2018/2019 Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno H 15 15 0 0 0 205:65 60
V
V
V
V
V
2. DTJ Sparta Kladno B 16 11 0 5 0 181:107 49
P
P
V
V
V
3. TSM Kladno B 15 9 2 4 0 172:98 44
R
V
P
P
V
4. TJ Sokol Dříň D 15 9 2 4 0 169:101 44
V
R
V
V
V
5. KST Slatina C 14 7 1 6 0 139:113 36
V
V
V
V
P
6. ST Viktorie Černuc B 15 5 2 8 0 128:142 32
P
V
P
V
P
7. STC Slaný F 14 3 2 9 0 95:157 25
V
P
P
P
P
8. TJ Sokol Dříň E 15 2 0 13 0 49:221 21
V
P
P
P
P
9. TTC Kladno I 13 0 1 12 0 50:184 14
P
P
P
P
P
  TSM Kladno B DTJ Sparta Kladno B TTC Kladno H ST Viktorie Černuc B TTC Kladno I TJ Sokol Dříň D KST Slatina C TJ Sokol Dříň E STC Slaný F
TSM Kladno B XXXX 11:7 5:13 14:4 17:1 9:9 11:7 17:1 13:5
DTJ Sparta Kladno B 11:7 XXXX 5:13 18:0 16:2 8:10 12:6 15:3 15:3
TTC Kladno H 10:8 10:8 XXXX 16:2 13:5 11:7 : 18:0 14:4
ST Viktorie Černuc B : 13:5 3:15 XXXX 18:0 6:12 12:6 17:1 9:9
TTC Kladno I 3:15 2:16 1:17 9:9 XXXX : 4:14 7:11 8:10
TJ Sokol Dříň D 5:13 7:11 7:11 12:6 18:0 XXXX 11:7 18:0 13:5
KST Slatina C 11:7 8:10 6:12 11:7 : 9:9 XXXX 14:4 13:5
TJ Sokol Dříň E 2:16 7:11 0:18 1:17 10:8 2:16 3:15 XXXX :
STC Slaný F 9:9 5:13 4:14 13:5 : 3:15 6:12 14:4 XXXX
Hráči Páry
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň D 11 : 7 4. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 709:621 43:28
J. Hlaváček / J. Bílý : M. Šimáček / J. Kozel 12:10 9:11 11:8 11:5 3:1
J. Fleislébr / T. Ebert st. : J. Starý / J. Hrkal 10:12 11:9 8:11 7:11 1:3
Tomáš Ebert : Jiří Starý 6:11 16:18 11:7 2:11 1:3
Jan Hlaváček : Josef Kozel 13:11 8:11 11:5 11:6 3:1
Josef Bílý : Milan Šimáček 10:12 11:4 11:8 11:5 3:1
Tomáš Ebert : Jan Hrkal 9:11 9:11 11:7 8:11 1:3
Jiří Fleislébr : Jiří Starý 11:5 10:12 11:8 11:2 3:1
Josef Bílý : Josef Kozel 11:3 11:1 11:6 3:0
Tomáš Ebert : Milan Šimáček 11:5 9:11 11:5 14:12 3:1
Jiří Fleislébr : Jan Hrkal 8:11 8:11 12:10 11:7 11:13 2:3
Jan Hlaváček : Jiří Starý 4:11 15:13 7:11 10:12 1:3
Tomáš Ebert : Josef Kozel 12:10 11:8 11:6 3:0
Jiří Fleislébr : Milan Šimáček 6:11 11:3 11:8 11:4 3:1
Jan Hlaváček : Jan Hrkal 8:11 12:10 7:11 11:7 5:11 2:3
Josef Bílý : Jiří Starý 11:8 11:6 11:9 3:0
Jiří Fleislébr : Josef Kozel 11:7 11:13 11:5 11:1 3:1
Jan Hlaváček : Milan Šimáček 11:9 11:9 11:9 3:0
Josef Bílý : Jan Hrkal 6:11 12:10 5:11 11:7 5:11 2:3
TSM Kladno B : STC Slaný F 13 : 5 3. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 672:510 45:20
M. Mikulík / M. Bláha : M. Makara / J. Makara 15:13 3:11 11:7 6:11 5:11 2:3
J. Archmann / P. Hošek : V. Kasner / L. Elicer 11:3 11:6 11:4 3:0
Martin Mikulík : Vítek Kasner 7:11 11:4 11:8 11:6 3:1
Jiří Archmann : Michal Makara 11:8 11:3 11:7 3:0
Pavel Hošek : Lukáš Elicer 11:8 11:7 7:11 11:9 3:1
Martin Mikulík : Jakub Makara 11:6 11:8 11:7 3:0
Matěj Bláha : Vítek Kasner 21:19 6:11 11:8 11:8 3:1
Pavel Hošek : Michal Makara 8:11 11:13 8:11 0:3
Martin Mikulík : Lukáš Elicer 11:6 11:6 11:6 3:0
Matěj Bláha : Jakub Makara 11:13 11:5 11:7 10:12 11:9 3:2
Jiří Archmann : Vítek Kasner 11:3 11:4 11:6 3:0
Martin Mikulík : Michal Makara 10:12 8:11 9:11 0:3
Matěj Bláha : Lukáš Elicer 11:4 11:8 11:7 3:0
Jiří Archmann : Tereza Makarová 11:2 11:2 11:2 3:0
Pavel Hošek : Vítek Kasner 13:15 7:11 11:5 11:9 6:11 2:3
Matěj Bláha : Michal Makara 11:7 9:11 10:12 11:9 9:11 2:3
Jiří Archmann : Lukáš Elicer 11:3 11:5 11:1 3:0
Pavel Hošek : Tereza Makarová 11:4 11:4 11:6 3:0
DTJ Sparta Kladno B : KST Slatina C 12 : 6 3. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 639:544 42:23
P. Vojna / T. Brückner : R. Javůrek / L. Balada 11:7 9:11 12:10 11:8 3:1
P. Janeček / I. Lengál : V. Fritsch / J. Lukeš 11:6 11:6 11:7 3:0
Petr Janeček : Jiří Lukeš 11:6 11:6 11:6 3:0
Pavel Vojna : Roman Javůrek 10:12 11:8 11:7 7:11 12:10 3:2
Ivo Lengál : Luboš Balada 7:11 8:11 12:10 11:5 6:11 2:3
Petr Janeček : Václav Fritsch 19:21 8:11 8:11 0:3
Tomáš Brückner : Jiří Lukeš 11:4 11:5 11:8 3:0
Ivo Lengál : Roman Javůrek 11:6 11:7 9:11 11:8 3:1
Petr Janeček : Luboš Balada 4:11 13:11 8:11 11:8 3:11 2:3
Tomáš Brückner : Václav Fritsch 6:11 9:11 9:11 0:3
Pavel Vojna : Jiří Lukeš 11:5 11:6 11:4 3:0
Petr Janeček : Roman Javůrek 11:3 11:5 11:2 3:0
Tomáš Brückner : Luboš Balada 4:11 1:11 5:11 0:3
Pavel Vojna : Václav Fritsch 11:7 11:7 5:11 11:6 3:1
Ivo Lengál : Jiří Lukeš 11:2 11:4 11:4 3:0
Tomáš Brückner : Roman Javůrek 11:8 11:2 5:11 9:11 9:11 2:3
Pavel Vojna : Luboš Balada 12:10 11:9 11:8 3:0
Ivo Lengál : Václav Fritsch 14:12 11:8 11:9 3:0
TTC Kladno I : ST Viktorie Černuc B 9 : 9 2. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 563:598 31:33
M. Procházka / F. Moš : T. Nývlt / M. Čmugr 11:7 9:11 12:10 11:4 3:1
A. Martinovská / J. Martinovský : J. Koucký / A. Náprstek 1:11 3:11 7:11 0:3
František Moš : Jindřich Koucký 2:11 8:11 6:11 0:3
Michal Procházka : Marek Čmugr 11:4 12:10 11:9 3:0
Jan Martinovský : Tomáš Nývlt 4:11 3:11 5:11 0:3
František Moš : Alois Náprstek 12:10 8:11 12:10 11:7 3:1
Alena Martinovská : Jindřich Koucký 7:11 12:14 6:11 0:3
Jan Martinovský : Marek Čmugr 3:11 2:11 7:11 0:3
František Moš : Tomáš Nývlt 11:8 7:11 14:12 9:11 11:6 3:2
Alena Martinovská : Alois Náprstek 7:11 11:5 11:2 13:11 3:1
Michal Procházka : Jindřich Koucký 8:11 5:11 8:11 0:3
František Moš : Marek Čmugr 11:9 7:11 12:10 6:11 6:11 2:3
Alena Martinovská : Tomáš Nývlt 11:7 11:7 11:8 3:0
Michal Procházka : Alois Náprstek 11:4 11:4 11:9 3:0
Jan Minichthaler : Jindřich Koucký 11:6 11:6 7:11 11:7 3:1
Alena Martinovská : Marek Čmugr 8:11 7:11 8:11 0:3
Michal Procházka : Tomáš Nývlt 13:11 11:5 11:13 4:11 8:11 2:3
Jan Minichthaler : Alois Náprstek 12:10 11:5 11:7 3:0
ST Viktorie Černuc B : STC Slaný F 9 : 9 12. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 606:609 33:32
P. Polomini / R. Nývlt : V. Kasner / M. Makara 11:5 12:10 11:9 3:0
J. Koucký / M. Čmugr : P. Elicerová / M. Kasnerová 7:11 8:11 11:9 4:11 1:3
Radek Nývlt : Vítek Kasner 11:7 11:5 11:7 3:0
Jindřich Koucký : Michal Makara 6:11 11:4 5:11 11:6 7:11 2:3
Marek Čmugr : Martina Kasnerová 12:10 15:13 14:12 3:0
Petr Polomini : Pavlína Elicerová 6:11 6:11 10:12 0:3
Jindřich Koucký : Vítek Kasner 11:4 11:1 11:7 3:0
Marek Čmugr : Michal Makara 4:11 11:9 6:11 8:11 1:3
Petr Polomini : Martina Kasnerová 11:6 10:12 12:10 16:14 3:1
Radek Nývlt : Pavlína Elicerová 5:11 5:11 8:11 0:3
Marek Čmugr : Vítek Kasner 11:9 13:11 11:1 3:0
Tomáš Nývlt : Michal Makara 6:11 5:11 11:5 8:11 1:3
Radek Nývlt : Martina Kasnerová 9:11 8:11 11:7 6:11 1:3
Jindřich Koucký : Pavlína Elicerová 2:11 8:11 9:11 0:3
Tomáš Nývlt : Vítek Kasner 8:11 5:11 11:7 13:11 14:12 3:2
Radek Nývlt : Michal Makara 11:5 9:11 9:11 11:5 11:6 3:2
Jindřich Koucký : Martina Kasnerová 11:5 11:9 15:13 3:0
Marek Čmugr : Pavlína Elicerová 5:11 5:11 10:12 0:3
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň E 14 : 4 12. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 601:430 42:17
L. Balada / V. Fritsch : M. Šíma / S. Kozák 11:9 11:2 11:4 3:0
A. Melkus / J. Lukeš : J. Liska / R. Segmüller 13:11 11:5 7:11 11:6 3:1
Jiří Lukeš : Miloslav Šíma 7:11 2:11 8:11 0:3
Luboš Balada : Stanislav Kozák 16:14 11:4 11:2 3:0
Václav Fritsch : Josef Liska 11:6 11:5 11:2 3:0
Alan Melkus : Robert Segmüller 14:12 11:6 11:4 3:0
Luboš Balada : Miloslav Šíma 11:8 11:4 11:8 3:0
Václav Fritsch : Stanislav Kozák 11:7 10:12 11:5 11:7 3:1
Alan Melkus : Josef Liska 11:5 11:3 11:1 3:0
Jiří Lukeš : Robert Segmüller 9:11 6:11 4:11 0:3
Václav Fritsch : Miloslav Šíma 11:6 11:3 11:5 3:0
Alan Melkus : Stanislav Kozák 11:4 11:4 11:6 3:0
