2014/2015 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. Sokol Stochov-Honice B 22 18 3 1 0 269:127 79
R
V
V
R
R
2. Slovan Velvary A 22 18 2 2 0 286:110 78
V
R
V
R
P
3. STC Slaný D 22 14 2 6 0 233:163 66
V
V
P
V
V
4. Sokol Buštěhrad C 22 12 4 6 0 247:149 62
R
R
V
V
V
5. TJ Sokol Dříň A 22 12 4 6 0 246:150 62
R
V
P
V
V
6. TTC Kladno I 22 12 1 9 0 225:171 59
P
P
V
V
P
7. TTC Jemníky B 22 9 5 8 0 195:201 54
R
V
R
V
R
8. KST Slatina B 22 8 3 11 0 191:205 49
V
P
R
P
P
9. DTJ Sparta Doly Kladno B 22 8 3 11 0 188:208 49
V
V
P
R
P
10. TJ Sokol Unhošť C 22 4 3 15 0 157:239 37
P
P
R
P
V
11. Slovan Velvary B 22 1 1 20 0 67:329 26
P
P
P
P
P
12. TSM Kladno B 22 0 1 20 1 72:324 22
P
P
P
P
P
  Slovan Velvary A TTC Kladno I Sokol Stochov-Honice B Slovan Velvary B STC Slaný D Sokol Buštěhrad C KST Slatina B TJ Sokol Unhošť C TJ Sokol Dříň A TTC Jemníky B TSM Kladno B DTJ Sparta Doly Kladno B
Slovan Velvary A XXXX 11:7 11:7 17:1 6:12 12:6 18:0 16:2 15:3 18:0 17:1 14:4
TTC Kladno I 5:13 XXXX 7:11 18:0 12:6 11:7 11:7 14:4 3:15 13:5 18:0 9:9
Sokol Stochov-Honice B 13:5 13:5 XXXX 16:2 15:3 12:6 13:5 12:6 12:6 9:9 17:1 14:4
Slovan Velvary B 2:16 2:16 2:16 XXXX 1:17 0:18 7:11 3:15 1:17 6:12 11:7 5:13
STC Slaný D 7:11 13:5 6:12 18:0 XXXX 9:9 10:8 14:4 11:7 12:6 12:6 12:6
Sokol Buštěhrad C 4:14 10:8 9:9 18:0 18:0 XXXX 15:3 14:4 5:13 6:12 17:1 11:7
KST Slatina B 9:9 5:13 8:10 12:6 5:13 5:13 XXXX 15:3 5:13 15:3 17:1 12:6
TJ Sokol Unhošť C 5:13 7:11 5:13 15:3 4:14 4:14 9:9 XXXX 6:12 9:9 16:2 5:13
TJ Sokol Dříň A 9:9 15:3 8:10 18:0 9:9 6:12 7:11 9:9 XXXX 14:4 18:0 10:8
TTC Jemníky B 7:11 12:6 6:12 16:2 5:13 9:9 9:9 10:8 9:9 XXXX 13:5 14:4
TSM Kladno B 1:17 5:13 4:14 9:9 4:14 1:17 4:14 8:10 2:16 3:15 XXXX 4:14
DTJ Sparta Doly Kladno B 5:13 1:17 9:9 14:4 10:8 9:9 12:6 11:7 6:12 8:10 15:3 XXXX
Hráči Páry
Sokol Stochov-Honice B : Slovan Velvary B 16 : 2 3. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 702:473 51:15
J. Hudeček / M. Gniewek : Z. Poroda / B. Vojtek 8:11 11:9 11:9 8:11 11:13 2:3
J. Jedlička / R. Žák : D. Podivínský / R. Nývlt 11:4 11:3 11:2 3:0
Michal Gniewek : Zdeněk Poroda 11:2 11:4 11:8 3:0
Josef Hudeček : Branislav Vojtek 11:9 11:9 6:11 11:9 3:1
Roman Žák : Radek Nývlt 10:12 11:5 11:9 11:2 3:1
Jaroslav Jedlička : David Podivínský 11:2 11:2 11:4 3:0
Josef Hudeček : Zdeněk Poroda 3:11 11:7 11:1 10:12 11:9 3:2
Roman Žák : Branislav Vojtek 11:6 17:15 11:6 3:0
Jaroslav Jedlička : Radek Nývlt 11:4 11:1 11:1 3:0
Michal Gniewek : David Podivínský 8:11 11:6 11:8 11:8 3:1
Roman Žák : Zdeněk Poroda 13:15 11:3 11:8 11:4 3:1
Jaroslav Jedlička : Branislav Vojtek 11:6 11:3 11:6 3:0
Michal Gniewek : Radek Nývlt 11:3 8:11 9:11 8:11 1:3
Josef Hudeček : David Podivínský 10:12 12:10 11:13 11:9 11:8 3:2
Jaroslav Jedlička : Zdeněk Poroda 11:8 11:3 11:3 3:0
Michal Gniewek : Branislav Vojtek 11:1 7:11 11:9 11:8 3:1
Josef Hudeček : Radek Nývlt 11:3 11:5 11:8 3:0
Roman Žák : David Podivínský 15:13 11:4 11:8 3:0
Slovan Velvary A : TTC Kladno I 11 : 7 2. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 715:663 41:30
L. Nývlt / P. Polomini : J. Jílek / A. Assar 11:8 8:11 11:13 11:7 11:8 3:2
J. Port / P. Vedral : J. Fleislébr / V. Strejc 7:11 14:12 11:8 11:2 3:1
Petr Polomini : Adrian Assar 8:11 11:9 7:11 9:11 1:3
Lukáš Nývlt : Jakub Jílek 11:6 12:10 11:5 3:0
Jaroslav Port : Jiří Fleislébr 11:4 11:8 11:3 3:0
Petr Vedral : Václav Strejc 11:13 9:11 5:11 0:3
Lukáš Nývlt : Adrian Assar 12:10 5:11 11:13 6:11 1:3
Jaroslav Port : Jakub Jílek 9:11 18:16 10:12 11:8 8:11 2:3
Petr Vedral : Jiří Fleislébr 11:8 11:5 14:12 3:0
Petr Polomini : Václav Strejc 11:9 7:11 8:11 9:11 1:3
Jaroslav Port : Adrian Assar 8:11 6:11 11:6 11:9 11:5 3:2
Petr Vedral : Jakub Jílek 11:9 11:6 11:9 3:0
Petr Polomini : Jiří Fleislébr 2:11 11:7 8:11 11:7 11:8 3:2
Lukáš Nývlt : Václav Strejc 14:12 11:7 11:9 3:0
Petr Vedral : Adrian Assar 11:7 5:11 10:12 9:11 1:3
Petr Polomini : Jakub Jílek 11:7 10:12 11:4 9:11 7:11 2:3
Lukáš Nývlt : Jiří Fleislébr 8:11 12:10 11:5 12:10 3:1
Jaroslav Port : Václav Strejc 16:14 9:11 11:6 11:9 3:1
KST Slatina B : TJ Sokol Unhošť C 15 : 3 1. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 768:610 51:20
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Švarc / L. Plecitý 9:11 11:6 12:14 12:10 10:12 2:3
J. Schönfelder / M. Matějíček : J. Kořenář / O. Švejda 11:8 11:9 11:5 3:0
Petr Čermák : Miroslav Švarc 11:9 11:2 11:8 3:0
Marcel Matějíček : Josef Kořenář 7:11 11:7 11:8 11:9 3:1
Jaroslav Schönfelder : Lukáš Plecitý 11:8 11:9 11:13 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Ondřej Švejda 11:1 9:11 11:6 13:15 11:7 3:2
Marcel Matějíček : Miroslav Švarc 11:6 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Kořenář 6:11 14:12 14:12 11:8 3:1
Roman Folbrecht : Lukáš Plecitý 10:12 11:5 11:2 11:13 8:11 2:3
Petr Čermák : Ondřej Švejda 8:11 13:11 16:14 11:8 3:1
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Švarc 8:11 11:3 11:7 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Josef Kořenář 11:6 11:5 11:7 3:0
Petr Čermák : Lukáš Plecitý 11:8 11:8 8:11 12:10 3:1
Marcel Matějíček : Ondřej Švejda 11:8 12:10 11:6 3:0
Roman Folbrecht : Miroslav Švarc 13:11 11:6 11:6 3:0
Petr Čermák : Josef Kořenář 11:7 10:12 9:11 11:6 11:5 3:2
Marcel Matějíček : Lukáš Plecitý 11:9 12:14 12:10 6:11 11:13 2:3
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Švejda 11:4 9:11 11:5 12:10 3:1
TSM Kladno B : DTJ Sparta Doly Kladno B 4 : 14 1. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 331:570 14:42
O. Birnbaum / J. Plachý st. : I. Lengál / T. Vysoudil 5:11 4:11 11:8 8:11 1:3
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Tihan / P. Vojna 6:11 4:11 11:7 0:11 1:3
bez boje : Tomáš Vysoudil 0:0
Eliška Cimrmanová : Ivo Lengál 8:11 3:11 9:11 0:3
Liliana Plachá : Pavel Vojna 7:11 7:11 9:11 0:3
Ota Birnbaum : Jiří Tihan 11:8 11:7 11:7 3:0
Eliška Cimrmanová : Tomáš Vysoudil 6:11 6:11 6:11 0:3
Liliana Plachá : Ivo Lengál 2:11 3:11 5:11 0:3
Ota Birnbaum : Pavel Vojna 11:9 11:6 11:9 3:0
bez boje : Jiří Tihan 0:0
Liliana Plachá : Tomáš Vysoudil 6:11 2:11 4:11 0:3
Ota Birnbaum : Ivo Lengál 11:9 11:5 11:8 3:0
bez boje : Pavel Vojna 0:0
Eliška Cimrmanová : Jiří Tihan 3:11 7:11 7:11 0:3
Ota Birnbaum : Tomáš Vysoudil 11:3 11:6 14:12 3:0
bez boje : Ivo Lengál 0:0
Eliška Cimrmanová : Pavel Vojna 9:11 13:15 9:11 0:3
Liliana Plachá : Jiří Tihan 7:11 4:11 5:11 0:3
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad C 9 : 9 30. 9. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 665:646 32:38
J. Kulichová / O. Hnilička : O. Táborský / V. Pesl 11:4 11:9 9:11 7:11 11:4 3:2
J. Zíma / E. Ovčaříková : T. Kratochvíl / J. Sláma 8:11 9:11 11:5 11:7 11:6 3:2
Eva Ovčaříková : Oldřich Táborský 11:3 11:9 11:1 3:0
Zdeněk Rambousek : Václav Pesl 6:11 18:20 12:14 0:3
Jana Kulichová : Tomáš Kratochvíl 3:11 11:13 10:12 0:3
Jiří Zíma : Jan Sláma 12:10 7:11 11:3 7:11 11:8 3:2
Ondřej Hnilička : Oldřich Táborský 8:11 11:13 9:11 0:3
Jana Kulichová : Václav Pesl 4:11 3:11 9:11 0:3
Jiří Zíma : Tomáš Kratochvíl 11:6 11:3 4:11 12:10 3:1
Eva Ovčaříková : Jan Sláma 11:6 11:9 11:8 3:0
Jana Kulichová : Oldřich Táborský 11:9 10:12 11:8 11:3 3:1
Jiří Zíma : Václav Pesl 8:11 11:9 11:4 8:11 11:9 3:2
