2003/2004 Okresní soutěž II. třídy
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů
Žebříčky
Hráči- Počet odehraných zápasů - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2003/2004 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2003/2004 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2003/2004 - II. třída
- Počet kol s bilancí 4:0 - 2003/2004 - II. třída
- Počet odehraných zápasů čtyřher - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2003/2004 - II. třída
- Úspěšnost - 2003/2004 - II. třída
- Počet hvězd zápasu - 2003/2004 - II. třída
- Počet odehraných zápasů - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2003/2004 - II. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2003/2004 - II. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2003/2004 - II. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2003/2004 - II. třída
- Úspěšnost - 2003/2004 - II. třída
1. kolo
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť D | 16 : 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 658:460 | 50:15 | ||||
J. Egermayer / P. Vedral : K. Chaloupka / M. Kudlík | 4 | 4 | 7 | 3:0 | ||
M. Hanzlík / L. Charvátová : A. Kindl / J. Mencl | 9 | 4 | 12 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Karel Chaloupka | 0 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Adam Kindl | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jiří Mencl | 5 | -8 | -2 | 1 | 3 | 3:2 |
Lenka Charvátová : Miroslav Kudlík | -10 | 8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Hanzlík : Karel Chaloupka | 3 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Petr Vedral : Adam Kindl | -8 | 6 | 4 | 9 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Jiří Mencl | -5 | -9 | 10 | -5 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Miroslav Kudlík | 4 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Karel Chaloupka | 6 | -7 | 6 | 10 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Adam Kindl | 7 | -5 | -4 | -6 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Jiří Mencl | 9 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Miroslav Kudlík | 4 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Karel Chaloupka | 7 | 8 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Adam Kindl | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Jiří Mencl | 4 | 5 | -7 | 6 | 3:1 | |
Petr Vedral : Miroslav Kudlík | 4 | -9 | 8 | 3 | 3:1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Petr Vedral |
1 | 0 |
Miroslav Hanzlík Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 4 | 0 |
Petr Vedral | 4 | 0 |
Lenka Charvátová | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Karel Chaloupka Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Karel Chaloupka | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B : Sokol Stochov-Honice C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 657:624 | 35:33 | ||||
J. Hejcman / J. Cipra : M. Chmelař / Z. Bařinka | 6 | 6 | -12 | 1 | 3:1 | |
P. Vojna / S. Vojna : J. Jedlička / K. Vajcová | -9 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Michal Chmelař | 3 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jaroslav Jedlička | -9 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Zdeněk Bařinka | -3 | -6 | 8 | 3 | 9 | 3:2 |
Pavel Vojna : Kateřina Vajcová | 8 | -9 | 7 | -10 | 9 | 3:2 |
Jiří Hejcman : Michal Chmelař | -8 | 10 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Stanislav Vojna : Jaroslav Jedlička | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Zdeněk Bařinka | -8 | -9 | 8 | 7 | -11 | 2:3 |
Josef Cipra : Kateřina Vajcová | -8 | -9 | 8 | -7 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Michal Chmelař | -6 | -9 | 7 | -10 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jaroslav Jedlička | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Zdeněk Bařinka | 8 | -7 | 7 | 4 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Kateřina Vajcová | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Michal Chmelař | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Josef Cipra : Jaroslav Jedlička | 8 | -8 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Zdeněk Bařinka | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Kateřina Vajcová | -8 | -7 | -10 | 0:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Jiří Hejcman Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Stanislav Vojna | 1 | 3 |
Josef Cipra | 3 | 1 |
TJ Kablo Kladno C : TJ Kablo Kladno D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 646:395 | 54:7 | ||||
K. Čampulka / A. Kalaš : T. Černý / D. Horbaj | 8 | -8 | 6 | 8 | 3:1 | |
V. Burda / P. Vacík : K. Přádný / J. Venclík | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Václav Burda : Tomáš Černý | 3 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Dušan Horbaj | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Karel Přádný | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jaroslav Venclík | 3 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Tomáš Černý | -8 | 8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Alois Kalaš : Dušan Horbaj | -7 | 6 | 5 | 8 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Karel Přádný | 7 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Václav Burda : Jaroslav Venclík | 4 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Tomáš Černý | 8 | 9 | -6 | 3 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Dušan Horbaj | 2 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Václav Burda : Karel Přádný | 4 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Jaroslav Venclík | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Tomáš Černý | 3 | -7 | 7 | -5 | 12 | 3:2 |
Václav Burda : Dušan Horbaj | 5 | -8 | 6 | 6 | 3:1 | |
Karel Čampulka : Karel Přádný | 2 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Jaroslav Venclík | 3 | 6 | 8 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Karel Čampulka Alois Kalaš |
1 | 0 |
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Karel Čampulka | 4 | 0 |
Alois Kalaš | 4 | 0 |
Václav Burda | 4 | 0 |
Patrick Vacík | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 0 | 4 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C : TTC Kladno E | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 638:349 | 54:3 | ||||
J. Šťastný / M. Hurt : J. Caithaml / Z. Podhorský | 3 | 9 | 1 | 3:0 | ||
J. Chvojka / O. Korec : T. Havlíček / M. Beránek | 3 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Zdeněk Podhorský | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Tomáš Havlíček | 4 | 4 | -9 | 4 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Martin Beránek | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Jakub Caithaml | 8 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Zdeněk Podhorský | 4 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Tomáš Havlíček | 1 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Martin Beránek | 5 | 14 | 3 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jakub Caithaml | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Zdeněk Podhorský | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Tomáš Havlíček | 14 | 12 | 11 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Martin Beránek | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jakub Caithaml | 2 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Zdeněk Podhorský | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Tomáš Havlíček | -12 | -8 | 9 | 6 | 3 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Martin Beránek | 2 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jakub Caithaml | 3 | 3 | 7 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Chvojka Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Miroslav Hurt |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Jaroslav Chvojka | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 0 | 4 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
TTC Jemníky B : Sokol Buštěhrad B | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 560:655 | 27:42 | ||||
M. Ušák / J. Chlumecký : V. Bromský / E. Handl | 7 | 8 | -3 | -8 | -6 | 2:3 |
M. Andrš / V. Káčerek : P. Vovsík / J. Maryška | 8 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Petr Vovsík | -5 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Vladimír Bromský | -7 | 5 | -5 | -7 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Erich Handl | -7 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Martin Andrš : Jan Maryška | 5 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Miloslav Ušák : Petr Vovsík | -4 | -6 | 11 | -9 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Vladimír Bromský | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Erich Handl | 13 | -8 | -7 | 9 | 9 | 3:2 |
Jiří Chlumecký : Jan Maryška | -5 | 5 | 5 | 5 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Petr Vovsík | -4 | 9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Martin Andrš : Vladimír Bromský | 11 | -6 | -5 | 11 | -4 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Erich Handl | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Jan Maryška | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Petr Vovsík | 8 | -8 | -8 | 8 | -4 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Vladimír Bromský | -5 | 6 | -5 | -5 | 1:3 | |
Miloslav Ušák : Erich Handl | -7 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Jan Maryška | -5 | -5 | 5 | -5 | 1:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Vratislav Káčerek |
1 | 0 |
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
0 | 1 |
Miloslav Ušák | 1 | 3 |
Jiří Chlumecký | 1 | 3 |
Martin Andrš | 2 | 2 |
Vratislav Káčerek | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Petr Vovsík Jan Maryška |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Erich Handl |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Erich Handl | 3 | 1 |
Jan Maryška | 1 | 3 |
STC Slaný D : STC Slaný C | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 543:660 | 22:46 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : G. Materna / L. Vajnar | 9 | -4 | 9 | -7 | 11 | 3:2 |
T. Plechatý / J. Plechatý : L. Šimáňová ml. / L. Šimáňová | 8 | -3 | 9 | -8 | -5 | 2:3 |
Tomáš Plechatý : Ludmila Šimáňová | 5 | 7 | -8 | -9 | -8 | 2:3 |
John Plechatý : Ludmila Šimáňová | -7 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Luboš Vajnar | -9 | -7 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Valášek : George Materna | -7 | 7 | -6 | -7 | 1:3 | |
John Plechatý : Nikola Macáková | 3 | 10 | -6 | -9 | -7 | 2:3 |
Jan Plechatý : Ludmila Šimáňová | -4 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Luboš Vajnar | -9 | 2 | 9 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Plechatý : George Materna | -9 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Nikola Macáková | 1 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Ludmila Šimáňová | 7 | -6 | -6 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Plechatý : Luboš Vajnar | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
John Plechatý : George Materna | -6 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Nikola Macáková | -10 | 9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Plechatý : Ludmila Šimáňová | 7 | -5 | -4 | -4 | 1:3 | |
John Plechatý : Luboš Vajnar | -4 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : George Materna | -8 | -4 | -7 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Ludmila Šimáňová ml. Ludmila Šimáňová |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Nikola Macáková | 1 | 2 |
Ludmila Šimáňová | 1 | 0 |
2. kolo
TJ Sokol Unhošť D : Sokol Blevice | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 468:548 | 18:41 | ||||
J. Kudlík / R. Šálený : R. Folbrecht / R. Ocásek | -4 | -4 | -8 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : J. Barták / J. Rapp | -6 | -8 | 9 | -8 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Jiří Barták | -13 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Roman Folbrecht | 5 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Mencl : Jiří Rapp | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Richard Šálený : Rostislav Ocásek | -5 | -0 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Jiří Barták | -8 | -6 | 6 | -5 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Petr Dlouhý | 5 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Richard Šálený : Jiří Rapp | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Rostislav Ocásek | -8 | -7 | 12 | -7 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Jiří Barták | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Richard Šálený : Petr Dlouhý | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jakub Kudlík : Jiří Rapp | -10 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Rostislav Ocásek | -8 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Richard Šálený : Jiří Barták | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Petr Dlouhý | 1 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Adam Kindl : Jiří Rapp | -9 | 11 | -10 | 9 | 9 | 3:2 |
Jiří Mencl : Rostislav Ocásek | -6 | -7 | -6 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Richard Šálený |
0 | 1 |
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Richard Šálený | 1 | 3 |
Adam Kindl | 2 | 2 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Petr Dlouhý | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Unhošť C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 607:574 | 37:28 | ||||
M. Krejčí / M. Chmelař : M. Kodejš / M. Hurt | -7 | -7 | -9 | 0:3 | ||
J. Jedlička / K. Vajcová : O. Korec / M. Švarc | 6 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Miroslav Švarc | 7 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Milan Kodejš | 8 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Oldřich Korec | -11 | 5 | -6 | 9 | -6 | 2:3 |
Michal Chmelař : Miroslav Hurt | 12 | -5 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : Miroslav Švarc | 8 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Milan Kodejš | 1 | -12 | 6 | 7 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Oldřich Korec | 8 | -6 | -6 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Krejčí : Miroslav Hurt | 10 | -7 | -6 | -7 | 1:3 | |
Kateřina Vajcová : Miroslav Švarc | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Milan Kodejš | -4 | -9 | 9 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Krejčí : Oldřich Korec | 8 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Miroslav Hurt | 4 | -7 | 8 | 1 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Miroslav Švarc | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Milan Kodejš | 10 | -8 | -6 | -1 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : Oldřich Korec | 8 | -9 | 9 | 7 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Miroslav Hurt | -7 | -2 | -6 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
0 | 1 |
Jaroslav Jedlička Kateřina Vajcová |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí | 2 | 2 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 1 | 3 |
Kateřina Vajcová | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Milan Kodejš Miroslav Hurt |
1 | 0 |
Oldřich Korec Miroslav Švarc |
0 | 1 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
Miroslav Švarc | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C : Slovan Velvary B | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 648:635 | 42:27 | ||||
V. Burda / P. Vacík : J. Egermayer / P. Vedral | -8 | 9 | -7 | 9 | 8 | 3:2 |
J. Hlaváček / A. Kalaš : M. Hanzlík / J. Drbal | -6 | 6 | 9 | 4 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Jan Egermayer | 10 | 9 | -9 | -7 | 8 | 3:2 |
Alois Kalaš : Miroslav Hanzlík | 8 | 7 | -8 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Josef Drbal | 7 | 9 | -6 | 9 | 3:1 | |
Václav Burda : Petr Vedral | -6 | 8 | 9 | 3 | 3:1 | |
Alois Kalaš : Jan Egermayer | -8 | -8 | -0 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Miroslav Hanzlík | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Václav Burda : Josef Drbal | 8 | -14 | 9 | -10 | -9 | 2:3 |
Jan Hlaváček : Petr Vedral | 9 | 10 | 11 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jan Egermayer | -9 | 9 | -6 | -9 | 1:3 | |
Václav Burda : Miroslav Hanzlík | 7 | 6 | -8 | 12 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Josef Drbal | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Alois Kalaš : Petr Vedral | 8 | -7 | 4 | 8 | 3:1 | |
Václav Burda : Jan Egermayer | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Miroslav Hanzlík | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Josef Drbal | 9 | -8 | 7 | -9 | 9 | 3:2 |
Patrick Vacík : Petr Vedral | 8 | 9 | 4 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Alois Kalaš |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Alois Kalaš | 3 | 1 |
Václav Burda | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Petr Vedral |
0 | 1 |
Miroslav Hanzlík Josef Drbal |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Miroslav Hanzlík | 0 | 4 |
Josef Drbal | 2 | 2 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 551:610 | 24:41 | ||||
K. Přádný / J. Venclík : V. Bromský / E. Handl | -4 | -7 | -5 | 0:3 | ||
T. Černý / L. Tříska : J. Liska / D. Štolc | -6 | 7 | -8 | 8 | 7 | 3:2 |
Luboš Tříska : Vladimír Bromský | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Erich Handl | 7 | -7 | -7 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Josef Liska | 7 | 4 | -5 | 4 | 3:1 | |
Jaroslav Venclík : Daniel Štolc | 5 | 7 | -7 | 4 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Vladimír Bromský | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Erich Handl | 6 | -7 | -6 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Josef Liska | -5 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Daniel Štolc | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Černý : Vladimír Bromský | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Erich Handl | -5 | 7 | -6 | -7 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Josef Liska | -5 | 7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Daniel Štolc | -9 | 10 | 7 | 10 | 3:1 | |
Jaroslav Venclík : Vladimír Bromský | -5 | 8 | -9 | -7 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Erich Handl | -8 | 9 | -9 | -11 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Josef Liska | -7 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Daniel Štolc | 2 | 7 | 5 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Jaroslav Venclík | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Erich Handl |
1 | 0 |
Josef Liska Daniel Štolc |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Josef Liska | 3 | 1 |
Erich Handl | 4 | 0 |
Daniel Štolc | 0 | 4 |
TTC Kladno E : TTC Jemníky B | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 675:615 | 44:23 | ||||
J. Caithaml / Z. Podhorský : D. Šmíd / J. Zíma | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
T. Havlíček / M. Beránek : M. Hubka / P. Toušová | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Podhorský : Jiří Zíma | 8 | 9 | -3 | 10 | 3:1 | |
Jakub Caithaml : David Šmíd | 10 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Pavlína Toušová | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Miroslav Hubka | 8 | 12 | 6 | 3:0 | ||
Jakub Caithaml : Jiří Zíma | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : David Šmíd | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Pavlína Toušová | 9 | 12 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Podhorský : Miroslav Hubka | -5 | 8 | 10 | -7 | -9 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : Jiří Zíma | 8 | -6 | 8 | -9 | 11 | 3:2 |
Martin Beránek : David Šmíd | 8 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Zdeněk Podhorský : Pavlína Toušová | -5 | -6 | 8 | 10 | 12 | 3:2 |
Jakub Caithaml : Miroslav Hubka | -9 | -11 | -4 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Jiří Zíma | -5 | 5 | 6 | -8 | -8 | 2:3 |
Zdeněk Podhorský : David Šmíd | -8 | 6 | 5 | -7 | -10 | 2:3 |
Jakub Caithaml : Pavlína Toušová | 8 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Miroslav Hubka | 1 | 8 | -6 | -8 | -10 | 2:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Jakub Caithaml Zdeněk Podhorský |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček | 3 | 1 |
Martin Beránek | 3 | 1 |
Jakub Caithaml | 2 | 2 |
Zdeněk Podhorský | 2 | 2 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hubka Pavlína Toušová |
0 | 1 |
David Šmíd Jiří Zíma |
0 | 1 |
Miroslav Hubka | 3 | 1 |
David Šmíd | 1 | 3 |
Pavlína Toušová | 0 | 4 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
STC Slaný C : DTJ Sparta Doly Kladno B | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 590:631 | 32:37 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : V. Procházka / J. Čižinský | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
P. Elicerová / L. Šimáňová ml. : P. Vojna / S. Vojna | 6 | 9 | -4 | -6 | -6 | 2:3 |
Ludmila Šimáňová : Vladimír Procházka | 5 | -5 | -6 | -6 | 1:3 | |
Pavlína Elicerová : Stanislav Vojna | 7 | 6 | -7 | 9 | 3:1 | |
George Materna : Pavel Vojna | -4 | 10 | -6 | 8 | 7 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Jiří Čižinský | -11 | 8 | -5 | -9 | 1:3 | |
Pavlína Elicerová : Vladimír Procházka | 7 | 6 | 3 | 3:0 | ||
George Materna : Stanislav Vojna | -14 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Pavel Vojna | -4 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Čižinský | 7 | 8 | -7 | -9 | -6 | 2:3 |
George Materna : Vladimír Procházka | -4 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Stanislav Vojna | -5 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Pavel Vojna | 2 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Pavlína Elicerová : Jiří Čižinský | -7 | 8 | 8 | -9 | 4 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Vladimír Procházka | -5 | -9 | 9 | -10 | 1:3 | |
Ludmila Šimáňová : Stanislav Vojna | 9 | -5 | -4 | -6 | 1:3 | |
Pavlína Elicerová : Pavel Vojna | 10 | 5 | -8 | -10 | 3 | 3:2 |
George Materna : Jiří Čižinský | 3 | 9 | 3 | 3:0 |
3. kolo
Slovan Velvary B : TJ Kablo Kladno D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 657:397 | 53:10 | ||||
J. Drbal / L. Holer : T. Černý / L. Tříska | 9 | -8 | 7 | 7 | 3:1 | |
J. Egermayer / P. Vedral : D. Horbaj / J. Venclík | 5 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : Luboš Tříska | 9 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Tomáš Černý | 4 | 9 | -5 | 9 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Karel Přádný | 3 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Dušan Horbaj | 9 | -4 | 4 | 2 | 3:1 | |
Josef Drbal : Luboš Tříska | 4 | -8 | 11 | 4 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Tomáš Černý | 10 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Karel Přádný | 9 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : Dušan Horbaj | 3 | -6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Luboš Tříska | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Tomáš Černý | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : Karel Přádný | 5 | 0 | 6 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Dušan Horbaj | 5 | -7 | 5 | 9 | 3:1 | |
Petr Vedral : Luboš Tříska | 9 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : Tomáš Černý | 6 | 3 | -6 | 2 | 3:1 | |
Josef Drbal : Karel Přádný | 3 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Dušan Horbaj | 8 | -8 | -10 | 4 | -7 | 2:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Petr Vedral |
1 | 0 |
Josef Drbal Ladislav Holer |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 1 | 0 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Petr Vedral | 4 | 0 |
Ladislav Holer | 4 | 0 |
Lenka Charvátová | 2 | 1 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Dušan Horbaj Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Tomáš Černý | 0 | 4 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný C | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 585:430 | 45:12 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : G. Materna / L. Vajnar | 7 | 8 | 3 | 3:0 | ||
J. Chvojka / O. Korec : P. Elicerová / L. Šimáňová ml. | -7 | 6 | -10 | 12 | 3 | 3:2 |
Milan Kodejš : Luboš Vajnar | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : George Materna | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Ludmila Šimáňová | 9 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Pavlína Elicerová | -9 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Luboš Vajnar | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : George Materna | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Ludmila Šimáňová | 7 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Pavlína Elicerová | -8 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Oldřich Korec : Luboš Vajnar | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : George Materna | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Ludmila Šimáňová | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Pavlína Elicerová | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Luboš Vajnar | 5 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : George Materna | -7 | 6 | 5 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Ludmila Šimáňová | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Pavlína Elicerová | -5 | -6 | -7 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jaroslav Chvojka Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 2 | 0 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Jaroslav Chvojka | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 1 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Pavlína Elicerová Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
George Materna | 0 | 4 |
Ludmila Šimáňová | 0 | 4 |
Pavlína Elicerová | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
TTC Jemníky B : Sokol Stochov-Honice C | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 595:697 | 26:45 | ||||
M. Ušák / J. Chlumecký : J. Jedlička / K. Vajcová | 8 | -8 | -4 | -5 | 1:3 | |
M. Andrš / D. Šmíd : M. Krejčí / M. Chmelař | -9 | -7 | 10 | -4 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Michal Chmelař | 4 | 8 | -9 | -9 | 2 | 3:2 |
Martin Andrš : Jaroslav Jedlička | 8 | -6 | -2 | 8 | -5 | 2:3 |
Miloslav Ušák : Kateřina Vajcová | 7 | 7 | -9 | 4 | 3:1 | |
David Šmíd : Miroslav Krejčí | -18 | 4 | -2 | 7 | -4 | 2:3 |
Martin Andrš : Michal Chmelař | 7 | -13 | -9 | -4 | 1:3 | |
Miloslav Ušák : Jaroslav Jedlička | 6 | -6 | -5 | -8 | 1:3 | |
David Šmíd : Kateřina Vajcová | -10 | 8 | -8 | -6 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Miroslav Krejčí | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Michal Chmelař | 5 | -9 | -6 | -5 | 1:3 | |
David Šmíd : Jaroslav Jedlička | -5 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Kateřina Vajcová | 9 | -8 | 5 | 7 | 3:1 | |
Martin Andrš : Miroslav Krejčí | -11 | 9 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
David Šmíd : Michal Chmelař | -8 | -14 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jaroslav Jedlička | -3 | -0 | -3 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Kateřina Vajcová | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Miloslav Ušák : Miroslav Krejčí | -5 | -8 | 9 | -9 | 1:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
0 | 1 |
Miloslav Ušák | 1 | 3 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
Martin Andrš | 2 | 2 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Kladno E | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 583:555 | 34:30 | ||||
P. Homolka / E. Handl : T. Havlíček / M. Beránek | 8 | -8 | 13 | -8 | -7 | 2:3 |
J. Liska / J. Maryška : M. Hanus / Z. Podhorský | -4 | -6 | 6 | -9 | 1:3 | |
Pavel Homolka : Milan Hanus | 7 | -7 | -6 | -4 | 1:3 | |
Josef Liska : Martin Beránek | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Erich Handl : Vladimír Caithaml | 1 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Jan Maryška : Tomáš Havlíček | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Josef Liska : Milan Hanus | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Erich Handl : Martin Beránek | 8 | 9 | -8 | 1 | 3:1 | |
Jan Maryška : Vladimír Caithaml | 2 | 1 | 10 | 3:0 | ||
Pavel Homolka : Tomáš Havlíček | 9 | 11 | 13 | 3:0 | ||
Erich Handl : Milan Hanus | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jan Maryška : Martin Beránek | 6 | -10 | 3 | 8 | 3:1 | |
Pavel Homolka : Zdeněk Podhorský | 9 | 10 | -11 | 3 | 3:1 | |
Josef Liska : Tomáš Havlíček | -4 | 7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jan Maryška : Milan Hanus | -4 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Homolka : Martin Beránek | 10 | 6 | -9 | -3 | 3 | 3:2 |
Josef Liska : Zdeněk Podhorský | 5 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Erich Handl : Tomáš Havlíček | -9 | -11 | -8 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Pavel Homolka Erich Handl |
0 | 1 |
Josef Liska Jan Maryška |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Josef Liska | 3 | 1 |
Erich Handl | 2 | 2 |
Jan Maryška | 2 | 2 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Milan Hanus Zdeněk Podhorský |
1 | 0 |
Milan Hanus | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 2 |
Vladimír Caithaml | 0 | 2 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť D | 7 : 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 602:663 | 28:41 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : A. Kindl / J. Mencl | 8 | -4 | -6 | 4 | 8 | 3:2 |
J. Valášek ml. / T. Plechatý : K. Chaloupka / M. Kudlík | 9 | -4 | -6 | -4 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Adam Kindl | -10 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jiří Mencl | 6 | 9 | -8 | -8 | 8 | 3:2 |
Tomáš Plechatý : Miroslav Kudlík | -7 | -7 | 7 | -8 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Karel Chaloupka | -8 | -12 | -7 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Adam Kindl | -9 | -6 | 4 | 8 | 7 | 3:2 |
Tomáš Plechatý : Jiří Mencl | -8 | -10 | 8 | -5 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Miroslav Kudlík | 8 | 9 | -7 | -5 | -10 | 2:3 |
Jiří Valášek : Karel Chaloupka | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Adam Kindl | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Mencl | 13 | 9 | -4 | -4 | -5 | 2:3 |
Jiří Valášek : Miroslav Kudlík | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
John Plechatý : Karel Chaloupka | -5 | -5 | -13 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Adam Kindl | -11 | -3 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Mencl | 1 | 8 | 2 | 3:0 | ||
John Plechatý : Miroslav Kudlík | -3 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Karel Chaloupka | 7 | 5 | -9 | -7 | 3 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 3 | 1 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 2 | 0 |
Tomáš Plechatý | 1 | 3 |
John Plechatý | 0 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Karel Chaloupka Miroslav Kudlík |
1 | 0 |
Karel Chaloupka | 2 | 2 |
Adam Kindl | 3 | 1 |
Jiří Mencl | 2 | 2 |
Miroslav Kudlík | 3 | 1 |
Sokol Blevice : TJ Kablo Kladno C | 9 : 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 672:700 | 37:38 | ||||
J. Barták / J. Rapp : J. Hlaváček / K. Čampulka | 10 | 7 | -13 | -9 | 9 | 3:2 |
R. Folbrecht / R. Ocásek : V. Burda / P. Vacík | 2 | -5 | 6 | -8 | 10 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Patrick Vacík | -9 | 8 | -4 | -7 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Karel Čampulka | -12 | -12 | 5 | 9 | -7 | 2:3 |
Jiří Barták : Václav Burda | -10 | -8 | 7 | 4 | 8 | 3:2 |
Alan Melkus : Jan Hlaváček | -5 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Patrick Vacík | 9 | -6 | -6 | -8 | 1:3 | |
Jiří Barták : Karel Čampulka | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Václav Burda | 4 | -2 | 8 | -3 | -3 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Jan Hlaváček | -8 | 12 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jiří Barták : Patrick Vacík | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Karel Čampulka | -5 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Václav Burda | 5 | 9 | -8 | -8 | -9 | 2:3 |
Jiří Rapp : Jan Hlaváček | 6 | 8 | -9 | -5 | 14 | 3:2 |
Alan Melkus : Patrick Vacík | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Karel Čampulka | 8 | -10 | 4 | 9 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Václav Burda | -8 | 5 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Barták : Jan Hlaváček | 6 | -5 | -3 | 7 | -8 | 2:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 3 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
0 | 1 |
Václav Burda Patrick Vacík |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Karel Čampulka | 2 | 2 |
Václav Burda | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 3 | 1 |
4. kolo
Slovan Velvary B : Sokol Blevice | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 603:582 | 37:29 | ||||
M. Hanzlík / J. Drbal : J. Barták / J. Rapp | -7 | -4 | -6 | 0:3 | ||
J. Egermayer / P. Vedral : R. Folbrecht / R. Ocásek | -8 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Rostislav Ocásek | 9 | 1 | 9 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jiří Rapp | -6 | -8 | 8 | 8 | 10 | 3:2 |
Miroslav Hanzlík : Roman Folbrecht | 4 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jiří Barták | -7 | 7 | -7 | 8 | 7 | 3:2 |
Josef Drbal : Rostislav Ocásek | -10 | 8 | 9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hanzlík : Jiří Rapp | 12 | 9 | -8 | -8 | -7 | 2:3 |
Petr Vedral : Milan Datel | 2 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jiří Barták | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Rostislav Ocásek | 8 | -2 | -10 | 10 | 8 | 3:2 |
Petr Vedral : Jiří Rapp | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Milan Datel | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jiří Barták | -5 | 8 | -12 | -3 | 1:3 | |
Petr Vedral : Rostislav Ocásek | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Jiří Rapp | -5 | 7 | 6 | 8 | 3:1 | |
