Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2000/2001

25. 9. 2018
Pořadí Jméno Hodnota
1. Josef Kořenář TJ Sokol Unhošť 25
2. - 4. Petr Týc Slovan Velvary 18
2. - 4. Petr Sokolovský TJ Sokol Unhošť 18
2. - 4. Vladimír Šulc TOP Klub LOKO Kladno 18
5. Libor Mach TOP Klub LOKO Kladno 17
6. - 7. Jiří Hejcman DTJ Sparta Doly Kladno 16
6. - 7. Miroslav Tuček TJ Kablo Kladno 16
8. - 14. Jan Hlaváček TJ Kablo Kladno 15
8. - 14. Milan Hanus TTC EL-STROJ Kladno 15
8. - 14. Josef Bílý TJ Kablo Kladno 15
8. - 14. Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 15
8. - 14. Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 15
8. - 14. Václav Burda TJ Kablo Kladno 15
8. - 14. Jiří Józa TTC Jemníky 15
15. - 19. Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 14
15. - 19. Miroslav Drmota Slovan Velvary 14
15. - 19. Stanislav Vinický Sokol Stochov-Honice 14
15. - 19. Josef Pírka TJ Kablo Kladno 14
15. - 19. Stanislav Jedlička TJ Kablo Kladno 14
20. - 22. František Preis TTC Slovan Kladno 13
20. - 22. Martin Brousek TJ Kablo Kladno 13
20. - 22. Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 13
23. - 25. Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 12
23. - 25. Jiří Švejkovský Sokol Stochov-Honice 12
23. - 25. Petr Frolík TTC Slovan Kladno 12
26. - 35. Pavel Škach TOP Klub LOKO Kladno 11
26. - 35. Zdeněk Charvát TTC Slovan Kladno 11
26. - 35. Jaroslav Port Slovan Velvary 11
26. - 35. Jan Egermayer Slovan Velvary 11
26. - 35. Josef Hrubý TJ Sokol Unhošť 11
26. - 35. Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 11
26. - 35. Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 11
26. - 35. Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 11
26. - 35. Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 11
26. - 35. Zdeněk Jangl TOP Klub LOKO Kladno 11
36. - 40. Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 10
36. - 40. Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 10
36. - 40. Pavel Šavel Sokol Hnidousy-Motyčín 10
36. - 40. Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 10
36. - 40. Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 10
41. - 50. Petr Peltán TTC Slovan Kladno 9
41. - 50. Vladimír Bromský TOP Klub LOKO Kladno 9
41. - 50. Čeněk Vorlíček STC Slaný 9
41. - 50. Miroslav Hájek STC Slaný 9
41. - 50. František Kolací Sokol Hnidousy-Motyčín 9
41. - 50. Martin Andrš TTC Jemníky 9
41. - 50. Tomáš Pachman TTC EL-STROJ Kladno 9
41. - 50. Josef Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 9
41. - 50. Jiří Zíma TTC Jemníky 9
41. - 50. Pavlína Toušová TTC Jemníky 9
51. - 56. Evžen Müller TTC Slovan Kladno 8
51. - 56. Petr Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 8
51. - 56. Stanislav Chott TJ Sokol Unhošť 8
51. - 56. Pavel Homolka TOP Klub LOKO Kladno 8
51. - 56. Jiří Šťastný TJ Sokol Doksy 8
51. - 56. Milan Kodejš TJ Sokol Doksy 8
57. - 61. Josef Krásný TTC Slovan Kladno 7
57. - 61. Karel Čampulka TJ Kablo Kladno 7
57. - 61. Miloslav Ušák STC Slaný 7
57. - 61. Jiří Chlumecký TTC Jemníky 7
57. - 61. Zdeněk Nykl TJ Sokol Unhošť 7
62. - 68. Jan Jůza TTC Slovan Kladno 6
62. - 68. Jiří Novotný Sokol Stochov-Honice 6
62. - 68. George Materna STC Slaný 6
62. - 68. Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 6
62. - 68. Václav Čanda Sokol Hnidousy-Motyčín 6
62. - 68. Petr Kříž Sokol Hnidousy-Motyčín 6
62. - 68. Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 6
69. - 77. Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 5
69. - 77. Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 5
69. - 77. Pavel Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 5
69. - 77. Jiří Valášek STC Slaný 5
69. - 77. Jiří Tihan DTJ Sparta Doly Kladno 5
69. - 77. Václav Kunc DTJ Sparta Doly Kladno 5
69. - 77. Jakub Čechovský TTC EL-STROJ Kladno 5
69. - 77. Petr Macák STC Slaný 5
69. - 77. Radoslav Podivínský TTC EL-STROJ Kladno 5
78. - 88. Petr Novák TJ Kablo Kladno 4
78. - 88. Vratislav Káčerek TTC Jemníky 4
78. - 88. Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 4
78. - 88. Václav Malý TJ Kablo Kladno 4
78. - 88. Jiří Hořejší STC Slaný 4
78. - 88. Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 4
78. - 88. Alexandr Levenec TTC EL-STROJ Kladno 4
78. - 88. Stanislava Matoušková Slovan Velvary 4
78. - 88. Lukáš Procházka TTC EL-STROJ Kladno 4
78. - 88. Jiří Kopecký TTC EL-STROJ Kladno 4
78. - 88. Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 4
89. - 93. Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 3
89. - 93. Vladimír Zelenka Sokol Hnidousy-Motyčín 3
89. - 93. Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 3
89. - 93. David Šmíd TTC Jemníky 3
89. - 93. Radek Dědina TTC EL-STROJ Kladno 3
94. - 102. Janka Maňovská STC Slaný 2
94. - 102. Radek Hruška STC Slaný 2
94. - 102. Ondřej Šimáček STC Slaný 2
94. - 102. Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 2
94. - 102. Ondřej Pavlíček Sokol Hnidousy-Motyčín 2
94. - 102. Ladislav Müller TTC Slovan Kladno 2
94. - 102. Bohumír Mochal TTC Jemníky 2
94. - 102. Miroslav Krejčí Sokol Stochov-Honice 2
94. - 102. Jiří Chvojka TJ Sokol Unhošť 2
103. - 113. Jiří Braný TTC EL-STROJ Kladno 1
103. - 113. Rudolf Müller TTC Jemníky 1
103. - 113. Josef Stádník TTC Jemníky 1
103. - 113. Lukáš Prágr TTC EL-STROJ Kladno 1
103. - 113. Petr Kotek STC Slaný 1
103. - 113. Jan Spousta TOP Klub LOKO Kladno 1
103. - 113. Miroslav Hubka TTC Jemníky 1
103. - 113. Lukáš Beran TTC EL-STROJ Kladno 1
103. - 113. Radovan Kouba TTC EL-STROJ Kladno 1
103. - 113. Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 1
103. - 113. Radek Izsák TTC EL-STROJ Kladno 1