 |
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Schönfelder | 9 | -8 | 4 | 4 | 3:1 | |
Adam Herda : Jiří Laštovka | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Václav Fritsch | 7 | 12 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Petr Čermák | 10 | 9 | -8 | 7 | 3:1 | |
Adam Herda : Jaroslav Schönfelder | -8 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Laštovka | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Václav Fritsch | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Petr Čermák | -3 | 7 | -3 | -3 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Jaroslav Schönfelder | -4 | 9 | -10 | -9 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Jiří Laštovka | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Václav Fritsch | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Adam Herda : Petr Čermák | -7 | -6 | -3 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský Adam Herda |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
Adam Herda | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Václav Fritsch |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 2 | 2 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C : TTC Slovan Kladno C | 1 : 17 | 10. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 328:652 | 8:53 | ||||
J. Šťastný / M. Civín : P. Peltán / V. Řáha | -8 | -6 | -1 | 0:3 | ||
bez boje : J. Škach / P. Kříž | 0:0 | |||||
Jiří Šťastný : Vladimír Řáha | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Petr Peltán | 8 | -8 | 8 | -8 | -6 | 2:3 |
bez boje : Jaroslav Škach | 0:0 | |||||
Milan Suchan : Petr Kříž | -4 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Vladimír Řáha | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
bez boje : Petr Peltán | 0:0 | |||||
Milan Suchan : Jaroslav Škach | -7 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Petr Kříž | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
bez boje : Vladimír Řáha | 0:0 | |||||
Milan Suchan : Petr Peltán | -1 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Jaroslav Škach | 9 | 9 | -4 | -5 | -8 | 2:3 |
Miloš Civín : Petr Kříž | -10 | -5 | 8 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Vladimír Řáha | -1 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Petr Peltán | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Jaroslav Škach | 8 | -7 | -9 | 10 | 7 | 3:2 |
bez boje : Petr Kříž | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Miloš Civín |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Šťastný | 0 | 4 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Miloš Civín | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán Vladimír Řáha |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Vladimír Řáha | 4 | 0 |
STC Slaný C : TSM Kladno B | 17 : 1 | 9. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 609:260 | 51:6 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : M. Bláha / Š. Bratičák | 3 | 8 | 4 | 3:0 | ||
J. Zíma / E. Ovčaříková : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Rambousek : Matěj Bláha | 7 | -12 | 6 | 10 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Jiří Archmann | 7 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Štěpán Bratičák | 1 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : bez boje | 0:0 | |||||
Eva Ovčaříková : Matěj Bláha | 5 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Archmann | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Štěpán Bratičák | 5 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Matěj Bláha | 4 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jiří Archmann | 7 | 9 | -6 | -7 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Rambousek : Štěpán Bratičák | 5 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Zíma : Matěj Bláha | 1 | 8 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Jiří Archmann | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Štěpán Bratičák | 3 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : bez boje | 0:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 4 | 0 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matěj Bláha Štěpán Bratičák |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Archmann | 1 | 3 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Štěpán Bratičák | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň B | 14 : 4 | 9. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 646:465 | 46:17 | ||||
J. Hlaváček / D. Horbaj : J. Němec / J. Husák | 5 | -7 | 10 | -9 | -8 | 2:3 |
V. Coubal / Z. Hálek : M. Vinkl / Z. Kasík | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Petr Hrudka | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Josef Němec | 4 | -3 | 8 | 4 | 3:1 | |
Václav Coubal : Milan Vinkl | 4 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Zdeněk Kasík | 8 | -11 | 5 | 6 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Petr Hrudka | 5 | 6 | 12 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Josef Němec | -10 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Milan Vinkl | -10 | 6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Zdeněk Kasík | 8 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Petr Hrudka | 11 | -7 | 5 | -7 | -5 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Josef Němec | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Milan Vinkl | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Zdeněk Kasík | 1 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Petr Hrudka | 3 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Josef Němec | -9 | 4 | 8 | 9 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Milan Vinkl | 4 | 4 | -10 | 2 | 3:1 | |
Tomáš Ebert : Zdeněk Kasík | -9 | -9 | -8 | 0:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Coubal Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Dušan Horbaj | 4 | 0 |
Tomáš Ebert st. | 0 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 2 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 1 | 3 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
13. kolo
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B | 6 : 12 | 24. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 386:438 | 18:38 | ||||
M. Bláha / M. Činčura : J. Hudeček / T. Šubrt | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
D. Hýžová / K. Kvardová : bez boje | 0:0 | |||||
Denisa Hýžová : Michal Gniewek | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Josef Hudeček | -2 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Matyáš Činčura : Tomáš Šubrt | -4 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : bez boje | 0:0 | |||||
Kateřina Kvardová : Michal Gniewek | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Činčura : Josef Hudeček | -3 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Tomáš Šubrt | 5 | -10 | 8 | -5 | 5 | 3:2 |
Denisa Hýžová : bez boje | 0:0 | |||||
Matyáš Činčura : Michal Gniewek | -5 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Josef Hudeček | -2 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Denisa Hýžová : Tomáš Šubrt | -6 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : bez boje | 0:0 | |||||
Matěj Bláha : Michal Gniewek | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Denisa Hýžová : Josef Hudeček | -7 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Tomáš Šubrt | -1 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Matyáš Činčura : bez boje | 0:0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Denisa Hýžová Kateřina Kvardová |
1 | 0 |
Matěj Bláha Matyáš Činčura |
0 | 1 |
Matěj Bláha | 2 | 2 |
Denisa Hýžová | 1 | 3 |
Kateřina Kvardová | 1 | 3 |
Matyáš Činčura | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Josef Hudeček | 4 | 0 |
Michal Gniewek | 4 | 0 |
Tomáš Šubrt | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný C | 7 : 11 | 18. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 628:715 | 29:43 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : E. Ovčaříková / P. Zýmová | -15 | 4 | -6 | -7 | 1:3 | |
F. Preis / J. Škach : J. Jarolímek / V. Kulich | 9 | 8 | -10 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Pavla Zýmová | -3 | -7 | -4 | 0:3 | ||
František Preis : Eva Ovčaříková | -9 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Jiří Jarolímek | -9 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Vladimír Kulich | -6 | -8 | 10 | 9 | 12 | 3:2 |
František Preis : Pavla Zýmová | -5 | 10 | -7 | -8 | 1:3 | |
Petr Kříž : Eva Ovčaříková | 5 | -3 | -2 | -7 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jiří Jarolímek | 7 | 12 | -6 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Vladimír Kulich | 10 | -3 | -8 | -3 | 1:3 | |
Petr Kříž : Pavla Zýmová | -7 | -9 | 10 | 8 | 9 | 3:2 |
Petr Peltán : Eva Ovčaříková | -7 | 4 | 4 | -9 | -19 | 2:3 |
Jaroslav Škach : Jiří Jarolímek | 9 | -7 | -6 | -7 | 1:3 | |
František Preis : Vladimír Kulich | 4 | -9 | -6 | -10 | 1:3 | |
Petr Peltán : Pavla Zýmová | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Eva Ovčaříková | 9 | -11 | 9 | 9 | 3:1 | |
František Preis : Jiří Jarolímek | 10 | 9 | -8 | 2 | 3:1 | |
Petr Kříž : Vladimír Kulich | 4 | -8 | 4 | -8 | 5 | 3:2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
František Preis Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
František Preis | 1 | 3 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Pavla Zýmová |
1 | 0 |
Jiří Jarolímek Vladimír Kulich |
0 | 1 |
Jiří Jarolímek | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 3 | 1 |
Pavla Zýmová | 3 | 1 |
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B | 12 : 6 | 17. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 636:592 | 39:28 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Němec / J. Husák | -10 | -4 | 7 | 6 | 13 | 3:2 |
P. Čermák / V. Nedvěd : M. Vinkl / P. Hrudka | -6 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Josef Němec | -10 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Jan Husák | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl | -4 | 3 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Čermák : Petr Hrudka | 4 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Josef Němec | -11 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jan Husák | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Milan Vinkl | -2 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Petr Hrudka | 9 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec | -7 | 9 | -3 | 4 | -9 | 2:3 |
Petr Čermák : Jan Husák | -5 | 5 | -3 | 12 | 9 | 3:2 |
Jiří Laštovka : Milan Vinkl | -7 | -8 | 6 | -11 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Hrudka | 3 | 6 | -5 | 4 | 3:1 | |
Petr Čermák : Josef Němec | -6 | 11 | 6 | 12 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Jan Husák | -11 | 10 | 3 | 12 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl | 9 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Hrudka | -10 | -3 | 9 | 11 | 5 | 3:2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Milan Vinkl Petr Hrudka |
1 | 0 |
Josef Němec | 3 | 1 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Unhošť C | 7 : 11 | 17. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 537:581 | 26:37 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : M. Civín / J. Bucek | -7 | 9 | -7 | -12 | 1:3 | |
P. Janeček / I. Lengál : J. Šťastný / L. Ledvinová | 7 | -7 | -7 | -10 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jindřich Bucek | 13 | -1 | 6 | -4 | -9 | 2:3 |
Ivo Lengál : Miloš Civín | -9 | 5 | 5 | -8 | 2 | 3:2 |
Petr Janeček : Jiří Šťastný | -4 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Lucie Ledvinová | -7 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Jindřich Bucek | -7 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Miloš Civín | -5 | -7 | 6 | -10 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Jiří Šťastný | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Lucie Ledvinová | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Jindřich Bucek | -10 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Miloš Civín | -6 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jiří Šťastný | 7 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Lucie Ledvinová | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Jindřich Bucek | -6 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Miloš Civín | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Jiří Šťastný | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Lucie Ledvinová | -10 | 10 | 6 | -6 | 6 | 3:2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Ivo Lengál |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Lucie Ledvinová |
1 | 0 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad B | 15 : 3 | 16. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 704:593 | 48:23 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : T. Kratochvíl / D. Lafek | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
J. Řeháček / A. Krček : O. Táborský / J. Sláma | 9 | -8 | 4 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : Oldřich Táborský | 8 | -9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Adam Krček : Dominik Lafek | -8 | 8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Jan Sláma | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Tomáš Kratochvíl | -7 | -6 | 9 | 4 | 7 | 3:2 |
Adam Krček : Oldřich Táborský | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Dominik Lafek | 5 | -8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Jan Sláma | 7 | 9 | -7 | -10 | 5 | 3:2 |
