Celkem
6
5
Doma
4 : 0 : 1
4 : 0 : 2
Venku
2 : 0 : 4
1 : 0 : 4
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C 12 : 6 3. 3. 2017
Regionální soutěž III. třídy 2016/2017 673:653 40:29    
E. Jůzová / R. Elger : M. Mikulík / A. Vidrich 11:9 7:11 13:11 11:9 3:1 | -
Š. Slavíček / A. Herda : J. Archmann / J. Petrovský 11:8 11:6 5:11 9:11 13:11 3:2 | -
Radek Elger : Martin Mikulík 8:11 6:11 5:11 0:3 - |
Eliška Jůzová : Aleš Vidrich 8:11 10:12 11:9 11:6 11:8 3:2 | -
Štěpán Slavíček : Jiří Archmann 9:11 7:11 11:9 11:6 11:9 3:2 | -
Adam Herda : Jakub Petrovský 9:11 11:13 7:11 0:3 - |
Eliška Jůzová : Martin Mikulík 11:9 11:6 9:11 11:8 3:1 | -
Štěpán Slavíček : Aleš Vidrich 11:6 11:8 11:9 3:0 | -
Adam Herda : Jiří Archmann 11:9 7:11 9:11 6:11 1:3 - |
Radek Elger : Jakub Petrovský 11:8 12:10 5:11 11:7 3:1 | -
Štěpán Slavíček : Martin Mikulík 11:4 11:5 11:8 3:0 | -
Adam Herda : Aleš Vidrich 11:9 11:7 11:9 3:0 | -
Radek Elger : Jiří Archmann 11:8 6:11 4:11 6:11 1:3 - |
Eliška Jůzová : Jakub Petrovský 9:11 6:11 7:11 0:3 - |
Adam Herda : Martin Mikulík 9:11 14:12 11:9 11:7 3:1 | -
Radek Elger : Aleš Vidrich 12:10 14:12 9:11 13:11 3:1 | -
Eliška Jůzová : Jiří Archmann 7:11 11:9 9:11 11:7 9:11 2:3 - |
Štěpán Slavíček : Jakub Petrovský 11:5 11:8 12:10 3:0 | -
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 18 : 0 14. 12. 2016
Regionální soutěž III. třídy 2016/2017 671:388 54:8    
M. Mikulík / J. Archmann : Š. Slavíček / D. Gallat 11:4 4:11 6:11 11:9 11:1 3:2 | -
A. Vidrich / J. Petrovský : A. Herda / R. Elger 11:4 11:6 11:8 3:0 | -
Jiří Archmann : Štěpán Slavíček 11:7 11:8 11:9 3:0 | -
Martin Mikulík : David Gallat 11:5 11:7 11:4 3:0 | -
Aleš Vidrich : Radek Elger 11:5 11:4 11:7 3:0 | -
Jakub Petrovský : Adam Herda 11:5 11:7 11:5 3:0 | -
Martin Mikulík : Štěpán Slavíček 11:5 8:11 11:6 11:6 3:1 | -
Aleš Vidrich : David Gallat 11:4 11:8 11:4 3:0 | -
Jakub Petrovský : Radek Elger 11:2 11:5 11:1 3:0 | -
Jiří Archmann : Adam Herda 11:6 11:1 11:5 3:0 | -
Aleš Vidrich : Štěpán Slavíček 11:9 20:18 11:6 3:0 | -
Jakub Petrovský : David Gallat 11:5 7:11 8:11 11:8 11:5 3:2 | -
Jiří Archmann : Radek Elger 11:0 11:0 11:3 3:0 | -
Martin Mikulík : Adam Herda 11:8 16:18 12:10 9:11 11:3 3:2 | -
Jakub Petrovský : Štěpán Slavíček 11:9 9:11 11:8 11:7 3:1 | -
Jiří Archmann : David Gallat 11:2 11:6 11:5 3:0 | -
Martin Mikulík : Radek Elger 11:1 11:2 11:3 3:0 | -
Aleš Vidrich : Adam Herda 11:8 11:5 11:4 3:0 | -
                 
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C 4 : 14 21. 10. 2016
Regionální soutěž III. třídy 2016/2017 383:581 13:44    
Š. Slavíček / A. Herda : A. Vidrich / P. Činčura 6:11 6:11 11:9 12:14 1:3 - |
D. Gallat / R. Elger : M. Mikulík / J. Archmann 3:11 3:11 2:11 0:3 - |
