Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2013/2014 - III. třída
Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2013/2014 - III. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1.
Adrian Assar
TTC Kladno
29
2.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
25
3.
Karolína Kasnerová
STC Slaný
21
4. - 5.
Václav Pesl
Sokol Buštěhrad
18
4. - 5.
Jana Kulichová
STC Slaný
18
6. - 8.
Niamh Štricová
STC Slaný
17
6. - 8.
Branislav Vojtek
Slovan Velvary
17
6. - 8.
Zdeněk Poroda
Slovan Velvary
17
9. - 12.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
15
9. - 12.
Tomáš Brückner
TSM Kladno
15
9. - 12.
Miroslav Pudil
KST Slatina
15
9. - 12.
Václav Coubal
TTC Kladno
15
13.
Václav Frolík
TJ Sokol Unhošť
14
14. - 15.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
13
14. - 15.
Ondřej Průša
Sokol Buštěhrad
13
16. - 21.
Michal Procházka
TTC Kladno
12
16. - 21.
Michal Dobej
STC Slaný
12
16. - 21.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
12
16. - 21.
Štěpán Slavíček
TSM Kladno
12
16. - 21.
Pavel Majtán
STC Slaný
12
16. - 21.
Vladimír Kulich
STC Slaný
12
22. - 26.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
11
22. - 26.
Jindřich Koucký
Slovan Velvary
11
22. - 26.
David Lukáš
Sokol Buštěhrad
11
22. - 26.
Václav Strejc
TTC Kladno
11
22. - 26.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
11
27. - 30.
Roman Javůrek
KST Slatina
10
27. - 30.
Michal Zíma
STC Slaný
10
27. - 30.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
10
27. - 30.
David Bukovský
TJ Sokol Unhošť
10
31. - 32.
Petr Polomini
Slovan Velvary
9
31. - 32.
Milan Suchan
TJ Sokol Unhošť
9
33. - 34.
David Záhrubský
TTC Kladno
8
33. - 34.
Ota Birnbaum
TSM Kladno
8
35. - 37.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
7
35. - 37.
Lenka Kulichová
STC Slaný
7
35. - 37.
Miloslav Šíma
TJ Sokol Dříň
7
38. - 39.
Miroslav Benda
KST Slatina
6
38. - 39.
Luboš Balada
KST Slatina
6
40. - 41.
Zdeněk Vocetka
TJ Sokol Unhošť
5
40. - 41.
Ivan Svoboda
Slovan Velvary
5
42. - 48.
Alan Melkus
KST Slatina
4
42. - 48.
Pavel Škach
TJ Sokol Unhošť
4
42. - 48.
Libor Jílek
TTC Kladno
4
42. - 48.
Petr Podhráský
TTC Kladno
4
42. - 48.
Lucie Ledvinová
TJ Sokol Unhošť
4
42. - 48.
Liliana Plachá
TSM Kladno
4
42. - 48.
Eliška Cimrmanová
TSM Kladno
4
49. - 53.
Josef Kozel
TJ Sokol Dříň
3
49. - 53.
Aleš Vidrich
TSM Kladno
3
49. - 53.
Ondřej Souček
STC Slaný
3
49. - 53.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
3
49. - 53.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
3
54. - 59.
Jiří Valášek
STC Slaný
2
54. - 59.
Karel Chaloupka
TJ Sokol Unhošť
2
54. - 59.
Aleš Mencl
TJ Sokol Unhošť
2
54. - 59.
Josef Plachý st.
TSM Kladno
2
54. - 59.
Jan Šimon
TTC Kladno
2
54. - 59.
Jiří Vavřinec
TSM Kladno
2
60. - 67.
Jan Macák
STC Slaný
1
60. - 67.
Stanislav Gaj
TSM Kladno
1
60. - 67.
Jan Průša
Sokol Buštěhrad
1
60. - 67.
Daniel Petr
TTC Kladno
1
60. - 67.
Ladislav Rampa
STC Slaný
1
60. - 67.
Miroslav Hanzlík
Slovan Velvary
1
60. - 67.
David Podivínský
Slovan Velvary
1
60. - 67.
Miroslav Janíček
TJ Sokol Dříň
1