David Vesecký : Tomáš Kratochvíl | 3 | 14 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Oldřich Táborský | -9 | -5 | 9 | 5 | 6 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Dominik Lafek | 7 | -8 | -3 | -10 | 1:3 | |
David Vesecký : Jan Sláma | -6 | -10 | -13 | 0:3 | ||
Adam Krček : Tomáš Kratochvíl | 9 | -8 | -3 | 8 | 1 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Oldřich Táborský | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Dominik Lafek | 8 | 13 | -4 | -8 | -6 | 2:3 |
Adam Krček : Jan Sláma | 9 | -7 | -4 | 7 | 7 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Tomáš Kratochvíl | 9 | 6 | 9 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Jan Sláma | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno G | 6 : 12 | 15. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 616:693 | 30:42 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : J. Hlaváček / K. Jelínek | -8 | -10 | -4 | 0:3 | ||
J. Starý / M. Žiaran : V. Strejc / Z. Hálek | -10 | -7 | 6 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Hálek | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Kryštof Jelínek | 11 | -6 | -1 | 4 | -6 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Václav Strejc | -12 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Jan Hlaváček | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Zdeněk Hálek | 6 | -6 | -9 | 10 | -7 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Kryštof Jelínek | -8 | 4 | 13 | 8 | 3:1 | |
Milan Žiaran : Václav Strejc | -8 | 8 | 3 | -4 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Jan Hlaváček | 8 | -5 | 7 | -10 | -1 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Zdeněk Hálek | 7 | -6 | 8 | -10 | -7 | 2:3 |
Milan Žiaran : Kryštof Jelínek | -12 | -6 | 6 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Václav Strejc | -2 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jan Hlaváček | 9 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Zdeněk Hálek | 9 | -4 | -8 | 9 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Kryštof Jelínek | 7 | -9 | 8 | -8 | 6 | 3:2 |
Jiří Starý : Václav Strejc | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jan Hlaváček | 6 | 8 | -3 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
0 | 1 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 1 | 3 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
14. kolo
TJ Sokol Unhošť C : TJ Sokol Dříň C | 7 : 11 | 21. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 552:602 | 28:35 | ||||
L. Ledvinová / J. Bucek : Z. Rohlíček / M. Žiaran | 5 | 11 | 7 | 3:0 | ||
J. Šťastný / M. Suchan : V. Bromský / J. Starý | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Vladimír Bromský | -8 | -8 | 4 | -5 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Zdeněk Rohlíček | -4 | 8 | -8 | 13 | -7 | 2:3 |
Milan Suchan : Jiří Starý | 9 | -10 | -3 | -6 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Milan Žiaran | 8 | 8 | 14 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Vladimír Bromský | -7 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Zdeněk Rohlíček | -9 | 11 | -6 | -5 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Jiří Starý | 4 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Milan Žiaran | -8 | 11 | 7 | 9 | 3:1 | |
Milan Suchan : Vladimír Bromský | -4 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Zdeněk Rohlíček | 10 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Starý | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Milan Žiaran | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Vladimír Bromský | -4 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Rohlíček | -4 | 4 | 6 | 4 | 3:1 | |
Lucie Ledvinová : Jiří Starý | -6 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
Milan Suchan : Milan Žiaran | 8 | -9 | -9 | -6 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
0 | 1 |
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Jiří Starý |
1 | 0 |
Zdeněk Rohlíček Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C | 1 : 17 | 26. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 348:644 | 8:51 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Peltán / P. Frolík | 7 | -7 | -4 | -3 | 1:3 | |
bez boje : J. Škach / P. Kříž | 0:0 | |||||
Tomáš Šubrt : Petr Peltán | -8 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Frolík | -6 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Jaroslav Škach | 7 | -9 | 10 | -8 | -8 | 2:3 |
bez boje : Petr Kříž | 0:0 | |||||
Josef Hudeček : Petr Peltán | 13 | -6 | 9 | -9 | -7 | 2:3 |
Michal Gniewek : Petr Frolík | -5 | -14 | -11 | 0:3 | ||
bez boje : Jaroslav Škach | 0:0 | |||||
Tomáš Šubrt : Petr Kříž | -8 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Petr Peltán | -6 | -3 | -10 | 0:3 | ||
bez boje : Petr Frolík | 0:0 | |||||
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach | -10 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Kříž | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
bez boje : Petr Peltán | 0:0 | |||||
Tomáš Šubrt : Petr Frolík | -6 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jaroslav Škach | 10 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Michal Gniewek : Petr Kříž | -3 | -8 | -8 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Frolík |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B : TSM Kladno B | 14 : 4 | 26. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 597:418 | 45:14 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : J. Archmann / M. Bláha | -4 | 9 | 7 | -6 | 9 | 3:2 |
T. Kratochvíl / D. Lafek : P. Činčura / D. Hýžová | 1 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Matěj Bláha | 2 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Jiří Archmann | -4 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Matyáš Činčura | 3 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Denisa Hýžová | 4 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Matěj Bláha | 9 | 7 | 12 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Jiří Archmann | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Matyáš Činčura | 4 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Denisa Hýžová | 3 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Matěj Bláha | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jiří Archmann | -6 | -6 | 4 | 9 | -6 | 2:3 |
Jan Sláma : Matyáš Činčura | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Denisa Hýžová | 5 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Matěj Bláha | 2 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Jiří Archmann | -4 | -12 | 10 | -10 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Matyáš Činčura | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Denisa Hýžová | 6 | 4 | 4 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 3 | 1 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Archmann Matěj Bláha |
0 | 1 |
Přemysl Činčura Denisa Hýžová |
0 | 1 |
Jiří Archmann | 4 | 0 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Denisa Hýžová | 0 | 4 |
Matyáš Činčura | 0 | 4 |
STC Slaný C : DTJ Sparta Kladno B | 17 : 1 | 23. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 709:489 | 53:12 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : I. Lengál / J. Janeček | -18 | 6 | 5 | -12 | 7 | 3:2 |
G. Materna / E. Ovčaříková : P. Vojna / T. Brückner | -4 | 9 | 5 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Pavel Vojna | -9 | -9 | 11 | 8 | -6 | 2:3 |
Eva Ovčaříková : Ivo Lengál | 9 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Petr Janeček | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
George Materna : Tomáš Brückner | 2 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Pavel Vojna | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Ivo Lengál | 1 | 6 | 6 | 3:0 | ||
George Materna : Petr Janeček | -11 | 4 | 3 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Tomáš Brückner | 12 | 8 | -9 | -9 | 5 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Pavel Vojna | 2 | 2 | 2 | 3:0 | ||
George Materna : Ivo Lengál | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Petr Janeček | 5 | 9 | -6 | 8 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Tomáš Brückner | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Pavel Vojna | -13 | 7 | 5 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Ivo Lengál | 11 | 9 | -6 | 11 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Petr Janeček | 7 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Tomáš Brückner | 7 | 9 | 14 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
George Materna Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Ivo Lengál Jakub Janeček |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Ivo Lengál | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
TTC Kladno G : KST Slatina B | 16 : 2 | 23. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 659:469 | 49:15 | ||||
D. Horbaj / V. Coubal : V. Nedvěd / V. Fritsch | 4 | 4 | 7 | 3:0 | ||
V. Strejc / Z. Hálek : J. Schönfelder / J. Laštovka | 6 | 14 | 4 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Nedvěd | -4 | 8 | 5 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Jiří Laštovka | 10 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jaroslav Schönfelder | 8 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Václav Fritsch | 3 | -8 | -8 | 9 | 4 | 3:2 |
Václav Strejc : Vladimír Nedvěd | -8 | -4 | 9 | 6 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Jiří Laštovka | -9 | -7 | 10 | -5 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Jaroslav Schönfelder | 4 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Václav Fritsch | 1 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Nedvěd | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jiří Laštovka | 5 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Jaroslav Schönfelder | 6 | 6 | -11 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Václav Fritsch | -8 | 8 | 11 | 5 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Vladimír Nedvěd | -7 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Jiří Laštovka | 5 | -6 | 7 | 4 | 3:1 | |
Václav Strejc : Jaroslav Schönfelder | 6 | 3 | -7 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Václav Fritsch | 5 | 8 | 5 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Václav Coubal |
1 | 0 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D | 14 : 4 | 22. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 636:490 | 44:19 | ||||
J. Němec / J. Husák : O. Chadima / D. Vesecký | 2 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Z. Kasík / P. Hrudka : J. Řeháček / A. Krček | -8 | 7 | -7 | 6 | 9 | 3:2 |
Jan Husák : David Vesecký | 9 | -8 | 9 | 8 | 3:1 | |
Josef Němec : Ondřej Chadima | 8 | 6 | -9 | -8 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Jiří Řeháček | 9 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Adam Krček | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Josef Němec : David Vesecký | 7 | -9 | 4 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Ondřej Chadima | -10 | 9 | 8 | 3 | 3:1 | |
Petr Hrudka : Jiří Řeháček | 1 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jan Husák : Adam Krček | 2 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : David Vesecký | 6 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Ondřej Chadima | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jan Husák : Jiří Řeháček | 6 | -7 | 6 | -11 | -9 | 2:3 |
Josef Němec : Adam Krček | -6 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : David Vesecký | 10 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jan Husák : Ondřej Chadima | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Josef Němec : Jiří Řeháček | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Adam Krček | -7 | -9 | -10 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Zdeněk Kasík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 0 | 4 |
Adam Krček | 2 | 2 |
15. kolo
TTC Slovan Kladno C : Sokol Buštěhrad B | 10 : 8 | 2. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 670:625 | 39:32 | ||||
J. Škach / J. Slabý : O. Táborský / J. Sláma | -7 | -4 | -9 | 0:3 | ||
P. Peltán / P. Frolík : T. Kratochvíl / D. Lafek | 6 | 7 | -9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Oldřich Táborský | 5 | -8 | 11 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Jan Sláma | 3 | 7 | -7 | 10 | 3:1 | |
Petr Frolík : Dominik Lafek | 8 | -12 | -4 | -6 | 1:3 | |
Petr Peltán : Tomáš Kratochvíl | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Oldřich Táborský | -7 | -5 | 7 | -6 | 1:3 | |
Petr Frolík : Jan Sláma | 8 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Dominik Lafek | -4 | -9 | 4 | 7 | 5 | 3:2 |
Jiří Slabý : Tomáš Kratochvíl | -9 | -10 | -4 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Oldřich Táborský | 9 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Jan Sláma | 6 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Dominik Lafek | 1 | -6 | -10 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Tomáš Kratochvíl | -10 | 12 | -6 | 12 | -9 | 2:3 |
Petr Peltán : Oldřich Táborský | -9 | 9 | -7 | 1 | 11 | 3:2 |
Jiří Slabý : Jan Sláma | 7 | 9 | -7 | 4 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Dominik Lafek | 9 | -3 | -2 | 5 | -7 | 2:3 |
Petr Frolík : Tomáš Kratochvíl | -8 | 7 | -9 | 10 | -6 | 2:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Frolík |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 3 | 1 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