Jiří Lukeš : Josef Liska 6:11 9:11 6:11 0:3
Luboš Balada : Robert Segmüller 11:8 11:3 9:11 9:11 11:5 3:2
Alan Melkus : Miloslav Šíma 11:3 11:6 11:4 3:0
Jiří Lukeš : Stanislav Kozák 8:11 14:16 6:11 0:3
Luboš Balada : Josef Liska 6:11 14:12 11:8 11:7 3:1
Václav Fritsch : Robert Segmüller 11:6 11:6 11:1 3:0
TJ Sokol Dříň D : DTJ Sparta Kladno B 7 : 11 9. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 574:614 28:35
J. Starý / J. Hrkal : P. Janeček / I. Lengál 11:13 7:11 9:11 0:3
M. Šimáček / J. Kozel : P. Vojna / T. Brückner 9:11 7:11 7:11 0:3
Milan Šimáček : Ivo Lengál 4:11 2:11 4:11 0:3
Jan Hrkal : Tomáš Brückner 11:6 11:5 11:9 3:0
Jiří Starý : Petr Janeček 8:11 11:7 11:5 11:3 3:1
Milan Šimáček : Pavel Vojna 7:11 11:4 6:11 14:12 7:11 2:3
Josef Kozel : Ivo Lengál 6:11 7:11 4:11 0:3
Jiří Starý : Tomáš Brückner 11:7 11:8 11:9 3:0
Milan Šimáček : Petr Janeček 11:8 11:8 11:9 3:0
Josef Kozel : Pavel Vojna 11:9 5:11 6:11 3:11 1:3
Jan Hrkal : Ivo Lengál 19:17 11:9 11:6 3:0
Milan Šimáček : Tomáš Brückner 11:8 13:11 8:11 12:10 3:1
Josef Kozel : Petr Janeček 11:6 8:11 5:11 5:11 1:3
Jan Hrkal : Pavel Vojna 10:12 12:14 10:12 0:3
Jiří Starý : Ivo Lengál 12:10 8:11 6:11 11:3 8:11 2:3
Josef Kozel : Tomáš Brückner 11:3 11:8 12:10 3:0
Jan Hrkal : Petr Janeček 11:9 8:11 7:11 11:13 1:3
Jiří Starý : Pavel Vojna 9:11 6:11 10:12 0:3
TTC Kladno I : TTC Kladno H 1 : 17 27. 9. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 393:644 8:52
A. Matějka / F. Moš : J. Hlaváček / J. Bílý 3:11 3:11 4:11 0:3
A. Martinovská / J. Martinovský : J. Fleislébr / T. Ebert st. 5:11 6:11 9:11 0:3
Alfred Matějka : Antonín Vinš 7:11 12:10 11:4 11:5 3:1
Jan Martinovský : Jan Hlaváček 4:11 8:11 4:11 0:3
Alena Martinovská : Tomáš Ebert 4:11 8:11 5:11 0:3
Alfred Matějka : Jiří Fleislébr 1:11 8:11 3:11 0:3
František Moš : Josef Bílý 4:11 3:11 5:11 0:3
Alena Martinovská : Jan Hlaváček 4:11 9:11 6:11 0:3
Alfred Matějka : Tomáš Ebert 13:11 7:11 8:11 8:11 1:3
František Moš : Jiří Fleislébr 3:11 9:11 5:11 0:3
Jan Martinovský : Josef Bílý 2:11 5:11 4:11 0:3
Alfred Matějka : Jan Hlaváček 1:11 8:11 7:11 0:3
František Moš : Tomáš Ebert 6:11 6:11 6:11 0:3
Jan Martinovský : Jiří Fleislébr 7:11 6:11 6:11 0:3
Alena Martinovská : Antonín Vinš 6:11 15:13 4:11 14:12 5:11 2:3
František Moš : Jan Hlaváček 9:11 10:12 7:11 0:3
Jan Martinovský : Tomáš Ebert 9:11 11:8 8:11 7:11 1:3
Alena Martinovská : Jiří Fleislébr 11:8 4:11 5:11 4:11 1:3
TTC Kladno H : ST Viktorie Černuc B 16 : 2 6. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 665:461 52:12
J. Bílý / J. Fleislébr : T. Nývlt / M. Čmugr 11:7 11:7 9:11 11:5 3:1
J. Hlaváček / T. Ebert st. : J. Koucký / R. Nývlt 11:5 11:6 11:4 3:0
Jan Hlaváček : Jindřich Koucký 11:5 11:2 11:3 3:0
Jiří Fleislébr : Radek Nývlt 11:6 11:3 11:8 3:0
Tomáš Ebert : Marek Čmugr 11:7 7:11 11:5 11:2 3:1
Josef Bílý : Tomáš Nývlt 11:8 11:7 11:3 3:0
Jiří Fleislébr : Jindřich Koucký 11:9 11:7 11:7 3:0
Tomáš Ebert : Radek Nývlt 11:8 11:8 12:10 3:0
Josef Bílý : Marek Čmugr 11:5 11:6 11:4 3:0
Jan Hlaváček : Tomáš Nývlt 11:5 11:6 11:8 3:0
Tomáš Ebert : Jindřich Koucký 11:2 11:7 12:10 3:0
Josef Bílý : Radek Nývlt 11:5 9:11 11:8 6:11 9:11 2:3
Jan Hlaváček : Marek Čmugr 13:11 11:6 11:7 3:0
Jiří Fleislébr : Tomáš Nývlt 5:11 11:5 11:13 11:7 8:11 2:3
Josef Bílý : Jindřich Koucký 11:9 9:11 11:9 11:5 3:1
Jan Hlaváček : Radek Nývlt 11:5 3:11 11:6 11:7 3:1
Jiří Fleislébr : Marek Čmugr 11:4 11:6 11:9 3:0
Tomáš Ebert : Tomáš Nývlt 11:8 4:11 9:11 11:8 11:7 3:2
TSM Kladno B : KST Slatina C 11 : 7 17. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 571:520 37:25
M. Mikulík / M. Bláha : V. Fritsch / J. Lukeš 11:5 11:8 11:6 3:0
J. Archmann / P. Hošek : R. Javůrek / L. Balada 7:11 11:7 12:10 12:10 3:1
Jiří Archmann : Václav Fritsch 11:9 11:6 11:6 3:0
Pavel Hošek : Luboš Balada 7:11 7:11 11:7 6:11 1:3
Martin Mikulík : Jiří Lukeš 11:5 11:5 11:8 3:0
Matěj Bláha : Roman Javůrek 5:11 8:11 10:12 0:3
Pavel Hošek : Václav Fritsch 11:7 7:11 11:8 12:10 3:1
Martin Mikulík : Luboš Balada 11:4 15:13 11:8 3:0
Matěj Bláha : Jiří Lukeš 11:7 11:3 11:5 3:0
Eliška Cimrmanová : Roman Javůrek 11:5 11:8 10:12 10:12 11:9 3:2
Martin Mikulík : Václav Fritsch 11:7 11:8 11:4 3:0
Matěj Bláha : Luboš Balada 5:11 8:11 6:11 0:3
Eliška Cimrmanová : Jiří Lukeš 11:1 11:1 11:7 3:0
Pavel Hošek : Roman Javůrek 3:11 8:11 7:11 0:3
Matěj Bláha : Václav Fritsch 11:7 7:11 11:13 9:11 1:3
Eliška Cimrmanová : Luboš Balada 0:11 0:11 0:11 0:3
Pavel Hošek : Jiří Lukeš 11:5 11:3 11:3 3:0
Martin Mikulík : Roman Javůrek 3:11 3:11 11:5 11:9 10:12 2:3
DTJ Sparta Kladno B : TTC Kladno I 16 : 2 17. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 661:443 52:12
P. Vojna / T. Brückner : A. Martinovská / A. Martinovská 11:9 11:4 11:5 3:0
P. Janeček / I. Lengál : A. Matějka / F. Moš 11:2 11:8 11:2 3:0
Pavel Vojna : Alena Martinovská 11:6 11:6 12:10 3:0
Ivo Lengál : Michaela Veselá 11:3 11:3 11:4 3:0
Tomáš Brückner : František Moš 11:6 11:6 11:1 3:0
Petr Janeček : Alfred Matějka 12:14 11:8 11:7 9:11 6:11 2:3
Ivo Lengál : Alena Martinovská 11:7 11:3 11:1 3:0
Tomáš Brückner : Michaela Veselá 11:13 11:5 11:4 11:7 3:1
Petr Janeček : František Moš 7:11 11:8 7:11 11:7 4:11 2:3
Pavel Vojna : Alfred Matějka 11:6 11:3 11:7 3:0
Tomáš Brückner : Alena Martinovská 11:2 11:6 11:9 3:0
Stanislav Vojna : Michaela Veselá 11:8 11:6 7:11 15:13 3:1
Pavel Vojna : František Moš 11:4 11:5 11:5 3:0
Ivo Lengál : Alfred Matějka 11:9 11:8 4:11 11:9 3:1
Stanislav Vojna : Alena Martinovská 11:8 5:11 11:8 9:11 11:9 3:2
Pavel Vojna : Michaela Veselá 11:4 11:8 11:7 3:0
Ivo Lengál : František Moš 11:2 11:3 11:3 3:0
Tomáš Brückner : Alfred Matějka 3:11 11:7 11:9 11:6 3:1
TJ Sokol Dříň E : TJ Sokol Dříň D 2 : 16 25. 9. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 409:665 15:49
M. Šíma / S. Kozák : K. Čampulka / J. Hrkal 11:9 11:5 2:11 11:7 3:1
R. Segmüller / J. Tydrych : M. Šimáček / J. Kozel 4:11 5:11 3:11 0:3
Miloslav Šíma : Josef Kozel 5:11 10:12 9:11 0:3
Stanislav Kozák : Jan Hrkal 11:6 11:9 12:10 3:0
Robert Segmüller : Milan Šimáček 7:11 3:11 6:11 0:3
Jiří Tydrych : Karel Čampulka 7:11 11:5 14:12 4:11 6:11 2:3
Stanislav Kozák : Josef Kozel 5:11 11:9 3:11 8:11 1:3
Robert Segmüller : Jan Hrkal 2:11 8:11 3:11 0:3
Jiří Tydrych : Milan Šimáček 2:11 5:11 3:11 0:3
Miloslav Šíma : Karel Čampulka 11:7 6:11 11:7 6:11 5:11 2:3
Robert Segmüller : Josef Kozel 1:11 4:11 5:11 0:3
Jiří Tydrych : Jan Hrkal 4:11 4:11 2:11 0:3
Miloslav Šíma : Milan Šimáček 4:11 3:11 5:11 0:3
Stanislav Kozák : Karel Čampulka 10:12 7:11 9:11 0:3
Jiří Tydrych : Josef Kozel 11:9 4:11 12:10 4:11 7:11 2:3
Miloslav Šíma : Jan Hrkal 2:11 7:11 6:11 0:3
Stanislav Kozák : Milan Šimáček 13:11 11:8 7:11 1:11 6:11 2:3
Robert Segmüller : Jiří Starý 4:11 2:11 2:11 0:3
KST Slatina C : STC Slaný F 13 : 5 26. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 585:498 40:20
R. Javůrek / L. Balada : V. Kasner / M. Makara 11:9 16:14 11:6 3:0
R. Folbrecht / A. Melkus : P. Elicerová / M. Kasnerová 11:8 11:9 7:11 11:9 3:1
Luboš Balada : Michal Makara 14:12 11:8 8:11 11:4 3:1
Roman Javůrek : Martina Kasnerová 11:1 11:2 7:11 11:8 3:1
Alan Melkus : Vítek Kasner 11:8 11:7 11:3 3:0
Roman Folbrecht : Pavlína Elicerová 2:11 9:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Michal Makara 11:9 11:9 11:6 3:0
Alan Melkus : Martina Kasnerová 11:7 5:11 11:5 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Vítek Kasner 11:8 11:5 11:4 3:0
Luboš Balada : Pavlína Elicerová 4:11 3:11 6:11 0:3
