2010/2011 Okresní soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný C 24 23 0 1 0 291:141 93
V
V
V
P
V
2. TJ Sport Kladno D 24 19 0 5 0 265:167 81
V
V
V
V
V
3. TTC Jemníky B 24 18 1 5 0 291:141 79
P
V
V
V
V
4. TTC Kladno E 24 18 0 5 1 291:141 77
V
P
V
V
P
5. TJ Sokol Unhošť D 24 16 0 8 0 266:166 72
V
P
P
V
V
6. Sokol Buštěhrad C 24 14 2 8 0 261:171 68
V
V
V
P
P
7. Sokol Buštěhrad D 24 10 3 11 0 212:220 57
P
P
P
V
V
8. KST Slatina B 24 8 3 13 0 221:211 51
P
V
R
P
P
9. STC Slaný D 24 7 5 12 0 213:219 50
P
V
R
P
P
10. Slovan Velvary B 24 6 1 17 0 165:267 43
P
V
P
P
V
11. TJ Sport Kladno E 24 5 3 16 0 144:288 42
V
P
P
V
V
12. TJ Sokol Dříň B 24 3 0 21 0 128:304 33
P
P
P
P
P
13. TSM GRAST Kladno 24 0 0 24 0 60:372 24
P
P
P
P
P
  STC Slaný C TJ Sport Kladno D Sokol Buštěhrad C TJ Sokol Dříň B Sokol Buštěhrad D KST Slatina B Slovan Velvary B TJ Sokol Unhošť D TJ Sport Kladno E STC Slaný D TSM GRAST Kladno TTC Kladno E TTC Jemníky B
STC Slaný C XXXX 14:4 13:5 13:5 14:4 10:8 13:5 12:6 13:5 11:7 10:8 15:3 14:4
TJ Sport Kladno D 5:13 XXXX 10:8 16:2 10:8 12:6 15:3 11:7 14:4 11:7 16:2 11:7 10:8
Sokol Buštěhrad C 4:14 7:11 XXXX 15:3 13:5 13:5 10:8 10:8 18:0 7:11 17:1 13:5 3:15
TJ Sokol Dříň B 6:12 2:16 1:17 XXXX 5:13 2:16 5:13 4:14 8:10 4:14 17:1 2:16 3:15
Sokol Buštěhrad D 8:10 3:15 9:9 15:3 XXXX 13:5 13:5 4:14 14:4 10:8 11:7 6:12 2:16
KST Slatina B 5:13 8:10 7:11 15:3 12:6 XXXX 11:7 7:11 16:2 9:9 17:1 3:15 5:13
Slovan Velvary B 7:11 14:4 4:14 7:11 6:12 4:14 XXXX 5:13 10:8 9:9 18:0 1:17 2:16
TJ Sokol Unhošť D 15:3 7:11 12:6 14:4 7:11 13:5 16:2 XXXX 15:3 10:8 17:1 5:13 2:16
TJ Sport Kladno E 5:13 2:16 1:17 10:8 9:9 9:9 7:11 0:18 XXXX 9:9 13:5 18:0 7:11
STC Slaný D 8:10 8:10 0:18 12:6 9:9 9:9 14:4 7:11 14:4 XXXX 12:6 7:11 8:10
TSM GRAST Kladno 6:12 0:18 5:13 0:18 0:18 0:18 3:15 1:17 6:12 5:13 XXXX 0:18 2:16
TTC Kladno E 5:13 15:3 14:4 17:1 13:5 14:4 17:1 16:2 18:0 10:8 18:0 XXXX 14:4
TTC Jemníky B 3:15 12:6 9:9 13:5 14:4 11:7 14:4 6:12 16:2 16:2 18:0 15:3 XXXX
Hráči Páry
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť D 5 : 13 17. 12. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 536:617 22:42
I. Svoboda / D. Podivínský : M. Švarc / M. Suchan 2:11 9:11 8:11 0:3
J. Koucký / Z. Poroda : M. Hurt / V. Frolík 11:9 11:8 8:11 12:10 3:1
David Podivínský : Miroslav Švarc 6:11 13:15 6:11 0:3
Jindřich Koucký : Milan Suchan 11:13 6:11 11:1 7:11 1:3
Zdeněk Poroda : Miroslav Hurt 11:4 11:6 11:3 3:0
Ivan Svoboda : Václav Frolík 11:5 7:11 11:8 11:5 3:1
Jindřich Koucký : Miroslav Švarc 5:11 5:11 6:11 0:3
Zdeněk Poroda : Milan Suchan 9:11 11:9 9:11 9:11 1:3
Ivan Svoboda : Miroslav Hurt 4:11 10:12 11:13 0:3
David Podivínský : Václav Frolík 7:11 8:11 11:13 0:3
Zdeněk Poroda : Miroslav Švarc 11:6 7:11 11:3 11:3 3:1
Ivan Svoboda : Milan Suchan 11:6 11:6 11:8 3:0
David Podivínský : Miroslav Hurt 9:11 3:11 4:11 0:3
Jindřich Koucký : Václav Frolík 9:11 8:11 2:11 0:3
Ivan Svoboda : Miroslav Švarc 14:12 6:11 8:11 11:8 6:11 2:3
David Podivínský : Milan Suchan 2:11 4:11 6:11 0:3
Jindřich Koucký : Miroslav Hurt 9:11 12:10 3:11 6:11 1:3
Zdeněk Poroda : Václav Frolík 7:11 11:6 5:11 11:8 8:11 2:3
Sokol Buštěhrad C : TJ Sokol Dříň B 15 : 3 3. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 672:505 48:17
V. Bromský / J. Vovsík : V. Podhorský / J. Husák 3:11 11:6 11:5 11:5 3:1
J. Liska / E. Handl : Z. Černý / M. Šíma 6:11 11:3 11:5 11:4 3:1
Josef Vovsík : Jan Husák 11:6 11:7 11:6 3:0
Vladimír Bromský : Vladimír Podhorský 6:11 9:11 10:12 0:3
Erich Handl : Zdeněk Černý 11:4 11:8 9:11 11:9 3:1
Josef Liska : Miloslav Šíma 11:8 11:6 12:10 3:0
Josef Vovsík : Vladimír Podhorský 11:5 11:9 11:8 3:0
Vladimír Bromský : Zdeněk Černý 11:8 13:11 8:11 13:11 3:1
Erich Handl : Miloslav Šíma 11:4 11:7 11:6 3:0
Josef Liska : Jan Husák 11:2 11:5 9:11 11:1 3:1
Josef Vovsík : Zdeněk Černý 10:12 11:3 11:6 11:4 3:1
Vladimír Bromský : Miloslav Šíma 11:8 11:6 11:6 3:0
Erich Handl : Jan Husák 11:7 7:11 17:15 11:6 3:1
Josef Liska : Vladimír Podhorský 13:15 11:5 11:6 7:11 5:11 2:3
Josef Vovsík : Miloslav Šíma 11:4 11:3 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Jan Husák 6:11 11:7 5:11 12:14 1:3
Erich Handl : Vladimír Podhorský 11:9 6:11 11:5 12:10 3:1
Josef Liska : Zdeněk Černý 11:7 11:9 12:10 3:0
Sokol Buštěhrad D : KST Slatina B 13 : 5 24. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 687:493 47:22
O. Táborský / J. Šafaříková : M. Benda / J. Schönfelder 11:6 14:12 5:11 11:9 3:1
M. Čermák / T. Kratochvíl : bez boje 0:0
Oldřich Táborský : Miroslav Benda 11:6 11:8 6:11 11:1 3:1
Jana Šafaříková : Roman Javůrek 4:11 11:9 11:9 6:11 13:15 2:3
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Schönfelder 8:11 8:11 11:8 9:11 1:3
Miroslav Čermák : bez boje 0:0
Jana Šafaříková : Miroslav Benda 11:4 11:1 11:5 3:0
Tomáš Kratochvíl : Roman Javůrek 11:9 7:11 11:9 11:4 3:1
Miroslav Čermák : Jaroslav Schönfelder 12:10 8:11 12:10 10:12 6:11 2:3
Oldřich Táborský : bez boje 0:0
Tomáš Kratochvíl : Miroslav Benda 11:5 6:11 11:8 11:7 3:1
Miroslav Čermák : Roman Javůrek 11:8 7:11 11:8 11:9 3:1
Oldřich Táborský : Jaroslav Schönfelder 7:11 11:13 12:10 7:11 1:3
Jana Šafaříková : bez boje 0:0
Miroslav Čermák : Miroslav Benda 12:10 11:9 9:11 11:9 3:1
Oldřich Táborský : Roman Javůrek 11:8 13:15 11:9 4:11 6:11 2:3
Jana Šafaříková : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:9 3:11 11:2 3:1
Tomáš Kratochvíl : bez boje 0:0
TSM GRAST Kladno : TTC Kladno E 0 : 18 23. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 227:602 1:54
H. Hokrová / B. Mosrová : M. Hanus / R. Beránek 3:11 2:11 3:11 0:3
O. Švejda / M. Šeršeň : J. Kudlík / T. Ebert st. 7:11 9:11 8:11 0:3
Hana Hokrová : Milan Hanus 9:11 2:11 4:11 0:3
Barbora Mosrová : Radek Beránek 3:11 2:11 4:11 0:3
Ondřej Švejda : Jakub Kudlík 5:11 5:11 9:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Tomáš Ebert 5:11 8:11 4:11 0:3
Barbora Mosrová : Milan Hanus 1:11 5:11 1:11 0:3
Ondřej Švejda : Radek Beránek 1:11 5:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Jakub Kudlík 7:11 8:11 3:11 0:3
Hana Hokrová : Tomáš Ebert 2:11 2:11 11:8 2:11 1:3
Ondřej Švejda : Milan Hanus 3:11 5:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Radek Beránek 3:11 4:11 5:11 0:3
Hana Hokrová : Jakub Kudlík 9:11 2:11 9:11 0:3
Barbora Mosrová : Tomáš Ebert 0:11 0:11 0:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Milan Hanus 5:11 5:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Radek Beránek 5:11 1:11 3:11 0:3
Barbora Mosrová : Jakub Kudlík 0:11 0:11 0:11 0:3
Ondřej Švejda : Tomáš Ebert 7:11 7:11 6:11 0:3
TJ Sport Kladno E : STC Slaný D 9 : 9 21. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 594:573 30:32
M. Vinkl / L. Jílek : J. Zíma / M. Zíma 10:12 16:18 6:11 0:3
K. Čampulka / M. Habrcetl : L. Hájek / L. Vágnerová 11:5 13:11 11:6 3:0
Milan Vinkl : Tomáš Plechatý 7:11 7:11 15:17 0:3