TSM Kladno B : TJ Sokol Dříň B | 0 : 18 | 31. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 265:600 | 1:54 | ||||
V. Šáfková / K. Kvardová : J. Husák / M. Vinkl | -3 | -2 | -10 | 0:3 | ||
M. Bláha / Š. Bratičák : Z. Kasík / P. Hrudka | -3 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Štěpán Bratičák : Jan Husák | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Milan Vinkl | -3 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Petr Hrudka | -7 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Zdeněk Kasík | -5 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Jan Husák | -1 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Milan Vinkl | -1 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Petr Hrudka | 3 | -3 | -5 | -7 | 1:3 | |
Štěpán Bratičák : Zdeněk Kasík | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Jan Husák | -7 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Milan Vinkl | -3 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Štěpán Bratičák : Petr Hrudka | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Zdeněk Kasík | -5 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Jan Husák | -8 | -6 | -11 | 0:3 | ||
Štěpán Bratičák : Milan Vinkl | -3 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Petr Hrudka | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Zdeněk Kasík | -5 | -2 | -2 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matěj Bláha Štěpán Bratičák |
0 | 1 |
Veronika Šáfková Kateřina Kvardová |
0 | 1 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Veronika Šáfková | 0 | 4 |
Kateřina Kvardová | 0 | 4 |
Štěpán Bratičák | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Kasík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Jan Husák Milan Vinkl |
1 | 0 |
Jan Husák | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 4 | 0 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B : Sokol Stochov-Honice B | 7 : 11 | 31. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 555:636 | 27:40 | ||||
P. Janeček / I. Lengál : R. Žák / J. Hudeček | -9 | -10 | 8 | 12 | 6 | 3:2 |
P. Vojna / S. Vojna : M. Gniewek / T. Šubrt | -13 | -7 | 6 | 12 | -9 | 2:3 |
Ivo Lengál : Roman Žák | 5 | -5 | -4 | -9 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Tomáš Šubrt | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Michal Gniewek | -3 | -6 | -11 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Josef Hudeček | -4 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Roman Žák | -4 | 4 | -5 | -4 | 1:3 | |
Petr Janeček : Tomáš Šubrt | 6 | -6 | -6 | 5 | 8 | 3:2 |
Stanislav Vojna : Michal Gniewek | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Josef Hudeček | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Roman Žák | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Miloš Plzák : Tomáš Šubrt | -5 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Michal Gniewek | 5 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Josef Hudeček | 11 | -8 | 2 | -9 | 5 | 3:2 |
Miloš Plzák : Roman Žák | -2 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Tomáš Šubrt | 8 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Michal Gniewek | 3 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Josef Hudeček | 12 | -5 | 4 | -3 | -6 | 2:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Stanislav Vojna | 0 | 2 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
Miloš Plzák | 0 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
1 | 0 |
Roman Žák Josef Hudeček |
0 | 1 |
Roman Žák | 4 | 0 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 2 | 2 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno G | 3 : 15 | 31. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 456:646 | 14:48 | ||||
L. Ledvinová / J. Bucek : V. Strejc / Z. Hálek | 10 | -9 | -9 | -9 | 1:3 | |
J. Šťastný / M. Suchan : J. Fleislébr / D. Horbaj | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Hálek | 8 | -6 | -5 | -8 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Václav Strejc | -6 | -2 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Dušan Horbaj | 7 | -5 | -2 | -3 | 1:3 | |
Milan Suchan : Jiří Fleislébr | -4 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Lucie Ledvinová : Zdeněk Hálek | -6 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Václav Strejc | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Dušan Horbaj | -4 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Fleislébr | -6 | 8 | 8 | -5 | 6 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Zdeněk Hálek | -8 | 9 | -5 | -3 | 1:3 | |
Milan Suchan : Václav Strejc | -3 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Dušan Horbaj | 8 | -10 | 9 | 6 | 3:1 | |
Lucie Ledvinová : Jiří Fleislébr | -8 | 9 | -7 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Zdeněk Hálek | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Václav Strejc | 8 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Dušan Horbaj | -5 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Jiří Fleislébr | -3 | -2 | -7 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
0 | 1 |
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 0 | 4 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jiří Fleislébr | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
STC Slaný D : KST Slatina B | 3 : 15 | 30. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 492:670 | 16:48 | ||||
O. Chadima / A. Krček : J. Schönfelder / J. Laštovka | -7 | 9 | 9 | -12 | -7 | 2:3 |
J. Kulichová / M. Makara : P. Čermák / V. Nedvěd | -4 | -3 | -10 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jaroslav Schönfelder | 6 | 11 | -9 | 6 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Jiří Laštovka | -2 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Michal Makara : Petr Čermák | -6 | 5 | -2 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Vladimír Nedvěd | -7 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jana Kulichová : Jaroslav Schönfelder | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jiří Laštovka | -6 | -1 | -2 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Čermák | -7 | -4 | -13 | 0:3 | ||
Adam Krček : Vladimír Nedvěd | 4 | -3 | 7 | -6 | -7 | 2:3 |
Michal Makara : Jaroslav Schönfelder | -10 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Jiří Laštovka | 9 | 8 | -13 | -8 | -8 | 2:3 |
Adam Krček : Petr Čermák | -9 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Jana Kulichová : Vladimír Nedvěd | -7 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Václav Fritsch | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Adam Krček : Jiří Laštovka | -8 | -8 | 9 | 8 | 7 | 3:2 |
Jana Kulichová : Petr Čermák | -2 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Michal Makara : Vladimír Nedvěd | -4 | -10 | -11 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima Adam Krček |
0 | 1 |
Jana Kulichová Michal Makara |
0 | 1 |
Jana Kulichová | 0 | 4 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Adam Krček | 2 | 2 |
Michal Makara | 0 | 4 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 1 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
Václav Fritsch | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný C | 7 : 11 | 29. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 588:662 | 28:41 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : V. Kulich / Z. Rambousek | -8 | 4 | -8 | 10 | 5 | 3:2 |
J. Starý / M. Žiaran : J. Zíma / E. Ovčaříková | -3 | 9 | 9 | 8 | 3:1 | |
Milan Žiaran : Zdeněk Rambousek | -5 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Zíma | -6 | -8 | 10 | 6 | 2 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Eva Ovčaříková | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Vladimír Kulich | -8 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Zdeněk Rambousek | 4 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jiří Zíma | -8 | 4 | -8 | 7 | -7 | 2:3 |
Jiří Starý : Eva Ovčaříková | -10 | -4 | 9 | -2 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Vladimír Kulich | -4 | 12 | 8 | -4 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Rambousek | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jiří Zíma | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Eva Ovčaříková | -12 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich | 8 | -5 | -7 | 5 | 6 | 3:2 |
Jiří Starý : Zdeněk Rambousek | 7 | -7 | -4 | -4 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Jiří Zíma | -6 | 10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Eva Ovčaříková | -8 | 9 | -9 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Vladimír Kulich | -8 | -8 | -6 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
0 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
16. kolo
Sokol Buštěhrad B : DTJ Sparta Kladno B | 12 : 6 | 21. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 695:584 | 43:25 | ||||
T. Kratochvíl / D. Lafek : P. Vojna / T. Brückner | 8 | -8 | 5 | -6 | -9 | 2:3 |
O. Táborský / J. Sláma : P. Janeček / D. Čižinský | 14 | -8 | -5 | 6 | -13 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Pavel Vojna | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Tomáš Brückner | 3 | -10 | 6 | 6 | 3:1 | |
Jan Sláma : Petr Janeček | 4 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : David Čižinský | 5 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Pavel Vojna | -10 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Tomáš Brückner | 5 | -9 | -8 | 12 | 11 | 3:2 |
Dominik Lafek : Petr Janeček | 8 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : David Čižinský | -9 | 3 | 7 | 10 | 3:1 | |
Jan Sláma : Pavel Vojna | -6 | 5 | -9 | 6 | 7 | 3:2 |
Dominik Lafek : Tomáš Brückner | 8 | 5 | 12 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Petr Janeček | 2 | -7 | 8 | 12 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : David Čižinský | 1 | -7 | 9 | -9 | -8 | 2:3 |
Dominik Lafek : Pavel Vojna | 5 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Tomáš Brückner | -11 | 8 | -5 | -3 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Petr Janeček | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jan Sláma : David Čižinský | 9 | 6 | 9 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 4 | 0 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček David Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 0 | 4 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
David Čižinský | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C | 8 : 10 | 27. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 608:660 | 31:39 | ||||
R. Žák / J. Hudeček : V. Bromský / P. Skála | 7 | -10 | 4 | 9 | 3:1 | |
P. Dušek / P. Krob : J. Starý / M. Žiaran | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Jiří Starý | 7 | -5 | 7 | -10 | 6 | 3:2 |
Josef Hudeček : Vladimír Bromský | 11 | -10 | 8 | -8 | -7 | 2:3 |
Petr Dušek : Petr Skála | -5 | 8 | -1 | -11 | 1:3 | |
Roman Žák : Milan Žiaran | 3 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Jiří Starý | 7 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
Petr Dušek : Vladimír Bromský | -5 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Roman Žák : Petr Skála | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Krob : Milan Žiaran | -8 | -4 | 9 | -2 | 1:3 | |
Petr Dušek : Jiří Starý | 8 | -4 | -6 | -9 | 1:3 | |
Roman Žák : Vladimír Bromský | -10 | 4 | 4 | 5 | 3:1 | |
Pavel Krob : Petr Skála | -3 | -9 | 10 | -4 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Milan Žiaran | 6 | -4 | -8 | -7 | 1:3 | |
Michal Gniewek : Jiří Starý | -9 | 10 | 8 | -7 | 12 | 3:2 |
Pavel Krob : Vladimír Bromský | -1 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Skála | -9 | -8 | 9 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Dušek : Milan Žiaran | -9 | -5 | -5 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Roman Žák Josef Hudeček |
1 | 0 |
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Roman Žák | 3 | 0 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Michal Gniewek | 1 | 0 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Petr Skála |
0 | 1 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Milan Žiaran | 3 | 1 |
Petr Skála | 2 | 2 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
KST Slatina B : TSM Kladno B | 17 : 1 | 7. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 651:317 | 53:7 | ||||
P. Čermák / V. Nedvěd : M. Mikulík / K. Albrecht | 6 | 10 | -9 | 4 | 3:1 | |
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Koubík / J. Křiváček | 1 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Karel Albrecht | 5 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Martin Mikulík | -10 | 8 | 10 | 3 | 3:1 | |
Petr Čermák : Jakub Křiváček | 3 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jakub Koubík | 4 | 1 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Karel Albrecht | -9 | 7 | 2 | 6 | 3:1 | |
Petr Čermák : Martin Mikulík | 5 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Jakub Křiváček | 3 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Jakub Koubík | 2 | 1 | 2 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Karel Albrecht | 5 | 5 | -9 | 4 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Martin Mikulík | 7 | -10 | -10 | 11 | -6 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jakub Křiváček | 2 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Jakub Koubík | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Karel Albrecht | 5 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Martin Mikulík | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Jakub Křiváček | 4 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Jakub Koubík | 2 | 3 | 3 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jakub Koubík Jakub Křiváček |