Eva Ovčaříková : Tomáš Kratochvíl 11:2 11:3 8:11 9:11 10:12 2:3
Ondřej Hnilička : Jan Sláma 15:17 9:11 11:9 8:11 1:3
Jiří Zíma : Oldřich Táborský 11:6 4:11 9:11 13:11 8:11 2:3
Eva Ovčaříková : Václav Pesl 11:4 11:7 8:11 11:8 3:1
Ondřej Hnilička : Tomáš Kratochvíl 7:11 5:11 6:11 0:3
Jana Kulichová : Jan Sláma 8:11 7:11 7:11 0:3
TJ Sokol Dříň A : TTC Jemníky B 14 : 4 29. 9. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 629:565 43:23
M. Hurt / M. Kasík : B. Mochal / V. Káčerek 11:8 5:11 11:7 11:6 3:1
V. Bromský / J. Němec : M. Andrš / P. Zoth 4:11 6:11 7:11 0:3
Vladimír Bromský : Pavel Zoth 11:7 6:11 4:11 5:11 1:3
Martin Kasík : Bohumír Mochal 11:5 11:9 11:8 3:0
Josef Němec : Martin Andrš 6:11 5:11 8:11 0:3
Miroslav Hurt : Vratislav Káčerek 11:9 7:11 9:11 11:8 12:10 3:2
Martin Kasík : Pavel Zoth 9:11 8:11 8:11 0:3
Josef Němec : Bohumír Mochal 11:6 11:9 11:3 3:0
Miroslav Hurt : Martin Andrš 9:11 11:9 11:7 11:7 3:1
Vladimír Bromský : Vratislav Káčerek 11:9 9:11 11:6 11:9 3:1
Josef Němec : Pavel Zoth 12:10 10:12 11:3 11:1 3:1
Miroslav Hurt : Milan Šimáček 11:6 11:7 13:11 3:0
Vladimír Bromský : Martin Andrš 11:6 11:5 3:11 4:11 11:8 3:2
Martin Kasík : Vratislav Káčerek 11:7 11:8 11:7 3:0
Miroslav Hurt : Pavel Zoth 11:8 9:11 11:7 6:11 12:10 3:2
Vladimír Bromský : Milan Šimáček 11:5 11:8 11:8 3:0
Martin Kasík : Martin Andrš 11:6 11:8 4:11 11:6 3:1
Josef Němec : Vratislav Káčerek 11:8 11:8 11:8 3:0
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň A 12 : 6 10. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 669:542 41:26
J. Jedlička / R. Žák : V. Bromský / Z. Rohlíček 11:6 11:5 11:4 3:0
J. Hudeček / M. Gniewek : M. Hurt / J. Husák 7:11 9:11 7:11 0:3
Michal Gniewek : Vladimír Bromský 11:4 11:2 11:7 3:0
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček 11:4 11:6 9:11 10:12 11:8 3:2
Roman Žák : Miroslav Hurt 13:11 10:12 11:9 8:11 6:11 2:3
Jaroslav Jedlička : Jan Husák 11:5 11:3 8:11 11:1 3:1
Josef Hudeček : Vladimír Bromský 11:9 11:6 7:11 7:11 11:8 3:2
Roman Žák : Zdeněk Rohlíček 11:4 12:10 11:5 3:0
Jaroslav Jedlička : Miroslav Hurt 11:3 11:9 11:5 3:0
Michal Gniewek : Jan Husák 11:13 11:13 11:9 8:11 1:3
Roman Žák : Vladimír Bromský 11:6 11:2 11:9 3:0
Jaroslav Jedlička : Zdeněk Rohlíček 11:3 11:1 11:7 3:0
Michal Gniewek : Miroslav Hurt 6:11 5:11 13:15 0:3
Josef Hudeček : Jan Husák 8:11 18:16 5:11 3:11 1:3
Jaroslav Jedlička : Vladimír Bromský 11:5 11:9 11:3 3:0
Michal Gniewek : Zdeněk Rohlíček 11:6 11:5 9:11 11:1 3:1
Josef Hudeček : Miroslav Hurt 11:5 9:11 8:11 10:12 1:3
Roman Žák : Jan Husák 12:10 5:11 8:11 11:9 11:5 3:2
Sokol Buštěhrad C : Slovan Velvary A 4 : 14 10. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 555:648 21:45
O. Táborský / J. Sláma : M. Drmota / L. Nývlt 11:7 11:7 11:7 3:0
M. Čermák / T. Kratochvíl : J. Port / P. Vedral 9:11 11:9 9:11 6:11 1:3
Oldřich Táborský : Lukáš Nývlt 7:11 5:11 8:11 0:3
Jan Sláma : Jaroslav Port 9:11 3:11 5:11 0:3
Miroslav Čermák : Petr Vedral 8:11 4:11 9:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Polomini 11:7 11:2 9:11 7:11 6:11 2:3
Jan Sláma : Lukáš Nývlt 11:5 3:11 8:11 5:11 1:3
Miroslav Čermák : Jaroslav Port 8:11 6:11 5:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Petr Vedral 6:11 12:14 8:11 0:3
Oldřich Táborský : Petr Polomini 11:7 7:11 11:5 11:5 3:1
Miroslav Čermák : Lukáš Nývlt 5:11 5:11 6:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Jaroslav Port 12:10 10:12 8:11 5:11 1:3
Oldřich Táborský : Petr Vedral 11:8 11:4 10:12 11:13 9:11 2:3
Jan Sláma : Petr Polomini 11:8 14:12 11:7 3:0
Tomáš Kratochvíl : Lukáš Nývlt 5:11 4:11 7:11 0:3
Oldřich Táborský : Jaroslav Port 10:12 13:11 11:3 5:11 11:7 3:2
Jan Sláma : Petr Vedral 7:11 11:5 7:11 11:8 8:11 2:3
Miroslav Čermák : Petr Polomini 6:11 8:11 10:12 0:3
Slovan Velvary B : TTC Kladno I 2 : 16 9. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 504:662 13:49
J. Koucký / B. Vojtek : A. Assar / V. Strejc 4:11 5:11 8:11 0:3
D. Podivínský / R. Nývlt : J. Fleislébr / Z. Hálek 4:11 4:11 2:11 0:3
Radek Nývlt : Adrian Assar 8:11 7:11 7:11 0:3
David Podivínský : Václav Strejc 10:12 3:11 11:5 5:11 1:3
Branislav Vojtek : Jiří Fleislébr 11:7 8:11 12:10 11:9 3:1
Jindřich Koucký : Zdeněk Hálek 5:11 11:8 8:11 11:13 1:3
David Podivínský : Adrian Assar 12:14 8:11 9:11 0:3
Branislav Vojtek : Václav Strejc 11:7 18:16 11:9 3:0
Jindřich Koucký : Jiří Fleislébr 11:13 7:11 8:11 0:3
Radek Nývlt : Zdeněk Hálek 4:11 7:11 8:11 0:3
Branislav Vojtek : Adrian Assar 8:11 8:11 11:4 5:11 1:3
Jindřich Koucký : Václav Strejc 6:11 10:12 7:11 0:3
Radek Nývlt : Jiří Fleislébr 10:12 7:11 8:11 0:3
David Podivínský : Zdeněk Hálek 9:11 7:11 7:11 0:3
Jindřich Koucký : Adrian Assar 5:11 16:14 8:11 9:11 1:3
Radek Nývlt : Václav Strejc 11:8 11:13 10:12 4:11 1:3
David Podivínský : Jiří Fleislébr 7:11 7:11 2:11 0:3
Branislav Vojtek : Zdeněk Hálek 9:11 6:11 11:6 11:7 5:11 2:3
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný D 4 : 14 8. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 655:753 28:45
J. Kořenář / O. Švejda : J. Kulichová / Z. Rambousek 7:11 12:10 6:11 11:8 11:13 2:3
M. Švarc / L. Plecitý : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:8 11:7 11:9 3:0
Miroslav Švarc : Jiří Zíma 11:9 1:11 8:11 7:11 1:3
Ondřej Švejda : Eva Ovčaříková 11:9 2:11 10:12 1:11 1:3
Lukáš Plecitý : Jana Kulichová 11:1 11:9 11:8 3:0
Josef Kořenář : Zdeněk Rambousek 11:5 4:11 11:7 9:11 6:11 2:3
Ondřej Švejda : Jiří Zíma 11:8 6:11 10:12 10:12 1:3
Lukáš Plecitý : Eva Ovčaříková 12:10 11:9 10:12 11:5 3:1
Josef Kořenář : Jana Kulichová 11:4 11:7 9:11 5:11 12:14 2:3
Miroslav Švarc : Zdeněk Rambousek 11:9 13:15 11:13 5:11 1:3
Lukáš Plecitý : Jiří Zíma 8:11 14:12 12:14 8:11 1:3
Josef Kořenář : Eva Ovčaříková 11:9 4:11 9:11 8:11 1:3
Miroslav Švarc : Jana Kulichová 4:11 15:13 16:18 11:9 10:12 2:3
Ondřej Švejda : Zdeněk Rambousek 5:11 9:11 1:11 0:3
Josef Kořenář : Jiří Zíma 6:11 12:10 12:10 3:11 11:7 3:2
Miroslav Švarc : Eva Ovčaříková 6:11 9:11 14:12 5:11 1:3
Ondřej Švejda : Jana Kulichová 10:12 9:11 6:11 0:3
Lukáš Plecitý : Zdeněk Rambousek 8:11 11:7 9:11 5:11 1:3
DTJ Sparta Doly Kladno B : KST Slatina B 12 : 6 8. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 708:599 44:26
J. Tihan / P. Vojna : P. Čermák / M. Pudil 11:7 11:4 11:2 3:0
I. Lengál / T. Vysoudil : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:6 11:6 11:1 3:0
Jiří Tihan : Petr Čermák 13:11 18:16 11:9 3:0
Pavel Vojna : Miroslav Pudil 11:7 4:11 11:8 11:9 3:1
Ivo Lengál : Jaroslav Schönfelder 8:11 11:13 11:8 5:11 1:3
Tomáš Vysoudil : Jiří Laštovka 17:15 11:1 11:6 3:0
Pavel Vojna : Petr Čermák 9:11 11:1 5:11 10:12 1:3
Ivo Lengál : Miroslav Pudil 11:4 8:11 11:7 11:9 3:1
Tomáš Vysoudil : Jaroslav Schönfelder 11:6 11:6 11:5 3:0
Jiří Tihan : Jiří Laštovka 11:9 11:6 11:1 3:0
Ivo Lengál : Petr Čermák 6:11 11:5 5:11 12:14 1:3
Tomáš Vysoudil : Miroslav Pudil 11:7 11:5 9:11 11:6 3:1
Jiří Tihan : Jaroslav Schönfelder 4:11 5:11 11:8 9:11 1:3
Pavel Vojna : Jiří Laštovka 15:13 15:17 14:12 6:11 4:11 2:3
Tomáš Vysoudil : Petr Čermák 11:4 11:8 6:11 9:11 13:11 3:2
Jiří Tihan : Miroslav Pudil 11:8 11:7 10:12 8:11 9:11 2:3
Pavel Vojna : Jaroslav Schönfelder 11:3 11:6 7:11 11:8 3:1
