2019/2020 Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TJ Sokol Dříň C 8 8 0 0 0 124:20 32
V
V
V
V
V
2. TSM Kladno B 8 5 1 2 0 90:54 24
V
V
V
V
R
3. DTJ Sparta Kladno B 8 4 1 3 0 73:71 21
P
P
R
P
V
4. STC Slaný F 8 4 0 4 0 69:75 20
P
V
V
V
P
5. TJ Sokol Dříň D 7 3 2 2 0 68:58 18
V
P
V
R
R
6. TTC Kladno H 8 3 0 5 0 60:84 17
P
P
P
P
V
7. Sokol Stochov-Honice C 6 3 1 2 0 57:51 16
P
P
V
V
R
8. KST Slatina C 7 0 2 5 0 45:81 9
P
P
P
R
R
9. TJ Sokol Dříň E 8 0 1 7 0 26:118 9
P
P
P
R
P
  TJ Sokol Dříň C TJ Sokol Dříň D DTJ Sparta Kladno B TSM Kladno B KST Slatina C STC Slaný F TJ Sokol Dříň E TTC Kladno H Sokol Stochov-Honice C
TJ Sokol Dříň C XXXX : 16:2 : : 16:2 : : 15:3
TJ Sokol Dříň D 5:13 XXXX : : 9:9 : 16:2 11:7 :
DTJ Sparta Kladno B : 10:8 XXXX 4:14 11:7 8:10 : 13:5 :
TSM Kladno B 3:15 9:9 : XXXX : : 16:2 16:2 :
KST Slatina C 2:16 : : 5:13 XXXX 5:13 9:9 : :
STC Slaný F : 8:10 : 7:11 : XXXX 13:5 6:12 :
TJ Sokol Dříň E 0:18 : 2:16 : : : XXXX : 4:14
TTC Kladno H 3:15 : : : 10:8 : 16:2 XXXX 5:13
Sokol Stochov-Honice C : : 9:9 10:8 : 8:10 : : XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Josef Němec
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
René Jung
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Milan Freiman
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Pavel Krob
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Andrea Slámová


Hráči Páry
TJ Sokol Dříň D : TJ Sokol Dříň C 5 : 13 15. 10. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 443:624 20:41
K. Čampulka / J. Kozel : J. Němec / J. Husák 9 -8 -9 -2 1:3
Z. Rohlíček / M. Šimáček : J. Hrkal / P. Skála -9 -8 6 -6 1:3
bez boje : Jan Husák 0:0
Zdeněk Rohlíček : Josef Němec 7 -5 -9 -5 1:3
Milan Šimáček : Jan Hrkal 4 7 9 3:0
Josef Kozel : Petr Skála -9 -6 -7 0:3
Zdeněk Rohlíček : Jan Husák -9 -5 -11 0:3
Milan Šimáček : Josef Němec -3 -6 -5 0:3
Josef Kozel : Jan Hrkal 3 17 -7 8 3:1
bez boje : Petr Skála 0:0
Milan Šimáček : Jan Husák 4 -11 10 11 3:1
Josef Kozel : Josef Němec 11 -4 -8 -6 1:3
bez boje : Jan Hrkal 0:0
Zdeněk Rohlíček : Petr Skála -10 -9 -3 0:3
Josef Kozel : Jan Husák 6 -8 -6 -12 1:3
bez boje : Josef Němec 0:0
Zdeněk Rohlíček : Jan Hrkal 10 11 10 3:0
Milan Šimáček : Petr Skála 9 9 4 3:0
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice C 15 : 3 21. 10. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 681:487 49:18
J. Hrkal / P. Skála : P. Krob / M. Freiman 9 5 -12 6 3:1
J. Němec / J. Husák : P. Dušek / V. Libecajt 8 -5 8 -10 -7 2:3
Petr Skála : Pavel Krob 9 6 3 3:0
Jan Hrkal : Milan Freiman -3 -5 -8 0:3
Josef Němec : Petr Dušek 2 4 2 3:0
Jan Husák : Václav Libecajt 4 5 7 3:0
Jan Hrkal : Pavel Krob 9 5 -8 9 3:1
Josef Němec : Milan Freiman 7 6 8 3:0
Jan Husák : Petr Dušek 2 4 2 3:0
Petr Skála : Václav Libecajt 3 3 4 3:0
Josef Němec : Pavel Krob 10 -5 4 5 3:1
Jan Husák : Milan Freiman 4 7 -9 -8 -8 2:3
Petr Skála : Petr Dušek 10 5 5 3:0
Jan Hrkal : Václav Libecajt 5 3 4 3:0
Jan Husák : Pavel Krob -6 10 -9 8 2 3:2
Petr Skála : Milan Freiman -9 10 -6 7 8 3:2
Jan Hrkal : Petr Dušek 7 -9 5 -9 4 3:2