0 | 1 |
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 1 | 3 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Jakub Koubík | 0 | 4 |
Jakub Křiváček | 0 | 4 |
TTC Kladno G : STC Slaný D | 12 : 6 | 6. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 654:579 | 39:28 | ||||
D. Horbaj / V. Coubal : O. Chadima / D. Vesecký | 7 | 6 | 2 | 3:0 | ||
V. Strejc / Z. Hálek : L. Vajnar / A. Krček | -6 | 6 | 4 | -11 | 8 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Ondřej Chadima | 5 | -9 | -8 | 7 | -10 | 2:3 |
Václav Coubal : David Vesecký | 7 | 7 | -9 | 5 | 3:1 | |
Václav Strejc : Adam Krček | -6 | 7 | -9 | 7 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Luboš Vajnar | -5 | 6 | -9 | -6 | 1:3 | |
Václav Coubal : Ondřej Chadima | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Václav Strejc : David Vesecký | 9 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Adam Krček | 6 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Luboš Vajnar | -6 | 11 | 8 | 5 | 3:1 | |
Václav Strejc : Ondřej Chadima | 8 | 9 | -9 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : David Vesecký | 9 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Adam Krček | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Luboš Vajnar | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Ondřej Chadima | -9 | 9 | 14 | 2 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : David Vesecký | -9 | -7 | -12 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Adam Krček | -7 | 5 | -7 | 8 | 6 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Luboš Vajnar | -6 | -9 | -5 | 0:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Václav Coubal |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 0 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 3 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Luboš Vajnar Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 0 | 4 |
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť C | 18 : 0 | 5. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 674:456 | 54:9 | ||||
V. Kulich / Z. Rambousek : L. Ledvinová / J. Bucek | 9 | -11 | 4 | 6 | 3:1 | |
J. Zíma / E. Ovčaříková : J. Šťastný / M. Suchan | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Jindřich Bucek | -7 | 10 | 8 | 6 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Lucie Ledvinová | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Šťastný | 9 | -7 | 10 | 5 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Milan Suchan | 3 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Jindřich Bucek | 8 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Lucie Ledvinová | 2 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jiří Šťastný | 5 | -6 | 5 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Milan Suchan | 4 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jindřich Bucek | 4 | 9 | -6 | 2 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Lucie Ledvinová | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Rambousek : Jiří Šťastný | 8 | -7 | 6 | 10 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Milan Suchan | 4 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jindřich Bucek | -9 | 8 | 5 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Rambousek : Lucie Ledvinová | 9 | 11 | 12 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Jiří Šťastný | -9 | 8 | 6 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Milan Suchan | 9 | 0 | -6 | 13 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Zdeněk Rambousek | 4 | 0 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Lucie Ledvinová Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Milan Suchan |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 0 | 4 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : TTC Slovan Kladno C | 6 : 12 | 5. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 617:678 | 28:41 | ||||
J. Němec / J. Husák : P. Peltán / P. Frolík | 9 | 6 | 6 | 3:0 | ||
M. Vinkl / P. Hrudka : P. Kříž / J. Slabý | -1 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Josef Němec : Petr Peltán | 9 | -10 | -10 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Jiří Slabý | -6 | 7 | -8 | 5 | -6 | 2:3 |
Milan Vinkl : Petr Frolík | -7 | -6 | 10 | -8 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Petr Kříž | -8 | 8 | 4 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Petr Peltán | -3 | -9 | -11 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Jiří Slabý | -8 | 10 | -9 | 5 | -7 | 2:3 |
Petr Hrudka : Petr Frolík | -9 | 9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Josef Němec : Petr Kříž | -11 | 7 | -7 | 9 | 8 | 3:2 |
Milan Vinkl : Petr Peltán | -6 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Jiří Slabý | -8 | 6 | -7 | -5 | 1:3 | |
Jan Husák : Petr Frolík | -11 | -11 | 11 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Petr Kříž | -7 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Petr Peltán | -9 | 10 | -7 | -11 | 1:3 | |
Jan Husák : Jiří Slabý | 8 | -9 | 3 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Petr Frolík | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Petr Kříž | -7 | 8 | -9 | -7 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Petr Hrudka |
0 | 1 |
Josef Němec | 1 | 1 |
Jan Husák | 1 | 1 |
Milan Vinkl | 0 | 4 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Frolík |
0 | 1 |
Petr Kříž Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
17. kolo
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Stochov-Honice B | 13 : 5 | 21. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 627:477 | 43:21 | ||||
M. Civín / J. Bucek : J. Hudeček / M. Gniewek | -10 | 0 | -9 | 7 | 8 | 3:2 |
J. Šťastný / M. Suchan : P. Dušek / P. Krob | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Josef Hudeček | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Michal Gniewek | 6 | 1 | -3 | -12 | -3 | 2:3 |
Miloš Civín : Petr Dušek | 0 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Pavel Krob | 5 | 4 | 13 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Josef Hudeček | -7 | -9 | 9 | -4 | 1:3 | |
Miloš Civín : Michal Gniewek | -10 | 6 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Petr Dušek | 3 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Pavel Krob | 1 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Josef Hudeček | 9 | -8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Michal Gniewek | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Petr Dušek | 5 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Pavel Krob | -8 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Josef Hudeček | -3 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Michal Gniewek | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Petr Dušek | 2 | 7 | -4 | 7 | 3:1 | |
Miloš Civín : Pavel Krob | 9 | -9 | -8 | 2 | 10 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
1 | 0 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Miloš Civín | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček Michal Gniewek |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 3 | 1 |
Michal Gniewek | 1 | 3 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B | 12 : 6 | 15. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 694:586 | 43:26 | ||||
P. Frolík / J. Škach : J. Schönfelder / J. Laštovka | 5 | 5 | 7 | 3:0 | ||
P. Peltán / J. Slabý : P. Čermák / V. Nedvěd | -8 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jiří Laštovka | 4 | -8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Petr Frolík : Jaroslav Schönfelder | 5 | 6 | -7 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Petr Čermák | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Vladimír Nedvěd | 7 | -8 | 9 | -8 | -8 | 2:3 |
Petr Frolík : Jiří Laštovka | -8 | 8 | 7 | 12 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Jaroslav Schönfelder | 8 | 9 | -8 | -7 | -12 | 2:3 |
Jiří Slabý : Petr Čermák | 7 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Vladimír Nedvěd | 2 | -11 | -4 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Škach : Jiří Laštovka | 7 | -8 | -6 | -11 | 1:3 | |
Jiří Slabý : Jaroslav Schönfelder | 10 | -14 | 11 | 4 | 3:1 | |
Petr Peltán : Petr Čermák | 7 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Vladimír Nedvěd | 4 | -8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Jiří Laštovka | 5 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jaroslav Schönfelder | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Petr Čermák | 7 | 8 | -9 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Vladimír Nedvěd | 8 | -8 | 9 | -11 | 11 | 3:2 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Petr Čermák | 0 | 4 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
TSM Kladno B : STC Slaný D | 2 : 16 | 14. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 424:659 | 12:50 | ||||
M. Bláha / K. Kvardová : J. Řeháček / A. Krček | -6 | -4 | -7 | 0:3 | ||
M. Mikulík / K. Albrecht : O. Chadima / D. Vesecký | -6 | 6 | 10 | 7 | 3:1 | |
Martin Mikulík : Ondřej Chadima | -4 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : David Vesecký | -5 | 12 | -2 | -4 | 1:3 | |
Matěj Bláha : Adam Krček | -6 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Jiří Řeháček | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Ondřej Chadima | -12 | -7 | 8 | 10 | -9 | 2:3 |
Matěj Bláha : David Vesecký | 8 | -5 | -2 | -5 | 1:3 | |
Kateřina Kvardová : Adam Krček | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jiří Řeháček | -6 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Ondřej Chadima | -3 | -9 | -14 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : David Vesecký | -1 | -2 | -1 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Adam Krček | 8 | 3 | -5 | 8 | 3:1 | |
Karel Albrecht : Jiří Řeháček | -6 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Kateřina Kvardová : Ondřej Chadima | -3 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : David Vesecký | 15 | -7 | 2 | -7 | -6 | 2:3 |
Karel Albrecht : Adam Krček | -2 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Matěj Bláha : Jiří Řeháček | -9 | -12 | -6 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Martin Mikulík Karel Albrecht |
1 | 0 |
Matěj Bláha Kateřina Kvardová |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 1 | 3 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Kateřina Kvardová | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň B | 7 : 11 | 14. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 677:716 | 34:43 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : J. Němec / J. Husák | 5 | 3 | -8 | -6 | 8 | 3:2 |
P. Janeček / I. Lengál : M. Vinkl / Z. Kasík | 11 | -6 | -5 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Josef Němec | -9 | -4 | 6 | 9 | 10 | 3:2 |
Petr Janeček : Milan Vinkl | 10 | 8 | -8 | -9 | -9 | 2:3 |
Ivo Lengál : Petr Hrudka | 3 | -5 | -4 | 5 | -5 | 2:3 |
Pavel Vojna : Zdeněk Kasík | -5 | -6 | 2 | -7 | 1:3 | |
Petr Janeček : Josef Němec | 6 | -7 | -3 | 5 | 7 | 3:2 |
Ivo Lengál : Milan Vinkl | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Petr Hrudka | -6 | 7 | 10 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Jan Husák | 6 | 9 | -6 | -9 | -9 | 2:3 |
Ivo Lengál : Josef Němec | -9 | -11 | 5 | 10 | -5 | 2:3 |
Pavel Vojna : Milan Vinkl | 5 | -10 | 10 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Petr Hrudka | -9 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Jan Husák | -8 | 9 | -5 | -6 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Josef Němec | -9 | -11 | 9 | 1 | -7 | 2:3 |
Tomáš Brückner : Milan Vinkl | -4 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Petr Hrudka | -9 | -6 | -11 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Jan Husák | 11 | 9 | -8 | -7 | 9 | 3:2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Ivo Lengál |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
0 | 1 |
Josef Němec | 2 | 2 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 1 | 0 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
Jan Husák | 2 | 1 |
STC Slaný C : TTC Kladno G | 11 : 7 | 13. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 734:660 | 43:32 | ||||
G. Materna / V. Kulich : D. Horbaj / K. Jelínek | 3 | 2 | 2 | 3:0 | ||
E. Ovčaříková / P. Zýmová : V. Strejc / Z. Hálek | -7 | 6 | -11 | -4 | 1:3 | |
George Materna : Kryštof Jelínek | 6 | 11 | -6 | 5 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Václav Strejc | 3 | -10 | 10 | -7 | -10 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Zdeněk Hálek | -5 | -9 | 5 | 3 | -11 | 2:3 |
Pavla Zýmová : Dušan Horbaj | 7 | -8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Eva Ovčaříková : Kryštof Jelínek | -5 | -8 | 10 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Václav Strejc | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Zdeněk Hálek | 18 | 4 | 8 | 3:0 | ||
George Materna : Dušan Horbaj | 9 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Kryštof Jelínek | -7 | 8 | 8 | -6 | 8 | 3:2 |
Pavla Zýmová : Václav Strejc | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Zdeněk Hálek | 7 | -6 | -7 | 9 | 5 | 3:2 |
Jiří Zíma : Dušan Horbaj | -14 | -6 | 7 | 1 | 9 | 3:2 |
Pavla Zýmová : Kryštof Jelínek | 6 | -12 | -5 | 9 | 8 | 3:2 |
