2014/2015 Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 22 19 1 2 0 255:139 69
V
V
V
P
V
2. TTC Kladno J 22 16 1 5 0 266:130 62
V
V
P
V
P
3. TJ Sokol Dříň B 22 14 1 7 0 248:146 57
P
P
V
P
P
4. TJ Sokol Unhošť D 22 12 2 8 0 205:191 52
P
P
P
V
V
5. KST Slatina C 20 11 0 8 1 190:170 36
P
V
V
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 20 7 1 12 0 175:185 28
P
P
P
V
V
7. Sokol Buštěhrad D 20 6 0 14 0 144:216 24
P
V
V
P
P
8. TJ Sokol Dříň D 20 3 0 17 0 119:241 16
P
V
P
P
P
9. TSM Kladno C 20 3 0 17 0 88:272 16
P
P
V
P
P
  TJ Sokol Dříň D TJ Sokol Unhošť D TSM Kladno C TTC Kladno J STC Slaný E Sokol Buštěhrad D KST Slatina C TJ Sokol Dříň C TJ Sokol Dříň B
TJ Sokol Dříň D XXXX 5:13 11:7 10:8 5:13 6:12 6:12 3:15 7:11 8:10 3:15
TJ Sokol Unhošť D 10:8 XXXX 15:3 2:16 12:6 12:6 4:14 14:4 10:8 11:7 5:13 7:11
TSM Kladno C 12:6 4:14 XXXX 1:17 4:14 10:8 13:5 4:14 2:16 5:13 1:17
TTC Kladno J 17:1 15:3 9:9 XXXX 17:1 6:12 7:11 16:2 11:7 13:5 14:4 13:5
STC Slaný E 13:5 4:14 11:7 13:5 XXXX 11:7 11:7 16:2 11:7 11:7 10:6 9:9
Sokol Buštěhrad D 10:8 8:10 3:15 13:5 5:13 XXXX 4:14 18:0 7:11 12:6 14:4 1:17
KST Slatina C 13:5 8:10 18:0 18:0 7:11 1:17 XXXX 10:8 13:5 11:7 3:15
TJ Sokol Dříň C 16:2 13:5 9:9 15:3 4:14 7:11 16:2 XXXX 6:12 6:12
TJ Sokol Dříň B 13:5 16:2 11:7 18:0 6:12 6:12 8:10 4:14 XXXX 12:6 15:3 15:3
Hráči Páry
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Dříň C 12 : 6 4. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 630:608 39:28
O. Průša / J. Průša : J. Liska / J. Starý 3:11 7:11 15:13 11:5 11:9 3:2
V. Pesl / D. Lafek : M. Žiaran / P. Hrudka 11:4 12:10 7:11 11:7 3:1
Ondřej Průša : Jiří Starý 11:4 9:11 11:3 12:10 3:1
Jan Průša : Josef Liska 12:10 2:11 11:7 10:12 10:12 2:3
Dominik Lafek : Petr Hrudka 11:6 11:7 12:10 3:0
Václav Pesl : Milan Žiaran 11:6 11:13 11:4 11:6 3:1
Jan Průša : Jiří Starý 8:11 9:11 6:11 0:3
Dominik Lafek : Josef Liska 11:13 9:11 11:3 12:10 13:11 3:2
Václav Pesl : Petr Hrudka 11:7 11:7 11:7 3:0
Ondřej Průša : Milan Žiaran 11:8 11:6 14:12 3:0
Dominik Lafek : Jiří Starý 11:8 11:9 12:10 3:0
Václav Pesl : Josef Liska 11:9 11:4 11:13 11:6 3:1
Ondřej Průša : Petr Hrudka 5:11 7:11 11:8 8:11 1:3
Karel Černý : Milan Žiaran 4:11 6:11 3:11 0:3
Václav Pesl : Jiří Starý 11:7 12:10 11:9 3:0
Ondřej Průša : Josef Liska 6:11 11:8 9:11 11:9 11:3 3:2
Karel Černý : Petr Hrudka 5:11 8:11 1:11 0:3
David Gallat : Milan Žiaran 6:11 3:11 1:11 0:3
TTC Kladno J : STC Slaný E 6 : 12 3. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 596:691 26:43
L. Petřík / Z. Hálek : G. Materna / O. Hnilička 13:11 11:9 11:9 3:0
V. Coubal / D. Záhrubský : J. Kulichová / M. Dobej 6:11 12:10 11:6 11:6 3:1
David Záhrubský : Ondřej Hnilička 6:11 9:11 7:11 0:3
Václav Coubal : Jana Kulichová 7:11 11:9 6:11 11:9 9:11 2:3
Zdeněk Hálek : George Materna 6:11 12:10 5:11 6:11 1:3
Ladislav Petřík : Michal Dobej 9:11 5:11 4:11 0:3
Václav Coubal : Ondřej Hnilička 8:11 6:11 7:11 0:3
Zdeněk Hálek : Jana Kulichová 11:5 11:4 11:9 3:0
Ladislav Petřík : George Materna 11:13 6:11 8:11 0:3
David Záhrubský : Michal Dobej 6:11 3:11 11:9 3:11 1:3
Zdeněk Hálek : Ondřej Hnilička 10:12 8:11 7:11 0:3
Ladislav Petřík : Jana Kulichová 11:7 8:11 11:8 7:11 11:8 3:2
David Záhrubský : George Materna 11:3 9:11 9:11 8:11 1:3
Václav Coubal : Michal Dobej 13:15 11:7 7:11 7:11 1:3
Ladislav Petřík : Ondřej Hnilička 11:6 3:11 7:11 13:15 1:3
David Záhrubský : Jana Kulichová 7:11 14:12 12:10 5:11 11:7 3:2
Václav Coubal : George Materna 3:11 9:11 11:8 13:11 11:4 3:2
Zdeněk Hálek : Michal Dobej 12:10 7:11 3:11 6:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Unhošť D 16 : 2 3. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 655:506 50:15
Z. Rohlíček / J. Husák : Z. Vocetka / V. Frolík 11:6 11:4 11:6 3:0
M. Vinkl / Z. Kasík : M. Suchan / M. Civín 11:3 11:9 8:11 11:8 3:1
Zdeněk Kasík : Zdeněk Vocetka 11:4 11:4 11:7 3:0
Milan Vinkl : Václav Frolík 11:6 11:6 7:11 7:11 11:8 3:2
Jan Husák : Miloš Civín 11:6 11:8 11:6 3:0
Zdeněk Rohlíček : Milan Suchan 11:8 11:9 5:11 12:10 3:1
Milan Vinkl : Zdeněk Vocetka 11:5 11:7 11:6 3:0
Jan Husák : Václav Frolík 11:5 11:9 3:11 11:9 3:1
Zdeněk Rohlíček : Miloš Civín 5:11 13:15 2:11 0:3
Zdeněk Kasík : Milan Suchan 6:11 11:8 11:7 12:10 3:1
Jan Husák : Zdeněk Vocetka 11:3 11:4 11:5 3:0
Zdeněk Rohlíček : Václav Frolík 9:11 9:11 11:9 11:9 11:9 3:2
Zdeněk Kasík : Miloš Civín 11:6 11:6 11:8 3:0
Milan Vinkl : Milan Suchan 11:4 11:2 11:7 3:0
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Vocetka 11:9 11:6 13:11 3:0
Zdeněk Kasík : Václav Frolík 8:11 11:9 8:11 11:8 5:11 2:3
Milan Vinkl : Miloš Civín 11:9 11:9 11:1 3:0
Jan Husák : Milan Suchan 11:7 6:11 11:9 11:3 3:1
TJ Sokol Dříň D : TSM Kladno C 11 : 7 2. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 617:541 38:26
M. Teiml / L. Stočes : D. Vojna / M. Chaloupka 11:3 11:6 11:5 3:0
M. Teiml / J. Hrkal : L. Plachá / S. Gaj 11:6 5:11 10:12 12:14 1:3
Jan Hrkal : Liliana Plachá 11:8 3:11 11:4 11:8 3:1
Luděk Stočes : Stanislav Gaj 11:6 11:7 11:8 3:0
Marek Teiml : Mikuláš Chaloupka 11:3 11:7 11:7 3:0
Matěj Teiml : Daniel Vojna 11:9 8:11 11:5 1:11 8:11 2:3
Luděk Stočes : Liliana Plachá 11:4 11:2 11:7 3:0
Marek Teiml : Stanislav Gaj 13:11 10:12 13:11 13:15 11:7 3:2
Matěj Teiml : Mikuláš Chaloupka 9:11 6:11 5:11 0:3
Jan Hrkal : Daniel Vojna 11:2 11:7 9:11 6:11 10:12 2:3
Marek Teiml : Liliana Plachá 11:2 11:6 11:5 3:0
Matěj Teiml : Stanislav Gaj 4:11 7:11 1:11 0:3
Jan Hrkal : Mikuláš Chaloupka 7:11 8:11 11:13 0:3
Luděk Stočes : Daniel Vojna 11:7 11:5 11:4 3:0
Matěj Teiml : Liliana Plachá 11:13 5:11 4:11 0:3
Jan Hrkal : Stanislav Gaj 12:14 7:11 11:9 11:6 11:3 3:2
Luděk Stočes : Mikuláš Chaloupka 11:9 11:7 11:9 3:0
Marek Teiml : Daniel Vojna 11:3 11:8 14:12 3:0
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň C 13 : 5 3. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 765:657 47:28
M. Pudil / V. Nedvěd : J. Liska / V. Podhorský 11:8 11:5 11:7 3:0
A. Melkus / L. Balada : M. Šíma / J. Starý 8:11 9:11 12:10 11:7 8:11 2:3
Alan Melkus : Vladimír Podhorský 11:7 11:6 11:4 3:0
Luboš Balada : Josef Liska 11:8 11:9 12:14 12:14 5:11 2:3
Miroslav Pudil : Miloslav Šíma 11:4 11:5 11:3 3:0
Vladimír Nedvěd : Jiří Starý 11:9 11:8 11:9 3:0
Luboš Balada : Vladimír Podhorský 14:12 9:11 12:10 11:9 3:1
Miroslav Pudil : Josef Liska 11:5 12:10 10:12 11:7 3:1
Vladimír Nedvěd : Miloslav Šíma 11:6 11:8 8:11 11:1 3:1
Alan Melkus : Jiří Starý 10:12 11:5 11:5 3:11 11:9 3:2
Miroslav Pudil : Vladimír Podhorský 11:2 11:6 7:11 10:12 11:8 3:2
Vladimír Nedvěd : Josef Liska 4:11 9:11 11:8 11:9 5:11 2:3
Alan Melkus : Miloslav Šíma 10:12 11:9 9:11 11:13 1:3
Luboš Balada : Jiří Starý 9:11 10:12 11:5 9:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Vladimír Podhorský 11:7 10:12 9:11 11:7 11:8 3:2
Alan Melkus : Josef Liska 11:9 13:15 6:11 11:7 11:8 3:2
Luboš Balada : Miloslav Šíma 8:11 6:11 11:1 14:12 11:8 3:2
Miroslav Pudil : Jiří Starý 11:7 11:9 11:5 3:0
TJ Sokol Unhošť D : TSM Kladno C 15 : 3 1. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 622:328 47:11
M. Suchan / D. Bukovský : Š. Slavíček / A. Vidrich 11:4 11:6 11:2 3:0
Z. Vocetka / V. Frolík : bez boje 0:0
David Bukovský : Matyáš Brynda 11:4 11:9 11:7 3:0
Milan Suchan : Štěpán Slavíček 8:11 6:11 5:11 0:3
Zdeněk Vocetka : Aleš Vidrich 7:11 11:7 7:11 5:11 1:3
Václav Frolík : bez boje 0:0
Milan Suchan : Matyáš Brynda 38:36 11:6 11:9 3:0
Zdeněk Vocetka : Štěpán Slavíček 11:7 5:11 7:11 10:12 1:3
Václav Frolík : Aleš Vidrich 11:5 11:7 11:1 3:0
David Bukovský : bez boje 0:0
Aleš Mencl : Matyáš Brynda 11:3 7:11 11:8 11:8 3:1