Alan Melkus : Michal Makara 11:4 11:9 9:11 14:12 3:1
Roman Folbrecht : Martina Kasnerová 11:9 11:8 11:4 3:0
Jiří Lukeš : Vítek Kasner 6:11 8:11 9:11 0:3
Roman Javůrek : Vítek Kasner 11:9 11:8 12:10 3:0
Roman Folbrecht : Michal Makara 11:4 9:11 5:11 8:11 1:3
Jiří Lukeš : Martina Kasnerová 9:11 6:11 4:11 0:3
TTC Kladno H : DTJ Sparta Kladno B 10 : 8 25. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 450:508 32:27
bez boje : P. Janeček / I. Lengál 0:0
J. Bílý / J. Fleislébr : T. Brückner / J. Kadlec 11:8 11:4 11:9 3:0
Josef Bílý : Petr Janeček 11:9 11:6 11:3 3:0
Tomáš Ebert : Ivo Lengál 9:11 4:11 6:11 0:3
bez boje : Tomáš Brückner 0:0
Jiří Fleislébr : Jiří Kadlec 11:6 11:1 11:4 3:0
Tomáš Ebert : Petr Janeček 13:11 11:6 11:4 3:0
bez boje : Ivo Lengál 0:0
Jiří Fleislébr : Tomáš Brückner 11:8 11:5 11:7 3:0
Josef Bílý : Jiří Kadlec 11:4 11:3 11:2 3:0
bez boje : Petr Janeček 0:0
Jiří Fleislébr : Ivo Lengál 11:7 8:11 11:2 11:9 3:1
Josef Bílý : Tomáš Brückner 11:8 9:11 11:9 11:6 3:1
Tomáš Ebert : Jiří Kadlec 14:16 12:10 11:8 11:9 3:1
Jiří Fleislébr : Petr Janeček 11:7 11:5 11:7 3:0
Josef Bílý : Ivo Lengál 7:11 11:9 7:11 8:11 1:3
Tomáš Ebert : Tomáš Brückner 8:11 12:10 8:11 6:11 1:3
bez boje : Jiří Kadlec 0:0
TTC Kladno I : TJ Sokol Dříň E 7 : 11 23. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 492:563 24:37
M. Procházka / F. Moš : J. Liska / S. Kozák 11:4 11:8 5:11 5:11 11:5 3:2
J. Minichthaler / J. Hoffman : R. Segmüller / J. Tydrych 4:11 7:11 9:11 0:3
Jiří Hoffman : Stanislav Kozák 7:11 4:11 7:11 0:3
Jan Minichthaler : Josef Liska 2:11 5:11 5:11 0:3
František Moš : Robert Segmüller 11:6 11:6 11:7 3:0
Michal Procházka : Jiří Tydrych 11:5 11:5 11:5 3:0
Jan Minichthaler : Stanislav Kozák 7:11 2:11 9:11 0:3
František Moš : Josef Liska 5:11 12:10 6:11 5:11 1:3
Michal Procházka : Robert Segmüller 11:2 11:5 11:6 3:0
Jiří Hoffman : Jiří Tydrych 9:11 9:11 3:11 0:3
František Moš : Stanislav Kozák 12:10 9:11 12:10 11:6 3:1
Michal Procházka : Josef Liska 12:10 9:11 11:2 12:10 3:1
Jiří Hoffman : Robert Segmüller 6:11 11:8 9:11 7:11 1:3
Jan Minichthaler : Jiří Tydrych 3:11 3:11 7:11 0:3
Michal Procházka : Stanislav Kozák 13:11 11:1 11:5 3:0
Jiří Hoffman : Josef Liska 6:11 6:11 7:11 0:3
Jan Minichthaler : Robert Segmüller 3:11 3:11 4:11 0:3
František Moš : Jiří Tydrych 9:11 8:11 11:9 7:11 1:3
TJ Sokol Dříň D : TSM Kladno B 5 : 13 23. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 607:703 27:43
J. Starý / J. Hrkal : J. Archmann / P. Hošek 12:10 6:11 11:8 8:11 12:14 2:3
K. Čampulka / M. Šimáček : M. Mikulík / M. Bláha 15:13 12:10 10:12 11:7 3:1
Jiří Starý : Jiří Archmann 5:11 5:11 4:11 0:3
Milan Šimáček : Pavel Hošek 11:8 9:11 9:11 11:9 8:11 2:3
Jan Hrkal : Martin Mikulík 7:11 11:7 11:9 11:6 3:1
Karel Čampulka : Matěj Bláha 11:9 8:11 8:11 11:6 9:11 2:3
Milan Šimáček : Jiří Archmann 11:13 4:11 2:11 0:3
Jan Hrkal : Pavel Hošek 11:4 11:7 4:11 11:8 3:1
Karel Čampulka : Martin Mikulík 11:7 6:11 11:9 8:11 5:11 2:3
Jiří Starý : Matěj Bláha 11:9 11:7 11:6 3:0
Jan Hrkal : Jiří Archmann 5:11 7:11 4:11 0:3
Karel Čampulka : Pavel Hošek 6:11 11:9 8:11 7:11 1:3
Jiří Starý : Martin Mikulík 8:11 6:11 3:11 0:3
Milan Šimáček : Matěj Bláha 11:7 11:9 9:11 9:11 9:11 2:3
Josef Kozel : Jiří Archmann 3:11 4:11 5:11 0:3
Jiří Starý : Pavel Hošek 11:7 11:8 8:11 11:9 3:1
Milan Šimáček : Martin Mikulík 6:11 10:12 6:11 0:3
Jan Hrkal : Matěj Bláha 10:12 15:17 11:8 8:11 1:3
TSM Kladno B : TTC Kladno I 17 : 1 31. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 649:368 52:9
M. Mikulík / M. Bláha : A. Martinovská / L. Švimberský 11:9 11:7 11:2 3:0
J. Archmann / P. Hošek : A. Matějka / F. Moš 11:9 11:2 11:5 3:0
Jiří Archmann : Alena Martinovská 11:2 11:3 11:4 3:0
Matěj Bláha : Lukáš Švimberský 11:8 11:7 12:14 14:16 11:7 3:2
Martin Mikulík : Alfred Matějka 11:8 11:5 11:5 3:0
Pavel Hošek : František Moš 11:7 11:4 7:11 12:10 3:1
Matěj Bláha : Alena Martinovská 11:4 11:5 11:6 3:0
Martin Mikulík : Lukáš Švimberský 11:9 9:11 11:4 11:7 3:1
Pavel Hošek : Alfred Matějka 11:9 5:11 10:12 4:11 1:3
Jiří Archmann : František Moš 11:4 11:1 11:2 3:0
Martin Mikulík : Alena Martinovská 11:8 11:4 11:4 3:0
Pavel Hošek : Lukáš Švimberský 8:11 7:11 11:3 11:6 11:7 3:2
Jiří Archmann : Alfred Matějka 11:5 11:0 11:0 3:0
Matěj Bláha : František Moš 11:7 11:4 11:1 3:0
Pavel Hošek : Alena Martinovská 11:6 11:5 11:6 3:0
Jiří Archmann : Lukáš Švimberský 11:9 11:8 11:8 3:0
Matěj Bláha : Alfred Matějka 11:0 11:0 11:0 3:0
Martin Mikulík : František Moš 11:2 11:8 11:4 3:0
DTJ Sparta Kladno B : ST Viktorie Černuc B 18 : 0 31. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 629:333 54:4
P. Vojna / T. Brückner : J. Koucký / A. Náprstek 11:4 11:4 11:8 3:0
P. Janeček / I. Lengál : R. Nývlt / M. Čmugr 11:3 11:4 11:8 3:0
Pavel Vojna : Jindřich Koucký 11:6 11:3 11:7 3:0
Ivo Lengál : Marek Čmugr 11:4 11:3 11:3 3:0
Tomáš Brückner : Tomáš Nývlt 11:7 11:5 9:11 11:5 3:1
Petr Janeček : Alois Náprstek 11:3 11:7 11:6 3:0
Ivo Lengál : Jindřich Koucký 11:4 11:7 11:1 3:0
Tomáš Brückner : Marek Čmugr 11:4 11:3 11:9 3:0
Petr Janeček : Tomáš Nývlt 11:4 11:7 12:10 3:0
Pavel Vojna : Alois Náprstek 11:1 11:3 11:2 3:0
Tomáš Brückner : Jindřich Koucký 11:6 13:11 11:8 3:0
Petr Janeček : Marek Čmugr 11:6 11:6 5:11 11:5 3:1
Pavel Vojna : Tomáš Nývlt 11:5 11:5 11:9 3:0
Ivo Lengál : Alois Náprstek 11:7 11:1 11:3 3:0
Petr Janeček : Jindřich Koucký 11:2 11:8 11:6 3:0
Pavel Vojna : Marek Čmugr 11:9 11:5 11:9 3:0
Ivo Lengál : Tomáš Nývlt 11:3 9:11 11:2 12:10 3:1
Stanislav Vojna : Alois Náprstek 11:5 12:10 7:11 11:3 3:1
TJ Sokol Dříň E : TTC Kladno H 0 : 18 30. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 346:622 3:54
J. Liska / S. Kozák : J. Hlaváček / J. Bílý 11:13 11:8 8:11 1:11 1:3
J. Tydrych / J. Brejcha : J. Fleislébr / T. Ebert st. 2:11 7:11 2:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Josef Bílý 9:11 5:11 4:11 0:3
Stanislav Kozák : Jan Hlaváček 9:11 11:13 11:5 8:11 1:3
Jiří Tydrych : Jiří Fleislébr 10:12 10:12 11:9 5:11 1:3
Josef Liska : Tomáš Ebert 3:11 6:11 7:11 0:3
Stanislav Kozák : Josef Bílý 5:11 5:11 7:11 0:3
Jiří Tydrych : Jan Hlaváček 4:11 5:11 4:11 0:3
Josef Liska : Jiří Fleislébr 8:11 4:11 7:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Tomáš Ebert 9:11 7:11 7:11 0:3
Robert Segmüller : Josef Bílý 7:11 5:11 4:11 0:3
Josef Liska : Jan Hlaváček 7:11 9:11 3:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Jiří Fleislébr 7:11 8:11 9:11 0:3
Stanislav Kozák : Tomáš Ebert 5:11 2:11 5:11 0:3
Josef Liska : Josef Bílý 3:11 1:11 6:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Jan Hlaváček 5:11 4:11 5:11 0:3
Stanislav Kozák : Jiří Fleislébr 6:11 2:11 5:11 0:3
Robert Segmüller : Tomáš Ebert 4:11 4:11 7:11 0:3
STC Slaný F : TJ Sokol Dříň D 3 : 15 30. 10. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 555:724 19:51
M. Makara / T. Makarová : M. Šimáček / J. Kozel 5:11 4:11 10:12 0:3
V. Kasner / L. Elicer : J. Starý / J. Hrkal 8:11 9:11 8:11 0:3
Vítek Kasner : Josef Kozel 3:11 7:11 7:11 0:3
Tereza Makarová : Milan Šimáček 9:11 8:11 7:11 0:3
Lukáš Elicer : Jan Hrkal 5:11 5:11 11:7 11:13 1:3
Michal Makara : Jiří Starý 11:9 12:14 11:9 8:11 11:8 3:2
Tereza Makarová : Josef Kozel 11:9 5:11 7:11 1:11 1:3
Lukáš Elicer : Milan Šimáček 3:11 4:11 6:11 0:3
Michal Makara : Jan Hrkal 9:11 11:9 11:6 7:11 11:8 3:2
Vítek Kasner : Jiří Starý 4:11 6:11 15:13 5:11 1:3
Lukáš Elicer : Josef Kozel 9:11 11:6 6:11 11:9 9:11 2:3
