Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2010/2011

15. 12. 2018
Pořadí Jméno Hodnota
1. David Novák TJ Sport Kladno 31
2. Martin Andrš TTC Jemníky 29
3. Pavel Zoth TTC Jemníky 24
4. Jiří Rauk TJ Sport Kladno 23
5. - 7. Stanislav Kučera STC Slaný 21
5. - 7. Jiří Bouška STC Slaný 21
5. - 7. Václav Tajč STC Slaný 21
8. Pavlína Elicerová STC Slaný 20
9. - 10. Milan Macák TTC Jemníky 19
9. - 10. Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 19
11. - 15. Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 18
11. - 15. Jan Hlaváček TJ Sport Kladno 18
11. - 15. Vladimír Bromský Sokol Buštěhrad 18
11. - 15. Miroslav Drmota Slovan Velvary 18
11. - 15. Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 18
16. - 21. Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 17
16. - 21. Lukáš Nývlt Slovan Velvary 17
16. - 21. Václav Kunc DTJ Sparta Doly Kladno 17
16. - 21. Josef Vovsík Sokol Buštěhrad 17
16. - 21. Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 17
16. - 21. Jiří Zíma STC Slaný 17
22. - 24. Erich Handl Sokol Buštěhrad 16
22. - 24. Libor Mach TJ Sokol Unhošť 16
22. - 24. Pavel Škach TJ Sokol Unhošť 16
25. - 29. Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 15
25. - 29. Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 15
25. - 29. Vladimír Kulich STC Slaný 15
25. - 29. Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 15
25. - 29. Jaroslav Schönfelder KST Slatina 15
30. - 41. Lenka Kulichová STC Slaný 14
30. - 41. Petr Kříž TTC Slovan Kladno 14
30. - 41. Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 14
30. - 41. Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 14
30. - 41. Jaroslav Škach TJ Sport Kladno 14
30. - 41. Tomáš Bílý TJ Sport Kladno 14
30. - 41. Josef Liska Sokol Buštěhrad 14
30. - 41. Josef Bílý TJ Sport Kladno 14
30. - 41. František Preis TTC Slovan Kladno 14
30. - 41. Jaroslav Port Slovan Velvary 14
30. - 41. Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 14
30. - 41. Milan Hanus TTC Kladno 14
42. - 46. Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 13
42. - 46. Petr Vedral Slovan Velvary 13
42. - 46. Roman Folbrecht KST Slatina 13
42. - 46. Oldřich Táborský Sokol Buštěhrad 13
42. - 46. Rostislav Ocásek KST Slatina 13
47. - 53. Petr Polomini Slovan Velvary 12
47. - 53. Tomáš Ebert st. TTC Kladno 12
47. - 53. Jiří Laštovka KST Slatina 12
47. - 53. Filip Strejc TJ Sport Kladno 12
47. - 53. Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 12
47. - 53. Bohumír Mochal TTC Jemníky 12
47. - 53. Josef Kořenář TJ Sokol Unhošť 12
54. - 58. Jiří Józa TTC Jemníky 11
54. - 58. Jakub Kudlík TTC Kladno 11
54. - 58. Michal Marák Sokol Buštěhrad 11
54. - 58. Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 11
54. - 58. Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 11
59. - 67. Zdeněk Poroda Slovan Velvary 10
59. - 67. Jiří Rapp KST Slatina 10
59. - 67. Dušan Horbaj TJ Sport Kladno 10
59. - 67. Tomáš Plechatý STC Slaný 10
59. - 67. Jakub Mareš TJ Sport Kladno 10
59. - 67. Jan Jůza TTC Slovan Kladno 10
59. - 67. Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 10
59. - 67. Petr Vovsík Sokol Buštěhrad 10
59. - 67. Jiří Barták KST Slatina 10
68. - 78. Petr Peltán TTC Slovan Kladno 9
68. - 78. Jiří Tihan DTJ Sparta Doly Kladno 9
68. - 78. Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 9
68. - 78. Jiří Kopecký TTC Kladno 9
68. - 78. Radek Beránek TTC Kladno 9
68. - 78. Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 9
68. - 78. Jana Kulichová STC Slaný 9
68. - 78. Zdeněk Rambousek STC Slaný 9
68. - 78. Michal Vilímek TJ Sport Kladno 9