David Gallat : Jiří Archmann 7:11 4:11 5:11 0:3 - |
Radek Elger : Aleš Vidrich 4:11 7:11 9:11 0:3 - |
Adam Herda : Přemysl Činčura 6:11 5:11 3:11 0:3 - |
Štěpán Slavíček : Martin Mikulík 11:6 11:5 11:6 3:0 | -
Radek Elger : Jiří Archmann 3:11 3:11 4:11 0:3 - |
Adam Herda : Aleš Vidrich 3:11 5:11 9:11 0:3 - |
Štěpán Slavíček : Přemysl Činčura 11:6 6:11 11:6 11:9 3:1 | -
David Gallat : Martin Mikulík 1:11 5:11 4:11 0:3 - |
Adam Herda : Jiří Archmann 6:11 0:11 4:11 0:3 - |
Štěpán Slavíček : Aleš Vidrich 11:9 11:6 11:8 3:0 | -
David Gallat : Přemysl Činčura 6:11 10:12 6:11 0:3 - |
Radek Elger : Martin Mikulík 7:11 5:11 3:11 0:3 - |
Štěpán Slavíček : Jiří Archmann 11:6 8:11 11:8 11:6 3:1 | -
David Gallat : Aleš Vidrich 7:11 9:11 12:14 0:3 - |
Radek Elger : Přemysl Činčura 7:11 7:11 7:11 0:3 - |
Adam Herda : Martin Mikulík 2:11 2:11 7:11 0:3 - |
                 
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C 15 : 3 6. 1. 2016
Regionální soutěž III. třídy 2015/2016 640:460 47:15    
O. Průša / Š. Slavíček : M. Brynda / P. Činčura 10:12 11:8 11:5 11:4 3:1 | -
J. Průša / D. Lafek : M. Mikulík / A. Vidrich 11:9 11:3 11:7 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Přemysl Činčura 11:7 8:11 10:12 11:13 1:3 - |
Dominik Lafek : Matyáš Brynda 12:10 11:9 13:11 3:0 | -
Jan Průša : Aleš Vidrich 11:5 7:11 11:4 11:5 3:1 | -
Ondřej Průša : Martin Mikulík 11:3 11:8 11:7 3:0 | -
Dominik Lafek : Přemysl Činčura 11:4 11:4 11:5 3:0 | -
Jan Průša : Matyáš Brynda 11:9 11:4 4:11 11:3 3:1 | -
Ondřej Průša : Aleš Vidrich 11:8 11:7 11:7 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Martin Mikulík 11:13 11:7 8:11 5:11 1:3 - |
Jan Průša : Přemysl Činčura 11:9 11:6 11:6 3:0 | -
Ondřej Průša : Matyáš Brynda 11:6 11:7 11:8 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Aleš Vidrich 11:9 8:11 11:9 5:11 13:11 3:2 | -
Dominik Lafek : Martin Mikulík 11:5 11:1 11:3 3:0 | -
Ondřej Průša : Přemysl Činčura 11:6 11:9 11:5 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Matyáš Brynda 4:11 8:11 9:11 0:3 - |
Dominik Lafek : Aleš Vidrich 11:2 11:2 13:11 3:0 | -
Jan Průša : Martin Mikulík 11:2 8:11 11:2 11:7 3:1 | -
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 4 : 14 21. 10. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2015/2016 606:738 23:47    
M. Brynda / P. Činčura : O. Táborský / O. Průša 6:11 13:11 7:11 13:11 14:12 3:2 | -
M. Mikulík / A. Vidrich : J. Průša / D. Lafek 7:11 7:11 7:11 0:3 - |
Přemysl Činčura : Ondřej Průša 15:13 14:12 11:4 3:0 | -
Matyáš Brynda : Oldřich Táborský 4:11 6:11 11:9 7:11 1:3 - |
Aleš Vidrich : Jan Průša 11:9 9:11 7:11 6:11 1:3 - |
Martin Mikulík : Dominik Lafek 4:11 6:11 7:11 0:3 - |
Matyáš Brynda : Ondřej Průša 12:10 7:11 8:11 11:9 14:12 3:2 | -