Ivo Lengál : Jiří Laštovka 11:6 8:11 8:11 11:9 11:4 3:2
TTC Jemníky B : TSM Kladno B 13 : 5 7. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 619:534 43:19
M. Andrš / P. Zoth : O. Birnbaum / J. Plachý st. 8:11 6:11 11:7 4:11 1:3
B. Mochal / V. Káčerek : E. Cimrmanová / L. Plachá 11:9 11:7 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Štěpán Slavíček 11:7 11:7 11:9 3:0
Pavel Zoth : Liliana Plachá 11:8 11:9 12:10 3:0
Martin Andrš : Eliška Cimrmanová 9:11 10:12 11:3 12:10 11:9 3:2
Vratislav Káčerek : Ota Birnbaum 3:11 8:11 8:11 0:3
Pavel Zoth : Štěpán Slavíček 12:10 11:7 11:6 3:0
Martin Andrš : Liliana Plachá 11:9 11:4 11:9 3:0
Vratislav Káčerek : Eliška Cimrmanová 11:8 11:6 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Ota Birnbaum 11:5 7:11 11:8 9:11 6:11 2:3
Martin Andrš : Štěpán Slavíček 11:6 11:5 11:6 3:0
Vratislav Káčerek : Liliana Plachá 11:9 12:10 11:7 3:0
Milan Šimáček : Eliška Cimrmanová 11:5 11:6 6:11 11:7 3:1
Pavel Zoth : Ota Birnbaum 12:10 10:12 12:10 12:10 3:1
Vratislav Káčerek : Štěpán Slavíček 11:4 11:4 11:8 3:0
Milan Šimáček : Liliana Plachá 11:8 6:11 8:11 6:11 1:3
Pavel Zoth : Eliška Cimrmanová 11:9 12:10 12:10 3:0
Martin Andrš : Ota Birnbaum 9:11 7:11 7:11 0:3
Slovan Velvary A : TJ Sokol Unhošť C 16 : 2 16. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 667:495 49:16
L. Nývlt / P. Polomini : J. Kořenář / O. Švejda 11:5 12:10 6:11 11:8 3:1
J. Port / P. Vedral : M. Švarc / M. Suchan 11:6 11:5 11:3 3:0
Petr Polomini : Ondřej Švejda 5:11 9:11 11:13 0:3
Lukáš Nývlt : Josef Kořenář 11:1 11:8 11:7 3:0
Jaroslav Port : Miroslav Švarc 11:9 11:8 11:5 3:0
Petr Vedral : Milan Suchan 11:6 11:3 11:1 3:0
Lukáš Nývlt : Ondřej Švejda 11:8 9:11 11:5 11:9 3:1
Jaroslav Port : Josef Kořenář 11:5 11:7 8:11 10:12 11:9 3:2
Petr Vedral : Miroslav Švarc 11:7 11:6 11:5 3:0
Petr Polomini : Milan Suchan 11:6 11:9 11:7 3:0
Jaroslav Port : Ondřej Švejda 11:6 8:11 11:4 11:3 3:1
Petr Vedral : Josef Kořenář 11:1 8:11 11:5 11:3 3:1
Petr Polomini : Miroslav Švarc 11:4 11:8 11:9 3:0
Lukáš Nývlt : Milan Suchan 11:9 11:7 11:9 3:0
Petr Vedral : Ondřej Švejda 11:5 5:11 7:11 8:11 1:3
Petr Polomini : Josef Kořenář 8:11 5:11 11:6 13:11 11:9 3:2
Lukáš Nývlt : Miroslav Švarc 9:11 11:9 11:8 11:9 3:1
Jaroslav Port : Milan Suchan 11:8 9:11 11:8 11:7 3:1
KST Slatina B : TTC Jemníky B 15 : 3 15. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 641:460 47:15
R. Folbrecht / P. Čermák : B. Mochal / J. Chlumecký 11:8 11:9 11:7 3:0
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Káčerek / M. Šimáček 11:5 10:12 11:8 8:11 10:12 2:3
Roman Folbrecht : Jiří Chlumecký 11:1 11:5 11:8 3:0
Petr Čermák : Bohumír Mochal 11:4 11:9 11:2 3:0
Jaroslav Schönfelder : Vratislav Káčerek 7:11 8:11 5:11 0:3
Jiří Laštovka : Milan Šimáček 8:11 6:11 4:11 0:3
Petr Čermák : Jiří Chlumecký 16:14 11:3 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Bohumír Mochal 11:6 11:8 11:6 3:0
Jiří Laštovka : Vratislav Káčerek 11:8 8:11 11:7 8:11 11:9 3:2
Roman Folbrecht : Milan Šimáček 11:13 11:6 11:8 11:6 3:1
Jaroslav Schönfelder : Jiří Chlumecký 11:6 11:6 11:5 3:0
Jiří Laštovka : Bohumír Mochal 11:7 11:8 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Vratislav Káčerek 11:6 11:8 11:5 3:0
Petr Čermák : Milan Šimáček 8:11 11:8 11:4 12:10 3:1
Jiří Laštovka : Jiří Chlumecký 11:7 11:1 11:2 3:0
Roman Folbrecht : Bohumír Mochal 11:3 11:5 11:5 3:0
Petr Čermák : Vratislav Káčerek 11:5 7:11 12:10 9:11 11:6 3:2
Jaroslav Schönfelder : Milan Šimáček 11:6 11:6 11:3 3:0
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 4 : 14 15. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 450:636 17:45
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Jedlička / R. Žák 7:11 4:11 4:11 0:3
Š. Slavíček / O. Birnbaum : P. Jedlička / M. Gniewek 11:5 11:6 11:8 3:0
Štěpán Slavíček : Petr Jedlička 11:9 11:8 11:8 3:0
Liliana Plachá : Michal Gniewek 6:11 4:11 4:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Roman Žák 5:11 11:8 8:11 5:11 1:3
Ota Birnbaum : Jaroslav Jedlička 3:11 2:11 5:11 0:3
Liliana Plachá : Petr Jedlička 5:11 11:6 7:11 3:11 1:3
Eliška Cimrmanová : Michal Gniewek 5:11 6:11 5:11 0:3
Ota Birnbaum : Roman Žák 6:11 11:13 11:8 11:8 19:21 2:3
Štěpán Slavíček : Jaroslav Jedlička 3:11 2:11 4:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Petr Jedlička 11:6 6:11 10:12 12:10 11:9 3:2
Ota Birnbaum : Michal Gniewek 5:11 9:11 11:7 7:11 1:3
Štěpán Slavíček : Roman Žák 6:11 7:11 7:11 0:3
Liliana Plachá : Jaroslav Jedlička 7:11 1:11 4:11 0:3
Ota Birnbaum : Petr Jedlička 7:11 11:8 11:7 11:7 3:1
Štěpán Slavíček : Michal Gniewek 4:11 6:11 8:11 0:3
Liliana Plachá : Roman Žák 4:11 5:11 7:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Jaroslav Jedlička 3:11 8:11 8:11 0:3
STC Slaný D : DTJ Sparta Doly Kladno B 12 : 6 14. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 643:499 43:22
J. Zíma / E. Ovčaříková : P. Janeček / T. Vysoudil 11:9 11:9 11:6 3:0
Z. Rambousek / O. Hnilička : J. Tihan / B. Fořt 10:12 13:11 9:11 9:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Tomáš Vysoudil 5:11 7:11 13:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Miloš Plzák 11:3 11:3 11:4 3:0
Ondřej Hnilička : Bedřich Fořt 11:7 11:9 6:11 9:11 8:11 2:3
Jiří Zíma : Petr Janeček 11:1 11:6 11:4 3:0
Eva Ovčaříková : Tomáš Vysoudil 9:11 3:11 11:7 11:9 11:13 2:3
Ondřej Hnilička : Miloš Plzák 11:4 11:3 11:5 3:0
Jiří Zíma : Bedřich Fořt 10:12 11:7 11:4 11:7 3:1
Zdeněk Rambousek : Petr Janeček 11:9 11:4 11:4 3:0
Ondřej Hnilička : Tomáš Vysoudil 4:11 9:11 6:11 0:3
Jiří Zíma : Miloš Plzák 11:8 11:7 11:4 3:0
Zdeněk Rambousek : Jiří Tihan 11:5 9:11 11:6 10:12 11:7 3:2
Eva Ovčaříková : Petr Janeček 11:4 11:4 11:2 3:0
Jiří Zíma : Tomáš Vysoudil 4:11 13:11 11:6 12:10 3:1
Zdeněk Rambousek : Miloš Plzák 11:2 11:2 11:2 3:0
Eva Ovčaříková : Jiří Tihan 11:8 11:6 11:5 3:0
Ondřej Hnilička : Petr Janeček 11:7 7:11 4:11 9:11 1:3
TTC Kladno I : Sokol Buštěhrad C 11 : 7 13. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 647:595 39:29
A. Assar / V. Strejc : O. Táborský / J. Sláma 11:6 11:7 8:11 7:11 6:11 2:3
J. Fleislébr / Z. Hálek : T. Kratochvíl / V. Pesl 9:11 11:7 7:11 11:7 11:9 3:2
Jiří Fleislébr : Václav Pesl 9:11 11:13 8:11 0:3
Václav Strejc : Oldřich Táborský 11:5 11:4 11:6 3:0
Zdeněk Hálek : Tomáš Kratochvíl 11:6 8:11 5:11 5:11 1:3
Adrian Assar : Jan Sláma 11:8 11:9 9:11 11:6 3:1
Václav Strejc : Václav Pesl 12:10 7:11 11:9 9:11 8:11 2:3
Zdeněk Hálek : Oldřich Táborský 11:7 11:3 11:6 3:0
Adrian Assar : Tomáš Kratochvíl 11:9 11:8 11:7 3:0
Jiří Fleislébr : Jan Sláma 9:11 6:11 7:11 0:3
Zdeněk Hálek : Václav Pesl 7:11 5:11 7:11 0:3
Adrian Assar : Oldřich Táborský 12:10 9:11 11:4 11:4 3:1
Jiří Fleislébr : Tomáš Kratochvíl 14:12 2:11 11:4 11:4 3:1
Václav Strejc : Jan Sláma 11:9 11:9 6:11 12:10 3:1
Adrian Assar : Václav Pesl 10:12 11:6 4:11 11:4 11:5 3:2
Jiří Fleislébr : Oldřich Táborský 11:9 11:7 11:5 3:0
Václav Strejc : Tomáš Kratochvíl 11:9 11:6 11:8 3:0
Václav Coubal : Jan Sláma 9:11 8:11 11:9 7:11 1:3
TJ Sokol Dříň A : Slovan Velvary B 18 : 0 13. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 662:423 54:8
V. Bromský / J. Němec : M. Hanzlík / J. Koucký 11:2 11:6 11:6 3:0
