TJ Sokol Dříň D

Vedoucí: Josef Kozel - 607764205 míček
Hrací den:úterý od 18:00
Míčky:DHS - bílý - plast
Poslední zápas: 26. 11. 2019 9:9 doma s KST Slatina C
Následující zápas: 11. 12. 2019 venku s TSM Kladno B

2019/2020 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 8 8 0 0 0 124:20 32
V
V
V
V
V
2. TSM Kladno B 7 5 0 2 0 81:45 22
P
V
V
V
V
3. TJ Sokol Dříň D 6 3 1 2 0 59:49 16
P
V
P
V
R
4. Sokol Stochov-Honice C 6 3 1 2 0 57:51 16
P
P
V
V
R
5. DTJ Sparta Kladno B 6 3 1 2 0 49:59 16
V
V
P
P
R
6. STC Slaný F 6 3 0 3 0 53:55 15
V
P
P
V
V
7. TTC Kladno H 7 2 0 5 0 48:78 13
V
P
P
P
P
8. KST Slatina C 6 0 1 5 0 36:72 7
P
P
P
P
R
9. TJ Sokol Dříň E 6 0 0 6 0 15:93 6
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Milan Šimáček 18 6 75.00 %
Zdeněk Rohlíček 12 8 60.00 %
Jiří Starý 12 8 60.00 %
Karel Čampulka 3 3 50.00 %
Josef Kozel 10 12 45.45 %
bez boje 0 4 0.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Zdeněk Rohlíček / Jiří Starý 1 0 100.00 %
Zdeněk Rohlíček / Milan Šimáček 2 2 50.00 %
Jiří Starý / Josef Kozel 1 2 33.33 %
Karel Čampulka / Josef Kozel 0 2 0.00 %
Milan Šimáček / Josef Kozel 0 1 0.00 %
Milan Šimáček / Jiří Starý 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 15. 10. 2019 5 : 13
2. kolo 22. 10. 2019 8 : 10
3. kolo 8. 10. 2019 16 : 2
4. kolo 6. 11. 2019 10 : 8
5. kolo 12. 11. 2019 11 : 7
7. kolo 26. 11. 2019 9 : 9
8. kolo 17. 12. 2019
9. kolo 11. 12. 2019
10. kolo 13. 1. 2020
11. kolo 21. 1. 2020
12. kolo 7. 1. 2020
13. kolo 4. 2. 2020
14. kolo 11. 2. 2020
16. kolo 28. 2. 2020
17. kolo 20. 3. 2020
18. kolo 24. 3. 2020

2018/2019 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno H 22 21 0 1 0 305:91 74
V
P
V
V
V
2. TJ Sokol Dříň D 22 15 2 5 0 252:144 58
V
V
V
V
P
3. DTJ Sparta Kladno B 22 13 0 9 0 222:174 53
P
V
P
P
V
4. TSM Kladno B 22 9 2 11 0 199:197 45
P
P
P
P
P
5. KST Slatina C 20 11 1 8 0 214:146 39
P
V
P
V
V
6. ST Viktorie Černuc B 20 9 2 9 0 192:168 34
V
V
P
V
V
7. STC Slaný F 20 8 2 9 1 166:194 30
V
V
V
V
P
8. TJ Sokol Dříň E 20 2 0 18 0 65:295 14
P
P
P
P
P
9. TTC Kladno I 20 1 1 18 0 77:283 11
P
P
V
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Jan Hrkal 63 21 75.00 %
Karel Čampulka 18 8 69.23 %
Milan Šimáček 60 28 68.18 %
Jiří Starý 48 29 62.34 %
Josef Kozel 36 41 46.75 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Karel Čampulka / Milan Šimáček 1 0 100.00 %
Karel Čampulka / Jiří Starý 1 0 100.00 %
Jiří Starý / Jan Hrkal 12 5 70.59 %
Milan Šimáček / Jan Hrkal 2 1 66.67 %
Milan Šimáček / Josef Kozel 10 8 55.56 %
Karel Čampulka / Josef Kozel 1 1 50.00 %
Karel Čampulka / Jan Hrkal 0 1 0.00 %
Jiří Starý / Josef Kozel 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2018 11 : 7
2. kolo 9. 10. 2018 7 : 11
3. kolo 25. 9. 2018 2 : 16
4. kolo 23. 10. 2018 5 : 13
5. kolo 30. 10. 2018 3 : 15
7. kolo 16. 11. 2018 9 : 9
8. kolo 23. 11. 2018 6 : 12
9. kolo 27. 11. 2018 18 : 0
10. kolo 11. 12. 2018 7 : 11
11. kolo 19. 12. 2018 8 : 10
12. kolo 4. 12. 2018 18 : 0
13. kolo 16. 1. 2019 9 : 9
14. kolo 22. 1. 2019 13 : 5
16. kolo 5. 2. 2019 11 : 7
17. kolo 12. 2. 2019 12 : 6
18. kolo 19. 2. 2019 1 : 17
1. kolo 13. 3. 2019 8 : 10
2. kolo 20. 3. 2019 3 : 15
3. kolo 26. 3. 2019 11 : 7
4. kolo 2. 4. 2019 14 : 4
5. kolo 9. 4. 2019 12 : 6
6. kolo 18. 4. 2019 14 : 4