George Materna : Václav Strejc | -11 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Zdeněk Hálek | 5 | -8 | -3 | 4 | -10 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Dušan Horbaj | -9 | 5 | -6 | 9 | -8 | 2:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Vladimír Kulich |
1 | 0 |
Eva Ovčaříková Pavla Zýmová |
0 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 1 |
George Materna | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 0 | 2 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Dušan Horbaj Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad B | 8 : 10 | 12. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 634:671 | 30:40 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : O. Táborský / J. Sláma | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
J. Starý / M. Žiaran : T. Kratochvíl / D. Lafek | -7 | -4 | 8 | -7 | 1:3 | |
Jiří Starý : Dominik Lafek | -10 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Oldřich Táborský | 4 | 6 | -10 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Tomáš Kratochvíl | -5 | 10 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Jan Sláma | -7 | -7 | -11 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Dominik Lafek | -8 | 8 | 3 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Oldřich Táborský | 8 | 5 | -9 | -4 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Kratochvíl | -6 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jan Sláma | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Dominik Lafek | 8 | -8 | -8 | 5 | -13 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Oldřich Táborský | -9 | 9 | -7 | 7 | -6 | 2:3 |
Jiří Starý : Tomáš Kratochvíl | 9 | -10 | 8 | 3 | 3:1 | |
Milan Žiaran : Jan Sláma | -13 | 9 | 4 | -6 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Dominik Lafek | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Oldřich Táborský | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Tomáš Kratochvíl | 2 | -11 | 7 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Jan Sláma | 10 | 5 | -6 | -9 | 11 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
0 | 1 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 1 | 3 |
Tomáš Kratochvíl | 2 | 2 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
18. kolo
KST Slatina B : DTJ Sparta Kladno B | 15 : 3 | 20. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 632:451 | 45:15 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : P. Vojna / T. Brückner | 7 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
P. Čermák / V. Nedvěd : P. Janeček / M. Plzák | 5 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Pavel Vojna | -7 | 7 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Brückner | 3 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Petr Janeček | 7 | -9 | 2 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Miloš Plzák | 6 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Pavel Vojna | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Laštovka : Tomáš Brückner | -9 | 4 | 9 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Petr Janeček | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Miloš Plzák | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Pavel Vojna | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Tomáš Brückner | 4 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Petr Janeček | 6 | 11 | -12 | 10 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Miloš Plzák | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Pavel Vojna | 8 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Petr Čermák : Tomáš Brückner | 5 | 6 | -8 | 12 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Janeček | -12 | -6 | -11 | 0:3 | ||
Václav Fritsch : Miloš Plzák | 3 | 5 | 2 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Petr Čermák | 4 | 0 |
Jiří Laštovka | 2 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
Václav Fritsch | 1 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček Miloš Plzák |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Miloš Plzák | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný C | 0 : 18 | 23. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 435:676 | 10:54 | ||||
M. Gniewek / T. Šubrt : G. Materna / V. Kulich | -10 | -6 | -9 | 0:3 | ||
J. Hudeček / P. Dušek : J. Zíma / E. Ovčaříková | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Jiří Zíma | 9 | -11 | -4 | -4 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Eva Ovčaříková | -7 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Petr Dušek : George Materna | -1 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Vladimír Kulich | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Jiří Zíma | -6 | -5 | 12 | 9 | -10 | 2:3 |
Petr Dušek : Eva Ovčaříková | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : George Materna | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Vladimír Kulich | 0 | -5 | -2 | 5 | -4 | 2:3 |
Petr Dušek : Jiří Zíma | -2 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Michal Gniewek : Eva Ovčaříková | 6 | -7 | -2 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : George Materna | -9 | 11 | 9 | -9 | -5 | 2:3 |
Josef Hudeček : Vladimír Kulich | -3 | 8 | -3 | 8 | -9 | 2:3 |
Michal Gniewek : Jiří Zíma | -7 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Eva Ovčaříková | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : George Materna | -2 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Vladimír Kulich | -3 | -8 | -5 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Michal Gniewek Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Josef Hudeček Petr Dušek |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 0 | 4 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Vladimír Kulich |
1 | 0 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
TTC Kladno G : TSM Kladno B | 16 : 2 | 20. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 646:441 | 52:9 | ||||
Z. Hálek / K. Jelínek : M. Mikulík / J. Archmann | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
J. Hlaváček / D. Horbaj : K. Albrecht / M. Bláha | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Martin Mikulík | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Jiří Archmann | 5 | 8 | -9 | -2 | -9 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Karel Albrecht | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Matěj Bláha | -10 | 6 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Martin Mikulík | 6 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jiří Archmann | 9 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Karel Albrecht | 7 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Matěj Bláha | 7 | 4 | -9 | 11 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Martin Mikulík | 4 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Archmann | 5 | 2 | -9 | -7 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Karel Albrecht | 2 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Matěj Bláha | 7 | 8 | -6 | 5 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Martin Mikulík | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Archmann | 3 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Karel Albrecht | 8 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Matěj Bláha | 12 | 5 | 4 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Zdeněk Hálek Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Karel Albrecht Matěj Bláha |
0 | 1 |
Martin Mikulík Jiří Archmann |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Jiří Archmann | 2 | 2 |
Karel Albrecht | 0 | 4 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C | 3 : 15 | 20. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 442:642 | 14:49 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : P. Peltán / P. Frolík | -5 | -8 | 6 | -1 | 1:3 | |
J. Řeháček / A. Krček : J. Škach / P. Kříž | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
David Vesecký : Petr Peltán | 3 | -5 | -3 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Petr Frolík | -6 | -3 | -12 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jaroslav Škach | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Adam Krček : Petr Kříž | -3 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Peltán | -4 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Petr Frolík | -9 | 9 | 6 | -6 | 9 | 3:2 |
Adam Krček : Jaroslav Škach | -1 | -9 | -8 | 0:3 | ||
David Vesecký : Petr Kříž | -5 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Petr Peltán | 7 | 7 | -7 | -1 | 6 | 3:2 |
Adam Krček : Petr Frolík | -3 | 9 | -7 | -2 | 1:3 | |
David Vesecký : Jaroslav Škach | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Petr Kříž | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Petr Peltán | -5 | -5 | -2 | 0:3 | ||
David Vesecký : Petr Frolík | 6 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jaroslav Škach | -8 | -0 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Petr Kříž | 4 | -10 | -7 | 8 | -9 | 2:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Frolík |
1 | 0 |
Jaroslav Škach Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Jaroslav Škach | 4 | 0 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Unhošť C | 12 : 6 | 16. 2. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 614:458 | 42:23 | ||||
O. Táborský / J. Sláma : M. Civín / J. Bucek | 6 | 11 | -10 | -4 | 9 | 3:2 |
D. Lafek / D. Gallat : bez boje | 0:0 | |||||
Dominik Lafek : Miloš Civín | 10 | 11 | -9 | -5 | 9 | 3:2 |
Jan Sláma : Jindřich Bucek | -7 | -5 | 6 | 8 | -12 | 2:3 |
Oldřich Táborský : Lucie Ledvinová | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
David Gallat : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Sláma : Miloš Civín | -8 | 11 | -6 | -3 | 1:3 | |
Oldřich Táborský : Jindřich Bucek | 5 | -9 | 3 | -9 | -3 | 2:3 |
David Gallat : Lucie Ledvinová | -6 | -5 | 9 | -3 | 1:3 | |
Dominik Lafek : bez boje | 0:0 | |||||
Oldřich Táborský : Miloš Civín | 9 | 9 | 3 | 3:0 | ||
David Gallat : Jindřich Bucek | -2 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Lucie Ledvinová | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jan Sláma : bez boje | 0:0 | |||||
David Gallat : Miloš Civín | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Jindřich Bucek | 11 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Lucie Ledvinová | 6 | 6 | -8 | 6 | 3:1 | |
Oldřich Táborský : bez boje | 0:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Dominik Lafek David Gallat |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 3 | 1 |
Jan Sláma | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
David Gallat | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miloš Civín Jindřich Bucek |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň C | 8 : 10 | 1. 1. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 726:773 | 37:42 | ||||
J. Němec / J. Husák : M. Šimáček / M. Žiaran | 8 | -6 | 9 | -7 | 12 | 3:2 |
M. Vinkl / P. Hrudka : V. Bromský / Z. Rohlíček | -8 | -11 | 13 | -4 | 1:3 | |
Jan Husák : Milan Žiaran | -3 | -10 | -14 | 0:3 | ||
Josef Němec : Jiří Starý | 10 | 12 | -9 | -6 | -11 | 2:3 |
Petr Hrudka : Zdeněk Rohlíček | 5 | -8 | 4 | 8 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Vladimír Bromský | -3 | 8 | -9 | 7 | 10 | 3:2 |
Josef Němec : Milan Žiaran | -4 | 6 | -8 | -9 | 1:3 | |
Petr Hrudka : Jiří Starý | 6 | -5 | 7 | -8 | 9 | 3:2 |
Milan Vinkl : Zdeněk Rohlíček | 5 | 4 | -9 | -8 | -11 | 2:3 |
Jan Husák : Vladimír Bromský | -6 | -8 | 9 | 6 | -7 | 2:3 |
Petr Hrudka : Milan Žiaran | 9 | -8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Milan Vinkl : Milan Šimáček | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jan Husák : Zdeněk Rohlíček | -3 | -8 | 9 | -9 | 1:3 | |
Josef Němec : Vladimír Bromský | -5 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Milan Žiaran | 8 | 8 | -4 | -6 | 6 | 3:2 |
Jan Husák : Milan Šimáček | 6 | -4 | 8 | -10 | -7 | 2:3 |
Josef Němec : Zdeněk Rohlíček | -9 | 8 | -10 | 9 | -6 | 2:3 |
Petr Hrudka : Vladimír Bromský | 9 | 9 | -5 | -6 | 10 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Petr Hrudka |
0 | 1 |
Josef Němec | 0 | 4 |
Jan Husák | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Šimáček Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 3 | 1 |
Jiří Starý | 1 | 1 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
Milan Šimáček | 1 | 1 |
19. kolo
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno G | 1 : 17 | 9. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 411:646 | 8:53 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : V. Strejc / Z. Hálek | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
P. Dušek / P. Krob : J. Hlaváček / D. Horbaj | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Zdeněk Hálek | -3 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Václav Strejc | -5 | -1 | -5 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Dušan Horbaj | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Jan Hlaváček | 12 | -6 | -7 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Šubrt : Zdeněk Hálek | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Václav Strejc | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Dušan Horbaj | -9 | -5 | 1 | -8 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Jan Hlaváček | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Zdeněk Hálek | -1 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Václav Strejc | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Dušan Horbaj | -3 | 6 | -5 | 9 | 9 | 3:2 |