68. - 78. Michal Zíma STC Slaný 9
68. - 78. Roman Javůrek KST Slatina 9
79. - 83. Jan Černý TJ Sokol Dříň 8
79. - 83. Vratislav Káčerek TTC Jemníky 8
79. - 83. Radoslav Podivínský TTC Kladno 8
79. - 83. Jindřich Koucký Slovan Velvary 8
79. - 83. Josef Němec TJ Sokol Dříň 8
84. - 87. Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 7
84. - 87. Karel Čampulka TJ Sport Kladno 7
84. - 87. Jiří Chlumecký TTC Jemníky 7
84. - 87. Ivan Svoboda Slovan Velvary 7
88. - 92. Jan Husák TJ Sokol Dříň 6
88. - 92. Petr Čermák KST Slatina 6
88. - 92. Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 6
88. - 92. Petr Macák Ing. STC Slaný 6
88. - 92. Petr Frolík TTC Slovan Kladno 6
93. - 100. Miroslav Tuček TJ Sport Kladno 5
93. - 100. Jiří Jírový TTC Slovan Kladno 5
93. - 100. Václav Burda TJ Sport Kladno 5
93. - 100. Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 5
93. - 100. Vladimír Podhorský TJ Sokol Dříň 5
93. - 100. Petr Selichar TJ Sokol Dříň 5
93. - 100. Adam Zatloukal TJ Sport Kladno 5
93. - 100. Lucie Vágnerová STC Slaný 5
101. - 108. Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 4
101. - 108. Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 4
101. - 108. Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 4
101. - 108. Jiří Valášek STC Slaný 4
101. - 108. George Materna STC Slaný 4
101. - 108. Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 4
101. - 108. Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 4
101. - 108. Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 4
109. - 120. Milan Kodejš TJ Sokol Unhošť 3
109. - 120. Petr Týc TTC Jemníky 3
109. - 120. Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 3
109. - 120. Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 3
109. - 120. Patrick Vacík TJ Sport Kladno 3
109. - 120. Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 3
109. - 120. Miroslav Pudil KST Slatina 3
109. - 120. Milan Vinkl TJ Sport Kladno 3
109. - 120. Tomáš Malík TJ Sport Kladno 3
109. - 120. Tomáš Krejčí TJ Sport Kladno 3
109. - 120. Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 3
109. - 120. Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 3
121. - 130. Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 2
121. - 130. David Tor TJ Sport Kladno 2
121. - 130. Martin Koudelka TJ Sport Kladno 2
121. - 130. Hana Hokrová TSM GRAST Kladno 2
121. - 130. Barbora Mosrová TSM GRAST Kladno 2
121. - 130. David Podivínský Slovan Velvary 2
121. - 130. Karel Švojgr TTC Jemníky 2
121. - 130. Alan Melkus KST Slatina 2
121. - 130. Miroslav Hanzlík Slovan Velvary 2
121. - 130. Miroslav Benda KST Slatina 2
131. - 150. Pavel Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 1
131. - 150. Petr Macák TTC Jemníky 1
131. - 150. Petr Jedlička Sokol Stochov-Honice 1
131. - 150. Ondřej Švejda TSM GRAST Kladno 1
131. - 150. Miroslav Šeršeň TSM GRAST Kladno 1
131. - 150. Martin Burgr TJ Sport Kladno 1
131. - 150. Branislav Vojtek Slovan Velvary 1
131. - 150. Libor Jílek TJ Sport Kladno 1
131. - 150. Václav Ryšlink TTC Kladno 1
131. - 150. Vojtěch Hýka STC Slaný 1
131. - 150. Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 1
131. - 150. Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 1
131. - 150. Ondřej Souček STC Slaný 1
131. - 150. Pavel Majtán STC Slaný 1
131. - 150. Michal Piterka Sokol Buštěhrad 1
131. - 150. Jana Štanderová STC Slaný 1
131. - 150. Emil Procházka KST Slatina 1
131. - 150. Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 1
131. - 150. Karel Přádný TJ Sport Kladno 1
131. - 150. Ladislav Rampa STC Slaný 1