Michal Makara : Milan Šimáček 11:7 11:13 9:11 4:11 1:3
Vítek Kasner : Jan Hrkal 13:11 7:11 2:11 10:12 1:3
Tereza Makarová : Jiří Starý 3:11 5:11 7:11 0:3
Michal Makara : Josef Kozel 11:3 8:11 4:11 12:10 11:1 3:2
Vítek Kasner : Milan Šimáček 10:12 11:8 4:11 10:12 1:3
Tereza Makarová : Jan Hrkal 7:11 11:9 12:10 6:11 5:11 2:3
Lukáš Elicer : Jiří Starý 7:11 6:11 6:11 0:3
ST Viktorie Černuc B : KST Slatina C 12 : 6 9. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 627:571 38:27
J. Koucký / P. Polomini : A. Melkus / V. Fritsch 11:6 11:8 10:12 11:6 3:1
R. Nývlt / M. Čmugr : R. Javůrek / L. Balada 7:11 11:9 9:11 8:11 1:3
Petr Polomini : Václav Fritsch 6:11 12:10 11:5 11:2 3:1
Radek Nývlt : Alan Melkus 12:14 11:8 7:11 11:5 11:6 3:2
Jindřich Koucký : Roman Javůrek 7:11 6:11 8:11 0:3
Marek Čmugr : Luboš Balada 9:11 6:11 1:11 0:3
Radek Nývlt : Václav Fritsch 11:4 11:7 11:6 3:0
Jindřich Koucký : Alan Melkus 8:11 11:9 12:10 10:12 11:9 3:2
Marek Čmugr : Roman Javůrek 7:11 9:11 9:11 0:3
Petr Polomini : Luboš Balada 12:10 11:6 11:4 3:0
Jindřich Koucký : Václav Fritsch 11:6 11:5 11:3 3:0
Marek Čmugr : Alan Melkus 10:12 11:8 11:9 11:8 3:1
Petr Polomini : Roman Javůrek 4:11 5:11 11:8 9:11 1:3
Radek Nývlt : Luboš Balada 11:8 11:7 11:6 3:0
Marek Čmugr : Václav Fritsch 11:8 11:6 11:6 3:0
Petr Polomini : Alan Melkus 11:8 11:8 13:11 3:0
Radek Nývlt : Roman Javůrek 7:11 7:11 8:11 0:3
Jindřich Koucký : Luboš Balada 12:10 11:7 10:12 4:11 11:5 3:2
TTC Kladno H : TSM Kladno B 10 : 8 8. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 628:563 38:28
T. Ebert st. / A. Vinš : J. Archmann / P. Hošek 13:11 11:4 11:7 3:0
J. Bílý / J. Fleislébr : M. Mikulík / M. Bláha 11:5 11:7 11:4 3:0
Josef Bílý : Jiří Archmann 11:7 11:5 11:9 3:0
Tomáš Ebert : Pavel Hošek 5:11 11:9 11:9 10:12 6:11 2:3
Antonín Vinš : Martin Mikulík 6:11 7:11 6:11 0:3
Jiří Fleislébr : Matěj Bláha 16:18 11:6 12:10 11:4 3:1
Tomáš Ebert : Jiří Archmann 11:7 4:11 11:9 5:11 3:11 2:3
Antonín Vinš : Pavel Hošek 11:13 11:4 7:11 12:10 7:11 2:3
Jiří Fleislébr : Martin Mikulík 11:7 11:4 9:11 9:11 11:5 3:2
Josef Bílý : Matěj Bláha 11:7 11:5 11:8 3:0
Antonín Vinš : Jiří Archmann 9:11 5:11 4:11 0:3
Jiří Fleislébr : Pavel Hošek 8:11 6:11 11:7 11:3 13:15 2:3
Josef Bílý : Martin Mikulík 11:7 11:2 11:4 3:0
Tomáš Ebert : Matěj Bláha 11:5 11:9 6:11 12:10 3:1
Jiří Fleislébr : Jiří Archmann 11:5 11:7 11:5 3:0
Josef Bílý : Pavel Hošek 11:4 11:4 11:6 3:0
Tomáš Ebert : Martin Mikulík 7:11 9:11 8:11 0:3
Antonín Vinš : Matěj Bláha 8:11 7:11 4:11 0:3
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň E 15 : 3 7. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 649:470 47:15
P. Vojna / T. Brückner : J. Liska / S. Kozák 7:11 11:3 11:8 11:6 3:1
P. Janeček / J. Kadlec : R. Segmüller / J. Tydrych 11:9 11:4 11:8 3:0
Pavel Vojna : Josef Liska 11:7 11:7 11:5 3:0
Jiří Kadlec : Stanislav Kozák 9:11 11:7 6:11 11:8 11:6 3:2
Petr Janeček : Jiří Tydrych 6:11 7:11 4:11 0:3
Tomáš Brückner : Robert Segmüller 11:3 11:5 11:7 3:0
Jiří Kadlec : Josef Liska 12:10 4:11 11:7 12:10 3:1
Petr Janeček : Stanislav Kozák 14:12 11:4 11:5 3:0
Tomáš Brückner : Jiří Tydrych 11:6 11:3 11:7 3:0
Pavel Vojna : Jaroslav Brejcha 11:5 11:3 11:3 3:0
Petr Janeček : Josef Liska 10:12 11:13 11:4 11:8 12:14 2:3
Tomáš Brückner : Stanislav Kozák 11:9 11:2 11:7 3:0
Pavel Vojna : Jiří Tydrych 11:4 11:5 11:4 3:0
Jiří Kadlec : Jaroslav Brejcha 12:10 9:11 11:8 13:11 3:1
Tomáš Brückner : Josef Liska 8:11 11:4 11:6 11:7 3:1
Pavel Vojna : Stanislav Kozák 11:3 11:5 11:3 3:0
Jiří Kadlec : Jiří Tydrych 12:10 11:6 11:9 3:0
Petr Janeček : Jaroslav Brejcha 14:16 6:11 10:12 0:3
TTC Kladno I : STC Slaný F 8 : 10 6. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 634:648 31:37
M. Procházka / F. Moš : T. Makarová / J. Makara 12:10 9:11 11:4 15:13 3:1
A. Martinovská / L. Švimberský : V. Kasner / L. Elicer 11:5 9:11 11:9 11:13 11:6 3:2
Lukáš Švimberský : Jakub Makara 6:11 11:5 11:7 6:11 11:8 3:2
Michal Procházka : Vítek Kasner 11:9 6:11 5:11 6:11 1:3
František Moš : Lukáš Elicer 11:9 9:11 9:11 6:11 1:3
Alena Martinovská : Tereza Makarová 11:3 11:9 11:4 3:0
Michal Procházka : Jakub Makara 11:3 9:11 12:10 12:10 3:1
František Moš : Vítek Kasner 7:11 6:11 7:11 0:3
Alena Martinovská : Lukáš Elicer 3:11 6:11 10:12 0:3
Michaela Veselá : Tereza Makarová 11:8 15:13 11:6 3:0
František Moš : Jakub Makara 11:8 7:11 7:11 9:11 1:3
Alena Martinovská : Vítek Kasner 6:11 11:3 3:11 10:12 1:3
Michaela Veselá : Lukáš Elicer 9:11 8:11 9:11 0:3
Michal Procházka : Tereza Makarová 12:10 11:6 11:9 3:0
Alena Martinovská : Jakub Makara 11:8 10:12 8:11 7:11 1:3
Michaela Veselá : Vítek Kasner 9:11 3:11 6:11 0:3
Michal Procházka : Lukáš Elicer 13:11 8:11 14:12 12:14 8:11 2:3
František Moš : Tereza Makarová 7:11 11:3 11:5 11:7 3:1
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň D 9 : 9 16. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 650:621 35:33
R. Folbrecht / A. Melkus : J. Starý / J. Kozel 13:11 11:9 13:11 3:0
R. Javůrek / L. Balada : M. Šimáček / J. Hrkal 11:9 11:7 11:5 3:0
Alan Melkus : Josef Kozel 6:11 6:11 11:4 8:11 1:3
Luboš Balada : Jiří Starý 9:11 8:11 10:12 0:3
Roman Javůrek : Milan Šimáček 11:9 9:11 5:11 13:15 1:3
Roman Folbrecht : Jan Hrkal 16:14 11:3 11:5 3:0
Luboš Balada : Josef Kozel 11:7 7:11 4:11 11:3 11:4 3:2
Roman Javůrek : Jiří Starý 11:9 11:6 7:11 11:4 3:1
Roman Folbrecht : Milan Šimáček 11:9 4:11 4:11 11:5 8:11 2:3
Alan Melkus : Jan Hrkal 11:6 11:7 7:11 10:12 6:11 2:3
Roman Javůrek : Josef Kozel 11:7 8:11 11:9 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Jiří Starý 8:11 11:8 11:5 11:8 3:1
Alan Melkus : Milan Šimáček 13:11 14:12 9:11 13:11 3:1
Luboš Balada : Jan Hrkal 7:11 8:11 9:11 0:3
Roman Folbrecht : Josef Kozel 11:5 11:9 11:3 3:0
Alan Melkus : Jiří Starý 11:6 10:12 8:11 4:11 1:3
Luboš Balada : Milan Šimáček 8:11 9:11 9:11 0:3
Roman Javůrek : Jan Hrkal 6:11 9:11 11:4 6:11 1:3
TSM Kladno B : DTJ Sparta Kladno B 11 : 7 14. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 605:535 39:25
M. Mikulík / M. Bláha : P. Vojna / T. Brückner 5:11 5:11 11:7 11:8 4:11 2:3
J. Archmann / P. Hošek : P. Janeček / J. Kadlec 11:9 11:5 11:7 3:0
Jiří Archmann : Pavel Vojna 11:6 11:7 11:9 3:0
Matěj Bláha : Tomáš Brückner 11:5 11:6 10:12 11:7 3:1
Martin Mikulík : Petr Janeček 12:10 11:9 11:1 3:0
Pavel Hošek : Jiří Kadlec 11:3 11:7 11:6 3:0
Matěj Bláha : Pavel Vojna 3:11 7:11 8:11 0:3
Martin Mikulík : Tomáš Brückner 11:8 3:11 10:12 11:6 7:11 2:3
Pavel Hošek : Petr Janeček 11:4 11:5 11:8 3:0
Jiří Archmann : Jiří Kadlec 11:6 11:4 16:14 3:0
Martin Mikulík : Pavel Vojna 8:11 6:11 8:11 0:3
Pavel Hošek : Tomáš Brückner 11:9 9:11 9:11 9:11 1:3
Andrea Slámová : Stanislav Vojna 11:8 11:7 9:11 11:7 3:1
Matěj Bláha : Jiří Kadlec 9:11 11:5 11:3 11:6 3:1
Pavel Hošek : Pavel Vojna 4:11 9:11 5:11 0:3
Andrea Slámová : Tomáš Brückner 5:11 11:9 6:11 7:11 1:3
Matěj Bláha : Stanislav Vojna 11:8 11:8 5:11 11:6 3:1
Martin Mikulík : Jiří Kadlec 11:4 11:7 11:4 3:0
TJ Sokol Dříň E : ST Viktorie Černuc B 1 : 17 13. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 580:742 19:53
J. Liska / S. Kozák : J. Koucký / R. Nývlt 11:9 13:15 12:14 5:11 1:3
R. Segmüller / J. Tydrych : T. Nývlt / M. Čmugr 11:3 8:11 3:11 11:9 9:11 2:3
Robert Segmüller : Radek Nývlt 9:11 8:11 5:11 0:3
Jiří Tydrych : Jindřich Koucký 5:11 7:11 7:11 0:3
Stanislav Kozák : Tomáš Nývlt 11:9 11:5 11:13 9:11 7:11 2:3
Josef Liska : Marek Čmugr 11:7 4:11 11:6 6:11 6:11 2:3