2017/2018 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 15 13 1 1 0 197:73 55
R
V
V
V
P
2. KST Slatina C 15 10 1 4 0 175:95 46
P
R
V
V
V
3. ST Viktorie Černuc B 15 9 0 6 0 157:113 42
V
V
V
P
P
4. TJ Sokol Dříň D 15 7 2 6 0 140:130 38
V
P
R
V
V
5. TJ Sokol Dříň E 15 3 1 11 0 95:175 25
V
P
P
R
P
6. TSM Kladno C 15 0 1 13 1 46:224 15
P
P
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Milan Vinkl 3 1 75.00 %
Ladislav Petřík 38 18 67.86 %
Milan Šimáček 33 27 55.00 %
Josef Kozel 28 32 46.67 %
Josef Liska 22 38 36.67 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Josef Liska / Milan Vinkl 1 0 100.00 %
Milan Šimáček / Josef Kozel 11 4 73.33 %
Josef Liska / Ladislav Petřík 4 10 28.57 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 3. 10. 2017 13 : 5
3. kolo 20. 10. 2017 13 : 5
5. kolo 31. 10. 2017 3 : 15
6. kolo 7. 11. 2017 11 : 7
7. kolo 14. 11. 2017 17 : 1
8. kolo 29. 11. 2017 9 : 9
10. kolo 12. 12. 2017 5 : 13
12. kolo 9. 1. 2018 13 : 5
13. kolo 18. 1. 2018 11 : 7
14. kolo 23. 1. 2018 4 : 14
15. kolo 6. 2. 2018 18 : 0
17. kolo 26. 2. 2018 12 : 6
19. kolo 13. 3. 2018 9 : 9
20. kolo 27. 3. 2018 12 : 6
21. kolo 3. 4. 2018 6 : 12

2016/2017 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 18 17 0 1 0 257:67 69
V
V
V
V
V
2. ST Viktorie Černuc B 18 14 0 3 1 198:126 59
P
V
V
V
V
3. TJ Sokol Unhošť D 18 10 0 8 0 170:154 48
V
V
V
V
P
4. TJ Sokol Dříň D 18 8 1 9 0 169:155 43
V
P
P
P
P
5. STC Slaný E 18 7 0 11 0 152:171 39
P
P
P
V
V
6. TSM Kladno C 18 4 1 13 0 127:196 31
P
P
P
P
P
7. Sokol Buštěhrad D 18 2 0 15 1 60:264 23
P
V
P
P
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Milan Šimáček 46 26 63.89 %
Jan Hrkal 38 26 59.38 %
Josef Kozel 35 31 53.03 %
Matěj Teiml 21 35 37.50 %
Libor Jílek 5 25 16.67 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Libor Jílek / Milan Šimáček 1 0 100.00 %
Libor Jílek / Jan Hrkal 3 1 75.00 %
Matěj Teiml / Jan Hrkal 8 4 66.67 %
Milan Šimáček / Josef Kozel 11 6 64.71 %
Matěj Teiml / Libor Jílek 1 1 50.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 4. 10. 2016 10 : 8
2. kolo 11. 10. 2016 10 : 8
3. kolo 19. 10. 2016 5 : 13
5. kolo 1. 11. 2016 12 : 6
6. kolo 22. 11. 2016 4 : 14
7. kolo 15. 11. 2016 7 : 11
8. kolo 30. 11. 2016 9 : 9
9. kolo 9. 12. 2016 0 : 18
10. kolo 13. 12. 2016 7 : 11
12. kolo 10. 1. 2017 4 : 14
13. kolo 19. 1. 2017 11 : 7
14. kolo 24. 1. 2017 10 : 8
15. kolo 7. 2. 2017 16 : 2
16. kolo 14. 2. 2017 16 : 2
17. kolo 1. 3. 2017 12 : 6
19. kolo 14. 3. 2017 10 : 8
20. kolo 28. 3. 2017 6 : 12
21. kolo 11. 4. 2017 10 : 8