Josef Drbal : Milan Datel | 4 | 1 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Jiří Barták | 11 | -5 | -3 | -4 | 1:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Josef Drbal |
0 | 1 |
Jan Egermayer Petr Vedral |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 2 | 2 |
Josef Drbal | 3 | 1 |
Petr Vedral | 2 | 2 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 2 | 2 |
Milan Datel | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : DTJ Sparta Doly Kladno B | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 457:655 | 10:52 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : P. Vojna / S. Vojna | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : J. Tihan / V. Květina | -10 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Stanislav Vojna | 8 | -3 | -7 | -0 | 1:3 | |
Adam Kindl : Jiří Tihan | -6 | -2 | 7 | -7 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Pavel Vojna | -9 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Václav Květina | 8 | 7 | -8 | -7 | -11 | 2:3 |
Adam Kindl : Stanislav Vojna | -3 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Jiří Tihan | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Pavel Vojna | -7 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Václav Květina | -9 | 4 | -15 | 10 | 6 | 3:2 |
Jiří Mencl : Stanislav Vojna | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Jiří Tihan | -11 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Pavel Vojna | -9 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Václav Květina | 10 | -8 | -6 | 7 | 2 | 3:2 |
Miroslav Kudlík : Stanislav Vojna | -6 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Jiří Tihan | -4 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Pavel Vojna | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Václav Květina | -3 | -6 | -3 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Tihan Václav Květina |
1 | 0 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Tihan | 4 | 0 |
Václav Květina | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice C : Sokol Buštěhrad B | 9 : 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 646:628 | 35:35 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : P. Homolka / P. Vovsík | 5 | -9 | 9 | -6 | -8 | 2:3 |
M. Krejčí / M. Chmelař : V. Bromský / J. Vovsík | -4 | 13 | -4 | 6 | -3 | 2:3 |
Miroslav Krejčí : Petr Vovsík | 7 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Josef Liska | 5 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Pavel Homolka | -8 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Michal Chmelař : Vladimír Bromský | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Petr Vovsík | -8 | 7 | -9 | 9 | 1 | 3:2 |
Kateřina Vajcová : Josef Liska | 8 | -8 | 3 | 8 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Pavel Homolka | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Krejčí : Vladimír Bromský | 10 | -9 | 3 | 9 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Petr Vovsík | 6 | -9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Michal Chmelař : Josef Vovsík | -6 | 8 | -6 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Krejčí : Pavel Homolka | 9 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Vladimír Bromský | 5 | -9 | 9 | -9 | 6 | 3:2 |
Michal Chmelař : Petr Vovsík | -8 | 9 | -8 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Krejčí : Josef Vovsík | 11 | -7 | 4 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Jedlička : Pavel Homolka | -9 | 9 | 4 | 2 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Vladimír Bromský | -5 | 10 | -6 | -5 | 1:3 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
0 | 1 |
Jaroslav Jedlička Kateřina Vajcová |
0 | 1 |
Miroslav Krejčí | 4 | 0 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 0 | 4 |
Kateřina Vajcová | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka Petr Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 1 | 1 |
Petr Vovsík | 2 | 2 |
Josef Liska | 0 | 2 |
TJ Kablo Kladno C : STC Slaný D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 670:461 | 52:14 | ||||
M. Brousek / P. Vacík : J. Valášek / J. Plechatý | 6 | 6 | -8 | 6 | 3:1 | |
K. Čampulka / A. Kalaš : T. Plechatý / J. Plechatý | 7 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jan Plechatý | 3 | -4 | 7 | 4 | 3:1 | |
Martin Brousek : Jiří Valášek | 7 | 5 | -8 | 9 | 3:1 | |
Alois Kalaš : Tomáš Plechatý | 3 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : John Plechatý | 3 | -9 | 1 | 0 | 3:1 | |
Martin Brousek : Jan Plechatý | 6 | -8 | -7 | 9 | 8 | 3:2 |
Alois Kalaš : Jiří Valášek | -6 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
Karel Čampulka : Tomáš Plechatý | -7 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : John Plechatý | 1 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Jan Plechatý | 8 | -9 | 6 | 7 | 3:1 | |
Karel Čampulka : Jiří Valášek | -7 | 8 | 5 | -6 | 5 | 3:2 |
Patrick Vacík : Tomáš Plechatý | 8 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Martin Brousek : John Plechatý | 3 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Jan Plechatý | -5 | 7 | 8 | 6 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Jiří Valášek | 3 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Tomáš Plechatý | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : John Plechatý | 7 | 8 | 9 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Karel Čampulka Alois Kalaš |
1 | 0 |
Martin Brousek Patrick Vacík |
1 | 0 |
Karel Čampulka | 4 | 0 |
Alois Kalaš | 3 | 1 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Patrick Vacík | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 1 | 3 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : TTC Kladno E | 3 : 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 459:647 | 15:48 | ||||
T. Černý / L. Tříska : M. Hanus / Z. Podhorský | -3 | -4 | -2 | 0:3 | ||
K. Přádný / D. Horbaj : T. Havlíček / M. Beránek | -6 | -8 | 9 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Milan Hanus | -4 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Zdeněk Podhorský | -6 | 7 | 6 | 1 | 3:1 | |
Jaroslav Venclík : Tomáš Havlíček | 12 | -8 | -5 | -2 | 1:3 | |
Herbert Šípek : Martin Beránek | -6 | -5 | 7 | -4 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Milan Hanus | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Zdeněk Podhorský | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Tomáš Havlíček | -9 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Martin Beránek | -7 | -10 | 6 | 8 | 8 | 3:2 |
Jaroslav Venclík : Milan Hanus | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Zdeněk Podhorský | -4 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Tomáš Havlíček | 9 | -7 | -7 | 9 | -8 | 2:3 |
Luboš Tříska : Martin Beránek | -8 | -7 | -12 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Milan Hanus | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Zdeněk Podhorský | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Tříska : Tomáš Havlíček | 9 | -6 | -7 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Martin Beránek | -6 | -7 | -6 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 4 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Milan Hanus Zdeněk Podhorský |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Milan Hanus | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 4 | 0 |
Martin Beránek | 3 | 1 |
Zdeněk Podhorský | 2 | 2 |
STC Slaný C : TTC Jemníky B | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 638:418 | 45:15 | ||||
Č. Vorlíček / P. Elicerová : bez boje | 0:0 | |||||
G. Materna / L. Vajnar : M. Andrš / D. Šmíd | 7 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : David Šmíd | 6 | -9 | -6 | 6 | 4 | 3:2 |
George Materna : Martin Andrš | 7 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Jiří Chlumecký | -12 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Pavlína Elicerová : bez boje | 0:0 | |||||
George Materna : David Šmíd | 11 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Martin Andrš | 10 | -8 | -8 | 10 | 11 | 3:2 |
Pavlína Elicerová : Jiří Chlumecký | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : bez boje | 0:0 | |||||
Čeněk Vorlíček : David Šmíd | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Pavlína Elicerová : Martin Andrš | 6 | -9 | 10 | 18 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Jiří Chlumecký | -11 | -4 | -8 | 0:3 | ||
George Materna : bez boje | 0:0 | |||||
Pavlína Elicerová : David Šmíd | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Martin Andrš | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Chlumecký | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : bez boje | 0:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Pavlína Elicerová |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček | 3 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Pavlína Elicerová | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
Martin Andrš | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
5. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Kablo Kladno C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 682:640 | 39:30 | ||||
J. Tihan / J. Cipra : M. Brousek / P. Vacík | -8 | 7 | 7 | -12 | 12 | 3:2 |
P. Vojna / S. Vojna : J. Hlaváček / K. Čampulka | 7 | -8 | -3 | -10 | 1:3 | |
Jiří Tihan : Karel Čampulka | 10 | 12 | 9 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Martin Brousek | 8 | -9 | -9 | -10 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Patrick Vacík | -8 | -9 | 8 | 3 | -3 | 2:3 |
Josef Cipra : Jan Hlaváček | -8 | 9 | -9 | -10 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Karel Čampulka | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Martin Brousek | -8 | 8 | -10 | -7 | 1:3 | |
Josef Cipra : Patrick Vacík | 8 | 7 | -5 | 8 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Jan Hlaváček | -7 | 8 | -15 | -4 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Karel Čampulka | 7 | 7 | -8 | 10 | 3:1 | |
Josef Cipra : Martin Brousek | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Tihan : Patrick Vacík | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Jan Hlaváček | 6 | 9 | -8 | 1 | 3:1 | |
Josef Cipra : Karel Čampulka | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Tihan : Martin Brousek | 10 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Patrick Vacík | 5 | 9 | -8 | 9 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jan Hlaváček | 8 | 8 | -9 | -8 | -10 | 2:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Jiří Tihan Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Tihan | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 3 | 1 |
Josef Cipra | 3 | 1 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
1 | 0 |
Martin Brousek Patrick Vacík |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Karel Čampulka | 0 | 4 |
Martin Brousek | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C : TJ Sokol Unhošť D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 643:418 | 53:6 | ||||
J. Šťastný / J. Chvojka : J. Kudlík / M. Kudlík | 3 | 4 | 12 | 3:0 | ||
O. Korec / M. Švarc : A. Kindl / J. Mencl | 3 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Miroslav Kudlík | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Švarc : Jakub Kudlík | 13 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Adam Kindl | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jiří Mencl | 8 | 12 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Švarc : Miroslav Kudlík | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Jakub Kudlík | 2 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Adam Kindl | 8 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jiří Mencl | 9 | -7 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Chvojka : Miroslav Kudlík | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jakub Kudlík | 8 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Adam Kindl | 8 | -10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Švarc : Jiří Mencl | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Miroslav Kudlík | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jakub Kudlík | 7 | -8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Švarc : Adam Kindl | -8 | 7 | 7 | -6 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Chvojka : Jiří Mencl | 6 | 5 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Oldřich Korec Miroslav Švarc |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Jaroslav Chvojka |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Jaroslav Chvojka | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
Miroslav Švarc | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TTC Kladno E : Sokol Stochov-Honice C | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 449:659 | 12:51 | ||||
T. Havlíček / M. Beránek : J. Jedlička / K. Vajcová | -6 | -12 | 9 | -8 | 1:3 | |
J. Caithaml / Z. Podhorský : M. Krejčí / M. Chmelař | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Michal Chmelař | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Jaroslav Jedlička | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Kateřina Vajcová | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Miroslav Krejčí | 11 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Podhorský : Michal Chmelař | -8 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Jaroslav Jedlička | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Kateřina Vajcová | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Miroslav Krejčí | 5 | -7 | -7 | -6 | 1:3 | |
Martin Beránek : Michal Chmelař | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Jaroslav Jedlička | 11 | -5 | -6 | 9 | -6 | 2:3 |
Jakub Caithaml : Kateřina Vajcová | -3 | 6 | -3 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Podhorský : Miroslav Krejčí | -1 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Michal Chmelař | 7 | -9 | -8 | 6 | -5 | 2:3 |
Jakub Caithaml : Jaroslav Jedlička | -3 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Kateřina Vajcová | -3 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Miroslav Krejčí | 7 | 9 | -10 | -10 | -8 | 2:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný C | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 569:575 | 35:29 | ||||
V. Bromský / P. Vovsík : P. Elicerová / L. Šimáňová ml. | 7 | -6 | 8 | 4 | 3:1 | |
A. Zíma / E. Handl : G. Materna / L. Vajnar | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Pavlína Elicerová | -4 | 6 | -4 | -7 | 1:3 | |
Erich Handl : Ludmila Šimáňová | -4 | 8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Josef Liska : Luboš Vajnar | 7 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : George Materna | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Erich Handl : Pavlína Elicerová | -4 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Josef Liska : Ludmila Šimáňová | 9 | -10 | -9 | -5 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Luboš Vajnar | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : George Materna | 9 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Josef Liska : Pavlína Elicerová | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Petr Vovsík : Ludmila Šimáňová | 9 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Luboš Vajnar | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Erich Handl : George Materna | 9 | -6 | -7 | 5 | 8 | 3:2 |
Petr Vovsík : Pavlína Elicerová | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Ludmila Šimáňová | -6 | -5 | 6 | 7 | 8 | 3:2 |
Erich Handl : Luboš Vajnar | 7 | 7 | -6 | 5 | 3:1 | |
Josef Liska : George Materna | -7 | -7 | -6 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Petr Vovsík |
1 | 0 |
Aleš Zíma Erich Handl |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Petr Vovsík | 3 | 1 |
Josef Liska | 1 | 3 |
Erich Handl | 3 | 1 |
STC Slaný D : Slovan Velvary B | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 486:680 | 13:52 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : J. Drbal / P. Vedral | -5 | -7 | -10 | 0:3 | ||
T. Plechatý / J. Plechatý : M. Hanzlík / L. Charvátová | -4 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Josef Drbal | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Miroslav Hanzlík | -5 | -7 | -4 | 0:3 | ||
John Plechatý : Petr Vedral | -3 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Lenka Charvátová | -4 | -9 | 6 | 9 | 7 | 3:2 |
Jiří Valášek : Josef Drbal | -5 | -8 | -6 | 0:3 | ||
John Plechatý : Miroslav Hanzlík | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Petr Vedral | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Lenka Charvátová | 3 | -6 | -11 | -8 | 1:3 | |
John Plechatý : Josef Drbal | -2 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Miroslav Hanzlík | -8 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Petr Vedral | -8 | 10 | 10 | -7 | -9 | 2:3 |
Jiří Valášek : Lenka Charvátová | -8 | 10 | -9 | 9 | 4 | 3:2 |
Tomáš Plechatý : Josef Drbal | -7 | 3 | -5 | -4 | 1:3 | |
Jan Plechatý : Miroslav Hanzlík | -11 | -10 | 10 | -13 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Petr Vedral | -8 | 9 | -10 | 7 | -6 | 2:3 |
John Plechatý : Lenka Charvátová | -7 | -4 | -4 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 1 | 3 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 1 | 3 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Miroslav Hanzlík Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 4 | 0 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Petr Vedral | 4 | 0 |
Lenka Charvátová | 2 | 2 |
Sokol Blevice : TJ Kablo Kladno D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 648:397 | 53:7 | ||||
J. Barták / J. Rapp : T. Černý / L. Tříska | 9 | 5 | 5 | 3:0 | ||
A. Melkus / R. Ocásek : K. Přádný / D. Horbaj | 6 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Jaroslav Venclík | 2 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Dušan Horbaj | 5 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Luboš Tříska | 3 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Tomáš Černý | 10 | 6 | -6 | -7 | -8 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Jaroslav Venclík | 3 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Dušan Horbaj | 5 | 0 | 5 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Luboš Tříska | 9 | -8 | -6 | 9 | 6 | 3:2 |
Jiří Barták : Tomáš Černý | 9 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jaroslav Venclík | -9 | 6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Alan Melkus : Dušan Horbaj | 8 | 13 | 12 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Luboš Tříska | 4 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Tomáš Černý | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Jaroslav Venclík | 9 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Dušan Horbaj | 5 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Luboš Tříska | -12 | 8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Tomáš Černý | 6 | 6 | 2 | 3:0 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Alan Melkus Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Alan Melkus | 3 | 1 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
6. kolo
Slovan Velvary B : DTJ Sparta Doly Kladno B | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 564:469 | 39:20 | ||||
J. Egermayer / M. Hanzlík : J. Hejcman / J. Čižinský | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
J. Drbal / P. Vedral : S. Vojna / I. Lengál | 10 | 13 | 6 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jiří Hejcman | -5 | 7 | 6 | 9 | 3:1 | |
Josef Drbal : Stanislav Vojna | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Ivo Lengál | 11 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jiří Čižinský | 6 | -10 | 9 | 2 | 3:1 | |
Josef Drbal : Jiří Hejcman | -4 | -6 | 5 | -9 | 1:3 | |
Lenka Charvátová : Stanislav Vojna | -6 | 5 | 3 | -4 | -5 | 2:3 |
Petr Vedral : Ivo Lengál | 8 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jiří Čižinský | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Jiří Hejcman | -9 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Stanislav Vojna | 7 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Ivo Lengál | 7 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jiří Čižinský | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Jiří Hejcman | -6 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Stanislav Vojna | 10 | 8 | 1 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Ivo Lengál | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Jiří Čižinský | -3 | -9 | -6 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Miroslav Hanzlík |
1 | 0 |
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 1 | 0 |
Josef Drbal | 2 | 2 |
Petr Vedral | 3 | 1 |
Lenka Charvátová | 0 | 3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Hejcman Jiří Čižinský |
0 | 1 |
Stanislav Vojna Ivo Lengál |
0 | 1 |
Jiří Hejcman | 3 | 1 |
Stanislav Vojna | 1 | 3 |
Jiří Čižinský | 2 | 2 |
Ivo Lengál | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : TTC Jemníky B | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 506:689 | 12:53 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : M. Andrš / V. Káčerek | -5 | -5 | -10 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : M. Ušák / R. Müller | -5 | -7 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Martin Andrš | -4 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Vratislav Káčerek | -5 | -5 | 5 | -5 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Miloslav Ušák | -8 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Rudolf Müller | -5 | -4 | 10 | -11 | 1:3 | |
Adam Kindl : Martin Andrš | -8 | 3 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Vratislav Káčerek | 11 | -7 | 8 | -8 | -8 | 2:3 |
Miroslav Kudlík : Miloslav Ušák | -3 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Rudolf Müller | -10 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Martin Andrš | 6 | 7 | -3 | -4 | 10 | 3:2 |
Miroslav Kudlík : Vratislav Káčerek | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Miloslav Ušák | -9 | -8 | 7 | -7 | 1:3 | |
Adam Kindl : Rudolf Müller | -12 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Kudlík : Martin Andrš | -5 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Vratislav Káčerek | 9 | -3 | -5 | -8 | 1:3 | |
Adam Kindl : Miloslav Ušák | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Rudolf Müller | -6 | -11 | -5 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miloslav Ušák Rudolf Müller |
1 | 0 |
Martin Andrš Vratislav Káčerek |
1 | 0 |
Miloslav Ušák | 4 | 0 |
Rudolf Müller | 4 | 0 |
Martin Andrš | 3 | 1 |
Vratislav Káčerek | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno C : TJ Sokol Unhošť C | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 576:563 | 35:28 | ||||
J. Hlaváček / P. Vacík : J. Šťastný / O. Korec | 7 | -8 | 6 | -5 | 3 | 3:2 |
M. Brousek / V. Burda : J. Chvojka / M. Švarc | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Miroslav Švarc | 6 | -10 | 8 | 7 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Oldřich Korec | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Václav Burda : Jaroslav Chvojka | -8 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Martin Brousek : Jiří Šťastný | -7 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Miroslav Švarc | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Václav Burda : Oldřich Korec | 8 | -7 | 10 | 9 | 3:1 | |
Martin Brousek : Jaroslav Chvojka | 4 | -8 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Jiří Šťastný | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Václav Burda : Miroslav Švarc | 8 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Martin Brousek : Oldřich Korec | 8 | -6 | 9 | -7 | -9 | 2:3 |
Jan Hlaváček : Jaroslav Chvojka | 5 | -9 | 6 | 7 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Jiří Šťastný | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Martin Brousek : Miroslav Švarc | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Oldřich Korec | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jaroslav Chvojka | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Václav Burda : Jiří Šťastný | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Martin Brousek Václav Burda |
0 | 1 |
Jan Hlaváček Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Martin Brousek | 2 | 2 |
Václav Burda | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Chvojka Miroslav Švarc |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Oldřich Korec |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Jaroslav Chvojka | 2 | 2 |
Oldřich Korec | 1 | 3 |
Miroslav Švarc | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : Sokol Stochov-Honice C | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 408:642 | 6:54 | ||||
T. Černý / L. Tříska : J. Jedlička / K. Vajcová | -5 | -8 | -1 | 0:3 | ||
K. Přádný / J. Venclík : M. Chmelař / Z. Bařinka | -8 | -2 | 8 | -3 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Jaroslav Jedlička | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Michal Chmelař | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Zdeněk Bařinka | -8 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Kateřina Vajcová | 7 | -8 | -8 | 9 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Venclík : Jaroslav Jedlička | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Michal Chmelař | 6 | -7 | -8 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Zdeněk Bařinka | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Kateřina Vajcová | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Jaroslav Jedlička | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Michal Chmelař | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Zdeněk Bařinka | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Kateřina Vajcová | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Jaroslav Jedlička | -6 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Michal Chmelař | -11 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Zdeněk Bařinka | -4 | -6 | 8 | -7 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Kateřina Vajcová | -6 | 8 | -7 | -6 | 1:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 0 | 4 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
STC Slaný C : TTC Kladno E | 16 : 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 635:409 | 51:9 | ||||
P. Elicerová / L. Šimáňová ml. : T. Havlíček / M. Beránek | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
G. Materna / L. Vajnar : J. Caithaml / V. Caithaml | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Martin Beránek | 3 | -9 | 9 | 3 | 3:1 | |
Pavlína Elicerová : Jakub Caithaml | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
George Materna : Vladimír Caithaml | 6 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Tomáš Havlíček | -9 | -8 | 11 | -6 | 1:3 | |
Pavlína Elicerová : Martin Beránek | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
George Materna : Jakub Caithaml | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Vladimír Caithaml | 8 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
Ludmila Šimáňová : Tomáš Havlíček | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Martin Beránek | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jakub Caithaml | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Vladimír Caithaml | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Pavlína Elicerová : Tomáš Havlíček | 7 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Martin Beránek | 8 | 6 | -13 | -4 | -6 | 2:3 |
Ludmila Šimáňová : Jakub Caithaml | 2 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Pavlína Elicerová : Vladimír Caithaml | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
George Materna : Tomáš Havlíček | -7 | 3 | 6 | 6 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Pavlína Elicerová Ludmila Šimáňová ml. |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Pavlína Elicerová | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Vladimír Caithaml |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Martin Beránek | 1 | 3 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Vladimír Caithaml | 0 | 4 |
Sokol Blevice : STC Slaný D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 629:418 | 53:6 | ||||
R. Folbrecht / R. Ocásek : J. Plechatý / T. Plechatý | 5 | 3 | -5 | 8 | 3:1 | |
J. Barták / J. Rapp : J. Valášek / J. Valášek ml. | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Petr Dlouhý : Jan Plechatý | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Tomáš Plechatý | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jiří Valášek | 8 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jiří Valášek | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Jan Plechatý | -8 | -10 | 10 | 6 | 7 | 3:2 |
Jiří Rapp : Tomáš Plechatý | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jiří Valášek | 9 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Jiří Valášek | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jan Plechatý | -7 | 11 | -6 | 6 | -5 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Tomáš Plechatý | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Jiří Valášek | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Jiří Valášek | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jan Plechatý | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Tomáš Plechatý | 7 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Jiří Valášek | 8 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jiří Valášek | 4 | 2 | 3 | 3:0 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 3 | 0 |
Petr Dlouhý | 1 | 0 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jiří Valášek ml. |
0 | 1 |
Jan Plechatý Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
7. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : Sokol Blevice | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 631:528 | 43:21 | ||||
J. Hejcman / J. Cipra : R. Folbrecht / R. Ocásek | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
P. Vojna / S. Vojna : J. Barták / J. Rapp | -8 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Roman Folbrecht | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Rostislav Ocásek | 8 | -7 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Jiří Barták | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jiří Rapp | 3 | 2 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Alan Melkus | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Tihan : Rostislav Ocásek | -10 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jiří Barták | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Josef Cipra : Jiří Rapp | 8 | 8 | -4 | 10 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Alan Melkus | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Rostislav Ocásek | 10 | -9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Josef Cipra : Jiří Barták | 8 | -7 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
Jiří Hejcman : Jiří Rapp | -8 | 8 | -6 | 5 | 7 | 3:2 |
Pavel Vojna : Alan Melkus | 4 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Josef Cipra : Rostislav Ocásek | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jiří Barták | 8 | -9 | 5 | 3 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Jiří Rapp | 9 | -10 | -9 | 7 | 4 | 3:2 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Jiří Hejcman Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 4 | 0 |
Jiří Tihan | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Josef Cipra | 4 | 0 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 1 | 3 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 0 | 4 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Sokol Stochov-Honice C : STC Slaný C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 605:583 | 35:30 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : P. Elicerová / L. Šimáňová ml. | -9 | -8 | -4 | 0:3 | ||
M. Krejčí / M. Chmelař : G. Materna / L. Vajnar | 5 | -7 | -1 | 4 | -9 | 2:3 |
Miroslav Krejčí : Pavlína Elicerová | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Ludmila Šimáňová | 8 | 3 | -9 | 7 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : George Materna | -14 | -7 | -1 | 0:3 | ||
Michal Chmelař : Luboš Vajnar | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Pavlína Elicerová | 6 | -7 | 8 | -8 | 8 | 3:2 |
Kateřina Vajcová : Ludmila Šimáňová | -4 | -12 | -10 | 0:3 | ||
Michal Chmelař : George Materna | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Krejčí : Luboš Vajnar | 11 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Pavlína Elicerová | 6 | -3 | -7 | -7 | 1:3 | |
Michal Chmelař : Ludmila Šimáňová | -9 | 9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Krejčí : George Materna | 3 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Luboš Vajnar | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Pavlína Elicerová | 8 | -8 | -18 | 7 | -4 | 2:3 |
Miroslav Krejčí : Ludmila Šimáňová | 4 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : George Materna | -7 | 8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Luboš Vajnar | -8 | 5 | 5 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť C : Slovan Velvary B | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 677:592 | 42:26 | ||||
J. Chvojka / M. Hurt : J. Egermayer / L. Holer | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
J. Šťastný / M. Kodejš : J. Drbal / P. Vedral | 11 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Ladislav Holer | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Jan Egermayer | 8 | 10 | -8 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Josef Drbal | 6 | -8 | -8 | -5 | 1:3 | |
Jaroslav Chvojka : Petr Vedral | 7 | -8 | 6 | 9 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Ladislav Holer | -5 | 8 | -10 | 10 | 7 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Jan Egermayer | -8 | 5 | -12 | -8 | 1:3 | |