M. Hurt / M. Kasík : D. Podivínský / R. Nývlt 11:3 8:11 11:3 11:6 3:1
Vladimír Bromský : Jindřich Koucký 12:10 11:8 11:5 3:0
Martin Kasík : Miroslav Hanzlík 11:6 11:8 11:7 3:0
Josef Němec : Radek Nývlt 11:6 11:1 11:6 3:0
Miroslav Hurt : David Podivínský 11:5 11:13 6:11 11:2 11:4 3:2
Martin Kasík : Jindřich Koucký 11:8 11:7 11:6 3:0
Josef Němec : Miroslav Hanzlík 11:5 11:5 9:11 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Radek Nývlt 12:10 11:5 11:8 3:0
Vladimír Bromský : David Podivínský 11:8 11:9 11:3 3:0
Jan Husák : Jindřich Koucký 11:3 7:11 11:9 6:11 11:6 3:2
Miroslav Hurt : Miroslav Hanzlík 11:5 11:5 11:5 3:0
Vladimír Bromský : Radek Nývlt 11:8 11:7 14:12 3:0
Martin Kasík : David Podivínský 11:1 11:7 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Jindřich Koucký 9:11 11:9 11:7 11:7 3:1
Vladimír Bromský : Miroslav Hanzlík 11:7 11:6 11:9 3:0
Martin Kasík : Radek Nývlt 11:3 7:11 11:7 11:9 3:1
Jan Husák : David Podivínský 11:6 11:7 11:4 3:0
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B 13 : 5 24. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 579:466 42:18
P. Jedlička / J. Hudeček : R. Folbrecht / L. Balada 11:3 11:8 11:7 3:0
J. Jedlička / R. Žák : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:5 11:3 11:7 3:0
Petr Jedlička : Roman Folbrecht 7:11 8:11 8:11 0:3
Josef Hudeček : Luboš Balada 11:8 11:8 11:5 3:0
Roman Žák : Jaroslav Schönfelder 16:14 11:9 11:5 3:0
Jaroslav Jedlička : Jiří Laštovka 11:1 11:7 11:3 3:0
Josef Hudeček : Roman Folbrecht 11:6 3:11 14:12 11:9 3:1
Roman Žák : Luboš Balada 11:7 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Jedlička : Jaroslav Schönfelder 11:4 11:4 12:10 3:0
Petr Jedlička : Jiří Laštovka 7:11 2:11 7:11 0:3
Roman Žák : Roman Folbrecht 11:8 11:7 11:8 3:0
Jaroslav Jedlička : Luboš Balada 11:6 11:3 11:6 3:0
Petr Jedlička : Jaroslav Schönfelder 4:11 6:11 4:11 0:3
Josef Hudeček : Jiří Laštovka 11:4 11:8 11:5 3:0
Jaroslav Jedlička : Roman Folbrecht 11:2 11:4 11:7 3:0
Petr Jedlička : Luboš Balada 4:11 12:10 6:11 4:11 1:3
Josef Hudeček : Jaroslav Schönfelder 9:11 7:11 11:6 11:5 8:11 2:3
Roman Žák : Jiří Laštovka 11:8 9:11 11:7 4:11 11:7 3:2
Slovan Velvary B : Sokol Buštěhrad C 0 : 18 23. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 323:624 3:54
J. Koucký / D. Podivínský : O. Táborský / J. Sláma 4:11 2:11 3:11 0:3
M. Hanzlík / R. Nývlt : T. Kratochvíl / V. Pesl 4:11 4:11 3:11 0:3
Radek Nývlt : Václav Pesl 8:11 4:11 8:11 0:3
David Podivínský : Tomáš Kratochvíl 5:11 11:13 11:8 5:11 1:3
Miroslav Hanzlík : Oldřich Táborský 3:11 2:11 7:11 0:3
Jindřich Koucký : Jan Sláma 4:11 4:11 4:11 0:3
David Podivínský : Václav Pesl 4:11 3:11 6:11 0:3
Miroslav Hanzlík : Tomáš Kratochvíl 7:11 5:11 5:11 0:3
Jindřich Koucký : Oldřich Táborský 9:11 5:11 5:11 0:3
Radek Nývlt : Jan Sláma 4:11 5:11 6:11 0:3
Miroslav Hanzlík : Václav Pesl 5:11 4:11 3:11 0:3
Jindřich Koucký : Tomáš Kratochvíl 8:11 9:11 8:11 0:3
Radek Nývlt : Oldřich Táborský 11:9 4:11 7:11 5:11 1:3
David Podivínský : Jan Sláma 4:11 1:11 5:11 0:3
Jindřich Koucký : Václav Pesl 6:11 7:11 7:11 0:3
Radek Nývlt : Tomáš Kratochvíl 9:11 7:11 6:11 0:3
David Podivínský : Oldřich Táborský 12:10 6:11 6:11 4:11 1:3
Miroslav Hanzlík : Jan Sláma 2:11 7:11 10:12 0:3
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno I 7 : 11 22. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 651:699 31:41
J. Kořenář / O. Švejda : A. Assar / V. Strejc 7:11 11:13 14:12 8:11 1:3
M. Švarc / L. Plecitý : J. Fleislébr / Z. Hálek 3:11 5:11 5:11 0:3
Lukáš Plecitý : Adrian Assar 11:13 12:10 3:11 8:11 1:3
Miroslav Švarc : Zdeněk Hálek 11:9 13:15 5:11 5:11 1:3
Ondřej Švejda : Jiří Fleislébr 7:11 5:11 11:9 13:11 11:9 3:2
Josef Kořenář : Václav Strejc 8:11 7:11 11:7 11:3 11:7 3:2
Miroslav Švarc : Adrian Assar 5:11 3:11 12:14 0:3
Ondřej Švejda : Zdeněk Hálek 11:8 11:6 11:4 3:0
Josef Kořenář : Jiří Fleislébr 12:10 11:9 11:5 3:0
Lukáš Plecitý : Václav Strejc 9:11 5:11 11:9 9:11 1:3
Ondřej Švejda : Adrian Assar 7:11 9:11 4:11 0:3
Josef Kořenář : Zdeněk Hálek 12:10 9:11 11:8 9:11 11:4 3:2
Lukáš Plecitý : Jiří Fleislébr 7:11 11:9 9:11 11:6 8:11 2:3
Miroslav Švarc : Ladislav Petřík 9:11 9:11 5:11 0:3
Josef Kořenář : Adrian Assar 11:7 9:11 7:11 11:3 8:11 2:3
Lukáš Plecitý : Zdeněk Hálek 11:6 7:11 11:7 11:9 3:1
Miroslav Švarc : Jiří Fleislébr 10:12 11:9 6:11 11:8 7:11 2:3
Ondřej Švejda : Ladislav Petřík 11:7 9:11 11:7 11:8 3:1
DTJ Sparta Doly Kladno B : Slovan Velvary A 5 : 13 22. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 533:676 23:45
I. Lengál / T. Vysoudil : J. Port / P. Vedral 11:9 7:11 2:11 11:8 6:11 2:3
J. Tihan / P. Vojna : L. Nývlt / P. Polomini 6:11 6:11 8:11 0:3
Jiří Tihan : Jaroslav Port 11:13 3:11 9:11 0:3
Pavel Vojna : Petr Vedral 2:11 11:8 8:11 9:11 1:3
Ivo Lengál : Lukáš Nývlt 5:11 8:11 7:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Petr Polomini 10:12 11:9 11:6 11:9 3:1
Pavel Vojna : Jaroslav Port 13:11 7:11 5:11 5:11 1:3
Ivo Lengál : Petr Vedral 4:11 7:11 5:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Lukáš Nývlt 15:13 2:11 8:11 11:6 11:5 3:2
Jiří Tihan : Petr Polomini 11:9 6:11 5:11 4:11 1:3
Bedřich Fořt : Jaroslav Port 4:11 3:11 6:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Petr Vedral 11:9 11:5 11:5 3:0
Jiří Tihan : Lukáš Nývlt 6:11 7:11 5:11 0:3
Pavel Vojna : Petr Polomini 12:10 11:9 8:11 11:9 3:1
Tomáš Vysoudil : Jaroslav Port 11:6 11:4 3:11 11:13 11:4 3:2
Jiří Tihan : Petr Vedral 5:11 9:11 6:11 0:3
Pavel Vojna : Lukáš Nývlt 11:9 5:11 11:7 4:11 5:11 2:3
Bedřich Fořt : Petr Polomini 11:6 8:11 4:11 9:11 1:3
TTC Jemníky B : STC Slaný D 5 : 13 21. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 584:656 26:43
M. Andrš / P. Zoth : J. Zíma / E. Ovčaříková 10:12 11:8 9:11 9:11 1:3
B. Mochal / V. Káčerek : J. Kulichová / Z. Rambousek 7:11 11:6 11:8 9:11 12:14 2:3
Milan Šimáček : Zdeněk Rambousek 3:11 6:11 4:11 0:3
Pavel Zoth : Eva Ovčaříková 6:11 11:7 9:11 11:6 7:11 2:3
Martin Andrš : Jiří Zíma 11:6 11:1 11:4 3:0
Vratislav Káčerek : Jana Kulichová 7:11 11:7 11:9 11:9 3:1
Pavel Zoth : Zdeněk Rambousek 11:7 11:8 11:9 3:0
Martin Andrš : Eva Ovčaříková 4:11 5:11 5:11 0:3
Vratislav Káčerek : Jiří Zíma 9:11 10:12 11:7 10:12 1:3
Milan Šimáček : Jana Kulichová 8:11 9:11 11:4 7:11 1:3
Martin Andrš : Zdeněk Rambousek 11:6 11:6 7:11 11:5 3:1
Vratislav Káčerek : Eva Ovčaříková 6:11 7:11 8:11 0:3
Milan Šimáček : Jiří Zíma 6:11 7:11 11:8 7:11 1:3
Pavel Zoth : Jana Kulichová 11:7 11:6 8:11 9:11 11:9 3:2
Vratislav Káčerek : Zdeněk Rambousek 7:11 6:11 11:8 5:11 1:3
Milan Šimáček : Eva Ovčaříková 8:11 7:11 5:11 0:3
Pavel Zoth : Jiří Zíma 9:11 5:11 2:11 0:3
Martin Andrš : Jana Kulichová 6:11 11:7 6:11 11:9 2:11 2:3
TJ Sokol Dříň A : TSM Kladno B 18 : 0 20. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 594:0 54:0
V. Bromský / J. Němec : bez boje 0:0
M. Hurt / M. Kasík : bez boje 0:0
Josef Němec : bez boje 0:0
Vladimír Bromský : bez boje 0:0
Martin Kasík : bez boje 0:0
Miroslav Hurt : bez boje 0:0
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B 6 : 12 16. 12. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 534:662 26:41
J. Kulichová / Z. Rambousek : J. Jedlička / R. Žák 4:11 6:11 11:9 7:11 1:3