Libor Jílek : Michal Zíma 11:6 8:11 5:11 11:3 11:4 3:2
Karel Čampulka : Lucie Vágnerová 11:8 11:6 11:4 3:0
Milan Habrcetl : Lukáš Hájek 11:6 11:5 11:7 3:0
Libor Jílek : Tomáš Plechatý 8:11 9:11 3:11 0:3
Karel Čampulka : Michal Zíma 11:5 11:4 11:8 3:0
Milan Habrcetl : Lucie Vágnerová 11:4 12:10 11:4 3:0
Milan Vinkl : Lukáš Hájek 8:11 12:10 4:11 8:11 1:3
Karel Čampulka : Tomáš Plechatý 11:13 9:11 9:11 0:3
Milan Habrcetl : Jiří Zíma 2:11 6:11 9:11 0:3
Milan Vinkl : Lucie Vágnerová 8:11 11:8 10:12 9:11 1:3
Karel Přádný : Lukáš Hájek 11:8 8:11 11:8 12:14 11:7 3:2
Milan Habrcetl : Tomáš Plechatý 7:11 13:11 8:11 5:11 1:3
Milan Vinkl : Jiří Zíma 8:11 7:11 8:11 0:3
Karel Přádný : Lucie Vágnerová 8:11 11:8 11:8 11:3 3:1
Karel Čampulka : Lukáš Hájek 11:8 11:8 11:8 3:0
STC Slaný C : TJ Sport Kladno D 14 : 4 20. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 610:493 42:19
V. Kulich / S. Kučera : P. Vacík / P. Horsák 9:11 15:13 11:7 11:7 3:1
P. Elicerová / J. Kulichová : J. Rauk / D. Novák 10:12 7:11 5:11 0:3
Jana Kulichová : David Novák 3:11 4:11 3:11 0:3
Stanislav Kučera : Jiří Rauk 11:3 11:7 11:9 3:0
Vladimír Kulich : Petr Horsák 11:6 11:9 11:8 3:0
Pavlína Elicerová : Patrick Vacík 7:11 10:12 12:10 12:10 11:6 3:2
Stanislav Kučera : David Novák 9:11 9:11 7:11 0:3
Vladimír Kulich : Jiří Rauk 11:7 11:4 11:3 3:0
Pavlína Elicerová : Petr Horsák 11:8 11:2 11:7 3:0
Jiří Valášek : Patrick Vacík 9:11 7:11 4:11 0:3
Vladimír Kulich : David Novák 11:13 11:7 11:5 11:7 3:1
Pavlína Elicerová : Jiří Rauk 11:7 7:11 11:3 11:4 3:1
Jiří Valášek : Petr Horsák 11:5 11:7 11:4 3:0
Stanislav Kučera : Patrick Vacík 9:11 11:3 11:7 11:3 3:1
Pavlína Elicerová : David Novák 12:10 11:7 10:12 11:6 3:1
Jiří Valášek : Jiří Rauk 11:9 11:8 12:10 3:0
Stanislav Kučera : Petr Horsák 11:8 11:4 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Patrick Vacík 11:7 11:6 11:9 3:0
TJ Sport Kladno D : TSM GRAST Kladno 16 : 2 28. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 639:432 50:12
J. Rauk / D. Novák : H. Hokrová / B. Mosrová 11:4 11:13 11:3 11:6 3:1
A. Zatloukal / F. Strejc : O. Švejda / M. Šeršeň 7:11 5:11 11:8 12:10 11:1 3:2
Jiří Rauk : Hana Hokrová 11:7 11:4 11:8 3:0
Adam Zatloukal : Barbora Mosrová 9:11 11:4 11:9 11:8 3:1
Filip Strejc : Miroslav Šeršeň 11:8 13:11 11:8 3:0
David Novák : Ondřej Švejda 11:3 11:4 11:5 3:0
Adam Zatloukal : Hana Hokrová 11:3 11:7 8:11 8:11 11:9 3:2
Filip Strejc : Barbora Mosrová 11:4 11:4 11:5 3:0
David Novák : Miroslav Šeršeň 11:4 11:3 11:3 3:0
Jiří Rauk : Ondřej Švejda 11:6 11:9 11:7 3:0
Filip Strejc : Hana Hokrová 11:9 11:9 11:5 3:0
David Novák : Barbora Mosrová 11:4 11:0 11:3 3:0
Jiří Rauk : Miroslav Šeršeň 11:5 11:7 11:9 3:0
Adam Zatloukal : Ondřej Švejda 11:8 9:11 10:12 11:8 8:11 2:3
David Novák : Hana Hokrová 11:8 11:8 11:4 3:0
Jiří Rauk : Barbora Mosrová 11:6 12:10 11:8 3:0
Adam Zatloukal : Miroslav Šeršeň 5:11 2:11 3:11 0:3
Filip Strejc : Ondřej Švejda 11:3 11:4 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný C 6 : 12 28. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 513:583 24:37
V. Podhorský / J. Husák : J. Valášek / V. Kulich 5:11 12:10 8:11 9:11 1:3
Z. Černý / M. Šíma : P. Elicerová / J. Kulichová 11:13 6:11 8:11 0:3
Jan Husák : Pavlína Elicerová 12:10 6:11 11:9 7:11 8:11 2:3
Vladimír Podhorský : Jana Kulichová 11:6 11:2 11:9 3:0
Zdeněk Černý : Jiří Valášek 11:9 7:11 9:11 9:11 1:3
Miloslav Šíma : Vladimír Kulich 7:11 3:11 4:11 0:3
Vladimír Podhorský : Pavlína Elicerová 14:12 5:11 12:10 4:11 7:11 2:3
Zdeněk Černý : Jana Kulichová 11:8 11:1 11:8 3:0
Miloslav Šíma : Jiří Valášek 6:11 8:11 6:11 0:3
Jan Husák : Vladimír Kulich 9:11 7:11 10:12 0:3
Zdeněk Černý : Pavlína Elicerová 4:11 9:11 3:11 0:3
Miloslav Šíma : Jana Kulichová 11:5 11:7 11:5 3:0
Jan Husák : Jiří Valášek 11:3 11:9 11:7 3:0
Vladimír Podhorský : Vladimír Kulich 3:11 9:11 9:11 0:3
Miloslav Šíma : Pavlína Elicerová 6:11 3:11 5:11 0:3
Jan Husák : Jana Kulichová 11:3 11:9 11:6 3:0
Vladimír Podhorský : Jiří Valášek 11:8 11:8 7:11 11:9 3:1
Zdeněk Černý : Vladimír Kulich 5:11 9:11 2:11 0:3
KST Slatina B : TJ Sport Kladno E 16 : 2 28. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 648:395 50:10
J. Schönfelder / P. Čermák : M. Vinkl / L. Jílek 11:2 11:2 11:9 3:0
A. Melkus / R. Javůrek : K. Přádný / M. Habrcetl 11:8 11:9 5:11 11:5 3:1
Petr Čermák : Milan Vinkl 11:9 11:3 11:7 3:0
Jaroslav Schönfelder : Libor Jílek 11:6 11:0 11:5 3:0
Alan Melkus : Milan Habrcetl 12:14 10:12 10:12 0:3
Roman Javůrek : Karel Přádný 11:7 7:11 11:5 11:4 3:1
Jaroslav Schönfelder : Milan Vinkl 11:7 11:2 11:4 3:0
Alan Melkus : Libor Jílek 11:2 11:2 11:7 3:0
Roman Javůrek : Milan Habrcetl 11:13 11:8 12:10 10:12 13:11 3:2
Petr Čermák : Karel Přádný 11:2 11:3 11:8 3:0
Alan Melkus : Milan Vinkl 11:8 11:4 11:5 3:0
Roman Javůrek : Libor Jílek 11:5 11:2 11:5 3:0
Petr Čermák : Milan Habrcetl 11:5 11:6 8:11 9:11 10:12 2:3
Jaroslav Schönfelder : Karel Přádný 11:7 11:7 11:8 3:0
Roman Javůrek : Milan Vinkl 11:7 11:8 14:12 3:0
Petr Čermák : Libor Jílek 11:4 11:3 11:2 3:0
Jaroslav Schönfelder : Milan Habrcetl 11:0 11:5 11:9 3:0
Alan Melkus : Karel Přádný 11:3 11:9 11:5 3:0
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad C 0 : 18 28. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 391:654 10:54
J. Zíma / M. Zíma : V. Bromský / J. Vovsík 8:11 11:5 6:11 9:11 1:3
L. Hájek / L. Vágnerová : J. Liska / E. Handl 5:11 6:11 5:11 0:3
Jiří Zíma : Josef Vovsík 5:11 11:4 6:11 5:11 1:3
Michal Zíma : Vladimír Bromský 5:11 3:11 6:11 0:3
Lucie Vágnerová : Erich Handl 5:11 6:11 4:11 0:3
Lukáš Hájek : Josef Liska 6:11 11:4 5:11 5:11 1:3
Michal Zíma : Josef Vovsík 2:11 5:11 4:11 0:3
Lucie Vágnerová : Vladimír Bromský 7:11 6:11 3:11 0:3
Lukáš Hájek : Erich Handl 11:5 8:11 9:11 4:11 1:3
Jiří Zíma : Josef Liska 12:10 11:7 8:11 5:11 6:11 2:3
Lucie Vágnerová : Josef Vovsík 5:11 3:11 6:11 0:3
Lukáš Hájek : Vladimír Bromský 11:8 5:11 7:11 4:11 1:3
Jiří Zíma : Erich Handl 11:8 11:4 6:11 4:11 7:11 2:3
Michal Zíma : Josef Liska 4:11 3:11 4:11 0:3
Lukáš Hájek : Josef Vovsík 5:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Zíma : Vladimír Bromský 11:5 4:11 5:11 4:11 1:3
Michal Zíma : Erich Handl 4:11 1:11 3:11 0:3
Lucie Vágnerová : Josef Liska 6:11 3:11 7:11 0:3
TTC Jemníky B : Sokol Buštěhrad D 14 : 4 28. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 680:542 48:19
M. Andrš / P. Zoth : O. Táborský / J. Šafaříková 11:7 11:6 11:7 3:0
B. Mochal / K. Švojgr : M. Čermák / T. Kratochvíl 8:11 11:9 7:11 11:7 4:11 2:3
Bohumír Mochal : Oldřich Táborský 11:5 11:8 11:7 3:0
Pavel Zoth : Jana Šafaříková 11:8 12:10 11:5 3:0
Martin Andrš : Tomáš Kratochvíl 11:7 11:5 11:5 3:0
Karel Švojgr : Miroslav Čermák 8:11 7:11 7:11 0:3
Pavel Zoth : Oldřich Táborský 11:7 12:10 11:8 3:0
Martin Andrš : Jana Šafaříková 11:5 11:7 10:12 11:1 3:1
Karel Švojgr : Tomáš Kratochvíl 11:7 9:11 11:8 8:11 11:8 3:2
