Ondřej Chadima
Rok narození: 2005
Žebříček Kladno
61.
61.
Žebříček ČR
8 054.
8 054.
ELO
1 324
Hráč hraje v této sezóně tyto okresní soutěže:
Předchozí sezóny hráče v okresních soutěžích:
1 324
- 2013/2014 - Regionální soutěž III. třídy - STC Slaný E
- 2014/2015 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný D
- 2014/2015 - Regionální soutěž III. třídy - STC Slaný E
- 2015/2016 - Regionální soutěž III. třídy - STC Slaný E
- 2015/2016 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný C
- 2015/2016 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný B
- 2016/2017 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný D
- 2016/2017 - Regionální soutěž III. třídy - STC Slaný E
- 2016/2017 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný B
- 2017/2018 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný D
- 2017/2018 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný B
- 2018/2019 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný C
- 2018/2019 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný E
- 2019/2020 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný E
- 2019/2020 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný C
- 2020/2021 - Regionální soutěž II. třídy - STC Slaný E
- 2021/2022 - Regionální soutěž I. třídy - STC Slaný C
Bilance zápasů s ostatními
Ondřej Chadima odehrál své zápasy proti 188 hráčům. Kladnou bilanci má s 86, zápornou s 91, vyrovnanou s 11 z nich. Nejvíce odehraných zápasů - 11 má s hráči Jaroslav Schönfelder, Vladimír Nedvěd. Nejvíce vítězných zápasů - 7 má s hráči Aleš Vidrich, Jindřich Koucký. Nejvíce prohraných zápasů - 9 má s hráči Petr Hrudka, Jaroslav Schönfelder.
A-G H-L M-Š T-ŽAlbrecht Karel Andrš Martin Archmann Jiří Balada Luboš Barták Jiří Bílý Tomáš Birnbaum Ota Bláha Matěj Bouška Jiří Bratičák Štěpán Bromský Vladimír Brückner Tomáš Brynda Matyáš Bucek Jindřich Cimrmanová Eliška Civín Miloš Coubal Václav Čermák Milan Čermák Petr Černý Jan Černý Karel Černý Zbyněk Čierný Jan Činčura Přemysl Čižinský Zdeněk Drmota Miroslav Dušek Petr Ebert Tomáš Elger Radek Fencl Petr Fleislébr Jiří Folbrecht Roman Forro Luboš Fořt Bedřich Freiman Milan Fritsch Václav Frolík Petr Frolík Václav Gaj Stanislav Gallat David Gniewek Michal
Video záznamy odehraných zápasů hráče
27. 10. 2021 TTC Slovan Kladno B : STC Slaný C |
15:3 |
|
22. 11. 2018 TTC Slovan Kladno B : STC Slaný C |
15:3 |
|
17. 2. 2016 STC Slaný B : TTC Slovan Kladno C |
3:15 |
Výsledky v sezónách
Za všechny sezóny hráče
Hráč v žebříčcích - všechny sezóny
Žebříčky | Hodnota | Pořadí |
---|---|---|
Počet odehraných zápasů - všechny sezóny | 637 | 126. |
Počet vyhraných zápasů - všechny sezóny | 271 | 157. |
Počet vyhraných zápasů 3:0 - všechny sezóny | 129 | 135. - 137. |
Počet vyhraných zápasů 3:1 - všechny sezóny | 73 | 140. - 141. |
Počet vyhraných zápasů 3:2 - všechny sezóny | 69 | 102. - 103. |
Počet obratů z 0:2 na 3:2 - všechny sezóny | 14 | 75. - 82. |
Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - všechny sezóny | 7 | 151. - 159. |
Počet kol s bilancí 4:0 - všechny sezóny | 19 | 179. - 187. |
Počet odehraných zápasů čtyřher - všechny sezóny | 160 | 124. |
Počet vyhraných zápasů čtyřher - všechny sezóny | 85 | 114. - 116. |
Počet hvězd zápasu - všechny sezóny | 25 | 173. - 179. |
ELO žebříček hráčů soutěží kladenského regionu | 1 324 | 61. - 63. |
Statistika hráče - všechny sezóny
Dvouhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Dle počtu setů
3setové zápasy (3:0)
4setové zápasy
5setové zápasy
2setové zápasy
3setové zápasy (2:1)
Jednotlivé sezóny hráče
2023/2024
Hráč v žebříčcích
Žebříčky | Hodnota | Pořadí |
---|
Statistika hráče - Regionální soutěž I. třídy
Dvouhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