Václav Frolík : Štěpán Slavíček 11:3 11:6 11:4 3:0
David Bukovský : Aleš Vidrich 11:1 11:5 11:9 3:0
Milan Suchan : bez boje 0:0
Václav Frolík : Matyáš Brynda 11:5 11:5 11:7 3:0
David Bukovský : Štěpán Slavíček 11:3 11:6 11:6 3:0
Milan Suchan : Aleš Vidrich 11:5 11:5 11:13 11:5 3:1
Aleš Mencl : bez boje 0:0
TTC Kladno J : TJ Sokol Dříň D 17 : 1 30. 9. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 690:494 52:13
L. Petřík / V. Coubal : M. Teiml / L. Stočes 11:6 11:7 11:8 3:0
V. Strejc / Z. Hálek : J. Kozel / A. Štěpán 11:5 11:9 11:6 3:0
Ladislav Petřík : Marek Teiml 11:7 12:10 9:11 11:6 3:1
Václav Strejc : Luděk Stočes 11:13 11:7 11:8 11:7 3:1
Zdeněk Hálek : Josef Kozel 11:6 11:9 11:3 3:0
Václav Coubal : Adam Štěpán 11:4 11:2 11:1 3:0
Václav Strejc : Marek Teiml 11:8 8:11 11:5 11:4 3:1
Zdeněk Hálek : Luděk Stočes 11:6 9:11 8:11 4:11 1:3
Václav Coubal : Josef Kozel 11:9 11:5 11:8 3:0
Ladislav Petřík : Adam Štěpán 11:6 11:5 11:6 3:0
Zdeněk Hálek : Marek Teiml 7:11 11:8 11:6 11:8 3:1
Václav Coubal : Luděk Stočes 10:12 11:6 13:11 11:8 3:1
Ladislav Petřík : Josef Kozel 11:7 11:5 14:12 3:0
Václav Strejc : Adam Štěpán 11:4 11:2 11:4 3:0
Václav Coubal : Marek Teiml 11:6 5:11 8:11 11:9 12:10 3:2
Ladislav Petřík : Luděk Stočes 12:14 11:9 11:8 11:7 3:1
Libor Jílek : Josef Kozel 11:4 11:7 8:11 12:14 11:9 3:2
Zdeněk Hálek : Adam Štěpán 11:5 11:6 11:8 3:0
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad D 16 : 2 30. 9. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 675:402 52:10
P. Majtán / M. Dobej : J. Průša / D. Lafek 11:8 11:6 8:11 9:11 11:8 3:2
O. Chadima / M. Černý : K. Černý / D. Gallat 11:2 11:4 11:6 3:0
Ondřej Chadima : Dominik Lafek 11:4 12:10 5:11 11:6 3:1
Martin Černý : Jan Průša 11:5 11:6 9:11 6:11 9:11 2:3
Pavel Majtán : Karel Černý 11:0 11:9 13:11 3:0
Michal Dobej : David Gallat 11:1 11:0 11:1 3:0
Martin Černý : Dominik Lafek 8:11 11:9 7:11 13:11 10:12 2:3
Pavel Majtán : Jan Průša 11:4 11:2 11:1 3:0
Michal Dobej : Karel Černý 11:2 11:1 11:3 3:0
Ondřej Chadima : David Gallat 11:1 11:7 11:6 3:0
Pavel Majtán : Dominik Lafek 11:1 11:2 11:3 3:0
Michal Dobej : Jan Průša 11:8 11:7 11:8 3:0
Ondřej Chadima : Karel Černý 11:0 11:2 11:9 3:0
Martin Černý : David Gallat 11:3 11:5 11:4 3:0
Michal Dobej : Dominik Lafek 12:10 11:6 5:11 11:6 3:1
Ondřej Chadima : Jan Průša 11:9 11:6 11:8 3:0
Martin Černý : Karel Černý 11:2 11:5 11:5 3:0
Pavel Majtán : David Gallat 17:15 18:16 19:17 3:0
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný E 12 : 6 6. 4. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 689:633 41:31
M. Suchan / M. Civín : J. Kulichová / M. Dobej 3:11 11:7 9:11 11:9 7:11 2:3
V. Frolík / L. Plecitý : O. Chadima / M. Černý 10:12 9:11 11:7 13:11 11:7 3:2
Miloš Civín : Jana Kulichová 9:11 17:15 11:5 11:5 3:1
Milan Suchan : Michal Dobej 14:16 8:11 7:11 0:3
Lukáš Plecitý : Ondřej Chadima 11:5 13:15 11:4 11:3 3:1
Václav Frolík : Martin Černý 13:11 4:11 11:9 11:9 3:1
Milan Suchan : Jana Kulichová 11:9 3:11 5:11 9:11 1:3
Lukáš Plecitý : Michal Dobej 7:11 11:4 3:11 11:8 12:14 2:3
Václav Frolík : Ondřej Chadima 11:6 11:4 12:10 3:0
Miloš Civín : Martin Černý 11:7 12:14 16:14 11:5 3:1
Lukáš Plecitý : Jana Kulichová 5:11 2:11 11:7 11:7 11:4 3:2
Václav Frolík : Michal Dobej 6:11 6:11 4:11 0:3
Miloš Civín : Ondřej Chadima 11:7 9:11 8:11 11:7 11:1 3:2
Milan Suchan : Martin Černý 8:11 11:4 11:0 6:11 11:8 3:2
Václav Frolík : Jana Kulichová 11:7 11:6 7:11 11:9 3:1
Miloš Civín : Michal Dobej 9:11 2:11 6:11 0:3
Milan Suchan : Ondřej Chadima 11:6 11:5 11:7 3:0
Lukáš Plecitý : Martin Černý 11:6 11:4 11:7 3:0
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň C 11 : 7 13. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 612:585 36:30
R. Javůrek / L. Balada : J. Starý / P. Hrudka 11:9 11:5 11:4 3:0
M. Pudil / R. Schönfelder : J. Liska / M. Žiaran 9:11 11:13 11:8 5:11 1:3
Luboš Balada : Jiří Starý 9:11 6:11 10:12 0:3
Roman Javůrek : Petr Hrudka 5:11 10:12 11:4 11:5 11:7 3:2
Miroslav Pudil : Josef Liska 11:1 4:11 11:4 11:5 3:1
Radek Schönfelder : Milan Žiaran 3:11 2:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Jiří Starý 13:11 11:8 11:5 3:0
Miroslav Pudil : Petr Hrudka 11:8 11:4 8:11 12:10 3:1
Radek Schönfelder : Josef Liska 7:11 5:11 3:11 0:3
Luboš Balada : Milan Žiaran 10:12 11:6 8:11 12:10 7:11 2:3
Miroslav Pudil : Jiří Starý 11:6 11:9 11:7 3:0
Radek Schönfelder : Petr Hrudka 7:11 9:11 5:11 0:3
Luboš Balada : Josef Liska 7:11 11:8 8:11 11:7 11:8 3:2
Roman Javůrek : Milan Žiaran 6:11 11:6 10:12 11:5 11:9 3:2
Radek Schönfelder : Jiří Starý 9:11 4:11 6:11 0:3
Luboš Balada : Petr Hrudka 11:9 11:2 11:8 3:0
Roman Javůrek : Josef Liska 14:12 11:8 11:3 3:0
Miroslav Pudil : Milan Žiaran 12:10 9:11 11:9 11:9 3:1
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Dříň D 10 : 8 11. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 587:577 36:29
O. Průša / J. Průša : M. Teiml / L. Stočes 8:11 2:11 9:11 0:3
V. Pesl / D. Lafek : M. Teiml / J. Hrkal 11:8 8:11 11:6 7:11 11:4 3:2
Jan Průša : Marek Teiml 4:11 8:11 3:11 0:3
Václav Pesl : Luděk Stočes 11:9 11:3 12:10 3:0
Dominik Lafek : Matěj Teiml 3:11 6:11 11:7 11:13 1:3
Ondřej Průša : Jan Hrkal 5:11 11:9 11:5 8:11 10:12 2:3
Václav Pesl : Marek Teiml 11:6 11:7 11:8 3:0
Dominik Lafek : Luděk Stočes 11:9 9:11 11:3 11:5 3:1
Ondřej Průša : Matěj Teiml 11:6 11:7 11:7 3:0
Jan Průša : Jan Hrkal 9:11 11:5 11:9 8:11 5:11 2:3
Dominik Lafek : Marek Teiml 11:4 13:11 12:10 3:0
Ondřej Průša : Luděk Stočes 9:11 11:8 6:11 6:11 1:3
Karel Černý : Matěj Teiml 5:11 4:11 6:11 0:3
Václav Pesl : Jan Hrkal 11:4 17:15 11:8 3:0
Ondřej Průša : Marek Teiml 11:4 11:4 6:11 5:11 11:8 3:2
Karel Černý : Luděk Stočes 3:11 1:11 3:11 0:3
Václav Pesl : Matěj Teiml 11:7 11:6 14:12 3:0
Dominik Lafek : Jan Hrkal 11:7 11:4 12:10 3:0
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno J 6 : 12 10. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 600:681 27:43
Z. Rohlíček / J. Husák : M. Procházka / D. Záhrubský 4:11 7:11 8:11 0:3
M. Vinkl / Z. Kasík : V. Coubal / V. Strejc 5:11 2:11 11:13 0:3
Zdeněk Kasík : David Záhrubský 11:7 9:11 11:9 6:11 11:8 3:2
Milan Vinkl : Václav Coubal 6:11 5:11 7:11 0:3
Jan Husák : Michal Procházka 11:8 10:12 9:11 11:7 11:8 3:2
Zdeněk Rohlíček : Václav Strejc 7:11 3:11 6:11 0:3
Milan Vinkl : David Záhrubský 5:11 11:7 11:13 6:11 1:3
Jan Husák : Václav Coubal 11:5 7:11 11:7 5:11 10:12 2:3
Zdeněk Rohlíček : Michal Procházka 11:9 9:11 11:6 12:10 3:1
Zdeněk Kasík : Václav Strejc 12:10 3:11 11:8 11:7 3:1
Jan Husák : David Záhrubský 7:11 11:8 11:6 9:11 9:11 2:3
Zdeněk Rohlíček : Václav Coubal 11:3 12:10 5:11 10:12 10:12 2:3
Zdeněk Kasík : Michal Procházka 9:11 5:11 5:11 0:3
Milan Vinkl : Václav Strejc 11:6 11:9 11:4 3:0
Zdeněk Rohlíček : David Záhrubský 11:5 6:11 9:11 6:11 1:3
Zdeněk Kasík : Václav Coubal 3:11 11:9 3:11 3:11 1:3
Milan Vinkl : Michal Procházka 11:9 11:8 9:11 11:3 3:1
Jan Husák : Václav Strejc 11:13 9:11 11:13 0:3
TSM Kladno C : TTC Kladno J 1 : 17 8. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 469:670 10:53
M. Brynda / M. Kvarda : V. Strejc / Z. Hálek 7:11 9:11 3:11 0:3
D. Vojna / M. Chaloupka : L. Jílek / L. Petřík 12:10 13:11 4:11 9:11 7:11 2:3
Michal Kvarda : Libor Jílek 14:12 11:5 5:11 7:11 11:7 3:2
Mikuláš Chaloupka : Ladislav Petřík 7:11 5:11 6:11 0:3
Daniel Vojna : Václav Strejc 6:11 10:12 2:11 0:3
Matyáš Brynda : Zdeněk Hálek 8:11 5:11 11:4 2:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Libor Jílek 8:11 5:11 8:11 0:3
Daniel Vojna : Ladislav Petřík 5:11 4:11 5:11 0:3