Bohumír Mochal : Miroslav Čermák 12:10 12:10 12:10 3:0
Martin Andrš : Oldřich Táborský 11:1 11:7 11:6 3:0
Karel Švojgr : Jana Šafaříková 8:11 11:9 11:7 6:11 9:11 2:3
Bohumír Mochal : Tomáš Kratochvíl 11:8 8:11 11:7 6:11 11:9 3:2
Pavel Zoth : Miroslav Čermák 8:11 12:10 11:8 12:10 3:1
Karel Švojgr : Oldřich Táborský 8:11 11:8 9:11 11:5 7:11 2:3
Bohumír Mochal : Jana Šafaříková 11:7 11:6 8:11 11:9 3:1
Pavel Zoth : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:5 11:3 3:0
Martin Andrš : Miroslav Čermák 11:5 11:3 11:6 3:0
TTC Kladno E : Slovan Velvary B 17 : 1 27. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 627:340 52:6
M. Hanus / R. Beránek : I. Svoboda / P. Polomini 11:9 11:5 11:6 3:0
J. Kopecký / T. Ebert st. : M. Hanzlík / D. Podivínský 11:3 11:7 11:8 3:0
Radek Beránek : Petr Polomini 11:5 11:3 11:2 3:0
Jiří Kopecký : Ivan Svoboda 11:7 11:3 11:6 3:0
Tomáš Ebert : Miroslav Hanzlík 11:5 11:5 11:6 3:0
Milan Hanus : David Podivínský 11:1 11:5 11:3 3:0
Jiří Kopecký : Petr Polomini 11:5 11:3 11:7 3:0
Tomáš Ebert : Ivan Svoboda 11:8 12:10 11:7 3:0
Milan Hanus : Miroslav Hanzlík 11:9 12:10 11:7 3:0
Radek Beránek : David Podivínský 11:2 11:2 11:0 3:0
Tomáš Ebert : Petr Polomini 11:6 9:11 10:12 8:11 1:3
Milan Hanus : Ivan Svoboda 11:6 8:11 11:4 11:6 3:1
Radek Beránek : Miroslav Hanzlík 11:9 11:4 11:2 3:0
Jiří Kopecký : David Podivínský 11:5 11:2 11:7 3:0
Milan Hanus : Petr Polomini 3:11 11:6 11:7 12:10 3:1
Radek Beránek : Ivan Svoboda 11:4 11:4 11:0 3:0
Jiří Kopecký : Miroslav Hanzlík 9:11 11:4 16:14 11:6 3:1
Tomáš Ebert : David Podivínský 11:4 11:2 11:2 3:0
Slovan Velvary B : TJ Sport Kladno D 14 : 4 8. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 602:439 43:19
I. Svoboda / P. Polomini : O. Procházka / N. Jiráková 11:4 11:4 11:2 3:0
J. Koucký / Z. Poroda : J. Rauk / F. Strejc 11:6 1:11 11:5 11:5 3:1
Petr Polomini : Nela Jiráková 11:1 11:3 11:3 3:0
Jindřich Koucký : Ondřej Procházka 11:5 10:12 11:2 11:4 3:1
Zdeněk Poroda : Jiří Rauk 11:8 11:8 11:7 3:0
Ivan Svoboda : Filip Strejc 11:3 11:6 11:6 3:0
Jindřich Koucký : Nela Jiráková 11:5 11:4 11:1 3:0
Zdeněk Poroda : Ondřej Procházka 11:7 11:4 11:4 3:0
Ivan Svoboda : Jiří Rauk 6:11 5:11 8:11 0:3
Petr Polomini : Filip Strejc 11:3 11:2 12:10 3:0
Zdeněk Poroda : Nela Jiráková 11:8 11:7 11:6 3:0
Ivan Svoboda : Ondřej Procházka 10:12 11:7 11:2 11:5 3:1
Petr Polomini : Jiří Rauk 11:7 11:5 10:12 11:8 3:1
David Podivínský : Filip Strejc 2:11 7:11 1:11 0:3
Ivan Svoboda : Nela Jiráková 5:11 11:7 10:12 11:9 11:9 3:2
Petr Polomini : Ondřej Procházka 9:11 11:6 11:4 11:5 3:1
David Podivínský : Jiří Rauk 8:11 4:11 7:11 0:3
Zdeněk Poroda : Filip Strejc 11:8 8:11 7:11 10:12 1:3
TSM GRAST Kladno : TJ Sokol Dříň B 0 : 18 7. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 303:611 2:54
H. Hokrová / B. Mosrová : V. Podhorský / J. Husák 5:11 7:11 3:11 0:3
O. Švejda / M. Pekařová : Z. Černý / M. Šíma 1:11 8:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Jan Husák 3:11 7:11 9:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Vladimír Podhorský 7:11 4:11 6:11 0:3
Ondřej Švejda : Zdeněk Černý 3:11 7:11 3:11 0:3
Michaela Pekařová : Miloslav Šíma 9:11 5:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Jan Husák 2:11 8:11 4:11 0:3
Ondřej Švejda : Vladimír Podhorský 3:11 5:11 4:11 0:3
Michaela Pekařová : Zdeněk Černý 6:11 2:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Miloslav Šíma 9:11 8:11 1:11 0:3
Ondřej Švejda : Jan Husák 7:11 2:11 5:11 0:3
Michaela Pekařová : Vladimír Podhorský 4:11 4:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Zdeněk Černý 9:11 5:11 9:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Miloslav Šíma 10:12 7:11 11:5 8:11 1:3
Michaela Pekařová : Jan Husák 2:11 4:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Vladimír Podhorský 3:11 6:11 8:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Zdeněk Černý 4:11 5:11 11:7 5:11 1:3
Ondřej Švejda : Miloslav Šíma 3:11 8:11 13:15 0:3
Sokol Buštěhrad C : KST Slatina B 13 : 5 6. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 683:545 46:20
V. Bromský / J. Vovsík : R. Folbrecht / R. Javůrek 11:8 11:6 11:5 3:0
J. Liska / E. Handl : J. Schönfelder / P. Čermák 11:8 11:6 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht 11:6 11:3 11:1 3:0
Erich Handl : Roman Javůrek 11:5 11:4 13:11 3:0
Josef Liska : Petr Čermák 11:5 8:11 11:7 11:7 3:1
Josef Vovsík : Jaroslav Schönfelder 11:5 12:10 11:13 11:8 3:1
Erich Handl : Roman Folbrecht 11:5 11:9 11:9 3:0
Josef Liska : Roman Javůrek 12:10 11:5 10:12 11:4 3:1
Josef Vovsík : Petr Čermák 7:11 11:9 11:6 11:4 3:1
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder 11:13 13:11 11:8 6:11 7:11 2:3
Josef Liska : Roman Folbrecht 12:10 11:9 11:8 3:0
Josef Vovsík : Roman Javůrek 11:4 11:5 11:8 3:0
Vladimír Bromský : Petr Čermák 8:11 3:11 13:11 7:11 1:3
Erich Handl : Jaroslav Schönfelder 11:4 11:8 9:11 7:11 3:11 2:3
Josef Vovsík : Roman Folbrecht 11:4 11:5 11:6 3:0
Vladimír Bromský : Roman Javůrek 14:12 11:8 11:13 11:8 3:1
Erich Handl : Petr Čermák 8:11 11:7 11:6 12:14 7:11 2:3
Josef Liska : Jaroslav Schönfelder 12:14 9:11 9:11 0:3
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno E 5 : 13 6. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 560:640 24:43
M. Švarc / M. Suchan : M. Hanus / T. Ebert st. 11:7 5:11 8:11 8:11 1:3
V. Frolík / K. Chaloupka : J. Kopecký / J. Kudlík 9:11 10:12 7:11 0:3
Miroslav Švarc : Jakub Kudlík 11:8 11:5 11:3 3:0
Milan Suchan : Milan Hanus 7:11 7:11 6:11 0:3
Karel Chaloupka : Tomáš Ebert 9:11 4:11 4:11 0:3
Václav Frolík : Jiří Kopecký 13:11 5:11 11:5 9:11 7:11 2:3
Milan Suchan : Jakub Kudlík 11:2 11:4 11:7 3:0
Aleš Mencl : Milan Hanus 6:11 2:11 5:11 0:3
Václav Frolík : Tomáš Ebert 11:13 11:3 3:11 11:9 3:11 2:3
Miroslav Švarc : Jiří Kopecký 7:11 6:11 11:8 11:8 11:9 3:2
Aleš Mencl : Jakub Kudlík 8:11 11:8 8:11 11:7 11:8 3:2
Václav Frolík : Milan Hanus 6:11 6:11 11:5 6:11 1:3
Miroslav Švarc : Tomáš Ebert 6:11 7:11 8:11 0:3
Milan Suchan : Jiří Kopecký 7:11 8:11 6:11 0:3
Václav Frolík : Jakub Kudlík 11:2 12:10 11:5 3:0
Miroslav Švarc : Milan Hanus 11:9 4:11 9:11 11:13 1:3
Milan Suchan : Tomáš Ebert 11:8 11:9 7:11 8:11 7:11 2:3
Aleš Mencl : Jiří Kopecký 6:11 6:11 11:13 0:3
TJ Sport Kladno E : TTC Jemníky B 7 : 11 5. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 561:645 27:42
K. Čampulka / M. Habrcetl : V. Káčerek / K. Švojgr 2:11 11:8 11:7 11:6 3:1
K. Přádný / M. Vinkl : B. Mochal / M. Andrš 6:11 11:8 1:11 5:11 1:3
Milan Habrcetl : Vratislav Káčerek 8:11 8:11 8:11 0:3
Karel Čampulka : Karel Švojgr 11:2 11:6 8:11 11:3 3:1
Milan Vinkl : Bohumír Mochal 3:11 1:11 10:12 0:3
Karel Přádný : Jiří Chlumecký 8:11 11:7 8:11 11:8 11:9 3:2
Karel Čampulka : Vratislav Káčerek 7:11 11:8 7:11 6:11 1:3
Milan Vinkl : Karel Švojgr 7:11 6:11 7:11 0:3
Karel Přádný : Bohumír Mochal 5:11 6:11 7:11 0:3