Jaroslav Chvojka : Lenka Charvátová | 5 | 11 | 5 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Petr Vedral | -7 | 8 | 9 | 7 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Ladislav Holer | -6 | 8 | -10 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Chvojka : Jan Egermayer | 8 | -8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Lenka Charvátová | 0 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Petr Vedral | -10 | 1 | 2 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Chvojka : Ladislav Holer | 7 | -7 | -7 | -6 | 1:3 | |
Milan Kodejš : Jan Egermayer | 7 | 8 | -7 | -8 | -8 | 2:3 |
Jiří Šťastný : Lenka Charvátová | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Petr Vedral | -9 | 8 | 5 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jaroslav Chvojka Miroslav Hurt |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Jaroslav Chvojka | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 0 | 2 |
Oldřich Korec | 1 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
0 | 1 |
Jan Egermayer Ladislav Holer |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 2 | 2 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 3 | 1 |
Lenka Charvátová | 0 | 3 |
Josef Drbal | 1 | 0 |
TTC Jemníky B : TJ Kablo Kladno C | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 645:700 | 28:41 | ||||
M. Ušák / J. Chlumecký : M. Brousek / V. Burda | 8 | -9 | 9 | -7 | 9 | 3:2 |
D. Šmíd / V. Káčerek : J. Hlaváček / K. Čampulka | -9 | 14 | -5 | -9 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Martin Brousek | 10 | -10 | 11 | 9 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Karel Čampulka | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
David Šmíd : Václav Burda | -12 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Jan Hlaváček | 7 | -8 | 6 | -9 | -13 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Martin Brousek | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
David Šmíd : Karel Čampulka | -11 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Václav Burda | -7 | -9 | 8 | -8 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Jan Hlaváček | -8 | 10 | 9 | 8 | 3:1 | |
David Šmíd : Martin Brousek | -8 | 7 | -9 | -9 | 1:3 | |
Miloslav Ušák : Karel Čampulka | 6 | -7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Václav Burda | -9 | 10 | -8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Jan Hlaváček | -8 | -7 | 7 | -9 | 1:3 | |
Miloslav Ušák : Martin Brousek | -6 | -8 | 9 | -8 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Karel Čampulka | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Václav Burda | -7 | 8 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
David Šmíd : Jan Hlaváček | -8 | -6 | -0 | 0:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
1 | 0 |
David Šmíd Vratislav Káčerek |
0 | 1 |
Miloslav Ušák | 1 | 3 |
Jiří Chlumecký | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Vratislav Káčerek | 3 | 1 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Martin Brousek Václav Burda |
0 | 1 |
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Karel Čampulka | 2 | 2 |
Martin Brousek | 2 | 2 |
Václav Burda | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Unhošť D | 16 : 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 698:550 | 50:19 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : A. Kindl / J. Mencl | 2 | 4 | 6 | 3:0 | ||
P. Vovsík / J. Maryška : J. Kudlík / M. Kudlík | -4 | 8 | -7 | 6 | 5 | 3:2 |
Erich Handl : Adam Kindl | 6 | 5 | -7 | 8 | 3:1 | |
Josef Liska : Miroslav Kudlík | 9 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Jan Maryška : Jiří Mencl | 7 | 7 | -8 | 9 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Jakub Kudlík | 4 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Josef Liska : Adam Kindl | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jan Maryška : Miroslav Kudlík | -4 | 8 | -14 | -9 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Jiří Mencl | -11 | 8 | -7 | 9 | 6 | 3:2 |
Erich Handl : Jakub Kudlík | 7 | -8 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Maryška : Adam Kindl | -8 | 6 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Miroslav Kudlík | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Erich Handl : Jiří Mencl | -4 | 6 | -7 | 6 | 5 | 3:2 |
Josef Liska : Jakub Kudlík | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Adam Kindl | 6 | 5 | -8 | 9 | 3:1 | |
Erich Handl : Miroslav Kudlík | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Josef Liska : Jiří Mencl | 8 | -7 | 9 | -10 | 7 | 3:2 |
Jan Maryška : Jakub Kudlík | -8 | 5 | 8 | 9 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Petr Vovsík Jan Maryška |
1 | 0 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 4 | 0 |
Erich Handl | 4 | 0 |
Jan Maryška | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 1 | 3 |
STC Slaný D : TJ Kablo Kladno D | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 670:599 | 41:29 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : T. Černý / L. Tříska | -8 | 8 | -8 | -8 | 1:3 | |
J. Valášek ml. / T. Plechatý : K. Přádný / J. Venclík | 3 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jan Plechatý : Dušan Horbaj | 6 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Jaroslav Venclík | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Tomáš Černý | -6 | 6 | 9 | -8 | -7 | 2:3 |
Jiří Valášek : Luboš Tříska | -2 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Dušan Horbaj | 4 | -4 | 5 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Plechatý : Jaroslav Venclík | -9 | 3 | 8 | -7 | -10 | 2:3 |
Jiří Valášek : Tomáš Černý | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Luboš Tříska | -5 | 5 | 11 | -6 | 8 | 3:2 |
Tomáš Plechatý : Dušan Horbaj | -13 | 7 | -8 | 9 | 6 | 3:2 |
Jiří Valášek : Jaroslav Venclík | 7 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jan Plechatý : Tomáš Černý | 7 | 7 | -6 | 11 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Luboš Tříska | 8 | -9 | -9 | 2 | 5 | 3:2 |
Jiří Valášek : Dušan Horbaj | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jaroslav Venclík | 5 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Tomáš Černý | -7 | 9 | 8 | 10 | 3:1 | |
Tomáš Plechatý : Luboš Tříska | -3 | 7 | 9 | -18 | 8 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 4 | 0 |
Jiří Valášek ml. | 1 | 3 |
Jan Plechatý | 4 | 0 |
Tomáš Plechatý | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Jaroslav Venclík | 1 | 3 |
8. kolo
Slovan Velvary B : TTC Jemníky B | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 664:487 | 51:14 | ||||
J. Egermayer / M. Hanzlík : M. Hubka / J. Zíma | 8 | 6 | 4 | 3:0 | ||
J. Drbal / L. Charvátová : R. Müller / P. Toušová | 7 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jiří Zíma | 6 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Miroslav Hubka | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Rudolf Müller | 6 | -9 | 5 | 3 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Pavlína Toušová | -8 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Miroslav Hanzlík : Jiří Zíma | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Miroslav Hubka | 9 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Rudolf Müller | 7 | -6 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Pavlína Toušová | 9 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Josef Drbal : Jiří Zíma | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Miroslav Hubka | -7 | 8 | -9 | 9 | 6 | 3:2 |
Jan Egermayer : Rudolf Müller | 5 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Pavlína Toušová | 9 | -8 | 7 | -9 | 6 | 3:2 |
Lenka Charvátová : Jiří Zíma | -6 | 8 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Miroslav Hubka | 6 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Rudolf Müller | -5 | 7 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Josef Drbal : Pavlína Toušová | 6 | -7 | 8 | 9 | 3:1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Miroslav Hanzlík |
1 | 0 |
Josef Drbal Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 4 | 0 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Lenka Charvátová | 3 | 1 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hubka Jiří Zíma |
0 | 1 |
Rudolf Müller Pavlína Toušová |
0 | 1 |
Rudolf Müller | 0 | 4 |
Miroslav Hubka | 0 | 4 |
Pavlína Toušová | 1 | 3 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno E | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 717:560 | 47:21 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : J. Caithaml / V. Caithaml | 4 | -10 | 7 | 7 | 3:1 | |
A. Kindl / J. Mencl : M. Beránek / Z. Podhorský | 8 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jakub Kudlík : Martin Beránek | -8 | -11 | -11 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Jakub Caithaml | 8 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
Jiří Mencl : Zdeněk Podhorský | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Vladimír Caithaml | 2 | 7 | -12 | 4 | 3:1 | |
Adam Kindl : Martin Beránek | 8 | -10 | -6 | 8 | -10 | 2:3 |
Jiří Mencl : Jakub Caithaml | -8 | 11 | 5 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Kudlík : Zdeněk Podhorský | -11 | 7 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jakub Kudlík : Vladimír Caithaml | -9 | -12 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Martin Beránek | 6 | -7 | 8 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Kudlík : Jakub Caithaml | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jakub Kudlík : Zdeněk Podhorský | 4 | 6 | -7 | 10 | 3:1 | |
Adam Kindl : Vladimír Caithaml | 11 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Martin Beránek | 8 | 5 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jakub Kudlík : Jakub Caithaml | -11 | 2 | 6 | 7 | 3:1 | |
Adam Kindl : Zdeněk Podhorský | -6 | -8 | 7 | 8 | 4 | 3:2 |
Jiří Mencl : Vladimír Caithaml | 10 | -11 | 8 | 2 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
1 | 0 |
Jakub Kudlík | 2 | 2 |
Adam Kindl | 3 | 1 |
Jiří Mencl | 4 | 0 |
Miroslav Kudlík | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Martin Beránek Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Vladimír Caithaml |
0 | 1 |
Martin Beránek | 2 | 2 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Vladimír Caithaml | 1 | 3 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 597:686 | 26:45 | ||||
M. Brousek / V. Burda : P. Homolka / E. Handl | 6 | -7 | 8 | -5 | -5 | 2:3 |
J. Hlaváček / P. Vacík : V. Bromský / J. Vovsík | 7 | 8 | -6 | -9 | 9 | 3:2 |
Patrick Vacík : Pavel Homolka | -6 | -9 | 8 | -7 | 1:3 | |
Václav Burda : Josef Vovsík | 6 | -8 | -9 | -5 | 1:3 | |
Jan Hlaváček : Erich Handl | 4 | -5 | -6 | 5 | -8 | 2:3 |
Martin Brousek : Vladimír Bromský | 8 | 9 | -7 | 9 | 3:1 | |
Václav Burda : Pavel Homolka | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Josef Vovsík | 4 | -9 | 5 | 6 | 3:1 | |
Martin Brousek : Erich Handl | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Vladimír Bromský | 8 | -9 | -7 | -8 | 1:3 | |
Jan Hlaváček : Pavel Homolka | -9 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Martin Brousek : Josef Vovsík | -8 | 6 | -6 | -13 | 1:3 | |
Patrick Vacík : Erich Handl | -9 | 11 | 9 | -9 | 8 | 3:2 |
Karel Čampulka : Vladimír Bromský | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Martin Brousek : Pavel Homolka | -4 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Josef Vovsík | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Karel Čampulka : Erich Handl | 5 | 6 | -7 | 6 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Vladimír Bromský | 12 | -8 | -7 | 12 | 2 | 3:2 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Martin Brousek Václav Burda |
0 | 1 |
Jan Hlaváček Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Karel Čampulka | 1 | 1 |
Martin Brousek | 1 | 3 |
Václav Burda | 0 | 2 |
Patrick Vacík | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Pavel Homolka Erich Handl |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 4 | 0 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 3 | 1 |
Erich Handl | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno D : STC Slaný C | 3 : 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 375:605 | 10:49 | ||||
D. Horbaj / J. Venclík : P. Elicerová / L. Šimáňová ml. | -5 | -1 | -5 | 0:3 | ||
T. Černý / L. Tříska : G. Materna / L. Vajnar | -6 | 2 | 2 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Venclík : Ludmila Šimáňová | -6 | -12 | -0 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Pavlína Elicerová | -4 | -1 | -1 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Luboš Vajnar | 8 | -7 | 8 | 6 | 3:1 | |
Luboš Tříska : George Materna | -6 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Ludmila Šimáňová | -5 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Pavlína Elicerová | -2 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Luboš Vajnar | -9 | 6 | -9 | 5 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Venclík : George Materna | -4 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Ludmila Šimáňová | -4 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Pavlína Elicerová | -5 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Luboš Vajnar | -9 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Karel Přádný : George Materna | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Ludmila Šimáňová | -5 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Pavlína Elicerová | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Luboš Vajnar | -7 | 11 | -9 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Černý : George Materna | -9 | -4 | -5 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Dušan Horbaj Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
STC Slaný D : DTJ Sparta Doly Kladno B | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 442:597 | 14:44 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : J. Čižinský / I. Lengál | 7 | 12 | 5 | 3:0 | ||
J. Valášek ml. / J. Plechatý : P. Vojna / S. Vojna | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Ivo Lengál | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jan Plechatý : Stanislav Vojna | -12 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Pavel Vojna | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
John Plechatý : Jiří Čižinský | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Ivo Lengál | -3 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Stanislav Vojna | -11 | -6 | -10 | 0:3 | ||
John Plechatý : Pavel Vojna | -7 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Čižinský | -8 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Ivo Lengál | -2 | -9 | -6 | 0:3 | ||
John Plechatý : Stanislav Vojna | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Pavel Vojna | 8 | -9 | -8 | 7 | -5 | 2:3 |
Jan Plechatý : Jiří Čižinský | -7 | -3 | -10 | 0:3 | ||
John Plechatý : Ivo Lengál | -5 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Stanislav Vojna | 8 | -7 | 9 | 6 | 3:1 | |
Jan Plechatý : Pavel Vojna | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Čižinský | -13 | -3 | -5 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek ml. John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 3 | 1 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Čižinský Ivo Lengál |
0 | 1 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 3 | 1 |
Jiří Čižinský | 3 | 1 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
Sokol Blevice : TJ Sokol Unhošť C | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 583:653 | 25:43 | ||||
R. Folbrecht / R. Ocásek : J. Šťastný / M. Kodejš | -7 | -5 | 8 | -4 | 1:3 | |
J. Barták / J. Rapp : M. Hurt / O. Korec | 8 | -7 | -7 | 7 | 7 | 3:2 |
Jiří Rapp : Milan Kodejš | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Oldřich Korec | -8 | 3 | 9 | -11 | -8 | 2:3 |
Jiří Barták : Miroslav Hurt | -8 | -6 | 2 | -7 | 1:3 | |
Roman Folbrecht : Jiří Šťastný | -1 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Milan Kodejš | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Oldřich Korec | 7 | -10 | 3 | -9 | -9 | 2:3 |
Roman Folbrecht : Miroslav Hurt | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Jiří Šťastný | -8 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Milan Kodejš | 11 | -8 | 7 | 5 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Oldřich Korec | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Miroslav Hurt | 10 | -4 | -11 | -3 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Jiří Šťastný | -9 | 8 | -7 | -5 | 1:3 | |
Roman Folbrecht : Milan Kodejš | -9 | -8 | 4 | 10 | -11 | 2:3 |
Jiří Rapp : Oldřich Korec | 4 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Miroslav Hurt | 9 | -9 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jiří Barták : Jiří Šťastný | -10 | -7 | -12 | 0:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 1 | 3 |
Roman Folbrecht | 0 | 4 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Oldřich Korec | 3 | 1 |
9. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Kablo Kladno D | 16 : 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 644:422 | 51:11 | ||||
J. Tihan / J. Čižinský : T. Černý / L. Tříska | -5 | -8 | 8 | -6 | 1:3 | |
P. Vojna / S. Vojna : K. Přádný / D. Horbaj | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Tihan : Dušan Horbaj | 10 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Karel Přádný | 8 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Luboš Tříska | -11 | 2 | 6 | 3 | 3:1 | |
Jiří Čižinský : Tomáš Černý | -9 | -6 | 9 | 6 | 8 | 3:2 |
Stanislav Vojna : Dušan Horbaj | 8 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Karel Přádný | 2 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Čižinský : Luboš Tříska | 7 | 6 | -6 | 6 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Tomáš Černý | 5 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Dušan Horbaj | 10 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Čižinský : Karel Přádný | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Tihan : Luboš Tříska | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Tomáš Černý | 10 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Čižinský : Dušan Horbaj | 7 | -8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Jiří Tihan : Karel Přádný | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Luboš Tříska | 5 | 0 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Tomáš Černý | -9 | 8 | -5 | 5 | -7 | 2:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Tihan Jiří Čižinský |
0 | 1 |
Jiří Tihan | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Stanislav Vojna | 4 | 0 |
Jiří Čižinský | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Unhošť D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 655:407 | 54:6 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : A. Kindl / J. Mencl | 4 | -13 | 7 | -7 | 6 | 3:2 |
M. Krejčí / M. Chmelař : J. Kudlík / M. Kudlík | 9 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Miroslav Kudlík | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Adam Kindl | 4 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Jiří Mencl | 4 | -10 | 4 | 6 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Jakub Kudlík | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Miroslav Kudlík | 5 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Adam Kindl | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jiří Mencl | -10 | 11 | 7 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Krejčí : Jakub Kudlík | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Miroslav Kudlík | 7 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Adam Kindl | 6 | -9 | 1 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Krejčí : Jiří Mencl | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Jakub Kudlík | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Miroslav Kudlík | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Adam Kindl | 3 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Jiří Mencl | 3 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Jakub Kudlík | 6 | 7 | 6 | 3:0 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička Kateřina Vajcová |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí | 4 | 0 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 4 | 0 |
Kateřina Vajcová | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C : STC Slaný D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 620:340 | 54:3 | ||||
M. Hurt / O. Korec : J. Valášek / J. Plechatý | 6 | 2 | 5 | 3:0 | ||
J. Šťastný / M. Kodejš : J. Plechatý / T. Plechatý | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : John Plechatý | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jiří Valášek | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jan Plechatý | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Tomáš Plechatý | 6 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : John Plechatý | 9 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jiří Valášek | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jan Plechatý | -8 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Tomáš Plechatý | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : John Plechatý | 8 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Jiří Valášek | 8 | -8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Jan Plechatý | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Tomáš Plechatý | 6 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : John Plechatý | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Jiří Valášek | 3 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jan Plechatý | 4 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Tomáš Plechatý | 0 | 2 | 5 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jan Plechatý Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TTC Kladno E : TJ Kablo Kladno C | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 457:700 | 16:51 | ||||
T. Havlíček / M. Beránek : J. Hlaváček / K. Čampulka | 9 | -6 | 9 | -5 | -7 | 2:3 |
J. Caithaml / Z. Podhorský : A. Kalaš / V. Burda | -12 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Alois Kalaš | -3 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Karel Čampulka | -8 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Václav Burda | 9 | 3 | -4 | -7 | -6 | 2:3 |
Martin Beránek : Jan Hlaváček | -4 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Alois Kalaš | -3 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Karel Čampulka | -6 | 8 | 7 | -10 | 5 | 3:2 |
Martin Beránek : Václav Burda | -9 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Jan Hlaváček | -4 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Alois Kalaš | 10 | 5 | -12 | 9 | 3:1 | |
Martin Beránek : Karel Čampulka | -8 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Václav Burda | 12 | -8 | -0 | -4 | 1:3 | |
Jakub Caithaml : Jan Hlaváček | -1 | -1 | -2 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Alois Kalaš | -3 | 8 | -6 | 10 | -3 | 2:3 |
Zdeněk Podhorský : Karel Čampulka | -4 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Václav Burda | 8 | -10 | -8 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Havlíček : Jan Hlaváček | 9 | -8 | 10 | -9 | -7 | 2:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
1 | 0 |
Alois Kalaš Václav Burda |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Karel Čampulka | 3 | 1 |
Alois Kalaš | 3 | 1 |
Václav Burda | 4 | 0 |
TTC Jemníky B : Sokol Blevice | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 572:659 | 22:45 | ||||
D. Šmíd / V. Káčerek : R. Folbrecht / R. Ocásek | -9 | 9 | -7 | -8 | 1:3 | |
M. Ušák / J. Chlumecký : J. Barták / J. Rapp | -8 | -9 | 8 | -13 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Roman Folbrecht | 6 | 8 | -9 | 8 | 3:1 | |
Miloslav Ušák : Rostislav Ocásek | -9 | 7 | -8 | -9 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : Jiří Barták | -8 | 9 | -7 | -8 | 1:3 | |
David Šmíd : Jiří Rapp | -1 | -1 | -9 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Alan Melkus | -8 | 7 | 9 | 6 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Rostislav Ocásek | -6 | 5 | 7 | 7 | 3:1 | |
David Šmíd : Jiří Barták | -7 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jiří Rapp | 8 | -4 | -6 | 7 | -6 | 2:3 |
Vratislav Káčerek : Alan Melkus | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
David Šmíd : Rostislav Ocásek | -1 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jiří Barták | -7 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Jiří Rapp | -8 | -7 | 8 | -9 | 1:3 | |
David Šmíd : Alan Melkus | -8 | 7 | 6 | -9 | -9 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Rostislav Ocásek | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Miloslav Ušák : Jiří Barták | -10 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Jiří Rapp | -6 | 9 | -8 | -8 | 1:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
0 | 1 |
David Šmíd Vratislav Káčerek |
0 | 1 |
Miloslav Ušák | 1 | 3 |
Jiří Chlumecký | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Vratislav Káčerek | 2 | 2 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 2 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B : Slovan Velvary B | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 674:634 | 40:30 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : J. Egermayer / L. Charvátová | -9 | 8 | -7 | 9 | 4 | 3:2 |
J. Liska / E. Handl : J. Drbal / P. Vedral | 8 | -13 | 10 | -9 | -8 | 2:3 |
Josef Liska : Jan Egermayer | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Josef Drbal | 8 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Erich Handl : Petr Vedral | 8 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Josef Vovsík : Lenka Charvátová | 5 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jan Egermayer | 7 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Erich Handl : Josef Drbal | -4 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Josef Vovsík : Petr Vedral | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Josef Liska : Lenka Charvátová | -9 | 8 | -7 | 9 | 6 | 3:2 |
Erich Handl : Jan Egermayer | 5 | -11 | -15 | -5 | 1:3 | |
Josef Vovsík : Josef Drbal | -6 | 1 | 9 | -2 | 11 | 3:2 |
Josef Liska : Petr Vedral | -6 | -2 | 9 | 8 | -9 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Lenka Charvátová | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Jan Egermayer | 9 | -9 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
Josef Liska : Josef Drbal | 9 | -8 | -7 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Petr Vedral | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Erich Handl : Lenka Charvátová | 10 | 8 | 6 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Josef Liska Erich Handl |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 1 | 3 |
Erich Handl | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Josef Drbal | 2 | 2 |
Petr Vedral | 1 | 3 |
Lenka Charvátová | 0 | 4 |
10. kolo
Slovan Velvary B : TTC Kladno E | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 649:407 | 47:16 | ||||
J. Drbal / P. Vedral : T. Havlíček / M. Beránek | -13 | 4 | 3 | 13 | 3:1 | |
J. Egermayer / L. Charvátová : J. Caithaml / Z. Podhorský | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Zdeněk Podhorský | 3 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jakub Caithaml | 1 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Tomáš Havlíček | 5 | -9 | -9 | -5 | 1:3 | |
Lenka Charvátová : Martin Beránek | 10 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Zdeněk Podhorský | 2 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jakub Caithaml | 2 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Tomáš Havlíček | -7 | -5 | 10 | -7 | 1:3 | |
Josef Drbal : Martin Beránek | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Zdeněk Podhorský | 1 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Jakub Caithaml | 8 | 8 | -9 | 3 | 3:1 | |
Josef Drbal : Tomáš Havlíček | 5 | -2 | 7 | -9 | 9 | 3:2 |
Jan Egermayer : Martin Beránek | 5 | 10 | 1 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Zdeněk Podhorský | 3 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jakub Caithaml | 4 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Tomáš Havlíček | 5 | -9 | -7 | -11 | 1:3 | |
Petr Vedral : Martin Beránek | -8 | -7 | 6 | 7 | -8 | 2:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Petr Vedral | 2 | 2 |
Lenka Charvátová | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 3 | 1 |
Martin Beránek | 1 | 3 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný C | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 414:646 | 11:49 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : G. Materna / L. Vajnar | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : P. Elicerová / L. Šimáňová ml. | -12 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Ludmila Šimáňová | -2 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Luboš Vajnar | -9 | 9 | 10 | 8 | 3:1 | |
Jiří Mencl : Pavlína Elicerová | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : George Materna | -4 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Ludmila Šimáňová | -5 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Luboš Vajnar | 9 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Pavlína Elicerová | -10 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : George Materna | 9 | -11 | -10 | -4 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Ludmila Šimáňová | -3 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Luboš Vajnar | -9 | 7 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Pavlína Elicerová | -2 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : George Materna | -2 | -10 | 9 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Kudlík : Ludmila Šimáňová | -12 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Luboš Vajnar | 9 | 10 | -5 | -5 | -3 | 2:3 |
Adam Kindl : Pavlína Elicerová | -4 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : George Materna | -6 | -5 | -4 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Sokol Unhošť C | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 672:694 | 37:36 | ||||
J. Hejcman / J. Cipra : J. Šťastný / M. Kodejš | 8 | -8 | 9 | -4 | 8 | 3:2 |
J. Tihan / S. Vojna : J. Chvojka / M. Hurt | 8 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Josef Cipra : Jiří Šťastný | 4 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Miroslav Hurt | -6 | 9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Jaroslav Chvojka | 8 | -9 | -9 | 2 | -10 | 2:3 |
Jiří Tihan : Milan Kodejš | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jiří Šťastný | -8 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Miroslav Hurt | 7 | -9 | 12 | -2 | 9 | 3:2 |
Jiří Tihan : Jaroslav Chvojka | 14 | 9 | -8 | -3 | -5 | 2:3 |
Josef Cipra : Milan Kodejš | 11 | -5 | 9 | -4 | 9 | 3:2 |
Stanislav Vojna : Jiří Šťastný | 7 | -9 | -9 | 6 | -7 | 2:3 |
Jiří Tihan : Miroslav Hurt | -10 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Jaroslav Chvojka | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Milan Kodejš | 5 | 9 | -7 | -8 | -7 | 2:3 |
Jiří Tihan : Jiří Šťastný | 10 | 7 | -7 | -8 | -1 | 2:3 |
Josef Cipra : Miroslav Hurt | 7 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jaroslav Chvojka | 12 | -7 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Stanislav Vojna : Milan Kodejš | -5 | -9 | -5 | 0:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Hejcman Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Tihan Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 0 | 4 |
Jiří Tihan | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 1 | 3 |
Josef Cipra | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
0 | 1 |
Jaroslav Chvojka Miroslav Hurt |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Jaroslav Chvojka | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno C : Sokol Stochov-Honice C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 656:637 | 38:34 | ||||
J. Hlaváček / K. Čampulka : M. Chmelař / Z. Bařinka | -9 | 7 | 4 | -7 | 8 | 3:2 |
V. Burda / P. Vacík : J. Jedlička / K. Vajcová | 6 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Michal Chmelař | -6 | -8 | 9 | 7 | -4 | 2:3 |
Václav Burda : Jaroslav Jedlička | -3 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Zdeněk Bařinka | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Kateřina Vajcová | -9 | -8 | 9 | 8 | -8 | 2:3 |
Václav Burda : Michal Chmelař | 7 | -5 | -6 | 8 | 10 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Jaroslav Jedlička | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Karel Čampulka : Zdeněk Bařinka | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Kateřina Vajcová | 9 | 8 | -7 | -8 | -9 | 2:3 |
Jan Hlaváček : Michal Chmelař | -8 | -7 | 10 | 9 | 10 | 3:2 |
Karel Čampulka : Jaroslav Jedlička | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Zdeněk Bařinka | 4 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Kateřina Vajcová | -7 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Karel Čampulka : Michal Chmelař | 2 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jaroslav Jedlička | 8 | 8 | -8 | -7 | -4 | 2:3 |
Martin Brousek : Zdeněk Bařinka | 8 | 7 | -6 | -8 | 6 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Kateřina Vajcová | 8 | 6 | -9 | -8 | 7 | 3:2 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
1 | 0 |
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Karel Čampulka | 2 | 2 |
Martin Brousek | 1 | 1 |
Václav Burda | 1 | 1 |
Patrick Vacík | 1 | 3 |
STC Slaný D : TTC Jemníky B | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 578:480 | 32:33 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : bez boje | 0:0 | |||||
J. Valášek ml. / T. Plechatý : M. Andrš / D. Šmíd | -6 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Martin Andrš | -5 | 7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Jiří Chlumecký | -6 | -8 | 7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Plechatý : David Šmíd | 4 | -9 | -5 | 4 | -2 | 2:3 |
Jiří Valášek : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Valášek : Martin Andrš | -6 | 7 | -8 | 8 | -7 | 2:3 |
Tomáš Plechatý : Jiří Chlumecký | -4 | -9 | 7 | -4 | 1:3 | |
Jiří Valášek : David Šmíd | -5 | 7 | -8 | 5 | -9 | 2:3 |
Jan Plechatý : bez boje | 0:0 | |||||