Matyáš Brynda : Václav Strejc 9:11 5:11 7:11 0:3
Michal Kvarda : Zdeněk Hálek 7:11 12:14 8:11 0:3
Daniel Vojna : Libor Jílek 10:12 8:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Ladislav Petřík 5:11 5:11 11:9 9:11 1:3
Michal Kvarda : Václav Strejc 6:11 5:11 10:12 0:3
Mikuláš Chaloupka : Zdeněk Hálek 7:11 8:11 8:11 0:3
Matyáš Brynda : Libor Jílek 11:9 8:11 11:7 9:11 5:11 2:3
Michal Kvarda : Ladislav Petřík 6:11 7:11 9:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Václav Strejc 2:11 11:13 11:5 7:11 1:3
Daniel Vojna : Zdeněk Hálek 5:11 3:11 7:11 0:3
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Unhošť D 3 : 15 8. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 535:682 17:50
O. Průša / D. Lafek : M. Suchan / D. Bukovský 9:11 7:11 11:7 9:11 1:3
J. Průša / K. Černý : Z. Vocetka / V. Frolík 5:11 5:11 4:11 0:3
Ondřej Průša : David Bukovský 11:7 14:12 6:11 3:11 8:11 2:3
Jan Průša : Milan Suchan 7:11 6:11 3:11 0:3
Dominik Lafek : Václav Frolík 11:6 11:6 5:11 5:11 8:11 2:3
Karel Černý : Zdeněk Vocetka 7:11 10:12 6:11 0:3
Jan Průša : David Bukovský 7:11 8:11 9:11 0:3
Dominik Lafek : Milan Suchan 11:7 8:11 7:11 8:11 1:3
Karel Černý : Václav Frolík 6:11 2:11 7:11 0:3
Ondřej Průša : Zdeněk Vocetka 11:3 11:9 12:14 6:11 11:9 3:2
Dominik Lafek : David Bukovský 10:12 8:11 6:11 0:3
David Gallat : Milan Suchan 6:11 5:11 7:11 0:3
Ondřej Průša : Václav Frolík 10:12 7:11 9:11 0:3
Jan Průša : Zdeněk Vocetka 11:8 11:13 10:12 11:9 12:10 3:2
David Gallat : David Bukovský 4:11 4:11 8:11 0:3
Ondřej Průša : Milan Suchan 9:11 11:8 11:5 11:4 3:1
Jan Průša : Václav Frolík 5:11 8:11 8:11 0:3
Dominik Lafek : Zdeněk Vocetka 11:6 11:7 7:11 4:11 5:11 2:3
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E 8 : 10 7. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 731:739 39:39
M. Hurt / M. Vinkl : J. Kulichová / M. Dobej 8:11 11:8 11:9 11:9 3:1
Z. Rohlíček / J. Husák : P. Majtán / O. Hnilička 11:8 11:9 9:11 5:11 11:4 3:2
Miroslav Hurt : Ondřej Hnilička 11:3 11:7 7:11 11:7 3:1
Zdeněk Kasík : Jana Kulichová 12:10 12:10 8:11 10:12 5:11 2:3
Jan Husák : Pavel Majtán 11:6 12:14 11:4 11:9 3:1
Zdeněk Rohlíček : Michal Dobej 11:4 11:9 10:12 6:11 11:4 3:2
Zdeněk Kasík : Ondřej Hnilička 12:10 5:11 6:11 8:11 1:3
Jan Husák : Jana Kulichová 12:10 4:11 11:8 11:9 3:1
Zdeněk Rohlíček : Pavel Majtán 5:11 5:11 11:6 11:7 4:11 2:3
Miroslav Hurt : Michal Dobej 12:10 7:11 11:8 11:5 3:1
Jan Husák : Ondřej Hnilička 6:11 16:14 7:11 11:8 10:12 2:3
Zdeněk Rohlíček : Jana Kulichová 10:12 8:11 11:8 7:11 1:3
Miroslav Hurt : Pavel Majtán 12:10 11:5 11:6 3:0
Zdeněk Kasík : Michal Dobej 6:11 9:11 11:8 8:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Hnilička 11:7 11:13 11:9 8:11 5:11 2:3
Miroslav Hurt : Jana Kulichová 10:12 11:8 9:11 11:7 8:11 2:3
Zdeněk Kasík : Pavel Majtán 4:11 8:11 6:11 0:3
Jan Husák : Michal Dobej 7:11 11:13 11:9 11:6 9:11 2:3
TJ Sokol Dříň D : KST Slatina C 3 : 15 6. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 476:609 14:46
J. Kozel / L. Stočes : R. Javůrek / L. Balada 6:11 8:11 11:13 0:3
M. Teiml / A. Štěpán : A. Melkus / M. Matějíček 6:11 6:11 9:11 0:3
Josef Kozel : Alan Melkus 11:13 11:7 9:11 7:11 1:3
Luděk Stočes : Marcel Matějíček 8:11 11:13 8:11 0:3
Adam Štěpán : Luboš Balada 11:9 6:11 7:11 12:14 1:3
Marek Teiml : Roman Javůrek 11:5 7:11 10:12 7:11 1:3
Luděk Stočes : Alan Melkus 11:9 11:3 11:7 3:0
Adam Štěpán : Marcel Matějíček 9:11 3:11 6:11 0:3
Marek Teiml : Luboš Balada 11:2 6:11 11:4 11:8 3:1
Josef Kozel : Roman Javůrek 3:11 6:11 3:11 0:3
Adam Štěpán : Alan Melkus 6:11 2:11 4:11 0:3
Marek Teiml : Marcel Matějíček 7:11 4:11 10:12 0:3
Josef Kozel : Luboš Balada 7:11 3:11 6:11 0:3
Luděk Stočes : Roman Javůrek 11:4 7:11 10:12 12:14 1:3
Marek Teiml : Alan Melkus 11:6 11:4 11:6 3:0
Josef Kozel : Marcel Matějíček 4:11 1:11 12:14 0:3
Luděk Stočes : Luboš Balada 10:12 9:11 8:11 0:3
Adam Štěpán : Roman Javůrek 5:11 12:10 8:11 1:11 1:3
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 10 : 8 18. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 669:603 38:32
S. Gaj / A. Vidrich : J. Průša / D. Lafek 6:11 7:11 11:7 8:11 1:3
D. Vojna / M. Chaloupka : O. Průša / K. Černý 5:11 11:8 11:6 11:3 3:1
Daniel Vojna : Ondřej Průša 6:11 6:11 3:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Jan Průša 11:13 11:8 7:11 11:8 11:7 3:2
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 12:14 7:11 5:11 0:3
Stanislav Gaj : Karel Černý 11:4 11:3 11:3 3:0
Mikuláš Chaloupka : Ondřej Průša 11:8 11:9 11:4 3:0
Aleš Vidrich : Jan Průša 16:14 9:11 11:5 8:11 10:12 2:3
Stanislav Gaj : Dominik Lafek 11:8 5:11 14:16 5:11 1:3
Daniel Vojna : Karel Černý 11:1 11:7 11:7 3:0
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 9:11 11:7 11:5 11:5 3:1
Stanislav Gaj : Jan Průša 11:7 11:8 9:11 12:14 7:11 2:3
Daniel Vojna : Dominik Lafek 11:8 6:11 11:6 7:11 11:7 3:2
Mikuláš Chaloupka : Karel Černý 11:6 11:5 11:6 3:0
Stanislav Gaj : Ondřej Průša 7:11 11:7 7:11 11:6 3:11 2:3
Daniel Vojna : Jan Průša 6:11 9:11 11:4 11:4 11:4 3:2
Mikuláš Chaloupka : Dominik Lafek 10:12 6:11 14:16 0:3
Aleš Vidrich : Karel Černý 11:7 11:2 11:7 3:0
TTC Kladno J : TJ Sokol Unhošť D 15 : 3 17. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 668:513 48:17
V. Strejc / Z. Hálek : M. Švarc / A. Mencl 11:9 8:11 11:9 13:11 3:1
L. Petřík / V. Coubal : Z. Vocetka / M. Civín 11:5 11:8 11:6 3:0
Ladislav Petřík : Aleš Mencl 9:11 11:9 11:7 11:3 3:1
Václav Strejc : Miroslav Švarc 11:13 11:9 10:12 10:12 1:3
Zdeněk Hálek : Miloš Civín 11:3 11:9 9:11 11:9 3:1
Václav Coubal : Zdeněk Vocetka 11:5 11:6 11:6 3:0
Václav Strejc : Aleš Mencl 11:3 11:9 11:5 3:0
Zdeněk Hálek : Miroslav Švarc 5:11 11:7 5:11 12:10 11:6 3:2
Václav Coubal : Miloš Civín 9:11 11:4 11:6 9:11 9:11 2:3
Ladislav Petřík : Zdeněk Vocetka 11:7 11:9 11:9 3:0
Zdeněk Hálek : Aleš Mencl 11:5 11:6 11:5 3:0
Václav Coubal : Miroslav Švarc 12:10 8:11 11:6 11:6 3:1
Ladislav Petřík : Miloš Civín 7:11 11:6 11:8 11:6 3:1
Václav Strejc : Zdeněk Vocetka 11:8 11:4 11:4 3:0
Václav Coubal : Aleš Mencl 12:10 11:3 11:3 3:0
Ladislav Petřík : Miroslav Švarc 8:11 9:11 5:11 0:3
Václav Strejc : Miloš Civín 4:11 11:7 11:6 11:9 3:1
Zdeněk Hálek : Zdeněk Vocetka 11:8 11:8 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň B : STC Slaný E 4 : 14 17. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 686:770 29:47
Z. Rohlíček / J. Husák : G. Materna / M. Dobej 10:12 15:13 11:7 8:11 7:11 2:3
M. Vinkl / Z. Kasík : O. Hnilička / O. Chadima 11:7 3:11 9:11 3:11 1:3
Zdeněk Kasík : George Materna 11:6 11:8 3:11 5:11 7:11 2:3
Milan Vinkl : Ondřej Hnilička 13:15 11:6 12:14 8:11 1:3
Jan Husák : Michal Dobej 11:8 11:5 5:11 10:12 12:10 3:2
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Chadima 10:12 11:7 7:11 12:10 12:10 3:2
Milan Vinkl : George Materna 11:7 8:11 5:11 6:11 1:3
Jan Husák : Ondřej Hnilička 11:9 5:11 12:10 11:8 3:1
Zdeněk Rohlíček : Michal Dobej 8:11 5:11 12:10 9:11 1:3
Zdeněk Kasík : Ondřej Chadima 11:4 10:12 10:12 11:6 10:12 2:3
Jan Husák : George Materna 5:11 10:12 12:10 5:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : Ondřej Hnilička 11:7 7:11 10:12 11:8 5:11 2:3
Zdeněk Kasík : Michal Dobej 5:11 11:7 8:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Ondřej Chadima 13:15 9:11 11:5 8:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : George Materna 10:12 11:13 9:11 0:3
Zdeněk Kasík : Ondřej Hnilička 11:7 8:11 5:11 4:11 1:3
Milan Vinkl : Michal Dobej 11:8 7:11 7:11 5:11 1:3
Jan Husák : Ondřej Chadima 11:9 12:10 11:9 3:0
