Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. STC Slaný B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. Sokol Stochov-Honice B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Slovan Kladno B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Jemníky A 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Unhošť B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Kladno E 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. Sokol Buštěhrad B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Kladno F 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Slovan Kladno C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. KST Slatina A 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. ST Viktorie Černuc A 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. DTJ Sparta Kladno A 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Poslední výsledky

žádné zápasy nejsou odehrány

Nejbližší zápasy

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. STC Slaný C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Unhošť C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. STC Slaný D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. KST Slatina B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Dříň B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Dříň A 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. Sokol Buštěhrad C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. KST Slatina C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Kladno G 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TTC Kladno H 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TSM Kladno B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. DTJ Sparta Kladno B 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Poslední výsledky

žádné zápasy nejsou odehrány

Nejbližší zápasy

Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venkuUVRPKSkóreB
1. TJ Sokol Dříň D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Unhošť D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. Sokol Buštěhrad D 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TJ Sokol Dříň C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. STC Slaný E 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. TSM Kladno C 0 0 0 0 0 0 : 0 0
1. ST Viktorie Černuc B 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Poslední výsledky

žádné zápasy nejsou odehrány

Nejbližší zápasy

butterfly

Události

Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň
Přestup
4. 7. 2016 - Tomáš Brückner z TSM Kladno do DTJ Sparta Kladno
Nová registrace
10. 1. 2016 - Jiří Archmann - TSM Kladno
Přestup
6. 11. 2015 - Lukáš Plecitý z TJ Sokol Unhošť do TTC Slovan Kladno
Nová registrace
6. 10. 2015 - Alois Náprstek - Slovan Velvary
Nová registrace
11. 9. 2015 - Jindřich Bucek - TJ Sokol Unhošť
Nová registrace
11. 6. 2015 - Jan Plachý - Sokol Buštěhrad
Přestup
11. 6. 2015 - Štěpán Slavíček z TSM Kladno do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
29. 5. 2015 - Zbyněk Černý - STC Slaný
Nová registrace
20. 5. 2015 - David Vesecký - STC Slaný
Nová registrace
20. 5. 2015 - Jiří Řeháček - STC Slaný
Nová registrace
20. 5. 2015 - Ondřej Suk - STC Slaný
Nová registrace
20. 5. 2015 - Samuel Curtis - STC Slaný
Nová registrace
20. 5. 2015 - Vítek Kasner - STC Slaný