Josef Němec : Václav Libecajt 11 6 5 3:0
TSM Kladno B : TJ Sokol Dříň C 3 : 15 30. 10. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 445:633 14:48
J. Koubík / R. Jung : J. Němec / J. Husák -7 -5 -8 0:3
A. Martinovská / D. Hýžová : J. Hrkal / P. Skála -8 -7 7 -5 1:3
René Jung : Jan Husák -8 10 -7 6 1 3:2
Alena Martinovská : Josef Němec -4 -5 -10 0:3
Denisa Hýžová : Jan Hrkal -6 -7 12 -7 1:3
Jakub Koubík : Petr Skála -1 -6 -7 0:3
Alena Martinovská : Jan Husák 7 -7 -4 -2 1:3
Denisa Hýžová : Josef Němec -7 -3 -4 0:3
Jakub Koubík : Jan Hrkal -4 -3 -7 0:3
René Jung : Petr Skála 7 -6 7 6 3:1
Denisa Hýžová : Jan Husák -7 -7 -9 0:3
Jakub Koubík : Josef Němec -6 -9 -1 0:3
René Jung : Jan Hrkal 6 4 8 3:0
Alena Martinovská : Petr Skála -10 -8 -10 0:3
Jakub Koubík : Jan Husák -1 -5 -3 0:3
René Jung : Josef Němec -2 -6 -4 0:3
Alena Martinovská : Jan Hrkal 10 -7 -3 10 -8 2:3
Denisa Hýžová : Petr Skála -8 -10 -6 0:3
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň C 2 : 16 8. 11. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 394:645 9:51
V. Fritsch / J. Lukeš : J. Němec / J. Husák -4 8 -9 -5 1:3
L. Balada / K. Slyusar : J. Hrkal / P. Skála -6 -3 -3 0:3
Václav Fritsch : Jan Husák -7 -8 -7 0:3
Jiří Lukeš : Josef Němec -11 -1 -7 0:3
Luboš Balada : Petr Skála -9 4 -9 9 -10 2:3
Khilda Slyusar : Jan Hrkal -5 -3 -2 0:3
Jiří Lukeš : Jan Husák -4 -1 -2 0:3
Luboš Balada : Josef Němec -5 -9 -5 0:3
Khilda Slyusar : Petr Skála -1 -1 -4 0:3
Václav Fritsch : Jan Hrkal -2 -10 -13 0:3
Luboš Balada : Jan Husák 9 -8 10 8 3:1
Khilda Slyusar : Josef Němec -5 -8 -7 0:3
Václav Fritsch : Petr Skála -4 -6 -6 0:3
Jiří Lukeš : Jan Hrkal -9 -6 -5 0:3
Khilda Slyusar : Jan Husák -2 -1 -4 0:3
Václav Fritsch : Josef Němec -9 -9 -13 0:3
Jiří Lukeš : Petr Skála -5 -1 -7 0:3
Luboš Balada : Jan Hrkal -7 7 -6 8 9 3:2
TJ Sokol Dříň E : Sokol Stochov-Honice C 4 : 14 5. 11. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 439:614 19:44
E. Jůzová / R. Segmüller : P. Krob / O. Krobová -7 -9 8 -10 1:3
J. Liska / S. Kozák : P. Dušek / M. Freiman -3 9 -9 9 5 3:2
Robert Segmüller : Pavel Krob -4 -3 -3 0:3
Stanislav Kozák : Milan Freiman -1 -1 -6 0:3
Josef Liska : Petr Dušek -3 -5 -9 0:3
Eliška Jůzová : Olga Krobová 9 -6 -6 9 -6 2:3
Stanislav Kozák : Pavel Krob -6 10 -9 -5 1:3
Josef Liska : Milan Freiman -2 -8 -4 0:3
Eliška Jůzová : Petr Dušek -2 -4 -5 0:3
Robert Segmüller : Olga Krobová 4 4 5 3:0
Josef Liska : Pavel Krob -3 -6 -8 0:3
Eliška Jůzová : Milan Freiman -4 -3 -5 0:3
Robert Segmüller : Petr Dušek 7 -7 -10 -2 1:3
Stanislav Kozák : Olga Krobová 11 2 9 3:0
Eliška Jůzová : Pavel Krob -5 -6 8 -5 1:3
Robert Segmüller : Milan Freiman -7 -1 -4 0:3
Stanislav Kozák : Petr Dušek -7 -3 7 -5 1:3
Josef Liska : Olga Krobová 3 4 5 3:0
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný F 16 : 2 11. 11. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 671:501 49:16
J. Němec / J. Husák : V. Kasner / V. Kasner 6 7 9 3:0
J. Hrkal / P. Skála : O. Hnilička / Z. Černý 7 -8 -8 8 2 3:2
Josef Němec : Vít Kasner 5 1 6 3:0
Jan Husák : Vítek Kasner 8 8 3 3:0