2015/2016 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Unhošť C 20 19 0 1 0 269:91 65
V
V
V
V
V
2. KST Slatina C 20 12 2 6 0 214:146 51
P
R
R
V
P
3. Sokol Buštěhrad D 20 11 1 8 0 192:168 46
P
P
R
V
P
4. TSM Kladno B 20 9 2 9 0 173:187 42
V
R
P
P
P
5. TJ Sokol Dříň D 20 12 1 7 0 201:159 33
V
V
V
V
V
6. Slovan Velvary B 20 6 1 13 0 161:199 20
P
P
P
P
V
7. STC Slaný E 20 4 2 14 0 132:228 13
P
V
V
P
P
8. TSM Kladno C 20 2 1 17 0 98:262 7
V
P
P
V
P

Statistika družstva

Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro

Statistika hráčů družstva

Hráč V P Ú
Petr Hrudka 53 23 69.74 %
Jan Černý 12 8 60.00 %
Jan Hrkal 44 36 55.00 %
Josef Kozel 39 37 51.32 %
Matěj Teiml 27 37 42.19 %
Karel Čampulka 1 3 25.00 %

Statistika párů družstva

Pár V P Ú
Miloslav Šíma / Petr Hrudka 1 0 100.00 %
Josef Kozel / Jan Hrkal 1 0 100.00 %
Josef Kozel / Petr Hrudka 9 4 69.23 %
Jan Hrkal / Petr Hrudka 2 1 66.67 %
Jan Černý / Josef Kozel 2 1 66.67 %
Matěj Teiml / Jan Hrkal 9 7 56.25 %
Jan Černý / Petr Hrudka 1 1 50.00 %
Karel Čampulka / Josef Kozel 0 1 0.00 %

Zápasy družstva

  Datum Zápas Výsledek
1. kolo 30. 9. 2015 14 : 4
2. kolo 9. 10. 2015 12 : 6
3. kolo 14. 10. 2015 13 : 5
4. kolo 21. 10. 2015 9 : 9
5. kolo 29. 10. 2015 11 : 7
6. kolo 4. 11. 2015 2 : 16
7. kolo 25. 11. 2015 14 : 4
8. kolo 2. 12. 2015 2 : 16
9. kolo 9. 12. 2015 5 : 13
10. kolo 15. 12. 2015 4 : 14
11. kolo 6. 1. 2016 15 : 3
12. kolo 18. 1. 2016 11 : 7
13. kolo 20. 1. 2016 7 : 11
14. kolo 27. 1. 2016 6 : 12
1. kolo 17. 2. 2016 14 : 4
2. kolo 24. 2. 2016 10 : 8
3. kolo 2. 3. 2016 2 : 16
4. kolo 10. 3. 2016 1 : 17
5. kolo 15. 3. 2016 8 : 10
6. kolo 23. 3. 2016 13 : 5

2014/2015 Regionální soutěž III. třídy

Tabulka soutěže

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. STC Slaný E 22 19 1 2 0 255:139 69
V
V
V
P
V
2. TTC Kladno J 22 16 1 5 0 266:130 62
V
V
P
V
P
3. TJ Sokol Dříň B 22 14 1 7 0 248:146 57
P
P
V
P
P
4. TJ Sokol Unhošť D 22 12 2 8 0 205:191 52
P
P
P
V
V
5. KST Slatina C 20 11 0 8 1 190:170 36
P
V
V
V
V
6. TJ Sokol Dříň C 20 7 1 12 0 175:185 28
P
P
P
V
V
7. Sokol Buštěhrad D 20 6 0 14 0 144:216 24
P
V
V
P
P
8. TJ Sokol Dříň D 20 3 0 17 0 119:241 16
P
V
P
P
P
9. TSM Kladno C 20 3 0 17 0 88:272 16
P
P
V
P
P