Tomáš Šubrt : Jan Hlaváček | -10 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zdeněk Hálek | -6 | 6 | -1 | -7 | 1:3 | |
Josef Hudeček : Václav Strejc | -6 | 10 | 7 | -9 | -11 | 2:3 |
Tomáš Šubrt : Dušan Horbaj | -5 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Petr Dušek : Jan Hlaváček | -8 | -7 | -6 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 0 | 4 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno C : TSM Kladno B | 15 : 3 | 8. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 635:487 | 47:16 | ||||
P. Frolík / J. Škach : M. Mikulík / J. Archmann | -10 | 6 | 7 | 6 | 3:1 | |
F. Preis / J. Slabý : M. Bláha / M. Činčura | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Jiří Archmann | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
František Preis : Martin Mikulík | 10 | -10 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Matěj Bláha | 7 | -11 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Matyáš Činčura | 5 | 2 | 5 | 3:0 | ||
František Preis : Jiří Archmann | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Škach : Martin Mikulík | -11 | 7 | 8 | -5 | 9 | 3:2 |
Jiří Slabý : Matěj Bláha | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Matyáš Činčura | 4 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jiří Archmann | -3 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Martin Mikulík | 10 | 12 | -8 | 7 | 3:1 | |
Petr Frolík : Matěj Bláha | 5 | 3 | 4 | 3:0 | ||
František Preis : Matyáš Činčura | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Slabý : Jiří Archmann | -5 | -5 | 7 | 7 | -5 | 2:3 |
Petr Frolík : Martin Mikulík | 3 | 8 | 6 | 3:0 | ||
František Preis : Matěj Bláha | 8 | -9 | 10 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Škach : Matyáš Činčura | 6 | 8 | 6 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
František Preis Jiří Slabý |
1 | 0 |
Petr Frolík Jaroslav Škach |
1 | 0 |
Petr Frolík | 4 | 0 |
František Preis | 3 | 1 |
Jaroslav Škach | 3 | 1 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Matěj Bláha Matyáš Činčura |
0 | 1 |
Martin Mikulík Jiří Archmann |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Matyáš Činčura | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno B : STC Slaný D | 7 : 11 | 7. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 619:669 | 31:38 | ||||
P. Vojna / T. Brückner : O. Chadima / D. Vesecký | 8 | -9 | 4 | -4 | 9 | 3:2 |
P. Janeček / I. Lengál : J. Řeháček / A. Krček | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Ondřej Chadima | -6 | 9 | 8 | -7 | -6 | 2:3 |
Ivo Lengál : David Vesecký | 11 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Jiří Řeháček | -6 | -6 | 10 | -11 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Adam Krček | -5 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Ondřej Chadima | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Petr Janeček : David Vesecký | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Jiří Řeháček | -8 | 9 | -7 | -8 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Adam Krček | -9 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Ondřej Chadima | 5 | -7 | 10 | -7 | -9 | 2:3 |
Tomáš Brückner : David Vesecký | -7 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jiří Řeháček | 11 | 9 | -6 | 8 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Adam Krček | -10 | -8 | 8 | 9 | 4 | 3:2 |
Tomáš Brückner : Ondřej Chadima | -8 | 8 | -9 | -4 | 1:3 | |
Pavel Vojna : David Vesecký | 8 | 5 | -9 | -10 | -7 | 2:3 |
Ivo Lengál : Jiří Řeháček | 10 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Adam Krček | 11 | -6 | -9 | -6 | 1:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť C : TJ Sokol Dříň B | 7 : 11 | 7. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 598:656 | 29:39 | ||||
M. Civín / J. Bucek : J. Němec / J. Husák | -3 | -6 | -11 | 0:3 | ||
J. Šťastný / L. Ledvinová : M. Vinkl / Z. Kasík | 10 | -8 | 11 | -8 | -8 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Zdeněk Kasík | -4 | -4 | -13 | 0:3 | ||
Miloš Civín : Petr Hrudka | 12 | -11 | -4 | -5 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Milan Vinkl | -8 | -10 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Josef Němec | 2 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Jan Husák | -9 | 8 | -8 | -9 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Petr Hrudka | 6 | 8 | -11 | -8 | -8 | 2:3 |
Jiří Šťastný : Milan Vinkl | 5 | -6 | -9 | -3 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Josef Němec | -9 | 7 | 5 | -8 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Jan Husák | -5 | 9 | -4 | -6 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Petr Hrudka | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Milan Vinkl | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Josef Němec | -7 | 8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Jan Husák | -4 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Petr Hrudka | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Miloš Civín : Milan Vinkl | -3 | -7 | 12 | 7 | 7 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Josef Němec | 9 | 8 | -9 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 1 | 3 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
Miloš Civín | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Josef Němec | 0 | 4 |
Jan Husák | 3 | 0 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 1 | 0 |
STC Slaný C : Sokol Buštěhrad B | 16 : 2 | 6. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 713:531 | 50:12 | ||||
V. Kulich / P. Zýmová : O. Táborský / J. Sláma | 48 | 14 | 6 | 3:0 | ||
J. Zíma / E. Ovčaříková : T. Kratochvíl / D. Lafek | 18 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Dominik Lafek | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Oldřich Táborský | 4 | -8 | -9 | 4 | 5 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Tomáš Kratochvíl | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jan Sláma | 3 | 10 | -6 | -7 | 12 | 3:2 |
Eva Ovčaříková : Dominik Lafek | -10 | 7 | 5 | 11 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Oldřich Táborský | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Tomáš Kratochvíl | 9 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Jan Sláma | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Dominik Lafek | -5 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Oldřich Táborský | 7 | 2 | 10 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Tomáš Kratochvíl | 8 | 12 | 14 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Jan Sláma | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Dominik Lafek | -12 | -7 | 4 | 6 | -7 | 2:3 |
Pavla Zýmová : Oldřich Táborský | 2 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Eva Ovčaříková : Tomáš Kratochvíl | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jan Sláma | -6 | 12 | 8 | 8 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Pavla Zýmová |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Tomáš Kratochvíl | 0 | 4 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B | 9 : 9 | 5. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 656:640 | 36:34 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : P. Čermák / V. Fritsch | -4 | 8 | 7 | 10 | 3:1 | |
J. Starý / M. Žiaran : J. Schönfelder / J. Laštovka | -11 | -12 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jiří Laštovka | -4 | -5 | 7 | -6 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Petr Čermák | -8 | -9 | 8 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Václav Fritsch | 4 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Jaroslav Schönfelder | 8 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Jiří Laštovka | 5 | 7 | -5 | -9 | 9 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Petr Čermák | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Václav Fritsch | 7 | -10 | 6 | -8 | 6 | 3:2 |
Jiří Starý : Jaroslav Schönfelder | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Laštovka | -8 | 8 | -10 | 8 | 10 | 3:2 |
Zdeněk Rohlíček : Petr Čermák | -7 | -10 | 5 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Václav Fritsch | 4 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Jaroslav Schönfelder | 11 | -8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Rohlíček : Jiří Laštovka | 7 | -7 | -4 | -6 | 1:3 | |
Jiří Starý : Petr Čermák | 8 | -0 | 6 | -10 | -9 | 2:3 |
Milan Žiaran : Václav Fritsch | 7 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder | -6 | 9 | -6 | -10 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Petr Čermák Václav Fritsch |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 2 | 2 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
20. kolo
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B | 15 : 3 | 16. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 636:430 | 48:13 | ||||
T. Kratochvíl / D. Lafek : T. Šubrt / P. Dušek | 6 | 10 | -7 | 3 | 3:1 | |
O. Táborský / J. Sláma : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Kratochvíl : Michal Gniewek | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Petr Dušek | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Tomáš Šubrt | -11 | 8 | 7 | -6 | -9 | 2:3 |
Dominik Lafek : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Sláma : Michal Gniewek | 9 | 7 | -10 | -8 | 8 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Petr Dušek | 9 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Tomáš Šubrt | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : bez boje | 0:0 | |||||
Oldřich Táborský : Michal Gniewek | 10 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Petr Dušek | 6 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Kratochvíl : Tomáš Šubrt | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Josef Hudeček | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Michal Gniewek | -10 | 10 | 5 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Kratochvíl : Petr Dušek | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jan Sláma : Tomáš Šubrt | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Oldřich Táborský : Josef Hudeček | -3 | 12 | -8 | -9 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
1 | 0 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
1 | 0 |
Oldřich Táborský | 2 | 2 |
Tomáš Kratochvíl | 4 | 0 |
Jan Sláma | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Tomáš Šubrt Petr Dušek |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 2 | 0 |
Michal Gniewek | 0 | 4 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
bez boje | 0 | 2 |
TSM Kladno B : DTJ Sparta Kladno B | 4 : 14 | 14. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 552:676 | 23:45 | ||||
D. Hýžová / V. Šáfková : P. Vojna / T. Brückner | -7 | -4 | -4 | 0:3 | ||
J. Archmann / M. Bláha : P. Janeček / I. Lengál | -9 | -7 | 8 | 8 | -8 | 2:3 |
Matěj Bláha : Ivo Lengál | -8 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Veronika Šáfková : Pavel Vojna | -3 | -4 | -1 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Petr Janeček | -7 | 9 | -10 | -8 | 1:3 | |
Jiří Archmann : Tomáš Brückner | 4 | 9 | -4 | 9 | 3:1 | |
Veronika Šáfková : Ivo Lengál | -4 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Pavel Vojna | -8 | 8 | 9 | -5 | -4 | 2:3 |
Jiří Archmann : Petr Janeček | 5 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Matěj Bláha : Tomáš Brückner | -8 | 7 | -7 | -6 | 1:3 | |
Martin Mikulík : Ivo Lengál | -8 | 9 | -2 | -8 | 1:3 | |
Jiří Archmann : Pavel Vojna | 6 | -10 | 6 | -9 | -9 | 2:3 |
Matěj Bláha : Petr Janeček | 12 | -10 | -11 | -7 | 1:3 | |
Denisa Hýžová : Tomáš Brückner | -8 | 5 | -5 | -10 | 1:3 | |
Jiří Archmann : Ivo Lengál | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Matěj Bláha : Pavel Vojna | -4 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Denisa Hýžová : Petr Janeček | -8 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Tomáš Brückner | -8 | -7 | 10 | 5 | 13 | 3:2 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Denisa Hýžová Veronika Šáfková |
0 | 1 |
Jiří Archmann Matěj Bláha |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 1 | 3 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Matěj Bláha | 0 | 4 |
Denisa Hýžová | 0 | 2 |
Veronika Šáfková | 0 | 2 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
1 | 0 |
Petr Janeček Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Petr Janeček | 3 | 1 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
KST Slatina B : TJ Sokol Unhošť C | 14 : 4 | 14. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 680:470 | 46:20 | ||||
J. Schönfelder / J. Laštovka : M. Civín / J. Bucek | -8 | -9 | 13 | -7 | 1:3 | |
P. Čermák / V. Nedvěd : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Čermák : Jindřich Bucek | -5 | 10 | 6 | -10 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Miloš Civín | 5 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Milan Suchan | 12 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Bucek | 5 | -10 | -3 | -4 | 1:3 | |
Jiří Laštovka : Miloš Civín | -8 | -4 | 4 | 7 | 10 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Milan Suchan | 7 | 9 | -6 | 4 | 3:1 | |
Petr Čermák : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Laštovka : Jindřich Bucek | -9 | -11 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Miloš Civín | 6 | 5 | -10 | 10 | 3:1 | |
Petr Čermák : Milan Suchan | 5 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Nedvěd : Jindřich Bucek | 9 | -8 | 13 | 10 | 3:1 | |
Petr Čermák : Miloš Civín | 7 | -9 | -5 | 8 | 12 | 3:2 |
