TJ Sokol Dříň A
Jednotlivé sezóny družstva
2019/2020 Regionální soutěž I. třídy
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný C | 16 | 15 | 1 | 0 | 0 | 206:82 | 62 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Slovan Kladno B | 16 | 11 | 0 | 5 | 0 | 162:126 | 49 |
P P V V V |
|
|
||||||||||
3. | TJ Sokol Dříň A | 16 | 10 | 2 | 4 | 0 | 169:119 | 48 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
4. | TTC Jemníky A | 16 | 8 | 2 | 6 | 0 | 167:121 | 42 |
V P P R V |
|
|
||||||||||
5. | TTC Kladno D | 16 | 8 | 1 | 7 | 0 | 157:131 | 41 |
P V P P P |
|
|
||||||||||
6. | KST Slatina A | 16 | 8 | 0 | 8 | 0 | 146:142 | 40 |
P P V V P |
|
|
||||||||||
7. | TJ Sokol Unhošť B | 16 | 6 | 1 | 9 | 0 | 121:167 | 35 |
R P V P V |
|
|
||||||||||
8. | TTC Kladno F | 16 | 4 | 3 | 9 | 0 | 122:166 | 31 |
P V R P R |
|
|
||||||||||
9. | TTC Kladno E | 16 | 3 | 0 | 13 | 0 | 98:190 | 25 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
10. | TSM Kladno A | 16 | 2 | 0 | 14 | 0 | 92:196 | 22 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Statistika družstva
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Statistika hráčů družstva
Hráč | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Luděk Stočes | 52 | 8 | 86,67 % |
Martin Kasík | 36 | 13 | 73,47 % |
Jiří Šulc | 39 | 21 | 65,00 % |
Petr Skála | 4 | 4 | 50,00 % |
Marek Teiml | 18 | 43 | 29,51 % |
Zdeněk Kasík | 2 | 5 | 28,57 % |
Václav Pesl | 0 | 7 | 0,00 % |
Jan Hrkal | 0 | 4 | 0,00 % |
Statistika párů družstva
Pár | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Jiří Šulc / Zdeněk Kasík | 2 | 0 | 100,00 % |
Jiří Šulc / Václav Pesl | 1 | 0 | 100,00 % |
Martin Kasík / Petr Skála | 1 | 0 | 100,00 % |
Jiří Šulc / Martin Kasík | 6 | 5 | 54,55 % |
Marek Teiml / Luděk Stočes | 8 | 7 | 53,33 % |
Marek Teiml / Jiří Šulc | 0 | 1 | 0,00 % |
Jan Hrkal / Petr Skála | 0 | 1 | 0,00 % |
Zápasy družstva
Datum | Zápas | Výsledek | |
---|---|---|---|
1. kolo | 14. 10. 2019 | TTC Kladno E : TJ Sokol Dříň A | 3 : 15 |
2. kolo | 23. 10. 2019 | TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno D | 11 : 7 |
3. kolo | 25. 11. 2019 | TJ Sokol Unhošť B : TJ Sokol Dříň A | 7 : 11 |
4. kolo | 7. 11. 2019 | KST Slatina A : TJ Sokol Dříň A | 11 : 7 |
5. kolo | 13. 12. 2019 | TJ Sokol Dříň A : TTC Jemníky A | 9 : 9 |
6. kolo | 18. 11. 2019 | TTC Kladno F : TJ Sokol Dříň A | 10 : 8 |
7. kolo | 27. 11. 2019 | TJ Sokol Dříň A : TSM Kladno A | 11 : 7 |
8. kolo | 17. 12. 2019 | TTC Slovan Kladno B : TJ Sokol Dříň A | 15 : 3 |
9. kolo | 11. 12. 2019 | TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C | 9 : 9 |
10. kolo | 4. 3. 2020 | TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno E | 15 : 3 |
11. kolo | 20. 1. 2020 | TTC Kladno D : TJ Sokol Dříň A | 11 : 7 |
12. kolo | 14. 2. 2020 | TJ Sokol Dříň A : TJ Sokol Unhošť B | 15 : 3 |
13. kolo | 5. 2. 2020 | TJ Sokol Dříň A : KST Slatina A | 12 : 6 |
14. kolo | 11. 2. 2020 | TTC Jemníky A : TJ Sokol Dříň A | 8 : 10 |
15. kolo | 19. 2. 2020 | TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno F | 12 : 6 |
16. kolo | 26. 2. 2020 | TSM Kladno A : TJ Sokol Dříň A | 4 : 14 |