TJ Sokol Dříň D : KST Slatina C 7 : 11 16. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 521:617 28:37
M. Teiml / J. Kozel : A. Melkus / L. Balada 2:11 8:11 4:11 0:3
M. Teiml / L. Stočes : M. Pudil / V. Nedvěd 4:11 12:10 12:10 11:9 3:1
Marek Teiml : Alan Melkus 11:8 6:11 11:6 11:7 3:1
Luděk Stočes : Luboš Balada 8:11 11:8 12:10 11:6 3:1
Josef Kozel : Vladimír Nedvěd 8:11 7:11 5:11 0:3
Matěj Teiml : Miroslav Pudil 8:11 5:11 4:11 0:3
Luděk Stočes : Alan Melkus 11:8 11:6 11:6 3:0
Josef Kozel : Luboš Balada 11:6 3:11 11:6 6:11 6:11 2:3
Matěj Teiml : Vladimír Nedvěd 4:11 3:11 5:11 0:3
Marek Teiml : Miroslav Pudil 6:11 11:8 10:12 11:8 8:11 2:3
Josef Kozel : Alan Melkus 6:11 2:11 7:11 0:3
Matěj Teiml : Luboš Balada 11:9 3:11 2:11 3:11 1:3
Marek Teiml : Vladimír Nedvěd 15:13 11:8 6:11 11:6 3:1
Luděk Stočes : Miroslav Pudil 11:9 11:6 11:7 3:0
Matěj Teiml : Alan Melkus 5:11 11:9 11:6 9:11 7:11 2:3
Marek Teiml : Luboš Balada 11:2 11:8 11:4 3:0
Luděk Stočes : Vladimír Nedvěd 6:11 6:11 9:11 0:3
Josef Kozel : Miroslav Pudil 3:11 8:11 4:11 0:3
KST Slatina C : TSM Kladno C 18 : 0 17. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 677:453 54:8
R. Javůrek / L. Balada : A. Vidrich / P. Činčura 11:9 11:9 11:6 3:0
A. Melkus / V. Nedvěd : M. Mikulík / M. Brynda 11:2 11:8 11:9 3:0
Luboš Balada : Aleš Vidrich 11:6 9:11 9:11 11:7 11:8 3:2
Vladimír Nedvěd : Přemysl Činčura 14:12 11:5 11:6 3:0
Alan Melkus : Martin Mikulík 7:11 13:11 13:11 11:5 3:1
Roman Javůrek : Matyáš Brynda 11:7 11:4 11:3 3:0
Vladimír Nedvěd : Aleš Vidrich 11:4 11:6 11:8 3:0
Alan Melkus : Přemysl Činčura 11:8 11:4 11:8 3:0
Roman Javůrek : Martin Mikulík 11:4 11:9 11:5 3:0
Luboš Balada : Matyáš Brynda 12:10 11:4 11:5 3:0
Alan Melkus : Aleš Vidrich 11:9 11:9 11:6 3:0
Roman Javůrek : Přemysl Činčura 12:10 13:15 11:3 11:5 3:1
Luboš Balada : Martin Mikulík 11:4 11:5 10:12 12:10 3:1
Vladimír Nedvěd : Matyáš Brynda 7:11 11:3 11:9 11:7 3:1
Roman Javůrek : Aleš Vidrich 11:5 12:10 11:6 3:0
Luboš Balada : Přemysl Činčura 11:7 11:3 12:10 3:0
Vladimír Nedvěd : Martin Mikulík 11:8 11:3 11:8 3:0
Alan Melkus : Matyáš Brynda 11:3 8:11 11:5 8:11 11:9 3:2
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Dříň B 5 : 13 15. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 658:762 30:49
A. Mencl / L. Ledvinová : Z. Rohlíček / J. Husák 11:7 11:7 7:11 5:11 11:3 3:2
M. Švarc / V. Frolík : M. Hurt / M. Vinkl 4:11 5:11 6:11 0:3
Lucie Ledvinová : Jan Husák 5:11 11:9 7:11 10:12 1:3
Aleš Mencl : Zdeněk Rohlíček 8:11 11:6 10:12 11:8 6:11 2:3
Miroslav Švarc : Miroslav Hurt 4:11 2:11 8:11 0:3
Václav Frolík : Milan Vinkl 11:4 11:5 9:11 6:11 11:9 3:2
Aleš Mencl : Jan Husák 11:9 9:11 11:5 9:11 6:11 2:3
Miroslav Švarc : Zdeněk Rohlíček 6:11 11:8 6:11 11:9 11:6 3:2
Václav Frolík : Miroslav Hurt 6:11 12:10 11:7 4:11 11:4 3:2
Lucie Ledvinová : Milan Vinkl 11:8 9:11 11:9 10:12 7:11 2:3
Miroslav Švarc : Jan Husák 11:9 6:11 6:11 7:11 1:3
Václav Frolík : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:5 1:11 14:16 11:7 3:2
Lucie Ledvinová : Miroslav Hurt 8:11 7:11 11:9 6:11 1:3
Aleš Mencl : Milan Vinkl 10:12 5:11 5:11 0:3
Václav Frolík : Jan Husák 11:6 11:5 7:11 8:11 8:11 2:3
Lucie Ledvinová : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:8 8:11 9:11 7:11 2:3
Aleš Mencl : Miroslav Hurt 3:11 6:11 4:11 0:3
Miroslav Švarc : Milan Vinkl 11:8 11:6 6:11 9:11 3:11 2:3
TTC Kladno J : Sokol Buštěhrad D 16 : 2 14. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 622:325 50:9
V. Strejc / Z. Hálek : O. Průša / J. Průša 7:11 11:9 11:9 11:5 3:1
L. Petřík / V. Coubal : K. Černý / A. Urban 11:1 11:1 11:2 3:0
David Záhrubský : Jan Průša 11:3 11:5 11:5 3:0
Ladislav Petřík : Ondřej Průša 13:15 11:9 11:4 11:6 3:1
Václav Coubal : Karel Černý 11:1 11:1 11:0 3:0
Libor Jílek : Adam Urban 11:0 11:0 11:3 3:0
Ladislav Petřík : Jan Průša 11:4 11:6 11:5 3:0
Václav Coubal : Ondřej Průša 11:6 11:9 6:11 11:8 3:1
Libor Jílek : Karel Černý 11:7 11:6 11:3 3:0
David Záhrubský : Adam Urban 11:2 11:2 11:2 3:0
Václav Coubal : Jan Průša 11:4 11:4 11:5 3:0
Libor Jílek : Ondřej Průša 6:11 3:11 8:11 0:3
David Záhrubský : Karel Černý 11:2 11:1 11:2 3:0
Ladislav Petřík : Adam Urban 11:4 11:3 11:2 3:0
Libor Jílek : Jan Průša 11:7 12:10 14:12 3:0
David Záhrubský : Ondřej Průša 11:9 7:11 9:11 11:7 9:11 2:3
Ladislav Petřík : Karel Černý 11:3 11:4 11:5 3:0
Václav Coubal : Adam Urban 11:5 11:5 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň D 16 : 2 14. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 661:486 49:15
J. Liska / J. Starý : J. Kozel / A. Štěpán 11:8 11:9 11:5 3:0
V. Podhorský / M. Žiaran : M. Teiml / J. Hrkal 12:10 14:16 11:8 11:3 3:1
Josef Liska : Josef Kozel 5:11 11:8 11:8 11:6 3:1
Milan Žiaran : Adam Štěpán 11:5 11:8 11:8 3:0
Jiří Starý : Matěj Teiml 11:8 11:9 11:8 3:0
Miloslav Šíma : Jan Hrkal 5:11 4:11 7:11 0:3
Milan Žiaran : Josef Kozel 11:3 8:11 6:11 11:7 11:9 3:2
Jiří Starý : Adam Štěpán 11:8 11:6 11:5 3:0
Miloslav Šíma : Matěj Teiml 7:11 11:6 11:7 11:4 3:1
Josef Liska : Jan Hrkal 11:4 13:11 11:1 3:0
Jiří Starý : Josef Kozel 11:8 7:11 11:6 11:4 3:1
Miloslav Šíma : Adam Štěpán 11:5 11:5 11:4 3:0
Josef Liska : Matěj Teiml 11:4 11:8 11:4 3:0
Milan Žiaran : Jan Hrkal 9:11 11:9 11:9 11:13 11:9 3:2
Miloslav Šíma : Josef Kozel 11:3 9:11 8:11 9:11 1:3
Josef Liska : Adam Štěpán 11:3 11:7 11:2 3:0
Milan Žiaran : Matěj Teiml 11:2 13:11 7:11 11:6 3:1
Jiří Starý : Jan Hrkal 11:8 12:10 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň D 13 : 5 31. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 685:582 45:22
J. Starý / P. Hrudka : M. Teiml / L. Stočes 11:4 9:11 11:7 11:8 3:1
J. Liska / M. Žiaran : M. Teiml / J. Hrkal 9:11 6:11 10:12 0:3
Josef Liska : Luděk Stočes 11:6 14:12 12:14 11:13 3:11 2:3
Milan Žiaran : Marek Teiml 11:8 11:9 11:2 3:0
Jiří Starý : Matěj Teiml 11:8 13:11 11:5 3:0
Petr Hrudka : Jan Hrkal 15:13 11:9 11:4 3:0
Milan Žiaran : Luděk Stočes 10:12 4:11 7:11 0:3
Jiří Starý : Marek Teiml 11:9 11:4 10:12 11:8 3:1
Petr Hrudka : Matěj Teiml 11:4 11:3 11:9 3:0
Josef Liska : Jan Hrkal 12:10 8:11 11:7 11:8 3:1
Jiří Starý : Luděk Stočes 8:11 11:8 6:11 11:9 4:11 2:3
Petr Hrudka : Josef Kozel 11:8 11:7 11:6 3:0
Josef Liska : Matěj Teiml 11:6 11:5 11:6 3:0
Milan Žiaran : Jan Hrkal 11:4 11:9 18:16 3:0
Petr Hrudka : Luděk Stočes 11:6 10:12 17:15 9:11 4:11 2:3
Josef Liska : Josef Kozel 11:7 8:11 11:8 11:5 3:1
Milan Žiaran : Matěj Teiml 6:11 6:11 11:7 11:9 11:7 3:2
Jiří Starý : Jan Hrkal 11:3 7:11 11:5 11:7 3:1
KST Slatina C : TSM Kladno C 18 : 0 27. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 648:321 54:5
R. Javůrek / L. Balada : bez boje 0:0
M. Pudil / V. Nedvěd : D. Vojna / M. Chaloupka 15:13 9:11 6:11 13:11 12:10 3:2
Vladimír Nedvěd : Martin Mikulík 11:7 11:5 9:11 11:4 3:1
Luboš Balada : Daniel Vojna 11:9 11:8 11:5 3:0
Miroslav Pudil : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:5 11:8 3:0
Roman Javůrek : bez boje 0:0
Luboš Balada : Martin Mikulík 11:4 11:8 11:3 3:0
Miroslav Pudil : Daniel Vojna 9:11 11:9 11:7 12:10 3:1
Roman Javůrek : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:7 11:3 3:0
Vladimír Nedvěd : bez boje 0:0
Miroslav Pudil : Martin Mikulík 11:9 11:7 11:4 3:0
Roman Javůrek : Daniel Vojna 11:13 11:8 11:5 11:3 3:1
Vladimír Nedvěd : Mikuláš Chaloupka 11:8 11:8 11:8 3:0
Luboš Balada : bez boje 0:0
Roman Javůrek : Martin Mikulík 11:6 11:6 13:11 3:0
Vladimír Nedvěd : Daniel Vojna 11:5 11:6 11:9 3:0
Luboš Balada : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:5 11:5 3:0
Miroslav Pudil : bez boje 0:0
STC Slaný E : TTC Kladno J 11 : 7 24. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 714:663 41:31