John Plechatý : Martin Andrš | -2 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Chlumecký | -8 | -2 | -10 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : David Šmíd | -9 | 2 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jiří Valášek : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Valášek : Martin Andrš | -2 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jiří Chlumecký | -16 | -7 | -13 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : David Šmíd | 5 | 5 | -9 | 5 | 3:1 | |
John Plechatý : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Jiří Valášek ml. | 1 | 3 |
Jan Plechatý | 3 | 1 |
Tomáš Plechatý | 0 | 2 |
John Plechatý | 1 | 1 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Martin Andrš David Šmíd |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Chlumecký | 4 | 0 |
Martin Andrš | 3 | 1 |
David Šmíd | 2 | 2 |
Sokol Blevice : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 584:657 | 27:40 | ||||
R. Folbrecht / R. Ocásek : P. Homolka / P. Vovsík | -9 | -5 | -6 | 0:3 | ||
J. Barták / J. Rapp : V. Bromský / J. Liska | 8 | -10 | -4 | 8 | -16 | 2:3 |
Roman Folbrecht : Vladimír Bromský | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Pavel Homolka | 3 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Erich Handl | -12 | 9 | 3 | -5 | 9 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Petr Vovsík | -6 | 6 | 10 | -8 | -7 | 2:3 |
Jiří Barták : Vladimír Bromský | -1 | -3 | 6 | 9 | -8 | 2:3 |
Jiří Rapp : Pavel Homolka | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Erich Handl | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Petr Vovsík | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Vladimír Bromský | -9 | -3 | 7 | 8 | 8 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Pavel Homolka | 5 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Erich Handl | -12 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Petr Vovsík | -5 | 10 | -4 | -8 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Vladimír Bromský | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Pavel Homolka | -11 | -8 | 9 | 11 | -4 | 2:3 |
Jiří Barták : Erich Handl | -11 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Petr Vovsík | -9 | -10 | -6 | 0:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 1 | 3 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Liska |
1 | 0 |
Pavel Homolka Petr Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Erich Handl | 2 | 2 |
11. kolo
Sokol Stochov-Honice C : Slovan Velvary B | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 630:559 | 40:27 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : J. Egermayer / L. Charvátová | -10 | 7 | -6 | 6 | 9 | 3:2 |
M. Krejčí / M. Chmelař : P. Vedral / L. Holer | -5 | -9 | 8 | -2 | 1:3 | |
Miroslav Krejčí : Jan Egermayer | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Ladislav Holer | 5 | -5 | -7 | -5 | 1:3 | |
Kateřina Vajcová : Lenka Charvátová | 8 | -5 | -7 | -8 | 1:3 | |
Michal Chmelař : Petr Vedral | 6 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Jan Egermayer | 5 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Ladislav Holer | 8 | -9 | -10 | -7 | 1:3 | |
Michal Chmelař : Lenka Charvátová | 6 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Petr Vedral | 2 | -10 | 4 | 11 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Jan Egermayer | 6 | -6 | -6 | 1 | -4 | 2:3 |
Michal Chmelař : Ladislav Holer | 7 | 11 | -8 | -8 | 8 | 3:2 |
Miroslav Krejčí : Lenka Charvátová | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Petr Vedral | 10 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jan Egermayer | -9 | 5 | 8 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Krejčí : Ladislav Holer | 7 | -8 | -1 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : Lenka Charvátová | 12 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Petr Vedral | 8 | 8 | 7 | 3:0 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
0 | 1 |
Jaroslav Jedlička Kateřina Vajcová |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí | 2 | 2 |
Jaroslav Jedlička | 3 | 1 |
Michal Chmelař | 4 | 0 |
Kateřina Vajcová | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Vedral Ladislav Holer |
1 | 0 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 2 | 2 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 3 | 1 |
Lenka Charvátová | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C : TJ Kablo Kladno D | 16 : 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 613:389 | 50:8 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : T. Černý / L. Tříska | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
M. Hurt / O. Korec : K. Přádný / J. Venclík | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Jaroslav Venclík | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Dušan Horbaj | 6 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Luboš Tříska | 8 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Tomáš Černý | 8 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jaroslav Venclík | 6 | 0 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Dušan Horbaj | 8 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Luboš Tříska | 7 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Tomáš Černý | -12 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Jaroslav Venclík | 2 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Dušan Horbaj | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Luboš Tříska | 7 | -7 | 7 | 7 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Tomáš Černý | -8 | 8 | -7 | 7 | -5 | 2:3 |
Jiří Šťastný : Jaroslav Venclík | 6 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Dušan Horbaj | -7 | 5 | 8 | 11 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Luboš Tříska | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Tomáš Černý | 3 | 6 | 1 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 3 | 1 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
TTC Kladno E : Sokol Blevice | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 465:664 | 14:50 | ||||
J. Caithaml / V. Caithaml : J. Barták / J. Rapp | -4 | -3 | -7 | 0:3 | ||
T. Havlíček / M. Beránek : R. Folbrecht / R. Ocásek | 4 | -6 | -3 | -7 | 1:3 | |
Jakub Caithaml : Jiří Barták | -5 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Jiří Rapp | -3 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Roman Folbrecht | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Rostislav Ocásek | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Jiří Barták | -6 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Jiří Rapp | 8 | 12 | -4 | -9 | -4 | 2:3 |
Martin Beránek : Roman Folbrecht | 7 | -3 | 8 | -9 | 9 | 3:2 |
Jakub Caithaml : Rostislav Ocásek | -8 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Jiří Barták | -11 | -8 | 7 | 8 | -10 | 2:3 |
Martin Beránek : Jiří Rapp | -10 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Roman Folbrecht | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Rostislav Ocásek | -9 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Jiří Barták | -3 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Jiří Rapp | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Roman Folbrecht | 8 | -9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Havlíček : Rostislav Ocásek | 7 | -6 | 9 | -4 | -6 | 2:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Jakub Caithaml Vladimír Caithaml |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Martin Beránek | 1 | 3 |
Jakub Caithaml | 0 | 2 |
Vladimír Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 2 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
TTC Jemníky B : DTJ Sparta Doly Kladno B | 7 : 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 666:711 | 34:42 | ||||
M. Andrš / D. Šmíd : J. Hejcman / J. Tihan | -6 | -4 | 7 | -9 | 1:3 | |
M. Ušák / J. Chlumecký : P. Vojna / S. Vojna | 5 | -10 | -7 | -6 | 1:3 | |
Miloslav Ušák : Jiří Hejcman | 6 | -5 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
David Šmíd : Jiří Tihan | -8 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Stanislav Vojna | -2 | 1 | 10 | -5 | 3 | 3:2 |
Jiří Chlumecký : Pavel Vojna | 7 | -6 | 9 | 8 | 3:1 | |
David Šmíd : Jiří Hejcman | 10 | 8 | -10 | -7 | -9 | 2:3 |
Martin Andrš : Jiří Tihan | -5 | 9 | 11 | -8 | -4 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Stanislav Vojna | -5 | -7 | 6 | 8 | -9 | 2:3 |
Miloslav Ušák : Pavel Vojna | -4 | 8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Martin Andrš : Jiří Hejcman | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jiří Tihan | -5 | 7 | 5 | -9 | 6 | 3:2 |
Vratislav Káčerek : Stanislav Vojna | 8 | 8 | 9 | 3:0 | ||
David Šmíd : Pavel Vojna | -3 | -6 | 6 | -7 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Jiří Hejcman | -11 | 3 | 5 | -9 | -10 | 2:3 |
Vratislav Káčerek : Jiří Tihan | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
David Šmíd : Stanislav Vojna | 7 | -7 | -5 | -7 | 1:3 | |
Martin Andrš : Pavel Vojna | -7 | 8 | 8 | -8 | 10 | 3:2 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
0 | 1 |
Miloslav Ušák | 1 | 1 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
Martin Andrš | 2 | 2 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Vratislav Káčerek | 2 | 0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Hejcman Jiří Tihan |
1 | 0 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Jiří Tihan | 2 | 2 |
Stanislav Vojna | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : STC Slaný D | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 585:355 | 47:10 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : J. Valášek / J. Plechatý | 8 | 2 | 2 | 3:0 | ||
P. Vovsík / J. Liska : J. Valášek ml. / J. Plechatý | 4 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Jiří Valášek | 6 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Jan Plechatý | 7 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Jiří Valášek | 6 | 6 | -10 | 9 | 3:1 | |
Josef Liska : John Plechatý | 1 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Jiří Valášek | 4 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Jan Plechatý | -6 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Josef Liska : Jiří Valášek | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : John Plechatý | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Jiří Valášek | -6 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Josef Liska : Jan Plechatý | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Jiří Valášek | 10 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : John Plechatý | 0 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Josef Liska : Jiří Valášek | 9 | -8 | 8 | -7 | -8 | 2:3 |
Petr Vovsík : Jan Plechatý | 10 | 2 | 13 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Jiří Valášek | 6 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : John Plechatý | 10 | 4 | 2 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Petr Vovsík Josef Liska |
1 | 0 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 3 | 1 |
Daniel Štolc | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek ml. John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
John Plechatý | 0 | 4 |
STC Slaný C : TJ Kablo Kladno C | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 623:569 | 38:29 | ||||
J. Pánek / P. Elicerová : J. Hlaváček / K. Čampulka | -7 | 5 | -6 | 3 | 12 | 3:2 |
G. Materna / L. Vajnar : A. Kalaš / V. Burda | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Alois Kalaš | -5 | -4 | -9 | 0:3 | ||
George Materna : Karel Čampulka | -5 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Pavlína Elicerová : Václav Burda | 6 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Jan Hlaváček | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Alois Kalaš | -8 | -5 | 6 | 6 | 5 | 3:2 |
Pavlína Elicerová : Karel Čampulka | -9 | 5 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Pánek : Václav Burda | -6 | 6 | -8 | 9 | -6 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Jan Hlaváček | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Pavlína Elicerová : Alois Kalaš | 5 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Karel Čampulka | 6 | 1 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Václav Burda | -8 | -4 | -4 | 0:3 | ||
George Materna : Jan Hlaváček | -7 | -11 | 7 | -9 | 1:3 | |
Jan Pánek : Alois Kalaš | -12 | 11 | 3 | 3 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Karel Čampulka | -9 | 5 | 8 | -8 | -4 | 2:3 |
George Materna : Václav Burda | 9 | -10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Pavlína Elicerová : Jan Hlaváček | -6 | 3 | 4 | 6 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jan Pánek Pavlína Elicerová |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
George Materna | 2 | 2 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Pavlína Elicerová | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
0 | 1 |
Alois Kalaš Václav Burda |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Karel Čampulka | 2 | 2 |
Alois Kalaš | 1 | 3 |
Václav Burda | 2 | 2 |
12. kolo
Slovan Velvary B : STC Slaný C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 624:610 | 38:31 | ||||
J. Drbal / P. Vedral : Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
J. Egermayer / L. Charvátová : G. Materna / L. Vajnar | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Čeněk Vorlíček | -9 | -6 | 12 | -7 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Ludmila Šimáňová | 5 | -9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Petr Vedral : George Materna | -2 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Luboš Vajnar | -9 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Čeněk Vorlíček | -3 | -6 | 10 | -9 | 1:3 | |
Petr Vedral : Ludmila Šimáňová | 10 | -6 | 12 | 10 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : George Materna | 9 | 7 | -8 | -6 | -4 | 2:3 |
Josef Drbal : Luboš Vajnar | -8 | 9 | 5 | 7 | 3:1 | |
Petr Vedral : Čeněk Vorlíček | -8 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Ludmila Šimáňová | 5 | -6 | 3 | 8 | 3:1 | |
Josef Drbal : George Materna | 9 | 8 | -3 | 7 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Luboš Vajnar | 3 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Čeněk Vorlíček | -4 | 6 | -8 | 8 | -1 | 2:3 |
Josef Drbal : Ludmila Šimáňová | 8 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : George Materna | 8 | 3 | -7 | -10 | 7 | 3:2 |
Petr Vedral : Luboš Vajnar | -9 | 9 | 9 | -6 | -10 | 2:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Josef Drbal | 3 | 1 |
Petr Vedral | 1 | 3 |
Lenka Charvátová | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 4 | 0 |
George Materna | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Ludmila Šimáňová | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B : Sokol Buštěhrad B | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 707:620 | 41:33 | ||||
J. Hejcman / J. Cipra : P. Homolka / J. Liska | 4 | 4 | -8 | 4 | 3:1 | |
P. Vojna / S. Vojna : V. Bromský / J. Vovsík | 8 | -10 | -7 | -10 | 1:3 | |
Josef Cipra : Pavel Homolka | -6 | -6 | 6 | 10 | 7 | 3:2 |
Jiří Hejcman : Josef Vovsík | -8 | 8 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Stanislav Vojna : Vladimír Bromský | -8 | 8 | -10 | 5 | 9 | 3:2 |
Pavel Vojna : Josef Liska | 10 | 1 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Pavel Homolka | -9 | 6 | 6 | 6 | 3:1 | |
Stanislav Vojna : Josef Vovsík | 9 | -8 | -6 | 2 | -6 | 2:3 |
Pavel Vojna : Vladimír Bromský | -9 | -9 | 7 | -5 | 1:3 | |
Josef Cipra : Josef Liska | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Pavel Homolka | 4 | 9 | -7 | -9 | -7 | 2:3 |
Pavel Vojna : Josef Vovsík | 3 | -9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Josef Cipra : Vladimír Bromský | -10 | -5 | 3 | 4 | 8 | 3:2 |
Jiří Hejcman : Josef Liska | 4 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Pavel Homolka | -7 | 3 | -9 | -8 | 1:3 | |
Josef Cipra : Josef Vovsík | -6 | 6 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Vladimír Bromský | -10 | 8 | -3 | -5 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Josef Liska | 6 | 6 | 3 | 3:0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Jiří Hejcman Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 2 | 2 |
Josef Cipra | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka Josef Liska |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 3 | 1 |
Josef Liska | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : TJ Sokol Unhošť D | 9 : 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 617:618 | 33:33 | ||||
T. Černý / L. Tříska : A. Kindl / J. Mencl | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
K. Přádný / J. Venclík : J. Kudlík / M. Kudlík | -5 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Adam Kindl | -11 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Jiří Mencl | -8 | 9 | -13 | -4 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Miroslav Kudlík | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Černý : Jakub Kudlík | 10 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Venclík : Adam Kindl | 6 | -9 | 3 | -5 | -6 | 2:3 |
Luboš Tříska : Jiří Mencl | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Miroslav Kudlík | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jakub Kudlík | 8 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Tříska : Adam Kindl | 8 | -9 | -5 | 13 | 8 | 3:2 |
Tomáš Černý : Jiří Mencl | -10 | 7 | -8 | -5 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Miroslav Kudlík | 7 | -6 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Venclík : Jakub Kudlík | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Černý : Adam Kindl | -10 | -5 | 9 | 3 | -9 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Jiří Mencl | -7 | -7 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Miroslav Kudlík | 8 | 6 | -8 | -5 | 10 | 3:2 |
Luboš Tříska : Jakub Kudlík | 10 | 8 | 12 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Jaroslav Venclík | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
1 | 0 |
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 3 | 1 |
Jiří Mencl | 4 | 0 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C : TTC Jemníky B | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 708:535 | 54:18 | ||||
M. Hurt / O. Korec : M. Hubka / P. Toušová | 6 | -8 | 7 | 7 | 3:1 | |
J. Šťastný / M. Kodejš : R. Müller / J. Zíma | 7 | 7 | -5 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Pavlína Toušová | 7 | -6 | 7 | -8 | 5 | 3:2 |
Oldřich Korec : Rudolf Müller | -5 | -6 | 7 | 7 | 6 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Jiří Zíma | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Miroslav Hubka | 7 | -5 | 6 | 7 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Pavlína Toušová | 7 | 8 | -7 | -6 | 9 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Rudolf Müller | 6 | 5 | -8 | 4 | 3:1 | |
Jaroslav Chvojka : Jiří Zíma | 4 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Miroslav Hubka | 3 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Pavlína Toušová | 6 | -9 | 5 | 4 | 3:1 | |
Jaroslav Chvojka : Rudolf Müller | 4 | 4 | -7 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Jiří Zíma | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Miroslav Hubka | 6 | -6 | 7 | -8 | 3 | 3:2 |
Jaroslav Chvojka : Pavlína Toušová | 6 | 6 | -5 | -7 | 9 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Rudolf Müller | -3 | 7 | 7 | 6 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Jiří Zíma | 3 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Miroslav Hubka | 5 | -5 | 8 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Jaroslav Chvojka | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Rudolf Müller Jiří Zíma |
0 | 1 |
Miroslav Hubka Pavlína Toušová |
0 | 1 |
Rudolf Müller | 0 | 4 |
Miroslav Hubka | 0 | 4 |
Pavlína Toušová | 0 | 4 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
STC Slaný D : TTC Kladno E | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 372:656 | 8:53 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : T. Havlíček / M. Beránek | -3 | -6 | 14 | -5 | 1:3 | |
J. Valášek ml. / T. Plechatý : J. Kopecký / R. Beránek | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Radek Beránek | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Tomáš Havlíček | -7 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Martin Beránek | 7 | -9 | -8 | 7 | -8 | 2:3 |
Tomáš Plechatý : Jiří Kopecký | -4 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Radek Beránek | -4 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Tomáš Havlíček | -3 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Martin Beránek | 8 | -10 | -7 | -7 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Jiří Kopecký | -6 | 9 | -2 | -3 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Radek Beránek | -4 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Tomáš Havlíček | -3 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Martin Beránek | -2 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Radek Dědina | -4 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Radek Beránek | -2 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Tomáš Havlíček | -3 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Martin Beránek | -8 | 9 | 11 | -8 | 5 | 3:2 |
Jiří Valášek : Radek Dědina | -8 | -3 | -8 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Jiří Kopecký Radek Beránek |
1 | 0 |
Jiří Kopecký | 2 | 0 |
Tomáš Havlíček | 4 | 0 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
Martin Beránek | 3 | 1 |
Radek Dědina | 2 | 0 |
Sokol Blevice : Sokol Stochov-Honice C | 7 : 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 629:669 | 30:39 | ||||
A. Melkus / R. Ocásek : J. Jedlička / K. Vajcová | -13 | -6 | -11 | 0:3 | ||
J. Barták / J. Rapp : M. Krejčí / M. Chmelař | 6 | 7 | -5 | 7 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Michal Chmelař | -6 | 7 | -7 | -8 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Kateřina Vajcová | 6 | 8 | -8 | -7 | -6 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Miroslav Krejčí | 4 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Jaroslav Jedlička | -4 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Michal Chmelař | 9 | 9 | -7 | -12 | -7 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Kateřina Vajcová | 11 | -9 | 16 | 12 | 3:1 | |
Jiří Barták : Miroslav Krejčí | 4 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Jaroslav Jedlička | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Michal Chmelař | 4 | -8 | 7 | -9 | 12 | 3:2 |
Jiří Barták : Kateřina Vajcová | 10 | -8 | -9 | 4 | 12 | 3:2 |
Alan Melkus : Miroslav Krejčí | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Jaroslav Jedlička | -7 | -7 | 8 | 8 | -4 | 2:3 |
Jiří Barták : Michal Chmelař | -4 | 10 | -8 | -7 | 1:3 | |
Alan Melkus : Kateřina Vajcová | -8 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Miroslav Krejčí | 8 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jaroslav Jedlička | -6 | -7 | -7 | 0:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Alan Melkus Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
13. kolo
TJ Sokol Unhošť D : TJ Kablo Kladno C | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 486:685 | 10:54 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : K. Čampulka / A. Kalaš | -8 | 9 | -4 | -8 | 1:3 | |
A. Kindl / J. Mencl : M. Brousek / V. Burda | -8 | -6 | 7 | -8 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Václav Burda | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Alois Kalaš | 9 | -8 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Karel Čampulka | -7 | 3 | -8 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Kudlík : Martin Brousek | -7 | 9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Adam Kindl : Václav Burda | -8 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Alois Kalaš | -9 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Karel Čampulka | -3 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Martin Brousek | 6 | -11 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Václav Burda | -7 | -11 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Alois Kalaš | -4 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Karel Čampulka | -7 | 12 | -2 | -7 | 1:3 | |
Adam Kindl : Martin Brousek | -6 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Václav Burda | -8 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Alois Kalaš | -4 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Karel Čampulka | -5 | -6 | 9 | 11 | -5 | 2:3 |
Jiří Mencl : Martin Brousek | -8 | 4 | -13 | -8 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Martin Brousek Václav Burda |
1 | 0 |
Karel Čampulka Alois Kalaš |
1 | 0 |
Karel Čampulka | 4 | 0 |
Alois Kalaš | 4 | 0 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Václav Burda | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice C : STC Slaný D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 647:318 | 53:8 | ||||
M. Chmelař / K. Vajcová : J. Valášek / J. Plechatý | -6 | 6 | 5 | 8 | 3:1 | |
M. Krejčí / Z. Bařinka : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Krejčí : Jiří Valášek | 6 | -5 | 9 | 6 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Jan Plechatý | 8 | -10 | 7 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Bařinka : John Plechatý | 3 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : bez boje | 0:0 | |||||
Kateřina Vajcová : Jiří Valášek | 6 | -7 | -7 | 9 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Bařinka : Jan Plechatý | 9 | -8 | 7 | -9 | -8 | 2:3 |
Michal Chmelař : John Plechatý | 7 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Bařinka : Jiří Valášek | 10 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jan Plechatý | 1 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : John Plechatý | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : bez boje | 0:0 | |||||
Michal Chmelař : Jiří Valášek | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Jan Plechatý | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : John Plechatý | 3 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Bařinka : bez boje | 0:0 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Michal Chmelař Kateřina Vajcová |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí Zdeněk Bařinka |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 4 | 0 |
Zdeněk Bařinka | 3 | 1 |
Kateřina Vajcová | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TTC Kladno E : DTJ Sparta Doly Kladno B | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 375:598 | 7:49 | ||||
V. Caithaml / Z. Podhorský : J. Čižinský / J. Cipra | -6 | -5 | -5 | 0:3 | ||
T. Havlíček / M. Beránek : P. Vojna / S. Vojna | -5 | -15 | -8 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Josef Cipra | -3 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Stanislav Vojna | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Pavel Vojna | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Jiří Čižinský | -10 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Josef Cipra | -1 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Stanislav Vojna | -3 | 9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Caithaml : Pavel Vojna | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Jiří Čižinský | 9 | -6 | -7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Havlíček : Josef Cipra | -8 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Stanislav Vojna | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Pavel Vojna | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Jiří Čižinský | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Caithaml : Josef Cipra | -7 | -14 | -9 | 0:3 | ||
Martin Beránek : Stanislav Vojna | -2 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Podhorský : Pavel Vojna | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Jiří Čižinský | 3 | 8 | 6 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Vladimír Caithaml Zdeněk Podhorský |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Vladimír Caithaml | 0 | 4 |
Zdeněk Podhorský | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Čižinský Josef Cipra |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 3 | 1 |
Jiří Čižinský | 3 | 1 |
Josef Cipra | 4 | 0 |
TTC Jemníky B : TJ Kablo Kladno D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 651:423 | 54:6 | ||||
M. Andrš / V. Káčerek : L. Tříska / D. Horbaj | 7 | 5 | 1 | 3:0 | ||
J. Chlumecký / D. Šmíd : K. Přádný / J. Venclík | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
David Šmíd : Jaroslav Venclík | 6 | -7 | 9 | 4 | 3:1 | |
Martin Andrš : Herbert Šípek | 6 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Karel Přádný | 9 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Luboš Tříska | 10 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Jaroslav Venclík | 4 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Herbert Šípek | 9 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Karel Přádný | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
David Šmíd : Luboš Tříska | 9 | 6 | -6 | 9 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Jaroslav Venclík | 8 | 8 | -8 | -8 | 4 | 3:2 |
Vratislav Káčerek : Herbert Šípek | 2 | 3 | 7 | 3:0 | ||
David Šmíd : Karel Přádný | 5 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Luboš Tříska | 4 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Jaroslav Venclík | 8 | 8 | -8 | -9 | 9 | 3:2 |
David Šmíd : Herbert Šípek | 10 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Karel Přádný | 3 | 13 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Luboš Tříska | 8 | 8 | 9 | 3:0 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Jiří Chlumecký David Šmíd |
1 | 0 |
Martin Andrš Vratislav Káčerek |
1 | 0 |
Jiří Chlumecký | 4 | 0 |
Martin Andrš | 4 | 0 |
David Šmíd | 4 | 0 |
Vratislav Káčerek | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Luboš Tříska Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Sokol Unhošť C | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 601:526 | 37:27 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : O. Korec / M. Suchan | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
P. Homolka / P. Vovsík : J. Šťastný / J. Chvojka | -10 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Homolka : Jaroslav Chvojka | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Erich Handl : Oldřich Korec | 8 | -11 | -8 | 6 | -7 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jiří Šťastný | 4 | -4 | 7 | -5 | -6 | 2:3 |
Petr Vovsík : Milan Suchan | 5 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Erich Handl : Jaroslav Chvojka | -6 | 9 | -7 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Oldřich Korec | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Jiří Šťastný | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Homolka : Milan Suchan | 3 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jaroslav Chvojka | -8 | 8 | -10 | 8 | -7 | 2:3 |
Petr Vovsík : Oldřich Korec | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Homolka : Jiří Šťastný | -6 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Josef Vovsík : Milan Suchan | 0 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Jaroslav Chvojka | 2 | 11 | -9 | 8 | 3:1 | |
Pavel Homolka : Oldřich Korec | 7 | -7 | 7 | -7 | 6 | 3:2 |
Josef Vovsík : Jiří Šťastný | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Milan Suchan | 3 | 6 | 4 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka Petr Vovsík |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 1 | 1 |
Petr Vovsík | 3 | 1 |
Erich Handl | 0 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Oldřich Korec Milan Suchan |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Jaroslav Chvojka |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Jaroslav Chvojka | 2 | 2 |
Oldřich Korec | 1 | 3 |
Milan Suchan | 0 | 4 |
STC Slaný C : Sokol Blevice | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 558:623 | 24:40 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : J. Barták / J. Rapp | -8 | 11 | -7 | -9 | 1:3 | |
L. Šimáňová ml. / L. Šimáňová : R. Folbrecht / R. Ocásek | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Roman Folbrecht | 10 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Barták | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Rapp | -7 | 9 | 6 | -5 | -8 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Rostislav Ocásek | 4 | -5 | -6 | -7 | 1:3 | |
Ludmila Šimáňová : Alan Melkus | 5 | 7 | -6 | 6 | 3:1 | |
George Materna : Jiří Barták | 15 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Rapp | -10 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Rostislav Ocásek | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
George Materna : Alan Melkus | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Barták | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Rapp | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Rostislav Ocásek | -11 | 4 | 5 | -5 | -9 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Alan Melkus | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Barták | -7 | -7 | -1 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Rapp | 9 | -9 | -9 | -6 | 1:3 | |
George Materna : Rostislav Ocásek | -2 | 12 | 6 | -8 | -9 | 2:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Ludmila Šimáňová ml. Ludmila Šimáňová |
0 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Ludmila Šimáňová ml. | 1 | 3 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
Ludmila Šimáňová | 1 | 3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 3 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
14. kolo
TJ Sokol Unhošť D : Slovan Velvary B | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 562:692 | 21:46 | ||||
J. Kudlík / K. Chaloupka : J. Egermayer / L. Charvátová | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : M. Hanzlík / P. Podzimek | 7 | -8 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jakub Kudlík : Jan Egermayer | -2 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Miroslav Hanzlík | -9 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Lenka Charvátová | -8 | 9 | -15 | -4 | 1:3 | |
