Celkem
5
2
Doma
3 : 0 : 1
2 : 1 : 1
Venku
1 : 1 : 2
1 : 0 : 3
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno E 4 : 14 14. 1. 2009
Okresní soutěž I. třídy 2008/2009 488:610 18:44
O. Korec / K. Chaloupka : M. Hanus / R. Beránek 11:6 5:11 7:11 6:11 1:3
P. Škach / A. Mencl : J. Mareš / T. Ebert st. 7:11 7:11 4:11 0:3
Aleš Mencl : Milan Hanus 9:11 6:11 6:11 0:3
Oldřich Korec : Jakub Mareš 5:11 11:5 11:8 8:11 6:11 2:3
Pavel Škach : Radek Beránek 7:11 8:11 6:11 0:3
Karel Chaloupka : Tomáš Ebert 7:11 6:11 6:11 0:3
Oldřich Korec : Milan Hanus 12:14 6:11 5:11 0:3
Pavel Škach : Jakub Mareš 11:8 11:8 7:11 11:9 3:1
Karel Chaloupka : Radek Beránek 2:11 6:11 7:11 0:3
Aleš Mencl : Tomáš Ebert 7:11 11:8 6:11 9:11 1:3
Pavel Škach : Martin Beránek 11:5 11:9 11:8 3:0
Karel Chaloupka : Jakub Mareš 3:11 9:11 10:12 0:3
Aleš Mencl : Radek Beránek 6:11 7:11 3:11 0:3
Oldřich Korec : Tomáš Ebert 8:11 11:5 11:3 11:4 3:1
Karel Chaloupka : Martin Beránek 5:11 6:11 7:11 0:3
Aleš Mencl : Jakub Mareš 7:11 6:11 8:11 0:3
Oldřich Korec : Radek Beránek 8:11 11:7 6:11 11:9 8:11 2:3
Pavel Škach : Tomáš Ebert 11:7 11:8 11:5 3:0
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť C 9 : 9 22. 9. 2008
Okresní soutěž I. třídy 2008/2009 606:655 32:36
M. Hanus / A. Kubík : P. Škach / O. Korec 11:9 10:12 13:11 5:11 12:10 3:2
T. Ebert st. / L. Řezníček : J. Chvojka / M. Hurt 8:11 6:11 10:12 0:3
Lukáš Řezníček : Jaroslav Chvojka 11:4 9:11 11:4 11:7 3:1
Tomáš Ebert : Miroslav Hurt 6:11 2:11 7:11 0:3
Adam Kubík : Pavel Škach 2:11 11:8 6:11 5:11 1:3
Milan Hanus : Oldřich Korec 11:8 11:9 11:6 3:0
Tomáš Ebert : Jaroslav Chvojka 11:6 11:9 8:11 11:8 3:1
Adam Kubík : Miroslav Hurt 2:11 5:11 2:11 0:3
Milan Hanus : Pavel Škach 8:11 11:4 10:12 11:7 5:11 2:3
Lukáš Řezníček : Oldřich Korec 12:10 11:8 11:4 3:0
Adam Kubík : Jaroslav Chvojka 7:11 11:8 6:11 5:11 1:3
Milan Hanus : Miroslav Hurt 12:10 11:8 11:5 3:0
Lukáš Řezníček : Pavel Škach 11:9 10:12 12:10 8:11 11:8 3:2
Tomáš Ebert : Oldřich Korec 7:11 5:11 8:11 0:3
Milan Hanus : Jaroslav Chvojka 10:12 11:7 11:8 9:11 12:10 3:2
Lukáš Řezníček : Miroslav Hurt 5:11 11:4 11:9 13:11 3:1
Tomáš Ebert : Pavel Škach 15:17 11:9 8:11 8:11 1:3
Adam Kubík : Oldřich Korec 5:11 8:11 5:11 0:3
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť C 7 : 10 3. 3. 2008
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 450:469 27:33
bez boje : O. Korec / A. Kindl 0:0
J. Mareš / L. Řezníček : bez boje 0:0
Lukáš Řezníček : Oldřich Korec 7:11 11:6 6:11 11:3 11:7 3:2
Jakub Mareš : Pavel Škach 5:11 8:11 11:4 11:7 13:15 2:3
bez boje : Adam Kindl 0:0