G. Materna / M. Dobej : L. Petřík / V. Coubal 11:6 11:9 17:19 15:13 3:1
J. Kulichová / O. Hnilička : V. Strejc / Z. Hálek 10:12 6:11 11:7 11:13 1:3
Michal Dobej : Ladislav Petřík 11:4 13:11 11:7 3:0
Jana Kulichová : Václav Coubal 11:4 6:11 11:8 11:7 3:1
George Materna : Václav Strejc 10:12 11:8 11:9 8:11 8:11 2:3
Ondřej Hnilička : Zdeněk Hálek 11:13 12:10 9:11 5:11 1:3
Jana Kulichová : Ladislav Petřík 11:8 9:11 11:8 14:12 3:1
George Materna : Václav Coubal 11:2 11:7 14:12 3:0
Ondřej Hnilička : Václav Strejc 11:8 11:8 10:12 11:13 11:2 3:2
Michal Dobej : Zdeněk Hálek 11:7 10:12 11:13 10:12 1:3
George Materna : Ladislav Petřík 11:9 11:5 11:5 3:0
Ondřej Hnilička : Václav Coubal 11:9 12:10 11:6 3:0
Michal Dobej : Václav Strejc 7:11 11:8 5:11 11:7 7:11 2:3
Jana Kulichová : Zdeněk Hálek 5:11 6:11 4:11 0:3
Ondřej Hnilička : Ladislav Petřík 11:9 11:5 8:11 10:12 11:9 3:2
Michal Dobej : Václav Coubal 11:5 6:11 5:11 7:11 1:3
Jana Kulichová : Václav Strejc 5:11 4:11 11:5 11:4 11:3 3:2
George Materna : Zdeněk Hálek 11:8 8:11 11:8 11:8 3:1
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Dříň B 7 : 11 23. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 674:716 33:43
V. Frolík / A. Mencl : Z. Rohlíček / J. Husák 7:11 5:11 10:12 0:3
M. Suchan / L. Plecitý : M. Vinkl / Z. Kasík 3:11 9:11 11:8 11:6 5:11 2:3
Miloš Civín : Zdeněk Rohlíček 11:9 9:11 11:8 11:8 3:1
Lukáš Plecitý : Jan Husák 11:5 7:11 8:11 11:9 11:8 3:2
Milan Suchan : Milan Vinkl 6:11 6:11 11:9 9:11 1:3
Aleš Mencl : Zdeněk Kasík 8:11 11:6 9:11 4:11 1:3
Lukáš Plecitý : Zdeněk Rohlíček 11:3 11:7 7:11 8:11 11:6 3:2
Milan Suchan : Jan Husák 11:4 11:4 11:8 3:0
Aleš Mencl : Milan Vinkl 11:8 5:11 6:11 6:11 1:3
Miloš Civín : Zdeněk Kasík 9:11 11:8 10:12 11:6 11:7 3:2
Milan Suchan : Zdeněk Rohlíček 11:6 10:12 8:11 7:11 1:3
Aleš Mencl : Jan Husák 6:11 11:7 5:11 9:11 1:3
Miloš Civín : Milan Vinkl 3:11 11:8 6:11 11:8 13:11 3:2
Lukáš Plecitý : Zdeněk Kasík 11:8 4:11 11:5 12:10 3:1
Aleš Mencl : Zdeněk Rohlíček 5:11 11:8 8:11 7:11 1:3
Miloš Civín : Jan Husák 11:6 7:11 6:11 9:11 1:3
Lukáš Plecitý : Milan Vinkl 11:6 10:12 8:11 9:11 1:3
Milan Suchan : Zdeněk Kasík 7:11 7:11 12:10 11:8 10:12 2:3
TSM Kladno C : TJ Sokol Dříň C 2 : 16 22. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 506:665 14:48
A. Vidrich / M. Brynda : J. Starý / M. Žiaran 7:11 9:11 4:11 0:3
D. Vojna / M. Chaloupka : J. Liska / P. Hrudka 10:12 9:11 1:11 0:3
Aleš Vidrich : Jiří Starý 4:11 15:13 10:12 8:11 1:3
Daniel Vojna : Milan Žiaran 14:16 12:10 2:11 11:13 1:3
Matyáš Brynda : Josef Liska 5:11 11:9 6:11 8:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Petr Hrudka 9:11 6:11 7:11 0:3
Daniel Vojna : Jiří Starý 3:11 9:11 3:11 0:3
Matyáš Brynda : Milan Žiaran 4:11 8:11 6:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Josef Liska 6:11 9:11 11:9 7:11 1:3
Aleš Vidrich : Petr Hrudka 11:13 6:11 14:12 9:11 1:3
Matyáš Brynda : Jiří Starý 9:11 11:9 7:11 8:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Milan Žiaran 5:11 10:12 8:11 0:3
Aleš Vidrich : Miloslav Kejla 11:6 11:8 11:9 3:0
Daniel Vojna : Petr Hrudka 11:13 8:11 5:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Jiří Starý 6:11 2:11 14:12 6:11 1:3
Aleš Vidrich : Milan Žiaran 11:13 11:7 3:11 7:11 1:3
Daniel Vojna : Miloslav Kejla 11:9 11:3 11:5 3:0
Matyáš Brynda : Petr Hrudka 8:11 8:11 8:11 0:3
Sokol Buštěhrad D : KST Slatina C 18 : 0 22. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 594:0 54:0
D. Lafek / K. Černý : bez boje 0:0
O. Průša / J. Průša : bez boje 0:0
Karel Černý : bez boje 0:0
Dominik Lafek : bez boje 0:0
Jan Průša : bez boje 0:0
Ondřej Průša : bez boje 0:0
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť D 4 : 14 21. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 591:678 21:47
O. Souček / P. Majtán : Z. Vocetka / M. Švarc 6:11 11:6 8:11 11:7 11:8 3:2
O. Chadima / M. Černý : V. Frolík / L. Ledvinová 8:11 11:9 9:11 7:11 1:3
Pavel Majtán : Miroslav Švarc 8:11 11:8 11:5 11:9 3:1
Ondřej Souček : Zdeněk Vocetka 11:7 11:9 7:11 11:6 3:1
Ondřej Chadima : Lucie Ledvinová 8:11 6:11 7:11 0:3
Martin Černý : Václav Frolík 7:11 8:11 6:11 0:3
Ondřej Souček : Miroslav Švarc 8:11 6:11 7:11 0:3
Ondřej Chadima : Zdeněk Vocetka 10:12 11:13 9:11 0:3
Martin Černý : Lucie Ledvinová 9:11 6:11 7:11 0:3
Pavel Majtán : Václav Frolík 11:7 8:11 7:11 4:11 1:3
Ondřej Chadima : Miroslav Švarc 7:11 9:11 6:11 0:3
Martin Černý : Zdeněk Vocetka 7:11 9:11 11:8 9:11 1:3
Pavel Majtán : Lucie Ledvinová 11:6 11:7 9:11 8:11 11:13 2:3
Ondřej Souček : Václav Frolík 11:8 11:8 7:11 9:11 10:12 2:3
Martin Černý : Miroslav Švarc 7:11 6:11 11:8 8:11 1:3
Pavel Majtán : Zdeněk Vocetka 11:6 7:11 11:8 11:9 3:1
Ondřej Souček : Lucie Ledvinová 8:11 9:11 9:11 0:3
Ondřej Chadima : Václav Frolík 5:11 11:6 7:11 6:11 1:3
TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno J 6 : 12 21. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 629:661 28:40
M. Hurt / M. Vinkl : V. Coubal / D. Záhrubský 13:15 11:13 6:11 0:3
Z. Rohlíček / J. Husák : L. Petřík / Z. Hálek 14:16 9:11 8:11 0:3
Jan Husák : David Záhrubský 9:11 8:11 11:8 10:12 1:3
Zdeněk Rohlíček : Ladislav Petřík 11:8 11:9 15:13 3:0
Milan Vinkl : Václav Coubal 11:7 11:9 11:3 3:0
Miroslav Hurt : Zdeněk Hálek 11:5 8:11 9:11 8:11 1:3
Zdeněk Rohlíček : David Záhrubský 8:11 11:3 4:11 9:11 1:3
Milan Vinkl : Ladislav Petřík 7:11 7:11 7:11 0:3
Miroslav Hurt : Václav Coubal 11:1 11:8 11:4 3:0
Jan Husák : Zdeněk Hálek 5:11 11:9 12:10 8:11 12:10 3:2
Milan Vinkl : David Záhrubský 2:11 7:11 8:11 0:3
Miroslav Hurt : Ladislav Petřík 9:11 11:5 11:6 11:9 3:1
Jan Husák : Václav Coubal 5:11 7:11 12:10 10:12 1:3
Zdeněk Rohlíček : Zdeněk Hálek 11:9 9:11 4:11 4:11 1:3
Miroslav Hurt : David Záhrubský 9:11 11:8 11:6 9:11 7:11 2:3
Jan Husák : Ladislav Petřík 11:6 4:11 11:9 11:5 3:1
Zdeněk Rohlíček : Václav Coubal 8:11 10:12 14:12 11:8 8:11 2:3
Milan Vinkl : Zdeněk Hálek 8:11 5:11 11:6 10:12 1:3
TSM Kladno C : TJ Sokol Dříň C 5 : 13 1. 4. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 550:688 21:45
S. Gaj / M. Kvarda : J. Liska / M. Žiaran 6:11 5:11 5:11 0:3
D. Vojna / M. Chaloupka : J. Starý / P. Hrudka 11:7 11:9 5:11 11:9 3:1
Michal Kvarda : Josef Liska 7:11 7:11 6:11 0:3
Stanislav Gaj : Milan Žiaran 12:10 11:13 11:5 19:17 3:1
Mikuláš Chaloupka : Petr Hrudka 13:11 10:12 6:11 9:11 1:3
Daniel Vojna : Jiří Starý 11:8 11:5 13:11 3:0
Stanislav Gaj : Josef Liska 11:9 8:11 3:11 5:11 1:3
Mikuláš Chaloupka : Milan Žiaran 12:14 8:11 7:11 0:3
Daniel Vojna : Petr Hrudka 8:11 11:6 11:9 7:11 11:9 3:2
Michal Kvarda : Jiří Starý 9:11 7:11 7:11 0:3
Mikuláš Chaloupka : Josef Liska 7:11 6:11 3:11 0:3
Daniel Vojna : Milan Žiaran 5:11 11:5 11:5 10:12 6:11 2:3
Michal Kvarda : Petr Hrudka 8:11 8:11 5:11 0:3
Stanislav Gaj : Jiří Starý 7:11 3:11 5:11 0:3
Daniel Vojna : Josef Liska 6:11 2:11 6:11 0:3
Michal Kvarda : Milan Žiaran 9:11 11:8 5:11 11:13 1:3
Stanislav Gaj : Petr Hrudka 8:11 7:11 11:8 14:12 11:8 3:2
Mikuláš Chaloupka : Jiří Starý 15:13 5:11 3:11 6:11 1:3
Sokol Buštěhrad D : KST Slatina C 7 : 11 1. 4. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 631:649 32:37
O. Průša / J. Průša : M. Pudil / V. Nedvěd 8:11 9:11 11:7 3:11 1:3
V. Pesl / D. Lafek : R. Javůrek / L. Balada 9:11 11:7 11:9 11:5 3:1
Jan Průša : Miroslav Pudil 7:11 11:8 7:11 6:11 1:3
Václav Pesl : Vladimír Nedvěd 11:2 11:2 7:11 11:7 3:1
Dominik Lafek : Roman Javůrek 7:11 12:14 5:11 0:3
Ondřej Průša : Luboš Balada 8:11 11:8 8:11 11:8 8:11 2:3
Václav Pesl : Miroslav Pudil 11:5 11:7 11:2 3:0