J. Zíma / E. Ovčaříková : J. Hudeček / M. Gniewek 11:8 9:11 11:7 11:7 3:1
Jiří Zíma : Josef Hudeček 8:11 7:11 11:9 13:11 6:11 2:3
Eva Ovčaříková : Michal Gniewek 11:9 11:7 11:1 3:0
Jana Kulichová : Roman Žák 6:11 5:11 7:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Jedlička 0:11 10:12 3:11 0:3
Eva Ovčaříková : Josef Hudeček 11:9 11:13 11:9 11:9 3:1
Jana Kulichová : Michal Gniewek 4:11 5:11 6:11 0:3
Zdeněk Rambousek : Roman Žák 11:4 10:12 11:5 8:11 9:11 2:3
Jiří Zíma : Jaroslav Jedlička 11:9 5:11 6:11 8:11 1:3
Jana Kulichová : Josef Hudeček 8:11 11:13 11:13 0:3
Zdeněk Rambousek : Michal Gniewek 8:11 9:11 12:10 11:8 11:9 3:2
Jiří Zíma : Roman Žák 0:11 0:11 0:11 0:3
Eva Ovčaříková : Jaroslav Jedlička 11:8 7:11 5:11 6:11 1:3
Zdeněk Rambousek : Josef Hudeček 11:3 11:5 11:7 3:0
Jiří Zíma : Michal Gniewek 0:11 0:11 0:11 0:3
Eva Ovčaříková : Roman Žák 11:9 8:11 11:9 11:9 3:1
Jana Kulichová : Jaroslav Jedlička 7:11 6:11 15:13 5:11 1:3
TSM Kladno B : Slovan Velvary B 9 : 9 26. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 594:593 36:32
E. Cimrmanová / L. Plachá : R. Nývlt / T. Nývlt 11:9 11:4 11:5 3:0
Š. Slavíček / J. Plachý st. : J. Koucký / B. Vojtek 9:11 7:11 7:11 0:3
Stanislav Gaj : Radek Nývlt 11:9 6:11 11:6 11:7 3:1
Liliana Plachá : Tomáš Nývlt 11:6 11:6 11:6 3:0
Štěpán Slavíček : Jindřich Koucký 11:13 6:11 7:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Branislav Vojtek 7:11 11:6 11:8 11:9 3:1
Liliana Plachá : Radek Nývlt 5:11 11:6 7:11 12:10 9:11 2:3
Štěpán Slavíček : Tomáš Nývlt 11:8 11:7 9:11 11:6 3:1
Eliška Cimrmanová : Jindřich Koucký 11:7 8:11 11:3 6:11 9:11 2:3
Stanislav Gaj : Branislav Vojtek 1:11 6:11 1:11 0:3
Štěpán Slavíček : Radek Nývlt 11:6 6:11 11:6 4:11 8:11 2:3
Eliška Cimrmanová : Tomáš Nývlt 11:8 11:4 11:4 3:0
Stanislav Gaj : Jindřich Koucký 11:7 3:11 4:11 3:11 1:3
Josef Plachý : Branislav Vojtek 11:4 11:4 11:6 3:0
Eliška Cimrmanová : Radek Nývlt 11:9 9:11 11:9 9:11 8:11 2:3
Stanislav Gaj : Tomáš Nývlt 12:10 9:11 17:15 6:11 11:6 3:2
Josef Plachý : Jindřich Koucký 11:3 11:7 11:3 3:0
Štěpán Slavíček : Branislav Vojtek 0:11 0:11 0:11 0:3
Sokol Buštěhrad C : TJ Sokol Unhošť C 14 : 4 31. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 713:632 46:26
O. Táborský / J. Sláma : M. Švarc / L. Plecitý 11:4 11:4 5:11 8:11 7:11 2:3
T. Kratochvíl / V. Pesl : J. Kořenář / O. Švejda 11:9 7:11 11:9 11:8 3:1
Václav Pesl : Ondřej Švejda 14:12 11:6 11:8 3:0
Tomáš Kratochvíl : Josef Kořenář 11:9 11:7 7:11 11:7 3:1
Jan Sláma : Lukáš Plecitý 9:11 11:8 11:5 9:11 11:4 3:2
Oldřich Táborský : Miroslav Švarc 7:11 8:11 4:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Ondřej Švejda 8:11 11:8 11:6 6:11 12:10 3:2
Jan Sláma : Josef Kořenář 11:7 4:11 11:3 11:2 3:1
Oldřich Táborský : Lukáš Plecitý 7:11 11:7 4:11 9:11 1:3
Václav Pesl : Miroslav Švarc 12:10 12:10 11:7 3:0
Jan Sláma : Ondřej Švejda 11:9 11:6 11:7 3:0
Oldřich Táborský : Josef Kořenář 9:11 6:11 12:10 7:11 1:3
Václav Pesl : Lukáš Plecitý 10:12 8:11 12:10 11:6 11:7 3:2
Tomáš Kratochvíl : Miroslav Švarc 9:11 11:13 11:8 11:7 11:2 3:2
Oldřich Táborský : Ondřej Švejda 11:5 18:16 11:6 3:0
Václav Pesl : Josef Kořenář 9:11 11:7 6:11 11:9 12:10 3:2
Tomáš Kratochvíl : Lukáš Plecitý 11:8 5:11 12:10 12:10 3:1
Jan Sláma : Miroslav Švarc 11:8 11:5 11:7 3:0
Slovan Velvary A : TTC Jemníky B 18 : 0 30. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 594:331 54:0
L. Nývlt / P. Polomini : M. Šimáček / J. Józa ml. 11:5 11:4 11:6 3:0
J. Port / P. Vedral : B. Mochal / J. Chlumecký 11:8 11:7 11:8 3:0
Petr Polomini : Jiří Józa 11:5 11:7 11:8 3:0
Jaroslav Port : Milan Šimáček 11:6 11:4 11:8 3:0
Petr Vedral : Bohumír Mochal 11:7 11:8 11:9 3:0
Lukáš Nývlt : Jiří Chlumecký 11:8 11:4 11:3 3:0
Jaroslav Port : Jiří Józa 11:5 11:7 11:5 3:0
Petr Vedral : Milan Šimáček 11:6 11:5 11:7 3:0
Lukáš Nývlt : Bohumír Mochal 11:7 11:8 11:6 3:0
Petr Polomini : Jiří Chlumecký 11:7 11:8 11:7 3:0
Petr Vedral : Jiří Józa 11:4 11:5 11:7 3:0
Lukáš Nývlt : Milan Šimáček 11:3 11:6 11:5 3:0
Petr Polomini : Bohumír Mochal 11:8 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Port : Jiří Chlumecký 11:4 11:6 11:7 3:0
Lukáš Nývlt : Jiří Józa 11:4 11:7 11:4 3:0
Petr Polomini : Milan Šimáček 11:7 11:5 11:6 3:0
Jaroslav Port : Bohumír Mochal 11:7 11:6 11:7 3:0
Petr Vedral : Jiří Chlumecký 11:6 11:7 11:5 3:0
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň A 5 : 13 29. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 572:650 22:43
J. Schönfelder / J. Laštovka : V. Bromský / J. Němec 12:10 8:11 12:14 11:5 11:8 3:2
R. Folbrecht / P. Čermák : M. Hurt / M. Kasík 8:11 8:11 7:11 0:3
Petr Čermák : Josef Němec 7:11 8:11 11:9 5:11 1:3
Jiří Laštovka : Miroslav Hurt 8:11 8:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský 4:11 11:7 5:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Martin Kasík 9:11 11:7 11:13 11:2 9:11 2:3
Jiří Laštovka : Josef Němec 8:11 11:13 7:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Hurt 8:11 5:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský 11:6 5:11 11:4 9:11 11:13 2:3
Petr Čermák : Martin Kasík 11:8 13:11 11:8 3:0
Jaroslav Schönfelder : Josef Němec 5:11 9:11 9:11 0:3
Roman Folbrecht : Miroslav Hurt 8:11 2:11 6:11 0:3
Petr Čermák : Vladimír Bromský 4:11 4:11 6:11 0:3
Jiří Laštovka : Martin Kasík 8:11 14:12 9:11 8:11 1:3
Roman Folbrecht : Josef Němec 14:12 4:11 11:2 11:5 3:1
Petr Čermák : Miroslav Hurt 11:9 11:13 12:10 12:10 3:1
Jiří Laštovka : Vladimír Bromský 11:9 11:7 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Martin Kasík 7:11 7:11 8:11 0:3
TTC Kladno I : DTJ Sparta Doly Kladno B 9 : 9 27. 10. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 686:708 37:40
L. Petřík / V. Strejc : I. Lengál / T. Vysoudil 7:11 11:7 8:11 11:8 11:5 3:2
J. Fleislébr / J. Jílek : J. Tihan / P. Vojna 8:11 12:10 12:10 11:6 3:1
Václav Strejc : Tomáš Vysoudil 5:11 7:11 6:11 0:3
Ladislav Petřík : Ivo Lengál 6:11 8:11 12:10 11:3 15:13 3:2
Jiří Fleislébr : Jiří Tihan 7:11 11:7 11:4 5:11 8:11 2:3
Jakub Jílek : Pavel Vojna 12:14 6:11 11:6 11:1 11:4 3:2
Ladislav Petřík : Tomáš Vysoudil 5:11 8:11 2:11 0:3
Jiří Fleislébr : Ivo Lengál 11:8 11:5 11:5 3:0
Jakub Jílek : Jiří Tihan 5:11 11:8 11:8 11:9 3:1
Václav Strejc : Pavel Vojna 6:11 11:9 7:11 11:4 9:11 2:3
Jiří Fleislébr : Tomáš Vysoudil 11:5 2:11 5:11 3:11 1:3
Jakub Jílek : Ivo Lengál 11:5 5:11 11:3 7:11 6:11 2:3
Václav Strejc : Jiří Tihan 11:7 5:11 11:8 9:11 11:3 3:2
Ladislav Petřík : Pavel Vojna 4:11 11:8 7:11 7:11 1:3
Jakub Jílek : Tomáš Vysoudil 1:11 7:11 6:11 0:3
Václav Strejc : Ivo Lengál 16:14 14:12 7:11 8:11 14:12 3:2
Ladislav Petřík : Jiří Tihan 11:9 7:11 12:10 7:11 10:12 2:3
Jiří Fleislébr : Pavel Vojna 12:14 11:5 11:4 11:6 3:1
Sokol Stochov-Honice B : Slovan Velvary A 13 : 5 7. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 698:590 43:27
J. Jedlička / R. Žák : M. Drmota / L. Nývlt 11:9 12:10 11:9 3:0
J. Hudeček / M. Gniewek : J. Port / P. Polomini 7:11 12:10 11:6 11:8 3:1
Michal Gniewek : Lukáš Nývlt 8:11 11:13 9:11 0:3
Josef Hudeček : Jaroslav Port 12:10 11:9 8:11 2:11 11:9 3:2
Roman Žák : Petr Polomini 8:11 8:11 11:6 12:10 8:11 2:3
Jaroslav Jedlička : Miroslav Drmota 11:3 11:5 11:5 3:0