Aleš Vidrich : Oldřich Táborský 7:11 7:11 7:11 0:3 - |
Martin Mikulík : Jan Průša 3:11 9:11 10:12 0:3 - |
Přemysl Činčura : Dominik Lafek 6:11 11:13 8:11 0:3 - |
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 5:11 9:11 11:8 11:9 9:11 2:3 - |
Martin Mikulík : Oldřich Táborský 10:12 14:12 4:11 2:11 1:3 - |
Přemysl Činčura : Jan Průša 5:11 8:11 9:11 0:3 - |
Matyáš Brynda : Dominik Lafek 11:7 11:6 9:11 11:9 3:1 | -
Martin Mikulík : Ondřej Průša 8:11 9:11 11:9 6:11 1:3 - |
Přemysl Činčura : Oldřich Táborský 11:8 8:11 11:9 8:11 11:13 2:3 - |
Matyáš Brynda : Jan Průša 11:5 11:8 9:11 10:12 4:11 2:3 - |
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 5:11 14:12 5:11 3:11 1:3 - |
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 10 : 8 18. 3. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 669:603 38:32    
S. Gaj / A. Vidrich : J. Průša / D. Lafek 6:11 7:11 11:7 8:11 1:3 - |
D. Vojna / M. Chaloupka : O. Průša / K. Černý 5:11 11:8 11:6 11:3 3:1 | -
Daniel Vojna : Ondřej Průša 6:11 6:11 3:11 0:3 - |
Mikuláš Chaloupka : Jan Průša 11:13 11:8 7:11 11:8 11:7 3:2 | -
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 12:14 7:11 5:11 0:3 - |
Stanislav Gaj : Karel Černý 11:4 11:3 11:3 3:0 | -
Mikuláš Chaloupka : Ondřej Průša 11:8 11:9 11:4 3:0 | -
Aleš Vidrich : Jan Průša 16:14 9:11 11:5 8:11 10:12 2:3 - |
Stanislav Gaj : Dominik Lafek 11:8 5:11 14:16 5:11 1:3 - |
Daniel Vojna : Karel Černý 11:1 11:7 11:7 3:0 | -
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 9:11 11:7 11:5 11:5 3:1 | -
Stanislav Gaj : Jan Průša 11:7 11:8 9:11 12:14 7:11 2:3 - |
Daniel Vojna : Dominik Lafek 11:8 6:11 11:6 7:11 11:7 3:2 | -
Mikuláš Chaloupka : Karel Černý 11:6 11:5 11:6 3:0 | -
Stanislav Gaj : Ondřej Průša 7:11 11:7 7:11 11:6 3:11 2:3 - |
Daniel Vojna : Jan Průša 6:11 9:11 11:4 11:4 11:4 3:2 | -
Mikuláš Chaloupka : Dominik Lafek 10:12 6:11 14:16 0:3 - |
Aleš Vidrich : Karel Černý 11:7 11:2 11:7 3:0 | -
                 
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C 13 : 5 11. 2. 2015
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 584:463 42:18    
O. Průša / K. Černý : Š. Slavíček / S. Gaj 9:11 9:11 11:9 11:5 9:11 2:3 - |
V. Pesl / D. Lafek : D. Vojna / M. Chaloupka 11:7 6:11 11:7 11:8 3:1 | -
Karel Černý : Stanislav Gaj 9:11 3:11 5:11 0:3 - |
Václav Pesl : Mikuláš Chaloupka 11:6 11:6 11:6 3:0 | -
Dominik Lafek : Daniel Vojna 9:11 11:8 11:4 11:8 3:1 | -
Ondřej Průša : Štěpán Slavíček 11:9 11:6 11:7 3:0 | -
Václav Pesl : Stanislav Gaj 11:6 11:6 11:5 3:0 | -
Dominik Lafek : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:7 11:7 3:0 | -
Ondřej Průša : Daniel Vojna 11:6 11:5 11:7 3:0 | -
Karel Černý : Štěpán Slavíček 5:11 8:11 11:8 6:11 1:3 - |