Dominik Lafek : Vladimír Nedvěd 11:4 11:4 11:8 3:0
Ondřej Průša : Roman Javůrek 11:9 7:11 5:11 11:9 7:11 2:3
Jan Průša : Luboš Balada 9:11 7:11 5:11 0:3
Dominik Lafek : Miroslav Pudil 11:9 10:12 11:8 8:11 11:13 2:3
Ondřej Průša : Vladimír Nedvěd 8:11 7:11 11:8 9:11 1:3
Karel Černý : Roman Javůrek 1:11 4:11 3:11 0:3
Václav Pesl : Luboš Balada 11:2 11:8 11:8 3:0
Ondřej Průša : Miroslav Pudil 11:9 8:11 9:11 16:14 13:15 2:3
Karel Černý : Vladimír Nedvěd 9:11 1:11 4:11 0:3
Václav Pesl : Roman Javůrek 9:11 9:11 11:9 18:16 11:9 3:2
Dominik Lafek : Luboš Balada 11:7 11:7 11:7 3:0
TTC Kladno J : TJ Sokol Dříň B 14 : 4 31. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 690:558 46:21
V. Strejc / Z. Hálek : J. Husák / Z. Kasík 11:13 11:4 11:3 13:11 3:1
L. Petřík / V. Coubal : Z. Rohlíček / M. Vinkl 11:6 11:3 11:9 3:0
Ladislav Petřík : Zdeněk Rohlíček 7:11 7:11 9:11 0:3
Václav Strejc : Zdeněk Kasík 11:5 11:9 11:8 3:0
Zdeněk Hálek : Jan Husák 11:4 11:8 11:9 3:0
Václav Coubal : Milan Vinkl 11:6 11:4 11:4 3:0
Václav Strejc : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:6 12:14 10:12 6:11 2:3
Zdeněk Hálek : Zdeněk Kasík 11:9 11:4 11:4 3:0
Václav Coubal : Jan Husák 11:7 7:11 5:11 11:8 11:6 3:2
Ladislav Petřík : Milan Vinkl 11:5 10:12 10:12 11:8 11:3 3:2
Zdeněk Hálek : Zdeněk Rohlíček 10:12 5:11 8:11 0:3
Václav Coubal : Zdeněk Kasík 11:8 11:6 11:8 3:0
Ladislav Petřík : Jan Husák 11:7 6:11 11:9 11:7 3:1
Václav Strejc : Milan Vinkl 11:9 9:11 11:6 11:7 3:1
Václav Coubal : Zdeněk Rohlíček 13:15 13:11 15:13 9:11 11:6 3:2
Ladislav Petřík : Zdeněk Kasík 11:4 10:12 5:11 11:8 6:11 2:3
Václav Strejc : Jan Husák 11:9 11:7 12:10 3:0
Zdeněk Hálek : Milan Vinkl 11:4 11:7 11:7 3:0
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť D 11 : 7 31. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 665:630 41:30
J. Kulichová / O. Hnilička : A. Mencl / M. Civín 11:7 11:8 11:6 3:0
M. Dobej / O. Chadima : M. Švarc / V. Frolík 12:10 4:11 12:14 11:6 9:11 2:3
Michal Dobej : Aleš Mencl 11:5 12:10 11:6 3:0
Ondřej Chadima : Miloš Civín 11:8 5:11 8:11 11:8 11:8 3:2
Jana Kulichová : Miroslav Švarc 11:5 11:4 11:8 3:0
Ondřej Hnilička : Václav Frolík 6:11 6:11 11:6 11:5 14:12 3:2
Ondřej Chadima : Aleš Mencl 12:14 12:10 6:11 8:11 1:3
Jana Kulichová : Miloš Civín 7:11 11:9 13:11 11:13 9:11 2:3
Ondřej Hnilička : Miroslav Švarc 11:9 8:11 6:11 11:7 8:11 2:3
Michal Dobej : Václav Frolík 11:8 11:6 9:11 11:4 3:1
Jana Kulichová : Aleš Mencl 11:5 14:12 11:9 3:0
Ondřej Hnilička : Miloš Civín 11:8 11:9 12:10 3:0
Michal Dobej : Miroslav Švarc 4:11 11:5 10:12 11:4 11:3 3:2
Ondřej Chadima : Václav Frolík 8:11 11:5 6:11 10:12 1:3
Ondřej Hnilička : Aleš Mencl 11:8 11:7 9:11 11:6 3:1
Michal Dobej : Miloš Civín 11:9 11:1 9:11 11:3 3:1
Ondřej Chadima : Miroslav Švarc 7:11 3:11 2:11 0:3
Jana Kulichová : Václav Frolík 0:11 0:11 0:11 0:3
TTC Kladno J : STC Slaný E 7 : 11 27. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 719:684 38:37
V. Strejc / Z. Hálek : P. Majtán / O. Hnilička 9:11 11:7 11:3 11:9 3:1
V. Coubal / D. Záhrubský : J. Kulichová / M. Dobej 7:11 10:12 5:11 0:3
David Záhrubský : Ondřej Hnilička 10:12 11:7 12:10 11:13 9:11 2:3
Václav Coubal : Jana Kulichová 6:11 6:11 9:11 0:3
Zdeněk Hálek : Pavel Majtán 11:8 11:2 11:5 3:0
Václav Strejc : Michal Dobej 11:9 6:11 10:12 11:9 11:13 2:3
Václav Coubal : Ondřej Hnilička 13:11 8:11 11:9 7:11 9:11 2:3
Zdeněk Hálek : Jana Kulichová 11:6 11:5 11:6 3:0
Václav Strejc : Pavel Majtán 10:12 11:13 11:7 11:4 10:12 2:3
David Záhrubský : Michal Dobej 11:6 12:14 12:10 4:11 5:11 2:3
Zdeněk Hálek : Ondřej Hnilička 13:11 12:14 8:11 11:7 3:11 2:3
Václav Strejc : Jana Kulichová 7:11 11:8 11:3 9:11 11:8 3:2
David Záhrubský : Pavel Majtán 11:3 11:4 11:8 3:0
Václav Coubal : Michal Dobej 5:11 14:12 10:12 5:11 1:3
Václav Strejc : Ondřej Hnilička 11:5 5:11 11:6 4:11 7:11 2:3
David Záhrubský : Jana Kulichová 12:10 12:10 10:12 11:1 3:1
Václav Coubal : Pavel Majtán 11:5 11:5 11:6 3:0
Zdeněk Hálek : Michal Dobej 6:11 11:6 7:11 11:7 7:11 2:3
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 31. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 578:712 21:48
R. Javůrek / L. Balada : M. Hurt / M. Vinkl 11:4 10:12 10:12 9:11 1:3
M. Pudil / V. Nedvěd : Z. Rohlíček / J. Husák 7:11 9:11 12:10 7:11 1:3
Roman Javůrek : Jan Husák 11:6 2:11 9:11 9:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Miroslav Hurt 6:11 5:11 7:11 0:3
Miroslav Pudil : Milan Vinkl 10:12 11:8 11:8 13:11 3:1
Luboš Balada : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:8 5:11 8:11 3:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Jan Husák 3:11 6:11 11:9 8:11 1:3
Miroslav Pudil : Miroslav Hurt 11:9 11:7 11:8 3:0
Luboš Balada : Milan Vinkl 8:11 10:12 11:9 5:11 1:3
Roman Javůrek : Zdeněk Rohlíček 9:11 11:8 4:11 13:11 11:8 3:2
Miroslav Pudil : Jan Husák 11:13 9:11 6:11 0:3
Luboš Balada : Miroslav Hurt 9:11 9:11 10:12 0:3
Roman Javůrek : Milan Vinkl 11:9 10:12 5:11 5:11 1:3
Vladimír Nedvěd : Zdeněk Rohlíček 9:11 8:11 5:11 0:3
Luboš Balada : Jan Husák 4:11 7:11 8:11 0:3
Roman Javůrek : Miroslav Hurt 5:11 11:7 12:10 3:11 8:11 2:3
Vladimír Nedvěd : Milan Vinkl 7:11 9:11 8:11 0:3
Miroslav Pudil : Zdeněk Rohlíček 11:9 11:8 8:11 3:11 6:11 2:3
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad D 16 : 2 28. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 666:530 49:17
M. Šíma / J. Starý : O. Průša / D. Lafek 9:11 11:7 11:6 8:11 11:6 3:2
J. Liska / M. Žiaran : J. Průša / K. Černý 11:8 11:6 11:9 3:0
Miloslav Šíma : Ondřej Průša 7:11 11:6 11:9 4:11 11:9 3:2
Jiří Starý : Dominik Lafek 11:6 7:11 11:8 11:7 3:1
Josef Liska : Jan Průša 11:4 11:7 11:5 3:0
Milan Žiaran : Karel Černý 11:9 11:2 9:11 12:10 3:1
Jiří Starý : Ondřej Průša 6:11 11:6 8:11 11:9 11:7 3:2
Josef Liska : Dominik Lafek 11:7 11:7 11:6 3:0
Milan Žiaran : Jan Průša 11:9 11:4 11:8 3:0
Miloslav Šíma : Karel Černý 11:3 11:7 11:9 3:0
Petr Hrudka : Ondřej Průša 6:11 11:5 10:12 11:13 1:3
Milan Žiaran : Dominik Lafek 11:9 11:5 8:11 11:7 3:1
Miloslav Šíma : Jan Průša 11:7 11:6 11:9 3:0
Jiří Starý : Karel Černý 11:7 11:9 11:4 3:0
Miloslav Kejla : Ondřej Průša 6:11 9:11 5:11 0:3
Miloslav Šíma : Dominik Lafek 4:11 11:9 11:8 11:9 3:1
Jiří Starý : Jan Průša 11:7 11:6 9:11 11:5 3:1
Petr Hrudka : Karel Černý 11:9 11:9 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň D : TSM Kladno C 10 : 8 27. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 679:607 38:31
M. Teiml / J. Kozel : D. Vojna / M. Chaloupka 11:9 11:9 9:11 11:7 3:1
A. Štěpán / J. Hrkal : L. Plachá / A. Vidrich 7:11 11:5 9:11 11:6 10:12 2:3
Adam Štěpán : Daniel Vojna 11:8 9:11 9:11 13:11 9:11 2:3
Jan Hrkal : Mikuláš Chaloupka 11:4 11:8 6:11 11:6 3:1
Matěj Teiml : Aleš Vidrich 15:13 10:12 11:8 5:11 10:12 2:3
Josef Kozel : Liliana Plachá 11:4 13:11 11:5 3:0
Jan Hrkal : Daniel Vojna 11:1 14:16 11:8 10:12 11:8 3:2
Matěj Teiml : Mikuláš Chaloupka 11:6 11:2 11:9 3:0
Josef Kozel : Aleš Vidrich 11:6 11:6 5:11 11:8 3:1
Adam Štěpán : Liliana Plachá 6:11 6:11 10:12 0:3
Matěj Teiml : Daniel Vojna 11:6 11:5 9:11 11:8 3:1
Josef Kozel : Mikuláš Chaloupka 11:6 11:3 11:7 3:0
Adam Štěpán : Aleš Vidrich 8:11 7:11 3:11 0:3
Jan Hrkal : Liliana Plachá 12:10 11:6 11:3 3:0
Josef Kozel : Daniel Vojna 11:4 11:7 9:11 11:6 3:1
Adam Štěpán : Mikuláš Chaloupka 5:11 6:11 8:11 0:3
Jan Hrkal : Aleš Vidrich 11:13 11:5 9:11 8:11 1:3
Matěj Teiml : Liliana Plachá 12:10 9:11 9:11 6:11 1:3
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno J 12 : 6 8. 4. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 602:418 38:23
M. Švarc / M. Suchan : bez boje 0:0