Jan Hrkal : Zbyněk Černý 4 7 -9 9 3:1
Petr Skála : Ondřej Hnilička 8 8 7 3:0
Jan Husák : Vít Kasner 5 7 6 3:0
Jan Hrkal : Vítek Kasner 6 -9 9 -6 8 3:2
Petr Skála : Zbyněk Černý 5 3 7 3:0
Josef Němec : Ondřej Hnilička 9 -10 6 -7 11 3:2
Jan Hrkal : Vít Kasner -10 3 13 3 3:1
Petr Skála : Vítek Kasner 8 -10 -7 -9 1:3
Josef Němec : Zbyněk Černý 6 5 6 3:0
Jan Husák : Ondřej Hnilička -7 -6 12 5 9 3:2
Petr Skála : Vít Kasner 8 6 7 3:0
Josef Němec : Vítek Kasner 6 5 6 3:0
Jan Husák : Zbyněk Černý 4 5 7 3:0
Jan Hrkal : Ondřej Hnilička -2 -3 -12 0:3
TJ Sokol Dříň E : TJ Sokol Dříň C 0 : 18 7. 10. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 304:614 2:54
J. Liska / J. Tydrych : J. Němec / J. Husák 9 -7 -1 -3 1:3
S. Kozák / R. Segmüller : J. Hrkal / P. Skála -3 -4 -5 0:3
Zdeněk Rambousek : Jan Husák -3 -3 -4 0:3
Robert Segmüller : Josef Němec -4 -5 -6 0:3
Jiří Tydrych : Jan Hrkal 8 -7 -7 -4 1:3
Stanislav Kozák : Petr Skála -10 -3 -8 0:3
Robert Segmüller : Jan Husák -5 -6 -8 0:3
Jiří Tydrych : Josef Němec -8 -1 -4 0:3
Stanislav Kozák : Jan Hrkal -3 -9 -9 0:3
Zdeněk Rambousek : Petr Skála -7 -6 -2 0:3
Jiří Tydrych : Jan Husák -3 -10 -3 0:3
Stanislav Kozák : Josef Němec -3 -3 -9 0:3
Zdeněk Rambousek : Jan Hrkal -3 -7 -7 0:3
Robert Segmüller : Petr Skála -8 -7 -5 0:3
Stanislav Kozák : Jan Husák -8 -2 -4 0:3
Zdeněk Rambousek : Josef Němec -3 -3 -7 0:3
Robert Segmüller : Jan Hrkal -1 -10 -9 0:3
Jiří Tydrych : Petr Skála -8 -0 -4 0:3
TJ Sokol Dříň C : DTJ Sparta Kladno B 16 : 2 25. 11. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 722:547 51:21
J. Němec / J. Husák : P. Janeček / B. Fořt 5 9 8 3:0
J. Hrkal / P. Skála : T. Brückner / D. Čižinský -3 -6 6 8 6 3:2
Josef Němec : Bedřich Fořt -7 6 -9 6 8 3:2
Jan Husák : Petr Janeček 5 2 4 3:0
Jan Hrkal : Jiří Kadlec 2 6 7 3:0
Petr Skála : David Čižinský 7 8 -6 4 3:1
Jan Husák : Bedřich Fořt 8 10 7 3:0
Jan Hrkal : Petr Janeček -9 4 5 8 3:1
Petr Skála : Jiří Kadlec 4 8 4 3:0
Josef Němec : David Čižinský 8 4 -6 4 3:1
Jan Hrkal : Tomáš Brückner -11 9 -7 10 7 3:2
Petr Skála : Petr Janeček 6 3 -8 -6 10 3:2
Josef Němec : Jiří Kadlec 4 5 6 3:0
Jan Husák : David Čižinský 8 8 -10 4 3:1
Petr Skála : Tomáš Brückner -9 1 6 7 3:1
Josef Němec : Petr Janeček 6 -10 -8 5 8 3:2
Jan Husák : Jiří Kadlec 4 5 -9 -9 -9 2:3
Jan Hrkal : David Čižinský 9 -3 -6 -7 1:3
TJ Sokol Dříň D : Sokol Stochov-Honice C 17. 12. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň C 3 : 15 3. 12. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020 462:634 17:47
J. Hlaváček / F. Moš : J. Němec / J. Husák -6 -6 -9 0:3
L. Petřík / A. Matějka : J. Hrkal / P. Skála -9 -10 -4 0:3
Alfred Matějka : Josef Němec -6 -3 -5 0:3
Jan Hlaváček : Jan Husák 7 6 5 3:0
Ladislav Petřík : Jan Hrkal 6 7 -4 9 3:1
František Moš : Petr Skála -9 -6 -5 0:3
Jan Hlaváček : Josef Němec -5 6 6 -5 -5 2:3
Ladislav Petřík : Jan Husák -5 -9 -10 0:3
František Moš : Jan Hrkal -6 8 -7 -8 1:3
Alfred Matějka : Petr Skála -5 -8 -2 0:3
Ladislav Petřík : Josef Němec -9 -5 -2 0:3
František Moš : Jan Husák -6 -4 -5 0:3
Alfred Matějka : Jan Hrkal -8 -6 -5 0:3