Dominik Lafek : Stanislav Gaj 11:9 11:7 11:1 3:0 | -
Ondřej Průša : Mikuláš Chaloupka 11:5 11:4 11:6 3:0 | -
Karel Černý : Daniel Vojna 5:11 5:11 5:11 0:3 - |
Václav Pesl : Štěpán Slavíček 11:4 11:2 11:9 3:0 | -
Ondřej Průša : Stanislav Gaj 13:11 11:9 11:4 3:0 | -
Karel Černý : Mikuláš Chaloupka 7:11 1:11 7:11 0:3 - |
Václav Pesl : Daniel Vojna 11:6 11:4 11:13 11:6 3:1 | -
Dominik Lafek : Štěpán Slavíček 11:7 12:10 11:1 3:0 | -
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 13 : 5 12. 11. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2014/2015 676:556 42:26    
Š. Slavíček / A. Vidrich : O. Průša / K. Černý 11:4 11:8 11:6 3:0 | -
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Průša / D. Lafek 11:7 9:11 10:12 11:9 11:7 3:2 | -
Eliška Cimrmanová : Ondřej Průša 8:11 2:11 7:11 0:3 - |
Liliana Plachá : Karel Černý 11:5 11:2 11:3 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Jan Průša 11:6 9:11 11:5 11:3 3:1 | -
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 8:11 5:11 7:11 0:3 - |
Liliana Plachá : Ondřej Průša 9:11 8:11 11:8 6:11 1:3 - |
Štěpán Slavíček : Karel Černý 11:2 11:0 11:0 3:0 | -
Aleš Vidrich : Jan Průša 7:11 11:6 11:6 11:4 3:1 | -
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek 7:11 10:12 11:6 11:9 10:12 2:3 - |
Štěpán Slavíček : Ondřej Průša 8:11 9:11 12:10 11:6 13:11 3:2 | -
Aleš Vidrich : Karel Černý 6:11 11:8 11:6 11:4 3:1 | -
Eliška Cimrmanová : Jan Průša 12:10 11:7 11:5 3:0 | -
Liliana Plachá : Dominik Lafek 11:9 9:11 7:11 15:13 11:5 3:2 | -
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 7:11 5:11 8:11 0:3 - |
Eliška Cimrmanová : Karel Černý 11:8 11:7 11:5 3:0 | -
Liliana Plachá : Jan Průša 11:7 17:19 11:7 11:2 3:1 | -
Štěpán Slavíček : Dominik Lafek 11:7 6:11 13:11 11:5 3:1 | -
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 10 : 8 5. 3. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 615:592 35:30    
E. Cimrmanová / L. Plachá : V. Pesl / D. Lafek 11:6 11:7 11:8 3:0 | -
T. Brückner / J. Plachý : O. Průša / J. Průša 11:6 11:6 11:9 3:0 | -
Aleš Vidrich : Dominik Lafek 11:2 11:7 8:11 11:6 3:1 | -
Liliana Plachá : Václav Pesl 10:12 5:11 4:11 0:3 - |
Eliška Cimrmanová : Ondřej Průša 12:10 7:11 8:11 18:20 1:3 - |
Tomáš Brückner : Jakub Průša 11:6 10:12 11:5 11:6 3:1 | -
Liliana Plachá : Dominik Lafek 4:11 6:11 11:8 14:12 11:5 3:2 | -
Eliška Cimrmanová : Václav Pesl 9:11 4:11 12:10 5:11 1:3 - |
Tomáš Brückner : Ondřej Průša 11:7 13:11 9:11 11:9 3:1 | -
Aleš Vidrich : Jakub Průša 9:11 9:11 10:12 0:3 - |
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek 11:8 11:2 6:11 11:8 3:1 | -
Tomáš Brückner : Václav Pesl 10:12 8:11 11:6 12:10 12:14 2:3 - |
Aleš Vidrich : Ondřej Průša 2:11 7:11 8:11 0:3 - |