Milan Habrcetl : Jiří Chlumecký 11:7 6:11 7:11 11:8 11:9 3:2
Milan Vinkl : Vratislav Káčerek 6:11 6:11 4:11 0:3
Karel Přádný : Karel Švojgr 11:8 7:11 7:11 11:6 9:11 2:3
Milan Habrcetl : Bohumír Mochal 11:7 6:11 7:11 11:8 11:5 3:2
Karel Čampulka : Jiří Chlumecký 11:6 11:6 11:6 3:0
Karel Přádný : Vratislav Káčerek 7:11 7:11 7:11 0:3
Milan Habrcetl : Karel Švojgr 7:11 11:8 11:5 11:7 3:1
Karel Čampulka : Bohumír Mochal 7:11 11:6 7:11 11:8 9:11 2:3
Milan Vinkl : Martin Andrš 6:11 4:11 4:11 0:3
STC Slaný C : STC Slaný D 11 : 7 13. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 588:538 36:27
L. Kulichová / S. Kučera : T. Plechatý / Z. Rambousek 8:11 7:11 12:10 2:11 1:3
P. Elicerová / J. Kulichová : J. Zíma / M. Zíma 13:15 11:4 9:11 11:4 11:6 3:2
Stanislav Kučera : Zdeněk Rambousek 11:8 11:4 11:6 3:0
Lenka Kulichová : Jiří Zíma 10:12 10:12 9:11 0:3
Jana Kulichová : Michal Zíma 6:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Valášek : Tomáš Plechatý 9:11 6:11 8:11 0:3
Lenka Kulichová : Zdeněk Rambousek 4:11 3:11 2:11 0:3
Vladimír Kulich : Jiří Zíma 11:6 11:6 11:6 3:0
Jiří Valášek : Michal Zíma 11:6 11:6 11:6 3:0
Stanislav Kučera : Tomáš Plechatý 11:9 11:7 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Zdeněk Rambousek 11:8 11:9 8:11 11:6 3:1
Jiří Valášek : Jiří Zíma 6:11 10:12 7:11 0:3
Stanislav Kučera : Michal Zíma 11:2 11:3 11:3 3:0
Lenka Kulichová : Tomáš Plechatý 2:11 11:7 4:11 11:7 11:6 3:2
Jiří Valášek : Zdeněk Rambousek 8:11 11:8 8:11 11:8 8:11 2:3
Stanislav Kučera : Jiří Zíma 9:11 11:8 11:7 11:7 3:1
Lenka Kulichová : Michal Zíma 11:5 11:6 11:7 3:0
Vladimír Kulich : Tomáš Plechatý 12:10 12:10 11:7 3:0
Sokol Buštěhrad D : TJ Sport Kladno E 14 : 4 22. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 663:503 47:17
O. Táborský / J. Šafaříková : K. Čampulka / M. Habrcetl 11:9 3:11 11:8 15:13 3:1
M. Čermák / T. Kratochvíl : M. Vinkl / L. Petřík 11:2 11:4 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Ladislav Petřík 11:3 11:6 11:7 3:0
Tomáš Kratochvíl : Milan Vinkl 11:8 11:4 11:6 3:0
Jana Šafaříková : Karel Čampulka 3:11 8:11 10:12 0:3
Miroslav Čermák : Milan Habrcetl 12:10 11:9 11:6 3:0
Tomáš Kratochvíl : Karel Přádný 11:8 11:8 11:6 3:0
Jana Šafaříková : Milan Vinkl 12:10 11:6 11:8 3:0
Miroslav Čermák : Karel Čampulka 11:9 11:6 11:8 3:0
Oldřich Táborský : Milan Habrcetl 6:11 11:5 11:4 6:11 11:6 3:2
Jana Šafaříková : Karel Přádný 11:2 11:5 11:1 3:0
Miroslav Čermák : Milan Vinkl 11:6 11:5 11:13 11:5 3:1
Oldřich Táborský : Karel Čampulka 11:8 11:2 8:11 9:11 7:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : Milan Habrcetl 11:7 11:8 20:18 3:0
Miroslav Čermák : Karel Přádný 11:5 8:11 11:6 11:9 3:1
Oldřich Táborský : Milan Vinkl 11:2 11:7 11:6 3:0
Tomáš Kratochvíl : Karel Čampulka 7:11 11:4 12:10 5:11 13:15 2:3
Jana Šafaříková : Milan Habrcetl 12:14 11:3 6:11 8:11 1:3
TJ Sport Kladno D : TJ Sokol Unhošť D 11 : 7 12. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 629:680 35:36
A. Zatloukal / D. Tor : V. Frolík / K. Chaloupka 6:11 5:11 6:11 0:3
J. Rauk / F. Strejc : O. Korec / M. Švarc 2:11 9:11 12:10 12:10 11:5 3:2
Adam Zatloukal : Miroslav Švarc 3:11 4:11 4:11 0:3
Filip Strejc : Václav Frolík 6:11 11:13 11:5 12:10 12:10 3:2
Jiří Rauk : Karel Chaloupka 1:11 11:9 11:2 11:8 3:1
David Tor : Oldřich Korec 8:11 5:11 4:11 0:3
Filip Strejc : Miroslav Švarc 12:10 13:11 7:11 4:11 12:10 3:2
Jiří Rauk : Václav Frolík 4:11 11:9 11:7 7:11 11:5 3:2
David Tor : Karel Chaloupka 11:5 11:9 5:11 12:14 12:10 3:2
Adam Zatloukal : Oldřich Korec 6:11 7:11 8:11 0:3
Jiří Rauk : Miroslav Švarc 7:11 11:4 9:11 7:11 1:3
Jakub Mareš : Václav Frolík 8:11 17:15 11:8 11:2 3:1
Adam Zatloukal : Karel Chaloupka 11:9 12:10 8:11 8:11 12:10 3:2
Filip Strejc : Oldřich Korec 11:7 12:10 11:8 3:0
Jakub Mareš : Miroslav Švarc 11:4 11:9 11:8 3:0
Adam Zatloukal : Václav Frolík 2:11 6:11 7:11 0:3
Filip Strejc : Karel Chaloupka 11:7 10:12 11:8 11:5 3:1
Jiří Rauk : Oldřich Korec 8:11 11:9 7:11 5:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : Slovan Velvary B 5 : 13 12. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 572:657 23:44
Z. Černý / M. Šíma : J. Koucký / Z. Poroda 4:11 11:13 3:11 0:3
V. Podhorský / M. Janíček : I. Svoboda / P. Polomini 7:11 6:11 9:11 0:3
Miloslav Šíma : Jindřich Koucký 11:13 11:13 4:11 0:3
Zdeněk Černý : Zdeněk Poroda 11:9 7:11 11:6 6:11 8:11 2:3
Vladimír Podhorský : Petr Polomini 6:11 6:11 7:11 0:3
Miroslav Janíček : Ivan Svoboda 7:11 4:11 6:11 0:3
Zdeněk Černý : Jindřich Koucký 8:11 12:10 11:7 13:11 3:1
Vladimír Podhorský : Zdeněk Poroda 12:10 8:11 18:16 8:11 11:9 3:2
Miroslav Janíček : Petr Polomini 4:11 8:11 8:11 0:3
Miloslav Šíma : Ivan Svoboda 12:10 8:11 8:11 7:11 1:3
Vladimír Podhorský : David Podivínský 11:4 11:7 11:2 3:0
Miroslav Janíček : Zdeněk Poroda 6:11 8:11 9:11 0:3
Miloslav Šíma : Petr Polomini 4:11 6:11 5:11 0:3
Zdeněk Černý : Ivan Svoboda 8:11 11:2 11:13 11:6 8:11 2:3
Miroslav Janíček : David Podivínský 5:11 11:8 11:6 8:11 11:3 3:2
Miloslav Šíma : Zdeněk Poroda 7:11 11:7 7:11 6:11 1:3
Zdeněk Černý : Petr Polomini 8:11 11:7 11:8 3:11 8:11 2:3
Vladimír Podhorský : Ivan Svoboda 11:6 11:2 11:9 3:0
KST Slatina B : STC Slaný C 5 : 13 12. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 451:598 18:43
R. Folbrecht / P. Čermák : V. Kulich / S. Kučera 7:11 2:11 5:11 0:3
M. Benda / R. Javůrek : P. Elicerová / L. Kulichová 8:11 6:11 2:11 0:3
Petr Čermák : Stanislav Kučera 3:11 2:11 13:15 0:3
Roman Folbrecht : Pavlína Elicerová 5:11 7:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Lenka Kulichová 7:11 8:11 0:11 0:3
Miroslav Benda : Jiří Valášek 11:8 11:4 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Stanislav Kučera 7:11 9:11 7:11 0:3
Roman Javůrek : Pavlína Elicerová 5:11 4:11 5:11 0:3
Miroslav Benda : Lenka Kulichová 8:11 11:3 8:11 9:11 1:3
Petr Čermák : Jiří Valášek 4:11 7:11 11:5 11:5 11:8 3:2
Roman Javůrek : Stanislav Kučera 2:11 3:11 5:11 0:3
Miroslav Benda : Pavlína Elicerová 4:11 6:11 7:11 0:3
Petr Čermák : Lenka Kulichová 11:9 12:10 11:2 3:0
Roman Folbrecht : Jiří Valášek 11:8 8:11 7:11 11:6 11:4 3:2
Miroslav Benda : Stanislav Kučera 11:9 3:11 4:11 9:11 1:3
Petr Čermák : Pavlína Elicerová 7:11 5:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Lenka Kulichová 11:7 11:6 12:10 3:0
Roman Javůrek : Jiří Valášek 9:11 12:10 5:11 6:11 1:3
STC Slaný D : TSM GRAST Kladno 12 : 6 12. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 691:615 42:28
J. Zíma / M. Zíma : H. Hokrová / O. Švejda 11:6 11:3 11:9 3:0
T. Plechatý / L. Vágnerová : M. Šeršeň / M. Klabouch 11:1 6:11 11:7 11:9 3:1
Pavel Majtán : Hana Hokrová 11:9 11:9 8:11 9:11 9:11 2:3
Michal Zíma : Ondřej Švejda 11:6 8:11 9:11 10:12 1:3
Lucie Vágnerová : Miroslav Šeršeň 6:11 6:11 6:11 0:3
Tomáš Plechatý : Martin Klabouch 11:1 11:1 11:8 3:0
Michal Zíma : Hana Hokrová 4:11 11:7 7:11 13:11 8:11 2:3
Lucie Vágnerová : Ondřej Švejda 11:3 11:8 11:7 3:0