Karel Chaloupka : Pavel Podzimek | -9 | 3 | 4 | 12 | 3:1 | |
Adam Kindl : Jan Egermayer | -2 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Miroslav Hanzlík | -7 | 8 | -8 | 9 | 9 | 3:2 |
Karel Chaloupka : Lenka Charvátová | -6 | 9 | 5 | -9 | -6 | 2:3 |
Jakub Kudlík : Pavel Podzimek | 3 | -9 | -12 | 5 | 6 | 3:2 |
Jiří Mencl : Jan Egermayer | -10 | -0 | -4 | 0:3 | ||
Karel Chaloupka : Miroslav Hanzlík | -10 | 9 | -8 | 9 | -10 | 2:3 |
Jakub Kudlík : Lenka Charvátová | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Pavel Podzimek | 15 | 7 | -9 | 9 | 3:1 | |
Karel Chaloupka : Jan Egermayer | -10 | -2 | -1 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Miroslav Hanzlík | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Lenka Charvátová | -14 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Pavel Podzimek | -10 | -10 | 10 | -7 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík Karel Chaloupka |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Karel Chaloupka | 1 | 3 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Pavel Podzimek |
0 | 1 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 3 | 1 |
Lenka Charvátová | 4 | 0 |
Pavel Podzimek | 1 | 3 |
Sokol Stochov-Honice C : DTJ Sparta Doly Kladno B | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 613:556 | 40:25 | ||||
J. Jedlička / D. Lišková : P. Vojna / S. Vojna | -8 | 7 | 7 | 9 | 3:1 | |
M. Krejčí / M. Chmelař : V. Procházka / J. Cipra | -9 | -4 | -1 | 0:3 | ||
Miroslav Krejčí : Josef Cipra | 13 | -7 | -9 | 7 | 6 | 3:2 |
Michal Chmelař : Vladimír Procházka | -7 | 8 | 4 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Jedlička : Stanislav Vojna | 15 | -12 | 9 | 8 | 3:1 | |
Daniela Lišková : Pavel Vojna | 6 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Josef Cipra | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Vladimír Procházka | -6 | 4 | 9 | -7 | 6 | 3:2 |
Daniela Lišková : Stanislav Vojna | 9 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Pavel Vojna | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Josef Cipra | 8 | 7 | -8 | -7 | 10 | 3:2 |
Daniela Lišková : Vladimír Procházka | 8 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : Stanislav Vojna | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Pavel Vojna | 9 | -3 | -9 | -6 | 1:3 | |
Daniela Lišková : Josef Cipra | -1 | -1 | -1 | 0:3 | ||
Miroslav Krejčí : Vladimír Procházka | -6 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Michal Chmelař : Stanislav Vojna | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Pavel Vojna | -12 | 5 | 2 | 3 | 3:1 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
0 | 1 |
Jaroslav Jedlička Daniela Lišková |
1 | 0 |
Miroslav Krejčí | 3 | 1 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 2 | 2 |
Daniela Lišková | 3 | 1 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Procházka Josef Cipra |
1 | 0 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka | 1 | 3 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 0 | 4 |
Josef Cipra | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno D : TJ Kablo Kladno C | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 405:630 | 4:54 | ||||
L. Tříska / D. Horbaj : J. Hlaváček / K. Čampulka | -9 | -5 | -4 | 0:3 | ||
J. Venclík / H. Šípek : M. Brousek / V. Burda | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Alois Kalaš | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Karel Čampulka | -9 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Václav Burda | -9 | 9 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Luboš Tříska : Martin Brousek | -8 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Alois Kalaš | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Karel Čampulka | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Václav Burda | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Martin Brousek | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Alois Kalaš | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Karel Čampulka | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Václav Burda | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Martin Brousek | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Alois Kalaš | -9 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Karel Čampulka | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Václav Burda | -8 | 9 | -6 | 8 | -9 | 2:3 |
Herbert Šípek : Martin Brousek | -4 | -5 | -6 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Luboš Tříska Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Jaroslav Venclík Herbert Šípek |
0 | 1 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Karel Přádný | 0 | 3 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 1 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Karel Čampulka |
1 | 0 |
Martin Brousek Václav Burda |
1 | 0 |
Karel Čampulka | 4 | 0 |
Alois Kalaš | 4 | 0 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Václav Burda | 4 | 0 |
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť C | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 503:645 | 21:44 | ||||
R. Dědina / R. Beránek : J. Šťastný / M. Kodejš | 8 | -8 | -6 | -9 | 1:3 | |
T. Havlíček / M. Beránek : M. Hurt / O. Korec | -1 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Jiří Šťastný | -7 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Radek Dědina : Milan Kodejš | -6 | 8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Martin Beránek : Miroslav Hurt | -5 | -6 | -0 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Oldřich Korec | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Radek Dědina : Jiří Šťastný | 6 | -7 | 5 | 9 | 3:1 | |
Martin Beránek : Milan Kodejš | -6 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Miroslav Hurt | -5 | -2 | -2 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Oldřich Korec | 8 | 9 | -5 | 4 | 3:1 | |
Martin Beránek : Jiří Šťastný | -8 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Caithaml : Milan Kodejš | -7 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Miroslav Hurt | 5 | 8 | -3 | 9 | 3:1 | |
Radek Dědina : Oldřich Korec | -7 | -12 | 1 | 10 | 6 | 3:2 |
Jakub Caithaml : Jiří Šťastný | -10 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Havlíček : Milan Kodejš | -2 | 10 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Radek Dědina : Miroslav Hurt | 6 | -4 | -9 | 10 | -12 | 2:3 |
Martin Beránek : Oldřich Korec | -5 | -11 | -4 | 0:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Radek Dědina Radek Beránek |
0 | 1 |
Radek Dědina | 3 | 1 |
Tomáš Havlíček | 3 | 1 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Jakub Caithaml | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : TTC Jemníky B | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 608:551 | 36:29 | ||||
J. Liska / J. Maryška : M. Andrš / D. Šmíd | 8 | -10 | -8 | -9 | 1:3 | |
P. Vovsík / E. Handl : M. Ušák / R. Müller | 5 | -8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Petr Vovsík : David Šmíd | -11 | 2 | 4 | 5 | 3:1 | |
Josef Liska : Miloslav Ušák | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Erich Handl : Rudolf Müller | 8 | 4 | -10 | 5 | 3:1 | |
Jan Maryška : Martin Andrš | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Josef Liska : David Šmíd | 9 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Erich Handl : Miloslav Ušák | -6 | 5 | 7 | -8 | -4 | 2:3 |
Jan Maryška : Rudolf Müller | 8 | -8 | -9 | -10 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Martin Andrš | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Erich Handl : David Šmíd | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jan Maryška : Miloslav Ušák | -6 | -7 | 5 | -5 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Rudolf Müller | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Josef Liska : Martin Andrš | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jan Maryška : David Šmíd | 8 | -3 | -7 | -8 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Miloslav Ušák | 3 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Josef Liska : Rudolf Müller | 5 | 6 | -6 | -8 | 10 | 3:2 |
Erich Handl : Martin Andrš | -12 | -7 | -1 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Petr Vovsík Erich Handl |
1 | 0 |
Josef Liska Jan Maryška |
0 | 1 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 3 | 1 |
Erich Handl | 2 | 2 |
Jan Maryška | 0 | 4 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miloslav Ušák Rudolf Müller |
0 | 1 |
Martin Andrš David Šmíd |
1 | 0 |
Miloslav Ušák | 2 | 2 |
Rudolf Müller | 1 | 3 |
Martin Andrš | 3 | 1 |
David Šmíd | 1 | 3 |
STC Slaný C : STC Slaný D | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 576:504 | 37:25 | ||||
G. Materna / L. Šimáňová ml. : J. Valášek / J. Plechatý | 10 | -9 | 8 | 5 | 3:1 | |
L. Šimáňová ml. / N. Macáková : T. Plechatý / J. Plechatý | -6 | -4 | 8 | -4 | 1:3 | |
Ludmila Šimáňová : Jan Plechatý | 9 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Ludmila Šimáňová : Jiří Valášek | 6 | -9 | -6 | -4 | 1:3 | |
George Materna : Tomáš Plechatý | 8 | -6 | 7 | 6 | 3:1 | |
Nikola Macáková : John Plechatý | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Jan Plechatý | -8 | -3 | -12 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Valášek | 4 | -9 | 6 | 8 | 3:1 | |
Nikola Macáková : Tomáš Plechatý | -6 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : John Plechatý | 3 | 1 | 4 | 3:0 | ||
George Materna : Jan Plechatý | 2 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Nikola Macáková : Jiří Valášek | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Tomáš Plechatý | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : John Plechatý | 9 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Nikola Macáková : Jan Plechatý | -2 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Jiří Valášek | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Tomáš Plechatý | 6 | 5 | -8 | -8 | -8 | 2:3 |
George Materna : John Plechatý | 3 | 3 | 3 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Ludmila Šimáňová ml. |
1 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. Nikola Macáková |
0 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová | 1 | 3 |
Nikola Macáková | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Jan Plechatý | 2 | 2 |
Tomáš Plechatý | 2 | 2 |
John Plechatý | 0 | 4 |
15. kolo
Slovan Velvary B : TJ Kablo Kladno C | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 614:657 | 28:42 | ||||
J. Egermayer / L. Charvátová : K. Čampulka / A. Kalaš | 7 | -3 | -6 | 9 | 4 | 3:2 |
P. Vedral / L. Holer : J. Hlaváček / M. Brousek | -5 | -8 | 7 | -10 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Karel Čampulka | 4 | 11 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : Alois Kalaš | 5 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jan Hlaváček | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Martin Brousek | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Ladislav Holer : Karel Čampulka | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Alois Kalaš | 9 | -10 | 2 | -5 | -7 | 2:3 |
Lenka Charvátová : Jan Hlaváček | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Martin Brousek | 6 | -7 | -9 | 8 | -10 | 2:3 |
Petr Vedral : Karel Čampulka | -11 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Alois Kalaš | 8 | -7 | 7 | -8 | -6 | 2:3 |
Jan Egermayer : Jan Hlaváček | 10 | 5 | -7 | -10 | -12 | 2:3 |
Ladislav Holer : Martin Brousek | -7 | 7 | -8 | 8 | -8 | 2:3 |
Lenka Charvátová : Karel Čampulka | -2 | -7 | -11 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Alois Kalaš | 4 | -7 | 3 | 6 | 3:1 | |
Ladislav Holer : Jan Hlaváček | -8 | 10 | -9 | 7 | -3 | 2:3 |
Petr Vedral : Martin Brousek | -5 | -10 | -12 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Petr Vedral Ladislav Holer |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 2 | 2 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 2 | 2 |
Lenka Charvátová | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Karel Čampulka Alois Kalaš |
0 | 1 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Karel Čampulka | 2 | 2 |
Alois Kalaš | 2 | 2 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B : STC Slaný C | 9 : 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 642:604 | 34:31 | ||||
V. Procházka / J. Cipra : G. Materna / L. Vajnar | 4 | 7 | 9 | 3:0 | ||
P. Vojna / S. Vojna : J. Pánek / P. Elicerová | 9 | -9 | -10 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Procházka : Luboš Vajnar | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : George Materna | 8 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jan Pánek | -7 | -7 | -2 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Pavlína Elicerová | 12 | -11 | 10 | 11 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Luboš Vajnar | 2 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : George Materna | 5 | -15 | 14 | -6 | -7 | 2:3 |
Josef Cipra : Jan Pánek | -8 | -11 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Procházka : Pavlína Elicerová | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Luboš Vajnar | 3 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Josef Cipra : George Materna | -9 | 7 | 12 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Procházka : Jan Pánek | 8 | -7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Pavlína Elicerová | 9 | -8 | 9 | -7 | -5 | 2:3 |
Josef Cipra : Luboš Vajnar | 3 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Procházka : George Materna | -12 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Hejcman : Jan Pánek | -6 | 8 | -8 | 7 | -7 | 2:3 |
Pavel Vojna : Pavlína Elicerová | -8 | -10 | -9 | 0:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka Josef Cipra |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 1 | 2 |
Vladimír Procházka | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 1 | 0 |
Josef Cipra | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jan Pánek Pavlína Elicerová |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Pavlína Elicerová | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
George Materna | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Stochov-Honice C | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 591:527 | 39:22 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : J. Jedlička / D. Lišková | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
J. Chvojka / M. Hurt : M. Krejčí / M. Chmelař | 10 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Michal Chmelař | 10 | -10 | 10 | 3 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Daniela Lišková | 8 | -8 | -7 | 7 | -9 | 2:3 |
Jiří Šťastný : Jaroslav Jedlička | 7 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Miroslav Krejčí | 4 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Michal Chmelař | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Daniela Lišková | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Chvojka : Jaroslav Jedlička | -9 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Miroslav Krejčí | 10 | 6 | -6 | 8 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Michal Chmelař | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Daniela Lišková | -4 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Hurt : Jaroslav Jedlička | -8 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Miroslav Krejčí | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Michal Chmelař | 6 | 5 | -6 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Daniela Lišková | -7 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Milan Kodejš : Jaroslav Jedlička | -7 | -7 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Miroslav Krejčí | 5 | 5 | 5 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jaroslav Chvojka Miroslav Hurt |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Jaroslav Chvojka | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
TTC Jemníky B : TTC Kladno E | 7 : 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 621:657 | 28:39 | ||||
M. Andrš / J. Zíma : J. Kopecký / R. Dědina | -13 | 10 | -8 | -11 | 1:3 | |
J. Chlumecký / V. Káčerek : T. Havlíček / M. Beránek | -9 | 9 | -9 | -11 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Tomáš Havlíček | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Martin Beránek | 10 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Radek Dědina | 9 | -5 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Jiří Kopecký | -12 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Tomáš Havlíček | -6 | 9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Martin Andrš : Martin Beránek | 2 | -7 | 6 | 11 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Radek Dědina | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jiří Kopecký | 5 | -8 | -8 | -13 | 1:3 | |
Martin Andrš : Tomáš Havlíček | -7 | 7 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Martin Beránek | -7 | 2 | 9 | 12 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Radek Dědina | -9 | -11 | -3 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Jiří Kopecký | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Tomáš Havlíček | 10 | 7 | -7 | -3 | 9 | 3:2 |
Jiří Chlumecký : Martin Beránek | -5 | 5 | 7 | 7 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Radek Dědina | -10 | -10 | 9 | 10 | -8 | 2:3 |
Martin Andrš : Jiří Kopecký | -4 | -9 | -7 | 0:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jiří Zíma |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký Vratislav Káčerek |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký | 1 | 3 |
Martin Andrš | 1 | 3 |
Jiří Zíma | 2 | 2 |
Vratislav Káčerek | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jiří Kopecký Radek Dědina |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Jiří Kopecký | 3 | 1 |
Radek Dědina | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Kablo Kladno D | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 597:456 | 45:16 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : T. Černý / L. Tříska | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
E. Handl / D. Štolc : K. Přádný / J. Venclík | 4 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Dušan Horbaj | 6 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Josef Vovsík : Jaroslav Venclík | 4 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Erich Handl : Tomáš Černý | 9 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Daniel Štolc : Luboš Tříska | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Josef Vovsík : Dušan Horbaj | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Erich Handl : Jaroslav Venclík | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Tomáš Černý | -8 | 8 | -8 | -4 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Luboš Tříska | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Erich Handl : Dušan Horbaj | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Jaroslav Venclík | -9 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Tomáš Černý | -5 | 4 | 6 | 5 | 3:1 | |
Josef Vovsík : Luboš Tříska | 8 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Daniel Štolc : Dušan Horbaj | -7 | 9 | -5 | 12 | -6 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jaroslav Venclík | 9 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Tomáš Černý | 2 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Erich Handl : Luboš Tříska | 6 | -7 | 7 | 8 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Erich Handl Daniel Štolc |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Erich Handl | 4 | 0 |
Daniel Štolc | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Jaroslav Venclík | 1 | 3 |
Sokol Blevice : TJ Sokol Unhošť D | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 631:341 | 49:12 | ||||
J. Barták / J. Rapp : J. Kudlík / K. Chaloupka | 8 | 9 | 5 | 3:0 | ||
R. Folbrecht / R. Ocásek : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Rapp : Adam Kindl | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Jakub Kudlík | 7 | 3 | -9 | 2 | 3:1 | |
Miroslav Benda : Karel Chaloupka | -8 | -8 | 5 | -7 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Rapp : Jakub Kudlík | 3 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Karel Chaloupka | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : bez boje | 0:0 | |||||
Rostislav Ocásek : Adam Kindl | 9 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Karel Chaloupka | 3 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Benda : Adam Kindl | -9 | 6 | -1 | 4 | -7 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Jakub Kudlík | 1 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : bez boje | 0:0 | |||||
Alan Melkus : Adam Kindl | -7 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Benda : Jakub Kudlík | 7 | -8 | 9 | 14 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Karel Chaloupka | 3 | 2 | -8 | 2 | 3:1 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Miroslav Benda | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 1 | 0 |
Alan Melkus | 2 | 1 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Karel Chaloupka |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Karel Chaloupka | 1 | 3 |
Adam Kindl | 2 | 2 |
16. kolo
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný D | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 612:403 | 41:22 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : bez boje | 0:0 | |||||
A. Kindl / J. Mencl : J. Valášek ml. / J. Plechatý | -8 | 4 | -9 | 9 | 5 | 3:2 |
Jakub Kudlík : Jan Plechatý | -8 | -9 | 9 | -9 | 1:3 | |
Adam Kindl : John Plechatý | 3 | 13 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Mencl : Jiří Valášek | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : bez boje | 0:0 | |||||
Adam Kindl : Jan Plechatý | -9 | 10 | -5 | -7 | 1:3 | |
Jiří Mencl : John Plechatý | 8 | 1 | 3 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Jiří Valášek | -2 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Mencl : Jan Plechatý | -8 | 6 | 15 | 0 | 3:1 | |
Miroslav Kudlík : John Plechatý | 2 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Jakub Kudlík : Jiří Valášek | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Adam Kindl : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Kudlík : Jan Plechatý | -4 | 7 | 5 | -9 | 9 | 3:2 |
Jakub Kudlík : John Plechatý | 2 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Adam Kindl : Jiří Valášek | 5 | -9 | 9 | -8 | 8 | 3:2 |
Jiří Mencl : bez boje | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
1 | 0 |
Jakub Kudlík | 2 | 2 |
Adam Kindl | 3 | 1 |
Jiří Mencl | 3 | 1 |
Miroslav Kudlík | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek ml. Jan Plechatý |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Valášek ml. | 3 | 1 |
Jan Plechatý | 2 | 2 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Sokol Stochov-Honice C : TTC Jemníky B | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 659:559 | 47:20 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : M. Andrš / D. Šmíd | 7 | 7 | 15 | 3:0 | ||
M. Krejčí / M. Chmelař : M. Ušák / J. Chlumecký | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Krejčí : David Šmíd | 7 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Miloslav Ušák | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Jiří Chlumecký | -9 | -6 | 7 | 6 | -4 | 2:3 |
Michal Chmelař : Martin Andrš | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : David Šmíd | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Miloslav Ušák | 8 | 6 | -6 | -7 | -13 | 2:3 |
Michal Chmelař : Jiří Chlumecký | -3 | -5 | 7 | 8 | 8 | 3:2 |
Miroslav Krejčí : Martin Andrš | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : David Šmíd | -11 | 6 | 8 | 7 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Miloslav Ušák | 9 | -9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Jiří Chlumecký | -8 | 8 | 7 | -5 | -2 | 2:3 |
Jaroslav Jedlička : Martin Andrš | 10 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : David Šmíd | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Josef Hudeček : Miloslav Ušák | -9 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Jiří Chlumecký | -10 | 9 | 5 | 4 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Martin Andrš | -9 | 8 | -6 | 9 | -2 | 2:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Miloslav Ušák Jiří Chlumecký |
0 | 1 |
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Martin Andrš | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Miloslav Ušák | 2 | 2 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno C : Sokol Blevice | 9 : 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 625:629 | 34:34 | ||||
J. Hlaváček / M. Brousek : R. Folbrecht / R. Ocásek | 8 | -9 | 8 | 7 | 3:1 | |
K. Čampulka / P. Vacík : J. Barták / J. Rapp | -9 | -7 | 8 | 9 | 3 | 3:2 |
Patrick Vacík : Rostislav Ocásek | -8 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Martin Brousek : Roman Folbrecht | 6 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Jiří Barták | -6 | 8 | -8 | -9 | 6 | 2:3 |
Karel Čampulka : Jiří Rapp | -10 | 8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Martin Brousek : Rostislav Ocásek | -9 | 9 | -9 | 9 | -1 | 2:3 |
Jan Hlaváček : Alan Melkus | 7 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Jiří Barták | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Jiří Rapp | 8 | -9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Jan Hlaváček : Rostislav Ocásek | 8 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Alan Melkus | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jiří Barták | -6 | -7 | 9 | 8 | 8 | 3:2 |
Martin Brousek : Jiří Rapp | -6 | 7 | -7 | -8 | 1:3 | |
Karel Čampulka : Rostislav Ocásek | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Patrick Vacík : Alan Melkus | 4 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Jiří Barták | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Jiří Rapp | 9 | -8 | 7 | 7 | 3:1 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Karel Čampulka Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Karel Čampulka | 1 | 3 |
Martin Brousek | 1 | 3 |
Patrick Vacík | 2 | 2 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 3 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
TJ Kablo Kladno D : Slovan Velvary B | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 560:674 | 26:41 | ||||
K. Přádný / D. Horbaj : J. Egermayer / L. Charvátová | -5 | -3 | -6 | 0:3 | ||
T. Černý / L. Tříska : P. Vedral / P. Podzimek | 8 | 8 | -6 | -9 | 7 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Jan Egermayer | -3 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Petr Vedral | -7 | -7 | 11 | -2 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Lenka Charvátová | -3 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Pavel Podzimek | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Venclík : Jan Egermayer | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Petr Vedral | -7 | -6 | 7 | -4 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Lenka Charvátová | -8 | -7 | 7 | 8 | 15 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Pavel Podzimek | -6 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Jan Egermayer | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Petr Vedral | 10 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Lenka Charvátová | 6 | -4 | -5 | -5 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Pavel Podzimek | -9 | 9 | 10 | -7 | -5 | 2:3 |
Tomáš Černý : Jan Egermayer | 6 | -5 | 10 | 10 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Petr Vedral | -9 | 8 | -6 | 7 | -8 | 2:3 |
Jaroslav Venclík : Lenka Charvátová | -11 | -7 | 9 | -8 | 1:3 | |
Karel Přádný : Pavel Podzimek | 8 | 6 | 10 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Karel Přádný Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 4 | 0 |
Luboš Tříska | 0 | 3 |
Karel Přádný | 1 | 0 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Vedral Pavel Podzimek |
0 | 1 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Petr Vedral | 3 | 1 |
Lenka Charvátová | 3 | 1 |
Pavel Podzimek | 2 | 2 |
TTC Kladno E : Sokol Buštěhrad B | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 647:524 | 48:19 | ||||
T. Havlíček / R. Beránek : J. Liska / E. Handl | 11 | 2 | 5 | 3:0 | ||
R. Dědina / L. Hájek : P. Homolka / P. Vovsík | 11 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Josef Vovsík | -7 | 11 | 9 | -6 | 10 | 3:2 |
Lukáš Hájek : Pavel Homolka | 10 | -2 | 8 | 3 | 3:1 | |
Radek Dědina : Erich Handl | 0 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Josef Liska | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Josef Vovsík | 9 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Pavel Homolka | -8 | -4 | 3 | 8 | -5 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : Erich Handl | 8 | -7 | 5 | 5 | 3:1 | |
Radek Beránek : Josef Liska | 6 | 12 | 6 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Josef Vovsík | -4 | -7 | 7 | 8 | -9 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : Pavel Homolka | -2 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Radek Beránek : Erich Handl | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Josef Liska | -9 | 6 | 5 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Havlíček : Josef Vovsík | -6 | 6 | 9 | -2 | -5 | 2:3 |
Radek Beránek : Pavel Homolka | 8 | -6 | 5 | 5 | 3:1 | |
Lukáš Hájek : Erich Handl | -5 | 10 | 10 | 6 | 3:1 | |
Radek Dědina : Josef Liska | 7 | 4 | 3 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 2 | 2 |
Lukáš Hájek | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Pavel Homolka Petr Vovsík |
0 | 1 |
Josef Liska Erich Handl |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 2 | 2 |
Josef Liska | 0 | 4 |
Erich Handl | 0 | 4 |
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť C | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 519:594 | 28:37 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : J. Šťastný / M. Kodejš | -6 | -0 | -7 | 0:3 | ||
Č. Vorlíček / P. Elicerová : M. Hurt / O. Korec | 5 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Šťastný | -6 | -2 | -2 | 0:3 | ||
George Materna : Milan Kodejš | -7 | 7 | 5 | -8 | 7 | 3:2 |
Pavlína Elicerová : Oldřich Korec | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Miroslav Hurt | 6 | -4 | 6 | 9 | 3:1 | |
George Materna : Jiří Šťastný | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Pavlína Elicerová : Milan Kodejš | 6 | 8 | -2 | 5 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Oldřich Korec | -4 | 4 | 10 | -3 | -7 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Miroslav Hurt | -12 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Pavlína Elicerová : Jiří Šťastný | -10 | 7 | 3 | 9 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Milan Kodejš | -5 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Oldřich Korec | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Miroslav Hurt | -9 | 7 | -4 | 7 | -5 | 2:3 |
Čeněk Vorlíček : Jiří Šťastný | -5 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Milan Kodejš | -6 | -4 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Oldřich Korec | 9 | -8 | 3 | 5 | 3:1 | |
Pavlína Elicerová : Miroslav Hurt | 5 | 11 | -8 | 8 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Pavlína Elicerová |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 1 | 3 |
George Materna | 2 | 2 |
Pavlína Elicerová | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
0 | 1 |
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 2 | 2 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
17. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : TJ Sokol Unhošť D | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 678:520 | 46:20 | ||||
J. Čižinský / P. Janeček : A. Kindl / J. Mencl | -6 | 5 | 9 | -9 | 8 | 3:2 |
P. Vojna / S. Vojna : J. Kudlík / M. Kudlík | 2 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Petr Janeček : Adam Kindl | -1 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Miroslav Kudlík | 9 | 10 | -12 | -15 | 2 | 3:2 |
Pavel Vojna : Jiří Mencl | 5 | -11 | 11 | 7 | 3:1 | |
Jiří Čižinský : Jakub Kudlík | -7 | 1 | 4 | 4 | 3:1 | |
Stanislav Vojna : Adam Kindl | 2 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Miroslav Kudlík | 5 | 11 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Čižinský : Jiří Mencl | -9 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Petr Janeček : Jakub Kudlík | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Adam Kindl | 5 | -10 | 8 | -5 | 3 | 3:2 |
Jiří Čižinský : Miroslav Kudlík | 9 | -10 | 7 | 6 | 3:1 | |
Petr Janeček : Jiří Mencl | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Jakub Kudlík | -9 | 8 | -10 | -9 | 1:3 | |
Jiří Čižinský : Adam Kindl | -8 | 9 | -7 | 8 | 2 | 3:2 |
Petr Janeček : Miroslav Kudlík | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Jiří Mencl | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jakub Kudlík | 7 | 3 | 4 | 3:0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Čižinský Petr Janeček |
1 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 3 | 1 |
Jiří Čižinský | 3 | 1 |
Petr Janeček | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TTC Kladno E : TJ Kablo Kladno D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 643:348 | 54:5 | ||||
T. Havlíček / M. Beránek : L. Tříska / J. Venclík | 6 | 9 | 2 | 3:0 | ||
R. Dědina / R. Beránek : D. Horbaj / H. Šípek | 4 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Dušan Horbaj | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Herbert Šípek | 6 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Jaroslav Venclík | 2 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Luboš Tříska | -11 | 6 | 6 | -6 | 2 | 3:2 |
Radek Dědina : Dušan Horbaj | 7 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Herbert Šípek | 5 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Jaroslav Venclík | -9 | 10 | 4 | 8 | 3:1 | |
Radek Beránek : Luboš Tříska | 5 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Dušan Horbaj | 3 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Karel Přádný | 6 | 7 | -8 | 2 | 3:1 | |