Liliana Plachá : Jan Průša 11:7 11:7 11:7 3:0 | -
Tomáš Brückner : Dominik Lafek 11:6 11:8 11:7 3:0 | -
Aleš Vidrich : Václav Pesl 4:11 4:11 11:13 0:3 - |
Liliana Plachá : Ondřej Průša 11:9 4:11 6:11 5:11 1:3 - |
Eliška Cimrmanová : Jan Průša 11:4 11:7 11:2 3:0 | -
                 
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C 10 : 8 28. 2. 2014
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 618:629 35:32    
V. Pesl / D. Lafek : E. Cimrmanová / J. Plachý 4:11 9:11 7:11 0:3 - |
O. Průša / J. Průša : T. Brückner / Š. Slavíček 10:12 11:9 8:11 5:11 1:3 - |
Jakub Průša : Tomáš Brückner 11:5 4:11 6:11 6:11 1:3 - |
Ondřej Průša : Štěpán Slavíček 11:8 13:15 11:6 11:9 3:1 | -
Dominik Lafek : Eliška Cimrmanová 4:11 11:8 4:11 11:6 11:7 3:2 | -
Václav Pesl : Josef Plachý 3:11 15:13 4:11 5:11 1:3 - |
Ondřej Průša : Tomáš Brückner 11:5 11:7 11:9 3:0 | -
Dominik Lafek : Štěpán Slavíček 11:4 12:10 11:7 3:0 | -
Václav Pesl : Eliška Cimrmanová 11:3 11:7 11:6 3:0 | -
Jakub Průša : Martin Mikulík 7:11 7:11 4:11 0:3 - |
Dominik Lafek : Tomáš Brückner 11:6 8:11 10:12 11:4 11:8 3:2 | -
Václav Pesl : Štěpán Slavíček 11:5 11:9 9:11 11:7 3:1 | -
Jan Průša : Eliška Cimrmanová 4:11 11:9 8:11 13:15 1:3 - |
Ondřej Průša : Martin Mikulík 11:7 11:9 11:8 3:0 | -
Václav Pesl : Tomáš Brückner 11:4 11:8 12:10 3:0 | -
Jan Průša : Štěpán Slavíček 6:11 11:13 12:10 6:11 1:3 - |
Ondřej Průša : Eliška Cimrmanová 7:11 11:6 11:9 6:11 11:8 3:2 | -
Dominik Lafek : Martin Mikulík 18:20 7:11 3:11 0:3 - |
                 
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D 7 : 11 27. 11. 2013
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 556:608 27:36    
Š. Slavíček / O. Birnbaum : V. Pesl / O. Průša 13:11 11:9 12:10 3:0 | -
E. Cimrmanová / L. Plachá : D. Lukáš / D. Lafek 11:8 12:10 9:11 11:8 3:1 | -
Štěpán Slavíček : Václav Pesl 5:11 10:12 6:11 0:3 - |
Jiří Vavřinec : Ondřej Průša 11:5 12:14 9:11 11:6 5:11 2:3 - |
Martin Bouška : David Lukáš 5:11 2:11 5:11 0:3 - |
Ota Birnbaum : Dominik Lafek 11:2 11:7 11:4 3:0 | -
Jiří Vavřinec : Václav Pesl 13:15 9:11 7:11 0:3 - |
Martin Bouška : Ondřej Průša 11:8 6:11 3:11 3:11 1:3 - |
Ota Birnbaum : David Lukáš 11:6 11:7 11:9 3:0 | -
Štěpán Slavíček : Dominik Lafek 9:11 11:4 11:3 11:2 3:1 | -
Eliška Cimrmanová : Václav Pesl 6:11 9:11 11:9 6:11 1:3 - |
Ota Birnbaum : Ondřej Průša 13:11 11:9 11:7 3:0 | -
Štěpán Slavíček : David Lukáš 11:9 2:11 9:11 6:11 1:3 - |
Jiří Vavřinec : Dominik Lafek 11:2 7:11 2:11 9:11 1:3 - |
Ota Birnbaum : Václav Pesl 9:11 2:11 8:11 0:3 - |
Štěpán Slavíček : Ondřej Průša 20:22 9:11 5:11 0:3 - |
Jiří Vavřinec : David Lukáš 5:11 10:12 2:11 0:3 - |
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek 11:9 9:11 11:9 11:8 3:1 | -