Tomáš Plechatý : Miroslav Šeršeň 11:8 8:11 8:11 11:7 11:7 3:2
Pavel Majtán : Martin Klabouch 11:5 11:6 11:5 3:0
Lucie Vágnerová : Hana Hokrová 11:8 8:11 11:8 11:8 3:1
Tomáš Plechatý : Ondřej Švejda 11:13 11:8 13:11 10:12 12:10 3:2
Pavel Majtán : Miroslav Šeršeň 11:9 9:11 9:11 8:11 1:3
Michal Zíma : Martin Klabouch 14:12 8:11 8:11 11:6 11:8 3:2
Tomáš Plechatý : Hana Hokrová 11:6 11:9 9:11 9:11 11:9 3:2
Pavel Majtán : Ondřej Švejda 12:10 11:9 11:8 3:0
Michal Zíma : Miroslav Šeršeň 6:11 7:11 6:11 0:3
Lucie Vágnerová : Martin Klabouch 11:6 11:7 11:8 3:0
TTC Jemníky B : Sokol Buštěhrad C 9 : 9 12. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 603:602 34:33
V. Káčerek / K. Švojgr : V. Bromský / J. Vovsík 4:11 8:11 6:11 0:3
B. Mochal / M. Andrš : J. Liska / E. Handl 11:7 11:6 8:11 11:6 3:1
Jiří Chlumecký : Erich Handl 11:7 5:11 6:11 6:11 1:3
Vratislav Káčerek : Josef Liska 11:5 11:6 11:7 3:0
Martin Andrš : Vladimír Bromský 11:8 12:10 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Josef Vovsík 11:8 11:7 6:11 11:7 3:1
Vratislav Káčerek : Erich Handl 11:6 11:8 11:8 3:0
Martin Andrš : Josef Liska 11:13 11:8 11:6 11:2 3:1
Bohumír Mochal : Vladimír Bromský 11:8 11:6 6:11 7:11 11:13 2:3
Jiří Chlumecký : Josef Vovsík 5:11 6:11 5:11 0:3
Martin Andrš : Erich Handl 11:8 7:11 6:11 11:4 7:11 2:3
Bohumír Mochal : Josef Liska 11:8 6:11 11:7 11:7 3:1
Karel Švojgr : Vladimír Bromský 7:11 11:6 7:11 5:11 1:3
Vratislav Káčerek : Josef Vovsík 11:5 11:7 12:10 3:0
Bohumír Mochal : Erich Handl 7:11 6:11 7:11 0:3
Karel Švojgr : Josef Liska 13:15 11:8 7:11 6:11 1:3
Vratislav Káčerek : Vladimír Bromský 11:8 7:11 11:8 7:11 11:3 3:2
Martin Andrš : Josef Vovsík 6:11 8:11 8:11 0:3
Slovan Velvary B : STC Slaný D 9 : 9 22. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 568:528 32:29
J. Koucký / Z. Poroda : J. Zíma / M. Zíma 4:11 9:11 15:13 7:11 1:3
I. Svoboda / P. Polomini : Z. Rambousek / P. Majtán 11:4 14:12 7:11 11:7 3:1
Jindřich Koucký : Jiří Zíma 6:11 6:11 4:11 0:3
Petr Polomini : Michal Zíma 11:4 11:2 11:4 3:0
Ivan Svoboda : Zdeněk Rambousek 11:13 9:11 6:11 0:3
Zdeněk Poroda : Pavel Majtán 11:6 11:7 11:6 3:0
Petr Polomini : Jiří Zíma 7:11 11:9 11:7 10:12 7:11 2:3
Ivan Svoboda : Michal Zíma 11:5 11:4 11:6 3:0
Zdeněk Poroda : Zdeněk Rambousek 14:12 5:11 12:10 8:11 9:11 2:3
Jindřich Koucký : Pavel Majtán 11:5 11:2 11:8 3:0
Ivan Svoboda : Jiří Zíma 9:11 11:13 6:11 0:3
Zdeněk Poroda : Michal Zíma 11:7 11:6 11:7 3:0
Jindřich Koucký : Zdeněk Rambousek 3:11 6:11 6:11 0:3
Petr Polomini : Pavel Majtán 11:4 11:4 11:4 3:0
Zdeněk Poroda : Jiří Zíma 9:11 6:11 7:11 0:3
Jindřich Koucký : Michal Zíma 11:6 12:10 11:6 3:0
Petr Polomini : Zdeněk Rambousek 7:11 7:11 4:11 0:3
Ivan Svoboda : Pavel Majtán 11:4 7:11 11:3 12:10 3:1
TSM GRAST Kladno : KST Slatina B 0 : 18 21. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 323:621 2:54
H. Hokrová / O. Švejda : R. Folbrecht / J. Schönfelder 3:11 5:11 7:11 0:3
M. Šeršeň / F. Quant : M. Benda / R. Javůrek 1:11 12:10 8:11 6:11 1:3
Hana Hokrová : Miroslav Benda 8:11 4:11 5:11 0:3
Ondřej Švejda : Roman Javůrek 5:11 2:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Roman Folbrecht 1:11 8:11 4:11 0:3
Filip Quant : Jaroslav Schönfelder 0:11 0:11 2:11 0:3
Ondřej Švejda : Miroslav Benda 13:11 6:11 6:11 9:11 1:3
Miroslav Šeršeň : Roman Javůrek 7:11 6:11 4:11 0:3
Filip Quant : Roman Folbrecht 4:11 6:11 6:11 0:3
Hana Hokrová : Jaroslav Schönfelder 2:11 3:11 8:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Miroslav Benda 3:11 5:11 13:15 0:3
Filip Quant : Roman Javůrek 8:11 7:11 9:11 0:3
Hana Hokrová : Roman Folbrecht 6:11 7:11 7:11 0:3
Ondřej Švejda : Jaroslav Schönfelder 5:11 7:11 3:11 0:3
Filip Quant : Miroslav Benda 6:11 2:11 8:11 0:3
Hana Hokrová : Roman Javůrek 8:11 10:12 10:12 0:3
Ondřej Švejda : Roman Folbrecht 4:11 4:11 7:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Jaroslav Schönfelder 7:11 8:11 5:11 0:3
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Dříň B 14 : 4 20. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 663:519 48:16
M. Švarc / M. Suchan : V. Podhorský / J. Husák 14:12 5:11 11:9 8:11 11:8 3:2
O. Korec / V. Frolík : M. Šíma / M. Janíček 11:7 11:4 11:8 3:0
Miroslav Švarc : Jan Husák 14:12 12:14 5:11 6:11 1:3
Milan Suchan : Vladimír Podhorský 12:14 11:4 6:11 11:5 7:11 2:3
Oldřich Korec : Miloslav Šíma 11:4 11:4 11:9 3:0
Václav Frolík : Miroslav Janíček 12:10 11:8 11:1 3:0
Milan Suchan : Jan Husák 11:3 7:11 11:7 8:11 8:11 2:3
Oldřich Korec : Vladimír Podhorský 9:11 11:9 11:6 11:5 3:1
Václav Frolík : Miloslav Šíma 11:6 11:4 11:6 3:0
Miroslav Švarc : Miroslav Janíček 11:5 11:5 11:8 3:0
Oldřich Korec : Jan Husák 11:6 11:8 11:7 3:0
Václav Frolík : Vladimír Podhorský 12:10 12:10 9:11 11:9 3:1
Miroslav Švarc : Miloslav Šíma 11:5 11:6 11:8 3:0
Milan Suchan : Miroslav Janíček 12:10 11:8 11:5 3:0
Václav Frolík : Jan Husák 10:12 3:11 11:8 6:11 1:3
Miroslav Švarc : Vladimír Podhorský 12:10 11:8 14:12 3:0
Milan Suchan : Miloslav Šíma 11:3 11:5 11:7 3:0
Oldřich Korec : Miroslav Janíček 11:4 11:9 11:9 3:0
STC Slaný C : TTC Jemníky B 14 : 4 18. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 687:556 48:20
V. Kulich / S. Kučera : B. Mochal / J. Chlumecký 11:7 11:6 11:5 3:0
P. Elicerová / L. Kulichová : M. Andrš / P. Zoth 11:8 9:11 9:11 4:11 1:3
Stanislav Kučera : Bohumír Mochal 11:6 12:10 10:12 11:4 3:1
Lenka Kulichová : Jiří Chlumecký 11:4 11:5 11:4 3:0
Vladimír Kulich : Pavel Zoth 4:11 11:8 11:4 11:7 3:1
Pavlína Elicerová : Martin Andrš 12:10 11:8 11:5 3:0
Lenka Kulichová : Bohumír Mochal 13:15 11:7 11:7 6:11 10:12 2:3
Vladimír Kulich : Jiří Chlumecký 11:9 11:8 11:7 3:0
Pavlína Elicerová : Pavel Zoth 11:9 9:11 11:2 8:11 11:5 3:2
Stanislav Kučera : Martin Andrš 12:10 11:3 8:11 11:6 3:1
Vladimír Kulich : Bohumír Mochal 11:9 11:9 11:3 3:0
Pavlína Elicerová : Jiří Chlumecký 11:5 11:7 11:7 3:0
Stanislav Kučera : Pavel Zoth 11:6 11:3 11:2 3:0
Lenka Kulichová : Martin Andrš 11:8 6:11 11:9 8:11 13:11 3:2
Pavlína Elicerová : Bohumír Mochal 12:10 11:9 6:11 11:7 3:1
Stanislav Kučera : Jiří Chlumecký 11:8 12:10 11:7 3:0
Lenka Kulichová : Pavel Zoth 7:11 13:11 8:11 4:11 1:3
Vladimír Kulich : Martin Andrš 8:11 5:11 11:9 11:6 8:11 2:3
TTC Kladno E : TJ Sport Kladno D 15 : 3 18. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 524:336 45:12
bez boje : O. Procházka / M. Burgr 0:0
M. Hanus / R. Beránek : J. Rauk / F. Strejc 11:7 11:5 13:11 3:0
bez boje : Jiří Rauk 0:0
Radek Beránek : Filip Strejc 11:1 11:4 11:1 3:0
Tomáš Ebert : Ondřej Procházka 11:7 11:9 11:6 3:0
Milan Hanus : Martin Burgr 11:4 11:1 11:5 3:0
Radek Beránek : Jiří Rauk 11:6 11:7 11:7 3:0
Tomáš Ebert : Filip Strejc 11:3 11:2 11:4 3:0
Milan Hanus : Ondřej Procházka 11:0 11:5 11:1 3:0
Radoslav Podivínský : Martin Burgr 11:3 11:4 11:2 3:0
Tomáš Ebert : Jiří Rauk 11:3 11:7 12:10 3:0