Jaroslav Brejcha : Radek Nývlt 11:9 12:14 4:11 5:11 1:3
Stanislav Kozák : Jindřich Koucký 7:11 11:6 3:11 9:11 1:3
Josef Liska : Tomáš Nývlt 3:11 9:11 11:9 11:9 6:11 2:3
Robert Segmüller : Marek Čmugr 5:11 7:11 10:12 0:3
Stanislav Kozák : Radek Nývlt 10:12 9:11 10:12 0:3
Josef Liska : Jindřich Koucký 6:11 2:11 6:11 0:3
Robert Segmüller : Tomáš Nývlt 11:3 11:9 8:11 12:14 6:11 2:3
Jaroslav Brejcha : Marek Čmugr 4:11 11:8 6:11 11:8 11:5 3:2
Josef Liska : Radek Nývlt 5:11 12:10 2:11 5:11 1:3
Robert Segmüller : Jindřich Koucký 9:11 11:8 9:11 7:11 1:3
Jaroslav Brejcha : Tomáš Nývlt 10:12 5:11 11:8 6:11 1:3
Stanislav Kozák : Marek Čmugr 8:11 4:11 7:11 0:3
STC Slaný F : TTC Kladno H 4 : 14 13. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 422:631 15:45
M. Makara / J. Makara : J. Hlaváček / J. Bílý 11:9 11:8 13:11 3:0
V. Kasner / L. Elicer : J. Fleislébr / T. Ebert st. 11:6 3:11 9:11 5:11 1:3
Michal Makara : Josef Bílý 6:11 9:11 9:11 0:3
Lukáš Elicer : Jan Hlaváček 8:11 3:11 7:11 0:3
Vítek Kasner : Jiří Fleislébr 2:11 4:11 6:11 0:3
Jakub Makara : Tomáš Ebert 5:11 5:11 4:11 0:3
Lukáš Elicer : Josef Bílý 6:11 6:11 4:11 0:3
Vítek Kasner : Jan Hlaváček 6:11 7:11 6:11 0:3
Jakub Makara : Jiří Fleislébr 7:11 2:11 7:11 0:3
Michal Makara : Tomáš Ebert 11:3 17:15 8:11 11:7 3:1
Vítek Kasner : Josef Bílý 6:11 13:11 11:9 2:11 6:11 2:3
Tereza Makarová : Jan Hlaváček 2:11 3:11 2:11 0:3
Michal Makara : Jiří Fleislébr 13:11 4:11 11:7 11:9 3:1
Lukáš Elicer : Tomáš Ebert 14:16 8:11 5:11 0:3
Tereza Makarová : Josef Bílý 7:11 6:11 2:11 0:3
Michal Makara : Jan Hlaváček 6:11 1:11 6:11 0:3
Lukáš Elicer : Jiří Fleislébr 11:8 11:8 9:11 11:9 3:1
Vítek Kasner : Tomáš Ebert 5:11 4:11 3:11 0:3
ST Viktorie Černuc B : TJ Sokol Dříň D 6 : 12 23. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 639:703 28:43
J. Koucký / P. Polomini : M. Šimáček / J. Kozel 6:11 11:3 8:11 11:6 11:7 3:2
R. Nývlt / T. Nývlt : J. Starý / J. Hrkal 10:12 12:14 4:11 0:3
Petr Polomini : Josef Kozel 10:12 11:8 8:11 11:7 11:5 3:2
Radek Nývlt : Milan Šimáček 9:11 5:11 6:11 0:3
Jindřich Koucký : Jiří Starý 11:5 8:11 9:11 11:6 2:11 2:3
Tomáš Nývlt : Jan Hrkal 8:11 7:11 6:11 0:3
Radek Nývlt : Josef Kozel 11:9 9:11 11:9 11:9 3:1
Jindřich Koucký : Milan Šimáček 8:11 5:11 5:11 0:3
Tomáš Nývlt : Jiří Starý 11:9 3:11 9:11 4:11 1:3
Petr Polomini : Jan Hrkal 11:3 13:11 8:11 12:14 12:14 2:3
Jindřich Koucký : Josef Kozel 10:12 13:11 11:6 11:4 3:1
Tomáš Nývlt : Milan Šimáček 11:7 3:11 6:11 14:12 14:16 2:3
Petr Polomini : Jiří Starý 11:5 11:5 11:6 3:0
Radek Nývlt : Jan Hrkal 11:13 11:9 8:11 11:13 1:3
Tomáš Nývlt : Josef Kozel 5:11 3:11 3:11 0:3
Petr Polomini : Milan Šimáček 11:5 11:9 12:14 13:11 3:1
Radek Nývlt : Jiří Starý 8:11 12:10 2:11 9:11 1:3
Jindřich Koucký : Jan Hrkal 7:11 11:9 9:11 7:11 1:3
DTJ Sparta Kladno B : STC Slaný F 15 : 3 21. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 674:522 48:17
P. Vojna / T. Brückner : O. Hnilička / M. Makara 5:11 6:11 11:9 8:11 1:3
I. Lengál / D. Čižinský : V. Kasner / Z. Černý 11:7 12:10 11:5 3:0
Pavel Vojna : Ondřej Hnilička 11:6 9:11 11:5 11:6 3:1
Ivo Lengál : Michal Makara 11:6 11:6 7:11 13:11 3:1
Tomáš Brückner : Zbyněk Černý 11:6 11:5 9:11 11:5 3:1
David Čižinský : Vítek Kasner 9:11 11:7 14:12 11:9 3:1
Ivo Lengál : Ondřej Hnilička 11:5 11:4 10:12 11:7 3:1
Tomáš Brückner : Michal Makara 8:11 8:11 11:9 6:11 1:3
David Čižinský : Zbyněk Černý 11:6 11:9 14:12 3:0
Pavel Vojna : Vítek Kasner 11:1 11:4 11:4 3:0
Tomáš Brückner : Ondřej Hnilička 11:8 12:14 5:11 7:11 1:3
David Čižinský : Michal Makara 2:11 11:5 6:11 11:6 11:9 3:2
Pavel Vojna : Zbyněk Černý 11:6 12:10 12:10 3:0
Ivo Lengál : Vítek Kasner 11:3 11:1 11:5 3:0
David Čižinský : Ondřej Hnilička 10:12 11:4 11:9 13:11 3:1
Pavel Vojna : Michal Makara 14:12 13:11 11:5 3:0
Ivo Lengál : Zbyněk Černý 11:5 11:3 11:7 3:0
Stanislav Vojna : Vítek Kasner 11:5 12:10 11:9 3:0
TTC Kladno I : KST Slatina C 4 : 14 20. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 457:660 16:48
M. Procházka / F. Moš : A. Melkus / V. Fritsch 8:11 11:8 1:11 9:11 1:3
A. Martinovská / A. Matějka : R. Folbrecht / L. Balada 3:11 3:11 6:11 0:3
Alena Martinovská : Alan Melkus 11:7 4:11 7:11 9:11 1:3
Alfred Matějka : Václav Fritsch 8:11 7:11 7:11 0:3
František Moš : Luboš Balada 7:11 11:9 11:8 10:12 11:8 3:2
Michal Procházka : Roman Folbrecht 3:11 3:11 5:11 0:3
Alfred Matějka : Alan Melkus 7:11 11:7 9:11 11:9 11:5 3:2
František Moš : Václav Fritsch 11:9 10:12 9:11 2:11 1:3
Michal Procházka : Luboš Balada 10:12 7:11 11:13 0:3
Alena Martinovská : Roman Folbrecht 8:11 6:11 4:11 0:3
František Moš : Alan Melkus 5:11 3:11 10:12 0:3
Michal Procházka : Václav Fritsch 2:11 11:9 11:9 14:12 3:1
Alena Martinovská : Luboš Balada 0:11 7:11 2:11 0:3
Alfred Matějka : Roman Folbrecht 2:11 7:11 3:11 0:3
Michal Procházka : Alan Melkus 11:6 11:7 5:11 11:5 3:1
Alena Martinovská : Václav Fritsch 5:11 8:11 11:8 4:11 1:3
Alfred Matějka : Luboš Balada 4:11 7:11 4:11 0:3
František Moš : Roman Folbrecht 4:11 7:11 6:11 0:3
TJ Sokol Dříň E : TSM Kladno B 2 : 16 20. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 383:648 10:51
J. Liska / S. Kozák : M. Mikulík / M. Bláha 11:8 3:11 7:11 4:11 1:3
R. Segmüller / J. Brejcha : J. Archmann / P. Hošek 5:11 3:11 9:11 0:3
Josef Liska : Matěj Bláha 5:11 1:11 7:11 0:3
Stanislav Kozák : Martin Mikulík 10:12 2:11 1:11 0:3
Robert Segmüller : Jiří Archmann 8:11 2:11 4:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Pavel Hošek 5:11 5:11 11:13 0:3
Stanislav Kozák : Matěj Bláha 11:7 11:13 11:13 1:11 1:3
Robert Segmüller : Martin Mikulík 5:11 8:11 2:11 0:3
Jaroslav Brejcha : Jiří Archmann 4:11 7:11 5:11 0:3
Josef Liska : Pavel Hošek 11:8 8:11 12:10 11:9 3:1
Robert Segmüller : Matěj Bláha 5:11 6:11 5:11 0:3
Miloslav Šíma : Martin Mikulík 3:11 4:11 2:11 0:3
Josef Liska : Jiří Archmann 8:11 7:11 2:11 0:3
Stanislav Kozák : Pavel Hošek 4:11 11:6 11:9 6:11 11:7 3:2
Miloslav Šíma : Matěj Bláha 11:9 11:7 7:11 5:11 6:11 2:3
Josef Liska : Martin Mikulík 7:11 7:11 6:11 0:3
Stanislav Kozák : Jiří Archmann 2:11 5:11 6:11 0:3
Robert Segmüller : Pavel Hošek 6:11 7:11 2:11 0:3
TSM Kladno B : ST Viktorie Černuc B 14 : 4 5. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 629:484 48:18
D. Hýžová / A. Slámová : J. Koucký / R. Nývlt 11:8 5:11 4:11 11:7 2:11 2:3
J. Archmann / P. Hošek : T. Nývlt / M. Čmugr 11:5 11:7 11:2 3:0
Jiří Archmann : Radek Nývlt 11:8 7:11 11:9 11:4 3:1
Pavel Hošek : Marek Čmugr 11:3 11:7 6:11 11:5 3:1
Martin Mikulík : Jindřich Koucký 11:9 11:5 11:6 3:0
Matěj Bláha : Tomáš Nývlt 11:7 11:5 11:8 3:0
Pavel Hošek : Radek Nývlt 11:4 11:6 11:7 3:0
Martin Mikulík : Marek Čmugr 11:2 11:5 11:6 3:0
Matěj Bláha : Jindřich Koucký 11:7 5:11 11:2 11:8 3:1
Jiří Archmann : Tomáš Nývlt 11:4 11:3 11:5 3:0
Andrea Slámová : Radek Nývlt 6:11 7:11 11:9 3:11 1:3
Matěj Bláha : Marek Čmugr 14:12 11:7 11:8 3:0
Jiří Archmann : Jindřich Koucký 11:7 11:3 11:4 3:0
Pavel Hošek : Tomáš Nývlt 11:8 11:6 12:10 3:0
Matěj Bláha : Radek Nývlt 7:11 8:11 11:3 11:5 13:11 3:2
Jiří Archmann : Marek Čmugr 11:3 7:11 11:2 11:5 3:1
Denisa Hýžová : Jindřich Koucký 6:11 8:11 11:7 2:11 1:3
Andrea Slámová : Tomáš Nývlt 3:11 11:4 7:11 11:8 2:11 2:3
KST Slatina C : TTC Kladno H 6 : 12 30. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 573:683 27:42
A. Melkus / V. Fritsch : J. Hlaváček / J. Bílý 9:11 14:12 6:11 11:9 11:7 3:2
R. Folbrecht / R. Javůrek : J. Pírka / T. Ebert st. 7:11 3:11 8:11 0:3
Alan Melkus : Jan Hlaváček 6:11 11:9 9:11 4:11 1:3
