Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2013/2014

15. 7. 2018
Pořadí Jméno Hodnota
1. Filip Mikulejský TTC Kladno 10
2. - 4. Jakub Jílek TTC Kladno 5
2. - 4. Ondřej Hnilička STC Slaný 5
2. - 4. Libor Jílek TTC Kladno 5
5. - 10. Jana Kulichová STC Slaný 4
5. - 10. Oldřich Táborský Sokol Buštěhrad 4
5. - 10. Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 4
5. - 10. Jaroslav Schönfelder KST Slatina 4
5. - 10. Václav Kunc DTJ Sparta Doly Kladno 4
5. - 10. Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 4
11. - 28. Jan Hlaváček TTC Kladno 3
11. - 28. Petr Týc TTC Jemníky 3
11. - 28. Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 3
11. - 28. Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 3
11. - 28. Ivan Svoboda Slovan Velvary 3
11. - 28. Rostislav Ocásek KST Slatina 3
11. - 28. Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 3
11. - 28. Lukáš Nývlt Slovan Velvary 3
11. - 28. Radek Dědina TTC Kladno 3
11. - 28. Vladimír Kulich STC Slaný 3
11. - 28. Milan Habrcetl TTC Kladno 3
11. - 28. Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 3
11. - 28. Branislav Vojtek Slovan Velvary 3
11. - 28. Václav Pesl Sokol Buštěhrad 3
11. - 28. Adrian Assar TTC Kladno 3
11. - 28. Eva Ovčaříková STC Slaný 3
11. - 28. David Svoboda TTC Kladno 3
11. - 28. Ota Birnbaum TSM Kladno 3
29. - 57. Jiří Starý TJ Sokol Dříň 2
29. - 57. Michal Dobej STC Slaný 2
29. - 57. Liliana Plachá TSM Kladno 2
29. - 57. Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 2
29. - 57. Pavel Majtán STC Slaný 2
29. - 57. Miroslav Šeršeň TSM Kladno 2
29. - 57. Martin Burgr TTC Kladno 2
29. - 57. Michal Zíma STC Slaný 2
29. - 57. Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 2
29. - 57. Jaroslav Port Slovan Velvary 2
29. - 57. Ondřej Procházka TTC Kladno 2
29. - 57. Zdeněk Rambousek STC Slaný 2
29. - 57. Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 2
29. - 57. Jiří Rapp KST Slatina 2
29. - 57. Zdeněk Poroda Slovan Velvary 2
29. - 57. Tomáš Ebert st. TTC Kladno 2
29. - 57. Roman Žák Sokol Stochov-Honice 2
29. - 57. Jindřich Koucký Slovan Velvary 2
29. - 57. Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 2
29. - 57. Jaroslav Škach TTC Kladno 2
29. - 57. Josef Němec TJ Sokol Dříň 2
29. - 57. Petr Kříž TTC Slovan Kladno 2
29. - 57. Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 2
29. - 57. Jiří Šťastný TJ Sokol Unhošť 2
29. - 57. Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 2
29. - 57. František Preis TTC Slovan Kladno 2
29. - 57. Pavel Škach TJ Sokol Unhošť 2
29. - 57. Petr Peltán TTC Slovan Kladno 2
29. - 57. Jiří Jarolímek STC Slaný 2
58. - 108. Milan Čermák TTC Kladno 1
58. - 108. Zdeněk Charvát TTC Slovan Kladno 1
58. - 108. Petr Frolík TTC Slovan Kladno 1
58. - 108. Vladimír Bromský TJ Sokol Dříň 1
58. - 108. Marek Teiml TJ Sokol Dříň 1
58. - 108. Jiří Fleislébr TTC Kladno 1
58. - 108. Pavel Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 1
58. - 108. Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 1
58. - 108. Jiří Tihan DTJ Sparta Doly Kladno 1
58. - 108. Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 1
58. - 108. Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 1
58. - 108. Martin Andrš TTC Jemníky 1
58. - 108. Zdeněk Nykl Sokol Buštěhrad 1
58. - 108. Roman Vykysalý KST Slatina 1
58. - 108. Tomáš Bílý TTC Kladno 1
58. - 108. Jiří Barták KST Slatina 1
58. - 108. Bohumír Mochal TTC Jemníky 1
58. - 108. Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 1
58. - 108. Vratislav Káčerek TTC Jemníky 1
58. - 108. Petr Vedral Slovan Velvary 1
58. - 108. Roman Folbrecht KST Slatina 1
58. - 108. Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 1
58. - 108. Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 1
58. - 108. Pavel Zoth TTC Jemníky 1
58. - 108. Emil Procházka KST Slatina 1
58. - 108. Petr Polomini Slovan Velvary 1
58. - 108. Lenka Kulichová STC Slaný 1
58. - 108. Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 1
58. - 108. Jiří Zíma STC Slaný 1
58. - 108. Jiří Bouška STC Slaný 1
58. - 108. Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 1
58. - 108. Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 1
58. - 108. Miroslav Pudil KST Slatina 1
58. - 108. Niamh Štricová STC Slaný 1
58. - 108. Ladislav Petřík TTC Kladno 1
58. - 108. Josef Plachý st. TSM Kladno 1
58. - 108. Petr Podhráský TTC Kladno 1
58. - 108. Jindřich Horský STC Slaný 1
58. - 108. Václav Strejc TTC Kladno 1
58. - 108. David Záhrubský TTC Kladno 1
58. - 108. Daniel Petr TTC Kladno 1
58. - 108. Zdeněk Hálek TTC Kladno 1
58. - 108. Martin Kasík TJ Sokol Dříň 1
58. - 108. Jan Průša Sokol Buštěhrad 1
58. - 108. Michal Procházka TTC Kladno 1
58. - 108. Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 1
58. - 108. Jan Sláma Sokol Buštěhrad 1
58. - 108. David Bukovský TJ Sokol Unhošť 1
58. - 108. Luboš Balada KST Slatina 1
58. - 108. Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 1
58. - 108. Milan Šimáček TTC Jemníky 1