Milan Hanus : Filip Strejc 11:2 7:11 12:10 11:5 3:1
Radoslav Podivínský : Ondřej Procházka 11:5 11:9 11:3 3:0
Radek Beránek : Martin Burgr 11:1 11:1 11:0 3:0
Milan Hanus : Jiří Rauk 11:4 9:11 8:11 11:8 12:10 3:2
Radoslav Podivínský : Filip Strejc 0:11 0:11 0:11 0:3
Radek Beránek : Ondřej Procházka 11:3 11:0 11:6 3:0
Tomáš Ebert : Martin Burgr 11:2 11:4 11:6 3:0
Sokol Buštěhrad C : Sokol Buštěhrad D 13 : 5 15. 9. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 655:511 44:20
V. Bromský / J. Vovsík : J. Šafaříková / T. Kratochvíl 11:6 11:7 11:5 3:0
J. Liska / E. Handl : O. Táborský / M. Čermák 9:11 13:11 10:12 11:9 11:5 3:2
Vladimír Bromský : Oldřich Táborský 11:13 11:1 12:10 13:11 3:1
Erich Handl : Tomáš Kratochvíl 11:7 13:11 4:11 14:12 3:1
Josef Liska : Jana Šafaříková 11:8 12:10 11:8 3:0
Josef Vovsík : Miroslav Čermák 11:5 11:2 11:2 3:0
Erich Handl : Oldřich Táborský 11:5 11:4 13:11 3:0
Josef Liska : Tomáš Kratochvíl 11:6 8:11 8:11 9:11 1:3
Josef Vovsík : Jana Šafaříková 11:5 11:6 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Miroslav Čermák 11:5 11:5 11:3 3:0
Josef Liska : Oldřich Táborský 11:9 9:11 4:11 2:11 1:3
Josef Vovsík : Tomáš Kratochvíl 11:5 5:11 11:2 13:11 3:1
Vladimír Bromský : Jana Šafaříková 10:12 7:11 11:5 9:11 1:3
Erich Handl : Ladislav Machovčák 11:4 11:9 11:6 3:0
Josef Vovsík : Oldřich Táborský 11:6 9:11 7:11 7:11 1:3
Vladimír Bromský : Tomáš Kratochvíl 11:7 11:3 13:11 3:0
Erich Handl : Jana Šafaříková 8:11 11:5 9:11 8:11 1:3
Josef Liska : Ladislav Machovčák 12:10 11:3 11:7 3:0
Sokol Buštěhrad D : STC Slaný C 8 : 10 29. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 541:554 26:37
O. Táborský / J. Šafaříková : V. Kulich / L. Kulichová 6:11 8:11 11:9 11:1 11:6 3:2
M. Čermák / T. Kratochvíl : P. Elicerová / J. Kulichová 11:8 9:11 7:11 9:11 1:3
Oldřich Táborský : Lenka Kulichová 8:11 11:1 11:5 11:8 3:1
Jana Šafaříková : Pavlína Elicerová 3:11 7:11 5:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Jana Kulichová 11:2 11:4 11:2 3:0
Miroslav Čermák : Vladimír Kulich 7:11 5:11 5:11 0:3
Jana Šafaříková : Lenka Kulichová 8:11 11:8 7:11 12:14 1:3
Tomáš Kratochvíl : Pavlína Elicerová 8:11 2:11 6:11 0:3
Miroslav Čermák : Jana Kulichová 11:2 11:7 11:3 3:0
Oldřich Táborský : Vladimír Kulich 9:11 7:11 8:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Lenka Kulichová 11:7 11:8 11:8 3:0
Miroslav Čermák : Pavlína Elicerová 6:11 7:11 3:11 0:3
Oldřich Táborský : Jana Kulichová 11:7 11:7 11:7 3:0
Jana Šafaříková : Vladimír Kulich 7:11 9:11 8:11 0:3
Miroslav Čermák : Lenka Kulichová 11:7 3:11 12:14 11:5 11:6 3:2
Oldřich Táborský : Pavlína Elicerová 9:11 9:11 7:11 0:3
Jana Šafaříková : Jana Kulichová 5:11 7:11 11:6 11:4 11:3 3:2
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Kulich 3:11 5:11 9:11 0:3
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno E 2 : 16 26. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 438:651 13:49
V. Podhorský / J. Husák : J. Kopecký / R. Beránek 5:11 3:11 9:11 0:3
M. Šíma / M. Janíček : J. Kudlík / T. Ebert st. 8:11 11:9 7:11 8:11 1:3
Vladimír Podhorský : Radek Beránek 6:11 7:11 1:11 0:3
Jan Husák : Jiří Kopecký 11:9 11:6 9:11 11:7 3:1
Miroslav Janíček : Jakub Kudlík 7:11 13:15 13:15 0:3
Miloslav Šíma : Tomáš Ebert 3:11 6:11 5:11 0:3
Jan Husák : Radek Beránek 4:11 2:11 5:11 0:3
Miroslav Janíček : Jiří Kopecký 4:11 7:11 6:11 0:3
Miloslav Šíma : Jakub Kudlík 9:11 11:4 15:13 7:11 7:11 2:3
Vladimír Podhorský : Tomáš Ebert 4:11 8:11 12:10 6:11 1:3
Miroslav Janíček : Radek Beránek 3:11 3:11 4:11 0:3
Miloslav Šíma : Jiří Kopecký 6:11 4:11 6:11 0:3
Vladimír Podhorský : Jakub Kudlík 8:11 9:11 6:11 0:3
Jan Husák : Tomáš Ebert 5:11 8:11 11:9 13:11 6:11 2:3
Miloslav Šíma : Radek Beránek 1:11 2:11 2:11 0:3
Vladimír Podhorský : Jiří Kopecký 11:4 8:11 9:11 3:11 1:3
Jan Husák : Jakub Kudlík 12:10 11:4 11:8 3:0
Miroslav Janíček : Tomáš Ebert 4:11 4:11 7:11 0:3
KST Slatina B : Slovan Velvary B 11 : 7 26. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 625:550 40:24
R. Folbrecht / J. Schönfelder : I. Svoboda / P. Polomini 11:9 11:8 11:9 3:0
A. Melkus / P. Čermák : J. Koucký / Z. Poroda 11:4 16:14 11:9 3:0
Jaroslav Schönfelder : Petr Polomini 11:9 11:7 8:11 8:11 7:11 2:3
Roman Folbrecht : Ivan Svoboda 12:10 11:8 11:9 3:0
Petr Čermák : Zdeněk Poroda 11:9 11:3 7:11 11:9 3:1
Alan Melkus : Jindřich Koucký 11:4 9:11 7:11 11:3 10:12 2:3
Roman Folbrecht : Petr Polomini 15:13 3:11 5:11 9:11 1:3
Petr Čermák : Ivan Svoboda 11:7 11:9 11:6 3:0
Alan Melkus : Zdeněk Poroda 9:11 9:11 3:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký 11:4 11:5 11:6 3:0
Petr Čermák : Petr Polomini 11:4 11:8 11:7 3:0
Alan Melkus : Ivan Svoboda 5:11 3:11 6:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Poroda 11:5 12:10 10:12 9:11 11:9 3:2
Roman Folbrecht : Jindřich Koucký 11:4 11:7 11:7 3:0
Alan Melkus : Petr Polomini 9:11 2:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Ivan Svoboda 11:7 11:4 12:10 3:0
Roman Folbrecht : Zdeněk Poroda 9:11 11:5 8:11 13:11 8:11 2:3
Petr Čermák : Jindřich Koucký 11:4 11:5 11:3 3:0
TJ Sport Kladno E : Sokol Buštěhrad C 1 : 17 26. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 466:651 12:51
M. Vinkl / L. Petřík : V. Bromský / J. Vovsík 6:11 1:11 6:11 0:3
K. Přádný / M. Habrcetl : J. Liska / E. Handl 8:11 3:11 6:11 0:3
Milan Vinkl : Erich Handl 2:11 2:11 11:8 4:11 1:3
Ladislav Petřík : Vladimír Bromský 8:11 11:8 6:11 4:11 1:3
Milan Habrcetl : Josef Liska 8:11 8:11 11:6 6:11 1:3
Karel Přádný : Josef Vovsík 8:11 11:9 6:11 4:11 1:3
Ladislav Petřík : Erich Handl 0:11 9:11 4:11 0:3
Milan Habrcetl : Vladimír Bromský 8:11 8:11 8:11 0:3
Karel Přádný : Josef Liska 6:11 8:11 7:11 0:3
Milan Vinkl : Josef Vovsík 6:11 8:11 5:11 0:3
Milan Habrcetl : Erich Handl 8:11 11:6 6:11 11:8 6:11 2:3
Karel Přádný : Vladimír Bromský 10:12 10:12 3:11 0:3
Milan Vinkl : Josef Liska 10:12 10:12 11:8 8:11 1:3
Ladislav Petřík : Josef Vovsík 8:11 6:11 6:11 0:3
Karel Přádný : Erich Handl 10:12 11:8 10:12 11:13 1:3
Milan Vinkl : Vladimír Bromský 11:3 8:11 9:11 8:11 1:3
Ladislav Petřík : Josef Liska 4:11 4:11 6:11 0:3
Milan Habrcetl : Josef Vovsík 11:6 11:8 11:4 3:0
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť D 7 : 11 26. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 542:637 27:39
J. Zíma / M. Zíma : M. Hurt / O. Korec 8:11 5:11 7:11 0:3
T. Plechatý / Z. Rambousek : M. Švarc / M. Suchan 12:10 10:12 6:11 6:11 1:3
Jiří Zíma : Oldřich Korec 7:11 13:11 4:11 11:8 12:10 3:2
Michal Zíma : Miroslav Hurt 1:11 4:11 12:14 0:3
Tomáš Plechatý : Milan Suchan 11:6 7:11 8:11 13:15 1:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Švarc 11:6 7:11 11:7 11:8 3:1
Michal Zíma : Oldřich Korec 4:11 6:11 7:11 0:3
Tomáš Plechatý : Miroslav Hurt 6:11 8:11 9:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Milan Suchan 11:8 11:5 11:4 3:0
Jiří Zíma : Miroslav Švarc 6:11 11:5 12:10 5:11 5:11 2:3