Roman Javůrek : Josef Bílý 12:10 11:8 11:9 3:0
Václav Fritsch : Josef Pírka 8:11 3:11 1:11 0:3
Roman Folbrecht : Tomáš Ebert 11:8 11:9 11:9 3:0
Roman Javůrek : Jan Hlaváček 11:5 12:10 9:11 11:8 3:1
Václav Fritsch : Josef Bílý 11:5 0:11 3:11 11:8 9:11 2:3
Roman Folbrecht : Josef Pírka 6:11 8:11 7:11 0:3
Alan Melkus : Tomáš Ebert 9:11 11:3 11:9 8:11 6:11 2:3
Václav Fritsch : Jan Hlaváček 3:11 11:8 9:11 14:12 11:9 3:2
Roman Folbrecht : Josef Bílý 6:11 12:10 7:11 5:11 1:3
Alan Melkus : Josef Pírka 6:11 3:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Tomáš Ebert 11:6 11:5 9:11 9:11 4:11 2:3
Roman Folbrecht : Jan Hlaváček 11:7 11:9 8:11 11:5 3:1
Alan Melkus : Josef Bílý 5:11 6:11 6:11 0:3
Roman Javůrek : Josef Pírka 5:11 4:11 7:11 0:3
Václav Fritsch : Tomáš Ebert 11:9 9:11 9:11 12:14 1:3
TJ Sokol Dříň D : TTC Kladno I 18 : 0 27. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 661:349 54:6
J. Starý / J. Hrkal : A. Martinovská / J. Martinovský 11:1 11:2 11:2 3:0
M. Šimáček / J. Kozel : F. Moš / L. Švimberský 11:5 11:5 11:5 3:0
Jiří Starý : Alena Martinovská 11:4 14:12 8:11 11:3 3:1
Jan Hrkal : Jan Martinovský 11:8 11:7 11:7 3:0
Milan Šimáček : František Moš 11:6 11:1 11:2 3:0
Josef Kozel : Lukáš Švimberský 9:11 11:5 12:14 11:8 12:10 3:2
Jan Hrkal : Alena Martinovská 11:4 13:11 11:8 3:0
Milan Šimáček : Jan Martinovský 11:1 11:4 11:4 3:0
Josef Kozel : František Moš 11:4 11:5 11:6 3:0
Jiří Starý : Lukáš Švimberský 11:6 16:14 11:7 3:0
Milan Šimáček : Alena Martinovská 11:6 11:4 11:5 3:0
Josef Kozel : Jan Martinovský 11:2 11:4 11:2 3:0
Jiří Starý : František Moš 11:3 11:7 11:2 3:0
Jan Hrkal : Lukáš Švimberský 11:9 9:11 11:13 11:3 11:6 3:2
Josef Kozel : Alena Martinovská 11:2 11:2 11:6 3:0
Jiří Starý : Jan Martinovský 11:4 11:3 11:7 3:0
Jan Hrkal : František Moš 11:7 11:5 11:8 3:0
Milan Šimáček : Lukáš Švimberský 7:11 11:4 11:6 11:4 3:1
STC Slaný F : TJ Sokol Dříň E 14 : 4 27. 11. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 651:534 46:19
V. Kasner / T. Makarová : J. Liska / S. Kozák 11:9 9:11 5:11 9:11 1:3
M. Makara / J. Makara : R. Segmüller / J. Tydrych 11:7 11:2 11:8 3:0
Tereza Makarová : Josef Liska 6:11 6:11 11:8 2:11 1:3
Vítek Kasner : Stanislav Kozák 7:11 11:7 9:11 13:11 11:4 3:2
Jakub Makara : Robert Segmüller 11:7 11:7 11:7 3:0
Michal Makara : Jiří Tydrych 11:5 11:5 11:3 3:0
Vítek Kasner : Josef Liska 11:7 9:11 8:11 11:9 5:11 2:3
Jakub Makara : Stanislav Kozák 4:11 11:6 11:9 11:4 3:1
Michal Makara : Robert Segmüller 11:6 11:6 11:6 3:0
Lukáš Elicer : Jiří Tydrych 6:11 7:11 7:11 0:3
Jakub Makara : Josef Liska 14:12 11:6 11:9 3:0
Michal Makara : Stanislav Kozák 11:8 9:11 11:7 11:8 3:1
Lukáš Elicer : Robert Segmüller 11:5 11:7 11:5 3:0
Vítek Kasner : Jiří Tydrych 12:10 10:12 10:12 11:7 12:10 3:2
Michal Makara : Josef Liska 11:6 11:6 12:10 3:0
Lukáš Elicer : Stanislav Kozák 11:9 11:7 11:4 3:0
Vítek Kasner : Robert Segmüller 11:5 11:6 11:8 3:0
Jakub Makara : Jiří Tydrych 11:8 11:9 9:11 11:8 3:1
ST Viktorie Černuc B : TTC Kladno I 18 : 0 4. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 645:332 54:7
P. Polomini / M. Čmugr : A. Martinovská / J. Martinovský 11:5 11:5 11:2 3:0
J. Koucký / R. Nývlt : F. Moš / J. Minichthaler 11:3 11:5 11:3 3:0
Radek Nývlt : Alena Martinovská 11:6 11:6 11:6 3:0
Petr Polomini : Jan Martinovský 11:4 11:2 11:1 3:0
Jindřich Koucký : František Moš 11:9 11:5 11:6 3:0
Marek Čmugr : Jan Minichthaler 11:3 11:6 11:2 3:0
Petr Polomini : Alena Martinovská 11:4 11:9 11:9 3:0
Jindřich Koucký : Jan Martinovský 11:2 11:2 11:4 3:0
Marek Čmugr : František Moš 7:11 9:11 11:3 11:2 11:7 3:2
Radek Nývlt : Jan Minichthaler 11:7 11:7 11:7 3:0
Jindřich Koucký : Alena Martinovská 11:3 11:4 11:4 3:0
Marek Čmugr : Jan Martinovský 11:6 11:3 11:4 3:0
Radek Nývlt : František Moš 11:4 11:6 6:11 11:7 3:1
Petr Polomini : Jan Minichthaler 11:3 11:3 11:4 3:0
Marek Čmugr : Alena Martinovská 11:4 7:11 10:12 11:7 11:8 3:2
Radek Nývlt : Jan Martinovský 11:9 11:7 11:5 3:0
Petr Polomini : František Moš 6:11 11:3 11:2 6:11 11:6 3:2
Jindřich Koucký : Jan Minichthaler 11:4 11:3 11:3 3:0
KST Slatina C : DTJ Sparta Kladno B 8 : 10 14. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 559:579 30:34
A. Melkus / J. Lukeš : P. Vojna / T. Brückner 8:11 7:11 6:11 0:3
R. Folbrecht / V. Fritsch : D. Čižinský / J. Kadlec 11:9 11:6 11:9 3:0
Jiří Lukeš : Pavel Vojna 2:11 3:11 3:11 0:3
Roman Folbrecht : Tomáš Brückner 11:8 11:3 5:11 11:8 3:1
Alan Melkus : Jiří Kadlec 11:5 11:8 11:5 3:0
Václav Fritsch : David Čižinský 11:5 8:11 11:7 11:6 3:1
Roman Folbrecht : Pavel Vojna 11:4 10:12 15:13 8:11 6:11 2:3
Alan Melkus : Tomáš Brückner 9:11 11:9 14:12 11:4 3:1
Václav Fritsch : Jiří Kadlec 11:7 11:6 9:11 11:8 3:1
Jiří Lukeš : David Čižinský 6:11 2:11 8:11 0:3
Alan Melkus : Pavel Vojna 9:11 7:11 5:11 0:3
Václav Fritsch : Tomáš Brückner 11:9 9:11 11:9 8:11 9:11 2:3
Jiří Lukeš : Jiří Kadlec 6:11 8:11 2:11 0:3
Roman Folbrecht : David Čižinský 12:10 11:3 11:4 3:0
Václav Fritsch : Pavel Vojna 5:11 5:11 11:4 7:11 1:3
Jiří Lukeš : Tomáš Brückner 1:11 5:11 6:11 0:3
Roman Folbrecht : Jiří Kadlec 11:6 11:5 11:3 3:0
Alan Melkus : David Čižinský 11:4 14:16 6:11 9:11 1:3
TJ Sokol Dříň D : TTC Kladno H 7 : 11 11. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 679:718 35:41
J. Starý / J. Hrkal : J. Bílý / J. Fleislébr 11:7 7:11 11:5 6:11 9:11 2:3
M. Šimáček / J. Kozel : J. Hlaváček / T. Ebert st. 11:7 11:7 11:9 3:0
Jan Hrkal : Josef Bílý 11:5 12:14 8:11 11:9 8:11 2:3
Jiří Starý : Jan Hlaváček 14:12 11:5 7:11 7:11 11:8 3:2
Milan Šimáček : Jiří Fleislébr 8:11 11:7 6:11 11:8 11:4 3:2
Josef Kozel : Tomáš Ebert 6:11 13:11 6:11 7:11 1:3
Jiří Starý : Josef Bílý 13:15 6:11 7:11 0:3
Milan Šimáček : Jan Hlaváček 7:11 11:6 9:11 8:11 1:3
Josef Kozel : Jiří Fleislébr 8:11 7:11 5:11 0:3
Jan Hrkal : Tomáš Ebert 8:11 11:5 11:9 11:8 3:1
Milan Šimáček : Josef Bílý 8:11 4:11 11:9 4:11 1:3
Josef Kozel : Jan Hlaváček 11:7 11:6 13:15 3:11 8:11 2:3
Jan Hrkal : Jiří Fleislébr 11:9 11:6 4:11 11:8 3:1
Jiří Starý : Tomáš Ebert 7:11 11:4 10:12 11:5 8:11 2:3
Josef Kozel : Josef Bílý 1:11 11:7 1:11 6:11 1:3
Jan Hrkal : Jan Hlaváček 11:8 12:10 11:4 3:0
Jiří Starý : Jiří Fleislébr 2:11 6:11 11:6 11:9 7:11 2:3
Milan Šimáček : Tomáš Ebert 7:11 11:7 14:16 11:5 11:8 3:2
STC Slaný F : TSM Kladno B 9 : 9 11. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 596:636 31:34
M. Makara / J. Makara : M. Mikulík / M. Bláha 11:7 13:11 3:11 11:5 3:1
V. Kasner / L. Elicer : J. Archmann / A. Slámová 6:11 3:11 8:11 0:3
Michal Makara : Martin Mikulík 11:6 9:11 11:9 7:11 11:9 3:2
Vítek Kasner : Matěj Bláha 11:7 11:8 11:9 3:0
Lukáš Elicer : Jiří Archmann 7:11 3:11 4:11 0:3
Jakub Makara : Andrea Slámová 11:6 11:5 13:11 3:0
Vítek Kasner : Martin Mikulík 8:11 6:11 14:12 9:11 1:3
Lukáš Elicer : Matěj Bláha 8:11 9:11 10:12 0:3
Jakub Makara : Jiří Archmann 11:6 11:13 12:14 8:11 1:3
Michal Makara : Andrea Slámová 14:12 7:11 11:9 10:12 11:6 3:2
Lukáš Elicer : Martin Mikulík 7:11 11:7 11:9 11:6 3:1
Jakub Makara : Matěj Bláha 9:11 7:11 11:8 11:13 1:3
Michal Makara : Jiří Archmann 5:11 2:11 8:11 0:3
Vítek Kasner : Andrea Slámová 11:7 14:12 11:9 3:0
Jakub Makara : Martin Mikulík 3:11 11:8 11:7 11:7 3:1
Michal Makara : Matěj Bláha 14:12 4:11 8:11 8:11 1:3
Vítek Kasner : Jiří Archmann 6:11 8:11 5:11 0:3
Lukáš Elicer : Andrea Slámová 11:8 11:8 11:7 3:0
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň D 8 : 10 19. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 660:617 36:33