Josef Hudeček : Lukáš Nývlt 9:11 5:11 9:11 0:3
Roman Žák : Jaroslav Port 11:9 11:4 11:6 3:0
Jaroslav Jedlička : Petr Polomini 11:4 11:3 11:2 3:0
Michal Gniewek : Miroslav Drmota 11:13 11:3 11:7 11:6 3:1
Roman Žák : Lukáš Nývlt 11:5 10:12 11:6 6:11 12:10 3:2
Jaroslav Jedlička : Jaroslav Port 12:10 8:11 5:11 11:6 11:7 3:2
Michal Gniewek : Petr Polomini 6:11 10:12 11:9 11:7 11:5 3:2
Josef Hudeček : Miroslav Drmota 10:12 5:11 11:8 11:7 11:8 3:2
Jaroslav Jedlička : Lukáš Nývlt 11:6 11:9 11:5 3:0
Michal Gniewek : Jaroslav Port 7:11 11:13 12:14 0:3
Josef Hudeček : Petr Polomini 9:11 14:12 9:11 11:8 5:11 2:3
Roman Žák : Miroslav Drmota 11:0 11:0 11:0 3:0
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť C 3 : 15 6. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 522:698 19:49
R. Nývlt / T. Nývlt : M. Švarc / M. Zbírkovský 12:14 9:11 8:11 0:3
J. Koucký / B. Vojtek : J. Kořenář / O. Švejda 7:11 11:8 3:11 6:11 1:3
Radek Nývlt : Miroslav Švarc 11:9 7:11 11:8 2:11 11:7 3:2
Tomáš Nývlt : Ondřej Švejda 9:11 9:11 3:11 0:3
Jindřich Koucký : Josef Kořenář 11:13 11:9 11:6 11:8 3:1
Branislav Vojtek : Milan Zbírkovský 9:11 11:8 10:12 8:11 1:3
Tomáš Nývlt : Miroslav Švarc 4:11 4:11 4:11 0:3
Jindřich Koucký : Ondřej Švejda 15:13 8:11 11:6 7:11 8:11 2:3
Branislav Vojtek : Josef Kořenář 11:8 4:11 5:11 7:11 1:3
Radek Nývlt : Milan Zbírkovský 7:11 6:11 7:11 0:3
Jindřich Koucký : Miroslav Švarc 11:6 7:11 4:11 6:11 1:3
Branislav Vojtek : Ondřej Švejda 9:11 11:9 11:9 11:8 3:1
Radek Nývlt : Josef Kořenář 5:11 4:11 11:2 8:11 1:3
Tomáš Nývlt : Milan Zbírkovský 4:11 4:11 1:11 0:3
Branislav Vojtek : Miroslav Švarc 16:14 10:12 5:11 11:7 9:11 2:3
Radek Nývlt : Ondřej Švejda 4:11 6:11 11:6 6:11 1:3
Tomáš Nývlt : Josef Kořenář 1:11 4:11 2:11 0:3
Jindřich Koucký : Milan Zbírkovský 6:11 5:11 10:12 0:3
TSM Kladno B : KST Slatina B 4 : 14 5. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 447:619 16:45
O. Birnbaum / M. Brynda : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:7 5:11 4:11 11:13 1:3
E. Cimrmanová / L. Plachá : R. Folbrecht / P. Čermák 2:11 6:11 7:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Roman Folbrecht 9:11 7:11 13:11 9:11 1:3
Liliana Plachá : Petr Čermák 5:11 2:11 21:19 3:11 1:3
Matyáš Brynda : Jaroslav Schönfelder 4:11 6:11 3:11 0:3
Ota Birnbaum : Jiří Laštovka 11:8 9:11 11:8 11:7 3:1
Liliana Plachá : Roman Folbrecht 8:11 5:11 5:11 0:3
Matyáš Brynda : Petr Čermák 7:11 3:11 6:11 0:3
Ota Birnbaum : Jaroslav Schönfelder 11:9 11:6 11:6 3:0
Eliška Cimrmanová : Jiří Laštovka 7:11 3:11 4:11 0:3
Matyáš Brynda : Roman Folbrecht 8:11 1:11 3:11 0:3
Ota Birnbaum : Petr Čermák 11:3 11:13 8:11 11:8 11:6 3:2
Přemysl Činčura : Jaroslav Schönfelder 4:11 5:11 6:11 0:3
Liliana Plachá : Jiří Laštovka 7:11 8:11 6:11 0:3
Ota Birnbaum : Roman Folbrecht 11:5 11:3 11:7 3:0
Přemysl Činčura : Petr Čermák 5:11 6:11 5:11 0:3
Liliana Plachá : Jaroslav Schönfelder 6:11 5:11 7:11 0:3
Matyáš Brynda : Jiří Laštovka 11:7 4:11 8:11 6:11 1:3
DTJ Sparta Doly Kladno B : Sokol Buštěhrad C 9 : 9 5. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 716:708 39:39
I. Lengál / T. Vysoudil : T. Kratochvíl / V. Pesl 11:7 9:11 9:11 5:11 1:3
J. Tihan / P. Vojna : O. Táborský / J. Sláma 8:11 11:8 11:9 4:11 6:11 2:3
Ivo Lengál : Václav Pesl 11:5 9:11 9:11 5:11 1:3
Jiří Tihan : Oldřich Táborský 9:11 11:8 8:11 11:6 11:6 3:2
Pavel Vojna : Tomáš Kratochvíl 10:12 11:9 11:5 7:11 13:11 3:2
Tomáš Vysoudil : Jan Sláma 11:9 3:11 4:11 9:11 1:3
Jiří Tihan : Václav Pesl 9:11 11:6 7:11 11:8 5:11 2:3
Pavel Vojna : Oldřich Táborský 6:11 7:11 6:11 0:3
Tomáš Vysoudil : Tomáš Kratochvíl 11:7 11:5 11:9 3:0
Ivo Lengál : Jan Sláma 7:11 11:6 8:11 8:11 1:3
Pavel Vojna : Václav Pesl 7:11 2:11 11:8 11:1 11:3 3:2
Tomáš Vysoudil : Oldřich Táborský 11:13 11:4 11:4 11:8 3:1
Ivo Lengál : Tomáš Kratochvíl 11:5 6:11 4:11 11:2 11:7 3:2
Jiří Tihan : Jan Sláma 5:11 13:11 11:9 7:11 7:11 2:3
Tomáš Vysoudil : Václav Pesl 12:10 11:9 11:8 3:0
Ivo Lengál : Oldřich Táborský 9:11 11:4 11:7 11:13 13:15 2:3
Jiří Tihan : Tomáš Kratochvíl 11:7 6:11 11:6 11:5 3:1
Pavel Vojna : Jan Sláma 12:10 8:11 11:8 7:11 12:10 3:2
TTC Jemníky B : TTC Kladno I 12 : 6 4. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 630:544 42:23
M. Andrš / P. Zoth : V. Strejc / D. Záhrubský 11:8 11:7 11:6 3:0
B. Mochal / V. Káčerek : J. Fleislébr / Z. Hálek 11:7 11:9 5:11 7:11 11:9 3:2
Bohumír Mochal : Václav Strejc 6:11 5:11 5:11 0:3
Martin Andrš : Zdeněk Hálek 11:6 11:1 9:11 9:11 9:11 2:3
Pavel Zoth : David Záhrubský 11:6 11:4 11:7 3:0
Vratislav Káčerek : Jiří Fleislébr 11:8 11:7 11:4 3:0
Martin Andrš : Václav Strejc 10:12 12:10 12:10 11:8 3:1
Pavel Zoth : Zdeněk Hálek 11:8 11:7 11:9 3:0
Vratislav Káčerek : David Záhrubský 11:7 11:8 11:8 3:0
Bohumír Mochal : Jiří Fleislébr 8:11 7:11 11:6 7:11 1:3
Pavel Zoth : Václav Strejc 11:8 9:11 6:11 11:7 8:11 2:3
Vratislav Káčerek : Zdeněk Hálek 6:11 11:8 7:11 9:11 1:3
Bohumír Mochal : David Záhrubský 11:6 11:7 11:6 3:0
Martin Andrš : Jiří Fleislébr 9:11 11:7 8:11 11:8 11:8 3:2
Vratislav Káčerek : Václav Strejc 11:7 11:7 11:8 3:0
Milan Šimáček : Zdeněk Hálek 6:11 5:11 6:11 0:3
Martin Andrš : David Záhrubský 11:4 11:3 11:8 3:0
Pavel Zoth : Jiří Fleislébr 11:6 11:6 11:6 3:0
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný D 9 : 9 3. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 657:643 37:34
V. Bromský / J. Němec : J. Kulichová / Z. Rambousek 14:12 11:13 11:4 12:10 3:1
M. Hurt / M. Kasík : J. Zíma / E. Ovčaříková 11:9 6:11 11:9 8:11 5:11 2:3
Vladimír Bromský : Zdeněk Rambousek 6:11 11:6 5:11 11:4 11:5 3:2
Josef Němec : Jana Kulichová 11:9 11:7 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Jiří Zíma 11:3 15:17 4:11 9:11 1:3
Martin Kasík : Eva Ovčaříková 8:11 5:11 6:11 0:3
Josef Němec : Zdeněk Rambousek 12:10 11:2 10:12 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Jana Kulichová 12:10 11:5 10:12 12:10 3:1
Martin Kasík : Jiří Zíma 11:5 12:10 11:4 3:0
Vladimír Bromský : Eva Ovčaříková 11:13 10:12 8:11 0:3
Miroslav Hurt : Zdeněk Rambousek 7:11 9:11 11:5 11:13 1:3
Martin Kasík : Jana Kulichová 11:9 11:9 11:7 3:0
Vladimír Bromský : Jiří Zíma 5:11 11:6 11:7 8:11 6:11 2:3
Josef Němec : Eva Ovčaříková 5:11 13:11 0:11 5:11 1:3
Martin Kasík : Zdeněk Rambousek 11:8 9:11 11:5 6:11 11:1 3:2
Vladimír Bromský : Jana Kulichová 11:5 11:9 11:5 3:0
Josef Němec : Jiří Zíma 3:11 9:11 12:10 11:2 3:11 2:3
Miroslav Hurt : Eva Ovčaříková 4:11 11:4 3:11 9:11 1:3
Sokol Buštěhrad C : TTC Jemníky B 6 : 12 14. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 548:648 26:41
O. Táborský / J. Sláma : B. Mochal / V. Káčerek 12:10 8:11 8:11 11:7 11:8 3:2
M. Čermák / D. Lukáš : M. Andrš / P. Zoth 8:11 6:11 2:11 0:3
David Lukáš : Bohumír Mochal 9:11 13:11 14:12 11:6 3:1
Miroslav Čermák : Vratislav Káčerek 2:11 2:11 1:11 0:3
Jan Sláma : Martin Andrš 11:7 11:9 11:9 3:0
Oldřich Táborský : Pavel Zoth 2:11 6:11 11:6 9:11 1:3
Miroslav Čermák : Bohumír Mochal 7:11 9:11 12:10 11:7 11:5 3:2
Jan Sláma : Vratislav Káčerek 11:9 4:11 9:11 6:11 1:3
Oldřich Táborský : Martin Andrš 11:5 11:6 8:11 7:11 8:11 2:3
David Lukáš : Pavel Zoth 6:11 8:11 11:8 6:11 1:3
Jan Sláma : Bohumír Mochal 11:3 11:6 11:7 3:0