V. Frolík / L. Plecitý : V. Coubal / V. Strejc 7:11 6:11 7:11 0:3
Milan Suchan : Václav Coubal 4:11 11:7 11:7 9:11 14:16 2:3
Miroslav Švarc : Michal Procházka 11:4 11:9 11:5 3:0
Lukáš Plecitý : Václav Strejc 17:15 11:6 7:11 11:6 3:1
Václav Frolík : bez boje 0:0
Miroslav Švarc : Václav Coubal 8:11 7:11 8:11 0:3
Lukáš Plecitý : Michal Procházka 11:7 11:5 11:6 3:0
Václav Frolík : Václav Strejc 11:13 11:7 11:6 13:11 3:1
Milan Suchan : bez boje 0:0
Lukáš Plecitý : Václav Coubal 9:11 11:6 11:8 11:5 3:1
Václav Frolík : Michal Procházka 11:7 6:11 11:4 11:13 11:9 3:2
Miloš Civín : Václav Strejc 4:11 6:11 9:11 0:3
Miroslav Švarc : bez boje 0:0
Václav Frolík : Václav Coubal 1:11 6:11 8:11 0:3
Miloš Civín : Michal Procházka 11:6 11:5 11:2 3:0
Miroslav Švarc : Václav Strejc 11:13 7:11 10:12 0:3
Lukáš Plecitý : bez boje 0:0
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň B 10 : 6 7. 4. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 602:483 36:25
M. Dobej / O. Chadima : Z. Rohlíček / M. Vinkl 9:11 12:10 8:11 11:9 11:8 3:2
Jana Kulichová : Jan Černý 11:4 9:11 12:14 6:11 1:3
Michal Dobej : Zdeněk Rohlíček 11:8 11:7 8:11 8:11 11:6 3:2
Ondřej Chadima : Milan Vinkl 8:11 6:11 12:10 11:13 1:3
Michal Dobej : Jan Černý 11:9 11:3 8:11 11:9 3:1
Ondřej Chadima : Zdeněk Rohlíček 8:11 7:11 8:11 0:3
George Materna : Milan Vinkl 10:12 11:7 11:9 11:9 3:1
Jana Kulichová : bez boje 0:0
Ondřej Chadima : Jan Černý 4:11 6:11 8:11 0:3
George Materna : Zdeněk Rohlíček 11:6 12:10 11:8 3:0
Jana Kulichová : Milan Vinkl 11:3 7:11 7:11 11:3 10:12 2:3
Michal Dobej : bez boje 0:0
George Materna : Jan Černý 11:5 11:8 11:9 3:0
Jana Kulichová : Zdeněk Rohlíček 11:5 8:11 11:8 8:11 6:11 2:3
Michal Dobej : Milan Vinkl 11:9 9:11 11:6 15:13 3:1
Ondřej Chadima : bez boje 0:0
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno J 2 : 16 5. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 524:660 15:50
M. Švarc / D. Bukovský : V. Strejc / Z. Hálek 9:11 8:11 8:11 0:3
Z. Vocetka / V. Frolík : V. Coubal / D. Záhrubský 6:11 4:11 11:8 7:11 1:3
Zdeněk Vocetka : Václav Strejc 7:11 6:11 7:11 0:3
David Bukovský : Václav Coubal 9:11 15:17 4:11 0:3
Miroslav Švarc : David Záhrubský 11:5 7:11 7:11 11:7 8:11 2:3
Václav Frolík : Zdeněk Hálek 5:11 8:11 2:11 0:3
David Bukovský : Václav Strejc 7:11 8:11 11:5 6:11 1:3
Miroslav Švarc : Václav Coubal 10:12 11:4 8:11 9:11 1:3
Václav Frolík : David Záhrubský 11:8 8:11 11:4 8:11 11:8 3:2
Aleš Mencl : Zdeněk Hálek 3:11 6:11 6:11 0:3
Miroslav Švarc : Václav Strejc 11:9 11:5 11:6 3:0
Václav Frolík : Václav Coubal 11:7 7:11 11:7 9:11 6:11 2:3
Aleš Mencl : David Záhrubský 9:11 10:12 3:11 0:3
David Bukovský : Zdeněk Hálek 2:11 13:11 8:11 3:11 1:3
Václav Frolík : Václav Strejc 7:11 8:11 11:3 8:11 1:3
Aleš Mencl : Václav Coubal 14:16 9:11 5:11 0:3
David Bukovský : David Záhrubský 7:11 8:11 9:11 0:3
Miroslav Švarc : Zdeněk Hálek 3:11 8:11 8:11 0:3
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Dříň D 8 : 10 5. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 551:589 31:31
O. Průša / D. Lafek : M. Teiml / J. Hrkal 12:14 11:6 7:11 10:12 1:3
J. Průša / K. Černý : M. Teiml / A. Štěpán 12:14 5:11 6:11 0:3
Ondřej Průša : Jan Hrkal 11:6 11:7 12:10 3:0
Jan Průša : Matěj Teiml 11:6 11:8 11:8 3:0
Dominik Lafek : Adam Štěpán 11:5 11:8 11:8 3:0
Karel Černý : Marek Teiml 5:11 4:11 8:11 0:3
Jan Průša : Jan Hrkal 9:11 3:11 11:9 5:11 1:3
Dominik Lafek : Matěj Teiml 11:9 6:11 11:5 11:6 3:1
Karel Černý : Adam Štěpán 6:11 3:11 3:11 0:3
Ondřej Průša : Marek Teiml 8:11 11:8 11:8 8:11 7:11 2:3
Dominik Lafek : Jan Hrkal 17:15 11:9 11:8 3:0
David Gallat : Matěj Teiml 7:11 4:11 7:11 0:3
Ondřej Průša : Adam Štěpán 11:5 11:5 11:5 3:0
Jan Průša : Marek Teiml 7:11 5:11 11:7 9:11 1:3
David Gallat : Jan Hrkal 3:11 2:11 6:11 0:3
Ondřej Průša : Matěj Teiml 11:3 12:10 12:10 3:0
Jan Průša : Adam Štěpán 5:11 8:11 12:10 11:9 9:11 2:3
Dominik Lafek : Marek Teiml 11:9 11:9 12:10 3:0
STC Slaný E : KST Slatina C 11 : 7 4. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 635:559 40:26
P. Majtán / O. Hnilička : A. Melkus / M. Pudil 11:8 11:7 10:12 9:11 8:11 2:3
G. Materna / J. Kulichová : R. Javůrek / L. Balada 11:2 11:8 11:8 3:0
Ondřej Hnilička : Miroslav Pudil 11:9 7:11 7:11 9:11 1:3
Pavel Majtán : Alan Melkus 11:5 11:8 11:7 3:0
George Materna : Roman Javůrek 11:4 11:2 11:9 3:0
Jana Kulichová : Luboš Balada 10:12 8:11 11:8 8:11 1:3
Pavel Majtán : Miroslav Pudil 11:5 5:11 7:11 4:11 1:3
George Materna : Alan Melkus 11:5 11:8 11:6 3:0
Jana Kulichová : Roman Javůrek 11:8 5:11 8:11 11:4 11:9 3:2
Ondřej Hnilička : Luboš Balada 5:11 11:7 11:4 11:6 3:1
George Materna : Miroslav Pudil 7:11 8:11 11:7 9:11 1:3
Jana Kulichová : Alan Melkus 11:3 11:7 11:3 3:0
Ondřej Hnilička : Vladimír Nedvěd 11:9 11:7 5:11 14:12 3:1
Pavel Majtán : Luboš Balada 13:15 11:5 4:11 12:14 1:3
Jana Kulichová : Miroslav Pudil 11:8 11:3 11:8 3:0
Ondřej Hnilička : Alan Melkus 10:12 11:9 11:6 12:10 3:1
Pavel Majtán : Vladimír Nedvěd 4:11 4:11 5:11 0:3
George Materna : Luboš Balada 11:7 11:7 11:5 3:0
TJ Sokol Dříň B : TJ Sokol Dříň C 15 : 3 23. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 680:545 48:18
M. Hurt / J. Husák : V. Podhorský / P. Hrudka 11:4 11:9 11:6 3:0
M. Vinkl / Z. Kasík : J. Starý / M. Žiaran 12:10 11:4 10:12 7:11 7:11 2:3
Jan Husák : Vladimír Podhorský 11:6 11:5 11:9 3:0
Zdeněk Kasík : Petr Hrudka 11:5 11:6 11:9 3:0
Milan Vinkl : Jiří Starý 6:11 11:13 9:11 0:3
Miroslav Hurt : Milan Žiaran 11:8 11:6 12:10 3:0
Zdeněk Kasík : Vladimír Podhorský 11:5 11:5 11:9 3:0
Milan Vinkl : Petr Hrudka 13:15 11:9 11:7 5:11 11:7 3:2
Miroslav Hurt : Jiří Starý 11:5 11:5 11:7 3:0
Jan Husák : Milan Žiaran 11:7 11:6 7:11 12:10 3:1
Milan Vinkl : Vladimír Podhorský 11:4 11:4 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Petr Hrudka 11:7 10:12 11:3 11:8 3:1
Jan Husák : Jiří Starý 10:12 11:8 12:10 7:11 11:9 3:2
Zdeněk Kasík : Milan Žiaran 12:14 11:6 8:11 11:7 11:6 3:2
Miroslav Hurt : Vladimír Podhorský 11:9 4:11 11:7 11:8 3:1
Jan Husák : Petr Hrudka 11:9 11:5 11:6 3:0
Zdeněk Kasík : Jiří Starý 11:9 8:11 8:11 6:11 1:3
Milan Vinkl : Milan Žiaran 11:9 11:9 11:4 3:0
KST Slatina C : TJ Sokol Unhošť D 8 : 10 12. 12. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 561:603 30:33
M. Pudil / V. Nedvěd : M. Švarc / L. Plecitý 8:11 6:11 5:11 0:3
R. Javůrek / L. Balada : M. Suchan / V. Frolík 11:9 8:11 11:9 11:9 3:1
Miroslav Pudil : Miroslav Švarc 11:7 11:6 13:11 3:0
Luboš Balada : Lukáš Plecitý 6:11 4:11 9:11 0:3
Roman Javůrek : Milan Suchan 5:11 11:6 11:9 11:7 3:1
Vladimír Nedvěd : Václav Frolík 6:11 11:6 10:12 4:11 1:3
Luboš Balada : Miroslav Švarc 12:10 11:9 12:14 9:11 4:11 2:3
Roman Javůrek : Lukáš Plecitý 9:11 5:11 8:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Milan Suchan 4:11 4:11 11:7 7:11 1:3
Miroslav Pudil : Václav Frolík 11:7 11:5 11:9 3:0
Roman Javůrek : Miroslav Švarc 11:7 11:9 11:5 3:0
Vladimír Nedvěd : Lukáš Plecitý 7:11 6:11 6:11 0:3
Miroslav Pudil : Milan Suchan 11:8 11:5 11:6 3:0
Luboš Balada : Václav Frolík 8:11 7:11 7:11 0:3
Vladimír Nedvěd : Miroslav Švarc 7:11 11:9 4:11 4:11 1:3
Miroslav Pudil : Lukáš Plecitý 12:10 7:11 9:11 11:13 1:3
Luboš Balada : Milan Suchan 11:9 11:6 9:11 11:9 3:1
Roman Javůrek : Václav Frolík 12:10 11:5 12:10 3:0
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 13 : 5 12. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 676:556 42:26
Š. Slavíček / A. Vidrich : O. Průša / K. Černý 11:4 11:8 11:6 3:0
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Průša / D. Lafek 11:7 9:11 10:12 11:9 11:7 3:2
