2019/2020 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Slovan Kladno C 9 7 1 1 0 104:58 31
V
V
R
V
V
2. TJ Sokol Dříň B 9 6 2 1 0 108:54 29
V
R
V
R
V
3. TTC Kladno G 9 5 1 3 0 88:74 25
P
P
V
V
V
4. KST Slatina B 9 5 1 3 0 84:78 25
V
R
V
P
V
5. Sokol Buštěhrad B 8 5 1 2 0 81:63 24
V
P
V
P
V
6. STC Slaný E 9 3 3 3 0 78:84 21
V
V
P
R
P
7. STC Slaný D 9 3 1 5 0 77:85 19
P
P
V
V
P
8. DTJ Sparta Kladno A 8 2 1 5 0 73:71 15
P
V
P
R
P
9. Sokol Stochov-Honice B 9 2 0 7 0 53:109 15
P
P
P
V
P
10. ST Viktorie Černuc A 9 0 1 8 0 46:116 10
P
P
P
P
P
  DTJ Sparta Kladno A ST Viktorie Černuc A TJ Sokol Dříň B STC Slaný D STC Slaný E KST Slatina B TTC Slovan Kladno C Sokol Buštěhrad B Sokol Stochov-Honice B TTC Kladno G
DTJ Sparta Kladno A XXXX : 6:12 : : : 6:12 : : 8:10
ST Viktorie Černuc A 3:15 XXXX 3:15 6:12 : : : : 7:11 2:16
TJ Sokol Dříň B : : XXXX : 13:5 9:9 9:9 8:10 15:3 :
STC Slaný D 13:5 : 4:14 XXXX : : : 6:12 : 9:9
STC Slaný E 9:9 9:9 : 10:8 XXXX : : : 12:6 13:5
KST Slatina B 10:8 12:6 : 12:6 11:7 XXXX : : 14:4 :
TTC Slovan Kladno C : 13:5 : 11:7 14:4 14:4 XXXX : : :
Sokol Buštěhrad B : 13:5 : : 9:9 12:6 8:10 XXXX : :
Sokol Stochov-Honice B 2:16 : : 6:12 : : 4:14 11:7 XXXX :
TTC Kladno G : : 5:13 : : 12:6 11:7 8:10 12:6 XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Daniel Stolz
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Petr Kříž
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Kasík
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Michal Makara
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
M. Hurt / M. Vinkl


Hráči Páry
ST Viktorie Černuc A : Sokol Stochov-Honice B 7 : 11 18. 10. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 621:657 29:38
M. Drmota / P. Polomini : P. Krob / M. Freiman -5 10 -6 8 5 3:2
J. Koucký / L. Holer : J. Hudeček / T. Šubrt -10 -8 7 -8 1:3
Petr Polomini : Tomáš Šubrt 7 6 7 3:0
Ladislav Holer : Josef Hudeček 6 -14 5 6 3:1
Radek Nývlt : Milan Freiman 9 -9 -10 -16 1:3
Miroslav Drmota : Pavel Krob -8 -6 5 4 7 3:2
Ladislav Holer : Tomáš Šubrt 2 9 9 3:0
Radek Nývlt : Josef Hudeček -20 -8 -6 0:3
Miroslav Drmota : Milan Freiman 6 10 -13 -9 -7 2:3
Petr Polomini : Pavel Krob -8 7 -6 7 -7 2:3
Radek Nývlt : Tomáš Šubrt 10 8 10 3:0
Miroslav Drmota : Josef Hudeček 7 -8 -7 -8 1:3
Petr Polomini : Milan Freiman -8 12 -8 -11 1:3
Jindřich Koucký : Pavel Krob -5 -6 -2 0:3
Miroslav Drmota : Tomáš Šubrt 4 6 9 3:0
Petr Polomini : Josef Hudeček -9 -8 -7 0:3
Jindřich Koucký : Milan Freiman -3 -4 -3 0:3
Radek Nývlt : Pavel Krob -3 -7 -4 0:3
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 25. 10. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 567:691 21:48
M. Drmota / L. Holer : V. Bromský / Z. Kasík -7 -5 8 -6 1:3
J. Koucký / P. Polomini : M. Hurt / M. Vinkl -7 -3 -6 0:3
Miroslav Drmota : Zdeněk Kasík -5 -8 -9 0:3