P. Janeček / I. Lengál : M. Šimáček / J. Kozel 6:11 11:6 11:4 9:11 9:11 2:3
P. Vojna / T. Brückner : J. Starý / J. Hrkal 5:11 9:11 9:11 0:3
Ivo Lengál : Josef Kozel 11:1 11:7 11:3 3:0
Pavel Vojna : Milan Šimáček 11:8 11:9 11:9 3:0
Petr Janeček : Jan Hrkal 11:7 7:11 8:11 11:13 1:3
Tomáš Brückner : Jiří Starý 7:11 4:11 11:7 4:11 1:3
Pavel Vojna : Josef Kozel 11:6 11:9 11:9 3:0
Petr Janeček : Milan Šimáček 12:14 15:13 11:8 6:11 10:12 2:3
Tomáš Brückner : Jan Hrkal 7:11 11:5 13:11 9:11 9:11 2:3
Ivo Lengál : Jiří Starý 11:8 9:11 5:11 6:11 1:3
Petr Janeček : Josef Kozel 9:11 8:11 13:11 11:3 11:9 3:2
Tomáš Brückner : Milan Šimáček 11:8 11:8 9:11 11:9 3:1
Ivo Lengál : Jan Hrkal 9:11 11:7 2:11 11:13 1:3
Pavel Vojna : Jiří Starý 11:3 11:3 11:6 3:0
Tomáš Brückner : Josef Kozel 11:9 11:7 11:6 3:0
Ivo Lengál : Milan Šimáček 11:3 11:4 11:2 3:0
Pavel Vojna : Jan Hrkal 11:13 6:11 5:11 0:3
Petr Janeček : Jiří Starý 11:8 7:11 11:7 10:12 8:11 2:3
TJ Sokol Dříň E : KST Slatina C 3 : 15 18. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 480:632 17:46
J. Liska / S. Kozák : A. Melkus / V. Fritsch 8:11 11:9 10:12 6:11 1:3
R. Segmüller / J. Tydrych : R. Javůrek / J. Lukeš 8:11 8:11 3:11 0:3
Miloslav Šíma : Alan Melkus 6:11 11:9 1:11 10:12 1:3
Stanislav Kozák : Václav Fritsch 9:11 14:16 11:8 8:11 1:3
Jiří Tydrych : Jiří Lukeš 12:10 11:7 11:8 3:0
Josef Liska : Roman Javůrek 4:11 5:11 14:16 0:3
Stanislav Kozák : Alan Melkus 7:11 11:5 4:11 9:11 1:3
Jiří Tydrych : Václav Fritsch 2:11 4:11 3:11 0:3
Josef Liska : Jiří Lukeš 11:3 11:3 11:9 3:0
Miloslav Šíma : Roman Javůrek 4:11 5:11 5:11 0:3
Jiří Tydrych : Alan Melkus 4:11 8:11 9:11 0:3
Josef Liska : Václav Fritsch 5:11 5:11 4:11 0:3
Robert Segmüller : Jiří Lukeš 9:11 11:8 11:6 11:2 3:1
Stanislav Kozák : Roman Javůrek 7:11 5:11 9:11 0:3
Josef Liska : Alan Melkus 8:11 11:4 4:11 11:6 1:11 2:3
Robert Segmüller : Václav Fritsch 3:11 3:11 4:11 0:3
Stanislav Kozák : Jiří Lukeš 11:8 6:11 11:4 12:14 8:11 2:3
Jiří Tydrych : Roman Javůrek 11:13 7:11 3:11 0:3
STC Slaný F : ST Viktorie Černuc B 13 : 5 18. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 690:562 46:21
M. Makara / J. Makara : T. Nývlt / M. Čmugr 11:7 11:7 13:11 3:0
V. Kasner / L. Elicer : J. Koucký / R. Nývlt 9:11 8:11 11:6 14:16 1:3
Jakub Makara : Radek Nývlt 10:12 12:10 11:6 7:11 13:11 3:2
Lukáš Elicer : Marek Čmugr 11:6 9:11 11:9 7:11 14:16 2:3
Michal Makara : Jindřich Koucký 11:8 11:5 11:5 3:0
Vítek Kasner : Tomáš Nývlt 12:10 11:7 11:6 3:0
Lukáš Elicer : Radek Nývlt 7:11 11:13 3:11 0:3
Michal Makara : Marek Čmugr 11:5 11:8 11:6 3:0
Vítek Kasner : Jindřich Koucký 11:7 8:11 4:11 11:7 11:9 3:2
Jakub Makara : Tomáš Nývlt 11:5 11:7 11:6 3:0
Michal Makara : Radek Nývlt 11:6 11:9 11:4 3:0
Vítek Kasner : Marek Čmugr 11:6 11:8 12:10 3:0
Jakub Makara : Jindřich Koucký 13:11 9:11 11:5 9:11 9:11 2:3
Lukáš Elicer : Tomáš Nývlt 11:4 11:4 11:4 3:0
Vítek Kasner : Radek Nývlt 11:9 11:9 8:11 8:11 3:11 2:3
Jakub Makara : Marek Čmugr 11:7 11:4 8:11 13:11 3:1
Lukáš Elicer : Jindřich Koucký 11:2 11:4 8:11 11:5 3:1
Michal Makara : Tomáš Nývlt 11:8 11:5 11:9 3:0
TTC Kladno H : TTC Kladno I 13 : 5 6. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 488:426 39:19
J. Bílý / J. Fleislébr : M. Procházka / A. Matějka 11:4 11:5 11:2 3:0
J. Pírka / J. Hlaváček : M. Veselá / A. Martinovská 11:2 11:1 11:7 3:0
Jan Hlaváček : Alfred Matějka 7:11 4:11 10:12 0:3
Josef Bílý : Michal Procházka 11:4 11:5 11:9 3:0
bez boje : Alena Martinovská 0:0
Jiří Fleislébr : Michaela Veselá 13:11 6:11 11:3 9:11 11:8 3:2
Josef Bílý : Alfred Matějka 11:6 11:5 9:11 11:8 3:1
bez boje : Michal Procházka 0:0
Jiří Fleislébr : Alena Martinovská 11:4 11:5 11:7 3:0
Jan Hlaváček : Michaela Veselá 11:3 11:6 11:6 3:0
bez boje : Alfred Matějka 0:0
Jiří Fleislébr : Michal Procházka 11:4 11:5 11:2 3:0
Jan Hlaváček : Alena Martinovská 11:9 11:5 14:12 3:0
Josef Bílý : Michaela Veselá 11:7 11:4 11:6 3:0
Jiří Fleislébr : Alfred Matějka 11:4 11:5 9:11 11:4 3:1
Jan Hlaváček : Michal Procházka 11:7 11:7 11:4 3:0
Josef Bílý : Alena Martinovská 11:8 11:5 11:7 3:0
bez boje : Michaela Veselá 0:0
ST Viktorie Černuc B : TTC Kladno H 3 : 15 11. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 552:692 18:50
J. Koucký / P. Polomini : J. Bílý / J. Fleislébr 9:11 11:6 8:11 11:8 11:9 3:2
R. Nývlt / T. Nývlt : J. Hlaváček / T. Ebert st. 8:11 8:11 9:11 0:3
Radek Nývlt : Josef Bílý 11:5 11:9 1:11 11:7 3:1
Petr Polomini : Jan Hlaváček 11:9 9:11 11:7 5:11 11:7 3:2
Jindřich Koucký : Tomáš Ebert 11:8 8:11 8:11 9:11 1:3
Marek Čmugr : Jiří Fleislébr 9:11 11:7 6:11 2:11 1:3
Petr Polomini : Josef Bílý 9:11 11:8 7:11 11:7 9:11 2:3
Jindřich Koucký : Jan Hlaváček 8:11 2:11 10:12 0:3
Marek Čmugr : Tomáš Ebert 11:9 9:11 10:12 5:11 1:3
Radek Nývlt : Jiří Fleislébr 7:11 6:11 10:12 0:3
Tomáš Nývlt : Josef Bílý 3:11 0:11 7:11 0:3
Marek Čmugr : Jan Hlaváček 11:8 8:11 5:11 4:11 1:3
Radek Nývlt : Tomáš Ebert 11:3 9:11 9:11 7:11 1:3
Petr Polomini : Jiří Fleislébr 6:11 11:9 10:12 7:11 1:3
Marek Čmugr : Josef Bílý 9:11 2:11 2:11 0:3
Radek Nývlt : Jan Hlaváček 6:11 5:11 9:11 0:3
Petr Polomini : Tomáš Ebert 10:12 12:14 10:12 0:3
Tomáš Nývlt : Jiří Fleislébr 4:11 11:6 9:11 10:12 1:3
KST Slatina C : TSM Kladno B 11 : 7 11. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 617:539 38:25
R. Javůrek / L. Balada : M. Mikulík / M. Bláha 9:11 9:11 7:11 0:3
V. Fritsch / J. Lukeš : J. Archmann / A. Slámová 7:11 7:11 7:11 0:3
Roman Folbrecht : Andrea Slámová 11:9 13:11 11:5 3:0
Roman Javůrek : Matěj Bláha 11:1 11:8 11:8 3:0
Václav Fritsch : Martin Mikulík 6:11 11:9 11:3 11:6 3:1
Luboš Balada : Jiří Archmann 4:11 13:15 7:11 0:3
Roman Javůrek : Andrea Slámová 11:5 11:5 12:10 3:0
Václav Fritsch : Matěj Bláha 9:11 11:8 9:11 14:12 8:11 2:3
Luboš Balada : Martin Mikulík 11:7 9:11 6:11 5:11 1:3
Roman Folbrecht : Jiří Archmann 8:11 12:10 11:6 11:2 3:1
Václav Fritsch : Andrea Slámová 11:7 11:6 11:6 3:0
Luboš Balada : Matěj Bláha 12:10 12:14 7:11 6:11 1:3
Roman Folbrecht : Martin Mikulík 3:11 4:11 12:10 8:11 1:3
Roman Javůrek : Jiří Archmann 11:9 11:3 11:2 3:0
Luboš Balada : Andrea Slámová 11:7 11:5 11:7 3:0
Roman Folbrecht : Matěj Bláha 11:8 11:8 11:8 3:0
Roman Javůrek : Martin Mikulík 14:12 10:12 2:11 11:9 16:14 3:2
Václav Fritsch : Jiří Archmann 11:0 11:0 11:0 3:0
TTC Kladno I : DTJ Sparta Kladno B 2 : 16 8. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 383:651 12:49
M. Veselá / F. Moš : P. Janeček / T. Brückner 8:11 13:11 11:13 5:11 1:3
J. Martinovský / J. Hoffman : D. Čižinský / J. Kadlec 3:11 4:11 2:11 0:3
Jan Martinovský : Jiří Kadlec 4:11 2:11 1:11 0:3
František Moš : David Čižinský 17:15 4:11 7:11 5:11 1:3
Michaela Veselá : Petr Janeček 6:11 7:11 1:11 0:3
Jiří Hoffman : Tomáš Brückner 5:11 4:11 3:11 0:3
František Moš : Jiří Kadlec 11:13 11:9 11:5 11:8 3:1
Michaela Veselá : David Čižinský 5:11 6:11 15:13 3:11 1:3
Jiří Hoffman : Petr Janeček 9:11 11:5 7:11 6:11 1:3
Jan Martinovský : Tomáš Brückner 1:11 4:11 1:11 0:3
Michaela Veselá : Jiří Kadlec 11:8 11:8 11:6 3:0
Jiří Hoffman : David Čižinský 3:11 3:11 4:11 0:3
Jan Minichthaler : Petr Janeček 5:11 6:11 7:11 0:3
František Moš : Tomáš Brückner 7:11 14:12 11:8 9:11 4:11 2:3
Jiří Hoffman : Stanislav Vojna 3:11 6:11 3:11 0:3
Jan Minichthaler : David Čižinský 2:11 3:11 4:11 0:3
František Moš : Petr Janeček 3:11 2:11 6:11 0:3
Michaela Veselá : Tomáš Brückner 7:11 5:11 9:11 0:3
TJ Sokol Dříň D : TJ Sokol Dříň E 18 : 0 4. 12. 2018