Jan Hlaváček : Petr Skála 2 10 -5 9 3:1
František Moš : Josef Němec -2 -3 -6 0:3
Alfred Matějka : Jan Husák -8 7 6 -9 -6 2:3
Jan Hlaváček : Jan Hrkal -8 -5 4 8 -6 2:3
Ladislav Petřík : Petr Skála -2 -4 9 -3 1:3
Sokol Stochov-Honice C : KST Slatina C 13. 12. 2019
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
KST Slatina C : DTJ Sparta Kladno B 17. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice C 15. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň E : TTC Kladno H 14. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň D 13. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň C 24. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TSM Kladno B : KST Slatina C 22. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň D : STC Slaný F 21. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TTC Kladno H : DTJ Sparta Kladno B 21. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
KST Slatina C : TTC Kladno H 31. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
STC Slaný F : Sokol Stochov-Honice C 28. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno B 27. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň E : TJ Sokol Dříň D 7. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň E 7. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TSM Kladno B : STC Slaný F 5. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň D : DTJ Sparta Kladno B 4. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina C 3. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno B : Sokol Stochov-Honice C 12. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
STC Slaný F : TJ Sokol Dříň C 11. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň E : TSM Kladno B 11. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň D 11. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice C : TTC Kladno H 21. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TSM Kladno B : DTJ Sparta Kladno B 19. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
STC Slaný F : KST Slatina C 18. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Dříň E 6. 1. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň D 28. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň C 26. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň E : STC Slaný F 25. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TTC Kladno H : TSM Kladno B 25. 2. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň D 20. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
STC Slaný F : DTJ Sparta Kladno B 17. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň E : KST Slatina C 17. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno H 16. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
KST Slatina C : Sokol Stochov-Honice C 27. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň E 25. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TJ Sokol Dříň D : TSM Kladno B 24. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020
TTC Kladno H : STC Slaný F 24. 3. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2019/2020