Eliška Cimrmanová : Ondřej Průša 8:11 2:11 7:11 0:3
Liliana Plachá : Karel Černý 11:5 11:2 11:3 3:0
Štěpán Slavíček : Jan Průša 11:6 9:11 11:5 11:3 3:1
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 8:11 5:11 7:11 0:3
Liliana Plachá : Ondřej Průša 9:11 8:11 11:8 6:11 1:3
Štěpán Slavíček : Karel Černý 11:2 11:0 11:0 3:0
Aleš Vidrich : Jan Průša 7:11 11:6 11:6 11:4 3:1
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek 7:11 10:12 11:6 11:9 10:12 2:3
Štěpán Slavíček : Ondřej Průša 8:11 9:11 12:10 11:6 13:11 3:2
Aleš Vidrich : Karel Černý 6:11 11:8 11:6 11:4 3:1
Eliška Cimrmanová : Jan Průša 12:10 11:7 11:5 3:0
Liliana Plachá : Dominik Lafek 11:9 9:11 7:11 15:13 11:5 3:2
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 7:11 5:11 8:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Karel Černý 11:8 11:7 11:5 3:0
Liliana Plachá : Jan Průša 11:7 17:19 11:7 11:2 3:1
Štěpán Slavíček : Dominik Lafek 11:7 6:11 13:11 11:5 3:1
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný E 7 : 11 11. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 596:595 30:35
J. Liska / J. Starý : O. Hnilička / M. Dobej 11:9 10:12 11:7 7:11 7:11 2:3
M. Žiaran / P. Hrudka : O. Souček / P. Majtán 11:7 11:8 11:5 3:0
Jiří Starý : Ondřej Hnilička 8:11 11:8 4:11 10:12 1:3
Milan Žiaran : Michal Dobej 3:11 8:11 1:11 0:3
Petr Hrudka : Pavel Majtán 11:8 7:11 11:5 11:13 10:12 2:3
Josef Liska : Ondřej Souček 11:1 11:5 11:7 3:0
Milan Žiaran : Ondřej Hnilička 8:11 11:7 4:11 4:11 1:3
Petr Hrudka : Michal Dobej 3:11 7:11 6:11 0:3
Josef Liska : Pavel Majtán 11:8 14:12 7:11 14:16 11:4 3:2
Jiří Starý : Ondřej Souček 11:7 11:1 11:7 3:0
Petr Hrudka : Ondřej Hnilička 9:11 11:13 11:6 6:11 1:3
Josef Liska : Michal Dobej 7:11 13:15 12:10 6:11 1:3
Jiří Starý : Pavel Majtán 8:11 9:11 11:9 8:11 1:3
Milan Žiaran : Ondřej Souček 11:8 11:2 11:6 3:0
Josef Liska : Ondřej Hnilička 11:4 11:6 11:9 3:0
Jiří Starý : Michal Dobej 9:11 6:11 9:11 0:3
Milan Žiaran : Pavel Majtán 5:11 7:11 10:12 0:3
Petr Hrudka : Ondřej Souček 11:8 11:3 11:6 3:0
TJ Sokol Dříň D : TJ Sokol Dříň B 3 : 15 9. 10. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 548:693 19:49
J. Hrkal / L. Stočes : Z. Rohlíček / J. Husák 8:11 11:8 9:11 7:11 1:3
M. Teiml / J. Kozel : M. Vinkl / Z. Kasík 5:11 8:11 4:11 0:3
Marek Teiml : Jan Husák 6:11 7:11 12:10 13:11 7:11 2:3
Josef Kozel : Zdeněk Kasík 7:11 8:11 9:11 0:3
Luděk Stočes : Zdeněk Rohlíček 18:16 7:11 8:11 11:3 11:8 3:2
Jan Hrkal : Milan Vinkl 11:6 3:11 4:11 3:11 1:3
Josef Kozel : Jan Husák 4:11 7:11 5:11 0:3
Luděk Stočes : Zdeněk Kasík 11:7 11:9 6:11 9:11 11:8 3:2
Jan Hrkal : Zdeněk Rohlíček 9:11 7:11 5:11 0:3
Marek Teiml : Milan Vinkl 11:5 11:5 11:9 3:0
Luděk Stočes : Jan Husák 8:11 8:11 6:11 0:3
Jan Hrkal : Zdeněk Kasík 7:11 6:11 4:11 0:3
Marek Teiml : Zdeněk Rohlíček 11:7 11:5 11:13 10:12 6:11 2:3
Josef Kozel : Milan Vinkl 7:11 11:8 8:11 8:11 1:3
Jan Hrkal : Jan Husák 7:11 6:11 6:11 0:3
Marek Teiml : Zdeněk Kasík 11:7 11:7 0:11 12:14 9:11 2:3
Josef Kozel : Zdeněk Rohlíček 7:11 11:9 7:11 7:11 1:3
Luděk Stočes : Milan Vinkl 9:11 4:11 4:11 0:3
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Dříň C 11 : 7 19. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 667:650 38:32
V. Frolík / L. Ledvinová : J. Starý / P. Hrudka 12:10 11:7 11:7 3:0
M. Suchan / D. Bukovský : V. Podhorský / M. Žiaran 11:5 11:5 7:11 11:8 3:1
David Bukovský : Vladimír Podhorský 11:9 7:11 11:9 11:9 3:1
Lucie Ledvinová : Milan Žiaran 9:11 11:7 11:7 8:11 11:8 3:2
Václav Frolík : Petr Hrudka 10:12 8:11 11:9 11:7 11:9 3:2
Milan Suchan : Jiří Starý 11:7 11:9 11:8 3:0
Lucie Ledvinová : Vladimír Podhorský 7:11 11:7 12:10 9:11 3:11 2:3
Zdeněk Vocetka : Milan Žiaran 5:11 8:11 8:11 0:3
Milan Suchan : Petr Hrudka 11:3 10:12 11:7 11:9 3:1
David Bukovský : Jiří Starý 8:11 13:11 3:11 11:5 14:12 3:2
Zdeněk Vocetka : Vladimír Podhorský 7:11 10:12 9:11 0:3
Milan Suchan : Milan Žiaran 7:11 11:9 5:11 8:11 1:3
David Bukovský : Petr Hrudka 9:11 11:6 15:13 8:11 7:11 2:3
Lucie Ledvinová : Jiří Starý 9:11 8:11 8:11 0:3
Milan Suchan : Vladimír Podhorský 11:7 11:8 9:11 11:4 3:1
David Bukovský : Milan Žiaran 7:11 11:7 11:9 12:10 3:1
Lucie Ledvinová : Petr Hrudka 11:6 11:7 11:5 3:0
Zdeněk Vocetka : Jiří Starý 4:11 7:11 5:11 0:3
TTC Kladno J : KST Slatina C 11 : 7 18. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 672:585 43:28
V. Strejc / Z. Hálek : M. Pudil / V. Nedvěd 11:8 11:6 4:11 11:7 3:1
V. Coubal / D. Záhrubský : R. Javůrek / L. Balada 11:6 7:11 11:4 9:11 11:7 3:2
David Záhrubský : Miroslav Pudil 10:12 6:11 11:2 2:11 1:3
Václav Coubal : Roman Javůrek 7:11 8:11 11:2 6:11 1:3
Zdeněk Hálek : Vladimír Nedvěd 11:8 11:2 11:6 3:0
Václav Strejc : Luboš Balada 11:6 11:9 11:5 3:0
Václav Coubal : Miroslav Pudil 12:10 6:11 8:11 6:11 1:3
Zdeněk Hálek : Roman Javůrek 11:9 9:11 8:11 11:7 9:11 2:3
Václav Strejc : Vladimír Nedvěd 11:5 11:9 11:5 3:0
David Záhrubský : Luboš Balada 11:5 12:10 7:11 11:7 3:1
Zdeněk Hálek : Miroslav Pudil 10:12 8:11 11:6 11:7 6:11 2:3
Václav Strejc : Roman Javůrek 3:11 11:9 11:5 13:11 3:1
David Záhrubský : Vladimír Nedvěd 11:3 11:4 11:5 3:0
Václav Coubal : Luboš Balada 11:6 11:6 11:4 3:0
Václav Strejc : Miroslav Pudil 11:4 4:11 6:11 11:8 7:11 2:3
David Záhrubský : Roman Javůrek 7:11 11:13 13:11 4:11 1:3
Václav Coubal : Vladimír Nedvěd 12:10 11:5 5:11 11:6 3:1
Zdeněk Hálek : Luboš Balada 8:11 11:5 11:3 12:10 3:1
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň D 13 : 5 18. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 661:516 43:23
O. Hnilička / O. Chadima : J. Kozel / J. Hrkal 7:11 10:12 9:11 0:3
M. Dobej / M. Černý : M. Teiml / A. Štěpán 9:11 11:7 6:11 11:7 11:5 3:2
Michal Dobej : Josef Kozel 11:6 11:2 11:8 3:0
Ondřej Chadima : Jan Hrkal 14:12 4:11 11:7 13:15 11:5 3:2
Martin Černý : Marek Teiml 5:11 11:6 11:6 9:11 5:11 2:3
Ondřej Hnilička : Adam Štěpán 12:10 11:1 11:4 3:0
Ondřej Chadima : Josef Kozel 9:11 11:5 11:7 9:11 9:11 2:3
Martin Černý : Jan Hrkal 8:11 11:9 11:6 11:9 3:1
Ondřej Hnilička : Marek Teiml 5:11 9:11 7:11 0:3
Michal Dobej : Adam Štěpán 11:3 11:1 11:1 3:0
Martin Černý : Josef Kozel 11:7 13:11 11:7 3:0
Ondřej Hnilička : Jan Hrkal 11:7 4:11 10:12 11:3 11:2 3:2
Michal Dobej : Marek Teiml 12:10 11:5 9:11 11:7 3:1
Ondřej Chadima : Adam Štěpán 11:7 12:10 11:9 3:0
Ondřej Hnilička : Josef Kozel 11:5 11:6 11:4 3:0
Michal Dobej : Jan Hrkal 11:6 11:3 11:5 3:0
Ondřej Chadima : Marek Teiml 13:15 9:11 2:11 0:3
Martin Černý : Adam Štěpán 11:2 11:8 11:2 3:0
TJ Sokol Dříň B : TSM Kladno C 18 : 0 18. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 659:425 54:8
Z. Rohlíček / M. Vinkl : S. Gaj / M. Brynda 11:5 11:2 11:8 3:0
M. Hurt / J. Husák : D. Vojna / M. Chaloupka 11:6 11:3 11:9 3:0
Zdeněk Kasík : Matyáš Brynda 11:7 11:7 11:3 3:0
Zdeněk Rohlíček : Stanislav Gaj 11:6 9:11 12:10 11:8 3:1
Milan Vinkl : Mikuláš Chaloupka 11:3 11:3 11:9 3:0
Jan Husák : Daniel Vojna 11:5 11:9 9:11 11:7 3:1
Zdeněk Rohlíček : Matyáš Brynda 11:6 11:6 12:10 3:0
Milan Vinkl : Stanislav Gaj 12:10 11:4 8:11 11:9 3:1
Jan Husák : Mikuláš Chaloupka 11:9 8:11 11:9 11:5 3:1
Zdeněk Kasík : Daniel Vojna 11:6 11:7 11:4 3:0
Milan Vinkl : Matyáš Brynda 11:5 11:7 11:3 3:0
Jan Husák : Stanislav Gaj 11:3 11:3 11:4 3:0
Zdeněk Kasík : Mikuláš Chaloupka 11:2 11:4 6:11 12:10 3:1
Zdeněk Rohlíček : Daniel Vojna 11:9 11:9 11:5 3:0
Jan Husák : Matyáš Brynda 11:7 11:5 11:6 3:0
Zdeněk Kasík : Stanislav Gaj 11:7 11:4 6:11 11:9 3:1
Zdeněk Rohlíček : Mikuláš Chaloupka 9:11 11:7 4:11 13:11 11:7 3:2
Milan Vinkl : Daniel Vojna 11:3 11:5 11:7 3:0