Radek Beránek : Jaroslav Venclík | 5 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Luboš Tříska | 11 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Dušan Horbaj | 11 | 7 | -8 | 7 | 3:1 | |
Radek Beránek : Karel Přádný | 3 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Jaroslav Venclík | 3 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Luboš Tříska | 8 | 6 | 4 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 4 | 0 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
Martin Beránek | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Luboš Tříska Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Dušan Horbaj Herbert Šípek |
0 | 1 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 2 |
Karel Přádný | 0 | 2 |
TTC Jemníky B : STC Slaný C | 3 : 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 389:622 | 16:47 | ||||
bez boje : Č. Vorlíček / P. Elicerová | 0:0 | |||||
M. Andrš / D. Šmíd : G. Materna / L. Vajnar | -7 | -7 | 7 | 6 | -9 | 2:3 |
Martin Andrš : Čeněk Vorlíček | 7 | -8 | 7 | -8 | 4 | 3:2 |
Jiří Zíma : Pavlína Elicerová | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
David Šmíd : Luboš Vajnar | 9 | 5 | 9 | 3:0 | ||
bez boje : George Materna | 0:0 | |||||
Jiří Zíma : Čeněk Vorlíček | -6 | 4 | -6 | -8 | 1:3 | |
David Šmíd : Pavlína Elicerová | -9 | -4 | -5 | 0:3 | ||
bez boje : Luboš Vajnar | 0:0 | |||||
Martin Andrš : George Materna | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
David Šmíd : Čeněk Vorlíček | -5 | -10 | -5 | 0:3 | ||
bez boje : Pavlína Elicerová | 0:0 | |||||
Martin Andrš : Luboš Vajnar | 7 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : George Materna | 2 | 5 | -5 | -11 | -7 | 2:3 |
bez boje : Čeněk Vorlíček | 0:0 | |||||
Martin Andrš : Pavlína Elicerová | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Luboš Vajnar | 9 | 9 | -7 | -9 | -8 | 2:3 |
David Šmíd : George Materna | -6 | -4 | -9 | 0:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Martin Andrš | 2 | 2 |
David Šmíd | 1 | 3 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Pavlína Elicerová |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček | 3 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Pavlína Elicerová | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Stochov-Honice C | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 596:643 | 32:37 | ||||
V. Bromský / D. Štolc : K. Vajcová / D. Lišková | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
P. Homolka / P. Vovsík : J. Jedlička / M. Chmelař | 6 | -8 | -10 | 9 | -6 | 2:3 |
Pavel Homolka : Michal Chmelař | -8 | 6 | 7 | 4 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Kateřina Vajcová | 5 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Daniela Lišková | -9 | 7 | -3 | -4 | 1:3 | |
Daniel Štolc : Jaroslav Jedlička | -4 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Petr Vovsík : Michal Chmelař | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Kateřina Vajcová | -7 | 7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Daniel Štolc : Daniela Lišková | -2 | -4 | -1 | 0:3 | ||
Pavel Homolka : Jaroslav Jedlička | -10 | 9 | 4 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Michal Chmelař | 3 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Daniel Štolc : Kateřina Vajcová | -8 | 10 | -7 | -5 | 1:3 | |
Pavel Homolka : Daniela Lišková | -5 | -4 | 10 | -9 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Jaroslav Jedlička | 9 | -9 | -9 | 9 | 8 | 3:2 |
Daniel Štolc : Michal Chmelař | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Homolka : Kateřina Vajcová | -9 | 7 | 8 | 4 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Daniela Lišková | -8 | 9 | 6 | -2 | -4 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jaroslav Jedlička | 9 | -8 | -11 | -7 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Pavel Homolka Petr Vovsík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Daniel Štolc |
0 | 1 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Petr Vovsík | 3 | 1 |
Daniel Štolc | 0 | 4 |
STC Slaný D : TJ Kablo Kladno C | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 414:645 | 11:51 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : A. Kalaš / P. Vacík | -7 | -8 | 9 | -7 | 1:3 | |
J. Valášek ml. / T. Plechatý : M. Brousek / V. Burda | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Václav Burda | 8 | -7 | -7 | 8 | -4 | 2:3 |
Jiří Valášek : Alois Kalaš | -7 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Patrick Vacík | -8 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Martin Brousek | -4 | -4 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Václav Burda | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Alois Kalaš | -2 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Patrick Vacík | -4 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Martin Brousek | -8 | 9 | -7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Plechatý : Václav Burda | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Alois Kalaš | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Patrick Vacík | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Martin Brousek | -5 | -4 | 7 | 6 | -6 | 2:3 |
Jiří Valášek : Václav Burda | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Alois Kalaš | -7 | -9 | 8 | -6 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Patrick Vacík | -1 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Martin Brousek | -5 | -1 | -0 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 1 | 3 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Alois Kalaš Patrick Vacík |
1 | 0 |
Martin Brousek Václav Burda |
1 | 0 |
Alois Kalaš | 4 | 0 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Václav Burda | 3 | 1 |
Patrick Vacík | 4 | 0 |
Sokol Blevice : Slovan Velvary B | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 618:632 | 35:33 | ||||
R. Folbrecht / R. Ocásek : J. Egermayer / L. Charvátová | 6 | -6 | -5 | -9 | 1:3 | |
J. Barták / J. Rapp : J. Drbal / P. Vedral | 10 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Josef Drbal | -11 | -7 | -11 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Jan Egermayer | -9 | 6 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
Jiří Rapp : Petr Vedral | 7 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Lenka Charvátová | 5 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Josef Drbal | 7 | -9 | 10 | -9 | -7 | 2:3 |
Jiří Rapp : Jan Egermayer | -4 | 7 | -11 | -8 | 1:3 | |
Jiří Barták : Petr Vedral | 8 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Lenka Charvátová | -7 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Josef Drbal | -6 | 5 | -7 | 5 | 9 | 3:2 |
Jiří Barták : Jan Egermayer | 9 | 10 | -5 | -6 | 8 | 3:2 |
Roman Folbrecht : Petr Vedral | 7 | -6 | -5 | -6 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Lenka Charvátová | -9 | 8 | 9 | 12 | 3:1 | |
Jiří Barták : Josef Drbal | 8 | -10 | 9 | 6 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Jan Egermayer | -6 | -11 | -2 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Petr Vedral | -6 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Lenka Charvátová | 7 | -9 | 8 | 9 | 3:1 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 0 | 4 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
0 | 1 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 2 | 2 |
Josef Drbal | 2 | 2 |
Petr Vedral | 2 | 2 |
Lenka Charvátová | 1 | 3 |
18. kolo
Slovan Velvary B : STC Slaný D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 625:356 | 52:7 | ||||
J. Drbal / P. Vedral : J. Valášek / J. Plechatý | 8 | 5 | 4 | 3:0 | ||
J. Egermayer / L. Charvátová : T. Plechatý / J. Plechatý | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : Jan Plechatý | 7 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jiří Valášek | -10 | 6 | 9 | 5 | 3:1 | |
Lenka Charvátová : Tomáš Plechatý | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Petr Vedral : John Plechatý | 9 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jan Plechatý | 3 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Jiří Valášek | 8 | -3 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Vedral : Tomáš Plechatý | 6 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Jan Egermayer : John Plechatý | 4 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : Jan Plechatý | 8 | -8 | -10 | -4 | 1:3 | |
Petr Vedral : Jiří Valášek | 6 | 7 | -9 | 9 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Tomáš Plechatý | 4 | 2 | 0 | 3:0 | ||
Josef Drbal : John Plechatý | 2 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Jan Plechatý | 6 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jan Egermayer : Jiří Valášek | 2 | 4 | 0 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Tomáš Plechatý | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Lenka Charvátová : John Plechatý | 5 | 3 | 7 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Petr Vedral | 4 | 0 |
Lenka Charvátová | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Unhošť C | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 465:640 | 7:52 | ||||
K. Chaloupka / J. Mencl : M. Hurt / O. Korec | -7 | -12 | -7 | 0:3 | ||
J. Kudlík / M. Kudlík : J. Šťastný / M. Kodejš | -7 | -9 | 10 | -8 | 1:3 | |
Karel Chaloupka : Miroslav Hurt | -4 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Oldřich Korec | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Jiří Šťastný | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Milan Kodejš | -9 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Miroslav Hurt | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Oldřich Korec | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Jiří Šťastný | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Karel Chaloupka : Milan Kodejš | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Miroslav Hurt | -8 | 9 | -11 | -9 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Oldřich Korec | 11 | -8 | -9 | -7 | 1:3 | |
Karel Chaloupka : Jiří Šťastný | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Milan Kodejš | -10 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Miroslav Hurt | -8 | -7 | -12 | 0:3 | ||
Karel Chaloupka : Oldřich Korec | -8 | -7 | 9 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Kudlík : Jiří Šťastný | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Milan Kodejš | 4 | 4 | -8 | 8 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Karel Chaloupka Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Karel Chaloupka | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
Sokol Stochov-Honice C : TTC Kladno E | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 655:556 | 40:26 | ||||
K. Vajcová / D. Lišková : R. Dědina / L. Hájek | -4 | -14 | -11 | 0:3 | ||
J. Jedlička / M. Chmelař : T. Havlíček / R. Beránek | 10 | -5 | 10 | 8 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Lukáš Hájek | 9 | -8 | 8 | -9 | -9 | 2:3 |
Michal Chmelař : Radek Dědina | -9 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Jedlička : Tomáš Havlíček | 11 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Daniela Lišková : Martin Beránek | 0 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Lukáš Hájek | -8 | 9 | -5 | -5 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : Radek Dědina | 4 | -6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Daniela Lišková : Tomáš Havlíček | 2 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Martin Beránek | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Lukáš Hájek | 2 | -5 | 8 | 9 | 3:1 | |
Daniela Lišková : Radek Dědina | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Tomáš Havlíček | 9 | 10 | -8 | 9 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Martin Beránek | 5 | -7 | 8 | 7 | 3:1 | |
Josef Hudeček : Lukáš Hájek | -6 | -10 | -11 | 0:3 | ||
Kateřina Vajcová : Radek Dědina | -8 | 5 | 6 | -11 | -9 | 2:3 |
Michal Chmelař : Tomáš Havlíček | 10 | -8 | 4 | -10 | -10 | 2:3 |
Jaroslav Jedlička : Martin Beránek | 8 | 0 | 6 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
0 | 1 |
Radek Dědina | 2 | 2 |
Lukáš Hájek | 3 | 1 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C : DTJ Sparta Doly Kladno B | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 705:618 | 45:26 | ||||
J. Hlaváček / M. Brousek : V. Procházka / J. Cipra | 7 | -8 | 9 | -6 | 4 | 3:2 |
V. Burda / P. Vacík : P. Vojna / S. Vojna | -7 | 6 | 5 | -8 | 9 | 3:2 |
Václav Burda : Vladimír Procházka | 6 | 7 | -8 | -9 | -5 | 2:3 |
Martin Brousek : Jiří Tihan | 5 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Pavel Vojna | -13 | 5 | 6 | 10 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Josef Cipra | -16 | 9 | -3 | -8 | 1:3 | |
Martin Brousek : Vladimír Procházka | -6 | 7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Jiří Tihan | -10 | 7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Pavel Vojna | -8 | 5 | 9 | 4 | 3:1 | |
Václav Burda : Josef Cipra | -7 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Vladimír Procházka | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jiří Tihan | -6 | 8 | 9 | 7 | 3:1 | |
Václav Burda : Pavel Vojna | 6 | -8 | -10 | 8 | 11 | 3:2 |
Martin Brousek : Josef Cipra | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Vladimír Procházka | 6 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Václav Burda : Jiří Tihan | -7 | 8 | 6 | -8 | -10 | 2:3 |
Martin Brousek : Pavel Vojna | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Josef Cipra | -8 | -7 | 9 | -6 | 1:3 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Václav Burda | 1 | 3 |
Patrick Vacík | 3 | 1 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka Josef Cipra |
0 | 1 |
Jiří Tihan | 1 | 3 |
Vladimír Procházka | 1 | 3 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Josef Cipra | 3 | 1 |
TJ Kablo Kladno D : Sokol Blevice | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 360:632 | 4:54 | ||||
K. Přádný / H. Šípek : R. Folbrecht / R. Ocásek | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
L. Tříska / J. Venclík : J. Barták / J. Rapp | -8 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Rostislav Ocásek | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Roman Folbrecht | -8 | 9 | -5 | -6 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Jiří Barták | -8 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Jiří Rapp | -2 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Rostislav Ocásek | -6 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Miroslav Benda | -8 | 8 | -10 | -9 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Jiří Barták | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Jiří Rapp | -2 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Rostislav Ocásek | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Miroslav Benda | 8 | -8 | -10 | 7 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Venclík : Jiří Barták | -5 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Jiří Rapp | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Rostislav Ocásek | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Miroslav Benda | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Herbert Šípek : Jiří Barták | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Rapp | -8 | -2 | -4 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Luboš Tříska Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Karel Přádný Herbert Šípek |
0 | 1 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 4 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Miroslav Benda | 3 | 0 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 1 | 0 |
STC Slaný C : Sokol Buštěhrad B | 7 : 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 597:637 | 29:41 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : V. Bromský / J. Vovsík | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. : J. Liska / E. Handl | -6 | 3 | -9 | 7 | 4 | 3:2 |
Ludmila Šimáňová : Josef Vovsík | -7 | -12 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Vladimír Bromský | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
George Materna : Josef Liska | -11 | 9 | 4 | 2 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Erich Handl | -6 | -8 | 5 | 8 | -6 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Josef Vovsík | -10 | -6 | -5 | 0:3 | ||
George Materna : Vladimír Bromský | -4 | -6 | 6 | -8 | 1:3 | |
Čeněk Vorlíček : Josef Liska | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Erich Handl | 5 | 4 | -9 | -5 | 2 | 3:2 |
George Materna : Josef Vovsík | -6 | 5 | 9 | 9 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Vladimír Bromský | -8 | 9 | 7 | -9 | -7 | 2:3 |
Ludmila Šimáňová : Josef Liska | 2 | -6 | -8 | -9 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Erich Handl | 3 | -6 | -7 | -6 | 1:3 | |
Čeněk Vorlíček : Josef Vovsík | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Vladimír Bromský | 7 | -7 | 7 | 9 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Josef Liska | -9 | -7 | 6 | -9 | 1:3 | |
George Materna : Erich Handl | 3 | -9 | 9 | 9 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček | 1 | 3 |
George Materna | 3 | 1 |
Ludmila Šimáňová ml. | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Josef Liska Erich Handl |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Josef Vovsík | 3 | 1 |
Josef Liska | 2 | 2 |
Erich Handl | 2 | 2 |
19. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : Slovan Velvary B | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 743:669 | 37:29 | ||||
J. Tihan / V. Procházka : J. Egermayer / P. Podzimek | 6 | -8 | 7 | 7 | 3:1 | |
P. Vojna / S. Vojna : M. Hanzlík / P. Vedral | -9 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Vladimír Procházka : Jan Egermayer | 10 | -11 | -3 | -9 | 1:3 | |
Jiří Tihan : Petr Vedral | -2 | -97 | -9 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Miroslav Hanzlík | 8 | -9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Pavel Podzimek | 2 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jan Egermayer | -8 | 9 | -12 | -9 | 1:3 | |
Stanislav Vojna : Petr Vedral | 7 | -8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Miroslav Hanzlík | -10 | -3 | -11 | 0:3 | ||
Vladimír Procházka : Pavel Podzimek | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Jan Egermayer | -9 | 8 | -10 | -9 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Petr Vedral | -9 | -9 | 8 | 7 | -9 | 2:3 |
Vladimír Procházka : Miroslav Hanzlík | -8 | 8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Pavel Podzimek | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jan Egermayer | -8 | 7 | -8 | 8 | -8 | 2:3 |
Vladimír Procházka : Petr Vedral | 7 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Miroslav Hanzlík | 10 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Pavel Podzimek | 2 | 4 | 5 | 3:0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Jiří Tihan Vladimír Procházka |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 2 | 1 |
Jiří Tihan | 0 | 1 |
Vladimír Procházka | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Pavel Podzimek |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 1 | 3 |
Pavel Podzimek | 0 | 4 |
Petr Vedral | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice C : TJ Kablo Kladno D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 753:534 | 52:13 | ||||
J. Jedlička / K. Vajcová : K. Přádný / H. Šípek | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
M. Krejčí / M. Chmelař : T. Černý / L. Tříska | 7 | 10 | -8 | -10 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Bařinka : Herbert Šípek | 5 | -8 | 7 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Jedlička : Karel Přádný | 6 | 12 | 2 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Tomáš Černý | 1 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Luboš Tříska | 8 | 11 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Herbert Šípek | 3 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Karel Přádný | 8 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Tomáš Černý | 8 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Bařinka : Luboš Tříska | 8 | 14 | -5 | 12 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Herbert Šípek | 8 | -10 | 5 | 6 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Karel Přádný | 1 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Bařinka : Tomáš Černý | -9 | -8 | 11 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : Luboš Tříska | -9 | 5 | 7 | 4 | 3:1 | |
Michal Chmelař : Herbert Šípek | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Bařinka : Karel Přádný | 4 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Tomáš Černý | -6 | 9 | 10 | -8 | 9 | 3:2 |
Kateřina Vajcová : Luboš Tříska | 8 | -9 | -5 | 5 | 6 | 3:2 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Krejčí Michal Chmelař |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička Kateřina Vajcová |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 4 | 0 |
Zdeněk Bařinka | 3 | 1 |
Kateřina Vajcová | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Karel Přádný Herbert Šípek |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Herbert Šípek | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C : TJ Kablo Kladno C | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 658:649 | 40:30 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : V. Burda / P. Vacík | 7 | -7 | -8 | -9 | 1:3 | |
M. Hurt / O. Korec : J. Hlaváček / M. Brousek | 4 | 4 | -3 | 6 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Patrick Vacík | -4 | 9 | -13 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Martin Brousek | 6 | 7 | -7 | 16 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Václav Burda | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Jan Hlaváček | -8 | 8 | -8 | 9 | 4 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Patrick Vacík | 6 | -9 | 8 | -6 | 5 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Martin Brousek | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Václav Burda | 8 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Jan Hlaváček | 5 | -5 | -6 | -9 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Patrick Vacík | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Martin Brousek | 8 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Václav Burda | 8 | -5 | -5 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jan Hlaváček | 12 | -11 | 12 | -12 | 12 | 3:2 |
Milan Kodejš : Patrick Vacík | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Oldřich Korec : Martin Brousek | -6 | 7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Václav Burda | 6 | -7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Jan Hlaváček | -12 | -9 | -5 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
0 | 1 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 1 | 3 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Martin Brousek | 0 | 4 |
Václav Burda | 1 | 3 |
Patrick Vacík | 2 | 2 |
TTC Kladno E : STC Slaný C | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 677:596 | 41:26 | ||||
R. Dědina / L. Hájek : Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
T. Havlíček / R. Beránek : G. Materna / L. Vajnar | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Čeněk Vorlíček | -11 | 9 | 13 | -7 | -6 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : Ludmila Šimáňová | -16 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Lukáš Hájek : George Materna | 8 | 8 | -4 | 7 | 3:1 | |
Radek Beránek : Luboš Vajnar | 12 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Čeněk Vorlíček | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Lukáš Hájek : Ludmila Šimáňová | 7 | 6 | -8 | 5 | 3:1 | |
Radek Beránek : George Materna | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Luboš Vajnar | -7 | 7 | 8 | -8 | 3 | 3:2 |
Lukáš Hájek : Čeněk Vorlíček | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Ludmila Šimáňová | 3 | 15 | 6 | 3:0 | ||
Radek Dědina : George Materna | 4 | -15 | 6 | -8 | -9 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : Luboš Vajnar | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Čeněk Vorlíček | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Radek Dědina : Ludmila Šimáňová | 7 | 9 | -9 | -8 | -10 | 2:3 |
Tomáš Havlíček : George Materna | 10 | 0 | -9 | -8 | -5 | 2:3 |
Lukáš Hájek : Luboš Vajnar | 8 | 9 | -8 | 8 | 3:1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 1 | 3 |
Lukáš Hájek | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Radek Beránek | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 3 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
Ludmila Šimáňová | 2 | 2 |
TTC Jemníky B : TJ Sokol Unhošť D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 672:491 | 51:13 | ||||
M. Andrš / D. Šmíd : J. Kudlík / M. Kudlík | 8 | 7 | 5 | 3:0 | ||
J. Chlumecký / J. Zíma : K. Chaloupka / J. Mencl | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Miroslav Kudlík | 7 | -8 | 6 | 4 | 3:1 | |
David Šmíd : Karel Chaloupka | 7 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jakub Kudlík | -5 | 5 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Jiří Mencl | 8 | -11 | 6 | -10 | 8 | 3:2 |
David Šmíd : Miroslav Kudlík | 6 | 5 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Karel Chaloupka | 9 | -1 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Jakub Kudlík | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Jiří Mencl | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Miroslav Kudlík | 8 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Chlumecký : Karel Chaloupka | 3 | -12 | 10 | 10 | 3:1 | |
Martin Andrš : Jakub Kudlík | 1 | 2 | 5 | 3:0 | ||
David Šmíd : Jiří Mencl | -8 | 7 | 7 | 12 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Miroslav Kudlík | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Karel Chaloupka | 5 | 7 | 4 | 3:0 | ||
David Šmíd : Jakub Kudlík | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Zíma : Jiří Mencl | -12 | -7 | 6 | 13 | 7 | 3:2 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš David Šmíd |
1 | 0 |
Jiří Chlumecký Jiří Zíma |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký | 4 | 0 |
Martin Andrš | 4 | 0 |
David Šmíd | 4 | 0 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Karel Chaloupka Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Karel Chaloupka | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
STC Slaný D : Sokol Blevice | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 501:662 | 18:46 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : J. Barták / J. Rapp | 16 | -11 | -7 | -8 | 1:3 | |
T. Plechatý / J. Plechatý : R. Folbrecht / R. Ocásek | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jiří Barták | -5 | 11 | -6 | 8 | -5 | 2:3 |
Jiří Valášek : Jiří Rapp | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Roman Folbrecht | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
John Plechatý : Miroslav Benda | -2 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Barták | -6 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Jiří Rapp | -5 | -8 | -9 | 0:3 | ||
John Plechatý : Roman Folbrecht | -10 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Miroslav Benda | -9 | -9 | 9 | 7 | 8 | 3:2 |
Tomáš Plechatý : Jiří Barták | 7 | -7 | -8 | -2 | 1:3 | |
John Plechatý : Jiří Rapp | -2 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Roman Folbrecht | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Miroslav Benda | 6 | -4 | -6 | 8 | 8 | 3:2 |
John Plechatý : Jiří Barták | -8 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jiří Rapp | 9 | -5 | -7 | -7 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Roman Folbrecht | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Miroslav Benda | -4 | -9 | 9 | -5 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Jan Plechatý | 2 | 2 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 4 | 0 |
Miroslav Benda | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 2 | 2 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
20. kolo
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť C | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 493:623 | 18:45 | ||||
J. Egermayer / L. Charvátová : J. Šťastný / M. Kodejš | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
J. Drbal / P. Vedral : M. Hurt / O. Korec | -2 | 9 | -3 | -9 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Oldřich Korec | 7 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Milan Kodejš | -3 | -5 | -12 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Miroslav Hurt | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Jiří Šťastný | -1 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Josef Drbal : Oldřich Korec | 0 | 6 | -9 | -5 | 6 | 3:2 |
Petr Vedral : Milan Kodejš | -8 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Miroslav Hurt | -2 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Jiří Šťastný | 8 | 1 | -5 | -9 | -8 | 2:3 |
Petr Vedral : Oldřich Korec | -5 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Milan Kodejš | -6 | -7 | 9 | -8 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Miroslav Hurt | 3 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Jiří Šťastný | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Lenka Charvátová : Oldřich Korec | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Milan Kodejš | -11 | 9 | 11 | 8 | 3:1 | |
Josef Drbal : Miroslav Hurt | 8 | -5 | -8 | 7 | -9 | 2:3 |
Petr Vedral : Jiří Šťastný | -7 | -6 | -9 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
0 | 1 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Josef Drbal | 1 | 3 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
Lenka Charvátová | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D : Sokol Buštěhrad B | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 341:606 | 9:49 | ||||
J. Kudlík / J. Mencl : P. Vovsík / E. Handl | 9 | -7 | -6 | -9 | 1:3 | |
bez boje : J. Vovsík / J. Liska | 0:0 | |||||
Miroslav Kudlík : Erich Handl | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Petr Vovsík | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Josef Vovsík | -9 | -8 | -3 | 0:3 | ||
bez boje : Josef Liska | 0:0 | |||||
Jakub Kudlík : Erich Handl | -9 | 16 | -8 | -11 | 1:3 | |
Jiří Mencl : Petr Vovsík | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
bez boje : Josef Vovsík | 0:0 | |||||
Miroslav Kudlík : Josef Liska | 3 | 8 | -8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Mencl : Erich Handl | 4 | -8 | -7 | -5 | 1:3 | |
bez boje : Petr Vovsík | 0:0 | |||||
Miroslav Kudlík : Josef Vovsík | -3 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Josef Liska | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
bez boje : Erich Handl | 0:0 | |||||
Miroslav Kudlík : Petr Vovsík | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Josef Vovsík | -0 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Josef Liska | 5 | 6 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Jiří Mencl |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Josef Vovsík Josef Liska |
1 | 0 |
Petr Vovsík Erich Handl |
1 | 0 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 2 | 2 |
Erich Handl | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno C : TTC Jemníky B | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 669:486 | 54:12 | ||||
K. Čampulka / P. Vacík : R. Müller / M. Hubka | 9 | 8 | -6 | 7 | 3:1 | |
J. Hlaváček / A. Kalaš : D. Šmíd / P. Toušová | -7 | 3 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Miroslav Hubka | 9 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : David Šmíd | -5 | 6 | -11 | 5 | 9 | 3:2 |
Patrick Vacík : Pavlína Toušová | 7 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Václav Burda : Rudolf Müller | -7 | 8 | -2 | 5 | 4 | 3:2 |
Karel Čampulka : Miroslav Hubka | 9 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : David Šmíd | -7 | 5 | 2 | 8 | 3:1 | |
Václav Burda : Pavlína Toušová | 10 | 11 | -6 | 7 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Rudolf Müller | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Miroslav Hubka | 7 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Martin Brousek : David Šmíd | 3 | -4 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Pavlína Toušová | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Rudolf Müller | -2 | 1 | 8 | 8 | 3:1 | |
Martin Brousek : Miroslav Hubka | 9 | 10 | -3 | 5 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : David Šmíd | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Pavlína Toušová | 5 | -4 | 3 | 2 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Rudolf Müller | 1 | 2 | 8 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Karel Čampulka Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Alois Kalaš |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Karel Čampulka | 4 | 0 |
Martin Brousek | 2 | 0 |
Václav Burda | 2 | 0 |
Patrick Vacík | 4 | 0 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Rudolf Müller Miroslav Hubka |
0 | 1 |
David Šmíd Pavlína Toušová |
0 | 1 |
Rudolf Müller | 0 | 4 |
Miroslav Hubka | 0 | 4 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Pavlína Toušová | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : STC Slaný D | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 650:653 | 33:37 | ||||
K. Přádný / J. Venclík : J. Valášek ml. / T. Plechatý | 8 | -8 | 9 | -12 | -8 | 2:3 |
T. Černý / L. Tříska : J. Valášek / J. Plechatý | -7 | 6 | 7 | -9 | 11 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Tomáš Plechatý | 9 | -9 | -6 | 8 | -7 | 2:3 |
Luboš Tříska : Jiří Valášek | 2 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Venclík : Jan Plechatý | -8 | 10 | -9 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Jiří Valášek | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Tomáš Plechatý | 6 | 7 | -8 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Venclík : Jiří Valášek | -7 | -8 | 7 | 8 | 8 | 3:2 |