Tomáš Plechatý : Oldřich Korec 11:4 12:10 6:11 10:12 5:11 2:3
Zdeněk Rambousek : Miroslav Hurt 17:15 16:14 11:5 3:0
Jiří Zíma : Milan Suchan 11:3 11:2 11:6 3:0
Michal Zíma : Miroslav Švarc 3:11 4:11 2:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Oldřich Korec 11:6 11:8 8:11 8:11 11:6 3:2
Jiří Zíma : Miroslav Hurt 0:11 0:11 0:11 0:3
Michal Zíma : Milan Suchan 5:11 4:11 6:11 0:3
Tomáš Plechatý : Miroslav Švarc 11:6 6:11 11:8 11:8 3:1
TTC Jemníky B : TSM GRAST Kladno 18 : 0 26. 10. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 594:308 54:0
B. Mochal / J. Chlumecký : H. Hokrová / O. Švejda 11:5 11:4 11:5 3:0
M. Macák / K. Švojgr : M. Šeršeň / M. Klabouch 11:7 11:9 11:2 3:0
Milan Macák : Ondřej Švejda 11:5 11:7 11:5 3:0
Bohumír Mochal : Miroslav Šeršeň 11:5 11:6 11:5 3:0
Karel Švojgr : Hana Hokrová 11:7 11:8 11:5 3:0
Jiří Chlumecký : Martin Klabouch 11:5 11:6 11:7 3:0
Bohumír Mochal : Ondřej Švejda 11:3 11:3 11:2 3:0
Karel Švojgr : Miroslav Šeršeň 11:6 11:5 11:4 3:0
Jiří Chlumecký : Hana Hokrová 11:7 11:7 11:7 3:0
Milan Macák : Martin Klabouch 11:5 11:1 11:3 3:0
Karel Švojgr : Ondřej Švejda 11:6 11:7 11:6 3:0
Jiří Chlumecký : Miroslav Šeršeň 11:5 11:6 11:7 3:0
Milan Macák : Hana Hokrová 11:6 11:7 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Martin Klabouch 11:5 11:4 11:9 3:0
Jiří Chlumecký : Ondřej Švejda 11:6 11:6 11:7 3:0
Milan Macák : Miroslav Šeršeň 11:6 11:8 11:4 3:0
Bohumír Mochal : Hana Hokrová 11:7 11:7 11:7 3:0
Karel Švojgr : Martin Klabouch 11:6 11:8 11:6 3:0
Slovan Velvary B : TTC Jemníky B 2 : 16 5. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 490:678 17:49
I. Svoboda / P. Polomini : J. Chlumecký / M. Macák 7:11 11:7 5:11 6:11 1:3
J. Koucký / Z. Poroda : B. Mochal / M. Andrš 11:7 5:11 12:10 5:11 6:11 2:3
Petr Polomini : Jiří Chlumecký 11:8 11:8 11:9 3:0
Jindřich Koucký : Milan Macák 5:11 6:11 7:11 0:3
Zdeněk Poroda : Bohumír Mochal 6:11 5:11 2:11 0:3
Ivan Svoboda : Martin Andrš 7:11 8:11 5:11 0:3
Jindřich Koucký : Jiří Chlumecký 10:12 0:11 11:9 10:12 1:3
Zdeněk Poroda : Milan Macák 7:11 7:11 9:11 0:3
Ivan Svoboda : Bohumír Mochal 4:11 1:11 8:11 0:3
Petr Polomini : Martin Andrš 9:11 4:11 6:11 0:3
Zdeněk Poroda : Jiří Chlumecký 10:12 4:11 11:4 9:11 1:3
Ivan Svoboda : Milan Macák 12:14 9:11 11:8 3:11 1:3
Petr Polomini : Bohumír Mochal 12:10 11:7 4:11 11:6 3:1
Jindřich Koucký : Martin Andrš 11:9 2:11 7:11 3:11 1:3
Ivan Svoboda : Jiří Chlumecký 7:11 11:8 6:11 5:11 1:3
Petr Polomini : Milan Macák 4:11 12:14 11:4 6:11 1:3
Jindřich Koucký : Bohumír Mochal 7:11 11:7 3:11 6:11 1:3
Zdeněk Poroda : Martin Andrš 6:11 7:11 11:9 9:11 1:3
TSM GRAST Kladno : Sokol Buštěhrad D 0 : 18 4. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 355:639 5:54
O. Švejda / M. Šeršeň : O. Táborský / J. Šafaříková 8:11 3:11 5:11 0:3
H. Hokrová / B. Mosrová : M. Čermák / T. Kratochvíl 7:11 7:11 5:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Oldřich Táborský 2:11 11:7 6:11 6:11 1:3
Ondřej Švejda : Jana Šafaříková 4:11 4:11 11:9 4:11 1:3
Hana Hokrová : Tomáš Kratochvíl 6:11 4:11 8:11 0:3
Barbora Mosrová : Miroslav Čermák 2:11 3:11 5:11 0:3
Ondřej Švejda : Oldřich Táborský 5:11 12:10 5:11 7:11 1:3
Hana Hokrová : Jana Šafaříková 7:11 8:11 8:11 0:3
Barbora Mosrová : Tomáš Kratochvíl 3:11 4:11 5:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Miroslav Čermák 9:11 6:11 9:11 0:3
Hana Hokrová : Oldřich Táborský 10:12 7:11 4:11 0:3
Barbora Mosrová : Jana Šafaříková 4:11 9:11 3:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Tomáš Kratochvíl 4:11 7:11 0:11 0:3
Ondřej Švejda : Miroslav Čermák 10:12 9:11 14:16 0:3
Barbora Mosrová : Oldřich Táborský 0:11 3:11 9:11 0:3
Miroslav Šeršeň : Jana Šafaříková 7:11 4:11 11:6 11:6 4:11 2:3
Ondřej Švejda : Tomáš Kratochvíl 6:11 4:11 2:11 0:3
Hana Hokrová : Miroslav Čermák 3:11 6:11 5:11 0:3
TJ Sokol Unhošť D : KST Slatina B 13 : 5 3. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 694:569 46:24
M. Švarc / A. Mencl : R. Javůrek / M. Pudil 11:13 14:12 13:11 7:11 8:11 2:3
M. Hurt / O. Korec : J. Schönfelder / P. Čermák 11:5 11:5 11:6 3:0
Miroslav Hurt : Miroslav Pudil 11:0 8:11 11:3 11:5 3:1
Oldřich Korec : Roman Javůrek 11:3 11:4 11:6 3:0
Miroslav Švarc : Petr Čermák 11:7 11:5 11:5 3:0
Aleš Mencl : Jaroslav Schönfelder 8:11 7:11 8:11 0:3
Oldřich Korec : Miroslav Pudil 11:6 11:4 11:7 3:0
Miroslav Švarc : Roman Javůrek 11:6 11:8 8:11 8:11 11:8 3:2
Aleš Mencl : Petr Čermák 3:11 11:9 5:11 4:11 1:3
Miroslav Hurt : Jaroslav Schönfelder 11:8 7:11 11:7 11:8 3:1
Miroslav Švarc : Miroslav Pudil 11:5 11:8 11:8 3:0
Aleš Mencl : Roman Javůrek 10:12 11:5 6:11 11:7 10:12 2:3
Miroslav Hurt : Petr Čermák 11:6 5:11 12:10 11:6 3:1
Oldřich Korec : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:7 9:11 11:9 3:1
Aleš Mencl : Miroslav Pudil 11:6 11:9 11:4 3:0
Miroslav Hurt : Roman Javůrek 11:7 11:8 7:11 11:4 3:1
Oldřich Korec : Petr Čermák 11:8 11:8 8:11 8:11 9:11 2:3
Miroslav Švarc : Jaroslav Schönfelder 11:8 11:8 10:12 8:11 11:3 3:2
TJ Sport Kladno D : TJ Sokol Dříň B 16 : 2 2. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 704:537 50:17
P. Vacík / F. Strejc : V. Podhorský / J. Husák 11:3 9:11 12:10 10:12 9:11 2:3
J. Rauk / D. Novák : Z. Černý / M. Šíma 13:11 11:5 11:7 3:0
Jiří Rauk : Jan Husák 12:10 11:8 20:18 3:0
Filip Strejc : Vladimír Podhorský 11:8 12:10 10:12 11:9 3:1
Patrick Vacík : Zdeněk Černý 11:6 11:7 11:5 3:0
David Novák : Miroslav Janíček 11:1 11:2 11:3 3:0
Filip Strejc : Jan Husák 8:11 6:11 10:12 0:3
Patrick Vacík : Vladimír Podhorský 11:8 8:11 11:5 11:2 3:1
David Novák : Zdeněk Černý 8:11 12:10 11:5 11:6 3:1
Jiří Rauk : Miroslav Janíček 11:7 11:7 11:8 3:0
Patrick Vacík : Jan Husák 11:3 14:12 7:11 8:11 11:7 3:2
David Novák : Vladimír Podhorský 8:11 11:3 11:6 11:8 3:1
Jiří Rauk : Zdeněk Černý 11:3 11:8 6:11 11:4 3:1
Filip Strejc : Miloslav Šíma 11:8 11:5 15:13 3:0
David Novák : Jan Husák 11:6 12:10 11:6 3:0
Jiří Rauk : Vladimír Podhorský 11:6 7:11 11:7 6:11 11:8 3:2
Filip Strejc : Zdeněk Černý 11:8 13:11 0:11 9:11 11:6 3:2
Patrick Vacík : Miloslav Šíma 11:5 11:4 11:9 3:0
STC Slaný C : TJ Sport Kladno E 13 : 5 1. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 572:456 41:19
V. Kulich / J. Kulichová : K. Přádný / M. Vinkl 11:8 11:9 11:8 3:0
P. Elicerová / L. Kulichová : K. Čampulka / M. Habrcetl 7:11 11:7 8:11 11:8 11:7 3:2
Vladimír Kulich : Milan Vinkl 11:7 8:11 11:7 11:8 3:1
Jana Kulichová : Karel Přádný 8:11 11:4 9:11 7:11 1:3
Pavlína Elicerová : Karel Čampulka 11:6 11:7 11:9 3:0
Lenka Kulichová : Milan Habrcetl 8:11 11:9 11:9 11:8 3:1
Jana Kulichová : Milan Vinkl 10:12 4:11 8:11 0:3
Pavlína Elicerová : Karel Přádný 11:3 11:5 11:6 3:0
Lenka Kulichová : Karel Čampulka 5:11 7:11 11:7 1:11 1:3
Vladimír Kulich : Milan Habrcetl 11:3 11:7 11:2 3:0
Pavlína Elicerová : Milan Vinkl 11:4 11:2 11:3 3:0
Lenka Kulichová : Karel Přádný 11:4 11:2 11:3 3:0
