Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2013/2014 - III. třída
Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2013/2014 - III. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1. - 2.
Michal Zíma
STC Slaný
12
1. - 2.
Michal Dobej
STC Slaný
12
3. - 4.
Pavel Majtán
STC Slaný
11
3. - 4.
Branislav Vojtek
Slovan Velvary
11
5. - 7.
Jana Kulichová
STC Slaný
10
5. - 7.
Niamh Štricová
STC Slaný
10
5. - 7.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
10
8. - 11.
Roman Javůrek
KST Slatina
9
8. - 11.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
9
8. - 11.
Václav Frolík
TJ Sokol Unhošť
9
8. - 11.
Zdeněk Poroda
Slovan Velvary
9
12. - 16.
Ivan Svoboda
Slovan Velvary
8
12. - 16.
Miroslav Pudil
KST Slatina
8
12. - 16.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
8
12. - 16.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
8
12. - 16.
Ondřej Průša
Sokol Buštěhrad
8
17. - 19.
Václav Pesl
Sokol Buštěhrad
7
17. - 19.
Václav Strejc
TTC Kladno
7
17. - 19.
David Bukovský
TJ Sokol Unhošť
7
20. - 22.
Ondřej Souček
STC Slaný
6
20. - 22.
Petr Polomini
Slovan Velvary
6
20. - 22.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
6
23. - 30.
Karolína Kasnerová
STC Slaný
5
23. - 30.
David Záhrubský
TTC Kladno
5
23. - 30.
Miloslav Šíma
TJ Sokol Dříň
5
23. - 30.
Jindřich Koucký
Slovan Velvary
5
23. - 30.
Milan Suchan
TJ Sokol Unhošť
5
23. - 30.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
5
23. - 30.
Luboš Balada
KST Slatina
5
23. - 30.
Libor Jílek
TTC Kladno
5
31. - 37.
Tomáš Brückner
TSM Kladno
4
31. - 37.
David Lukáš
Sokol Buštěhrad
4
31. - 37.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
4
31. - 37.
Alan Melkus
KST Slatina
4
31. - 37.
Václav Coubal
TTC Kladno
4
31. - 37.
Liliana Plachá
TSM Kladno
4
31. - 37.
Štěpán Slavíček
TSM Kladno
4
38. - 40.
Adrian Assar
TTC Kladno
3
38. - 40.
Petr Podhráský
TTC Kladno
3
38. - 40.
Lenka Kulichová
STC Slaný
3
41. - 49.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
2
41. - 49.
Pavel Škach
TJ Sokol Unhošť
2
41. - 49.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
2
41. - 49.
Jiří Valášek
STC Slaný
2
41. - 49.
Daniel Petr
TTC Kladno
2
41. - 49.
Jakub Průša
Sokol Buštěhrad
2
41. - 49.
Michal Procházka
TTC Kladno
2
41. - 49.
Eliška Cimrmanová
TSM Kladno
2
41. - 49.
Ota Birnbaum
TSM Kladno
2
50. - 61.
Lucie Ledvinová
TJ Sokol Unhošť
1
50. - 61.
Jan Šimon
TTC Kladno
1
50. - 61.
Jan Průša
Sokol Buštěhrad
1
50. - 61.
Martin Mikulík
TSM Kladno
1
50. - 61.
Josef Kozel
TJ Sokol Dříň
1
50. - 61.
Ondřej Chadima
STC Slaný
1
50. - 61.
Aleš Vidrich
TSM Kladno
1
50. - 61.
Jan Hrkal
TJ Sokol Dříň
1
50. - 61.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
1
50. - 61.
Zdeněk Vocetka
TJ Sokol Unhošť
1
50. - 61.
Vladimír Kulich
STC Slaný
1
50. - 61.
Karel Chaloupka
TJ Sokol Unhošť
1