Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2019/2020

11. 10. 2020
Pořadí Jméno Hodnota
1. Daniel Stolz / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 12
2. Vladimír Bromský / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 9
3. Josef Němec / Jan Husák TJ Sokol Dříň 6
4. - 6. Jan Hrkal / Petr Skála TJ Sokol Dříň 5
4. - 6. Jan Jůza / Martin Krous TTC Slovan Kladno 5
4. - 6. Andrea Slámová / Lucie Maurerová TSM Kladno 5
7. - 14. Miroslav Tuček / Josef Pírka TTC Kladno 4
7. - 14. Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka KST Slatina 4
7. - 14. Petr Kříž / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 4
7. - 14. Jiří Zíma / Eva Ovčaříková STC Slaný 4
7. - 14. Jiří Řeháček / David Vesecký STC Slaný 4
7. - 14. Milan Šimáček / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 4
7. - 14. Václav Strejc / Zdeněk Hálek TTC Kladno 4
7. - 14. Miroslav Hurt / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 4
15. - 22. Rostislav Ocásek / Marcel Matějíček KST Slatina 3
15. - 22. Josef Pírka / Stanislav Jedlička TTC Kladno 3
15. - 22. Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 3
15. - 22. Pavel Vojna / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Kladno 3
15. - 22. Luboš Vajnar / Michal Vilímek TTC Jemníky 3
15. - 22. Jiří Šulc / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 3
15. - 22. Ladislav Petřík / František Moš TTC Kladno 3
15. - 22. Jiří Rapp / Vladimír Nedvěd KST Slatina 3
23. - 41. Marek Teiml / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 2
23. - 41. Alan Melkus / Václav Fritsch KST Slatina 2
23. - 41. Petr Čermák / Václav Fritsch KST Slatina 2
23. - 41. Ivo Lengál / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 2
23. - 41. Vítek Kasner / Lukáš Elicer STC Slaný 2
23. - 41. Tomáš Brückner / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 2
23. - 41. Miroslav Vospálek / Ladislav Šulc TTC Kladno 2
23. - 41. Pavlína Elicerová / Lukáš Elicer STC Slaný 2
23. - 41. Pavel Krob / Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 2
23. - 41. Alena Martinovská / Lucie Maurerová TSM Kladno 2
23. - 41. Petr Dušek / Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 2
23. - 41. Denisa Hýžová / René Jung TSM Kladno 2
23. - 41. Jiří Barták / Václav Fritsch KST Slatina 2
23. - 41. Vladimír Kulich / Zdeněk Rambousek STC Slaný 2
23. - 41. Oldřich Táborský / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 2
23. - 41. Petr Peltán / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 2
23. - 41. Václav Coubal / Václav Strejc TTC Kladno 2
23. - 41. Pavlína Elicerová / Vít Kasner STC Slaný 2
23. - 41. Milan Čermák / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 2
42. - 92. Ondřej Hnilička / Lukáš Elicer STC Slaný 1
42. - 92. Pavlína Elicerová / Ondřej Hnilička STC Slaný 1
42. - 92. Pavel Karmazín / Martin Andrš TTC Jemníky 1
42. - 92. Jaroslav Sklenička / Luboš Vajnar TTC Jemníky 1
42. - 92. René Jung / Lucie Maurerová TSM Kladno 1
42. - 92. Tereza Makarová / Vít Kasner STC Slaný 1
42. - 92. Zbyněk Černý / Vít Kasner STC Slaný 1
42. - 92. Petr Macák Ing. / Jakub Makara STC Slaný 1
42. - 92. Jindřich Bucek / Jakub Vondra TJ Sokol Unhošť 1
42. - 92. Alena Martinovská / René Jung TSM Kladno 1
42. - 92. Ladislav Rampa / Lukáš Elicer STC Slaný 1
42. - 92. Stanislav Jedlička / Václav Strejc TTC Kladno 1
42. - 92. Roman Javůrek / Luboš Balada KST Slatina 1
42. - 92. Josef Bílý / Václav Coubal TTC Kladno 1
42. - 92. Josef Hudeček / Tomáš Šubrt Sokol Stochov-Honice 1
42. - 92. Jiří Fleislébr / Václav Coubal TTC Kladno 1
42. - 92. Miroslav Drmota / Branislav Vojtek ST Viktorie Černuc 1
42. - 92. Ondřej Chadima / David Vesecký STC Slaný 1
42. - 92. Daniel Vojna / Jiří Archmann TSM Kladno 1
42. - 92. Pavel Škach / Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 1
42. - 92. Milan Zbírkovský / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 1
42. - 92. Denisa Hýžová / Veronika Šáfková TSM Kladno 1
42. - 92. Pavel Škach / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 1
42. - 92. Jiří Fleislébr / Ladislav Šulc TTC Kladno 1
42. - 92. Ivo Lengál / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 1
42. - 92. Jiří Jarolímek / Jiří Zíma STC Slaný 1
42. - 92. Alan Melkus / Luboš Balada KST Slatina 1
42. - 92. Zdeněk Rohlíček / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 1
42. - 92. Martin Andrš / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 1
42. - 92. Jaroslav Schönfelder / Petr Čermák KST Slatina 1
42. - 92. Petr Sokolovský / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 1
42. - 92. Petr Sokolovský / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 1
42. - 92. Jiří Barták / Jiří Rapp KST Slatina 1
42. - 92. Jiří Jarolímek / Vladimír Kulich STC Slaný 1
42. - 92. Pavel Krob / Olga Krobová Sokol Stochov-Honice 1
42. - 92. Tereza Makarová / Lukáš Elicer STC Slaný 1
42. - 92. Veronika Šáfková / René Jung TSM Kladno 1
42. - 92. Eliška Jůzová / Robert Segmüller TJ Sokol Dříň 1
42. - 92. Jiří Řeháček / Jakub Makara STC Slaný 1
42. - 92. Eliška Cimrmanová / Daniel Vojna TSM Kladno 1
42. - 92. Jan Hlaváček / Alfred Matějka TTC Kladno 1
42. - 92. Alfred Matějka / František Moš TTC Kladno 1
42. - 92. Karel Čampulka / Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 1
42. - 92. Adam Krček / Michal Makara STC Slaný 1
42. - 92. Zdeněk Rohlíček / Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 1
42. - 92. Ondřej Chadima / Michal Makara STC Slaný 1
42. - 92. Václav Fritsch / Jiří Lukeš KST Slatina 1
42. - 92. Pavel Škach / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 1
42. - 92. Petr Kříž / Milan Macák TTC Slovan Kladno 1
42. - 92. Pavel Karmazín / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 1
42. - 92. Josef Bílý / Tomáš Pachman TTC Kladno 1