Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2016/2017 - II. třída
Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2016/2017 - II. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1. - 2.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
21
1. - 2.
Luděk Stočes
TJ Sokol Dříň
21
3.
Eva Ovčaříková
STC Slaný
18
4.
Mikuláš Chaloupka
TSM Kladno
17
5. - 10.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
16
5. - 10.
Václav Kunc
DTJ Sparta Kladno
16
5. - 10.
Miroslav Hurt
TJ Sokol Dříň
16
5. - 10.
Dušan Horbaj
TTC Kladno
16
5. - 10.
Luboš Vajnar
STC Slaný
16
5. - 10.
Jiří Laštovka
KST Slatina
16
11. - 12.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
15
11. - 12.
Jiří Zíma
STC Slaný
15
13. - 16.
Pavel Vojna
DTJ Sparta Kladno
14
13. - 16.
Petr Čermák
KST Slatina
14
13. - 16.
Miloš Civín
TJ Sokol Unhošť
14
13. - 16.
Petr Hrudka
TJ Sokol Dříň
14
17. - 20.
Václav Coubal
TTC Kladno
13
17. - 20.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
13
17. - 20.
Tomáš Kratochvíl
Sokol Buštěhrad
13
17. - 20.
Josef Němec
TJ Sokol Dříň
13
21. - 26.
Jiří Tihan
DTJ Sparta Kladno
12
21. - 26.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
12
21. - 26.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
12
21. - 26.
Zdeněk Rambousek
STC Slaný
12
21. - 26.
Vladimír Kulich
STC Slaný
12
21. - 26.
Daniel Vojna
TSM Kladno
12
27. - 29.
Bedřich Fořt
DTJ Sparta Kladno
11
27. - 29.
Jan Sláma
Sokol Buštěhrad
11
27. - 29.
Martin Černý
STC Slaný
11
30. - 34.
Vladimír Nedvěd
KST Slatina
10
30. - 34.
Liliana Plachá
TSM Kladno
10
30. - 34.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
10
30. - 34.
Roman Javůrek
KST Slatina
10
30. - 34.
Roman Folbrecht
KST Slatina
10
35. - 38.
Miroslav Pudil
KST Slatina
9
35. - 38.
Luboš Balada
KST Slatina
9
35. - 38.
David Vesecký
STC Slaný
9
35. - 38.
Jindřich Bucek
TJ Sokol Unhošť
9
39. - 41.
Václav Strejc
TTC Kladno
7
39. - 41.
Jan Husák
TJ Sokol Dříň
7
39. - 41.
Roman Vykysalý
KST Slatina
7
42. - 46.
Oldřich Táborský
Sokol Buštěhrad
6
42. - 46.
Oldřich Korec
TJ Sokol Unhošť
6
42. - 46.
Zdeněk Rohlíček
TJ Sokol Dříň
6
42. - 46.
Jiří Šťastný
TJ Sokol Unhošť
6
42. - 46.
Jiří Fleislébr
TTC Kladno
6
47. - 48.
Ondřej Chadima
STC Slaný
5
47. - 48.
Martin Krous
TSM Kladno
5
49. - 51.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
4
49. - 51.
Štěpán Slavíček
Sokol Buštěhrad
4
49. - 51.
Jiří Archmann
TSM Kladno
4
52. - 53.
Kryštof Jelínek
TTC Kladno
3
52. - 53.
Jiří Řeháček
STC Slaný
3
54. - 55.
Tomáš Ebert st.
TTC Kladno
2
54. - 55.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
2
56. - 65.
Martin Mikulík
TSM Kladno
1
56. - 65.
Tomáš Brückner
DTJ Sparta Kladno
1
56. - 65.
Jiří Jarolímek
STC Slaný
1
56. - 65.
Zbyněk Černý
STC Slaný
1
56. - 65.
Alena Martinovská
TTC Kladno
1
56. - 65.
Zdeněk Kasík
TJ Sokol Dříň
1
56. - 65.
Alfred Matějka
TTC Kladno
1
56. - 65.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
1
56. - 65.
Michal Procházka
TTC Kladno
1
56. - 65.
Matyáš Brynda
TSM Kladno
1