Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. TTC Slovan Kladno B 15 14 1 0 0 190 : 80 58
2. STC Slaný B 16 13 1 2 0 197 : 91 56
3. Sokol Stochov-Honice A 17 12 1 4 0 184 : 122 54
4. TTC Jemníky A 16 7 3 6 0 149 : 139 40
5. TTC Kladno F 17 7 2 8 0 145 : 161 40
6. TJ Sokol Dříň A 17 4 6 7 0 143 : 163 35
7. KST Slatina A 15 6 1 8 0 130 : 140 34
8. ST Viktorie Černuc A 16 5 2 9 0 131 : 157 33
9. DTJ Sparta Kladno A 16 5 1 10 0 114 : 174 32
10. TTC Kladno E 16 3 3 10 0 122 : 166 28
11. TJ Sokol Unhošť B 15 0 3 12 0 79 : 191 18

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. TTC Kladno G 18 16 0 2 0 230 : 94 66
2. TTC Slovan Kladno C 18 15 0 3 0 226 : 98 63
3. STC Slaný C 17 15 0 2 0 212 : 94 62
4. KST Slatina B 17 10 1 6 0 169 : 137 48
5. TJ Sokol Dříň B 18 10 0 8 0 176 : 148 48
6. Sokol Buštěhrad B 17 7 2 8 0 146 : 160 40
7. STC Slaný D 18 6 1 11 0 150 : 174 37
8. TJ Sokol Unhošť C 17 6 1 10 0 127 : 179 36
9. Sokol Stochov-Honice B 16 5 4 7 0 125 : 163 35
10. TJ Sokol Dříň C 16 5 1 10 0 133 : 155 32
11. DTJ Sparta Kladno B 16 1 2 13 0 103 : 185 21
12. TSM Kladno B 18 1 0 17 0 57 : 267 21

Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. STC Slaný E 11 10 1 0 0 147 : 51 42
2. ST Viktorie Černuc B 12 8 0 4 0 132 : 84 36
3. KST Slatina C 12 7 1 4 0 131 : 85 34
4. TJ Sokol Dříň D 11 5 1 5 0 101 : 97 27
5. TJ Sokol Dříň E 12 3 0 9 0 78 : 138 21
6. TSM Kladno C 12 0 1 10 1 41 : 175 12
butterfly

Události

II. třída
21. kolo - odložení utkání
Unhošť C : STC Slaný D z 28. 3.
nový termín: 27. 3. 2018 17:30.
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň
Přestup
4. 7. 2016 - Tomáš Brückner z TSM Kladno do DTJ Sparta Kladno
Nová registrace
6. 6. 2016 - Kryštof Jelínek - TTC Kladno
Nová registrace
10. 1. 2016 - Jiří Archmann - TSM Kladno
Přestup
6. 11. 2015 - Lukáš Plecitý z TJ Sokol Unhošť do TTC Slovan Kladno
Nová registrace
6. 10. 2015 - Alois Náprstek - Slovan Velvary
Nová registrace
11. 9. 2015 - Jindřich Bucek - TJ Sokol Unhošť
Nová registrace
11. 6. 2015 - Jan Plachý - Sokol Buštěhrad