Počet kol s bilancí 4:0 - 2019/2020

6. 3. 2020
Pořadí Jméno Hodnota
1. - 2. Josef Němec TJ Sokol Dříň 11
1. - 2. Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 11
3. - 4. Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Kladno 10
3. - 4. Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 10
5. - 6. Michal Makara STC Slaný 9
5. - 6. Petr Kříž TTC Slovan Kladno 9
7. Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 8
8. - 10. Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 7
8. - 10. Pavel Krob Sokol Stochov-Honice 7
8. - 10. Andrea Slámová TSM Kladno 7
11. - 13. René Jung TSM Kladno 6
11. - 13. Jiří Řeháček STC Slaný 6
11. - 13. Jan Husák TJ Sokol Dříň 6
14. - 17. Petr Skála TJ Sokol Dříň 5
14. - 17. Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 5
14. - 17. Stanislav Jedlička TTC Kladno 5
14. - 17. Lucie Maurerová TSM Kladno 5
18. - 24. Lukáš Elicer STC Slaný 4
18. - 24. Daniel Vojna TSM Kladno 4
18. - 24. David Čižinský DTJ Sparta Kladno 4
18. - 24. David Vesecký STC Slaný 4
18. - 24. Jiří Barták KST Slatina 4
18. - 24. Ondřej Hnilička STC Slaný 4
18. - 24. Martin Kasík TJ Sokol Dříň 4
25. - 39. Václav Coubal TTC Kladno 3
25. - 39. Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 3
25. - 39. Ladislav Petřík TTC Kladno 3
25. - 39. Michal Vilímek TTC Jemníky 3
25. - 39. Petr Čermák KST Slatina 3
25. - 39. Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 3
25. - 39. Ondřej Chadima STC Slaný 3
25. - 39. Eva Ovčaříková STC Slaný 3
25. - 39. Jiří Šulc TJ Sokol Dříň 3
25. - 39. Josef Pírka TTC Kladno 3
25. - 39. Jan Hlaváček TTC Kladno 3
25. - 39. Alexandr Levenec TTC Kladno 3
25. - 39. Pavlína Elicerová STC Slaný 3
25. - 39. Jiří Rapp KST Slatina 3
25. - 39. Jakub Makara STC Slaný 3
40. - 57. Rostislav Ocásek KST Slatina 2
40. - 57. Alan Melkus KST Slatina 2
40. - 57. Vladimír Kulich STC Slaný 2
40. - 57. Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 2
40. - 57. Jan Jůza TTC Slovan Kladno 2
40. - 57. Milan Čermák TTC Slovan Kladno 2
40. - 57. Pavel Vojna DTJ Sparta Kladno 2
40. - 57. Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 2
40. - 57. Miroslav Tuček TTC Kladno 2
40. - 57. Vladimír Nedvěd KST Slatina 2
40. - 57. Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 2
40. - 57. Marcel Matějíček KST Slatina 2
40. - 57. Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 2
40. - 57. Vítek Kasner STC Slaný 2
40. - 57. Lukáš Nývlt ST Viktorie Černuc 2
40. - 57. Ladislav Šulc TTC Kladno 2
40. - 57. Martin Krous TTC Slovan Kladno 2
40. - 57. Jiří Starý TJ Sokol Dříň 2
58. - 83. Václav Strejc TTC Kladno 1
58. - 83. Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 1
58. - 83. Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 1
58. - 83. Jaroslav Schönfelder KST Slatina 1
58. - 83. Tomáš Ebert st. TTC Kladno 1
58. - 83. Alena Martinovská TSM Kladno 1
58. - 83. Václav Fritsch KST Slatina 1
58. - 83. Petr Dušek Sokol Stochov-Honice 1
58. - 83. Marek Teiml TJ Sokol Dříň 1
58. - 83. Petr Peltán TTC Slovan Kladno 1
58. - 83. Pavel Karmazín TTC Jemníky 1
58. - 83. Tomáš Pachman TTC Kladno 1
58. - 83. Miroslav Hurt TJ Sokol Dříň 1
58. - 83. Pavel Škach TTC Slovan Kladno 1
58. - 83. Vladimír Bromský TJ Sokol Dříň 1
58. - 83. Karel Čampulka TJ Sokol Dříň 1
58. - 83. Petr Fencl Sokol Stochov-Honice 1
58. - 83. Petr Janeček DTJ Sparta Kladno 1
58. - 83. Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 1
58. - 83. Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 1
58. - 83. Jiří Zíma STC Slaný 1
58. - 83. Miroslav Vospálek TTC Kladno 1
58. - 83. Jakub Mareš TTC Kladno 1
58. - 83. Luboš Vajnar TTC Jemníky 1
58. - 83. Ivo Lengál DTJ Sparta Kladno 1
58. - 83. Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 1