Tomáš Ebert : bez boje 0:0
Jakub Mareš : Oldřich Korec 4:11 8:11 5:11 0:3
bez boje : Pavel Škach 0:0
Tomáš Ebert : Adam Kindl 5:11 11:6 11:2 11:5 3:1
Lukáš Řezníček : bez boje 0:0
bez boje : Oldřich Korec 0:0
Tomáš Ebert : Pavel Škach 12:10 10:12 6:11 9:11 1:3
Lukáš Řezníček : Adam Kindl 11:9 11:8 11:1 3:0
Jakub Mareš : bez boje 0:0
Tomáš Ebert : Oldřich Korec 5:11 12:10 10:12 3:11 1:3
Lukáš Řezníček : Pavel Škach 7:11 5:11 7:11 0:3
Jakub Mareš : Adam Kindl 11:13 11:13 12:10 11:8 5:11 2:3
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno E 13 : 5 14. 11. 2007
Okresní soutěž II. třídy 2007/2008 632:524 43:23
P. Škach / M. Hurt : M. Hanus / T. Ebert st. 11:7 11:7 7:11 13:11 3:1
O. Korec / A. Kindl : J. Mareš / L. Řezníček 11:9 11:6 11:5 3:0
Miroslav Hurt : Milan Hanus 3:11 11:8 5:11 6:11 1:3
Adam Kindl : Lukáš Řezníček 11:9 11:6 11:5 3:0
Pavel Škach : Tomáš Ebert 6:11 8:11 9:11 0:3
Oldřich Korec : Jakub Mareš 8:11 11:2 11:6 11:7 3:1
Adam Kindl : Milan Hanus 3:11 5:11 8:11 0:3
Pavel Škach : Lukáš Řezníček 7:11 6:11 11:5 11:8 11:9 3:2
Oldřich Korec : Tomáš Ebert 11:9 11:8 11:6 3:0
Miroslav Hurt : Jakub Mareš 11:6 11:6 11:3 3:0
Pavel Škach : Milan Hanus 11:8 11:9 11:5 3:0
Oldřich Korec : Lukáš Řezníček 11:7 8:11 12:10 11:7 3:1
Miroslav Hurt : Tomáš Ebert 11:4 11:6 11:3 3:0
Adam Kindl : Jakub Mareš 11:8 11:4 9:11 11:6 3:1
Oldřich Korec : Milan Hanus 6:11 11:8 9:11 12:14 1:3
Miroslav Hurt : Lukáš Řezníček 11:3 11:5 11:3 3:0
Adam Kindl : Tomáš Ebert 11:4 4:11 11:4 6:11 4:11 2:3
Pavel Škach : Jakub Mareš 11:4 11:9 8:11 9:11 11:3 3:2
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno E 18 : 0
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 638:349 54:3
J. Šťastný / M. Hurt : J. Caithaml / Z. Podhorský 11:3 11:9 11:1 3:0
J. Chvojka / O. Korec : T. Havlíček / M. Beránek 11:3 11:9 11:7 3:0
Oldřich Korec : Zdeněk Podhorský 11:6 11:7 11:9 3:0
Miroslav Hurt : Tomáš Havlíček 11:4 11:4 9:11 11:4 3:1
Jiří Šťastný : Martin Beránek 11:8 11:8 11:8 3:0
Jaroslav Chvojka : Jakub Caithaml 11:8 11:4 11:2 3:0
Miroslav Hurt : Zdeněk Podhorský 11:4 11:4 11:4 3:0
Jiří Šťastný : Tomáš Havlíček 11:1 11:2 11:5 3:0
Jaroslav Chvojka : Martin Beránek 11:5 16:14 11:3 3:0
Oldřich Korec : Jakub Caithaml 11:8 11:7 11:6 3:0
Jiří Šťastný : Zdeněk Podhorský 11:7 11:7 11:8 3:0
Jaroslav Chvojka : Tomáš Havlíček 16:14 14:12 13:11 3:0
Oldřich Korec : Martin Beránek 11:8 11:7 11:4 3:0
Miroslav Hurt : Jakub Caithaml 11:2 11:6 11:2 3:0
Jaroslav Chvojka : Zdeněk Podhorský 11:7 11:4 11:5 3:0
Oldřich Korec : Tomáš Havlíček 12:14 8:11 11:9 11:6 11:3 3:2