Václav Fritsch : Milan Suchan | 8 | -10 | 12 | 14 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : bez boje | 0:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 1 |
Petr Čermák | 3 | 1 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
Václav Fritsch | 1 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Miloš Civín | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TTC Slovan Kladno C | 12 : 6 | 13. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 667:565 | 42:27 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : P. Peltán / V. Řáha | -5 | 9 | -4 | -10 | 1:3 | |
D. Horbaj / V. Coubal : P. Kříž / J. Slabý | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jiří Slabý | 9 | 1 | 14 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Petr Peltán | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Vladimír Řáha | -8 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Petr Kříž | -3 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Jiří Slabý | -9 | 10 | -7 | 9 | 8 | 3:2 |
Václav Strejc : Petr Peltán | 3 | 10 | 11 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Řáha | -8 | 6 | 7 | -6 | -6 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Petr Kříž | 3 | 4 | -6 | -8 | 10 | 3:2 |
Václav Strejc : Jiří Slabý | 8 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Petr Peltán | 7 | -8 | 4 | 7 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Vladimír Řáha | 5 | -14 | -8 | -7 | 1:3 | |
Václav Coubal : Petr Kříž | -8 | -5 | 3 | 4 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Jiří Slabý | 6 | 6 | -9 | 2 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Václav Coubal : František Preis | 7 | 8 | -6 | 9 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Petr Kříž | 7 | -8 | -10 | 4 | -11 | 2:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Dušan Horbaj Václav Coubal |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 0 | 1 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 2 | 1 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Vladimír Řáha |
1 | 0 |
Petr Kříž Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Petr Peltán | 0 | 4 |
František Preis | 0 | 1 |
Jiří Slabý | 0 | 4 |
Vladimír Řáha | 3 | 0 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 8 : 10 | 13. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 541:557 | 29:32 | ||||
Z. Černý / A. Krček : V. Bromský / Z. Rohlíček | 8 | -5 | -4 | -8 | 1:3 | |
O. Chadima / D. Vesecký : J. Starý / M. Žiaran | 6 | 5 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Vladimír Bromský | -3 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Zdeněk Rohlíček | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Adam Krček : Jiří Starý | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Zbyněk Černý : Milan Žiaran | -6 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Vladimír Bromský | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Zdeněk Rohlíček | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Zbyněk Černý : Jiří Starý | -6 | 7 | -8 | -8 | 1:3 | |
David Vesecký : Milan Žiaran | -9 | 6 | 6 | 11 | 3:1 | |
Adam Krček : Vladimír Bromský | -3 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Zbyněk Černý : Zdeněk Rohlíček | -9 | -3 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jiří Starý | 12 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Milan Žiaran | -10 | -7 | 4 | -7 | 1:3 | |
Zbyněk Černý : Vladimír Bromský | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
David Vesecký : Zdeněk Rohlíček | 6 | -6 | 5 | -10 | -9 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Jiří Starý | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Adam Krček : Milan Žiaran | 9 | 6 | 7 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Zbyněk Černý Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Zbyněk Černý | 0 | 4 |
Adam Krček | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný C | 5 : 13 | 12. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 569:594 | 26:41 | ||||
J. Němec / J. Husák : G. Materna / V. Kulich | 9 | -6 | 10 | 6 | 3:1 | |
M. Vinkl / Z. Kasík : E. Ovčaříková / P. Zýmová | 8 | -6 | 6 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Eva Ovčaříková | 3 | 8 | -9 | -6 | -9 | 2:3 |
Petr Hrudka : Pavla Zýmová | -4 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : George Materna | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Josef Němec : Vladimír Kulich | 9 | -6 | -6 | 8 | -5 | 2:3 |
Petr Hrudka : Eva Ovčaříková | -4 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Milan Vinkl : Pavla Zýmová | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Josef Němec : George Materna | -10 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Vladimír Kulich | -14 | -5 | 7 | 3 | -6 | 2:3 |
Milan Vinkl : Eva Ovčaříková | 11 | -7 | -11 | -5 | 1:3 | |
Jan Husák : Pavla Zýmová | -7 | 11 | -2 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : George Materna | -7 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : Vladimír Kulich | -7 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jan Husák : Eva Ovčaříková | -6 | -8 | 9 | 6 | -11 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Pavla Zýmová | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : George Materna | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Vladimír Kulich | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec | 0 | 2 |
Jan Husák | 0 | 2 |
Milan Vinkl | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Vladimír Kulich |
0 | 1 |
Eva Ovčaříková Pavla Zýmová |
0 | 1 |
George Materna | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |
Pavla Zýmová | 3 | 1 |
21. kolo
Sokol Buštěhrad B : TTC Kladno G | 4 : 14 | 28. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 531:693 | 20:49 | ||||
T. Kratochvíl / D. Lafek : D. Horbaj / K. Jelínek | -8 | -5 | -4 | 0:3 | ||
O. Táborský / J. Sláma : V. Strejc / Z. Hálek | -8 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Oldřich Táborský : Kryštof Jelínek | -7 | 10 | -11 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Hálek | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Václav Strejc | -3 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Dušan Horbaj | 9 | -9 | -9 | 5 | -5 | 2:3 |
Tomáš Kratochvíl : Kryštof Jelínek | -9 | -5 | -12 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Zdeněk Hálek | -5 | 6 | -6 | 5 | -4 | 2:3 |
Dominik Lafek : Václav Strejc | 11 | 3 | -6 | -9 | 6 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Dušan Horbaj | -2 | -14 | -9 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Kryštof Jelínek | 9 | 13 | -7 | -8 | -6 | 2:3 |
Dominik Lafek : Zdeněk Hálek | 8 | 2 | -8 | -4 | 8 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Václav Strejc | -8 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Dušan Horbaj | -5 | 8 | 9 | 6 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Kryštof Jelínek | 2 | -6 | -4 | 4 | 11 | 3:2 |
Oldřich Táborský : Zdeněk Hálek | -6 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Kratochvíl : Václav Strejc | -9 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Jan Sláma : Dušan Horbaj | -4 | 9 | -5 | -2 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Tomáš Kratochvíl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Tomáš Kratochvíl | 1 | 3 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno B : TTC Slovan Kladno C | 6 : 12 | 28. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 555:614 | 28:39 | ||||
P. Janeček / D. Čižinský : P. Peltán / F. Preis | -8 | 7 | -3 | -3 | 1:3 | |
P. Vojna / T. Brückner : J. Škach / P. Kříž | 8 | -8 | 8 | -6 | -4 | 2:3 |
Petr Janeček : Petr Kříž | 7 | 13 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jaroslav Škach | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Jiří Slabý | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
David Čižinský : Petr Peltán | -6 | -7 | 7 | -4 | 1:3 | |
Pavel Vojna : František Preis | 5 | -6 | 9 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Jaroslav Škach | 4 | -8 | 4 | 10 | 3:1 | |
David Čižinský : Jiří Slabý | -9 | 9 | -7 | -4 | 1:3 | |
Petr Janeček : Petr Peltán | -8 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : František Preis | -2 | -8 | 9 | 8 | -2 | 2:3 |
David Čižinský : Jaroslav Škach | -3 | 8 | -2 | -10 | 1:3 | |
Petr Janeček : Jiří Slabý | -10 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Petr Peltán | 5 | -9 | 7 | 5 | 3:1 | |
David Čižinský : František Preis | -6 | -8 | 9 | -3 | 1:3 | |
Petr Janeček : Jaroslav Škach | -10 | -5 | 6 | -7 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jiří Slabý | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Petr Peltán | -2 | -10 | -9 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Petr Janeček David Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
David Čižinský | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán František Preis |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
František Preis | 2 | 1 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 3 | 1 |
Petr Kříž | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno B | 13 : 5 | 28. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 592:435 | 43:16 | ||||
V. Bromský / Z. Rohlíček : K. Kvardová / M. Činčura | 10 | 6 | 5 | 3:0 | ||
J. Starý / M. Žiaran : M. Mikulík / K. Albrecht | -7 | -5 | 4 | -2 | 1:3 | |
Milan Žiaran : Matyáš Činčura | 1 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Kateřina Kvardová | 4 | 1 | 3 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Martin Mikulík | 4 | 12 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Karel Albrecht | 10 | -3 | -5 | -10 | 1:3 | |
Jiří Starý : Matyáš Činčura | 8 | 5 | 12 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Kateřina Kvardová | 3 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Martin Mikulík | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Milan Žiaran : Karel Albrecht | -9 | 5 | 14 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Matyáš Činčura | 10 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Rohlíček : Kateřina Kvardová | 9 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Martin Mikulík | 8 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Karel Albrecht | 3 | -8 | 6 | -8 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Rohlíček : Matyáš Činčura | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Milan Žiaran : Kateřina Kvardová | 7 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Martin Mikulík | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Karel Albrecht | 8 | 4 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Zdeněk Rohlíček | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Milan Žiaran | 4 | 0 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Kateřina Kvardová Matyáš Činčura |
0 | 1 |
Martin Mikulík Karel Albrecht |
1 | 0 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Karel Albrecht | 2 | 2 |
Kateřina Kvardová | 0 | 4 |
Matyáš Činčura | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň B | 3 : 15 | 27. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 576:687 | 21:49 | ||||
J. Hudeček / T. Šubrt : J. Němec / J. Husák | -7 | -9 | -9 | 0:3 | ||
P. Dušek / P. Krob : M. Vinkl / Z. Kasík | -9 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Josef Němec | -6 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Petr Hrudka | -6 | 1 | -9 | 10 | -9 | 2:3 |
Petr Dušek : Milan Vinkl | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Pavel Krob : Zdeněk Kasík | -3 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Josef Hudeček : Josef Němec | 8 | 4 | -6 | -8 | 7 | 3:2 |
Petr Dušek : Petr Hrudka | -7 | 5 | -4 | -5 | 1:3 | |
Pavel Krob : Milan Vinkl | -10 | 7 | 6 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Šubrt : Zdeněk Kasík | -9 | 5 | -7 | 9 | -8 | 2:3 |
Petr Dušek : Jan Husák | 4 | -9 | -7 | -7 | 1:3 | |
Pavel Krob : Petr Hrudka | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Šubrt : Milan Vinkl | 3 | -8 | 4 | 8 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Zdeněk Kasík | -7 | -4 | 11 | -3 | 1:3 | |
Pavel Krob : Jan Husák | 11 | -10 | 7 | -7 | -2 | 2:3 |
Tomáš Šubrt : Petr Hrudka | -8 | -10 | 8 | 9 | -5 | 2:3 |
Josef Hudeček : Milan Vinkl | 10 | -9 | -9 | -8 | 1:3 | |
Petr Dušek : Zdeněk Kasík | -1 | -8 | -8 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 1 | 3 |
Tomáš Šubrt | 1 | 3 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Josef Němec Jan Husák |
1 | 0 |
Milan Vinkl Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Josef Němec | 1 | 1 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 4 | 0 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
Jan Husák | 2 | 0 |
STC Slaný C : KST Slatina B | 14 : 4 | 27. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 648:560 | 43:23 | ||||
G. Materna / V. Kulich : J. Schönfelder / J. Laštovka | 8 | -7 | 11 | 3 | 3:1 | |
J. Zíma / P. Zýmová : P. Čermák / V. Nedvěd | -7 | 3 | 5 | 7 | 3:1 | |
George Materna : Petr Čermák | 5 | 6 | -13 | 7 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jiří Laštovka | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder | 10 | 9 | -2 | -6 | 0 | 3:2 |
Pavla Zýmová : Vladimír Nedvěd | 7 | 4 | -11 | 5 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Petr Čermák | 10 | 2 | -11 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Jiří Laštovka | 3 | 11 | 7 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Jaroslav Schönfelder | 4 | 9 | 6 | 3:0 | ||
George Materna : Vladimír Nedvěd | 9 | -4 | 6 | -9 | 8 | 3:2 |