Vladimír Kulich : Karel Čampulka 11:9 11:5 11:6 3:0
Jana Kulichová : Milan Habrcetl 5:11 5:11 4:11 0:3
Lenka Kulichová : Milan Vinkl 11:9 11:6 11:6 3:0
Vladimír Kulich : Karel Přádný 11:2 11:5 11:9 3:0
Jana Kulichová : Karel Čampulka 5:11 7:11 5:11 0:3
Pavlína Elicerová : Milan Habrcetl 11:1 11:9 11:7 3:0
TTC Kladno E : STC Slaný D 10 : 8 1. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 454:445 35:24
M. Hanus / R. Beránek : L. Vágnerová / P. Majtán 11:5 11:3 11:7 3:0
bez boje : J. Zíma / Z. Rambousek 0:0
bez boje : Lucie Vágnerová 0:0
Radek Beránek : Pavel Majtán 11:3 11:5 11:1 3:0
Tomáš Ebert : Jiří Zíma 11:8 9:11 11:7 8:11 4:11 2:3
Milan Hanus : Zdeněk Rambousek 6:11 11:5 12:10 11:13 8:11 2:3
Radek Beránek : Lucie Vágnerová 11:3 11:1 11:4 3:0
Tomáš Ebert : Pavel Majtán 11:3 11:6 11:4 3:0
Milan Hanus : Jiří Zíma 11:6 11:1 11:8 3:0
bez boje : Zdeněk Rambousek 0:0
Tomáš Ebert : Lucie Vágnerová 11:8 14:12 11:4 3:0
Milan Hanus : Pavel Majtán 11:3 11:4 11:4 3:0
bez boje : Jiří Zíma 0:0
Radek Beránek : Zdeněk Rambousek 11:7 11:6 11:7 3:0
Milan Hanus : Lucie Vágnerová 11:5 11:5 11:3 3:0
bez boje : Pavel Majtán 0:0
Radek Beránek : Jiří Zíma 11:5 11:5 11:2 3:0
Tomáš Ebert : Zdeněk Rambousek 7:11 11:9 8:11 4:11 1:3
Sokol Buštěhrad D : Slovan Velvary B 13 : 5 12. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 672:560 46:21
O. Táborský / J. Šafaříková : I. Svoboda / P. Polomini 11:9 21:19 6:11 11:9 3:1
M. Čermák / T. Kratochvíl : M. Hanzlík / Z. Poroda 11:6 11:6 11:2 3:0
Oldřich Táborský : Petr Polomini 11:8 11:7 11:9 3:0
Jana Šafaříková : Ivan Svoboda 5:11 11:5 10:12 12:10 11:4 3:2
Tomáš Kratochvíl : Miroslav Hanzlík 11:8 11:6 11:7 3:0
Miroslav Čermák : Zdeněk Poroda 12:10 12:10 11:9 3:0
Jana Šafaříková : Petr Polomini 6:11 11:7 9:11 7:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Ivan Svoboda 11:7 11:7 11:9 3:0
Miroslav Čermák : Miroslav Hanzlík 11:6 11:8 11:6 3:0
Oldřich Táborský : Zdeněk Poroda 11:4 11:4 12:10 3:0
Tomáš Kratochvíl : Petr Polomini 2:11 11:6 11:9 9:11 7:11 2:3
Miroslav Čermák : Ivan Svoboda 11:6 11:6 11:1 3:0
Oldřich Táborský : Miroslav Hanzlík 8:11 11:8 11:9 8:11 7:11 2:3
Jana Šafaříková : Zdeněk Poroda 11:9 5:11 11:7 7:11 11:2 3:2
Miroslav Čermák : Petr Polomini 8:11 4:11 10:12 0:3
Oldřich Táborský : Ivan Svoboda 12:10 9:11 11:8 7:11 10:12 2:3
Jana Šafaříková : Miroslav Hanzlík 11:7 7:11 11:4 11:4 3:1
Tomáš Kratochvíl : Zdeněk Poroda 11:5 11:7 11:6 3:0
Sokol Buštěhrad C : STC Slaný C 4 : 14 10. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 421:575 16:44
bez boje : P. Elicerová / S. Kučera 0:0
V. Bromský / J. Vovsík : J. Valášek / V. Kulich 7:11 11:8 10:12 13:11 11:7 3:2
Luděk Hofman : Pavlína Elicerová 5:11 5:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Stanislav Kučera 6:11 7:11 8:11 0:3
Josef Liska : Jiří Valášek 11:2 11:3 11:1 3:0
Josef Vovsík : Vladimír Kulich 6:11 7:11 6:11 0:3
Vladimír Bromský : Pavlína Elicerová 8:11 1:11 4:11 0:3
Josef Liska : Stanislav Kučera 4:11 8:11 3:11 0:3
Josef Vovsík : Jiří Valášek 11:6 11:5 11:5 3:0
Luděk Hofman : Vladimír Kulich 3:11 4:11 4:11 0:3
Josef Liska : Pavlína Elicerová 1:11 3:11 3:11 0:3
Josef Vovsík : Stanislav Kučera 7:11 4:11 7:11 0:3
Luděk Hofman : Jiří Valášek 13:15 11:9 11:8 6:11 8:11 2:3
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich 5:11 13:11 5:11 10:12 1:3
Josef Vovsík : Pavlína Elicerová 4:11 5:11 11:9 9:11 1:3
Luděk Hofman : Stanislav Kučera 8:11 6:11 5:11 0:3
Vladimír Bromský : Jiří Valášek 11:0 11:0 11:0 3:0
Josef Liska : Vladimír Kulich 5:11 7:11 9:11 0:3
KST Slatina B : TTC Kladno E 3 : 15 9. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 421:626 12:47
M. Benda / P. Čermák : J. Kopecký / J. Kudlík 1:11 7:11 6:11 0:3
R. Javůrek / M. Pudil : M. Hanus / R. Beránek 7:11 5:11 6:11 0:3
Petr Čermák : Radek Beránek 6:11 6:11 7:11 0:3
Miroslav Benda : Milan Hanus 5:11 2:11 5:11 0:3
Miroslav Pudil : Jakub Kudlík 7:11 6:11 8:11 0:3
Roman Javůrek : Jiří Kopecký 8:11 7:11 5:11 0:3
Miroslav Benda : Radek Beránek 4:11 5:11 9:11 0:3
Miroslav Pudil : Milan Hanus 5:11 5:11 2:11 0:3
Roman Javůrek : Jakub Kudlík 8:11 13:11 11:8 5:11 11:8 3:2
Petr Čermák : Jiří Kopecký 12:10 11:8 11:6 3:0
Miroslav Pudil : Radek Beránek 6:11 6:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Milan Hanus 11:9 11:9 0:11 11:13 7:11 2:3
Petr Čermák : Jakub Kudlík 11:7 11:8 11:6 3:0
Alan Melkus : Jiří Kopecký 8:11 5:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Radek Beránek 6:11 2:11 5:11 0:3
Petr Čermák : Milan Hanus 6:11 11:9 3:11 10:12 1:3
Alan Melkus : Jakub Kudlík 9:11 8:11 16:18 0:3
Miroslav Pudil : Jiří Kopecký 3:11 8:11 8:11 0:3
TJ Sport Kladno E : TSM GRAST Kladno 13 : 5 9. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 664:487 45:21
K. Přádný / M. Vinkl : O. Švejda / M. Šeršeň 11:7 12:10 11:9 3:0
K. Čampulka / M. Habrcetl : H. Hokrová / B. Mosrová 11:7 11:5 11:3 3:0
Milan Habrcetl : Ondřej Švejda 11:2 11:5 11:5 3:0
Milan Vinkl : Miroslav Šeršeň 6:11 11:5 11:8 11:3 3:1
Karel Přádný : Hana Hokrová 11:2 11:4 10:12 10:12 9:11 2:3
Karel Čampulka : Barbora Mosrová 8:11 11:5 11:4 11:3 3:1
Milan Vinkl : Ondřej Švejda 11:2 12:14 10:12 9:11 1:3
Karel Přádný : Miroslav Šeršeň 11:6 6:11 11:8 8:11 8:11 2:3
Karel Čampulka : Hana Hokrová 11:6 11:8 12:10 3:0
Milan Habrcetl : Barbora Mosrová 11:3 11:2 11:3 3:0
Karel Přádný : Ondřej Švejda 11:8 8:11 11:9 6:11 11:8 3:2
Karel Čampulka : Miroslav Šeršeň 11:5 11:3 11:3 3:0
Milan Habrcetl : Hana Hokrová 8:11 9:11 9:11 0:3
Milan Vinkl : Barbora Mosrová 11:6 11:6 11:3 3:0
Karel Čampulka : Ondřej Švejda 11:5 11:5 11:3 3:0
Milan Habrcetl : Miroslav Šeršeň 12:10 11:8 11:7 3:0
Milan Vinkl : Hana Hokrová 11:5 6:11 2:11 9:11 1:3
Karel Přádný : Barbora Mosrová 11:5 6:11 7:11 11:8 11:8 3:2
STC Slaný D : TJ Sport Kladno D 8 : 10 9. 11. 2010
Okresní soutěž II. třídy 2010/2011 559:615 26:37
J. Zíma / M. Zíma : J. Rauk / D. Novák 11:8 9:11 3:11 6:11 1:3
T. Plechatý / Z. Rambousek : O. Procházka / F. Strejc 11:8 11:8 9:11 7:11 11:7 3:2
Jiří Zíma : David Novák 10:12 12:14 17:15 7:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Jiří Rauk 5:11 10:12 5:11 0:3
Michal Zíma : Filip Strejc 8:11 5:11 6:11 0:3
Tomáš Plechatý : Ondřej Procházka 11:7 11:4 6:11 13:11 3:1
Zdeněk Rambousek : David Novák 7:11 8:11 8:11 0:3
Michal Zíma : Jiří Rauk 3:11 1:11 2:11 0:3
Tomáš Plechatý : Filip Strejc 14:12 11:9 11:8 3:0
Jiří Zíma : Ondřej Procházka 11:8 11:6 11:6 3:0
Michal Zíma : David Novák 5:11 8:11 8:11 0:3
Tomáš Plechatý : Jiří Rauk 15:13 11:9 9:11 11:6 3:1
Jiří Zíma : Filip Strejc 11:3 11:7 11:7 3:0
Zdeněk Rambousek : Ondřej Procházka 10:12 11:5 11:4 11:9 3:1
Tomáš Plechatý : David Novák 9:11 4:11 9:11 0:3
Jiří Zíma : Jiří Rauk 10:12 6:11 9:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Filip Strejc 11:6 11:9 8:11 8:11 11:6 3:2
Michal Zíma : Ondřej Procházka 7:11 4:11 7:11 0:3