Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. STC Slaný B 22 21 0 1 0 269 : 127 85
2. KST Slatina A 22 15 1 6 0 241 : 155 68
3. TTC Kladno E 22 10 5 7 0 208 : 188 57
4. TTC Jemníky A 22 11 1 10 0 212 : 184 56
5. ST Viktorie Černuc A 22 10 3 9 0 213 : 183 55
6. DTJ Sparta Kladno A 22 10 3 9 0 193 : 203 55
7. TTC Kladno F 22 9 3 10 0 190 : 206 52
8. TTC Slovan Kladno C 22 9 2 10 1 192 : 204 50
8. Sokol Buštěhrad B 22 8 4 10 0 192 : 204 50
10. TJ Sokol Unhošť B 22 8 3 11 0 184 : 212 49
11. TTC Slovan Kladno B 22 8 1 13 0 186 : 210 47
12. Sokol Stochov-Honice B 22 0 0 22 0 96 : 300 22

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. TJ Sokol Dříň A 22 19 0 3 0 295 : 101 79
2. STC Slaný C 22 18 0 4 0 275 : 121 76
3. TTC Kladno G 22 17 1 4 0 268 : 128 74
4. STC Slaný D 22 12 3 7 0 217 : 179 61
5. TSM Kladno B 22 11 2 9 0 204 : 192 57
6. Sokol Buštěhrad C 22 11 2 8 1 178 : 218 56
7. KST Slatina B 22 8 3 11 0 193 : 203 49
8. DTJ Sparta Kladno B 22 7 3 12 0 195 : 201 46
9. TJ Sokol Unhošť C 22 7 2 13 0 190 : 206 45
10. TJ Sokol Dříň B 22 7 1 14 0 185 : 211 44
11. KST Slatina C 22 5 3 14 0 143 : 253 40
12. TTC Kladno H 22 0 0 22 0 33 : 363 22

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány

Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. TJ Sokol Dříň C 18 17 0 1 0 257 : 67 69
2. ST Viktorie Černuc B 18 14 0 3 1 198 : 126 59
3. TJ Sokol Unhošť D 18 10 0 8 0 170 : 154 48
4. TJ Sokol Dříň D 18 8 1 9 0 169 : 155 43
5. STC Slaný E 18 7 0 11 0 152 : 171 39
6. TSM Kladno C 18 4 1 13 0 127 : 196 31
7. Sokol Buštěhrad D 18 2 0 15 1 60 : 264 23

Nejbližší zápasy

žádné nejsou naplánovány
butterfly

Události

Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň
Přestup
4. 7. 2016 - Tomáš Brückner z TSM Kladno do DTJ Sparta Kladno
Nová registrace
6. 6. 2016 - Kryštof Jelínek - TTC Kladno
Nová registrace
10. 1. 2016 - Jiří Archmann - TSM Kladno
Přestup
6. 11. 2015 - Lukáš Plecitý z TJ Sokol Unhošť do TTC Slovan Kladno
Nová registrace
6. 10. 2015 - Alois Náprstek - Slovan Velvary
Nová registrace
11. 9. 2015 - Jindřich Bucek - TJ Sokol Unhošť
Nová registrace
11. 6. 2015 - Jan Plachý - Sokol Buštěhrad
Přestup
11. 6. 2015 - Štěpán Slavíček z TSM Kladno do Sokol Buštěhrad