Vladimír Kulich : Petr Čermák | 6 | 18 | 6 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Jiří Laštovka | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Jaroslav Schönfelder | 8 | 6 | -9 | 12 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Vladimír Nedvěd | 19 | -8 | -8 | -6 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Petr Čermák | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Laštovka | 7 | -8 | 6 | 2 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jaroslav Schönfelder | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Vladimír Nedvěd | 4 | 7 | 7 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Vladimír Kulich |
1 | 0 |
Jiří Zíma Pavla Zýmová |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 0 | 1 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Pavla Zýmová | 3 | 0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Petr Čermák Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný D | 4 : 14 | 27. 3. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 411:633 | 18:45 | ||||
J. Šťastný / J. Bucek : J. Řeháček / A. Krček | 11 | 2 | 3 | 3:0 | ||
bez boje : O. Chadima / D. Vesecký | 0:0 | |||||
Jindřich Bucek : Jiří Řeháček | 8 | -6 | -7 | -3 | 1:3 | |
bez boje : Adam Krček | 0:0 | |||||
Lucie Ledvinová : David Vesecký | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Ondřej Chadima | 12 | -6 | -7 | -8 | 1:3 | |
bez boje : Jiří Řeháček | 0:0 | |||||
Lucie Ledvinová : Adam Krček | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : David Vesecký | -8 | -7 | 6 | -6 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Ondřej Chadima | -11 | -12 | -9 | 0:3 | ||
Lucie Ledvinová : Jiří Řeháček | -13 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Adam Krček | -5 | 6 | 6 | 3 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : David Vesecký | 5 | 9 | -3 | -4 | -3 | 2:3 |
bez boje : Ondřej Chadima | 0:0 | |||||
Jiří Šťastný : Jiří Řeháček | 8 | -2 | 4 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Adam Krček | 9 | 6 | -10 | 12 | 3:1 | |
bez boje : David Vesecký | 0:0 | |||||
Lucie Ledvinová : Ondřej Chadima | -7 | 9 | -6 | -8 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Jindřich Bucek |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Šťastný | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 2 | 2 |
22. kolo
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 5. 4. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 643:601 | 38:29 | ||||
P. Peltán / F. Preis : V. Bromský / Z. Rohlíček | -8 | -10 | -10 | 0:3 | ||
J. Škach / J. Slabý : J. Starý / M. Žiaran | 6 | 12 | -8 | -7 | -7 | 2:3 |
Petr Peltán : Vladimír Bromský | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Zdeněk Rohlíček | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
František Preis : Jiří Starý | 4 | -7 | -5 | -12 | 1:3 | |
Jiří Slabý : Milan Žiaran | 5 | -6 | -9 | 9 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Škach : Vladimír Bromský | -7 | -7 | -13 | 0:3 | ||
František Preis : Zdeněk Rohlíček | 4 | 9 | -7 | -5 | -11 | 2:3 |
Jiří Slabý : Jiří Starý | 14 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Milan Žiaran | 10 | 6 | 4 | 3:0 | ||
František Preis : Vladimír Bromský | 3 | -2 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Slabý : Zdeněk Rohlíček | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Jiří Starý | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Milan Žiaran | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Vladimír Bromský | 9 | -10 | 9 | 9 | 3:1 | |
Petr Peltán : Zdeněk Rohlíček | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Škach : Jiří Starý | -10 | 8 | 7 | -3 | 7 | 3:2 |
František Preis : Milan Žiaran | 8 | -4 | -6 | 5 | -4 | 2:3 |
TTC Slovan Kladno C | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán František Preis |
0 | 1 |
Jaroslav Škach Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 4 | 0 |
František Preis | 0 | 4 |
Jaroslav Škach | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Zdeněk Rohlíček |
1 | 0 |
Jiří Starý Milan Žiaran |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Rohlíček | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Milan Žiaran | 2 | 2 |
TSM Kladno B : TJ Sokol Unhošť C | 6 : 12 | 4. 4. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 512:593 | 24:38 | ||||
J. Archmann / M. Činčura : M. Civín / J. Bucek | -7 | -13 | 11 | -7 | 1:3 | |
M. Mikulík / K. Albrecht : J. Šťastný / M. Suchan | -4 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Martin Mikulík : Jindřich Bucek | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Karel Albrecht : Miloš Civín | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Matyáš Činčura : Jiří Šťastný | -7 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Milan Suchan | 3 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Karel Albrecht : Jindřich Bucek | -5 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Matyáš Činčura : Miloš Civín | -6 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Jiří Šťastný | 3 | 4 | -8 | -8 | -10 | 2:3 |
Martin Mikulík : Milan Suchan | 7 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Matyáš Činčura : Jindřich Bucek | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Archmann : Miloš Civín | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Martin Mikulík : Jiří Šťastný | 12 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Karel Albrecht : Milan Suchan | -10 | 7 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jiří Archmann : Jindřich Bucek | 10 | 9 | -7 | 8 | 3:1 | |
Martin Mikulík : Miloš Civín | 6 | -8 | 13 | -9 | -0 | 2:3 |
Karel Albrecht : Jiří Šťastný | -10 | 11 | -5 | -3 | 1:3 | |
Matyáš Činčura : Milan Suchan | -4 | -6 | -5 | 0:3 |
TSM Kladno B | V | P |
---|---|---|
Martin Mikulík Karel Albrecht |
0 | 1 |
Jiří Archmann Matyáš Činčura |
0 | 1 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Jiří Archmann | 3 | 1 |
Karel Albrecht | 1 | 3 |
Matyáš Činčura | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Suchan |
1 | 0 |
Miloš Civín Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Miloš Civín | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
KST Slatina B : Sokol Stochov-Honice B | 15 : 3 | 4. 4. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 713:554 | 49:20 | ||||
V. Nedvěd / V. Fritsch : J. Hudeček / T. Šubrt | 8 | -8 | -5 | 14 | 7 | 3:2 |
J. Schönfelder / J. Laštovka : P. Dušek / P. Krob | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Josef Hudeček | -10 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Tomáš Šubrt | 2 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Dušek | 10 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Pavel Krob | 7 | -10 | 11 | -10 | 6 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Josef Hudeček | 4 | -10 | -8 | 8 | 10 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Šubrt | 8 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Laštovka : Petr Dušek | 5 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Pavel Krob | 8 | -12 | -6 | 8 | -5 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Josef Hudeček | 7 | -9 | 10 | 12 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Tomáš Šubrt | 5 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Václav Fritsch : Petr Dušek | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Pavel Krob | 5 | -10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Laštovka : Josef Hudeček | -8 | -6 | 8 | 4 | -5 | 2:3 |
Petr Čermák : Tomáš Šubrt | 14 | 6 | -6 | -2 | 4 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Petr Dušek | 2 | 8 | -10 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Pavel Krob | 8 | 7 | 5 | 3:0 |
KST Slatina B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Petr Čermák | 1 | 0 |
Jiří Laštovka | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
Václav Fritsch | 1 | 2 |
Sokol Stochov-Honice B | V | P |
---|---|---|
Petr Dušek Pavel Krob |
0 | 1 |
Josef Hudeček Tomáš Šubrt |
0 | 1 |
Josef Hudeček | 2 | 2 |
Tomáš Šubrt | 0 | 4 |
Petr Dušek | 0 | 4 |
Pavel Krob | 1 | 3 |
TTC Kladno G : DTJ Sparta Kladno B | 16 : 2 | 3. 4. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 685:498 | 50:15 | ||||
J. Hlaváček / D. Horbaj : P. Vojna / T. Brückner | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
J. Fleislébr / Z. Hálek : P. Janeček / I. Lengál | -8 | 8 | 5 | 7 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Pavel Vojna | 9 | 4 | 11 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Tomáš Brückner | 5 | 3 | -9 | -3 | 2 | 3:2 |
Tomáš Ebert : Ivo Lengál | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Petr Janeček | 2 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Pavel Vojna | -9 | 9 | 12 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Ebert : Tomáš Brückner | 6 | 9 | -12 | -11 | 8 | 3:2 |
Václav Strejc : Ivo Lengál | 1 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Petr Janeček | 8 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Tomáš Ebert : Pavel Vojna | 9 | 7 | -10 | -13 | -9 | 2:3 |
Jiří Fleislébr : Tomáš Brückner | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Ivo Lengál | 10 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Petr Janeček | 9 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Fleislébr : Pavel Vojna | 4 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Tomáš Brückner | -7 | -5 | 6 | 3 | 5 | 3:2 |
Václav Coubal : Ivo Lengál | 10 | 7 | -5 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Ebert : Petr Janeček | -8 | -8 | -9 | 0:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jiří Fleislébr | 2 | 0 |
Tomáš Ebert st. | 2 | 2 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Janeček Ivo Lengál |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Petr Janeček | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň B : Sokol Buštěhrad B | 15 : 3 | 2. 4. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 671:600 | 47:21 | ||||
J. Husák / M. Vinkl : O. Táborský / J. Sláma | 10 | -4 | 8 | 9 | 3:1 | |
L. Petřík / P. Hrudka : D. Lafek / D. Gallat | 8 | 7 | -6 | -9 | 8 | 3:2 |
Jan Husák : Oldřich Táborský | 8 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Jan Sláma | -7 | 9 | -6 | 10 | 11 | 3:2 |
Petr Hrudka : Dominik Lafek | -3 | 10 | 12 | -8 | 9 | 3:2 |
Ladislav Petřík : David Gallat | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Oldřich Táborský | 6 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Jan Sláma | 3 | -6 | 7 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Dominik Lafek | -7 | -6 | 10 | -5 | 1:3 | |
Jan Husák : David Gallat | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Hrudka : Oldřich Táborský | 6 | 6 | -4 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Jan Sláma | -6 | -5 | 7 | 9 | 11 | 3:2 |
Jan Husák : Dominik Lafek | 6 | -7 | -8 | -10 | 1:3 | |
Milan Vinkl : David Gallat | 3 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Oldřich Táborský | 7 | 8 | -10 | 11 | 3:1 | |
Jan Husák : Jan Sláma | 10 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Milan Vinkl : Dominik Lafek | -6 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Petr Hrudka : David Gallat | 3 | 5 | 2 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň B | V | P |
---|---|---|
Jan Husák Milan Vinkl |
1 | 0 |
Ladislav Petřík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Jan Husák | 3 | 1 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Petr Hrudka | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Oldřich Táborský Jan Sláma |
0 | 1 |
Dominik Lafek David Gallat |
0 | 1 |
Oldřich Táborský | 0 | 4 |
Jan Sláma | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
David Gallat | 0 | 4 |
STC Slaný D : STC Slaný C | 6 : 12 | 21. 12. 2017 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž II. třídy 2017/2018 | 504:660 | 22:43 | ||||
D. Vesecký / A. Krček : V. Kulich / Z. Rambousek | -10 | 9 | 14 | 9 | 3:1 | |
J. Řeháček / V. Kasner : J. Zíma / E. Ovčaříková | -10 | -6 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Zdeněk Rambousek | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Eva Ovčaříková | -6 | 8 | -7 | -2 | 1:3 | |
Adam Krček : Vladimír Kulich | -7 | 4 | -1 | -4 | 1:3 | |
Vítek Kasner : Jiří Zíma | -1 | -2 | -12 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek | 6 | -9 | 10 | -7 | 4 | 3:2 |
Adam Krček : Eva Ovčaříková | -2 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Vítek Kasner : Vladimír Kulich | 10 | -9 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
David Vesecký : Jiří Zíma | 4 | -6 | -5 | -7 | 1:3 | |
Adam Krček : Zdeněk Rambousek | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Vítek Kasner : Eva Ovčaříková | -1 | -2 | -3 | 0:3 | ||
David Vesecký : Vladimír Kulich | -7 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jiří Zíma | 6 | -4 | 14 | 10 | 3:1 | |
Vítek Kasner : Zdeněk Rambousek | -7 | 8 | -7 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Eva Ovčaříková | -10 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Vladimír Kulich | -5 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jiří Zíma | 10 | 10 | -8 | 11 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
David Vesecký Adam Krček |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Vítek Kasner |
0 | 1 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
Vítek Kasner | 1 | 3 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
0 | 1 |
Jiří Zíma Eva Ovčaříková |
1 | 0 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Zdeněk Rambousek | 2 | 2 |
Eva Ovčaříková | 4 | 0 |