Miroslav Hurt : Martin Beránek 11:2 11:7 11:2 3:0
Jiří Šťastný : Jakub Caithaml 11:3 11:3 11:7 3:0
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno E 14 : 4
Okresní soutěž II. třídy 2005/2006 710:558 45:19
M. Kodejš / J. Hrubý : V. Pešta / T. Ebert 11:8 6:11 11:9 11:9 3:1
J. Kořenář / M. Hurt : M. Hanus / J. Mareš 11:7 8:11 11:9 11:6 3:1
Miroslav Hurt : Milan Hanus 10:12 11:13 6:11 0:3
Josef Hrubý : Tomáš Ebert 12:10 9:11 7:11 6:11 1:3
Milan Kodejš : Vítězslav Pešta 11:6 11:8 11:3 3:0
Josef Kořenář : Jakub Mareš 11:7 11:9 11:7 3:0
Jiří Šťastný : Milan Hanus 11:13 11:8 8:11 11:8 11:8 3:2
Milan Kodejš : Tomáš Ebert 11:9 11:5 11:5 3:0
Josef Kořenář : Vítězslav Pešta 6:11 11:2 11:6 11:8 3:1
Miroslav Hurt : Jakub Mareš 11:2 11:7 11:3 3:0
Milan Kodejš : Milan Hanus 11:4 9:11 9:11 8:11 1:3
Josef Kořenář : Tomáš Ebert 11:5 11:4 11:8 3:0
Miroslav Hurt : Vítězslav Pešta 8:11 11:7 11:7 11:7 3:1
Jiří Šťastný : Jakub Mareš 11:3 11:4 11:3 3:0
Josef Kořenář : Milan Hanus 3:11 14:12 12:14 3:11 1:3
Miroslav Hurt : Tomáš Ebert 11:6 71:69 11:13 11:4 3:1
Jiří Šťastný : Vítězslav Pešta 11:4 11:6 11:5 3:0
Milan Kodejš : Jakub Mareš 11:3 11:3 11:6 3:0
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť C 6 : 12
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 503:645 21:44
R. Dědina / R. Beránek : J. Šťastný / M. Kodejš 11:8 8:11 6:11 9:11 1:3
T. Havlíček / M. Beránek : M. Hurt / O. Korec 1:11 6:11 7:11 0:3
Tomáš Havlíček : Jiří Šťastný 7:11 7:11 4:11 0:3
Radek Dědina : Milan Kodejš 6:11 11:8 11:7 11:6 3:1
Martin Beránek : Miroslav Hurt 5:11 6:11 0:11 0:3
Jakub Caithaml : Oldřich Korec 6:11 7:11 7:11 0:3
Radek Dědina : Jiří Šťastný 11:6 7:11 11:5 11:9 3:1
Martin Beránek : Milan Kodejš 6:11 6:11 5:11 0:3
Jakub Caithaml : Miroslav Hurt 5:11 2:11 2:11 0:3
Tomáš Havlíček : Oldřich Korec 11:8 11:9 5:11 11:4 3:1
Martin Beránek : Jiří Šťastný 8:11 2:11 7:11 0:3
Jakub Caithaml : Milan Kodejš 7:11 8:11 4:11 0:3
Tomáš Havlíček : Miroslav Hurt 11:5 11:8 3:11 11:9 3:1
Radek Dědina : Oldřich Korec 7:11 12:14 11:1 12:10 11:6 3:2
Jakub Caithaml : Jiří Šťastný 10:12 9:11 7:11 0:3
Tomáš Havlíček : Milan Kodejš 2:11 12:10 8:11 11:8 11:9 3:2
Radek Dědina : Miroslav Hurt 11:6 4:11 9:11 12:10 12:14 2:3
Martin Beránek : Oldřich Korec 5:11 11:13 4:11 0:3
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť C 18 : 0
Okresní soutěž II. třídy 2005/2006 594:0 54:0
V. Pešta / T. Ebert : bez boje 0:0
M. Hanus / J. Mareš : bez boje 0:0
Vítězslav Pešta : bez boje 0:0
Tomáš Ebert : bez boje 0:0
Jakub Mareš : bez boje 0:0
Milan Hanus : bez boje 0:0