Oldřich Táborský : Vratislav Káčerek 11:6 2:11 10:12 8:11 1:3
David Lukáš : Martin Andrš 8:11 10:12 4:11 0:3
Miroslav Čermák : Pavel Zoth 7:11 1:11 3:11 0:3
Oldřich Táborský : Bohumír Mochal 11:7 11:9 11:4 3:0
David Lukáš : Vratislav Káčerek 5:11 7:11 8:11 0:3
Miroslav Čermák : Martin Andrš 10:12 8:11 5:11 0:3
Jan Sláma : Pavel Zoth 3:11 11:9 7:11 11:8 8:11 2:3
Slovan Velvary A : TJ Sokol Dříň A 15 : 3 13. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 720:647 47:25
L. Nývlt / P. Polomini : J. Husák / M. Kasík 11:8 11:9 10:12 11:7 3:1
J. Port / P. Vedral : V. Bromský / J. Němec 10:12 12:10 11:9 6:11 13:11 3:2
Petr Polomini : Martin Kasík 8:11 6:11 8:11 0:3
Lukáš Nývlt : Jan Husák 11:6 11:5 13:11 3:0
Jaroslav Port : Vladimír Bromský 11:9 11:9 14:12 3:0
Petr Vedral : Josef Němec 11:7 7:11 11:6 11:4 3:1
Lukáš Nývlt : Martin Kasík 11:5 11:9 12:10 3:0
Jaroslav Port : Jan Husák 8:11 8:11 12:10 12:10 11:9 3:2
Petr Vedral : Vladimír Bromský 11:8 10:12 7:11 9:11 1:3
Petr Polomini : Josef Němec 5:11 9:11 12:10 6:11 1:3
Jaroslav Port : Martin Kasík 11:9 6:11 11:8 7:11 11:6 3:2
Petr Vedral : Jan Husák 11:5 11:9 11:9 3:0
Petr Polomini : Vladimír Bromský 5:11 11:9 11:3 11:5 3:1
Lukáš Nývlt : Josef Němec 9:11 12:10 11:5 11:9 3:1
Petr Vedral : Martin Kasík 11:6 4:11 13:11 6:11 13:11 3:2
Petr Polomini : Jan Husák 11:2 11:7 9:11 10:12 11:6 3:2
Lukáš Nývlt : Vladimír Bromský 11:5 11:9 12:10 3:0
Jaroslav Port : Josef Němec 8:11 4:11 11:5 11:6 11:9 3:2
KST Slatina B : Slovan Velvary B 12 : 6 12. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 647:547 39:27
A. Melkus / P. Čermák : R. Nývlt / T. Nývlt 11:5 7:11 11:5 11:9 3:1
J. Schönfelder / J. Laštovka : J. Koucký / B. Vojtek 11:6 11:9 11:4 3:0
Petr Čermák : Radek Nývlt 6:11 8:11 11:3 10:12 1:3
Jiří Laštovka : Tomáš Nývlt 11:2 11:6 11:3 3:0
Jaroslav Schönfelder : Branislav Vojtek 4:11 8:11 11:8 12:10 7:11 2:3
Alan Melkus : Jindřich Koucký 11:13 8:11 12:14 0:3
Jiří Laštovka : Radek Nývlt 6:11 8:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Tomáš Nývlt 11:2 11:6 11:0 3:0
Alan Melkus : Branislav Vojtek 5:11 9:11 5:11 0:3
Petr Čermák : Jindřich Koucký 11:8 4:11 11:6 11:6 3:1
Jaroslav Schönfelder : Radek Nývlt 11:8 12:14 8:11 11:6 11:7 3:2
Alan Melkus : Tomáš Nývlt 11:3 11:3 11:6 3:0
Petr Čermák : Branislav Vojtek 12:10 3:11 11:7 11:2 3:1
Jiří Laštovka : Jindřich Koucký 11:7 11:8 11:9 3:0
Alan Melkus : Radek Nývlt 8:11 12:14 5:11 0:3
Petr Čermák : Tomáš Nývlt 11:6 11:6 11:4 3:0
Jiří Laštovka : Branislav Vojtek 11:7 11:8 10:12 8:11 15:13 3:2
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký 10:12 11:7 9:11 11:4 11:7 3:2
TJ Sokol Unhošť C : DTJ Sparta Doly Kladno B 5 : 13 12. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 579:698 23:42
J. Kořenář / O. Švejda : I. Lengál / T. Vysoudil 8:11 6:11 9:11 0:3
M. Švarc / L. Plecitý : J. Tihan / P. Vojna 11:7 11:8 11:7 3:0
Lukáš Plecitý : Tomáš Vysoudil 6:11 7:11 11:7 4:11 1:3
Ondřej Švejda : Ivo Lengál 11:3 7:11 10:12 1:11 1:3
Miroslav Švarc : Pavel Vojna 10:12 6:11 2:11 0:3
Josef Kořenář : Jiří Tihan 5:11 11:8 13:11 11:9 3:1
Ondřej Švejda : Tomáš Vysoudil 3:11 3:11 7:11 0:3
Miroslav Švarc : Ivo Lengál 14:12 11:8 11:7 3:0
Josef Kořenář : Pavel Vojna 6:11 8:11 4:11 0:3
Lukáš Plecitý : Jiří Tihan 11:8 9:11 11:8 8:11 2:11 2:3
Miroslav Švarc : Tomáš Vysoudil 7:11 7:11 4:11 0:3
Josef Kořenář : Ivo Lengál 7:11 11:4 9:11 14:12 9:11 2:3
Lukáš Plecitý : Pavel Vojna 6:11 11:13 11:4 12:10 6:11 2:3
Ondřej Švejda : Jiří Tihan 3:11 8:11 8:11 0:3
Josef Kořenář : Tomáš Vysoudil 11:8 11:9 9:11 11:7 3:1
Lukáš Plecitý : Ivo Lengál 11:7 4:11 65:63 11:5 3:1
Ondřej Švejda : Pavel Vojna 6:11 8:11 8:11 0:3
Miroslav Švarc : Jiří Tihan 2:11 5:11 5:11 0:3
STC Slaný D : TSM Kladno B 12 : 6 11. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 570:462 40:21
J. Zíma / E. Ovčaříková : E. Cimrmanová / L. Plachá 11:5 11:2 11:6 3:0
J. Kulichová / O. Chadima : O. Birnbaum / S. Gaj 11:7 2:11 10:12 11:7 11:7 3:2
Ondřej Chadima : Ota Birnbaum 6:11 3:11 3:11 0:3
Jana Kulichová : Eliška Cimrmanová 11:9 11:3 11:1 3:0
Eva Ovčaříková : Liliana Plachá 11:8 11:3 11:7 3:0
Jiří Zíma : Stanislav Gaj 11:5 11:5 11:4 3:0
Jana Kulichová : Ota Birnbaum 9:11 11:6 5:11 9:11 1:3
Eva Ovčaříková : Eliška Cimrmanová 11:1 11:5 11:4 3:0
Jiří Zíma : Liliana Plachá 11:6 11:8 11:8 3:0
Ondřej Chadima : Stanislav Gaj 11:9 8:11 2:11 5:11 1:3
Eva Ovčaříková : Ota Birnbaum 11:7 11:9 6:11 11:6 3:1
Jiří Zíma : Eliška Cimrmanová 11:5 11:2 17:15 3:0
Ondřej Chadima : Liliana Plachá 11:6 3:11 10:12 4:11 1:3
Jana Kulichová : Stanislav Gaj 11:2 15:13 11:5 3:0
Jiří Zíma : Ota Birnbaum 8:11 11:6 4:11 6:11 1:3
Ondřej Chadima : Eliška Cimrmanová 5:11 3:11 9:11 0:3
Jana Kulichová : Liliana Plachá 11:8 11:4 11:6 3:0
Eva Ovčaříková : Stanislav Gaj 11:1 11:2 11:6 3:0
TTC Kladno I : Sokol Stochov-Honice B 7 : 11 10. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 556:601 27:37
A. Assar / V. Strejc : J. Jedlička / R. Žák 9:11 11:6 11:13 13:11 4:11 2:3
J. Fleislébr / Z. Hálek : J. Hudeček / M. Gniewek 6:11 5:11 11:9 11:8 7:11 2:3
Zdeněk Hálek : Jaroslav Jedlička 1:11 9:11 5:11 0:3
Václav Strejc : Roman Žák 9:11 6:11 7:11 0:3
Jiří Fleislébr : Michal Gniewek 7:11 11:4 5:11 11:6 6:11 2:3
Adrian Assar : Josef Hudeček 11:5 11:8 11:2 3:0
Václav Strejc : Jaroslav Jedlička 5:11 5:11 5:11 0:3
Jiří Fleislébr : Roman Žák 8:11 9:11 9:11 0:3
Adrian Assar : Michal Gniewek 11:7 11:9 11:7 3:0
Zdeněk Hálek : Josef Hudeček 11:13 11:7 8:11 11:7 11:8 3:2
Jiří Fleislébr : Jaroslav Jedlička 9:11 2:11 7:11 0:3
Adrian Assar : Roman Žák 11:4 13:11 11:9 3:0
Zdeněk Hálek : Michal Gniewek 11:7 11:7 11:6 3:0
Václav Strejc : Josef Hudeček 6:11 5:11 8:11 0:3
Adrian Assar : Jaroslav Jedlička 4:11 6:11 8:11 0:3
Zdeněk Hálek : Roman Žák 8:11 9:11 8:11 0:3
Václav Strejc : Michal Gniewek 8:11 11:7 11:5 11:4 3:1
Jiří Fleislébr : Josef Hudeček 10:12 11:9 11:7 11:9 3:1
Sokol Stochov-Honice B : Sokol Buštěhrad C 12 : 6 21. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 598:498 38:23
J. Jedlička / R. Žák : D. Lukáš / D. Lafek 11:4 11:4 9:11 11:4 3:1
J. Hudeček / M. Gniewek : O. Táborský / J. Sláma 11:13 11:8 11:5 11:9 3:1
Michal Gniewek : Oldřich Táborský 13:15 5:11 8:11 0:3
Josef Hudeček : Dominik Lafek 11:7 11:9 6:11 11:3 3:1
Roman Žák : David Lukáš 11:9 11:6 9:11 8:11 11:2 3:2
Jaroslav Jedlička : Jan Sláma 12:10 11:1 11:4 3:0
Josef Hudeček : Oldřich Táborský 9:11 7:11 8:11 0:3
Roman Žák : Dominik Lafek 11:2 11:6 11:6 3:0
Jaroslav Jedlička : David Lukáš 11:3 11:3 17:15 3:0
Michal Gniewek : Jan Sláma 11:8 7:11 11:9 12:14 6:11 2:3
Tomáš Šubrt : Oldřich Táborský 5:11 9:11 5:11 0:3
Jaroslav Jedlička : Dominik Lafek 11:1 11:6 11:4 3:0
Michal Gniewek : David Lukáš 11:5 11:4 11:9 3:0
Josef Hudeček : Jan Sláma 8:11 14:16 6:11 0:3
Jaroslav Jedlička : Oldřich Táborský 11:9 11:8 11:7 3:0
Michal Gniewek : Dominik Lafek 11:4 11:6 11:6 3:0
Josef Hudeček : David Lukáš 11:9 11:8 11:8 3:0
Tomáš Šubrt : Jan Sláma 5:11 1:11 2:11 0:3
Slovan Velvary B : DTJ Sparta Doly Kladno B 5 : 13 20. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 552:689 23:46
J. Koucký / B. Vojtek : P. Janeček / I. Lengál 11:7 9:11 11:3 11:5 3:1
R. Nývlt / T. Nývlt : J. Tihan / P. Vojna 5:11 5:11 6:11 0:3