Tomáš Černý : Jan Plechatý | -8 | 8 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Jiří Valášek | -5 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Tomáš Plechatý | -6 | 8 | -9 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Jiří Valášek | 7 | 6 | -8 | 8 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Jan Plechatý | -8 | -9 | 8 | -6 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Jiří Valášek | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Tomáš Plechatý | 1 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Valášek | -9 | 2 | 14 | 12 | 3:1 | |
Luboš Tříska : Jan Plechatý | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Venclík : Jiří Valášek | -8 | -8 | -9 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Tomáš Černý | 2 | 2 |
Luboš Tříska | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Jaroslav Venclík | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek ml. Tomáš Plechatý |
1 | 0 |
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 4 | 0 |
Jiří Valášek ml. | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 3 | 1 |
Tomáš Plechatý | 2 | 2 |
STC Slaný C : Sokol Stochov-Honice C | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 614:691 | 29:42 | ||||
Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. : M. Krejčí / M. Chmelař | -8 | 10 | 10 | -5 | -8 | 2:3 |
G. Materna / L. Vajnar : J. Jedlička / K. Vajcová | 9 | -9 | -3 | 9 | 8 | 3:2 |
Ludmila Šimáňová : Kateřina Vajcová | 8 | -6 | 5 | 8 | 3:1 | |
Čeněk Vorlíček : Michal Chmelař | 5 | 8 | 2 | 3:0 | ||
George Materna : Jaroslav Jedlička | -9 | -7 | 9 | -6 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Miroslav Krejčí | -6 | -5 | 9 | -5 | 1:3 | |
Čeněk Vorlíček : Kateřina Vajcová | 9 | -8 | -7 | 8 | 8 | 3:2 |
George Materna : Michal Chmelař | 9 | 8 | -7 | -5 | 5 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Jaroslav Jedlička | -3 | -4 | -0 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Miroslav Krejčí | 7 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
George Materna : Kateřina Vajcová | -5 | -7 | 11 | 4 | 7 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Michal Chmelař | -3 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Jaroslav Jedlička | -6 | -8 | 4 | -9 | 1:3 | |
Čeněk Vorlíček : Miroslav Krejčí | -10 | 6 | 8 | -4 | 9 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Kateřina Vajcová | -7 | -12 | -7 | 0:3 | ||
Ludmila Šimáňová : Michal Chmelař | -9 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Čeněk Vorlíček : Jaroslav Jedlička | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Miroslav Krejčí | -7 | -9 | -13 | 0:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 3 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Ludmila Šimáňová ml. | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
Sokol Blevice : DTJ Sparta Doly Kladno B | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 621:587 | 38:29 | ||||
J. Barták / J. Rapp : V. Procházka / J. Cipra | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
M. Benda / R. Ocásek : P. Vojna / S. Vojna | 3 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Vladimír Procházka | -8 | 9 | -2 | -4 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Josef Cipra | 7 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Stanislav Vojna | 7 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Pavel Vojna | 8 | -6 | 2 | 5 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Vladimír Procházka | -6 | 8 | 4 | 12 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Josef Cipra | 9 | 2 | -3 | 9 | 3:1 | |
Jiří Barták : Stanislav Vojna | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Pavel Vojna | -10 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Vladimír Procházka | 7 | 9 | -6 | -12 | 3 | 3:2 |
Jiří Barták : Josef Cipra | 8 | -9 | 8 | -5 | -8 | 2:3 |
Miroslav Benda : Stanislav Vojna | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Pavel Vojna | 7 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
Jiří Barták : Vladimír Procházka | 8 | -7 | -7 | 6 | -5 | 2:3 |
Miroslav Benda : Josef Cipra | -6 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Stanislav Vojna | 7 | -11 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Pavel Vojna | -6 | 5 | 6 | 5 | 3:1 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Miroslav Benda Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 2 | 2 |
Miroslav Benda | 0 | 4 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Procházka Josef Cipra |
1 | 0 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Stanislav Vojna | 1 | 3 |
Josef Cipra | 2 | 2 |
21. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : STC Slaný D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 631:276 | 54:4 | ||||
F. Šebek / I. Lengál : J. Plechatý / T. Plechatý | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
P. Vojna / S. Vojna : bez boje | 0:0 | |||||
Stanislav Vojna : Jan Plechatý | 7 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Tomáš Plechatý | 9 | -8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Pavel Vojna : John Plechatý | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
František Šebek : bez boje | 0:0 | |||||
Ivo Lengál : Jan Plechatý | 10 | 6 | -7 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Tomáš Plechatý | 9 | 9 | 3 | 3:0 | ||
František Šebek : John Plechatý | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : bez boje | 0:0 | |||||
Pavel Vojna : Jan Plechatý | 9 | 5 | -8 | 3 | 3:1 | |
František Šebek : Tomáš Plechatý | 9 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : John Plechatý | 6 | 0 | 6 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : bez boje | 0:0 | |||||
František Šebek : Jan Plechatý | 0 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Tomáš Plechatý | 5 | 6 | 12 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : John Plechatý | 3 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : bez boje | 0:0 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
František Šebek Ivo Lengál |
1 | 0 |
František Šebek | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 4 | 0 |
Ivo Lengál | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jan Plechatý Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Blevice | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 676:602 | 43:23 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : M. Benda / R. Ocásek | 10 | -8 | -7 | -5 | 1:3 | |
M. Hurt / O. Korec : J. Barták / J. Rapp | 9 | -9 | 9 | -15 | 7 | 3:2 |
Oldřich Korec : Rostislav Ocásek | -9 | 9 | 9 | -8 | 10 | 3:2 |
Miroslav Hurt : Miroslav Benda | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Šťastný : Jiří Barták | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Jiří Rapp | 7 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Rostislav Ocásek | -8 | 7 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jiří Šťastný : Roman Folbrecht | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Jiří Barták | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Oldřich Korec : Jiří Rapp | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Rostislav Ocásek | 8 | 7 | 12 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Roman Folbrecht | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Jiří Barták | 8 | -8 | -7 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Jiří Rapp | 9 | -9 | 10 | -9 | 10 | 3:2 |
Milan Kodejš : Rostislav Ocásek | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Roman Folbrecht | 11 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hurt : Jiří Barták | -9 | 9 | -10 | 10 | -6 | 2:3 |
Jiří Šťastný : Jiří Rapp | 8 | 7 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
0 | 1 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Miroslav Hurt | 3 | 1 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Miroslav Benda Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Jiří Barták | 3 | 1 |
Roman Folbrecht | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 0 | 4 |
Miroslav Benda | 0 | 1 |
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 644:369 | 51:9 | ||||
R. Dědina / R. Beránek : J. Kudlík / M. Kudlík | 5 | 3 | 2 | 3:0 | ||
T. Havlíček / M. Beránek : A. Kindl / J. Mencl | 5 | 4 | 11 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Adam Kindl | -11 | -11 | 8 | 4 | 6 | 3:2 |
Radek Dědina : Jiří Mencl | 8 | -8 | 8 | -9 | 4 | 3:2 |
Radek Beránek : Jakub Kudlík | 5 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Miroslav Kudlík | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Adam Kindl | 3 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Jiří Mencl | 4 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Jakub Kudlík | 8 | -11 | 5 | 3 | 3:1 | |
Martin Beránek : Miroslav Kudlík | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Adam Kindl | 6 | 3 | -12 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Havlíček : Jiří Mencl | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Jakub Kudlík | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Miroslav Kudlík | 3 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Adam Kindl | 0 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Martin Beránek : Jiří Mencl | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Radek Dědina : Jakub Kudlík | 9 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Miroslav Kudlík | 6 | 7 | 5 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 4 | 0 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
Martin Beránek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 0 | 4 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TTC Jemníky B : Slovan Velvary B | 4 : 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 582:707 | 23:47 | ||||
M. Andrš / D. Šmíd : J. Drbal / P. Vedral | 8 | -7 | 10 | -7 | -8 | 2:3 |
J. Chlumecký / J. Zíma : J. Egermayer / M. Hanzlík | 9 | -6 | -5 | -9 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Josef Drbal | -6 | -5 | 11 | -4 | 1:3 | |
David Šmíd : Petr Vedral | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Jan Egermayer | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Miroslav Hanzlík | 8 | 10 | -10 | -6 | -10 | 2:3 |
David Šmíd : Josef Drbal | -3 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Petr Vedral | 8 | 7 | -5 | -9 | 10 | 3:2 |
Jiří Zíma : Jan Egermayer | -5 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Miroslav Hanzlík | -5 | 5 | 4 | 8 | 3:1 | |
Martin Andrš : Josef Drbal | -7 | 9 | -12 | -9 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Petr Vedral | -6 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : Jan Egermayer | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
David Šmíd : Miroslav Hanzlík | -8 | 8 | -9 | -8 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Josef Drbal | -8 | 8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Chlumecký : Petr Vedral | -7 | 8 | 7 | 5 | 3:1 | |
David Šmíd : Jan Egermayer | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Miroslav Hanzlík | 10 | -5 | 6 | -11 | -7 | 2:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký Jiří Zíma |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
Martin Andrš | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Miroslav Hanzlík |
1 | 0 |
Jan Egermayer | 4 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 3 | 1 |
Josef Drbal | 4 | 0 |
Petr Vedral | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B : TJ Kablo Kladno C | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 700:636 | 42:31 | ||||
P. Vovsík / E. Handl : V. Malý / V. Burda | 12 | -7 | -8 | -6 | 1:3 | |
V. Bromský / J. Vovsík : J. Hlaváček / P. Vacík | -6 | -5 | 7 | 8 | 9 | 3:2 |
Josef Vovsík : Václav Burda | 8 | -9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Erich Handl : Václav Malý | -7 | -6 | 5 | 9 | 10 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Jan Hlaváček | -9 | 9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Patrick Vacík | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Erich Handl : Václav Burda | -7 | -8 | 9 | -4 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Václav Malý | -7 | 7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Jan Hlaváček | 9 | -10 | 8 | -11 | 10 | 3:2 |
Josef Vovsík : Patrick Vacík | -8 | -7 | 8 | 6 | 10 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Václav Burda | 9 | -8 | 7 | 8 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Václav Malý | 7 | 6 | -11 | 8 | 3:1 | |
Josef Vovsík : Jan Hlaváček | 8 | -9 | 8 | -9 | 10 | 3:2 |
Erich Handl : Patrick Vacík | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Josef Liska : Václav Burda | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Josef Vovsík : Václav Malý | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Erich Handl : Jan Hlaváček | 8 | -8 | 9 | -7 | -6 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Patrick Vacík | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Petr Vovsík Erich Handl |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Petr Vovsík | 3 | 0 |
Josef Liska | 0 | 1 |
Erich Handl | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Patrick Vacík |
0 | 1 |
Václav Malý Václav Burda |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Václav Malý | 1 | 3 |
Václav Burda | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 0 | 4 |
STC Slaný C : TJ Kablo Kladno D | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 700:470 | 54:13 | ||||
Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. : T. Černý / L. Tříska | -5 | 11 | 2 | 5 | 3:1 | |
G. Materna / L. Vajnar : D. Horbaj / J. Venclík | -8 | 1 | 7 | -11 | 5 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Luboš Tříska | 6 | 8 | -5 | 6 | 3:1 | |
Ludmila Šimáňová : Jaroslav Venclík | 12 | -9 | 2 | 6 | 3:1 | |
George Materna : Dušan Horbaj | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Tomáš Černý | 10 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Luboš Tříska | 4 | 9 | 0 | 3:0 | ||
George Materna : Jaroslav Venclík | 2 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Dušan Horbaj | 3 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Tomáš Černý | -6 | 7 | -8 | 9 | 9 | 3:2 |
George Materna : Luboš Tříska | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Jaroslav Venclík | -8 | 5 | -4 | 5 | 6 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Dušan Horbaj | 6 | 9 | -9 | -9 | 7 | 3:2 |
Ludmila Šimáňová : Tomáš Černý | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Luboš Tříska | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jaroslav Venclík | 8 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Dušan Horbaj | 8 | -10 | 7 | 6 | 3:1 | |
George Materna : Tomáš Černý | 11 | 7 | -6 | 2 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček | 4 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Dušan Horbaj Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 0 | 4 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
22. kolo
Slovan Velvary B : Sokol Buštěhrad B | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 678:764 | 27:43 | ||||
J. Egermayer / L. Charvátová : V. Bromský / J. Vovsík | 7 | -3 | -9 | -7 | 1:3 | |
J. Drbal / P. Vedral : P. Homolka / P. Vovsík | -6 | 9 | -1 | 8 | -4 | 2:3 |
Jan Egermayer : Petr Vovsík | -10 | 7 | 0 | 7 | 3:1 | |
Josef Drbal : Pavel Homolka | -13 | 6 | 11 | -1 | -9 | 2:3 |
Lenka Charvátová : Josef Vovsík | -4 | -5 | 5 | 10 | -6 | 2:3 |
Petr Vedral : Vladimír Bromský | -10 | -10 | 12 | -9 | 1:3 | |
Josef Drbal : Petr Vovsík | -2 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Hanzlík : Pavel Homolka | -7 | -12 | -7 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Josef Vovsík | -5 | 5 | -8 | -1 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Vladimír Bromský | -7 | -12 | 2 | -11 | 1:3 | |
Miroslav Hanzlík : Petr Vovsík | 9 | -4 | -6 | -6 | 1:3 | |
Petr Vedral : Pavel Homolka | -9 | -78 | -9 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Josef Vovsík | 16 | -8 | 8 | 7 | 3:1 | |
Josef Drbal : Vladimír Bromský | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Vedral : Petr Vovsík | -9 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Pavel Homolka | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Josef Vovsík | -3 | 8 | -4 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Hanzlík : Vladimír Bromský | -6 | 10 | 14 | -8 | 8 | 3:2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
0 | 1 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 3 | 1 |
Miroslav Hanzlík | 1 | 2 |
Josef Drbal | 1 | 3 |
Petr Vedral | 0 | 4 |
Lenka Charvátová | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Pavel Homolka Petr Vovsík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Josef Vovsík | 3 | 1 |
Petr Vovsík | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : Sokol Stochov-Honice C | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 408:635 | 11:49 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : J. Jedlička / K. Vajcová | -7 | -6 | -1 | 0:3 | ||
A. Kindl / J. Mencl : M. Krejčí / J. Hudeček | 8 | 3 | -4 | 7 | 3:1 | |
Jakub Kudlík : Kateřina Vajcová | -10 | -11 | -4 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Josef Hudeček | 10 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Mencl : Jaroslav Jedlička | -2 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Miroslav Krejčí | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Kateřina Vajcová | -8 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Josef Hudeček | -7 | -10 | 8 | 9 | -16 | 2:3 |
Miroslav Kudlík : Jaroslav Jedlička | -3 | -2 | -2 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Miroslav Krejčí | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Kateřina Vajcová | -11 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Kudlík : Josef Hudeček | -6 | -7 | 7 | -6 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Jaroslav Jedlička | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Adam Kindl : Miroslav Krejčí | -6 | -0 | 10 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Kudlík : Kateřina Vajcová | -7 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Kudlík : Josef Hudeček | -1 | -1 | 11 | -11 | 1:3 | |
Adam Kindl : Jaroslav Jedlička | -2 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Mencl : Miroslav Krejčí | -5 | -6 | -5 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 0 | 4 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C : TTC Kladno E | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 668:643 | 40:32 | ||||
V. Malý / V. Burda : T. Havlíček / R. Beránek | 8 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
J. Hlaváček / M. Brousek : R. Dědina / L. Hájek | -9 | -9 | 8 | 7 | 9 | 3:2 |
Alois Kalaš : Tomáš Havlíček | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Václav Burda : Lukáš Hájek | -7 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Radek Dědina | -6 | 8 | 7 | -7 | -9 | 2:3 |
Martin Brousek : Radek Beránek | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Václav Burda : Tomáš Havlíček | 7 | 6 | -7 | -8 | -9 | 2:3 |
Jan Hlaváček : Lukáš Hájek | 5 | -7 | 7 | -6 | 4 | 3:2 |
Martin Brousek : Radek Dědina | 8 | -5 | 9 | -7 | 10 | 3:2 |
Alois Kalaš : Radek Beránek | 6 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Tomáš Havlíček | -6 | -7 | 8 | 7 | 6 | 3:2 |
Martin Brousek : Lukáš Hájek | -7 | 8 | -6 | -5 | 1:3 | |
Alois Kalaš : Radek Dědina | 6 | -7 | -8 | -9 | 1:3 | |
Václav Burda : Radek Beránek | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Tomáš Havlíček | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Karel Čampulka : Lukáš Hájek | 9 | -8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Václav Burda : Radek Dědina | 6 | -7 | 8 | -7 | 6 | 3:2 |
Jan Hlaváček : Radek Beránek | 10 | 8 | 10 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Václav Malý Václav Burda |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 3 | 1 |
Karel Čampulka | 0 | 1 |
Alois Kalaš | 1 | 2 |
Martin Brousek | 3 | 1 |
Václav Burda | 2 | 2 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
0 | 1 |
Radek Dědina Lukáš Hájek |
0 | 1 |
Radek Dědina | 2 | 2 |
Lukáš Hájek | 3 | 1 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
Radek Beránek | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : DTJ Sparta Doly Kladno B | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 507:671 | 14:52 | ||||
D. Horbaj / J. Venclík : P. Vojna / S. Vojna | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
T. Černý / L. Tříska : J. Hejcman / I. Lengál | 5 | -5 | -6 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Jiří Hejcman | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Stanislav Vojna | -8 | 8 | -7 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Pavel Vojna | 6 | -6 | -7 | -7 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Ivo Lengál | -6 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Hejcman | -7 | 8 | -7 | 6 | -5 | 2:3 |
Tomáš Černý : Stanislav Vojna | -8 | -5 | 6 | -7 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Pavel Vojna | -8 | -6 | 7 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Ivo Lengál | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Jiří Hejcman | 7 | -7 | 8 | -5 | -8 | 2:3 |
Luboš Tříska : Stanislav Vojna | -7 | 7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Pavel Vojna | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Ivo Lengál | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Jiří Hejcman | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Stanislav Vojna | -11 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Pavel Vojna | -7 | 8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Černý : Ivo Lengál | -7 | 6 | 8 | 6 | 3:1 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Dušan Horbaj Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jiří Hejcman Ivo Lengál |
1 | 0 |
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 4 | 0 |
Stanislav Vojna | 4 | 0 |
Ivo Lengál | 3 | 1 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť C | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 347:628 | 5:54 | ||||
J. Valášek / J. Plechatý : M. Hurt / O. Korec | -4 | -5 | 2 | -9 | 1:3 | |
T. Plechatý / J. Plechatý : J. Šťastný / M. Kodejš | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Oldřich Korec | -1 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Miroslav Hurt | -3 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Milan Kodejš | -8 | -10 | -6 | 0:3 | ||
John Plechatý : Jiří Šťastný | -4 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Oldřich Korec | -4 | 5 | -8 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Plechatý : Miroslav Hurt | -4 | -8 | -6 | 0:3 | ||
John Plechatý : Milan Kodejš | -9 | -3 | -10 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jiří Šťastný | -9 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Oldřich Korec | 8 | -6 | -5 | -4 | 1:3 | |
John Plechatý : Miroslav Hurt | -5 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Milan Kodejš | -5 | 8 | 9 | -6 | -5 | 2:3 |
Jiří Valášek : Jiří Šťastný | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
John Plechatý : Oldřich Korec | -3 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Miroslav Hurt | -3 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Milan Kodejš | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Jiří Šťastný | -1 | -4 | -9 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
0 | 1 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
Sokol Blevice : TTC Jemníky B | 18 : 0 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 1099:949 | 54:15 | ||||
J. Barták / J. Rapp : R. Müller / M. Hubka | 60 | 50 | 30 | 3:0 | ||
M. Benda / R. Folbrecht : D. Šmíd / P. Toušová | -30 | 90 | 80 | 90 | 3:1 | |
Miroslav Benda : Miroslav Hubka | 10 | 6 | -9 | 10 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Pavlína Toušová | -7 | -9 | 4 | 8 | 11 | 3:2 |
Alan Melkus : David Šmíd | 9 | 11 | -9 | -8 | 6 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Rudolf Müller | 6 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Roman Folbrecht : Miroslav Hubka | 9 | 8 | -10 | 9 | 3:1 | |
Alan Melkus : Pavlína Toušová | 9 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : David Šmíd | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Rudolf Müller | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Miroslav Hubka | -8 | 7 | 9 | -11 | 10 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Pavlína Toušová | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : David Šmíd | -8 | 7 | 9 | 6 | 3:1 | |
Roman Folbrecht : Rudolf Müller | 6 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Miroslav Hubka | -9 | 8 | 6 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Benda : Pavlína Toušová | 8 | -6 | -6 | 9 | 10 | 3:2 |
Roman Folbrecht : David Šmíd | 9 | -11 | 10 | 6 | 3:1 | |
Alan Melkus : Rudolf Müller | 6 | 5 | 8 | 3:0 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Miroslav Benda Roman Folbrecht |
1 | 0 |
Miroslav Benda | 4 | 0 |
Roman Folbrecht | 4 | 0 |
Alan Melkus | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Rudolf Müller Miroslav Hubka |
0 | 1 |
David Šmíd Pavlína Toušová |
0 | 1 |
Rudolf Müller | 0 | 4 |
Miroslav Hubka | 0 | 4 |
David Šmíd | 0 | 4 |
Pavlína Toušová | 0 | 4 |
23. kolo
Sokol Stochov-Honice C : TJ Kablo Kladno C | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 662:414 | 50:13 | ||||
K. Vajcová / D. Lišková : J. Hlaváček / M. Brousek | 10 | 13 | 4 | 3:0 | ||
J. Jedlička / M. Chmelař : bez boje | 0:0 | |||||
Michal Chmelař : Karel Čampulka | 5 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Jedlička : Martin Brousek | 11 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Jan Hlaváček | 10 | -10 | 9 | 7 | 3:1 | |
Daniela Lišková : bez boje | 0:0 | |||||
Jaroslav Jedlička : Karel Čampulka | -10 | 9 | 6 | 5 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Martin Brousek | 9 | 6 | -6 | -4 | -9 | 2:3 |
Daniela Lišková : Jan Hlaváček | 5 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : bez boje | 0:0 | |||||
Kateřina Vajcová : Karel Čampulka | 14 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Daniela Lišková : Martin Brousek | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jan Hlaváček | 11 | -5 | -10 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Jedlička : bez boje | 0:0 | |||||
Daniela Lišková : Karel Čampulka | 3 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Martin Brousek | 7 | 6 | -8 | -8 | 8 | 3:2 |
Jaroslav Jedlička : Jan Hlaváček | 9 | 8 | -6 | -6 | -8 | 2:3 |
Kateřina Vajcová : bez boje | 0:0 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Kateřina Vajcová Daniela Lišková |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička Michal Chmelař |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička | 3 | 1 |
Michal Chmelař | 3 | 1 |
Kateřina Vajcová | 3 | 1 |
Daniela Lišková | 4 | 0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Martin Brousek |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Jan Hlaváček | 2 | 2 |
Karel Čampulka | 0 | 4 |
Martin Brousek | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť C : DTJ Sparta Doly Kladno B | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 660:450 | 47:18 | ||||
M. Hurt / O. Korec : bez boje | 0:0 | |||||
J. Šťastný / M. Kodejš : V. Procházka / S. Vojna | 10 | 9 | -9 | 9 | 3:1 | |
Oldřich Korec : Vladimír Procházka | -7 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Stanislav Vojna | -3 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Šťastný : Pavel Vojna | 9 | -8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Milan Kodejš : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Hurt : Vladimír Procházka | -8 | 6 | -8 | 9 | 9 | 3:2 |
Jiří Šťastný : Stanislav Vojna | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Pavel Vojna | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Šťastný : Vladimír Procházka | 7 | 8 | -10 | 8 | 3:1 | |
Milan Kodejš : Stanislav Vojna | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Pavel Vojna | 8 | -7 | 8 | -7 | -9 | 2:3 |
Miroslav Hurt : bez boje | 0:0 | |||||
Milan Kodejš : Vladimír Procházka | 7 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Oldřich Korec : Stanislav Vojna | 8 | -7 | -9 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Pavel Vojna | -10 | -6 | 5 | 8 | -9 | 2:3 |
Jiří Šťastný : bez boje | 0:0 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Oldřich Korec | 2 | 2 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Procházka Stanislav Vojna |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Procházka | 0 | 4 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Stanislav Vojna | 2 | 2 |
TTC Kladno E : Slovan Velvary B | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 662:531 | 45:22 | ||||
R. Dědina / L. Hájek : J. Egermayer / L. Charvátová | 8 | 6 | 11 | 3:0 | ||
T. Havlíček / R. Beránek : J. Drbal / P. Podzimek | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Jan Egermayer | -9 | 6 | -2 | 9 | 4 | 3:2 |
Radek Beránek : Josef Drbal | 10 | -9 | 4 | 11 | 3:1 | |
Radek Dědina : Lenka Charvátová | -9 | -9 | 3 | 5 | 6 | 3:2 |
Tomáš Havlíček : Pavel Podzimek | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Jan Egermayer | 4 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Josef Drbal | 6 | -11 | -8 | -10 | 1:3 | |
Tomáš Havlíček : Lenka Charvátová | 10 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Pavel Podzimek | -7 | 9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Radek Dědina : Jan Egermayer | -10 | -7 | 5 | 8 | 8 | 3:2 |
Tomáš Havlíček : Josef Drbal | -8 | 6 | 10 | 9 | 3:1 | |
Martin Beránek : Lenka Charvátová | -5 | -7 | 8 | -8 | 1:3 | |
Radek Beránek : Pavel Podzimek | 4 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Jan Egermayer | -4 | -6 | 10 | -5 | 1:3 | |
Martin Beránek : Josef Drbal | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Radek Beránek : Lenka Charvátová | 2 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Pavel Podzimek | 8 | -6 | 5 | 8 | 3:1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
1 | 0 |
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 3 | 1 |
Lukáš Hájek | 2 | 0 |
Tomáš Havlíček | 3 | 1 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
Martin Beránek | 0 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Josef Drbal Pavel Podzimek |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 1 | 3 |
Josef Drbal | 2 | 2 |
Lenka Charvátová | 1 | 3 |
Pavel Podzimek | 0 | 4 |
TTC Jemníky B : STC Slaný D | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 733:598 | 48:23 | ||||
J. Chlumecký / J. Zíma : T. Plechatý / J. Plechatý | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
M. Andrš / D. Šmíd : J. Valášek / J. Plechatý | 7 | 7 | -7 | -5 | -7 | 2:3 |
Jiří Chlumecký : Tomáš Plechatý | 6 | 40 | -9 | -3 | 3 | 3:2 |
Jiří Zíma : John Plechatý | 2 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Jan Plechatý | -8 | 8 | -8 | 3 | 5 | 3:2 |
David Šmíd : Jiří Valášek | -6 | 0 | -4 | -0 | 1:3 | |
Jiří Zíma : Tomáš Plechatý | 7 | -10 | 6 | 4 | 3:1 | |
Martin Andrš : John Plechatý | 1 | 6 | 4 | 3:0 | ||
David Šmíd : Jan Plechatý | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Chlumecký : Jiří Valášek | 8 | 8 | -8 | 8 | 3:1 | |
Martin Andrš : Tomáš Plechatý | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
David Šmíd : John Plechatý | -9 | -9 | 9 | 8 | 20 | 3:2 |
Jiří Chlumecký : Jan Plechatý | -8 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jiří Valášek | -8 | 8 | 10 | 5 | 3:1 | |
David Šmíd : Tomáš Plechatý | -1 | 5 | 6 | 3 | 3:1 | |
Jiří Chlumecký : John Plechatý | -8 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Zíma : Jan Plechatý | 8 | -8 | 8 | 5 | 3:1 | |
Martin Andrš : Jiří Valášek | 5 | -10 | 6 | 10 | 3:1 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký Jiří Zíma |
1 | 0 |
Jiří Chlumecký | 4 | 0 |
Martin Andrš | 4 | 0 |
David Šmíd | 2 | 2 |
Jiří Zíma | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 1 | 3 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B : Sokol Blevice | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 709:570 | 49:21 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : M. Benda / R. Ocásek | 8 | 11 | -7 | 6 | 3:1 | |
P. Homolka / P. Vovsík : J. Barták / J. Rapp | 9 | -6 | 1 | -8 | 7 | 3:2 |
Josef Vovsík : Miroslav Benda | 8 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Rostislav Ocásek | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Barták | 6 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Pavel Homolka : Jiří Rapp | 10 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Erich Handl : Miroslav Benda | 4 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Rostislav Ocásek | -8 | 9 | -3 | -6 | 1:3 | |
Pavel Homolka : Jiří Barták | -9 | -8 | 3 | 5 | -8 | 2:3 |
Josef Vovsík : Jiří Rapp | -10 | 8 | 7 | -11 | 10 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Roman Folbrecht | 4 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Pavel Homolka : Rostislav Ocásek | 7 | 2 | -12 | 9 | 3:1 | |
Josef Vovsík : Jiří Barták | 9 | 11 | -9 | 9 | 3:1 | |
Erich Handl : Jiří Rapp | -4 | 8 | -4 | 9 | 10 | 3:2 |
Pavel Homolka : Roman Folbrecht | 4 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Josef Vovsík : Rostislav Ocásek | -9 | 4 | 13 | -6 | 2 | 3:2 |
Erich Handl : Jiří Barták | -5 | 4 | -7 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Jiří Rapp | -8 | 9 | 8 | 9 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka Petr Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Josef Vovsík | 4 | 0 |
Petr Vovsík | 1 | 0 |
Erich Handl | 2 | 1 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Miroslav Benda Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Jiří Barták | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 0 | 2 |
Jiří Rapp | 0 | 4 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Miroslav Benda | 0 | 2 |
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť D | 13 : 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 606:509 | 42:21 | ||||
L. Šimáňová ml. / N. Macáková : J. Kudlík / M. Kudlík | -9 | 7 | 8 | -8 | 5 | 3:2 |