Petr Polomini : Milan Vinkl 9 -13 -5 -9 1:3
Radek Nývlt : Vladimír Bromský -7 -10 -9 0:3
Ladislav Holer : Miroslav Hurt -9 -12 6 6 -9 2:3
Petr Polomini : Zdeněk Kasík -3 -8 -2 0:3
Radek Nývlt : Milan Vinkl 2 -7 1 6 3:1
Ladislav Holer : Vladimír Bromský 7 -5 4 -11 10 3:2
Miroslav Drmota : Miroslav Hurt -14 -8 -10 0:3
Radek Nývlt : Zdeněk Kasík 6 -2 -5 7 -5 2:3
Jindřich Koucký : Milan Vinkl 4 -4 -8 -4 1:3
Miroslav Drmota : Vladimír Bromský 7 8 7 3:0
Petr Polomini : Miroslav Hurt -6 -11 -3 0:3
Jindřich Koucký : Zdeněk Kasík -2 -10 -8 0:3
Miroslav Drmota : Milan Vinkl 10 -5 -6 8 -12 2:3
Petr Polomini : Vladimír Bromský 9 11 -7 -7 -3 2:3
Radek Nývlt : Miroslav Hurt -4 5 -8 -5 1:3
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Kladno A 2 : 16 25. 10. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 540:689 16:50
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Vojna / Z. Čižinský -7 -10 -9 0:3
P. Dušek / M. Freiman : I. Lengál / T. Vysoudil 8 11 9 3:0
Tomáš Šubrt : Tomáš Vysoudil -9 -4 -8 0:3
Josef Hudeček : Zdeněk Čižinský -9 6 -5 -5 1:3
Milan Freiman : Ivo Lengál -9 -5 7 5 -8 2:3
Petr Dušek : Pavel Vojna -9 12 5 -6 -8 2:3
Josef Hudeček : Tomáš Vysoudil 7 5 -8 -7 -10 2:3
Milan Freiman : Zdeněk Čižinský -5 -5 -8 0:3
Petr Dušek : Ivo Lengál -5 -8 -1 0:3
Tomáš Šubrt : Pavel Vojna -9 -7 -8 0:3
Milan Freiman : Tomáš Vysoudil -4 -9 -6 0:3
Petr Dušek : Zdeněk Čižinský -6 -7 -5 0:3
Tomáš Šubrt : Ivo Lengál -5 8 -2 -3 1:3
Josef Hudeček : Pavel Vojna -10 -9 8 3 12 3:2
Petr Dušek : Tomáš Vysoudil -3 -5 -3 0:3
Tomáš Šubrt : Zdeněk Čižinský -9 -8 -8 0:3
Josef Hudeček : Ivo Lengál 11 -12 -11 12 -6 2:3
Milan Freiman : Pavel Vojna -10 -8 -10 0:3
DTJ Sparta Kladno A : TTC Slovan Kladno C 6 : 12 31. 10. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 654:703 28:44
T. Vysoudil / B. Fořt : P. Kříž / J. Slabý -9 -11 -9 0:3
P. Vojna / Z. Čižinský : P. Škach / J. Škach -7 8 7 -8 -9 2:3
Tomáš Vysoudil : Petr Kříž -8 7 -6 -10 1:3
Bedřich Fořt : Jiří Slabý -8 -8 -9 0:3
Pavel Vojna : Pavel Škach 14 -4 10 -10 8 3:2
Zdeněk Čižinský : Jaroslav Škach 8 6 3 3:0
Bedřich Fořt : Petr Kříž -12 -10 -6 0:3
Pavel Vojna : Jiří Slabý -9 -7 4 -2 1:3
Zdeněk Čižinský : Pavel Škach -8 6 7 -8 7 3:2
Tomáš Vysoudil : Jaroslav Škach -7 10 -5 -9 1:3
Pavel Vojna : Petr Kříž 5 -7 -5 -8 1:3
Zdeněk Čižinský : Jiří Slabý 6 8 8 3:0
Tomáš Vysoudil : Pavel Škach -8 -7 -2 0:3
Bedřich Fořt : Jaroslav Škach 12 -5 -9 -7 1:3
Zdeněk Čižinský : Petr Kříž 6 -7 9 -10 -15 2:3
Tomáš Vysoudil : Jiří Slabý -4 8 5 -7 7 3:2
Bedřich Fořt : Pavel Škach -6 7 -8 -5 1:3
Pavel Vojna : Jaroslav Škach -8 4 6 -9 8 3:2
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C 4 : 14 13. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 566:669 23:44
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Škach / J. Škach -11 8 8 -13 -7 2:3
M. Gniewek / P. Krob : P. Kříž / J. Slabý -8 -3 -4 0:3
Tomáš Šubrt : Petr Kříž 9 -8 6 -7 -5 2:3
Josef Hudeček : Jiří Slabý 9 9 6 3:0
Pavel Krob : Jaroslav Škach -8 -1 -7 0:3
Michal Gniewek : Pavel Škach -5 -1 -8 0:3
Josef Hudeček : Petr Kříž 9 -7 -6 -2 1:3
Pavel Krob : Jiří Slabý 7 8 9 3:0
Michal Gniewek : Jaroslav Škach 8 -8 10 -10 -13 2:3
Tomáš Šubrt : Pavel Škach -5 -6 -7 0:3
Pavel Krob : Petr Kříž -9 -10 4 -9 1:3
Michal Gniewek : Jiří Slabý -7 3 -0 -5 1:3
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach -9 -4 -14 0:3
Josef Hudeček : Pavel Škach 9 4 4 3:0
Michal Gniewek : Petr Kříž -4 -9 -7 0:3
Tomáš Šubrt : Jiří Slabý -7 -6 -8 0:3
Josef Hudeček : Jaroslav Škach 4 5 -10 -9 -7 2:3
Pavel Krob : Pavel Škach -4 14 -8 10 4 3:2

ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno G 2 : 16 8. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 623:717 23:50
J. Koucký / L. Holer : J. Hlaváček / T. Ebert st. 2 9 -4 -7 -8 2:3
M. Drmota / P. Polomini : J. Fleislébr / J. Mareš -9 -8 4 -8 1:3
Miroslav Drmota : Jan Hlaváček -7 -8 -9 0:3
Jindřich Koucký : Jiří Fleislébr -4 -6 -8 0:3
Petr Polomini : Jakub Mareš -8 7 -9 -6 1:3
Radek Nývlt : Tomáš Ebert -7 8 -5 -7 1:3
Jindřich Koucký : Jan Hlaváček -7 -1 10 6 -8 2:3
Petr Polomini : Jiří Fleislébr -8 9 8 -6 -9 2:3
Radek Nývlt : Jakub Mareš -7 -10 9 -5 1:3
Miroslav Drmota : Tomáš Ebert 4 3 -7 -8 -9 2:3
Petr Polomini : Jan Hlaváček -10 6 -8 -5 1:3
Radek Nývlt : Jiří Fleislébr 9 -9 8 -8 9 3:2
Miroslav Drmota : Jakub Mareš 12 -12 -10 10 -7 2:3
Ladislav Holer : Tomáš Ebert -8 -5 -7 0:3
Radek Nývlt : Jan Hlaváček -8 -8 -2 0:3
Miroslav Drmota : Jiří Fleislébr 2 2 8 3:0
Ladislav Holer : Jakub Mareš 8 -9 -6 8 -7 2:3
Petr Polomini : Tomáš Ebert -9 -6 -8 0:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E 13 : 5 4. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 596:356 43:16
M. Hurt / M. Vinkl : bez boje 0:0
V. Bromský / Z. Kasík : O. Chadima / M. Makara 4 8 9 3:0
Vladimír Bromský : Zbyněk Černý 5 1 4 3:0
Zdeněk Kasík : Ondřej Chadima 13 6 8 3:0
Milan Vinkl : Michal Makara -6 -8 -8 0:3
Miroslav Hurt : bez boje 0:0
Zdeněk Kasík : Zbyněk Černý 5 6 3 3:0
Milan Vinkl : Ondřej Chadima -8 -11 9 -2 1:3
Miroslav Hurt : Michal Makara -8 -6 -10 0:3
Vladimír Bromský : bez boje 0:0
Milan Vinkl : Zbyněk Černý -11 5 5 5 3:1
Miroslav Hurt : Ondřej Chadima 5 5 4 3:0
Vladimír Bromský : Michal Makara -7 10 -5 -6 1:3
Zdeněk Kasík : bez boje 0:0
Miroslav Hurt : Zbyněk Černý 3 5 3 3:0
Vladimír Bromský : Ondřej Chadima 7 9 9 3:0
Zdeněk Kasík : Michal Makara 9 -9 10 -6 -6 2:3
Milan Vinkl : bez boje 0:0
DTJ Sparta Kladno A : Sokol Buštěhrad B 19. 12. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020

TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň B 5 : 13 14. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 645:710 30:45
V. Coubal / Z. Hálek : V. Bromský / Z. Kasík -10 2 10 -12 11 3:2
J. Bílý / J. Fleislébr : M. Hurt / M. Vinkl -5 8 -4 9 -2 2:3
Jan Hlaváček : Milan Vinkl 8 -6 -6 -7 1:3
Josef Bílý : Zdeněk Kasík 3 -9 -9 8 -12 2:3
Jiří Fleislébr : Vladimír Bromský -5 -11 -2 0:3
Václav Coubal : Miroslav Hurt 6 -7 8 6 3:1
Josef Bílý : Milan Vinkl 9 -4 8 -7 9 3:2
Jiří Fleislébr : Zdeněk Kasík -9 -6 -8 0:3
Václav Coubal : Vladimír Bromský -7 6 10 -7 -9 2:3
Jan Hlaváček : Miroslav Hurt 9 5 -7 -8 -7 2:3
Ladislav Petřík : Milan Vinkl 8 -9 7 -7 -7 2:3
Václav Coubal : Zdeněk Kasík -6 -7 -7 0:3
Jan Hlaváček : Vladimír Bromský 5 -3 -8 9 -7 2:3
Josef Bílý : Miroslav Hurt 8 8 -4 -8 -7 2:3
Václav Coubal : Milan Vinkl 4 2 2 3:0
Jan Hlaváček : Zdeněk Kasík -8 -9 -4 0:3
Josef Bílý : Vladimír Bromský 6 8 -4 4 3:1
Ladislav Petřík : Miroslav Hurt -5 -8 -7 0:3
ST Viktorie Černuc A : DTJ Sparta Kladno A 3 : 15 22. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 529:680 17:50
M. Drmota / P. Polomini : P. Vojna / Z. Čižinský -4 -7 -4 0:3
L. Nývlt / R. Nývlt : I. Lengál / T. Vysoudil 10 6 -5 -5 3 3:2
Lukáš Nývlt : Tomáš Vysoudil 7 -6 6 9 3:1
Petr Polomini : Zdeněk Čižinský 9 -7 -5 -8 1:3
Radek Nývlt : Ivo Lengál 8 9 -8 -7 7 3:2
Miroslav Drmota : Pavel Vojna 8 6 -7 -9 -7 2:3
Petr Polomini : Tomáš Vysoudil 8 -7 -11 4 -6 2:3
Radek Nývlt : Zdeněk Čižinský -7 -3 -4 0:3
Miroslav Drmota : Ivo Lengál -10 -14 6 -10 1:3
Lukáš Nývlt : Pavel Vojna -9 8 -7 -9 1:3
Radek Nývlt : Tomáš Vysoudil -6 -6 -10 0:3
Jindřich Koucký : Zdeněk Čižinský -6 -7 -5 0:3
Lukáš Nývlt : Ivo Lengál -9 -7 -7 0:3
Petr Polomini : Pavel Vojna -8 -9 -5 0:3
Jindřich Koucký : Tomáš Vysoudil 6 -3 -7 -3 1:3
Lukáš Nývlt : Zdeněk Čižinský -9 -5 -3 0:3
Petr Polomini : Ivo Lengál -6 -6 -3 0:3
Radek Nývlt : Pavel Vojna -8 -9 -8 0:3
Sokol Buštěhrad B : TTC Slovan Kladno C 8 : 10 20. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 559:562 32:31
D. Stolz / D. Lafek : P. Peltán / P. Kříž -8 -7 -9 0:3
T. Kratochvíl / J. Sláma : P. Frolík / P. Škach -6 10 9 -6 -5 2:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Kříž -4 -5 8 -8 1:3
Jan Sláma : Petr Peltán -3 -5 -8 0:3
Dominik Lafek : Pavel Škach 10 4 6 3:0
Daniel Stolz : Petr Frolík 5 3 6 3:0
Jan Sláma : Petr Kříž -6 -9 10 -5 1:3
Dominik Lafek : Petr Peltán -8 6 -6 -6 1:3
Daniel Stolz : Pavel Škach 5 7 10 3:0
Tomáš Kratochvíl : Petr Frolík 7 6 14 3:0
Dominik Lafek : Petr Kříž 4 7 8 3:0
Daniel Stolz : Petr Peltán -7 8 1 7 3:1
Tomáš Kratochvíl : Pavel Škach -4 -6 -6 0:3
Jan Sláma : Petr Frolík -5 6 9 -10 -4 2:3
Daniel Stolz : Petr Kříž 7 8 6 3:0
Tomáš Kratochvíl : Petr Peltán -7 -8 -2 0:3
Jan Sláma : Pavel Škach -9 -6 9 -10 1:3
Dominik Lafek : Petr Frolík 4 4 5 3:0

TTC Slovan Kladno C : ST Viktorie Černuc A 13 : 5 10. 12. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 530:590 39:28
bez boje : M. Drmota / L. Holer 0:0
P. Škach / J. Škach : B. Vojtek / T. Nývlt 8 6 -10 8 3:1
Jiří Slabý : Ladislav Holer 4 5 9 3:0
Jaroslav Škach : Miroslav Drmota -10 8 6 -7 10 3:2
Pavel Škach : Tomáš Nývlt 6 -4 8 8 3:1
bez boje : Branislav Vojtek 0:0
Jaroslav Škach : Ladislav Holer 7 9 -6 11 3:1
Pavel Škach : Miroslav Drmota 9 9 -7 -8 8 3:2
bez boje : Tomáš Nývlt 0:0
Jiří Slabý : Branislav Vojtek 3 5 5 3:0
Pavel Škach : Ladislav Holer -8 7 -3 8 6 3:2
bez boje : Miroslav Drmota 0:0
Jiří Slabý : Tomáš Nývlt 10 9 -6 9 3:1
Jaroslav Škach : Branislav Vojtek 7 5 8 3:0
bez boje : Ladislav Holer 0:0
Jiří Slabý : Miroslav Drmota -10 9 -8 6 5 3:2
Jaroslav Škach : Tomáš Nývlt 7 -10 8 7 3:1
Pavel Škach : Branislav Vojtek 2 7 6 3:0
TTC Kladno G : Sokol Stochov-Honice B 12 : 6 28. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 669:550 42:24
V. Strejc / Z. Hálek : P. Fencl / P. Krob 11 -6 7 -6 -9 2:3
J. Bílý / V. Coubal : J. Hudeček / T. Šubrt -9 6 10 -11 7 3:2
Václav Coubal : Petr Fencl -9 -8 11 -9 1:3
Jan Hlaváček : Pavel Krob -11 9 2 9 3:1
Zdeněk Hálek : Josef Hudeček 6 -11 6 -6 5 3:2
Václav Strejc : Tomáš Šubrt 8 3 2 3:0
Josef Bílý : Petr Fencl -8 -5 -6 0:3
Zdeněk Hálek : Pavel Krob 7 6 12 3:0
Václav Strejc : Josef Hudeček 6 7 4 3:0
Václav Coubal : Tomáš Šubrt 5 6 7 3:0
Zdeněk Hálek : Petr Fencl 11 -8 15 -4 -6 2:3
Václav Strejc : Pavel Krob 5 4 10 3:0
Václav Coubal : Josef Hudeček 8 5 4 3:0
Josef Bílý : Tomáš Šubrt -7 6 1 5 3:1
Václav Strejc : Petr Fencl -7 -10 4 -6 1:3
Václav Coubal : Pavel Krob 4 5 8 3:0
Josef Bílý : Josef Hudeček -5 -10 -8 0:3
Zdeněk Hálek : Tomáš Šubrt 14 2 5 3:0
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad B 6 : 12 26. 11. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 413:569 24:37
bez boje : O. Táborský / T. Kratochvíl 0:0
J. Zíma / E. Ovčaříková : D. Stolz / D. Lafek -8 -4 -7 0:3
bez boje : Dominik Lafek 0:0
Eva Ovčaříková : Jan Sláma 4 6 -8 7 3:1
Vladimír Kulich : Tomáš Kratochvíl -8 -8 8 9 -8 2:3
Jiří Zíma : Daniel Stolz -9 -11 -4 0:3
Eva Ovčaříková : Dominik Lafek 11 4 9 3:0
Vladimír Kulich : Jan Sláma 9 9 7 3:0
Jiří Zíma : Tomáš Kratochvíl -8 6 7 -5 -1 2:3
bez boje : Daniel Stolz 0:0
Vladimír Kulich : Dominik Lafek 9 10 0 3:0
Jiří Zíma : Jan Sláma 9 9 7 3:0
bez boje : Tomáš Kratochvíl 0:0
Eva Ovčaříková : Daniel Stolz -8 -6 -7 0:3
Jiří Zíma : Oldřich Táborský 6 3 6 3:0
bez boje : Jan Sláma 0:0
Eva Ovčaříková : Tomáš Kratochvíl 2 -3 3 -4 -9 2:3
Vladimír Kulich : Daniel Stolz -7 -7 -6 0:3
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad B 11 : 7 6. 12. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 665:657 35:36
J. Hudeček / M. Gniewek : D. Stolz / J. Sláma -5 6 -6 14 11 3:2
P. Krob / M. Freiman : O. Táborský / T. Kratochvíl 7 5 -10 7 3:1
Milan Freiman : Oldřich Táborský -8 4 3 2 3:1
Josef Hudeček : Daniel Stolz -7 -7 -9 0:3
Pavel Krob : Jan Sláma -7 -6 8 6 10 3:2
Michal Gniewek : Tomáš Kratochvíl -8 -5 -7 0:3
Josef Hudeček : Oldřich Táborský 8 7 6 3:0
Pavel Krob : Daniel Stolz -5 -2 -9 0:3
Michal Gniewek : Jan Sláma -10 -9 8 6 5 3:2
Milan Freiman : Tomáš Kratochvíl 15 8 10 3:0
Pavel Krob : Oldřich Táborský 9 3 -8 6 3:1
Michal Gniewek : Daniel Stolz -5 -5 -4 0:3
Milan Freiman : Jan Sláma -4 9 -8 7 6 3:2
Josef Hudeček : Tomáš Kratochvíl 8 -7 -4 -8 1:3
Michal Gniewek : Oldřich Táborský 1 -8 -10 7 4 3:2
Milan Freiman : Daniel Stolz -9 -4 -6 0:3
Josef Hudeček : Jan Sláma 6 -11 -9 8 9 3:2
Pavel Krob : Tomáš Kratochvíl -12 9 -12 -11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TTC Slovan Kladno C 9 : 9 2. 12. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 668:688 37:36
V. Bromský / Z. Kasík : P. Škach / J. Škach 8 7 14 3:0
M. Hurt / M. Vinkl : P. Kříž / J. Slabý -5 -9 6 5 9 3:2
Vladimír Bromský : Jiří Slabý 6 8 -8 5 3:1
Zdeněk Kasík : Petr Kříž -8 10 -7 -3 1:3
Milan Vinkl : Jaroslav Škach 11 6 -4 -7 9 3:2
Miroslav Hurt : Pavel Škach 6 -5 8 7 3:1
Zdeněk Kasík : Jiří Slabý -5 -6 -8 0:3
Milan Vinkl : Petr Kříž -5 -6 -6 0:3
Milan Šimáček : Jaroslav Škach 8 10 -9 10 3:1
Vladimír Bromský : Pavel Škach 9 -10 -8 10 -10 2:3
Milan Vinkl : Jiří Slabý 7 10 9 3:0
Milan Šimáček : Petr Kříž -4 -6 -7 0:3
Vladimír Bromský : Jaroslav Škach 5 4 10 3:0
Zdeněk Kasík : Pavel Škach -8 -9 11 3 -7 2:3
Milan Šimáček : Jiří Slabý -8 9 -7 3 -8 2:3
Vladimír Bromský : Petr Kříž 10 -7 -5 -4 1:3
Zdeněk Kasík : Jaroslav Škach -7 -6 4 9 -6 2:3
Milan Vinkl : Pavel Škach 9 -9 -6 4 11 3:2

TTC Slovan Kladno C : STC Slaný E 14 : 4 12. 12. 2019
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020 629:392 48:14
F. Preis / J. Slabý : Z. Černý / V. Kasner -9 8 -7 9 -9 2:3
P. Frolík / J. Škach : bez boje 0:0
Jiří Slabý : Zbyněk Černý 6 7 9 3:0
František Preis : Vít Kasner 8 -6 -3 -7 1:3
Jaroslav Škach : Tereza Makarová 8 7 -8 7 3:1
Petr Frolík : bez boje 0:0
František Preis : Zbyněk Černý -8 10 7 -8 -9 2:3
Jaroslav Škach : Vít Kasner 7 6 8 3:0
Petr Frolík : Tereza Makarová 6 8 8 3:0
Jiří Slabý : bez boje 0:0
Jaroslav Škach : Zbyněk Černý -6 8 -7 -8 1:3
Petr Frolík : Vít Kasner -5 8 7 8 3:1
Jiří Slabý : Tereza Makarová 6 6 8 3:0
František Preis : bez boje 0:0
Petr Frolík : Zbyněk Černý 9 6 5 3:0
Jiří Slabý : Vít Kasner 8 8 5 3:0
František Preis : Tereza Makarová 5 3 9 3:0
Jaroslav Škach : bez boje 0:0
Sokol Stochov-Honice B : ST Viktorie Černuc A 17. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno A : KST Slatina B 16. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno G 16. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Dříň B 15. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný D : STC Slaný E 7. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno A : Sokol Stochov-Honice B 23. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Kladno G : STC Slaný D 23. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C 22. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad B 21. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň B : ST Viktorie Černuc A 20. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
ST Viktorie Černuc A : STC Slaný E 31. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň B 31. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Slovan Kladno C : DTJ Sparta Kladno A 30. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Buštěhrad B : TTC Kladno G 29. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný D : KST Slatina B 28. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný D 6. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B 6. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Kladno G : ST Viktorie Černuc A 6. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
KST Slatina B : Sokol Buštěhrad B 5. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B 4. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
ST Viktorie Černuc A : KST Slatina B 14. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E 14. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Buštěhrad B : DTJ Sparta Kladno A 12. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C 11. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno G 10. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno A : ST Viktorie Černuc A 20. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Slovan Kladno C : Sokol Buštěhrad B 20. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Kladno G : STC Slaný E 20. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň B 19. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B 18. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno G 28. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný D 26. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný E : KST Slatina B 25. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň B : DTJ Sparta Kladno A 24. 2. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
ST Viktorie Černuc A : TTC Slovan Kladno C 10. 1. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný E 19. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň B 19. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
KST Slatina B : TTC Kladno G 18. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice B 18. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný D : ST Viktorie Černuc A 17. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
ST Viktorie Černuc A : Sokol Buštěhrad B 27. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B 27. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TTC Kladno G : DTJ Sparta Kladno A 26. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C 24. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný D 23. 3. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2019/2020