Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2014/2015

12. 11. 2018
Pořadí Jméno Hodnota
1. Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 8
2. Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 6
3. Adrian Assar TTC Kladno 5
4. - 10. Václav Pesl Sokol Buštěhrad 4
4. - 10. Zdeněk Hálek TTC Kladno 4
4. - 10. Martin Andrš TTC Jemníky 4
4. - 10. Jiří Rapp KST Slatina 4
4. - 10. Rostislav Ocásek KST Slatina 4
4. - 10. Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 4
4. - 10. Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 4
11. - 27. Roman Javůrek KST Slatina 3
11. - 27. Filip Mikulejský TTC Kladno 3
11. - 27. Jan Husák TJ Sokol Dříň 3
11. - 27. Petr Čermák KST Slatina 3
11. - 27. Petr Polomini Slovan Velvary 3
11. - 27. Jana Kulichová STC Slaný 3
11. - 27. Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 3
11. - 27. Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 3
11. - 27. Jan Jůza TTC Slovan Kladno 3
11. - 27. Petr Peltán TTC Slovan Kladno 3
11. - 27. Jaroslav Port Slovan Velvary 3
11. - 27. Lukáš Plecitý TJ Sokol Unhošť 3
11. - 27. Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 3
11. - 27. Ondřej Hnilička STC Slaný 3
11. - 27. Martin Kasík Sokol Buštěhrad 3
11. - 27. Václav Coubal TTC Kladno 3
11. - 27. Václav Strejc TTC Kladno 3
28. - 58. Jan Průša Sokol Buštěhrad 2
28. - 58. Liliana Plachá TSM Kladno 2
28. - 58. Eliška Cimrmanová TSM Kladno 2
28. - 58. Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 2
28. - 58. Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Daniel Vojna TSM Kladno 2
28. - 58. Marcel Matějíček KST Slatina 2
28. - 58. Petr Sokolovský TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Pavel Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 2
28. - 58. Jiří Jarolímek STC Slaný 2
28. - 58. Vladimír Šimo TTC Slovan Kladno 2
28. - 58. Marek Teiml TJ Sokol Dříň 2
28. - 58. Václav Kunc DTJ Sparta Doly Kladno 2
28. - 58. Libor Mach TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Pavel Škach TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Roman Žák Sokol Stochov-Honice 2
28. - 58. Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. George Materna STC Slaný 2
28. - 58. František Preis TTC Slovan Kladno 2
28. - 58. Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 2
28. - 58. Jiří Barták KST Slatina 2
28. - 58. Zdeněk Rambousek STC Slaný 2
28. - 58. Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 2
28. - 58. Lukáš Nývlt Slovan Velvary 2
28. - 58. Jaroslav Schönfelder KST Slatina 2
28. - 58. Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 2
28. - 58. Petr Vedral Slovan Velvary 2
28. - 58. Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 2
28. - 58. Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 2
28. - 58. Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 2
59. - 109. Ladislav Petřík TTC Kladno 1
59. - 109. Martin Burgr TTC Kladno 1
59. - 109. Miroslav Pudil KST Slatina 1
59. - 109. Niamh Štricová STC Slaný 1
59. - 109. Jakub Jílek TTC Kladno 1
59. - 109. Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 1
59. - 109. David Bukovský TJ Sokol Unhošť 1
59. - 109. Jan Rybička TTC Kladno 1
59. - 109. Luboš Balada KST Slatina 1
59. - 109. Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 1
59. - 109. Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Ondřej Souček STC Slaný 1
59. - 109. Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Pavel Zoth TTC Jemníky 1
59. - 109. Miroslav Benda KST Slatina 1
59. - 109. Bohumír Mochal TTC Jemníky 1
59. - 109. Petr Kříž TTC Slovan Kladno 1
59. - 109. Jiří Fleislébr TTC Kladno 1
59. - 109. Zdeněk Nykl Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Oldřich Táborský Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Radek Dědina TTC Kladno 1
59. - 109. Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 1
59. - 109. Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 1
59. - 109. Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 1
59. - 109. Zdeněk Vocetka TJ Sokol Unhošť 1
59. - 109. Petr Frolík TTC Slovan Kladno 1
59. - 109. Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 1
59. - 109. Josef Němec TJ Sokol Dříň 1
59. - 109. Tomáš Bílý TTC Kladno 1
59. - 109. Josef Liska TJ Sokol Dříň 1
59. - 109. Miroslav Hurt TJ Sokol Dříň 1
59. - 109. Josef Kořenář TJ Sokol Unhošť 1
59. - 109. Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 1
59. - 109. Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 1
59. - 109. Radek Nývlt Slovan Velvary 1
59. - 109. Bedřich Fořt DTJ Sparta Doly Kladno 1
59. - 109. Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 1
59. - 109. Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 1
59. - 109. Martin Černý STC Slaný 1
59. - 109. Karolína Kasnerová STC Slaný 1
59. - 109. Michal Dobej STC Slaný 1
59. - 109. Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 1
59. - 109. Milan Šimáček TTC Jemníky 1
59. - 109. Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Jan Sláma Sokol Buštěhrad 1
59. - 109. Štěpán Slavíček TSM Kladno 1
59. - 109. Stanislav Gaj TSM Kladno 1
59. - 109. Michal Procházka TTC Kladno 1
59. - 109. David Záhrubský TTC Kladno 1
59. - 109. Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 1