Branislav Vojtek : Ivo Lengál 6:11 11:9 8:11 12:10 13:11 3:2
Radek Nývlt : Petr Janeček 8:11 11:7 11:7 11:8 3:1
Tomáš Nývlt : Pavel Vojna 5:11 6:11 9:11 0:3
Jindřich Koucký : Jiří Tihan 6:11 9:11 13:11 8:11 1:3
Radek Nývlt : Ivo Lengál 9:11 7:11 6:11 0:3
Tomáš Nývlt : Petr Janeček 2:11 4:11 4:11 0:3
Jindřich Koucký : Pavel Vojna 11:13 11:13 11:4 5:11 1:3
Branislav Vojtek : Jiří Tihan 11:6 7:11 11:6 9:11 11:8 3:2
Tomáš Nývlt : Ivo Lengál 2:11 1:11 6:11 0:3
Jindřich Koucký : Petr Janeček 9:11 15:13 12:10 6:11 7:11 2:3
Branislav Vojtek : Pavel Vojna 7:11 11:8 11:8 11:7 3:1
Radek Nývlt : Jiří Tihan 6:11 6:11 10:12 0:3
Jindřich Koucký : Ivo Lengál 1:11 7:11 5:11 0:3
Branislav Vojtek : Petr Janeček 11:5 9:11 12:10 4:11 6:11 2:3
Radek Nývlt : Pavel Vojna 10:12 8:11 11:9 11:5 5:11 2:3
Tomáš Nývlt : Jiří Tihan 2:11 1:11 5:11 0:3
KST Slatina B : STC Slaný D 5 : 13 19. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 560:679 22:44
J. Schönfelder / P. Čermák : Z. Rambousek / O. Hnilička 11:6 6:11 8:11 9:11 1:3
A. Melkus / R. Javůrek : J. Kulichová / E. Ovčaříková 8:11 5:11 3:11 0:3
Alan Melkus : Zdeněk Rambousek 7:11 8:11 8:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Jana Kulichová 13:15 6:11 11:8 10:12 1:3
Petr Čermák : Eva Ovčaříková 9:11 8:11 8:11 0:3
Roman Javůrek : Ondřej Hnilička 11:9 11:9 11:5 3:0
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Rambousek 11:9 10:12 12:14 6:11 1:3
Petr Čermák : Jana Kulichová 11:8 11:9 11:6 3:0
Roman Javůrek : Eva Ovčaříková 11:9 6:11 9:11 11:9 11:8 3:2
Alan Melkus : Ondřej Hnilička 11:9 5:11 3:11 7:11 1:3
Petr Čermák : Zdeněk Rambousek 11:6 11:13 14:12 11:8 3:1
Roman Javůrek : Jana Kulichová 4:11 6:11 11:9 12:10 11:8 3:2
Alan Melkus : Eva Ovčaříková 2:11 0:11 3:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička 12:10 6:11 8:11 9:11 1:3
Roman Javůrek : Zdeněk Rambousek 6:11 9:11 6:11 0:3
Alan Melkus : Jana Kulichová 10:12 9:11 9:11 0:3
Jaroslav Schönfelder : Eva Ovčaříková 8:11 5:11 3:11 0:3
Petr Čermák : Ondřej Hnilička 7:11 11:9 9:11 11:7 9:11 2:3
TSM Kladno B : Slovan Velvary A 1 : 17 19. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 417:688 11:53
Š. Slavíček / M. Chaloupka : J. Port / M. Drmota 3:11 7:11 3:11 0:3
E. Cimrmanová / S. Gaj : L. Nývlt / P. Polomini 7:11 7:11 5:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Jaroslav Port 5:11 5:11 1:11 0:3
Stanislav Gaj : Miroslav Drmota 11:9 7:11 1:11 7:11 1:3
Štěpán Slavíček : Petr Polomini 5:11 2:11 5:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Lukáš Nývlt 12:14 13:11 7:11 9:11 1:3
Stanislav Gaj : Jaroslav Port 5:11 14:12 3:11 6:11 1:3
Štěpán Slavíček : Miroslav Drmota 8:11 5:11 5:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Petr Polomini 4:11 8:11 5:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Lukáš Nývlt 13:11 7:11 12:10 10:12 5:11 2:3
Štěpán Slavíček : Jaroslav Port 2:11 5:11 3:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Miroslav Drmota 11:13 6:11 3:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Petr Polomini 3:11 8:11 2:11 0:3
Stanislav Gaj : Lukáš Nývlt 11:9 9:11 11:7 9:11 11:7 3:2
Eliška Cimrmanová : Jaroslav Port 11:8 6:11 4:11 7:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Miroslav Drmota 5:11 3:11 2:11 0:3
Stanislav Gaj : Petr Polomini 9:11 11:7 11:8 6:11 4:11 2:3
Štěpán Slavíček : Lukáš Nývlt 4:11 5:11 3:11 0:3
TTC Jemníky B : TJ Sokol Unhošť C 10 : 8 18. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 619:610 36:31
B. Mochal / J. Chlumecký : J. Kořenář / O. Švejda 6:11 4:11 6:11 0:3
M. Andrš / P. Zoth : M. Švarc / L. Plecitý 11:8 11:9 9:11 11:6 3:1
Milan Šimáček : Ondřej Švejda 11:7 6:11 6:11 11:8 8:11 2:3
Martin Andrš : Josef Kořenář 9:11 12:14 12:14 0:3
Pavel Zoth : Miroslav Švarc 11:9 12:10 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Lukáš Plecitý 6:11 7:11 6:11 0:3
Martin Andrš : Ondřej Švejda 6:11 11:6 7:11 11:7 3:11 2:3
Pavel Zoth : Josef Kořenář 12:10 11:9 11:9 3:0
Bohumír Mochal : Miroslav Švarc 11:5 11:4 11:5 3:0
Milan Šimáček : Lukáš Plecitý 6:11 6:11 6:11 0:3
Pavel Zoth : Ondřej Švejda 11:9 12:10 11:6 3:0
Bohumír Mochal : Josef Kořenář 7:11 8:11 11:7 6:11 1:3
Milan Šimáček : Miroslav Švarc 6:11 11:7 6:11 9:11 1:3
Martin Andrš : Lukáš Plecitý 11:5 11:7 11:5 3:0
Bohumír Mochal : Ondřej Švejda 8:11 9:11 12:10 14:12 11:6 3:2
Milan Šimáček : Josef Kořenář 11:9 7:11 11:8 9:11 11:8 3:2
Martin Andrš : Miroslav Švarc 11:4 11:7 6:11 11:5 3:1
Pavel Zoth : Lukáš Plecitý 11:8 11:5 4:11 11:7 3:1
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno I 15 : 3 17. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 652:463 49:15
M. Hurt / M. Kasík : V. Coubal / V. Strejc 11:9 11:8 11:3 3:0
V. Bromský / J. Němec : J. Fleislébr / L. Petřík 12:10 9:11 11:3 11:8 3:1
Vladimír Bromský : Václav Strejc 5:11 11:7 7:11 11:6 11:5 3:2
Martin Kasík : Jiří Fleislébr 11:9 13:11 11:6 3:0
Miroslav Hurt : Václav Coubal 11:4 11:9 11:7 3:0
Josef Němec : Ladislav Petřík 9:11 11:5 12:10 11:8 3:1
Martin Kasík : Václav Strejc 8:11 11:1 11:7 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Jiří Fleislébr 11:9 7:11 11:4 6:11 7:11 2:3
Josef Němec : Václav Coubal 11:6 11:8 11:6 3:0
Vladimír Bromský : Ladislav Petřík 11:3 11:8 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Václav Strejc 11:7 11:6 8:11 6:11 10:12 2:3
Josef Němec : Jiří Fleislébr 11:2 11:5 11:1 3:0
Vladimír Bromský : Václav Coubal 11:6 11:9 11:5 3:0
Martin Kasík : Ladislav Petřík 6:11 11:3 11:9 11:4 3:1
Josef Němec : Václav Strejc 11:4 11:2 11:8 3:0
Vladimír Bromský : Jiří Fleislébr 9:11 10:12 2:11 0:3
Martin Kasík : Václav Coubal 11:4 11:7 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík 11:0 11:6 11:5 3:0
Sokol Buštěhrad C : TJ Sokol Dříň A 5 : 13 28. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 684:710 29:45
O. Táborský / J. Sláma : V. Bromský / J. Němec 14:16 11:8 9:11 7:11 1:3
T. Kratochvíl / D. Lukáš : M. Hurt / M. Kasík 6:11 10:12 11:4 11:9 8:11 2:3
David Lukáš : Josef Němec 10:12 11:8 7:11 4:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Miroslav Hurt 11:4 10:12 9:11 11:6 11:9 3:2
Jan Sláma : Vladimír Bromský 5:11 11:7 11:7 7:11 13:15 2:3
Oldřich Táborský : Martin Kasík 10:12 8:11 11:4 9:11 1:3
Tomáš Kratochvíl : Josef Němec 5:11 7:11 11:6 10:12 1:3
Jan Sláma : Miroslav Hurt 6:11 13:11 11:9 14:12 3:1
Oldřich Táborský : Vladimír Bromský 8:11 11:8 11:7 11:3 3:1
David Lukáš : Martin Kasík 4:11 11:13 7:11 0:3
Jan Sláma : Josef Němec 7:11 11:8 5:11 8:11 1:3
Oldřich Táborský : Miroslav Hurt 11:5 11:5 8:11 9:11 10:12 2:3
David Lukáš : Vladimír Bromský 7:11 9:11 8:11 0:3
Tomáš Kratochvíl : Martin Kasík 11:5 8:11 8:11 6:11 1:3
Oldřich Táborský : Josef Němec 13:11 10:12 7:11 11:8 11:1 3:2
David Lukáš : Miroslav Hurt 11:3 5:11 13:11 5:11 5:11 2:3
Tomáš Kratochvíl : Vladimír Bromský 11:6 11:4 11:6 3:0
Jan Sláma : Martin Kasík 9:11 7:11 11:13 0:3
Slovan Velvary A : KST Slatina B 18 : 0 27. 11. 2014
Regionální soutěž II. třídy 2014/2015 680:480 54:11
M. Drmota / P. Polomini : R. Folbrecht / R. Javůrek 11:9 11:8 11:7 3:0
J. Port / P. Vedral : J. Schönfelder / J. Laštovka 11:4 11:4 11:5 3:0
Petr Polomini : Roman Javůrek 6:11 6:11 11:6 11:6 11:9 3:2