TTC Kladno E : STC Slaný B |
11 : 7 | 8. 2. 2024 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Jiří Lážnovský : Ondřej Chadima | -7 | 7 | -6 | 8 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Ondřej Chadima | -5 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ondřej Chadima | 7 | -4 | 8 | 9 | 3:1 | |
Josef Pírka : Ondřej Chadima | 10 | 8 | -6 | 6 | 3:1 | |
J. Pírka / J. Lážnovský : J. Pánek / O. Chadima | 7 | -7 | 7 | 9 | 3:1 |
STC Slaný B : TTC Kladno F |
11 : 7 | 9. 1. 2024 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Ondřej Chadima : Tomáš Bílý | 8 | -9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Jan Čierný | 3 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Dušan Horbaj | 11 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Ladislav Šulc | 0:3 | |||||
V. Kulich / O. Chadima : J. Čierný / L. Šulc | -5 | 7 | -3 | 9 | 10 | 3:2 |
Hvězdou zápasu |
TJ Sokol Zvoleněves A : STC Slaný B |
7 : 11 | 20. 12. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Vladimír Nedvěd : Ondřej Chadima | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Petr Čermák : Ondřej Chadima | -9 | 10 | 2 | -9 | -5 | 2:3 |
Luboš Forro : Ondřej Chadima | -7 | 9 | -13 | -4 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Ondřej Chadima | 3:0 | |||||
R. Ocásek / P. Čermák : V. Kulich / O. Chadima | 4 | 6 | 7 | 3:0 |
STC Slaný B : TSM Kladno A |
11 : 7 | 12. 12. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Ondřej Chadima : Petr Valenta | -9 | -8 | 9 | 8 | 9 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Jakub Horák | 10 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Veronika Šafková | 6 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jan Horák | 0:3 | |||||
V. Kulich / O. Chadima : P. Valenta / J. Horák | 5 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Hvězdou zápasu |
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný B |
7 : 11 | 15. 11. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Oldřich Táborský : Ondřej Chadima | -6 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Lukáš Řezníček : Ondřej Chadima | -9 | 8 | -7 | 7 | -10 | 2:3 |
Michal Marák : Ondřej Chadima | 10 | -10 | -7 | -9 | 1:3 | |
Daniel Stolz : Ondřej Chadima | 3:0 | |||||
O. Táborský / M. Marák : O. Chadima / Z. Černý | -4 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Hvězdou zápasu |
STC Slaný B : TTC Jemníky A |
12 : 6 | 7. 11. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Ondřej Chadima : Martin Andrš | 11 | -6 | 5 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Pavel Zoth | 8 | -9 | 11 | 12 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : bez boje | 3:0 | |||||
Ondřej Chadima : Jaroslav Sklenička | 3:0 | |||||
Hvězdou zápasu |
TTC Kladno G : STC Slaný B |
9 : 9 | 2. 11. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Petr Peltán : Ondřej Chadima | -8 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Alfred Matějka : Ondřej Chadima | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jana Häcklová : Ondřej Chadima | -6 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Ondřej Chadima | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
P. Peltán / M. Čermák : J. Pánek / O. Chadima | -9 | -8 | -9 | 0:3 |
STC Slaný B : TJ Sokol Unhošť B |
14 : 4 | 24. 10. 2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy | ||||||
Ondřej Chadima : Milan Zbírkovský | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Petr Sokolovský | 8 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jakub Vondra | 5 | 5 | -5 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Miroslav Hurt | 3:0 | |||||
V. Kulich / O. Chadima : P. Sokolovský / Z. Jangl | 9 | -9 | 6 | 2 | 3:1 | |
Hvězdou zápasu |