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 628:334 54:4
J. Starý / J. Hrkal : J. Liska / M. Šíma 11:8 11:7 11:4 3:0
M. Šimáček / J. Kozel : S. Kozák / R. Segmüller 11:3 11:8 11:5 3:0
Jiří Starý : Stanislav Kozák 11:9 11:5 7:11 11:6 3:1
Jan Hrkal : Josef Liska 11:6 11:7 12:10 3:0
Milan Šimáček : Miloslav Šíma 11:4 11:6 11:1 3:0
Josef Kozel : Robert Segmüller 11:3 11:3 11:2 3:0
Jan Hrkal : Stanislav Kozák 11:5 11:3 11:7 3:0
Milan Šimáček : Josef Liska 11:3 11:7 11:6 3:0
Josef Kozel : Miloslav Šíma 11:6 11:5 11:6 3:0
Jiří Starý : Robert Segmüller 11:1 11:1 11:7 3:0
Milan Šimáček : Stanislav Kozák 8:11 11:5 11:7 11:9 3:1
Josef Kozel : Josef Liska 11:5 11:4 12:10 3:0
Jiří Starý : Miloslav Šíma 11:4 11:9 11:5 3:0
Jan Hrkal : Jaroslav Brejcha 11:5 11:3 11:2 3:0
Josef Kozel : Stanislav Kozák 11:6 11:8 11:7 3:0
Jiří Starý : Josef Liska 11:2 11:3 11:3 3:0
Jan Hrkal : Miloslav Šíma 11:9 8:11 11:7 11:3 3:1
Milan Šimáček : Jaroslav Brejcha 11:8 9:11 11:7 11:5 3:1
TSM Kladno B : TJ Sokol Dříň D 9 : 9 16. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 652:691 33:38
D. Hýžová / A. Slámová : M. Šimáček / J. Kozel 11:13 10:12 5:11 0:3
M. Mikulík / M. Bláha : J. Starý / J. Hrkal 6:11 13:15 5:11 0:3
Matěj Bláha : Josef Kozel 11:6 11:7 11:7 3:0
Andrea Slámová : Milan Šimáček 12:10 12:14 5:11 3:11 1:3
Martin Mikulík : Jiří Starý 11:8 4:11 11:7 12:10 3:1
Pavel Hošek : Jan Hrkal 11:7 6:11 5:11 5:11 1:3
Andrea Slámová : Josef Kozel 11:13 11:6 9:11 11:9 11:6 3:2
Martin Mikulík : Milan Šimáček 11:13 12:10 11:8 11:3 3:1
Pavel Hošek : Jiří Starý 11:8 6:11 11:7 10:12 11:8 3:2
Matěj Bláha : Jan Hrkal 3:11 11:9 11:7 14:12 3:1
Martin Mikulík : Josef Kozel 11:9 11:8 11:7 3:0
Pavel Hošek : Milan Šimáček 11:8 7:11 5:11 10:12 1:3
Matěj Bláha : Jiří Starý 11:9 4:11 11:8 11:13 11:7 3:2
Andrea Slámová : Jan Hrkal 11:9 11:8 8:11 7:11 11:6 3:2
Pavel Hošek : Josef Kozel 7:11 7:11 7:11 0:3
Matěj Bláha : Milan Šimáček 9:11 14:12 6:11 6:11 1:3
Andrea Slámová : Jiří Starý 9:11 7:11 11:8 11:1 8:11 2:3
Martin Mikulík : Jan Hrkal 5:11 8:11 9:11 0:3
DTJ Sparta Kladno B : TTC Kladno H 5 : 13 16. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 555:672 23:45
P. Janeček / I. Lengál : J. Bílý / J. Fleislébr 9:11 8:11 8:11 0:3
T. Brückner / D. Čižinský : J. Hlaváček / T. Ebert st. 8:11 11:9 5:11 6:11 1:3
Ivo Lengál : Tomáš Ebert 11:6 9:11 11:5 11:7 3:1
Petr Janeček : Josef Bílý 5:11 5:11 5:11 0:3
Tomáš Brückner : Jan Hlaváček 11:5 3:11 5:11 9:11 1:3
David Čižinský : Jiří Fleislébr 11:4 1:11 12:10 2:11 11:8 3:2
Petr Janeček : Tomáš Ebert 10:12 11:6 7:11 8:11 1:3
Tomáš Brückner : Josef Bílý 4:11 9:11 7:11 0:3
David Čižinský : Jan Hlaváček 7:11 7:11 6:11 0:3
Ivo Lengál : Jiří Fleislébr 11:9 10:12 11:5 11:4 3:1
Tomáš Brückner : Tomáš Ebert 4:11 5:11 7:11 0:3
David Čižinský : Josef Bílý 8:11 11:9 8:11 11:8 6:11 2:3
Ivo Lengál : Jan Hlaváček 15:13 11:6 13:11 3:0
Jiří Kadlec : Jiří Fleislébr 8:11 7:11 11:5 6:11 1:3
David Čižinský : Tomáš Ebert 4:11 6:11 12:10 9:11 1:3
Ivo Lengál : Josef Bílý 11:7 7:11 11:7 5:11 11:8 3:2
Jiří Kadlec : Jan Hlaváček 2:11 4:11 11:8 4:11 1:3
Tomáš Brückner : Jiří Fleislébr 8:11 14:16 9:11 0:3
TJ Sokol Dříň E : TTC Kladno I 10 : 8 15. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 587:540 36:29
J. Liska / S. Kozák : A. Martinovská / J. Martinovský 7:11 11:5 11:4 11:5 3:1
R. Segmüller / J. Tydrych : A. Matějka / F. Moš 3:11 9:11 14:16 0:3
Robert Segmüller : Jan Martinovský 11:8 11:4 11:7 3:0
Stanislav Kozák : Alena Martinovská 11:8 11:8 8:11 12:10 3:1
Jiří Tydrych : Alfred Matějka 6:11 8:11 2:11 0:3
Josef Liska : František Moš 11:6 11:4 11:7 3:0
Stanislav Kozák : Jan Martinovský 11:6 11:3 11:4 3:0
Jiří Tydrych : Alena Martinovská 12:10 6:11 12:10 11:6 3:1
Josef Liska : Alfred Matějka 11:6 6:11 10:12 8:11 1:3
Robert Segmüller : František Moš 11:4 11:5 4:11 6:11 3:11 2:3
Jiří Tydrych : Jan Martinovský 11:7 11:5 11:4 3:0
Josef Liska : Alena Martinovská 11:4 11:5 11:6 3:0
Robert Segmüller : Alfred Matějka 9:11 8:11 5:11 0:3
Stanislav Kozák : František Moš 12:14 5:11 11:7 11:7 11:6 3:2
Josef Liska : Jan Martinovský 11:4 11:2 11:4 3:0
Robert Segmüller : Alena Martinovská 11:8 5:11 4:11 4:11 1:3
Stanislav Kozák : Alfred Matějka 8:11 12:10 4:11 8:11 1:3
Jiří Tydrych : František Moš 11:3 9:11 3:11 3:11 1:3
STC Slaný F : KST Slatina C 6 : 12 15. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 632:716 25:46
M. Makara / J. Makara : R. Javůrek / L. Balada 9:11 11:7 8:11 11:8 4:11 2:3
V. Kasner / L. Elicer : R. Folbrecht / V. Fritsch 2:11 9:11 7:11 0:3
Lukáš Elicer : Roman Javůrek 5:11 10:12 7:11 0:3
Michal Makara : Luboš Balada 11:9 11:6 9:11 10:12 13:11 3:2
Jakub Makara : Václav Fritsch 11:7 8:11 11:5 8:11 11:5 3:2
Vítek Kasner : Roman Folbrecht 13:11 7:11 9:11 13:15 1:3
Michal Makara : Roman Javůrek 4:11 4:11 12:14 0:3
Jakub Makara : Luboš Balada 9:11 10:12 12:10 11:6 11:6 3:2
Vítek Kasner : Václav Fritsch 13:11 7:11 9:11 9:11 1:3
Lukáš Elicer : Roman Folbrecht 13:15 7:11 6:11 0:3
Jakub Makara : Roman Javůrek 11:7 9:11 11:6 11:2 3:1
Vítek Kasner : Luboš Balada 13:11 5:11 5:11 10:12 1:3
Lukáš Elicer : Václav Fritsch 9:11 8:11 3:11 0:3
Michal Makara : Roman Folbrecht 5:11 11:9 5:11 11:6 11:8 3:2
Vítek Kasner : Roman Javůrek 9:11 7:11 11:6 6:11 1:3
Tereza Makarová : Luboš Balada 5:11 5:11 4:11 0:3
Michal Makara : Václav Fritsch 11:7 9:11 8:11 8:11 1:3
Jakub Makara : Roman Folbrecht 11:9 11:9 9:11 15:13 3:1
ST Viktorie Černuc B : DTJ Sparta Kladno B 13 : 5 25. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 613:486 43:20
R. Nývlt / T. Nývlt : I. Lengál / J. Kadlec 11:4 11:7 12:10 3:0
J. Koucký / P. Polomini : P. Janeček / M. Plzák 11:7 11:7 11:6 3:0
Radek Nývlt : Jiří Kadlec 11:6 11:8 11:8 3:0
Jindřich Koucký : Ivo Lengál 5:11 7:11 9:11 0:3
Petr Polomini : Petr Janeček 11:6 8:11 14:12 11:6 3:1
Tomáš Nývlt : Miloš Plzák 11:2 11:9 11:3 3:0
Jindřich Koucký : Jiří Kadlec 11:7 8:11 11:6 11:5 3:1
Petr Polomini : Ivo Lengál 11:6 10:12 11:9 11:6 3:1
Tomáš Nývlt : Petr Janeček 11:1 5:11 4:11 11:7 5:11 2:3
Radek Nývlt : Miloš Plzák 11:6 11:6 11:8 3:0
Petr Polomini : Jiří Kadlec 11:2 11:7 11:8 3:0
Tomáš Nývlt : Ivo Lengál 6:11 5:11 5:11 0:3
Radek Nývlt : Petr Janeček 11:9 8:11 11:4 11:6 3:1
Jindřich Koucký : Miloš Plzák 11:3 11:6 11:5 3:0
Tomáš Nývlt : Jiří Kadlec 11:7 8:11 11:6 11:7 3:1
Radek Nývlt : Ivo Lengál 9:11 11:6 5:11 1:11 1:3
Jindřich Koucký : Petr Janeček 9:11 11:7 9:11 9:11 1:3
Petr Polomini : Miloš Plzák 11:3 12:10 11:1 3:0
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň E 18 : 0 24. 1. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2018/2019 619:201 54:3
J. Bílý / J. Fleislébr : J. Liska / S. Kozák 11:3 11:1 11:2 3:0
J. Hlaváček / T. Ebert : bez boje 0:0
Josef Bílý : Josef Liska 11:3 11:1 11:1 3:0
Jan Hlaváček : Stanislav Kozák 11:5 11:6 11:5 3:0
Tomáš Ebert : Robert Segmüller 11:4 11:3 11:5 3:0
Jiří Fleislébr : bez boje 0:0
Jan Hlaváček : Josef Liska 11:6 11:4 11:5 3:0
Tomáš Ebert : Stanislav Kozák 11:5 11:7 11:6 3:0
Jiří Fleislébr : Robert Segmüller 11:2 11:5 11:5 3:0
Josef Bílý : bez boje 0:0
Tomáš Ebert : Josef Liska 8:11 11:7 11:6 9:11 11:7 3:2
Jiří Fleislébr : Stanislav Kozák 11:5 11:9 11:2 3:0
Josef Bílý : Robert Segmüller 11:8 11:7 11:4 3:0
Jan Hlaváček : bez boje 0:0
Jiří Fleislébr : Josef Liska 8:11 11:7 11:2 11:2 3:1
Josef Bílý : Stanislav Kozák 11:3 11:2 11:2 3:0
Jan Hlaváček : Robert Segmüller 11:4 11:3 11:4 3:0
Tomáš Ebert : bez boje 0:0