G. Materna / L. Vajnar : K. Chaloupka / J. Mencl | 2 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Miroslav Kudlík | -6 | 8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Nikola Macáková : Karel Chaloupka | -6 | 7 | -2 | -2 | 1:3 | |
George Materna : Jakub Kudlík | 9 | -9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Jiří Mencl | 8 | -13 | -10 | -7 | 1:3 | |
Nikola Macáková : Miroslav Kudlík | -6 | 4 | -4 | -10 | 1:3 | |
George Materna : Karel Chaloupka | 4 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jakub Kudlík | 3 | 6 | -6 | 11 | 3:1 | |
Ludmila Šimáňová : Jiří Mencl | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
George Materna : Miroslav Kudlík | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Karel Chaloupka | 2 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Jakub Kudlík | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Nikola Macáková : Jiří Mencl | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Miroslav Kudlík | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Karel Chaloupka | 4 | -4 | 2 | 4 | 3:1 | |
Nikola Macáková : Jakub Kudlík | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Mencl | 10 | 4 | 7 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. Nikola Macáková |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Ludmila Šimáňová ml. | 1 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Ludmila Šimáňová | 3 | 0 |
Nikola Macáková | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Karel Chaloupka Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Karel Chaloupka | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 2 | 2 |
Miroslav Kudlík | 1 | 3 |
24. kolo
Slovan Velvary B : Sokol Stochov-Honice C | 5 : 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 490:633 | 21:44 | ||||
J. Egermayer / L. Charvátová : K. Vajcová / D. Lišková | -4 | -6 | -4 | 0:3 | ||
J. Drbal / P. Vedral : J. Jedlička / M. Chmelař | 3 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Josef Drbal : Daniela Lišková | -3 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Kateřina Vajcová | 5 | -7 | -11 | -5 | 1:3 | |
Lenka Charvátová : Michal Chmelař | -6 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Jaroslav Jedlička | -10 | 9 | -7 | -6 | 1:3 | |
Jan Egermayer : Daniela Lišková | -7 | 8 | -4 | -3 | 1:3 | |
Miroslav Hanzlík : Kateřina Vajcová | -9 | -1 | -2 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Michal Chmelař | -8 | -9 | 7 | 6 | 9 | 3:2 |
Josef Drbal : Jaroslav Jedlička | -6 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Miroslav Hanzlík : Daniela Lišková | -3 | -0 | -11 | 0:3 | ||
Petr Vedral : Kateřina Vajcová | -13 | 9 | -5 | 9 | -3 | 2:3 |
Josef Drbal : Michal Chmelař | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jan Egermayer : Jaroslav Jedlička | -8 | -7 | 11 | -9 | 1:3 | |
Petr Vedral : Daniela Lišková | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Josef Drbal : Kateřina Vajcová | -4 | 9 | 10 | -3 | 9 | 3:2 |
Jan Egermayer : Michal Chmelař | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Hanzlík : Jaroslav Jedlička | -3 | -2 | -4 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Jan Egermayer Lenka Charvátová |
0 | 1 |
Jan Egermayer | 1 | 3 |
Miroslav Hanzlík | 0 | 3 |
Josef Drbal | 1 | 3 |
Petr Vedral | 2 | 2 |
Lenka Charvátová | 0 | 1 |
DTJ Sparta Doly Kladno B : TTC Jemníky B | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 717:617 | 48:21 | ||||
V. Procházka / I. Lengál : J. Chlumecký / D. Šmíd | 7 | 9 | 4 | 3:0 | ||
P. Vojna / S. Vojna : M. Andrš / J. Zíma | 6 | -10 | 12 | -10 | -9 | 2:3 |
Vladimír Procházka : Jiří Chlumecký | 7 | 8 | -8 | 6 | 3:1 | |
Stanislav Vojna : David Šmíd | 6 | 12 | 8 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Martin Andrš | 7 | 9 | -7 | -7 | 9 | 3:2 |
Pavel Vojna : Jiří Zíma | 7 | -2 | 10 | 3 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Jiří Chlumecký | 8 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : David Šmíd | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Martin Andrš | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Vladimír Procházka : Jiří Zíma | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Jiří Chlumecký | 7 | -7 | -8 | 7 | -5 | 2:3 |
Pavel Vojna : David Šmíd | -9 | 2 | 8 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Procházka : Martin Andrš | 7 | 11 | 12 | 3:0 | ||
Jiří Hejcman : Jiří Zíma | 8 | 19 | -8 | -19 | 6 | 3:2 |
Pavel Vojna : Jiří Chlumecký | -14 | 9 | -3 | 9 | -6 | 2:3 |
Vladimír Procházka : David Šmíd | -6 | 5 | 6 | 9 | 3:1 | |
Jiří Hejcman : Martin Andrš | 2 | -6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Jiří Zíma | -5 | -7 | -8 | 0:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka Ivo Lengál |
1 | 0 |
Jiří Hejcman | 3 | 0 |
Vladimír Procházka | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 3 | 1 |
Stanislav Vojna | 1 | 0 |
Ivo Lengál | 2 | 2 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jiří Zíma |
1 | 0 |
Jiří Chlumecký David Šmíd |
0 | 1 |
Jiří Chlumecký | 2 | 2 |
Martin Andrš | 0 | 4 |
Jiří Zíma | 1 | 3 |
David Šmíd | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno C : STC Slaný C | 12 : 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 636:524 | 42:22 | ||||
V. Burda / P. Vacík : Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
J. Hlaváček / M. Brousek : G. Materna / L. Vajnar | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Čeněk Vorlíček | 4 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Ludmila Šimáňová | 6 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jan Hlaváček : George Materna | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Václav Burda : Luboš Vajnar | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Čeněk Vorlíček | -10 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Ludmila Šimáňová | -8 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Václav Burda : George Materna | -6 | -7 | 8 | -8 | 1:3 | |
Patrick Vacík : Luboš Vajnar | 3 | 5 | -16 | 9 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Čeněk Vorlíček | 8 | -8 | 2 | 8 | 3:1 | |
Václav Burda : Ludmila Šimáňová | 8 | 8 | -8 | -8 | -9 | 2:3 |
Patrick Vacík : George Materna | 4 | -10 | -8 | 5 | -8 | 2:3 |
Martin Brousek : Luboš Vajnar | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Václav Burda : Čeněk Vorlíček | 7 | -6 | 5 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Ludmila Šimáňová | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Martin Brousek : George Materna | -7 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jan Hlaváček : Luboš Vajnar | 8 | 4 | 3 | 3:0 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Martin Brousek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 4 | 0 |
Martin Brousek | 1 | 3 |
Václav Burda | 2 | 2 |
Patrick Vacík | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 1 | 3 |
George Materna | 3 | 1 |
Ludmila Šimáňová ml. | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : TJ Sokol Unhošť C | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 414:645 | 7:53 | ||||
T. Černý / L. Tříska : M. Hurt / O. Korec | -7 | -8 | 8 | -15 | 1:3 | |
K. Přádný / J. Venclík : J. Šťastný / M. Kodejš | -5 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Jiří Šťastný | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Oldřich Korec | -4 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Milan Kodejš | 6 | -7 | 8 | -7 | -7 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Miroslav Hurt | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Jiří Šťastný | -2 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Oldřich Korec | 5 | 9 | -4 | -6 | 6 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Milan Kodejš | -4 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Miroslav Hurt | -0 | -3 | -10 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Jiří Šťastný | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Oldřich Korec | -9 | -9 | 9 | -5 | 1:3 | |
Luboš Tříska : Milan Kodejš | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Miroslav Hurt | -2 | -1 | -9 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Šťastný | -9 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Luboš Tříska : Oldřich Korec | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Venclík : Milan Kodejš | -12 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Miroslav Hurt | -8 | -6 | -9 | 0:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Jaroslav Venclík |
0 | 1 |
Tomáš Černý Luboš Tříska |
0 | 1 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Luboš Tříska | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
1 | 0 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 3 | 1 |
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad B | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 491:580 | 20:38 | ||||
T. Plechatý / J. Plechatý : J. Liska / E. Handl | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
J. Valášek / J. Plechatý : P. Vovsík / J. Maryška | 3 | 9 | -8 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Plechatý : Erich Handl | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
John Plechatý : Petr Vovsík | -4 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Jan Maryška | 9 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Valášek : Josef Liska | -8 | 9 | 6 | 7 | 3:1 | |
John Plechatý : Erich Handl | -2 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Petr Vovsík | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jan Maryška | 7 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Josef Liska | -8 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Erich Handl | 6 | -6 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Petr Vovsík | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Jan Maryška | 8 | 14 | 6 | 3:0 | ||
John Plechatý : Josef Liska | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Erich Handl | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Plechatý : Petr Vovsík | -2 | -9 | 9 | -9 | 1:3 | |
John Plechatý : Jan Maryška | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jan Plechatý : Josef Liska | -6 | -7 | -10 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 3 | 1 |
Jan Plechatý | 1 | 3 |
Tomáš Plechatý | 1 | 3 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Petr Vovsík Jan Maryška |
0 | 1 |
Josef Liska Erich Handl |
1 | 0 |
Petr Vovsík | 4 | 0 |
Josef Liska | 3 | 1 |
Erich Handl | 3 | 1 |
Jan Maryška | 1 | 3 |
Sokol Blevice : TTC Kladno E | 10 : 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 665:639 | 37:32 | ||||
J. Barták / J. Rapp : R. Dědina / L. Hájek | 4 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
M. Benda / R. Ocásek : T. Havlíček / M. Beránek | 6 | 12 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Lukáš Hájek | 15 | 10 | -8 | -9 | -10 | 2:3 |
Jiří Rapp : Radek Dědina | -4 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Martin Beránek | 1 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Tomáš Havlíček | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Lukáš Hájek | -6 | -9 | 8 | -5 | 1:3 | |
Alan Melkus : Radek Dědina | -2 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Martin Beránek | 7 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Barták : Tomáš Havlíček | 9 | -10 | 6 | 15 | 3:1 | |
Alan Melkus : Lukáš Hájek | -11 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Radek Dědina | 8 | -9 | -6 | 7 | 7 | 3:2 |
Jiří Barták : Martin Beránek | -17 | -9 | 8 | 9 | 4 | 3:2 |
Jiří Rapp : Tomáš Havlíček | 5 | -9 | 8 | -7 | 8 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Lukáš Hájek | 4 | -9 | -8 | 7 | -5 | 2:3 |
Jiří Barták : Radek Dědina | 5 | -8 | 7 | -6 | -8 | 2:3 |
Jiří Rapp : Martin Beránek | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Tomáš Havlíček | -4 | -6 | -7 | 0:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Miroslav Benda Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 2 | 2 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček Martin Beránek |
0 | 1 |
Radek Dědina | 3 | 1 |
Lukáš Hájek | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 1 | 3 |
Martin Beránek | 0 | 4 |
25. kolo
TJ Sokol Unhošť D : TJ Kablo Kladno D | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 702:693 | 40:35 | ||||
J. Kudlík / M. Kudlík : K. Přádný / D. Horbaj | 4 | -6 | -10 | 10 | -6 | 2:3 |
A. Kindl / J. Mencl : T. Černý / L. Tříska | -6 | -13 | 3 | -7 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Dušan Horbaj | 8 | -9 | -9 | -8 | 1:3 | |
Adam Kindl : Karel Přádný | 3 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Mencl : Luboš Tříska | 6 | -6 | 8 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Kudlík : Tomáš Černý | 11 | -9 | -2 | 8 | -3 | 2:3 |
Adam Kindl : Dušan Horbaj | -4 | 8 | 4 | -8 | 8 | 3:2 |
Jiří Mencl : Karel Přádný | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Luboš Tříska | -6 | -8 | 10 | -8 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Tomáš Černý | -4 | 9 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Jiří Mencl : Dušan Horbaj | 2 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Kudlík : Karel Přádný | -6 | 7 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jakub Kudlík : Luboš Tříska | 9 | -8 | 9 | 5 | 3:1 | |
Adam Kindl : Tomáš Černý | 8 | 6 | -11 | -7 | -5 | 2:3 |
Miroslav Kudlík : Dušan Horbaj | -5 | -7 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jakub Kudlík : Karel Přádný | -5 | -9 | 8 | 3 | -9 | 2:3 |
Adam Kindl : Luboš Tříska | 9 | 12 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Mencl : Tomáš Černý | -12 | 8 | -6 | 9 | -7 | 2:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
0 | 1 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 1 | 3 |
Adam Kindl | 3 | 1 |
Jiří Mencl | 3 | 1 |
Miroslav Kudlík | 1 | 3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Tomáš Černý Luboš Tříska |
1 | 0 |
Karel Přádný Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Černý | 4 | 0 |
Luboš Tříska | 1 | 3 |
Karel Přádný | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Sokol Stochov-Honice C : Sokol Blevice | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 706:538 | 48:22 | ||||
K. Vajcová / D. Lišková : R. Folbrecht / R. Ocásek | 5 | 9 | 7 | 3:0 | ||
J. Jedlička / M. Chmelař : J. Barták / J. Rapp | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Roman Folbrecht | -7 | 3 | -9 | 2 | 8 | 3:2 |
Jaroslav Jedlička : Rostislav Ocásek | -11 | 6 | 7 | 4 | 3:1 | |
Kateřina Vajcová : Jiří Barták | 7 | -7 | -6 | 11 | 6 | 3:2 |
Daniela Lišková : Jiří Rapp | -9 | 6 | 3 | 10 | 3:1 | |
Jaroslav Jedlička : Alan Melkus | 2 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Kateřina Vajcová : Rostislav Ocásek | 9 | 2 | -7 | -17 | -5 | 2:3 |
Daniela Lišková : Jiří Barták | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jiří Rapp | 9 | -9 | 8 | -9 | -9 | 2:3 |
Kateřina Vajcová : Alan Melkus | 2 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Daniela Lišková : Rostislav Ocásek | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Jiří Barták | 5 | -7 | 8 | 1 | 3:1 | |
Jaroslav Jedlička : Jiří Rapp | 5 | -6 | 7 | 5 | 3:1 | |
Daniela Lišková : Alan Melkus | 10 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Michal Chmelař : Rostislav Ocásek | -8 | 9 | 8 | -7 | -8 | 2:3 |
Jaroslav Jedlička : Jiří Barták | 8 | 3 | -9 | -7 | 7 | 3:2 |
Kateřina Vajcová : Jiří Rapp | -4 | -4 | -9 | 0:3 |
Sokol Stochov-Honice C | V | P |
---|---|---|
Kateřina Vajcová Daniela Lišková |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička Michal Chmelař |
1 | 0 |
Jaroslav Jedlička | 4 | 0 |
Michal Chmelař | 2 | 2 |
Kateřina Vajcová | 2 | 2 |
Daniela Lišková | 4 | 0 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Roman Folbrecht Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Jiří Barták | 0 | 4 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Roman Folbrecht | 0 | 1 |
TTC Kladno E : STC Slaný D | 17 : 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 650:354 | 52:6 | ||||
R. Dědina / L. Hájek : J. Valášek / J. Plechatý | -7 | -9 | 5 | -7 | 1:3 | |
T. Havlíček / R. Beránek : T. Plechatý / J. Plechatý | 2 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Jan Plechatý | 3 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Jiří Valášek | 4 | 1 | 8 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Tomáš Plechatý | 7 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : John Plechatý | 2 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Radek Beránek : Jan Plechatý | 9 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Jiří Valášek | 4 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Tomáš Plechatý | 3 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : John Plechatý | 7 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Radek Dědina : Jan Plechatý | 12 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Jiří Valášek | 18 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Lukáš Hájek : Tomáš Plechatý | 2 | 3 | -10 | 2 | 3:1 | |
Radek Beránek : John Plechatý | 2 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Tomáš Havlíček : Jan Plechatý | 11 | -8 | 4 | 10 | 3:1 | |
Lukáš Hájek : Jiří Valášek | 7 | -21 | 6 | 2 | 3:1 | |
Radek Beránek : Tomáš Plechatý | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Radek Dědina : John Plechatý | 5 | 7 | 2 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Radek Dědina Lukáš Hájek |
0 | 1 |
Tomáš Havlíček Radek Beránek |
1 | 0 |
Radek Dědina | 4 | 0 |
Lukáš Hájek | 4 | 0 |
Tomáš Havlíček | 4 | 0 |
Radek Beránek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Jiří Valášek Jan Plechatý |
1 | 0 |
Tomáš Plechatý John Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Jan Plechatý | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
TTC Jemníky B : TJ Sokol Unhošť C | 1 : 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 310:645 | 6:53 | ||||
bez boje : J. Šťastný / M. Kodejš | 0:0 | |||||
M. Andrš / J. Zíma : M. Hurt / O. Korec | -8 | 8 | -8 | 9 | 10 | 3:2 |
Jiří Chlumecký : Jiří Šťastný | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Milan Kodejš | -8 | 8 | -10 | -8 | 1:3 | |
Martin Andrš : Oldřich Korec | -2 | -9 | -3 | 0:3 | ||
bez boje : Miroslav Hurt | 0:0 | |||||
Jiří Zíma : Jiří Šťastný | -4 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Milan Kodejš | -9 | -15 | -10 | 0:3 | ||
bez boje : Oldřich Korec | 0:0 | |||||
Jiří Chlumecký : Miroslav Hurt | -5 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Martin Andrš : Jiří Šťastný | -4 | -9 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Milan Kodejš | 0:0 | |||||
Jiří Chlumecký : Oldřich Korec | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Miroslav Hurt | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
bez boje : Jiří Šťastný | 0:0 | |||||
Jiří Chlumecký : Milan Kodejš | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Zíma : Oldřich Korec | 9 | -8 | 9 | -4 | -10 | 2:3 |
Martin Andrš : Miroslav Hurt | -2 | -4 | -5 | 0:3 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Martin Andrš Jiří Zíma |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Jiří Chlumecký | 0 | 4 |
Martin Andrš | 0 | 4 |
Jiří Zíma | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 4 | 0 |
Milan Kodejš | 4 | 0 |
Miroslav Hurt | 4 | 0 |
Oldřich Korec | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad B : DTJ Sparta Doly Kladno B | 14 : 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 685:571 | 46:23 | ||||
V. Bromský / J. Vovsík : V. Procházka / J. Čižinský | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
P. Vovsík / E. Handl : P. Vojna / S. Vojna | 8 | -9 | 7 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Vladimír Procházka | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Erich Handl : Jiří Čižinský | -1 | -9 | 8 | 7 | 7 | 3:2 |
Pavel Homolka : Stanislav Vojna | -5 | -6 | 5 | -3 | 1:3 | |
Petr Vovsík : Pavel Vojna | 7 | 9 | -7 | 11 | 3:1 | |
Erich Handl : Vladimír Procházka | -8 | 7 | -7 | 2 | 4 | 3:2 |
Pavel Homolka : Jiří Čižinský | 7 | 16 | 11 | 3:0 | ||
Petr Vovsík : Stanislav Vojna | -11 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Pavel Vojna | -8 | -6 | 3 | 8 | -10 | 2:3 |
Pavel Homolka : Vladimír Procházka | 6 | 7 | -8 | 8 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Jiří Čižinský | -8 | 3 | 3 | 2 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Stanislav Vojna | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Erich Handl : Pavel Vojna | 8 | 7 | -5 | 10 | 3:1 | |
Petr Vovsík : Vladimír Procházka | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Čižinský | 3 | -9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Erich Handl : Stanislav Vojna | 7 | -7 | -10 | -9 | 1:3 | |
Pavel Homolka : Pavel Vojna | -4 | 7 | 7 | 7 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
1 | 0 |
Petr Vovsík Erich Handl |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Petr Vovsík | 3 | 1 |
Erich Handl | 3 | 1 |
STC Slaný C : Slovan Velvary B | 11 : 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 695:628 | 43:31 | ||||
Č. Vorlíček / L. Šimáňová ml. : J. Drbal / P. Vedral | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
G. Materna / L. Vajnar : M. Hanzlík / P. Podzimek | 5 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Čeněk Vorlíček : Josef Drbal | -8 | 3 | 6 | -3 | -6 | 2:3 |
Ludmila Šimáňová : Petr Vedral | 9 | 6 | -7 | -6 | 7 | 3:2 |
George Materna : Miroslav Hanzlík | 9 | 6 | -7 | 10 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Pavel Podzimek | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Ludmila Šimáňová : Josef Drbal | 9 | -6 | -6 | 7 | 6 | 3:2 |
George Materna : Petr Vedral | -8 | -7 | 8 | 7 | 5 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Miroslav Hanzlík | 9 | 6 | -9 | -6 | -6 | 2:3 |
Čeněk Vorlíček : Pavel Podzimek | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
George Materna : Josef Drbal | 7 | -5 | -7 | -8 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Petr Vedral | -9 | 9 | 7 | -6 | -8 | 2:3 |
Čeněk Vorlíček : Miroslav Hanzlík | -7 | -7 | 8 | -9 | 1:3 | |
Ludmila Šimáňová : Pavel Podzimek | 6 | -9 | 3 | 9 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Josef Drbal | -8 | 8 | 6 | -5 | -4 | 2:3 |
Čeněk Vorlíček : Petr Vedral | -13 | 6 | 5 | 6 | 3:1 | |
Ludmila Šimáňová : Miroslav Hanzlík | 6 | 7 | -6 | 8 | 3:1 | |
George Materna : Pavel Podzimek | 3 | 8 | 5 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Čeněk Vorlíček Ludmila Šimáňová ml. |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 2 | 2 |
George Materna | 3 | 1 |
Ludmila Šimáňová ml. | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Pavel Podzimek |
0 | 1 |
Josef Drbal Petr Vedral |
1 | 0 |
Miroslav Hanzlík | 2 | 2 |
Josef Drbal | 3 | 1 |
Petr Vedral | 1 | 3 |
Pavel Podzimek | 0 | 4 |
26. kolo
DTJ Sparta Doly Kladno B : TTC Kladno E | 6 : 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 559:628 | 26:39 | ||||
V. Procházka / J. Cipra : L. Hájek / T. Havlíček | 6 | -6 | 7 | -10 | 5 | 3:2 |
P. Vojna / S. Vojna : M. Hanus / R. Dědina | -3 | 5 | -6 | -5 | 1:3 | |
Josef Cipra : Milan Hanus | -10 | -7 | 5 | 9 | -7 | 2:3 |
Vladimír Procházka : Tomáš Havlíček | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Radek Dědina | -10 | -7 | -13 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Lukáš Hájek | -7 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Procházka : Milan Hanus | -6 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Stanislav Vojna : Tomáš Havlíček | 5 | -7 | -6 | -8 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Radek Dědina | 8 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Josef Cipra : Lukáš Hájek | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Milan Hanus | -8 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Tomáš Havlíček | -5 | 6 | -9 | -3 | 1:3 | |
Josef Cipra : Radek Dědina | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Procházka : Lukáš Hájek | 8 | 8 | -7 | -7 | -9 | 2:3 |
Pavel Vojna : Milan Hanus | -5 | -13 | -6 | 0:3 | ||
Josef Cipra : Tomáš Havlíček | 7 | 7 | -4 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Procházka : Radek Dědina | 6 | 7 | 12 | 3:0 | ||
Stanislav Vojna : Lukáš Hájek | -8 | -7 | -7 | 0:3 |
DTJ Sparta Doly Kladno B | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Stanislav Vojna |
0 | 1 |
Vladimír Procházka Josef Cipra |
1 | 0 |
Vladimír Procházka | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Stanislav Vojna | 0 | 4 |
Josef Cipra | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Milan Hanus Radek Dědina |
1 | 0 |
Lukáš Hájek Tomáš Havlíček |
0 | 1 |
Milan Hanus | 4 | 0 |
Radek Dědina | 2 | 2 |
Lukáš Hájek | 3 | 1 |
Tomáš Havlíček | 2 | 2 |
TJ Kablo Kladno C : TJ Sokol Unhošť D | 15 : 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 657:480 | 49:14 | ||||
V. Burda / P. Vacík : J. Kudlík / M. Kudlík | 3 | 0 | 10 | 3:0 | ||
A. Kalaš / M. Brousek : A. Kindl / J. Mencl | -10 | -6 | 8 | -7 | 1:3 | |
Martin Brousek : Miroslav Kudlík | 4 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Jakub Kudlík | 6 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Adam Kindl | -5 | 6 | -10 | -9 | 1:3 | |
Václav Burda : Jiří Mencl | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Patrick Vacík : Miroslav Kudlík | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Jakub Kudlík | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Václav Burda : Adam Kindl | 9 | 6 | 0 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Jiří Mencl | -8 | 6 | 8 | -9 | 10 | 3:2 |
Alois Kalaš : Miroslav Kudlík | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Burda : Jakub Kudlík | 8 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Adam Kindl | 11 | 8 | -10 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Jiří Mencl | -8 | 11 | 3 | -9 | -6 | 2:3 |
Václav Burda : Miroslav Kudlík | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Martin Brousek : Jakub Kudlík | 7 | -8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Patrick Vacík : Adam Kindl | 3 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Alois Kalaš : Jiří Mencl | -4 | 6 | 8 | 7 | 3:1 |
TJ Kablo Kladno C | V | P |
---|---|---|
Alois Kalaš Martin Brousek |
0 | 1 |
Václav Burda Patrick Vacík |
1 | 0 |
Alois Kalaš | 3 | 1 |
Martin Brousek | 4 | 0 |
Václav Burda | 4 | 0 |
Patrick Vacík | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Adam Kindl Jiří Mencl |
1 | 0 |
Jakub Kudlík Miroslav Kudlík |
0 | 1 |
Jakub Kudlík | 0 | 4 |
Adam Kindl | 1 | 3 |
Jiří Mencl | 1 | 3 |
Miroslav Kudlík | 0 | 4 |
TJ Kablo Kladno D : TTC Jemníky B | 2 : 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 491:640 | 14:49 | ||||
K. Přádný / D. Horbaj : R. Müller / V. Káčerek | -9 | -3 | -6 | 0:3 | ||
T. Černý / J. Venclík : M. Andrš / D. Šmíd | 5 | -16 | 2 | 6 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Vratislav Káčerek | -9 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Rudolf Müller | -10 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Martin Andrš | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Venclík : David Šmíd | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Karel Přádný : Vratislav Káčerek | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Rudolf Müller | -6 | -8 | 7 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Martin Andrš | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : David Šmíd | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : Vratislav Káčerek | 7 | -6 | -8 | 9 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Venclík : Rudolf Müller | -4 | -3 | -2 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Martin Andrš | -6 | -8 | 8 | -2 | 1:3 | |
Karel Přádný : David Šmíd | -8 | 8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jaroslav Venclík : Vratislav Káčerek | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Rudolf Müller | -8 | 8 | -7 | -8 | 1:3 | |
Karel Přádný : Martin Andrš | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Černý : David Šmíd | -8 | 8 | -8 | 8 | -8 | 2:3 |
TJ Kablo Kladno D | V | P |
---|---|---|
Karel Přádný Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Černý Jaroslav Venclík |
1 | 0 |
Tomáš Černý | 1 | 3 |
Karel Přádný | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Jaroslav Venclík | 0 | 4 |
TTC Jemníky B | V | P |
---|---|---|
Rudolf Müller Vratislav Káčerek |
1 | 0 |
Martin Andrš David Šmíd |
0 | 1 |
Rudolf Müller | 4 | 0 |
Martin Andrš | 3 | 1 |
David Šmíd | 4 | 0 |
Vratislav Káčerek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť C : Sokol Buštěhrad B | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 642:661 | 33:37 | ||||
J. Šťastný / M. Kodejš : V. Bromský / J. Vovsík | 2 | 9 | 9 | 3:0 | ||
M. Hurt / O. Korec : P. Homolka / P. Vovsík | -7 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Oldřich Korec : Petr Vovsík | -6 | 9 | -6 | -5 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Pavel Homolka | 5 | -9 | 8 | -6 | 3 | 3:2 |
Milan Kodejš : Josef Vovsík | 6 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Vladimír Bromský | 10 | -4 | -9 | -10 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Petr Vovsík | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Milan Kodejš : Pavel Homolka | 7 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Chvojka : Josef Vovsík | 8 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Oldřich Korec : Vladimír Bromský | -6 | -6 | 6 | 10 | 10 | 3:2 |
Milan Kodejš : Petr Vovsík | -8 | 3 | 12 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Hurt : Pavel Homolka | 8 | -8 | -6 | 11 | -7 | 2:3 |
Oldřich Korec : Josef Vovsík | 8 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Vladimír Bromský | -7 | -7 | 7 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Hurt : Petr Vovsík | -4 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Oldřich Korec : Pavel Homolka | -9 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Šťastný : Josef Vovsík | -9 | 9 | -9 | 9 | 9 | 3:2 |
Milan Kodejš : Vladimír Bromský | -9 | 11 | -15 | -2 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť C | V | P |
---|---|---|
Jiří Šťastný Milan Kodejš |
1 | 0 |
Miroslav Hurt Oldřich Korec |
0 | 1 |
Jiří Šťastný | 3 | 1 |
Milan Kodejš | 3 | 1 |
Jaroslav Chvojka | 0 | 2 |
Miroslav Hurt | 0 | 2 |
Oldřich Korec | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Vovsík |
0 | 1 |
Pavel Homolka Petr Vovsík |
1 | 0 |
Pavel Homolka | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Josef Vovsík | 2 | 2 |
Petr Vovsík | 2 | 2 |
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice C | 0 : 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 311:629 | 4:54 | ||||
J. Plechatý / Š. Burdík : J. Jedlička / K. Vajcová | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
J. Valášek / T. Plechatý : M. Krejčí / M. Chmelař | -8 | 10 | -4 | 8 | -11 | 2:3 |
Tomáš Plechatý : Michal Chmelař | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
John Plechatý : Kateřina Vajcová | -3 | -1 | -7 | 0:3 | ||
Štěpán Burdík : Jaroslav Jedlička | -3 | -1 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Miroslav Krejčí | 9 | -4 | -6 | -8 | 1:3 | |
John Plechatý : Michal Chmelař | -7 | -1 | -1 | 0:3 | ||
Štěpán Burdík : Kateřina Vajcová | -3 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jaroslav Jedlička | -9 | -6 | 5 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Plechatý : Miroslav Krejčí | -4 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Burdík : Michal Chmelař | -3 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Kateřina Vajcová | -10 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Jaroslav Jedlička | -3 | -3 | -2 | 0:3 | ||
John Plechatý : Miroslav Krejčí | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Michal Chmelař | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Plechatý : Kateřina Vajcová | -5 | -3 | -3 | 0:3 | ||
John Plechatý : Jaroslav Jedlička | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Burdík : Miroslav Krejčí | -6 | -4 | -4 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
John Plechatý Štěpán Burdík |
0 | 1 |
Jiří Valášek Tomáš Plechatý |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Tomáš Plechatý | 0 | 4 |
John Plechatý | 0 | 4 |
Štěpán Burdík | 0 | 4 |
Sokol Blevice : STC Slaný C | 8 : 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Okresní soutěž II. třídy 2003/2004 | 615:639 | 32:37 | ||||
M. Benda / R. Ocásek : G. Materna / L. Vajnar | 5 | -10 | -12 | 2 | 5 | 3:2 |
J. Barták / J. Rapp : Č. Vorlíček / P. Elicerová | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Luboš Vajnar | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Barták : George Materna | -10 | 7 | -6 | -10 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Pavlína Elicerová | 12 | -3 | 9 | -5 | 9 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Čeněk Vorlíček | -7 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Luboš Vajnar | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : George Materna | -9 | 6 | -11 | 8 | 8 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Pavlína Elicerová | -6 | -8 | 11 | -2 | 1:3 | |
Alan Melkus : Čeněk Vorlíček | -10 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Luboš Vajnar | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : George Materna | -9 | 0 | 9 | 7 | 3:1 | |
Alan Melkus : Pavlína Elicerová | -10 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Čeněk Vorlíček | -8 | -9 | 7 | 8 | -5 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Luboš Vajnar | 5 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Alan Melkus : George Materna | -5 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Barták : Pavlína Elicerová | 7 | -5 | 10 | -6 | -6 | 2:3 |
Jiří Rapp : Čeněk Vorlíček | 8 | 7 | -6 | -3 | -8 | 2:3 |
Sokol Blevice | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
1 | 0 |
Miroslav Benda Rostislav Ocásek |
1 | 0 |
Jiří Barták | 1 | 3 |
Miroslav Benda | 0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 3 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Čeněk Vorlíček Pavlína Elicerová |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Čeněk Vorlíček | 4 | 0 |
George Materna | 2 | 2 |
Pavlína Elicerová | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |